Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 тамызда № 29029 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 116, 125-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулері белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары белгіленсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитетінің Қостанай
облысының Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология, Геология және
табиғи ресурстар министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
Қостанай
облысы әкімдігінің

Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования
Постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2022 года № 29029.
В соответствии со статьями 39, 116, 125 Водного кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить водоохранные зоны и полосы на водных объектах Костанайской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить режим и особые условия хозяйственного использования водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области
Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан"
Приложение 1
к постановлению акимата
Костанайской области

2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру объектілерін, балық өсіру шаруашылықтары мен олардың коммуникацияларын орналастыруға және қызмет көрсетуге байланысты балық өсіру объектілерін, балық шаруашылығы технологиялық су айдындарын, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға. Осы тармақшаның ережесі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 125-бабының 7-тармағымен және 145-1-бабымен белгіленген талаптарды ескере отырып қолданылады;
3) бау-бақша егуге және саяжай салуға жер учаскелерін беруге;
4) су объектілерінің және олардың су қорғау аймақтары мен белдеулерінің ластануын болдырмайтын құрылыстармен және құрылғылармен қамтамасыз етілмеген қолданыстағы объектілерді пайдалануға;
5) жекелеген учаскелерді шалғындандыруға, егін егуге және ағаш отырғызуға арналған жерлерді өңдеуді қоспағанда, топырақ және өсімдік қабатын бұзатын жұмыстарды жүргізуге (оның ішінде жер жыртуға, мал жаюға, пайдалы қазбаларды өндіруге);
6) шатыр қалашықтарын, көлік құралдары үшін тұрақты тұрақтарды, малдың жазғы жайылым қостарын орналастыруға;
7) пестицидтер мен тыңайтқыштардың барлық түрлерін қолдануға.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 28.03.2025 № 73 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Су қорғау аймағының шегінде:
1) су объектілерін және олардың су қорғау аймақтары мен белдеулерінің ластануы мен қоқыстануын болдырмайтын құрылыстармен және құрылғылармен қамтамасыз етілмеген жаңа реконструкцияланған объектілерді пайдалануға беруге;
2) ғимараттарға, құрылыстарға, коммуникацияларға және басқа да объектілерге реконструкция жүргізуге, сондай-ақ құрылыс, тереңдету және жарылыс жұмыстарын жүргізуге, пайдалы қазбалар өндіруге, кәбіл, құбыр және басқа да коммуникацияларды төсеуге, белгіленген тәртіппен жергілікті атқарушы органдармен, бассейндік инспекциялармен, қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті мемлекеттік органмен, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік органмен және басқа да мүдделі органдармен келісілген жобасы жоқ бұрғылау, жер қазу және өзге де жұмыстар жүргізуге;

2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбоводных объектов, связанных с размещением и обслуживанием рыбоводных хозяйств и коммуникаций к ним, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения. Положения данного подпункта применяются с учетом требований, установленных пунктом 7 статьи 125 и статьей 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан;
3) предоставление земельных участков под садоводство и дачное строительство;
4) эксплуатация существующих объектов, не обеспеченных сооружениями и устройствами, предотвращающими загрязнение водных объектов и их водоохранных зон и полос;
5) проведение работ, нарушающих почвенный и травяной покров (в том числе распашка земель, выпас скота, добыча полезных ископаемых), за исключением обработки земель для залужения отдельных участков, посева и посадки леса;
6) устройство палаточных городков, постоянных стоянок для транспортных средств, летних лагерей для скота;
7) применение всех видов пестицидов и удобрений.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 28.03.2025 № 73 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. В пределах водоохранных зон не допускаются:
1) ввод в эксплуатацию новых и реконструированных объектов, не обеспеченных сооружениями и устройствами, предотвращающими загрязнение и засорение водных объектов и их водоохранных зон и полос;
2) проведение реконструкции зданий, сооружений, коммуникаций и других объектов, а также производство строительных, дноуглубительных и взрывных работ, добыча полезных ископаемых, прокладка кабелей, трубопроводов и других коммуникаций, буровых, земельных и иных работ без проектов, согласованных в установленном порядке с местными исполнительными органами, бассейновыми инспекциями, уполномоченным государственным органом в области охраны окружающей среды, государственным органом в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения и другими заинтересованными органами;

3) тыңайтқыштар, пестицидтер, мұнай өнімдерін сақтайтын қоймаларды, көлік құралдары мен ауыл шаруашылығы техникасына техникалық қызмет көрсету, оларды жуу пункттерін, механикалық шеберханаларды, тұрмыстық және өнеркәсіп қалдықтарын төгетін құрылғыны, аппаратураларды пестицидтермен толтыратын алаңдарды, авиациялық-химиялық жұмыстар жүргізуге арналған ұшу-қону жолақтарын орналастыруға және салуға, сондай-ақ судың сапасына кері әсер ететін басқа да объектілерді орналастыруға;
4) мал шаруашылығы фермалары мен кешендерін, сарқынды су жинағыштарды, сарқынды сумен суарылатын егістіктерді, зираттарды, мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды), сондай-ақ жерүсті және жерасты суларының микробпен ластану қаупіне себепші болатын басқа да объектілерді орналастыруға;
5) жүктелім нормасынан асырып мал жаюға, су тоғандарының режимін нашарлататын мал тоғыту мен санитариялық өңдеуге және шаруашылық қызметінің басқа да түрлеріне;
6) су көздеріндегі су кемерінен екі мың метрге жетпейтін қашықтықта орналасқан ауыл шаруашылығы дақылдары мен орман екпелерін пестицидтермен авиациялық өңдеу және авиация арқылы минералдық тыңайтқыштармен қоректендіру тәсілін қолдануға;
7) концентрациясының жол берілетін шегі белгіленбеген пестицидтерді қолдануға, қардың үстіне тыңайтқыш себуге, сондай-ақ залалсыздандырылмаған көң қосылған сарқынды суды және тұрақты хлорорганикалық пестицидтерді тыңайтқыш ретінде пайдалануға жол берілмейді.
Су қорғау аймағында мәжбүрлі санитариялық өңдеу жүргізу қажет болған жағдайда уыттылығы әлсіз және орташа тұрақсыз пестицидтерді қолдануға жол беріледі.
Қостанай
облысы әкімдігінің
2022 жылғы 3 тамыздағы
№ 344 қаулысына
3-қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Қостанай қаласы аумағында Маяковский көшесіндегі "Наурыз" шағын ауданының құрылысына арналған учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі № 201 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3636 болып тіркелген).
2. "Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы туристік қызметтердің спорттық-сауықтыру кешені құрылысына арналған учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі № 203 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3635 болып тіркелген).

3) размещение и строительство складов для хранения удобрений, пестицидов, нефтепродуктов, пунктов технического обслуживания, мойки транспортных средств и сельскохозяйственной техники, механических мастерских, устройство свалок бытовых и промышленных отходов, площадок для заправки аппаратуры пестицидами, взлетно-посадочных полос для проведения авиационно-химических работ, а также размещение других объектов, отрицательно влияющих на качество воды;
4) размещение животноводческих ферм и комплексов, накопителей сточных вод, полей орошения сточными водами, кладбищ, скотомогильников (биотермических ям), а также других объектов, обусловливающих опасность микробного загрязнения поверхностных и подземных вод;
5) выпас скота с превышением нормы нагрузки, купание и санитарная обработка скота и другие виды хозяйственной деятельности, ухудшающие режим водоемов;
6) применение способа авиаобработки пестицидами и авиаподкормки минеральными удобрениями сельскохозяйственных культур и лесонасаждений на расстоянии менее двух тысяч метров от уреза воды в водном источнике;
7) применение пестицидов, на которые не установлены предельно допустимые концентрации, внесение удобрений по снежному покрову, а также использование в качестве удобрений необезвреженных навозосодержащих сточных вод и стойких хлорорганических пестицидов.
При необходимости проведения вынужденной санитарной обработки в водоохранной зоне допускается применение мало- и среднетоксичных нестойких пестицидов.
Приложение 3
к постановлению акимата
Костанайской области
от 3 августа 2022 года
№ 344
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство микрорайона "Наурыз" на территории города Костанай по улице Маяковского, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 7 апреля 2008 года № 201 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3636).
2. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство спортивно-оздоровительного комплекса туристских услуг на территории Мичуринского сельского округа Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 7 апреля 2008 года № 203 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3635).

3. "Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы "Туристік коттедж қалашығының кешенді қызмет көрсету туристік супермаркеті" объектісінің құрылысына арналған учаскеде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 12 мамырдағы № 286 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3637 болып тіркелген).
4. "Қостанай қаласының аумағындағы Воинов Интернационалистов көшесі бойында екі тоғыз қабатты тұрғын үй құрылысына арналған учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы"Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 319 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3643 болып тіркелген).
5. "Объектілердің құрылысына арналған учаскелерде Тобыл өзенінің, Амангелді су қоймасының және Безымянный көлінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 320 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3645 болып тіркелген).
6. "Ұзынкөл ауданы Ершов ауылдық округі және Варваровка ауылының аумақтарындағы туристік кешендер құрылысына арналған учаскеде Шошқалы көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысының әкімдігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 326 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3644 болып тіркелген).
7. "Объектілердің құрылысына арналған учаскелерде Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысының әкімдігінің 2008 жылғы 2 қыркүйектегі № 425 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3653 болып тіркелген).
8. "Объектілердің құрылысына арналған учаскелерде Тобыл өзенінің, Амангелді су қоймасының және Тоғұзақ өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 23 маусымдағы № 233 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3684 болып тіркелген).
9. "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Амангелді су бөгенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 83 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3710 болып тіркелген).

3. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство объекта "Туристский супермаркет комплексного обслуживания туристского коттеджного городка" на территории Мичуринского сельского округа Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 12 мая 2008 года № 286 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3637).
4. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство двух девятиэтажных жилых домов на территории города Костанай по улице Воинов Интернационалистов, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 5 июня 2008 года № 319 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3643).
5. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол, Амангельдинского водохранилища и озера Безымянное на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 5 июня 2008 года № 320 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3645).
6. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы озера Шошкалы на участке под строительство туристских комплексов на территории Ершовского сельского округа и села Варваровка Узункольского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 5 июня 2008 года № 326 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3644).
7. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 2 сентября 2008 года № 425 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3653).
8. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол, Амангельдинского водохранилища и реки Тогузак на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 23 июня 2009 года № 233 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3684).
9. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос Амангельдинского водохранилища на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 9 марта 2010 года № 83 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3710).

10. "Золотая рыбка" туристік базасына қызмет көрсету және пайдалануға беруге арналған, Бейімбет Майлин ауданында орналасқан телімде Қаратомар су бөгенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 93 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3712 болып тіркелген).
11. "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 119 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3717 болып тіркелген).
12. "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Обаған өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 196 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3725 болып тіркелген).
13. "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Қызыл-Жар су қоймасының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 1 маусымдағы № 206 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3726 болып тіркелген).
14. "Қостанай ауданы Садчиков ауылында орналасқан "Садчиковское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 23 маусымдағы № 235 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3723 болып тіркелген).
15. "Лисаков қаласының өнеркәсіптік аймағы ауданында орналасқан № 1 өнеркәсіптік кешенінің Тобыл өзені су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 27 тамыздағы № 327 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3735 болып тіркелген).
16. "Денисов ауданы Денисов ауылында орналасқан диірмен кешенінің құрылысына арналған жер учаскесі шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 468 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3743 болып тіркелген).

10. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы Каратомарского водохранилища на участке, расположенном в районе Беимбета Майлина, предназначенном для обслуживания и эксплуатации туристической базы "Золотая рыбка", режима и особых условий их хозяйственного использования" от 9 марта 2010 года № 93 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3712).
11. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 9 апреля 2010 года № 119 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3717).
12. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол и реки Убаган на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 20 мая 2010 года № 196 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3725).
13. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол и Кызыл-Жарского водохранилища на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 1 июня 2010 года № 206 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3726).
14. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Садчиковское", расположенных в селе Садчиковка Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 23 июня 2010 года № 235 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3723).
15. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол промышленного комплекса № 1, расположенного на территории промышленной зоны города Лисаковска, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 27 августа 2010 года № 327 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3735).
16. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельного участка под строительство мельничного комплекса, расположенного в селе Денисовка Денисовского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 29 ноября 2010 года № 468 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3743).

