Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 392 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қаңтарда № 4839 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы
әкімінің міндетін атқарушы Н. Сақтағанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік
инспекциясының басшысы
______________ Р. Сүлейменов
2016 жылғы "23" 12
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің басшысы
______________ Ғ. Сүлейменов
2016 жылғы "22" 12
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Балқаш-Алакөл бассейндік
инспекциясының басшысы
______________ С. Мукатаев
2016 жылғы "26" 12
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
Экологиялық реттеу, бақылау және мұнай-газ
кешеніндегі мемлекеттік инспекциялау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
экология департаментінің басшысы
______________ Д. Кавригин
2016 жылғы "22" 12
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2016 жылғы "22" желтоқсан
№ 392 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістер
1. "Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының Бетқұдық, Таврия, Макеевка, Саратовка, Тарғын, Манат ауылдық елді мекендері мен Асу-Бұлақ кентіндегі су объектілерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оны шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2006 жылғы 14 тамыздағы № 721 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2429 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2006 жылғы 9 қыркүйектегі № 91-92 (15712), "Рудный Алтай" газетінің 2006 жылғы 12 қыркүйектегі № 140 (18176) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 декабря 2016 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 января 2017 года № 4839
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата изменения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Ертисской бассейновой инспекции
по регулированию использования и
охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________________ Р. Сулейменов
"23" декабря 2016 года
Руководитель
департамента по защите прав потребителей
Восточно-Казахстанской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
_____________________ Г. Сулейменов
"22" декабря 2016 года
Руководитель
Балкаш-Алакольской бассейновой
инспекции по регулированию использования
и охране водных ресурсов Комитета
по водным ресурсам Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
_____________________ С. Мукатаев
"26" декабря 2016 года
Руководитель
департамента экологии по
Восточно-Казахстанской области
Комитета экологического регулирования,
контроля и государственной инспекции
в нефтегазовом комплексе
Министерства энергетики
Республики Казахстан
_____________________ Д. Кавригин
"22" декабря 2016 года
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "22" декабря 2016 года № 392
Изменения, которые вносятся в некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата
1. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы на водных объектах в сельских населенных пунктах Беткудук, Таврическое, Макеевка, Саратовка, Таргын, Манат и п.Асу-Булак Уланского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 14 августа 2006 года № 721 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2429, опубликованном в газетах "Дидар" от 9 сентября 2006 года № 91-92 (15712), "Рудный Алтай" от 12 сентября 2006 года № 140 (18176)):
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 134-бабына, "Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының Бетқұдық, Таврия, Макеевка, Саратовка, Тарғын, Манат ауылдық елді мекендері мен Асу-Бұлақ кентіндегі су объектілерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары" жобасына сәйкес және су объектілерін ластану мен тартылудан қорғау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. "Өскемен су қоймасының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды Өскемен қаласы әкімінің әкімшілік бағынышты жерлерінде шаруашылықтық пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 7 ақпандағы № 13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2441 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 20 наурыздағы № 27 (15778), "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 20 наурыздағы № 41 (18279) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Өскемен су қоймасының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары" жобасына сәйкес және су объектілерін ластанудан және тартылудан қорғау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
3. "Шыбындыкөл көлінің су қорғау аймағы мен "Тайынты" демалыс базасының жер учаскелерінің тұстамасындағы су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 3 шілдедегі № 162 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2449 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 7 тамыздағы № 94-95 (15846), "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 7 тамыздағы № 118 (18356) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына,"Шыбындыкөл көлінің су қорғау аймағы мен "Тайынты" демалыс базасының жер учаскелерінің тұстамасындағы су қорғау белдеуінің шекаралары" жобасына сәйкес және су объектілерін ластанудан және сарқылудан қорғау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".

