Тауарлардың экспорты мен импортын лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 сәуірдегі № 183 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.04.2017 № 183 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 67 бұйрығын қараңыз.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.10.17 № 1320 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Этил спирті мен алкоголь өнімінің өндірілуін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы" 1999 жылғы 16 шілдедегі, "Лицензиялау туралы" 2007 жылғы 11 қаңтардағы және "Экспорттық бақылау туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі заңдарын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.09.18 N 861 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
1. Қоса беріліп отырған:
1) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.10.17 № 1320 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен;
2) тауарлардың экспорты мен импортын лицензиялау жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптары;
3) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.04.2015 № 287 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен;
4) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтiнiштердің нысандары;
5) лицензия мен лицензияға қосымшаның нысандары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.10.17 № 1320 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi); 24.04.2015 № 287 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулыларымен.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін жиырма бір күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 12 маусымдағы
N 578 қаулысымен
бекітілген
Тауарлардың, оның ішінде экспорттық бақылауға жататын
өнімнің экспорты мен импортын, сондай-ақ жекелеген
тауарлардың импортын автоматты түрде лицензиялау
кезіндегі қызметті лицензиялау ережесі
Ескерту. Ереже алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.10.17 № 1320 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 12 маусымдағы
N 578 қаулысымен
бекітілген
Тауарлардың экспорты мен импортын лицензиялау жөніндегі
қызметке қойылатын біліктілік талаптары
Ескерту. Біліктілік талаптары жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.10.17 № 1320 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.

О некоторых вопросах лицензирования экспорта и импорта товаров
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2017 года № 183
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.04.2017 № 183.
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 67.
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 17.10.2012 № 1320 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В целях реализации законов Республики Казахстан от 16 июля 1999 года " О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции ", от 11 января 2007 года "О лицензировании" и 21 июля 2007 года "Об экспортном контроле" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.09.2008 N 861 (порядок введения в действие см. п.2 ).
1. Утвердить прилагаемые:
1) исключен постановлением Правительства РК от 17.10.2012 № 1320 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования);
2) квалификационные требования, предъявляемые к деятельности по лицензированию экспорта и импорта товаров;
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 24.04.2015 № 287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
4) формы заявлений для получения лицензии и (или) приложения к лицензии;
5) формы лицензий и приложения к лицензии.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 17.10.2012 № 1320 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования); от 24.04.2015 № 287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 июня 2008 года N 578
Правила
лицензирования экспорта и импорта товаров,
в том числе продукции, подлежащей экспортному контролю,
а также деятельности при автоматическом
лицензировании импорта отдельных товаров
Сноска. Правила исключены постановлением Правительства РК от 17.10.2012 № 1320 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 июня 2008 года N 578
Квалификационные требования, предъявляемые к деятельности
по лицензированию экспорта и импорта товаров
Сноска. Квалификационные требования в редакции постановления Правительства РК от 17.10.2012 № 1320 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).

1. Экспорттық бақылауға жататын тауарлардың экспорты мен импорты жөніндегі қызметті лицензиялау кезінде қойылатын біліктілік талаптары (бұдан әрі – талаптар) "Экспорттық бақылауға жататын өнімнің номенклатурасын (тізімін) бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 ақпандағы № 104 қаулысына сәйкес:
Талаптар мыналардың болуын қамтиды:
сыртқы сауда мәмілесіне қатысушылар арасындағы сатып алу-сату келісімшартының (шартының) немесе өзге де иеліктен шығару құжатының өтінім берушінің мөрімен және қолымен куәландырылған көшірмесі;
егер өтінім беруші ретінде делдал әрекет етсе, экспорттаушы мен өндіруші немесе импорттаушы мен тұтынушы арасындағы шарттардың өтінім берушінің мөрімен және қолымен куәландырылған көшірмесі;
Қазақстан Республикасынан импортталатын өнімнің тек түпкі пайдаланушы елдің мұқтажы және қазақстандық тараптың келісімінсіз үшінші елдерге кері экспорттауға немесе беруге жол бермеу үшін ғана пайдаланылатыны туралы алушы елдің міндеттемелерін қамтитын алушы елдің уәкілетті мемлекеттік органы берген түпкі пайдаланушы сертификатының түпнұсқасы (экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттаған кезде).
1) 0 санатына жатқызылған ядролық материалдардың, технологиялардың, құрылғылардың және жабдықтардың экспорты (импорты) кезінде:
ядролық қаруы жоқ елдерге экспорттаған кезде - импорттаушы елдің құзыретті мемлекеттік органы тарапынан алынатын тауарлардың бейбіт мақсатта пайдаланылуы туралы растаманың ресми түпнұсқасы;
импорттау кезінде - Қазақстан Республикасындағы түпкі пайдаланушы тарапынан алынатын тауарлардың бейбіт мақсатта пайдаланылуы туралы растамасының ресми түпнұсқасы, сондай-ақ тауар шыққан елдің құзыретті органдары берген тауардың шығу тегі туралы сертификаттың көшірмесі;
растамалар ядролық экспорттың (импорттың) алынған заттары, сондай-ақ олардың негізінде немесе оларды пайдалану нәтижесінде өндірілген ядролық және арнайы ядролық емес материалдар, құрылғылар мен жабдықтар:
ядролық қару мен басқа да ядролық жарылғыш құрылғыларды өндіру үшін немесе қандай да бір әскери мақсатқа қол жеткізу үшін пайдаланылмайтыны;
оларды іс жүзінде пайдаланудың бүкіл мерзімі ішінде Атом энергиясы жөніндегі халықаралық агенттіктің (МАГАТЭ) кепілдігінде тұратындығы;
МАГАТЭ ұсынғаннан төмен болмайтын деңгейлердегі физикалық қорғау шараларымен қамтамасыз етілетіндігі;
осы талаптардың тек 1-тармағының 1) тармақшасының бесінші, алтыншы, жетінші абзацтарында көзделген шарттарда және Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігінің жазбаша келісімі болған кезде кері экспортталатыны (экспортталатыны) немесе алушы елдің заңды құзырынан берілетіні туралы міндеттемелерді қамтуы тиіс;
атом энергиясын пайдалану саласындағы қызметтің тиісті түрін жүзеге асыруға арналған лицензияның көшірмесі;

