Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының күшіне енуі үшін қажетті мемлекетiшiлiк рәсiмдердi орындаудың жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 17 мамыр N 36-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 117 өкімімен. ~R020117
Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының күшiне енуi үшiн қажеттi мемлекетiшiлiк рәсiмдердi орындау процесiнде Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының iс-қимылдарын бақылауды күшейту және үйлестiру мақсатында:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының күшiне енуi үшiн қажеттi мемлекетiшiлiк рәсiмдердi орындаудың жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары және өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) Жоспардың белгiленген мерзiмдерде орындалуын қамтамасыз етсiн және Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне оның орындалу барысы туралы ақпаратты әр тоқсанның басында берiп отырсын.
3. Жоспардың уақытылы орындалуы үшiн жауапкершiлiк тиiстi мемлекеттiк
органдардың бiрiншi басшыларына жүктелсiн.
4. Жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгiне жүктелсiн.
5. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 21
наурыздағы N 44-ө
R000044_
өкiмiнің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2001 жылғы 17 мамырдағы
N 36 өкімімен
бекітілді
Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының күшіне енуі үшін
қажетті мемлекетішілік рәсімдерді орындаудың
Жоспары
___________________________________________________________________________
N  !          Шарттың атауы           !Рәсімдерді!  Жауапты мемлекеттік
!                                  !  аяқтау  !        орган
!                                  !  мерзімі !
---------------------------------------------------------------------------
Екіжақты шарттар
1    Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  Білім және ғылым
мен Әзербайжан Республикасының      ІІІ тоқсан  министрлігі
Yкiметi арасындағы Жоғары бiлiктi               (бұдан әрі - БҒМ)
ғылыми және ғылыми-педагогикалық
кадрларды аттестациялау
саласындағы ынтымақтастық туралы
келiсiм
P000518_
(Баку, 07.04.00)
2    Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  Еңбек және халықты
мен Беларусь Республикасы           ІІІ тоқсан  әлеуметтік қорғау
Yкiметiнiң арасындағы Қазақстан                 министрлігі
Республикасының аумағында жұмыс                 (бұдан әрі - ЕХӘҚМ)
iстейтiн Беларусь Республикасы
азаматтары мен Беларусь
Республикасының аумағында жұмыс
iстейтiн Қазақстан Республикасы
азаматтарының еңбек қызметi және
оларды әлеуметтiк қорғау туралы

Об утверждении Плана выполнения внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международных договоров Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 мая 2001 года N 36-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 августа 2002 года N 117-р ~R020117 .
В целях усиления контроля и координации действий государственных органов Республики Казахстан в процессе выполнения внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международных договоров Республики Казахстан:
1. Утвердить прилагаемый План выполнения внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международных договоров Республики Казахстан (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам и иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить выполнение Плана в установленные сроки и в начале каждого квартала представлять в Министерство иностранных дел Республики Казахстан информацию о ходе его выполнения.
3. Ответственность за своевременное выполнение Плана возложить на первых руководителей соответствующих государственных органов.
4. Контроль за выполнением Плана возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
5. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 2000 года N 44-р R000044_ .
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 мая 2001 года N 36-р
План
выполнения внутригосударственных процедур,
необходимых для вступления в силу международных договоров
Республики Казахстан
___________________________________________________________________________
N !      Название договора                 ! Срок      ! Ответственный
!                                        !завершения ! государственный
!                                        !процедур   !   орган
___________________________________________________________________________
Двусторонние договоры
___________________________________________________________________________
1  Соглашение между Правительством          III квартал   Министерство
Республики Казахстан и Правительством     2001 г.      образования
Азербайджанской Республики о                           и науки
сотрудничестве в области аттестации                    (далее - МОН)
научно-педагогических кадров высшей
квалификации (Баку, 07.04.00)
P000518_
2  Соглашение между Правительством          III квартал   Министерство
Республики Казахстан и Правительством     2001 г.      труда и
Республики Беларусь о трудовой                         социальной
деятельности и социальной защите граждан               защиты населения
Республики Беларусь, работающих на                     (далее - МТСЗН)
территории Республики Казахстан,
и граждан Республики Казахстан,
работающих на территории Республики

келiсiм (Алматы, 23.09.97)
Келiсiмге өзгерiстер енгiзу туралы
хаттама
P001503_
(Астана, 05.10.00)
3    Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы  Көлік және
мен Беларусь Республикасының        ІІ тоқсан   коммуникациялар
Yкiметi арасындағы Әуе қатынасы                 министрлігі
туралы келiсiм (Алматы, 23.09.97)               (бұдан әрі - ККМ)
4    Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  Мемлекеттік кіріс
мен Беларусь Республикасының        ІІ тоқсан   министрлігі
Үкiметi арасындағы Салық заңдарын               (бұдан әрі - МКМ)
сақтау мәселелерi бойынша
ынтымақтастық және өзара көмек
туралы келiсiм
P001350_
(Минск, 22.05.00)
5    Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  БҒМ
мен Беларусь Республикасының        ІІ тоқсан
Yкiметi арасындағы Жоғары бiлiктi
ғылыми және ғылыми-педагогикалық
кадрларды аттестациялау саласындағы
ынтымақтастық туралы келiсiм
(Минск, 22.05.00)
6    Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  ККМ
мен Бельгия Корольдiгi Үкiметiнiң   ІІ тоқсан
арасындағы Әуе қатынасы туралы
келiсiм
P000952_
(Брюссель, 27.06.00)
7    Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  ККМ
мен Болгария Республикасының        ІІ тоқсан
Yкiметiнiң арасында олардың сәйкес
аумақтары арасында және одан
тысқары да әуе қатынасы туралы
келiсiм (София, 15.09.99)
8    Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы  Сыртқы істер
мен Болгария Республикасы           ІІ тоқсан   министрлігі
Yкiметiнiң арасындағы                           (бұдан әрі - СІМ)
Инвестицияларды өзара көтермелеу                Инвестициялар
және қорғау туралы келiсiм                      жөніндегі комитет
P991403_
(София, 15.09.99)
9    Азаматтық және қылмыстық iстер      2001 жылғы  Әділет министрлігі
бойынша өзара құқықтық көмек        IV тоқсан   (бұдан әрі - ӘдМ)
туралы Қазақстан Республикасы
мен Грузия арасындағы шарт
(Тбилиси, 17.09.96)
Шартқа хаттама
10   Өздерi азаматтары болып табылатын   2001 жылғы  Ішкі істер
мемлекетте жазасын өтеу үшін бас    IV тоқсан   министрлігі
еркiнен айырылып сотталған                      (бұдан әрі - ІІМ)
адамдарды берi жiберу туралы
Қазақстан Республикасы мен Грузия
арасындағы шарт (Тбилиси, 17.09.96)
11   Қазақстан Республикасы мен Грузия   2001 жылғы  ІІМ
арасындағы қылмыс жасаған адамдарды IV тоқсан
қылмыстық жауапқа тарту үшін немесе
үкімді орындау үшін оларды ұстап
беру туралы шарт (Тбилиси, 17.09.96)
12   Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы  Экономика және сауда
мен Египет Араб Республикасының     ІІІ тоқсан  министрлігі
Үкiметi арасындағы сауда                        (бұдан әрі - ЭСМ)
келiсiмi (Каир, 14.02.93)
13   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  Мәдениет, ақпарат
мен Египет Араб Республикасының     ІІІ тоқсан  және қоғамдық келісім
Yкiметi арасындағы ақпарат                      министрлігі
ынтымақтастығы туралы хаттама                   (бұдан әрі - МАҚКМ)
(Каир, 14.02.93)
14   Қазақстан Республикасы Yкiметi      2001 жылғы  ККМ
мен Иран Ислам Республикасы Yкiметi ІІ тоқсан
арасындағы теңiздiк сауда кеме
қатынасы туралы келiсiм

