2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Мыналардың:
1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Президентi Әкiмшiлiгiнiң ;
5, 6-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Парламентi  Шаруашылық басқармасының ;
7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi  Кеңсесiнiң ;
13-қосымшаға сәйкес  Адам құқықтары жөнiндегi ұлттық орталықтың ;
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Iшкi iстер министрлiгiнiң ;
33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң ;
41-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы  Табиғи монополияларды реттеу агенттiгiнiң ;
42, 43, 44, 45, 46, 47 (өте құпия), 48, 49, 50-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Сыртқы iстер министрлiгiнiң ;
51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Туризм және спорт министрлiгiнiң ;
65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Мәдениет және ақпарат министрлiгiнiң ;
89, 90, 91, 92 (құпия), 93, 94, 96, 97, 98, 98-1, 98-2, 99, 100-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қорғаныс министрлiгiнiң ;
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113-1, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138-1, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң ;
149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау  министрлiгiнiң ;
170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187-қосымшаларға сәйкес Қазақстан  Республикасы  Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң ;
188, 189, 190, 191, 192, 193, 193-1, 194, 195, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205-1, 205-2, 205-3, 206, 207, 208-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қаржы министрлiгiнiң ;
209, 211, 212, 213 (құпия), 214, 215, 216, 217, 218, 219-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2007 год:
Администрации Президента Республики Казахстан согласно приложениям 1, 2, 3, 4;
Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан согласно приложениям 5, 6;
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложениям 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Национального центра по правам человека согласно приложению 13;
Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложениям 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан согласно приложениям 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40-1;
Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий согласно приложению 41;
Министерства иностранных дел Республики Казахстан согласно приложениям 42, 43, 44, 45, 46, 47 (совершенно секретно), 48, 49, 50;
Министерства туризма и спорта Республики Казахстан согласно приложениям 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
Министерства культуры и информации Республики Казахстан согласно приложениям 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложениям 89, 90, 91, 92 (секретно), 93, 94, 96, 97, 98, 98-1, 98-2, 99, 100;
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложениям 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113-1, 114, 115, 116, 117,  119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138-1, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148;
Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложениям 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169;
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложениям 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187;
Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложениям 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193-1, 194, 195, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205-1, 205-2, 205-3, 206, 207, 208;
Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан согласно приложениям 209, 211, 212, 213 (секретно), 214, 215, 216, 217, 218, 219;

221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 237-1, 238, 239-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Әділет министрлiгiнiң ;
240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 259-1, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 282, 282-1, 284, 285, 286, 287, 288, 289-1, 289-2, 290, 291-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Білiм және ғылым министрлiгiнiң ;
292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 314-1, 314-2, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Денсаулық сақтау министрлiгiнiң ;
332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 353-1, 354 (өте құпия), 354-1, 354-2, 354-3-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң ;
355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362 (құпия), 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 374-1, 376, 377, 378, 379, 380, 381-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Индустрия және сауда министрлiгiнiң ;
382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 391-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң
392, 393, 393-1-қосымшаларға сәйкес  Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылайтын есеп комитетiнiң ;
394 (құпия), 395 (құпия)-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң;
396, 397, 398, 399, 400, 401-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Жоғарғы Сотының
402, 403, 404-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Бас прокуратурасының ;
405, 406-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгiнiң ;
407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Ақпараттандыру және байланыс агенттiгiнiң ;
417, 418, 419, 420, 421, 422-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Статистика агенттiгiнiң ;
423, 424, 425, 426, 427, 428, 429-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгiнiң ;
430, 431, 432, 433, 434, 435-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң ;
436, 437, 438, 439, 439-1, 440-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттiгiнiң (қаржы полициясы);
441-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы  Конституциялық Кеңесiнiң ;

Министерства юстиции Республики Казахстан согласно приложениям 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 237-1, 238, 239;
Министерства образования и науки Республики Казахстан согласно приложениям 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 259-1, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 282, 282-1, 284, 285, 286, 287, 288, 289-1, 289-2, 290, 291;
Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложениям 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 314-1, 314-2, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331;
Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан согласно приложениям 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 353-1, 354 (совершенно секретно), 354-1, 354-2, 354-3;
Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан согласно приложениям 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362 (секретно), 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 374-1, 376, 377, 378, 379, 380, 381;
Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан согласно приложениям 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 391;
Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета согласно приложениям 392, 393, 393-1;
Комитета национальной безопасности Республики Казахстан согласно приложениям 394 (секретно), 395 (секретно);
Верховного Суда Республики Казахстан согласно приложениям 396, 397, 398, 399, 400, 401;
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан согласно приложениям 402, 403, 404;
Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы согласно приложениям 405, 406;
Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи согласно приложениям 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416;
Агентства Республики Казахстан по статистике согласно приложениям 417, 418, 419, 420, 421, 422;
Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы согласно приложениям 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429;
Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами согласно приложениям 430, 431, 432, 433, 434, 435;
Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) согласно приложениям 436, 437, 438, 439, 439-1, 440;
Конституционного Совета Республики Казахстан согласно приложению 441;

442, 443, 444, 445, 446, 447-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Республикалық ұланының
448 (құпия), 449 (құпия)-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң;
450-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы  Орталық сайлау комиссиясының ;
451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Президентi Іс басқармасының 2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн;
406-1, 406-2, 406-3, 406-4, 406-5, 406-6-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш  агенттігі .
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің   2007.05.29. N  438 , 2007.07.13.  N 597 , 2007.11.06.  N 1052 қаулыларымен.
2. Осы қаулы 2007 жылға 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Республиканской гвардии Республики Казахстан согласно приложениям 442, 443, 444, 445, 446, 447;
Службы охраны Президента Республики Казахстан согласно приложениям 448 (секретно), 449 (секретно);
Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан согласно приложению 450;
Управления делами Президента Республики Казахстан согласно приложениям 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464;
Национальное космическое агентство Республики Казахстан согласно приложениям 406-1, 406-2, 406-3, 406-4, 406-5, 406-6.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 29 мая 2007 г. N  438 ; от 13 июля 2007 г. N  597 ; от 6 ноября 2007 года N  1052 .
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан