Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 4 қыркүйектегі N 677 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің қолданылып жүрген актілерін ретке келтіру мақсатында қаулы етемін:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президенті актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі өздерінің шешімдерін осы Жарлыққа сәйкес келтірсін.
3. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2001 жылғы 4 қыркүйектегі
677 Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң күшi жойылды
деп танылатын актiлерiнiң тiзбесi
1) Қазақ Советтiк Социалистiк Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк және еңбек тәртiбiн нығайту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 1990 жылғы 29 мамырдағы N 14 Жарлығы (Қазақ ССР-i Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1990 ж., N 23-24, 279-құжат);
2) Қазақ Советтiк Социалистiк Республикасы Президентiнiң "Қазақ Советтiк Социалистiк Республикасы Президентi Жарлықтарының атқарылуын бақылау туралы" 1990 жылғы 16 тамыздағы N 42 өкiмi;
3) Қазақ Советтiк Социалистiк Республикасы Президентiнiң "Қазақ ССР-iнде ресми шетелдiк делегацияларды қабылдаудың мемлекеттiк хаттамасының негiзгi принциптерi туралы" 1990 жылғы 20 тамыздағы N 58 өкiмi;
4) Қазақ Советтiк Социалистiк Республикасы Президентiнiң "30-40 жылдар кезеңiнде және 50 жылдар басында заңсыз қуғын-сүргiннен зардап шеккен, ақталған азаматтарға көмек көрсету жөнiндегi шаралар туралы" 1990 жылғы 18 қыркүйектегi N 70 Жарлығы;
5) Қазақ Советтік Социалистiк Республикасы Президентiнiң "Қазақ ССР-iнiң таратылған халықтық бақылау органдарының қызметкерлерiне әлеуметтiк кепiлдiктер беру туралы" 1990 жылғы 30 желтоқсандағы N 188 өкiмi;
6) Қазақ Советтiк Социалистiк Республикасы Президентiнiң Республика халқының азық-түлiк өнiмiмен өзiн-өзi қамтамасыз етуi үшiн жағдай жасау жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 1991 жылғы 26 наурыздағы N 288 Жарлығы (Қазақ ССР-i Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1991 ж., N 13, 147-құжат);
7) Қазақ Советтiк Социалистiк Республикасы Президентiнiң "Сатудан алынатын салық жөніндегі жеңілдіктер туралы" 1991 жылғы 4 сәуiрдегi N 294 қаулысы (Қазақ ССР-i Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1991 ж., N 15, 174-құжат);
8) Қазақ Советтiк Социалистiк Республикасы Президентiнiң "Кәсiпорындарға, бiрлестiктерге, ұйымдарға және азаматтарға салық салу тәртiбiндегi өзгерiстер туралы" 1991 жылғы 4 сәуiрдегi N 296 Жарлығы (Қазақ ССР-i Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1991 ж., N 15, 175-құжат);

О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2001 года N 677
Подлежит опубликованию
в республиканской печати
В целях упорядочения действующих актов Президента Республики
Казахстан постановляю:
1. Признать утратившими силу акты Президента Республики Казахстан
согласно приложению.
2. Правительству Республики Казахстан привести свои решения в
соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 4 сентября 2001 года N 677
Перечень актов Президента Республики Казахстан,
признаваемых утратившими силу
1) Указ Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 29 мая 1990 года N 14 U900014_ "О неотложных мерах по укреплению государственной и трудовой дисциплины" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1990 г., N 23-24, ст. 279);
2) распоряжение Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 16 августа 1990 года N 42 N900042_ "О контроле за исполнением Указов Президента Казахской Советской Социалистической Республики";
3) распоряжение Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 20 августа 1990 года N 58 N900058_ "Об основных принципах государственного протокола приема в Казахской ССР официальных иностранных делегаций";
4) Указ Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 18 сентября 1990 года N 70 U900070_ "О мерах по оказанию помощи реабилитированным гражданам, пострадавшим от незаконных репрессий в период 30-40-х и начала 50-х годов";
5) распоряжение Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 30 декабря 1990 года N 188 "О социальных гарантиях работникам упраздненных органов народного контроля Казахской ССР";
6) Указ Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 26 марта 1991 года N 288 U910288_ "О неотложных мерах по созданию условий для самообеспечения населения республики продовольственной продукцией" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 13, ст. 147);
7) постановление Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 4 апреля 1991 года N 294 K910294_ "О льготах по налогу с продаж" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г.,N 15, ст. 174);
8) Указ Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 4 апреля 1991 года N 296 U910296_ "Об изменениях в порядке взимания налогов с предприятий, объединений, организаций и граждан" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 15, ст. 175);

9) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының халқын әлеуметтiк жағынан қолдау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" 1991 жылғы 12 желтоқсандағы N 537 Жарлығы (Қазақ ССР-i Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1991 ж., N 51, 629-құжат);
10) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Бағаны ырықтандыру жөнiндегi шаралар туралы" 1992 жылғы 3 қаңтардағы N 569 Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 1, 1-құжат);
11) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Бағаны ырықтандыру жағдайында халықты әлеуметтiк қорғау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" 1992 жылғы 12 қаңтардағы N 577 Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 1, 3-құжат);
12) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Экономиканы тұрақтандыру және нарықтық қайта құрулар жүргiзу кезеңiнде Қазақстан Республикасының сыртқы экономикалық қызметiн ұйымдастыру туралы" 1992 жылғы 25 қаңтардағы N 585 Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 2, 26-құжат);
13) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Материалдық орта салаларындағы өндiрiстi тұрақтандыру және өркендету жөнiндегi шаралар туралы" 1992 жылғы 8 ақпандағы N 615 Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 4, 55-құжат; N 14, 229-құжат);
14) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Агроөнеркәсiп кешенiнiң мемлекеттiк ауыл шаруашылық, дайындаушы, ұқсатушы және қызмет көрсетушi кәсiпорындарының мүлкiн жекешелендiру жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 1992 жылғы 8 ақпандағы N 616 U920616_ Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 4, 56-құжат; 1993 ж., N 8, 88-құжат; N 36, 410-құжат; 1995 ж., N 33, 411-құжат);
15) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республика халық шаруашылығын қолда бар ақшамен қамтамасыз ету жөнiндегi төтенше шаралар туралы" 1992 жылғы 13 ақпандағы N 643 Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 4, 57-құжат; N 37, 563-құжат);
16) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Бағаны ырықтандыру жағдайында халықты әлеуметтiк қорғау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Жарлығының қолданылу мерзiмiн ұзарту туралы" 1992 жылғы 31 наурыздағы N 710 Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 7, 136-құжат);
17) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республиканың мектепке дейінгi мекемелерiнiң жүйесiнде балаларды күтiп-бағу ақысын тәртiпке келтiру және оған қолдау жасау туралы" 1992 жылғы 31 наурыздағы N 712 K920712_ қаулысы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 7, 140-құжат);
18) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "1992 жылы валюта қорын жасау және экспорт салығын енгiзу валюта операцияларын жүзеге асыруға бақылауды күшейту туралы" 1992 жылғы 10 сәуiрдегi N 716 қаулысы (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 14, 235-құжат);

9) Указ Президента Республики Казахстан от 12 декабря 1991 года N 537 U910537_ "О дополнительных мерах по социальной поддержке населения Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 51, ст. 629);
10) Указ Президента Республики Казахстан от 3 января 1992 года N 569 U920569_ "О мерах по либерализации цен" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст. 1);
11) Указ Президента Республики Казахстан от 12 января 1992 года N 577 U920577_ "О дополнительных мерах по социальной защите населения в условиях либерализации цен" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст. 3);
12) Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 1992 года N 585 U920585_ "Об организации внешнеэкономической деятельности Республики Казахстан на период стабилизации экономики и проведения рыночных преобразований" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 2, ст. 26);
13) Указ Президента Республики Казахстан от 8 февраля 1992 года N 615 "О мерах по стабилизации и подъему производства в отраслях материальной сферы" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 4, ст. 55; N 14, ст. 229);
14) Указ Президента Республики Казахстан от 8 февраля 1992 года N 616 U920616_ "О неотложных мерах по приватизации имущества государственных сельскохозяйственных, заготовительных, перерабатывающих и обслуживающих предприятий агропромышленного комплекса" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 4, ст. 56; 1993 г., N 8, ст. 88; N 36, ст. 410; 1995 г., N 33, ст. 411);
15) Указ Президента Республики Казахстан от 13 февраля 1992 года N 643 "О чрезвычайных мерах по обеспечению народного хозяйства республики наличными деньгами" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 4, ст. 57; N 37, ст. 563);
16) Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 1992 года N 710 "О продлении сроков действия Указа Президента Республики Казахстан "О дополнительных мерах по социальной защите населения в условиях либерализации цен" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 7, ст. 136);
17) постановление Президента Республики Казахстан от 31 марта 1992 года N 712 K920712_ "Об упорядочении платы за содержание детей и поддержке системы дошкольных учреждений в республике" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 7, ст. 140);
18) постановление Президента Республики Казахстан от 10 апреля 1992 года N 716 "О формировании валютных фондов и введении налога на экспорт в 1992 году, усилении контроля за осуществлением валютных операций" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 14, ст. 235);

19) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Нарықтық қатынастарға көшу кезеңiнде мемлекеттiк өкiмет пен басқару органдарының бұқаралық ақпарат құралдарын, мемлекеттiк кiтап басу iсiн қорғау жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 1992 жылғы 15 сәуiрдегi N 717 U920717_ Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 14, 230-құжат);
20) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Бағаны ырықтандыру жағдайында халықты әлеуметтiк қорғау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Жарлығына iшiнара өзгерiстер енгiзу туралы" 1992 жылғы 2 шiлдедегi N 817 Жарлығы;
21) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Әскери қызметшiлердiң және әскери қызметтен босатылған адамдардың әлеуметтiк жағынан қорғалуын күшейту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" 1992 жылғы 2 шiлдедегi N 828 Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 25, 385-құжат);
22) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Экономикалық реформаны ұйымдық-құқықтық қамтамасыз ету жөнiндегi қосымша шаралар туралы" 1992 жылғы 15 шiлдедегi N 854 қаулысы (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 26, 403-құжат);
23) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Көп балалы отбасыларын әлеуметтiк жағынан қолдау жөнiндегi шаралар туралы" 1992 жылғы 4 желтоқсандағы N 1002 Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 46, 661-құжат);
24) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "1993 жылы Қазақстан Республикасында валюта қорын қалыптастыру туралы" 1993 жылғы 21 қаңтардағы N 1092 K931092_ қаулысы;
25) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Агроөнеркәсiп кешенiн мемлекеттiк ауыл шаруашылық, дайындаушы, ұқсатушы және қызмет көрсетушi кәсiпорындарының мүлкiн жекешелендiру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1137 U931137_ Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 8, 88-құжат);
26) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы құқықтық реформаның тиімдiлiгiн арттыру жөнiндегi шаралар туралы" 1993 жылғы 16 маусымдағы N 1228 U931228_ Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 19, 230-құжат);
27) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикадан сырт жерлерге жiберiлетiн өнiмдер үшiн есеп айырысуды реттеу туралы" 1993 жылғы 5 шiлдедегi N 1294 K931294_ қаулысы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 27, 332-құжат);
28) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк ресурстан реттелмелi баға бойынша құрамажем босатуды реттеу туралы" 1993 жылғы 19 шiлдедегi N 1298 K931298_ қаулысы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 27, 333-құжат);
29) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық валюта қорын мемлекеттiк реттеу жүйесiн жетiлдiру туралы" 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 1300 K931300_ қаулысы (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 27, 334-құжат);

19) Указ Президента Республики Казахстан от 15 апреля 1992 года N 717 U920717_ "О неотложных мерах по защите средств массовой информации органов государственной власти и управления, государственного книгоиздания в период перехода к рыночным отношениям" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 14, ст. 230);
20) Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 817 "О частичном изменении Указа Президента Республики Казахстан "О дополнительных мерах по социальной защите населения в условиях либерализации цен";
21) Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 828 U920828_ "О дополнительных мерах по усилению социальной защиты военнослужащих и лиц, уволенных с военной службы" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 385);
22) постановление Президента Республики Казахстан от 15 июля 1992 года N 854 K920854_ "О дополнительных мерах по организационно-правовому обеспечению экономической реформы" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 26, ст. 403);
23) Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 1992 года N 1002 U921002_ "О мерах по социальной поддержке многодетных семей" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 46, ст. 661);
24) постановление Президента Республики Казахстан от 21 января 1993 года N 1092 K931092_ "О формировании валютных фондов в Республике Казахстан в 1993 году";
25) Указ Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1137 U931137_ "О дополнительных мерах по приватизации имущества государственных сельскохозяйственных, заготовительных, перерабатывающих и обслуживающих предприятий агропромышленного комплекса" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 8, ст. 88);
26) Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 1993 года N 1228 U931228_ "О мерах по повышению эффективности правовой реформы в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 230);
27) постановление Президента Республики Казахстан от 5 июля 1993 года N 1294 K931294_ "Об упорядочении расчетов за продукцию, поставляемую за пределы республики" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 27, ст. 332);
28) постановление Президента Республики Казахстан от 19 июля 1993 года N 1298 K931298_ "Об упорядочении отпуска комбикормов из госресурсов по регулируемым ценам" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 27, ст. 333);
29) постановление Президента Республики Казахстан от 20 июля 1993 года N 1300 K931300_ "О совершенствовании системы государственного регулирования Республиканского валютного фонда" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 27, ст. 334);

30) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Селолық жердiң тауар өндiрушiлерi мен халқына қызмет көрсетудi жақсарту шаралары туралы" 1993 жылғы 27 желтоқсандағы N 1473 Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 48, 578-құжат);
31) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында валюта нарығын дамыту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 1993 жылғы 31 желтоқсандағы N 1484 U931484_ Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 50, 594-құжат);
32) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Зейнеткерлер мен мүгедектердің арасындағы жалғыз тұратын жұмыс iстемейтін азаматтарды әлеуметтiк қолдау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" 1994 жылғы 18 қаңтардағы N 1509 U941509_ Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 4, 30-құжат);
33) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында теңгеге алынған өнiм мен тауарлар экспортына шектеулердi алу туралы" 1994 жылғы 4 ақпандағы N 1543 U941543_ Жарлығы;
34) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Төлем құралы ретiнде теңгенiң пайдаланылуын ұлғайту жөнiндегi шаралар туралы" 1994 жылғы 4 ақпандағы N 1544 U941544_ Жарлығы;
35) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жер асты кен жұмыстарында iстейтiн адамдарды және зейнеткерлердiң басқа санаттарын зейнетақымен қамсыздандыруды жақсарту жөнiндегі қосымша шаралар туралы" 1994 жылғы 11 ақпандағы N 1559 U941559_ Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 8, 77-құжат);
36) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi аппаратының және Министрлер Кабинетi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларына еңбек сiңiрген жылдары үшiн үстемеақы төлеу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" 1994 жылғы 19 наурыздағы N 1601 қаулысы;
37) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Кәсiпкерлiктi қолдау және дамыту жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясы туралы" 1994 жылғы 13 сәуiрдегi N 1655 U941655_ Жарлығы;
38) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шаруашылықтардың өсiмдiк қорғау құралдарын импорт бойынша сатып алуына жағдай жасау туралы" 1994 жылғы 25 сәуiрдегi N 1681 K941681_ қаулысы;
39) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық қызметi салық милициясының қызметкерлерiне еңбекақы төлеу шарттары мен жеңiлдiктер туралы" 1994 жылғы 16 маусымдағы N 1750 K941750_ қаулысы;
40) Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 17 маусымдағы N 1751 N941751_ өкiмi;
41) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Зейнеткерлердi және халықтың табысы аз жiктерiн әлеуметтiк қорғау жөнiндегi аймақтық қайырымдылық қорларын құру туралы" 1994 жылғы 15 шiлдедегi N 1805 U941805_ Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 32, 349-құжат);

30) Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 1993 года N 1473 "О мерах по улучшению обслуживания товаропроизводителей и населения сельской местности" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 48, ст. 578);
31) Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 1993 года N 1484 U931484_ "О неотложных мерах по развитию валютного рынка в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 50, ст. 594);
32) Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 1994 года N 1509 U941509_ "О дополнительных мерах по социальной поддержке одиноко проживающих неработающих граждан из числа пенсионеров и инвалидов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 4, ст. 30);
33) Указ Президента Республики Казахстан от 4 февраля 1994 года N 1543 U941543_ "О снятии ограничений на экспорт продукции и товаров, приобретенных за тенге в Республике Казахстан";
34) Указ Президента Республики Казахстан от 4 февраля 1994 года N 1544 U941544_ "О мерах по расширению использования тенге в качестве платежного средства";
35) Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 1994 года N 1559 U941559_ "О дополнительных мерах по улучшению пенсионного обеспечения лиц, занятых на подземных горных работах, и других категорий пенсионеров" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 8, ст. 77);
36) постановление Президента Республики Казахстан от 19 марта 1994 года N 1601 "Об утверждении Положения о порядке выплаты надбавок за выслугу лет к должностным окладам работников Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан";
37) Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 1994 года N 1655 U941655_ "О Государственной комиссии Республики Казахстан по поддержке и развитию предпринимательства";
38) постановление Президента Республики Казахстан от 25 апреля 1994 года N 1681 K941681_ "О создании условий для приобретения хозяйствами по импорту средств защиты растений";
39) постановление Президента Республики Казахстан от 16 июня 1994 года N 1750 K941750_ "Об условиях оплаты труда и льготах для работников налоговой милиции налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан";
40) распоряжение Президента Республики Казахстан от 17 июня 1994 года N 1751 N941751_ ;
41) Указ Президента Республики Казахстан от 15 июля 1994 года N 1805 U941805_ "Об учреждении региональных благотворительных фондов по социальной защите пенсионеров и малоимущих слоев населения" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 32, ст. 349);

42) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Халықаралық "Интеграция" қоры туралы" 1994 жылғы 15 қазандағы N 1934 K941934_ қаулысы;
43) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң актiлерi туралы" 1994 жылғы 26 қазандағы N 1951 U941951_ Жарлығы;
44) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының валюта нарығын ретке келтiру мен дамыту жөнiнде 1995 жылға арналған шаралар туралы" 1995 жылғы 9 қаңтардағы N 2013 U952013_ Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 2, 12-құжат; N 24, 270-құжат);
45) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Әлеуметтiк саланың жекелеген тарамдарының қызметкерлерiн әлеуметтiк қолдау жөнiндегi шаралар туралы" 1995 жылғы 10 қаңтардағы N 2018 K952018_ қаулысы (Қазақстан Республикасы ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 2, 14-құжат);
46) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы прокуратурасының сыныптық шендерi бар прокурорлары мен тергеушiлерiн, ғылыми мекемелерi мен оқу орындарының қызметкерлерiн және олардың отбасы мүшелерiн зейнетақымен қамсыздандыру тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" 1995 жылғы 12 мамырдағы N 2278 K952278_ қаулысы;
47) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 13 сәуiрдегi N 1655 Жарлығына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1995 жылғы 19 мамырдағы N 2290 Жарлығы;
48) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жекешелендiру мәселелерi жөнiндегi кейбiр Жарлықтарына өзгерiстер енгiзу туралы" 1995 жылғы 19 қазандағы N 2553 U952553_ Жарлығы;
49) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнде және оның органдарында қызмет өткеру туралы Ереженi, Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң және оның органдарының қызметкерлерi қабылдайтын Ант мәтiнiн бекiту туралы" 1996 жылғы 14 маусымдағы N 3035 U963035_ Жарлығы.

42) постановление Президента Республики Казахстан от 15 октября 1994 года N 1934 K941934_ "О Международном фонде "Интеграция";
43) Указ Президента Республики Казахстан от 26 октября 1994 года N 1951 U941951_ "Об актах Президента Республики Казахстан";
44) Указ Президента Республики Казахстан от 9 января 1995 года N 2013 U952013_ "О мерах по упорядочению и развитию валютного рынка Республики Казахстан на 1995 год" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 2, ст. 12; N 24, ст. 270);
45) постановление Президента Республики Казахстан от 10 января 1995
года N 2018
K952018_
"О мерах по социальной поддержке работников отдельных
отраслей социальной сферы" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 2, ст.
14);
46) постановление Президента Республики Казахстан от 12 мая 1995 года
N 2278
K952278_
"Об утверждении Положения о порядке пенсионного
обеспечения прокуроров и следователей, работников научных учреждений и
учебных заведений прокуратуры Республики Казахстан, имеющих классные чины,
и членов их семей";
47) Указ Президента Республики Казахстан от 19 мая 1995 года N 2290
"О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан
от 13 апреля 1994 года N 1655";
48) Указ Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 года N
2553
U952553_
"О внесении изменений в некоторые Указы Президента
Республики Казахстан по вопросам приватизации";
49) Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 1996 года N 3035
U963035_
"Об утверждении Положения о прохождении службы в Государственном
следственном комитете Республики Казахстан и его органах, текста Присяги
сотрудника Государственного следственного комитета Республики Казахстан и
его органов".
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)