Беларусь (Алматы, 23.09.97).
Протокол о внесении изменений в
Соглашение (Астана, 05.10.00)
P001503_
3   Соглашение между Правительством
Республики Казахстан и Правительством    II квартал    Министерство
Республики Беларусь о воздушном          2001 г.       транспорта и
сообщении (Алматы, 23.09.97)                           коммуникаций
(далее - МТК)
4   Соглашение между Правительством          II квартал    Министерство
Республики Казахстан и Правительством     2001 г.      государственных
Республики Беларусь о сотрудничестве                   доходов
и взаимной помощи по вопросам                          (далее - МГД)
соблюдения налогового законодательства
(Минск, 22.05.00)
P001350_
5   Соглашение между Правительством          II квартал        МОН
Республики Казахстан и Правительством     2001 г.
Республики Беларусь о сотрудничестве
в области аттестации научных и научно-
педагогических кадров высшей
квалификации (Минск, 22.05.00)
6   Соглашение между Правительством          II квартал        МТК
Республики Казахстан и Правительством     2001 г.
Королевства Бельгии о воздушном
сообщении (Брюссель, 27.06.00)
P000952_
7   Соглашение между Правительством          II квартал        МТК
Республики Казахстан и Правительством     2001 г.
Республики Болгария о воздушном
сообщении между их соответствующими
территориями и за их пределами
(София, 15.09.99)
8   Соглашение между Правительством          II квартал    Министерство
Республики Казахстан и Правительством     2001 г.      иностранных дел
Республики Болгария о взаимном                         (далее - МИД)
поощрении и защите инвестиций                          Комитет по
(София, 15.09.99)
P991403_
инвестициям
9   Договор между Республикой Казахстан      IV квартал    Министерство
и Грузией о взаимной правовой помощи      2001 г.      юстиции
по гражданским и уголовным делам                       (далее - МЮ)
(Тбилиси, 17.09.96). Протокол к
Договору
10  Договор между Республикой Казахстан      IV квартал    Министерство
и Грузией о передаче лиц, осужденных      2001 г.      внутренних дел
к лишению свободы для отбывания                        (далее - МВД)
наказания в государстве, гражданами
которого они являются (Тбилиси,
17.09.96)
11  Договор между Республикой Казахстан      IV квартал       МВД
и Грузией о выдаче лиц, совершивших       2001 г.
преступление, для привлечения их к
уголовной ответственности или для
приведения приговора в исполнение
(Тбилиси, 17.09.96)
12  Торговое соглашение между                III квартал   Министерство
Правительством Республики Казахстан        2001 г.     экономики и
и Правительством Арабской Республики                   торговли
Египет (Каир, 14.02.93)                                (далее - МЭТ)
13  Протокол между Правительством            III квартал   Министерство
Республики Казахстан и Правительством      2001 г.     культуры,
Арабской Республики Египет в области                   информации и
информации (Каир, 14.02.93)                            общественного
согласия
(далее - МКИОС)
14  Соглашение о морском торговом            II квартал        МТК
судоходстве между Правительством           2001 г.
Республики Казахстан и Правительством
Исламской Республики Иран

(Тегеран, 12.05.93)
15   Қазақстан Республикасы мен Иран     2001 жылғы  ӘдМ
Ислам Республикасы арасындағы       IV тоқсан
Азаматтық және қылмыстық iстер
бойынша құқықтық көмек пен
құқықтық қатынастар туралы келiсiм
(Тегеран, 06.10.99)
16   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  ЭСМ
мен Иран Ислам Республикасының      IV тоқсан
Үкiметi арасындағы Ұзақ мерзiмдiк
сауда-экономикалық ынтымақтастық
туралы келiсiм (Тегеран, 06.10.99)
17   Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы  ККМ
мен Испания Корольдiгi Yкiметiнiң   ІІІ тоқсан
арасындағы Жолаушылар мен жүктердi
халықаралық автомобиль тасымалы
туралы келiсiм
P001605_
(Мадрид, 30.10.00)
18   Қазақстан Республикасы Үкiметi мен  2001 жылғы  ЕХӘҚМ
Катар Мемлекетi Үкiметi арасында    ІІ тоқсан
Жоғары деңгейдегi бiрлескен
комиссияны құру туралы
P981320_
(Доха, 23.05.98)
19   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  Энергетика және
мен Қытай Халық Республикасының     IV тоқсан   минералдық ресурстар
Үкiметi арасындағы Мұнай және газ               министрлігі
саласындағы ынтымақтастық туралы                (бұдан әрі - ЭМРМ)
келiсiм (Алматы, 24.09.97)
20   Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы  Қорғанысмині
мен Қытай Халық Республикасының     ІІ тоқсан   (бұдан әрі - ҚМ)
Yкiметi арасындағы Қытай Халық
Республикасы Yкiметiнiң Қазақстан
Республикасының Қарулы Күштерiне
3000000 қытай юаны сомасында
өтеусiз көмек көрсетуi туралы
келiсiм (Пекин, 24.04.00)
21   Қазақстан Республикасы мен Қырғыз   2001 жылғы  ІІМ
Республикасы аумағына құқық қорғау  IV тоқсан
және арнаулы органдары
қызметкерлерінiң келу тәртiбi мен
өзара іс-қимылдары туралы шарт
(Астана, 08.04.97)
22   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  ККМ
мен Қырғыз Республикасы Yкiметi     ІІІ тоқсан
арасындағы Алматы-Бiшкек бағыты
бойынша шекаралық өту туралы
келiсiм (Бiшкек, 15.11.99)
23   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  Табиғи ресурстар және
мен Қырғыз Республикасы Yкiметi     ІІІ тоқсан  қоршаған ортаны қорғау
арасындағы Шу және Талас                        министрлігі (бұдан әрі
өзендеріндегі мемлекетаралық                    - Табиғатмині)
пайдаланудағы сушаруашылық
құрылыстарын пайдалану туралы
келiсiм (Астана, 21.01.00)
24   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  ККМ
мен Қырғыз Республикасы Yкiметiнiң  ІІІ тоқсан
арасындағы әуе қозғалысын
ұйымдастыру мен басқару үшiн
жауапкершiлiктi беру туралы

(Тегеран, 12.05.93)
15  Соглашение между Республикой Казахстан   IV квартал        МЮ
и Исламской Республикой Иран о правовой    2001 г.
помощи и правовых отношениях по
гражданским и уголовным делам (Тегеран,
06.10.99)
16  Соглашение между Правительством          IV квартал        МЭТ
Республики Казахстан и правительством      2001 г.
Исламской Республики Иран о долгосрочном
торгово-экономическом сотрудничестве
(Тегеран, 06.10.99)
17  Соглашение между Правительством          III квартал       МТК
Республики Казахстан и Правительством      2001 г.
Королевства Испания о международных
автомобильных перевозках пассажиров
и грузов (Мадрид, 30.10.00)
P001605_
18  Соглашение между Правительством          II квартал        МТСЗН
Республики Казахстан и Правительством      2001 г.
Государства Катар о создании
совместной комиссии на высоком уровне
(Доха, 23.05.98)
P981320_
19  Соглашение между Правительством          IV квартал    Министерство
Республики Казахстан и Правительством      2001 г.     энергетики и
Китайской Народной Республики о                        минеральных
сотрудничестве в области нефти и газа                  ресурсов
(Алматы, 24.09.97)                                     (далее - МЭМР)
20  Соглашение между Правительством          II квартал    Министерство
Республики Казахстан и Правительством      2001 г.     обороны
Китайской Народной Республики о                        (далее - МО)
предоставлении безвозмездной помощи
Правительством Китайской Народной
Республики Вооруженным Силам
Республики Казахстан на сумму
3 000 000 китайских юаней
(Пекин, 24.04.00)
21  Договор о порядке пребывания и           IV квартал       МВД
взаимодействия сотрудников                 2001 г.
правоохранительных и специальных
органов на территории Республики
Казахстан и Кыргызской Республики
(Алматы, 08.04.97)
22  Соглашение между Правительством          III квартал      МТК
Республик Казахстан и Правительством        2001 г.
Кыргызской Республики о пограничном
переходе по маршруту Алматы - Бишкек
(Бишкек 15.11.99).
23  Соглашение между Правительством          III квартал    Министерство
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.     природных
Кыргызской Республики об использовании                  ресурсов и
водохозяйственных сооружений                            охраны
межгосударственного пользования                         окружающей
на реках Чу и Талас (Астана, 21.01.00)                  среды
(далее - МПРООС)
24  Соглашение между Правительством          III квартал       МТК
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.
Кыргызской Республики о передаче
ответственности за организацию
и управление воздушным движением