17. "Бейімбет Майлин ауданының Асенкритов ауылдық округінде орналасқан "Варварин" алтынмыс кен орнын әзірлеу жөніндегі тау жұмыстарын жүргізуге арналған төрт жер учаскілерінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3754 болып тіркелген).
18. "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданындағы "Дружба" туристік базасының жер телімі шегінде Қаратомар бөгені жағалауының су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 278 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3770 болып тіркелген).
19. "Қостанай қаласы және Қостанай ауданы шекарасындағы Тобыл өзені және соған іргелес аумақ акваториясының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың тәртібі мен ерекше шарттарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 399 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3781 болып тіркелген).
20. "Қарабалық ауданы Гурьянов ауылындағы "Комсомольская птицефабрика" акционерлік қоғамының өндірістік алаңы шегінде Тоғызақ өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 411 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3778 болып тіркелген).
21. "Бейімбет Майлин ауданы Юбилейное ауылындағы "Жемис" шаруа қожалығының жер телімі шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 412 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3779 болып тіркелген).
22. "Құрылыс материалдар қоймалары" объектісін, демалыс аймағы базасын салуға, туристік базаны пайдалануға және қызмет көрсетуге арналған учаскелерде Тобыл және Аят өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 415 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3786 болып тіркелген).
23. "Денисов ауданы Денисов ауылдық округінің Гришенка ауылындағы 1000 бас шошқаға малшаруашылығы жайларын қалпына келтіруге арналған жер телімінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 451 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3783 болып тіркелген).

17. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят на четырех земельных участках, предназначенных для ведения горных работ по разработке золотомедного месторождения "Варваринское", расположенных в Асенкритовском сельском округе района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 17 февраля 2011 года № 71 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3754).
18. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы побережья Каратомарского водохранилища в пределах земельного участка туристической базы "Дружба" в районе Беимбета Майлина Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 8 июля 2011 года № 278 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3770).
19. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос акватории реки Тобол и примыкающих к ней территорий в границах города Костанай и Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 7 октября 2011 года № 399 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3781).
20. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тогузак в пределах производственной площадки акционерного общества "Комсомольская птицефабрика" в селе Гурьяновское Карабалыкского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 14 октября 2011 года № 411 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3778).
21. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков крестьянского хозяйства "Жемис" в селе Юбилейное района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 14 октября 2011 года № 412 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3779).
22. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос рек Тобол и Аят на участках под строительство объекта "Склады стройматериалов", базы зоны отдыха, обслуживание и эксплуатация туристической базы, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 14 октября 2011 года № 415 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3786).
23. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под реконструкцию животноводческих помещений на 1000 голов свиней в селе Гришенка Денисовского сельского округа Денисовского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 31 октября 2011 года № 451 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3783).

24. "Бейімбет Майлин ауданы Мақсұт ауылындағы 3000 бас ірі қара малға мал шаруашылығы кешенін салуға арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 452 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3787 болып тіркелген).
25. "Лисаков қаласында орналасқан "Алина" жаупкершілігі шектеулі серіктестігіне жататын қонақ үй кешенін пайдалануға және қызмет көрсетуге арналған жер телімдері үшін Қызыл-Жар су қоймасы шегінде Тобыл өзенінің су қоймасы шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 12 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3794 болып тіркелген).
26. "Қостанай облысы Денисов ауданы Денисов, Некрасов, Антонов ауылдарының шекарасындағы Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 156 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3798 болып тіркелген).
27. "Қостанай облысы Денисов ауданы "Сарыағаш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің суармалы жер учаскесінде Жоғары-Тобыл су қоймасының сол жақ жағалауында су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 187 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3805 болып тіркелген).
28. "Қостанай ауданы Жданов ауылдық округіндегі Көкбекті көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 215 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3806 болып тіркелген).
29. "Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Жас табиғат зерттеушілер станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының көкөністерді өсіруге арналған Қызыл-Жар су қоймасы шегіндегі жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 216 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3807 болып тіркелген).

24. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Максут района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 31 октября 2011 года № 452 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3787).
25. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Кызыл-Жарского водохранилища для земельного участка под обслуживание и эксплуатацию гостиничного комплекса, принадлежащего товариществу с ограниченной ответственностью "Алина", расположенного в городе Лисаковск, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 13 января 2012 года № 12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3794).
26. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол в границах сел Денисовка, Некрасовка, Антоновка Денисовского района Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 3 апреля 2012 года № 156 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3798).
27. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы левобережья Верхне-Тобольского водохранилища на орошаемом земельном участке товарищества с ограниченной ответственностью "Сарыагаш" в Денисовском районе Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 16 апреля 2012 года № 187 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3805).
28. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы озера Кокбекты в Ждановском сельском округе Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 8 мая 2012 года № 215 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3806).
29. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Кызыл-Жарского водохранилища на земельном участке, предназначенном для выращивания овощей, государственного коммунального казенного предприятия "Станция юных натуралистов" отдела образования акимата города Лисаковска", режима и особых условий их хозяйственного использования" от 8 мая 2012 года № 216 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3807).

30. "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданының Асенкритов ауылдық округінің Николаев ауылындағы, Әйет ауылдық округіндегі "Сулу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскелері шегінде Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 251 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3808 болып тіркелген).
31. "Таран ауданы Новоильинов ауылдық округінің "Цой Георгий Сергеевич", "Шалыгин Владимир Владимирович", "Простор" шаруа қожалықтары мен "Альба" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруа қорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 252 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3814 болып тіркелген).
32. "Бейімбет Майлин ауданының Береговой ауылындағы тоғыз жеке тұрғын үйдің құрылысына арналған жер учаскелерінде Қаратомар су қоймасы шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдалану режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 253 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3811 болып тіркелген).
33. "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы "Горняк" пансионатының жер учаскесі аумағындағы Қаратомар су қоймасының шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 254 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3813 болып тіркелген).
34. "Рудный қаласындағы Парковая көшесінде (емдеу-сауықтыру орталығы мен № 2 гараж қоғамы арасындағы аудан) туристік кешеннің құрылысына арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 тамыздағы № 355 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3826 болып тіркелген).
35. "Бейімбет Майлин ауданының Набережный ауылдық округіндегі "Тогызбай-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі шегінде Қаратомар су қоймасы жағалауының су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы № 461 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3883 болып тіркелген).

30. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Сулу" в селе Николаевка Асенкритовского сельского округа, в сельском округе Әйет района Беимбета Майлина Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 28 мая 2012 года № 251 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3808).
31. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков крестьянских хозяйств "Цой Георгий Сергеевич", "Шалыгин Владимир Владимирович", "Простор" и товарищества с ограниченной ответственностью "Альба" в Новоильинском сельском округе Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 28 мая 2012 года № 252 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3814).
32. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Каратомарского водохранилища на земельных участках, предназначенных под строительство девяти индивидуальных жилых домов в селе Береговое района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 28 мая 2012 года № 253 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3811).
33. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Каратомарского водохранилища на территории земельного участка пансионата "Горняк" в районе Беимбета Майлина Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 28 мая 2012 года № 254 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3813).
34. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке под строительство туристического комплекса по улице Парковая (район между лечебно-оздоровительным центром и гаражным обществом № 2) в городе Рудном, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 6 августа 2012 года № 355 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3826).
35. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы побережья Каратомарского водохранилища в пределах земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью "Тогызбай-Агро" в Набережном сельском округе района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 19 октября 2012 года № 461 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3883).

36. "Бейімбет Майлин ауданының Әйет ауылындағы "Адлет-Т" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскелері шегінде Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы № 462 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3872 болып тіркелген).
37. "Бейімбет Майлин ауданы Май ауылдық округінің жерлерінде орналасқан "Север Птица" акционерлік қоғамының өндірістік алаңдары шегінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы № 463 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3882 болып тіркелген).
38. "Бейімбет Майлин ауданының Новоильинов ауылдық округінде орналасқан Елтай-IV темір рудасының кен орны базасында кенішті орналастыруға арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 548 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3975 болып тіркелген).
39. "Бейімбет Майлин ауданында орналасқан "Коктем" кафесін пайдалануға және қызмет көрсетуге арналған жер учаскесіндегі Қаратомар су қоймасы шегінде Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 ақпандағы № 62 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4072 болып тіркелген).
40. "Денисов ауданының Приречное ауылындағы "Алтай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылығы кешенінің өндірістік объектілері үшін Аршалы-Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 449 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4317 болып тіркелген).
41. "Лисаков қаласының, Октябрь кентінің шекарасындағы Тобыл өзенінің және Бейімбет Майлин ауданы Әйет ауылының шекарасындағы Әйет өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 569 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4416 болып тіркелген).

36. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Адлет-Т" в селе Әйет района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 19 октября 2012 года № 462 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3872).
37. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах производственных площадок акционерного общества "Север Птица", расположенных на землях Майского сельского округа района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 19 октября 2012 года № 463 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3882).
38. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под размещение карьера на базе месторождения железных руд Елтай-IV, расположенного в Новоильиновском сельском округе района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 5 декабря 2012 года № 548 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3975).
39. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах Каратомарского водохранилища на земельном участке, предназначенном для эксплуатации и обслуживания кафе "Коктем", расположенном в районе Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 12 февраля 2013 года № 62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4072).
40. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Арчаглы-Аят для производственных объектов животноводческого комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Алтай" в селе Приречное Денисовского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 16 октября 2013 года № 449 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4317).
41. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол в границах города Лисаковск, поселка Октябрьский и реки Аят в границах села Әйет района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 26 декабря 2013 года № 569 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4416).