"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 134 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, проектом "Границы водоохранной зоны и водоохранной полосы водных объектов в сельских населенных пунктах Беткудук, Таврическое, Макеевка, Саратовка, Таргын, Манат и поселке Асу-Булак Уланского района Восточно-Казахстанской области" и в целях охраны от загрязнения и истощения водных объектов, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы Усть-Каменогорского водохранилища и режима их хозяйственного использования на землях административного подчинения акима города Усть-Каменогорска" от 7 февраля 2007 года № 13 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2441, опубликованном в газетах "Дидар" от 20 марта 2007 года № 27 (15778), "Рудный Алтай" от 20 марта 2007 года № 41 (18279)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Границы водоохранной зоны и водоохранной полосы Усть-Каменогорского водохранилища" и в целях охраны от загрязнения и истощения водных объектов, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
3. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны озера Шыбындыколь и водоохранной полосы в створе земельных участков базы отдыха "Таинты" и режима их хозяйственного использования" от 3 июля 2007 года № 162 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2449, опубликованном в газетах "Дидар" от 7 августа 2007 года № 94-95 (15846), "Рудный Алтай" от 7 августа 2007 года № 118 (18356)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Границы водоохранной зоны озера Шыбындыколь и водоохранной полосы в створе земельных участков базы отдыха "Таинты" и в целях охраны от загрязнения и истощения водных объектов, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".

4. "Өскемен қаласындағы Ертіс өзені мен Үлбі өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 3 шілдедегі № 163 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2448 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 7 тамыздағы № 94-95 (15846), "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 7 тамыздағы № 118 (18356) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Өскемен қаласындағы Ертіс өзенінің темір жол көпірінен бастап Новоявленка ауылына дейінгі солжағалау учаскесіндегі су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары" және "Өскемен қаласындағы Ертіс өзенінің оң жағалауы мен Үлбі өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін белгілеу - Ертіс өзенінің Өскемен ГЭС-інен бастап жаңа автомобиль көпіріне дейінгі учаскесіндегі оң жағалауы (Пограничная көшесінің тұстамасында), -Үлбі өзенінің Каменный Карьер кентінен бастап Ертіс өзенінің ойысына дейінгі оң және сол жағалаулары" жобаларына сәйкес және су объектілерін ластанудан және сарқылудан қорғау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
5. "Шүлбі су қоймасының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 4 ақпандағы № 441 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2476 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2008 жылғы 6 наурыздағы № 30 (15939), "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 6 наурыздағы № 35-36 (18469) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына,"Шүлбі су қоймасының су қорғау аймағы" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".

4. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш и реки Ульба в городе Усть-Каменогорске и режима их хозяйственного использования" от 3 июля 2007 года № 163 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2448, опубликованном в газетах "Дидар" от 7 августа 2007 года № 94-95 (15846), "Рудный Алтай" от 7 августа 2007 года № 118 (18356)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектами "Границы водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш на участке левобережья от железнодорожного моста до с.Новоявленка в городе Усть-Каменогорске" и "Установление водоохранной зоны и водоохранной полосы правого берега реки Иртыш и реки Ульба в городе Усть-Каменогорске - правый берег реки Иртыш на участке от Усть-Каменогорской ГЭС до нового автомобильного моста (в створе улицы Пограничной), - правый и левый берег реки Ульба от поселка Каменный Карьер до впадения в реку Иртыш" и в целях охраны от загрязнения и истощения водных объектов, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
5. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы Шульбинского водохранилища и режима их хозяйственного использования" от 4 февраля 2008 года № 441 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2476, опубликованном в газетах "Дидар" от 6 марта 2008 года № 30 (15939), "Рудный Алтай" от 6 марта 2008 года № 35-36 (18469)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Водоохранная зона Шульбинского водохранилища" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".

6. "Семей қаласындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 287 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2495 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2009 жылғы 7 ақпандағы № 15 (16099), "Рудный Алтай" газетінің 2009 жылғы 7 ақпандағы № 16 (18635) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына,"Семей қаласындағы Восход кентінен бастап Мирный кентіне дейінгі учаскедегі Ертіс өзенінің оң жағалауындағы су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекараларын белгілеу" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
7. "Семей қаласындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 13 мамырдағы № 68 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2498 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2009 жылғы 15 маусымдағы № 90-91 (16176), "Рудный Алтай" газетінің 2009 жылғы 13 маусымдағы № 90 (18709) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына,"Семей қаласындағы Холодный Ключ кентінен бастап, "Бобровка" бау-бақша кооперативі ауданындағы қаланың шекарасына дейінгі учаскедегі Ертіс өзенінің сол жағалауындағы су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекараларын белгілеу" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".

6. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в городе Семей и режима их хозяйственного использования" от 14 января 2009 года № 287 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2495, опубликованном в газетах "Дидар" от 7 февраля 2009 года № 15 (16099), "Рудный Алтай" от 7 февраля 2009 года № 16 (18635)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Определение границ водоохранной зоны и водоохранной полосы на правом берегу реки Иртыш в городе Семей на участке от поселка Восход до поселка Мирный" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
7. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в городе Семей и режима их хозяйственного использования" от 13 мая 2009 года № 68 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2498, опубликованном в газетах "Дидар" от 15 июня 2009 года № 90-91 (16176), "Рудный Алтай" от 13 июня 2009 года № 90 (18709));
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Определение границ водоохранной зоны и полосы на левом берегу реки Иртыш в городе Семей, на участке от поселка Холодный Ключ до границы города в районе садоводческого кооператива "Бобровка" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".

8. "Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданындағы Бұқтырма кеме шлюзінің тұсындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 77 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2500 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2009 жылғы 24 маусымдағы № 97 (16182), "Рудный Алтай" газетінің 2009 жылғы 25 маусымдағы № 96-97 (18716) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Бұқтырма кеме шлюзінің тұсындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуі" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
9. "Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Шар өзенінің және "Шығыссушар" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Центральный" магистральдық каналының бас жағының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 78 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2501 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2009 жылғы 7 шілдедегі № 105-106 (16191), "Рудный Алтай" газетінің 2009 жылғы 6 шілдедегі № 103 (18722) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына,"Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Шар өзенінің және "Шығыссушар" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Центральный" магистральдық каналының бас жағының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".

8. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в створе Бухтарминского судоходного шлюза Зыряновского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 25 мая 2009 года № 77 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2500, опубликованном в газетах "Дидар" от 24 июня 2009 года № 97 (16182), "Рудный Алтай" от 25 июня 2009 года № 96-97 (18716)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Водоохранная зона и полоса реки Иртыш в створе Бухтарминского судоходного шлюза" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
9. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Чар и головной части магистрального канала "Центральный" республиканского государственного предприятия "Востокводхоз" Жарминского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 25 мая 2009 года № 78 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2501, опубликованном в газетах "Дидар" от 7 июля 2009 года № 105-106 (16191), "Рудный Алтай" от 6 июля 2009 года № 103 (18722)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Границы водоохранной зоны и полосы реки Чар и головной части магистрального канала "Центральный" республиканского государственного предприятия "Востокводхоз" Жарминского района Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".

10. "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданындағы "Тау Тур" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аңшылық базасының учаскесіндегі Уба өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 79 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2502 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2009 жылғы 7 шілдедегі № 105-106 (16191), "Рудный Алтай" газетінің 2009 жылғы 6 шілдедегі № 103 (18722) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданындағы "Тау Тур" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аңшылық базасының учаскесіндегі Уба өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін белгілеу" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
11. "Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданындағы "Полиэтилен құбырларының Өскемен зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі тұсындағы Қарасай бұлағының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 80 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2503 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2009 жылғы 7 шілдедегі № 105-106 (16191), "Рудный Алтай" газетінің 2009 жылғы 6 шілдедегі № 103 (18722) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданындағы "Полиэтилен құбырларының Өскемен зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі тұсындағы Қарасай бұлағының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".

10. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Уба на участке охотничьей базы товарищества с ограниченной ответственностью "Тау Тур" Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 25 мая 2009 года № 79 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2502, опубликованном в газетах "Дидар" от 7 июля 2009 года № 105-106 (16191), "Рудный Алтай" от 6 июля 2009 № 103 (18722)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Определение водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Уба на участке охотничьей базы товарищества с ограниченной ответственностью "Тау Тур" Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
11. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы ручья Карасай в створе земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью "Усть-Каменогорский завод полиэтиленовых труб" Уланского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 25 мая 2009 года № 80 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2503, опубликованном в газетах "Дидар" от 7 июля 2009 года № 105-106 (16191), "Рудный Алтай" от 6 июля 2009 года № 103 (18722)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Границы водоохранной зоны и полосы ручья Карасай в створе земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью "Усть-Каменогорский завод полиэтиленовых труб" Уланского района Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".

12. "Өскемен қаласындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 3 маусымдағы № 89 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2504 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2009 жылғы 21 шілдедегі № 115-116 (16201), "Рудный Алтай" газетінің 2009 жылғы 20 шілдедегі № 111 (18729) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына,"Өскемен қаласындағы Ертіс өзенінің Өскемен гидроэлектрстанциясынан бастап, Ертіс өзеніндегі теміржол көпіріне дейінгі сол жағалауы; Пограничная көшесінің тұсындағы Ертіс өзеніндегі автомобиль көпірінен бастап, Выставочная көшесінің тұсындағы қаланың шетіне дейінгі оң жағалауының учаскелеріндегі су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулерін белгілеу" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
13. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Алакөл көлінің (шығыс жағалауы) және оған құятын су объектілерінің қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 9 маусымдағы № 92 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2506 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2009 жылғы 21 шілдедегі № 115-116 (16201), "Рудный Алтай" газетінің 2009 жылғы 20 шілдедегі № 111 (18729) сандарында жарияланған) қаулысының:
атауы мынадай редакция жазылсын:
"Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Алакөл көлінің (шығыс жағалауы) және оған құятын су объектілерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы", орыс тілінде атауы өзгермейді;
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына,"Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Алакөл көлінің (шығыс жағалауы) және оған құятын су объектілерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекараларын анықтау" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".

12. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в городе Усть-Каменогорске и режима их хозяйственного использования" от 3 июня 2009 года № 89 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2504, опубликованном в газетах "Дидар" от 21 июля 2009 года № 115-116 (16201), "Рудный Алтай" от 20 июля 2009 года № 111 (18729)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Определение водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в городе Усть-Каменогорске на участках: левый берег от Усть-Каменогорской гидроэлектростанции до железнодорожного моста через реку Иртыш; правый берег от автодорожного моста через реку Иртыш в створе улицы Пограничная до черты города в створе улицы Выставочная" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
13. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы озера Алаколь (восточное побережье) и впадающих в него водных объектов Урджарского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 9 июня 2009 года № 92 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2506, опубликованном в газетах "Дидар" от 21 июля 2009 года № 115-116 (16201), "Рудный Алтай" от 20 июля 2009 года № 111 (18729)):
заголовок в казахском языке изложен в новой редакции, в русском языке не меняется;
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Определение границ водоохранной зоны и водоохранной полосы озера Алаколь (восточное побережье) и впадающих в него водных объектов Урджарского района Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".

14. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Үржар ауылының шегіндегі су объектілерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 9 маусымдағы № 93 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2505 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2009 жылғы 21 шілдедегі № 115-116 (16201), "Рудный Алтай" газетінің 2009 жылғы 20 шілдедегі № 111 (18729) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Үржар ауылының шегіндегі су объектілерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекараларын анықтау (қолданыстағы және болашақтағы шекараларда)" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
15. "Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының "Гладковский залив" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі тұсындағы Бұқтырма су қоймасының сол жағалауындағы Гладковский бұғазының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 маусымдағы № 100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2507 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2009 жылғы 30 шілдедегі № 122-123 (16208), "Рудный Алтай" газетінің 2009 жылғы 31 шілдедегі № 117-118 (18736) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына,"Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының "Гладковский залив" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі тұсындағы Бұқтырма су қоймасының сол жағалауындағы Гладковский бұғазының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".

14. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы водных объектов в пределах села Урджар Урджарского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 9 июня 2009 года № 93 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2505, опубликованном в газетах "Дидар" от 21 июля 2009 года № 115-116 (16201), "Рудный Алтай" от 20 июля 2009 года № 111 (18729)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Определение границ водоохранной зоны и водоохранной полосы водных объектов в пределах села Урджар Урджарского района Восточно-Казахстанской области (в существующих и перспективных границах)" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
15. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы залива Гладковский на левобережье Бухтарминского водохранилища в створе земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью "Гладковский залив" Уланского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 16 июня 2009 года № 100 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2507, опубликованном в газетах "Дидар" от 30 июля 2009 года № 122-123 (16208), "Рудный Алтай" от 31 июля 2009 года № 117-118 (18736)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Границы водоохранной зоны и полосы залива Гладковский на левобережье Бухтарминского водохранилища, в створе земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью "Гладковский залив" Уланского района Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".

16. "Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданының Октябрьский кентінен бастап Бұқтырма су электрстанциясының бөгетіне дейінгі тұстардағы Бұқтырма су қоймасының оң жағалауында су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 152 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2551 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2011 жылғы 22 тамыздағы № 97 (16573), "Рудный Алтай" газетінің 2011 жылғы 20 тамыздағы № 95 (19083) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Октябрьский кентінен бастап Бұқтырма су электрстанциясының бөгетіне дейінгі тұстардағы Бұқтырма су қоймасында (оң жағалауы) су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу" жобасына сәйкес және су объектілерін ластанудан және сарқылудан қорғау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
17. "Шүлбі шлюзінің учаскесінде Ертіс өзенінің сол жағалауының және Шүлбі су қоймасының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы № 130 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2578 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2012 жылғы 14 шілдедегі № 81 (16710), "Рудный Алтай" газетінің 2012 жылғы 18 шілдедегі № 83 (19223) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорнының Шүлбі шлюзінің учаскесіндегі Ертіс өзенінің сол жағалауының және Шүлбі су қоймасының су қорғау аймағы мен белдеуінің шекаралары жобасына сәйкес және су объектілерін ластанудан және сарқылудан қорғау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
18. "Күршім ауданында "ГРК МЛД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің геологиялық бөлу аумағында Қалжыр өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы № 131 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2579 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2012 жылғы 14 шілдедегі № 81 (16710), "Рудный Алтай" газетінің 2012 жылғы 13 шілдедегі № 81 (19221) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

16. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы на правом берегу Бухтарминского водохранилища в створах от поселка Октябрьский до плотины Бухтарминской гидроэлектростанции Зыряновского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 14 июля 2011 года № 152 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2551, опубликованном в газетах "Дидар" от 22 августа 2011 года № 97 (16573), "Рудный Алтай" от 20 августа 2011 года № 95 (19083)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Установление водоохранных зон и полос на Бухтарминском водохранилище (правый берег) в створах от поселка Октябрьский до плотины Бухтарминской гидроэлектростанции" и в целях охраны от загрязнения и истощения водных объектов, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
17. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы левого берега реки Иртыш и Шульбинского водохранилища на участке Шульбинского шлюза и режима их хозяйственного использования" от 14 июня 2012 года № 130 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2578, опубликованном в газетах "Дидар" от 14 июля 2012 года № 81 (16710), "Рудный Алтай" от 18 июля 2012 года № 83 (19223)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом границ водоохранной зоны и полосы левого берега реки Иртыш и Шульбинского водохранилища на участке Шульбинского шлюза республиканского государственного казенного Восточно-Казахстанского предприятия водных путей и в целях охраны от загрязнения и истощения водных объектов, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
18. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Калжыр на территории геологического отвода товарищества с ограниченной ответственностью "ГРК МЛД" в Курчумском районе и режима их хозяйственного использования" от 14 июня 2012 года № 131 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2579, опубликованном в газетах "Дидар" от 14 июля 2012 года № 81 (16710), "Рудный Алтай" от 13 июля 2012 года № 81 (19221)):
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облысының Күршім ауданында "ГРК МЛД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің геологиялық бөлу аумағындағы Қалжыр өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерінің жобасына сәйкес және су объектілерін ластанудан және сарқылудан қорғау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
19. "Қазмырыш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Риддер тау-кен байыту кешенінің "Вентиляционный" және "Обручевский" шахта діңдерінің құрылысы жобаланып отырған учаскеде Быстрый ключ және Безымянный бұлақтарының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы № 132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2581 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2012 жылғы 14 шілдедегі № 81 (16710), "Рудный Алтай" газетінің 2012 жылғы 13 шілдедегі № 81 (19221) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, Долинный және Обручевский кен орындарының Быстрый ключ және Безымянный бұлақтарының шекаралары мен су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулерінің алаңдарын анықтау және белгілеу ("Қазмырыш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Риддер тау-кен байыту кешенінің "Вентиляционный" және "Обручевский" шахта діңдерінің құрылысы жобаланып отырған учаскеде) жобасына сәйкес және су объектілерін ластанудан және сарқылудан қорғау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
20. "Глубокое ауданындағы "Hambledon Mining Company Limited" Компаниясының "Секисовское" тау-кен кәсіпорны" еншілес жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау–кен байыту кешенінің жер учаскесінің тұсында Секисовка және Волчевка өзендерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы № 133 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2580 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2012 жылғы 14 шілдедегі № 81 (16710), "Рудный Алтай" газетінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 82 (19222) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом водоохранных зон и полос реки Калжыр на территории геологического отвода товарищества с ограниченной ответственностью "ГРК МЛД" в Курчумском районе Восточно-Казахстанской области и в целях охраны от загрязнения и истощения водных объектов, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
19. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы ручьев Быстрый ключ и Безымянный на участке проектируемого строительства шахтных стволов "Вентиляционный" и "Обручевский" Риддерского горно-обогатительного комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Казцинк" и режима их хозяйственного использования" от 14 июня 2012 года № 132 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2581, опубликованном в газетах "Дидар" от 14 июля 2012 года № 81 (16710), "Рудный Алтай" от 13 июля 2012 года № 81 (19221)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом определения и установления границ и площадей водоохранных зон и водоохранных полос ручьев Быстрый ключ и Безымянный Долинного и Обручевского месторождений (на участке проектируемого строительства шахтных стволов "Вентиляционный" и "Обручевский" Риддерского горно-обогатительного комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Казцинк") и в целях охраны от загрязнения и истощения водных объектов, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
20. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы рек Секисовка и Волчевка в створе земельного участка горно-обогатительного комплекса дочернего товарищества с ограниченной ответственностью "Горнорудное предприятие "Секисовское" Компании "Hambledon Mining Company Limited" в Глубоковском районе и режима их хозяйственного использования" от 14 июня 2012 года № 133 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2580, опубликованном в газетах "Дидар" от 14 июля 2012 года № 81 (16710), "Рудный Алтай" от 16 июля 2012 года № 82 (19222)):
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының "Hambledon Mining Company Limited" Компаниясының "Секисовское" тау-кен кәсіпорны" еншілес жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау–кен байыту кешенінің жер учаскесінің тұсындағы Секисовка және Волчевка өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерінің шекаралары" жобасына сәйкес және су объектілерін ластанудан және сарқылудан қорғау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