келiсiм (Бiшкек, 14.12.00)
25   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  ККМ
мен Латвия Республикасы Үкiметiнiң  ІІ тоқсан
арасындағы әуе қатынасы туралы
келiсiм (Алматы, 19.05.98)
26   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  ККМ
мен Латвия Республикасы Yкiметiнiң  ІІ тоқсан
арасындағы транзиттiк тәртiп
туралы келiсiм (Алматы, 19.05.98)
27   Қазақстан Республикасының Табиғи    2001 жылғы  Табиғатмині
ресурстар және қоршаған ортаны      IV тоқсан
қорғау министрлiгi мен Литва
Республикасының Қоршаған ортаны
қорғау министрлiгi арасындағы
қоршаған ортаны қорғау саласындағы
ынтымақтастық туралы келiсiм
(Вильнюс, 04.04.01)
28   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  Қаржы полициясы
мен Литва Республикасы Үкiметiнiң   IV тоқсан   агенттігі
арасындағы салық заңдарын
бұзушылыққа қарсы күрес
саласындағы ынтымақтастық туралы
келісiм
P010070_
(Вильнюс, 05.04.01)
29   Қазақстан Республикасы мен Молдова  2001 жылғы  Қаржы министрлігі
Республикасы арасындағы табыс пен   IV тоқсан   (бұдан әрі -
мүлiкке салынатын салықтарға                    Қаржымині)
қатысты қосарланған салық салуды
болдырмау және салық төлеуден
жалтаруға жол бермеу туралы
конвенция (Астана, 15.07.99)
30   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  ККМ
мен Молдова Республикасы            ІІ тоқсан
Үкiметiнiң арасындағы халықаралық
автомобиль тасымалдары туралы
келiсiм
P990975_
(Астана, 15.07.99)
31   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  ККМ
мен Нидерландтар Корольдiгi         ІІІ тоқсан
Yкiметiнiң арасындағы халықаралық
автомобиль қатынасы туралы келiсiм
P000002_
(Астана, 14.06.00)
32   Қазақстан Республикасы мен Норвегия 2001 жылғы  Қаржымині
Корольдiгiнiң арасындағы табыс пен  IV тоқсан
капиталға қосарланған салық салуды
болдырмау және салық төлеуден
жалтаруға жол бермеу туралы
конвенция (Осло, 03.04.01)
33   Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы  ІІМ
мен Пакистан Ислам Республикасының  IV тоқсан
Yкiметi арасындағы ұйымдасқан
қылмыспен, терроризммен және басқа
қауiптi қылмыс түрлерiмен күрестегі
ынтымақтастық туралы келісім
(Исламабад, 12.03.95)
34   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  ККМ
мен Польша Республикасы Үкiметiнiң  ІІІ тоқсан
арасындағы Әуе қатынасы туралы
келiсiм (Варшава, 21.11.97)
35   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы  ҚМ
мен Ресей Федерациясының Yкiметi    IV тоқсан
арасындағы Приозерск қаласының
тiршiлік қызметiн қамтамасыз ету
туралы хаттама
Z000074_
(Алматы, 04.10.97)
36   "Байқоңыр" кешенiнiң аумағында      2001 жылғы  ІІМ
құқық тәртiбiн қамтамасыз етуде     IV тоқсан
құқық қорғау органдарының өзара
iс-қимылдары туралы Қазақстан
Республикасы Yкiметi мен Ресей
Федерациясы Үкiметiнiң арасындағы
келiсiм (Алматы, 04.10.97)
37   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   Қаржы полициясы
мен Ресей Федерациясының Үкiметi    IV тоқсан    агенттігі
арасындағы Заңсыз қаржылық
операциялармен, сондай-ақ заңсыз
жолмен алынған табыстарды
ресмилендiруге (заңдастыруға)
байланысты қаржылық операциялармен
күрес жүргiзу саласындағы
ынтымақтастық пен өзара көмек
туралы келiсiм

(Бишкек, 14.12.00)
25  Соглашение между Правительством          II квартал        МТК
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.
Латвийской Республики о воздушном
сообщении (Алматы, 19.05.98)
26  Соглашение между Правительством          II квартал        МТК
Республики Казахстан и                      2001 г.
Правительством Латвийской Республики
о порядке транзита (Алматы, 19.05.98)
27  Соглашение между Министерством           IV квартал        МПРООС
природных ресурсов и охраны                 2001 г.
окружающей среды Республики Казахстан
и Министерством окружающей среды
Литовской Республики о сотрудничестве
в области охраны окружающей среды
(Вильнюс, 04.04.01)
28  Соглашение между Правительством          IV квартал     Агентство
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.     финансовой
Литовской Республики о сотрудничестве                   полиции
в области борьбы с нарушениями
налогового законодательства
(Вильнюс, 05.04.01)
P010070_
29  Конвенция между Республикой              IV квартал        МФ
Казахстан и Республикой Молдова об          2001 г.
избежании двойного налогообложения
и предотвращении уклонения от уплаты
налогов на доход и на имущество
(Астана, 15.07.99)
30  Соглашение между Правительством          II квартал        МТК
Республики Казахстан и                      2001 г.
Правительством Республики Молдова
о международных автомобильных
перевозках (Астана, 15.07.99)
P990975_
31  Соглашение между Правительством          III квартал       МТК
Республики Казахстан и                       2001 г.
Правительством Королевства
Нидерландов о международном
автомобильном сообщении (Астана,
14.06.00)
P000002_
32  Конвенция между Республикой              IV квартал        МФ
Казахстан и Королевством Норвегия           2001 г.
об избежании двойного налогообложения
и предотвращении уклонения от уплаты
налогов на доходы и капитал
(Осло, 03.04.01)
33  Соглашение между Правительством          IV квартал        МВД
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.
Исламской Республики Пакистан о
сотрудничестве в борьбе с
организованной преступностью,
незаконным оборотом наркотических
средств и психотропных веществ,
терроризмом и другими опасными
видами преступлений (Исламабад,
12.03.95)
34  Соглашение между Правительством          III квартал       МТК
Республики Казахстан и Правительством        2001 г.
Республики Польша о воздушном
сообщении (Варшава, 21.11.97)
35  Протокол между Правительством            IV квартал        МО
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.
Российской Федерации об обеспечении
жизнедеятельности г. Приозерска
(Алматы, 04.10.97)
Z000074_
36  Соглашение между Правительством          IV квартал        МВД
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.
Российской Федерации о взаимодействии
правоохранительных органов в
обеспечении правопорядка на территории
комплекса "Байконур" (Алматы, 04.10.97)
37  Соглашение между Правительством          IV квартал     Агентство
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.     финансовой
Российской Федерации о сотрудничестве                   полиции
и взаимной помощи в области борьбы
с незаконными финансовыми операциями,
связанными с легализацией (отмыванием)
доходов, полученных незаконным путем

(Алматы, 12.10.98)
38   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   ЭМРМ
мен Ресей Федерациясының Yкiметi    ІІІ тоқсан   Аэроғарыш комитеті
арасындағы "Байқоңыр" ғарыш
айлағынан зымырандарды ұшыру
кезiнде апаттар болған жағдайда
өзара iс-қимыл тәртiбi туралы
келiсiм (Астана, 18.11.99)
39   Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы   ҚМ
мен Ресей Федерациясының Үкiметi    ІІІ тоқсан
арасындағы Қазақстан Республикасы
Қарулы Күштерiнiң Әуе қорғанысы
күштерi мен Ресей Федерациясының
Әскери әуе күштерiнiң бiрлестiктерi
мен әскери бөлiмдерiне жауынгерлiк
атыстар өткізу үшiн әскери
полигондарын өзара беру тәртiбi
туралы келiсiм (Астана, 29.07.00)
40   Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы   МКМ
мен Ресей Федерациясының Yкiметi    ІІ тоқсан
арасындағы Өзара сауда-саттықта
жанама салықтарды өндiрiп алу
қағидаттары туралы келісім
P001504_
(Астана, 09.10.00)
41   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   МАҚКМ
мен Ресей Федерациясының Yкiметi    ІІ тоқсан
арасындағы Қазақстан
Республикасының Ресей
Федерациясындағы бұқаралық
ақпарат құралдары тiлшiлерiнiң
және Ресей Федерациясының
Қазақстан Республикасындағы
бұқаралық ақпарат құралдары
тiлшiлерiнiң мәртебесi туралы
келiсiм
P010523_
(Астана, 09.10.00)
42   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   ТСА
мен Ресей Федерациясының Yкiметi    ІІІ тоқсан
арасындағы Туризм саласындағы
ынтымақтастық туралы келiсiм
P001502_
(Астана, 15.02.01)
43   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   ККМ
мен Сингапур Республикасы           IV тоқсан
Yкiметiнiң арасындағы Әуе қатынасы
туралы келісім (Сингапур, 29.05.96)
44   Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы   СІМ
мен Тәжiкстан Республикасының       ІІ тоқсан    Инвестициялар
Yкiметi арасындағы инвестицияларды               жөніндегі
көтермелеу және өзара қорғау                     комитеті
туралы келiсiм (Душанбе, 16.12.99)
P010595_
45   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   ӘдМ
мен Тәжiкстан Республикасының       ІІ тоқсан    Нашақорлыққа және
Yкiметi арасындағы Есiрткi                       есірткі саудасына
құралдарының психотроптық                        қарсы күрес
заттардың және прекурсорлардың                   жөніндегі комитеті
заңсыз айналымына қарсы күрестегi
ынтымақтастық туралы келiсiм
(Душанбе, 13.06.00)
P000876_
46   Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы   ӘдМ
мен Тәжiкстан Республикасының       ІІІ тоқсан
Үкiметi арасындағы құқықтық
ақпарат алмасу туралы келiсiм
(Душанбе, 22.02.01)
P010307_
47   Ұйымдасқан қылмыспен, есiрткiлiк    2001 жылғы   ІІМ
және жүйкеге керi әсер ететiн       IV тоқсан
заңсыз айналымымен, терроризммен
және қылмыстардың басқа да
қауiптi түрлерiмен күрестегi
ынтымақтастық туралы Қазақстан
Республикасының Үкiметi мен
Түрiкменстан Yкiметi арасындағы

(Алматы, 12.10.98)
38  Соглашение между Правительством          III квартал       МЭМР
Республики Казахстан и Правительством        2001 г.    Аэрокосмический
Российской Федерации о порядке                            комитет
взаимодействия в случае возникновения
аварий при пусках ракет с космодрома
"Байконур" (Астана, 18.11.99)
39  Соглашение между Правительством          III квартал       МО
Республики Казахстан и Правительством        2001 г.
Российской Федерации о порядке
взаимного предоставления военных
полигонов для проведения боевых
стрельб соединениями и воинскими
частями Сил воздушной обороны
Вооруженных Сил Республики Казахстан
и Военно-воздушных сил Российской
Федерации (Астана, 29.07.00)
40  Соглашение между Правительством          II квартал        МГД
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.
Российской Федерации о принципах
взимания косвенных налогов во
взаимной торговле (Астана, 09.10.00)
P001504_
41  Соглашение между Правительством          II квартал        МКИОС
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.
Российской Федерации о статусе
корреспондентов средств массовой
информации Республики Казахстан в
Российской Федерации и корреспондентов
средств массовой информации Российской
Федерации в Республике Казахстан
(Астана, 09.10.00)
P010523_
42  Соглашение между Правительством          III квартал    Агентство
Республики Казахстан и Правительством        2001 г.    по туризму
Российской Федерации о сотрудничестве                   и спорту
в области туризма (Астана 15.02.01)
P001502_
43  Соглашение между Правительством          IV квартал        МТК
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.
Республики Сингапур о воздушном
сообщении (Сингапур, 29.05.96)
44  Соглашение между Правительством          II квартал        МИД
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.     Комитет по
Республики Таджикистан о поощрении                      инвестициям
и взаимной защите инвестиций
(Душанбе, 16.12.99)
P010595_
45  Соглашение  между Правительством         II квартал        МЮ
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.     Комитет по
Республики Таджикистан о сотрудничестве                 борьбе с
в борьбе с незаконным оборотом                          наркоманией и
наркотических средств, психотропных                     наркобизнесом
веществ и прекурсоров (Душанбе, 13.06.00)
P000876_
46  Соглашение между Правительством          III квартал       МЮ
Республики Казахстан и Правительством        2001 г.
Республики Таджикистан об обмене
правовой информацией (Душанбе, 22.02.01)
P010307_
47  Соглашение между Правительством          IV квартал        МВД
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.
Туркменистана о сотрудничестве в борьбе
с организованной преступностью,
незаконным оборотом наркотических
средств и психотропных веществ,
терроризмом и другими опасными видами

