Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 754 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасы әлеуметтiк-экономикалық дамуының аса маңызды макроэкономикалық көрсеткіштерінің қысқа мерзiмдi болжамдары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 шілдедегі № 959 қаулысы.
2. «Қосылған құн салығы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі), «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңында белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысы.
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 шілдедегі № 720 қаулысы.
4. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қарашадағы № 1184 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 44, 484-құжат).
5. «Иондаушы сәулелендіру көздерiмен жұмыс iстеу, медициналық рентген-радиологиялық процедуралар жүргiзу кезiнде, сондай-ақ радиациялық аяға байланысты азаматтар алған жеке сәуле мөлшерлерiн бақылау мен есепке алу ережесiн бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 желтоқсандағы № 1277 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 47, 528-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 ақпандағы № 170 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдеріне енгізiлетiн өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 7, 97-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 сентября 2015 года № 754
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2001 года № 959 «О краткосрочных прогнозах важнейших макроэкономических показателей социально-экономического развития Республики Казахстан».
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269 «Об утверждении Перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)», Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)», и правил его формирования».
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2003 года № 720 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269».
4. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2003 года № 1184 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 44, ст. 484).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года № 1277 «Об утверждении Правил контроля и учета индивидуальных доз облучения, полученных гражданами при работе с источниками ионизирующего излучения, проведении медицинских рентгенорадиологических процедур, а также обусловленных радиационным фоном» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 47, ст. 528).
6. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года № 170 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 7, ст. 97).

7. «Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2003 жылғы 19 наурыздағы  № 269 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі № 437 қаулысы.
8. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 19 наурыздағы
№ 269 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 желтоқсандағы № 1334 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 633-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 ақпандағы № 162 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 9, 90-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 және 2004 жылғы 28 сәуiрдегі № 475 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 наурыздағы № 193 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 11, 108-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 16 шiлдедегi № 959 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 4 мамырдағы № 426 қаулысы.
12. «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi саласында инжинирингтiк қызметтер көрсету ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 маусымдағы № 635 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 27, 330-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 желтоқсандағы № 1287 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 49, 635-құжат).
14. «Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелiп көрсетiлетiн қызметтерiнiң (тауарларының, жұмыстарының) тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 8, 71-құжат).
15. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қазандағы № 994 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 37, 416-құжат).
16. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 сәуірдегі № 284 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 11, 131-құжат).
17. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 шілдедегі № 571 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 24, 271-құжат).

7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года № 437 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269».
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2004 года № 1334 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст.633).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года № 162 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 9, ст. 90).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2005 года № 193 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269 и от 28 апреля 2004 года № 475» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 11, ст. 108).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2005 года № 426 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2001 года № 959».
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2005 года № 635 «Об утверждении Правил оказания инжиниринговых услуг в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 27, ст. 330).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2005 года № 1287 «О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 49, ст. 635).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155 «Об утверждении Перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 8, ст. 71).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2006 года № 994 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 37, ст. 416).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2007 года № 284 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 131).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2007 года № 571 «О внесении дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 24, ст. 271).

18. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 шілдедегі № 595 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 24, 280-құжат).
19. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қыркүйектегі № 854 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 35, 398-құжат).
20. «Қуаттылығы аз табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін оңайлатылған мемлекеттік реттеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 1157 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 45, 532-құжат).
21. «Санитарлық-эпидемиологиялық қадағалануға тиіс тамақ өнімдерін байыту (фортификациялау) ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 қаңтардағы № 32 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 1, 17-құжат).
22. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 наурыздағы № 221 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 12-13, 120-құжат).
23. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы № 458 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 24, 244-құжат).
24. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қыркүйектегі № 882 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 39, 429-құжат).
25. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 1281 қаулысы.
26. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1313 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 533-құжат).
27. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 237 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 13, 92-құжат).

18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2007 года № 595 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 24, ст. 280).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2007 года № 854 «О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 35, ст. 398).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1157 «Об утверждении Правил упрощенного государственного регулирования деятельности субъектов естественных монополий малой мощности» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 45, ст. 532).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2008 года № 32 «Об утверждении Правил обогащения (фортификации) пищевой продукции, подлежащей санитарно-эпидемиологическому надзору» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 1, ст. 17).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2008 года № 221 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 12-13, ст. 120).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 458 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 24, ст. 244).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2008 года № 882 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 39, ст. 429).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2008 года № 1281 «О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155».
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1313 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 533).
27. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 237 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 13, ст. 92).

28. «Реттелетін нарықтардағы бағаны белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 238 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 13, 93-құжат).
29. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 1157 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 556 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 20, 177-құжат).
30. «Әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 тамыздағы № 1251 қаулысы.
31. «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы жергілікті атқарушы органдардың қызметін сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органның бақылауды және қадағалауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі № 1415 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 39, 383-құжат).
32. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 қазандағы № 1328 және 2005 жылғы 27 маусымдағы № 635 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қыркүйектегі № 1468 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 40, 390-құжат).
33. «Кондоминиум объектісін басқару органы мен түпкі тұтынушыларға коммуналдық қызметтерді жеткізуші нарық субъектілері арасындағы ынтымақтастықтың үлгі шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 2081 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 58, 506-құжат).
34. «Туындау және таралу қатері төнген кезде шектеу іс-шаралары, оның ішінде карантин енгізілетін инфекциялық аурулардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2269 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 33-құжат).
35. «Қазақстан Республикасының аумағында шектеу іс-шараларын, оның ішінде карантинді, сондай-ақ халық тұрмысының және кәсіпкерлік және (немесе) өзге де қызметті жүргізудің ерекше шарттары мен режимдерін жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2270 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 34-құжат).
36. «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасында инфекциялық және паразиттік аурулардың енуіне және таралуына санитариялық-карантиндік бақылауды жүзеге асыру және Қазақстан Республикасының шекарасы мен аумағын санитариялық қорғауды қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2293 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 43-құжат).

28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 238 «Об утверждении Правил ценообразования на регулируемых рынках» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 13, ст. 93).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2009 года № 556 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1157» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 20, ст. 177).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2009 года № 1251 «Об утверждении Правил и сроков разработки прогноза социально-экономического развития».
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2009 года № 1415 «Об утверждении Правил осуществления контроля и надзора уполномоченным государственным органом по делам архитектуры, градостроительства и строительства за деятельностью местных исполнительных органов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 39, ст. 383).
32. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2009 года № 1468 «О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года № 1328 и от 27 июня 2005 года № 635 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 40, ст. 390).
33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2009 года № 2081 «Об утверждении типовых договоров сотрудничества между органом управления объектом кондоминиума и субъектами рынка, поставляющими коммунальные услуги конечным потребителям» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 58, ст. 506).
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2269 «Об утверждении перечня инфекционных заболеваний, при угрозе возникновения и распространения которых вводятся ограничительные мероприятия, в том числе карантин» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 33).
35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2270 «Об утверждении Правил осуществления ограничительных мероприятий, в том числе карантина, на территории Республики Казахстан, а также особых условий и режимов проживания населения и ведения предпринимательской и (или) иной деятельности» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 34).
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2293 «Об утверждении Правил осуществления санитарно-карантинного контроля над завозом и распространением инфекционных и паразитарных заболеваний на Государственной границе Республики Казахстан и обеспечения санитарной охраны границы и территории Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 43).

37. «Қазақстан Республикасының тұрғын үй қорын мемлекеттік есепке алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2336 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 5, 73-құжат).
38. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 238 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 537 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 37, 317-құжат).
39. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 маусымдағы № 582 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 38, 334-құжат).
40. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 613 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 26-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 342-құжат).
41. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 тамыздағы № 825 қаулысы.
42. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 153 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 249-құжат).
43. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 211 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 23, 287-құжат).
44. «Тауар биржалары арқылы өткізілетін биржалық тауарлардың тізбесін және ұсынылатын партиялардың ең аз мөлшерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 375 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 30, 376-құжат).
45. «Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындарда байқау кеңесін құру қағидасын, байқау кеңесінің құрамына сайланатын адамдарға қойылатын талаптарды, сондай-ақ Байқау кеңесінің мүшелерін конкурстық іріктеу және олардың өкілеттігін мерзімінен бұрын тоқтату қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 маусымдағы № 686 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 43, 557-құжат).
46. «Байқау кеңестері құрылатын шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындарға қойылатын критерийлерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 маусымдағы № 712 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 43, 570-құжат).

37. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2336 «Об утверждении Правил государственного учета жилищного фонда Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 5, ст. 73).
38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2010 года № 537 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 238» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 37, ст. 317).
39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2010 года № 582 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 38, ст. 334).
40. Пункт 26 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2010 года № 613 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 342).
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2010 года № 825 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269».
42. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года № 153 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 249).
43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года № 211 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 23, ст. 287).
44. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2011 года № 375 «Об утверждении перечня биржевых товаров и минимального размера представляемых партий, которые реализуются через товарные биржи» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 30, ст. 376).
45. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2011 года № 686 «Об утверждении Правил создания наблюдательного совета в государственных предприятиях на праве хозяйственного ведения, требований, предъявляемых к лицам, избираемым в состав наблюдательного совета, а также Правил конкурсного отбора членов наблюдательного совета и досрочного прекращения их полномочий» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 43, ст. 557).
46. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2011 года № 712 «Об утверждении критериев, предъявляемых к государственным предприятиям на праве хозяйственного ведения, в которых создаются наблюдательные советы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 43, ст. 570).

47. «Байқау кеңесі мүшелерінің қызметін бағалау және байқау кеңесінің мүшелеріне сыйақы төлеу лимитін айқындау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 шілдедегі № 876 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 50, 682-құжат).
48. «Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтерінің (тауарларының, жұмыстарының) тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2011 жылғы 26 тамыздағы № 966 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 731-құжат).
49. «Жеке медициналық кітапшаларды беру, есепке алу және жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1240 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 59, 841-құжат).
50. «Құрылыс объектілерін салу, реконструкциялау, жөндеу және пайдалануға беру кезіндегі еңбек және тұрмыстық қызмет көрсету жағдайларына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 1320 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 2, 31-құжат).
51. «Радиотехникалық объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 қарашадағы № 1341 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 4, 49-құжат).
52. «Реттелетін нарықтардағы бағаны белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 238 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 1402 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 4, 84-құжат).
53. «Адамға әсер ететін физикалық факторлар (компьютерлер мен бейнетерминалдар) көздерімен жұмыс істеу жағдайларына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1430 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 5, 95-құжат).
54. «Тұрғын үйді және басқа да үй-жайларды, қоғамдық ғимараттарды күтіп-ұстауға және пайдалануға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1431 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 5, 96-құжат).
55. «Алкоголь өнімдерін, алкогольсіз өнімдерді және ыдыстарға құйылған ауыз суды өндіру жөніндегі объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1432 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 5, 97-құжат).

47. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2011 года № 876 «Об утверждении Правил оценки деятельности членов наблюдательного совета и определения лимита выплаты вознаграждения членам наблюдательного совета» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 50, ст. 681).
48. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2011 года № 966 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155 «Об утверждении Перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 731).
49. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1240 «Об утверждении Правил выдачи, учета и ведения личных медицинских книжек» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 59, ст. 841).
50. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2011 года № 1320 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к условиям труда и бытового обслуживания при строительстве, реконструкции, ремонте и вводе, эксплуатации объектов строительства» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 2, ст. 31).
51. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2011 года № 1341 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к радиотехническим объектам» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 3, ст. 49).
52. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2011 года № 1402 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 238 «Об утверждении Правил ценообразования на регулируемых рынках» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 4, ст. 84).
53. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1430 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к условиям работы с источниками физических факторов (компьютеры и видеотерминалы), оказывающих воздействие на человека» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 5, ст. 95).
54. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1431 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации жилых и других помещений, общественных зданий» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 5, ст. 96).
55. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1432 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам по производству алкогольной продукции, безалкогольной продукции и питьевой воды, расфасованной в емкости» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 5, ст. 97).

56. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің мемлекеттік мекемелері - обаға қарсы күрес станцияларына қызмет көрсетуге арналған автомобиль және механикалық көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 1475 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 6, 127-құжат).
57. «Аса қауіпті инфекциялық аурулардың алдын алу бойынша санитариялық-эпидемияға қарсы (профилактикалық) іс-шараларды ұйымдастыруға және жүргізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 1476 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 6, 128-құжат).
58. «Қоғамдық тамақтану объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1665 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 14, 242-құжат).
59. «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу мен білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1684 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 16, 254-құжат).
60. «Профилактикалық (иммундық-биологиялық, диагностикалық, дезинфекциялаушы) препараттарды сақтау, тасымалдау және пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1691 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 16, 260-құжат).
61. «Халыққа профилактикалық егуді жүргізу бойынша санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 8 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 22, 307-құжат).
62. «Зертханаларға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы № 13 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 22, 309-құжат).
63. «Инфекциялық аурулардың (обаның, тырысқақтың) алдын алу бойынша санитариялық-эпидемияға қарсы (профилактикалық) іс-шараларды ұйымдастыруға және жүргізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 32 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 22, 315-құжат).

56. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2011 года № 1475 «Об утверждении натуральных норм автомобильных и механических транспортных средств для обслуживания государственных учреждений - противочумных станций Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 6, ст. 127).
57. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2011 года № 1476 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к организации и проведению санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий по предупреждению особо опасных инфекционных заболеваний» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 6, ст. 128).
58. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1665 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам общественного питания» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 14, ст. 242).
59. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1684 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам воспитания и образования детей и подростков» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 16, ст. 254).
60. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1691 «Об утверждении Правил хранения, транспортировки и использования профилактических (иммунобиологических, диагностических, дезинфицирующих) препаратов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 16, ст. 260).
61. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2012 года № 8 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования по проведению профилактических прививок населению» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 22, ст. 307).
62. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 2012 года № 13 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к лабораториям» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 22, ст. 309).
63. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2012 года № 32 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к организации и проведению санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий по предупреждению инфекционных заболеваний (чумы, холеры)» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 22, ст. 315).

64. «Инфекциялық аурулардың алдын алу бойынша санитариялық-эпидемияға қарсы (профилактикалық) іс-шараларды ұйымдастыруға және жүргізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 33 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 22, 316-құжат).
65. «Көлік құралдарына және жолаушыларға қызмет көрсету жөніндегі объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 44 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 23, 322-құжат).
66. «Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындарда байқау кеңесін құру қағидасын, байқау кеңесінің құрамына сайланатын адамдарға қойылатын талаптарды, сондай-ақ Байқау кеңесінің мүшелерін конкурстық іріктеу және олардың өкілеттігін мерзімінен бұрын тоқтату қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 маусымдағы № 686 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 69 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 24, 336-құжат).
67. «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 87 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 25, 347-құжат).
68. «Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 88 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 25, 348-құжат).
69. «Паразиттік аурулардың алдын алу бойынша санитариялық-эпидемияға қарсы (профилактикалық) іс-шараларды ұйымдастыруға және жүргізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 89 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 25, 349-құжат).
70. «Дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналысы саласындағы объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 91 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 25, 351-құжат).
71. «Өндірістік мақсаттағы ғимараттарға және құрылыстарға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» және «Өндірістік объектілердің санитариялық-қорғаныш аймағын белгілеу бойынша санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 93 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 26, 353-құжат).

64. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2012 года № 33 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к организации и проведению санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий по предупреждению инфекционных заболеваний» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 22, ст. 316).
65. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 44 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам по обслуживанию транспортных средств и пассажиров» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 23, ст. 322).
66. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 69 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2011 года № 686 «Об утверждении Правил создания наблюдательного совета в государственных предприятиях на праве хозяйственного ведения, требований, предъявляемых к лицам, избираемым в состав наблюдательного совета, а также Правил конкурсного отбора членов наблюдательного совета и досрочного прекращения их полномочий» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 24, ст. 336).
67. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 87 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 25, ст. 347).
68. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 88 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукцией» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 25, ст. 348).
69. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 89 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к организации и проведению санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий по предупреждению паразитарных заболеваний» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 25, ст. 349).
70. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 91 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам в сфере обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 25, ст. 351).
71. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 93 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к зданиям и сооружениям производственного назначения» и «Санитарно-эпидемиологические требования по установлению санитарно-защитной зоны производственных объектов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 26, ст. 353).

72. «Коммуналдық мақсаттағы объектілерге қойылатын cанитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 94 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 26, 354-құжат).
73. «Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 26, 359-құжат).
74. «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы және лицензиялау саласындағы жергілікті атқарушы органдардың қызметіне сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органның бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі № 1415 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 160 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 29, 391-құжат).
75. «Есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау және электрмен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 161 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 29, 392-құжат).
76. «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласында инжинирингтік қызметтер көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 маусымдағы № 635 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 163 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 29, 394-құжат).
77. «Міндетті медициналық тексеріп-қарау өткізілетін зиянды өндірістік факторлардың, кәсіптердің тізбесін, Міндетті медициналық тексеріп-қарауды өткізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 166 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 30, 397-құжат).
78. «Санаториялық және сауықтыру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 178 қаулысы.
79. «Кондитерлік бұйымдарды өндіру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 183 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 31, 407-құжат).

72. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 94 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам коммунального назначения» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 26, ст. 354).
73. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 26, ст. 359).
74. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2012 года № 160 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2009 года № 1415 «Об утверждении Правил осуществления контроля уполномоченным государственным органом по делам архитектуры, градостроительства и строительства за деятельностью местных исполнительных органов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности, государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 29, ст. 391).
75. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2012 года № 161 «Об утверждении Типовых правил расчета норм потребления коммунальных услуг по теплоснабжению и электроснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 29, ст. 392).
76. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2012 года № 163 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2005 года № 635 «Об утверждении Правил оказания инжиниринговых услуг в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 29, ст. 394).
77. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2012 года № 166 «Об утверждении перечня вредных производственных факторов, профессий, при которых проводятся обязательные медицинские осмотры, Правил проведения обязательных медицинских осмотров» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 30, ст. 397).
78. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 178 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к санаторным и оздоровительным объектам».
79. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 183 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам производства кондитерских изделий» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 31, ст. 407).

80. «Тамақ өнімдерін өндіру жөніндегі объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 3 ақпандағы № 200 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 32, 417-құжат).
81. «Радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» гигиеналық нормативтерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 3 ақпандағы № 201 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 32, 418-құжат).
82. «Радиациялық қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 3 ақпандағы № 202 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 33, 420-құжат).
83. «Өндіріс және тұтыну қалдықтарын жинауға, пайдалануға, қолдануға, залалсыздандыруға, тасымалдауға, сақтауға және көмуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 наурыздағы № 291 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 35, 464-құжат).
84. «Радиациялық қауіпті объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 308 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 35, 474-құжат).
85. «Жолаушылар мен жүктерді тасымалдауға арналған көлік құралдарына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 309 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 36, 478-құжат).
86. «Әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 тамыздағы № 1251 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 423 қаулысы.
87. «Қарсы профилактикалық егулер жүргізілетін инфекциялық аурулармен ауыратын науқастарға қатысты санитариялық-эпидемияға қарсы (профилактикалық) іс-шараларды ұйымдастыруға және өткізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 448 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 42, 567-құжат).
88. «Қосылған құн салығы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 мамырдағы № 572 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 48, 644-құжат).

80. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2012 года № 200 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам по производству пищевой продукции» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 32, ст. 417).
81. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2012 года № 201 «Об утверждении гигиенических нормативов «Санитарно-эпидемиологические требования к обеспечению радиационной безопасности» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 32, ст. 418).
82. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2012 года № 202 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к обеспечению радиационной безопасности» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 33, ст. 420).
83. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2012 года № 291 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к сбору, использованию, применению, обезвреживанию, транспортировке, хранению и захоронению отходов производства и потребления» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 35, ст. 464).
84. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 308 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к радиационно-опасным объектам» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 35, ст. 474).
85. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 309 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к транспортным средствам для перевозки пассажиров и грузов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 36, ст. 478).
86. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 423 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2009 года № 1251 «Об утверждении Правил разработки прогноза социально-экономического развития».
87. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2012 года № 448 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к организации и проведению санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий в отношении больных инфекционными заболеваниями, против которых проводятся профилактические прививки» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 42, ст. 567).
88. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2012 года № 572 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269 «Об утверждении Перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), и правил его формирования» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 644).

89. «Тауар биржалары арқылы өткізілетін биржалық тауарлардың тізбесін және ұсынылатын партиялардың ең аз мөлшерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 375 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 857 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 59, 816-құжат).
90. «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және қадағалау, лицензиялау саласындағы жергілікті атқарушы органдардың қызметін сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органның бақылауды және қадағалауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі № 1415 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 864 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 60, 824-құжат).
91. «Қосылған құн салығы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі), «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңында белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 269 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 885 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 61, 837-құжат).
92. «Реттелетін нарықтардағы бағаны белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 238 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 тамыздағы № 1022 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 65, 919-құжат).
93. «Тауар биржаларының электрондық сауда жүйесiне қойылатын мiндеттi талаптарды бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 1552 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 2, 37-құжат).
94. «Тауар биржалары есептілігінің күнделікті электрондық нысандарын, оларды ұсыну қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1707 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 6, 125-құжат).
95. «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 87 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 40 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 12, 221-құжат).

89. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 857 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2011 года № 375 «Об утверждении перечня биржевых товаров и минимального размера представляемых партий, которые реализуются через товарные биржи» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 59, ст. 816).
90. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 864 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2009 года № 1415 «Об утверждении Правил осуществления контроля и надзора уполномоченным государственным органом по делам архитектуры, градостроительства и строительства за деятельностью местных исполнительных органов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности, государственного архитектурно-строительного контроля и надзора, лицензирования» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 60, ст. 824).
91. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 885 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 269 «Об утверждении Перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)», Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)», и правил его формирования» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 61, ст. 837).
92. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2012 года № 1022 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 238 «Об утверждении Правил ценообразования на регулируемых рынках» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 65, ст. 919).
93. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2012 года № 1552 «Об утверждении обязательных требований к электронной торговой системе товарных бирж» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 2, ст. 37).
94. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 1707 «Об утверждении ежедневных электронных форм отчетности товарных бирж, правил их представления» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 6, ст. 125).
95. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 40 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 87 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 12, ст. 221).

96. «Әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 тамыздағы № 1251 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 ақпандағы № 88 қаулысы.
97. «Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттеліп көрсетiлетiн қызметтерiнiң (тауарларының, жұмыстарының) тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2013 жылғы 26 ақпандағы № 182 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 17, 303-құжат).
98. «Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелiп көрсетiлетiн қызметтерiнiң (тауарларының, жұмыстарының) тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 наурыздағы № 218 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 19, 327-құжат).
99. «Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 307 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 23, 377-құжат).
100. «Дезинфекция, дезинсекция мен дератизацияны ұйымдастыруға және жүргізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 364 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 25, 407-құжат).
101. «Табиғи монополия субъектісінің инвестициялық бағдарламасын (жобасын) бекіту және оны түзету қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 394 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 28, 427-құжат).
102. «Инфекциялық аурулардың алдын алу бойынша санитариялық-эпидемияға қарсы (профилактикалық) іс-шараларды ұйымдастыруға және жүргізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 33 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 627 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 38, 562-құжат).

96. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2013 года № 88 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2009 года № 1251 «Об утверждении Правил разработки прогноза социально-экономического развития».
97. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2013 года № 182 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155 «Об утверждении Перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 17, ст. 303).
98. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2013 года № 218 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155 «Об утверждении перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 19, ст. 327).
99. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2013 года № 307 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 23, ст. 377).
100. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2013 года № 364 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к организации и проведению дезинфекции, дезинсекции и дератизации» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 25, ст. 407).
101. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 394 «Об утверждении Правил утверждения инвестиционной программы (проекта) субъекта естественной монополии и ее корректировки» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 28, ст. 427).
102. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 627 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2012 года № 33 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к организации и проведению санитарно-противоэпидемических (профилактических) мероприятий по предупреждению инфекционных заболеваний» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 38, ст. 562).

103. «Қуаттылығы аз табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін оңайлатылған мемлекеттік реттеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 1157 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 шілдедегі № 689 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 591-құжат).
104. «Реттелетін нарықтардағы бағаны белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 238 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 шілдедегі № 692 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 593-құжат).
105. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 735 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1632 және  54-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 623-құжат).
106. «Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелiп көрсетiлетiн қызметтерiнiң (тауарларының, жұмыстарының) тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2013 жылғы 5 тамыздағы № 780 қаулысы (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 43, 643-құжат).
107. «Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелiп көрсетiлетiн қызметтерiнiң (тауарларының, жұмыстарының) тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2013 жылғы 11 қарашадағы № 1201 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 63, 872-құжат).
108. «Қазақстан Республикасының тұрғын үй қорын мемлекеттік есепке алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2336 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1364 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 72, 952-құжат).
109. «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу мен білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1684 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1367 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 72, 955-құжат).
110. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1571 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 86, 1078-құжат).

103. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2013 года № 689 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1157 «Об утверждении Правил упрощенного государственного регулирования деятельности субъектов естественных монополий малой мощности» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 591).
104. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2013 года № 692 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 238 «Об утверждении Правил ценообразования на регулируемых рынках» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 593).
105. Пункты 1632 и 54 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 735 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 623).
106. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 780 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155 «Об утверждении перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 43, ст. 643).
107. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2013 года № 1201 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155 «Об утверждении перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 63, ст. 872).
108. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1364 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2336 «Об утверждении Правил государственного учета жилищного фонда Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 72, ст. 952).
109. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1367 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1684 «Об утверждении санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам воспитания и образования детей и подростков» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 72, ст. 955).
110. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1571 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 86, ст. 1078).

111. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Ішкі нарықта тауарлық және сұйытылған мұнай газын көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын айқындау қағидаларын бекіту туралы» 2012 жылғы 29 маусымдағы № 884 және «Реттелетін нарықтардағы бағаны белгілеу ережесін бекіту туралы» 2009 жылғы 3 наурыздағы № 238 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 77 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 5, 52-құжат).
112. «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 ақпандағы № 80 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 5, 54-құжат).
113. «Өз қызметін концессия шарттары бойынша жүзеге асыратын табиғи монополия субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) қалыптастыру және бекіту қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 435 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 32, 287-құжат).
114. «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 87 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 450 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 33, 298-құжат).
115. «Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 22 мамырдағы № 533 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 34, 334-құжат).
116. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы» 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 және «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы» 2014 жылғы 12 ақпандағы № 80 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 шілдедегі № 837 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 48, 481-құжат).

111. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2014 года № 77 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 884 «Об утверждении Правил определения предельных цен оптовой реализации товарного и сжиженного нефтяного газа на внутреннем рынке» и от 3 марта 2009 года № 238 «Об утверждении Правил ценообразования на регулируемых рынках» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 5, ст. 52).
112. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2014 года № 80 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 5, ст. 54).
113. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 435 «Об утверждении Правил формирования и утверждения тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий, осуществляющих свою деятельность по договорам концессии» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 32, ст. 287).
114. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 450 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 87 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 33, ст. 298).
115. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2014 года № 533 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 34, ст. 334).
116. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2014 года № 837 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты» и от 12 февраля 2014 года № 80 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 48, ст. 481).

117. «Міндетті медициналық тексеріп-қарау өткізілетін зиянды өндірістік факторлардың, кәсіптердің тізбесін, Міндетті медициналық тексеріп-қарауды өткізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 166 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 867 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 48 499-құжат).
118. «Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттелiп көрсетiлетiн қызметтерiнiң (тауарларының, жұмыстарының) тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 869 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 49-50 504-құжат).
119. «Жергілікті атқарушы органдар борышының 2015 жылға арналған лимиттері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 968 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 539-құжат).

117. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 867 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2012 года № 166 «Об утверждении перечня вредных производственных факторов, профессий, при которых проводятся обязательные медицинские осмотры, Правил проведения обязательных медицинских осмотров» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 48, ст. 499).
118. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 869 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155 «Об утверждении перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 49-50, ст. 504).
119. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2014 года № 968 «О лимитах долга местных исполнительных органов на 2015 год» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 539).