жобалау мен салуға арналған топографиялық жұмыстар (1:10000-нан 1:200-ге дейiнгi масштабтағы түсiрулер, сондай-ақ жерасты коммуникациялары мен құрылыстарын түсiру, жердегi желiлiк құрылыстар мен олардың элементтерiн трассалау және түсiру);
инженерлiк-геологиялық әзiрлемелердi, геофизикалық және басқа да iздестiру нүктелерiн бекiту арқылы нақты iске асырумен байланысты геодезиялық жұмыстар;
инженерлiк-геологиялық және инженерлiк-гидрогеологиялық жұмыстар, оның iшiнде:
геофизикалық зерттеулер, шолып байқау және түсiру;
жер қабаттарын далалық зерттеулер, гидрогеологиялық зерттеулер
Жобалау қызметi
Қала құрылысын (тарих және мәдениет ескерткiштерiндегi ғылыми-реставрациялық жұмыстарды қоспағанда, тарихи құрылыс аудандарының қала құрылысын қалпына келтiру үшiн жобалау құқығымен) жобалау және жоспарлау, оның iшiнде:
жоспарлау құжаттамасын (аумақтардың қала құрылысын жоспарлаудың кешендi схемаларын - аудандық жоспарлау жобаларын, елдi мекендердiң бас жоспарларын, аудандарды, шағын аудандарды, орамдарды, жекелеген учаскелердi егжей-тегжейлi жоспарлау жобалары мен салу жобаларын);
елдi мекендердiң (елдi мекендер шекараларының шегiнде орналасқан көше-жол желiлерi мен қалаiшiлiк және сыртқы көлiк объектiлерiнiң) және қонысаралық аумақтардың (елдi мекендердiң көше-жол желiсiнен тысқары орналасқан сыртқы көлiк объектiлерi мен коммуникацияларының) көлiк инфрақұрылымын дамыту схемаларын;
құрылыс салу жүйесiнде жылу энергиясын өндiру және тасымалдау жөнiндегi объектiлердi орналастыра отырып, елдi мекендердi жылумен жабдықтау, сондай-ақ қонысаралық аумақтарда орналасқан өндiрiстiк кешендердi жылумен жабдықтау схемаларын;
ауыз су және (немесе) техникалық су көздерiн орналастыра отырып және су ағызуды трассалай отырып, елдi мекендердi сумен жабдықтау схемаларын, сондай-ақ қонысаралық аумақтарда орналасқан өндiрiстiк кешендердi сумен жабдықтау схемаларын;
тұрмыстық, өндiрiстiк және жауын-шашынның қалдық суларын жинау мен ағызудың орталықтандырылған жүйесiн, бас тазартқыш құрылыстарды, қалдық суларды буландыру және қайта генерациялау жөнiндегi объектiлердi орналастыруды қоса алғанда, елдi мекендер мен өндiрiстiк кешендердiң кәрiз схемаларын;
қонысаралық аумақтарда орналасқан елдi мекендер мен өндiрiстiк кешендердi газбен жабдықтау схемаларын;
құрылыс салу жүйесiнде электр энергиясын өндiру және тасымалдау жөнiндегi объектiлердi орналастыра отырып, елдi мекендердi электрмен жабдықтау, сондай-ақ қонысаралық аумақтарда орналасқан өндiрiстiк кешендердi электрмен жабдықтау схемаларын;
инфрақұрылым объектiлерi мен ақпарат көздерiн орналастыра отырып, елдi мекендер үшiн телекоммуникация және байланыс схемаларын әзiрлеу;
күрделiлiгi бiрiншi немесе екiншi және үшiншi деңгейлердегi ғимараттар мен құрылыстарды сәулеттiк жобалау (тарих және мәдениет ескерткiштерiндегi ғылыми-реставрациялау жұмыстарын қоспағанда, сәулеттiк-реставрациялау жұмыстары үшiн жобалау құқығымен), оның iшiнде:
объектiлердiң бас жоспарларын, аумақтың инженерлiк дайындығын, жер бедерiн көркейтудi және ұйымдастыруды;
өндiрiстiк (өндiрiстiк-шаруашылық) мақсаттағы ғимараттарды, құрылыстар мен коммуникацияларды;
тұрғын үй-азаматтық ғимараттар мен құрылыстарды;
құрылыстық жобалау (ғимараттар мен құрылыстарды күрделi жөндеу және (немесе) реконструкциялау үшiн жобалау, сондай-ақ төменде аталған жұмыстардың әрқайсысы үшiн конструкцияларды нығайту құқығымен) және конструкциялау, оның iшiнде:
негiздер мен iргетастарды;
бетон және темiр-бетон, тас және арматура-тас конструкцияларды;
металл (болат, алюминий және қорытпа) конструкцияларды;
ағаш конструкцияларды құрылыстық жобалау және конструкциялау;
инженерлiк жүйелер мен желiлердi, оның iшiнде:
жылудың iшкi жүйелерiн (электрмен жылытуды қоса алғанда), желдетудi, кондиционер орнатуды, салқын ауамен жабдықтауды, газдандыруды (төмен қысымды газбен жабдықтауды), сондай-ақ олардың қосалқы объектiлерi бар сыртқы желiлерiн;
су құбыры (ыстық және суық су) мен кәрiздiң iшкi жүйелерiн, сондай-ақ олардың қосалқы объектiлерi бар сыртқы желiлерiн;
тогы әлсiз құрылғылардың (телефондандырудың, өрттен қорғау сигнализациясының) iшкi жүйелерiн, сондай-ақ олардың сыртқы желiлерiн;
бақылау-өлшеу, есептеуiш және реттеуiш құрылғыларды қоса алғанда, технологиялық процестердi автоматтандыруды;

