Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 6 тамыздағы № 496 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес (бұдан әрі - қосымша)
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Заң департаменті (А. Искакбеков) осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы                      А. Бектұров
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің міндетін атқарушының
2011 жылғы 6 тамыздағы
№ 496 бұйрығының қосымшасы
Күші жойылды деп танылған Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі бұйрықтарының тізбесі
1) «Қазақстан Республикасы су қоймаларында шағын өлшемді кемелердің жүзу қауіпсіздігін белгілейтін құжаттарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің міндетін атқарушының 1998 жылғы 10 тамыздағы № 172 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 618 болып тіркелген);
2) «Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарының ресми электрондық мекен-жайларын меншіктеу және ресми электрондық мекен-жайлары анықтамалығын жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің 2003 жылғы 24 сәуірдегі № 147-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2305 болып тіркелген);
3) «Кеме құжаттарының тізбесін және Кеме құжаттарын жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі № 152-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2317 болып тіркелген);
4) «Кемелердің авариялық жағдайларын тергеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің 2003 жылғы 18 шілдедегі № 228-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2459 болып тіркелген);
5) «Жүргізушілердің еңбегі мен демалысын ұйымдастыру ережесін, автокөлік құралдарын еңбек және демалыс режимін тіркеудің бақылау құрылғыларымен (тахографтармен) жарақтандыру бойынша талаптарды бекіту туралы» Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 19 қаңтардағы № 16-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2708 болып тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 августа 2011 года № 496
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу (далее - приложение).
2. Юридическому департаменту Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (А. Искакбеков) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
И.о. Министра                              А. БЕКТУРОВ
Приложение
к приказу и.о. Министра транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
от 6 августа 2011 года № 496
Перечень приказов Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан,
признаваемых утратившими силу
1) приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 августа 1998 года № 172 "Об утверждении документов, регламентирующих безопасность плавания маломерных судов на водоемах Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 618);
2) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 24 апреля 2003 года № 147-I "Об утверждении Правил присвоения официальных электронных адресов и ведения справочника официальных электронных адресов государственных органов Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2305);
3) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 152-I "Об утверждении Перечня судовых документов и Правил ведения судовых документов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2317);
4) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 июля 2003 года № 228-I "Об утверждении Правил расследования аварийных случаев с судами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2459);
5) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 января 2004 года № 16-I "Об утверждении Правил организации труда и отдыха водителей, требований по оснащению автотранспортных средств контрольными устройствами регистрации режима труда и отдыха (тахографами)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2708);

6) «Жолаушыларды және багажды автомобиль көлігімен тасымалдау ережесін бекіту туралы» Көлік және коммуникациялар министрлігінің 2004 жылғы 10 наурыздағы № 113-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2809 болып тіркелген);
7) «Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк багажды тасымалдау ережесін бекіту туралы» Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы № 122-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2810 болып тіркелген);
8) «Қазақстан Республикасының теңіз көлігімен жолаушыларды, багажды және жүктерді тасымалдау саласындағы нормативтік құқықтық актілерді бекіту туралы» Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 6 шілдедегі № 265-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2975 болып тіркелген; Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2005 жылғы мамыр, № 14, 84-құжат);
9) «Авиациялық іздестіру-құтқару жұмыстарын жүргізу ережесі туралы» Көлік және коммуникациялар министрлігі Азаматтық авиация комитеті Төрағасының 2004 жылғы 26 қазандағы № 203 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3176 болып тіркелген);
10) «Кеме капитанына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің міндетін атқарушының 2004 жылғы 19 қарашадағы № 416-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3271 болып тіркелген);
11) «Темір жол көлігімен жүк тасымалдау ережесін бекіту туралы» Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3294 болып тіркелген; Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2005 жылғы мамыр, № 14, 86-құжат - 2005 жылғы қыркүйек, № 18, 156-құжат);
12) «Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметті маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429а-І бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3232 болып тіркелген; Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2005 жыл, № 3-8, 22-құжат);

6) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 113-I "Об утверждении Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2809);
7) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 122-I "Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2810);
8) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 июля 2004 года № 265-I "Об утверждении нормативных правовых актов в области перевозок пассажиров, багажа и грузов морским транспортом Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2975; опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 14, май 2005, ст. 84);
9) приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 октября 2004 года № 203 "Об утверждении Правил проведения авиационных поисково-спасательных работ" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3176);
10) приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 ноября 2004 года № 416-I "Об утверждении Квалификационных требований, предъявляемых к капитану судна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3271);
11) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429-I "Об утверждении Правил перевозок грузов железнодорожным транспортом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3294; опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 14, май 2005 г., ст. 86 - № 18, сентябрь 2005 г., ст. 156);
12) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429а-I "Об утверждении Инструкции по проведению конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3232; опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., № 3-8, ст. 22);

13) «Автомобиль көлігімен жүктерді тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы № 478-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3442 болып тіркелген; Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2005 жыл, № 20, 194-құжат);
14) «Кеме капитанын аттестаттау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 10 қаңтардағы № 18-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3415 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2006 жылғы 27 қаңтардағы № 13-14 (993-994) жарияланған);
15) «Кеме экипаждарының ең аз құрамы туралы талаптарды белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 11 қаңтардағы № 21-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3410 болып тіркелген);
16) «Кемелерді, салдарды және өзге де жүзу объектілерін тіркеп сүйреу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы № 46-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3465 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2005 жылғы 10 тамыздағы № 145 жарияланған);
17) «Кеме құжаттарын беру және жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 10 ақпандағы № 72-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3479 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2006 жылғы 1 ақпандағы № 16 (996) жарияланған);
18) «Кеме құжаттарының тізбесін, кеме құжаттарын беру және жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 10 ақпандағы № 73-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3480 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2006 жылғы 1 ақпандағы № 16 (996) жарияланған);
19) «Қазақстан Республикасында халықаралық автомобиль тасымалдары кезінде рұқсат беру жүйесін қолдану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 17 ақпандағы № 84-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3507 болып тіркелген; Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2005 жылғы шілде, № 16, 119-құжат);

13) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года № 478-I "Об утверждении Правил перевозок грузов автомобильным транспортом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3442; опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., № 20 ст. 194);
14) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 января 2005 года № 18-I "Об утверждении Правил аттестации капитана судна" (за регистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3415; опубликован в газете "Юридическая газета" 27 января 2006 г., № 13-14 (993-994);
15) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 11 января 2005 года № 21-I "Об установлении Требований о минимальном составе экипажей судов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3410);
16) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 января 2005 года № 46-I "Об утверждении Правил буксировки судов, плотов и иных плавучих объектов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3465; опубликован в газете "Юридическая газета" 10 августа 2005 г. № 145);
17) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 февраля 2005 года № 72-I "Об утверждении Правил выдачи и ведения судовых документов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3479; опубликован в газете "Юридическая газета" 1 февраля 2006 г. № 16 (996);
18) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 февраля 2005 года № 73-I "Об утверждении Перечня, Правил выдачи и ведения судовых документов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3480; опубликован в газете "Юридическая газета" 1 февраля 2006 г. № 16 (996);
19) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 февраля 2005 года № 84-I "Об утверждении Правил применения разрешительной системы международных автомобильных перевозок в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3507; опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 16, июль 2005, ст. 119);

