Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № А-6/219 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Ақмола облысы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 17 мамырдағы
№ А-6/219 қаулысына қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. "Ақмола облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 мамырдағы № А-5/202 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4225 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2014 жылғы 14 маусымда жарияланған).
2. "Ақмола облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № А-6/298 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4320 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 5 қыркүйекте жарияланған).
3. "Ақмола облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № А-6/312 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4324 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2014 жылғы 30 тамызда жарияланған).
4. "Ақмола облысының тілдерді дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № А-6/325 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4325 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2014 жылғы 4 қыркүйекте жарияланған).
5. "Ақмола облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 тамыздағы № А-7/359 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4347 болып тіркелген, Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2014 жылғы 4 қыркүйекте жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 17 мая 2016 года № А-6/219
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области вводится в действие со дня подписания.
Аким области С.Кулагин
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 17 мая 2016 года
№ А-6/219
Перечень постановлений акимата Акмолинской области,
признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление образования Акмолинской области" от 20 мая 2014 года № А-5/202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4225, опубликовано 14 июня 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования Акмолинской област" от 14 июля 2014 года № А-6/298 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4320, опубликовано 28 августа 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
3. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление финансов Акмолинской области" от 21 июля 2014 года № А-6/312 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4324, опубликовано 30 августа 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
4. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление по развитию языков Акмолинской области" от 25 июля 2014 года № А-6/325 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4325, опубликовано 4 сентября 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
5. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Акмолинской области" от 12 августа 2014 года № А-7/359 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4347, опубликовано 4 сентября 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").

6. "Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы № А-8/394 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4375 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 13 қазанда жарияланған).
7. "Ақмола облысының мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № А-8/454 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4420 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2014 жылғы 11 қарашада жарияланған).
8. "Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № А-8/457 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4430 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 13 қарашада жарияланған).
9. "Ақмола облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қазандағы № А-9/483 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4429 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 13 қарашада жарияланған).
10. "Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № А-10/535 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4509 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған).
11. "Ақмола облысының жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қарашадағы № А-10/544 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4531 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 13 қарашада жарияланған).
12. "Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № А-11/572 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4542 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 14 қаңтарда жарияланған).

6. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление архитектуры и градостроительства Акмолинской области" от 26 августа 2014 года № А-8/394 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4375, опубликовано 13 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление культуры Акмолинской области" от 23 сентября 2014 года № А-8/454 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4420, опубликовано 11 ноября 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда).
8. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Акмолинской области" от 24 сентября 2014 года № А-8/457 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4430, опубликовано от 13 ноября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
9. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Акмолинской области" от 2 октября 2014 года № А-9/483 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4429, опубликовано от 13 ноября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
10. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области" от 11 ноября 2014 года № А-10/535 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4509, опубликовано от 30 декабря 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
11. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление по вопросам молодежной политики Акмолинской области" от 18 ноября 2014 года № А-10/544 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4531, опубликовано 13 января 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
12. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление внутренней политики Акмолинской области" от 26 ноября 2014 года № А-11/572 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4542, опубликовано от 14 января 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

13. "Ақмола облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № А-11/599 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4597 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 5 ақпанда жарияланған).
14. "Ақмола облысының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № А-1/17 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4638 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 13 ақпанда жарияланған).
15. "Ақмола облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № А-1/25 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4614 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 05 ақпанда жарияланған).
16. "Ақмола облысының туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № А-2/57 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4684 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 31 наурызда жарияланған).
17. "Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № А-2/66 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4715 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 сәуірде жарияланған).
18. "Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы № А-8/394 қаулысына өзгеріс енгізу туралы Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-3/85 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4722 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 16 сәуірде жарияланған).
19. "Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № А-3/101 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4748 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 25 сәуірде жарияланған).

13. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление по делам религий Акмолинской области" от 11 декабря 2014 года № А-11/599 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4597, опубликовано от 05 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
14. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление по контролю за использованием и охраной земель Акмолинской области" от 19 января 2015 года № А-1/17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4638, опубликовано от 13 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
15. Постановление акимата Акмолинской "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление ветеринарии Акмолинской области" области" от 21 января 2015 года № А-1/25 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4614, опубликовано от 05 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
16. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление туризма Акмолинской области" от 9 февраля 2015 года № А-2/57 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4684, опубликовано 31 марта 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
17. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства Акмолинской области" от 19 февраля 2015 года № А-2/66 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4715, опубликовано от 10 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
18. Постановление акимата Акмолинской области от 26 февраля 2015 года № А-3/85 "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 26 августа 2014 года № А-8/394 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление архитектуры и градостроительства Акмолинской области" от 26 февраля 2015 года № А-3/85 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4722, опубликовано 16 апреля 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
19. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения Акмолинской области" от 12 марта 2015 года № А-3/101 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4748, опубликовано 25 апреля 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").

20. "Ақмола облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № А-6/298 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № А-3/113 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4734 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 сәуірде жарияланған).
21. "Ақмола облысының еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № А-4/127 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4782 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 19 мамырда жарияланған).
22. "Ақмола облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 мамырдағы № А-5/202 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № А-4/142 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4789 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 26 мамырда жарияланған).
23. "Ақмола облысының жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қарашадағы № А-10/544 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № А-4/157 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4802 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 11 маусымда жарияланған).
24. "Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № А-8/457 қаулысына өзгерістер енгізу туралы Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № А-4/170 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4775 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 7 мамырда жарияланған).
25. "Ақмола облысы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № А-5/206 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4840 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 8 маусымда жарияланған).

20. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 14 июля 2014 года № А-6/298 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования Акмолинской области" от 26 марта 2015 года № А-3/113 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4734, опубликовано от 10 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
21. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление по инспекции труда Акмолинской области" от 31 марта 2015 года № А-4/127 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4782, опубликовано 19 мая 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
22. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 20 мая 2014 года № А-5/202 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление образования Акмолинской области" от 6 апреля 2015 года № А-4/142 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4789, опубликовано 26 мая 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
23. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 18 ноября 2014 года № А-10/544 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление по вопросам молодежной политики Акмолинской области" от 16 апреля 2015 года № А-4/157 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4802, опубликовано 11 июня 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
24. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 24 сентября 2014 года № А-8/457 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Акмолинской области" от 20 апреля 2015 года № А-4/170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4775, опубликовано 07 мая 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
25. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента акимата Акмолинской области" от 18 мая 2015 года № А-5/206 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4840, опубликовано от 08 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

26. "Ақмола облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 мамырдағы № А-5/216 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4838 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 8 шілдеде жарияланған).
27. "Ақмола облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № А-6/267 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4886 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 27 шілдеде жарияланған).
28. "Ақмола облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 тамыздағы № А-7/359 қаулысына өзгеріс енгізу туралы Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № А-7/286 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4878 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 28 шілдеде жарияланған).
29. "Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № А-3/101 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № А-7/308 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4923 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 13 тамызда жарияланған).
30. "Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы № А-8/394 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/571 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5224 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2016 жылғы 4 ақпанда жарияланған).
31. "Ақмола облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 мамырдағы № А-5/202 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/592 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5235 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2016 жылғы 4 ақпанда жарияланған).

26. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление координации занятости и социальных программ Акмолинской области" от 20 мая 2015 года № А-5/216 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4838, опубликовано от 08 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
27. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акмолинской области" от 12 июня 2015 года № А-6/267 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4886, опубликовано от 27 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
28. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 12 августа 2014 года № А-7/359 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Акмолинской области" от 18 июня 2015 года № А-7/286 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4878, опубликовано 28 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
29. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 12 марта 2015 года № А-3/101 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения Акмолинской области" от 29 июня 2015 года № А-7/308 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4923, опубликовано 13 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
30. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 26 августа 2014 года № А-8/394 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление архитектуры и градостроительства Акмолинской области" от 14 декабря 2015 года № А-12/571 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5224, опубликовано 4 февраля 2016 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
31. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 20 мая 2014 года № А-5/202 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление образования Акмолинской области" от 23 декабря 2015 года № А-12/592 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5235, опубликовано 4 февраля 2016 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").

32. "Ақмола облысының мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № А-8/454 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № А-1/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5260 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 26 ақпанда жарияланған).
33. "Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № А-2/66 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № А-2/42 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5275 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 наурызда жарияланған).
34. "Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № А-8/457 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № А-5/136 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5319 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 11 мамырда жарияланған).
35. "Ақмола облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 мамырдағы № А-5/216 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № А-5/137 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5321 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 06 мамырда жарияланған).
36. "Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттікмекемесінің ережесін бекітутуралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № А-11/572 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № А-5/138 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5322 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 06 мамырда жарияланған).
37. "Ақмола облысының еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № А-4/127 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № А-5/139 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5320 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 6 мамырда жарияланған).

32. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 сентября 2014 года № А-8/454 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление культуры Акмолинской области" от 12 января 2016 года № А-1/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5260, опубликовано от 26 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
33. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 19 февраля 2015 года № А-2/66 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства Акмолинской области" от 29 января 2016 года № А-2/42 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5275, опубликовано от 15 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
34. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 24 сентября 2014 года № А-8/457 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Акмолинской области" от 29 марта 2016 года № А-5/136 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5319, опубликовано от 11 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
35. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 20 мая 2015 года № А-5/216 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление координации занятости и социальных программ Акмолинской области" от 29 марта 2016 года № А-5/137 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5321, опубликовано от 06 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
36. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Акмолинской области от 26 ноября 2014 года № А-11/572 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление внутренней политики Акмолинской области" от 29 марта 2016 года № А-5/138 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5322, опубликовано от 06 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
37. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 31 марта 2015 года № А-4/127 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление по инспекции труда Акмолинской области" от 29 марта 2016 года № А-5/139 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5320, опубликовано от 06 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

38. "Ақмола облысының архивтер мен құжаттамалар басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № А-5/141 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5284 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 14 сәуірде жарияланған).
39. "Ақмола облысының кәсіпкерлікжәне өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № А-5/149 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5332 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 16 мамырда жарияланған).

38. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление архивов и документации Акмолинской области" от 30 марта 2016 года № А-5/141 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5284, опубликовано от 14 апреля 2016года в информационно-правовой системе "Әділет").
39. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области" от 5 апреля 2016 года № А-5/149 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5332, опубликовано от 16 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").