21. "Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында "Шешек" отбасылық демалыс саябағын жобалау және құрылысын салу үшін берілген жер учаскесінің тұсындағы Шешек бұлағының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы № 165 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3021 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2013 жылғы 10 тамыздағы № 95 (16876), "Рудный Алтай" газетінің 2013 жылғы 12 тамыздағы № 94 (19387) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласындағы "Шешек" отбасылық демалыс саябағын жобалау және құрылысын салу үшін берілген кадастрлық нөмірі № 05-085-102-045 жер учаскесінің тұсындағы Шешек бұлағының су қорғау аймағы мен белдеуінің шекараларын анықтау" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
22. "Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының әкімшілік аумағының шекараларындағы жер үсті су объектілерінің су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулерін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 7 сәуірдегі № 85 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3299 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 57 (16994), "Рудный Алтай" газетінің 2014 жылғы 24 мамырдағы № 58 (19505) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Границы водоохранной зоны и полосы рек Секисовка и Волчевка в створе земельного участка горно-обогатительного комплекса дочернего товарищества с ограниченной ответственностью "Горнорудное предприятие "Секисовское" Компании "Hambledon Mining Company Limited" Глубоковского района Восточно-Казахстанской области" и в целях охраны от загрязнения и истощения водных объектов, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
21. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы ручья Шешек в створе земельного участка, предоставленного для проектирования и строительства парка семейного отдыха "Чечек" в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 28 июня 2013 года № 165 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3021, опубликованном в газетах "Дидар" от 10 августа 2013 года № 95 (16876), "Рудный Алтай" от 12 августа 2013 года № 94 (19387)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Определение границ водоохранной зоны и полосы ручья Шешек (Чечек) в створе земельного участка с кадастровым номером № 05-085-102-045, предоставленного для проектирования и строительства парка семейного отдыха "Чечек" в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области", и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:"
22. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранных зон и водоохранных полос поверхностных водных объектов в границах административной территории города Риддера Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 7 апреля 2014 года № 85 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3299, опубликованном в газетах "Дидар" от 23 мая 2014 года № 57 (16994), "Рудный Алтай" от 24 мая 2014 года № 58 (19505)):
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының әкімшілік аумағының шекараларындағы жер үсті су объектілерінің су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулерін белгілеу" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
23. "Шемонаиха ауданындағы Шемонаиха кен орнының № 5 құм-қиыршықтас қоспасын игеру ауданындағы Уба өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 7 сәуірдегі № 86 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3301 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 56 (16993), "Рудный Алтай" газетінің 2014 жылғы 20 мамырдағы № 56 (19503) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шемонаиха кен орнының № 5 құм-қиыршықтас қоспасын игеру ауданындағы Уба өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін ұйымдастыру" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
24. "Шығыс Қазақстан облысының Зырян қаласындағы жер үсті су объектілерінің су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулерін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 7 сәуірдегі № 87 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3300 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 57 (16994), "Рудный Алтай" газетінің 2014 жылғы 24 мамырдағы № 58 (19505) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии со статьями 39, 116 , 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Установление водоохранных зон и водоохранных полос поверхностных водных объектов в границах административной территории города Риддера Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
23. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Уба в районе разработки Шемонаихинского месторождения песчано-гравийной смеси № 5 в Шемонаихинском районе и режима их хозяйственного использования" от 7 апреля 2014 года № 86 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3301, опубликованном в газетах "Дидар" от 21 мая 2014 года № 56 (16993), "Рудный Алтай" от 20 мая 2014 года № 56 (19503)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Организация водоохранных зон и полос реки Уба в районе разработки Шемонаихинского месторождения песчано-гравийной смеси № 5" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
24. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранных зон и водоохранных полос поверхностных водных объектов в городе Зыряновске Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 7 апреля 2014 года № 87 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3300, опубликованном в газетах "Дидар" от 23 мая 2014 года № 57 (16994), "Рудный Алтай" от 24 мая 2014 года № 58 (19505)):
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысының Зырян қаласындағы жер үсті су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
25. "Шемонаиха ауданының Лосиха өзені тоғанының және Лосиха өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 7 сәуірдегі № 88 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3294 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 56 (16993), "Рудный Алтай" газетінің 2014 жылғы 22 мамырдағы № 57 (19504) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының Лосиха өзені тоғанының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекараларын анықтау" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
