Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 30 маусымдағы № 476 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті (Оспанов К.С.) бір аптаның ішінде осы бұйрықтың көшірмесін қоса бере отырып, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және олар бұрын жарияланған ресми баспа басылымдарына хабарласын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі С.З. Қайырбековаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                     Ж. Досқалиев
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 30 маусымдағы
№ 476 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының күші жойылатын кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Темекі шегу үшін арнайы бөлінген орындардың құрылысына және ұстауға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 28 тамыздағы № 641 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2499 болып тіркелген, «Ресми газет» 2003 жылғы 1 қараша, № 44 (148) жарияланған).
2. «Медицинада қолданатын бұйымдарды стерилизациядан және зарарсыздандырудан өткізгенде, оның сапасына қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық ережелері және нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 31 қаңтардағы № 96 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2185 болып тіркелген).
3. «Микробиология, вирусология және паразитология зертханаларының құрылысына және жұмыс істеу жағдайына қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 21 қаңтардағы № 63 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2692 болып тіркелген, «Ресми газет» 2004 жылғы 28 ақпан, № 9 (165) жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра здравоохранения Республики Казахстан, и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 476
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра здравоохранения Республики Казахстан, и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Оспанов К.С.) в недельный срок сообщить в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания, где они ранее были опубликованы, с приложением копии настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Каирбекову С.З.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Ж. Доскалиев
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 июня 2010 года № 476
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министра здравоохранения Республики Казахстан,
И.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан
1. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 августа 2003 года № 641 "Об утверждении санитарных правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к устройству и содержанию специально выделенных мест для курения" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2003 года под № 2499, опубликован: "Официальная газета" от 1 ноября 2003 года № 44 (149).
2. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 января 2003 года № 96 "Об утверждении санитарных правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к качеству стерилизации и дезинфекции изделий медицинского назначения" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 февраля 2003 года под № 2185).
3. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 января 2004 года № 63 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к устройству и условиям работы микробиологических, вирусологических и паразитологических лабораторий" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2004 года под № 2692, опубликован: "Официальная газета", 28 февраля 2004 года, № 9 (166).

4. «Қазақстан Республикасының шекарасы мен аумағын санитарлық тұрғыдан қорғау» туралы Санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормаларды бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 30 наурыздағы № 297 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2798 болып тіркелген, «Ресми газет» 2004 жылғы 4 желтоқсан, № 49 (205) жарияланған).
5. «Қазақстан Республикасында туляремия бойынша санитарлық-індетке қарсы (профилактикалық) іс-шараларды жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2004 жылғы 16 тамыздағы № 616 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3053 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетені, 2005 жыл, № 19, 179-құжат жарияланған).
6. «Қазақстан Республикасында тырысқақ бойынша санитарлық-індетке қарсы (алдын алу) іс-шараларды өткізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2004 жылғы 9 қыркүйектегі № 694 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3136 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетені, 2005 жыл, № 19, 162-құжат жарияланған).
7. «Профилактикалық егулерді ұйымдастыру және жүргізу» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 20 қазандағы № 744 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3208 болып тіркелген, «Фармация Казахстана», 2004 жылғы № 12, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетені, 2005 жыл, № 1 жарияланған).
8. «Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясында медициналық куәландыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 20 қазандағы № 748 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3207 болып тіркелген).
9. «Қазақстан Республикасындағы қышыма кезіндегі профилактика және дезинфекция жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 19 қаңтардағы№ 48 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2682 болып тіркелген, «Ресми газет» 2004 жылғы 28 ақпан, № 9 (165) жарияланған).

4. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 марта 2004 года № 297 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарная охрана границы и территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 апреля 2004 года под № 2798, опубликован: Бюллетень нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 год, № 21-24, ст. 936; "Официальная газета" от 4 декабря 2004 года № 49 (206).
5. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 августа 2004 года № 616 "Об утверждении Инструкции по проведению санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий по туляремии в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 сентября 2004 года под № 3053, опубликован: Бюллетень нормативных правовых актов РК, октябрь 2005 год, № 19, ст. 179).
6. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года № 694 "Об утверждении Инструкции по проведению санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий по холере в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3136, опубликован: Бюллетень нормативных правовых актов РК, октябрь 2005 года, № 19, ст. 162).
7. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 октября 2004 года № 744 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Организация и проведение профилактических прививок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 ноября 2004 года под № 3208, опубликован: журнал "Фармация Казахстана", 2004 год, № 12; Бюллетень нормативных правовых актов РК, 2005 год, № 1, ст. 12).
8. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 октября 2004 года № 748 "Об утверждении Правил медицинского освидетельствования в гражданской авиации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 ноября 2004 года под № 3207, опубликован: Бюллетень нормативных правовых актов РК, 2004 год, № 45-48, ст. 1055).
9. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 февраля 2005 года № 48 "Об утверждении списка профессий, требующих предсменного медицинского освидетельствования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 марта 2005 года под № 3481, опубликован: "Юридическая газета" от 4 августа 2005 года, № 142 (876).

10. «Зираттарды жобалауға және күтіп-ұстауға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 14 ақпандағы № 59 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3491 болып тіркелген, «Заң газеті» 2005 жылғы 22 желтоқсан, № 175 (799) жарияланған).
11. «Көшетханаларды (жылыжайларды) күтіп-ұстауға және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 9 наурыздағы № 104 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3591 болып тіркелген, «Заң газеті» 2005 жылғы 21 қазан, № 131-132 (756) жарияланған).
12. «Зертханалар бойынша санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормаларды бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 24 наурыздағы № 136 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3610 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетені, 2005 жылғы № 18, 146-құжат жарияланған).
13. «Мал және аң шаруашылығы объектілерін күтіп-ұстауға және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 24 наурыздағы № 143 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3630 болып тіркелген, «Заң газеті» 2005 жылғы 27 қазан, № 133-134 (758) жарияланған).
14. «Ауыл шаруашылығы машинасымен жұмыс істеу кезінде еңбек ету жағдайына қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» атты санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормаларды бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 28 сәуірдегі № 202 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3731 болып тіркелген, «Заң газеті» 2005 жылғы 8 қараша, № 142 (766) жарияланған).
15. «Үйрек, қаз жұмыртқаларын сондай-ақ жұқпалы аурулар бойынша қолайсыз шаруашылықтардан әкелінген тауық жұмыртқаларын тағамдық мақсатта пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 28 сәуірдегі № 203 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3672 болып тіркелген, «Заң газеті» 2005 жылғы 14 желтоқсан, № 169-170 (794) жарияланған).

10. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 14 февраля 2005 года № 59 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к проектированию и содержанию кладбищ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 марта 2005 года под № 3491, опубликован: "Юридическая газета" от 22 декабря 2005 года № 239 (973).
11. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 марта 2005 года № 104 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации теплиц (парников)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 апреля 2005 под № 3591, опубликован: "Юридическая газета" от 26 августа 2005 года № 157-158 (891-892).
12. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 марта 2005 года № 136 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм по лабораториям" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 мая 2005 года под № 3610, опубликован: Бюллетень нормативных правовых актов РК, сентябрь 2005 года, № 18, ст. 146).
13. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 марта 2005 года № 143 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации животноводческих и звероводческих объектов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 мая 2005 года под № 3630, опубликован: "Юридическая газета" от 18 октября 2005 года № 192(926).
14. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 апреля 2005 года № 202 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к условиям труда при работе с сельскохозяйственными машинами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 июля 2005 года под № 3731, опубликован: "Юридическая газета" от 3 ноября 2005 года № 203 (937).
15. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 апреля 2005 года № 203 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к использованию для пищевых целей утиных, гусиных яиц, а также куриных яиц из неблагополучных хозяйств по инфекционным заболеваниям" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 июня 2005 года под № 3672, опубликован: "Юридическая газета" от 14 декабря 2005 года № 233-234 (967-968).

16. «Улы заттарды (уларды) қолдануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 13 мамырдағы № 232 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3705 болып тіркелген, «Заң газеті» 2005 жылғы 15 желтоқсан, № 171-172 (796) жарияланған).
17. «Санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормаларды бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 29 маусымдағы № 310 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3781 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетені, 2006 жылғы № 3-4, 209-құжат жарияланған).
18. «Автомобильге жанар-жағармай құю стансаларын күтіп-ұстауға және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 29 маусымдағы № 311 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3759 болып тіркелген, «Заң газеті» 2005 жылғы 16 қараша, № 148 (772) жарияланған).
19. «І-ІV патогенді топтар микроорганизмдерімен жұмыс істеу жағдайына қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 5 шілдедегі № 325 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3770 болып тіркелген, «Заң газеті» 2005 жылғы 24 қараша, № 154 (778) жарияланған).
20. «Өндірістік үй-жайлардың ауасына қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2005 жылғы 14 шілдедегі № 355 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 16 тамызда № 3789 болып тіркелген, «Заң газеті» 2005 ж. 9 қараша, № 143 (767) жарияланған).
21. «Санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормаларды бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 14 шілдедегі № 359 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3805 болып тіркелген, «Заң газеті» 2005 жылғы 9 желтоқсан, № 166-167 (791) жарияланған).

16. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 мая 2005 года № 232 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к применению ядовитых веществ (ядов)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 июля 2005 года под № 3705, опубликован: "Юридическая газета" от 15 декабря 2005 г. № 235-236 (969-970).
17. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 июня 2005 года № 310 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 августа 2005 года под № 3781, опубликован: Бюллетень нормативных правовых актов РК, март-апрель 2006 года, № 3-4, ст. 209).
18. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 июня 2005 года № 311 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации автозаправочных станций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июля 2005 года под № 3759, опубликован: "Юридическая газета" от 16 ноября 2005 года № 212 (946).
19. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 июля 2005 года № 325 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к условиям работ с микроорганизмами I-IV групп патогенности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 августа 2005 года под № 3770, опубликован: "Юридическая газета" от 11 ноября 2005 года № 209-210(943-944).
20. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 14 июля 2005 года № 355 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к воздуху производственных помещений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 августа 2005 года под № 3789, опубликован: "Юридическая газета" от 2 ноября 2005 года № 202 (936).
21. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 14 июля 2005 года № 359 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 августа 2005 года под № 3805, опубликован: "Юридическая газета" от 9 декабря 2005 года № 230-231 (964-965).

22. «Референс-зертханалар мен полимеразды тізбектік реакция зертханаларын күтіп-ұстауға және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 12 тамыздағы № 399 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3804 болып тіркелген, «Заң газеті» 2005 жылғы 27 қазан, № 133-134 (758) жарияланған).
23. «Контагиозды гельминтозды бақылау және алдын алу жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы № 645 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 27 қаңтарда № 4061 тіркелген, «Заң газеті» 2006 жылғы 24 ақпан, № 33-34 (840) жарияланған).
24. «Тұрмыстық жәндіктерді, синантроптық масалар мен сары масаларды жоюға арналған дезинсекциялық іс-шараларды жүргізуде жертөле үй-жайларына қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2006 жылғы 27 наурыздағы № 130 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 17 сәуірде № 4191 болып тіркелген, «Заң газеті» 2006 жылғы 5 мамыр, № 80 (886) жарияланған).
25. «Қазақстан Республикасында темір жол көлігіндегі поездар қозғалысымен тікелей байланысты жұмыскерлерді медициналық қарау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 17 мамырдағы № 220 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 13 шілдеде № 4292 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетені, 2006 жылғы қыркүйек, № 14, 225-құжат жарияланған).
26. «Астық қоймаларын (элеваторларды және нан қабылдайтын пункттерді) күтіп-ұстауға және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 10 шілдедегі № 293 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 16 тамызда № 4347 болып тіркелген, «Заң газеті» 2006 жылғы 15 қыркүйек, № 166 (972) жарияланған).
27. «Автомобиль көлік құралдарын жууды, техникалық қызмет көрсету және жөндеу станцияларын (шеберханаларын) күтіп-ұстауға және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 10 шілдедегі № 295 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4346 болып тіркелген, «Заң газеті» 2006 жылғы 5 қыркүйек, № 159 (965) жарияланған).

22. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 августа 2005 года № 399 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации референс-лаборатории и лаборатории полимеразой цепной реакции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 августа 2005 года под № 3804, опубликован: "Юридическая газета" от 21 октября 2005 года № 195-196 (929-930).
23. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 декабря 2005 года № 645 "О мерах по контролю и профилактике контагиозных гельминтозов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 января 2006 года под № 4061, опубликован: "Юридическая газета" от 24 февраля 2006 года № 33-34 (1013-1014).
24. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 марта 2006 года № 130 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию подвальных помещений при проведении дезинсекционных мероприятий для уничтожения бытовых насекомых, синантропных мух и комаров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 апреля 2006 года под № 4191, опубликован: "Юридическая газета" от 5 мая 2006 года № 81 (1061).
25. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 17 мая 2006 года № 220 "Об утверждении Правил медицинского осмотра работников, непосредственно связанных с движением поездов на железнодорожном транспорте Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 июля 2006 года под № 4292, опубликован: Бюллетень нормативных правовых актов РК, сентябрь 2006 года, № 14, ст. 225).
26. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 июля 2006 года № 293 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации зернохранилищ (элеваторов и хлебоприемных пунктов)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 августа 2006 года под № 4347, опубликован: "Юридическая газета" от 15 сентября 2006 года № 166 (1146).
27. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 июля 2006 года № 295 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации моек, станций (мастерских) технического обслуживания и ремонта автомобильных транспортных средств" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 августа 2006 года под № 4346, опубликован: "Юридическая газета" от 5 сентября 2006 года № 159(1139).

28. «Суармалы егіс алқаптарына қойылатын талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 3 тамыздағы № 336 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4368 болып тіркелген, «Заң газеті» 2006 жылғы 29 қыркүйек, № 174 (980) жарияланған).
29. «Қазақстан Республикасының медициналық ұйымдарында ауруханаішілік жұқпалы ауруларға инфекциялық бақылауды жүргізу кезінде жұмыс жағдайы мен медициналық қамтамасыз етуге қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 15 тамыздағы № 349 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 8 қыркүйекте № 4385 болып тіркелген, «Заң газеті» 2006 жылғы 22 қыркүйек, № 170 (976); «Ресми газет» 2006 жылғы 4 қараша, № 45 (306) жарияланған).
30. «Қалыпқа келтіру поездарының жабдықтарына және оларды күтіп-ұстауға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2006 жылғы 6 қазандағы № 468 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4459 болып тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 12 қаңтар, № 5 (1034); «Ресми газет» 2007 жылғы 27 қаңтар, № 4 (317) жарияланған).
31. «Автомобиль көлігін күтіп-ұстау мен пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы № 626 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4527 болып тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 21 ақпан, № 27 (1056) жарияланған).
32. «Темір жол көлігінің объектілері және жүктерді тасымалдау жағдайлары жөніндегі санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2006 жылғы 3 ақпандағы № 43 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 13 ақпандағы № 101 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 2 наурызда № 4560 болып тіркелген, ҚР нормативтік құқықтық актілер Бюллетені, 2007 жылғы сәуір, № 4, 244-құжат жарияланған).

28. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 августа 2006 года № 336 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к земледельческим полям орошения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 сентября 2006 года под № 4368, опубликован: "Юридическая газета" от 29 сентября 2006 года № 174 (1154).
29. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 августа 2006 года № 349 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к условиям работы и медицинского обеспечения при проведении инфекционного контроля за внутрибольничными инфекциями в медицинских организациях Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 сентября 2006 года под № 4385, опубликован: "Юридическая газета" от 22 сентября 2006 года № 170 (1150); "Официальная газета" от 4 ноября 2006 года № 45 (307).
30. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 октября 2006 года № 468 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к оборудованию и содержанию восстановительных поездов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 ноября 2006 года под № 4459, опубликован: "Юридическая газета" от 12 января 2007 года № 5 (1208); "Официальная газета" от 27 января 2007 года № 4 (318).
31. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года № 626 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации автомобильных транспортных средств" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 января 2007 года под № 4527, опубликован: "Юридическая газета" от 21 февраля 2007 года № 27 (1230).
32. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 февраля 2007 года № 101 "О внесении дополнений и изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 февраля 2006 года № 43 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм по объектам железнодорожного транспорта и условиям перевозки грузов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 марта 2007 года под № 4560, опубликован: Бюллетень нормативных правовых актов, апрель 2007 года, № 4, ст. 244).

33. «Электровоздарды, тепловоздарды жөндеу объектілерін күтіп-ұстауға, пайдалануға және жұмысшылардың еңбек жағдайларына қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 20 наурыздағы № 180 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4635 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер бюллетені, 2007 жылғы № 6, 263-құжат жарияланған).
34. «Жолдық машина станцияларын пайдалануға және күтіп-ұстауға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2007 жылғы 15 мамырдағы № 305 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 27 маусымда № 4761 болып тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 20 шілде № 110 (1139) жарияланған).
35. «Жуу-буландыру станцияларын және вагондарды жуу пункттерін жобалауға, пайдалануға және күтіп-ұстауға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 306 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4762 болып тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 20 шілде, № 110 (1139) жарияланған).
36. «Азаматтық авиацияның әуе қозғалыстарын ұйымдастыру және басқару орталықтарын пайдалануға және күтіп-ұстауға және диспетчерлердің еңбек жағдайларына қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 307 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4760 болып тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 20 шілде, № 110 (1139) жарияланған).
37. «Кене энцефалитінің алдын алу жөніндегі санитарлық-індетке қарсы (алдын-алу) іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 11 маусымдағы № 357 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4793 болып тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 27 шілде, № 114 (1143) жарияланған).

33. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 180 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию, эксплуатации объектов по ремонту электровозов, тепловозов и условиям труда рабочих" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 апреля 2007 года под № 4635, опубликован: Бюллетень нормативных правовых актов, июнь 2007 года, № 6, ст. 263).
34. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 305 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации путевых машинных станций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 июня 2007 года под № 4761, опубликован: "Юридическая газета" от 20 июля 2007 года № 110 (1313).
35. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 306 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к проектированию, содержанию и эксплуатации промывочно-пропарочных станций и пунктов промывки вагонов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 июня 2007 года под № 4762, опубликован: "Юридическая газета" от 20 июля 2007 года № 110 (1313).
36. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 307 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации центров управления и организации воздушного движения гражданской авиации и условиям труда диспетчеров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 июня 2007 года под № 4760, опубликован: "Юридическая газета" от 20 июля 2007 года № 110 (1313).
37. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 357 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Организация и проведение санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий по предупреждению клещевого энцефалита" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 июля 2007 года под № 4793, опубликован: "Юридическая газета" от 27 июля 2007 года № 114 (1317).

38. «Тұрғын үйлерді жобалауға, салуға, пайдалану мен күтіп-ұстауға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 29 маусымдағы № 394 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4877 болып тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 19 қазан, № 161 (1190); «Ресми газет» 2007 жылғы 27 қазан, № 43 (356) жарияланған).
39. «Санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормаларды бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 6 шілдедегі № 416 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4898 болып тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 19 қазан, № 161 (1190) жарияланған).
40. «Туберкулез ошақтарында санитарлық-індетке қарсы (профилактикалық) іс-шараларды өткізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 3 тамыздағы № 467 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4921 болып тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 5 қазан, № 153 (1182) жарияланған).
41. «Лейшманиоздың алдын алу жөніндегі санитарлық-індетке қарсы (алдын-алу) іс-шараларын ұйымдастыру және өткізу» туралы санитарлық-эпидемиологиялық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 16 қарашадағы № 671 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5023 болып тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 28 желтоқсан, № 197 (1226) жарияланған).
42. «Жіті ішек жұқпалары, сальмонеллез, іш сүзегі және қылау ауруларын төмендету жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу бойынша санитарлық-эпидемиологиялық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы 6 ақпандағы № 52 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5163 болып тіркелген, «Заң газеті» 2008 жылғы 6 маусым, № 85 (1311) жарияланған).
43. «Санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2008 жылғы 8 сәуірдегі № 189 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5219 болып тіркелген, «Заң газеті» 2008 жылғы 13 маусым, № 89 (1315) жарияланған).

38. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 июня 2007 года № 394 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к проектированию, строительству, эксплуатации и содержанию жилых зданий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 августа 2007 года под № 4877, опубликован: "Юридическая газета" от 19 октября 2007 года № 161 (1364); "Официальная газета" от 27 октября 2007 года № 43 (357).
39. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 июля 2007 года № 416 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 августа 2007 года под № 4898, опубликован: "Юридическая газета" от 19 октября 2007 года № 161 (1364).
40. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 августа 2007 года № 467 "Об утверждении Инструкции по проведению санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий в очагах туберкулеза" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 сентября 2007 года под № 4921, опубликован: "Юридическая газета" от 5 октября 2007 г. № 153 (1356).
41. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 ноября 2007 года № 671 "Об утверждении Санитарно-эпидемиологических правил и норм "Организация и проведение санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий по предупреждению лейшманиозов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 декабря 2007 года под № 5023, опубликован: "Юридическая газета" от 28 декабря 2007 года № 197 (1400).
42. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 февраля 2008 года № 52 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм по организации и проведению мероприятий по снижению заболеваемости острыми кишечными инфекциями, сальмонеллезом, брюшным тифом и паратифами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 марта 2008 года под № 5163, опубликован: "Юридическая газета" от 6 июня 2008 года № 85 (1485).
43. Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 189 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2008 года под № 5219, опубликован: "Юридическая газета" от 13 июня 2008 года № 89 (1489).

44. «Қазақстан Республикасының медициналық ұйымдарында ауруханаішілік жұқпалы ауруларға инфекциялық бақылауды жүргізу кезінде жұмыс жағдайы мен медициналық қамтамасыз етуге қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 15 тамыздағы № 349 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы 30 сәуірдегі № 253 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 19 мамырда № 5220 болып тіркелген, «Заң газеті» 2008 жылғы 20 маусым, № 93 (1319) жарияланған).
45. «Азаматтық авиацияның әуе кемелерінде дезинфекциялау, дезинсекциялау және дератизациялау іс-шараларын жүргізу және ұйымдастыру» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы 17 маусымдағы № 350 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 25 шілдеде № 5270 болып тіркелген, «Заң газеті» 2008 жылғы 19 қыркүйек № 143 (1369); ҚР нормативтік құқықтық актілер Бюллетені, 2008 жылғы тамыз, № 8, 325-құжат жарияланған).
46. «Жүктерді әуе көлігімен тасымалдау жағдайларына қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы 22 қазандағы № 556 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5380 болып тіркелген, «Заң газеті» 2008 жылғы, 26 желтоқсан, № 195 (1421) жарияланған).
47. «Қазақстан Республикасында Конго - Қырым геморрагиялық қызбасының ошақтарында санитарлық-індетке қарсы (профилактикалық) іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу» санитарлық-эпидемиологиялық ережесі мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 682 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 19 қаңтарда № 5497 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2009 жыл № 4 жарияланған).

44. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 апреля 2008 года № 253 "О внесении дополнений и изменений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 августа 2006 года № 349 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к условиям работы и медицинского обеспечения при проведении инфекционного контроля за внутрибольничными инфекциями в медицинских организациях Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2008 года под № 5220, опубликован: "Юридическая газета" от 20 июня 2008 года № 93 (1493).
45. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 17 июня 2008 года № 350 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Организация и проведение дезинфекционных, дезинсекционных и дератизационных мероприятий на воздушных судах гражданской авиации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 июля 2008 года под № 5270, опубликован: Бюллетень нормативных правовых актов РК, август 2008 года, № 8, ст. 325; "Юридическая газета" от 19 сентября 2008 года № 143 (1543).
46. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 октября 2008 года № 556 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к условиям перевозки грузов воздушным транспортом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 ноября 2008 года под № 5380, опубликован: "Юридическая газета" от 26 декабря 2008 года № 195 (1595).
47. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 декабря 2008 года № 682 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Организация и проведение санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий в очагах Конго-Крымской геморрагической лихорадки в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 января 2009 года под № 5497, опубликован: Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2009 года, № 4).