1. Квалификационные требования, предъявляемые при лицензировании деятельности по экспорту и импорту товаров (далее – требования), подлежащих экспортному контролю в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2008 года № 104 "Об утверждении номенклатуры (списка) продукции, подлежащей экспортному контролю":
Требования включают наличие:
копия контракта (договора) купли-продажи или иного документа отчуждения между участниками внешнеторговой сделки, заверенная печатью и подписью заявителя;
копия договора между экспортером и производителем или импортером и потребителем, если в качестве заявителя выступает посредник, заверенная печатью и подписью заявителя;
оригинала сертификата конечного пользователя (при экспорте продукции, подлежащей экспортному контролю), выданного уполномоченным государственным органом страны-получателя, содержащего обязательства страны-получателя об использовании импортируемой из Республики Казахстан продукции только для нужд этой страны и недопущении ее реэкспорта или передачи в третьи страны без согласия казахстанской стороны.
1) при экспорте (импорте) ядерных материалов, технологий, установок и оборудования, отнесенных к Категории 0:
при экспорте в страны, не обладающие ядерным оружием - оригинал официального заверения со стороны компетентного государственного органа страны импортера о мирном использовании получаемых товаров;
при импорте - оригинал официального заверения со стороны конечного пользователя в Республике Казахстан о мирном использовании получаемых товаров, а также копию сертификата происхождения товара, выданные компетентными органами страны происхождения;
заверения должны содержать обязательства о том, что полученные предметы ядерного экспорта (импорта), а также произведенные на их основе или в результате их использования ядерные и специальные неядерные материалы, установки и оборудование:
не будут использоваться для производства ядерного оружия и других ядерных взрывных устройств или для достижения какой-либо военной цели;
будут находиться под гарантиями Международного агентства по атомной энергии (МАГАТЭ) в течение всего срока их фактического использования;
будут обеспечены мерами физической защиты на уровнях, не ниже рекомендованных МАГАТЭ;
будут реэкспортироваться (экспортироваться) или передаваться из-под юрисдикции страны-получателя только на условиях, предусмотренных в абзацах пятом, шестом, седьмом подпункта 1) пункта 1 настоящих требований и при наличии письменного согласия Агентства Республики Казахстан по атомной энергии;
копию лицензии на соответствующий вид деятельности в области использования атомной энергии;

2) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-санаттарға жатқызылған (ядролық жеткізушілер тобы (ЯЖТ) үшін ғана) жабдықтарды, материалдарды және қосарлы пайдаланудың тиісті технологияларын экспорттаған (импорттаған) кезде:
ядролық қаруы жоқ елдерге экспорттаған кезде - импорттаушы елдің түпкі пайдаланушысы тарапынан алынатын тауарлардың бейбіт мақсатта пайдаланылуы туралы ресми растаманың түпнұсқасы;
импорттау кезінде - Қазақстан Республикасындағы түпкі пайдаланушы тарапынан алынатын тауарлардың бейбіт мақсатта пайдаланылуы туралы ресми растаманың түпнұсқасы, сондай-ақ тауар шыққан елдің құзыретті органдары берген тауардың шығу тегі туралы сертификаттың көшірмесі;
растамалар ядролық экспорттың (импорттың) алынған заттары, сондай-ақ олардың негізінде немесе оларды пайдалану нәтижесінде өндірілген ядролық және арнайы ядролық емес материалдар, құрылғылар мен жабдықтар:
ядролық қару мен басқа да ядролық жарылғыш құрылғыларды өндіру үшін немесе қандай да бір әскери мақсатқа қол жеткізу үшін пайдаланылмайтыны;
МАГАТЭ кепілдігінде тұрмаған ядролық отын циклі саласындағы қызметте пайдаланылмайтыны;
осы талаптардың тек 1-тармағының 2) тармақшасының бесінші, алтыншы абзацтарында көзделген шарттарда және Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігінің жазбаша келісімі болған кезде кері экспортталатыны (экспортталатыны) немесе алушы елдің заңды құзырынан берілетіні туралы міндеттемелерді қамтуы тиіс;
атом энергиясын пайдалану саласындағы қызметтің тиісті түрін жүзеге асыруға арналған лицензияның көшірмесі;
3) иондаушы сәуле шығару көздерінің және изотоптардың, рентгендік, альфа-, бета-, гамма- немесе нейтрондық сәулеленуді (қосалқы бөлшектерді қоспағанда) пайдалануға негізделген аппаратураның импорты кезінде:
тиісті аумақтағы мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау органдарында рәсімделген тапсырыс-өтінімнің түпнұсқасы;
тауар шыққан елдің құзыретті органы берген тауардың шығу тегі сертификатының көшірмесі немесе тауарды алғаннан кейін ұсынылғаны туралы кепілдік хаты;
иондаушы сәулеленуді генерациялайтын аспаптарды және қондырғыларды мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің көшірмесі (тек медициналық рентген жабдықтарына ғана);
атом энергиясын пайдалану саласындағы қызметтің тиісті түрін жүзеге асыруға арналған лицензияның көшірмесі;
4) жарылғыш материалдардың экспорты (импорты) кезінде (аңшылық оқ-дәрісінен басқа):
өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі берген жарылғыш материалдарды сатып алуға (импорт үшін) рұқсаттың (куәліктің) көшірмесін;
аумақтық ішкі істер органы берген жарылғыш материалдарды сатып алуға арналған рұқсаттың көшірмесін;
өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі берген жарылғыш материалдарды сақтау үшін қойманы (базистік, шығыс) пайдалануға арналған рұқсаттың көшірмесін;
аумақтық ішкі істер органы берген жарылғыш материалдарды сақтауға арналған рұқсаттың көшірмесін;
жарылғыш материалдарды автомобиль көлігімен тасымалдаған жағдайда, аумақтық жол полиция органы рұқсат берген қауіпті жүктерді тасымалдауға көлік құралына берілген рұқсаттың, тасымалдауға арналған рұқсаттың және қауіпті жүктерді тасымалдау құқығына арналған лицензияның көшірмелерін;

2) при экспорте (импорте) оборудования, материалов и соответствующих технологий двойного использования, отнесенных к Категориям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 (только для группы ядерных поставщиков (ГЯП):
при экспорте в страны, не обладающие ядерным оружием - оригинал официального заверения со стороны конечного пользователя страны импортера о мирном использовании получаемых товаров;
при импорте - оригинал официального заверения со стороны конечного пользователя в Республике Казахстан о мирном использовании получаемых товаров, а также копию сертификата происхождения товара, выданные компетентными органами страны происхождения;
заверения должны содержать обязательства о том, что полученные предметы ядерного экспорта (импорта), а также произведенные на их основе или в результате их использования ядерные и специальные неядерные материалы, установки и оборудование:
не будут использоваться для производства ядерного оружия и других ядерных взрывных устройств или для достижения какой-либо военной цели;
не будут использоваться в деятельности в области ядерного топливного цикла, не поставленной под гарантии МАГАТЭ;
будут реэкспортироваться (экспортироваться) или передаваться из-под юрисдикции страны-получателя только на условиях, предусмотренных в абзацах пятом, шестом подпункта 2) пункта 1 настоящих требований и при наличии письменного согласия Агентства Республики Казахстан по атомной энергии;
копию лицензии на соответствующий вид деятельности в области использования атомной энергии;
3) при импорте источников ионизирующего излучения и изотопов, аппаратуры, основанной на использовании рентгеновского, альфа-, бета-, гамма- или нейтронного излучений (за исключением запасных частей):
оригинал заказа-заявки, оформленной в органах государственного санитарно-эпидемиологического надзора на соответствующей территории;
копию сертификата происхождения товара, выданного компетентным органом страны происхождения или гарантийное письмо о предоставлении после получения товара;
копию свидетельства о государственной регистрации приборов и установок, генерирующих ионизирующие излучение (только для медицинского оборудования);
копию лицензии на соответствующий вид деятельности в области использования атомной энергии;
4) при экспорте (импорте) взрывчатых материалов (кроме пороха охотничьего):
копии разрешения (свидетельства) на приобретение (для импорта) взрывчатых материалов, выданного территориальным подразделением уполномоченного органа в области промышленной безопасности;
копии разрешения на приобретение (для импорта) взрывчатых материалов выданного территориальным органом внутренних дел;
копии разрешения (свидетельства) на эксплуатацию склада (базисного, расходного) для хранения взрывчатых материалов, выданного территориальным подразделением уполномоченного органа в области промышленной безопасности;
копии разрешения на хранение взрывчатых материалов выданного территориальным органом внутренних дел;
в случае транспортировки взрывчатых материалов автомобильным транспортом, предоставляются копии разрешения о допуске транспортного средства к перевозке опасных грузов, выданного территориальным органом дорожной полиции, разрешения на перевозку и лицензии на право перевозки опасных грузов;

5) азаматтық пиротехникалық бұйымдардың экспорты (импорты) кезінде:
аумақтық ішкі істер органы азаматтық пиротехникалық бұйымдарды сатып алуға (импорттау үшін) берген лицензияның көшірмесі;
аумақтық ішкі істер органы азаматтық пиротехникалық бұйымдарды сақтауға берген рұқсаттың көшірмесі;
өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі берген азаматтық пиротехникалық бұйымдарды сақтау үшін қойманы (базистік, шығыс) пайдалануға арналған рұқсаттың, куәліктің көшірмесін;
6) 9-санатқа жатқызылған экспорттық бақылауға жататын тауарлардың экспорты (импорты) кезінде:
экспортталатын өнімге техникалық ұсыныс (авангардтық жоба) немесе техникалық жоба;
Ескертпе:
Импорттаушы елдің түпкі пайдаланушысы сертификатының түпнұсқалылығын тексеруді Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі жүзеге асырады.
2. Тауарлардың экспорты мен импорты жөніндегі қызметті лицензиялау кезінде қызметке қойылатын біліктілік талаптары
1) озон қабатын бұзатын заттардың және оларды құрайтын өнімдердің экспорты (импорты) кезінде:
комиссияның шартының (келісімшартының) көшірмесі немесе тапсырмалар (егер тапсырыс беруші ретінде делдал әрекет етсе);
сәйкестікті растау жөніндегі орган берген сәйкестік сертификаты немесе сәйкестікті бағалау саласында аккредиттеу туралы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен аккредиттелген зертхана (орталық) хаттамасы;
сақтандыру полисінің көшірмесі;
рециклирленген озон қабатын бұзатын заттардың экспорты (импорты) жағдайында – көрсетілген фактіні, сондай-ақ оларды одан әрі регенерацияау ниетін растайтын құжат;
2) өсімдіктерді қорғау құралдарының (пестицидтердің (улы химикаттардың) импорты кезінде:
пестицидтерді (салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары берілмеген жағдайда нотариалды куәландырған) өндіруге (формуляциялауға) және/немесе сатуға арналған лицензияның көшірмесі;
жер учаскелеріне құқық белгілейтін құжаттардың (салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары берілмеген жағдайда нотариалды куәландырылған) көшірмелері мен жер учаскелерін химиялық өңдеуге қажетті пестицидтер санының есептеулері (егер өтінім беруші пестицидтерді сату үшін емес өзінің меншік құқығындағы немесе жер пайдалану құқығындағы жер учаскесінде қолдану үшін әкелген жағдайда);
пестицидті тіркеуші фирма мен дистрибьютор компанияның арасындағы лицензиялық келісімнің көшірмесі (салыстырып тексеру үшін түпнұсқасы берілмеген жағдайда нотариалды куәландырылған) немесе тіркеуші фирмадан сатушының ресми дистрибьюторлығы туралы растау хаты (егер өтінім беруші пестицидтерді дистрибьютор-компаниядан әкелетін жағдайда);

5) при экспорте (импорте) гражданских пиротехнических изделий:
копию лицензии на приобретение (для импорта) гражданских пиротехнических изделий, выданной территориальным органом внутренних дел;
копию разрешения на хранение гражданских пиротехнических изделий, выданного территориальным органом внутренних дел;
копии разрешения (свидетельства) на эксплуатацию склада (базисного, расходного) для хранения гражданских пиротехнических изделий, выданного территориальным подразделением уполномоченного органа в области промышленной безопасности;
6) при экспорте (импорте) товаров, подлежащей экспортному контролю отнесенных к Категории 9:
техническое предложение (аванпроект) или технический проект на экспортируемую продукцию;
Примечание:
* проверка подлинности сертификата конечного пользователя страны-импортера осуществляется Министерством иностранных дел Республики Казахстан.
2. Квалификационные требования, предъявляемые при лицензировании деятельности по экспорту и импорту товаров:
1) при экспорте (импорте) озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции:
копию договора (контракта) комиссии или поручения (в случае, если в качестве заказчика выступает посредник);
сертификат соответствия, выданный органом по подтверждению соответствии или протокол испытания лабораторией (центром), аккредитованных в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан об аккредитации в области оценки соответствия;
копию страхового полиса;
в случае экспорта (импорта) рециклированных озоноразрушающих веществ – документ, подтверждающий указанный факт, а также намерения по их дальнейшей регенерации;
2) при импорте средств защиты растений (пестицидов (ядохимикатов):
копию лицензии на производство (формуляцию) и/или реализацию пестицидов (нотариально засвидетельствованную в случае непредставления оригинала для сверки);
копии правоустанавливающих документов на земельные участки (нотариально засвидетельствованные в случае непредставления оригиналов для сверки) и расчеты количества пестицидов, необходимых для химической обработки земельных участков (в случае, если заявитель ввозит пестициды не для реализации, а для применения на земельных участках, принадлежащих ему на праве собственности или праве землепользования);
копию лицензионного соглашения между фирмой-регистрантом пестицида и компанией-дистрибьютором (нотариально засвидетельствованную в случае непредставления оригинала для сверки) или письмо-подтверждение от фирмы-регистранта об официальном дистрибьюторстве продавца (в случае, если заявитель ввозит пестициды от компании-дистрибьютора);

3) қауіпті қалдықтардың экспорты (импорты) кезінде:
өндірістік базаға мемлекеттік экологиялық сараптаманың қорытындысы;
Базель конвенциясына сәйкес аумағына қалдықтар әкелінетін мемлекеттің қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органының келісімі;
егер тапсырыс беруші делдал болып әрекет етсе, экспорттаушы мен өндірушінің немесе импорттаушы мен тауарды тұтынушы арасындағы келісімшарттың (шарттың) көшірмесі;
тасымалдауға арналған келісімшарттың (шарттың) және осы қалдықтарды қолданудың экологиялық қауіпсіздігі айтылған қалдықтарды жоюға жауапты экспорттаушы мен тұлғаның арасындағы келісімшарттың көшірмесі;
Базель конвенциясының талаптарына сәйкес қалдықтарды трансшекаралық тасымалдау туралы хабарлама (3 данада);
Базель конвенциясының талаптарына сәйкес қалдықтарды тасымалдау туралы құжат;
әкелінетін қалдықтарды қолдану үшін техникалық (технологиялық) мүмкіндіктер туралы ақпарат;
Базель конвенциясына сәйкес қалдықтарды трансшекаралық тасымалдау кезінде қауіпті жүктерді тасымалдауды сақтандыруды растайтын құжаттың көшірмесі;
қалдықтарды қолдану бойынша қызмет түрін іске асыру үшін лицензияның көшірмесі;
4) минералогия, палеонтология бойынша коллекциялық материалдардың, қазып алынатын жануарлардың сүйектерінің экспорты (импорты) кезінде өтінім беруші тауарды өндіру және иеленудің заңдылығын куәландыратын қосымша құжаттар ұсынады.
5) жануарлар немесе өсімдік текті тауарлардың экспорты кезінде өтінім беруші тауарды дайындау, жинау, өндіру немесе аулау заңдылығын куәландыратын қосымша құжаттар ұсынады.
балық және басқа да су жануарларының экспорты кезінде – аулану орны жөнінде анықтама, әкетілетін өнімді алғандығын растайтын құжаттар (сатып алу - сату шарты, түбіртек, жүкқұжат, төлем тапсырмасы).
6) Қазақстан Республикасының қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі бар түрлерге жататын жабайы жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктердің, олардың бөліктері және (немесе) дериваттарының экспорты кезінде өтінім беруші жабайы жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктерді дайындау, жинау, өндіру немесе аулау заңдылығын куәландыратын қосымша құжаттар ұсынады.
балық және басқа да су жануарларының экспорты кезінде – аулану орны жөнінде анықтама, әкетілетін өнімді алғандығын растайтын құжаттар (сатып алу - сату шарты, түбіртек, жүкқұжат, төлем тапсырмасы).
7) минералды шикізаттың экспорты кезінде өтінім беруші тауарды өндіру және иемденудің заңдылығын куәландыратын қосымша құжаттар ұсынады.
8) улы заттардың, пестицидтердің (улы химикаттардың) экспорты (импорты) кезінде:
химиялық өнімнің қауіпсіздік паспорты;
сақтандыру полисінің көшірмесі;
сақтауға арналған қойманың санитарлық-эпидемиологиялық қорытындысы;
сақтау қоймаларының жаңаларын салу немесе оларды қайта жаңарту кезінде мемлекеттік экологиялық сараптаманың оң қорытындысы;
егер өтінім беруші ретінде делдал әрекет еткен жағдайда, қалдықтарды, оның ішінде пайдаланылған өнім ыдыстарын кәдеге жаратуға, сақтауға және көмуге кәсіпорынмен жасалған шарт ұсынылады және тауарды кейіннен тұтынушыларға сату үшін келісімшарттарда (шарттарда) пайдаланылған өнімнің ыдысын міндетті түрде қайтаруды көздеу қажет;
келісімшарттарда (шарттарда) өсімдіктерді қорғаудың химиялық құралдарының, химиялық (уытты) заттар мен өнеркәсіп қалдықтарының импорты кезінде ақаулы тауарларды экспорттаушыға қайтару тәртібін көздеу қажет;

3) при экспорте (импорте) опасных отходов:
заключение государственной экологической экспертизы на производственную базу;
согласие уполномоченного органа в области охраны окружающей среды государства, на территорию которого ввозятся отходы, в соответствии с Базельской конвенции;
копию контракта (договора) между экспортером и производителем или импортером и потребителем товара в случае, если заявитель выступает посредником;
копии контракта (договора) на перевозку и контракта между экспортером и лицом, отвечающим за удаление отходов, в котором оговаривается экологически безопасное использование этих отходов;
уведомление о трансграничной перевозке отходов (в 3 экземплярах) в соответствии с требованиями Базельской конвенции;
документ о перевозке отходов в соответствии с требованиями Базельской конвенции;
информацию о наличии технических (технологических) возможностей для использования ввозимых отходов;
копию документа, подтверждающего страхование перевозки опасных грузов при трансграничной перевозке отходов в соответствии с Базельской конвенции;
копию лицензии на осуществления вида деятельности по использованию отходов;
4) при экспорте коллекционных материалов по минералогии, палеонтологии, костей ископаемых животных дополнительно заявитель представляет документы, удостоверяющие законность добычи и владения товаром;
5) при экспорте товаров животного или растительного происхождения дополнительно заявитель представляет документы, удостоверяющие законность заготовки, сбора, добычи или отлова товара;
в случае экспорта рыб и других водных животных – справка о происхождении вылова, документы подтверждающие приобретение вывозимой продукции (договор купли-продажи, чек, накладная, платежное поручение);
6) при экспорте диких животных и дикорастущих растений, относящихся к видам, включенным в красную книгу Республики Казахстан, их частей и (или) дериватов дополнительно заявитель представляет документы, удостоверяющие законность заготовки, сбора, добычи или отлова диких животных и дикорастущих растений;
в случае экспорта рыб и других водных животных – справка о происхождении вылова, документы подтверждающие приобретение вывозимой продукции (договор купли-продажи, чек, накладная, платежное поручение);
7) при экспорте минерального сырья дополнительно заявитель представляет документы, удостоверяющие законность добычи и владения товаром;
8) при экспорте (импорте) ядовитых веществ, пестицидов (ядохимикатов):
паспорт безопасности химической продукции;
копию страхового полиса;
санитарно-эпидемиологическое заключение на склад для хранения;
положительное заключение государственной экологической экспертизы при строительстве новых или реконструкции складов хранения;
в случае, если в качестве заявителя выступает посредник, представляется договор с предприятием на утилизацию, хранение и захоронение отходов, в том числе тары из-под использованной продукции и в дальнейшей реализации товара потребителям необходимо в контрактах (договорах) предусмотреть обязательный возврат тары из-под использованной продукции;
в контрактах (договорах) необходимо предусмотреть порядок возврата экспортеру бракованных товаров при импорте химических средств защиты растений, химических (токсичных) веществ и промышленных отходов;

9) азаматтық мәндегі радиоэлектронды құралдар және (немесе) жоғары жиілікті құрылғылардың, оның ішінде орнатылған не басқа тауарлардың құрамына кіретін тауарлардың импорты кезінде:
әкелінетін радиоэлектронды құралдар және (немесе) жоғары жиілікті құрылғылар (бұдан әрі – РЭҚ және ЖЖҚ) туралы деректер – атауы, типі, моделі, өндіруші мемлекет, техникалық сипаттамалары (радиожиіліктің белдіктері, жиілік торының қадамы, таратқыш қуаттылығы, радиодабыл модуляциясының типі немесе түрі);
РЭҚ құрамында шифрлау (криптографиялық) құралдардың болуы (болмауы) туралы ақпарат;
әрбір РЭҚ және ЖЖҚ түрлері үшін Кеден одағына қатысушы мемлекеттер белгілеген үлгідегі сертификат берген органның мөр таңбасымен расталған сәйкестік сертификатының көшірмесі (сәйкестікті растау), егер мұндай құжаттың болуы Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің заңнамаларында қарастырылған болса.
10) жедел іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдардың (олардың жинақтауыштарын және қосалқы бөлшектерін, қолданбалы бағдарламалардың пакеттерін қоса алғанда), олардың нормативтік-техникалық құжаттамасының (конструкторлық және пайдалану құжаттамасын қоса алғанда) экспорты (импорты) кезінде:
экспортталатын (импортталатын) тауардың ұлттық қауіпсіздік органдарының уәкілетті бөлімшесі немесе аумақтық бөлімшелері берген жедел іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдарға жатқызу мәніне техникалық зерттеу жөніндегі қорытынды;
11) шифровалды (криптографиялық) құралдардың (олардың жинақтауыштарын және қосалқы бөлшектерін қоса алғанда), олардың нормативтік-техникалық құжаттамасының (конструкторлық және пайдалану құжаттамасын қоса алғанда) экспорты (импорты) кезінде:
ұлттық қауіпсіздік органының уәкілетті бөлімшесі немесе аумақтық бөлімшелерімен берілген экспортталатын (импортталатын) тауарды ақпаратты криптографиялық қорғауға жатқызу мәніне арналған техникалық зерттеу жөніндегі қорытынды;
12) мәдени құндылықтардың, ұлттық мұрағат қорларының құжаттары мен мұрағат құжаттарының түпнұсқаларының экспорты (импорты) кезінде:
әкелінетін мәдени құндылықтардың (мұрағат құжаттарының) тізімі (тізімдемесі) екі данада;
әрбір әкетілетін мәдени құндылықтардың барынша сипатты кескінді 10х15 см өлшеміндегі екі фотосуретін немесе әкетілетін мұрағат құжатының екі көшірмесі, ал қажет болған жағдайда – мәдени құндылықтың (мұрағат құжатының) өзін;
мәдени құндылыққа (мұрағат құжатына) меншік құқығын растайтын құжат;
13) адамның мүшелері және (немесе) тіндері, қаны және оның компоненттерінің экспорты (импорты) кезінде өтінім беруші адамның мүшелері және (немесе) тіндері, қаны және оның компоненттерін әкелу немесе әкету мүмкіндіктері туралы шешім қабылдауға уәкілетті үшінші елдердің мемлекеттік органдарының рұқсатын қосымша ұсынады.

9) при импорте радиоэлектронных средств и (или) высокочастотных устройств гражданского назначения, в том числе встроенных либо входящих в состав других товаров:
данные о ввозимых радиоэлектронных средств и (или) высокочастотных устройств (далее – РЭС и ВЧУ) - наименовании, типе, модели, стране-изготовителе, технических характеристиках (полоса радиочастот, шаг сетки частот, мощность передатчика, тип или вид модуляции радиосигнала);
информацию о наличии (отсутствии) в составе РЭС шифровальных (криптографических) средств;
копию сертификата соответствия (подтверждения соответствия), установленного государством-участником таможенного союза образца, для каждого вида РЭС и ВЧУ, заверенная оттиском печати органа, выдавшего сертификат, если наличие такого документа предусмотрено законодательством государства-участника таможенного союза;
10) при экспорте (импорте) специальных технических средств, предназначенных для проведения оперативно-розыскных мероприятий (включая комплектующие и запасные части к ним, пакеты прикладных программ), нормативно-технической документации к ним (включая конструкторскую и эксплуатационную):
заключение по техническому исследованию на предмет отнесения экспортируемого (импортируемого) товара к специальным техническим средствам, предназначенным для проведения оперативно-розыскных мероприятий, выданного уполномоченным подразделением или территориальными подразделениями органа национальной безопасности;
11) при экспорте (импорте) шифровальных (криптографических) средств (включая комплектующие и запасные части к ним), нормативно-технической документации к ним (включая конструкторскую и эксплуатационную):
заключение по техническому исследованию на предмет отнесения экспортируемого (импортируемого) товара к средствам криптографической защиты информации, выданного уполномоченным подразделением или территориальными подразделениями органа национальной безопасности;
12) при экспорте (импорте) культурных ценностей, документов национальных архивных фондов и оригиналов архивных документов:
список (опись) вывозимых культурных ценностей (архивных документов) в двух экземплярах;
две фотографии размером 10х15 см наиболее характерной проекции каждой вывозимой культурной ценности или две копии вывозимого архивного документа, а при необходимости - саму культурную ценность (архивный документ);
документ, подтверждающий право собственности культурной ценности (архивного документа);
13) при экспорте (импорте) органов и (или) тканей человека, крови и ее компонентов) дополнительно заявитель представляет разрешения государственных органов третьих стран, уполномоченных принимать решение о возможности ввоза или вывоза органов и (или) тканей человека, крови и ее компонентов;

14) азаматтық және қызметтік қару мен патрондардың экспорты (импорты) кезінде:
ішкі істер органы берген қару мен оның патрондарын сатып алуға (импорттау үшін) лицензияның көшірмелері;
азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарының сәйкестігін растау (егер қару Мемлекеттік кадастрға енгізілген жағдайда) бойынша жұмыстарды атқару үшін белгіленген тәртіпте аккредиттелген заңды тұлға берген сәйкестік сертификатының көшірмесі;
қару мен пайдаланылатын патрондардың атауы мен моделінің белгісі (патрондардың үлгісі) туралы ақпаратты, негізгі техникалық көрсеткіштерін, қаруды дайындаушы елдің және фирманың атауы, оның түрлі-түсті фотосуреті (егер қару кадастрға енгізілмеген жағдайда);
алушы заңды тұлғаға қару мен оның патрондары әкетілетін шетел мемлекетінің уәкілетті мемлекеттік ішкі істер органы қару мен оның патрондарын сатып алуға және әкелуге (экспортқа берілетін лицензияға арналған өтініш келісілген кезде) берген рұқсаттардың (лицензиялардың) көшірмелері;
15) отын-энергетикалық және минералды шикізат аудандары мен кен орындары бойынша жер қойнауы туралы ақпарат экспорты кезінде өтінім беруші жер қойнауы жөніндегі ақпаратты алу заңдылығын куәландыратын құжаттар ұсынады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 12 маусымдағы
N 578 қаулысымен
бекітілген
Экспорты және (немесе) импорты лицензиялануға тиіс тауарлардың
тізбесі
Ескерту. Тізбенің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.04.2015 № 287 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 12 маусымдағы
№ 578 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Қаулы қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2012.10.17 № 1320 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
(нысан)
Тауарлардың жекелеген түрлерінің экспортына лицензия беру
туралы өтініш
1. Өтініш №
2. Қолданылу кезеңі
ЖЖЖЖ.КК.АА-дан бастап
ЖЖЖЖ.КК.АА кезеңіне|
3. Лицензияның типі
|ЭКСПОРТ
4. Келісім-шарт
____ жылғы № ___
5. Өтініш беруші|
6. Сатып алушы
7. Тағайындалған елі|
8. Сатып алушының елі|
9. Келісімшарт валютасы|
10. Құны
11. Статистикалық құны
12. Шығарылған елі|
13. Саны
14. Өлшем бірлігі
15. КО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды және оның сипаттамасы
16. Қосымша ақпарат
17. Лицензия беру үшін негіздеме
18. Өтініш берушінің уәкілетті тұлғасы
Т.А.Ә
Лауазымы
Телефоны
Қолы және мөрі Күні
(нысан)
Тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына лицензия беру туралы
өтініш
1. Өтініш №
2. Қолдану кезеңі
ЖЖЖЖ.КК.АА-дан бастап
ЖЖЖЖ.КК.АА кезеңіне|

14) при экспорте (импорте) гражданского и служебного оружия и патронов:
копии лицензии на приобретение (для импорта) оружия и патронов к нему, выданной органом внутренних дел;
копию сертификата соответствия, выданного юридическим лицом, аккредитованным в установленном порядке для выполнения работ по подтверждению соответствия (в случае если оружие внесено в Государственный кадастр) гражданского и служебного оружия и патронов к нему;
информацию о наименовании и обозначении модели оружия (типа патронов) и используемых патронов, основные технические показатели, наименование страны и фирмы-изготовителя оружия, его цветная фотография (в случае если оружие не внесено в кадастр);
копии разрешений (лицензий) на приобретение и ввоз оружия и патронов к нему, выданные юридическому лицу-получателю уполномоченным государственным органом внутренних дел иностранного государства, куда вывозится оружие и патроны к нему (при согласовании заявления на лицензию на экспорт);
15) при экспорте информации о недрах по районам и месторождениям топливно-энергетического и минерального сырья заявитель представляет документы, удостоверяющие законность получения информации о недрах.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 июня 2008 года N 578
Перечень
товаров, экспорт и (или) импорт которых подлежат
лицензированию
Сноска. Перечень утратил силу постановлением Правительства РК от 24.04.2015 № 287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 июня 2008 года № 578
(форма)
Заявление о выдаче лицензии на экспорт отдельных
видов товаров
Сноска. Постановление дополнено приложением в соответствии с постановлением Правительства РК от 17.10.2012 № 1320 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
1. Заявление
2. Период действия
с ДД.ММ.ГГГГ по ДД.ММ.ГГГТ    |
3. Тип лицензии
| ЭКСПОРТ
4. Контракт
№         от
5. Заявитель    |
6. Покупатель
7. Страна назначения     |
8. Страна покупателя        |
9. Валюта контракта      |
10. Стоимость
11.
Статистическая
стоимость
12. Страна происхождения |
13. Количество
14. Единица
измерения
15. Код товара по ТН ВЭД ТС и его описание |
16. Дополнительная информация
17. Основание для выдачи
лицензии
18. Уполномоченное лицо
заявителя
Ф.И.О.
Должность
Телефон
Подпись и печать     Дата
(форма)
Заявление о выдаче лицензии на импорт отдельных
видов товаров
1. Заявление
2. Период действия
с ДД.ММ.ГГГГ по ДД.ММ.ГГГГ    |

3. Лицензияның типі
|ИМПОРТ
4. Келісімшарт
____ жылғы № ___
5. Өтініш беруші
6. Сатушы
7. Жіберу елі
8. Сатушының елі
9. Келісім-шарт валютасы
10. Құны
11. Статистикалық құны
12. Шығарылған елі
13. Саны
14. Өлшем бірлігі
15. КО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды және оның сипаттамасы
16. Қосымша ақпарат
17. Лицензия беру үшін негіздеме
18. Өтініш берушінің уәкілетті тұлғасы
Т.А.Ә.
Лауазымы
Телефоны
Қолы және мөрі Күні
(нысан)
Тауарлардың жекелеген түрлерінің экспортына және (немесе)
импортына лицензия беру туралы өтінішке қосымша
Кеден одағына қатысушы мемлекеттің атқарушы билігінің уәкілетті мемлекеттік органы
жылғы № лицензияға қосымша
Р/с
Тауардың сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Р/с
Тауардың сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Р/с
Тауардың сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Р/с
Тауардың сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Р/с
Тауардың сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Р/с
Тауардың сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Р/с
Тауардың сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Р/с
Тауардың сипаттамасы
саны
өлшем бірлігі
құны
Барлығы парақ парақ №
18. Уәкілетті тұлға
Т.А.Ә.
Лауазымы
Қолы және мөрі Күні
(нысан)
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің экспортына лицензия беру
туралы өтініш
1. ЛИЦЕНЗИЯ №
2. Өтініш беруші, оның мекенжайы, телефоны
3. Тапсырма бойынша (ұйым, кәсіпорын, оның мекенжайы, телефоны)
7. Сатып алушы, оның мекенжайы
4. Әзірлеуші, оның мекенжайы
8. Сатып алушының елі
5. Тағайындалған елі
9. Қолданылу мерзімі
6. Кеден органы
10. Мәміле сипаттамасы
11. Төлем валютасы
12. Тауардың атауы мен толық сипаттамасы
13. Тауардың КО СЭҚ ТН бойынша коды
15. Өлшем бірлігі КО СЭҚ ТН бойынша (негізгі немесе қосалқы)
17. Жалпы құны (мың):
төлем валютасында:
теңгеде:
USD долларында:
14. Тауардың бақылау тізімдері бойынша коды
16. Саны
18. Лицензия сұрау үшін негіз
20. Келісілді
19. Өтініш берушіден
Т.А.Ә.
лауазымы
қолы, МО күні
21. ҚР мемлекеттік органы -
лицензиар
Өтініш қарауға қабылданды
201__ ж. "___" __________
22. Есеп айырысу (валюталық) шоттарының нөмірлері, банк бөлімшелерінің атауы
23. Лицензияның ерекше шарттары
(нысан)
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің импортына лицензия беру
туралы өтініш
1. ЛИЦЕНЗИЯ №
2. Өтініш беруші, оның мекенжайы, телефоны
3. Тапсырма бойынша (ұйым, кәсіпорын, оның мекенжайы, телефоны)
7. Сатушы, оның мекенжайы
4. Тұтынушы, оның мекен-жайы
8. Сатушының елі
5. Шыққан елі
9. Қолданылу мерзімі
6. Кеден органы
10. Мәміле сипаттамасы
11. Төлем валютасы
12. Тауардың атауы мен толық сипаттамасы
13. Тауардың КО СЭҚ ТН бойынша коды
15. Өлшем бірлігі КО СЭҚ ТН бойынша (негізгі немесе қосалқы)

3. Тип лицензии
| ИМПОРТ
4. Контракт
№            от
5. Заявитель            |
6. Продавец
7. Страна отправления   |
8. Страна продавца    |
9. Валюта контракта     |
10. Стоимость
11.
Статистическая
стоимость
12. Страна происхождения   |
13. Количество
14. Единица
измерения
15. Код товара по ТН ВЭД ТС и его описание          |
16. Дополнительная информация
17. Основание для выдачи
лицензии
18. Уполномоченное лицо
заявителя
Ф.И.О.
Должность
Телефон
Подпись и печать     Дата
(форма)
Приложение к заявлению о выдаче лицензии на экспорт
и (или) импорт отдельных видов товаров
Уполномоченный государственный орган исполнительной власти
государства - участника Таможенного союза
Приложение к лицензии №          от
п/п
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
п/п
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
п/п
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
п/п
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
п/п
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
п/п
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
п/п
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
п/п
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
Всего листов      Лист №
18. Уполномоченное лицо
Ф.И.О.
Должность
Подпись и печать    Дата
(форма)
Заявление о выдачи лицензии на экспорт продукции, подлежащей
экспортному контролю
1. ЛИЦЕНЗИЯ №
2. Заявитель, его адрес, телефон
3. По поручению
(организация,
предприятие,
адрес, телефон)
7. Покупатель, его адрес
4.
Изготовитель,
его адрес
8. Страна покупателя
5. Страна
назначения
9. Срок действия
6. Таможенный
орган
10. Характер сделки
11. Валюта платежа
12.
Наименование и
полная
характеристика
товара
13. Код
товара по ТН
ВЭД ТС
15. Ед.
измерения по
ТН ВЭД ТС
(основная
или допол-
нительная)
17. Общая стоимость
(в тысячах)
в:
валюте
платежа:
тенге:
долларах USD:
14. Код
товара по
контрольным
спискам
16.
Количество
18. Основание
для запроса
лицензии
20. Согласовано
19. От
заявителя
Ф.И.О.
должность
подпись, МП
дата
21. Государственный орган РК - лицензиар
Заявление принято к рассмотрению
"___" __________ 201__г.
22. Номера расчетных (валютных) счетов, наименование отделений
банков
23. Особые условия лицензии
(форма)
Заявление о выдачи лицензии на импорт продукции, подлежащей
экспортному контролю
1.  ЛИЦЕНЗИЯ №
2. Заявитель, его адрес, телефон
3. По
поручению
(организация,
предприятие,
адрес,
телефон)
7. Продавец, его адрес
4.
Потребитель,
его адрес
8. Страна продавца
5. Страна
происхождения
9. Срок действия
6. Таможенный
орган
10. Характер сделки
11. Валюта платежа
12.
Наименование и
полная
характеристика
товара
13. Код
товара
по ТН
ВЭД ТС
15. Ед.
измерения по
ТН ВЭД ТС
(основная
или допол-
нительная)

18. Уәкілетті тұлға
Т.А.Ә.
Лауазымы
Қолы және мөрі Күні
(нысан)
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің экспортына лицензия
1. ЛИЦЕНЗИЯ №
2. Өтініш беруші, оның мекенжайы, телефоны
3. Тапсырма бойынша (ұйым, кәсіпорын, оның мекенжайы, телефоны)
7. Сатып алушы, оның мекенжайы
4. Әзірлеуші, оның мекенжайы
8. Сатып алушының елі
5. Баратын елі
9. Қолданылу мерзімі
Ұзарту
6. Кеден органы
10. Мәміле сипаты
11. Төлем валютасы
12. Тауардың атауы мен толық сипаттамасы
13. Тауардың ҚР СЭҚ ТН бойынша коды
15. Өлшем бірлігі ҚР СЭҚ ТН бойынша (негізгі/қосалқы)
17. Жалпы құны (мың):
төлем валютасында:
теңгеде:
USD долларында:
14. Тауардың бақылау тізімдері бойынша коды
16. Саны
18. Лицензия сұрау үшін негіз
20. Келісілді
19. Өтініш берушіден
Т.А.Ә.
лауазымы
қолы, МО күні
21. ҚР мемлекеттік органы -
лицензиар
Өтініш қарауға қабылданды
200__ ж. "___" __________
22. Есеп айырысу (валюталық) шоттарының нөмірлері, банк бөлімшелерінің атауы
23. Лицензияның ерекше шарттары
(нысан)
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің импортына лицензия
1. ЛИЦЕНЗИЯ №
2. Өтініш беруші, оның мекенжайы, телефоны
3. Тапсырма бойынша (ұйым, кәсіпорын, оның мекенжайы, телефоны)
7. Сатушы, оның мекенжайы
4. Тұтынушы, оның мекен-жайы
8. Сатушының елі
5. Шыққан елі
9. Қолданылу мерзімі
Ұзарту
6. Кеден органы
10. Мәміле сипаты
11. Төлем валютасы
12. Тауардың атауы мен толық сипаттамасы
13. Тауардың ҚР СЭҚ ТН бойынша коды
15. Өлшем бірлігі ҚР СЭҚ ТН бойынша (негізгі/қосалқы)
17. Жалпы құны (мың):
төлем валютасында:
теңгеде:
USD долларында:
14. Тауардың бақылау тізімдері бойынша коды
16. Саны
18. Лицензия сұрау үшін негіз
20. Келісілді
19. Өтініш берушіден
Т.А.Ә.
лауазымы
қолы, МО күні
21. ҚР мемлекеттік органы -
лицензиар
Өтініш қарауға қабылданды
201__ ж. "___" __________
22. Есеп айырысу (валюталық) шоттарының нөмірлері, банк бөлімшелерінің атауы
23. Лицензияның ерекше шарттары
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 12 маусымдағы
N 578 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің
ТІЗІМІ
1. "Қазақстан Республикасында этил спирті мен алкогольді өнімдер импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1031 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 29, 263-құжат).
2. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 27 қаңтардағы N 39 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 3, 14-құжат).

18. Уполномоченное лицо
Ф.И.О.
Должность
Подпись и печать    Дата
(форма)
Лицензия на экспорт продукции, подлежащей экспортному контролю
1. ЛИЦЕНЗИЯ №
2. Заявитель, его адрес, телефон
3. По
поручению
(организация,
предприятие,
адрес,
телефон)
7. Покупатель, его адрес
4.
Изготовитель,
его адрес
8. Страна покупателя
5. Страна
назначения
9. Срок действия
Продление
6. Таможенный
орган
10. Характер сделки
11. Валюта платежа
12.
Наименование и
полная
характеристика
товара
13. Код
товара
по ТН ВЭД
ТС
15. Ед.
измерения по
ТН ВЭД ТС
(основная
или
дополни-
тельная)
17. Общая стоимость
(в тысячах)
в:
валюте
платежа:
тенге:
долларах USD:
14. Код
товара
по
кон-
трольным
спискам
16.
Количество
18. Основание
для запроса
лицензии
20. Согласовано
19. От
заявителя
Ф.И.О.
должность
21. Государственный орган РК - лицензиар
Ф.И.О.
должность
подпись, МП     дата
22. Номера расчетных (валютных) счетов, наименование отделений
банков
23. Особые условия лицензии
(форма)
Лицензия на импорт продукции, подлежащей экспортному контролю
1. ЛИЦЕНЗИЯ №
2. Заявитель, его адрес, телефон
3. По
поручению
(организация,
предприятие,
адрес,
телефон)
7. Продавец, его адрес
4.
Потребитель,
его адрес
8. Страна продавца
5. Страна
происхождения
9. Срок действия
Продление
6. Таможенный
орган
10. Характер сделки
11. Валюта платежа
12.
Наименование и
полная
характеристика
товара
13. Код
товара
по ТН ВЭД
ТС
15. Ед.
измерения по
ТН ВЭД ТС
(основная
или допол-
нительная)
17. Общая стоимость
(в тысячах)
в:
валюте
платежа:
тенге:
долларах USD:
14. Код
товара
по
контроль-
ным
спискам
16.
Количество
18. Основание
для запроса
лицензии
20. Согласовано
19. От
заявителя
Ф.И.О.
должность
21. Государственный орган РК - лицензиар
Ф.И.О.
должность
подпись, МП     дата
22. Номера расчетных (валютных) счетов, наименование
отделений банков
23. Особые условия лицензии
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 июня 2008 года N 578
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 года N 1031 "О лицензировании импорта этилового спирта и алкогольной продукции в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 263).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 1998 года N 39 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 3, ст. 14).

4. "Республикаға ізгілік көмек желісі бойынша импортталған дәрі-дәрмектер мен медициналық жабдықтың импортын лицензиялау мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 14 желтоқсандағы N 1283 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 48, 428-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29 желтоқсандағы N 1347 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 49, 456-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1031 және 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29 желтоқсандағы N 1351 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 49, 458-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 қаңтардағы N 31 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 9-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 ақпандағы N 175 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 наурыздағы N 186 қаулысы.
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 қыркүйектегі N 1380 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 46, 424-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 және 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1425 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 47, 434-құжат).
12. "Қазақстан Республикасында экспорттық бақылауды жүзеге асырудың тәртібі мен Қазақстан Республикасына әкелінетін экспорттық бақылауға жататын өнімді пайдалану жөніндегі міндеттемелерді ресімдеу және олардың атқарылуын бақылаудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1919 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 55-56, 546-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 мамырдағы N 675 қаулысы.

4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1998 года N 1283 "Вопросы лицензирования импорта лекарственных средств и медицинского оборудования, импортируемых в республику по линии гуманитарной помощи" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 428).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1998 года N 1347 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 49, ст. 456).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1998 года N 1351 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 года N 1031 и от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 49, ст. 458).
7. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 января 1999 года N 31 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 9).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года N 175 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1999 года N 186 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 1999 года N 1380 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 46, ст. 424).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан" от 21 сентября 1999 года N 1425 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 и от 5 декабря 1998 года N 1243" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 47, ст. 434).
12. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 1919 "Об утверждении Правил осуществления экспортного контроля в Республике Казахстан и Правил оформления обязательств по использованию ввозимой в Республику Казахстан продукции, подлежащей экспортному контролю, и проверок их исполнения" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 55-56, ст. 546);
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2000 года N 675 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 21, ст. 237).

14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 25 мамырдағы N 787 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 24, 274-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 шілдедегі N 1133 қаулысы.
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1031 және 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 шілдедегі N 1151 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 31, 390-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 қазандағы N 1526 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 42, 489-құжат).
18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 қазандағы N 1591 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 43, 515-құжат).
19. "Қазақстан Республикасында есірткі құралдары, психотроптық заттар және прекурсорлар айналымын мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 қарашадағы N 1693 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 47-48, 556-құжат).
20. "Қайталама түсті және қара металдар рыногын реттеу жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 қарашадағы N 1713 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 47-48, 565-құжат).
21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 ақпандағы N 255-11қ және 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 желтоқсандағы N 1870 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 55, 608-құжат).
22. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1031 және 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 1913 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 55, 615-құжат).
23. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 30 қаңтардағы N 151 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1, 2-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 4-5, 45-құжат).

14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2000 года N 787 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 24, ст. 274).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1133 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 31, ст. 384).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1151 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 года N 1031 и от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 31, ст. 390).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2000 года N 1526 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 42, ст. 489).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1591 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 515).
19. Подпункт 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2000 года N 1693 "Об утверждении Правил осуществления государственного контроля над оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 47-48, ст. 556).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2000 года N 1713 "О мерах по урегулированию рынка вторичных цветных и черных металлов" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 47-48, ст. 565).
21. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2000 года N 1870 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1997 года N 255-11с и от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 55, ст. 608).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года N 1913 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 55, ст. 615).
23. Пункты 1, 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2001 года N 151 "Некоторые вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 4-5, ст. 45).

24. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 наурыздағы N 372 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 11, 122-құжат).
25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 және 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1917 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 сәуірдегі N 451 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 13, 156-құжат).
26. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 сәуірдегі N 539 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 14, 188-құжат).
27. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 5 қазандағы N 1289 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 34, 448-құжат).
28. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 және 2000 жылғы 5 маусымдағы N 841 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 9 қаңтардағы N 13 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 1, 4-құжат).
29. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 және 1997 жылғы 26 қарашадағы N 1659 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі N 389 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 95-құжат).
30. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 маусымдағы N 666 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 18, 200-құжат).
31. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 шілдедегі N 830 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 22, 256-құжат).
32. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 тамыздағы N 924 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 27, 305-құжат).
33. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Акцизделетін өнім өндірісі мен айналымын мемлекеттік бақылау жөніндегі комитетін тарату туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 72 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3 және 4-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 2, 32-құжат).

24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2001 года N 372 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 11, ст. 122).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 451 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 и 14 декабря 1999 года N 1917" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 13, ст. 156).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2001 года N 539 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 14, ст. 188).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2001 года N 1289 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 34, ст. 448).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2002 года N 13 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 и от 5 июня 2000 года N 841" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 1, ст. 4).
29. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 389 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 и от 26 ноября 1997 года N 1659" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 95).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2002 года N 666 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 18, ст. 200).
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 830 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 22, ст. 256).
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2002 года N 924 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 27, ст. 305).
33. Пункты 3 и 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 72 "Об упразднении Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 2, ст. 32).

34. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 қыркүйектегі N 893 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 36, 361-құжат).
35. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 929 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 37, 377-құжат).
36. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 ақпандағы N 170 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 7, 97-құжат).
37. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 маусымдағы N 660 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 24, 312-құжат).
38. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1031 және 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 маусымдағы N 663 қаулысы 1-тармағының 1) және 2) тармақшалары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 24, 315-құжат).
39. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 маусымдағы N 688 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 25, 325-құжат).
40. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 тамыздағы N 860 қаулысымен бекітілген, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 30, 403-құжат).
41. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 ақпандағы N 149 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 9, 80-құжат).
42. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 316 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 15, 178-құжат).
43. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 20 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 3, 19-құжат).

34. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2003 года N 893 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 361).
35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 929 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 37, ст. 377).
36. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года N 170 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 7, ст. 97).
37. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 660 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 24, ст. 312).
38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2004 года N 663 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 года N 1031 и от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 24, ст. 315).
39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2004 года N 688 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 25, ст. 325).
40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 860 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 30, ст. 403).
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2005 года N 149 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 9, ст. 80).
42. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года N 316 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 15, ст. 178).
43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 20 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 3, ст. 19).