26. "Шығыс Қазақстан облысы Үлбі өзенінің және оның Глубокое ауданындағы Бобровка өзені саласының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылық пайдаланудың режимі белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 тамыздағы № 214 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3487 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 110 (17047), "Рудный Алтай" газетінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 110 (19557) сандарында жарияланған) қаулысының:
атауы мынадай редакция жазылсын:
"Шығыс Қазақстан облысы Үлбі өзенінің және оның Глубокое ауданындағы Бобровка өзені саласының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы", орыс тіліндегі атауы өзгермейді;
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Установление водоохранных зон и полос поверхностных водных объектов в городе Зыряновске Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
25. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы пруда на реке Лосиха и реки Лосиха в Шемонаихинском районе и режима их хозяйственного использования" от 7 апреля 2014 года № 88 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3294, опубликованном в газетах "Дидар" от 21 мая 2014 года № 56 (16993), "Рудный Алтай" от 22 мая 2014 года № 57 (19504)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Определение границ водоохранной зоны и водоохранной полосы пруда на реке Лосиха Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
26. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Ульба и ее притока реки Бобровка в Глубоковском районе Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 14 августа 2014 года № 214 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3487, опубликованном в газетах "Дидар" от 23 сентября 2014 года № 110 (17047), "Рудный Алтай" от 24 сентября 2014 года № 110 (19557)):
заголовок в казахском языке изложен в новой редакции, в русском языке не меняется;
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданының Оң-Үлбі дөңбектас-құм-қиыршықтас қоспасы кен орнында Оңтүстік қапталдағы карьерге арналған жер учаскесінің тұсындағы Үлбі және Бобровка өзендерінің өзенаралығында су қорғау аймағы мен белдеуін белгілеу" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
27. "Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласындағы шағын өзендер мен бұлақтардың су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулерін және оларды шаруашылық пайдаланудың режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 қазандағы № 266 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3516 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2014 жылғы 18 қарашадағы № 134 (17071), "Рудный Алтай" газетінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 134 (19581) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласындағы шағын өзендер мен бұлақтардың су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу" жобасына сәйкес және су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
28."Семей қаласындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 13 мамырдағы № 68 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсанындағы № 348 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3662 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 19 (17108), "Рудный Алтай" газетінің 2015 жылғы 14 ақпандағы № 18 (19617) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Установление водоохранной зоны и полосы на междуречье рек Ульба и Бобровка в створе земельного участка под карьер Южного фланга Право-Ульбинского месторождения валунно-песчанно-гравийной смеси Глубоковского района Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
27. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранных зон и водоохранных полос малых рек и ручьев в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 6 октября 2014 года № 266 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3516, опубликованном в газетах "Дидар" от 18 ноября 2014 года № 134 (17071), "Рудный Алтай" от 19 ноября 2014 года № 134 (19581)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Установление водоохранных зон и полос малых рек и ручьев в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:"
28. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 13 мая 2009 года № 68 "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в городе Семей и режима их хозяйственного использования" от 26 декабря 2014 года № 348 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3662, опубликованном в газетах "Дидар" от 16 февраля 2015 года № 19 (17108), "Рудный Алтай" от 14 февраля 2015 года № 18 (19617)):
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысының Семей қаласындағы Жамбыл көшесінің "Турист" қонақүйі мен "Чайка" кешені аралығындағы учаскесінде Ертіс өзенінің сол жағалау су қорғау аймағы мен белдеуін белгілеуді түзету" жобасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
29. "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының Шемонаиха қаласы және Октябрьское ауылындағы Уба өзенінің, шағын өзендер мен бұлақтардың су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулерін және оларды шаруашылық пайдаланудың режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 31 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3697 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 24 (17113), "Рудный Алтай" газетінің 2015 жылғы 28 ақпандағы № 24 (19623) сандарында жарияланған) қаулысының:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысының Шемонаиха қаласындағы Уба өзенінің, шағын өзендер мен бұлақтардың су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу" жобасына сәйкес және су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".

"В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Корректировка установления водоохранной зоны и полосы левого берега реки Иртыш на участке улицы Джамбула, между гостиницей "Турист" и комплексом "Чайка" в городе Семей Восточно-Казахстанской области" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
29. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении водоохранных зон и водоохранных полос реки Убы, малых рек и ручьев в городе Шемонаиха и селе Октябрьское Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования" от 9 февраля 2015 года № 31 (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3697, опубликованном в газетах "Дидар" от 27 февраля 2015 года № 24 (17113), "Рудный Алтай" от 28 февраля 2015 года № 24 (19623)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Установление водоохранных зон и полос реки Убы, малых рек и ручьев в городе Шемонаиха Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:".