келiсiм (Алматы, 27.02.97)
48   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   СІМ
мен Түрiкменстан Үкiметiнiң         IV тоқсан
арасындағы азаматтардың өзара
сапарлары туралы келiсiм
(Ашгабат, 01.03.01)
P001926_
49   Қазақстан Республикасы мен Түрiк    2001 жылғы   МАҚКМ
Республикасы арасындағы Бiлiм беру  ІІІ тоқсан
ғылым, мәдениет және спорт бойынша
келiсiм (Алматы, 01.05.92)
50   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   ККМ
мен Өзбекстан Республикасының       IV тоқсан
Үкiметi арасындағы Халықаралық
автомобиль қатынасы туралы келiсiм
(Ташкент, 12.07.95)
51   1998 жылғы 27 наурыздағы Қазақстан  2001 жылғы   ІІМ
Республикасының Yкiметi мен         IV тоқсан
Өзбекстан Республикасының Үкiметi
арасындағы Автомобиль жолдарының
жекелеген учаскелерiн пайдалану
туралы келiсiмге толықтырулар
енгiзу туралы хаттама
Z980223_
(Ташкент, 28.05.99)
52   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   СІМ
мен Өзбекстан Республикасының       ІІІ тоқсан   Консулдық қызмет
Yкiметi арасындағы Азаматтардың                  департаменті
өзара сапарларының шарттары
туралы келiсiм (Астана, 07.07.00)
P001024_
53   Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы   ҰҚК (келісім бойынша)
мен Өзбекстан Республикасының       ІІ тоқсан    Шекаралық қызмет
Yкiметi арасындағы Шекаралық
өкiлдердiң қызметi туралы келiсiм
(Ташкент, 13.12.00)
54   Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы   ТЖ жөніндегі
мен Украина Министрлер Кабинетiнiң  ІІ тоқсан    агенттік
арасындағы Төтенше жағдайлардың
алдын алу және оның зардабын жою
саласындағы ынтымақтастық туралы
келiсiм (Киев, 17.09.99)
P991381_
55   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   Қаржымині
мен Француз Республикасы            IV тоқсан
Үкiметiнiң арасындағы қаржыландыру
туралы хаттама (Павлодардағы
алаңқай жобасының демеркуризация
жобасын iске асыру бойынша)
(Астана, 05.10.00)
56   Қазақстан Республикасының Yкiметi   2001 жылғы   Қаржымині
мен Француз Республикасы            ІІ тоқсан
Yкiметiнiң арасындағы қаржыландыру
туралы хаттама (Алматы қаласының
сумен қамтамасыз етiлу және
канализациясының инфрақұрылымын
iске асыру және модернизациялау)
(Астана, 05.10.00)
57   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   ККМ
мен Чех Республикасы Үкiметiнiң     ІІ тоқсан
арасындағы Халықаралық автомобиль
тасымалдары туралы келiсiм
(Прага, 13.12.99)
58   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   ККМ
мен Эстония Республикасы            ІІ тоқсан
Yкiметiнiң арасындағы Халықаралық
автомобиль қатынасы туралы келiсiм

преступлений (Алматы, 27.02.97)
48  Соглашение между Правительством
Республики Казахстан и Правительством    IV квартал        МИД
Туркменистана о взаимных поездках           2001 г.
граждан (Ашгабат, 01.03.01)
P001926_
49  Соглашение в области образования,        III квартал      МКИОС
науки, культуры и спорта между               2001 г.
Республикой Казахстан и Турецкой
Республикой (Алма-Ата, 01.05.92)
50  Соглашение между Правительством          IV квартал        МТК
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.
Республики Узбекистан о международном
автомобильном сообщении (Ташкент,
12.07.95)
51  Протокол о внесении дополнений в         IV квартал        МВД
Соглашение между Правительством             2001 г.
Республики Казахстан и Правительством
Республики Узбекистан об использовании
отдельных участков автомобильных дорог
от 27 марта 1998 года (Ташкент, 28.05.99)
Z980223_
52  Соглашение между Правительством          III квартал       МИД
Республики Казахстан и Правительством        2001 г.    Департамент
Республики Узбекистан об условиях                       консульской
взаимных поездок граждан (Астана,                         службы
07.07.00)
P001024_
53  Соглашение между Правительством          II квартал        КНБ (по
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.     согласованию)
Республики Узбекистан о деятельности                    Пограничная
пограничных представителей (Ташкент,                        служба
13.12.00)
54  Соглашение между Правительством          II квартал     Агентство по
Республики Казахстан и Кабинетом            2001 г.     чрезвычайным
Министров Украины о сотрудничестве                      ситуациям
в области предупреждения чрезвычайных
ситуаций и ликвидации их последствий
(Киев, 17.09.99)
P991381_
55  Протокол о финансировании между          IV квартал        МФ
Правительством Республики Казахстан и       2001 г.
Правительством Французской Республики
(по реализации проекта демеркуризации
проекта площадки в Павлодаре)
(Астана, 05.10.00)
56  Протокол о финансировании между          II квартал        МФ
Правительством Республики Казахстан и       2001 г.
Правительством Французской Республики
(по реализации и модернизации
инфраструктуры водоснабжения и
канализации города Алматы)
(Астана, 05.10.00)
57  Соглашение между Правительством          II квартал        МТК
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.
Чешской Республики о международных
автомобильных перевозках
(Прага, 13.12.99)
58  Соглашение между Правительством          II квартал        МТК
Республики Казахстан и Правительством       2001 г.
Эстонской Республики о международном
автомобильном сообщении (Астана,

(Астана, 15.06.00)
---------------------------------------------------------------------------
Халықаралық ұйымдармен екiжақты шарттар
59   Қазақстан Республикасында           2001 жылғы   СІМ
Еуропалық Қоғамдастықтар            ІІІ тоқсан   Екі жақты
Комиссиясының Делегациясын құру,                 ынтымақтастық
оның артықшылықтары және                         департаменті
иммунитеттерi туралы Қазақстан
Республикасы мен Еуропалық
Қоғамдастықтар Комиссиясының
арасындағы келiсiм
(Брюссель, 02.02.93)
60   Қазақстан Республикасы мен Атом     2001 жылғы   ЭМРМ
энергиясы жөнiндегi Еуропалық       ІІ тоқсан    Атом энергетикасы
Қоғамдастықтың арасындағы Ядролық                жөніндегі комитет
қауiпсiздiк саласындағы
ынтымақтастық туралы келiсiм
(Брюссель, 19.07.99)
U990172_
61   Брюссельде 1993 жылғы 15 қазанда    2001 жылғы   ЭСМ
қол қойылған және 1995 жылғы 20     IV тоқсан
желтоқсандағы хаттармен алмасу
нысанындағы Келiсiммен
толықтырылған тоқыма бұйымдарының
саудасы туралы Еуропалық
Экономикалық Қоғамдастығы мен
Қазақстан Республикасы арасындағы
Келiсiмдi қайта жаңартуға қатысты
Еуропалық Қоғамдастық пен
Қазақстан Республикасы арасындағы
хаттармен алмасу нысанындағы
келiсiм (Брюссель, 27.06.00)
P000936_
62   Ғылыми ынтымақтастық туралы келісім 2001 жылғы   БҒМ
(ҚР Ғылым және жаңа технологиялар   ІІ тоқсан
министрлігі мен ИНТАС Бас
Ассамблеясы арасындағы)
(Брюссель, 05.05.95)
63   Қазақстан Республикасының Үкiметi   2001 жылғы   СІМ
мен ЕҚЫҰ-ның Демократиялық          ІІ тоқсан    Көп жақты
институттар және адамның құқықтары               ынтымақтастық
жөнiндегi бюросының арасындағы                   департаменті
өзара түсіністік туралы меморандум
(Осло, 02.12.98)
P010555_
64   Алматыда ЕҚЫҰ-ның орталығын ашу     2001 жылғы   СІМ
туралы Қазақстан Республикасының    ІІ тоқсан    Көп жақты
Yкiметi мен Еуропадағы қауiпсiздiк               ынтымақтастық
және ынтымақтастық ұйымының                      департаменті
арасындағы өзара түсiнiстiк туралы
меморандум (Осло, 02.12.98)
---------------------------------------------------------------------------
Аймақтық және көпжақты шарттар
65   КСРО мен АҚШ арасындағы 1972 жылғы  2001 жылғы   СІМ
26 мамырдағы Зымыранға қарсы        ІІ тоқсан    Көп жақты
қорғаныс жүйесiн шектеу туралы                   ынтымақтастық
шартқа байланысты уағдаластық                    департаменті
туралы меморандум
P010578_
(Нью-Йорк, 26.09.97)
66   Транзиттiк тасымалдау бойынша       2001 жылғы   ККМ
Экономикалық ынтымақтастық          ІІ тоқсан
ұйымының шеңберлi келiсiмi
(Алматы, 09.05.98)
67   Экономикалық ынтымақтастық          2001 жылғы   БҒМ
ұйымының құрылу Институтының        ІІІ тоқсан
жарғысы (Алматы, 09.05.98)
P001671_
68   Еуропа-Кавказ-Азия дәлiзiнiң        2001 жылғы   ККМ
дамуы бойынша халықаралық көлiк     ІІ тоқсан
туралы негiзгi көп жақты келiсiм