1:10000 до 1:200,
а также съемки
подземных
коммуникаций и
сооружений,
трассирование и
съемка наземных
линейных
сооружений и их
элементов);
геодезические
работы, связанные
с переносом в
натуру с привязкой
инженерно-
геологических
выработок,
геофизических и
других точек
изысканий;
инженерно-
геологические и
инженерно-
гидрогеологические
работы, в том
числе:
геофизические
исследования,
рекогносцировка и
съемка;
полевыеисследования
грунтов,
гидрогеологические
исследования
Проектная
деятельность
Градостроительное
проектирование (с
правом
проектирования для
градостроительной
реабилитации
районов
исторической
застройки, за
исключением
научно-
реставрационных
работ на
памятниках истории
и культуры) и
планирование, в
том числе
разработка:
планировочной
документации
(комплексных схем
градостроительного
планирования
территорий -
проектов районной
планировки,
генеральных планов
населенных
пунктов, проектов
детальной
планировки и
проектов застройки
районов,
микрорайонов,
кварталов,
отдельных
участков);
схем развития
транспортной
инфраструктуры
населенных пунктов
(улично-дорожной
сети и объектов
внутригородского и
внешнего
транспорта,
располагаемых в
пределах границ
населенных
пунктов) и
межселенных
территорий
(объектов и
коммуникаций
внешнего
транспорта,
располагаемых вне
улично-дорожной
сети населенных
пунктов);
схем теплоснабжения
населенных пунктов
с размещением
объектов по
производству и
транспортировке
тепловой энергии в
системе застройки,
а также
теплоснабжения
производственных
комплексов,
располагаемых на
межселенных
территориях;
схем водоснабжения
населенных пунктов
с размещением
источников
питьевой и (или)
технической воды и
трассированием
водоводов, а также
схем водоснабжения
производственных
комплексов,
располагаемых на
межселенных
территориях;
схем канализации
населенных пунктов
и производственных
комплексов,
включая
централизованную
систему сбора и
отвода бытовых,
производственных и
ливневых стоков,
размещение
головных очистных
сооружений,
испарителей и
объектов по
регенерации
стоков;
схем газоснабжения
населенных пунктов
и производственных
комплексов,
располагаемых на
межселенных
территориях;
схем
электроснабжения
населенных пунктов
с размещением
объектов по
производству и
транспортировке
электрической
энергии в системе
застройки, а также
электроснабжения
производственных
комплексов,
располагаемых на
межселенных
территориях;
схем
телекоммуникаций и
связи для
населенных пунктов
с размещением
объектов
инфраструктуры и
источников
информации;
архитектурное
проектирование для
зданий и
сооружений первого
или второго и
третьего уровней
ответственности (с
правом
проектирования для
архитектурно-
реставрационных
работ, за
исключением
научно-
реставрационных
работ на
памятниках истории
и культуры), в том
числе:
генеральных планов
объектов,
инженерной
подготовки
территории,
благоустройства и
организации
рельефа;
зданий, сооружений
и коммуникаций
производственного
(производственно-
хозяйственного)
назначения;
жилищно-
гражданских зданий
и сооружений;
строительное
проектирование (с
правом
проектирования для
капитального
ремонта и (или)
реконструкции
зданий и
сооружений, а
также усиления
конструкций для
каждого из
указанных ниже
работ) и
конструирование, в
том числе:
оснований и
фундаментов;
бетонных и
железобетонных,
каменных и
армокаменных
конструкций;
металлических
(стальных,
алюминиевых и из
сплавов)
конструкций;
деревянных
конструкций;
проектирование
инженерных систем
и сетей, в том
числе:
внутренних систем
отопления (включая
электрическое),
вентиляции,
кондиционирования,
холодоснабжения,
газификации
(газоснабжения
низкого давления),
а также их
наружных сетей с
вспомогательными
объектами;
внутренних систем
водопровода
(горячей и
холодной воды) и
канализации, а
также их наружных
сетей с
вспомогательными
объектами;
внутренних систем
слаботочных
устройств
(телефонизации,
пожарно-охранной
сигнализации), а
также их наружных
сетей;
автоматизация
технологических
процессов, включая
контрольно-
измерительные,
учетные и
регулирующие
устройства;
систем внутреннего
и наружного
электроосвещения,
электроснабжения

1. «Лицензиялау туралы» Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., № 41, 515-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 ақпандағы № 247 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 10, 71-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы № 835 қаулысы Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., №29, 264-құжат).
4. «Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 1 қарашадағы № 1345 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 45, 433-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 желтоқсандағы № 1491 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 49, 481-құжат).
6. «Лицензиялау туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын iске асыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 9 қаңтардағы № 25 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 1, 7-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 сәуiрдегi № 505 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 11-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 15, 121-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы № 875 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 21, 189-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 қаңтардағы № 1894 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 26 мамырдағы № 881 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 22, 189-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 маусымдағы № 997 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 28, 249-құжат).

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 «О реализации Закона Республики Казахстан «О лицензировании» (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 41, ст. 515).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 1996 года № 247 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 10, ст. 71).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 года № 835 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 29, ст. 264).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 года № 1345 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 45, ст. 433).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1996 года № 1491 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 49, ст. 481).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 1997 года № 25 «О дополнительных мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, «О лицензировании» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 1, ст. 7).
7. Пункт 11 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1997 года № 505 «О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 15, ст. 121).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 года № 875 «Вопросы Министерства экономики и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 21, ст. 189).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1997 года № 881 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 22, ст. 189).
10. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 года № 997 «О Комитете по оборонной промышленности Министерства обороны Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 28, ст. 249).

11. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 шiлдедегi № 1125 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 33, 300-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi № 3465 Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 шiлдедегi № 1143 қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 33, 305-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 31 шiлдедегi № 1196 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 34, 138-139-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетiнiң Мемлекеттiк өртке қарсы қызметiнiң мәселелерi» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 желтоқсандағы № 1788 қаулысы 2-тармағының екінші, үшінші, төртінші абзацтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 56, 507-құжат).
15. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 қарашадағы № 1649 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 51, 472-құжат).
16. «Заңды тұлғаларға Қазақстан Республикасының аумағында лотереялар (мемлекеттiк (ұлттық) лотереядан басқа) ұйымдастыруға және өткiзуге мемлекеттiк лицензиялар беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 9 шiлдедегi № 653 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 22, 191-құжат).
17. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 6 қарашадағы № 1133 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 40, 363-құжат).
18. «Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгiнiң Көлiктiк бақылау комитетiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 желтоқсандағы № 1322 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 49, 444-құжат).
19. «Адвокаттық және нотариалдық қызметпен айналысу құқығына арналған мемлекеттiк лицензиялардың нысандарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 желтоқсандағы № 1325 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 49, 446-құжат).

11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 1997 года № 1125 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 33, ст. 300).
12. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1997 года № 1143 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года № 3465 «О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 33, ст. 305).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1997 года № 1196 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 34, ст. 138-139).
14. Абзацы второй, третий, четвертый пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1997 года № 1788 «Вопросы Государственной противопожарной службы Комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 56, ст. 507).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 1997 года № 1649 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 51, ст. 472).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1998 года № 653 «О выдаче государственных лицензий юридическим лицам на организацию и проведение лотерей (кроме государственных (национальных) на территории Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 22, ст. 191).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1998 года № 1133 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 40, ст. 363).
18. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года № 1322 «Вопросы Комитета транспортного контроля Министерства транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 49, ст. 444).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года № 1325 «Об утверждении форм государственных лицензий на право занятия адвокатской и нотариальной деятельностью» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 49, ст. 446).

20. «Қазақстан Республикасында лотереяларды ұйымдастыру мен өткiзудiң жекелеген мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 желтоқсандағы № 1328 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 49, 449-құжат).
21. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 қаңтардағы № 31 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 1, 9-құжат).
22. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң ведомстволық бағынысты жекелеген ұйымдары туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 27 сәуiрдегі № 482 қаулысының 6-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 15, 155-құжат).
23. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 және 1998 жылғы 29 қыркүйектегi № 969 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 5 шiлдедегі № 924 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 32-33, 294-құжат).
24. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 10 желтоқсандағы № 1895 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 54, 537-құжат).
25. «Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Азаматтық авиация комитетi мен Көлiктiк бақылау комитетiнiң жекелеген мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 18 сәуiрдегі № 599 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 20, 221-құжат).
26. «Қазақстан Республикасы Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 6 мамырдағы № 677 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 21, 238-құжат).
27. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 26 маусымдағы № 949 қаулысы.
28. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 26 қазандағы № 1603 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 43, 521-құжат).
29. «Қазақстан Республикасының көлiк-коммуникация кешенiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 қарашадағы № 1665 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 46, 546-құжат).

20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года № 1328 «Отдельные вопросы организации и проведения лотерей в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 49, ст. 449).
21. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 1999 года № 31 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 1, ст. 9).
22. Подпункт 1) пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года № 482 «Об отдельных организациях, подведомственных Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 15, ст. 155).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года № 924 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 и от 29 сентября 1998 года № 969» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 32-33, ст. 294).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года № 1895 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 54, ст. 537).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2000 года № 599 «Отдельные вопросы Комитета гражданской авиации и Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 20, ст. 221).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2000 года № 677 «Вопросы Агентства Республики Казахстан по борьбе с наркоманией и наркобизнесом» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 21, ст. 238).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2000 года № 949 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894».
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2000 года № 1603 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 43, ст. 521).
29. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2000 года № 1665 «О некоторых вопросах транспортно-коммуникационного комплекса Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 46, ст. 546).

30. «Жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету саласындағы қызметтi лицензиялау мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 25 қаңтардағы № 136 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 3, 38-құжат).
31. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 30 наурыздағы № 421 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 12, 141-құжат).
32. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 сәуiрдегі № 522 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 14, 184-құжат).
33. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 23 мамырдағы № 695 қаулысының 1-тармағының 1) және 4) тармақшалары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 19, 238-құжат).
34. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 маусымдағы № 890 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 24-25, 304-құжат).
35. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 26 қыркүйектегі № 1246 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 33, 435-құжат).
36. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 қазандағы № 1365 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 36-37, 476-құжат).
37. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және олардың күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 қазандағы № 1369 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 36-37, 478-құжат).
38. «Мүлiктi бағалау жөнiндегi қызметтi лицензиялаудың мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 қарашадағы № 1389 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 39, 490-құжат).
39. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 7 қарашадағы № 1409 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 39, 496-құжат).

30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года № 136 «Вопросы лицензирования деятельности в сфере обеспечения безопасности дорожного движения» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 3, ст. 38).
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2001 года № 421 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 12, ст. 141).
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2001 года № 522 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 14, ст. 184).
33. Подпункты 1) и 4) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2001 года № 695 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 19, ст. 238).
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2001 года № 890 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 24-25, ст. 304).
35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2001 года № 1246 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 33, ст. 435).
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2001 года № 1365 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 36-37, ст. 476).
37. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2001 года № 1369 «О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 36-37, ст. 478).
38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2001 года № 1389 «Вопросы лицензирования деятельности по оценке имущества» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 39, ст.490).
39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2001 года № 1409 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 39, ст. 496).

