Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 970 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.03.2022 № 114 қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.03.2022 № 160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. "Әлеуметтік серіктестік пен әлеуметтік және еңбек қатынастарын реттеу жөніндегі республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Үкіметі өкілдерінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 желтоқсандағы № 1305 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 48, 437-құжат):
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Әлеуметтік серіктестік пен әлеуметтік-экономикалық және еңбек қатынастарын реттеу жөніндегі республикалық үшжақты комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері мынадай лауазымдық құрамда тағайындалсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі.".

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 сентября 2014 года № 970
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан и распоряжения
Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.03.2022 № 114.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.03.2022 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года № 1305 "О составе представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 48, ст. 437):
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Назначить представителями Правительства Республики Казахстан в состав Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социально-экономических и трудовых отношений в следующем должностном составе:
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
Министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан.".

11. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.04.2022 № 231 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
12. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.08.2016 № 476 қаулысымен.
13. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
14. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
15. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
16. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.06.2017 № 341 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
17. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2017 № 512 қаулысымен.
18. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.12.2015 № 1085 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
19. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.
20. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.07.2016 № 415 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
21. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2023 № 528 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
22. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.07.2018 № 419 қаулысымен.
23. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
24. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.09.2015 № 800 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Кәмелетке толмағандардың ісі және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 мамырдағы № 415 қаулысында:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға 20-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
26. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
27. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 25.04.2016 № 244 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
28. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 N 1173 қаулысымен.
29. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.12.2016 № 765 қаулысымен.
30. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 458-құжат):
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға 25-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
31. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен

11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.04.2022 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.08.2016 № 476.
13. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
14. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
15. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
16. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2017 № 341 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
17. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2017 № 512.
18. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2015 № 1085 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
19. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140.
20. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.07.2016 № 415 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
21. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2023 № 528 (вводится в действие с 01.07.2023).
22. Утратил силу постановлением Правительства РК от 11.07.2018 № 419.
23. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
24. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.09.2015 № 800 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
25. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2007 года № 415 "О создании Межведомственной комиссии по делам
несовершеннолетних и защите их прав при Правительстве Республики Казахстан":
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 20 к настоящему постановлению.
26. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
27. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.04.2016 № 244 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
28. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1173.
29. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.12.2016 № 765.
30. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41,ст. 458):
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 25 к настоящему постановлению.
31. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.

32. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
33. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.07.2016 № 436 қаулысымен.
34. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.04.2022 № 268 қаулысымен.
35. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 08.09.2017 № 553 қаулысымен
36. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.06.2017 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
37. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2017 № 512 қаулысымен.
38. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.05.2017 № 318 қаулысымен.
39. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
40. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
41. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.09.2017 № 595 қаулысымен.
42. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
43. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 сәуірдегі № 449 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 33, 405-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссияның құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет министрі
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі
Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрі
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің төрағасы" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі";
көрсетілген комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
"Қаппаров Нұрлан Жамбылұлы - "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Қожабеков Дастан Байұзақұлы - "Қазмұнайгаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Қазақ мұнай және газ институты" акционерлік қоғамының бас директоры (келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан мыналар шығарылсын:
Владимир Сергеевич Школьник
Мұрат Ізбергенұлы Құрбанбаев".

32. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
33. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.07.2016 № 436.
34. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
35. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.09.2017 № 553.
36. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.06.2017 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
37. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2017 № 512.
38. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.05.2017 № 318.
39. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
40. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
41. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.09.2017 № 595.
42. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
43. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429 "О создании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 33, ст. 405):
в составе Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строки:
"Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр нефти и газа Республики Казахстан
Министр культуры Республики Казахстан
Министр регионального развития Республики Казахстан
Министр окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Председатель Национального космического агентства Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Министр энергетики Республики Казахстан
Министр культуры и спорта Республики Казахстан";
ввести в состав указанной комиссии:
"Каппарова Нурлана Джамбуловича - председателя правления акционерного общества "Национальная атомная компания "Казатомпром" (по согласованию)
Кожабекова Дастана Байузаковича - генерального директора акционерного общества "Казахский институт нефти и газа" акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)";
вывести из указанного состава:
"Школьника Владимира Сергеевича
Курбанбаева Мурата Избергеновича".

44. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
45. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2014.11.10 № 1182 (01.01.2017 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
46. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.10.2015 № 829 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
47. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.08.2017 № 487 қаулысымен
48. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.04.2017 № 206 қаулысымен.
49. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
50. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.07.2015 № 541 қаулысымен.
51. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
52. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.11.2018 № 756 қаулысымен.
53. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
54. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
55. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2017 № 208 қаулысымен.
56. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 17.02.2017 № 77 қаулысымен.
57. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.12.2015 № 1141 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
58. "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 436 қаулысында:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға 51-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
59. "Қазақстан Республикасының спортшыларын кезекті 2013 жылғы Алматы қаласындағы (Қазақстан Республикасы) жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы 3-Еуразиялық спорт ойындарына, 2014 жылғы Сочидегі (Ресей Федерациясы) XXII қысқы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына, 2014 жылғы Инчеондағы (Корей Республикасы) 17-жазғы Азия ойындарына, 2016 жылғы Рио-де-Жанейродағы (Бразилия Республикасы) XXXI жазғы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына және 2017 жылғы Саппородағы (Жапония) 8-қысқы Азия ойындарына қатысуға даярлау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 578 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының спортшыларын кезекті 2013 жылғы Алматы қаласындағы (Қазақстан Республикасы) жасөспірім ұлдар мен қыздар арасындағы 3-Еуразиялық спорт ойындарына, 2014 жылғы Сочидегі (Ресей Федерациясы) XXII қысқы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына, 2014 жылғы Инчеондағы (Корей Республикасы) 17-жазғы Азия ойындарына, 2016 жылғы Рио-де-Жанейродағы (Бразилия Республикасы) XXXI жазғы Олимпиада, Параолимпиада және Сурдолимпиада ойындарына және 2017 жылғы Саппородағы (Жапония) 8-қысқы Азия ойындарына қатысуға даярлау жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы осы қаулыға 52-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

44. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
45. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.11.2014 № 1182 (вводится в действие с 01.01.2017).
46. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.10.2015 № 829 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
47. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.08.2017 № 487.
48. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.04.2017 № 206.
49. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
50. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.07.2015 № 541.
51. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
52. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.11.2018 № 756.
53. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
54. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
55. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.04.2017 № 208.
56. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.02.2017 № 77.
57. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.12.2015 № 1141 (вводится в действие с 01.01.2016).
58. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 436 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам международных договоров Республики Казахстан":
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 51 к настоящему постановлению.
59. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 578 "О мерах по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных 3-х Евразийских спортивных играх среди юношей и девушек 2013 года в городе Алматы (Республика Казахстан), XXII зимних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2014 года в Сочи (Российская Федерация), 17-х летних Азиатских играх 2014 года в Инчеон (Республика Корея), XXXI летних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2016 года в Рио-де-Жанейро (Республика Бразилия) и 8-х зимних Азиатских играх 2017 года в Саппоро (Япония)":
состав Организационного комитета по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных 3-х Евразийских спортивных играх среди юношей и девушек 2013 года в городе Алматы (Республика Казахстан), XXII зимних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2014 года в Сочи (Российская Федерация), 17-х летних Азиатских играх 2014 года в Инчеон (Республика Корея), XXXI летних Олимпийских, Параолимпийских и Сурдолимпийских играх 2016 года в Рио-де-Жанейро (Республика Бразилия) и 8-х зимних Азиатских играх 2017 года в Саппоро (Япония), утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 52 к настоящему постановлению.

60. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 26.01.2018 № 34 қаулысымен.
61. "Балқаш жылу электр станциясы" жобасын іске асыру мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 7 тамыздағы № 805 қаулысында:
1) көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға 53-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген "Балқаш жылу электр станциясы" жобасын іске асыру мәселелері жөнінде комиссия туралы ережеде:
8-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады.".
62. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.02.2015 № 42 қаулысымен.
63. "Астана қаласында ЭКСПО - 2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін және Алматы қаласында 28-ші қысқы Дүниежүзілік универсиада - 2017-ні дайындау және өткізу кезеңінде қауіпсіздік пен құқық тәртібін қамтамасыз ету жөніндегі ұсыныстар әзірлеу үшін ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 1299 қаулысында:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға 55-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
64. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
65. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 26.01.2018 № 34 қаулысымен.
66. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
67. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2022 № 699 қаулысымен.
68. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
69. "Мемлекеттік органдардың нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы іс-қимылға бағытталған қызметін үйлестіру жөніндегі ведомствоаралық штаб құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 15 қыркүйектегі № 129-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен құрылған Мемлекеттік органдардың нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы іс-қимылға бағытталған қызметін үйлестіру жөніндегі ведомствоаралық штабтың құрамы осы қаулыға 61-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
70. "Алматы қаласында 2017 жылғы 28-ші Бүкіләлемдік қысқы универсиаданы дайындау мен өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 86-ө өкімінде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігіне жүктелсін.";
көрсетілген өкіммен бекітілген Алматы қаласында 2017 жылғы 28-ші Бүкіләлемдік қысқы универсиаданы дайындау мен өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы осы қаулыға 62-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
71. "1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 9 шілдедегі № 105-ө өкімінде:

60. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.01.2018 № 34.
61. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2013 года № 805 "О создании Комиссии по вопросам реализации
проекта "Балхашская тепловая электрическая станция":
1) приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 53 к настоящему постановлению;
2) в Положении о Комиссии по вопросам реализации проекта "Балхашская тепловая электрическая станция", утвержденном указанным постановлением:
часть первую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"8. Рабочим органом Комиссии является Министерство энергетики Республики Казахстан.".
62. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.02.2015 № 42.
63. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 910.
64. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
65. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.01.2018 № 34.
66. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
67. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.09.2022 № 699.
68. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
69. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 сентября 2011 года № 129-р "Об образовании Межведомственного штаба по координации деятельности государственных органов, направленной на противодействие наркомании и наркобизнесу":
состав Межведомственного штаба по координации деятельности государственных органов, направленной на противодействие наркомании и наркобизнесу, образованный указанным распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению 61 к настоящему постановлению.
70. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 апреля 2012 года № 86-р "О подготовке и проведении 28-й зимней Всемирной универсиады 2017 года в городе Алматы":
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.";
состав Организационного комитета по подготовке и проведению 28-й зимней Всемирной универсиады 2017 года в городе Алматы, утвержденный указанным распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению 62 к настоящему постановлению.
71. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июля 2013 года № 105-р "О подготовке и проведении празднования 70-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов":

көрсетілген өкіммен бекітілген "1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы осы қаулыға 63-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
72. "Алматы - 2015 жылғы ислам мәдениетінің астанасы" іс-шарасын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 32-ө өкімінде:
1) 3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігіне жүктелсін.";
2) көрсетілген өкіммен бекітілген Алматы - 2015 жылғы ислам мәдениетінің астанасы" іс-шарасын дайындау және жүргізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы осы қаулыға 64-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
73. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2022 № 699 қаулысымен.
74. "Азық-түлік қауіпсіздігі жөніндегі ислам ұйымын құру бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 86-ө өкімінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Азық-түлік қауіпсіздігі жөніндегі ислам ұйымын құру бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, басшысы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі, басшының орынбасары
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Экономикалық интеграция және аграрлық азық-түлік нарығы департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика вице-министрі
Астана қаласы әкімінің орынбасары
"ҚазАгро" -ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
"Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша).".
75. "Ең табысты Азия елдерінің экономикалық даму және өнеркәсіптік әртараптандыру тәжірибелерін зерделеу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 106-ө өкімінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, басшы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, басшының орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің орынбасары
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының президенті (келісім бойынша).".
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 970 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі өкімдерінің тізбесі

