2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі. P031327 қаулысын қараңыз
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
141-қосымша
Ескерту. 141-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K , 2004.12.24. N 197ас , 2004.12.27. N 197AJA қаулыларымен.
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк бюджеттiң атқарылуын және оның
атқарылуына бақылауды қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 12882350 мың теңге (он екi миллиард сегіз жүз сексен екi миллион үш жүз елу мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексi (Салық Кодексi); "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Заңының 1-8 12- 26-баптары ; "Ақша төлемi мен аударымы туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 29 маусымдағы Заңының 29 және 30-баптары ; "Этил спиртi және алкоголь өнiмiн өндiру мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 шiлдедегi Заңы ; "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 3, 8, 21-25-баптары ; "Трансферттiк бағаларды қолдану кезiндегi мемлекеттiк бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 қаңтардағы Заңының 4 9-баптары ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; Қазақстан Pecпубликасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесiн одан әрi реформалау туралы" 1998 жылғы 12 қазандағы N 4114 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк ақпараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқару жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры туралы" 2000 жылғы 23 тамыздағы N 402 Жарлығы ; "Шетел валютасында iссапарлар шығыстарын өтеудiң нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 29 қыркүйектегi N 967 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң мәселелерi" туралы 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 қаулысы ; "Этил спирті мен алкоголь өнiмiн өндiрудi, этил спиртін сақтау мен сатуды, алкоголь өнiмiн (сырадан басқа) сақтау мен көтерме сатуды, сондай-ақ алкоголь (сырадан басқа) өнiмiмен бөлшек сауда жасауды лицензиялаудың тәртібiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 1999 жылғы 27 тамыздағы N 1258 қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Парламентi депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтiк iссапарлар туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы ; "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Pecпубликасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы ; "Халықаралық iскерлiк операцияларда трансферттік бағалар қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауға жататын тауарлардың жекелеген түрлерiне рыноктағы бағалары бойынша ресми ақпарат көздерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 9 маусымдағы N 788 қаулысы ; "Республикалық мониторингке жататын салық төлеушiлердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 сәуiрдегi N 448 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 24 ақпандағы N 470 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N 962 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң N 1 аймақаралық салық комитетi" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 31 қаңтардағы N 114 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жұмыс жоспарын бекiту туралы" 2002 жылғы 13 қарашадағы N 574 қаулысы ; "Бюджет процестерiн басқару жүйесiн жетiлдiру бағдарламасын iске асыру жөнiндегі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жұмыстарын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 628 бұйрығы; "Мемлекеттік қызметшiлердi қайта даярлаудың және бiлiктiлігін арттырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттігінiң 2001 жылғы 23 ақпандағы бұйрығы, "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Бухгалтерлiк есепке алу мен қаржылық есеп беру туралы" заң күші бар Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 24 маусымдағы Заңы. <*>

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Министерство финансов Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложениям 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 141
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение исполнения и контроля за
исполнением государственного бюджета"
на 2004 год
1. Стоимость: 12882350 тысяч тенге (двенадцать миллиардов восемьсот восемьдесят два миллиона триста пятьдесят тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс); статьи 1-8 12-26 Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании"; статьи 29 и 30_ Закона Республики Казахстан от 29 июня 1998 года "О платежах и переводах денег"; Закон Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции"; статьи 3 8__ 21-25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; статьи 4 9__ Закона Республики Казахстан от 5 января 2001 года "О государственном контроле при применении трансфертных цен"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 1998 года N 4114 "О дальнейшем реформировании системы государственных органов Республики Казахстан; Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; Указ Президента Республики Казахстан от 23 августа 2000 года N 402 "О Национальном фонде Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1998 года N 967 "О нормах возмещения командировочных расходов в иностранной валюте"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626 "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года N 1258 "Правила лицензирования производства этилового спирта и алкогольной продукции, хранение и реализации этилового спирта, хранения и оптовой реализации алкогольной продукции (кроме пива), а также розничной торговли алкогольной продукции (кроме пива)"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 788 "Об утверждении перечня официальных источников информации по рыночным ценам на отдельные виды товаров, подлежащих государственному контролю при применении трансфертных цен в международных деловых операциях"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 448 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "О плане мероприятий по реализации Государственной Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102 "Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2003 года N 114 "О создании государственного учреждения "Межрегиональный налоговый комитет N 1 Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан"; приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 13 ноября 2002 года N 574 "Об утверждении Плана работы Министерства финансов Республики Казахстан по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы"; приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 628 "Об организации работы Министерства финансов Республики Казахстан по реализации Программы совершенствования системы управления бюджетными процессами"; приказ Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 23 февраля 2001 года "О некоторых вопросах переподготовки и повышения квалификации государственных служащих", Закон Республики Казахстан от 24 июня 2002 года "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности". <*>
Сноска. Пункт 2 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   001       Мемлекеттiк
бюджеттiң
атқарылуын
және оның
атқарылуына
бақылауды
қамтамасыз
ету
2        001  Орталық       1050 бiрлiк штат    Бiр     Қазақстан
органның      санының бекiтiлген  жылдың  Республи.
аппараты      лимитiне сәйкес     iшiнде  касының
Қазақстан                   Қаржы
Республикасы Қаржы          министрлiгi
министрлiгiнiң
орталық аппаратын
ұстау.
Бекiтiлген
тиiстiлiгi
нормативiне сәйкес
23 бiрлiк санында
автокөлiк
құралдарын ұстау,
жалдау.
Салық
төлеушiлердiң
республикалық
мониторингiне
жататын, басқа да
салық төлеушiлердiң
өңiрлiк
мониторингiне
жататын caлық
төлеушiлердiң
тiзбесiне қосылған
iрi салық
төлеушiлердi
салықтық тексерудi
жүргiзу үшiн
iссапар шығыстары.
Орташа есеппен
9626 дана
нормативтік-
құқықтық актiлердi,
орташа есеппен
100 мың дана
қызметтiк сипаттағы
қатаң есептiк
бланкiлерiн және
өндiрiстiк қызметте
қажет басқа
әдебиеттi басып
шығару және сатып
алу.
1000 жұмыс орнына
бұрын орнатылған
"Юрист" нормативтiк
құқықтық базасын
жаңарту және қолдау
үшiн СD-дискiлер.
дегi бағдарламалық
қамтамасыз етудi
сатып алу.
1500 дана
индикаторлық
пломбылар,
пломбиаторлар сатып
алу, 64 дана
бедерлердi, тиiстi
лицензияланатын
қызмет түрлерiне
арналған мемлекеттiк
лицензиялар бланкiлерiн
айырбастау.
Ақпараттық
қызметтердi сатып
алу, трансферттік
бағаларды қолдану
кезiнде
мемлекеттiк
бақылау жүргiзу
үшiн пайдаланы.
латын ақпарат
көздерiне жазылу.
Агенттердiң жеке
тұлғалардан және
мемлекеттiк
мекемелердiң
өкiлдерiнен салық
және Қазақстан
Республикасының
бюджетiне басқа да
төлемдердi төлеуге
қабылданған
қолма-қол ақшаны
уақытылы және
толық есептеуі.
Есептеу
техникасына
(134 cepвep, 5991
компьютер,
2788 принтер,
1371 UPS, 408 KMA)
және министрлiк
жүйесi мен
Министрліктер үйі
құрылымдалған
кабель жүйесінің
жергiлiктi-есептеу
жүйелерiне
техникалық және
жүйелiк қызмет
көрсетудi
қамтамасыз ету.
Қаржы министрлiгiнiң
ақпараттық жүйелерi
мен мiндеттерiн
сүйемелдеу.
Министрлiк
жүйесiнiң есептеу
жабдығы үшiн
қосалқы
бөлшектермен және
шығыс
материалдарымен
қамтамасыз ету.
11 маманды
ақпараттық
технологияларға
мақсатты оқыту.
Жабдықтарды жөндеу,
монтаждау, шығыс
материалдары мен
жинақтаушы
бөлшектердi жеткiзу
жөнiндегi iлеспе
қызметтер алу.
"Ағымдағы жылдың
үздiк салық
төлеушiсi"
акциясын жүргiзу
жөнiндегi
iс-шаралар.
Ұлттық қордың
активтерiн басқару
кезiнде мемлекеттiк
бақылау үшiн
пайдаланылатын
Bloomberg
агенттiгiнiң
ақпараттық
қызметтерiн
сатып алу.
Бухгалтерлiк есептi
стандарттау жөнiндегi
халықаралық комитет
қоры мен Қаржы ми-
нистрлігі арасындағы
5 жыл мерзiмге
арналған Қазақстан
Республикасында
халықаралық қаржылық
есеп беру стандарт-
тарын мемлекеттiк
тілде жариялау құқы-
ғынан шартты түрде
бас тарту туралы
лицензиялық келiсiм
жасасу шеңберiнде
Бухгалтерлiк есепті
стандарттау жөніндегі
халықаралық комитет
қорына қаламақы төлеу.
Халықаралық қаржылық
есеп беру стандарт-
тарын мемлекеттiк
тiлге аудару.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспече-
ние ис-
полнения
и контроля
за испол-
нением
государст-
венного
бюджета
2         001  Аппарат    Содержание центрального   В те-  Минис-
цент-      аппарата Министерства     чение  терство
рального   финансов Республики       года   финансов
органа     Казахстан согласно ут-           Респуб-
вержденному лимиту штат-         лики
ной численности 1050             Казах-
единиц.                          стан
Содержание, аренда авто-
транспортных средств
согласно утвержденному
нормативу положенности в
количестве 23 единиц.
Командировочные расходы
для проведения налоговых
проверок крупных налого-
плательщиков, включенных
в перечень налогоплатель-
щиков, подлежащих респуб-
ликанскому мониторингу,
налогоплательщиков,
подлежащих региональному
мониторингу, прочих
налогоплательщиков.
Печатание и приобретение
нормативно-правовых актов
в среднем 9626 экземпля-
ров, бланков строгой
отчетности служебного ха-
рактера в среднем 100
тыс. экземпляров и другой
литературы, необходимой
в производственной дея-
тельности.
Приобретение программного
обеспечения на CD-дисках
для обновления и поддер-
жания ранее установленной
нормативной правовой базы
"Юрист" на 1000 рабочих
места.
Приобретение индикаторных
пломб 1500 штук, пломби-
раторов, замена оттисков
64 штук, бланков государ-
ственных лицензий на соот-
ветствующие лицензируемые
виды деятельности.
Приобретение информацион-
ных услуг, подписка на
источники информации,
используемых для государ-
ственного контроля при
применении трансфертных
цен.
Своевременное и полное
зачисление Агентами при-
нятых наличных денег от
физических лиц и предста-
вителей государственных
учреждений в уплату нало-
гов и других платежей в
бюджет Республики Казах-
стан.
Обеспечение технического
и системного обслуживания
вычислительной техники
(134 сервера, 5991 ком-
пьютеров, 2788 принтеров,
1371 UPS, 408 КМА) и
локально-вычислительных
сетей системы министерства
и структурированной ка-
бельной системы Дома
министерств. Сопровождение
информационных систем (6)
и задач Министерства
финансов. Обеспечение
запасными частями и рас-
ходными материалами для
вычислительного оборудо-
вания системы Министер-
ства. Целевое обучение
информационным техноло-
гиям 11 специалистов.
Получение сопутствующих
услуг по ремонту, монтажу,
доставке оборудования,
расходных материалов и
комплектующих деталей.
Мероприятия по проведению
акции "Лучший налогопла-
тельщик текущего года".
Приобретение информацион-
ных услуг агентства
Bloomberg, используемые
для государственного
контроля при управлении
активами Национального
фонда.
Выплата гонорара Фонду
международного комитета
по стандартизации
бухгалтерского учета
в рамках заключения
лицензионного соглашения
об условном отказе от
прав на публикацию
международных стандартов
финансовой отчетности на
государственном языке
между Фондом
международного комитета
по стандартизации
бухгалтерского учета
и Министерством финансов
сроком на 5 лет.
Перевод международных
стандартов финансовой
отчетности на
государственный язык.

3        002  Аумақтық
органдардың   16148 бiрлiк штат   Бір     Қазақстан
аппараттары   санының бекiтiлген  жылдың  Республи.
лимитiне сәйкес     ішінде  касының
Қазақстан                   Қаржы
Республикасы Қаржы          министрлігі
министрлiгiнiң
аумақтық
бөлiмшелерiн ұстау.
Саны 926 бiрлiк
бекiтiлген
тиiстiлiк
нормативiне сәйкес
автокөлiк
құралдарын ұстау,
жалдау,
ғимараттарды
ағымдағы жөндеу.
Салық
төлеушiлердiң
республикалық
мониторингіне
жататын, басқа да
салық төлеушiлердiң
өңiрлiк
мониторингіне
жататын салық
төлеушiлердiң,
өзге салық
төлеушiлердiң
тiзбесiне қосылған
iрi салық
төлеушiлердi
caлықтық тексеруді
жүргізу үшін
іссапар шығыстары.
4        007  Мемлекеттiк   Бекiтiлген          Бір     Қазақстан
қызметшi.     бiлiктiлiктi        жылдың  Республи.
лердiң        арттыру жоспарына   ішінде  касының
бiлiктiлiгiн  сәйкес мемлекеттік          Қаржы
арттыру       қызметшiлердiң              министрлігі
бiлiктiлiгiн
арттыру жөнiндегi
қызметтердi сатып
алу, оның iшiнде
мемлекеттiк тiлдi
оқыту. Орташа
есеппен 5200 адам
бiлiктiлiгiн
арттыру курстарынан
өтетiн мемлекеттiк
қызметшiлердiң
орташа жылдық саны.
Өндiрiстiк
сипаттағы
бағдарлама-
семинарларды
оқытатын
конференциялар
өткiзу.
5        008  Мемлекеттiк   Қазақстан           Бір     Қазақстан
органдардың   Республикасының     жылдың  Республи.
ғимараттары   Қаржы               ішінде  касының
мен           министрлігі                 Қаржы
үй-жайларын   аумақтық                    министрлігі
күрделi       органдарының
жөндеу        87 ғимаратын
күрделi жөндеудi
жүргiзу.
6        009  Мемлекеттiк   Есептеу-бақылау     Бір     Қазақстан
органдарды    маркiлерi (бұдан    жылдың  Республи.
материалдық-  әрi - ЕБМ) үшiн     ішінде  касының
техникалық    жабдықтар, оның             Қаржы
жарақтандыру  iшiнде ЕБМ үшiн             министрлігі
дерекқор жүргiзуге
арналған 35 бiрлiк
жабдық, 93 бiрлiк
дерекқорға қолдау
көрсетуге арналған
жұмыс орындарын, 102
бiрлiк ЕБМ-дi тексе-
рудiң жұмылдыру орын-
дарын, PDF кодын ен-
гiзудiң 33 орнын, 33
дана термобастиегiн,
18 дана ЕБМ-дi авто-
матты түрде енгiзуге
арналған жабдық (ап-
пликаторлар), бағдар-
ламалық қамтамасыз ету,
сатып алу, жеткiзу
және орнату, қосалқы
бөлшектер, 2000 дана
рибон, 3000 дана ЕБМ-
нiң түпнұсқалылығын
бақылау приборын,
Қазақстан Республика-
сының аумағында алкоголь
өнiмiнiң өндiрiсi мен
айналымын бақылаудың
тиiмдi жүйесiн енгiзуге
арналған ЕБМ сатып алу.
Есептеу-бақылау
маркаларын (ЕБМ)
арналған жабдық.
тарды, оның iшiнде
ЕБМ үшiн 2 жинақты
жабдықты, 30 дана
ЕБМ тексеру
жұмылдыру орнын,
18 дана термобасты,
ЕБМ автоматты
енгiзуге арналған
жабдықты
(апликаторлар),
бағдарламалық
қамтамасыз етудi
(Soft-ware) сатып
алу, жеткiзу және
орнату, қосалқы
бөлшектердi, 2000
дана рибонды,
3000 дана ЕБМ
түпнұсқалығын
бақылау
приборларын,
Қазақстан
Республикасының
аумағында алкоголь
өнiмiнiң өндiрiлуiн
және айналымын тиiмдi
бақылауды енгiзу
үшiн ЕБМ жартылай
фабрикаттарын
сатып алу.
Орташа есеппен
55 дана жиhаз,
саны 30 дана
офистiк және
ұйымдастыру
техникасын, саны
2 дана шағын АТС
сатып алу,
қазынашылықтың
облыстық
басқармалары үшiн
2 ғимарат, саны 18
дана желдеткiштер,
құны 40 АЕК аз өзге
де негiзгi құрал.
дарды сатып алу

3         002  Аппараты   Содержание территориаль-  В те-  Минис-
террито-   ных подразделений Минис-  чение  терство
риальных   терства финансов Респуб-  года   финансов
органов    лики Казахстан согласно          Респуб-
утвержденному лимиту             лики
штатной численности 16148        Казах-
единиц.                          стан
Содержание, аренда
автотранспортных
средств согласно утвер-
жденному нормативу поло-
женности в количестве 926
единиц, текущий ремонт
зданий.
Командировочные расходы
для проведения налоговых
проверок крупных налого-
плательщиков, включенных
в перечень налогоплатель-
щиков, подлежащих респуб-
ликанскому мониторингу,
налогоплательщиков, под-
лежащих региональному
мониторингу, прочих
налогоплательщиков.
4         007  Повышение  Приобретение услуг по     В те-  Минис-
квалифи-   повышению квалификации    чение  терство
кации      государственных служащих  года   финансов
государ-   согласно утвержденному           Респуб-
ственных   плану повышения квали-           лики
служащих   фикации, в том числе             Казах-
обучение государственному        стан
языку. Среднегодовое
количество государствен-
ных служащих, проходящих
курсы повышения в среднем
5200 человек. Проведение
конференций, обучающих
программ-семинаров произ-
водственного характера.
5         008  Капиталь-  Проведение капитального   В те-  Минис-
ный ремонт ремонта 87 зданий терри-  чение  терство
зданий,    ториальных органов Минис- года   финансов
помещений  терства финансов Респуб-         Респуб-
и сооруже- лики Казахстан.                  лики
ний госу-                                   Казах-
дарствен-                                   стан
ных орга-
нов
6         009  Мате-      Приобретение, доставка     В те- Минис-
риально-   и установка оборудования   чение тер-
техничес-  для учетно-контрольных     года  ство
кое осна-  марок (далее - УКМ),             финан-
щение      в том числе оборудования         сов
государ-   для ведения базы данных          Респуб-
ственных   для УКМ - 35 единиц,             лики
органов    рабочих мест для поддержки       Казахстан
базы данных 93 единицы,
мобильных мест проверки
УКМ 102 единицы, 33 места
нанесения PDF кода,
термоголовки 33 штуки,
оборудования для
автоматического нанесения
УКМ (аппликаторы) 18 штук,
программного обеспечения,
приобретение запасных частей,
рибонов 2000 штук, приборов
контроля подлинности УКМ
3000 штук, УКМ для
внедрения эффективной
системы контроля за
производством и оборотом
алкогольной продукции
на территории Республики
Казахстан
Приобретение офисной ме-
бели в среднем 55 штук,
оргтехники в количестве
30 штук, мини АТС в
количестве 2 штук, приоб-
ретение 2 зданий для
областных управлений каз-
начейства, кондиционеров
в количестве 18 штук,
прочих основных средств,
стоимостью меньше 40 МРП.

7        100  Төлем жүйе.   Аударым ақшаларының Бір     Қазақстан
лерінің       банкаралық жүйесi   жылдың  Республи.
қызметтері    және бөлшек төлем.  ішінде  касының
мен телеком.  дер жүйесi бойынша          Қаржы
муникациялық  төлем жүйелерiнiң           министрлігі
қызмет көр.   қызметтерiн алу.
сетулерге
ақы төлеу     Қазақстан
Республикасының
Ұлттық Банкi үшін
ақпарат алмасу
үшiн ФАСТИ
электрондық
почтасының қызмет.
терiн алу.
Қаржы министрлігі
мен Салық
комитетiнiң
ведомстволық
желiлерiн
бiрiктiру.
Жедел байланыс
арналары, Интернет,
VPDN бойынша,
Қазақстан Республи.
касы Қаржы министр.
лiгiнiң
ведомстволық
желiсi бойынша
телекоммуникациялық
қызметтер алу.
Астана қаласының
Алматы ауданы бойынша
Салық комитетiнiң
және АТС-21 ғимарат-
тарының арасында
байланыс ұйымдастыру.
Қазақстан Республи.
касы Қаржы министр.
лiгiнiң Алматы
қаласы бойынша
бөлiмшелерi арасын.
дағы байланысты
ұйымдастыру жөнiн.
дегi қызметтер.
Министрлiктер
үйiнде
қосымша жұмыс орын.
дарын орнатуды
(телекоммуникацияны
жүргізе отырып)
ұйымдастыру жөнiнде.
гi қызметтердi алу.
2001 жылғы 9 сәуiр.
дегi N 197-39ДЗ/43
шартына және оған
қосымшаларға сәйкес
(2001-2004 жылдарға
арналған) телеком.
муникациялық жаб.
дықты монтаждау,
жеткiзу жөнiндегi
iлеспе қызметтер
алу, телекомму.
никациялық
технологиялар
саласында оқыту.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгіне жүктелген функциялардың сапалы және уақтылы атқарылуы; Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейiн жоғарылату; трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылаудың тиiмдiлігiн арттыру; материалдық-техникалық жарақтандыру; бюджетке түсетiн кiрiстер түсiмiнiң, құжаттамалық тексерулер нәтижелерi бойынша бюджетке қосымша жете есептелген салық және басқа да мiндеттi төлемдерiн толық және уақытылы түсуiн қамтамасыз ету; жеке тұлғалардан және мемлекеттiк органдардан қабылданған қолма-қол ақшаның мемлекеттiк бюджеттiң кiрiсiне толық және уақытылы аудару; қазынашылық жүйесiнде деректepді бepуді, ФАСТИ және электронды құжаттармен ведомствоiшiлiк алмасуды сапалы қамтамасыз ету, министрлiктiң ақпараттық ресурстарына қашық регламенттелген және жалпыға бiрдей қатынауды қамтамасыз ету; Ұлттық қорды басқару кезiнде мемлекеттiк бақылаудың тиiмдiлiгiн арттыру; алкоголь өнiмiн заңды өндіру көлемiн жылына 25-30%-ға көтеру, алкоголь өнiмiнен түсетiн акциздердің түсу көлемiн жылына 2-2,5 миллиардқа ұлғайту; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң және оның аумақтық бөлiмшелерiнiң ақпараттық жүйелерiн қолданбалы және жүйелiк жасаудың үздiксiз жұмысын қамтамасыз ету, кезеңдік бухгалтерлiк және бақылау-тексеру есептiлiгiн уақытылы қалыптастыру, мемлекет талаптары мен мiндеттемелерiнiң мониторингі, министрлiктiң Web-сайттарының жұмыс iстеуi. Халықаралық қаржылық есеп беру стандарттарына сәйкес ұйымдардың қаржылық есеп берудi жасауын қамтамасыз ету. <*>
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
142-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Инвестициялық жобалардың аудитiн жүзеге асыру"
деген 002 республикалық бюджеттік бағдарламаның
Паспорты

7         100  Оплата     Получение услуг платежных В те-  Минис-
услуг      систем по межбанковской   чение  терство
платежных  системе переводов денег и года   финансов
систем и   системе розничных плате-         Респуб-
телекомму- жей.                             лики
никацион-  Получение услуг электрон-        Казах-
ных услуг  ной почты ФАСТИ для              стан
информационного обмена
с Национальным Банком
Республики Казахстан.
Объединение межведомст-
венных сетей Министерства
финансов и Налогового
комитета.
Получение телекоммуника-
ционных услуг по скорост-
ным каналам связи, Интер-
нет, VPDN по Ведомственной
сети Министерства финансов
Республики Казахстан.
Организация связи между
зданиями Налогового
комитета по Алматинскому
району г.Астаны и АТС-21
Получение услуг по орга-
низации установки допол-
нительных рабочих мест
(с подводом телекоммуни-
каций) в Доме министер-
ства.
Получение сопутствующих
услуг по монтажу, пос-
тавке телекоммуникацион-
ного оборудования сог-
ласно договору (на 2001-
2004 годы) N 197-39-ДЗ/43
от 9 апреля 2001 года и
дополнений к нему, обуче-
ние в сфере телекоммуни-
кационных технологий.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к ; от 24 декабря 2004 года N 197ас ; от 27 декабря 2004 года N 197ая .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Министерство финансов Республики Казахстан функций; повышение профессионального уровня сотрудников Министерства финансов Республики Казахстан; повышение эффективности государственного контроля при применении трансфертных цен; материально-техническое оснащение; обеспечение полноты и своевременности поступления доходов в бюджет, поступление в бюджет дополнительно доначисленных налогов и других обязательных платежей по результатам документальных проверок; полное и своевременное перечисление принятых наличных денег от физических лиц и представителей государственных органов в доход государственного бюджета; качественное обеспечение передачи данных в системе казначейства, ФАСТИ и внутриведомственного обмена электронными документами, обеспечение удаленного регламентированного и публичного доступа к информационным ресурсам министерства; повышение эффективности государственного контроля при управлении активами Национального фонда; увеличение объемов легального производства алкогольной продукции на 25-30% в год, увеличение объемов поступления акцизов от алкогольной продукции на 2-2,5 млрд. в год; обеспечение бесперебойной работы прикладного и системного обеспечения информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений, своевременное формирование периодической бухгалтерской и контрольно-ревизионной отчетности, мониторинг требований и обязательств государства, функционирование Web-сайтов министерства. Обеспечение составления финансовой отчетности организациями в соответствии с международными стандартами финансовой отчетности. <*>
Сноска. Пункт 7 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
Приложение 142
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Осуществление аудита инвестиционных проектов"
на 2004 год

