О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 28 февраля 2018 года № 06-400. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 3 марта 2018 года № 1162
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Астаны;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя Государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны" Джакенова Б.О.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны А. Исекешев
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 28 февраля 2018 года
№ 06-400
Перечень некоторых постановлений акимата города Астаны признанных утратившими силу
1. Постановление акимата города Астаны от 19 июня 2014 года № 110-995 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление по развитию языков города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 823, опубликовано 4 августа 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 31 июля 2014 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");

Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 06-400 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 наурызда № 1162 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес, Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Астана қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Астана қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Б.О. Жакеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев
Астана қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 28 ақпандағы
№ 06-400 қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 110-995 "Астана қаласының Тілдерді дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 823 болып тіркелген, 2014 жылғы 4 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 31 шілдеде "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);

2. Постановление акимата города Астаны от 16 октября 2014 года № 09-1732 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление коммунального хозяйства города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 848, опубликовано 12 ноября 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 6 ноября 2014 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
3. Постановление акимата города Астаны от 5 ноября 2014 года № 102-1830 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление сельского хозяйства города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 859, опубликовано 15 декабря 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 13 декабря 2014 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
4. Постановление акимата города Астаны от 10 ноября 2014 года № 205-1871 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 862, опубликовано 26 декабря 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 23 декабря 2014 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
5. Постановление акимата города Астаны от 12 ноября 2014 года № 115-1878 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление энергетики города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 865, опубликовано 28 января 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 27 декабря 2014 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
6. Постановление акимата города Астаны от 31 декабря 2014 года № 06-2216 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 874, опубликовано 3 июня 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 17 января 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
7. Постановление акимата города Астаны от 30 января 2015 года № 114-166 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 884, опубликовано 12 марта 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 12 марта 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");

2. Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қазандағы № 09-1732 "Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 848 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 6 қарашада "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
3. Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 102-1830 "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 859 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 13 желтоқсанда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
4. Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 205-1871 "Астана қаласының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 862 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 23 желтоқсанда ""Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
5. Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 12 қарашадағы № 115-1878 "Астана қаласының Энергетика басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 865 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 27 желтоқсанда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
6. Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 06-2216 "Астана қаласының Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 874 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 17 қаңтарда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
7. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 114-166 "Астана қаласының Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 884 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 12 наурызда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);

8. Постановление акимата города Астаны от 9 февраля 2015 года № 182-195 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление жилья города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 886, опубликовано 17 марта 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 17 марта 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
9. Постановление акимата города Астаны от 4 марта 2015 года № 113-319 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении Управление финансов города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 890, опубликовано 31 марта 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 21 марта 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
10. Постановление акимата города Астаны от 10 марта 2015 года № 09-348 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление жилищной инспекции города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 893, опубликовано 20 апреля 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 4 апреля 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
11. Постановление акимата города Астаны от 26 марта 2015 года № 110-399 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 19 июня 2014 года № 110-995 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление по развитию языков города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 898, опубликовано 30 апреля 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 30 апреля 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
12. Постановление акимата города Астаны от 26 марта 2015 года № 112-400 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 21 октября 2014 года № 112-1773 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 899, опубликовано 7 мая 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
13. Постановление акимата города Астаны от 3 июня 2015 № 111-876 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление предпринимательства и промышленности города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 919, опубликовано 2 июля 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 27 июня 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");

8. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 182-195 "Астана қаласының Тұрғын үй басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 886 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 17 наурызда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
9. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 113-319 "Астана қаласының Қаржы басқармасы мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 890 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 21 наурызда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
10. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 09-348 "Астана қаласының Тұрғын үй инспекциясы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 893 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 4 сәуірде "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
11. Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 110-995 "Астана қаласының Тілдерді дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 110-399 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 898 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 30 сәуірде "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
12. Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қазандағы № 112-1773 "Астана қаласының Туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 112-400 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 899 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 мамырда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
13. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 111-876 "Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 919 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 27 маусымда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);