состав Организационного комитета по подготовке и проведению празднования 70-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов, утвержденный указанным распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению 63 к настоящему постановлению.
72. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 32-р "0 создании Организационного комитета по подготовке и проведению мероприятий "Алматы - столица исламской культуры 2015 года":
1) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.";
2) состав Организационного комитета по подготовке и проведению мероприятий "Алматы - столица исламской культуры 2015 года", утвержденный указанным распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению 64 к настоящему постановлению.
73. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.09.2022 № 699.
74. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 86-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по созданию Исламской организации по продовольственной безопасности":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. В целях выработки предложений по созданию Исламской организации по продовольственной безопасности создать рабочую группу в следующем составе:
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель;
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан, заместитель руководителя;
директор Департамента экономической интеграции и агропродовольственных рынков Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, секретарь;
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан;
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан;
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан;
вице-министр финансов Республики Казахстан;
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан;
заместитель акима города Астаны;
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" (по согласованию);
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация" (по согласованию).".
75. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июля 2014 года № 106-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по изучению опыта экономического развития и промышленной диверсификации наиболее успешных азиатских стран":
приложение к указанному распоряжению изложить в новой редакции согласно приложению 66 к настоящему постановлению.
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 сентября 2014 года № 970
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан

1. "Жастар ісі жөніндегі Кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 шілдедегі № 1165 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 31, 396-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 шілдедегі № 1165 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 сәуірдегі № 490 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 14, 173-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 шілдедегі № 1165 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 тамыздағы № 887 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 14, 173-құжат).
4. "Қазақстан Республикасының орнықты даму жөніндегі кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы № 345 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 15, 186-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 сәуірдегі № 368 және 2000 жылғы 31 шілдедегі № 1165 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 сәуірдегі № 413 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 17, 214-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 маусымдағы № 807 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 28, 374-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 шілдедегі № 1165 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 мамырдағы № 420 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 28, 374-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы № 345 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 шілдедегі № 723 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 29, 369-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 қарашадағы № 1176 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 44, 587-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 шілдедегі № 1165 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы № 517 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж.,№ 22, 213-құжат).

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года № 1165 "О создании Совета по делам молодежи" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 31, ст. 396).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года № 490 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года № 1165" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 14, ст. 173).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2003 года № 887 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года № 1165" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 14, ст. 173).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года № 345 "О Совете по устойчивому развитию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 15, ст. 186).
5. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года № 413 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 года № 368 и от 31 июля 2000 года № 1165" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 17, ст. 214).
6. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2004 года № 807 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 28, ст. 374).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2005 года № 420 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года № 1165" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 28, ст.374).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2005 года № 723 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года № 345" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 29, ст. 369).
9. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2005 года № 1176 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 44, ст. 587).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года № 517 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года № 1165" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 22, ст. 213).

11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 шілдедегі № 1165 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 сәуірдегі № 333 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж.,№ 13, 151-құжат).
12. "Халықаралық рейтингтік агенттіктермен өзара іс-қимылды жақсарту жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі № 688 қаулысы.
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі № 688 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 89 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі № 688 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 қыркүйектегі № 1341 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 37, 365-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қазандағы № 1703 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж, № 46, 436-құжат).
16. "Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 308 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 30, 229-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 шілдедегі № 1165 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 мамырдағы № 470 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 35, 279-құжат).
18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 612 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.
19. "Үлестік құрылыстың проблемалық мәселелерін шешу жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № 823 қаулысы.
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № 240 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 26, 304-құжат).

11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2007 года № 333 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года № 1165" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 13, ст. 151).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 688 "О создании Комиссии по улучшению взаимодействия с международными рейтинговыми агентствами".
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2009 года № 89 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 688".
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2009 года № 1341 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 688" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 37, ст. 365).
15. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2009 года № 1703 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 46, ст. 436).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 308 "О создании Единого координационного совета по вопросам предпринимательства" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 30, ст. 229).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2010 года № 470 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года № 1165" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 35, ст. 279).
18. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2010 года № 612 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан".
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2010 года № 823 "Об образовании Единого координационного совета по решению проблемных вопросов долевого строительства".
20. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2011 года № 240 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 26, ст. 304).

21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 маусымдағы № 705 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 43, 566-құжат).
22. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 353 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 7-тармағы.
23. "Әкімшілік заңнаманы жетілдіру мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 сәуірдегі № 506 қаулысы.
24. "Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған бағдарламаға, "Бизнестің жол картасы 2020", "Жұмыспен қамту 2020", 2011 - 2020 жылдарға арналған "Ақ бұлақ", 2011 - 2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту бағдарламаларына бөлінетін бюджет қаражатының пайдаланылуын бақылау жөнінде Республикалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 қарашадағы № 1409 қаулысы.
25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 23 және 33-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1166-құжат).
26. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 541 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 521-құжат).
27. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 607 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 38, 552-құжат).

21. Пункт 6 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2011 года № 705 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 43, ст. 566).
22. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2012 года № 353 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан".
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2012 года № 506 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования административного законодательства".
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2012 года № 1409 "О создании Республиканской комиссии по контролю за использованием бюджетных средств, выделяемых на программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы, "Дорожная карта бизнеса 2020", "Занятость 2020", "Ақ бұлақ" на 2011 - 2020 годы, модернизации жилищно-коммунального хозяйства Республики Казахстан на 2011 - 2020 годы".
25. Пункты 23 и 33 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1166).
26. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 541 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 521).
27. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2013 года № 607 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 38, ст. 552).

28. "Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010-2014 жылдарға арналған бағдарламаға, "Бизнестің жол картасы 2020", "Жұмыспен қамту 2020", 2011 - 2020 жылдарға арналған "Ақ бұлақ", 2011 - 2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту бағдарламаларына бөлінетін бюджет қаражатының пайдаланылуын бақылау жөнінде республикалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 қарашадағы № 1409 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 75 қаулысы.
29. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 18, 32, 41, 43, 61, 64, 78 тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).
30. "Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі республикалық басқару орталығын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 13 ақпандағы № 26-ө өкімі.
31. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 13 ақпандағы № 26-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 27 мамырдағы № 77-ө өкімі.
32. "Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын дамыту мәселелері жөніндегі басқарушы комитетті құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 76-ө өкімі.
33. "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын дамыту мәселелері жөніндегі басқарушы комитетті құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 76-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 31 наурыздағы № 62-ө өкімі.
34. "Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі республикалық басқару орталығын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 13 ақпандағы № 26-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 4 сәуірдегі 64-ө өкімі.
35. "Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын дамыту мәселелері жөніндегі басқарушы комитетті құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 76-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің 2012 жылғы 18 маусымдағы № 118-ө өкімі.

28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 75 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2012 года № 1409 "О создании Республиканской комиссии по контролю за использованием бюджетных средств, выделяемых на программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы, "Дорожная карта бизнеса 2020", "Занятость 2020", "Ақ бұлақ" на 2011 - 2020 годы, модернизации жилищно-коммунального хозяйства Республики Казахстан на 2011 - 2020 годы".
29. Пункты 18, 32, 41, 43, 61, 64, 78 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).
30. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2010 года № 26-р "О создании Республиканского управляющего центра по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан".
31. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 мая 2010 года № 77-р "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2010 года № 26-р".
32. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 76-р "О создании Управляющего комитета по вопросам развития специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий".
33. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 2012 года № 62-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 76-р "О создании Управляющего комитета по вопросам развития специальной экономической зоны Парк информационных технологий".
34. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 2012 года № 64-р "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2010 года № 26-р "О создании Республиканского управляющего центра по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан".
35. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июня 2012 года № 118-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 76-р "О создании Управляющего комитета по вопросам развития специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий".