20) «Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды,багажды және жүк багажын тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы № 122-1 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің 2005 жылғы 29 сәуірдегі № 162-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3664 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2005 жылғы 15 желтоқсандағы № 235-236 жарияланған);
21) «Кемелердің портқа кіру мен порттан шығу, порт акваториясы шегінде кемелердің жүзу мен портта тұру, сондай-ақ тасымалдаушылардың технологиялық байланысты пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 217-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3733 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2005 жылғы 4 қарашадағы № 204-204 (938-939) жарияланған);
22) «Қазақстан Республикасы су қоймаларында шағын өлшемді кемелердің жүзу қауіпсіздігін белгілейтін құжаттарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің міндетін атқарушының 1998 жылғы 10 тамыздағы № 172 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 24 маусымдағы № 220-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3713 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2005 жылғы 14 қыркүйектегі № 168 жарияланған);
23) «Қазақстан Республикасының ішкі су жолдары бойынша жолаушыларды, багажды және жүктерді тасымалдау, сатылатын жүктерді есепке алу мен олар үшін есеп айырысу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 224-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3775 болып тіркелген);
24) «Кемелердің, салдардың және өзге де жүзу объектілерінің айлаққа келуіне, арқандап байлануына және тоқтап тұруына арналған уақытша құрылғылар мен жүзбелі құрылыстарды орналастыру, жолаушыларды кемелерге отырғызу және кемелерден түсіру, жүктерді тиеу, түсіру және сақтау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 15 маусымдағы № 208-а бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3728 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2005 жылғы 8 қыркүйектегі № 164 жарияланған);

20) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 апреля 2005 года № 162-I "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 122-I "Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3664, опубликован в газете "Юридическая газета" 15 декабря 2005 года № 235-236);
21) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 217-I "Об утверждении Правил захода судов в порт и выхода их из порта, плавания судов в пределах акватории порта и стоянки в порту, а также пользования перевозчиками технологической связью" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3733; опубликован в газете "Юридическая газета" 4 ноября 2005 г. № 204-205 (938-939);
22) приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 24 июня 2005 года № 220-I "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 августа 1998 года № 172 "Об утверждении документов, регламентирующих безопасность плавания маломерных судов на водоемах Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3713; опубликован в газете "Юридическая газета" 14 сентября 2005 г. № 168);
23) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 июня 2005 года № 224-I "Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузов по внутренним водным путям Республики Казахстан, учета реализуемых грузов и расчетов за них" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3775);
24) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 июня 2005 года № 208-а "Об утверждении Правил устройства временных приспособлений и наплавных сооружений для причаливания, швартовки и стоянки судов, плотов и иных плавучих объектов, посадки на суда и высадки с судов пассажиров, погрузки, выгрузки и хранения грузов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3728; опубликован в газете "Юридическая газета" 8 сентября 2005 г. № 164);

25) «Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429а-І бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы  9 қарашадағы № 341-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3936 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2005 жылғы 9 желтоқсандағы № 230-231 жарияланған);
26) «Қазақстан Республикасының теңіз порттары мен оларға кіреберістерде кемелердің жүзу және тұру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 10 қарашадағы № 346-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3958 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2005 жылғы 5 желтоқсандағы № 237-238 жарияланған);
27) «Жүк тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429-1 бұйрығына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 22 желтоқсандағы № 409-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4000 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2006 жылғы 17 наурыздағы № 47-48 (1027-1028) жарияланған);
28) «Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк багажын тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы № 122-1 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2006 жылғы 21 ақпандағы № 54 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4125 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2006 жылғы 7 сәуірдегі № 61-62 (1041-1042) жарияланған);
29) «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 27 сәуірдегі № 103 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4234 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2006 жылғы 16 маусымдағы № 109-110 (1089-1090) жарияланған);
30) «Ішкі су жолдарында кемелермен, соның ішінде шағын өлшемді кемелермен болған көлік оқиғаларына тексеру, жіктеу және есепке алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 23 маусымдағы № 153 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4308 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2006 жылғы 11 тамыздағы № 147 (1127) жарияланған);

25) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 9 ноября 2005 года № 341-I "О внесении дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429а-I "Об утверждении Правил проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3936; опубликован в газете "Юридическая газета" 9 декабря 2005 № 230-231);
26) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года № 346-I "Об утверждении Правил плавания и стоянки судов в морских портах Республики Казахстан и на подходах к ним" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3958; опубликован в газете "Юридическая газета" 21 декабря 2005 года № 237-238);
27) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 22 декабря 2005 года № 409-I "О внесении дополнения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429-I "Об утверждении Правил перевозок грузов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4000; опубликован в газете "Юридическая газета" 17 марта 2006 года № 47-48 (1027-1028);
28) приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 21 февраля 2006 года № 54 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 122-I "Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4125, опубликован в газете "Юридическая газета" 7 апреля 2006 года № 61-62 (1041-1042);
29) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 апреля 2006 года № 103 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4234; опубликован в газете "Юридическая газета" 16 июня 2006 года № 109-110 (1089-1090);
30) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 июня 2006 года № 153 "Об утверждении Правил проведения расследования, классификации и учета транспортных происшествий с судами, в том числе маломерными судами, на внутренних водных путях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4308; опубликован в газете "Юридическая газета" 11 августа 2006 года № 147 (1127);

31) «Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429а-І бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 26 шілдедегі № 188 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4335 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2006 жылғы 16 тамыздағы № 149 (1129) жарияланған);
32) Теңіз қондырғылары радиооператорының, жер үсті радиооператорының және теңіз қондырғыларына тікұшақты қондыру жөніндегі технигінің лауазымдарына біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитеті Төрағасының 2006 жылғы 4 қыркүйектегі № 190 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4381 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2006 жылғы 22 қыркүйектегі № 170 (1150) жарияланган);
33) «Вагондар (контейнерлер) операторы қызметінің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 13 қыркүйектегі № 345-1 бұйрығына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 6 қарашадағы № 284 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4467 болып тіркелген);
34) «Жолаушыларды және багажды автомобиль көлігімен тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің міндетін атқарушының 2004 жылғы 10 наурыздағы № 113-1 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2006 жылғы 5 желтоқсандағы № 319 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4524 болып тіркелген; «Юридическая газета» газеті 2007 жылғы 16 ақпандағы № 25 (1228) және Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2007 жыл жарияланған);
35) «Кеме экипажының ең аз құрамы талаптарын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы № 323 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4508 болып тіркелген; «Юридическая газета» газеті 2007 жылғы 2 ақпандағы № 17 (1220) және Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2006 жылғы желтоқсан - 2007 жылғы қаңтар жарияланған);

31) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 июля 2006 года № 188 "О внесении дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429а-I "Об утверждении Правил проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4335; опубликован в газете "Юридическая газета" 16 августа 2006 года № 149 (1129);
32) приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года № 190 "Об утверждении квалификационных требований к должностям радиооператора морских установок, наземного радиооператора и техника по посадке вертолета на морских установках" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4381; опубликован в газете "Юридическая газета" 22 сентября 2006 года № 170 (1150);
33) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 ноября 2006 года № 284 "О внесении дополнения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 сентября 2004 года № 345-I "Об утверждении Правил деятельности оператора вагонов (контейнеров)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4467);
34) приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 5 декабря 2006 года № 319 "О внесении дополнений и изменений в приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 113-I "Об утверждении Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4524; опубликован в газете "Юридическая газета" 16 февраля 2007 года № 25 (1228) и в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, декабрь 2006 г. - январь 2007 г.);
35) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года № 323 "Об установлении Требований минимального состава экипажа судна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4508; опубликован в газете "Юридическая газета" 2 февраля 2007 года № 17 (1220) и в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, декабрь 2006 г. - январь 2007 г.);

