Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см.  P031327
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложениям 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 122
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в области транспорта и коммуникаций" на 2004 год
1. Стоимость: 1032034 тысячи тенге (один миллиард тридцать два миллиона тридцать четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 425 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс);  статья 5 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан";  статья 9 Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании"; статьи  3__ ,  8__ ,  18_ ,  21-24 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";  статья 28 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах";  Закон Республики Казахстан от 17 января 2002 года "О торговом мореплавании";  Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации";  Закон Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте";  Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год";  Указ Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1998 года N 4075 "О дальнейших мерах по совершенствованию подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих";  Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота";  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1996 года N 1621 "Об утверждения Положения о порядке и условиях лицензирования перевозок опасных грузов, международных перевозок пассажиров и грузов автомобильным транспортом и квалификационных требований в Республике Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 года N 885 "Об утверждении положения о порядке и условиях лицензирования перевозок пассажиров и грузов, опасных грузов на морском и речном транспорте в Республике Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1998 года N 714 "Об утверждении Правил лицензирования перевозок пассажиров и грузов, опасных грузов железнодорожным транспортом в Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года N 1334 "Вопросы Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1999 года N 1756 "Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2000 года N 599 "Отдельные вопросы Комитета гражданской авиации и Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О концепции обучения государственных служащих";  постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2002 года N 62 "Некоторые вопросы, регламентирующие проезд автотранспортных средств по территории Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 291 "О программе развития отрасли гражданской авиации на 2003-2005 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год".

2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі.  P031327 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
122-қосымша
Ескерту. 122-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.08.09. N  197м , 2004.12.09. N  1293 қаулыларымен.
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Көлiк және коммуникациялар саласындағы уәкiлеттi
органның қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1032034 мың теңге (бiр миллиард отыз екi миллион отыз төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнiң (Салық кодексiнiң)  425-бабы ; "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегi Заңының  5-бабы ; "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Заңының  9-бабы ; "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының  3 ,   8 ,   18,   21-24-баптары ; "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының  28-бабы ; "Сауда мақсатында теңiзде жүзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 17 қаңтардағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; "Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шiлдедегi  Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлау, қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыруды жетiлдiру жөнiнде одан әрi жүргiзiлетiн шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 18 қыркүйектегi N 4075  Жарлығы ; "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасында жолаушылар мен жүктердi, қауiптi жүктердi автомобиль көлiгiмен халықаралық тасымалдауды лицензиялаудың тәртiбi мен шарттары және бiлiктiлiк талаптары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 25 желтоқсандағы N 1621  қаулысы ; "Қазақстан Республикасындағы теңiз және өзен көлiгiнде жолаушылар мен жүк, қауiптi жүктер тасымалын лицензиялаудың тәртiбi мен шарттары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 мамырдағы N 885  қаулысы ; "Қазақстан Республикасында темiр жол көлiгiмен жолаушыларды және жүктердi, қауiптi жүктердi тасымалдауды лицензиялау туралы тәртiптi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 29 шiлдедегi N 714  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Көлiктiк бақылау комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 8 қыркүйектегi N 1334  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 20 қарашадағы N 1756  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Азаматтық авиация комитетi мен Көлiктiк бақылау комитетiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 18 сәуiрдегi N 599  қаулысы ; "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автокөлiк құралдарының жүрiп өтуiн реттейтін кейбiр мәселелер" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 19 қаңтардағы N 62  қаулысы ; "Азаматтық авиация саласын дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 291  қаулысы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение деятельности центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, его комитетов и их территориальных подразделений, для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций и задач, обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: содержание центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, его комитетов и их территориальных подразделений; повышение профессиональной квалификации государственных служащих; системно-техническое обслуживание локально-вычислительной сети Министерства и его территориальных органов; техническое обслуживание оргтехники; сопровождение информационно-телекоммуникационных систем Министерства и его территориальных органов, включающее в себя абонентскую и арендную плату за услуги по доступу к сетям передачи данных; выдача лицензий и иных разрешительных документов и контроль за соблюдением лицензиатами квалификационных требований к лицензируемым видам деятельности; разработка новых и совершенствование действующих нормативных правовых актов, регламентирующих вопросы использования воздушного пространства, организации воздушного движения и деятельности гражданской и экспериментальной авиации; передислокация и техническое оснащение постов транспортного контроля и модернизация весового оборудования; содержание, обслуживание и ремонт контрольно-измерительного весового оборудования, специального автомобильного транспорта и инспекторских водных судов; укрепление материально-технической базы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Жүктелген функциялар мен мiндеттердi барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi орталық аппаратының, оның комитеттерiнiң және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң қызметiн қамтамасыз ету, өздерiнiң лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi орындау және кәсiби шеберлiгiн жетiлдiру үшiн қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес кәсiби қызмет саласындағы бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiмдердi, дағдылар мен машықтарды жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң орталық аппаратын, оның комитеттерiн және олардың аумақтық бөлiмшелерiн ұстау; мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру;
Министрлiктiң және оның аумақтық органдарының жергiлiктi-есептеу желiлерiне жүйелi-техникалық қызмет көрсету; ұйымдастыру техникасына техникалық қызмет көрсету; мәлiметтердi тарату желiлерiне рұқсат беру жөнiндегi қызметтер көрсетуге абоненттiк және жалға алу төлемдерiн қамтитын Министрлiктiң және оның аумақтық органдарының ақпараттық-телекоммуникациялық жүйелерiн сүйемелдеу;
лицензиялар және өзге де рұқсат құжаттарын беру және лицензиаттардың лицензияланатын қызмет түрлерiне қойылатын бiлiктiлiк талаптарын сақтауына бақылау жасау; әуе кеңiстiгiн пайдалану, әуе қозғалысын ұйымдастыру және азаматтық пен эксперименталды авиацияның қызметi мәселелерiн реттейтiн жаңа нормативтік құқықтық кесiмдердi әзiрлеу және қолданыстағы кесiмдердi жетiлдiру; көлiктiк бақылау бекеттерiн көшiру және техникалық жарақтандыру және салмақ өлшеу жабдықтарын жаңғырту; бақылау-өлшеу салмақ өлшеу жабдығын, арнайы автомобиль көлiгiн және инспекторлық су кемелерiн күтiп ұстау, қызмет көрсету және жөндеу; материалды-техникалық базаны нығайту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________

1   001        Обеспече-
ние дея-
тельности
уполномо-
ченного
органа в
области
транспорта
и коммуни-
каций
2         001  Аппарат    Содержание центрального   В те-  Минис-
централь-  аппарата Министерства     чение  терство
ного       транспорта и коммуника-   года   транс-
органа     ций Республики Казахстан         порта и
и его комитетов согласно         коммуни-
лимиту штатной числен-           каций
ности в количестве 414           Респуб-
единиц.                          лики
Содержание, аренда слу-          Казах-
жебного автотранспорта           стан,
в количестве 14 единиц           Комитеты
согласно утвержденному           и его
нормативу положенности.          террито-
Обеспечение специалистов         риальные
Комитета транспортного           органы
контроля служебной уни-
формой в количестве 1240
комплектов, нагрудными
знаками в количестве 320
единиц и шевронами в ко-
личестве 1240 комплектов.
Приобретение услуг по
изготовлению бланков
строгой отчетности, в том
числе бланков лицензий,
разрешений, учетных и
прочих документов в коли-
честве 400 600 штук.
Подготовка документов по
ведению государственных
регистров воздушных судов,
трасс и аэродромов для
гражданской авиации:
1. Положения по безопас-
ности труда и производст-
венной санитарии при тех-
ническом обслуживании
авиационной техники в
эксплуатационных пред-
приятиях, ремонтных
заводах, учебно-летных
организациях, в летно-
испытательных подразделе-
ниях гражданской авиации
Республики Казахстан (с
учетом действующих отрас-
левых стандартов по тех-
ническому обслуживанию
самолетов и вертолетов).
2. Положения по безопас-
ности труда и производст-
венной санитарии в службах
спецтранспорта авиапред-
приятий и автохозяй-
ствах организаций граждан-
ской авиации.
3. Правила обеспечения
охраны труда, техники
безопасности и производст-
венной санитарии на объек-
тах топливо обеспечения
предприятий гражданской
авиации.
4. Правила техники безо-
пасности при эксплуатации
объектов радиотехнических
полетов и электросвязи
гражданской авиации.
5. Правила по технике
безопасности и производст-
венной санитарии на авиа-
ционно-химических работах
и при работе со спецжид-
костями.
6. Правила государственной
регистрации аэродромов
гражданской авиации и
экспериментальной авиации.
7. Типовая инструкция по
охране труда для работаю-
щих в комиссии по рассле-
дованию авиационных проис-
шествий.
8. Положение по обеспече-
нию безопасности труда и
производственной санитарии
при работе с лакокрасоч-
ными материалами на пред-
приятиях гражданской
авиации.
9. Положение о системе
управления охраной труда
в гражданской авиации.
Основные положения.

1   001       Көлiк және
коммуника.
циялар
caласын.
дағы уәкi.
леттi орган.
ның қызметiн
қамтамасыз
ету
2   001       Орталық      414 бiрлiк санында. Жыл    Қазақстан
органның     ғы штат санының     бойы   Республикасы.
аппараты     лимитiне сәйкес            ның Көлік және
Қазақстан Республи.        коммуникация.
касы Көлiк және            лар
коммуникациялар            министрлігі,
министрлiгiнiң             Комитеттер мен
орталық аппаратын          олардың
және оның комитет.         аумақтық
терiн ұстау.               органдары.
Бекiтiлген қажеттi.
лiк нормативiне
сәйкес 14 бiрлiк
санындағы қызметтiк
автокөлiктi күтiп
ұстау, жалға алу.
Көлiктiк бақылау
комитетiнiң маман.
дарын 1240 жиынтық
санындағы қызметтiк
нысандық киiммен,
320 бiрлiк санында.
ғы кеуде белгiлерi
мен 1240 жиынтық
санындағы шеврон.
дармен қамтамасыз
ету. 400 600 дана
санындағы қатаң
есептiк бланкiле.
рiн, соның iшiнде
лицензиялар, рұқсат.
тар бланкiлерiн,
есептiк және өзге
де құжаттарды жасау
жөнiндегi қызметтер
көрсетудi сатып алу.
Азаматтық авиация
үшiн әуе кемелерi.
нiң, әуе жолдарының
және әуеайлақтардың
мемлекеттiк тiркелi.
мiн жүргiзу жөнiнде.
гi құжаттарды
дайындау:
1. Пайдаланушы кәсiп.
орындарда, жөндеу
зауыттарында, оқу-
ұшыру ұйымдарында,
Қазақстан Республи.
касы азаматтық
авиациясының ұшыру-
сынау бөлiмшелерiн.
де (ұшақтарға және
тiкұшақтарға техни.
калық қызмет көрсету
бойынша қолданылып
жүрген стандарттарды
ескере отырып) авиа.
циялық техникаға
техникалық қызмет
көрсету кезiндегi
еңбек қауiпсiздiгi
мен өндiрiстiк
санитария жөнiндегi
ереже.
2. Азаматтық авиация
ұйымдарының әуе
кәсiпорындарының
арнайы көлiк қызмет.
терi және автошаруа.
шылықтарындағы еңбек
қауiпсiздігi және
өндiрiстiк санитария
жөнiндегi ереже.
3. Азаматтық авиация
кәсiпорындарының
отынмен қамтамасыз
ету объектiлерiнде
еңбек қорғау,
қауiпсiздiк техника.
сын және өндiрiстiк
санитарияны қамтама.
сыз ету ережесi.
4. Азаматтық
авиацияның радиотех.
никалық ұшу және
электр байланысы
объектiлерiн пайда.
лану кезiндегi
қауiпсiздiк техника.
сының ережесi.
5. Авиациялық-химия.
лық жұмыстарда және
арнайы сұйықтықтар.
мен жұмыс iстеу
кезiндегi қауiпсiз.
дiк техникасы және
өндiрiстiк санитария
жөнiндегi ереже.
6. Азаматтық және
эксперименталды
авиацияның әуеайлақ.
тарын мемлекеттiк
тiркеу ережесi.
7. Авиациялық
оқиғаларды тергеу
жөнiндегi комиссия.
да жұмыс iстеушiлер
үшiн еңбек қорғау
жөнiндегi үлгiлiк
нұсқаулық.
8. Азаматтық авиация
кәсiпорындарында
лактi бояу материал.
дарымен жұмыс
кезiнде еңбек
қауiпсiздiгi мен
өндiрiстiк санита.
рияны қамтамасыз
ету жөнiндегi
ереже.
9. Азаматтық
авиацияда еңбек
қорғауды басқару
жүйесi туралы
ереже. Негiзгi
ереже.

10. Типовая инструкция по
охране труда аэродромных
рабочих.
11. Типовая инструкция по
охране труда для летного
экипажа воздушных судов.
12. Типовые нормативы
численности работников в
организациях гражданской
авиации Республики Казах-
стан.
13. Нормы летной годности
гражданских воздушных
судов.
Приобретение специальных
средств и имущества для
расследования авиационных
происшествий.
Проведение работ по сис-
темно-техническому обслу-
живанию локально-вычисли-
тельной сети, техническому
обслуживанию компьютерной
и оргтехники в количестве:
5 серверов, 400 компьюте-
ров, 250 принтеров, сопро-
вождению информационно-
телекоммуникационных сис-
тем, включающее в себя
абонентскую и арендную
плату за услуги по доступу
к сетям передачи данных
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан.
Оплата расходов на
осуществление мероприятий
по передислокации 7 (семи)
сотрудников Аэрокосмичес-
кого комитета в город
Астану: компенсационные
выплаты; оплата транспорт-
ных услуг.
3         002  Аппараты   Содержание территориальных В те- Минис-
террито-   органов комитетов Минис-   чение терство
риальных   терства транспорта и       года  транс-
органов    коммуникаций Республики          порта
Казахстан согласно лимиту        и ком-
штатной численности в            муника-
количестве 922 единиц.           ций
Содержание, аренда слу-          Респуб-
жебного автотранспорта в         лики
количестве 32 единиц            Казахстан
и специального автотран-
спорта в количестве
78 единиц
согласно утвержденному
нормативу положенности.
Проведение работ по сис-
темно-техническому обслу-
живанию локально-вычисли-
тельной сети, техническому
обслуживанию компьютерной
и оргтехники в количестве:
350 компьютеров, 283 прин-
теров.
Содержание функционального
имущества (содержание,
проведение профилактичес-
ких и ремонтных работ
контрольно-измерительного
весового оборудования - 77
единиц и инспекторских
водных судов - 18 единиц,
приобретение прочих това-
ров (включая ГСМ для вод-
ного транспорта), оплата
услуг судового экипажа,
услуги юридических и
физических лиц).
Передислокация и модерни-
зация 7 постов и техни-
ческое оснащение 1 поста
транспортного контроля в
соответствии с проектно-
сметной документацией.
4         007  Повышение  Приобретение услуг по     В те-  Минис-
квалифи-   повышению квалификации    чение  терство
кации      государственных служащих  года   транс-
государ-   согласно утвержденному           порта и
ственных   плану повышения квалифи-         коммуни-
служащих   кации, в том числе обуче-        каций
ние государственному             Респуб-
языку, среднегодовое             лики
количество государствен-         Казах-
ных служащих, проходящих         стан
курсы повышения квалифи-
кации 360 человек.

10. Әуеайлақ
жұмыскерлерiнiң
еңбегiн қорғау
жөнiндегi үлгiлiк
нұсқаулық.
11. Әуе кемелерiнiң
ұшу экипаждары үшiн
еңбек қорғау жөнiн.
дегi үлгiлiк
нұсқаулық.
12. Қазақстан
Республикасы азамат.
тық авиациясының
ұйымдарында жұмыс.
керлер санының
үлгiлiк норматив.
терi.
13. Азаматтық әуе
кемелерiнiң ұшу
жарамдылығының
нормалары.
Авиациялық оқиғалар.
ды тергеу үшiн
арнайы құралдар мен
мүлiктi сатып алу.
Қазақстан Республи.
касы Көлiк және
коммуникациялар
министрлiгiнiң
деректер беру желi.
лерiне қол жеткiзу
жөнiндегi қызметтер
көрсету үшiн
абоненттiк және
жалға алу төлемде.
рiн қамтитын
ақпараттық-теле.
коммуникациялық
жүйелердi сүйемел.
деу, жергiлiктi-
есептеу желiсiне
жүйелi-техникалық
қызмет көрсету, 5
сервер, 400 компью.
тер, 250 принтер
санындағы компьютер.
лiк және ұйымдас.
тыру техникасына
техникалық қызмет
көрсету жөнiндегi
жұмыстарды жүргiзу.
Аэроғарыш комитеті.
нің 7 (жеті) қызмет.
керін Астана қаласы.
на көшіру жөніндегі
іс-шараларды жүзеге
асыруға арналған
шығыстарға ақы
төлеу: өтемақылық
төлемдер; көліктік
қызметтерге ақы төлеу. <*>
3        002  Аумақтық     922 бiрлiк санында. Жыл    Қазақстан
органдардың  ғы штат санының     бойы   Республикасы.
аппараттары  лимитiне сәйкес            ның Көлік
Қазақстан Республи.        және коммуни.
касының Көлiк және         кациялар
коммуникациялар            министрлігі
министрлiгi комитет.
терiнiң аумақтық
органдарын ұстау.
Бекiтiлген қажеттi.
лiк нормативiне
сәйкес 32 бiрлiк
санындағы қызметтiк
автокөлiктi және саны
78 бiрлiк арнаулы
автокөлiктi күтіп
ұстау, жалға алу.
Жергілiктi-есептеу
желiсiне жүйелi-
техникалық қызмет
көрсету, 350
компьютер, 283
принтер санындағы
компьютерлiк және
ұйымдастыру техни.
касына техникалық
қызмет көрсету
жөнiндегi жұмыстар.
ды жүргiзу.
Функционалды мүлiктi
күтiп ұстау (77
бiрлiк бақылау-өлшеу
салмақ өлшеу жабды.
ғын және 18 бiрлiк
инспекторлық су
кемелерiн күтiп
ұстау, профилактика.
лық және жөндеу
жұмыстарын жүргiзу,
өзгe тауарларды (cу
көлiгi үшiн ЖЖМ
қоса алғанда) сатып
алу, кеме экипажы.
ның қызметiне,
заңды және жеке
тұлғалардың қызме.
тiне ақы төлеу).
Жобалау-сметалық
құжаттамаға сәйкес
көлiктiк бақылаудың
7 бекетiн көшiру
мен жаңғырту және 1
бекеттi техникалық
жарақтандыру.
4        007  Мемлекеттiк  Бiлiктiлiктi артты. Жыл    Қазақстан
қызметшi.    рудың бекiтiлген    бойы   Республикасы.
лердiң       жоспарына сәйкес           ның Көлiк
бiлiктiлi.   мемлекеттiк қызмет.        және коммуни.
гiн арттыру  шiлердiң бiлiктi.          кациялар
лiгiн арттыру соның        министрлiгi
iшiнде мемлекеттiк
тiлдi үйрету
жөнiндегi қызмет
көрсетулерді сатып
алу бiлiктiлiктi
арттыру курстарын
өтетiн мемлекеттiк
қызметшiлердiң
орташа жылдық саны
360 адам.

5         008  Капиталь-  Капитальный ремонт здания В те-  Минис-
ный ремонт территориального управле- чение  терство
зданий,    ния транспортного конт-   года   транс-
помещений  роля по Акмолинской              порта и
и соору-   области                          коммуни-
жений                                       каций
государ-                                    Респуб-
ственных                                    лики Ка-
органов                                     захстан
6         009  Мате-      Оснащение Министерства    В те-  Минис-
риально-   транспорта и коммуникаций чение  терство
техничес-  компьютерной и организа-  года   транс-
кое осна-  ционной техникой в коли-         порта и
щение      честве: 31 компьютеров,          коммуни-
государ-   24 принтеров, 2 видео-           каций
ственных   магнитофона,                     Респуб-
органов    1 DVD проигрывателя              лики
4 сканера,                       Казах-
45 блоков бесперебойного         стан
питания, 1 плоттер, 1
сервер, 1 ноутбук,
1 NT-адаптер, 1 профес-
сиональная цифровая камера,
18 организационной
техники.
Приобретение 2 комплектов
программного обеспечения.
Приобретение здания для
управления транспортного
контроля Мангистауской
области и здания поста
транспортного контроля
для Костанайской области.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 августа 2004 г.  N 197м ; от 9 декабря 2004 года  N 1293 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Качественное и своевременное выполнение возложенных на Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан функций и задач; повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
Приложение 123
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
на 2004 год
1. Стоимость: 31609259 тысяч тенге (тридцать один миллиард шестьсот девять миллионов двести пятьдесят девять тысяч тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 20 июля 1999 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект реструктуризации дорожно-транспортной отрасли) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития";  3акон Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года "О ратификации Соглашения о займе между Республикой Казахстан и Исламским Банком Развития для проекта дороги "Алматы-Гульшад";  Закон Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года "О ратификации Соглашения Истисна'А между Республикой Казахстан и Исламским Банком Развития по реконструкции последнего участка автодороги Караганда - Астана (секция IV между Вишневкой и Астаной)";  Закон Республики Казахстан от 30 марта 2001 года "О ратификации Соглашения в форме обмена нотами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Японии о намерении предоставления Японским банком международного сотрудничества займа Правительству Республики Казахстан для осуществления проекта реконструкции дорожной сети Западного Казахстана";  Закон Республики Казахстан от 30 марта 2001 года "О ратификации Соглашения о займе по проекту реконструкции дорожной сети Западного Казахстана между Японским банком Международного Сотрудничества и Правительством Республики Казахстан";  Закон Республики Казахстан от 30 марта 2001 года "О ратификации Соглашения о займе между Республикой Казахстан и Саудовским Фондом Развития (проект "Дорога Караганда - Астана"), совершенного 5 числа месяца Шабан 1421 года Хиджры, соответствующего 1 ноябрю 2000 года";  Закон Республики Казахстан от 10 июля 2001 года "О ратификации Соглашения о займе между Правительством Республики Казахстан и Фондом Развития Абу-Даби для финансирования строительства дороги Караганда - Астана, совершенного 28 апреля 2001 года";  статья 64 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан";  статья 17 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах";  Закон Республики Казахстан от 31 января 2002 года "О ратификации Соглашения о займе по Проекту развития автодорожной отрасли между Республикой Казахстан и Европейским Банком Реконструкции и Развития";  Закон Республики Казахстан от 31 января 2002 года "О ратификации Соглашения о займе (Обычные Операции) (Проект реконструкции дороги регионального значения Алматы - Бишкек) (Казахстанский компонент) между Республикой Казахстан и Азиатским Банком Развития";  Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы".

5        008  Мемлекеттiк  Ақмола облысы       Жыл    Қазақстан
органдардың  бойынша көлiктiк    бойы   Республикасы.
ғимараттары  бақылау басқармасы.        ның Көлiк
мен үй-жай.  ның ғимаратын              және коммуни.
ларын        күрделi жөндеу.            кациялар
күрделi                                 министрлiгi
жөндеу
6        009  Мемлекеттiк  Көлiк және коммуни. Жыл    Қазақстан
органдарды   кациялар министр.   бойы   Республикасы.
материал.    лiгiн:                     ның Көлiк
дық-техника. 31 компьютер, 24           және коммуни.
лық жарақ.   принтер, 2 бейне-          кациялар
тандыру      магнитофон, 1 DVD          министрлiгi
ойнатқыш, 4 сканер,
45 үздiксiз қорек.
тендiру блогы, 1
плоттер, 1 сервер,
1 ноутбук, 1 NТ-
адаптер, 1 кәсiби
цифрлы камера 18
ұйымдастыру техни.
касы санындағы
компьютерлiк және
ұйымдастыру
техникасымен
жабдықтау. Бағдар.
ламалық қамтамасыз
етудiң 2 жиынтығын
сатып алу.
Маңғыстау облысының
көлiктiк бақылау
басқармасы үшiн
ғимарат және Қостанай
облысы үшiн көлiктiк
бақылау бекетінiң
ғимаратын сатып алу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы және уақытылы орындау; қазiргi заманғы экономикалық жағдайларға сәйкес кәсiби мемлекеттiк қызметтiң талаптарына сәйкес мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
123-қосымша
Ескерту. 123-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.04.13. N  409 , 2004.05.14. N  541 , 2004.06.07. N  197ж ,  2004.06.23. N  197K , 2004.10.04. N  197т , 2004.12.09. N  1293 , 2004.12.20. N  1331 қаулыларымен.
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және
коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 31609259 мың теңге (отыз бiр миллиард алты жүз тоғыз миллион екi жүз елу тоғыз мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Peспубликасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму банкiнiң арасындағы (Жол-көлiк саласын қайта құрылымдау жобасы) заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 20 шiлдедегi  Заңы ; "Қазақстан Республикасы мен Ислам Даму Банкi арасындағы "Алматы-Гүлшат" жолының жобасы үшiн заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 30 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Pecпубликасы мен Ислам Даму банкi арасындағы Қарағанды-Астана автожолының соңғы учаскесiн (Вишневка мен Астана арасындағы IV секция) қайта құру жөнiндегi Истисна' А келiсiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 13 қарашадағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Жапония Үкiметiнiң арасындағы Батыс Қазақстанның жол желiсiн қайта құру жобасын жүзеге асыру үшiн Қазақстан Республикасының Yкiметiне Жапония Халықаралық Ынтымақтастық Банкiнiң заем беру ниетi туралы ноталар алмасу нысанындағы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 наурыздағы  Заңы ; "Жапония Халықаралық Ынтымақтастық Банкi мен Қазақстан Республикасы Үкiметi арасындағы Батыс Қазақстанның жол желiсiн қайта құру жобасы бойынша заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 наурыздағы  Заңы ", "Қазақстан Республикасы мен Сауд Даму қоры арасындағы, 2001 жылғы 1 қарашаға сәйкес келетiн, Қыжыраның 1421 жылғы Шабан айының 5 күнi жасалған заем туралы келiсiмдi ("Қарағанды-Астана жолының" жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 наурыздағы  Заңы ; "2001 жылғы 28 сәуiрде жасалған Қазақстан Pecпубликасының Үкiметi мен Абу-Даби Даму қорының арасындағы Қарағанды-Астана жолының құрылысын қаржыландыруға арналған заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 10 шiлдедегi  Заңы ; "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шiлдедегi Заңының  64-бабы ; "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Pecпубликасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының  17-бабы ; "Қазақстан Республикасы мен Европа Қайта Құру және Даму банкi арасындағы дамыту жобасы бойынша заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 31 қаңтардағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы мен Азия Даму банкi арасындағы Заем туралы келiсiмдi (қарапайым операциялар) (аймақтық маңызы бар Алматы-Бiшкек жолын қайта құру жобасы) (Қазақстандық құрауыш) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 31 қаңтардағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730  Жарлығы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие транспортной инфраструктуры.
5. Задачи бюджетной программы: строительство, реабилитация, реконструкция автодорог республиканского значения и разработка проектно-сметной документации, прошедшую государственную экспертизу.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы. -------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Развитие
автомо-
бильных
дорог на
республи-
канском
уровне
2         004  Реализация Реализация инвестиционных В те-  Минис-
проекта за проектов, направленных на чение  терство
счет внеш- развитие автомобильных    года   транс-
них займов дорог на республиканском         порта и
уровне, по перечню и в           коммуни-
пределах сумм согласно           каций
приложению 2 к постанов-         Респуб-
лению Правительства Рес-         лики
публики Казахстан от             Казах-
12.12.2003 года N 1260:          стан
Развитие автомобильных
дорог на сумму - 9 891 414
тыс. тенге, в том числе:
1. Реконструкция дорожной
сети в Западном Казахстане
- 4 573 660 тыс. тенге
(Приказы Комитета по делам
строительства Министерства
индустрии и торговли Рес-
публики Казахстан N 257-
ПИР от 30.06.2003 г.,
N 252-ПИР от 27.06.2003
г.):
надзор за строительством;
реконструкция
автодорог Западного Ка-
захстана согласно деталь-
ному проекту и контрактам
с подрядчиками.
2. Реабилитация автодороги
Алматы-Астана - 1405122
тыс. тенге, в том числе:
2.1 Реабилитация автодо-
роги Алматы-Караганда-
Астана-Боровое на участках
Алматы-Гульшад и Акчатау-
Караганда - 316175 тыс.
тенге:
надзор за строительством;
реконструкция автодороги
Алматы-Караганда-Астана-
Боровое на участках
Алматы-Гульшад и Акчатау-
Караганда согласно деталь-
ному проекту и контрактам
с подрядчиками.
2.2 Реабилитация автодо-
роги Караганда-Астана на
участках:
2.2.1 Осакаровка - Виш-
невка - 298588 тыс.
тенге:
надзор за строительством;
реконструкция автодороги
Караганда-Астана на
участке Осакаровка-Виш-
невка согласно детальному
проекту и контрактам с
подрядчиками;
устройство стационарного
электрического освещения
и обустройство дороги
Караганда - Астана. (Приказы
Комитета автомобильных дорог
и строительства
инфраструктурного комплекса
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан N 85 и 86 от 7
июля 2004 г.).
2.2.2 Вишневка - Астана -
475589 тыс. тенге:
приобретение основного
оборудования;
реконструкция автодороги
Караганда-Астана на
участке Вишневка-Астана
согласно детальному проекту
и контрактам с подрядчиками.
2.2.3 Караганда-Осакаровка
- 314770 тыс. тенге:
Реконструкция автодороги
Караганда-Астана на участ-
ке Караганда-Осакаровка
согласно детальному проек-
ту и контрактам с подряд-
чиками.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: көлiк инфрақұрылымын дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық маңызы бар автожолдарды салу, қалпына келтipу, қайта жаңарту және мемлекеттiк сараптамадан өткен жобалық-сметалық құжаттаманы әзiрлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   002       Республика.
лық деңгейде
автомобиль
жолдарын
дамыту
2        004  Сыртқы       Қазақстан Республи. жыл    Қазақстан
қарыздар     касы Үкiметiнiң     бойы   Республикасы.
есебiнен     2003 жылғы 12              ның Көлік
жобаны       желтоқсандағы N            және коммуни.
iске асыру   1260  қаулысына             кациялар
2-қосымшаға сәйкес         министрлігі
тiзбе бойынша және
сомалар шегiнде
республикалық
деңгейде автомобиль
жолдарын дамытуға
бағытталған инвес.
тициялық жобаларды
iске асыру:
Автомобиль жолдарын
9 891 414 мың теңге
сомасына дамыту,
соның iшiнде:
1. Батыс Қазақстанда
жол желiсiн қайта
жаңарту - 4 573 660
мың теңге (Қазақстан
Pecпубликасының
Индустрия және сауда
министрлiгi Құрылыс
iстерi жөнiндегi
комитетiнiң 30.06.
2003 ж. N 257-ПИР,
27.06.2003 ж. N
262-ПИР бұйрықтары):
құрылысты қадағалау;
егжей-тегжейлi
жобаға және мердi.
герлермен келiсiм-
шарттарға сәйкес
Батыс Қазақстанның
автожолдарын қайта
құру.
2. Алматы-Астана
автожолын қалпына
келтiру - 1 405 122
мың теңге:
2.1. Алматы-Гүлшат
және Ақшатау-
Қарағанды учаскеле.
рiнде Алматы-Қара.
ғанды-Астана-
Бурабай автожолын
қалпына келтiру -
316 175 мың теңге;
құрылысты қадаға.
лау;
егжей-тегжейлi
жобаға және мердi.
герлермен келiсiм-
шарттарға сәйкес
Алматы-Қарағанды-
Астана-Бурабай
автожолын Алматы-
Гүлшат және
Ақшатау-Қарағанды
учаскелерiнде
қайта жаңарту.
2.2. Қарағанды-
Астана автожолын:
2.2.1. Осакаровка
- Вишневка учаске.
сiнде қайта құру
- 298 588 мың
теңге: құрылысты
қадағалау; егжей
-тегжейлi жобаға
және мердiгерлермен
келiсiм-шарттарға
сәйкес Қарағанды-
Астана автожолын
Осакаровка-Вишневка
учаскесiнде қайта
жаңарту; тұрақты
электр жарығын орнату
және Қарағанды -
Астана жолын жайғас-
тыру (Қазақстан Рес-
публикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгi Автомобиль
жолдары және инфрақұ-
рылымдық кешен құрылысы
комитетінiң 2004 жылғы
7 шілдедегi N 85 және
86 бұйрықтары). <*>
2.2.2. Вишневка -
Астана учаскесi -
475 589 мың теңге;
негiзгi жабдықтар.
ды сатып алу;
егжей-тегжейлi
жобаға және
мердiгерлермен
келiсiм шарттарға
сәйкес Қарағанды-
Астана автожолын
Вишневка - Астана
учаскесiнде қайта
жаңарту.
2.2.3. Қарағанды-
Осакаровка учаскесi
- 314 770 мың теңге:
егжей-тегжейлi
жобаға және мердi.
герлермен келiсiм-
шарттарға сәйкес
Қарағанды-Астана
автожолын Қарағанды
-Осакаровка
учаскесiнде қайта
жаңарту.

3. Проект развития авто-
дорожной отрасли (Алматы-
Бишкек) - 3691905 тыс.
тенге (Приказы Комитета
по делам строительства
Министерства индустрии и
торговли Республики
Казахстан N 373-ПИР от
25.09.2003 г., N 372-ПИР
от 25.09.2003 г.,
N 361-ПИР от 18.09.2003
г.), в том числе на
участках:
3.1 Алматы-Узынагач -
1211591 тыс. тенге:
консалтинговые услуги;
реабилитация автодороги
Алматы-Георгиевка на
участке Алматы-Узынагач
согласно детальному
проекту и контрактам с
подрядчиками.
3.2 Узынагач - Георгиев-
ка - 2480314 тыс. тенге:
надзор за строительством;
приобретение оборудования;
реабилитация автодороги
Алматы-Георгиевка на
участке Узынагач-Георгиев-
ка согласно детальному
проекту и контрактам с
подрядчиками.
4. Реконструкция автодо-
роги Актау-Атырау -
220 727 тыс. тенге:
надзор за строительством;
разовая комиссия Европей-
скому Банку Реконструкции
и Развития.
3         005  Реализация Реализация инвестиционных В те-  Минис-
проекта за проектов, направленных на чение  терство
счет внут- развитие автомобильных    года   транс-
ренних     дорог на республиканском         порта и
займов     уровне, по перечню и в           коммуни-
пределах сумм согласно           каций
приложению 2 к постановле-       Респуб-
нию Правительства Респуб-        лики
лики Казахстан от                Казах-
12.12.2003 года N 1260:          стан
1. Строительство и ре-
конструкция автодорог -
308,24 км на сумму
10306389 тыс.тенге, в
том числе:
город Риддер - граница
Республики Алтай -16 км
на сумму 373 640 тыс.
тенге (Приказ Комитета
по делам строительства
Министерства индустрии и
торговли Республики Ка-
захстан N 148 от
25.06.2002 г.);
участка проезда через
город Караганду - 18,1 км
на сумму 661 694 тыс.
тенге (Приказ Комитета по
делам строительства
Министерства индустрии и
торговли Республики
Казахстан N 51-ПИР от
05.02.2002 г.);
Карабутак - Иргиз - гра-
ница Кызылординской
области на автодороге
Самара - Шымкент - 33 км
на сумму 860 839 тыс.
тенге (Приказы Комитета
по делам строительства
Министерства индустрии и
торговли Республики
Казахстан N 363-ПИР от
22.11.2002 г., N 230-ПИР
от 12.06.2003 г.);
Астана - Костанай -
Челябинск - 218 км на
сумму 5564897 тыс.
тенге (Приказы Комитета
по делам строительства
Министерства индустрии и
торговли Республики
Казахстан N 247-ПИР
от 25.06.2003 г.,
N 273-ПИР от 07.07.2003
г., N 274-ПИР от
07.07.2003г., N 344
от 02.09.2003 г., N 345
от 02.09.2003 г.,
N 290-ПИР от 16.07.2003
г.);
граница Российской
Федерации - Уральск -
Актобе - 2106298 тыс.
тенге
(Приказ Комитета по делам
строительства Министер-
ства индустрии и торговли
Республики Казахстан
N 258-ПИР от 30.06.2003
г.); закупка дорожно-строительных
материалов;
Бейнеу - Акжигит -
граница Узбекистана - 9,24
км на сумму 387378 тыс.
тенге (Приказ Комитета по
делам строительства
Министерства индустрии и
торговли Республики Казах-
стан N 263-ПИР от
01.07.2003 г.);
Западный обход города
Рудного - 6,9 км на сумму
220376 тыс. тенге
восстановление паводкового
разрушения на мостовом

3. Автожол сапасын
дамыту жобасы
(Алматы - Бiшкек) -
3 691 905 мың теңге
(Қазақстан Республи.
касының Индустрия
және сауда министр.
лiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетi.
нiң 25.09.2003 ж.
N 372-ПИР,
18.09.2003 ж. N
361-ПИР бұйрықтары),
оның iшiнде мына
учаскелерде:
3.1. Алматы-Ұзынағаш
- 2 480 314 мың
теңге: консалтинг.
тiк қызметтер
көрсету; егжей-тег.
жейлi жобаға және
мердiгерлермен
келiсiм-шарттарға
сәйкес Алматы-
Георгиевка автожо.
лын Алматы-Ұзынағаш
учаскесiнде қайта
жаңарту.
3.2. Ұзынағаш -
Георгиевка - 2 480
314 мың теңге:
құрылысты қадағалау;
жабдықтарды сатып
алу; егжей-тегжейлi
жобаға және мердi.
герлермен келiсiм-
шарттарға сәйкес
Алматы-Георгиевка
автожолын Ұзынағаш
-Георгиевка учаске.
сiнде қайта
жаңарту.
4. Ақтау - Атырау
автожолын қайта
жаңарту - 220 727
мың теңге: құрылысты
қадағалау;
Европаның Қайта
жаңарту және Даму
Банкiне бiр жолғы
комиссиясы
3        005  Iшкi көздер  Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
есебiнен     касы Үкiметiнiң     бойы   Республикасы.
жобаны iске  2003 жылғы 12              ның Көлік
асыру        желтоқсандағы N            және коммуни.
1260 қаулысына             кациялар
2-қосымшаға сәйкес         министрлігі
тiзбе бойынша және
сомалар шегiнде
республикалық
деңгейде автомобиль
жолдарын дамытуға
бағытталған инвес.
тициялық жобаларды
iске асыру:
1. Автожолдарды
салу және қайта
жаңарту - 308,24 км
10 306 389 мың
теңге сомасына,
соның iшiнде:
Риддер қаласы -
Алтай Республикасы.
ның шекарасы - 16
км 373 640 мың
теңге сомасына
(Қазақстан Республи.
касының Индустрия
және сауда министр.
лiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетi.
нiң 2002 жылғы 26
маусымдағы N 148
бұйрығы); Қарағанды
қаласы арқылы
өтетiн учаске -
18,1 км 661 694 мың
теңге сомасына
(Қазақстан Республи.
касының Индустрия
және сауда министр.
лiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетi.
нiң 2002 жылғы 5
ақпандағы N 51 ПИР
бұйрығы); Caмара -
Шымкент автожолын.
дағы Қарабұтақ -
Ырғыз - Қызылорда
облысының шекарасы
- 33 км 860 839
мың теңге сомасына
(Қазақстан Республи.
касының Индустрия
және сауда министр.
лiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi кoмитетi.
нiң 2002 жылғы 22
қарашадағы N 363-ПИР
бұйрығы, 2002 жылғы
12 мaусымдағы N 230-
ПИР бұйрығы);
Астана - Қостанай -
Челябi - 218 км
5 564 897 мың теңге
сомасына (Қазақстан
Республикасының
Индустрия және сауда
министрлiгi Құрылыс
iстерi жөнiндегi
комитетiнiң N 247-ПИP
25.06.03, N 273-ПИР
07.07.2003 ж., N
274-ПИР 07.07.2003 ж.,
N 344 02.09.2003 ж.,
N 345 02.09.2003 ж.,
N 290-ПИР 16.07.
2003 ж. бұйрығы);
Ресей Федерациясының
шекарасы - Орал -
Ақтөбе - 2 106 298
мың теңге жол-құрылыс
материалдарын сатып
алу; Бейнеу - Ақжiгiт -
Өзбекстан шекарасы -
9,24 км 383 378 мың
теңге сомасына
(Қазақстан Республи.
касының Индустрия
және сауда министр.
лiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетi.
нiң 2003 жылғы 01
шiлдедегi N 263-ПИР
бұйрығы);
Рудный қаласының
Батыс айналма жолы
- 6,9 км 220 376 мың
теңге сомасына
Қызыләскер-Киров
автожолы бойынша ПК

переходе ПК 254+90 по
автодороге "Кызыласкер-
Кировский" - 84357 тыс.
тенге (Приказ Комитета
автомобильных дорог и
строительства инфраструк-
турного комплекса Министер-
ства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан N 14
от 30.01.2004 г.).
Реконструкция автодороги
Ушарал - Достык - 7 км
на сумму 46910 тыс. тенге.
Затраты на авторский и
технический надзор, техно-
логическое сопровождение
строительства, государст-
венную экспертизу конкур-
сной документации, испытание
моста.
Строительство, реконструк-
ция и проектно-изыскатель-
ские работы автодорог рес-
публиканского значения.
Разборка существующего
дорожного покрытия, земля-
ные работы, подстилающий
слой, возмещение убытков
и потерь сельскохозяйст-
венных производителей,
переустройство коммуника-
ций, устройство искусст-
венных сооружений, осно-
вания дороги, асфальто-
бетонного покрытия, обо-
чин, работы по разметке,
обстановке и обустройству
пути, рекультивация карье-
ров и резервов, проведение
восстановительных работ
паводкового разрушения в
соответствии с проектно-
сметной документацией,
прошедший в установленном
порядке государственную
экспертизу и утверждение и
договоров. Ввод в эксплуата-
цию.
2. Проектно-изыскательские
работы на реконструкцию
автомобильных дорог рес-
публиканского значения -
2983 км на сумму 743935
тыс.тенге, в том числе:
реконструкция автодороги
Самара-Шымкент на участке
граница Актюбинской об-
ласти - Кызылорда - Шым-
кент - 857 км на сумму
184 238 тыс. тенге;
Георгиевка - Тараз - Шым-
кент - граница Узбекис-
тана - 594 км на сумму
113 545 тыс. тенге;
Астана - Костанай - Челя-
бинск - 309 км на сумму
68569 тыс. тенге;
граница Российской Феде-
рации - Уральск - Актобе
- 227 км на сумму 62069
тыс. тенге;
Омск - Павлодар - Майкап-
шагай - 208 км на сумму
48504 тыс. тенге;
Алматы - Усть-Каменогорск
- 260 км на сумму 44970
тыс. тенге;
Боровое - Кокшетау -
Петропавловск - граница
Российской Федерации -
305 км на сумму 72040
тыс.тенге;
Астана - Боровое - 223 км
на сумму 150000 тыс.тенге.
Геологические и геодези-
ческие изыскания, инстру-
ментальное обследование
автодороги;
разработка проектно-смет-
ной документации на ре-
конструкцию автодорог и
аварийные участки, тира-
жирование документации,
проведение государствен-
ной и экологической экс-
пертизы.
4         016  Реализация Реализация инвестицион-   В те-  Минис-
проекта за ных проектов, направлен-  чение  терство
счет софи- ных на развитие автомо-   года   транс-
нансирова- бильных дорог на респуб-         порта и
ния из     ликанском уровне, по             коммуни-
республи-  перечню и в пределах             каций
канского   сумм согласно приложению         Респуб-
бюджета    2 к постановлению Прави-         лики
тельства Республики Ка-          Казах-
захстан от 12.12.2003            ста
года N 1260:
Развитие автомобильных
дорог на сумму 10667521
тыс. тенге, в том числе:

254+90 көпір өткелiндегi
су тасқынынан бұзылуды
қалпына келтiру - 84357
мың теңге (Қазақстан
Республикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгi Автомобиль
жолдары және инфрақұры-
лымдық кешен құрылысы
комитетiнiң 2004 жылғы
30 қаңтардағы N 14 бұй-
рығы). Үшарал - Достық
- 7 км автожолын 46910
мың теңге сомасына қайта
жаңарту. Құрылысты авторлық
және техникалық қадаға-
лау, технологиялық қамта.
масыз ету, конкурстық
құжаттаманы мемле.
кеттiк сараптауға,
көпірді сынауға
арналған шығындар.
Республикалық маңызы
бар автожолдарды
салу, қайта жаңарту
және жобалау-iздес.
тiру жұмыстары.
Белгiленген тәртiп.
пен мемлекеттiк
сараптамадан және
бекiтуден өткен
жобалық-сметалық
құжаттама мен шарт.
тарға сәйкес бар
жол жамылғысын,
төсенiш қабатын
бұзу, ауыл шаруашы.
лық өндiрушiлердiң
залалдары мен шығын.
дарын өтеу, коммуни.
кацияларды қайта
құру, жер жұмыстары,
төceу қабаты, жол
негiзiн, жасанды
құрылыстарды,
асфальт-бетон
жамылғысын, жол
жиектерiн жайғастыру,
жолды белгiлеу,
мән-жайы мен жайғас.
тырылуы бойынша
жұмыстар, карьерлер
мен резервтердi
қайта өңдеу, су тас-
қынынан бұзылуды қал-
пына келтiру жұмыстарын
жүргiзу. Пайдалануға
енгiзу.
2. Республикалық
маңызы бар автомобиль
жолдарын қайта
жаңартуға арналған
жобалау-iздестiру
жұмыстары - 2983 км,
743 935 мың теңге
сомасына, соның
iшiнде:
Самара-Шымкент
автожолын Ақтөбе
облысының шекарасы -
Арал - Қызылорда -
Түркiстан - Шымкент
(учаскесiнде қайта
жаңарту) - 857 км
184 238 мың теңге
сомасына;
Алматы - Георгиевка -
Тараз - Шымкент -
Өзбекстан шекарасы -
594 км 113 545 мың
теңге сомасына;
Астана - Қостанай -
Челябi - 309 км
68 569 мың теңге
сомасына;
Ресей Федерация.
сының шекарасы -
Орал - Ақтөбе -
227 км 62 069 мың
теңге сомасына;
Омбы - Павлодар -
Майқапшағай -
208 км 48 504 мың
теңге сомасына;
Алматы - Өскемен -
260 км 44 970 мың
теңгe сомасына;
Бурабай - Көкшетау
- Петропавл - Ресей
Федерациясының
шекарасы - 305 км
72 040 мың теңге
сомасына.
Астана - Бурабай -
223 км 150000 мың
теңге сомасына;
Геологиялық және
геодезиялық iздестi.
рулер, автожолды
аспаптық тексеру;
автожолды және
апаттық учаскелердi
қайта жаңартуға
арналған жобалық-
сметалық құжаттаманы
әзiрлеу; құжаттаманы
тарату, мемлекеттiк
және экологиялық
сараптау жүргiзу.
4        016  Жобаны      Қазақстан Республи.  Жыл    Қазақстан
республи.   касы Үкiметiнiң      бойы   Республикасы.
калық       2003 жылғы 12               ның Көлік
бюджеттен   желтоқсандағы N             және коммуни.
бiрлесiп    1260 қаулысына              кациялар
қаржылан.   2-қосымшаға сәйкес          министрлігі
дыру есебi. тiзбе бойынша және
нен iске    сомалар шегiнде
асырылады   республикалық
деңгейде автомобиль
жолдарын дамытуға
бағытталған инвес.
тициялық жобаларды
iске асыру:
Автомобиль жолдарын
10 667 521 мың теңге
сомасына дамыту,
соның iшiнде:

1. Реконструкция дородной
сети в Западном Казахста-
не - 8881990 тыс. тенге
(Приказы Комитета по
делам строительства
Министерства индустрии и
торговли Республики Ка-
захстан N 257-ПИР от
30.06.2003 г., N 252-ПИР
от 27.06.2003 г.):
выплата налогов, связан-
ных с реконструкцией
дорог; выплата налогов,
связанных с надзором за
строительствам; оплата
услуг технических пере-
водчиков в соответствии
с условиями контракта;
реконструкция автодорог
Западного Казахстана
согласно детальному
проекту и контрактам с
подрядчиками.
2. Реабилитация автодо-
роги Алматы-Астана -
379846 тыс. тенге, в том
числе:
2.1 Реабилитация автодо-
роги Алматы-Караганда-
Астана-Боровое на участ-
ках Алматы-Гульшад и
Акчатау-Караганда -
114203 тыс. тенге:
выплата налогов, связан-
ных с реконструкцией
дорог; оплата
услуг технических пере-
водчиков в соответствии
с условиями контракта;
реконструкция автодороги
Алматы-Караганда-Астана-
Боровое на участке Алматы-
Гульшад и Акчатау-Караган-
да согласно детальному
проекту и контракту с
подрядчиками.
2.1.2 Алматы - Гульшад
(88 км) - 27967 тыс.
тенге:
выплата налогов, связан-
ных с реконструкцией
дорог; реконструкция
автодороги Алматы-Боровое
на участке Алматы-Гульшад
(88 км) согласно детальному
проекту и контракту с под-
рядчиками.
2.2 Реабилитация автодо-
роги Караганда-Астана на
участках:
2.2.1 Осакаровка - Виш-
невка - 44788 тыс. тенге:
выплата налогов, связанных
с надзором за строитель-
ством; выплата налогов,
связанных с реконструкцией
дорог на участке Осакаров-
ка - Вишневка, выплата
налогов, связанных с
устройством стационарного
электрического освещения,
и обустройство дороги
Караганда - Астана.
2.2.2 Вишневка - Астана -
75280 тыс. тенге:
выплата налогов, связанных
с реконструкцией дорог;
выплата налогов, связанных
с приобретением оборудова-
ния.
2.2.3 Караганда-Осакаровка
- 117608 тыс. тенге:
выплата налогов, связанных
с реконструкцией дорог;
реконструкция автодороги
Караганда-Астана на участ-
ке Караганда-Осакаровка
согласно детальному проек-
ту и контракту с подрядчи-
ками.
3. Проект развития автодо-
рожной отрасли (Алматы-
Бишкек) - 1349812 тыс.
тенге (Приказы Комитета по
делам строительства Минис-
терства индустрии и тор-
говли Республики Казахстан
N 373-ПИР от 25.09.2003
г., N 372-ПИР от
25.09.2003 г., N 361-ПИР
от 18.09.2003 г.), в том
числе на участках:
3.1 Алматы-Узынагач -
427620 тыс. тенге:
выплата налогов, связан-
ных с консалтинговыми
услугами; выплата нало-
гов, связанных с реконст-
рукцией дорог; реабилита-
ция автодороги Алматы-
Георгиевка на участке
Алматы-Узынагач согласно
детальному проекту и
контракту с подрядчиками.
3.2 Узынагач - Георгиевка
- 922192 тыс. тенге:
выплата налогов, связан-
ных с консалтинговыми
услугами; выплата налогов,
связанных с приобретением
оборудования; выплата на-
логов, связанных с рекон-
струкцией дорог; реабили-
тация автодороги Алматы-
Георгиевка на участке
Узынагач-Георгиевка сог-
ласно детальному проекту
и контракту с подрядчи-
ками.

1. Батыс Қазақстан.
дағы жол желiсiн
қайта жаңарту -
8 881 990 мың теңге
(Қазақстан Республи.
касының Индустрия
және сауда министр.
лiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетi.
нiң 2003 жылғы 30
маусымдағы N
257-ЖIЖ, 2003 жылғы
27 маусымдағы N
252-ЖIЖ бұйрықтары):
жолдарды қайта
жаңартуға байланысты
салықтарды төлеу;
құрылысты қадағалау.
ға байланысты
салықтарды төлеу;
келiсiм-шарттың
талаптарына сәйкес
техникалық аударма.
шылардың қызметтерi.
не ақы төлеу; eгжей-
тегжейлi жобаға және
мердiгерлермен
келiсiм-шарттарға
сәйкес Батыс
Қазақстанның автожол.
дарын қайта жаңарту.
2. Алматы-Астана
автожолын қалпына
келтiру - 379 846 мың
теңге, соның iшiнде:
2.1. Алматы-Қарағанды
-Астана-Бурабай
автожолын Алматы -
Гүлшат және Ақшатау -
Қарағанды учаскеле.
рiнде қалпына келтiру
114 203 мың теңге:
жолдарды қайта
жаңартуға байланысты
caлықтарды төлеу;
шарттың талаптарына
сәйкес техникалық
аудармашылардың
қызметтерiне ақы
төлеу;
егжей-тегжейлi
жобаға және мердi.
герлермен келiсiм-
шартқа сәйкес
Алматы-Карағанды-
Астана-Бурабай
автожолының Алматы
Гүлшат және Ақшатау
- Қарағанды учаске.
лерiн қайта жаңарту.
2.1.2 Алматы-Гүлшат
(88 км) - 27 967
мың теңге:
жолдарды қайта
жаңартуға байланысты
caлықтарды төлеу;
егжей-тегжейлi
жобаға және мердi.
герлермен келiсiм-
шартқа сәйкес
Алматы-Бурабай
автожолын Алматы-
Гүлшат (88 км)
учаскесiнде қайта
жаңарту.
2.2. Қарағанды-Астана
автожолының мынадай
учаскелерiнде қалпына
келтiру:
2.2.1 Осакаровка -
Вишневка - 44 788 мың
теңге:
құрылысты қадағалауға
байланысты салықтарды
төлеу; Осакаровка -
Вишневка учаскесiнде.
гi жолдарды қайта
жаңартуға байланысты
салықтарды төлеу,
тұрақты электр жарығын
орнатуға және Қарағанды
- Астана жолын жайғас-
тыруға байланысты са-
лықтарды төлеу. <*>
2.2.2 Вишневка-Астана
- 75 280 мың теңге:
жолдарды қайта
жаңартуға байланысты
салықтарды төлеу;
жабдықты сатып алуға
байланысты салықтар.
ды төлеу.
2.2.3 Қарағанды-
Осакаровка - 117 608
мың теңге:
жолдарды қайта
жаңартуға байланысты
caлықтарды төлеу;
егжей-тегжейлi
жобаға және мердiгер.
лермен келiсiм-
шартқа сәйкес
Қарағанды-Астана
автожолының Қараған.
ды-Осакаровка учас.
кесiн қайта жаңарту.
3. Автожол саласын
дамыту жобасы
(Алматы - Бiшкек) -
1 349 812 мың теңге
(Қазақстан Республи.
касының Индустрия
және сауда министр.
лiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi кoмитетi.
нiң 2003 жылғы 25
қыркүйектегi N
373-ЖIЖ, 2003 жылғы
25 қыркүйектегi N
372-ЖIЖ, 2003 жылғы
18 қыркүйектегi N
361-ЖIЖ бұйрықтары),
соның iшiнде
мынадай учаскелерде:
3.1. Алматы -
Ұзынағаш - 427 620
мың теңге:
консалтингтiк қызмет
көрсетулерге байла.
нысты салықтарды
төлеу; жолдарды
қайта жаңартуға
байланысты салықтар.
ды төлеу;
егжей-тегжейлi
жобаға және мердiгер.
лермен келiсiм-
шартқа сәйкес
Алматы-Георгиевка
автожолының Алматы-
Ұзынағаш учаскесiн
қалпына келтiру.
3.2. Ұзынағаш -
Георгиевка - 922
192 мың теңге:
консалтингтiк қызмет
көрсетулерге байла.
нысты салықтарды
төлеу; жабдықты
сатып алуға
байланысты салықтар.
ды төлеу; жолдарды
қайта жаңартуға
байланысты салық.
тарды төлеу;
егжей-тегжейлi
жобаға және
мердiгерлермен
келiсiм-шартқа
сәйкес Алматы-
Георгиевка автожолы.
ның Ұзынағаш-
Гeоргиевка учаскесiн
қалпына келтiру.

4. Реконструкция автодо-
роги Актау-Атырау - 55 873
тыс. тенге:
надзор за строительством;
выплата налогов, связан-
ных с надзором за строи-
тельством.
-------------------------------------------------------------------  <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 апреля 2004 г.  N 409 ; от 14 мая 2004 г.  N 541 ; от 7 июня 2004 г.  N 197ж ; от 23 июня 2004 года  N 197к ; от 4 октября 2004 г.  N 197т ; от 9 декабря 2004 года  N 1293 ; от 20 декабря 2004 г.  N 1331 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: построено и реконструировано - 308,24 км автодорог, ликвидированы последствия паводковых разрушений в соответствии проектно-сметной документацией и подготовлена проектно-сметная документация на реконструкцию автомобильных дорог республиканского значения - 2983 км за счет внутренних источников; реабилитация и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения за счет внешних займов и софинансирования из республиканского бюджета, в установленные сроки в соответствии с условиями контрактов и проектно-сметных документации.
Выполнение бюджетной программы позволит повысить технико-эксплуатационное состояние дорог, обеспечит безопасный и бесперебойный проезд транспортных средств на автомобильных дорогах республиканского и международного сообщения, а также разработка и проведение государственной и экологической экспертизы технико-экономических обоснований и проектно- сметной документации республиканских инвестиционных проектов по реконструкции автомобильных дорог.  <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 апреля 2004 г.  N 409 ; от 14 мая 2004 г.  N 541 ; от 7 июня 2004 г.  N 197ж ; от 9 декабря 2004 года  N 1293 ; от 20 декабря 2004 г.  N 1331
Приложение 124
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 003
"Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание,
озеленение, диагностика и инструментальное обследование
автодорог республиканского значения" на 2004 год
1. Стоимость: 10421429 тысяч тенге (десять миллиардов четыреста двадцать один миллион четыреста двадцать девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 17 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах";  Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2000 года N 1527 "О некоторых вопросах дорожной отрасли";  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 423 "Об утверждении нормативов финансирования на ремонт и содержание автомобильных дорог Республики Казахстан".

4. Ақтау - Атырау
автожолын қайта
жаңарту - 55 873 мың
теңге:
құрылысты қадағалау;
құрылысты қадағалау.
мен байланысты
салықтарды төлеу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан киiлетiн нәтижелер: iшкi қаражаттар есебiнен жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес - 308,24 км автожолдар салынады және қайта жаңартылады, су тасқынынан бұзылу зардаптары жойылады және 2983 км республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын қайта жаңартуға арналған жобалау-iздестiру құжаттамасы әзiрленедi; келісiм-шарттың шарттарына және жобалық сметалық құжаттамаға сәйкес белгiленген мерзiмде сыртқы заемдар және республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебiнен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын қайта жаңарту және оңалту. <*>
Бюджеттiк бағдарламаны орындау жолдардың техника-пайдаланымдық жай-күйiн арттыру, республикалық және халықаралық қатынастағы автомобиль жолдарында көлiк құралдарының қауiпсiз және үздiксiз өтуiн қамтамасыз ету, сондай-ақ автомобиль жолдарын қалпына келтiру жөнiндегi инвестициялық жобалардың жобалық-сметалық құжаттамалардың және техника-экономикалық негiздемелердiң мемлекеттiк және экологиялық сараптамасын әзiрлеу мен жүргiзуге мүмкiндiк бередi.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
124-қосымша
Ескерту. 124-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.05.29. N  197D , 2004.06.07. N  197ж , 2004.12.09. N  1293 қаулыларымен.
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделi, орташа және ағымды жөндеу, ұстау, көгалдандыру, диагностика және
аспаптық құралдармен тексеру"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10421429 мың теңге (он миллиард төрт жүз жиырма бiр миллион төрт жүз жиырма тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Pecпубликасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының  17-бабы ; "Қазақстан Республикасының Автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы  туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730  Жарлығы ; "Жол саласының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 14 қазандағы N 1527  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын жөндеу мен күтiп ұстауға арналған қаржыландыру нормативтерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 сәуiрдегi N 423  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение безопасного и бесперебойного проезда транспортных средств по автодорогам республиканского значения.
5. Задачи бюджетной программы: проведение работ по капитальному, среднему, текущему ремонту, озеленению и содержанию и эксплуатационному обслуживанию автомобильных дорог республиканского значения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Капиталь-  Затраты на авторский над- В те-  Минис-
ный, сред- зор, отвод земель, подго- чение  терство
ний и те-  товка проектно-сметной    года   транс-
кущий ре-  документации, проведение         порта и
монт, со-  государственной и эколо-         коммуни-
держание,  гической экспертизы, тех-        каций
озелене-   нологическое сопровожде-         Респуб-
ние, диаг- ние, технический надзор,         лики
ностика и  испытание мостов.                Казах-
инструмен- I. Проведение работ по           стан
тальное    капитальному ремонту
обследова- автодорог и искусствен-
ние авто-  ных сооружений в соответ-
дорог рес- ствии с проектно-сметной
публикан-  документацией и догово-
ского      рами - 65 км и 12 мостов
значения   на сумму 2006515 тыс.
тенге, в том числе:
1. Акмолинская область -
капитальный ремонт моста
через реку Громотуха на
автомобильной дороге
Боровской курортной зоны
на участке Щучинск -
Боровое;
1-1. Актюбинская область -
восстановление трубы на
км 612 автодороги Самара
- Шымкент;
2. Алматинская область -
капитальный ремонт мостов
км 144, 149 по автодороге
Сарыозек - Коктал,
ликвидация последствий
паводковых разрушений на
автодорогах: Алматы -
Шамалган - Узын-Агаш -
Прудки - граница Кыргызстана
км 21-23, 31; Алматы -
Космостанция км 2-10; мост
через реку Бесагаш по
автодороге Алматы - Кокпек -
Чунджа - Коктал - Хоргос км
35; восстановление трубы на
213,5 км автодороги Алматы -
Усть-Каменогорск;
восстановление моста на
км 171 автодороги Сарыозек
- Хоргос.
3. Восточно-Казахстан-
ская область - капиталь-
ный ремонт автодорог
Алматы - Усть-Каменогорск

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: peспубликалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: республикалық маңызы бар автожолдар бойынша көлiк құралдарының қауiпсiз және үздiксiз өтуiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық маңызы бар автожолдарды күрделi, орташа және ағымдағы жөндеу, көгалдандыру және көп ұстау мен пайдаланымдық қызмет көрсету жөнiнде жұмыстарды жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   003       Республика.  Авторлық қадағалау, Жыл    Қазақстан
лық маңызы   жер бөлу, жобалық-  бойы   Республикасы.
бар aвтo.    сметалық құжатта.          ның Көлік
жолдарды     маны дайындау, мем.        және коммуни.
күрделi,     лекеттiк және              кациялар
орташа және  экологиялық сарап.         министрлігі
ағымды       тама жүргiзу,
жөндеу,      технологиялық қам.
ұстау,       тамасыз ету, техни.
көгалдан.    калық қадағалау,
дыру, диаг.  көпiрдi сынауға
ностика және арналған шығындар.
аспаптық     I. Жобалық-сметалық
құралдармен  құжаттама мен
тексеру      шарттарға сәйкес
автожолдар мен
жасанды құрылыстар.
ды күрделi жөндеу
жөнiндегi жұмыстар.
ды жүргiзу - 65 км
және 12 көпiрлердi
2006515 мың теңге
сомасына соның
iшiнде:
1. Ақмола облысы -
Бурабай курорт ай-
мағының автомобиль
жолындағы Щучинск
- Бурабай учаскесiн-
дегі Громотуха өзенi
арқылы өтетiн көпірдi
күрделi жөндеу;
1-1. Ақтөбе облысы -
Самара - Шымкент авто-
жолының 612 км-дегi
құбырын қалпына келтіру;
2. Алматы облысы -
Сарыөзек-Көктал
автожолындағы
көпiрлердi күрделi
жөндеу 144,149 км;
Алматы - Шамалған -
Ұзынағаш - Прудки -
Қырғызстан шекарасы
21-23, 31 км; Алматы
- Космостанция 2-10 км
автожолдарындағы су
тасқынының зардаптарын
жою; Алматы - Көкпек -
Шонжы - Көктал - Қорғас
35 км автожолы бойынша
Бесағаш өзенi арқылы
өтетiн көпір; Алматы
- Өскемен автожолының
213,5 км құбырды қал-
пына келтiру.
Сарыөзек - Хоргос авто-
жолындағы 171 км-дегі
көпiрдi қалпына келтiру.
3. Шығыс Қазақстан
облысы-Алматы-

км 933-943 (Обход станции
Жангыз-Тобе) и Усть-Каме-
ногорск - Шемонайха -
граница Российской Феде-
рации км 113+250-121+400;
восстановление трубы на
км 783 и моста км 788
автодороги Караганда
- Аягоз - Бугаз;
восстановление мостов
на км 6+900, км 15+900
автодороги Омск -
Майкапшагай - Кальжир
- Теректы.
4. Жамбылская область -
капитальный ремонт моста
через реку Терс км 571 по
автодороге Хоргос - Алматы
- Тараз - Шымкент - Таш-
кент;
5. Костанайская область -
капитальный ремонт авто-
дороги Екатеринбург -
Алматы км 377-379, 401,
406, 613-615, 492, 497,
499, 504, 505,510;
5-1. Кызылординская область
- ликвидация последствий
паводковых разрушений на
автодороге Самара - Шымкент
км 1779-1786;
6. Павлодарская область -
капитальный ремонт авто-
дороги Кызылорда - Павло-
дар - Успенка - граница
Российской Федерации км
1215-1232; капитальный
ремонт моста через реку
Иртыш в городе Павлодаре
км 1382 по автодороге
Кызылорда - Павлодар -
Успенка - граница
Российской Федерации;
7. Северо-Казахстанская
область - капитальный
ремонт мостов через реку
Ишим на автодорогах
Объезд г. Петропавловск
км 3 и Жезказган - Петро-
павловск км 875.
II. Проведение работ по
среднему ремонту в соот-
ветствии с дефектной
ведомостью, сметной доку-
ментацией и договоров (в
том числе, укрепление
обочин с подъемкой зани-
женных мест, устранение
пучин и укладка выравни-
вающего слоя) - 1462,9 км
дорог, ремонт труб и мос-
тов 16/568 шт/п.м., на
сумму 4306136 тыс.
тенге, в том числе:
1. Акмолинская область -
113 км;
2. Актюбинская область -
61 км;
3. Алматинская область -
213 км, кроме того ремонт
труб и мостов - 10/395
шт/п.м.;
4. Атырауская область -
55 км;
5. Восточно-Казахстанская
область - 147 км и уст-
ройство труб;
6. Жамбылская область -
129 км, кроме того ремонт
труб и мостов - 2/110
шт/п.м.;
7. Западно-Казахстанская
область - 99 км, кроме
того ремонт труб - 4/63
шт/п.м.;
8. Карагандинская область
- 107 км;
9. Костанайская область -
94 км;
10. Кызылординская область
- 110 км;
11. Мангыстауская область
- 30 км;
12. Павлодарская область
- 101 км;
13. Северо-Казахстанская
область - 115,9 км;
14. Южно-Казахстанская
область - 88 км.
III. Проведение работ по
текущему ремонту, содер-
жанию и озеленение авто-
дорог республиканского
значения в соответствии
с дефектной ведомостью и
договорами на сумму
4108778 тыс. тенге, в
том числе:
1) текущий ремонт авто-
дорог республиканского
значения (ямочный ремонт
- 1018 км, ликвидация
просадок, выбоин, колей,
обстановка дорог - 640
км), дорожных сооружений,
зданий, производственных
баз, подсобных сооружений;
освещение дорог, установка
автосистем контроля за
скоростью; переустановка
километровых знаков и
информационных щитов с
отчетом километража от
нулевого километра
г. Астана;

Өскемен 933-943 км
(Жаңғыз-Төбе
стансасын айналма)
және Өскемен-Шемо.
найха-Ресей Федера.
циясының шекарасы
113+250-121+400
км автожолдарын
күрделi жөндеу;
Қарағанды - Аягөз -
Бұғаз автожолының
783 км-дегі құбырын
және 788 км-дегi көпiрiн
қалпына келтiру; Омбы -
Майқапшағай - Қалжыр -
Tepeкті автожолының 6+900
км-дегі, 15+900 км-дегі
көпiрлерiн қалпына келтiру.
4. Жамбыл облысы-
Хоргос-Алматы-
Тараз-Шымкент-
Ташкент автожолын.
дағы 571 км Терiс
өзенi арқылы
өтетiн көпiрдi
күрделi жөндеу;
5. Қостанай облысы
- Екатеринбург-
Алматы 377-379, 401,
406, 613-615, 492,
497, 499, 504,
505, 510 км
автожолдарын күрделi
жөндеу;
5-1. Қызылорда облысы
- Самара - Шымкент
1779-1786 км автожо-
лындағы су тасқынының
зардаптарын жою;
6. Павлодар облысы-
Қызылорда-Павлодар-
Успенка- Ресей
Федерациясының
шекарасы 1215-1232
км автожолын күрделi
жөндеу; Қызылорда -
Павлодар - Успенка -
Ресей Федерациясының
шекарасы автожолы бо-
йынша 1382 км Павлодар
қаласындағы Ертiс
өзенi арқылы өтетiн
көпiрдi күрделi жөндеу;
7. Солтүстiк
Қазақстан облысы -
Петропавл қаласының
айналма жолы 3 км
және Жезқазған-
Петропавл автожолын.
дағы 875 км Есiл
өзенi арқылы өтетiн
көпiрдi күрделi
жөндеу.
II. Ақаулық
ведомоске, жобалық-
сметалық құжаттама
мен шарттарға сәйкес
орташа жөндеу жөнiн.
дегi жұмыстарды
(соның iшiнде төмен
жерлердi көтерiп
жол жиегiн бекiту,
iсiнулердi жою және
тегiстегiш қабатты
төceу) жүргiзу
жолдардың 1462,9 км
және 16/568 дана./
қ.м. көпiрлер мен
құбырларды жөндеу,
4306136 мың теңге
сомасына, соның
iшiнде:
1. Ақмола облысы-
113 км;
2. Ақтөбе облысы - 61
км;
3. Алматы облысы - 213
км, бұдан өзге
көпiрлер мен құбыр.
ларды жөндеу - 10/395
дана./қ.м.;
4. Атырау облысы - 55
км;
5. Шығыс Қазақстан
облысы-147 км және
құбырларды орнату;
6. Жамбыл облысы - 129
км, бұдан өзге
көпiрлер мен құбыр.
ларды жөндеу - 2/110
дана./қ.м.;
7. Батыс Қазақстан
облысы - 99 км, бұдан
өзге құбырларды
жөндеу - 4/63 дана.
/қ.м.;
8. Қарағанды облысы
- 107 км;
9. Қостанай облысы -
94 км;
10. Қызылорда облысы
- 110 км;
11. Маңғыстау облысы
- 30 км;
12. Павлодар облысы
- 101 км;
13. Солтүстiк
Қазақстан облысы -
115,9 км;
14. Оңтүстiк
Қазақстан облысы - 88
км.
III. Ақаулық
ведомост пен шарт.
тарға сәйкес
республикалық маңызы
бар автожолдарды
ағымдағы жөндеу,
күтiп ұстау және
көгалдандыру жөнiн.
дегi жұмыстарды
жүргiзу - 4 108 778
мың теңге сомасына,
соның iшiнде:
1) республикалық
маңызы бар автожол.
дарды (шұңқыр жөндеу
- 1018 км, отырулар.
ды, шұңқыршыларды,
жолтабандарды жою,
жолдардың жағдайы -
640км), жол құрылыс.
тарын, ғимараттарды,
өндiрiстiк базалар.
ды, қосалқы құрылыс.
тарды ағымдағы
жөндеу; жолдарды
жарықтандыру;
жылдамдықты бақылай.
тын автожүйенi құру;
Астана қаласының нөл
шақырымынан шақырым.
ды есептеумен шақы.
рымдық белгiлердi,
ақпараттық тақталар.
ды қайта орнату;

2) проведение работ по
озеленению и уход за
лесопосадками - 900 км в
соответствии с дефектной
ведомостью, сметной доку-
ментацией и договорами,
проектно-изыскательские
работы на создание озеле-
нительных насаждений
автодорог республиканс-
кого значения с проведе-
нием государственной и
экологической экспертизы;
3) проведение работ по
содержанию автомобильных
дорог республиканского
значения включая зимнее,
искусственных сооружений,
производственных баз,
дорожных лабораторий и
подсобных сооружений,
освещение дорог, мобили-
зационные резервы в соот-
ветствии с дефектной
ведомостью и договорами;
4) управление автомобиль-
ными дорогами, диагнос-
тика и инструментальное
обследование, оформление
технических паспортов и
государственных актов
постоянного землеполь-
зования на производствен-
ные базы и автомобильные
дороги республиканского
значения;
5) закупка дорожно-экс-
плуатационной техники
на конкурсной основе в
соответствии с договорами
поставок на сумму 578 880
тыс. тенге, в том числе:
автогрейдер средний 42
ед., косилка роторная 60
ед., машина
комбинированная уборочная
42 ед., универсальная
машина для содержания
дорог 15 ед., передвижная
лаборатория 2 ед.
-------------------------------------------------------------------  <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 мая 2004 г.  N 197д ; от 7 июня 2004 г.  N 197ж ; от 9 декабря 2004 года  N 1293 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: текущий ремонт, содержание и озеленение автодорог республиканского значения, капитальный ремонт 65 км и 12 мостов, средний ремонт 1462,9 км, ремонт труб и мостов 16/568 шт/п.м. и приобретение 161 ед. дорожно-эксплутационной техники.
Выполнение вышеизложенных мероприятий позволят остановить дальнейшее разрушение дорог, поддержать техническое состояние и обеспечить транспортные сообщения между регионами республики и приведет к снижению стоимости автотранспортных перевозок, повысит безопасность движения. Качество работ контролируется территориальными органами Комитета автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса, в соответствии с инструкциями приемки работ по капитальному, среднему ремонту и классификации работ при эксплуатации автомобильных дорог общего пользования в Республике Казахстан.  <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 мая 2004 г.  N 197д ; от 7 июня 2004 г.  N 197ж ; от 9 декабря 2004 года  N 1293 .
Приложение 125
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 005
"Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и
содержание шлюзов" на 2004 год

2) ақаулық ведомос.
ке, сметалық құжат.
тама мен шарттарға
сәйкес көгалдандыру
және орман көшетте.
рiн күту жөнiнде
жұмыстар жүргiзу -
900 км, мемлекеттiк
және экологиялық
сараптамалар жүргiзу
арқылы республика.
лық маңызы бар
автожолдарды,
көгалдандыратын
көшет егiстерiн
отырғызуға арналған
жобалау-iздестiру
жұмыстары;
3) ақаулық ведомос.
тер мен шарттарға
сәйкес, республика.
лық маңызы бар
автомобиль жолдарын
күтiп ұстау қысқыны
қоса алғанда жасан.
ды құрылыстарды,
өндiрiстiк базалар.
ды, жол зертхана.
ларын және қосымша
құрылыстар жөнiн.
дегi жұмыстарды
жүргiзу, жолдарды
жарықтандыру,
жұмылдыру peзерв.
терi;
4) автомобиль
жолдарын басқару,
диагностикалау
және аспаптық
тексеру, өндiрiс.
тiк базалар мен
республикалық
маңызы бар авто.
мобиль жолдарына
арналған техника.
лық паспорттар
мен тұрақты жер
пайдалануға мемле.
кеттiк актiлердi
ресiмдеу;
5) Жеткiзу
шарттарына сәйкес
конкурстық негiзде
578 880 мың теңге
сомасына жол -
пайдалану техника.
сын сатып алу,
соның iшiнде: орта
автогрейдер - 42
бiрлiк, роторлы
шөп шапқыш - 60
бiрлiк, үйлестiрiл.
ген жинау машинасы
- 42 бiрлiк, жолды
күтiп ұстауға
арналған әмбебап
машина - 15 бiрлiк,
жылжымалы зертхана
- 2 бiрлiк.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: республикалық маңызы бар автожолдарды ағымдағы жөндеу, күтiп ұстау және көгалдандыру, 65 км және 12 көпiрдi күрделi жөндеу, 1462,9 км орташа жөндеу және 16/568 дана./қ.м. көпiрлер мен құбырларды жөндеу және 161 дана жол-пайдалану техникасын caтып алу.
Жоғарыда көрсетiлген iс-шараларды орындау, жолдардың одан әрi бұзылуын тоқтатуға, республика өңiрлерiнiң арасындағы көлiк қатынасының техникалық жағдайын сүйемелдеуге және қамтамасыз етуге мүмкiндiк бередi және автокөлiк тасымалдарының құнын төмендетуге, қозғалыс қауiпсiздiгiн арттыруға әкелiп соқтырады.
Жұмыстар сапасын күрделi, орташа жөндеу бойынша жұмыстарды қабылдау нұсқаулығына және Қазақстан Республикасындағы жалпыға ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын пайдалану кезiндегi жұмыстарды жiктеуге сәйкес Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитетiнiң аумақтық органдары бақылайды. <*>
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
125-қосымша
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Су жолдарының кеме жүретiн жағдайда болуын қамтамасыз
ету және шлюздердi ұстау"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 772797 тысяч тенге (семьсот семьдесят два миллиона семьсот девяносто семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Статья 9 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан";  постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 декабря 1994 года N 1429 "Об утверждении положения о государственных внутренних водных путях Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587 "О перечне объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение гарантированных габаритов судового хода посредством выставления и содержания знаков навигационного оборудования и инвентаря, выполнение дноуглубительных (землечерпательных), выправительных, дноочистительных работ, содержание судоходных гидротехнических сооружений (шлюзов) в безопасном состоянии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   005        Обеспече-  Павлодарская область:     В те-  Минис-
ние водных выставление (снятие) и    чение  терство
путей в    обслуживание знаков нави- года   транс-
судоходном гационного оборудования          порта и
состоянии  на участках р. Иртыш про-        коммуни-
и содер-   тяженностью 634 км;              каций
жание      работы по дноуглублению          Респуб-
шлюзов     (землечерпанию) в объеме         лики
1250 тыс.м 3 ;                     Казах-
дноочистительные работы-         стан
5500 т.;
ремонт флота:
текущий ремонт 10 (ед.);
средний ремонт 6 (ед.);
ремонт и изготовление
обстановочного инвентаря
и имущества.
Восточно-Казахстанская
область:
Восточно-Казахстанское
ПВП:
выставление (снятие) и
обслуживание знаков нави-
гационного оборудования
на участках р. Иртыш
протяженностью 796 км;
содержание и текущий
ремонт Усть-Каменогорского
и Бухтарминского шлюзов;
работы по реализации плана
мероприятий по обеспечению
безаварийной работы
Усть-Каменогорского и
Бухтарминского шлюзов;
ремонт флота:
текущий ремонт 12 (ед.);
средний ремонт 3 (ед.);
ремонт и изготовление
обстановочного инвентаря
и имущества.
Семипалатинское ПВП:
выставление (снятие) и
обслуживание знаков нави-
гационного оборудования
на участках р. Иртыш про-
тяженностью 218 км;
работы по дноуглению
(землечерпанию) в объеме
180 тыс.м 3 ;
выправительные работы -
55 тыс.м 3 ;
ремонт флота:
текущий ремонт 17 ед.,
средний ремонт 6 ед.
ремонт и изготовление
обстановочного инвентаря
и имущества.
Западно-Казахстанская
область:
выставление (снятие) и
обслуживание знаков нави-
гационного оборудования
на участках р. Урал -
623 км;
работы по дноуглублению
(землечерпанию) 120
тыс.м 3 ;
дноочистительные работы -
5200 т.;
ремонт флота:
текущий ремонт 13 (ед.);
средний ремонт 2 (ед.);
ремонт и изготовление
обстановочного инвентаря
и имущества.
Атырауская область:
выставление (снятие) и
обслуживание знаков нави-
гационного оборудования
на участках реки Урал -
333 км;
ремонт флота:
текущий ремонт 6 (ед.);
ремонт и изготовление
обстановочного инвентаря
и имущества.
Алматинская область:
выставление (снятие) и
обслуживание знаков нави-
гационного оборудования
на р. Или и Капчагайском
водохранилище - 330 км;
ремонт флота:
текущий ремонт 2 (ед.);
средний ремонт 2 (ед.);
ремонт и изготовление
обстановочного инвентаря и
имущества.
Карагандинская область:
выставление (снятие) и
обслуживание знаков нави-
гационного оборудования
на оз. Балхаш - 978 км;
ремонт флота:
текущий ремонт 4 (ед.),
текущий ремонт погрузочно-
разгрузочной техники
(1 ед);
ремонт и изготовление
обстановочного инвентаря
и имущества.
Обновление и модернизация
государственного техни-
ческого речного флота,
в том числе:
Павлодарская область:
буксирный теплоход
(1 ед.);
плавкран КПЛ 5-30
(1 ед.).
Восточно-Казахстанская
область:
Восточно-Казахстанское
ПВП:
плавкран КПЛ 5-30 (1 ед.);
обстановочный теплоход
(1 ед.).
Западно-Казахстанская
область:
буксирный теплоход
(1 ед.);
баржа (1 ед.).
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 772797 мың теңге (жетi жүз жетпiс екi миллион жетi жүз тоқсан жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қыркүйектегi Заңының  9-бабы ; "Қазақстан Республикасының мeмлекеттiк iшкi су жолдары туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 желтоқсандағы N 1429  қаулысы ; "Жекешелендiруге жатпайтын мемлекеттiк меншiк объектiлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: iшкi су жолдарында кеме қатынасының қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: навигациялық жабдықтар белгiлерi мен керек-жарақтарды қою және күтiп ұстау арқылы кеме жүрiсiнiң кепiлдендiрiлген көлемдерiн қамтамасыз ету, түбiн тереңдету (жер қарпу), түзету, түбiн тазарту жұмыстарын атқару, кеме қатынасының гидротехникалық құрылыстарын (шлюздердi) қауiпсiз жай-күйде күтiп ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   005       Су жолдары.  Павлодар облысы:    Жыл    Қазақстан
ның кеме     Ертiс өзенiнiң      бойы   Республикасы.
жүретiн      ұзақтығы 634 км            ның Көлік
жағдайда     учаскелерiнде              және коммуни.
болуын       навигациялық               кациялар
қамтамасыз   жабдықтың белгi.           министрлігі
ету және     лерiн қою (алып
шлюздердi    тастау) және олар.
ұстау        ға қызмет көрсету;
1250 мың текше м.
көлемiнде түбiн
тереңдету (жер
қарпу) жөнiндегi
жұмыстар;
түбiн тазалау
жұмыстары - 5500 т;
флотты жөндеу:
ағымдағы жөндеу 10
(бiрлiк);
орташа жөндеу 6
(бiрлiк);
жабдықтау керек-
жарақтары мен
мүлiктерiн жөндеу
және жасау.
Шығыс Қазақстан
облысы:
Шығыс Қазақстан
СЖК:
Ертiс өзенiнiң
ұзақтығы 796 км
учаскелерiнде
навигациялық
жабдықтың белгiле.
рiн қою (алып
тастау) және оларға
қызмет көрсету;
Өскемен және
Бұқтарма шлюздерiн
күтіп ұстау және
ағымдағы жөндеу
жүргiзу;
Өскемен және
Бұқтарма шлюздерi.
нiң авариясыз жұмыс
iстеуiн қамтамасыз
ету жөніндегi iс-
шаралар жоспарын
iске асыру;
флотты жөндеу:
ағымдағы жөндеу 12
(бiрлiк);
орташа жөндеу 3
(бiрлiк);
жабдықтау керек-
жарақтары мен мүлiк.
терiн жөндеу және
жасау.
Семей СЖК:
Ертiс өзенiнiң
ұзақтығы 218 км
учаскелерiнде нави.
гациялық жабдықтар
белгiлерiн қою (алып
тастау) және оларға
қызмет көрсету;
180 мың текше м.
көлемiнде түбiн
тереңдету (жер
қарпу) жөнiндегi
жұмыстар;
түзету жұмыстары 55
мың текше м.;
флотты жөндеу:
ағымдағы жөндеу 17
(бiрлiк);
орташа жөндеу 6
(бiрлiк);
жабдықтау керек-
жарақтары мен мүлiк.
терiн жөндеу және
жасау.
Батыс Қазақстан
облысы:
Жайық өзенiнiң
учаскелерiнде - 623
км навигациялық
жабдықтар белгiле.
рiн қою (алып
тастау) және оларға
қызмет көрсету;
түбiн тереңдету (жер
қарпу) жөнiндегi
жұмыстар - 120 мың
текше м;
түбiн тазалау
жұмыстары - 5200 т;
флотты жөндеу:
ағымдағы жөндеу 13
(бiрлiк);
орташа жөндеу 2
(бiрлiк);
жабдықтау керек-
жарақтары мен
мүлiктерiн жөндеу
және жасау.
Атырау облысы:
Жайық өзенiнiң
учаскелерiнде - 333
км навигациялық
жабдықтар белгiлерiн
қою (алып тастау)
және оларға қызмет
көрсету;
флотты жөндеу:
ағымдағы жөндеу 6
(бiрлiк);
жабдықтау керек-
жарақтары мен
мүлiктерiн жөндеу
және жасау.
Алматы облысы:
Iле өзенi мен
Қапшағай су қойма.
сында - 330 км
навигациялық жабдық.
тар белгiлерiн қою
(алып тастау) және
оларға қызмет
көрсету;
флотты жөндеу:
ағымдағы жөндеу 2
(бiрлiк);
орташа жөндеу 2
(бiрлiк);
жабдықтау керек-
жарақтары мен мүлiк.
терiн жөндеу және
жасау.
Қарағанды облысы:
Балқаш көлiнде - 978
км навигациялық
жабдықтар белгiле.
рiн қою (алып
тастау) және оларға
қызмет көрсету;
флотты жөндеу:
тиеу-түсiру техни.
касын ағымдағы
жөндеу 1 (бiрлiк);
жабдықтау керек-
жарақтары мен
мүлiктерiн жөндеу
және жасау.
Мемлекеттiк техни.
калық өзен флотын
жаңарту және
жаңғырту, соның
iшiнде:
Павлодар облысы:
тiркеп сүйрегіш
теплоход (1 бiрлiк);
КПЛ 5-30 жүзбелi
кран (1 бiрлiк).
Шығыс Қазақстан
облысы:
Шығыс Қазақстан СЖК:
КПЛ 5-30 жүзбелi
кран (1 бiрлiк);
жабдықтау теплоходы
(1 бiрлiк).
Батыс Қазақстан
облысы:
тiркеп сүйрегіш
теплоход (1 бiрлiк);
баржа (1 бiрлiк).
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: количественные показатели: выставление (снятие) и обслуживание знаков навигационного оборудования на участках водных путей протяженностью 3912 км;
работы по дноуглублению (землечерпанию) в объеме 1550 тыс.м 3 ;
выправительные работы в объеме 55 тыс.м 3 ;
дноочистительные работы в объеме 10700 т
ремонт флота: текущий 65 ед.; средний 19 ед.;
обновление и модернизация государственного технического речного флота, в том числе:
1) буксирный теплоход - 2 ед.;
2) плавкран КПЛ-5-30 - 2 ед.;
3) обстановочный теплоход - 1 ед.;
4) баржа - 1 ед.
качественные показатели:
обеспечение безопасности судоходства на обслуживаемых участках протяженность 3912 км;
обеспечение содержания гидротехнических сооружений (Усть-Каменогорского и Бухтарминского шлюзов);
работы по реализации плана мероприятий по обеспечению безаварийной работы Усть-Каменогорского и Бухтарминского шлюзов.
Приложение 126
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Развитие инфраструктуры воздушного транспорта"
на 2004 год
1. Стоимость: 14397941 тысяча тенге (четырнадцать миллиардов триста девяносто семь миллионов девятьсот сорок одна тысяча тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 19 мая 1999 года "О ратификации Соглашения о займе по проекту реконструкции аэропорта в городе Астане между Республикой Казахстан и Международным фондом экономического сотрудничества Японии";  статья 64 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1998 года N 611 "О реализации проекта "Реконструкция международного аэропорта в городе Астане";  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 291 "О Программе развития отрасли гражданской авиации на 2003-2005 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2003 года N 369 "Об утверждении Плана развития закрытого акционерного общества "Международный аэропорт Астана" на 2003-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение соответствия технических параметров аэропорта в городе Астана требованиям международных стандартов, качественное и комфортное обслуживание пассажиров. Обеспечение безопасности полетов в аэропорту города Актобе и расширение транзитного потенциала Республики Казахстан.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: су жолдарының ұзақтығы 3912 км учаскелерiнде навигациялық жабдықтар белгiлерiн қою (алып тастау) және сандық көрсеткiштер:
оларға қызмет көрсету;
1550 мың текше м. көлемiнде түбiн тереңдету (жер қарпу) жөнiндегi жұмыстар;
55 мың текше м. көлемiнде түзету жұмыстары;
10700 тонна көлемiнде түбiн тазалау жұмыстары;
флотты жөндеу: ағымдық 65 бiрлiк, орташа 19 бiрлiк;
мемлекеттiк техникалық өзен флотын жаңарту және жаңғырту, соның iшiнде:
1) тiркеп сүйрегiш теплоход - 2 бiрлiк;
2) КПЛ-5-30 жүзбелi кран - 2 бiрлiк;
3) жабдықтау теплоход - 1 бiрлiк;
4) баржа - 1 бiрлiк;
сапалық көрсеткiштер:
ұзақтығы 3912 км қызмет көрсетiлетiн учаскелерде кеме қатынасының қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету;
гидротехникалық құрылыстарды (Өскемен мен Бұқтырма шлюздерi) күтiп ұстауды қамтамасыз ету;
Өскемен мен Бұқтырма шлюздерiнiң авариясыз жұмысын қамтамасыз ету жөнiндегi iс-шаралар жоспарын iске асыру жөнiндегi жұмыстар.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
126-қосымша
Ескерту. 126-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K  қаулысымен .
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Әуе көлiгi инфрақұрылымын дамыту"
деген 006 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 14397941 мың теңге (он төрт миллиард үш жүз тоқсан жеті миллион тоғыз жүз қырық бiр мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы мен Жапонияның Халықаралық Экономикалық Ынтымақтастық қоры арасындағы Астана қаласындағы әуежайды қайта жаңарту жобасы бойынша заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 19 мамырдағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шiлдедегi Заңының  64-бабы ; "Астана қаласында халықаралық әуежайды қайта жаңарту" жобасын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 29 маусымдағы N 611  қаулысы ; "Азаматтық авиация саласын дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 291  қаулысы ; "Астана халықаралық әуежайы" ЖАҚ-ты 2003-2005 жылдарға арналған дамыту жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 18 сәуiрдегi N 369  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласындағы әуежайдың техникалық параметрлерiнiң халықаралық стандарттардың талаптарына сәйкестiгiн қамтамасыз ету, жолаушыларға сапалы және қолайлы қызмет көрсету. Ақтөбе қаласының әуежайында ұшу қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасының транзиттiк әлеуетiн кеңейту.

1   006        Развитие
инфраст-
руктуры
воздушного
транспорта
2         004  Реализация Строительство международ- В те-  Минис-
проекта за ного аэропорта в городе   чение  терство
счет внеш- Астане на сумму 9723145 года   транс-
них займов тыс. тенге:                      порта и
Оплата консалтинговых            коммуни-
услуг Консорциуму                каций
CH2MHILL/KKAA/ PCI. Ре-          Респуб-
конструкция международ-          лики
ного аэропорта Астана            Казах-
согласно детальному              стан
проекту и контракту с
консорциумом SMLA.
3         005  Реализация Реализация инвестицион-   В те-  Минис-
проекта за ного проекта "Реконст-    чение  терство
счет внут- рукция взлетно-посадоч-   года   транс-
ренних ис- ной полосы аэропорта в           порта и
точников   городе Актобе" согласно          коммуни-
приложению 2 к постанов-        каций
лению Правительства Рес-         Респуб-
публики Казахстан от             лики
12.12.2003 года N 1260, в        Казах-
соответствии с утвержден-        стан
ной проектно-сметной
документацией (приказ
Комитета по делам строи-
тельства Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан от 1
июля 2003 года N 262 ПИР
об утверждении рабочего
проекта) на мероприятия
по:
1. государственной экс-
пертизе конкурсной доку-
ментации;
2. реконструкции РД-2;
3. реконструкции перрона;
4. объектам энергетичес-
кого хозяйства:
реконструкции ТП-1,
реконструкции ТП-2,
реконструкции ТП-3,
агрегатам к ТП-2,
кабельным сетям электро-
снабжения,
внешнему электроснабже-
нию;
5. изготовлению плит для
укладки на будущий год
на ВПП:
ПАГ - 18
ПАГ - 14
6. проведению подготови-
тельных работ на ВПП,
затратам, связанных с
возведением временных
зданий и сооружений.
4         016  Реализация Строительство международ- В те-  Минис-
проекта за ного аэропорта в городе   чение  терство
счет софи- Астане на сумму 3158796:  года   транс-
нансирова- оплата налогов и таможен-        порта и
ния из     ных пошлин;                      коммуни-
республи-  возмещение оплаты комис-         каций
канского   сии ВОТМ и JBIC.                 Респуб-
бюджета                                     лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------  <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: предоставление консалтинговых услуг, строительство зданий и прилегающих сооружений - 80% от стоимости Контрактов; качество выполненных работ определяется в соответствии со строительными нормативами и правилами (СНиП) и нормами Международной организации гражданской авиации; увеличение количества международных и внутренних рейсов, повышение безопасности полетов, передача международного опыта и технологий местным подрядным, проектным и консультационным организациям. Завершение реконструкции взлетно-посадочной полосы аэропорта в городе Актобе, обеспечение безопасных взлетов и посадок воздушных судов в международном аэропорту города Актобе и увеличение авиационных транзитных возможностей Республики Казахстан.
Приложение 127
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 007
"Кредитование строительства международного аэропорта
в городе Астане" на 2004 год

1   006       Әуе көлiгi
инфрақұры.
лымын
дамыту
2        004  Сыртқы       Астана қаласындағы  Жыл    Қазақстан
қарыздар     халықаралық әуежай. бойы   Республикасы.
есебiнен     дың құрылысы               ның Көлік
жобаны       9723145 мың теңге          және коммуни.
iске асыру   көлемiнде:                 кациялар
СН2М НILL PCI/KKAA         министрлігі
Консорциумына
консалтингтік
қызметтер көрсетуi.
не ақы төлеу.
Астана қаласындағы
әуежайдың ғимара.
тын, егжей-тегжей.
лi жобаға және
келiсiм-шартқа
сәйкес қайта
жаңарту.
3        005 Iшкi көздер   Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
есебiнен      касы Yкiметiнiң     бойы   Республикасы.
жобаны        2003 жылғы 12              ның Көлiк
iске асыру    желтоқсандағы N 1260       және коммуни.
қаулысына 2-қосымша.       кациялар
ға сай, бекiтiлген         министрлігі
жобалық-сметалық
құжаттамаға сәйкес
"Ақтөбе қаласындағы
әуежайдың ұшу-қону
жолағын қайта
жаңарту" инвести.
циялық жобасын iске
асыру. (Қазақстан
Республикасының
Индустрия және
сауда министрлiгi
Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетi.
нiң жұмыс жобасын
бекiту туралы 2003
жылғы 1 шiлдедегi
N 262 ЖIЖ бұйрығы)
мыналар бойынша
iс-шараларға:
1. конкурстық құжат.
таманы мемлекеттiк
сараптау;
2. РЖ-2 қайта
жаңарту;
3. Перронды қайта
жаңарту;
4. Энергетикалық
шаруашылық объектi.
лерiн:
ТП-1 қайта жаңарту,
ТП-2 қайта жаңарту,
ТП-3 қайта жаңарту,
ТП-2 агрегаты,
электр жабдықтаудың
кабельдiк желiлерi,
сыртқы электр
жабдықтау;
5. Келесi жылға ҰҚЖ
салуға арналған
плиталарды дайындау:
ПАГ-18
ПАГ-14;
6. ҰҚЖ дайындық
жұмыстары, уақытша
ғимараттар мен
құрылыстарды салуға
байланысты шығындар.
4        016  Жобаны       Астана қаласындағы  Жыл    Қазақстан
республи.    халықаралық әуежай. бойы   Республикасы.
калық        дың құрылысы               ның Көлiк
бюджеттен    3158796 теңге            және коммуни.
бiрлесiп     сомасында:                 кациялар
қаржылан.    Салықтар мен кеден         министрлiгi
дыру есебі.  баждарын төлеу;
нен іске     ВОТМ және JBIC
асырылады    комиссияларын
төлеудi өтеу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ғимараттар мен жапсарлас құрылыстарды салу - Келiсiм-шарттардың құнынан 80% мөлшерiнде; орындалған жұмыстардың сапасы Құрылыс нормалары мен ережелерiне (ҚНжЕ) және Халықаралық азаматтық авиация ұйымының нормаларына сәйкес анықталады; халықаралық және iшкi рейстердiң санын ұлғайту, ұшу қауiпсiздiгiн арттыру, халықаралық тәжiрибе мен технологияларды жергiлiктi мердiгерлiк, жобалау және консультациялық ұйымдарға беру. Ақтөбе қаласындағы халықаралық әуежайдың ұшу-қону жолағын қайта жаңартуды аяқтау, Ақтөбе қаласындағы халықаралық әуежайдан әуе кемелерiнiң қауiпсiз ұшуы мен қонуын қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасының авиациялық транзиттiк мүмкiншiлiктерiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
127-қосымша
Ескерту. 127-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K  қаулысымен .
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Астана қаласындағы халықаралық әуежай құрылысын кредиттеу"
деген 007 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 2357240 тысяч тенге (два миллиарда триста пятьдесят семь миллионов двести сорок тысяч тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 19 мая 1999 года "О ратификации Соглашения о займе по проекту Реконструкции аэропорта в городе Астане между Республикой Казахстан и Международным Фондом Экономического Сотрудничества Японии";  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1998 года N 611 "О реализации проекта "Реконструкция международного аэропорта в городе Астане"; постановление   Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 291 "О Программе развития отрасли гражданской авиации на 2003-2005 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2003 года N 369 "Об утверждении Плана развития закрытого акционерного общества "Международный аэропорт Астана" на 2003-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение соответствия технических параметров аэропорта в городе Астане и комфортное обслуживание пассажиров.
5. Задачи бюджетной программы: строительство пассажирского терминала аэропорта в городе Астане, создание инфраструктуры аэропорта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   007        Кредитова-
ние строи-
тельства
междуна-
родного
аэропорта
в городе
Астане
2         004  Реализация Проведение строительных   В те-  Минис-
проекта за работ по реконструкции    чение  терство
счет внеш- здания аэропорта в горо-  года   транс-
них займов де Астане и прилегающих          порта и
к нему сооружений в соот-        коммуни-
ветствии с контрактом с          каций
Подрядчиком (20% от              Респуб-
объема стоимости конт-           лики Ка-
ракта)                           захстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: строительство зданий и прилегающих сооружений - 20% от стоимости Контрактов; качество выполненных работ определяется в соответствии со строительными нормативами и правилами (СНиП) и нормами Международной организации гражданской авиации. Увеличение количества международных и внутренних рейсов, повышение безопасности полетов.
Приложение 128
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 008
"Развитие инфраструктуры железнодорожного транспорта"
на 2004 год

1. Құны: 2357240 мың теңге (екi миллиард үш жүз елу жетi миллион екi жүз қырық мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы мен Жапонияның Xaлықаралық Экономикалық Ынтымақтастық қоры арасындағы Астана қаласындағы әуежайды қайта жаңарту жобасы бойынша заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 19 мамырдағы  Заңы ; "Астана қаласындағы халықаралық әуежайды қайта жаңарту" жобасын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 маусымдағы N 611  қаулысы ; "Азаматтық авиация саласын дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 291  қаулысы ; "Астана халықаралық әуежайы" ЖАҚ-ты дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 18 сәуiрдегi N 369  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласындағы әуежайдың техникалық параметрлерiнiң сәйкестiгiн қамтамасыз ету және жолаушыларға ыңғайлы қызмет көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласындағы әуежайдың жолаушылар терминалын салу, әуежай инфрақұрылымын құpу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   007       Астана
қаласын.
дағы
халықара.
лық әуежай
құрылысын
кредиттеу
2        004  Сыртқы       Мердiгермен жасал.  Жыл    Қазақстан
қарыздар     ған келiсiм-шартқа  бойы   Республикасы.
есебiнен     сәйкес (Келiсiм-           ның Көлiк
жобаны іске  шарт құны көлемiнен        және коммуни.
асыру        20%) Астана қаласын.       кациялар
дағы әуежай ғимара.        министрлiгi
тын қайта жаңарту
бойынша құрылыс
жұмыстарын жүргiзу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ғимараттар және оған жапсарлас құрылыстарды салу - Келiсiм-шарт құнынан 20%; орындалған жұмыстар сапасы Құрылыс нормалары мен ережелерiне (ҚНжЕ) және Халықаралық азаматтық авиация ұйымының нормаларына сәйкес анықталады. Халықаралық және iшкi рейстер санын ұлғайту, ұшу қауiпсiздiгiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
128-қосымша
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Темiр жол көлiгi инфрақұрылымын дамыту"
деген 008 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 8102500 тысяч тенге (восемь миллиардов сто два миллиона пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Указ Президента Республики Казахстан от 17 мая 2003 года N 1096 "О Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение транспортного суверенитета Республики Казахстан путем формирования национальной замкнутой железнодорожной сети.
5. Задачи бюджетной программы: строительство железнодорожной линии Алтынсарин-Хромтау.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   008        Развитие   Реализация инвестиционных В те-  Минис-
инфраст-   проектов, направленных на чение  терство
руктуры    развитие инфраструктуры   года   транс-
железно-   железнодорожного транс-          порта и
дорожного  порта, по перечню и в            коммуни-
транспорта пределах сумм согласно           каций
приложению 2 к постанов-        Респуб-
лению Правительства Рес-         лики
публики Казахстан от             Казах-
12.12.2003 года N 1260:          стан
Технический надзор и тех-
нологическое сопровожде-
ние, авторский надзор,
отвод земельных участков,
возмещение потерь сельско-
хозяйственного производ-
ства.
Продолжение строительства
новой железнодорожной
линии Алтынсарин-Хромтау
согласно проектно-сметной
документации (Приказ
Комитета по делам строи-
тельства Министерства
индустрии и торговли Рес-
публики Казахстан N 216
от 31.07.2002 г.), в том
числе:
земляные работы, искусст-
венные сооружения, ре-
культивация карьеров и
резервов;
верхнее строение пути;
устройство сигнализации,
централизации, блокировки
и связи;
производственные, служеб-
ные здания и сооружения;
энергетическое хозяйство;
внешнее электроснабжение;
объекты жилищно-граждан-
ского строительства;
водопровод, канализация,
теплоснабжение, газоснаб-
жение;
эксплуатационный инвентарь
и инструмент.
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 8102500 мың теңге (сегiз миллиард бiр жүз екi миллион бес жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Индустриялық-инновациялық дамуының 2003 - 2015 жылдарға арналған стратегиясы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 17 мамырдағы N 1096  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ұлттық жабық темiржол желiсiн қалыптастыру арқылы Қазақстан Pecпубликасының көлiктiк егемендiгiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Алтынсарин-Хромтау темiржол желiсiн салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   008       Темiр жол    Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
көлiгi       касы Үкiметiнiң     бойы   Республикасы.
инфрақұры.   2003 жылғы 12              ның Көлік
лымын        желтоқсандағы N            және коммуни.
дамыту       1260 қаулысына             кациялар
2-қосымшаға сәйкес         министрлігі
тiзбе бойынша
және сомалар
шегiндегi темiр
жол көлiгi инфра.
құрылымын дамытуға
бағытталған инвес.
тициялық жобаларды
iске асыру:
Техникалық қадаға.
лау және техноло.
гиялық қамтамасыз
ету, авторлық
қадағалау, жер
учаскелерiн бөлу,
ауыл шаруашылығы
өндiрiсiнiң шығын.
дарын өтеу.
Жобалық-сметалық
құжаттамаға сәйкес
Алтынсарин-Хромтау
жаңа темiржол
желiсiнiң құрылы.
сын жалғастыру
(Қазақстан Респуб.
ликасының Индустрия
және сауда министр.
лiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетi.
нiң 2002 жылғы 31
шiлдедегi N 216
бұйрығы), соның
iшiнде: жер жұмыс.
тары, жасанды
құрылыстар, карьер
мен резервтердi
қайта құнарландыру,
жолдың жоғарғы
қабаты; сигнал беру,
орталықтандыру,
блоктау және
байланыс құрылғысы;
өндiрiстiк, қызмет.
тiк ғимараттар мен
құрылыстар; энерге.
гетикалық шаруашы.
лық; сыртқы электр
жабдықтау, тұрғын
үй - азаматтық
құрылыс объектiле.
рi; су құбыры,
кәрiз, жылумен
қамтамасыз ету,
газбен қамтамасыз
ету; пайдаланымдық
құрал-сайман мен
аспап.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства и ввод в эксплуатацию новой железнодорожной линии.
Приложение 129
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Прикладные научные исследования в области транспорта
и коммуникаций" на 2004 год
1. Стоимость: 121200 тысяч тенге (сто двадцать один миллион двести тысяч тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 9 июля 2001 года "О науке";  Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 145 "О некоторых вопросах формирования и реализации программ прикладных научных исследований, выполняемых за счет средств республиканского бюджета";  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1999 года N 1756 "Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2001 года N 566 "О Концепции развития международных транспортных коридоров";  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 726 "О Концепции развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2008 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 1385 "Об утверждении Правил организации и проведения государственной научно-технической экспертизы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903 "О плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проведение прикладных научных исследований в области автодорожной отрасли; определение и реализация комплекса актуальных взаимоувязанных мер правового, организационного, технического, экономического и финансового характера, направленных на совершенствование и развитие транзитно-транспортного потенциала Казахстана для увеличения объема и повышения эффективности транзитных и экспортно-импортных перевозок по транспортным магистралям республики, а также конкретизация действий по реализации этих мер и определение целесообразной этапности их осуществления.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: құрылысты аяқтау және жаңа темiр жол желiсiн пайдалануға енгiзу.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
129-қосымша
Ескерту. 129-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K  қаулысымен .
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Көлiк және коммуникациялар саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер"
деген 010 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 121200 мың теңге (бiр жүз жиырма бiр миллион екi жүз мың теңге).<*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Ғылым туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 9 шiлдедегi  Заңы ; Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730  Жарлығы ; "Республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен орындалатын қолданбалы ғылыми зерттеулер бағдарламаларын қалыптастыру мен iске асырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 23 ақпандағы N 145  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 20 қарашадағы N 1756  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының халықаралық көлiк дәлiздерiн дамыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 сәуiрдегi N 566  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2008 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 29 мамырдағы N 726  қаулысы ; "Мемлекеттiк ғылыми-техникалық сараптаманы ұйымдастыру және жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 1385  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегi N 903  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: автожол саласында қолданбалы ғылыми зерттеулер жүргiзу; республиканың көлiк магистралдары бойынша транзиттiк және экспорттық-импорттық тасымалдардың көлемiн көбейту және тиiмдiлiгiн арттыру үшiн Қазақстанның транзиттiк-көлiктiк әлеуетiн жетiлдiру мен дамытуға бағытталған құқықтық, ұйымдастырушылық, техникалық, экономикалық және қаржылық сипаттағы өзектi өзара байланысқан шаралардың кешенiн белгiлеу және iске асыру, сондай-ақ осы шараларды iске асыру жөнiндегi iс-қимылдарды нақтылау және оларды жүзеге асырудың орынды кезеңдiлiгiн белгiлеу.

5. Задачи бюджетной программы: проведение научных разработок, обновление нормативной базы данных и совершенствование национальных нормативно-технических документов в автодорожной отрасли в соответствии с международными требованиями. Финансирование работ по анализу современного состояния транзитно-транспортного потенциала Республики Казахстан, выработке основных направлений и мероприятий по развитию транзитно-транспортного потенциала.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   010        Прикладные Проведение прикладных     В те-  Минис-
научные    научных исследований и    чение  терство
исследова- государственной научно-   года   транс-
ния в об-  технической экспертизы в         порта и
ласти      автодорожной отрасли по          коммуни-
транспорта 10 темам.                        каций
и коммуни- Разработка прикладных            Респуб-
каций      научных исследований в           лики
области транзитного              Казах-
потенциала по 2 темам.           стан
Проведение прикладных
научных исследований в
аэрокосмической области
по 1 теме.
-------------------------------------------------------------------  <*>
Сноска. Пункт 6 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
1) Разработка 10 нормативно-технических документов в области дорожной отрасли для обеспечения автодорожной отрасли нормативно-технической документацией, а также научной разработки и внедрения новых прогрессных технологий. Качество выполненных работ определяется заключением Научно-экспертного совета Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
2) Разработка 2 научно-обоснованных рекомендаций в области транзитного потенциала по дальнейшему оптимальному развитию транспорта и упрощения пересечения границ, а также транзитно-транспортного потенциала Республики Казахстан, в том числе внедрение механизмов мультимодальных и интермодальных систем транзитных перевозок. Качество выполненных работ определяется заключением Научно-экспертного совета Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ғылыми зерттеулердi жүргiзу, нормативтiк деректер базасын жаңарту және халықаралық талаптарға сәйкес автожол саласындағы ұлттық нормативтiк-техникалық құжаттарды жетiлдiру. Қазақстан Республикасының транзиттiқ-көлiктiк әлеуетiнiң қазiргi жай-күйiн талдау, транзиттiк-көлiктiк әлеуеттi дамыту бойынша негiзгi бағыттар мен iс-шараларды пысықтау жөнiндегi жұмыстарды қаржыландыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   010       Көлiк және   10 тақырып бойынша  Жыл    Қазақстан
коммуни.     жол саласындағы     бойы   Республикасы.
кациялар     қолданбалы ғылыми          ның Көлiк
саласындағы  зерттеулер мен             және коммуни.
қолданбалы   мемлекеттiк                кациялар
ғылыми       ғылыми-техникалық          министрлiгi
зерттеулер   сараптамалар
жүргiзу 2 тақырып
бойынша транзиттiк
әлеует саласында
қолданбалы ғылыми
зерттеулердi
әзiрлеу.
1 тақырып бойынша
аэроғарыш саласында
қолданбалы ғылыми
зерттеулер жүргiзу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: 1) Жол саласын нормативтiк-техникалық құжаттамамен қамтамасыз ету үшiн жол саласындағы 10 нормативтiк-құқықтық құжатты, сондай-ақ жаңа прогрессивтi технологиялардың ғылыми әзiрленуiн және олардың енгiзiлуiнiң дайындығы. Орындалған жұмыстардың сапасы Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Ғылыми-сараптау кеңесiнiң қорытындысымен белгiленедi.
2) Көлiктi одан әрi оңтайлы дамыту жөнiнде транзиттiк әлеует және шекарадан өтудi оңайлату, сондай-ақ Қазақстан Республикасының транзит-көлiк әлеуетi саласында екi ғылыми негiзделген ұсыныс әзiрлеу, соның iшiнде транзиттiк тасымалдаудың мультимодальдық пен интермодальдық жүйелерiнiң тетiктерiн енгiзу. Орындалған жұмыстардың сапасы Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Ғылыми-сараптау кеңесiнiң қорытындысымен белгiленедi.

3) проведение прикладных научных исследований в аэрокосмической области для принятия окончательного согласованного варианта причин обрушения кровли на космодроме "Байконур" - 1 отчет.  <*>
Сноска. Пункт 7 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
Приложение 130
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 016
"Учет арендованного имущества комплекса "Байконур"
на 2004 год
1. Стоимость: 8046 тысяч тенге (восемь миллионов сорок шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности";  Указ Президента Республики Казахстан от 31 августа 1991 года N 410 "О переходе государственных предприятий и организаций союзного подчинения в ведение Правительства Казахской ССР"; постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 июля 1994 года "О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об основных принципах и условиях использования космодрома "Байконур";  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2000 года N 61 "О мерах по закреплению государственного имущества, не закрепленного за юридическими лицами";  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 563 "О создании государственного учреждения "Байконырбаланс" Аэрокосмического комитета Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан"; договор аренды комплекса "Байконур" между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации от 10 декабря 1994 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: учет арендованного имущества комплекса "Байконур" Правительством Российской Федерации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: учет и инвентаризация, ведение бухгалтерского учета имущества объектов космодрома "Байконур" арендуемых Российской Федерацией в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

3) "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы жабынның құлау себептерiнiң түпкiлiктi келiсiлген нұсқасын қабылдау үшін аэроғарыш саласында қолданбалы ғылыми зерттеулер жүргiзу - 1 есеп. <*>
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
130-қосымша
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Байқоңыр" кешенiнiң жалға алынған мүлкiнiң есебi"
деген 016 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 8046 мың теңге (сегiз миллион қырық алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бухгалтерлiк есеп және қаржылық есептiлiк туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 26 желтоқсандағы  Заңы ; "Одақтық бағыныстағы мемлекеттік кәсiпорындар мен ұйымдардың Қазақ CCP-i Yкiметiнiң қарамағына көшуi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1991 жылғы 31 тамыздағы N 410 Жарлығы; "Байқоңыр" ғарыш айлағын пайдаланудың негiзгi принциптерi мен шарттары туралы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының арасындағы 1994 жылғы 14 шiлдедегi Келiсімдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1994 жылғы 14 шiлдедегi қаулысы; "Заңды тұлғаларға бекiтiлмеген мемлекеттiк мүлiктi бекiту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 13 қаңтардағы N 61  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Аэроғарыш комитетiнiң "Байқоңырбаланс" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 11 маусымдағы N 563  қаулысы ; 1994 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Ресей Федерациясы Yкiметiнiң арасындағы "Байқоңыр" кешенiн жалға алу шарты.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Ресей Федерациясы Үкiметiнiң "Байқоңыр" кешенiнiң жалға алынған мүлкiн есепке алуы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Ресей Федерациясы Үкiметi жалға алған "Байқоңыр" ғарыш айлағы объектiлерiнiң мүлкiн есепке алу және түгендеу, бухгалтерлiк есеп жүргізу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   016        Учет арен- Содержание государствен-  В те-  Минис-
дованного  ного учреждения со штат-  чение  терство
имущества  ной численностью - 15     года   транс-
комплекса  человек с целью осущест-         порта и
"Байконур" вления: учета и инвента-         коммуни-
ризации, ведения бухгал-         каций
терского учета имущества         Респуб-
объектов комплекса "Бай-         лики
конур", арендуемых Россий-       Казах-
ской Федерацией в соответ-       стан
ствии с законодательством
Республики Казахстан.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: учет имущества комплекса "Байконур", арендованного Правительством Российской Федерации, в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 131
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 017
"Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам городов
Алматы и Астаны на обеспечение функционирования
общеобразовательных учебных заведений, переданных
с баланса АО "НК "Казахстан темiр жолы" на 2004 год
1. Стоимость: 715830 тысяч тенге (семьсот пятнадцать миллионов восемьсот тридцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 43 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании";  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2001 года N 1237 "Об утверждении Плана развития Республиканского государственного предприятия "Казакстан темiр жолы" на 2001-2005годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение функционирования общеобразовательных учреждений, переданных с баланса АО "НК Казакстан темiр жолы" на баланс местных исполнительных органов.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка областных бюджетов, бюджетов городов Алматы и Астана для обеспечения функционирования общеобразовательных учреждений, переданных с баланса АО "НК Казакстан темiр жолы".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   016       "Байқоңыр"   Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
кeшенiнiң    касының заңнама     бойы   Республикасы.
жалға        сына сәйкес Peceй          ның Көлiк
алынған      Федерациясы жалға          және коммуни.
мүлкiнiң     алған "Байқоңыр"           кациялар
есебi        кешенi объектіле.          министрлiгi
рiнiң мүлкiн
есепке алу және
түгендеудi,
бухгалтерлiк есеп
жүргiзудi жүзеге
асыру мақсатында
штат саны 15 адам
мемлекеттiк
мекеменi ұстау.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Ресей Федерациясының Үкiметi жалға алған "Байқоңыр" кешенiнiң мүлкiн есепке алу.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
131-қосымша
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан темiр жолы" ҰK" АҚ балансынан берiлген жалпы бiлiм беретiн оқу орындарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз етуге Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне, облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты трансферттер"
деген 017 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 715830 мың теңге (жетi жүз он бес миллион сегiз жүз отыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бiлiм беру туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 шiлдедегi Заңының  43-бабы ; "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 25 қыркүйектегi N 1237  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Қазақстан темiр жолы" ҰК" АҚ теңгерiмiнен жергiлiктi атқару органдарының теңгерiмiне берiлген жалпы бiлiм беру мекемелерiнiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Қазақстан темiр жолы" ҰK" АҚ теңгерiмiнен шығарылған бiлiм беру мекемелерiн күтiп ұстау үшiн облыстық бюджеттердi және Алматы мен Астана қалаларының бюджеттерiн қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   017        Целевые    Обеспечить выделение      В те-  Минис-
трансферты средств из республикан-   чение  терство
областным  ского бюджета областным   года   транс-
бюджетам,  бюджетам, бюджетам горо-         порта и
бюджетам   дов Алматы и Астаны сог-         коммуни-
городов    ласно решению Правитель-         каций
Алматы и   ства Республики Казахстан        Респуб-
Астаны на                                   лики
обеспече-                                   Казах-
ние функ-                                   стан
ционирова-
ния обще-
образова-
тельных
учебных
заведений,
переданных
с баланса
АО "НК
"Казахстан
темiр
жолы"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: *в результате реализации программы будет обеспечено функционирование учреждений образования. Проведение учебного процесса в соответствии с государственными стандартами среднего общего образования.
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются соответствующей местной бюджетной программой.
Приложение 132
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 019
"Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок"
на 2004 год
1. Стоимость: 300000 тысяч тенге (триста миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 9 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан";  статья 7 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О государственном регулировании гражданской авиации";  Указ Президента Республики Казахстан от 28 января 1998 года N 3834 "О мерах по реализации стратегии Казахстана до 2030 года";  постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2002 года N 915 "Об утверждении Правил расходования субсидий на авиамаршруты";  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 291 "О Программе развития отрасли гражданской авиации на 2003-2005 годы.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: соединение столицы Республики Казахстан города Астана с областными центрами Казахстана и городами областного значения.

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   017       "Қазақстан   Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
темiр жолы"  касы Үкiметiнiң     бойы   Республикасы.
ҰК" АҚ       шешiмiне сәйкес            ның Көлік
балансынан   облыстық бюджет.           және коммуни.
берiлген     терге, Алматы              кациялар
жалпы бiлiм  және Астана қала.          министрлігі
беретiн оқу  ларының бюджетте.
орындарының  ріне республикалық
жұмыс        бюджеттен қаражат
iстеуiн      бөлудi қамтамасыз
қамтамасыз   ету.
етуге
Астана және
Алматы қала.
ларының
бюджеттерi.
не, облыс.
тық бюджет.
терге берi.
летiн
мақсатты
трансферттер
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: *бағдарламаны iске асыру нәтижесiнде бiлiм беру мекемелерiнiң жұмыс iстеуi қамтамасыз етiледi. Орта жалпы бiлiмнiң мемлекеттiк стандарттарына сәйкес оқу процесін жүргізу.
*) іске асыру жөніндегі іс-шаралар тізбесі, республикалық бюджеттен трансферттерді игеру шеңберінде күтілетін нәтижелерді сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткіштер тиісті жергілікті бюджеттік бағдарламада көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
132-қосымша
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жүйелi iшкi авиатасымалдарды субсидиялау"
деген 019 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 300000 мың теңге (үш жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегi Заңының  9-бабы ; "Азаматтық авиацияны мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының  7-бабы ; "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi даму стратегиясын iске асыру жөнiндегi шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 28 қаңтардағы N 3834  Жарлығы ; "Авиабағыттарға субсидияларды жұмсау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 тамыздағы N 915  қаулысы ; "Азаматтық авиация саласын дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 291  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының елордасы Астана қаласын Қазақстанның облыс орталықтарымен және облыстық маңызы бар қалаларымен қосу.

5. Задачи бюджетной программы: обеспечение доступности услуг авиатранспорта по социально-значимым рейсам для среднестатистических потребителей путем снижения тарифов за авиаперевозку до уровня стоимости билета за проезд железнодорожного транспорта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Авиатасымал үшiн тарифтердi тeмip жол көлiгiмен жүру үшiн билет құнының деңгейiне дейiн төмендету арқылы орта статистикалық тұтынушылардың әлеуметтiк маңызы бар рейстер бойынша авиакөлiктiк қызметтер көрсетулергe қол жеткiзуiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________

1   019        Субсидиро- Субсидирование регулярных В те-  Минис-
вание ре-  авиаперевозок по внутрен- чение  терство
гулярных   ним авиамаршругам в соот- года   транс-
внутренних ветствии с Правилами,            порта и
авиапере-  утверждаемыми Правитель-         коммуни-
возок      ством Республики Казах-          каций
стан:                            Респуб-
Астана - Балхаш - Талды-         лики
корган - Балхаш - Астана;        Казах-
Астана - Жезказган -             стан
Астана;
Астана - Костанай -
Астана;
Астана - Кызыл-Орда -
Астана;
Астана - Петропавловск -
Астана;
Астана - Семей - Астана;
Астана - Тараз - Астана;
Астана - Уральск - Астана;
Астана - Усть-Каменогорск
- Астана.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение стабильного пассажиропотока и достаточного уровня рентабельности на внутренних маршрутах и увеличение пассажирозагрузки до 54 %.
Приложение 133
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 020
"Развитие инфраструктуры водного транспорта"
на 2004 год
1. Стоимость: 797352 тысячи тенге (семьсот девяносто семь миллионов триста пятьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 9 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан";  статья 64 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сквозного судоходства на реке Иртыш и безопасности судоходства по Урало-Каспийскому каналу.
5. Задачи бюджетной программы: строительство Шульбинского шлюза; реконструкция Урало-Каспийского канала.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

1   019       Жүйелi iшкi  Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
авиатасы.    касының Үкiметi     бойы   Республикасы.
малдарды     бекiтетiн Ереже.           ның Көлік
субсидиялау  лерге сәйкес iшкi          және коммуни.
авиабағыттар               кациялар
бойынша тұрақты            министрлігі
авиатасымалдарды
субсидиялау:
Астана - Балқаш -
Талдықорған -
Балқаш - Астана;
Астана - Жезқазған
- Астана;
Астана - Қостанай
- Астана;
Астана - Қызылорда
- Астана;
Астана - Петропавл
- Астана;
Астана - Семей -
Астана;
Астана -Тараз -
Астана;
Астана - Орал -
Астана;
Астана - Өскемен -
Астана.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: iшкi бағыттарда тұрақты жолаушылар ағымын және жеткiлiктi табыстылық деңгейiн қамтамасыз ету және жолаушылар ағымын 54%-ға дейiн ұлғайту.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
133-қосымша
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Су көлiгi инфрақұрылымын дамыту"
деген 020 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 797352 мың теңге (жетi жүз тоқсан жетi миллион үш жүз елу екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегi Заңының  9-бабы ; "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шiлдедегi Заңының  64-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ертiс өзенiнде толассыз кеме қатынасын және Орал-Каспий каналы бойынша кеме қатынасы қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Шульба шлюзiнiң құрылысы, Орал-Каспий каналын қайта жаңарту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________

1   020        Развитие   Реализация инвестиционных В те-  Минис-
инфраст-   проектов, направленных на чение  терство
руктуры    развитие инфраструктуры   года   транс-
водного    водного транспорта, по           порта и
транспорта перечню и в пределах сумм        коммуни-
согласно приложению 2 к          каций
постановлению Правитель-         Респуб-
ства Республики Казахстан        лики
от 12.12.2003 года N 1260:       Казах-
1) Достройка Шульбинского        стан
шлюза в соответствии с
утвержденной проектно-
сметной документацией
(приказ Комитета по делам
строительства Министер-
ства индустрии и торговли
Республики Казахстан от
19 сентября 2003 года
N 363 ПИР об утверждении
рабочего проекта) на
мероприятия по:
земляным работам - 80
тыс.м 3 ;
монтажно-строительным
работам гидротехнического
и электротехнического
оборудования;
осуществлению техничес-
кого надзора;
другим работам в соответ-
ствии с утвержденной
проектно-сметной докумен-
тацией.
2) Реконструкция Урало-
Каспийского канала в
соответствии с утвержден-
ной проектно-сметной
документацией (приказ
Комитета по делам строи-
тельства Министерства
экономики и торговли Рес-
публики Казахстан от 5
июля 2002 года N 177 об
утверждении рабочего
проекта) на мероприятия
по:
государственной экспер-
тизе конкурсной докумен-
тации;
дноуглублению (землечер-
панию) на Урало-Каспий-
ском канале в объеме
1335,79 тыс.м 3 ;
осуществлению техничес-
кого надзора;
другим работам в соответ-
ствии с утвержденной
проектно-сметной докумен-
тацией.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства и ввод в эксплуатацию Шульбинского шлюза; выполнение 50,5% от сметной стоимости работ по дноуглублению (землечерпанию) на Урало-Каспийском канале.
Приложение 134
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 021
"Подготовка кандидатов в космонавты Республики Казахстан"
на 2004 год
1. Стоимость: 14029 тысяч тенге (четырнадцать миллионов двадцать девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года N 27 "О создании Межведомственной комиссии при Правительстве Республики Казахстан по предварительному отбору кандидатов в космонавты Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2003 года N 510 "О подписании протокола между Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Российским авиационно-космическим агентством о порядке и условиях прохождения кандидатами в космонавты-испытатели Республики Казахстан общекосмической подготовки в Российском государственном научно-исследовательском испытательном Центре подготовки космонавтов имени Ю.А. Гагарина";  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2003 года N 522 "Об утверждении Норм расходов связанных с подготовкой кандидатов в космонавты Республики Казахстан в Российском государственном научно-исследовательском испытательном Центре подготовки космонавтов имени Ю. А. Гагарина".

1   020       Су көлiгi    Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
инфрақұры.   касы Үкiметiнiң     бойы   Республикасы.
лымын        2003 жылғы 12              ның Көлік
дамыту       желтоқсандағы N            және коммуни.
1260 қаулысына             кациялар
2-қосымшаға сәйкес         министрлігі
тiзбе бойынша және
сомалар шегiнде су
көлiгi инфрақұры.
лымын дамытуға
бағытталған инвес.
тициялық жобаларды
iске асыру:
1) бекiтiлген
жобалық-сметалық
құжаттамаға сәйкес
Шульба шлюзiнiң
құрылысын аяқтау
(жұмыс жобасын
бекiту туралы
Қазақстан Республи.
касының индустрия
және сауда
министрлiгi Құрылыс
iстерi жөнiндегi
комитетiнiң 2003
жылғы 19 қыркүйек.
тегi N 363 ЖIЖ
бұйрығы), мынадай
iс-шараларға:
жер жұмыстары - 80
мың текше метр;
гидротехникалық
және электртехника.
лық жабдықтың
құрастыру-құрылыс
жұмыстары;
техникалық қадаға.
лауды жүзеге асыру;
бекiтiлген жобалық-
сметалық құжаттама.
ға сәйкес басқа да
жұмыстар;
2) бекiтiлген
жобалық-сметалық
құжаттамаға сәйкес
Орал-Каспий
каналын қайта
жаңарту (жұмыс
жобасын бекiту
туралы Қазақстан
Республикасының
Экономика және
сауда министрлiгi
Құрылыс iстерi
жөнiндегi комите.
тiнiң 2002 жылғы
5 шiлдедегi N 177
бұйрығы), мынадай
iс-шараларға:
конкурстық құжат.
таманы мемлекет.
тiк сараптау;
Орал-Каспий
каналында 1335,79
мың текше метр
көлемiнде түбiн
тереңдету (жер
қарпу) жөнiндегi
жұмыстар; техника.
лық қадағалауды
жүзеге асыру;
бекiтiлген жоба.
лық-сметалық
құжаттамаға сәйкес
басқа да жұмыстар.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Шульба шлюзының құрылысын аяқтау және оны пайдалануға беру;
Орап-Каспий каналында жұмыстардың сметалық құнынан 50,5% түбiн тереңдету (жер қарпу) жөнiндегi жұмыстарды орындау.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
134-қосымша
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының ғарышкер үмiткерлерiн дайындау"
деген 021 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 14029 мың теңге (он төрт миллион жиырма тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанынан Қазақстан Республикасының ғарышкерiне кандидаттарды алдын ала iрiктеу жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 7 қаңтардағы N 27  қаулысы ; "Қазақстан Pecпубликасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi мен Ресей авиация-ғарыш агенттiгi арасындағы Қазақстан Республикасының сынаушы-ғарышкерiне кандидаттардың Ю.А.Гагарин атындағы Ресей ғарышкерлер даярлау мемлекеттiк ғылыми-зерттеу сынау орталығында жалпығарыштық дайындықтан өту тәртiбi мен шарттары туралы хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 2 маусымдағы N 510  қаулысы ; "Ю.А.Гагарин атындағы Ресей ғарышкерлер даярлау мемлекеттiк ғылыми-зерттеу сынау орталығында Қазақстан Республикасының ғарышкерлiкке кандидаттарын даярлауға байланысты шығыстардың нормаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 3 маусымдағы N 522  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: подготовка двух кандидатов в космонавты Республики Казахстан в Российском государственном научно-исследовательском испытательном Центре подготовки космонавтов им. Ю.А. Гагарина (г. Москва) к полетам на Международную космическую станцию и выполнению казахстанских программ космических исследований и экспериментов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение условий для пребывания и прохождения обучения двух кандидатов в космонавты в Российском государственном научно-исследовательском центре подготовки космонавтов им. Ю.А. Гагарина (г. Москва), (далее - РГНИ-ИЦПК).
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   021        Подготовка Создание условий для      В те-  Минис-
кандидатов прохождения общекосмичес- чение  терство
в космо-   кой подготовки кандидатов года   транс-
навты Рес- в космонавты Республики          порта и
публики    Казахстан в РГНИ-ИЦПК            коммуни-
Казахстан  им. Ю.А. Гагарина с вып-         каций
латой стипендии, коман-          Респуб-
дировочных расходов, рас-        лики
ходов на проживание и            Казах-
специальное питание,             стан
приобретение индивидуаль-
ной специальной одежды и
обуви.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение кандидатами в космонавты Республики Казахстан программы общекосмической подготовки в требуемом объеме с присвоением им квалификации "космонавт" и готовность к прохождению следующего этапа - специальной космической подготовки.
Приложение 135
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 024
"Выполнение обязательств прошлых лет
по межгосударственным воинским перевозкам"
на 2004 год
1. Стоимость: 308282 тысячи тенге (триста восемь миллионов двести восемьдесят две тысячи тенге).

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Халықаралық ғарыш станциясында ұшу және ғарыштық зерттеулер мен тәжiрибе жасаудың қазақстандық бағдарламасын орындау үшiн Қазақстан Республикасының ғарышкерiне Ю.А.Гагарин атындағы Ресей ғарышкерлер даярлау мемлекеттiк ғылыми-зерттеу сынақ орталығында (Мәскеу қаласы) екi кандидатты даярлау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ғарышкерге екi кандидатты Ю.А.Гагарин атындағы Ресей ғарышкерлер даярлау мемлекеттiк ғылыми-зерттеу сынақ орталығында (Мәскеу қаласы) болуы және оқуы үшiн жағдайды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   021       Қазақстан    Қазақстан Республи. Жыл    Қазақстан
Республи.    касының ғарышке.    бойы   Республикасы.
касының      ріне кандидаттарды         ның Көлiк
ғарышкер     Ю.А.Гагарин атын.          және коммуни.
үмiткер.     дағы РҒДМҒЗСО-да           кациялар
лерiн        жалпы ғарыштық             министрлігі
дайындау     даярлықтан өткiзу
үшiн, стипендия,
iссапар шығыстарын,
жатын-орын мен
арнайы тамақтану,
жеке арнайы киiм
мен аяқ киiм
сатып алуға арнал.
ған шығыстарды
төлей отырып,
жағдай жасау
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының ғарышкерiне кандидаттардың оларға "ғарышкер" бiлiктiлiгiн берумен жалпығарыштық даярлығы бағдарламасын талап етiлетiн көлемде орындауы және келесi - арнайы ғарыштық дайындық кезеңiне өту әзiрлiгi.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
135-қосымша
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекетаралық әскери тасымалдаулар бойынша өткен
жылғы мiндеттемелердi орындау"
деген 024 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 308282 мың теңге (үш жүз сегiз миллион екi жүз сексен екi мың теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации "О межгосударственных войсковых перевозках пограничных войск и грузов для их обеспечения в интересах охраны внешних границ государств-участников Содружества Независимых Государств от 8 сентября 1994 года,  статья 35 Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение межгосударственных войсковых перевозок пограничных войск и грузов.
5. Задачи бюджетной программы: перечисление средств Закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казахстан темир жолы" для возмещения затрат по воинским перевозкам.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   024        Выполнение Погашение задолженности   В те-  Минис-
обяза-     по межгосударственным     чение  терство
тельств    воинским перевозкам ЗАО   года   транс-
прошлых    "Национальная компания           порта и
лет по     "Казахстан темир жолы"           коммуни-
межгосу-                                    каций
дарствен-                                   Респуб-
ным воин-                                   лики
ским пере-                                  Казах-
возкам                                      стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: возмещение затрат Закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казахстан темир жолы" по воинским перевозкам.
Приложение 136
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 025
"Увеличение уставного капитала
АО "Международный аэропорт Астана" для погашения
обязательств перед государственным бюджетом" на 2004 год

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясы Үкiметiнiң арасындағы "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң сыртқы шекараларын қорғау мүддесiнде оларды қамтамасыз ету үшiн шекаралық әскерлердi және жүктердi мемлекетаралық әскери тасымалдау туралы" 1994 жылғы 8 қыркүйектегi келiсiм; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының  35-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Шекаралық әскер және жүктердiң әскери тасымалдарын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының әскери тасымалдар бойынша шығындарын өтеу үшiн қаражат аудару.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   024       Мемлекет.    "Қазақстан темiр    Жыл    Қазақстан
аралық        жолы" ұлттық       бойы   Республикасы.
әскери        компаниясы" ЖАҚ           ның Көлiк
тасымалдау.   әскери тасымалда.         және коммуни.
лар бойынша   ры бойынша өткен          кациялар
өткен жылғы   жылдардың берешек.        министрлiгi
мiндетте.     терiн өтеу
мелердi
орындау
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының әскери тасымалдар бойынша шығындарын өтеу.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
136-қосымша
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк бюджет алдында "Астана халықаралық әуежайы" АҚ мiндеттерiн өтеу үшiн жарғылық капиталын ұлғайту"
деген 025 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 2599429 тысяч тенге (два миллиарда пятьсот девяносто девять миллионов четыреста двадцать девять тысяч тенге).
2 Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2001 года N 1402 "Об увеличении уставного капитала РГП "Международный аэропорт Астана.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: исполнение обязательств АО "Международный аэропорт Астана" по бюджетному кредиту.
5. Задачи бюджетной программы: погашение задолженности АО "Международный аэропорт Астана перед республиканским бюджетом.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   025        Увеличение 1) Увеличение уставного   В те-  Минис-
уставного  капитала АО "Международ-  чение  терство
капитала   ный аэропорт Астана" на   года   транс-
АО "Между- сумму 2 599 429 тысяч            порта и
народный   тенге;                           коммуни-
аэропорт   2) погашение задолжен-           каций
Астана"    ности АО "Международный          Респуб-
для пога-  аэропорт Астана" перед           лики
шения обя- республиканским бюджетом         Казах-
зательств  по кредиту, выданному в          стан
перед      соответствии с агентским
государст- соглашением N 10-7-2/29
венным     от 29 октября 1998 года
бюджетом   и соглашением о кредите
N 4 от 29 октября 1998
года, на общую сумму
2 599 429 тысяч тенге.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: улучшение финансового состояния АО "Международный аэропорт Астана", исполнение обязательств АО "Международный аэропорт Астана" по бюджетным кредитам.
Приложение 137
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 027
"Создание информационной аналитической системы
транспортной базы данных" на 2004 год

1. Құны: 2599429 мың теңге (екi миллиард бес жүз тоқсан тоғыз миллион төрт жүз жиырма тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Астана халықаралық әуежайы" PMК жарғылық капиталын ұлғайту туралы"  Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 6 қарашадағы N 1402  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Астана халықаралық әуежайы " АҚ-тың бюджеттiк кредит бойынша мiндеттемелерiн орындау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Астана халықаралық әуежайы" АҚ-тың республикалық бюджет алдындағы берешегiн өтеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   025       Мемлекеттiк  1) "Астана халық.   Жыл    Қазақстан
бюджет       аралық әуежайы"     бойы   Республикасы.
алдында      АҚ-тың жарғылық            ның Көлік
"Астана      капиталын 2 599            және коммуни.
халықара.    429 мың теңге              кациялар
лық          сомасына ұлғайту;          министрлігі
әуежайы"     2) "Астана халық.
АҚ мiндет.   аралық әуежайы"
терін        АҚ-тың 1998 жылғы
өтеу үшiн    29 қарашадағы N
жарғылық     10-7-2/29 агенттiк
капиталын    келiсiмге және
ұлғайту      1998 жылғы 29
қарашадағы N 4
кредит туралы
келiсiмге сәйкес
жалпы сомасы 2 599
429 мың теңге
берiлген кредит
бойынша республика.
лық бюджет алдын.
дағы берешегiн
өтеу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Астана халықаралық әуежайы" АҚ-тың қаржылық жағдайын жақсарту, "Астана халықаралық әуежайы" АҚ-тың бюджеттiк кредиттер бойынша мiндеттемелерiн орындау.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
137-қосымша
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Көлiк деректерi базасының ақпараттық талдамалық жүйесiн құру"
деген 027 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 7669 тысяч тенге (семь миллионов шестьсот шестьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи";  Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации";  постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы"; Концепция развития международных транспортных коридоров Республики Казахстан, одобренная  постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2001 года N 566; Концепция государственной транспортной политики Республики Казахстан на период до 2008 года, одобренная  постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2001 года N 801.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение органов государственного управления и контроля, научных и проектных организаций, отечественных и иностранных перевозчиков, а также международных организаций достоверной и оперативной информацией о наличии, состоянии и использовании транзитно-транспортного потенциала республики.
5. Задачи бюджетной программы: создание транспортной базы данных, включающей в себя - сбор, анализ, проверку и ввод транспортно-коммуникационного комплекса и дальнейшее прогнозирование развития; централизованный учет временно въезжающего и выезжающего автотранспортного средства, а также перевозимых грузов; автоматизация рабочих мест служб транспортного контроля в части ведения оперативного учета, регистрации транзитного автотранспортного средства, а также ввозимых и вывозимых грузов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   027        Создание   Разработка технического   В те-  Минис-
информа-   задания информационной    чение  терство
ционной    системы, обеспечивающей   года   транс-
аналити-   интеграцию Базы данных в         порта и
ческой     мировую транспортную сеть        коммуни-
системы    баз данных.                      каций
транс-                                      Респуб-
портной                                     лики
базы                                        Казах-
данных                                      стан
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 7669 мың теңге (жетi миллион алты жүз алпыс тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қол қою туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Pecпубликасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегi N 903  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 сәуiрдегi N 566  қаулысымен мақұлданған Қазақстан Республикасының халықаралық көлiк дәлiздерiн дамыту тұжырымдамасы; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 маусымдағы N 801  қаулысымен мақұлданған Қазақстан Республикасы мемлекеттiк көлiк саясатының 2008 жылға дейiнгi кезеңге арналған тұжырымдамасы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекеттiк басқару және бақылау органдарын, ғылыми және жобалау ұйымдарды, отандық және шетелдiк тасымалдаушыларды, сондай-ақ халықаралық ұйымдарды республиканың транзиттiк-көлiктiк әлеуетiнiң бар болуы, жай-күйi және қолданылуы туралы шынайы және жедел ақпаратпен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Өзiне көлiк-коммуникация кешенiнiң ақпаратын жинау, талдау, тексеру мен оны енгiзудi және одан әрi дамытудың болжауын енгiзетiн көлiктiк деректер базасын құру; уақытша кiретiн және шығатын автокөлiк құралдарын, сондай-ақ тасымалданатын жүктердi орталықтандырылған есепке алу; транзиттiк автокөлiк құралға, сондай-ақ әкелiнетiн және шығарылатын жүктерге жедел есепке алу, тiркеу жүргiзу бөлiгiнде көлiктiк бақылау қызметтерiнiң жұмыс орындарын автоматтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   027       Көлiк        Дерек базасын       Жыл    Қазақстан
деректерi    әлемдiк көлiктiк    бойы   Республикасы.
базасының    дерек базаларының          ның Көлiк
ақпараттық   желiсiне бiрiгуiн          және коммуни.
талдамалық   қамтамасыз ететiн          кациялар
жүйесін      ақпараттық жүйенiң         министрлiгi
құру         техникалық тапсыр.
масын әзiрлеу.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание информационно-аналитической транспортной базы данных позволит сконцентрировать в Министерстве транспорта и коммуникаций поток информации для обеспечения органов государственного управления на транспорте оперативной и объективной информацией, необходимой для принятия обоснованных управленческих решений по повышению конкурентоспособности транспортного комплекса и определению государственной научно-технической и инвестиционной политики, а также государственной поддержке предпринимательства малому и среднему бизнесу.
Кроме того, информация созданной базы данных будет использована для оперативной подготовки докладов и презентаций возможностей транспортного комплекса на международных форумах и научно-практических конференциях.
Приложение 138
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 028
"Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной
инфраструктуры" на 2004 год
1. Стоимость: 10578780 тысяч тенге (десять миллиардов пятьсот семьдесят восемь миллионов семьсот восемьдесят тысяч тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года N 1019 "О Государственной программе развития города Алматы на 2003-2010 годы";  Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана";  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана";  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2002 года N 1190 "О развитии инженерной инфраструктуры и дорог города Астаны до 2010 года"; постановление акимата Атырауской области от 4 ноября 2002 года N 262 "Об индикативном плане социально-экономического развития Атырауской области на 2003-2005 годы"; постановление Совета Министров Казахской ССР от 11 мая 1990 года N 182 "Об обеспечении строительства первого участка первой линии метрополитена в городе Алматы".

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Ақпараттық-талдау көлiктiк деректер базасын құру Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнде көлiк кешенiнiң бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру жөнiндегi негiзделген басқару шешiмдердi қабылдауға және мемлекеттiк ғылыми-техникалық пен инвестициялық саясатты белгiлеуге, сондай-ақ кәсiпкерлiкке, шағын және орта бизнеске мемлекеттiк қолдауға қажеттi жедел және объективтi ақпаратпен көлiктегi мемлекеттiк басқару органдарын қамтамасыз ету ақпарат ағынын жинақтауға мүмкiндiк бередi.
Бұдан басқа, құрылған дерек базасының ақпараты халықаралық форумдар мен ғылыми-практикалық конференцияларда баяндамаларды жедел дайындау және көлік кешенінің мүмкіндіктерін көрсету үшін пайдаланатын болады.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
138-қосымша
Ескерту. 138-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K  қаулысымен .
Ескерту. 138-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.08.19. N  197Н , 2004.12.27. N  197аэ қаулыларымен.
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Көлiк жүйесiн дамытуға Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер"
деген 028 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10578780 мың теңге (он миллиард бес жүз жетпiс сегіз миллион жетi жүз сексен мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Алматы қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 10 ақпандағы N 1019  Жарлығы ; "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574  Жарлығы ; "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534  қаулысы ; "Астана қаласының инженерлiк инфрақұрылымын және жолдарын 2010 жылға дейiн дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қарашадағы N 1190  қаулысы ; "Атырау облысын әлеуметтiк-экономикалық дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған индикативтiк жоспары туралы" Атырау облысы әкiмшiлiгiнiң 2002 жылғы 4 қарашадағы N 262  қаулысы ; "Алматы қаласында метрополитеннiң бiрiншi желiсiнiң бiрiншi учаскесiн салуды қамтамасыз ету туралы" Қазақ ССР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 11 мамырдағы N 182 қаулысы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Развитие транспортной инфраструктуры.
5. Задачи бюджетной программы: перечисление целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Астана и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   028        Целевые    Перечисление целевых ин-  В те-  Минис-
инвести-   вестиционных трансфертов  чение  терство
ционные    областным бюджетам и бюд- года   транс-
трансферты жетам городов Астана и           порта и
областным  Алматы на развитие транс-        коммуни-
бюджетам,  портной инфраструктуры по        каций
бюджетам   перечню и в пределах сумм        Респуб-
городов    согласно  приложению 2 к         лики
Астаны и   постановлению Правитель-         Казах-
Алматы на  ства Республики Казахстан        стан
развитие   от 12 декабря 2003 года
транспорт- N 1260 "О реализации За-
ной инфра- кона Республики Казахстан
структуры  "О республиканском бюджете
на 2004 год".
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение строительства мостового перехода через реку Урал в городе Атырау; строительство транспортной развязки на пересечении ул. Саина - пр. Раиымбека в городе Алматы; строительство автомобильных дорог в микрорайонах малой застройки города Алматы; строительство первой очереди метрополитена в городе Алматы; выполнение объема работ по строительству магистральной автодороги в городе Астане с автодорожным мостом через реку Ишим (завершение строительства магистральной автодороги, тепловых сетей 2 ДУ 200-600, выполнение объема строительно-монтажных работ по магистральной теплотрассе 2ДУ 800, автодорожному мосту Ml); проектно-сметная документация, прошедшая государственную экспертизу и утвержденная в установленном законодательством порядке по проекту строительства нового моста М2; завершение строительства и ввод в эксплуатацию улиц нового центра города Астаны: улица N 18 от улицы N 19 до улицы N 12; улица N 17 от улицы N 19 до улицы N 12; улица западнее улицы N 17 от улицы N 19 до улицы N 2; улица восточнее пр.Кабанбай батыра от улицы N 19 до улицы N 2*. Строительство, реконструкция и проектирование перекрестка проспекта Кабанбай батыра и улицы N 2; перекрестка проспекта Кабанбай батыра и улицы N 1, строительство проспекта Абая от улицы Можайского, включая строительство моста, и от моста до микрорайона Юго-Восток (с частичным выносом инженерных сетей с асфальтобетонным покрытием в городе Астане; строительство участков улиц N 17, 18 и местных проездов вдоль и поперек водно-зеленого бульвара в городе Астане, строительство и проектирование улиц N 1, 2 "(асфальтирование)".
*) Примечание:

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Көлiк инфрақұрылымын дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне көлiктiк инфрақұрылымды дамытуға мақсатты инвестициялық трансферттер аудару.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   028       Көлiк жүйе.  Облыстық бюджет.    Жыл    Қазақстан
сiн дамы.    терге, Астана       бойы   Республикасы.
туға Астана  және Алматы                ның Көлік
және Алматы  қалаларының                және коммуни.
қалаларының  бюджеттерiне               кациялар
бюджеттерi.  "2004 жылғы                министрлігі
не берiле.   республикалық
тiн мақсат.  бюджет туралы"
ты инвести.  Қазақстан Республи.
циялық       касының Заңын
трансферт.   жүзеге асыру
тер          туралы" Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнiң 2003
жылғы 12 желтоқсан.
дағы N 1260 қаулы.
сының 2-қосымшасын.
да көрсетiлген
тiзбе бойынша және
сома шегiнде көлiк.
тiк инфрақұрылымды
дамытуға мақсатты
инвестициялық
трансферттерді
аудару.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Атырау қаласындағы Жайық өзенi арқылы көпiр өткелiн салуды қамтамасыз ету; Алматы қаласындағы Саин көшесi-Райымбек даңғылы қиылысында көлiктiк айырым салу; Алматы қаласының шағын құрылыс ықшам аудандарында автомобиль жолдарын салу; Алматы қаласында метрополитеннiң бiрiншi кезегiн салу; Астана қаласында Есiл өзенi арқылы өтетiн автожол көпiрмен магистралдық автожолын салу жөнiндегi жұмыстар көлемiн орындау (магистралдық автожолының, 2 ДУ 200-600 жылыту желiсiнiң құрылысын аяқтау, 2 ДУ 800 магистралдық жылыту трассасы, M1 автожол көпiрi жөнiндегi құрылыс-монтаждау жұмыстарының көлемiн орындау); М2 жаңа көпiрiн салу жобасы жөнiнде мемлекеттiк сараптамадан өткен және заңнамада белгiленген тәртiппен бекiтiлген жобалау-сметалық құжаттама; Астана қаласының жаңа орталығы көшелерiнiң құрылысын аяқтау және оларды пайдалануға беру: N 19-көшеден N 12-көшеге дейiн N 18-көше; N 19-көшеден N 12-көшеге дейiн N 17-көше; N 19-көшеден N 2-көшеге дейiн N 17-көшенiң батыс жағындағы көше; N 19-көшеден N 2-көшеге дейiн Қабанбай батыр даңғылынан шығыс жағындағы көше*, Қабанбай батыр даңғылы мен N 2 көше қиылысын; Қабанбай батыр даңғылы мен N 1 көше қиылысын салу, қайта жаңарту және жобалау; көпiр құрылысын қоса алғанда, Абай даңғылын Можайский көшесiнен және көпiрден Оңтүстік-Шығыс шағын ауданына дейiн салу (Астана қаласындағы асфальт-бетон жабылған инженерлiк желiлердiң бір бөлігін шығарып); Астана қаласында N 17, 18-көшелердің учаскелерін және сулы-көгалды бульвардың ұзына бойында және көлденеңінен жергілікті өткелдерді салу, N 1, 2 көшелердi салу және жобалау (асфальттеу).<*>

Перечень инвестиционных проектов согласно  приложению 2 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "Об утверждении Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год", а также мероприятия в соответствии с утвержденной в установленном законодательством порядке проектно-сметной документацией (с указанием номера и даты утверждения или заключения государственной экспертизы ПСД), количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов отражаются в паспортах местных бюджетных программ.  <*>
Сноска. Пункт 7 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года   N 197K от 19 августа 2004 года   N 197N от 27 декабря 2004 года  N 197аэ .
Приложение 139
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 029
"Целевые трансферты бюджету города
Алматы на ремонт автомобильных дорог"
на 2004 год
1. Стоимость: 1303670 тысяч тенге (один миллиард триста три миллиона шестьсот семьдесят тысяч тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года  N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года N 1019 "О Государственной программе развития города Алматы на 2003-2010 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: капитальный ремонт городских дорог, поддержание и улучшение транспортно-эксплуатационных показателей городских (дорог) улиц, улучшение экологической обстановки.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение функционирования дорог, увеличение пропускной способности городских дорог (улиц), увеличение параметров проезжей части на улицах города.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

*) Ескерту: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 қаулысына 2-қосымшаға сәйкес инвестициялық жобалардың тiзбесi, сондай-ақ заңнамада белгiленген тәртiппен бекiтiлген жобалық-сметалық құжаттамаға (ЖСҚ мемлекеттiк сараптауды бекiтудiң немесе қорытындысының нөмiрi мен күнiн көрсетiп) сәйкес iс-шаралар, трансферттердi игеру шеңберiнде күтілетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
139-қосымша
Ескерту. 139-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K  қаулысымен .
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Автокөлiк жолдарын жөндеуге Алматы қалалық бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер"
деген 029 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1303670 мың теңге (бір миллиард үш жүз үш миллион алты жүз жетпiс мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Алматы қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 10 ақпандағы N 1019  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қала жолдарын күрделi жөндеу, қала көшелерiнiң (жолдарының) көлiктiк-пайдаланымдық көрсеткiштерiн қолдау және жақсарту, экологиялық жағдайды жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жолдардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету, қала жолдарының (көшелерiнiң) өткiзу қабiлеттiлiгiн арттыру, қала көшелерiнде жүрiп өту бөлшегiнiң өлшемдерiн ұлғайту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________

1   029        Целевые    Перечисление целевых      В те-  Минис-
трансферты трансфертов бюджету го-   чение  терство
бюджету    рода Алматы на ремонт     года   транс-
города     автомобильных дорог.             порта и
Алматы на                                   коммуни-
ремонт                                      каций
автомо-                                     Респуб-
бильных                                     лики Ка-
дорог                                       захстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение финансирования капитального ремонта автомобильных дорог в городе Алматы*.
* Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 140
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Содержание здания административно-технологического комплекса
"Transport tower" на 2004 год
1. Стоимость: 212275 тысяч тенге (двести двенадцать миллионов двести семьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1202 "О некоторых вопросах передачи здания административно-технологического комплекса "Transport tower" в республиканскую собственность".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: хозяйственное обслуживание здания "Transport tower" (далее - Здание).
5. Задачи бюджетной программы: поддержка и техническое обслуживание технологического оборудования. Здания, охрана, хозяйственное обслуживание Здания.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   030        Содержание Поддержка, техническое    В те-  Минис-
здания     обслуживание и ремонт     чение  терство
админист-  здания площадью 32294     года   транс-
ративно-   квадратных метров, в том         порта и
технологи- числе: электротехничес-          коммуни-
ческого    кого оборудования, инже-         каций
комплекса  нерных сетей и коммуника-        Респуб-
"Transport ций, приточно-вытяжной           лики
tower"     системы вентиляции, по-          Казах-
жарной безопасности,             стан
пожарной сигнализации и
дымоудаления, автомати-
ческой телефонной станции
с внешними и внутренними
сетями; обслуживание
наружных инженерных
сетей; проведение профи-
лактических работ системы
хладо-теплоснабжения,
горячего и холодного
водоснабжения; работу
лифтов; охрана Здания;
Содержание в чистоте
внутренних помещений и
фасада здания, а также
прилегающей к нему терри-
тории, санитарная обра-
ботка Здания, вывоз му-
сора и снега с территории
и другие необходимые
работы для обеспечения
нормального функциониро-
вания Здания; Обеспечение
хозяйственного обслужива-
ния Здания.
-------------------------------------------------------------------

1   029       Автокөлiк    Алматы қаласының    Жыл    Қазақстан
жолдарын     бюджетiне автомо.   бойы   Республикасы.
жөндеуге     биль жолдарын              ның Көлік
Алматы       жөндеуге арналған          және коммуни.
қалалық      мақсатты трансферт.        кациялар
бюджетіне    тердi аудару               министрлiгi
берiлетiн
мақсатты
трансферт.
тер
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Алматы қаласындағы автомобиль жолдарын күрделi жөндеудi қаржыландыруды қамтамасыз ету*.
* Iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, республикалық бюджеттен трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламасының паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
140-қосымша
215 - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Transport tower" әкiмшiлiк-технологиялық кешенi
ғимаратын күтiп-ұстау"
деген 030 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 212275 мың теңге (екi жүз он екi миллион екi жүз жетпiс бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Transport tower" әкiмшiлiк-технологиялық кешенi ғимаратын республикалық меншiкке берудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1202  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Transport tower" ғимаратына (бұдан әрi - Ғимарат) шаруашылық қызмет көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Ғимараттың технологиялық жабдықтарын қолдау және оларға техникалық қызмет көрсету, Ғимаратты күзету, оған шаруашылық қызмет көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   030       "Transport   Ауданы 32294 шаршы  Жыл    Қазақстан
tower"       метр ғимаратты      бойы   Республикасы.
әкiмшiлiк-   күтiп ұстау, оған          ның Көлік
технология.  техникалық қызмет          және коммуни.
лық кешенi   көрсету және оны           кациялар
ғимаратын    жөндеу, соның              министрлігі
күтiп-       iшiнде: электр
ұстау        техникалық жабдық.
тарды, инженерлiк
желiлер мен
коммуникацияларды,
желдеткiштiң ауаны
сору-шығару жүйе.
сiн, өрт қауiпсiз.
дiгiн, өрт дабылы
мен түтiндi жоюды,
сыртқы және iшкi
желiлерi бар
автоматты телефон
станциясын қолдау;
сыртқы инженерлiк
желiлерге қызмет
көрсету; суық-жылу.
мен жабдықтау,
ыстық және суық
сумен жабдықтау
жүйесiнiң, лифтiлер
жұмысының алдын алу
жұмыстарын жүргiзу;
Ғимаратты күзету;
Iшкi үй-жайлар
мен ғимараттың
қасбетiн, сондай-ақ
оған жапсарлас
аумақты таза ұстау,
Ғимаратты санитар.
лық тазарту,
аумақтан қоқыс пен
қарды әкету және
Ғимараттың қалыпты
жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету үшiн
қажетті басқа да
жұмыстар; Ғимаратқа
шаруашылық қызмет
көрсетудi қамтама.
сыз ету.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: бесперебойное и безаварийное функционирование всего технологического оборудования Здания, создание нормальных трудовых и социально-бытовых условий для государственных служащих.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Ғимараттың барлық технологиялық жабдықтарының үздiксiз және авариясыз жұмыс iстеуi; мемлекеттiк қызметкерлер үшiн қалыпты еңбек және әлеуметтік-тұрмыстық жағдайлар жасау.