"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне инновацияларды ынталандыру, цифрландыруды, ақпараттық қауіпсіздікті дамыту және білім беру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2022 жылғы 14 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 11 ақпандағы № 25-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 25 тамыздағы № 128-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған қабылдануы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне инновацияларды ынталандыру, цифрландыруды, ақпараттық қауіпсіздікті дамыту және білім беру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2022 жылғы 14 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңымен негізделген құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 11 ақпандағы № 25-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 91-жол алып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Президентіне және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын;
3) ай сайын, 30-ы күнінен кешіктірмей тізбеге сәйкес құқықтық актілерді әзірлеу және қабылдау туралы ақпаратты жалпыға қолжетімді мемлекеттік ақпараттандыру объектісінде орналастырып тұрсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2022 жылғы 25 тамыздағы
№ 128-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 14 июля 2022 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам стимулирования инноваций, развития цифровизации, информационной безопасности и образования" и внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 февраля 2022 года № 25-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между уровнями государственного управления"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2022 года № 128-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых обусловлено Законом Республики Казахстан от 14 июля 2022 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам стимулирования инноваций, развития цифровизации, информационной безопасности и образования" (далее – перечень).
2. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 февраля 2022 года № 25-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между уровнями государственного управления" следующее изменение:
в перечне правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между уровнями государственного управления", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 91, исключить.
3. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение Президенту Республики Казахстан и в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню;
3) ежемесячно, не позднее 30 числа, размещать на общедоступном государственном объекте информатизации информацию о разработке и принятии правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр А. Смаилов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 августа 2022 года № 128-р
Перечень

Қабылдануы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне инновацияларды ынталандыру, цифрландыруды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2022 жылғы 14 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңымен негізделген құқықтық актілердің тізбесі
1
Р/с № Құқықтық актінің атауы Құқықтық актінің нысаны Орындауға жауапты мемлекеттік орган Орындау мерзімі Құқықтық актіні сапалы және уақтылы әзірлеуге және енгізуге жауапты тұлға

правовых актов, принятие которых обусловлено Законом Республики Казахстан от 14 июля 2022 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам стимулирования инноваций, развития цифровизации, информационной безопасности и образования"
п/п
Наименование правового акта Форма
правового
акта
Государственный орган, ответственный за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение правового акта

1 2 3 4 5 6
1.
"Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 427 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
СЖРА (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
А.А.
Шайымова
2.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 11 қарашадағы № 203 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
М.Ж. Хаджиева
3.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 24 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 501 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.С. Жамбакин
4.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2022 жылғы қыркүйек
А.Қ. Мадалиев
5.
"Маманды жұмысқа жіберу, бюджет қаражаты есебінен шеккен шығыстарды өтеу, өз бетінше жұмысқа орналасу құқығын беру, мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде білім алған Қазақстан Республикасының азаматтарын жұмыспен өтеу жөніндегі міндетінен босату немесе олардың міндетін тоқтату қағидаларын бекіту және "Білім беру грантын беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 58 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 390 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҒЖБМ
2022 жылғы қыркүйек
К.А. Ерғалиев
6.
"Жетім баланы және (немесе) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы асырап алуға байланысты біржолғы ақшалай төлемді тағайындау, қайтару қағидаларын және оның мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 шілдедегі № 787 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ОМ
2022 жылғы қыркүйек
Ғ.Б. Бейсембаев
7.
"Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 994 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭМ
2022 жылғы қыркүйек
Ж.З. Жахметова
8.
Мемлекеттік басқаруды цифрлық трансформациялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.С.Жамбакин
9.
Мемлекеттік басқарудың цифрлық трансформациясын ұйымдастырушылық және әдіснамалық сүйемелдеуді жүзеге асыратын заңды тұлғаны айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.С. Жамбакин
10.

1 2 3 4 5 6
1.
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 октября 2020 года № 427 "О некоторых вопросах Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан"
Указ Президента
Республики Казахстан
АСПиР (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Шаимова А.А.
2.
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 2019 года № 203 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан"
Указ Президента
Республики Казахстан
АРРФР (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Хаджиева М.Ж.
3.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 501 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 24 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
4.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЮ
сентябрь 2022 года
Мадалиев А.К.
5.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 390 "Об утверждении Правил направления специалиста на работу, предоставления права самостоятельного трудоустройства, освобождения от обязанности или прекращения обязанности по отработке гражданами, обучавшимися на основе государственного образовательного заказа, и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 58 "Об утверждении Правил присуждения образовательного гранта"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНВО
сентябрь 2022 года
Ергалиев К.А.
6.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2014 года № 787 "Об утверждении Правил назначения, возврата и размера единовременной денежной выплаты в связи с усыновлением ребенка-сироты и (или) ребенка, оставшегося без попечения родителей"
постановление Правительства Республики Казахстан
МП
сентябрь 2022 года
Бейсембаев Г.Б.
7.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 994 "Вопросы Министерства энергетики Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЭ
сентябрь 2022 года
Жахметова Ж.З.
8.
Об утверждении правил цифровой трансформации государственного управления
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
9.
Об определении юридического лица, осуществляющего организационное и методологическое сопровождение цифровой трансформации государственного управления
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь т 2022 года
Жамбакин А.С.
10.

"Ақпараттық қауіпсіздіктің оқыс оқиғаларына ден қоюдың дағдарысқа қарсы ұлттық жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 9 тамыздағы № 488 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.Е. Оразбек
11.
"Ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылым объектілерін ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылымның аса маңызды объектілеріне жатқызу қағидалары мен өлшемшарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 қыркүйектегі № 529 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.Е. Оразбек
12.
"Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласындағы бірыңғай талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 832 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.Е. Оразбек
13.
"Меншік иесінің және (немесе) оператордың, сондай-ақ үшінші тұлғаның дербес деректерді қорғау жөніндегі шараларды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 909 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.Е. Оразбек
14.
"Туу туралы куәлікті ресімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 қыркүйектегі № 929 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2022 жылғы қыркүйек
А.Қ. Мадалиев
15.
"Азаматтық персонал қатарындағы адам бітімгершілік операция кезеңінде, сондай-ақ бітімгершілік операцияға қатысу нәтижесінде мертігуі (жаралануы, жарақаттануы, контузия алуы), ауыруы салдарынан қаза тапқан (қайтыс болған), бітімгершілік операция кезеңінде мүгедектік белгіленген немесе мертіккен (жараланған, жарақаттанған, контузия алған) жағдайларда біржолғы өтемақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 277 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қорғанысмині
2022 жылғы қыркүйек
Б.Қ. Тортаев
16.
"Әскери қызметін өткеру кезеңінде әскери қызметші немесе әскери жиындарға шақырылған әскери міндетті қаза тапқан (қайтыс болған) жағдайда, оған мүгедектік белгіленген кезде немесе ол әскери қызмет міндеттерін орындауға байланысты мертіккен жағдайда біржолғы өтемақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 868 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қорғанысмині
2022 жылғы қыркүйек
Б.Қ. Тортаев
17.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2018 года № 488 "Об утверждении Национального антикризисного плана реагирования на инциденты информационной безопасности"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Оразбек А.Е.
11.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2016 года № 529 "Об утверждении Правил и критериев отнесения объектов информационно-коммуникационной инфраструктуры к критически важным объектам информационно-коммуникационной инфраструктуры"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Оразбек А.Е.
12.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2016 года № 832 "Об утверждении единых требований в области информационно-коммуникационных технологий и обеспечения информационной безопасности"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь т 2022 года
Оразбек А.Е.
13.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2013 года № 909 "Об утверждении Правил осуществления собственником и (или) оператором, а также третьим лицом мер по защите персональных данных"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь т 2022 года
Оразбек А.Е.
14.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2013 года № 929 "Об утверждении Правил оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия и уничтожения свидетельства о рождении"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЮ
сентябрь т 2022 года
Мадалиев А.К.
15.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 277 "Об утверждении Правил выплаты единовременной компенсации в случаях гибели (смерти) лица из числа гражданского персонала в период миротворческой операции, а также в результате увечья (ранения, травмы, контузии), заболевания, полученных в результате участия в миротворческой операции, установления инвалидности или получения увечья (ранения, травмы, контузии) в период миротворческой операции"
постановление Правительства Республики Казахстан
МО
сентябрь 2022 года
Тортаев Б.К.
16.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 868 "Об утверждении Правил выплаты единовременной компенсации в случае гибели (смерти) военнослужащего в период прохождения им воинской службы или военнообязанного, призванного на воинские сборы, при установлении ему инвалидности или в случае получения им увечья, связанного с исполнением обязанностей воинской службы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МО
сентябрь 2022 года
Тортаев Б.К.
17.

"Әскери қызметшiлерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдары, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерлеріне, сондай-ақ арнаулы атақтар, сыныптық шендер алу және нысанды киiм киiп жүру құқықтары 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап жойылған адамдарға және Қазақстан Республикасының ішкі істер органдарындағы медициналық лауазымдары 2022 жылғы 1 шілдеден және 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қысқартылған, лауазымы қысқартылған кезде еңбек сіңірген жылдары үзіліссіз әскери қызметте, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарындағы қызметте, мемлекеттік фельдъегерлік қызметте кемінде он екі жыл және алты ай болған адамдар қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесінің тергеу изоляторлары мен мекемелерінде орналасқан медициналық ұйымдарда жұмысын жалғастырған жағдайда осындай адамдарға зейнетақы төлемдерiн тағайындау және жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1500 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қорғанысмині
2022 жылғы қыркүйек
Б.Қ. Тортаев
18.
"Қорғаншыларға немесе қамқоршыларға жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-бағуға жәрдемақы тағайындау қағидаларын және оны төлеу мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 383 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ОМ
2022 жылғы қыркүйек
Ғ.Б. Бейсембаев
19.
"Дактилоскопиялық және геномдық тіркеуді жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 36 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2022 жылғы қыркүйек
Қ.И. Сөнтаев
20.
"Қазақстан Республикасы азаматының паспортын, Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігін, шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхатты, азаматтығы жоқ адамның куәлігін, босқын куәлігін және жол жүру құжатын ресімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 852 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2022 жылғы қыркүйек
М.Ш. Қожаев
21.
"Ішкі істер органдарының қызметкерлерін қызметтік тұрғынжаймен қамтамасыз ету, тұрғын үй төлемдерінің мөлшерін есептеу, оларды тағайындау, қайта есептеу, жүзеге асыру, тоқтату, тоқтата тұру және қайта бастау қағидаларын, сондай-ақ тұрғын үй төлемдерін алуға құқығы бар ішкі істер органдарының қызметкерлері лауазымдарының санаттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № 524 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2022 жылғы қыркүйек
С.С. Сәрсенов
22.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1500 "Об утверждении Правил назначения и осуществления пенсионных выплат военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы, а также лицам, права которых иметь специальные звания, классные чины и носить форменную одежду упразднены с 1 января 2012 года, и лицам, медицинские должности которых сокращены в органах внутренних дел Республики Казахстан с 1 июля 2022 года и 1 января 2023 года, имевшим на момент сокращения должности выслугу лет не менее двенадцати лет и шести месяцев непрерывной воинской службы, службы в специальных государственных и правоохранительных органах, государственной фельдъегерской службе, при условии продолжения ими работы в медицинских организациях, расположенных в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МО
сентябрь 2022 года
Тортаев Б.К.
18.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 383 "Об утверждении Правил назначения и размера выплаты пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей"
постановление Правительства Республики Казахстан
МП
сентябрь 2022 года
Бейсембаев Г.Б.
19.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2018 года № 36 "Об утверждении Правил проведения дактилоскопической и геномной регистрации"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
сентябрь 2022 года
Сунтаев К.И.
20.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 852 "Об утверждении Правил оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия и уничтожения паспорта гражданина Республики Казахстан, удостоверения личности гражданина Республики Казахстан, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан, удостоверения лица без гражданства, удостоверения беженца и проездного документа"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
сентябрь 2022 года
Кожаев М.Ш.
21.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № 524 "Об утверждении Правил обеспечения служебным жилищем сотрудников органов внутренних дел, исчисления размера, назначения, перерасчета, осуществления, прекращения, приостановления и возобновления жилищных выплат, а также категорий должностей сотрудников органов внутренних дел, имеющих право на получение жилищных выплат"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
сентябрь 2022 года
Сарсенов С.С.
22.

"Ерекше режимде ұстайтын білім беру ұйымында кәмелетке толмағандарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 қазандағы № 1142 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ОМ
2022 жылғы қыркүйек
Ғ.Б. Бейсембаев
23.
Ақпараттық қауіпсіздік оқиғалары мен тосын оқиғалары бойынша автоматтандырылған ақпарат жинау, өңдеу және алмасу жүйесін қосу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі басқармасының қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
О.Т. Қизатов
24.
"Прокуратура органдарына, сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметке және экономикалық тергеу қызметіне кіретін адамдар үшін алғашқы кәсіптік даярлыққа іріктеудің және оны өткізу шарттарының, сондай-ақ оларды алғашқы кәсіптік даярлықтан шығару негіздерінің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 80, Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 199 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 14 шiлдедегi № 675 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының, Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының және Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі төрағасының бірлескен бұйрығы
БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ҚМА (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Қ. Шындалиев,
Ұ.С. Сарқұлов,
Ж.Ф. Елемесов
25.
"Өзін-өзі тану" адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 29 қыркүйектегі № 522 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің бұйрығы
ОМ
2022 жылғы қыркүйек
Ш.Т. Каринова
26.
"Цифрлық құжаттар сервисін қолдана отырып, электрондық құжаттарды қалыптастыру, тексеру және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 352/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Н. Тұрысов
27.
Ақылды қалалар (Қазақстан Республикасының "ақылды" қалалары эталондық стандарты) салу әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ,
ҰЭМ
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Н. Тұрысов,
Б.Б. Омарбеков
28.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2014 года № 1142 "Об утверждении Правил предоставления специальных социальных услуг несовершеннолетним, находящимся в организации образования с особым режимом содержания"
постановление Правительства Республики Казахстан
МП
сентябрь 2022 года
Бейсембаев Г.Б.
23.
Об утверждении правил подключения и использования автоматизированной системы сбора, обработки и обмена информацией по событиям и инцидентам информационной безопасности
постановление
Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
АРРФР (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Кизатов О.Т.
24.
О внесении изменений в совместный приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 26 июня 2020 года № 80, Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 29 июня 2020 года № 199 и Министра финансов Республики Казахстан от 14 июля 2020 года № 675 "Об утверждении Правил отбора на первоначальную профессиональную подготовку и условия ее прохождения для лиц, поступающих на службу в органы прокуратуры, антикоррупционную службу и службу экономических расследований, а также основания их отчисления от первоначальной профессиональной подготовки"
совместный приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан, Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) и Председателя Агентства по финансовомумониторингу Республики Казахстан
ГП (по согласованию),
АПК (по согласованию),
АФМ (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Чиндалиев А.К.
Саркулов У.С.
Елемесов Ж.Ф.
25.
О признании утратившим силу приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 сентября 2018 года № 522 "Об утверждении программы нравственно-духовного образования "Самопознание"
приказ Министра просвещения Республики Казахстан
МП
сентябрь 2022 года
Каринова Ш.Т.
26.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 сентября 2020 года № 352/НҚ "Об утверждении Правил формирования, проверки и использования электронных документов с применением сервиса цифровых документов"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Турысов А.Н.
27.
Об утверждении методики построения "умных" городов (эталонный стандарт "умных" городов Республики Казахстан)
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
МНЭ
сентябрь 2022 года
Турысов А.Н.
Омарбеков Б.Б.
28.

"Электрондық үкіметтің" ақпараттандыру объектілеріне және ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылымның аса маңызды объектілеріне жатқызылған ақпараттық жүйелерге олардың ақпараттық қауіпсіздік талаптарына сәйкестігіне сынақтар жүргізу әдістемесі мен қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 111/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.Е. Оразбек
29.
"Электрондық үкіметтің" ақпараттандыру объектілері туралы мәліметтерді есепке алу және "электрондық үкіметтің" ақпараттандыру объектілерінің техникалық құжаттамасының электрондық көшірмелерін орналастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 25 шілдедегі № 174/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.С. Жамбакин
30.
Деректерді басқару жөніндегі талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.С. Жамбакин
31.
"Мемлекеттік органдардың архитектураларын әзірлеу, іске асыру, іске асырылуын қолдап отыру, мониторингтеу және дамыту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 12 тамыздағы № 193/НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қараша
А.С. Жамбакин
32.
"Мемлекеттік органдар үшін ақпараттық-коммуникациялық көрсетілетін қызметтердің құнын есептеу әдістемесін бекіту туралы Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 158/НҚ бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қараша
А.С. Жамбакин
33.
"Ақпараттық-коммуникациялық қызметтер каталогын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2016 жылғы 23 қарашадағы № 254 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қараша
А.С. Жамбакин
34.
"Электрондық әкімдіктің" үлгілік архитектурасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 3 шілдедегі № 304 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қараша
А.С. Жамбакин
35.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 3 июня 2019 года № 111/НҚ "Об утверждении методики и правил проведения испытаний объектов информатизации "электронного правительства" и информационных систем, отнесенных к критически важным объектам информационно-коммуникационной инфраструктуры, на соответствие требованиям информационной безопасности"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Оразбек А.Е.
29.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 25 июля 2019 года № 174/НҚ "Об утверждении Правил учета сведений об объектах информатизации "электронного правительства" и размещения электронных копий технической документации объектов информатизации "электронного правительства"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
30.
Об утверждении требований по управлению данными
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
31.
О внесении изменений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 12 августа 2019 года № 193/НҚ "Об утверждении правил разработки, реализации, сопровождения реализации, мониторинга и развития архитектуры государственных органов"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
ноябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
32.
О признании утратившим силу приказа Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 158/НҚ "Об утверждении Методики расчета стоимости информационно-коммуникационных услуг для государственных органов"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
ноябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
33.
О признании утратившим силу приказа Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2016 года № 254 "Об утверждении каталога информационно-коммуникационных услуг"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
ноябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
34.
О признании утратившим силу приказа Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 3 июля 2018 года № 304 "Об утверждении Типовой архитектуры "электронного акимата"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
ноябрь 2022 года
А.С. Жамбакин
35.

"Электрондық үкіметтің" ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылымының операторына бекітіп берілетін "электрондық үкіметтің" ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылымы объектілерінің тізбесін қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 29 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.С. Жамбакин
36.
"Ақпараттандырудың сервистік моделін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 129 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қараша
А.С. Жамбакин
37.
"Электрондық үкіметтің" архитектурасын дамыту жөніндегі талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 239 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қараша
А.С. Жамбакин
38.
"Электрондық үкіметтің" ақпараттандыру объектілерінің әзірленген бағдарламалық қамтылымын, бастапқы бағдарламалық кодтарын (болған кезде), лицензиялық бағдарламалық қамтылымын баптау кешенін есепке алу және сақтау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 29 маусымдағы № 146/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.С. Жамбакин
39.
"Электрондық үкіметтің" ақпараттандыру объектілерін құруға және дамытуға арналған техникалық тапсырмаларды жасау және қарау қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 29 маусымдағы № 143/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.С. Жамбакин
40.      \
"Ақпараттандыру саласындағы тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуға арналған шығыстардың есеп-қисабын жасау, ұсыну және қарау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 16 наурыздағы № 274 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.С. Жамбакин
41.

О внесении измнений и дополнений в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 29 января 2018 года № 29 "Об утверждении Правил формирования перечня объектов информационно-коммуникационной инфраструктуры "электронного правительства", закрепляемых за оператором информационно-коммуникационной инфраструктуры "электронного правительства"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
36.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 129 "Об утверждении Правил реализации сервисной модели информатизации"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
ноябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
37.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 31 мая 2018 года № 239 "Об утверждении Требований по развитию архитектуры "электронного правительства"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
ноябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
38.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 29 июня 2019 года № 146/НҚ "Об утверждении Правил учета и хранения разработанного программного обеспечения, исходных программных кодов (при наличии), комплекса настроек лицензионного программного обеспечения объектов информатизации "электронного правительства"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
39.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 29 июня 2019 года № 143/НҚ "Об утверждении правил составления и рассмотрения технических заданий на создание и развитие объектов информатизации "электронного правительства"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
40.
О внесении изменений в приказ исполняющий обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 16 марта 2016 года № 274 "Об утверждении Инструкции по составлению, представлению и рассмотрению расчета расходов на государственные закупки товаров, работ, услуг в сфере информатизации"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
41.

"Мемлекеттік органдардың ақпараттандыру объектілерін құруға, дамытуға және қолдап отыруға арналған шығындарды есептеу әдістемесі мен олардың нормативтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 140/НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.С. Жамбакин
42.
"Инвестициялық ұсыныстарға, бюджеттік инвестициялардың қаржылық-экономикалық негіздемелеріне ақпараттандыру саласындағы сараптаманы жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 29 маусымдағы № 144/НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.С. Жамбакин
43.
"Электрондық үкіметтің" ақпараттандыру объектілерін құру және дамыту кезінде көп рет пайдалануға жататын стандартты шешімдерді айқындау және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 29 маусымдағы № 145/НҚ бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.С. Жамбакин
44.
"Куәландырушы орталықтарды аккредиттеуді жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № 224/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.Е. Оразбек
45.
"Мемлекеттік органдардың ақпараттандыру объектілерінің ақпараттық қауіпсіздік оқиғаларына мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 16 тамыздағы № 199/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.Е. Оразбек
46.
"Электрондық үкіметтің" ақпараттандыру объектілерінің және ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылымның аса маңызды объектілерінің ақпараттық қауіпсіздігін қамтамасыз етуге мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № 52/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ, ҰҚК (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
А.Е. Оразбек
47.
Ұлттық пошта операторы ауылдық елді мекендерде көрсететін мемлекеттік қызметтер бойынша шығындарды өтеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Н. Тұрысов
48.

О внесении изменений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 27 июня 2019 года № 140/НҚ "Об утверждении методики расчета и нормативов затрат на создание, развитие и сопровождение объектов информатизации государственных органов"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
42.
О внесении изменений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 29 июня 2019 года № 144/НҚ "Об утверждении Правил проведения экспертизы в сфере информатизации инвестиционных предложений, финансово-экономических обоснований бюджетных инвестиций"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
43.
О внесении дополнений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 29 июня 2019 года № 145/НҚ "Об утверждении Правил определения и использования стандартных решений, подлежащих многократному использованию при создании и развитии объектов информатизации "электронного правительства"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Жамбакин А.С.
44.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 1 июня 2020 года № 224/НҚ "Об утверждении Правил проведения аккредитации удостоверяющих центров"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Оразбек А.Е.
45.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 16 августа 2019 года № 199/НҚ "Об утверждении Правил проведения мониторинга событий информационной безопасности объектов информатизации государственных органов"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Оразбек А.Е.
46.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 марта 2018 года № 52/НҚ "Об утверждении правил проведения мониторинга обеспечения информационной безопасности объектов информатизации "электронного правительства" и критически важных объектов информационно-коммуникационной инфраструктуры"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП,
КНБ (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Оразбек А.Е.
47.
Об утверждении правил возмещения затрат по государственным услугам, оказываемым Национальным оператором почты в сельских населенных пунктах
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Турысов А.Н.
48.

"Пошта байланысының көрсетілетін қызметтерін ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 65 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.Е. Оразбек
49.
"Электрондық абоненттік пошта жәшіктерінің бірыңғай жүйесінің жұмыс істеу және электрондық абоненттік пошта жәшіктерінің бірыңғай жүйесінде пошта операторының көрсетілетін қызметтерін пайдаланушыларды авторландыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 71 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.Е. Оразбек
50.
"Электрондық ақпараттық ресурстардың резервтік көшірмелерін электрондық ақпараттық ресурстарды резервтiк сақтаудың бірыңғай платформасына беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2018 жылғы 16 наурыздағы № 45/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
А.Е. Оразбек
51.
Деректерді беру желілерінің статикалық мекенжайларының тізілімін қалыптастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ, ҰҚК (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
А.Е. Оразбек, Б.Д. Дәрменов
52.
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы және жылжымалы желінің абоненттік құрылғысы арқылы көрсетілетін электрондық нысандағы мемлекеттік және өзге де көрсетілетін қызметтер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 106 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Н. Тұрысов
53.
Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Н. Тұрысов
54.
"Бірыңғай байланыс-орталығы қызметінің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 83 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Н. Тұрысов
55.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 29 июля 2016 года № 65 "Об утверждении Правил предоставления услуг почтовой связи"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Оразбек А.Е.
49.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 29 июля 2016 года № 71 "Об утверждении Правил функционирования единой системы электронных абонентских почтовых ящиков и авторизации пользователей услуг оператора почты в единой системе электронных абонентских почтовых ящиков"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Оразбек А.Е.
50.
О внесении изменений и дополнений приказ Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 16 марта 2018 года № 45/НҚ "Об утверждении Правил передачи резервных копий электронных информационных ресурсов на единую платформу резервного хранения электронных информационных ресурсов"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Оразбек А.Е.
51.
Об утверждении правил формирования и ведения реестра статических адресов сетей передачи данных
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП КНБ (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Оразбек А.Е.
Дарменов Б.Д.
52.
О признании утратившим силу приказа исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 106 "Об утверждении перечня государственных и иных услуг в электронной форме, оказываемых посредством веб-портала "электронного правительства", и абонентского устройства подвижной сети"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Турысов А.Н.
53.
О признании утратившим силу некоторых приказов
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Турысов А.Н.
54.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющий обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 83 "Об утверждении Правил деятельности Единого контакт-центра"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Турысов А.Н.
55.

"Бірыңғай байланыс-орталығының орталық мемлекеттік органдармен, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдарымен, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдерімен, сондай-ақ көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 81 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Н. Тұрысов
56.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 20 қарашадағы № 98 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Н. Тұрысов
57.
Проактивті қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Н. Тұрысов
58.
Өтініш берушіні біліктілік немесе рұқсат беру талаптарына сәйкестігін тексеру және рұқсатты не уәжді бас тартуды беру рұқсаттар мен хабарламалардың мемлекеттік ақпараттық жүйесінде өтініш берушіні тексерудің және рұқсат берудің автоматты режимінде жүзеге асырылатын рұқсаттар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Н. Тұрысов
59.
Рұқсаттар мен хабарламалардың мемлекеттік ақпараттық жүйесінің жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2016 жылғы 29 қазандағы № 232 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Н. Тұрысов
60.
"Ғарышкерлікке кандидатқа, ғарышкерге қызметтiк мiндеттерiн атқару кезінде алған жарақатының, мертігуінің, ауруының салдарынан мүгедектік белгіленген кезде, сондай-ақ ол қызметтік міндеттерін атқаруға байланысты қаза тапқан (қайтыс болған) жағдайда бiржолғы өтемақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 552 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
М.С. Олжабеков
61.

О признании утратившим силу приказа исполняющий обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 81 "Об утверждении Правил взаимодействия Единого контакт-центра с центральными государственными органами, местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения, столицы, районов, городов областного значения, акимами районов в городе, городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, а также услугодателями"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Турысов А.Н.
56.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 ноября 2014 года № 98 "Об утверждении Правил ведения реестра государственных услуг"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Турысов А.Н.
57.
Об утверждении правил оказания проактивных услуг
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Турысов А.Н.
58.
Об утверждении перечня разрешений, по которым проверка заявителя на соответствие квалификационным или разрешительным требованиям и выдача разрешения либо мотивированного отказа осуществляются в автоматическом режиме проверки заявителя и выдачи разрешения в государственной информационной системе разрешений и уведомлений
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Турысов А.Н.
59.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 29 октября 2016 года № 232 "Об утверждении Правил функционирования государственной информационной системы разрешений и уведомлений"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Турысов А.Н.
60.
О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 552 "Об утверждении Правил выплаты единовременной компенсации кандидату в космонавты, космонавту при установлении инвалидности, наступившей в результате травмы, увечья, заболевания, полученных при исполнении служебных обязанностей, а также в случае его гибели (смерти) в связи с исполнением служебных обязанностей"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Олжабеков М.С.
61.

"Электрондық өнеркәсіп пен бағдарламалық қамтылымның сенім білдірілген өнімінің тізілімін қалыптастыру және жүргізу қағидаларын, сондай-ақ электрондық өнеркәсіп пен бағдарламалық қамтылымның өнімін электрондық өнеркәсіп пен бағдарламалық қамтылымның сенім білдірілген өнімінің тізіліміне енгізу өлшемшарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № 53/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Ж.Х. Мәдиев
62.
"Заңды тұлғаларды өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы жұмыстарды жүргізу құқығына аттестаттау" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 186 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2022 жылғы қыркүйек
М.Қ. Пішембаев
63.
Мемлекеттік білім беру ұйымдары, сондай-ақ мемлекеттік білім беру тапсырысын алатын білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру курстарының құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің бұйрығы
ОМ
2022 жылғы қыркүйек
Ш.Т. Каринова
64.
Орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесін және олардың нысандарын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 130 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің бұйрығы
ОМ
2022 жылғы қыркүйек
Ш.Т. Каринова
65.
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөнінде мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 66 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2022 жылғы қыркүйек
А.Қ. Мадалиев
66.
"Азаматтық хал актілерін мемлекеттік тіркеуді ұйымдастыру, азаматтық хал актілерінің жазбаларына өзгерістер енгізу, қалпына келтіру, күшін жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 112 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2022 жылғы қыркүйек
А.Қ. Мадалиев
67.
"Азаматтық хал актілерін мемлекеттік тіркеу актісі кітаптарының нысандарын және осы кітаптардағы жазбалардың негізінде берілетін куәліктердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 9 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2022 жылғы қыркүйек
А.Қ. Мадалиев
68.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 марта 2018 года № 53/НҚ "Об утверждении Правил формирования и ведения реестра доверенного программного обеспечения и продукции электронной промышленности, а также критериев по включению программного обеспечения и продукции электронной промышленности в реестр доверенного программного обеспечения и продукции электронной промышленности"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Мадиев Ж.Х.
62.
О внесении изменений в приказ исполняющий обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 6 апреля 2020 года № 186 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Аттестация юридических лиц на право проведения работ в области промышленной безопасности"
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям
МЧС
сентябрь 2022 года
Пшембаев М.К.
63.
Об утверждении методики определения стоимости курсов повышения квалификации педагогов государственных организаций образования, а также организаций образования, получающих государственный образовательный заказ
приказ Министра просвещения Республики Казахстан
МП
сентябрь 2022 года
Каринова Ш.Т.
64.
О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 6 апреля 2020 года № 130 "Об утверждении Перечня документов, обязательных для ведения педагогами организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, и их формы"
приказ Министра просвещения Республики Казахстан
МП
сентябрь 2022 года
Каринова Ш.Т.
65.
О внесении изменений в приказ исполняющий обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 29 мая 2020 года № 66 "Об утверждении правил оказания государственных услуг в сфере государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств"
приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
сентябрь 2022 года
Мадалиев А. К.
66.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 февраля 2015 года № 112 "Об утверждении Правил организации государственной регистрации актов гражданского состояния, внесения изменений, восстановления, аннулирования записей актов гражданского состояния"
приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
сентябрь 2022 года
Мадалиев А.К.
67.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 января 2015 года № 9 "Об утверждении форм актовых книг государственной регистрации актов гражданского состояния и форм свидетельств, выдаваемых на основании записей в этих книгах"
приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
сентябрь 2022 года
Мадалиев А.К.
68.