42. "Рудный қаласының шекараларындағы және Қостанай мен Бейімбет Майлин аудандары шегіндегі іргелес аумақта Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 570 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4413 болып тіркелген).
43. "Бейімбет Майлин ауданы Елизаветинка ауылының өнеркәсіптік аймағында бір миллион басқа дейінгі бройлерлік құс фабрикасының құрылысына арналған жер учаскесіндегі Қаратомар су қоймасының шегінде Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 97 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4629 болып тіркелген).
44. "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды пайдаланудың режимін белгілеу жөніндегі әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 182 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4829 болып тіркелген).
45. "Әкімдіктің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 251 "Қостанай облысы Таран ауданының Асенкритов ауылдық округінің Николаев ауылындағы, Красносельск ауылдық округіндегі "Сулу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскелері шегінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 110 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5533 болып тіркелген).
46. "Әкімдіктің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 326 "Ұзынкөл ауданы Киевский және Куйбышевский ауылдық округтері аумағындағы туристік кешендер құрылысына арналған телімде Шошқалы көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 111 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5524 болып тіркелген).
47. "Қостанай қаласындағы "Әуежай" жобаланатын шағын ауданы шегінде Тарелочка тоғанының су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 554 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6143 болып тіркелген).

42. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол в границах города Рудный и прилегающей территории в пределах Костанайского и Беимбета Майлина районов, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 26 декабря 2013 года № 570 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4413).
43. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах Каратомарского водохранилища на земельном участке, предназначенном под строительство бройлерной птицефабрики до одного миллиона голов, в промышленной зоне села Елизаветинка района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 20 марта 2014 года № 97 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4629).
44. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата по установлению водоохранных зон и полос и режима их использования" от 30 апреля 2014 года № 182 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4829).
45. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 28 мая 2012 года № 251 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Сулу" в селе Николаевка Асенкритовского сельского округа, в Красносельском сельском округе Тарановского района Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 27 марта 2015 года № 110 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5533).
46. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 5 июня 2008 года № 326 "Об установлении водоохранной зоны и полосы озера Шошкалы на участке под строительство туристских комплексов на территории Киевского и Куйбышевского сельских округов Узункольского района и режима их хозяйственного использования" от 27 марта 2015 года № 111 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5524).
47. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы пруда Тарелочка в пределах проектируемого микрорайона "Аэропорт" в городе Костанай, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 18 декабря 2015 года № 554 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6143).

48. "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды пайдаланудың режимін белгілеу жөніндегі әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 115 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6226 болып тіркелген).
49. "Меңдіқара ауданының Боровской ауылында орналасқан тез қызмет көрсету дәмханасы бар өнеркәсіптік және азық-түлік тауарлары дүкенінің аумағы үшін Зоново көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 328 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6577 болып тіркелген).
50. "Бейімбет Майлин ауданының Калинин ауылдық округіндегі демалу базасы объектілерін салу және ұйымдастыру үшін бөлінген "Аэлита-2014" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскесі аумағында Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 420 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6641 болып тіркелген).
51. "Қамысты ауданының Қамысты ауылдық округінде орналасқан, Оңтүстік-Тоқтар тотыққан кен орнының тау-кендік бөлуіне арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 421 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6652 болып тіркелген).
52. "Әкімдіктің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 326 "Ұзынкөл ауданы Киевский ауылдық округі және Варваровка ауылының аумақтарындағы туристік кешендер құрылысына арналған телімде Шошқалы көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі № 328 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7138 болып тіркелген).
53. "Әкімдіктің 2008 жылғы 2 қыркүйектегі № 425 "Объектілердің құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдаланудың тәртібін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі № 329 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7155 болып тіркелген).

48. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата по установлению водоохранных зон и полос и режима их использования" от 14 марта 2016 года № 115 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6226).
49. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы озера Зоново для территории магазина промышленных и продовольственных товаров с закусочной быстрого обслуживания, расположенного в селе Боровское Мендыкаринского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 8 июля 2016 года № 328 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6577).
50. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на территории земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью "Аэлита-2014", выделенного для строительства и организации объектов базы отдыха в Калининском сельском округе района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 13 сентября 2016 года № 420 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6641).
51. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под горный отвод Южно-Тохтаровского месторождения окисленных руд, расположенного в Камыстинском сельском округе Камыстинского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 13 сентября 2016 года № 421 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6652).
52. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 5 июня 2008 года № 326 "Об установлении водоохранной зоны и полосы озера Шошкалы на участке под строительство туристских комплексов на территории Киевского сельского округа и села Варваровка Узункольского района и режима их хозяйственного использования" от 4 июля 2017 года № 328 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7138).
53. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 2 сентября 2008 года № 425 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол, на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" от 4 июля 2017 года № 329 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7155).

54. "Әкімдіктің 2008 жылғы 7 сәуірдегі № 201 "Қостанай қаласы Маяковский көшесі аумағындағы "Наурыз" шағын ауданының құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі № 330 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7156 болып тіркелген).
55. "Әкімдіктің 2008 жылғы 7 сәуірдегі № 203 "Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы туристік қызметтердің спорттық-сауықтыру кешені құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі № 331 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7157 болып тіркелген).
56. "Әкімдіктің 2009 жылғы 23 маусымдағы № 233 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің, Амангелді су бөгенінің және Тоғұзақ өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеуілерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі № 332 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7139 болып тіркелген).
57. "Әкімдіктің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 320 "Объектілердің құрылысына арналған телімде Амангелді су қоймасының Тобыл өзені және Безымянный көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдаланудың тәртібін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі № 333 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7154 болып тіркелген).
58. "Әкімдіктің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 319 "Қостанай қаласы аумағындағы Воинов Интернационалистов көшесі бойында екі тоғыз қабатты тұрғын үй құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі № 334 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7153 болып тіркелген).
59. "Әкімдіктің 2008 жылғы 12 мамырдағы № 286 "Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы" Туристік коттедж қалашығының кешенді қызмет көрсету туристік супермаркеті" объектісінің құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі № 335 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7140 болып тіркелген).

54. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 7 апреля 2008 года № 201 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство микрорайона "Наурыз" на территории города Костанай по улице Маяковского и режима их хозяйственного использования" от 4 июля 2017 года № 330 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7156).
55. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 7 апреля 2008 года № 203 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство спортивно-оздоровительного комплекса туристских услуг на территории Мичуринского сельского округа Костанайского района и режима их хозяйственного использования" от 4 июля 2017 года № 331 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7157).
56. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 23 июня 2009 года № 233 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол, Амангельдинского водохранилища и реки Тогузак на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" от 4 июля 2017 года № 332 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7139).
57. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 5 июня 2008 года № 320 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол, Амангельдинского водохранилища и озера Безымянное на участках под строительство объектов и режим их хозяйственного использования" от 4 июля 2017 года № 333 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7154).
58. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 5 июня 2008 года № 319 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство двух девятиэтажных жилых домов на территории города Костанай по улице Воинов Интернационалистов и режима их хозяйственного использования" от 4 июля 2017 года № 334 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7153).
59. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 12 мая 2008 года № 286 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство объекта "Туристский супермаркет комплексного обслуживания туристского коттеджного городка" на территории Мичуринского сельского округа Костанайского района и режима их хозяйственного использования" от 4 июля 2017 года № 335 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7140).

60. "Қарасу ауданы Люблинский ауылдық округінің Люблинка ауылындағы "Люблинка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі аумағында Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 тамыздағы № 426 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7244 болып тіркелген).
61. "Әкімдіктің 2011 жылғы 14 қазандағы № 415 "Демалыс аймағы базасы, туристік базаны пайдалану және қызмет көрсету, "Құрылыс материалдар қоймасы" объектісінің құрылысына арналған телімдерде Тобыл және Аят өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қазандағы № 525 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7302 болып тіркелген).
62. "Әкімдіктің 2008 жылғы 12 мамырдағы № 286 "Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы "Туристік коттедж қалашығының кешенді қызмет көрсету туристік супермаркеті" объектісінің құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қарашада № 554 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7341 болып тіркелген).
63. "Әкімдіктің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 326 "Ұзынкөл ауданы Киевский ауылдық округі және Варваровка ауылының аумақтарындағы туристік кешендер құрылысына арналған телімде Шошқалы көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қарашадағы № 555 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7342 болып тіркелген).
64. "Әкімдіктің 2009 жылғы 23 маусымдағы № 233 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің, Амангелді су қоймасының және Тоғұзақ өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қарашадағы № 556 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7343 болып тіркелген).
65. "Әкімдіктің 2011 жылғы 31 қазандағы № 452 "Таран ауданы Достияр ауылындағы 3000 бас ірі қара малға малшаруашылығы кешенінің құрылысына арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 543 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8215 болып тіркелген).

60. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Карасу на территории земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью "Люблинка" в селе Люблинка Люблинского сельского округа Карасуского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 28 августа 2017 года № 426 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7244).
61. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 14 октября 2011 года № 415 "Об установлении водоохранных зон и полос рек Тобол и Аят на участках под строительство объекта "Склады стройматериалов", базы зоны отдыха, обслуживание и эксплуатация туристической базы, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 20 октября 2017 года № 525 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7302).
62. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 12 мая 2008 года № 286 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство объекта "Туристский супермаркет комплексного обслуживания туристского коттеджного городка" на территории Мичуринского сельского округа Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 3 ноября 2017 года № 554 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7341).
63. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 5 июня 2008 года № 326 "Об установлении водоохранной зоны и полосы озера Шошкалы на участке под строительство туристских комплексов на территории Киевского сельского округа и села Варваровка Узункольского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 3 ноября 2017 года № 555 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7342).
64. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 23 июня 2009 года № 233 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол, Амангельдинского водохранилища и реки Тогузак на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 3 ноября 2017 года № 556 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7343).
65. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 31 октября 2011 года № 452 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Достияр Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 10 декабря 2018 года № 543 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8215).

66. "Әкімдіктің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 421 "Қамысты ауданының Свердлов ауылдық округінде орналасқан, Оңтүстік-Тоқтар тотыққан кен орнының тау-кендік бөлуіне арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 566 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8196 болып тіркелген).
67. "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу жөніндегі әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 155 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8357 болып тіркелген).
68. "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу жөніндегі әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 232 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8496 болып тіркелген).
69. "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданындағы "Параллель" туристік базасының жер телімі шегінде Қаратомар бөгені жағалауының су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 518 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8817 болып тіркелген).
70. "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу жөніндегі әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 21 ақпандағы № 76 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8984 болып тіркелген).
71. "Қостанай ауданының Белозер ауылдық округінде "Рыбацкое счастье" туристік базасын салуға сұратылған жер учаскесінің аумағы үшін Балықты көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 139 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9095 болып тіркелген).
72. "Қостанай облысының Қостанай ауданында орналасқан Давыденовское-1 кен орнының құрылыс құмын игеруге арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 тамыздағы № 273 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9390 болып тіркелген).

66. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 13 сентября 2016 года № 421 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под горный отвод Южно-Тохтаровского месторождения окисленных руд, расположенного в Свердловском сельском округе Камыстинского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 25 декабря 2018 года № 566 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8196).
67. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата по установлению водоохранных зон и полос, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 15 апреля 2019 года № 155 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8357).
68. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата по установлению водоохранных зон и полос, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 31 мая 2019 года № 232 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8496).
69. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы побережья Каратомарского водохранилища в пределах земельного участка туристической базы "Параллель" в районе Беимбета Майлина Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 4 декабря 2019 года № 518 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8817).
70. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата по установлению водоохранных зон и полос, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 21 февраля 2020 года № 76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8984).
71. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы озера Балыктинское для территории запрашиваемого земельного участка под строительство туристической базы "Рыбацкое счастье" в Белозерском сельском округе Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 8 апреля 2020 года № 139 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9095).
72. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном для разработки строительного песка месторождения Давыденовское-1, расположенного в Костанайском районе Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 19 августа 2020 года № 273 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9390).

73. "Қостанай ауданы Үлкен Илюк шатқалының су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 5 ақпандағы № 62 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9751 болып тіркелген).
74. "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу жөніндегі әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 30 маусымдағы № 311 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23620 болып тіркелген).
75. "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу жөніндегі әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 26 шілдедегі № 339 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23793 болып тіркелген).

73. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы урочища Большое Илюке Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 5 февраля 2021 года № 62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9751).
74. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата по установлению водоохранных зон и полос, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 30 июня 2021 года № 311 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23620).
75. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата по установлению водоохранных зон и полос, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 26 июля 2021 года № 339 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23793).