15.06.00)
Двусторонние договоры с международными организациями
59  Соглашение между Республикой             III квартал       МИД
Казахстан и Комиссией Европейских            2001 г.    Департамент
Сообществ об учреждении и привилегиях                   двустороннего
и иммунитетах Делегации Комиссии                        сотрудничества
Европейских Сообществ в Республике
Казахстан (Брюссель, 02.02.93)
60  Соглашение о сотрудничестве между        II квартал       МЭМР
Республикой Казахстан и Европейским         2001 г.     Комитет по
Сообществом по атомной энергии                           атомной
в области ядерной безопасности                          энергетике
(Брюссель, 19.07.99)
U990172_
61  Соглашение в форме обмена письмами       IV квартал       МЭТ
между Европейским Сообществом и             2001 г.
Республикой Казахстан о внесении
изменений в Соглашение между
Европейским Экономическим Сообществом
и Республикой Казахстан по торговле
текстильными изделиями, парафированное
15 октября 1993 года в Брюсселе и
измененное Соглашением в форме обмена
письмами, парафированное 20 декабря
1995 года (Брюссель, 27.06.00)
P000936_
62  Соглашение о научном сотрудничестве      II квартал       МОН
(между Министерством науки и новых          2001 г.
технологий РК и Генеральной Ассамблеей
ИНТАС) (Брюссель, 05.05.95)
63  Меморандум о взаимопонимании между       II квартал       МИД
Правительством Республики Казахстан         2001 г.     Департамент
и Бюро по демократическим институтам                    многостороннего
и правам человека ОБСЕ (Осло, 02.12.98)                 сотрудничества
P010555_
64  Меморандум о взаимопонимании между       II квартал       МИД
Правительством Республики Казахстан         2001 г.     Департамент
и Организацией по безопасности и                        многостороннего
сотрудничестве в Европе об открытии                     сотрудничества
Центра ОБСЕ в Алматы (Осло, 02.12.98)
Региональные и многосторонние договоры
65  Меморандум о договоренности в связи      II квартал       МИД
с Договором между СССР и США об             2001 г.     Департамент
ограничении систем противоракетной                      многостороннего
обороны от 26 мая 1972 года                             сотрудничества
(Нью-Йорк, 26.09.97)
P010578_
66  Рамочное соглашение Организации          II квартал       МТК
Экономического Сотрудничества по            2001 г.
транзитным перевозкам (Алматы,
09.05.98)
67  Устав Института образования              III квартал      МОН
Организации Экономического                   2001 г.
Сотрудничества (Алматы, 09.05.98)
P001671_
68  Основное многостороннее соглашение       II квартал       МТК
о международном транспорте по               2001 г.
развитию коридора Европа-Кавказ-Азия

(ТРАСЕКА) (Баку, 08.09.98)
Z010196_
69   Қазақстан Республикасының           2001 жылғы   ЭМРМ
Yкiметi, Ресей Федерациясының       IV тоқсан    Аэроғарыш комитеті
Yкiметi және Америка Құрама
Штаттарының Yкiметi арасындағы
Ресейдiң "Байқоңыр" ғарыш
айлағынан, АҚШ лицензиялары бар,
ғарыш аппараттарын ұшыруға
байланысты технологияларды сақтау
бойынша шаралар туралы келiсiм
(Мәскеу, 26.01.99)
P990047_
70   Газ бен мұнайды тасымалдау          2001 жылғы   ЭМРМ
мемлекетаралық жүйелердiң           ІІ тоқсан
құрылуының институционалдық
негiздерi туралы шеңберлi келiсiм
(ИНОГЕЙТ) (Киев, 22.07.99)
71   Еуропадағы кәдуiлгі қарулы күштер   2001 жылғы   ҚМ
туралы шарттың бейiмделуi туралы    ІІ тоқсан
келiсiм (Стамбул, 17.11.99)
72   Тәжiкстан Республикасы, Қырғыз      2001 жылғы   БҒМ
Республикасы, Қазақстан             ІІІ тоқсан
Республикасы және Исмаэлиттер
Имаматымен Орталық Азиялық
Университетiн құру туралы шарт
(Астана, 31.08.00)
---------------------------------------------------------------------------
Кедендік одақ (КО) шеңберіндегі шарттар
73   Кедендiк одақты және Бiрыңғай       2001 жылғы   ӘдМ
экономикалық кеңiстiктi             ІІ тоқсан
қалыптастыруды құқықтық қамтамасыз
ету туралы келiсiм
(Мәскеу, 26.10.99)
74   Кедендiк одаққа қатысушы            2001 жылғы   Ұлттық Банк
мемлекеттердiң жеке тұлғаларының    ІІ тоқсан    (келісім бойынша)
үшіншi елдерге нақтылай шетел
валюталарын бөгетсiз шығаруының
мөлшерi және тәртiбi туралы
хаттама (Минск, 23.05.00)
75   Беларусь Республикасы Yкiметi,      2001 жылғы   СІМ
Қазақстан Республикасы Үкiметi,     ІІІ тоқсан   Консулдық қызмет
Қырғыз Республикасы Үкiметi,                     департаменті
Ресей Федерациясы Yкiметi және
Тәжiкстан Республикасы Yкiметi
арасындағы азаматтардың өзара
визасыз жүрiп-тұруы туралы
келiсiм (Минск, 30.11.00)
P001772_
---------------------------------------------------------------------------
Орталық Азия экономикалық қоғамдастығы (ОАЭҚ) шеңберіндегі шарттар
76   Қазақстан Республикасы Yкiметi,     2001 жылғы   ЭСМ
Қырғыз Республикасы Үкiметi және    ІІ тоқсан
Өзбекстан Республикасы Yкiметi
арасындағы өндiрiс кооперациясы
туралы Келiсiм (Бiшкек, 14.03.97)
77   Қазақстан Республикасы Үкiметi,     2001 жылғы   Ауылшармині
Қырғыз Республикасы Үкiметi,        ІІ тоқсан
Тәжiкстан Республикасы Үкiметi
және Өзбекстан Республикасы Үкiметi
арасындағы ветеринария саласындағы
ынтымақтастық туралы келiсiм
(Астана, 08.06.00)
78   Қазақстан Республикасы Үкiметi,     2001 жылғы   Туризм және спорт
Қырғыз Республикасы Yкiметi,        ІІ тоқсан    жөніндегі агенттік
Тәжiкстан Республикасы Yкiметi және
Өзбекстан Республикасы Yкiметi
арасындағы санитарлық курорттық,
сауықтыру және туристiк мекемелер
мен ұйымдардың саласындағы
ынтымақтастық туралы келiсiм
(Астана, 08.06.00)
79   1994 жылғы 8 шiлдедегi Қазақстан    2000 жылғы   Ұлттық банк
Республикасы, Қырғыз Республикасы,  IV тоқсан    (келісім бойынша)
Тәжiкстан Республикасы және
Өзбекстан Республикасы арасындағы
Ынтымақтастық пен даму жөніндегі
Орта-Азиялық банктi құру туралы
келiсiмге өзгерiс енгiзу туралы
хаттама (Алматы, 05.01.01)
---------------------------------------------------------------------------
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы (ТМД) шеңберіндегі шарттар
80   Чернобыльдегi және басқа да         2001 жылғы   ЕХӘҚМ
радиациялық катастрофалар мен       ІІІ тоқсан
апаттар, сондай-ақ ядролық
сынақтардың нәтижесiнде
радиациялық ықпалға ұшыраған
азаматтарды әлеуметтiк жағдайын
және денсаулығын қорғау туралы