36) «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2007 жылғы 23 мамырдағы № 117 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4729 болып тіркелген; «Юридическая газета» газеті 2007 жылғы 22 маусымдағы № 94 (1297) және Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2007 жылғы маусым жарияланған);
37) «Вагондар (контейнерлер) операторы қызметінің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 13 қыркүйектегі № 345-I бұйрығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2007 жылғы 4 маусымдағы № 127 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4743 болып тіркелген; «Юридическая газета» газеті 2007 жылғы 6 шілдедегі № 102 (1305) және Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2007 жылғы маусым жарияланған);
38) «Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429а-І бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2007 жылғы 10 тамыздағы № 176 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4927 болып тіркелген; «Юридическая газета» газеті 2007 жылғы 4 қазандағы № 152 (1355) және Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2007 жылғы шілде-қыркүйек жарияланған);
39) «Жүк тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429-I бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2007 жылғы 27 қарашадағы № 252 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5048 болып тіркелген; Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2008 жылғы шілде, № 7, 323-құжат);
40) «Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429а-І бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2008 жылғы 23 қазандағы № 481 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5355 болып тіркелген; «Юридическая газета» газетінде 2008 жылғы 19 қарашадағы № 176 (1576) жарияланған);

36) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 мая 2007 года № 117 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4729; опубликован в газете "Юридическая газета" 22 июня 2007 года № 94 (1297) и в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2007 г., июнь.);
37) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 4 июня 2007 года № 127 "О внесении дополнений и изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 сентября 2004 года № 345-1 "Об утверждении Правил деятельности оператора вагонов (контейнеров)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4743; опубликован в газете "Юридическая газета" 6 июля 2007 года № 102 (1305) и в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2007 г., июнь.);
38) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 августа 2007 года № 176 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429а-I "Об утверждении Правил проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4927; опубликован в газете "Юридическая газета" 4 октября 2007 года № 152 (1355) и в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2007 г., июль-сентябрь);
39) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года № 252 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429-I "Об утверждении Правил перевозок грузов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5048; опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, июль, 2008 г., № 7, ст. 323);
40) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 октября 2008 года № 481 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан с 23 ноября 2004 года № 429а-I "Об утверждении Правил проведения конкурса на основе открытого тендер по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5355; опубликован в газете "Юридическая газета" 19 ноября 2008 года № 176 (1576);

41) «Жолаушыларды және багажды автомобиль көлігімен тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің міндетін атқарушының 2004 жылғы 10 наурыздағы № 113-I бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 539 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5467 болып тіркелген; «Юридическая газета» 2009 жылғы 19 ақпандағы № 26 (1623) және «Заң газеті» газеттерінде 2009 жылғы 19 ақпандағы № 26 (1449) жарияланған);
42) «Жүк тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429-I бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 554 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5527 болып тіркелген; «Юридическая газета» 2009 жылғы 25 ақпандағы № 29 (1626), «Заң газеті» газеттері 2009 жылғы 25 ақпандағы № 29 (1452) және Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында 2009 жыл, № 5 жарияланған);
43) «Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк багажды тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы № 122-1 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 337 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5758 болып тіркелген; «Юридическая газета» 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 142 (1739), «Заң газеті» 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 142 (1565), «Ресми газеті» газеттері 2009 жылғы 10 қазандағы № 41 (459) және Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2009 жыл, № 10 жарияланған);
44) «Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметті маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429а-І бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2009 жылғы 3 қарашадағы № 462 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5856 болып тіркелген; «Юридическая газета» 2009 жылғы 20 қарашадағы № 178 (1775) және «Заң газеті» 2009 жылғы 20 қарашадағы № 178 (1601) газеттерінде жарияланған);

41) приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 539 "О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 113-I "Об утверждении Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5467, опубликован в газетах "Юридическая газета" 19 февраля 2009 года № 26 (1623) и "Заң газеті" 19 февраля 2009 года № 26 (1449);
42) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 554 "О внесении дополнений и изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429-I "Об утверждении Правил перевозок грузов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5527; опубликован в газетах "Юридическая газета" 25 февраля 2009 года № 29 (1626), "Заң газеті" 25 февраля 2009 года № 29 (1452) и в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 5, 2009 года);
43) приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 июля 2009 года № 337 "О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 122-I "Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5758, опубликован в газетах "Юридическая газета" 18 сентября 2009 года № 142 (1739), "Заң газеті" 18 сентября 2009 года № 142 (1565), "Официальная газета" 10 октября 2009 года № 41 (459) и в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 10, 2009 года);
44) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 3 ноября 2009 года № 462 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429а-I "Об утверждении Правил проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5856; опубликован в газетах "Юридическая газета" 20 ноября 2009 года № 178 (1775) и "Заң газеті" 20 ноября 2009 года № 178 (1601);

45) «Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметті маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429а-І бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2010 жылғы 11 мамырдағы № 228 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6285 болып тіркелген; «Егемен Қазақстан» 2010 жылғы 30 қарашадағы № 506-512 (26355) газеті және Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2010 жыл, № 15 (Тиражға шыққан уақыты 25.11.2010 ж.) жарияланған);
46) «Жолаушыларды және багажды автомобиль көлігімен тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің міндетін атқарушының 2004 жылғы 10 наурыздағы № 113-1 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 3 маусымдағы № 262 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6342 болып тіркелген; «Казахстанская правда» 2010 жылғы 30 шілдедегі № 198-199 (26259-26260) және «Егемен Қазақстан» 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 366-367 (26210) газеттерінде жарияланған);
47) «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 29 қыркүйектегі № 440 бұйрығына қосымшасының 4 және 5-тармақтары (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6605 болып тіркелген; «Казахстанская правда» 2010 жылғы 13 қарашадағы № 310-311 (26371-26372) және «Егемен Қазақстан» 2010 жылғы 30 қарашадағы № 506-512 (26355) газеттерінде жарияланған);
48) «Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметті маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429а-І бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2010 жылғы 13 қарашадағы № 523 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6634 болып тіркелген; «Казахстанская правда» 2010 жылғы 23 қарашадағы № 318 (26379) және «Егемен Қазақстан» 2010 жылғы 19 қарашадағы № 493-494 (26337) газеттерінде жарияланған);

45) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 11 мая 2010 года № 228 "О внесении изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429а-I "Об утверждении Инструкции по проведению конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6285; опубликован в газете "Егемен Қазақстан" 30 ноября 2010 года № 506-512 (26355) и в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 15, 2010 года (дата выхода тиража 25.11.2010);
46) приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 3 июня 2010 года № 262 "О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 113-1 "Об утверждении Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6342; опубликован в газетах "Казахстанская правда" 30 июля 2010 года № 198-199 (26259-26260) и "Егемен Қазақстан" 10 сентября 2010 года № 366-367 (26210);
47) пункты 4 и 5 приложения к приказу и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 сентября 2010 года № 440 "О внесении изменений в некоторые приказы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6605; опубликованного в газетах "Казахстанская правда" 13 ноября 2010 года, № 310-311 (26371-26372) и "Егемен Қазақстан" 30 ноября 2010 года № 506-512 (26355);
48) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 ноября 2010 года № 523 "О внесении дополнений и изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429а-I "Об утверждении Инструкции по проведению конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки, по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6634; опубликован в газетах "Казахстанская правда" 23 ноября 2010 года № 318 (26379) и "Егемен Қазақстан" 19 ноября 2010 года № 493-494 (26337);

49) «Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк багажды тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы № 122-1 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2010 жылғы 28 қарашадағы № 541 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6692 болып тіркелген; «Казахстанская правда» 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 3 (26424) және «Егемен Қазақстан» жылғы 31 наурыздағы № 116-119 (26521) газеттерінде жарияланған).

49) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 ноября 2010 года № 541 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 122-I "Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6692; опубликован в газетах "Казахстанская правда" 7 января 2011 года № 3 (26424) и "Егемен Қазақстан" 31 марта 2011 года № 116-119 (26521).