14. Постановление акимата города Астаны от 18 июня 2015 года № 205-1017 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 10 ноября 2014 года № 205-1871 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 922, опубликовано 11 августа 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 30 июля 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
15. Постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 10-1568 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление коммунального имущества и государственных закупок города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 947, опубликовано 13 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 6 октября 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
16. Постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 197-1570 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 948, опубликовано 20 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 15 октября 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
17. Постановление акимата города Астаны от 17 сентября 2015 года № 158-1639 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 953, опубликовано 21 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 20 октября 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
18. Постановление акимата города Астаны от 7 сентября 2015 года № 113-1559 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 4 марта 2015 года № 113-319 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление финансов города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 946, опубликовано 19 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 1 октября 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
19. Постановление акимата города Астаны от 18 сентября 2015 года № 105-1643 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 950, опубликовано 20 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 17 октября 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");

14. Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 205-1871 "Астана қаласының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 205-1017 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 922 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 30 шілдеде "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
15. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 10-1568 "Астана қаласының Коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 947 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 6 қазанда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
16. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 197-1570 "Астана қаласының Жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 948 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 15 қазанда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
17. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 158-1639 "Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 953 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 20 қазанда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
18. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 113-319 "Астана қаласының Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 113-1559 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 946 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 1 қазанда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
19. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 105-1643 "Астана қаласының Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 950 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 17 қазанда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);

20. Постановление акимата города Астаны от 28 сентября 2015 года № 180-1675 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление по инвестициям и развитию города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 951, опубликовано 20 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 17 октября 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
21. Постановление акимата города Астаны от 30 сентября 2015 года № 112-1701 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 960, опубликовано 18 марта 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 3 ноября 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
22. Постановление акимата города Астаны от 30 сентября 2015 года № 108-1726 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление автомобильных дорог города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 954, опубликовано 27 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 24 октября 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
23. Постановление акимата города Астаны от 2 октября 2015 года № 108-1752 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление пассажирского транспорта города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 955, опубликовано 27 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 24 октября 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
24. Постановление акимата города Астаны от 21 октября 2015 года № 10-1869 "О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 10-1568 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление коммунального имущества и государственных закупок города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 965, опубликовано 17 ноября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 14 ноября 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
25. Постановление акимата города Астаны от 21 октября 2015 года № 104-1868 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление внутренней политики города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 969, опубликовано 3 декабря 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет");

20. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 180-1675 "Астана қаласының Инвестициялар және даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 951 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 17 қазанда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
21. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 112-1701 "Астана қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 960 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 3 қарашада "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
22. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 108-1726 "Астана қаласының Автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 954 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 24 қазанда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
23. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 108-1752 "Астана қаласының Жолаушылар көлігі басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 955 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 24 қазанда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
24. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 10-1568 "Астана қаласының Коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 10-1869 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 965 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 14 қарашада "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
25. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 104-1868 "Астана қаласының Ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 969 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

26. Постановление акимата города Астаны от 26 октября 2015 года № 09-1902 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 16 октября 2014 года № 09-1732 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление коммунального хозяйства города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 970, опубликовано 4 декабря 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 3 декабря 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
27. Постановление акимата города Астаны от 13 ноября 2015 года № 182-2052 "О внесении дополнения в постановление акимата города Астаны от 9 февраля 2015 года № 182-195 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление жилья города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 980, опубликовано 25 декабря 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 24 декабря 2015 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана");
28. Постановление акимата города Астаны от 30 марта 2016 года № 158-611 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 17 сентября 2015 года № 158-1639 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1009, опубликовано 26 апреля 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 21 апреля 2016 года в газетах "Астана Ақшамы" и "Вечерняя Астана").

26. Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қазандағы № 09-1732 "Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 09-1902 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 970 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 3 желтоқсанда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
27. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 182-195 "Астана қаласының Тұрғын үй басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 182-2052 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 980 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
28. Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 158-1639 "Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 158-611 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1009 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 21 сәуірде "Астана Ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).