(ТРАСЕКА) (Баку, 08.09.98)
Z010196_
69  Соглашение между Правительством          IV квартал       МЭМР
Республики Казахстан, Правительством        2001 г.     Аэрокосмический
Российской Федерации и Правительством                   комитет
Соединенных Штатов Америки о мерах
по охране технологий в связи с
запусками Россией с космодрома
Байконур космических аппаратов,
в отношении которых имеются
лицензии США (Москва, 26.01.99)
P990047_
70  Рамочное соглашение об                   II квартал       МЭМР
институциональных основах создания          2001 г.
межгосударственных систем
транспортировки нефти и газа
[ИНОГЕЙТ] (Киев, 22.07.99)
71  Соглашение об адаптации Договора         II квартал       МО
об обычных вооруженных силах              2001 г.
в Европе (Стамбул, 17.11.99)
72  Договор между Республикой Таджикистан,   III квартал      МОН
Кыргызской Республикой, Республикой          2001 г.
Казахстан и Имаматом Исмаэлитов по
созданию университета Центральной Азии
(Астана, 31.08.00)
Договоры в рамках Таможенного союза (ТС)
73  Соглашение о правовом обеспечении        II квартал       МЮ
формирования Таможенного союза и            2001 г.
Единого экономического пространства
(Москва, 26.10.99)
74  Протокол о порядке и норме               II квартал     Национальный
беспрепятственного вывоза физическими       2001 г.     банк (по
лицами государств-участников                            согласованию)
Таможенного союза наличной
иностранной валюты в третьи страны
(Минск, 23.05.00)
75  Соглашение между Правительством          III квартал      МИД
Республики Беларусь, Правительством          2001 г.    Департамент
Республики Казахстан, Правительством                    консульской
Кыргызской Республики, Правительством                   службы
Российской Федерации и Правительством
Республики Таджикистан о взаимных
безвизовых поездках граждан
(Минск, 30.11.00)
P001772_
Договоры в рамках Центрально-Азиатского экономического
сообщества (ЦАЭС)
76  Соглашение между Правительством          II квартал       МЭТ
Республики Казахстан, Правительством        2001 г.
Кыргызской Республики и Правительством
Республики Узбекистан о производственной
кооперации (Бишкек, 14.03.97)
77  Соглашение между Правительством          II квартал       МСХ
Республики Казахстан, Правительством        2001 г.
Кыргызской Республики, Правительством
Республики Таджикистан и Правительством
Республики Узбекистан о сотрудничестве
в области ветеринарии (Астана, 08.06.00)
78  Соглашение между Правительством          II квартал     Агентство по
Республики Казахстан, Правительством        2001 г.     туризму и
Кыргызской Республики, Правительством                   спорту
Республики Таджикистан и Правительством
Республики Узбекистан о сотрудничестве
в области развития санаторно-курортных,
оздоровительных и туристических
учреждений и организаций
(Астана, 08.06.00)
79  Протокол о внесении изменения            IV квартал     Национальный
в Соглашение между Республикой Казахстан,  2001 г.      банк (по
Кыргызской Республикой, Республикой                     согласованию)
Таджикистан и Республикой Узбекистан
об учреждении Центральноазиатского
банка сотрудничества и развития от
8 июля 1994 года (Алматы, 05.01.01)
Договоры в рамках Содружества Независимости Государств
(СНГ)
80  Соглашение о социальной защите и         III квартал      МТСЗН
охране здоровья граждан, подвергшихся        2001 г.
воздействию радиации в результате
Чернобыльской и других радиационных
катастроф и аварий, а также ядерных

келiсiм (Мәскеу, 09.09.94)
81   ТМД-ға қатысушы мемлекеттердегi     2001 жылғы   ҚМ
әскери қызметшiлердi, әскери        ІІІ тоқсан
қызметтен босатылған азаматтарды,
сондай-ақ олардың отбасы мүшелерiн
тұрғын үй-жайымен қамтамасыз ету
туралы келiсiм (Мәскеу, 28.03.97)
82   Интеллектуалдық меншiк саласындағы  2001 жылғы   ӘдМ
құқық бұзушылықтарды тоқтату        ІІ тоқсан    Қазпатент
бойынша ынтымақтастық туралы
келiсiм (Мәскеу, 06.03.98)
Z010201_
83   Жұмыстар және жұмысшылардың         2001 жылғы   ЕХӘҚМ
кәсiптері жөнiндегi Бiрыңғай        IV тоқсан
тарифтiк бiлiктiлiк анықтамалықты
және Қызметкерлер лауазымдарының
бiлiктiлiк анықтамалығын қолдану
бойынша ынтымақтастық туралы
келiсiм (Саратов, 13.01.99)*
84   Экологиялық мониторинг саласындағы  2001 жылғы   Табиғатмині
ынтымақтастық туралы келiсiм        ІІІ тоқсан
(Саратов, 13.01.99)
85   Жолаушыларды халықаралық автомобиль 2001 жылғы   ККМ
қатынастары кезiнде мiндеттi        ІІ тоқсан
сақтандыру туралы келiсiм
(Саратов, 13.01.99)
86   Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының  2001 жылғы   ЭСМ
Қала құрылысы хартиясы              ІІ тоқсан    Құрылыс істері
(Минск, 04.06.99)*                               жөніндегі комитет
87   Жалған тауар белгiлерiн және        2001 жылғы   ӘдМ
географиялық көрсеткiштердi         ІІ тоқсан    Қазпатент
пайдаланудың алдын алу және жолын
кесу бойынша шаралар туралы келiсiм
(Минск, 04.06.99)*
Z010189_
88   Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына   2001 жылғы   ККМ
қатысушы мемлекеттердiң автомобиль  ІІ тоқсан
жолдарымен мемлекетаралық
тасымалдармен айналысатын көлiк
құралдарының салмағы және көлемдерi
туралы келiсiм
(Минск, 04.06.99)
89   Өнер табыстарын құқықтық қорғау     2001 жылғы   ӘдМ
саласындағы мемлекетаралық          ІІ тоқсан    Қазпатент
құпиялардың сақталуын өзара
қамтамасыз ету туралы келiсiм
(Минск, 04.06.99)
Z010190_
90   Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына   2001 жылғы   МКМ
қатысушы мемлекеттердiң кедендiк    ІІ тоқсан    Кеден комитеті
қызметтерiнiң Арнайы жүктерді және
әскери мақсаттағы өнiмдердi
тасымалдау кезiндегi өзара
iс-қимылының тәртiбi туралы хаттама
(Ялта, 08.10.99)
Z010200_
91   Ақпараттандыру саласындағы          2001 жылғы   ККМ
ақпараттық ресурстар мен жүйелердi  ІІ тоқсан
қалыптастыру, Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығына қатысушы
мемлекеттердiң мемлекетаралық
бағдарламаларын iске асыру туралы
келiсiм (Мәскеу, 24.12.99)
92   Еркiн сауда режимiнен алып          2001 жылғы   ЭСМ
тастауларды кезең кезеңiмен жою     ІІ тоқсан
жөнiнде консультациялар өткiзу
рәсiмiнiң ережелерi туралы келiсiм
(Мәскеу, 24.12.99)
93   Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына   2001 жылғы
қатысушы мемлекеттердiң электр      ІІ тоқсан
энергиясының және оның
қуаттылығының транзитi туралы
келiсiм (Мәскеу, 25.01.00)*
94   1997 жылғы 17 қаңтардағы Ұялы       2001 жылғы   ККМ
жылжымалы байланыс жүйелерiн        ІІ тоқсан
дамытудағы және пайдаланудағы
ынтымақтастық туралы келiсiмге
өзгерiс енгiзу туралы хаттама
(Мәскеу, 25.01.00)*
95   Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына   2001 жылғы   ККМ
қатысушы мемлекеттердiң темiржол    ІІ тоқсан
көлiгiнде салық салу тетiктерiн
жақындастыру бойынша өзара
iс-қимылы туралы келiсiм

испытаний (Москва, 09.09.94)
81  Соглашение об обеспечении жилыми         III квартал      МО
помещениями военнослужащих, граждан,         2001 г.
уволенных с военной службы, и членов
их семей в государствах-участниках
СНГ (Москва, 28.03.97)
82  Соглашение о сотрудничестве по           II квартал       МЮ
пресечению правонарушений в области         2001 г.     Казпатент
интеллектуальной собственности
(Москва, 06.03.98)
Z010201_
83  Соглашение о сотрудничестве по           IV квартал       МТСЗН
применению Единого тарифно-                 2001 г.
квалификационного справочника работ
и профессии рабочих и Квалификационного
справочника должностей служащих
(Саратов, 13.01.99)
84  Соглашение о сотрудничестве в области    III квартал      МПРООС
экологического мониторинга                   2001 г.
(Саратов, 13.01.99)
85  Соглашение об обязательном               II квартал        МТК
страховании пассажиров при                  2001 г.
международных автомобильных перевозках
(Саратов, 13.01.99)
86  Градостроительная хартия Содружества     II квартал        МЭТ
Независимых Государств (Минск,              2001 г.     Комитет по
04.06.99)*                                                делам
строительства
87  Соглашение о мерах по предупреждению     II квартал        МЮ
и пресечению использования ложных           2001 г.     Казпатент
товарных знаков и географических
указаний (Минск, 04.06.99)*
Z010189_
88  Соглашение о массах и габаритах          II квартал        МТК
транспортных средств, осуществляющих        2001 г.
межгосударственные перевозки по
автомобильным дорогам государств-
участников Содружества Независимых
Государств (Минск, 04.06.99)
89  Соглашение о взаимном обеспечении        II квартал        МЮ
сохранности межгосударственных              2001 г.     Казпатент
секретов в области правовой охраны
изобретений (Минск, 04.06.99)
Z010190_
90  Протокол о порядке взаимодействия        II квартал        МГД
таможенных служб государств-                2001 г.     Таможенный
участников Содружества Независимых                      комитет
Государств при перевозках специальных
грузов и продукции военного назначения
(Ялта, 08.10.99)
Z010200_
91  Соглашение о сотрудничестве в            II квартал        МТК
формировании информационных ресурсов        2001 г.
и систем, реализации межгосударственных
программ государств-участников
Содружества Независимых Государств
в сфере информатизации (Москва, 24.12.99)
92  Протокол о правилах процедуры            II квартал        МЭТ
проведения консультаций о поэтапной         2001 г.
отмене изъятий из режима свободной
торговли (Москва, 24.12.99)
93  Соглашение о транзите электрической      II квартал        МЭМР
энергии и мощности государств-              2001 г.
участников Содружества Независимых
Государств (Москва, 25.01.00)*
94  Протокол о внесении изменения в          II квартал        МТК
Соглашение о сотрудничестве в развитии      2001 г.
и использовании систем сотовой
подвижной связи от 17 января 1997 года
(Москва, 25.01.00)*
95  Соглашение о взаимодействии              II квартал        МТК
государств-участников Содружества           2001 г.
Независимых Государств по сближению
механизма налогообложения на
железнодорожном транспорте

(Мәскеу, 10.03.00)
96   Өзара жеткiзiлетiн өнiмдерге        2001 жылғы   ЭСМ
қатысты қауiпсiздiк және еңбектi    ІІІ тоқсан
қорғау саласындағы стандарттарды
қалыптастыру бойынша 2000-2005
жылдарға арналған мемлекетаралық
бағдарлама туралы шешiм
(Мәскеу, 20.06.00)*
97   Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының  2001 жылғы   СІМ
Атқару комитетi туралы ереженi      ІІ тоқсан    ТМД істері жөніндегі
бекiту туралы хаттама                            комитеті
(Мәскеу, 20.06.00)*
98   Ұжымдық қауiпсiздiк жүйесiнiң       2001 жылғы   ҚМ
күштерi мен құралдарын              ІІ тоқсан
қалыптастырудың мәртебесi туралы
келiсiм (Бiшкек, 11.10.00)
99   Еркiн сауда аймағын құру туралы     2001 жылғы   ЭСМ
келiсiмге қатысушы мемлекеттердiң   IV тоқсан
импортын лицензиялау ережелерi
туралы хаттама (Минск, 30.11.00)
100  Есiрткi құралдарының, психотроптық  2001 жылғы   ӘдМ
заттардың және прекурсорлардың      ІІ тоқсан    Нашақорлыққа және
заңсыз айналымына қарсы күрестегi                есірткі саудасына
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына                қарсы күрес
қатысушы мемлекеттердiң                          жөніндегі комитеті
ынтымақтастығы туралы келiсiм
(Минск, 30.11.00)
101  Радиология, радиациялық             2001 жылғы   БҒМ
қауіпсіздік, радиобиология және     ІІІ тоқсан
аралық ғылымдар бойынша мамандарды
даярлау саласындағы ынтымақтастық
туралы келiсiм (Минск, 30.11.00)*
102  Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының  2001 жылғы   СІМ
шеңберiнде жасалған көп жақты       ІІІ тоқсан   ТМД істері жөніндегі
шарттардың тоқтатылуы туралы                     комитеті
хаттама (Минск, 01.12.00)
---------------------------------------------------------------------------
__________________
* Күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдердің орындалуы
тараптардың заңнамасымен қажет етілмеген жағдайда, шарттары қол
қойылғаннан кейін күшіне енуді көздейтін құжаттар.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

(Москва, 10.03.00)
96  Решение о Межгосударственной             III квартал       МЭТ
программе по разработке стандартов           2001 г.
в области безопасности и охраны труда
на взаимопоставляемую продукцию на 2000-
2005 годы (Москва, 20.06.00)*
97  Протокол об утверждении Положения        II квартал        МИД
об Исполнительном комитете Содружества      2001 г.     Комитет по
Независимых Государств                                  делам СНГ
(Москва, 21.06.00)*
98  Соглашение о статусе формирований сил    II квартал        МО
и средств системы коллективной              2001 г.
безопасности (Бишкек, 11.10.00)
99  Протокол о правилах лицензирования       IV квартал        МЭТ
импорта государствами-участниками            2001 г.
Соглашения о создании зоны свободной
торговли (Минск, 30.11.00)
100 Соглашение о сотрудничестве              II квартал        МЮ
государств-участников Содружества           2001 г.     Комитет по
Независимых Государств в борьбе с                       борьбе с
незаконным оборотом наркотических                       наркоманией и
средств, психотропных веществ и                         наркобизнесом
прекурсоров (Минск, 30.11.00)
101 Соглашение о сотрудничестве в            III квартал       МОН
области подготовки специалистов по           2001 г.
радиоэкологии, радиационной
безопасности, радиобиологии и
смежным наукам (Минск, 30.11.00)*
102 Протокол о прекращении многосторонних    III квартал       МИД
договоров, заключенных в рамках              2001 г.    Комитет по
Содружества Независимых Государств                      делам СНГ
(Минск, 01.12.00)
__________________________________________________________________________
* Звездочкой помечены документы, условия которых предполагают
вступление в силу со дня подписания, если законодательство сторон не
требует внутригосударственных процедур, необходимых для их вступления в
силу.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)