Алматы қаласында 2017 жылғы 28-ші Бүкіләлемдік қысқы
универсиаданы дайындау мен өткізу жөніндегі ұйымдастыру
комитетінің құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Алматы қаласының әкімі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Ұлттық олимпиада комитетінің президенті, төрағаның орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының студенттік спорт федерациясының президенті, төрағаның орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті төрағасының орынбасары, хатшы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің төрағасы
Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Қазақстан Республикасы жоғары оку орындары қауымдастығының президенті (келісім бойынша)
Алматы облысы өңірінің жоғары оқу орындары ректорлары кеңесінің төрағасы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ректоры
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 970 қаулысына
63-қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі
2013 жылғы 9 шілдедегі
№ 105-ө өкімімен
құрылған
1941 -1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
70 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі
ұйымдастыру комитетінің құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары -Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері Бас штабының бастығы, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Бас штабы бастығының орынбасары - Бас штабы Тәрбие және идеологиялық жұмыстар департаментінің бастығы, хатшы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Астана қаласы әкімінің орынбасары
Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Алматы облысы әкімінің орынбасары
Атырау облысы әкімінің орынбасары
Жамбыл облысы әкімінің бірінші орынбасары
Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Карағанды облысы әкімінің орынбасары
Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Маңғыстау облысы ғкімінің орынбасары
Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Онтүстік Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі директорының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының Ресми іс-шаралар және сыртқы байланыстар бөлімінің меңгерушісі (келісім бойынша)
"Қазақстан темір жолы" акционерлік қоғамының персоналды басқару және әлеуметтік мәселелер бойынша вице-министрі (келісім бойынша)
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-аукат коры" акционерлік қоғамының атқарушы директоры (келісім бойынша)
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының аппарат басшысы (келісім бойынша)
"Қазақстан Республикасының ардагерлер ұйымы" республикалық қоғамдық бірлестігі орталық кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 970 қаулысына
64-қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ 32-ө өкімімен
құрылған
"Алматы - ислам мәдениетінің 2015 жылғы астанасы" іс-шараларын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары (мәдениет мәселелеріне жетекшілік ететін), төраға
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі, төрағаның орынбасары
Алматы қаласы әкімінің орынбасары, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің кеңесшісі,
Қазақстан Республикасындағы ЮНЕСКО және ИСЕСКО істері жөніндегі ұлттық комиссияның бас хатшысы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 970 қаулысына
65-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2022 № 699 қаулысымен.

28-й зимней Всемирной универсиады 2017 года в городе Алматы
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель аким города Алматы, заместитель председателя
Министр образования и науки Республики Казахстан, заместитель председателя
Министр культуры и спорта Республики Казахстан, заместитель председателя
президент Национального олимпийского комитета Республики Казахстан, заместитель председателя (по согласованию)
президент федерации студенческого спорта Республики Казахстан, заместитель председателя (по согласованию)
заместитель председателя Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан, секретарь
Председатель Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Министр финансов Республики Казахстан
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Министр внутренних дел Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
председатель Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
заместитель акима города Алматы
заместитель акима города Алматы
президент ассоциации высших учебных заведений Республики Казахстан (по согласованию)
председатель совета ректоров вузов Алматинского региона, ректор республиканского государственного предприятия "Казахский национальный педагогический университет имени Абая" Министерства образования и науки Республики Казахстан
Приложение 63
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 сентября 2014 года № 970
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 июля 2013 года № 105-р
Состав
Организационного комитета по подготовке к проведению
празднования 70-й годовщины Победы
в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
первый заместитель Министра обороны - начальник Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, заместитель председателя
заместитель начальника Генерального штаба - начальник Департамента воспитательной и идеологической работы Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан, секретарь
заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан (по согласованию)
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан
заместитель акима города Астаны
заместитель акима города Алматы
заместитель акима Акмолинской области
заместитель акима Актюбинской области
заместитель акима Алматинской области
заместитель акима Атырауской области
первый заместитель акима Жамбылской области
заместитель акима Западно-Казахстанской области
заместитель акима Карагандинской области
заместитель акима Костанайской области
заместитель акима Кызылординской области
заместитель акима Мангистауской области
заместитель акима Павлодарской области
первый заместитель акима Южно-Казахстанской области
заместитель акима Северо-Казахстанской области
первый заместитель акима Восточно-Казахстанской области
заместитель Директора Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
заведующий Отделом официальных мероприятий й внешних связей Управления Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию)
вице-президент по управлению персоналом и социальным вопросам акционерного общества "Қазақстан темір жолы" (по согласованию)
исполняющий директор акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" (по согласованию)
руководитель аппарата акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)
председатель Центрального совета республиканского общественного объединения "Организация ветеранов Республики Казахстан" (по согласованию)
Приложение 64
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 сентября 2014 года № 970
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 марта 2014 года № 32-р
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению
мероприятий "Алматы - столица исламской культуры 2015 года"
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель (курирующий вопросы культуры)
Министр культуры и спорта Республики Казахстан, заместитель председателя
заместитель акима города Алматы, заместитель председателя
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
советник Министра иностранных дел Республики Казахстан, Генеральный секретарь Национальной комиссии по делам ЮНЕСКО и ИСЕСКО в Республике Казахстан
Приложение 65
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 сентября 2014 года № 970
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 июня 2014 года № 84-р
Сноска. Приложение 65 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2022 № 699.