2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Президенті Әкімшілігінің ;
5, 6, 6-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Парламенті  Шаруашылық басқармасының ;
7, 8, 9, 9-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Премьер-Министрі Кеңсесінің ;
10-қосымшаға сәйкес  Адам құқықтары жөніндегі Ұлттық орталықтың ;
38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Ішкі істер министрлігінің ;
55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Төтенше жағдайлар министрлігінің ;
63, 64-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің ;
65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Сыртқы істер министрлігінің ;
72-1 ,  72-2 72-3 72-4 72-5 72-6 72-7 72-8 72-9 72-10 72-11 72-12 -қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Туризм және спорт министрлiгiнiң ;
72-13 72-14 72-15 72-16 72-17 72-18 72-19 72-20 72-21 72-22 72-23 72-24 72-25 72-26 72-27 72-28 72-29 72-30 72-31 72-32 72-33 -қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Мәдениет және ақпарат министрлiгiнiң ;
73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 (құпия), 81, 82, 83, 84, 85-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қорғаныс министрлігінің ;
86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127-1, 128-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Ауыл шаруашылығы министрлігінің ;
129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ;
157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169-1, 170, 171, 173, 174-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Көлік және коммуникация министрлігінің ;
175, 176, 177, 177-1, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қаржы министрлігінің ;
198, 199, 200 (құпия), 201, 201-1, 202, 203, 203-1, 205, 206, 207-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің ;

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2006 год:
Администрации Президента Республики Казахстан согласно приложениям 1, 2, 3, 4;
Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан согласно приложениям 5, 6, 6-1;
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложениям 7, 8, 9, 9-1;
Национального центра по правам человека согласно приложению 10;
Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложениям 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан согласно приложениям 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий согласно приложениям 63, 64;
Министерства иностранных дел Республики Казахстан согласно приложениям 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан согласно приложениям 72-1, 72-2, 72-3, 72-4, 72-5, 72-6, 72-7, 72-8, 72-9, 72-10, 72-11, 72-12;
Министерство культуры и информации Республики Казахстан согласно приложениям 72-13, 72-14, 72-15, 72-16, 72-17, 72-18, 72-19, 72-20, 72-21, 72-22, 72-23, 72-24, 72-25, 72-26, 72-27, 72-28, 72-29, 72-30, 72-31, 72-32, 72-33;
Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложениям 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 (секретно), 81, 82, 83, 84, 85;
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложениям 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127-1, 128;
Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложениям 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156;
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложениям 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169-1, 170, 171, 173, 174;
Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложениям 175, 176, 177, 177-1, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197;
Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан согласно приложениям 198, 199, 200 (секретно), 201, 201-1, 202, 203, 203-1, 205, 206, 207;

208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 214-1, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Әділет министрлігінің ;
223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 235-1, 236, 237, 237-1, 238, 239, 239-1, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Білім және ғылым министрлігінің ;
265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Денсаулық сақтау министрлігінің ;
304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 317-1, 317-2, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 325-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің ;
326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 (құпия), 334, 335, 336, 337, 338, 338-1, 339, 339-1, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 349-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Индустрия және сауда министрлігінің ;
350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің ;
359-қосымшаға сәйкес Республикалық бюджеттің атқарылуын  бақылайтын есеп комитетінің ;
360 (құпия), 361 (құпия)-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің;
362, 363, 364, 365-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Жоғарғы Сотының ;
366, 367, 368-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Бас прокуратурасының ;
368-1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы  Алматы қаласының қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгiнiң ;
369, 369-1, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің ;
379, 380, 381, 382-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Статистика агенттігінің ;
383, 384, 385, 386, 387, 388-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің ;
389, 390, 391, 392, 393, 394-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Жер ресурстарын басқару агенттігінің ;
395, 396, 397, 398-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы   Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы);
399-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы  Конституциялық Кеңесінің ;
400, 401, 402, 403, 404, 405-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Республикалық ұланының ;
406 (құпия)-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің;
407-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы  Орталық сайлау комиссиясының ;
408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Президенті Іс басқармасының 2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.06.28.   N  470а , 2006.07.31.  N 470б , 2006 жылғы 23 қазандағы  N 1015   қаулыларымен.

Министерства юстиции Республики Казахстан согласно приложениям 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 214-1, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222;
Министерства образования и науки Республики Казахстан согласно приложениям 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 235-1, 236, 237, 237-1, 238, 239, 239-1, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264;
Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложениям 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303;
Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан согласно приложениям 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 317-1, 317-2, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 325-1;
Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан согласно приложениям 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 (секретно), 334, 335, 336, 337, 338, 338-1, 339, 339-1, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 349;
Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан согласно приложениям 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358;
Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета согласно приложению 359;
Комитета национальной безопасности Республики Казахстан согласно приложениям 360 (секретно), 361 (секретно);
Верховного Суда Республики Казахстан согласно приложениям 362, 363, 364, 365;
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан согласно приложениям 366, 367, 368;
Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности финансового центра города Алматы согласно приложению 368-1
Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи согласно приложениям 369, 369-1, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378;
Агентства Республики Казахстан по статистике согласно приложениям 379, 380, 381, 382;
Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы согласно приложениям 383, 384, 385, 386, 387, 388;
Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами согласно приложениям 389, 390, 391, 392, 393, 394;
Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) согласно приложениям 395, 396, 397, 398;
Конституционного Совета Республики Казахстан согласно приложению 399;
Республиканской гвардии Республики Казахстан согласно приложениям 400, 401, 402, 403, 404, 405;
Службы охраны Президента Республики Казахстан согласно приложению 406 (секретно);
Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан согласно приложению 407;
Управления делами Президента Республики Казахстан согласно приложениям 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения постановлением Правительства РК от 28 июня 2006 года N 470а ; от 31 июля 2006 года N 470б .

2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан