О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года № 581д
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и Законом Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год" следующие дополнения и изменения:
в пункте 1:
в подпункте 9) после цифр "62" дополнить цифрами "62-1";
в подпункте 12) цифры "124" исключить;
в подпункте 13) после цифр "163-1" дополнить цифрами "163-2";
в подпункте 19) цифры "288" исключить;
в подпункте 21) цифры "338-2" исключить;
в подпункте 28-1) после цифр "372-1" дополнить цифрами "372-2";
1) по Хозяйственному управлению Парламента Республики Казахстан:
в приложении 5 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10029919 тысяч тенге (десять миллиардов двадцать девять миллионов девятьсот девятнадцать тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 3 слова "Повышение квалификации государственных служащих Парламента Республики Казахстан в рамках Межпарламентской Ассамблеи Евразийского Экономического Сообщества" исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате" слова "Обучение 48 государственных служащих за рубежом." исключить;
в "Финансово-экономическом результате":
слова "Средние расходы на повышение квалификации одного государственного служащего за рубежом 206,63 тыс. тенге." исключить;
2) по Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан:
в приложении 8 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1584804 тысячи тенге (один миллиард пятьсот восемьдесят четыре миллиона восемьсот четыре тысячи тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" в строке, порядковый номер 5 слова "Системно-техническое обслуживание средств вычислительной техники. Сопровождение информационных систем и программного обеспечения." заменить словами "Сопровождение и поддержка программного обеспечения.";
в приложении 11 к указанному постановлению:
заголовок программы 19 изложить в следующей редакции:
"019 Формирование и увеличение уставного капитала АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном банке Республики Казахстан".
в таблице пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Формирование и увеличение уставного капитала АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан".";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Формирование и увеличение уставного капитала АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан";
в пункте 7:
в "Финансово-экономическом результате":
слова "Формирование уставного капитала акционерного общества АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан"." заменить словами "Формирование и увеличение уставного капитала АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан".";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 581д Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне және "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
9) тармақшадағы "62" деген сандардан кейін "62-1" деген сандармен толықтырылсын;
12) тармақшадағы "124" деген сандар алынып тасталсын;
13) тармақшадағы "163-1" деген сандардан кейін "163-2" деген сандармен толықтырылсын;
19) тармақшадағы "288" деген сандар алынып тасталсын;
21) тармақшадағы "338-2" деген сандар алынып тасталсын;
28-1) тармақшадағы "372-1" деген сандардан кейін "372-2" деген сандармен толықтырылсын;
1) Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы бойынша:
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 10029919 мың теңге (он миллиард жиырма тоғыз миллион тоғыз жүз он тоғыз мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында реттік нөмірі 3-жолдағы "Қазақстан Республикасы Парламентінің мемлекеттік қызметкерлерін Парламентаралық Ассамблеясы ЕурАзия экономика қауымдастығының шеңберінде біліктілігін арттыру" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" "48 мемлекеттік қызметшіні шетелде оқыту" деген сөздер алынып тасталсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"Бір қызметкерді шетелде оқытуға шығатын орташа шығыс 206,63 мың теңге." деген сөздер алынып тасталсын;
2) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі бойынша:
көрсетілген қаулыға 8-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1584804 мың теңге (бір миллиард бес жүз сексен төрт миллион сексен төрт мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында "Есептеу техникасы құралдарына жүйелік-техникалық қызмет көрсету. Ақпараттық жүйелер мен жергілікті қамтамасыз етуді сүйемелдеу" деген сөздер "Бағдарламалық қамтамасыз етуді сүйемелдеу және қолдау" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 11-қосымшада:
019-бағдарламаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"019 Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту.";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту.";
7-тармақта:
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы ұлттық талдамалық орталық" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру." деген сөздер "Қазақстан Республикасы Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту." деген сөздермен ауыстырылсын;

3) по Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
в приложении 14 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 53069213 тысяч тенге (пятьдесят три миллиарда шестьдесят девять миллионов двести тринадцать тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 5 после слов "административно-бытовых корпусов № 3, 6, 7 Министерства внутренних дел;" дополнить словами "административного здания № 2,";
в строке, порядковый номер 6 после слов "организационной и прочей техники, оборудования," дополнить словами "трансформаторов,";
в приложении 15 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8336 тысяч тенге (восемь миллионов триста тридцать шесть тысяч тенге)";
пункт 2 дополнить словами "Положение о Бюро по координации борьбы с организованной преступностью и иными опасными видами преступлений на территории государств-участников Содружества Независимых Государств, утвержденное Решением Совета глав правительств Содружества Независимых Государств от 25 ноября 2005 года.";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слов "1 человек для информационного обеспечения связи в целях эффективной борьбы с международной преступностью." дополнить словами "Расходы по оплате аренды жилого помещения сотруднику Бюро по координации борьбы с организованной преступностью в г. Москве";
в приложении 16 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 243758 тысяч тенге (двести сорок три миллиона семьсот пятьдесят восемь тысяч тенге)";
в приложении 17 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 127916 тысяч тенге (сто двадцать семь миллионов девятьсот шестнадцать тысяч тенге)";
в приложении 20 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 253982 тысячи тенге (двести пятьдесят три миллиона девятьсот восемьдесят две тысячи тенге)";
в приложении 21 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпункте 2):
после слов "расширению Ситуационного центра города Астаны," дополнить словами "и Центров оперативного управления в городах Актобе, Павлодар, Астана, Караганда";
после слов "- доработке и развитию программного обеспечения;" дополнить словами "Ситуационного центра и Центров оперативного управления в городах Актобе, Павлодар, Астана, Караганда;";
дополнить абзацем следующего содержания:

3) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 14-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 53069213 мың теңге (елу үш миллиард алпыс тоғыз миллион екі жүз он үш мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 5-жолда "Ішкі істер министрлігінің N 3, 6, 7 әкімшілік-тұрмыстық корпустары;" деген сөздерден кейін "N 2 әкімшілік ғимараты," деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 6-жолда "ұйымдастыру және басқа да техникалар, жабдықтар," деген сөздерден кейін "трансформаторлар" деген сөзбен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 15-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8336 мың теңге (сегіз миллион үш жүз отыз алты мың теңге)";
2-тармақ "Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы үкіметтері басшылары кеңесінің 2005 жылғы 25 қарашадағы шешімімен бекітілген Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер аумағындағы ұйымдасқан қылмысқа және қылмыстың басқа да қауіпті түрлеріне қарсы күресті үйлестіру жөніндегі бюро туралы ереже" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында "Халықаралық қылмыспен тиімді күрес жүргізу мақсатында ақпараттық қамтамасыз ету үшін 1 адам" деген сөздерден кейін "Мәскеу қаласында Ұйымдасқан қылмысқа қарсы күресті үйлестіру бюросының қызметкеріне тұрғын үй-жайды жалдауға ақы төлеу жөніндегі шығыстар" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 16-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 243758 мың теңге (екі жүз қырық үш миллион жеті жүз елу сегіз мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 17-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 127916 мың теңге (бір жүз жиырма жеті миллион тоғыз жүз он алты мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 20-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 253982 мың теңге (екі жүз елу үш миллион тоғыз жүз сексен екі мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 21-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
2) тармақшада:
"Астана қаласының Ахуалдық орталығын" деген сөздерден кейін "және Ақтөбе, Павлодар, Астана, Қарағанды қалаларындағы Жедел басқару орталықтарын" деген сөздермен толықтырылсын;
"- бағдарламалық қамтамасыз етуді" деген сөздерден кейін "; Ахуалдық орталықты және Ақтөбе, Павлодар, Астана, Қарағанды қалаларындағы Жедел басқару орталықтарын" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

"3) расширение системы видеоконференцсвязи (сервер архивирования сеансов видеоконференцсвязи, групповой терминал видеоконференцсвязи), расширение системы сетевой безопасности, мониторинга и управления сети (сервер, программное обеспечение).";
в пункте 7:
в "Прямом результате" после слов "расширению Ситуационного центра города Астаны," дополнить словами "и Центров оперативного управления в городах Актобе, Павлодар, Астана, Караганда";
в "Конечном результате" после слов "расширению Ситуационного центра города Астаны," дополнить словами "и Центров оперативного управления в городах Актобе, Павлодар, Астана, Караганда";
в приложении 28 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 858218 тысяч тенге (восемьсот пятьдесят восемь миллионов двести восемнадцать тысяч тенге)";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
после слов "- приобретение жилья военнослужащим и членам их семей не менее 20 квартир;" заменить словами "- приобретение жилья военнослужащим и членам их семей не менее 33 квартир;";
4) по Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан:
в приложении 33 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5154475 тысяч тенге (пять миллиардов сто пятьдесят четыре миллиона четыреста семьдесят пять тысяч тенге)";
в приложении 34 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 17810404 тысячи тенге (семнадцать миллиардов восемьсот десять миллионов четыреста четыре тысячи тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 3 слова "Приобретение квартир в городе Алматы (однокомнатную - 1 ед, двухкомнатную - 1 ед)." заменить словами "Приобретение квартир в г. Алматы (однокомнатную - 2 ед, двухкомнатную - 1 ед).";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
слова "Приобретены квартиры в г. Алматы (однокомнатная - 1 ед, двухкомнатная - 1 ед)." заменить словами "Приобретены квартиры в г. Алматы (однокомнатная - 2 ед, двухкомнатная - 1 ед).";
в приложении 39 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4677606 тысяч тенге (четыре миллиарда шестьсот семьдесят семь миллионов шестьсот шесть тысяч тенге)";
5) по Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
в приложении 42 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 14487541 тысяча тенге (четырнадцать миллиардов четыреста восемьдесят семь миллионов пятьсот сорок одна тысяча тенге)";
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
"14. Оплата расходов по содержанию зданий, занимаемых Посольством Государства Палестина в Республике Казахстан.";
в приложении 43 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"3) бейнеконференцбайланыс жүйесін кеңейту (бейнеконференц-байланыстары сеанстарын мұрағаттау сервері, бейнеконференц байланыстың топтық терминалы), желілік қауіпсіздік жүйесін, мониторингті және желіні басқаруды кеңейту (сервер, бағдарламалық қамтамасыз ету).";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" "Астана қаласының Ахуалдық орталығын" деген сөздерден кейін "және Ақтөбе, Павлодар, Астана, Қарағанды қалаларындағы Жедел басқару орталықтарын" деген сөздермен толықтырылсын;
"Соңғы нәтижеде" "Астана қаласының Ахуалдық орталығын" деген сөздерден кейін "және Ақтөбе, Павлодар, Астана, Қарағанды қалаларындағы Жедел басқару орталықтарын" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 28-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны 858218 мың теңге (сегіз жүз елу сегіз миллион екі жүз он сегіз мың теңге)";
7-тармақта:
"Тура нәтижеде":
"- әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелеріне кем дегенде 20 пәтер сатып алу;" деген сөздер "- әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелеріне кемінде 33 пәтер сатып алу;" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 33-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны 5154475 мың теңге (бес миллиард бір жүз елу төрт миллион төрт жүз жетпіс бес мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 34-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 17810404 мың теңге (он жеті миллиард сегіз жүз он миллион төрт жүз төрт мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 3-жолда "Алматы қ. бір бөлмелі пәтер сатып алу - 1 бірлік, екі бөлмелі - 1 бірлік." деген сөздер "Алматы қаласында пәтерлер сатып алу (бір бөлмелі - 2 бірлік, екі бөлмелі - 1 бірлік)." деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"Алматы қ. бір бөлмелі пәтер сатып алу - 1 бірлік, екі бөлмелі - 1 бірлік" деген сөздер "Алматы қаласында пәтерлер сатып алынды (бір бөлмелі - 2 бірлік, екі бөлмелі - 1 бірлік)." деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 39-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4677606 мың теңге (төрт миллиард алты жүз жетпіс жеті миллион алты жүз алты мың теңге)";
5) Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 42-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 114487541 мың теңге (он төрт миллиард төрт жүз сексен жеті миллион бес жүз қырық бір мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны:
мынадай мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
"Палестина Мемлекетінің Қазақстан Республикасындағы Елшілігінің ғимаратын ұстау жөніндегі шығыстарға ақы төлеу.";
көрсетілген қаулыға 43-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 1676318 тысяч тенге (один миллиард шестьсот семьдесят шесть миллионов триста восемнадцать тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2:
после слов "95 организаций и конвенций." дополнить словами "Оплата долевых финансовых взносов и погашение задолженности Республики Казахстан в Объединенный институт ядерных исследований, Всемирную организацию здравоохранения и ТЮРКСОЙ.
Оказание официальной финансовой помощи Палестинскому фонду образования, созданному Специальным представителем "квартета" международных посредников (ООН, США, ЕС и РФ) по Ближнему Востоку Тони Блэром.";
в строке, порядковый номер 3:
после слов ", Институт мониторинга СНГ." дополнить словами "Оплата долевого взноса Республики Казахстан в Межгосударственный фонд гуманитарного сотрудничества.";
в пункте 7:
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "17121" заменить цифрами "2553";
в приложении 44 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в пункте 1 цифры "200" заменить цифрами "78";
дополнить пунктами 3-1 и 3-2 следующего содержания:
"3-1. "Создание обновленных демаркационных карт масштаба 1:50000";
"3-2. "Изготовление пограничных знаков. Доставка их к месту выполнения работ";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "280" заменить цифрами "158";
после слов ", выпуск топографических карт с разграничением линии." дополнить словами "Создание обновленных демаркационных карт масштаба 1:50000; изготовление пограничных знаков, доставка их к месту выполнения работ".
в приложении 46 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1196526 тысяч тенге (один миллиард сто девяносто шесть миллионов пятьсот двадцать шесть тысяч тенге)";
в приложении 48 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1947687 тысяч тенге (один миллиард девятьсот сорок семь миллионов шестьсот восемьдесят семь тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "- завершение" заменить словами "- продолжение";
слова "- оформление земельного участка и разработка проектно-сметной документации на строительство административного комплекса для размещения посольства Республики Казахстан и культурного центра в Российской Федерации (город Москва);" исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате":
слова "Наличие собственных приобретенных в городах Мадрид (Испания), построенного в городе Абу-Даби (ОАЭ) и строящегося в городе Киеве (Украина) объектов недвижимости за рубежом" заменить словами "Наличие собственных приобретенных в городе Мадрид (Испания) и строящихся в городах Абу-Даби (ОАЭ) и Киеве (Украина) объектов недвижимости за рубежом";
слова "и в Российской Федерации (город Москва)." исключить;

"1. Құны: 1676318 мың теңге (бір миллиард алты жүз жетпіс алты миллион үш жүз он сегіз мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолда:
"95 ұйымдар мен конвенциялар." деген сөздерден кейін "Ядролық зерттеулердің біріккен институтына, Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымына және ТҮРКІСОЙ-ға Қазақстан Республикасының үлестік қаржы жарналарын төлеу және берешегін өтеу.
Тони Блэрдің Таяу Шығыс бойынша халықаралық делдалдар "квартетінің" (БҰҰ, АҚШ, ЕО және РФ) Арнаулы өкілі құрған Палестинаның білім беру қорына ресми қаржы көмегін көрсету."; деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда:
"ТМД мониторинг институты" деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасының Мемлекетаралық гуманитарлық ынтымақтастық қорына үлестік жарнасын төлеу." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"17121" деген сандар "2553" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 44-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
1-тармақтағы "200" деген сандар "78" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 3-1 және 3-2-тармақтармен толықтырылсын:
"3-1. "Масштабы 1:50000 жаңартылған демаркациялық карталар жасау;
3-2. "Шекаралық белгілерді дайындау. Оларды жұмыстарды орындайтын жерге жеткізу";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"280" деген сандар "158" деген сандармен ауыыстырылсын:
", жүйелердің аражігін ажырата отырып топографиялық карта шығару" деген сөздерден кейін "Масштабы 1:50000 жаңартылған демаркациялық карталар жасау; шекаралық белгілер дайындау, оларды жұмыстарды орындайтын жерге жеткізу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 46-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1196526 мың теңге (бір миллиард бір жүз тоқсан алты миллион бес жүз жиырма алты мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 48-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1947687 мың теңге (бір миллиард тоғыз жүз қырық жеті миллион алты жүз сексен жеті мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"- аяқтау" деген сөз "- жалғастыру" деген сөзбен ауыстырылсын:
"- Ресей Федерациясында (Мәскеу қаласы) Қазақстан Республикасының Елшілігі мен мәдени орталығын орналастыру үшін әкімшілік кешен құрылысына жер учаскесін ресімдеу және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"Мадрид (Испания) қалаларында сатып алынатын, Әбу-Даби (БАӘ) қаласында салынып жатқан, Киев (Украина) қаласында салынатын жылжымайтын мүлік объектілерінің болуы." деген сөздер "Мадрид (Испания) қаласында сатып алынған, Әбу-Даби (БАӘ) және Киев (Украина) қалаларында салынып жатқан жылжымайтын мүлік объектілерінің болуы." деген сөздермен ауыстырылсын;
"және Ресей Федерациясында (Мәскеу қаласында)" деген сөздер алынып тасталсын;

6) по Министерству туризма и спорта Республики Казахстан:
в приложении 52 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 440389 тысяч тенге (четыреста сорок миллионов триста восемьдесят девять тысяч тенге)";
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
дополнить строкой, порядковым номером 2-1, следующего содержания:
"
2-1
002
Аппараты
территориаль-
ных органов
Содержание террито-
риального органа
Комитета индустрии
туризма Министерства
туризма и спорта
Республики Казахстан в
пределах утвержденного
лимита численности для
выполнения возложенных
функций
В те-
чении
года
Комитет
индустрии
туризма
Министерства
туризма и
спорта
Республики
Казахстан
";
в графе 5 строки, порядковый номер 4 после слов "Комитета по спорту" дополнить словами "и территориального органа Комитета индустрии туризма";
в пункте 7:
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "2445,2" заменить цифрами "2373,5".
в приложении 53 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 13465 тысяч тенге (тринадцать миллионов четыреста шестьдесят пять тысяч тенге)";
в приложении 54 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1228337 тысяч тенге (один миллиард двести двадцать восемь миллионов триста тридцать семь тысяч тенге)";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
после слов "- не менее 3 единиц" дополнить словами ", автомобиля - 1 единица";
после слов "- не менее 7 штук", дополнить словами ", компьютерной техники не менее 12 штук";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "753,5" заменить цифрами "766,3";
в приложении 55 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 13869565 тысяч тенге (тринадцать миллиардов восемьсот шестьдесят девять миллионов пятьсот шестьдесят пять тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" слова ", дворца спорта им. Б. Шолака" исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате" слова ", дворца спорта им. Б. Шолака" исключить;
в приложении 61 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 505543 тысячи тенге (пятьсот пять миллионов пятьсот сорок три тысячи тенге)";
в пункте 7:
в "Финансово-экономической эффективности":
цифры "23224,44" заменить цифрами "21468,88";
цифры "5934,3" заменить цифрами "5710,8";
в приложении 62 к указанному постановлению:
в пункте 7:
в "Прямом результате":
после слов "мебели - не менее 12 штук," дополнить словами "автотранспорта - 2 единицы,";

6) Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 52-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны 440389 мың теңге (төрт жүз қырық миллион үш жүз сексен тоғыз мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-1-жолмен толықтырылсын:
"2-1
102
Аумақтық органдар аппараттары
Жүктелген функцияларды орындау үшін бекітілген сан лимиті шегінде Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитеті аумақтық органын ұстау
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитеті";
реттік нөмірі 4-жолдың 5-бағанындағы "Спорт комитетін" деген сөздерден кейін "және Туризм индустриясы комитетінің аумақтық органын" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"2445,2" деген сандар "2373,5" деген сандармен ауыстырылсын:
көрсетілген қаулыға 53-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 13465 мың теңге (он үш миллион төрт жүз алпыс бес мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 54-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1228337 мың теңге (бір миллиард екі жүз жиырма сегіз миллион үш жүз отыз жеті мың теңге)";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"- кемінде 3 бірлік" деген сөздерден кейін ", автомобиль - 1 бірлік" деген сөздермен толықтырылсын;
"- кемінде 7 бірлік спорттық мүкәммал" деген сөздерден кейін ", кемінде 12 дана компьютер техникасын" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"753,5" деген сандар "766,3" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 55-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 13869565 мың теңге (он үш миллиард сегіз жүз алпыс тоғыз миллион бес жүз алпыс бес мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы ", Балуан Шолақ атындағы спорт сарайын" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі" ", Балуан Шолақ атындағы спорт сарайын" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 61-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 505543 мың теңге (бес жүз бес миллион бес жүз қырық үш мың теңге)";
7-тармақта:
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"23224,44" деген сандар "21468,88" деген сандармен ауыстырылсын;
"5934,3" деген сандар "5778,3" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 62-қосымшада:
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"жиһаз - кемінде 12 дана" деген сөздерден кейін ", автокөлік - 2 бірлік" деген сөздермен толықтырылсын;

дополнить приложением 62-1 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
7) по Министерству культуры и информации Республики Казахстан:
в приложении 64 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 323154 тысячи тенге (триста двадцать три миллиона сто пятьдесят четыре тысячи тенге)";
в приложении 65 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 245035 тысяч тенге (двести сорок пять миллионов тридцать пять тысяч тенге)";
в приложении 69 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 26951699 тысяч тенге (двадцать шесть миллиардов девятьсот пятьдесят один миллион шестьсот девяносто девять тысяч тенге)";
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
дополнить словами "- реконструкции Костанайской областной филармонии с устройством купольного зала (заключение гос. экспертизы на ПСД проекта № 14-06/08 от 13.05.2008 года).";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
после слов "реконструкции и восстановлению существующего Дома культуры на 500 мест в г. Абай Карагандинской области" дополнить словами ", реконструкции Костанайской областной филармонии с устройством купольного зала.";
в приложении 71 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1138492 тысячи тенге (один миллиард сто тридцать восемь миллионов четыреста девяносто две тысячи тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 3 после слов "Реставрация и консервация изделий." дополнить словами "Завершение капитального ремонта Дома литераторов Союза писателей Казахстана (заключение гос. экспертизы 11.06.2008 года № 7-308/08)";
в строке, порядковый номер 5 слова "Изготовление и установка памятника-монумента деятелям движения "Алашорда" в г. Астане." исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате":
после слов ", реставрация мечети-медресе городища Сыганак XIII-XVII века" дополнить абзацем следующего содержания:
"Завершение капитального ремонта Дома литераторов Союза писателей Казахстана.";
слова "памятника-монумента деятелям движения "Алашорда" в г. Астане," исключить;
в приложении 74 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1147234 тысячи тенге (один миллиард сто сорок семь миллионов двести тридцать четыре тысячи тенге)";
в приложении 79 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "Проведение Международного форума духовности и культуры с участием зарубежных и отечественных деятелей культуры и науки, депутатов Парламента Республики Казахстан, представителей НПО" заменить словами "Проведение международной научно-практической конференции "Астана - духовная столица мира".
в приложении 80 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 62-1-қосымшамен толықтырылсын;
7) Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 64-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 323154 мың теңге (үш жүз жиырма үш миллион бір жүз елу терт мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 65-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 245035 мың теңге (екі жүз қырық бес миллион отыз бес мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 69-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 26951699 мың теңге (жиырма алты миллиард тоғыз жүз елу бір миллион алты жүз тоқсан тоғыз мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны:
"- Күмбездік зал құрылғысымен Қостанай облыстық филармониясын қайта жаңарту (мемлекеттік сараптаманың жобаның ЖСҚ-сына 2008 жылғы 13 мамырдағы N 14-06/08 қорытындысы)." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"Қарағанды облысы Абай қаласындағы 500 орындық аудандық мәдениет Сарайын қайта құру және қалпына келтіру" деген сөздерден кейін ", Күмбездік зал құрылғысымен Қостанай облыстық филармониясын қайта жаңарту" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 71-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1138492 мың теңге (бір миллиард бір жүз отыз сегіз миллион төрт жүз тоқсан екі мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 3-жолдағы "жаңарту және консервациялау." деген сөздерден кейін "Қазақстан Жазушылар Одағының Әдебиетшілер үйін күрделі жөндеуді аяқтау (мемлекеттік сараптаманың 2008 жылғы 11 маусымдағы N 7-308/08 қорытындысы)" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік немірі 5-жолдағы "Астана қаласында "Алашорда" қозғалысы қайраткерлерінің ескерткіш-монументін жасау және орнату" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"Сығанақ қалашығындағы мешіт-медресені ХІІІ-ХVІІ ғ. қайта қалпына келтіру" деген сөздерден кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Жазушылар Одағының Әдебиетшілер үйін күрделі жөндеуді аяқтау";
"Астана қаласында "Алашорда" қозғалысы қайраткерлерінің ескерткіш-монументін," деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 74-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1147234 мың теңге (бір миллиард бір жүз қырық жеті миллион екі жүз отыз терт мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 79-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Шетелдік және отандық мәдениет пен ғылым қайраткерлерінің, Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының, ҮЕҰ өкілдерінің қатысуымен Руханият пен мәдениеттің халықаралық форумын өткізу" деген сөздер "Астана — әлемнің рухани астанасы" халықаралық ғылыми-практикалық конференциясын өткізу" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 80-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 2045602 тысячи тенге (два миллиарда сорок пять миллионов шестьсот две тысячи тенге)";
в приложении 81 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 18520 тысяч тенге (восемнадцать миллионов пятьсот двадцать тысяч тенге)";
в приложении 85 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 22400 тысяч тенге (двадцать два миллиона четыреста тысяч тенге)";
в приложении 86 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10902 тысячи тенге (десять миллионов девятьсот две тысячи тенге)";
в приложении 87 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 242859 тысяч тенге (двести сорок два миллиона восемьсот пятьдесят девять тысяч тенге)";
8) по Министерству обороны Республики Казахстан:
в приложении 88 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 64913247 тысяч тенге (шестьдесят четыре миллиарда девятьсот тринадцать миллионов двести сорок семь тысяч тенге)";
в приложении 89 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 13012447 тысяч тенге (тринадцать миллиардов двенадцать миллионов четыреста сорок семь тысяч тенге)";
в приложении 92 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 275147 тысяч тенге (двести семьдесят пять миллионов сто сорок семь тысяч тенге)";
в приложении 93 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 40377901 тысяча тенге (сорок миллиардов триста семьдесят семь миллионов девятьсот одна тысяча тенге)";
в приложении 94 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4943271 тысяча тенге (четыре миллиарда девятьсот сорок три миллиона двести семьдесят одна тысяча тенге)";
в приложении 95 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2004954 тысячи тенге (два миллиарда четыре миллиона девятьсот пятьдесят четыре тысячи тенге)";
в приложении 97 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2570282 тысячи тенге (два миллиарда пятьсот семьдесят миллионов двести восемьдесят две тысячи тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 3:
в пункте 4 после слов "по производству" дополнить словами "и прокату";
в строке, порядковый номер 6:
в пункте 1 после слов "казарменного инвентаря" дополнить словами "музыкальных инструментов и аппаратуры;";
в приложении 98 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 2045602 мың теңге (екі миллиард қырық бес миллион алты жүз екі мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 81-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 18520 мың теңге (он сегіз миллион бес жүз жиырма мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 85-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 22400 мың теңге (жиырма екі миллион төрт жүз мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 86-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 10902 мың теңге (он миллион тоғыз жүз екі мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 87-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 242859 мың теңге (екі жүз қырық екі миллион сегіз жүз елу тоғыз мың теңге)";
8) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 88-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 64913247 мың теңге (алпыс төрт миллиард тоғыз жүз он үш миллион екі жүз қырық жеті мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 89-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 13012447 мың теңге (он үш миллиард он екі миллион төрт жүз қырық жеті мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 92-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 275147 мың теңге (екі жүз жетпіс бес миллион бір жүз қырық жеті мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 93-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 40377901 мың теңге (қырық миллиард үш жүз жетпіс жеті миллион тоғыз жүз бір мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 94-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4943271 мың теңге (төрт миллиард тоғыз жүз қырық үш миллион екі жүз жетпіс бір мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 95-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2004954 мың теңге (екі миллиард төрт миллион тоғыз жүз елу төрт мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 97-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2570282 мың теңге (екі миллиард бес жүз жетпіс миллион екі жүз сексен екі мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 3-жолда:
4-тармақтағы "өндірісі" деген сөзден кейін "және прокаты" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 6-жолда:
1-тармақтағы "казармалық құралдар" деген сөздерден кейін "музыкалық құралдар мен аппаратура;" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 98-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 534891 тысяча тенге (пятьсот тридцать четыре миллиона восемьсот девяносто одна тысяча тенге)";
9) по Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
в приложении 101 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7178298 тысяч тенге (семь миллиардов сто семьдесят восемь миллионов двести девяносто восемь тысяч тенге)";
в приложении 104 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 975504 тысячи тенге (девятьсот семьдесят пять миллионов пятьсот четыре тысячи тенге)";
в приложении 106 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1259004 тысячи тенге (один миллиард двести пятьдесят девять миллионов четыре тысячи тенге)";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "12,0" заменить цифрами "10,0";
цифры "50-70" заменить цифрами "40-60";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "50-70" заменить цифрами "40-60";
в "Качество":
цифры "50-70" заменить цифрами "40-60";
в приложении 107 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 62210 тысяч тенге (шестьдесят два миллиона двести десять тысяч тенге)";
в пункте 7:
в "Конечном результате":
слова "завершение строительства" заменить словами "продолжение строительства";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "2009" заменить цифрами "2010";
в приложении 108 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 278567 тысяч тенге (двести семьдесят восемь миллионов пятьсот шестьдесят семь тысяч тенге)";
в приложении 109 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 21698062 тысячи тенге (двадцать один миллиард шестьсот девяносто восемь миллионов шестьдесят две тысячи тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 3 цифры "600-1200" заменить цифрами "500-720";
в строке, порядковый номер 8 цифры "682,0" заменить цифрами "480,0";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "600-1200" заменить цифрами "500-720";
цифры "10000" заменить цифрами "16456";
цифры "76" заменить цифрами "81";
цифры "682,0" заменить цифрами "480,0";
в приложении 111 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1999006 тысяч тенге (один миллиард девятьсот девяносто девять миллионов шесть тысяч тенге)";
в приложении 114 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 75968 тысяч тенге (семьдесят пять миллионов девятьсот шестьдесят восемь тысяч тенге)";

"1. Құны: 534891 мың теңге (бес жүз отыз төрт миллион сегіз жүз тоқсан бір мың теңге)";
9) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 101-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7178298 мың теңге (жеті миллиард бір жүз жетпіс сегіз миллион екі жүз тоқсан сегіз мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 104-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 975504 мың теңге (тоғыз жүз жетпіс бес миллион бес жүз төрт мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 106-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1259004 мың теңге (бір миллиард екі жүз елу тоғыз миллион төрт мың теңге)";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"12,0" деген сандар "10,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"50-70" деген сандар "40-60" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржы-шаруашылық нәтижесінде":
"50-70" деген сандар "40-60" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сапада":
"50-70" деген сандар "40-60" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 107-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 62210 мың теңге (алпыс екі миллион екі жүз он мың теңге)";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"құрылысы аяқталады" деген сөздер "құрылысы жалғасады" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"2009" деген сандар "2010" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 108-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 278567 мың теңге (екі жүз жетпіс сегіз миллион бес жүз алпыс жеті мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 109-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 21698062 мың теңге (жиырма бір миллиард алты жүз тоқсан сегіз миллион алпыс екі мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 3-жолдағы "600-1200" деген сандар "500-720" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы "682,0" деген сандар "480,0" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"600-1200" деген сандар "500-700" деген сандармен ауыстырылсын;
"10000" деген сандар "16456" деген сандармен ауыстырылсын;
"76" деген сандар "81" деген сандармен ауыстырылсын;
"682,0" деген сандар "480,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 111-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1999006 мың теңге (бір миллиард тоғыз жүз тоқсан тоғыз миллион алты мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 114-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 75968 мың теңге (жетпіс бес миллион тоғыз жүз алпыс сегіз мың теңге)";

в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "и 1 переводчика. Расходы на консультационные услуги консалтинговых компаний по управлению сельскохозяйственными и ценовыми рисками" исключить;
слова "на услуги 2 международных консультантов на развитие новых продуктов" заменить словами "на услуги международного консультанта на развитие новых продуктов";
слова "На приобретение услуг международного консультанта по мониторингу и оценке проекта." исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате":
слова "анализ нормативно-правовой базы по страхованию в растениеводстве и товарным биржам;" исключить;
в приложении 116 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7849741 тысяча тенге (семь миллиардов восемьсот сорок девять миллионов семьсот сорок одна тысяча тенге)";
в пункте 7:
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "727029" заменить цифрами "827029";
в приложении 119 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 341883 тысячи тенге (триста сорок один миллион восемьсот восемьдесят три тысячи тенге)";
в пункте 7:
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "26914" заменить цифрами "26000";
цифры "54288" заменить цифрами "54000";
цифры "14704" заменить цифрами "13500";
в приложении 121 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 73906 тысяч тенге (семьдесят три миллиона девятьсот шесть тысяч тенге)";
в приложении 122 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7276009 тысяч тенге (семь миллиардов двести семьдесят шесть миллионов девять тысяч тенге)";
в приложении 123 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "сооружений" дополнить словами "разработку проектно-сметной документации";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
"завершение 10 объектов." заменить словами "завершение строительных работ по 1 объекту и сдача в эксплуатацию, выполнение объемов строительных работ по 8 объектам, разработка проектно-сметной документации по 1 объекту.";
в "Конечном результате":
после слов "обеспечение нормального функционирования гидротехнических сооружений" дополнить словами ", отчистка каналов и увеличение их пропускной способности, восстановление параметров сооружений на объектах";
после слов "и снижение риска возникновения чрезвычайных ситуаций" дополнить словами ", подготовка проектно-сметной документации.";
приложение 124 к указанному постановлению исключить;
в приложении 127 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"және 1 аудармашының", "Ауыл шаруашылығы және бағалық тәуекелді басқару жөніндегі консалтингтік компаниялардың консультациялық қызмет көрсетуіне арналған шығыстар;" деген сөздер алынып тасталсын;
"жаңа өнімдерді дамытуға 2 халықаралық консультанттың қызметтеріне" деген сөздер "жаңа өнімдерді дамытуға халықаралық консультанттың қызметтеріне" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жоба мониторингі және бағалау жөніндегі халықаралық консультант қызметтерін сатып алуға." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"өсімдік шаруашылығындағы сақтандыру мен тауар биржалары жөніндегі нормативтік-құқықтық базасын талдау;" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 116-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7849741 мың теңге (жеті миллиард сегіз жүз қырық тоғыз миллион жеті жүз қырық бір мың теңге)";
7-тармақта:
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"727029" деген сандар "827029" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 119-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 341883 мың теңге (үш жүз қырық бір миллион сегіз жүз сексен үш мың теңге)";
7-тармақта:
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"26914" деген сандар "26000" деген сандармен ауыстырылсын;
"54288" деген сандар "54000" деген сандармен ауыстырылсын;
"14704" деген сандар "13500" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 121-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 73906 мың теңге (жетпіс үш миллион тоғыз жүз алты мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 122-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7276009 мың теңге (жеті миллиард екі жүз жетпіс алты миллион тоғыз мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 123-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"іске асыру." деген сөздерден кейін ", жобалау-сметалық құжаттарды әзірлеу." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"10 объектіні аяқтау." деген сөздер "1 объект бойынша құрылыс жұмыстарын аяқтау және 8 объект бойынша пайдалануға беру, құрылыс жұмыстарының көлемін орындау, 1 объект бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу." деген сөздермен ауыстырылсын;
"Түпкілікті нәтижеде":
"гидротехникалық құрылыстардың дұрыс қызмет көрсетуін қамтамасыз ету" деген сөздерден кейін ", арналарды тазалау және олардың өткізу қабілетін ұлғайту, объектілерде құрылыстың параметрлерін қалпына келтіру" деген сөздермен толықтырылсын;
"және төтенше жағдайдың туындау қаупін төмендету" деген сөздерден кейін ", жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 124-қосымша алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 127-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 124043 тысячи тенге (сто двадцать четыре миллиона сорок три тысячи тенге)";
в пункте 7:
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "65508,0" заменить цифрами "64608,0";
цифры "28667,0" заменить цифрами "27230,0";
цифры "7170,0" заменить цифрами "6880,0";
в приложении 131 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2695083 тысячи тенге (два миллиарда шестьсот девяносто пять миллионов восемьдесят три тысячи тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 3 слова "; оплата арендной платы за землю отведенную во временное пользование на период строительства" исключить;
в приложении 134 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 282970 тысяч тенге (двести восемьдесят два миллиона девятьсот семьдесят тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2 слова ", пожарных автомашин по охране леса от пожара и посадке леса" исключить;
в строке, порядковый номер 3:
слова "совместному управлению лесным хозяйством," исключить;
слова "Выделение конкурсных грантов для инновации в области лесного хозяйства." исключить;
слова ", пожарных автомашин по охране леса от пожара и посадке леса" исключить;
слова "Оплата налогов и других обязательных платежей в бюджет (возмещение НДС)." исключить;
в строке, порядковый номер 4:
слова ", совместному управлению лесным хозяйством" исключить;
слова "выделение конкурсных грантов для инновации в области лесного хозяйства;" исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате":
слова "укомплектованы группы по координации на 100 процентов:" заменить на слова "приобретено";
слова "пожарных автомобилей - 18 единиц, пожарного легкового Пикапа - 1 единица," исключить;
слова "автомобиль для перевозки людей - 15 единиц, гусеничные трактора - 25 единиц," исключить;
цифры "11" заменить цифрой "5";
цифры "29" заменить цифрой "4";
в приложении 135 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 143591 тысяча тенге (сто сорок три миллиона пятьсот девяносто одна тысяча тенге)";
в пункте 7:
в "Финансово-экономическом результате":
слова "На аналитические исследования глобального отраслевого масштаба требуется порядка 80 миллионов тенге." исключить;
в приложении 136 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 124043 мың теңге (бір жүз жиырма терт миллион қырық үш мың теңге)";
7-тармақта:
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"65508,0" деген сандар "64608,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"28667,0" деген сандар "27230,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"7170,0" деген сандар "6880,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 131-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2695083 мың теңге (екі миллиард алты жүз тоқсан бес миллион үш мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 3-жолдағы "; құрылыс кезеңіне уақытша пайдалануға жалға алынған жер үшін төлеу" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 134-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 282970 мың теңге (екі жүз сексен екі миллион тоғыз жүз жетпіс мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолдағы "Орманды өрттен қорғайтын және екпе отырғызатын тракторлар мен автомашиналар сатып алу." деген сөздер "Тракторлар сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда:
"орман шаруашылығын бірлесіп басқару," деген сөздер алынып тасталсын;
"Орман шаруашылығы саласындағы инновациялар үшін конкурстық гранттар бөлу." деген сөздер алынып тасталсын;
", ормандарды өрттерден қорғау жөнінде өрт сөндіру және ағаш отырғызу автомашиналарын" деген сөздер алынып тасталсын;
"Салықты және бюджетке басқа да міндетті төлемдерді төлеу (ҚҚС-ны өтеу)." деген сөздер алынып тасталсын;
реттік саны 4-жолда:
"орман шаруашылығын бірлесіп басқару," деген сөздер алынып тасталсын;
"Орман шаруашылығы саласындағы инновациялар үшін конкурстық гранттар бөлу." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"үйлестіру жөніндегі топтар 100% жабдықталды;" деген сөздер "сатып алынды" деген сөздермен ауыстырылсын;
"өрт сөндіретін автомобильдер - 18 бірлік, өрт сөндіретін жеңіл Пикап - 1 бірлік," деген сөздер алынып тасталсын;
"адамдар таситын автомобильдер - 15 бірлік, шынжыр табанды тракторлар - 25 бірлік," деген сөздер алынып тасталсын;
"11" деген сандар "5" деген санмен ауыстырылсын;
"29" деген сандар "4" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 135-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 143591 мың теңге (бір жүз қырық үш миллион бес жүз тоқсан бір мың теңге)";
7-тармақта:
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
"Жаһандық салалық кең аумақты талдамалық зерттеулерге шамамен 80 миллион теңге талап етіледі." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 136-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 133124 тысячи тенге (сто тридцать три миллиона сто двадцать четыре тысячи тенге)";
в пункте 7:
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "1220" заменить цифрами "1200";
цифры "40" заменить цифрами "39";
в приложении 137 к указанному постановлению:
в графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
дополнить словами "; созданию двух Центров распространения знаний в сфере агропромышленного комплекса";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
слова "участие в 3 совместных исследовательских программах" заменить словами "организация участия в 3 совместных исследовательских программах";
после слов "разработка 3 технико-экономических обоснований" дополнить словами "; открытие двух Центров распространения знаний";
в приложении 140 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1075823 тысячи тенге (один миллиард семьдесят пять миллионов восемьсот двадцать три тысячи тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" в строке, порядковый номер 3:
слова "Организация курсов обучения ключевых специалистов Национальной лаборатории за рубежом." исключить;
слова "Реализация кампании по улучшению имиджа сельскохозяйственной продукции. Мониторинг кампании по улучшению имиджа сельскохозяйственной продукции." исключить;
слова "Организация курсов обучения областных координаторов по передаче знаний, агентов на местах по распространению знаний, производителей и поддержка пилотных консультативных советов по распространению знаний." исключить;
слова "Организация обучения, повышения квалификации и стажировки за рубежом (молодых ученных, преподавателей сельскохозяйственных ВУЗов и колледжей, инструкторов по распространению и передаче знаний, консультантов проекта, сотрудников Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан)." исключить;
слова "Мониторинг и оценка эффективности проекта." исключить;
в приложении 142 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 125 тысяч тенге (сто двадцать пять тысяч тенге)";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Задачи бюджетной программы: максимизировать процент охвата сельской местности услугами участвующих микрофинансовых учреждений, содействие переходу их на более высокий уровень проведения микрофинансовых операций.";
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5:
строку, порядковый номер 2 изложить в новой редакции:
"Оплата комиссии банка второго уровня.";
строку, порядковый номер 3 исключить;
пункт 7 изложить в новой редакции:

"1. Құны: 133124 мың теңге (бір жүз отыз үш миллион бір жүз жиырма төрт мың теңге)";
7-тармақта:
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
"1220" деген сандар "1200" деген сандармен ауыстырылсын;
"40" деген сандар "39" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 137-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"; агроөнеркәсіп кешені саласында білімді таратудың екі Орталығын құру" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"бірлескен 3 зерттеу бағдарламаларына қатысу;" деген сөздер "бірлескен 3 зерттеу бағдарламасына қатысуды ұйымдастыру" деген сөздермен ауыстырылсын;
"3 техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеу" деген сөздерден кейін "; білімді таратудың екі Орталығын ашу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 140-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1075823 мың теңге (бір миллиард жетпіс бес миллион сегіз жүз жиырма үш мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанының реттік нөмірі 3-жолында:
"Ұлттық зертхананың білікті мамандарын шетелдерде оқыту курстарын ұйымдастыру." деген сөздер алынып тасталсын;
"Ауыл шаруашылығы өнімдерінің имиджін жақсарту бойынша кампанияны іске асыру. Ауыл шаруашылығы өнімдерінің имиджін жақсарту бойынша кампанияның мониторингі." деген сөздер алынып тасталсын;
"Білім тарату жөніндегі облыстық үйлестірушілерді, білім тарату жөніндегі жергілікті агенттерді, өнім өндірушілерді оқыту курстарын ұйымдастыру және білім тарату жөніндегі консультативтік пилоттық кеңестерді қолдау." деген сөздер алынып тасталсын;
"Шетелдерде (жас ғалымдарды, ауыл шаруашылығы Жоғарғы оқу орындары мен колледждері оқытушыларын, білім беру және тарату жөніндегі инструкторларын, жоба консультанттарын, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі қызметкерлерін) оқытуды, біліктіліктерін көтеруді және іс-сынақтан өтулерін ұйымдастыру." деген сөздер алынып тасталсын;
"Жоба мониторингі және тиімділігін бағалау." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 142-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 125 мың теңге (бір жүз жиырма бес мың теңге)";
5-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: ауылдық жерлерді қатысушы шағын қаржылық мекемелердің қызмет көрсетулерімен қамтуды барынша арттыру, олардың шағын қаржы операцияларын жүргізудің барынша жоғары деңгейіне өтуіне жәрдемдесу.";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
5-бағанда:
реттік нөмірі 2-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Екінші деңгейдегі банк комиссияларын төлеу.";
реттік нөмірі 3-жол алынып тасталсын;
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: Подписание внутреннего кредитного соглашения с участвующими банками-заемщиками на выделение кредитов и микрокредитов, кредитов на лизинговой основе сельхозтоваропроизводителям и другим участникам аграрного сектора с 2009 года.
Конечный результат: развитие системы коммерческого кредитования сельского хозяйства.
Финансово-экономический результат: увеличение совокупного объема кредитования банками второго уровня, лизинговыми компаниями сельского населения, крестьянских хозяйств, перерабатывающих предприятий, малых и средних предприятий и других представителей бизнеса.
Своевременность: своевременное выполнение запланированных мероприятий.
Качество: укрепится система сельского финансирования и повысится устойчивость сельскохозяйственного производства.";
в приложении 143 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 401435 тысяч тенге (четыреста один миллион четыреста тридцать пять тысяч тенге)";
10) по Министерству труда и социальной защите Республики Казахстан:
в приложении 145 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1829747 тысяч тенге (один миллиард восемьсот двадцать девять миллионов семьсот сорок семь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строку, порядковый номер 4:
после слова "квалификации" дополнить словами "работников территориальных органов Комитетов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Вопросы обязательного социального страхования.";
дополнить пунктами 5, 6 следующего содержания:
"5. Методологические подходы к бюджетному процессу.
6. Юридическая практика применения действующего законодательства по вопросам, входящим в компетенцию Департамента, ведение и организация претензионно-исковой работы.";
в приложении 146 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 363609000 тысяч тенге (триста шестьдесят три миллиарда шестьсот девять миллионов тенге)";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "1 636,9" заменить цифрами "1 633,8";
цифры "0,6" заменить цифрами "0,06";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "13 660" заменить цифрами "13 647";
в приложении 147 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 92246990 тысяч тенге (девяносто два миллиарда двести сорок шесть миллионов девятьсот девяносто тысяч тенге)";
в пункте 7:
в "Прямом результате":

"7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Тікелей нәтиже: 2009 жылдан бастап ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге және аграрлық сектордың басқа да қатысушыларына кредиттер және шағын кредиттер, лизинг негізінде кредиттер беруге қатысушы қарыз беруші банктермен ішкі кредиттік келісімге қол қою.
Түпкілікті нәтиже: ауыл шаруашылығына коммерциялық кредит беру жүйесін дамыту.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: ауыл халқына, шаруа қожалықтарына, өңдеуші кәсіпорындарға, шағын және орта кәсіпорындарға  және бизнестің басқа өкілдеріне екінші деңгейдегі банктер, лизингтік компаниялар беретін кредиттердің жиынтық көлемін арттыру.
Уақтылығы: жоспарланған іс-шараларды уақтылы орындау.
Сапасы: ауылды қаржыландыру жүйесі нығаяды және ауыл шаруашылығы өндірісінің орнықтылығы артады.";
көрсетілген қаулыға 143-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 401435 мың теңге (төрт жүз бір миллион төрт жүз отыз бес мың теңге)";
10) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 145-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1829747 мың теңге (бір миллиард сегіз жүз жиырма тоғыз миллион жеті жүз қырық жеті мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 4-жол:
"бойынша" деген сөзден кейін "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Комитеттерінің аумақтық органдары қызметкерлерінің" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Міндетті әлеуметтік сақтандыру мәселелері.";
мынадай мазмұндағы 5, 6-тармақтармен толықтырылсын:
"5. Бюджеттік процеске әдіснамалық көзқарастар.
6. Департамент құзыретіне кіретін мәселелер жөнінде қолданыстағы заңнамаларды қолданудың заңгерлік тәжірибесі, талап-арыз жұмыстарын жүргізу және ұйымдастыру.";
көрсетілген қаулыға 146-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 363609000 мың теңге (үш жүз алпыс үш миллиард алты жүз тоғыз миллион теңге).";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"1636,9" деген сандар "1633,8" деген сандармен ауыстырылсын;
"0,6" деген сандар "0,06" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
"13 660" деген сандар "13 647" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 147-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 92246990 мың теңге (тоқсан екі миллиард екі жүз қырық алты миллион тоғыз жүз тоқсан мың теңге).";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":

"5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка бюджета Атырауской области для обеспечения функционирования организаций социального обеспечения";
в графе 7 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "Акимы Атырауской, Мангистауской областей" изложить в следующей редакции "Аким Атырауской области";
пункт 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат" изложить в следующей редакции:
"будет введен в действие реабилитационный центр в городе Атырау Атырауской области";
в "Финансово-экономическом результате:
слово "объектов" заменить словом "объект";
слова ", дом-интернат для умственно-отсталых детей на 210 мест в городе Актау - 36 003 тыс. тенге" исключить;
в приложении 161 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 100000 тысяч тенге (сто миллионов тенге).";
в приложении 163 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строку, порядковый номер 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"Подключение Центра адаптации и интеграции оралманов города Караганды к городской водопроводной трассе (питьевой воды).";
дополнить приложением 163-2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
11) по Министерству транспорта и коммуникации Республики Казахстан:
в приложении 165 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 85351846 тысяч тенге (восемьдесят пять миллиардов триста пятьдесят один миллион восемьсот сорок шесть тысяч тенге)";
в приложении 171 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11371992 тысячи тенге (одиннадцать миллиардов триста семьдесят один миллион девятьсот девяносто две тысячи тенге)";
в приложении 179 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 92021772 тысячи тенге (девяноста два миллиарда двадцать один миллион семьсот семьдесят две тысячи тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "строительству проездов в медицинском кластере южнее улицы № 19 в городе Астане;
строительству улицы Мирзояна от улицы № 38 до улицы № 12 в городе Астане;
строительству моста через р. Келес у поселка Ушбулак Казыгуртского района Южно-Казахстанской области;
строительство мостового перехода через р. Келес на 31 км автомобильной дороги "Дербисек - Курорт Сарыагаш - Арынши" Южно-Казахстанской области" исключить;
после слов "строительству дороги "Восточная Объездная Алматинская Автодорога";" дополнить словами:
"строительство транспортной развязки Рыскулова - Сейфуллина - Жансугурова в городе Алматы;
строительству транспортной развязки Рыскулова - Бокейханова в городе Алматы;
строительству транспортной развязки на пересечении проспекта Рыскулова и улицы Кудерина в городе Алматы;"

"5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: әлеуметтік қамсыздандыру ұйымдарының жұмыс істеуі үшін Атырау облысының бюджетін қаржылық қолдау";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 7-бағанында:
"Атырау, Маңғыстау облыстарының әкімдері" деген сөздер мынадай редакцияда жазылсын: "Атырау облысының әкімі";
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Тікелей нәтиже" деген 7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Атырау облысының Атырау қаласында оңалту орталығы пайдалануға берілетін болады";
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
"объектілердің" деген сөз "объектінің" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Ақтау қаласындағы ақыл-есі кем балаларға арналған 210 орындық интернат үйіне - 36003 мың теңге" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 161-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 100000 мың теңге (бір жүз миллион теңге).";
көрсетілген қаулыға 163-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаларды іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 2-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қарағанды қаласының Оралмандарды бейімдеу және біріктіру орталығы қалалық су құбыры трассасына (ауыз су) қосу.";
осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 163-2-қосымшамен толықтырылсын;
11) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 165-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 85351846 мың теңге (сексен бес миллиард үш жүз елу бір миллион сегіз жүз қырық алты мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 171-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11371992 мың теңге (он бір миллиард үш жүз жетпіс бір миллион тоғыз жүз тоқсан екі мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 179-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 92021772 мың теңге (тоқсан екі миллиард жиырма бір миллион жеті жүз жетпіс екі мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Оңтүстік Қазақстан облысында "Дербісек-Сарыағаш шипажайы-Арыншы" автожолының 31 км-дегі Келес езені арқылы өтетін көпір өткелін салу;
Оңтүстік Қазақстан облысында Үшбұлақ кентінің жанындағы Келес өзені арқылы өтетін көпірді салу;
Астана қаласында N 19 көшенің оңтүстік жағына қарай медициналық кластерге кіреберіс жолдар салу;
Астана қаласында N 38 көшеден N 12 көшеге дейін Мирзоян көшесін салу;" деген сөздер алынып тасталсын;
"Алматы шығыс айналма автожолын салу" деген сөздерден кейін "Алматы қаласында Рысқұлов - Сейфуллин-Жансүгіров келіктік жол айырым құрылысын салу;
Алматы қаласында Рысқұлов-Бөкейханов көліктік жол айырым құрылысын салу;
Алматы қаласында Рысқұлов даңғылы мен Кудерин көшесінің қиылысында көліктік жол айырым құрылысын салу;" деген сөздермен толықтырылсын;

после слов "строительству улицы Сарыарка от улицы № 23 до улицы № 27 в городе Астане (заключение государственной экспертизы от 6 ноября 2007 года № 2-612/07);" дополнить словами "строительству дорог в поселке Комсомольский в городе Астане";
в приложении 180 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова ", страхование Здания." заменить словами "Приобретение запасных частей и расходных материалов для обслуживания котлов.";
12) по Министерству образования и науки Республики Казахстан:
в приложении 231 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1628372 тысячи тенге (один миллиард шестьсот двадцать восемь миллионов триста семьдесят две тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "Присуждение государственных грантов "Лучший педагог" исключить;
в пункте 7:
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "23,65" заменить цифрами "19,1";
в приложении 236 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 68431 тысяча тенге (шестьдесят восемь миллионов четыреста тридцать одна тысяча тенге).";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "49" заменить цифрами "45";
цифры "75" заменить цифрами "74";
цифры "150" заменить цифрами "145";
в приложении 238 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1652116 тысяч тенге (один миллиард шестьсот пятьдесят два миллиона сто шестнадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "Обучение одаренных детей в интеллектуальных школах по государственному образовательному заказу (гранту)." исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате":
в пункте 1:
слова ", в школе-интернате с казахским языком обучения - 330" исключить;
слова "Создание 2-х Интеллектуальных школ на 900 мест каждая. Среднее количество учащихся составит порядка 1008 чел." исключить;
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "76,3" заменить цифрами "78,0";
подпункт 3) исключить;
в приложении 240 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "№ 7-94/05 от 5 марта 2005 года" заменить словами "№ 7-405/08 от 14 августа 2008 года;";
слова "строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для топливно-энергетической отрасли на 700 ученических мест в городе Экибастузе Павлодарской области (заключение государственной экспертизы на технико-экономическое обоснование № 2-533/07 от 17 сентября 2007 года)" заменить словами "завершение разработки проектно-сметной документации Межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для топливно-энергетической отрасли на 700 ученических мест в городе Экибастузе Павлодарской области (заключение государственной экспертизы на технико-экономическое обоснование № 2-533/07 от 17 сентября 2007 года);";

"Астана қаласында N 23 көшеден N 27 көшеге дейін Сарыарқа көшесін салу (мемлекеттік сараптаманың 2007 жылғы 6 қарашадағы N 2-612/07 қорытындысы)" деген сөздерден кейін "Астана қаласында Комсомольский кентінде жол салу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 180-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"ғимаратты сақтандыру" деген сөздер "Қазандықтарға қызмет көрсету үшін қосалқы бөлшектер мен шығыс материалдарын сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын;
12) Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі бойынша :
көрсетілген қаулыға 231-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1628372 мың теңге (бір миллиард алты жүз жиырма сегіз миллион үш жүз жетпіс екі мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Үздік педагог" мемлекеттік грантын беру" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
"23,65" деген сандар "19,1" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 236-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 68431 мың теңге (алпыс сегіз миллион төрт жүз отыз бір мың теңге).";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"49" деген сандар "45" деген сандармен ауыстырылсын;
"75" деген сандар "74" деген сандармен ауыстырылсын;
"150" деген сандар "145" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 238-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1652116 мың теңге (бір миллиард алты жүз елу екі миллион бір жүз он алты мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Дарынды балаларды интеллектуалдық мектептерде мемлекеттік білім беру тапсырысы (грант) бойынша оқыту." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
1-тармақта:
", қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын орта мектеп-интернаты - 330 құрайды." сөздер алынып тасталсын;
"Әрқайсысы 900 орынға арналған 2 Интеллектуалдық мектеп құру. Оқушылардың орташа саны шамамен 1008 адамды құрайды." деген сөздер алынып тасталсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"76,3" деген сандар "78,0" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақша алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 240-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"2005 жылғы 5 наурыздағы N 7-94/05" деген сөздер "2008 жылғы 14 тамыздағы N 7-405/08;" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Павлодар облысының Екібастұз қаласында отын және энергетика саласы үшін техникалық және қызмет көрсететін еңбек кадрларын дайындау және қайта даярлау бойынша 700 оқушылық орынға арналған аймақаралық кәсіптік орталықтың жобалық сметалық құжаттамаларын әзірлеуді бастау және мемлекеттік сараптамадан өткізу (техникалық-экономикалық негіздеме бойынша 2007 жылғы 17 қыркүйектегі N 2-533/07 мемлекеттік сараптаманың қорытындысы);" деген сөздер "Павлодар облысының Екібастұз қаласында отын және энергетика саласы үшін техникалық және қызмет көрсететін еңбек кадрларын даярлау және қайта даярлау бойынша 700 оқушылық орынға арналған аймақаралық кәсіптік орталықтың жобалық сметалық құжаттамаларын әзірлеуді аяқтау (мемлекеттік сараптаманың техникалық-экономикалық негіздемеге 2007 жылғы 17 қыркүйектегі N 2-533/07 қорытындысы);" деген сөздермен ауыстырылсын;

слова "строительство школы-интерната для детей с проблемами зрения на 250 мест в городе Есик Енбекшиказахского района Алматинской области (заключение государственной экспертизы на технико-экономическое обоснование проекта № 2-208/04 от 15 апреля 2005 года);";
"расширение комплекса зданий Республиканской средней школы-интерната им. О. Жаутыкова в городе Алматы;" исключить;
в графе 7 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "Республиканская средняя школа-интернат имени О. Жаутыкова" исключить;
в "Прямом результате" пункта 7:
цифры "13" заменить цифрами "10";
цифру "2" заменить цифрой "3";
после слов "Южно-Казахстанской области" дополнить словами ", межрегиональный профессиональный центр по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для топливно-энергетической отрасли на 700 ученических мест в городе Экибастузе Павлодарской области";
в приложении 241 к указанному постановлению:
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "76" заменить цифрами "78";
цифры "55012" заменить цифрами "55581";
цифры "9" заменить цифрами "12";
цифры "1790" заменить цифрами "2540";
цифры "171" заменить цифрами "177";
цифры "109272" заменить цифрами "112666";
в приложении 246 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 9:
слова "заключение государственной экспертизы на сметную документацию N 19-/421 от 27 октября 2006 года, заключение государственной экспертизы на сметную документацию N 19/383 от 25 сентября 2006 года;" заменить словами "заключение государственной экспертизы на сметную документацию № 19 /468-2007 от 20 сентября 2007 года,";
дополнить словами ", заключение государственной экспертизы на сметную документацию № 23-278/08 от 7 августа 2008 года).";
в приложении 249 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "технического обслуживающего труда." дополнить словами "Проведение методических семинаров по переходу на 12-летнее образование. Разработка методологических основ для работы с учащимися в Интеллектуальных школах Первого Президента.";
в пункте 7:
в "Прямом результате":

"Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Есік қаласында көру проблемалары бар балалар үшін 250 орындық мектеп-интернатының құрылысын жалғастыру (мемлекеттік сараптаманың жобаның техникалық-экономикалық негіздемесіне 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 2-208/04 қорытындысы);
"Алматы қаласындағы О. Жаутықов атындағы республикалық орта мектеп-интернатының кешенін үлкейту" деген сөздер алынып тасталсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 7-бағанында:
"Алматы қаласындағы О.Жәутіков атындағы республикалық орта мектеп-интернаты" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"13" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
"2" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын;
"даярлайтын аумақаралық кәсіби орталық" деген сөздерден кейін ", Павлодар облысының Екібастұз қаласында отын және энергетика саласы үшін техникалық және қызмет көрсететін еңбек кадрларын даярлау және қайта даярлау бойынша 700 оқушылық орынға арналған өңіраралық кәсіптік орталық" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 241-қосымшада:
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"76" деген сандар "78" деген сандармен ауыстырылсын;
"55012" деген сандар "55581" деген сандармен ауыстырылсын;
"9" деген сан "12" деген сандармен ауыстырылсын;
"1790" деген сандар "2540" деген сандармен ауыстырылсын;
"171" деген сандар "177" деген сандармен ауыстырылсын;
"109272" деген сандар "112666" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 246-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 9-жолда:
"сметалық құжаттама бойынша 2006 жылғы 27 қазандағы N 19/421 мемлекеттік сараптаманың қорытындысы, сметалық құжаттама бойынша 2006 жылғы 25 қыркүйектегі N 19/383 мемлекеттік сараптаманың қорытындысы" деген сөздер "мемлекеттік сараптаманың сметалық құжаттамаға 2007 жылғы 20 қыркүйектегі N 19/468-2007 қорытындысы" деген сөздермен ауыстырылсын;
", мемлекеттік сараптаманың сметалық құжаттамаға 2008 жылғы 7 тамыздағы N 23-278/08 қорытындысы" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 249-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"техникалық және қызмет көрсету еңбегінің мамандары мен жұмысшы кадрларының біліктілігін растау және беру, кәсіби даярлығын тәуелсіз бағалау жүйесін дайындау және өткізу" деген сөздерден кейін "12 жылдық білім беруге көшу бойынша әдістемелік семинарлар өткізу. Тұңғыш Президенттің Зияткерлік мектептерінде оқитындардың жұмысына арналған әдіснамалық негіздер әзірлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":

слова "70-ти" и "156-ти" исключить;
дополнить пунктами 14-1 и 14-2 следующего содержания:
"14-1. проведение методических семинаров по переходу на 12-летнее образование;
14-2. разработка методологических основ для работы с учащимися в Интеллектуальных школах Первого Президента;";
в "Финансово-экономическом результате":
дополнить пунктами 14-1 и 14-2 следующего содержания:
"14-1. проведение методических семинаров по переходу на 12-летнее образование - 4 687,0 тыс.тенге;
14-2. разработка методологических основ для работы с учащимися в Интеллектуальных школах Первого Президента - 50 000,0 тыс.тенге;";
в приложении 250 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1848195 тысяч тенге (один миллиард восемьсот сорок восемь миллионов сто девяносто пять тысяч тенге).";
в пункте 7: "Прямой результат" изложить в следующей редакций:
"Прямой результат: акимами областей, городов Астаны и Алматы будут обеспечены ввод и функционирование объектов образования в количестве 76 объектов, в том числе:
Акмолинская область - 1 объект:
Школы:
Средняя школа Ерейментауский район село Малтабар
Актюбинская область - 2 объекта:
Школы:
Средняя школа микрорайон Шанхай город Актобе;
Средняя школа Шалкарский район город Шалкар;
Алматинская область - 8 объектов:
Школы:
Средняя школа Карасайский район село Акжар;
Средняя школа Карасайский район село Абай;
Средняя школа Карасайский район село Райымбек;
Средняя школа Талгарский район город Талгар;
Средняя школа Коксуйский район поселок Балпыкби;
Средняя школа город Талдыкорган;
Средняя школа Илийский район поселок Боралдай;
Средняя школа город Капшагай;
Атырауская область - 6 объектов:
Школы:
Средняя школа Кызылкогинский район село Миялы;
Средняя школа имени Валиханова Индерский район поселок Индерборский;
Средняя школа имени Энгельса Курмангазинский район село Сафоновка;
Средняя школа с интернатом Жылыойский район город Кульсары;
Средняя школа имени Нысанбаева село Бирлик город Атырау;
Средняя школа имени Гоголя Курмангазинский район село Кудряшово;
Восточно-Казахстанская область - 4 объекта:
Школы:
Средняя школа Бескарагайский район село Бегень;
Средняя школа Кокпектинский район село Кокпекты;
Средняя школа Урджарский район село Караколь;
Средняя школа Тарбагатайский район село Уштобе;
Западно-Казахстанская область - 7 объектов:
Школы:
Средняя школа Зеленовский район село Переметное;
Средняя школа Зеленовский район село Трекино;
Средняя школа Акжаикский район село Чапаево;
Средняя школа город Уральск;
Средняя школа Бокейордынский район село Сайхин;
Средняя школа Теректинский район село Подстепное;
Средняя школа Джангалинский район поселок Джангала;
Жамбылская область - 3 объекта:
Школы:
Средняя школа Жамбылский район село Шолдала;
Средняя школа Жамбылский район село Жалпактобе;
Средняя школа Меркенский район отделение Сыпатай;
Карагандинская область - 4 объекта:

"70-ін" және "156-сын" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 14-1 және 14-2 тармақтармен толықтырылсын:
"14-1. 12 жылдық білім беруге көшу бойынша әдістемелік семинарлар өткізу;
14-2. Тұңғыш Президенттің Зияткерлік мектептерінде оқитындардың жұмысына арналған әдіснамалық негіздер әзірлеу;";
"Қаржы-экономикалық нәтиже":
мынадай мазмұндағы 14-1 және 14-2 тармақтармен толықтырылсын:
"14-1. 12 жылдық білім беруге көшу бойынша әдістемелік семинарлар өткізу - 4 687,0 мың теңге;
14-2. Тұңғыш Президенттің Зияткерлік мектептерінде оқитындардың жұмысына арналған әдіснамалық негіздер әзірлеу - 50 000,0 мың теңге;";
көрсетілген қаулыға 250-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1848195 мың теңге (бір миллиард сегіз жүз қырық сегіз миллион бір жүз тоқсан бес мың теңге).";
7-тармақта "Тікелей нәтиже" мынадай редакцияда жазылсын:
"Тікелей нәтиже: облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері саны 76 білім беру объектісін іске қосуды және олардың жұмыс істеуін қамтамасыз етеді, соның ішінде:
Ақмола облысы - 1 объект:
Мектептер:
Орта мектеп Ерейментау ауданы Малтабар ауылы;
Ақтөбе облысы — 2 объект:
Мектептер:
Орта мектеп Ақтөбе қаласы Шанхай шағын ауданы;
Орта мектеп Шалқар ауданы Шалқар қаласы;
Алматы облысы - 8 объект:
Мектептер:
Орта мектеп Қарасай ауданы Ақжар ауылы;
Орта мектеп Қарасай ауданы Абай ауылы;
Орта мектеп Қарасай ауданы Райымбек ауылы;
Орта мектеп Талғар ауданы Талғар қаласы;
Орта мектеп Көксу ауданы Балпық би кенті;
Орта мектеп Талдықорған қаласы;
Орта мектеп Іле ауданы Боралдай кенті;
Орта мектеп Қапшағай қаласы;
Атырау облысы - 6 объект:
Мектептер:
Орта мектеп Қызылқоға ауданы Миялы ауылы;
Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп Индер ауданы Индербор ауылы;
Энгельс атындағы орта мектеп Құрманғазы ауданы Сафоновка ауылы;
Интернаты бар орта мектеп Жылыой ауданы Құлсары қаласы;
Нысанбаев атындағы орта мектеп Атырау қаласы Бірлік ауылы;
Гоголь атындағы орта мектеп Құрманғазы ауданы Кудряшово ауылы;
Шығыс Қазақстан облысы - 4 объект:
Мектептер:
Орта мектеп Бесқарағай ауданы Беген ауылы;
Орта мектеп Көкпекті ауданы Көкпекті ауылы;
Орта мектеп Үржар ауданы Қаракөл ауылы;
Орта мектеп Тарбағатай ауданы Үштөбе ауылы;
Батыс Қазақстан облысы - 7 объект:
Мектептер:
Орта мектеп Зеленов ауданы Переметное ауылы;
Орта мектеп Зеленов ауданы Трекино ауылы;
Орта мектеп Ақжайық ауданы Чапаев ауылы;
Орта мектеп Орал қаласы;
Орта мектеп Бөкейорда ауданы Сайхы ауылы;
Орта мектеп Теректі ауданы Подстепное ауылы;
Орта мектеп Жаңақала ауданы Жаңақала кенті;
Жамбыл облысы - 3 объект:
Мектептер:
Орта мектеп Жамбыл ауданы Шөлдала ауылы;
Орта мектеп Жамбыл ауданы Жалпақтөбе ауылы;
Орта мектеп Меркі ауданы Сыпатай бөлімшесі;
Қарағанды облысы - 4 объект:

1. Школы:
Средняя школа город Сатпаев;
Средняя школа город Балхаш;
Средняя школа город Абай;
2. Профессиональные школы:
Профессиональная школа город Каркаралинск;
Костанайская область - 1 объект:
Школы:
Средняя школа Джангельдинский район село Акколь;
Кызылординская область - 7 объектов:
Школы:
Средняя школа с интернатом Жалагашский район поселок Жалагаш;
Средняя школа Шиелийский район поселок Шиели;
Средняя школа Кармакшинский район село Жосалы;
Средняя школа Аральский район город Аральск;
Средняя школа Казалинский район поселок Айтеке би;
Средняя школа город Кызылорда поселок Кызылжарма;
Средняя школа город Кызылорда по ул. Аль Фараби;
Мангыстауская область - 5 объектов:
Школы:
Средняя школа с пристройкой на 4 учебных помещения Мангистауский район поселок Сайотес;
Средняя школа город Жанаозен;
Средняя школа Мунайлинский район село Мангистау;
Средняя школа Каракиянский район село Курык;
Средняя школа микрорайон Рахат город Жанаозен;
Павлодарская область - 4 объекта:
1. Школы:
Средняя школа город Павлодар;
Средняя школа село Шидерты сельской зоны города Экибастуз;
Средняя школа Майский район село Коктобе;
2. Детские дошкольные организации:
Детский сад город Павлодар;
Северо-Казахстанская область - 12 объектов:
1. Школы:
Средняя школа Жамбылский район село Пресновка;
Средняя школа Аккайынский район село Полтавка;
2. Детские дошкольные организации:
Детский сад с бассейном по улице Победы город Петропавловск;
3. Пришкольные интернаты:
Айыртауский район, село Лавровка;
Айыртауский район, село Лобаново;
Аккайынский район, село Аралагаш;
Кызылжарский район, село Боголюбово;
Мамлютский район, село Краснознаменка;
Мамлютский район, село Андреевка;
Уалихановский район, село Кишкенеколь при средней школе № 2;
Район Шал акына, село Новопокровка;
Район Шал акына, село Октябрьское;
Южно-Казахстанская область - 7 объектов:
1. Школы:
Средняя школа имени Омарова Ордабасинский район село Берген;
Средняя школа Ордабасинский район село Жусансай;
Средняя школа Кокарал Ордабасинский район село Торткуль;
Средняя школа имени Токмагамбетова Сарыагашский район село Сиргели;
Средняя школа имени Сатпаева Казыгуртский район село Казыгурт;
Средняя школа город Шымкент дачный массив Кайнарбулак;
2. Школы-интернаты:
Школа-интернат № 5 город Туркестан село Шорнак;
город Алматы - 2 объекта:
Школы:
город Алматы микрорайон Улжан;
город Алматы микрорайон Калкаман;
город Астана - 3 объекта:
Школы:
Средняя школа улица Карталинская;
Средняя школа улица Джангильдина;
Средняя школа улица Московская";
в приложении 254 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

1. Мектептер:
Орта мектеп Сәтпаев қаласы;
Орта мектеп Балқаш қаласы;
Орта мектеп Абай қаласы;
2. Кәсіптік мектептер:
Кәсіптік мектеп Қарқаралы қаласы;
Қостанай облысы — 1 объект:
Мектептер:
Орта мектеп Жангелді ауданы Ақкөл ауылы;
Қызылорда облысы - 7 объект:
Мектептер:
Орта мектеп Жалағаш ауданы Жалағаш кенті;
Орта мектеп Шиелі ауданы Шиелі кенті;
Орта мектеп Қармақшы ауданы Жосалы ауылы;
Орта мектеп Арал ауданы Арал қаласы;
Орта мектеп Қазалы ауданы Әйтеке би кенті;
Орта мектеп Қызылорда қаласы Қызылжарма кенті;
Орта мектеп Қызылорда қаласы әл-Фараби көшесінде;
Маңғыстау облысы - 5 объект:
Мектептер:
4 оқу ғимаратына жалғастырып салынатын орта мектептер, Маңғыстау ауданы Сайөтес кенті;
Орта мектеп Жаңаөзен қаласы;
Орта мектеп Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылы;
Орта мектеп Қарақия ауданы Құрық ауылы;
Орта мектеп Жаңаөзен қаласы Рақат шағын ауданы;
Павлодар облысы - 4 объект:
1. Мектептер:
Орта мектеп Павлодар қаласы;
Орта мектеп Шідерті ауылы Екібастұз қаласының ауылдық аймағы;
Орта мектеп Май ауданы Көктөбе ауылы;
2. Мектепке дейінгі балалар ұйымдары:
Балабақша Павлодар қаласы;
Солтүстік Қазақстан облысы - 12 объект:
1. Мектептер:
Орта мектеп Жамбыл ауданы Пресновка ауылы;
Орта мектеп Аққайың ауданы Полтавка ауылы;
2. Мектепке дейінгі балалар ұйымдары:
Бассейні бар балабақша Петропавл қаласы, Победа көшесінде;
3. Мектеп жанындағы интернаттар:
Айыртау ауданы Лавровка ауылы;
Айыртау ауданы Лобаново ауылы;
Аққайың ауданы Аралағаш ауылы;
Қызылжар ауданы Боголюбово ауылы;
Мамлют ауданы Краснознаменка ауылы;
Мамлют ауданы Андреевка ауылы;
Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылы N 2 орта мектептің жанынан;
Шал ақын ауданы Новопокровка ауылы;
Шал ақын ауданы Октябрьское ауылы;
Оңтүстік Қазақстан облысы - 7 объект:
1. Мектептер:
Омаров атындағы орта мектеп Ордабасы ауданы Берген ауылы;
Орта мектеп Ордабасы ауданы Жусансай ауылы;
Орта мектеп Көкарал Ордабасы ауданы Төрткүл ауылы;
Тоқмағамбетов атындағы орта мектеп Сарыағаш ауданы Сіргелі ауылы;
Сәтпаев атындағы орта мектеп Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауылы;
Орта мектеп Шымкент қаласы Қайнарбұлақ саяжай алабы;
2. Мектеп-интернаттар:
N 5 мектеп-интернаты Түркістан қаласы Шорнақ ауылы;
Алматы қаласы — 2 объект:
Мектептер:
Алматы қаласы Үлжан шағын ауданы;
Алматы қаласы Қалқаман шағын ауданы;
Астана қаласы - 3 объект:
Мектептер:
Орта мектеп Қарталы көшесі;
Орта мектеп Жангелдин көшесі;
Орта мектеп Московская көшесі";
көрсетілген қаулыға 254-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 2276348 тысяч тенге (два миллиарда двести семьдесят шесть миллионов триста сорок восемь тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "- на обучение компьютерной грамотности работников бюджетных организаций, безработного населения, воспитанников детских домов на базе школ; - на обучение компьютерной грамотности работников внебюджетной сферы и иных категорий граждан;" заменить словами "- на обучение населения в регионах Казахстана компьютерной грамотности, а также воспитанников и сотрудников детских домов на базе школ; - на обучение населения компьютерной грамотности в летних компьютерных школах во всех регионах Казахстана;";
слова "Обучение компьютерной грамотности работников бюджетных организаций, внебюджетной сферы и иных категорий граждан, безработного населения, воспитанников детских домов на базе школ." заменить словами "Обучение компьютерной грамотности населения в регионах Казахстана, в летних школах, а также воспитанников и сотрудников детских домов на базе школ.";
в приложении 255 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2412400 тысяч тенге (два миллиарда четыреста двенадцать миллионов четыреста тысяч тенге).";
в пункте 7:
в "Финансово-экономической эффективности":
цифры "3511,0" заменить цифрами "3446,3";
в приложении 257 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10197137 тысяч тенге (десять миллиардов сто девяносто семь миллионов сто тридцать семь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "5-ти национальных научных лабораторий" заменить словами "4-х национальных научных лабораторий";
слова "технологии для углеводородной и горно-металлургического секторов и связанных с ними сервисных отраслей," исключить;
слова "№ 7-210/07 от 30 апреля 2007 г." заменить словами "№ 7-118 от 11 марта 2008 г.".
в пункте 7:
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "300000" заменить цифрами "288889";
цифры "19082100" заменить цифрами "19057900";
в приложении 262 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7299278 тысяч тенге (семь миллиардов двести девяносто девять миллионов двести семьдесят восемь тысяч тенге).";
в приложении 262-3 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1400000 тысяч тенге (один миллиард четыреста миллионов тенге).";
в пункте 4 "Цель бюджетной программы" дополнить строкой следующего содержания:
"Обеспечение высококачественного аналитического сопровождения исследований и разработок новых конкурентоспособных технологий для горно-металлургической и углеводородной отраслей";

"1. Құны: 2276348 мың теңге (екі миллиард екі жүз жетпіс алты миллион үш жүз қырық сегіз мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"- бюджеттік ұйымдар қызметкерлерін, жұмыссыз тұрғындарды, сондай-ақ балалар үйлері тәрбиеленушілерін мектеп негізінде компьютерлік біліміне оқыту үшін; - бюджеттен тыс сала қызметкерлері мен басқа да азаматтарды студенттер күшімен компьютерлік біліміне оқыту үшін;" деген сөздер "- Қазақстан өңірлеріндегі халықты, сондай-ақ балалар үйлері тәрбиеленушілері мен қызметкерлерін мектеп негізінде компьютерлік сауаттылыққа оқыту үшін; - Қазақстанның барлық өңірлерінде жазғы компьютерлік мектептерде компьютерлік сауаттылыққа оқыту үшін;" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бюджеттік, бюджеттік емес мекемелердің қызметкерлерін, жұмыссыз халықты және басқа да азаматтарды, балалар үйінің тәрбиеленушілерін мектеп базасында компьютерлік сауаттылыққа оқыту" деген сөздер "Қазақстанның барлық өңірлеріндегі халықтарды, сондай-ақ балалар үйлері тәрбиеленушілері мен қызметкерлерін мектеп негізінде компьютерлік сауаттылыққа оқыту үшін" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 255-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2412400 мың теңге (екі миллиард төрт жүз он екі миллион төрт жүз мың теңге).";
7-тармақта:
"Қаржы-экономикалық тиімділікте":
"3511,0" деген сандар "3446,3" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 257-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 10197137 мың теңге (он миллиард бір жүз тоқсан жеті миллион бір жүз отыз жеті мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"5 ұлттық ғылыми зертханалар" деген сөздер "4 ұлттық ғылыми зертхана" деген сөздермен ауыстырылсын;
"көмірсутегі және тау-кен секторлары және қызмет көрсету салаларымен байланысты," деген сөздер алынып тасталсын;
"2007 жылғы 30 сәуірдегі N 7-210/07" деген сөздер "2008 жылғы 11 наурыздағы N 7-118" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
"300000" деген сандар "288889" деген сандармен ауыстырылсын;
"19082100" деген сандар "19057900" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 262-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7299278 мың теңге (жеті миллиард екі жүз тоқсан тоғыз миллион екі жүз жетпіс сегіз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 262-3-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1400000 мың теңге (бір миллиард терт жүз миллион теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаның мақсаты" деген 4-тармақта мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Тау-кен-металлургиялық және көмірсутегі саласы үшін жаңа бәсекеге қабілетті технологияларды зерттеу және әзірлеуді жоғары сапалы сараптамамен қамтамасыз ету";

графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
дополнить строкой следующего содержания: "Формирование уставного капитала АО "Национальный научно-технологический холдинг "Парасат" для пополнения уставного капитала дочерней организации АО "Центр наук о земле, металлургии и обогащения" в целях оснащения национальных научных лабораторий открытого типа по направлению "Технологии для углеводородной и горно-металлургического секторов и связанных с ними сервисных отраслей";
"Прямой результ" пункта 7 дополнить строкой следующего содержания: "пополнение уставного капитала АО "Центр наук о земле, металлургии и обогащения" через формирование уставного капитала АО "Национальный научно-технологический холдинг "Парасат"."
в приложении 263 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7442 тысячи тенге (семь миллионов четыреста сорок две тысячи тенге)";
в приложении 264 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 321800 тысяч тенге (триста двадцать один миллион восемьсот тысяч тенге)";
13) по Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
в приложении 265 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1733419 тысяч тенге (один миллиард семьсот тридцать три миллиона четыреста девятнадцать тысяч тенге)";
в пункте 5:
слова "проведение капитального ремонта и реконструкции здания Южно-Казахстанского областного управления Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг," исключить;
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 5:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Оплата услуг по разработке и проведению государственной вневедомственной экспертизы проектно-сметной документации на капитальный ремонт здания Департамента Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области";
в графе 5:
в строке, порядковый номер 7 слова "веб-сайтов" заменить словами "веб-сайта";
в "Прямом результате" пункта 7 слова "проведение капитального ремонта и реконструкции здания Южно-Казахстанского областного управления Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг" заменить словами "проектно-сметная документация, прошедшая государственную вневедомственную экспертизу на капитальный ремонт здания Департамента Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области";
в "Финансово-экономическом результате":

"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Көмірсутегі және тау-кен-металлургиялық және сонымен байланысты қызмет көрсету салалары үшін технологиялар" бағыты бойынша ашық түрдегі ұлттық ғылыми лабораторияларды жабдықтау мақсатында "Жер туралы, металлургия және кен байыту" АҚ еншілес ұйымының жарғылық капиталын толықтыру үшін "Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ жарғылық капиталын қалыптастыру" деген жолмен толықтырылсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ жарғылық капиталын қалыптастыру арқылы "Жер туралы, металлургия және кен байыту" АҚ жарғылық капиталын толықтыру";
көрсетілген қаулыға 263-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7442 мың теңге (жеті миллион төрт жүз қырық екі мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 264-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 321800 мың теңге (үш жүз жиырма бір миллион сегіз жүз мың теңге).";
13) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 265-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1733419 мың теңге (бір миллиард жеті жүз отыз үш миллион терт жүз он тоғыз мың теңге).";
5-тармақта:
"аумақтық органдардың ғимараттары мен үй-жайларына күрделі жөндеуді жүргізу," деген сөздер алынып тасталсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 5-жолында:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің ғимаратын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу мен мемлекеттік ведомстводан тыс сараптама жүргізу қызметтеріне ақы төлеу.";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті";
5-бағанда:
реттік нөмірі 7-жолда "веб-сайттар" деген сөз "веб-сайт" деген сөзбен ауыстырылсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде" "медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық басқармасын күрделі жөндеуді және қайта құруды жүргізу;" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің ғимаратын күрделі жөндеуге мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткен жобалау-сметалық құжаттама" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":

цифры "1738,57" заменить цифрами "1396,3";
цифры "1001,2" заменить цифрами "1018,5";
слова "Проведение капитального ремонта здания Южно-Казахстанского областного управления Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг, в соответствии с проектно-сметной документацией прошедшей государственную вневедомственную экспертизу." исключить;
в приложении 266 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 6819850 тысяч тенге (шесть миллиардов восемьсот девятнадцать миллионов восемьсот пятьдесят тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2 цифры "15932" заменить цифрами "15916";
в строке, порядковый номер 4 цифры "14063" заменить цифрами "12872";
в строке, порядковый номер 7:
слова "заключение государственной экспертизы от 14 апреля 2006 года № 22-171/06 и от 14 апреля 2006 года № 22-175/06" заменить словами "заключения государственной экспертизы от 14 апреля 2006 года № 22-171/06, от 14 апреля 2006 года № 22-175/06 и от 4 августа 2008 года № 22-261/08";
слова "заключение государственной экспертизы от 7 февраля 2007 года № 12-20/07" заменить словами "заключения государственной экспертизы от 7 февраля 2007 года № 12-20/07 и от 18 июня 2008 года № 12-242/08";
в строке, порядковый номер 10 цифры "13475" заменить цифрами "13192";
в пункте 7:
цифры "86" заменить цифрами "79";
в приложении 267 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 43761475 тысяч тенге (сорок три миллиарда семьсот шестьдесят один миллион четыреста семьдесят пять тысяч тенге)";
в приложении 268 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2446695 тысяч тенге (два миллиарда четыреста сорок шесть миллионов шестьсот девяносто пять тысяч тенге)";
в приложении 269 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 472019 тысяч тенге (четыреста семьдесят два миллиона девятнадцать тысяч тенге)";
в "Прямом результате" пункта 7 цифры "18000" заменить цифрами "14133";
в приложении 271 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1793646 тысяч тенге (один миллиард семьсот девяносто три миллиона шестьсот сорок шесть тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в пункте 40 слова "Оплата услуг по охране объектов республиканского государственного казенного предприятия "Казахского научного центра карантинных и зоонозных инфекций им. М. Айкимбаева"." исключить;
в "Прямом результате" пункта 7 слова "Обеспечение безопасности объектов республиканского государственного казенного предприятия "Казахский научный центр карантинных и зоонозных инфекций им. М. Айкимбаева"." исключить;
в приложении 272 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1738,57" деген сандар "1396,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"1001,2" деген сандар "1018,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бекітілген жобалау-сметалық құжаттамасы мен мемлекеттік сараптамаға сәйкес Медициналық қызмет көрсету саласындағы сапасын бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық басқармасының ғимаратын күрделі жөндеуді жүргізу." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 266-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 6819850 мың теңге (алты миллиард сегіз жүз он тоғыз миллион сегіз жүз елу мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолда "15932" деген сандар "15916" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолда "14063" деген сандар "12872" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолда:
"2006 жылғы 14 сәуірдегі N 22-171/06 және 2006 жылғы 14 сәуірдегі N 22-175/06 мемлекеттік сараптамасының қорытындысы" деген сөздер "мемлекеттік сараптаманың 2006 жылғы 14 сәуірдегі N 22-171/06, 2006 жылғы 14 сәуірдегі N 22-175/06 және 2008 жылғы 4 тамыздағы N 22-261/08 қорытындылары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2007 жылғы 7 ақпандағы N 12-20/07 мемлекеттік сараптамасының қорытындысы" деген сөздер "мемлекеттік сараптаманың 2007 жылғы 7 ақпандағы N 12-20/07 және 2008 жылғы 18 маусымдағы N 12-242/08 қорытындылары" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолда "13475" деген сандар "13192" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"86" деген сандар "79" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 267-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 43761475 мың теңге (қырық үш миллиард жеті жүз алпыс бір миллион төрт жүз жетпіс бес мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 268-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2446695 мың теңге (екі миллиард төрт жүз қырық алты миллион алты жүз тоқсан бес мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 269-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 472019 мың теңге (төрт жүз жетпіс екі миллион он тоғыз мың теңге).";
7-тармақта "Тікелей нәтижеде" "18000" деген сандар "14133" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 271-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1793646 мың теңге (бір миллиард жеті жүз тоқсан үш миллион алты жүз қырық алты мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
40-тармақта "М. Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зооноздық инфекциялар ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны объектілерін күзету жөніндегі қызметтерге ақы төлеу." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта "Тікелей нәтижеде" "М. Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зооноздық инфекциялар ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны объектілерінің қауіпсіздігін қамтамасыз ету." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 272-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 12391986 тысяч тенге (двенадцать миллиардов триста девяносто один миллион девятьсот восемьдесят шесть тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "зарубежные медицинские организации." дополнить словами "Погашение кредиторской задолженности зарубежным медицинским организациям за 2007 год.";
в графе 7 слова "Республиканский научный центр неотложной медицинской помощи," исключить;
после слов "Республиканский научный центр нейрохирургии," дополнить словами "Центр кардиохирургии г. Тараз,";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "39451" заменить цифрами "37389";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "152,5" заменить цифрами "157";
цифры "613,2" заменить цифрами "621,2";
в приложении 273 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1140707 тысяч тенге (один миллиард сто сорок миллионов семьсот семь тысяч тенге)";
в приложении 274 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5650696 тысяч тенге (пять миллиардов шестьсот пятьдесят миллионов шестьсот девяносто шесть тысяч тенге)";
в графе 7 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "больница "Аксай"" дополнить словами ", Национальный научный центр материнства и детства";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "18715" заменить цифрами "16785";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "183,8" заменить цифрами "201,7";
цифры "92,4" заменить цифрами "92,9";
в приложении 276 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8464499 тысяч тенге (восемь миллиардов четыреста шестьдесят четыре миллиона четыреста девяносто девять тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "и строительство" исключить;
в пункте 7:
"Прямой результат" изложить в новой редакции:
"Прямой результат:
выполнение объема работ по строительству лечебного корпуса на 150 коек при Научном Центре педиатрии и детской хирургии в г. Алматы, пристройка 4-х этажного операционного блока с надстройкой 4-го этажа над приемным отделением НИИ травматологии и ортопедии в г. Астана, НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в г. Астане, Республиканского научного центра нейрохирургии на 160 коек в г. Астане с внешними инженерными сетями, Диагностического центра на 500 посещений в смену в г. Астане, кабельной линии от ПС "Новая" до РПК-88 на левом берегу г. Астаны (для медицинского кластера), наружных электрических сетей от трансформаторной подстанции "РПК-88" до объекта НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в г. Астане, кардиохирургического центра на 180 коек в г. Астане, Павлодарского кардиохирургического центра на 50 коек в г. Павлодаре согласно утвержденной проектно-сметной документации;

"1. Құны: 12391986 мың теңге (он екі миллиард үш жүз тоқсан бір миллион тоғыз жүз сексен алты мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"бірге жүретін адамдарға ақы төлеу." деген сөздерден кейін "Шетел медициналық ұйымдарға 2007 жылғы кредиторлық берешекті өтеу" деген сөздермен толықтырылсын;
7-бағанда "Республикалық шұғыл медициналық жәрдем ғылыми орталығы," деген сөздер алынып тасталсын;
"Республикалық нейрохирургия ғылыми орталығы" деген сөздерден кейін "Тараз қаласының Кардиохирургия орталығы," деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"39451" деген сандар "37389" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"152,5" деген сандар "157" деген сандармен ауыстырылсын;
"613,2" деген сандар "621,2" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 273-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1140707 мың теңге (бір миллиард бір жүз қырық миллион жеті жүз жеті мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 274-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5650696 мың теңге (бес миллиард алты жүз елу миллион алты жүз тоқсан алты мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 7-бағанында:
"Ақсай" республикалық балалар клиникалық ауруханасы" деген сөздердің алдынан ", Ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"18715" деген сандар "16785" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
"183,8" деген сандар "201,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"92,4" деген сандар "92,9" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 276-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8464499 мың теңге (сегіз миллиард төрт жүз алпыс төрт миллион төрт жүз тоқсан тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"және салу" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтиже" жаңа редакцияда жазылсын:
"Тікелей нәтиже:
Алматы қаласында Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы жанынан 150 төсектік емдеу корпусын, Астана қаласындағы Травматология және ортопедия ҒЗИ қабылдау бөлімшесінің үстінен 4 қабатты жалғастырып, оны 4 қабатты операциялық блок жапсаржайы етіп салу, Астана қаласында жедел көмек станциясы бар 240 төсектік жедел медициналық көмек ҒЗИ, Астана қаласында сыртқы инженерлік желілері бар 160 төсектік Республикалық нейрохирургия ғылыми орталығын, Астана қаласында бір ауысымда 500 адам қабылдайтын Диагностикалық орталық, Астана қаласының сол жақ жағалауында "Жаңа" ПС РПК-88 дейін кабельдік желі (медициналық кластерге арналған), "РПК-88" трансформаторлық кіші станциясынан Астана қаласында жәрдем станциясы бар 240 төсектік Жедел медициналық жәрдем ҒЗИ объектісіне дейін сыртқы электрлік желіні, Астана қаласында 180 төсектік кардиохирургия орталығын, Павлодар қаласында 50 төсектік Павлодар кардиохирургия орталығын бекітілген жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес салу жөніндегі жұмыстар көлемін орындау;

утвержденная в установленном порядке проектно-сметная документация по проектам строительства спального корпуса Республиканского детского реабилитационного центра "Балбулак" на 125 коек в г. Алматы, кардиохирургического центра на 100 коек в г. Алматы, многопрофильных больниц по 300 коек при РГКП "Казахская государственная медицинская академия" в г. Астане, РГКП "Карагандинская государственная медицинская академия" в г. Караганде, РГКП "Южно-Казахстанская государственная медицинская академия" в г. Шымкенте, РГКП "Казахский национальный медицинский университет им. С.Д. Асфендиярова" в г. Алматы".
в приложении 279 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1373418 тысяч тенге (один миллиард триста семьдесят три миллиона четыреста восемнадцать тысяч тенге)";
в "Финансово-экономическом результате" пункта 7 цифры "27,54" заменить цифрами "16,43";
в приложении 281 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 629277 тысяч тенге (шестьсот двадцать девять миллионов двести семьдесят семь тысяч тенге)";
в приложении 282 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 84036 тысяч тенге (восемьдесят четыре миллиона тридцать шесть тысяч тенге)";
в пункте 5:
слова "бюджетам Восточно-Казахстанской и Южно-Казахстанской областей" заменить словами "бюджету Южно-Казахстанской области";
в графе 7 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "Акиматы Восточно-Казахстанской и Южно-Казахстанской областей" заменить словами "Акимат Южно-Казахстанской области";
в пункте 7:
Прямой результат изложить в новой редакции:
"Прямой результат: ввод и функционирование 2 объектов, в том числе: Южно-Казахстанская область - областной центр крови на 2000 литров в год в г. Шымкенте; центральная районная больница на 240 коек с поликлиникой на 500 посещений в смену в г. Жетысай.";
Финансово-экономический результат изложить в новой редакции:
"Финансово-экономический результат: средние расходы на функционирование предполагаемых к вводу в 2008 году объектов: центральной районной больницы - 16 124,0 тыс. тенге, центра крови - 67 912,0 тыс. тенге.";
в приложении 283 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10308949 тысяч тенге (десять миллиардов триста восемь миллионов девятьсот сорок девять тысяч тенге)";
таблицу пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить строкой, порядковый номер 8, следующего содержания:
8
107
Целевые
текущие
трансферты
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы
на закуп
факторов
свертывания
крови при
лечении
взрослых,
больных
гемофилией
Перечисление целевых
текущих трансфертов
областным бюджетам,
бюджетам городов
Астаны и Алматы
согласно решению
Правительства
Республики Казахстан.
В те-
чение
года
Министер-
ство
здравоох-
ранения Республики Казахстан.
Обеспечение VIII
фактором свертывания
крови при лечении
взрослых, больных
гемофилией.
В те-
чение
года
Акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
в пункте 7:
в "Прямом результате":
после слов "инсулинозависимых больных диабетом;" дополнить словами "VIII фактора свертывания крови для лечения прогнозно 331 взрослых, больных гемофилией;";

Алматы қаласында 125 төсектік "Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығының демалыс корпусын, Алматы қаласында 100 төсектік Кардиохирургия орталығы, Астана қаласында "Қазақ мемлекеттік медицина академиясы" РМҚК, Қарағанды қаласында "Қарағанды мемлекеттік медицина академиясы" РМҚК, Шымкент қаласында "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік медицина академиясы" РМҚК, Алматы қаласында "С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" РМҚК жанынан әрқайсысы 300 төсектік көп бейінді ауруханалар салу жобалары бойынша белгіленген тәртіппен бекітілген жобалау-сметалық құжаттамасы.";
көрсетілген қаулыға 279-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1373418 мың теңге (бір миллиард үш жүз жетпіс үш миллион төрт жүз он сегіз мың теңге).";
7-тармақтың "Қаржы-экономикалық нәтижесінде" "27,54" деген сандар "16,43" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 281-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 629277 мың теңге (алты жүз жиырма тоғыз миллион екі жүз жетпіс жеті мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 282-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 84036 мың теңге (сексен төрт миллион отыз алты мың теңге).";
5-тармақта:
"Шығыс Қазақстан, Қарағанды және Оңтүстік Қазақстан облыстық бюджеттерге" деген сөздер "Оңтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 7-бағанында:
"Шығыс Қазақстан, Оңтүстік Қазақстан әкімдіктері" деген сөздер "Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтиже" жаңа редакцияда жазылсын:
"Тікелей нәтиже: 2 объектіні іске қосу және жұмыс істеуі, оның ішінде: Оңтүстік Қазақстан облысы - Шымкент қаласында жылына 2000 литрге арналған облыстық қан орталығы, Жетісай қаласында бір ауысымда 500 адам қабылдайтын емханасы бар 240 тесектік орталық аудандық аурухана.";
"Қаржы-экономикалық нәтиже" жаңа редакцияда жазылсын:
"Қаржы-экономикалық нәтиже: 2008 жылы іске қосу көзделіп отырған объектілердің жұмыс істеуіне жұмсалатын орташа шығыстар: орталық аудандық аурухана 16 124,0 мың теңге, қан орталығы - 67 912,0 мың теңге.";
көрсетілген қаулыға 283-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 10308949 мың теңге (он миллиард үш жүз сегіз миллион тоғыз жүз қырық тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8-жолмен толықтырылсын:
8
107
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұю факторларын сатып алуға облыстың бюджеттеріне, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешіміне сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюының VIII факторын қамтамасыз ету.
Жыл бойы
Облыстық Астана және Алматы қалаларының әкімдері
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"инсулинге тәуелді диабетпен ауыратындарға диабетке қарсы препараттарды;" деген сөздерден кейін "гемофилиямен ауыратын болжаммен 331 ересек адамды емдеу үшін қанның ұюының VIII факторы;" деген сөздермен толықтырылсын;

цифры "15" заменить цифрой "6";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "0,26" заменить цифрами "0,25";
цифры "33,0" заменить цифрами "31,7";
цифры "56,5" заменить цифрами "56,1";
после слов "диабетом - 28,7 тыс. тенге;" дополнить словами "VIII фактора свертывания крови для больного гемофилией - 110,7 тыс. тенге;"
цифры "224,7" заменить цифрами "222,4";
в приложении 284 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1391538 тысяч тенге (один миллиард триста девяносто один миллион пятьсот тридцать восемь тысяч тенге)";
в приложении 285 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 16489287 тысяч тенге (шестнадцать миллиардов четыреста восемьдесят девять миллионов двести восемьдесят семь тысяч тенге)";
в "Финансово-экономическом результате" пункта 7 цифры "1 032 461,7" заменить цифрами "1 030 580,4";
в приложении 287 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 281001 тысяча тенге (двести восемьдесят один миллион одна тысяча тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифры "1224" заменить цифрами "1162";
приложение 288 к указанному постановлению исключить;
в приложении 288-1 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 270620 тысяч тенге (двести семьдесят миллионов шестьсот двадцать тысяч тенге)";
в пункте 5:
после слов "неотложной медицинской помощи" дополнить словами ", АО "Республиканский диагностический центр"";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "неотложной медицинской помощи"" дополнить словами ", АО "Республиканский диагностический центр"";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
после слов "неотложной медицинской помощи"" дополнить словами ", АО "Республиканский диагностический центр"";
в "Конечном результате" и "Финансово-экономическом результате":
после слов "неотложной медицинской помощи"" дополнить словами ", "Республиканский диагностический центр"";
цифры "223900" заменить цифрами "270620";
в приложении 288-3 к указанному постановлению:
графу таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" изложить в следующей редакции:
"Оплата услуг по проведению актуальных исследований в области здравоохранения с целью разработки концепции долгосрочного развития здравоохранения Республики Казахстан до 2020 года и концепции межсекторального развития в области охраны здоровья до 2020 года.";
в пункте 7:
в "Прямом результате" слова "разработаны методические рекомендации, разработана концепция создания и развития медицинского холдинга, внедрены результаты актуальных исследований в области здравоохранения." заменить словами "разработаны концепция долгосрочного развития здравоохранения Республики Казахстан до 2020 года и концепция межсекторального взаимодействия в области охраны здоровья до 2020 года.";
абзац третий изложить в новой редакции:

"15" деген сандар "6" деген санмен ауыстырылсын;
Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"0,26" деген сандар "0,25" деген сандармен ауыстырылсын;
"33,0" деген сандар "31,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"56,5" деген сандар "56,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"химиялық препараттарға - 224,7 мың теңгені" деген сөздердің алдынан "гемофилиямен ауыратын сырқаттар үшін қан ұюының VIII факторына - 110,7 мың теңгені;" деген сөздермен толықтырылсын;
"224,7" деген сандар "222,4" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 284-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1391538 мың теңге (бір миллиард үш жүз тоқсан бір миллион бес жүз отыз сегіз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 285-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 16489287 мың теңге (он алты миллиард төрт жүз сексен тоғыз миллион екі жүз сексен жеті мың теңге).";
7-тармақта "Қаржылық-экономикалық нәтижеде" "1 032 461,7" деген сандар "1 030 580,4" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 287-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 281001 мың теңге (екі жүз сексен бір миллион бір мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"1224" деген сандар "1162" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 288-қосымша алынып тасталсын:
көрсетілген қаулыға 288-1-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 270620 мың теңге (екі жүз жетпіс миллион алты жүз жиырма мың теңге).";
5-тармақта:
"жәрдем ғылыми орталығы" деген сөздерден кейін ", "Республикалық диагностикалық орталық" АҚ" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру женіндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"шұғыл медициналық жәрдем ғылыми орталығы" АҚ" деген сөздерден кейін ", "Республикалық диагностикалық орталық" АҚ" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"шұғыл медициналық жәрдем ғылыми орталығы" АҚ" деген сөздерден кейін ", "Республикалық диагностикалық орталық" АҚ" деген сөздермен толықтырылсын;
"Соңғы нәтижеде" және "Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"шұғыл медициналық жәрдем ғылыми орталығы" деген сөздерден кейін ", "Республикалық диагностикалық орталық" деген сөздермен толықтырылсын;
"223900" деген сандар "270620" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 288-3-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін ұзақ мерзімді дамытудың 2020 жылға дейінгі тұжырымдамасын және денсаулық сақтау саласында сектораралық дамудың 2020 жылға дейінгі тұжырымдамасын әзірлеу мақсатында денсаулық сақтау саласында өзекті зерттеулер жүргізу жөніндегі қызметке ақы төлеу.";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" "әдістемелік ұсынымдар әзірленетін болады, медициналық холдингті құру және дамыту тұжырымдамасы әзірленетін болады, денсаулық сақтау саласында өзекті зерттеулердің нәтижелері енгізілетін болады." деген сөздер "Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін ұзақ мерзімді дамытудың 2020 жылға дейінгі тұжырымдамасын және денсаулық сақтауды қорғау саласындағы сектораралық өзара іс-қимылдардың 2020 жылға дейінгі тұжырымдамасын әзірлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:

"Финансовый-экономический результат: актуальные исследования в области здравоохранения с целью разработки концепции межсекторального взаимодействия в области охраны здоровья до 2020 года - 37000 тыс. тенге, актуальные исследования в области здравоохранения с целью разработки концепции долгосрочного развития здравоохранения Республики Казахстан до 2020 года - 43000 тыс. тенге.".
в приложении 289 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 18382 тысячи тенге (восемнадцать миллионов триста восемьдесят две тысячи тенге)";
14) по Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан:
в приложении 290 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 884902 тысячи тенге (восемьсот восемьдесят четыре миллиона девятьсот две тысячи тенге)";
в приложении 303 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 447860 тысяч тенге (четыреста сорок семь миллионов восемьсот шестьдесят тысяч тенге)";
в приложении 306 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 117990 тысяч тенге (сто семнадцать миллионов девятьсот девяносто тысяч тенге)";
в приложении 308 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
пункт 2 дополнить словами ", в том числе перечисление аванса для заказа материалов и оборудования в размере не более пятидесяти процентов от его стоимости.";
в пункте 14:
подпункты 1), 2), 3) изложить в новой редакции:
1) "микрорайон Новокирпично-Заводский и ст. Тендык в городе Атырау (заключение РГП "Госэкспертиза" на объект от 11 сентября 2008 года № 08-170/2008)";
2) "с. Зарослый города Атырау Атырауской области, 2-очередь (заключение РГП "Госэкспертиза" на объект от 11 сентября 2008 года № 08-148/2008)";
3) "мкр. Правая-Нижняя Перетаска, от поселка Курсая до поселка Таскала-2 города Атырау (заключение РГП "Госэкспертиза" на объект от 26 августа 2008 года № 08-162/2008)";
подпункт 6) исключить;
подпункт 7) дополнить словами "и скорректированное заключение РГП "Госэкспертиза" на объект от 26 мая 2008 года № 08-69/2008);";
подпункт 10) дополнить словами "и скорректированное заключение РГП "Госэкспертиза" на объект от 14 мая 2008 года № 08-56/2008);";
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) Индерборский (мкр. Восток и мкр. Болашак) Индерского района Атырауской области (заключение РГП "Госэкспертиза" на объект от 15 сентября 2008 года № 08-171/2008 и от 16 сентября 2008 года № 08-172/2008)";
в приложении 310 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Қаржы-экономикалық нәтиже: денсаулық сақтауды қорғау саласындағы сектораралық өзара іс-қимылдардың 2020 жылға дейінгі тұжырымдамасын әзірлеу мақсатындағы денсаулық сақтау саласындағы өзекті зерттеулер - 37000 мың теңге, Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін ұзақ мерзімді дамытудың 2020 жылға дейінгі тұжырымдамасын әзірлеу мақсатында денсаулық сақтау саласындағы өзекті зерттеулер - 43000 мың теңге.";
көрсетілген қаулыға 289-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 18382 мың теңге (он сегіз миллион үш жүз сексен екі мың теңге).";
14) Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 290-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 884902 мың теңге (сегіз жүз сексен төрт миллион тоғыз жүз екі мың теңге";
көрсетілген қаулыға 303-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 447860 мың теңге (төрт жүз қырық жеті миллион сегіз жүз алпыс мың теңге";
көрсетілген қаулыға 306-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 117990 мың теңге (бір жүз он жеті миллион тоғыз жүз тоқсан мың теңге";
көрсетілген қаулыға 308-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
2-тармақ ", оның ішінде, материалдар мен жабдықтарға тапсырыс үшін оның құнының елу пайызынан көп емес мөлшерде аванс аудару." деген сөздермен толықтырылсын;
14-тармақта:
1), 2), 3) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Атырау қаласында Новокирпично-Заводский шағын ауданы мен Теңдік станциясы (объектіге "Мемсараптама" РМК-ның 2008 жылғы 11 қыркүйектегі N 08-170/2008 қорытындысы)";
2) "Атырау облысы, Атырау қаласындағы Зарослый ауылы, 2-кезек (объектіге "Мемсараптама" РМК-ның 2008 жылғы 11 қыркүйектегі N 08-148/2008 қорытындысы)";
3) "Атырау қаласының Оңжақ-Төменгі перетаска шағын ауданы Атырау қаласының Курсая кентінен Тасқала-2 кентіне дейін (объектіге "Мемсараптама" РМК-ның 2008 жылғы 26 тамыздағы N 08-148/2008 қорытындысы)";
6) тармақша алынып тасталсын;
7) тармақша "және объектіге Мемсараптау РМК-ның 2008 жылғы 26 мамырдағы N 08-69/2008 түзетілген қорытындысы);" деген сөздермен толықтырылсын;
10) тармақша "және объектіге Мемсараптау РМК-ның 2008 жылғы 14 мамырдағы N 08-59/2008 түзетілген қорытындысы);" деген сөздермен толықтырылсын;
12) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"Атырау облысы Индер ауданы Индерборский кенті (Восток және Болашақ шағын аудандары) (объектіге Мемсараптау" РМК-ның 2008 жылғы 15 қыркүйектегі N 08-171/2008 және 2008 жылғы 16 қыркүйектегі N 08-172/2008 қорытындысы)";
көрсетілген қаулыға 310-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 12300 тысяч тенге (двенадцать миллионов триста тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
пункт 2 исключить;
в приложении 314 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 763953 тысяч тенге (семьсот шестьдесят три миллиона девятьсот пятьдесят три тысячи тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпункты 2), 3), 4) пункта 3 исключить;
в пункте 7:
в "Конечном результате" слова "Начало разработки технического проекта турбинной установки (ТУ). Начало разработки технического проекта автоматизированной системы управления технологическими процессами (АСУ ТП)." исключить;
в приложении 314-1 к указанному постановлению:
заголовок программы изложить в следующей редакции:
"Предоставление кредитных ресурсов АО "Банк Развития Казахстана" на строительство инфраструктуры первого интегрированного комплекса в Атырауской области" на 2008 год.";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "Фонд устойчивого развития "Қазына" заменить словами "Банк Развития Казахстана";
"Прямой результат" пункта 7 изложить в следующей редакции:
"- проведены проектно-изыскательские работы, начало разработки проектно-сметной документации по следующим объектам: объекты водоснабжения на нефтехимический комплекс (водопроводы и т.д.); вахтовый городок, инфраструктура временного городка; сортировочная железнодорожная станция; газотурбинная электростанция; инфраструктура газосепарационной установки (трубопроводы, подъездные пути и т.д.); пруды испарители;
- завершение разработки проектно-сметной документации по следующим объектам: подъездные пути к нефтехимическому комплексу (железная дорога, автодорога); линия электропередач;
- строительство подъездных путей к нефтехимическому комплексу (железная дорога, автодорога);
- строительство линии электропередач.";
15) по Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан:
в приложении 315 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1801069 тысяч тенге (один миллиард восемьсот один миллион шестьдесят девять тысяч тенге)";
в приложении 317 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 36564139 тысяч тенге (тридцать шесть миллиардов пятьсот шестьдесят четыре миллиона сто тридцать девять тысяч тенге)";
в "Прямом результате" пункт 7 цифры "2000" заменить цифрами "1986";
в приложении 323 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 12300 мың теңге (он екі миллион үш жүз мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
2-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 314-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 763953 мың теңге (жеті жүз алпыс үш миллион тоғыз жүз елу үш мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
3-тармақтың 2), 3), 4) тармақшалары алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Соңғы нәтижеде" "Турбиналық қондырғының (ТҚ) техникалық жобасын әзірлеудің басы. Технологиялық процестерді басқарудың автоматтандырылған жүйесінің техникалық жобасын әзірлеудің басы (ТП БАЖ)." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 314-1-қосымшада:
бағдарламаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2008 жылға арналған "Атырау облысында бірінші интеграцияланған инфрақұрылым салуға "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ның кредиттік ресурстарын беру.";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Қазына" орнықты дамыту қоры" деген сөздер "Қазақстанның Даму Банкі" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" мынадай редакцияда жазылсын:
"- жобалау-іздестіру жұмыстарын жүргізу, жобалау-сметалық құжаттамаларды әзірлеуді мынадай объектілер бойынша бастау: мұнай-химия кешенінде сумен жабдықтау объектілері (су құбырлары және т.б.); вахталық қалашық, уақытша қалашықтың инфрақұрылымы; сұрыптау темір жол станциясы; турбиналық газ электр станциясы; газды сепарациялау қондырғысының инфрақұрылымы (құбыр тасымалы, кірме жолдары және т.б.); буландыру тоғандары;
- жобалау-сметалық әзірлеуді мынадай объектілер бойынша аяқтау: мұнай-химия кешеніне жүріп-өту жолдары (теміржол, автожол); электр тарату желісі;
- мұнай-химия кешеніне жүріп-өту жолдарының (теміржол, автожол) құрылысы;
- электр тарату желісінің құрылысы.";
15) Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 315-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1801069 мың теңге (бір миллиард сегіз жүз бір миллион алпыс тоғыз мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 317-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 36564139 мың теңге (отыз алты миллиард бес жүз алпыс төрт миллион бір жүз отыз тоғыз мың теңге)";
"Тікелей нәтижеде" 7-тармақ "2000" деген сандар "1986" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 323-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 130251 тысяча тенге (сто тридцать миллионов двести пятьдесят одна тысяча тенге)";
в приложении 325 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 298043 тысячи тенге (двести девяносто восемь миллионов сорок три тысячи тенге)";
в приложении 329 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1174603 тысячи тенге (один миллиард сто семьдесят четыре миллиона шестьсот три тысячи тенге)";
в приложении 331 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 12889968 тысяч тенге (двенадцать миллиардов восемьсот восемьдесят девять миллионов девятьсот шестьдесят восемь тысяч тенге)";
в приложении 332 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8733838 тысяч тенге (восемь миллиардов семьсот тридцать три миллиона восемьсот тридцать восемь тысяч тенге)";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
цифры "160,6" заменить цифрами "146";
в приложении 335 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 9451261 тысяча тенге (девять миллиардов четыреста пятьдесят один миллион двести шестьдесят одна тысяча тенге)";
в приложении 336 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10468906 тысяч тенге (десять миллиардов четыреста шестьдесят восемь миллионов девятьсот шесть тысяч тенге)";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпункт 3) дополнить словами "и № 2-732/07 от 27 декабря 2007 года (2 очередь);";
в приложении 337 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 56100 тысяч тенге (пятьдесят шесть миллионов сто тысяч тенге)";
приложение 338-2 к указанному постановлению исключить;
16) по Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан:
в приложении 341 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 312029 тысяч тенге (триста двенадцать миллионов двадцать девять тысяч тенге).";
в приложении 342 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1360243 тысячи тенге (один миллиард триста шестьдесят миллионов двести сорок три тысячи тенге).";
в приложении 343 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 3 слова "почвенного анализатора" заменить словами "пяти генераторов с водоподъемными устройствами биогазовой установки и двух семяочистительных машин.";
в приложении 347 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 130251 мың теңге (бір жүз отыз миллион екі жүз елу бір мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 325-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 298043 мың теңге (екі жүз тоқсан сегіз миллион қырық үш мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 329-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1174603 мың теңге (бір миллиард бір жүз жетпіс терт миллион алты жүз үш мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 331-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 12889968 мың теңге (он екі миллиард сегіз жүз сексен тоғыз миллион тоғыз жүз алпыс сегіз мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 332-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8733838 мың теңге (сегіз миллиард жеті жүз отыз үш миллион сегіз жүз отыз сегіз мың теңге)";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
"160,6" деген сандар "146" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 335-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 9451261 мың теңге (тоғыз миллиард төрт жүз елу бір миллион екі жүз алпыс бір мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 336-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 10468906 мың теңге (он миллиард терт жүз алпыс сегіз миллион тоғыз жүз алты мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
3) тармақша "және 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 2-732/07 (2 кезек);" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 337-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 56100 мың теңге (елу алты миллион бір жүз мың теңге)";
көрсетілген қаулыға 338-2-қосымша алынып тасталсын;
16) Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 341-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 312029 мың теңге (үш жүз он екі миллион жиырма тоғыз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 342-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1360243 мың теңге (бір миллиард үш жүз алпыс миллион екі жүз қырық үш мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 343-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 3-жолда "топырақтық анализаторды" деген сөздер "биогаз қондырғысының су көтеру құрылғылары бар бес генераторын және екі тұқым тазалау машиналарын" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 347-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 2388609 тысяч тенге (два миллиарда триста восемьдесят восемь миллионов шестьсот девять тысяч тенге).";
17) по Верховному суду Республики Казахстан:
в приложении 358 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в пункте 1 после слов "реки Ишим города Астаны," дополнить словами "здания городского суда в г. Лисаковск Костанайской области,";
в пункте 3:
слова "на ТЭО № 7-349/07 от 09.06.2007 г.)" заменить словами "на ПСД № 7-288/08 от 4.06.08 г.";
слова "- надстройки здания Жетысуского суда г. Алматы (заключение госэкспертизы на ПСД № 7-295 от 09.06.06 г.);
- административного здания по пр. Сатпаева в г. Атырау Атырауской области (заключение госэкспертизы на ТЭО № 08-45/2005 от 31.03.2005 г.;" исключить;
слова "№ 7-205/07 от 26.04.2007 г." заменить словами "№ 7-288/08 от 4.06.08 г.";
в пункте 7:
в "Прямом результате":
в пункте 1 после слов "реки Ишим города Астаны," дополнить словами "здание городского суда в г. Лисаковск Костанайской области,";
в пункте 3 слово "Атырау," исключить;
в пункте 4 после слов "Ввод в эксплуатацию: пристроек к зданиям областных и приравненных к ним судов в городах Алматы, Кокшетау, Кызылорда, Петропавловск, г. Усть-Каменогорск" дополнить словами ", г. Уральск";
18) по Генеральной прокуратуре Республики Казахстан:
в приложении 359 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 5 слова "Восточно-Казахстанской области и одного территориального подразделения" заменить словами "Восточно-Казахстанской области и четырех ее территориальных подразделений";
в строке, порядковый номер 6:
после слов "станка для термоподъема" дополнить словами ", люстр освещения";
слова "и прокуратуры города Степногорска" исключить;
19) по Национальному космическому агентству Республики Казахстан:
в приложении 368 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 750 тысяч тенге (семьсот пятьдесят тысяч тенге).";
20) по Агентству Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство):
дополнить приложением 372-2 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;

"1. Құны: 2388609 мың теңге (екі миллиард үш жүз сексен сегіз миллион алпыс тоғыз мың теңге).";
17) Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты бойынша:
көрсетілген қаулыға 358-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
1-тармақта "Астана қаласы Есіл өзенінің сол жақ жағалауында алқа билердің қатысуымен қалалық сот және екі аудандық сот ғимараттары," деген сөздерден кейін "Қостанай облысы Лисаковск қаласының қалалық сотының ғимараты" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақта:
"2007 жылғы 3 шілдедегі N 7-349/07 ТЭН" деген сөздер "2008 жылғы 4 маусымдағы N 7-288/08 ЖСҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Алматы қаласы Жетісу сотының ғимаратының құрылысын аяқтау (2006 жылғы 9 шілдедегі N 7-295 ЖСҚ жүргізілген мемлекеттік сараптаманың қорытындысы);
Атырау облысы Атырау қаласы Сәтпаев даңғылында орналасқан әкімшілік ғимараттың (2005 жылғы 31 наурыздағы N 08-45/2005 экономикалық негіздеме техникасына жүргізілген мемлекеттік сараптама қорытындысы)" деген сөздер алынып тасталсын;
"2007 жылғы 26 сәуірдегі N 7-205/07" деген сөздер "2008 жылғы 4 маусымдағы N 7-288/08" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде":
1-тармақта "Астана қаласы Есіл өзенінің сол жақ жағалауында алқа билердің қатысуымен қалалық сот және екі аудандық сот ғимараттары," деген сөздерден кейін "Қостанай облысы Лисаковск қаласының қалалық сотының ғимараты" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақта "Атырау" деген сөз алынып тасталсын;
4-тармақта "Алматы, Көкшетау, Қызылорда, Петропавл, Өскемен" деген сөздерден кейін ", Орал" деген сөздермен толықтырылсын;
18) Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы бойынша:
көрсетілген қаулыға 359-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 5-жолдағы "Шығыс Қазақстан облыстық прокуратурасының Әкімшілік ғимараты және оның бөлімшесі," деген сөздер "Шығыс Қазақстан облыстық прокуратурасының Әкімшілік ғимараты және оның төрт аумақтық бөлімшесі," деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолда:
"термокөтергіш станогін" деген сөздерден кейін ", жарықтандыру люстраларын" деген сөздермен толықтырылсын;
"Степногорск қаласының прокуратуралары" деген сөздер алынып тасталсын;
19) Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 368-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 750 мың теңге (жеті жүз елу мың теңге).";
20) Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі бойынша:
осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес 372-2-қосымшамен толықтырылсын;

21) по Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи:
в приложении 373 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 587067 тысяч тенге (пятьсот восемьдесят семь миллионов шестьдесят семь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2:
слова "2 темам:" заменить словами "1 теме:";
подпункт 1) исключить;
в приложении 374 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 153389 тысяч тенге (сто пятьдесят три миллиона триста восемьдесят девять тысяч тенге).";
в "Финансово-экономическом результате" пункта 7 цифры "130052" заменить цифрами "128581";
в приложении 375 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2794359 тысяч тенге (два миллиарда семьсот девяносто четыре миллиона триста пятьдесят девять тысяч тенге).";
в приложении 375-1 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "АО "Национальная компания "Kazsatnet"" дополнить словами "и АО "Национальные информационные технологии"";
в пункте 7:
"Прямой результат" дополнить словами "Создания порталов. Пополнение уставного капитала АО "Национальные информационные технологии" для закупа оборудования для создания Серверной интернет-платформы.";
"Конечный результат" дополнить словами "Наличие трех порталов и предоставление государственных услуг для населения с использованием отказоустойчивого оборудования.";
в приложении 377 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2919005 тысяч тенге (два миллиарда девятьсот девятнадцать миллионов пять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
пункты 7 и 8 строки, порядковый номер 3 исключить;
в пункте 3 строки, порядковый номер 6 слова "и обучению" исключить;
в строке, порядковый номер 7:
в пункте 1 слова ", управление проектом" исключить;
пункт 2 исключить;
в приложении 378 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 852952 тысячи тенге (восемьсот пятьдесят два миллиона девятьсот пятьдесят две тысячи тенге).";
22) по Агентству по делам государственной службы Республики Казахстан:
в приложении 386 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 458860 тысяч тенге (четыреста пятьдесят восемь миллионов восемьсот шестьдесят тысяч тенге).";
в приложении 388 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

21) Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 373-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 587067 мың теңге (бес жүз сексен жеті миллион алпыс жеті мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолда:
"2 тақырып" деген сөздер "1 тақырып" деген сөздермен ауыстырылсын;
1) тармақша алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 374-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 153389 мың теңге (бір жүз елу үш миллион үш жүз сексен тоғыз мың теңге).";
7-тармақтың "Қаржы-экономикалық нәтижесінде" "130052" деген сандар "128581" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 375-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2794359 мың теңге (екі миллиард жеті жүз тоқсан төрт миллион үш жүз елу тоғыз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 375-1-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Kazsatnet" ұлттық компаниясы" АҚ деген сөздерден кейін "және "Ұлттық ақпараттық технологиялар" АҚ" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтиже" "Порталдар құру. Серверлік интернет-платформаларды құруға арналған жабдықтар сатып алу үшін "Ұлттық ақпараттық технологиялар" АҚ жарғылық капиталын толықтыру." деген сөздермен толықтырылсын;
"Соңғы нәтиже" "Үш порталдың болуы және үзіліссіз орнықты жұмыс істейтін жабдықтарды пайдалана отырып, халыққа мемлекеттік қызметтер ұсыну.";
көрсетілген қаулыға 377-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2919005 мың теңге (екі миллиард тоғыз жүз он тоғыз миллион бес мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 3-жолдың 7 және 8-тармақтары алынып тасталсын;
реттік нөмірі 6-жолдың 3-тармағында "және оқыту" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 7-жолда:
1-тармақта ", жобаларды басқару" деген сөздер алынып тасталсын;
2-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 378-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 852952 мың теңге (сегіз жүз елу екі миллион тоғыз жүз елу екі мың теңге).";
22) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 386-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 458860 мың теңге (төрт жүз елу сегіз миллион сегіз жүз алпыс мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 388-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 5627 тысяч тенге (пять миллионов шестьсот двадцать семь тысяч тенге).";
в приложении 392 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 233389 тысяч тенге (двести тридцать три миллиона триста восемьдесят девять тысяч тенге).";
в "Финансово-экономическом результате" пункта 7 цифры "3855" заменить цифрами "3779,58";
23) по Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами:
в приложении 393 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 468500 тысяч тенге (четыреста шестьдесят восемь миллионов пятьсот тысяч тенге).";
в приложении 396 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 45400 тысяч тенге (сорок пять миллионов четыреста тысяч тенге).";
в приложении 397 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 556781 тысяча тенге (пятьсот пятьдесят шесть миллионов семьсот восемьдесят одна тысяча тенге).";
24) по Республиканской гвардии Республики Казахстан:
в приложении 404 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2251247 тысяч тенге (два миллиарда двести пятьдесят один миллион двести сорок семь тысяч тенге).";
в таблице пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 строки, порядковый номер 2 дополнить словами "и № 7-495/08 от 9 сентября 2008 года.";
в приложении 405 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 430705 тысяч тенге (четыреста тридцать миллионов семьсот пять тысяч тенге).";
в приложении 408 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 99515 тысяч тенге (девяносто девять миллионов пятьсот пятнадцать тысяч тенге).";
в приложении 409 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 54890 тысяч тенге (пятьдесят четыре миллиона восемьсот девяносто тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке порядковый номер 1 слова "Обучение 2 военнослужащих Республиканской гвардии Республики Казахстан в специализированных учебных заведениях." исключить;
в "Прямом результате" пункта 7 слова "количество военнослужащих, обучившихся в специализированных учебных заведениях - 2 чел.;" исключить;
в "Финансово-экономическом результате" слова "средняя стоимость обучения 1-го слушателя в специализированных учебных заведениях - 600 тыс. тенге." исключить;
25) по Управлению делами Президента Республики Казахстан:
в приложении 412 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 5627 мың теңге (бес миллион алты жүз жиырма жеті мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 392-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 233389 мың теңге (екі жүз отыз миллион үш жүз сексен тоғыз мың теңге).";
7-тармақтың "Қаржы-экономикалық нәтижесінде" "3855" деген сандар "3779,58" деген сандармен ауыстырылсын;
23) Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 393-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 468500 мың теңге (төрт жүз алпыс сегіз миллион бес жүз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 396-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 45400 мың теңге (қырық бес миллион төрт жүз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 397-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 556781 мың теңге (бес жүз елу алты миллион жеті жүз сексен бір мың теңге).";
24) Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы бойынша:
көрсетілген қаулыға 404-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2251247 мың теңге (екі миллиард екі жүз елу бір миллион екі жүз қырық жеті мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
реттік нөмірі 2-жолдың 5-бағаны "2005 жылғы 29 мамырдағы N 7-237/2005" деген сөздерден кейін "және 2008 жылғы 9 қыркүйектегі N 7-495/08" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 405-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 430705 мың теңге (төрт жүз отыз миллион жеті жүз бес мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 408-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 99515 мың теңге (тоқсан тоғыз миллион бес жүз он бес мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 409-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 54890 мың теңге (елу төрт миллион сегіз жүз тоқсан мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының 2 әскери қызметшісін мамандандырылған оқу орындарында оқыту." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде" "мамандандырылған оқу орындарында оқып жатқан әскери қызметшілердің саны - 2 адам" деген сөздер алынып тасталсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижеде" "; мамандандырылған оқу орындарында 1 тыңдаушыны оқытудың орташа құны - 600 мың теңге" деген сөздер алынып тасталсын;
25) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы бойынша:
көрсетілген қаулыға 412-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 9170734 тысячи тенге (девять миллиардов сто семьдесят миллионов семьсот тридцать четыре тысячи тенге).";
в приложении 418 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 13917604 тысячи тенге (тринадцать миллиардов девятьсот семнадцать миллионов шестьсот четыре тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить подпунктом 18) следующего содержания:
"18) Дом министерств в новом административном центре города Астана.";
в "Прямом результате" пункта 7 после слов "проектирование и строительство котельной для детского сада на 240 мест в городе Астане" дополнить словами ", завершение строительства Дома Министерств в новом административном центре города Астана.";
в приложении 422 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1830517 тысяч тенге (один миллиард восемьсот тридцать миллионов пятьсот семнадцать тысяч тенге).";
в приложении 423 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3512804 тысячи тенге (три миллиарда пятьсот двенадцать миллионов восемьсот четыре тысячи тенге).".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 62-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
205 - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
021 "Развитие специальной экономической зоны "Бурабай""
на 2008 год
1. Стоимость: 48 257 тысяч тенге (сорок восемь миллионов двести пятьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан "О туристской деятельности в Республике Казахстан" от 13 июня 2001 года, Указ Президента Республики Казахстан "О государственной программе развития туризма в Республике Казахстан на 2007-2011 годы" от 29 декабря 2006 года № 231, Указ Президента Республики Казахстан от 15 января 2008 года № 512 "О создании специальной экономической зоны "Бурабай", постановление Правительства Республики Казахстан "Об утверждении планов по созданию и развитию пилотных кластеров, в приоритетных секторах экономики" от 25 июня 2005 года № 633, постановление Правительства Республики Казахстан "Вопросы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан" от 26 апреля 2006 года № 329, постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года № 156 "Об утверждении Плана мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Государственной программы развития туризма в Республике Казахстан на 2007-2011 годы".

"1. Құны: 9170734 мың теңге (тоғыз миллиард бір жүз жетпіс миллион жеті жүз отыз төрт мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 418-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 13917604 мың теңге (он үш миллиард тоғыз жүз он жеті миллион алты жүз төрт мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:
"18) Астана қаласының жаңа әкімшілік орталығындағы Министрліктер үйі." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта "Тікелей нәтижеде" "Астана қаласында 240 орындық балабақшаға арналған қазандықты жобалау және салу." деген сөздерден кейін ", Астана қаласының жаңа әкімшілік орталығындағы министрліктер үйінің құрылысын аяқтау." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 422-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1830517 мың теңге (бір миллиард сегіз жүз отыз миллион бес жүз он жеті мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 423-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3512804 мың теңге (үш миллиард бес жүз он екі миллион сегіз жүз төрт мың теңге).".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2007 жылғы
12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына
62-1-қосымша
205 - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
021 "Бурабай" арнайы экономикалық аймағын дамыту"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 48 257 мың теңге (қырық сегіз миллион екі жүз елу жеті мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: "Қазақстан Республикасындағы туристік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 маусымдағы Заңы , Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасында туризмді дамытудың 2007-2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 231 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентінің "Бурабай" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" 2008 жылғы 15 қаңтардағы N 512 Жарлығы , "Экономиканың маңызды секторларында пилоттық кластерлерді құру мен дамыту жөніндегі жоспарларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 маусымдағы N 633 қаулысы, "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 сәуірдегі N 329 қаулысы , "Қазақстан Республикасында туризмді дамытудың 2007-2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2007-2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 156 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание высокоэффективной и конкурентоспособной туристской инфраструктуры, способной обеспечить и удовлетворить потребности прибывающих казахстанских и зарубежных туристов.
5. Задачи бюджетной программы: проведение подготовительных работ по созданию специальной экономической зоны "Бурабай".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
021
Развитие
специальной
экономичес-
кой зоны
"Бурабай"
1. Проведение работ по
ограждению территории
специальной экономи-
ческой зоны "Бурабай";
2. Разработка
проектно-сметной
документации на
строительство
административного
здания на территории
специальной экономи-
ческой зоны "Бурабай".
Июнь-
декабрь
Комитет
индустрии
туризма
Министерства
туризма и
спорта
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: Разработка проектно-сметной документации на строительство административного здания на территории специальной экономической зоны "Бурабай", заключение договора по ограждению специальной экономической зоны "Бурабай";
Конечный результат: Ограждение специальной экономической зоны "Бурабай", утверждение проектно-сметной документации административного здания на территории специальной экономической зоны "Бурабай";
Финансово-экономический результат: ускорение социально-экономического развития региона, привлечение в регион инвестиций, создание новых рабочих мест;
Своевременность: выполнение программы формирования и развития СЭЗ "Бурабай".
Качество: отсутствие жалоб со стороны участников СЭЗ "Бурабай".
Приложение 163-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
213 - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
053 "Увеличение уставного капитала АО "Государственная
аннуитетная компания""
на 2008 год
1. Стоимость: 220 511 тысяч тенге (двести двадцать миллионов пятьсот одиннадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 20 июня 1997 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года "О страховой деятельности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: қазақстандық және шетелдік келуші туристердің қажеттіліктерін қамтамасыз және қанағаттандыра алатын тиімділігі жоғары және бәсекеге қабілетті туристік инфрақұрылым құру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: "Бурабай" арнайы экономикалық аймағын құру бойынша дайындық жұмыстарын жүргізу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
N п/п
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Кіші бағдарламалардың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
021
"Бурабай" арнайы экономикалық
аймағын дамыту
1) "Бурабай" арнайы экономикалық аймағы территориясын қоршау жұмыстарын жүргізу;
2) "Бурабай" арнайы экономикалық аймағы аумағында әкімшілік ғимаратын салуға арналған жобалық-сметалық құжатын әзірлеу.
Маусым желтоқсан
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитеті
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Тікелей нәтиже: "Бурабай" арнайы экономикалық аймағы аумағында әкімшілік ғимаратын салуға арналған жобалық-сметалық құжатын әзірлеу;
"Бурабай" арнайы экономикалық аймағы территориясын қоршау бойынша келісім-шарт жасау.
Соңғы нәтиже: "Бурабай" арнайы экономикалық аймағы территориясын қоршау, "Бурабай" арнайы экономикалық аймағы аумағында әкімшілік ғимараты құрылысының жобалық-сметалық құжатын бекіту.
Қаржы-экономикалық нәтиже: аймақтың әлеуметтік-экономикалық дамуын жеделдету, аймаққа инвестиция тарту, жаңа жұмыс орындарын құру.
Уақтылығы: "Бурабай" арнайы экономикалық аймағын құру және дамыту бағдарламасын орындау.
Сапасы: "Бурабай" арнайы экономикалық аймағына қатысушылар тарапынан арыздардың болмауы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2007 жылғы
12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына
163-2-қосымша
213 - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
053 - "Мемлекеттік аннуитетті компаниясы" АҚ жарғылық капиталын көбейту"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 220 511 мың теңге (екі жүз жиырма миллион бес жүз он бір мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі 1997 жылғы 20 маусымдағы Заңы ; "Сақтандыру қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 18 желтоқсандағы Заңы .
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көздері : республикалық бюджеттің қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: защита интересов граждан, заключивших договора аннуитетного страхования по социальным рискам с АО "Компания по страхованию жизни "Валют Транзит Life".
5. Задачи бюджетной программы: надлежащее исполнение обязательств АО "Компания по страхованию жизни "Государственная аннуитетная компания" по принимаемым от АО "Компания по страхованию жизни "Валют Транзит Life" социально значимым договорам страхования; сохранение доверия населения к страхованию; недопущение социальной дестабилизации в результате лишения лицензии АО "Компания по страхованию жизни "Валют Транзит Life"; реализация прав граждан на пенсионное обеспечение из страховых организаций на основе договоров пенсионного аннуитета.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
053
Увеличение
уставного
капитала АО
"Государ-
ственная
аннуитетная
компания"
Формирование
адекватных страховых
резервов АО "Госу-
дарственная аннуи-
тетная компания" в
связи с передачей
обязательств в АО
"Компания по
страхованию жизни
"Валют Транзит Life"
путем увеличения
уставного капитала.
В те-
чение
года
Министерство
труда
и социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: увеличение уставного капитала АО "Государственная аннуитетная компания" на 220 511 тыс. тенге.
Конечный результат: обеспечение стабильности страхового рынка и обеспечение реализации прав граждан на социальное обеспечение.
Финансово-экономический результат: обеспечение финансовой устойчивости АО "Государственная аннуитетная компания".
Своевременность: выполнение запланированных мероприятий в установленные сроки.
Качество: обеспечение соблюдения пруденциальных нормативов АО "Государственная аннуитетная компания" при принятии страхового портфеля АО "Компания по страхованию жизни "Валют Транзит Life" путем увеличения уставного капитала.
Приложение 372-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
602 - Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство)
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Создание Центра развития и защиты конкурентной политики"
на 2009 год
1. Стоимость: 90 000 тысяч тенге (девяносто миллионов тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О конкуренции и ограничении монополистической деятельности"; Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2007 года № 425 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 1308 "Об утверждении Программы развития и защиты конкуренции в Республике Казахстан на 2007-2009 годы".

4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: "Валют Транзит Life" өмірді сақтандыру компаниясы" АҚ әлеуметтік тәуекелдер бойынша аннуитетті сақтандыру шарттарын жасасқан азаматтардың мүдделерін қорғау.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: "Мемлекеттік аннуитетті компания" өмірді сақтандыру компаниясының "Валют Транзит Life" өмірді сақтандыру компаниясы" АҚ-тан қабылдаған міндеттерді дұрыс орындауы; халықтың сақтандыруға деген сенімін сақтап қалу; "Валют Транзит Life" өмірді сақтандыру компаниясы" АҚ лицензиясынан айырылуы нәтижесінде әлеуметтік тұрақсыздыққа жол бермеу; зейнетақылық аннуитет шарты негізінде азаматтардың сақтандыру ұйымдарынан зейнетақымен қамсыздандыру құқығын іске асыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары.
N п/п
Бағдарлама коды
Кіші бағдар лама коды
Кіші бағдарламалардың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
053
Мемлекеттік аннуитетті компания" АҚ жарғылық капиталын көбейту
"Валют Транзит Life" өмірді сақтандыру компаниясы" АҚ міндеттерді тапсырумен байланысты жарғылық капиталды көбейту жолымен "Мемлекеттік аннуитетті компания" АҚ Барабар сақтандыру резервтерін қалыптастыру
Ағымдағы жыл бойы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Тікелей нәтиже: "Мемлекеттік аннуитетті компания" АҚ жарғылық капиталын 220 511 мың теңгеге көбейту.
Соңғы нәтиже: сақтандыру нарығының тұрақтандыруды қамтамасыз ету және азаматтардың әлеуметтік қамсыздандыру құқығын іске асыруды қамтамасыз ету.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: "Мемлекеттік аннуитеттік компаниясы" АҚ қаржылық тұрақтылығын қамтамасыз ету.
Уақытылылығы: Белгіленген мерзімде жоспарланған іс-шараларды орындау.
Сапа: "Валют Транзит Life" өмірді сақтандыру компаниясы" АҚ сақтандыру портфелін қабылдау кезінде "Мемлекеттік аннуитеттік компаниясы" АҚ пруденциялық нормативтерінің сақталуын жарғылық қорды көбейту жолымен қамтамасыз ету."
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
372-2-қосымша
602 - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі
(Монополияға қарсы агенттік)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
004 "Бәсекелестік саясатты дамыту және қорғау орталығын құру"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 90 000 мың теңге (тоқсан миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: "Бәсеке және монополистік қызметті шектеу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қазандағы N 425 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасында бәсекелестікті дамыту мен қорғаудың 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1308 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы: создание условий для дальнейшего повышения уровня конкурентной среды и защиты добросовестной конкуренции, содействия в повышении уровня конкуренции в отраслях экономики.
5. Задачи бюджетной программы: проведение аналитических и научно-прикладных исследований в области конкурентной политики, изучение мировых тенденций в конкурентной политике и их влияние на товарные рынки Казахстана, определение оптимальной модели уровня конкуренции в регионах и отраслях экономики, прогноз экономических последствий, наступающих от монополизации и экономической концентрации товарных рынков, а также государственного регулирования экономики.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
004
Создание
Центра
развития и
защиты
конкурентной
политики
Формирование
уставного капитала
АО "Центр развития и
защиты конкурентной
политики" для
создания условий для
дальнейшего
повышения уровня
конкурентной среды и
защиты добросовест-
ной конкуренции,
содействия в
повышении уровня
конкуренции в
отраслях экономики
В те-
чение
2008
года
Агентство
Республики
Казахстан по
защите
конкуренции
(Антимоно-
польное агентство)
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат: формирование уставного капитала АО "Центр развития и защиты конкурентной политики".
Конечный результат: поддержка конкуренции на товарных и финансовых рынках Республики Казахстан путем предоставления консультационных, образовательных, информационных, аналитических услуг (работ, продукции) по вопросам конкурентной политики, содействие повышению уровня конкуренции в отраслях экономики, способствованию появления новых компаний и здоровой конкуренции между существующими предприятиями, планомерной интеграции казахстанской экономики в международное сообщество.
Своевременность: своевременное выполнение в соответствии с заключенными договорами и утвержденным планом финансирования.
Качество: повышение уровня конкурентной среды и защиты добросовестной конкуренции, а также содействие в повышении уровня конкуренции в отраслях экономики.

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджетті қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: бәсекелестік ортаның деңгейін одан әрі арттыру және адал бәсекелестікті қорғау, экономика салаларында бәсекелестіктің деңгейін арттыруға жәрдемдесу.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: бәсекелестік саясат саласында талдамалық және ғылыми-қолданбалы зерттеулерді жүргізу, бәсекелестік саясаттағы әлемдік үрдістерді және олардың Қазақстанның тауар нарықтарына ықпал етуін зерделеу, өңірлердегі және экономика салаларындағы бәсекелестік деңгейінің оңтайлы моделін айқындау, тауар нарықтарын монополияландырудан және экономикалық шоғырланудан, сондай-ақ экономиканы мемлекеттік реттеуден туындайтын экономикалық салдарларды болжау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
N п/п
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Кіші бағдарламалардың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
004
Бәсекелестік саясатты дамыту және қорғау орталығын құру
Бәсекелестік ортаның деңгейін одан әрі арттыру және адал бәсекелестікті қорғау, экономика салаларында бәсекелестіктің деңгейін арттыруға жәрдемдесу үшін "Бәсекелестік саясатты дамыту және қорғау орталығы" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру
2008 жыл ішінде
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік)
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Тікелей нәтиже: "Бәсекелестік саясатты дамыту және қорғау орталығы" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру.
Түпкі нәтиже: бәсекелестік саясат мәселелері бойынша консультативтік, білім беру, ақпараттық, талдамалық қызметтерді (жұмыстарды, өнімдерді) ұсыну жолымен Қазақстан Республикасының тауар және қаржы нарықтарында бәсекелестікті қолдау, жаңа компаниялардың және жұмыс істеп тұрған кәсіпорындар арасында салауатты бәсекелестіктің пайда болуына, қазақстандық экономиканың халықаралық қауымдастыққа жоспарлы ықпалдасуына ықпал ету.
Уақытылығы: жасалған шарттарға және бекітілген қаржыландыру жоспарына сәйкес уақтылы орындау.
Сапасы: бәсекелестік ортаның деңгейін арттыру және адал бәсекелестікті қорғау, сондай-ақ экономика салаларында бәсекелестіктің деңгейін арттыруға жәрдемдесу.