40. «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 10 қарашадағы № 1433 қаулысының 6-тармағының 1) тармақшасы.
41. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 маусымдағы № 660 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 17, 194-құжат).
42. «Жауынгерлiк қол атыс қаруының және оған оқ-дәрiнiң, сондай-ақ суық қарудың айналымы epeжесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 қыркүйектегі № 1032 қаулысының 2-тармағы.
43. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне жинақтаушы зейнетақы қорлары қызметiнiң мәселелерi бойынша толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қарашадағы № 1258 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 42, 472-құжат).
44. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 қарашадағы № 1268 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 43, 430-құжат).
45. «Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Акцизделетiн өнiм өндiрiсi мен айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетiн тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 72 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 2, 32-құжат).
46. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 19 мамырдағы № 458 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 20, 204-құжат).
47. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi комитетiн тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 мамырдағы № 467 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 21-22, 211-құжат).
48. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 3 маусымдағы № 517 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 25, 227-құжат).

40. Подпункт 1) пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года № 1433 «Некоторые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан».
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2002 года № 660 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 17, ст. 194).
42. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2002 года № 1032 «Об утверждении Правил оборота боевого ручного стрелкового оружия и боеприпасов к нему, а также холодного оружия».
43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2002 года № 1258 «О внесении дополнения и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам деятельности накопительных пенсионных фондов» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 42, ст. 472).
44. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2002 года № 1268 «Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 43, ст. 430).
45. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 72 «Об упразднении Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 2, ст. 32).
46. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2003 года № 458 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 20, ст. 204).
47. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2003 года № 467 «Об упразднении Комитета оборонной промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 21-22, ст. 211).
48. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2003 года № 517 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 25, ст. 227).

49. «Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 шiлдедегi № 724 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 30, 294-құжат).
50. «Пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық әдiстермен қолдану жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 тамыздағы № 833 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 34, 340-құжат).
51. «Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 тамыздағы № 837 қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 34, 342-құжат).
52. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 және 1999 жылғы 10 мамырдағы № 556 қаулыларына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 2 қазандағы № 1015 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 40, 419-құжат).
53. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 10 желтоқсандағы № 1256 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 517-құжат).
54. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 және 2002 жылғы 24 қаңтардағы № 100 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 4 наурыздағы № 269 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 11, 144-құжат).
55. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 1 маусымдағы № 606 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 23, 293-құжат).
56. «Жауынгерлiк қол атыс қаруы мен оның патрондарын жасау, өндiру, жөндеу, сату, сатып алу, экспонатқа қою жөнiндегi қызметтi лицензиялаудың кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 маусымдағы № 635 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 24, 307-құжат).
57. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 тамыздағы № 901 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 31, 421-құжат).

49. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2003 года № 724 «Вопросы Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 30, ст. 294).
50. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года № 833 «Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к физическим и юридическим лицам, осуществляющим деятельность по применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигиационным способами» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 34, ст. 340).
51. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года № 837 «Некоторые вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 34, ст. 342).
52. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2003 года № 1015 «О внесении дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 и от 10 мая 1999 года № 556» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 40, ст. 419).
53. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2003 года № 1256 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 517).
54. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2004 года № 269 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 и от 24 января 2002 года № 100» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 11, ст. 144).
55. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2004 года № 606 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 23, ст. 293).
56. Подпункт 1) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2004 года № 635 «О некоторых вопросах лицензирования деятельности по разработке, производству, ремонту, торговле, приобретению, экспонированию боевого ручного стрелкового оружия и патронов к нему» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 24, ст. 307).
57. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года № 901 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 31, ст. 421).

58. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 7 қыркүйектегi № 937 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 33, 449-құжат).
59. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 қазандағы № 1094 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 38, 511-құжат).
60. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы № 1111 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 40, 522-құжат).
61. «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1 және  2-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 532-құжат).
62. «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 қазандағы № 1130 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 42, 538-құжат).
63. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 19 қаңтардағы № 32 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 2, 13-құжат).
64. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 және 1999 жылғы 10 мамырдағы № 556 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 27 мамырдағы № 525 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 22, 277-құжат).
65. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 25 шiлдедегi № 773 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 30, 410-құжат).
66. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне лицензиялау мәселелерi бойынша өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 27 шiлдедегi № 779 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 31, 414-құжат).

58. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2004 года № 937 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 33, ст. 449).
59. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2004 года № 1094 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 38, ст. 511).
60. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1111 «Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 40, ст. 522).
61. Пункты 1 и 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 «Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 532).
62. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1130 «Вопросы Министерства культуры Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 42, ст. 538).
63. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2005 года № 32 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 2, ст.13).
64. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года № 525 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 и от 10 мая 1999 года № 556» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 22, ст. 277).
65. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2005 года № 773 «О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 30, ст. 410).
66. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2005 года № 779 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам лицензирования» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 31, ст. 414).

67. «Бiлiм беру ұйымдарындағы қызметтi қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру, спорт қызметтерiн көрсету жөнiндегi қызметтi лицензиялаудың кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 28 шiлдедегi № 786 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 31, 420-құжат).
68. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 19 тамыздағы № 853 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 32, 445-құжат).
69. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 19 тамыздағы № 855 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 32, 446-құжат).
70. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы № 1226 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 46, 610-құжат).
71. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 26 сәуiрдегi № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 15, 145-құжат).
72. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 16 мамырдағы № 405 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 17, 162-құжат).
73. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне сәулет, қала құрылысы және құрылыс мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 7 шiлдедегi № 647 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 25, 259-құжат).
74. «Қазақстан Республикасы министрлiктерiнiң және Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 2 тамыздағы № 730 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 28, 307-құжат).

67. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2005 года № 786 «О некоторых вопросах лицензирования деятельности по оказанию физкультурно-оздоровительных, спортивных услуг, за исключением деятельности в организациях образования» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 31, ст. 420).
68. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года № 853 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 32, ст. 445).
69. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года № 855 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 32, ст. 446).
70. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года № 1226 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 46, ст. 610).
71. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2006 года № 329 «Вопросы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 15, ст. 145).
72. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2006 года № 405 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 17, ст. 162).
73. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам архитектуры, градостроительства и строительства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2006 года № 647 « О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам архитектуры, градостроительства и строительства» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 25, ст. 259).
74. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2006 года № 730 «О некоторых вопросах министерств Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 28, ст. 307).

75. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 және 2005 жылғы 28 шiлдедегi № 786 қаулыларына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 23 желтоқсандағы № 1258 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 49, 522-құжат).
76. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне ойын бизнесi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 19 ақпандағы № 125 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 4, 57-құжат).
77. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 29 мамырдағы № 438 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 17, 191-құжат).
78. «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 28 наурыздағы № 300 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн толықтырулар мен өзгерiстердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 18, 160-құжат).
79. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 және 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1311 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 9 маусымдағы № 552 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 29, 290-құжат).
80. «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 26 маусымдағы № 610 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 31, 316-құжат).
81. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақтан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 23 қыркүйектегi № 879 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 39, 428-құжат).
82. «Медициналық және фармацевтикалық қызметтiң бiлiктiлiк талаптары мен лицензиялау ережесiн бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2301 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 51-құжат).

75. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1258 «О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 и от 28 июля 2005 года № 786» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 49, ст. 522).
76. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2007 года № 125 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам игорного бизнеса» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 4, ст. 57).
77. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2007 года № 438 «Вопросы Национального космического агентства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 17, ст. 191).
78. Пункт 1 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2008 года № 300 «О некоторых вопросах Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 18, ст. 160).
79. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 552 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 и 28 декабря 2007 года № 1311» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 29, ст. 290).
80. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года № 610 «Некоторые вопросы Министерства культуры Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 31, ст. 316).
81. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2008 года № 879 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 39, ст. 428).
82. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2301 «Об утверждении квалификационных требований и Правил лицензирования медицинской и фармацевтической деятельности и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 51).

83. «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 31 наурыздағы № 252 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 198-құжат).
84. «Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 18 мамырдағы № 427 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 34, 268-құжат).
85. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1894 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 2 ақпандағы № 69 қаулысы(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 17, 195-құжат).
86. «Жеке сот орындаушыларының қызметiн лицензиялау қағидасын және оған қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 25 ақпандағы № 181 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 21, 268-құжат).
87. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлiгiнiң кейбір мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 11 мамырдағы № 314 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы.
88. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiнiң кейбір мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 11 мамырдағы № 319 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы.

83. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 252 «О некоторых вопросах Министерства культуры Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 198).
84. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2010 года № 427 «Вопросы Министерства связи и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 34, ст. 268).
85. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2011 года № 69 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 17, ст. 195).
86. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2011 года № 181 «Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований, предъявляемых к деятельности частных судебных исполнителей» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 21, ст. 268).
87. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 314 «О некоторых вопросах Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан».
88. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 319 «О некоторых вопросах Министерства культуры и информации Республики Казахстан».