"Нотариустардың нотариаттық іс-әрекет жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 31 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2022 жылғы қыркүйек
А.Қ. Мадалиев
69.
"Нотариаттық іс жүргізу жөніндегі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 32 бұйрығына өзгерістер енгізу
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2022 жылғы қыркүйек
А.Қ. Мадалиев
70.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу және кепілдік берілген әлеуметтік топтаманы ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 320 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы қыркүйек
Н.Е. Сағындықова
71.
"Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік қызметтерді көрсету жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 1 қазандағы № 301 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2022 жылғы қыркүйек
Б.Ә. Бекбауов
72.
"Шетелде азаматтық хал актілерін мемлекеттік тіркеу саласында мемлекеттік қызметтерді көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2020 жылғы 12 маусымдағы № 11-1-4/192 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бұйрығы
СІМ
2022 жылғы қыркүйек
А.А. Айдаров
73.
"Қазақстан Республикасынан тыс жерге уақытша жұмыстармен шыққан және онда тұрақты тұру үшін қалуға тілек білдірген Қазақстан Республикасы азаматтарының құжаттарын қабылдау және жолдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 11-1-4/1 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бұйрығы
СІМ
2022 жылғы қыркүйек
А.Қ. Тұрсынов
74.
"Жеке басты куәландыратын құжаттарды (босқын куәлігінен басқа) дайындау үшін формулярдың нысанын және оны ресімдеу, толтыру, есепке алу, сақтау, тапсыру, жұмсау, жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 583 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы қыркүйек
М.Ш. Қожаев
75.
"Жүктілікті жасанды үзуді жасаудың тәртібін, медициналық және әлеуметтік көрсетілімдерінің, сондай-ақ жүктілікті жасанды үзуді жасауға қарсы көрсетілімдерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 9 қазандағы № ҚР ДСМ-122/2020 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы қыркүйек
В.Ю. Дудник
76.

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 31 "Об утверждении Правил совершения нотариальных действий нотариусами"
приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
сентябрь 2022 года
Мадалиев А.К.
69.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 32 "Об утверждении Правил по нотариальному делопроизводству"
приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
сентябрь 2022 года
Мадалиев А.К.
70.
О внесении дополнений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 320 "Об утверждении Правил назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи и предоставления гарантированного социального пакета"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
сентябрь 2022 года
Сагиндыкова Н. Е.
71.
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 октября 2020 года № 301 "Об утверждении Правил по оказанию государственных услуг в сфере земельных отношений"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
сентябрь 2022 года
Бекбауов Б.А.
72.
О внесении изменения в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 12 июня 2020 года № 11-1-4/192 "Об утверждении Правил оказания государственных услуг в сфере государственной регистрации актов гражданского состояния за рубежом"
приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан
МИД
сентябрь 2022 года
Айдаров А.А
73.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 4 января 2018 года № 11-1-4/1 "Об утверждении Правил приема и направления документов граждан Республики Казахстан, выехавших за пределы Республики Казахстан по временным делам и изъявивших желание остаться там на постоянное место жительства"
приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан
МИД
сентябрь 2022 года
Турсунов А.К.
74.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 мая 2016 года № 583 "Об утверждении формы и Правил оформления, заполнения, учета, хранения, передачи, расходования, уничтожения формуляра для изготовления документов, удостоверяющих личность (кроме удостоверения беженца)"
приказ Министра внутренных дел Республики Казахстан
МВД
сентябрь 2022 года
Кожаев М.Ш.
75.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 октября 2020 года № ҚР ДСМ-122/2020 "Об утверждении Правил проведения искусственного прерывания беременности и перечня медицинских и социальных показаний, а также противопоказаний для проведения искусственного прерывания беременности"
приказ Министра здравоохранения
МЗ
сентябрь 2022 года
Дудник В.Ю.
76.

"Қазақстан Республикасының азаматтығына қабылдау және Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру, оның ішінде жеңілдетілген тәртіппен (тіркеу тәртібімен), азаматтықтан шығу, азаматтықты жоғалту мен одан айыру және Қазақстан Республикасының азаматтығына жататындығын айқындау мәселелері бойынша өтінішхаттарды (өтініштерді) ішкі істер органдарының қабылдау, ресімдеу және қарау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 85 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы қыркүйек
М.Ш. Қожаев
77.
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыстар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 506 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің бұйрығы
ОМ
2022 жылғы қыркүйек
Ш.Т.
Каринова
78.
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, монтаждалған арнаулы жабдығы бар тіркемелердi қоса алғанда, олардың тiркемелерiн, өздiгiнен жүретiн ауылшаруашылық, мелиорациялық және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды мемлекеттiк тiркеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 4-3/267 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2022 жылғы қыркүйек
Б.Ә. Бекбауов
79.
"Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 267 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы қыркүйек
М.Ш. Қожаев
80.
"Қылмыстық сот ісін электрондық форматта жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2018 жылғы 3 қаңтардағы № 2 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Қ. Шындалиев
81.
"Әкімшілік іс жүргізулердің бірыңғай тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының міндетін атқарушының 2020 жылғы 10 шiлдедегi № 85 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Қ. Шындалиев
82.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 85 "Об утверждении Правил приема, оформления и рассмотрения органами внутренних дел ходатайств (заявлений) по вопросам приема в гражданство Республики Казахстан и восстановления в гражданстве Республики Казахстан, в том числе в упрощенном (регистрационном) порядке, выхода из гражданства, утраты, лишения гражданства и определения принадлежности к гражданству Республики Казахстан"
приказ Министра внутренных дел Республики Казахстан
МВД
сентябрь 2022 года
Кожаев М.Ш.
77.
О внесении изменений и дополнений приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 506 "Об утверждении Правил предоставления академических отпусков обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования"
приказ Министра просвещения Республики Казахстан
МП
сентябрь 2022 года
Каринова Ш.Т.
78.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 4-3/267 "Об утверждении Правил государственной регистрации тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, специальных машин повышенной проходимости"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
сентябрь 2022 года
Бекбауов Б.А.
79.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 267 "Об утверждении Правил оказания государственных услуг по вопросам документирования и регистрации населения Республики Казахстан"
приказ Министра внутренных дел Республики Казахстан
МВД
сентябрь 2022 года
Кожаев М.Ш.
80.
О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 января 2018 года № 2 "Об утверждении Инструкции о ведении уголовного судопроизводства в электронном формате"
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Чиндалиев А.К.
81.
О внесении изменений в приказ исполняющий обязанности Генерального Прокурора Республики Казахстан от 10 июля 2020 года № 85 "Об утверждении Правил ведения Единого реестра административных производств"
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Чиндалиев А.К.
82.

"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті және оның аумақтық органдарымен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер қағидаларын бекіту туралы" "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2020 жылғы 18 мамырдағы № 64 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Қ. Шындалиев
83.
"Қылмыстық құқық бұзушылықтар жасаған, қылмыстық жауаптылыққа тартылатын адамдардың, қылмыстық құқық бұзушылық жасағаны үшін қылмыстық жауаптылыққа тартылған адамдардың арнайы есебін, ұстап алынған, күзетпен ұсталатын және сотталған адамдардың дактилоскопиялық арнайы есебін жүргізу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 29 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ә.Қ. Шындалиев
84.
"Ашық бюджеттердің интернет-порталында ақпаратты орналастыру және бюджеттік бағдарламалардың жобаларын (бюджеттік бағдарламалар іске асыру туралы есептерді) жария талқылау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 149 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің бұйрығы
АҚДМ
2022 жылғы қыркүйек
Д.Р.
Қадыров
85.
"Біліктілікті алдын ала іріктеумен жүргізілетін конкурс тәсілімен мемлекеттік сатып алу жүзеге асырылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 521 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині,
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Д.М. Кеңбейіл,
Ж.Х. Мәдиев
86.
"Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Д.М. Кеңбейіл Ж.Х. Мәдиев
87.
"Ұлттық әл-ауқат қоры мен Ұлттық әл-ауқат қорының ұйымдарын қоспағанда, квазимемлекеттік сектордың жекелеген субъектілерінің сатып алуын жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 1253 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині,
ЦДИАӨМ
2022 жылғы қыркүйек
Д.М. Кеңбейіл,
Ж.Х. Мәдиев
88.

О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 18 мая 2020 года № 64 "Об утверждении Правил оказания государственных услуг Комитетом по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан и его территориальными органами"
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Чиндалиев А.К.
83.
О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 27 февраля 2018 года № 29 "Об утверждении Правил ведения и использования специальных учетов лиц, совершивших уголовные правонарушения, привлекаемых к уголовной ответственности, лиц, привлеченных к уголовной ответственности за совершение уголовного правонарушения и дактилоскопического учета задержанных, содержащихся под стражей и осужденных лиц"
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Чиндалиев А.К.
84.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 30 апреля 2021 года № 149 "Об утверждении Правил размещения информации и публичного обсуждения проектов бюджетных программ (отчетов о реализации бюджетных программ) на интернет-портале открытых бюджетов"
приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан
МИОР
сентябрь 2022 года
Кадиров Д.Р.
85.
О внесении изменений и дополнений в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 521 "Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки осуществляются способом конкурса с предварительным квалификационным отбором"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Кенбейл
Д.М.
Мадиев Ж.Х.
86.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 648 "Об утверждении Правил осуществления государственных закупок"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Кенбейл
Д.М.
Мадиев Ж.Х.
87.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2021 года № 1253 "Об утверждении Правил осуществления закупок отдельными субъектами квазигосударственного сектора, за исключением Фонда национального благосостояния и организаций Фонда национального благосостояния"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
МЦРИАП
сентябрь 2022 года
Кенбейл
Д.М.
Мадиев Ж.Х.
88.

"Жерлеудің және зираттарды күтіп ұстау ісін ұйымдастырудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 48 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы қыркүйек
Б.Б. Омарбеков
89.
"Білім беру гранттарын беру, сондай-ақ жоғары білім беру ұйымдарында білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 7 шілдедегі № 286 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрінің бұйрығы
ҒЖБМ
2022 жылғы қыркүйек
Қ.А. Ерғалиев
90.
Мұнай өнімдері базаларының өндірістік объектілерін бақылау есепке алу аспаптарымен жарақтандыру қағидалары мен талаптарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы қыркүйек
Ә.М. Мағауов
91.
"Электр қондырғыларын орнату қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 230 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы қыркүйек
Ж.Д. Нұрмағанбетов
92.
"Көмірсутектер бойынша жер қойнауын пайдалану құқығын беруге арналған электрондық аукциондар операторын айқындау жөніндегі өлшемшарттарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 14 шiлдедегi № 253 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы қараша
А.Ғ. Хасенов
93.
"Көмірсутектер бойынша жер қойнауын пайдалану құқығын беруге арналған электрондық аукциондар операторының интернет-ресурсын пайдалана отырып, электрондық нысанда аукцион өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 шiлдедегi № 269 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы қараша
А.Ғ. Хасенов
94.
"Шикі мұнайды және газ конденсатын есепке алудың ақпараттық жүйесін қалыптастыру және оның жұмыс істеуі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 154 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы қараша
Ж.З. Жахметова
95.
"Өндірістік объектілерді шикi мұнай және газ конденсатын есепке алу құралдарымен жарақтандыру және шикi мұнай және газ конденсатын есепке алу құралдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 385 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы қараша
Ж.З. Жахметова
96.

О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 48 "Об утверждении Типовых правил погребения и организации дела по уходу за могилами"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
сентябрь 2022 года
Омарбеков Б.Б.
89.
О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 июля 2020 года № 286 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Присуждение образовательных грантов, а также оказание социальной поддержки обучающимся в организациях высшего образования"
приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан
МНВО
сентябрь 2022 года
Ергалиев К.А.
90.
Об утверждении правил и требования по оснащению производственных объектов баз нефтепродуктов контрольными приборами учета
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
сентябрь 2022 года
Магауов А.М.
91.
О внесении изменений и дополнений приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 20 марта 2015 года № 230 "Об утверждении Правил устройства электроустановок"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
сентябрь 2022 года
Нурмаганбетов Ж.Д.
92.
О внесении изменений и дополнений приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 14 июля 2020 года № 253 "Об утверждении Критериев по определению оператора электронных аукционов на предоставление права недропользования по углеводородам"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
ноябрь 2022 года
Хасенов А.Г.
93.
О внесении изменений и дополнений приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 30 июля 2020 года № 269 "Об утверждении Правил проведения аукциона с использованием интернет-ресурса оператора электронных аукционов на предоставление права недропользования по углеводородам в электронной форме"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
ноябрь 2022 года
Хасенов А.Г.
94.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 28 апреля 2018 года № 154 "Об утверждении Правил формирования и функционирования информационной системы учета сырой нефти и газового конденсата"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
ноябрь 2022 года
Жахметова Ж.З.
95.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 26 ноября 2019 года № 385 "Об утверждении Правил оснащения производственных объектов приборами учета сырой нефти и газового конденсата и обеспечения функционирования приборов учета сырой нефти и газового конденсата"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
ноябрь 2022 года
Жахметова Ж.З.
96.

"Жер қойнауын пайдаланушылардың жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарт бойынша міндеттемелерін орындауына мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 160 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы қараша
А.Ғ. Хасенов
97.
"Шикi мұнайды және газ конденсатын есепке алу құралдарымен жарақтандырылуға жататын өндірістік объектілердің тізбесі мен оларды жарақтандыру мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2019 жылғы 4 қарашадағы № 357 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2022 жылғы қараша
Ж.З. Жахметова
98.
"Аңшы, балықшы және қорықшы куәліктерінің нысанын және оларды беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 2 ақпандағы № 60 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2022 жылғы қыркүйек
А.Л. Шалабекова
99.
"Қазақстан Республикасының телекоммуникация желілерін орталықтандырылған басқару жүйесінің жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 25/қе бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының бұйрығы
ҰҚК (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Б.Д. Дәрменов
100.
Құпия
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының бұйрығы
ҰҚК (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Б.Д. Дәрменов
101.
"Деректер базаларын сәйкестендірілмеген түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2010 жылғы 2 шілдедегі № 168 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазакстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы
басшысының бұйрығы
СЖРА ҰСБ (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ж.Н. Шаймарданов
102.
"Мемлекеттік статистика органдарының статистикалық әдіснаманы әзірлеуге және қалыптастыруға қатысу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Статистика агенттігі төрағасының 2010 жылғы 9 шілдедегі № 172 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазакстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының бұйрығы
СЖРА ҰСБ (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ж.Н. Шаймарданов

О внесении изменений и дополнений приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 160 "Об утверждении Правил мониторинга выполнения недропользователями обязательств по контракту на недропользование"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
ноябрь 2022 года
Хасенов А.Г.
97.
О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 4 ноября 2019 года № 357 "Об утверждении Перечня и сроков оснащения производственных объектов, подлежащих оснащению приборами учета сырой нефти и газового конденсата".
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
ноябрь 2022 года
Жахметова Ж.З.
98.
О внесении изменений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 февраля 2018 года № 60 "Об утверждении формы и Правил выдачи удостоверений охотника, рыбака и егеря"
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
сентябрь 2022 года
Шалабекова А.Л.
99.
О внесении дополнения в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 27 марта 2018 года № 25/н "Об утверждении Правил функционирования системы централизованного управления сетями телекоммуникаций Республики Казахстан"
приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Дарменов Б.Д.
100.
Секретно
приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Дарменов Б.Д.
101.
О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 2 июля 2010 года № 168 "Об утверждении Правил представления и использования в научных целях баз данных в деидентифицированном виде"
приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам
БНС АСПиР (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Шаймарданов Ж.Н.
102.
О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 9 июля 2010 года № 172 "Об утверждении Правил участия органов государственной статистики в разработке и формировании статистической методологии"
приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам
БНС АСПиР (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Шаймарданов Ж.Н.

103.
"Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Статистика агенттігі төрағасының 2010 жылғы 9 шілдедегі № 173 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазакстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының бұйрығы
СЖРА ҰСБ (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ж.Н. Шаймарданов
104.
"Жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар жүргізу үшін статистикалық нысандарды, оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Статистика агенттігі төрағасының 2010 жылғы 9 шілдедегі № 174 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазакстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының бұйрығы
СЖРА ҰСБ (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ж.Н. Шаймарданов
105.
"Әкімшілік дереккөздердің әкімшілік деректерді өтеусіз негізде ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2010 жылғы 14 шілдеде № 183 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазакстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы
басшысының бұйрығы
СЖРА ҰСБ (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ж.Н. Шаймарданов
106.
"Мемлекеттік органдардың статистикалық ақпартты түзу процесін сипаттаудың үлгілік әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 53 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазакстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының бұйрығы
СЖРА ҰСБ (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ж.Н. Шаймарданов
107.
"Мемлекеттік органдардың қолдануы үшін метадеректерді қалыптастырудың үлгілік әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 285 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазакстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының бұйрығы
СЖРА ҰСБ (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ж.Н. Шаймарданов
108.
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы туралы ережені бекіту туралы Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2020 жылғы 23 қазандағы № 9-нқ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазакстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының бұйрығы
СЖРА ҰСБ (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ж.Н. Шаймарданов

103.
О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 9 июля 2010 года № 173 "Об утверждении Правил представления респондентами первичных статистических данных"
приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам
БНС АСПиР (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Шаймарданов Ж.Н.
104.
О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 9 июля 2010 года № 174 "Об утверждении Правил утверждения статистических форм для проведения общегосударственных и ведомственных статистических наблюдений, инструкций по их заполнению"
приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам
БНС АСПиР (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Шаймарданов Ж.Н.
105.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющий обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 14 июля 2010 года № 183 "Об утверждении Правил представления административных данных административными источниками на безвозмездной основе"
приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам
БНС АСПиР (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Шаймарданов Ж.Н.
106.
О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 53 "Об утверждении типовой методики описания процесса производства статистической информации государственными органами"
приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам
БНС АСПиР (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Шаймарданов Ж.Н.
107.
О признании утратившим силу приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 285 "Об утверждении типовой методики формирования метаданных для применения Государственными органами"
приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам
БНС АСПиР (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Шаймарданов Ж.Н.
108.
О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 9-нқ "Об утверждении Положения Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан"
приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам
БНС АСПиР (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Шаймарданов Ж.Н.

109.
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының аумақтық бөлімшелері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының 2020 жылғы 4 қарашадағы № 3 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазакстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының бұйрығы
СЖРА ҰСБ (келісу бойынша)
2022 жылғы қыркүйек
Ж.Н. Шаймарданов
110.
Ашық қолжетімділікте жариялануға жататын, мемлекеттік жер қойнауы қорын басқару бағдарламасына енгізілген жер қойнауы учаскелері жөніндегі мәліметтердің тізбесі мен құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бірлескен бұйрығы
ЭГТРМ,
ИИДМ
2022 жылғы қыркүйек
Т.А. Момышев,
Р.Н Баймішев
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚДМ – Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
АШМ – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
Әділетмині – Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
БП – Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
ҒЖБМ – Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
ДСМ – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Еңбекмині – Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ИИДМ – Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
ҚМА – Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі
ҚНРДА – Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі
ОМ – Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
СҚА – Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет)
СЖРА – Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
СЖРА ҰСБ – Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы
СІМ – Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
ТЖМ – Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі
ҰҚК – Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ЭГТРМ – Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
ЭМ – Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі

109.
О внесении дополнений в приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 4 ноября 2020 года № 3 "Об утверждении положений о территориальных подразделениях Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан"
приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам
БНС АСПиР (по согласованию)
сентябрь 2022 года
Шаймарданов Ж.Н.
110.
Об утверждении перечня и состава сведений по участкам недр, включенным в программу управления государственным фондом недр, подлежащих публикации в открытом доступе
совместныйприказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан и Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МЭГПР,
МИИР
сентябрь 2022 года
Момышев Т.А.
Баймишев Р.Н.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИОР – Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан
ГП – Генеральная прокуратура Республики Казахстан
МНВО – Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МИИР – Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
АФМ – Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу
АРРФР – Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
МО – Министерство обороны Республики Казахстан
МП – Министерство просвещения Республики Казахстан
АПК – Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба)
АСПиР – Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
БНС АСПиР – Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МЧС – Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
КНБ – Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭГПР – Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭ – Министерство энергетики Республики Казахстан.
______________________________