1. Құны: 19529 мың теңге (он тоғыз миллион бес жүз жиырма тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңғырту және Дамыту банкi арасындағы Займ (Суландыру мен құрғату жүйелерiн жетiлдiру жобасы) туралы 1996 жылғы 25 маусымдағы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қыркүйектегi Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Даму Банкi арасындағы 1998 жылғы 23 маусымдағы Несие жөнiндегi келiсiмдi (Ауыл шаруашылығына жекешелендiруден кейiнгі қолдау жасау жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 2 шiлдедегi Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Азия Даму Банкi арасындағы 1998 жылы 25 наурыздағы Несие жөнiндегi келiсiмдi (Кәдiмгi операциялар) (Cу қорларына иелiк жасау және жердi қалпына келтiрудi басқару жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 2 шiлдедегі Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Азия Даму Банкi арасындағы 1998 жылғы 25 наурыздағы Несие жөнiндегi келiсiмдi (Арнайы операциялар) (Cу қорларына иелiк жасау және жердi қалпына келтiрудi басқару жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 2 шiлдедегi Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңғырту және Дамыту банкi арасындағы заем туралы келісiмдi ("Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу және Арал теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтау (1 фаза)" жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 20 наурыздағы Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Жаңарту және Даму Банкiнiң арасындағы (Жол көлiгi саласын қайта құрылымдау жобасы) Заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 20 шiлдедегi Заңы , Қазақстан Республикасы мен Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкi арасындағы Заем туралы 2000 жылғы 8 желтоқсандағы келiсiмдi (Алматы-Бішкек (Алматы-Ұзынағаш учаскесiндегi) жолын қалпына келтiру жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 31 қаңтардағы Заңы, "Қазақстан Республикасы мен Азия Даму Банкi арасындағы Заем туралы келiсiмдi (Қарапайым операциялар) (Аймақтық маңызы бар Алматы-Бiшкек жолын қайта жаңарту жобасы) (Қазақстандық құрауыш) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 31 қаңтардағы Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: үкiметтiк сыртқы қарыздар қаражаты есебiнен қаржыланатын инвестициялық жобалар аудитiн жүзеге асыру.

1. Стоимость: 19529 тысяч тенге (девятнадцать миллионов пятьсот двадцать девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", Закон Республики Казахстан от 27 сентября 1996 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект усовершенствования ирригационных и дренажных систем) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 31 июля 1995 года", Закон Республики Казахстан от 2 июля 1998 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект постприватизационной поддержки сельского хозяйства) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 23 июня 1998 года", Закон Республики Казахстан от 2 июля 1998 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект управления водными ресурсами и восстановления земель) между Республикой Казахстан и Азиатским Банком Развития от 25 марта 1998 года", Закон Республики Казахстан от 2 июля 1998 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект управления водными ресурсами и восстановления земель) между Республикой Казахстан и Азиатским Банком Развития от 25 марта 1998 года", Закон Республики Казахстан от 20 марта 2002 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект регулирования русла реки Сырдарья и Северного Аральского моря) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 22 октября 2001 года", Закон Республики Казахстан от 20 июля 1999 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект реформы в автодорожной отрасли) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 16 апреля 1999 года", Закон Республики Казахстан от 31 января 2002 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект реабилитации автодороги Алматы-Бишкек (на участке Алматы-Узынагач) между Республикой Казахстан и Европейским Банком Реконструкции и Развития от 8 декабря 2000 года", Закон Республики Казахстан 31 января 2002 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект реабилитации автодороги Алматы-Бишкек (на участке Узынагач-Георгиевка) между Республикой Казахстан и Азиатским Банком Развития от 4 июня 2001 года".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: осуществление аудита инвестиционных проектов, финансируемых за счет средств правительственных внешних займов.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: үкiметтiк сыртқы қарыздар қаражаты есебiнен қаржыланатын 7 инвестициялық жобалар аудитiн жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   002       Инвести.      Үкіметтік сыртқы      1     Қазақстан
циялық        қарыздар қаражаты   жарты   Республи.
жобалардың    есебiнен қаржыла.   жылдағы касының
аудитін       натын 7 инвести.            Қаржы
жүзеге        циялық жобалар              министрлігі
асыру         аудитiн жүргізу
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы бекiткен Заемдар туралы келiсiмдердiң мiндеттi шарттарының бiреуiн орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
143-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Тарату және банкроттық рәсiмдерді жүргiзу"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 75204 мың теңге (жетпiс бес миллион екi жүз төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық Кодексi , "Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ұйымдарды тарату және банкроттық рәсiмдерiн жүргiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ұйымдарды тарату және банкроттығы жөнiндегi iс-шараларды қаржыландыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________

5. Задачи бюджетной программы: проведение аудита 7 инвестиционных проектов, финансируемых за счет средств правительственных внешних займов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Осущест-   Проведение аудита 7       1-ое   Минис-
вление     инвестиционных проектов,  полу-  терство
аудита     финансируемых за счет     годие  финансов
инвести-   средств правительственных        Респуб-
ционных    внешних займов.                  лики Ка-
проектов                                    захстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение одного из обязательных условий Соглашений о займах, ратифицированных Республикой Казахстан.
Приложение 143
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 003
"Проведение процедур ликвидации и банкротства"
на 2004 год
1. Стоимость: 75204 тысячи тенге (семьдесят пять миллионов двести четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Гражданский Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, Закон Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проведение процедур ликвидации и банкротства организаций.
5. Задачи бюджетной программы: финансирование мероприятий по ликвидации и банкротству организаций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

1   003       Тарату және   Жоқ және әрекетсiз  Бiр     Қазақстан
банкроттық    борышкерлердi       жылдың  Республи.
рәсiмдердi    тарату және         iшiнде  касының
жүргізу       банкроттық                  Қаржы
рәсiмдердi жүргiзу.         министрлiгi
Банкроттық туралы
iс бойынша
хабарландыруларды
жариялау.
Тарату және
банкроттық
рәсiмдердi жүр.
гiзуге байланысты
шығындарды төлеу.
"Қарағандышахт.
көмiр" ЖҮАҚ конкурс
өндiрiсiн жүргiзуге
байланысты
әкiмшiлiк
шығыстарды төлеу.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ұйымдарды тарату рәсiмдерiн жүргiзу бөлiгінде соттың шешiмдерiн орындау, заңды тұлғалардың тiркелiмiн және салық төлеушiлердiң тiзiлiмiн тазалау, салық бересiсiн қысқарту.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
144-қосымша
Ескерту. 144-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.12.27. N 197AJA қаулыcымен.
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Акциздік және есептеу-бақылау маркаларын басып шығару"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 110000 мың теңге (бiр жүз он миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексiнiң 2001 жылғы 12 маусымдағы бекiтiлген 21, 368, 373, 531 549-баптары ; "Жеке кәсiпкерлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 маусымдағы Заңының 11-бабы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; "Жеке кәсiпкерлерді мемлекеттiк тiркеу үшiн алым ставкаларын, жеке кәсiпкердi мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктiң нысанын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 1586 қаулысы ; "Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн акциздiк алым таңбаларымен таңбалау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2001 жылғы 21 маусымдағы N 846 қаулысы ; "Алкоголь өнiмiне (сырадан басқа), темекi өнiмдерiне және құрамында темекi бар өзге де өнiмдерге акциздiк алым таңбаларын алу, есепке алу, сақтау және беру Ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң 2003 жылғы 20 наурыздағы N 134 бұйрығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: заңды өнiмдi қолдан жасаудан қорғау және заңды жасалғандығын тез арада анықтау, этил спирті мен алкоголь өнiмiнiң айналымын қатаң мемлекеттiк реттеу жағдайында акциздердiң ең жоғарғы толық түсуiн қамтамасыз ету; жеке кәсiпкер және патент негiзiнде салық төлеушi ретiнде мемлекеттiк тiркеуге кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын жеке тұлғаларды тарту қызметi мезеттiк сипаттағы тұлғаларды және қызметiн базарларда жүзеге асыратын тұлғаларды салық төлеуге тарту; салық салу объектiлерi мен қызметтiң жекелеген түрлерiнiң (казино, тотализатор, боулинг, бильярд және т.б.) есебiн жүргiзу; мүлiк, көлiк, жер салығын төлеуге жеке тұлғаларды тарту.

1   003        Проведение Проведение процедуры лик- В те-  Минис-
процедур   видации и банкротства     чение  терство
ликвида-   отсутствующих и бездейст- года   финансов
ции и      вующих должников.                Респуб-
банкрот-   Публикация объявлений по         лики
ства       делу о банкротстве.              Казах-
Выплата затрат, связанных        стан
с проведением процедур
ликвидации и банкротства.
Выплата административных
расходов, связанных с
проведением конкурсного
производства АОЗТ "Кара-
ганда-шахтуголь"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: исполнение решений судов, в части проведения процедуры ликвидации организации, расчистка регистра юридических лиц и реестра налогоплательщиков, сокращение налоговой недоимки.
Приложение 144
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 004
"Печатание акцизных и учетно-контрольных марок"
на 2004 год
1. Стоимость: 110000 тысяч тенге (сто десять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21 368 373 531 549 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 12 июня 2001 года, статья 11 Закона Республики Казахстан от 19 июня 1997 года "Об индивидуальном предпринимательстве"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 1586 "Об утверждении ставок сбора за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей, формы свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя"; постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2001 года N 846 "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора"; Приказ Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2003 года N 134 "Об утверждении Правил получения, учета, хранения и выдачи марок акцизного сбора на алкогольную продукцию (кроме пива), табачные изделия и прочие изделия, содержащие табак".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: защита легальной продукции от фальсификации и мгновенность определения легальности происхождения, обеспечение максимально полного поступления акцизов в условиях жесткого государственного регулирования оборота этилового спирта и алкогольной продукции; привлечение физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью, в государственной регистрации в качестве индивидуальных предпринимателей и уплате налогов на основе патента; привлечение лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, и лиц, осуществляющих деятельность на рынках, к уплате налогов; ведение учета объектов налогообложения и отдельных видов деятельности (казино, тотализатор, боулинг, бильярд и т.д.); привлечение физических лиц к уплате налогов на имущество, транспорт, земельного налога.

5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: алкоголь өнiмдерiн өндiрушiлердi есепке алу-бақылау таңбаларымен қамтамасыз ету, салық органдарымен куәлiктер, патенттер, тiркеу карточкаларын беру; салық төлеушiлерге бiржолғы талондарды, уәкiлеттi органдар арқылы салықтардың төленгенi туралы түбiртектерді беру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   004       Акциздiк      Алкоголь өнiмiн     Бiр     Қазақстан
және          өндiрушiлердi       жылдың  Республи.
есептеу-      қамтамасыз          iшiнде  касының
бақылау       ету үшiн есептеу-           Қаржы
маркаларын    бақылау маркаларын          министрлiгi
басып         дайындау; 2001
шығару        жылғы үлгiдегi
акциздiк алым
таңбаларын айна.
лымнан шығару үшiн
сатып алу.
Қатаң есептiлiк
бланкiлерiн басу:
1) жеке кәсiпкерлер
үшiн арнаулы салық
peжимiн қолдануға
арналған патент-
615 100 дана;
2) ауылшаруашылығы
өнiмдерiн өндiрушi-
заңды тұлғалармен
арнаулы салық
режимiн қолдануға
арналған патент-
4 220 дана;
3) ламинациялық
қалташықтар -
785 920 дана;
4) жеке кәсiпкердi
мемлекеттiк тiркеу
туралы куәлiк-
166 600 дана;
5) заңды тұлғаларға
арналған салық
төлеушiнiң куәлiгi-
34 000 дана;
6) жеке тұлғаларға
арналған салық
төлеушiнiң куәлiгi-
3 522 098 дана;
7) қосылған құн
салығы бойынша
есепке қою туралы
куәлiк-
68 000 дана;
8) тiркеу
карточкалары-
27 450 дана;
9) ФЛ-1 нысанды
түбiртектер-
2 000 000 дана;
10) бiржолғы
талондар-
20 000 000 дана.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: акцизделетiн өнiмдердiң өндiрiсi мен айналымының барлық сатыларында бақылау, өндiрiстi заңдастыру және акцизделетін өнiмдер рыногын тәртiпке келтiру, тиiстi салықтардың бюджетке төлеудiң уақтылығын және түсуiн қамтамасыз ету; жеке кәсiпкерлерден түсетiн салықтарды 10% өсiру, қызметтiң жекелеген түрлерiмен айналысатын, тiркелмеген кәсiпкерлiк қызмет объектiлерi мен субъектiлерiнiң санын азайту, жеке тұлғаларды мүлiк салығын (көлiк, жер, мүлiк) төлеуге толық қамту.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
145-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жекелеген негiздемелер бойынша республикалық
меншiкке түскен мүлiктi бағалау, сақтау және сату"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты

5. Задачи бюджетной программы: обеспечение производителей алкогольной продукции учетно-контрольными марками; выдача налоговыми органами свидетельств, патентов, регистрационных карточек; выдача налогоплательщикам разовых талонов, квитанций об уплате налогов через уполномоченные органы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   004        Печатание  Изготовление учетно-конт- В те-  Минис-
акцизных   рольных марок для обеспе- чение  терство
и учетно-  чения производителей      года   финансов
контроль-  алкогольной продукции;           Респуб-
ных марок  приобретение марок акциз-        лики
ного сбора образца 2001          Казах-
года для изъятия из обо-         стан
рота.
Печатание бланков стро-
гой отчетности:
1) патент на применение
специального налогового
режима для индивидуальных
предпринимателей - 615100
штук;
2) патент на применение
специального налогового
режима для юридических
лиц - производителей
сельскохозяйственной
продукции - 4 220 штук;
3) ламинационные кармашки
- 785 920 штук;
4) свидетельство о госу-
дарственной регистрации
индивидуального предпри-
нимателя - 166 600 штук;
5) свидетельство налого-
плательщика для юридичес-
ких лиц - 34 000 штук;
6) свидетельство налого-
плательщика для физичес-
ких лиц - 3522098 штук;
7) свидетельство о поста-
новке на учет по налогу
на добавленную стоимость
- 68 000 штук;
8) регистрационные кар-
точки - 27 450 штук;
9) квитанции формы ФЛ-1
- 2 000 000 штук;
10) разовые талоны -
20 000 000 штук.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства РК от 27 декабря 2004 года N 197ая .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: сквозной контроль на всех стадиях производства и оборота подакцизной продукции, легализация производства и упорядочение рынка подакцизной продукции, обеспечение своевременности уплаты и поступления соответствующих налогов в бюджет; рост поступлений налогов от индивидуальных предпринимателей на 10%, снижение количества незарегистрированных объектов и субъектов предпринимательской деятельности, занимающихся отдельными видами деятельности, полный охват физических лиц к уплате имущественных налогов (транспорт, земля, имущество).
Приложение 145
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 005
"Оценка, хранение и реализация имущества, поступившего в
республиканскую собственность по отдельным основаниям"
на 2004 год

1. Құны: 80000 мың теңге (сексен миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрi пайдаланудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 26 шiлдедегi N 833 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: жекелеген негiздер бойынша республикалық меншiкке айналдырылған (түскен) мүлiктi сатудан республикалық бюджетке қаражаттың түсуiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жекелеген негiздер бойынша республикалық меншiкке түскен мүлiктi сақтаумен, тасымалдаумен, бағалаумен, сертификаттау және санитарлық-эпидемиологиялық сараптау жүргiзумен, жөнелтумен, сатуды жүргiзумен, жоюмен, iссапарға шығумен және одан әрi пайдаланумен байланысты қызметтерге уәкiлеттi органның ақы төлеуi.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   005       Жекелеген     Жекелеген негiздер  Бiр     Қазақстан
негіздемелер  бойынша             жылдың  Республи.
бойынша       республикалық       iшiнде  касының
республикалық меншiкке түскен             Қаржы
меншiкке      мүлiктi сақтаумен,          министрлiгі
түскен        тасымалдаумен,
мүлiктi       бағалаумен,
бағалау,      сертификаттау және
сақтау және   caнитарлық-
сату          эпидемиологиялық
сараптау жүргiзу.
мен, жөнелтумен,
сатуды жүргiзумен,
жоюмен, iссапарға
шығумен және одан
әрi пайдаланумен
байланысты қызмет.
терге ақы төлеу
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жекелеген негiздер бойынша республикалық меншiкке түскен мүлiктi сатудан республикалық бюджетке қаражаттың түсуi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
146-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу"
деген 006 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты

1. Стоимость: 80000 тысяч тенге (восемьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение поступлений средств в республиканский бюджет от реализации имущества, обращенного (поступившего) в республиканскую собственность по отдельным основаниям.
5. Задачи бюджетной программы: оплата уполномоченным органом услуг, связанных с хранением, транспортировкой, оценкой, проведением сертификации и санитарно-эпидемиологической экспертизы, пересылкой, проведением реализации, уничтожением, выездом в командировки и дальнейшим использованием имущества, поступившего в республиканскую собственность по отдельным основаниям.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   005        Оценка,    Оплата услуг, связанных   В те-  Минис-
хранение,  с хранением, транспорти-  чение  терство
и реализа- ровкой, оценкой, проведе- года   финансов
ция иму-   нием сертификации и              Респуб-
щества,    санитарно-зпидемиологи-          лики
поступив-  ческой экспертизы, пере-         Казах-
шего в     сылкой, проведением реа-         стан
республи-  лизации, уничтожением,
канскую    выездом в командировки,
собствен-  дальнейшим использованием
ность по   имущества, поступившего
отдельным  в республиканскую собст-
основаниям венность по отдельным
основаниям.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: поступление средств в республиканский бюджет от реализации имущества, поступившего в республиканскую собственность по отдельным основаниям.
Приложение 146
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Приобретение акций международных финансовых
организаций" на 2004 год

1. Құны: 271812 мың теңге (екi жүз жетпiс бiр миллион сегiз жүз он екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Халықаралық валюта қорына (ХВҚ), Халықаралық Қайта құру және Даму Банкiне (ХҚДБ), Халықаралық қаржы Корпорациясына, Халықаралық даму Қауымдастығына, Инвестициялар Кепiлдiгiнiң Көпжақты агенттiгiне, Инвестициялық Дауларды Реттеу жөнiндегі Халықаралық Орталыққа, Еуропа Қайта Құру және Даму Банкiне (ЕҚДБ), Азия Даму Банкiне (АДБ), Ислам Даму Банкiне (ИДБ) мүшелiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 6 желтоқсандағы Заңы 2-бабының 1 және 2-тармақтары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Халықаралық Қайта құру және Даму Банкi, Еуропа Қайта құру және Даму Банкi, Азия Даму Банкi, Ислам Даму Банкi сияқты iрi және беделдi қаржы ұйымдары қатарында акционер мәртебесiн алуға байланысты қабылдаған өз мiндеттемелерiн орындауы, оларға мүшелiк Қазақстан Республикасының кредит ресурстарына, оның iшiнде экономика мен қаржы саласындағы peформаларды қолдауға жеңiлдiктi шарттарда қол жеткiзу, техникалық көмек пен гранттарды алуға құқық бередi.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу. Халықаралық қаржы ұйымдары Қазақстан Республикасы үшiн көздеген төлемдер кестесiне сәйкес халықаралық қаржы ұйымдарына мүшелiк жарналарды тұрақты төлеуiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   006       Халықаралық   1. ХҚДБ - Қазақстан Бiр     Қазақстан
қаржы         Республикасының     жылдың  Республи.
ұйымдарының   Қаржы министрлiгi   iшiнде  касының
акцияларын    шығарған                    Қаржы
сатып алу     28.09.95 ж.                 министрлiгi
N 001/002 жай
вексель қаражатының
бiр бөлiгiн ХҚДБ
акционерлiк
капиталына қосымша
жазылу есебiне
инкассалау;

1. Стоимость: 271812 тысяч тенге (двести семьдесят один миллион восемьсот двенадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: пункты 1, 2 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года "О членстве Республики Казахстан в Международном Валютном Фонде (МВФ), Международном Банке Реконструкции и Развития (МБРР), Международной Финансовой Корпорации, Международной Ассоциации Развития, Многостороннем Агентстве Гарантии Инвестиций, Международном Центре по Урегулированию Инвестиционных Споров, Европейском Банке Реконструкции и Развития (ЕБРР), Азиатском Банке Развития (АБР), Исламском Банке Развития (ИБР)".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выполнение Республикой Казахстан своих обязательств, принятых в связи с приобретением статуса акционера в ряде крупных и авторитетных международных финансовых организациях, таких как Международный Банк Реконструкции и Развития, Европейский Банк Реконструкции и Развития, Азиатский Банк Развития, Исламский Банк Развития, членство в которых дает право доступа Республике Казахстан к кредитным ресурсам, в том числе на льготных условиях на поддержание реформ в экономике и финансовой сфере, получения технической помощи и грантов.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение акций международных финансовых организаций. Обеспечение регулярных выплат членских взносов международным финансовым организациям в соответствии с графиками платежей, предусмотренными международными финансовыми организациями для Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   006        Приобрете- 1. МБРР - инкассация      В те-  Минис-
ние акций  части средств простого    чение  терство
междуна-   векселя N 001/002 от      года   финансов
родных     28.09.95 г., выпущенного         Респуб-
финансовых Министерством финансов           лики
организа-  Республики Казахстан в           Казах-
ций        счет дополнительной под-         стан
писки на акционерный
капитал МБРР;

2. ЕҚДБ - қолма-қол
бөлiк ретiнде
жетiншi мүшелiк
жарнаны төлеу;
қаражат бөлiктерiн,
оның iшiнде ЕҚДБ
акционерлiк
капиталына қосымша
жазылу есебiне
шығарылған
19.04.2000 ж.
N 31-3-2/5395 жай
векселiнiң бесiншi
бөлiгiн,
12.04.2001 ж.
N 31-3-2-8/4630
жай векселiнiң
төртіншi бөлiгiн,
13.04.2002 ж.
N 15-9-2-8/4414
жай векселiнiң
үшiншi бөлiгiн,
7.05.2003 ж.
N ДМО-1-2/4082
жай векселiнiң
екiншi бөлiгiн
және жай вексельдiң
бiрiншi бөлiгiн
(2004 жылғы жетiншi
мүшелiк жарнаның
есебiне)
инкассалау;
3. ИДБ - тоғызыншы
мүшелiк жарнаны
ИДБ акционерлiк
капиталына негiзгi
жазылу шотына
төлеу;
4. АДБ - Қазақстан
Республикасының
Қаржы министрлігі
шығарған
17.05.96 ж.
N 27-3-10/3719
қазынашылық векселi
қаражатының бөлiгiн
АДБ акционерлiк
капиталына негiзгi
жазылу шотына
инкассациялау.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Халықаралық қаржы ұйымдарының акционерi бола отырып, Қазақстан Республикасы осы халықаралық қаржы ұйымдарынан жеңiлдiк жағдайларда бағдарламалық және жобалау қарыздарын алады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
147-қосымша
Ескерту. 147-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.12.27. N 197AJA қаулыcымен.
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
органдарының ақпараттық жүйелерiн құру және дамыту"
деген 007 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 1696946 мың теңге (бip миллиард алты жүз тоқсан алты миллион тоғыз жүз қырық алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексi (Салық Кодексi), "Этил спиртi және алкоголь өнiмiн өндiру мен айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 шiлдедегi Заңының 3 13-баптары ; "Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндірудi және оның айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 сәуiрдегi Заңының 6 11, 12-баптары ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi реформалау туралы" 1998 жылғы 12 қазандағы N 4114 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ақпараттық қауiпсiздігін қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттық жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы ; "Қазынашылықты жаңарту жобасын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 16 қазандағы N 1059 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Pecпубликасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 қаулысы ; "Халықаралық iскерлiк операцияларда трансферттiк бағалар қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауға жататын тауарлардың жекелеген түрлерiне рыноктағы бағалары бойынша ресми ақпарат көздерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 9 маусымдағы N 788 қаулысы ; "Республикалық мониторингке жататын салық төлеушiлердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 17 сәуiрдегi N 448 қаулысы ; "Қазақстан Pecпубликасы Үкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы салық төлеушiлерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмiн қалыптастыру және жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 мамырдағы N 579 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң жұмыс жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2002 жылғы 13 қарашадағы N 574 бұйрығы; "Бюджет процесстерiн басқару жүйесiн жетiлдiру бағдарламасын iске асыру жөнiндегі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жұмысын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 628 бұйрығы.

2. ЕБРР - выплата седь-
мого членского взноса в
виде наличной части;
инкассация частей сред-
ств, в том числе пятой
части простого векселя
от 19.04.2000 г.
N 31-3-2/5395, четвертой
части простого векселя
от 12.04.2001 г.
N 31-3-2-8/4630, третьей
части простого векселя
от 13.04.2002 г.
N 15-9-2-8/4414, второй
части простого векселя
от 7.05.2003 г.
N ДМО-1-2/4082 и первой
части простого векселя
(в счет седьмого член-
ского взноса за 2004 г.),
выпущенных в счет допол-
нительной подписки на
акционерный капитал ЕБРР;
3. ИБР - оплата девятого
членского взноса в счет
основной подписки на
акционерный капитал ИБР;
4. АБР - инкассация части
средств казначейского
векселя от 17.05.96 г.
N 27-3-10/3719, выпущен-
ного Министерством финан-
сов Республики Казахстан
в счет основной подписки
на акционерный капитал
АБР.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: являясь акционером международных финансовых организаций, Республика Казахстан привлекает программные и проектные займы на льготных условиях от данных международных финансовых организаций.
Приложение 147
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 007
"Создание и развитие информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан"
на 2004 год
1. Стоимость: 1696946 тысяч тенге (один миллиард шестьсот девяносто шесть миллионов девятьсот сорок шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)"; статьи 3 13_ Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции"; статьи 6 11_ 12_ Закона Республики Казахстан от 07 апреля 2003 года "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов"; Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 1998 года N 4114 "О дальнейшем реформировании системы государственных органов Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 1998 года N 1059 "О реализации Проекта Модернизации Казначейства"; постановление   Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 629 "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 788 "Об утверждении Перечня официальных источников информации по рыночным ценам на отдельные виды товаров, подлежащих государственному контролю при применении трансфертных цен в международных деловых операциях"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 448 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "О плане мероприятий по реализации Государственной Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2002 года N 579 "Об утверждении Правил формирования и ведения Государственного реестра налогоплательщиков Республики Казахстан"; приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 13 ноября 2002 года N 574 "Об утверждении Плана работы Министерства финансов Республики Казахстан по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы"; приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 628 "Об организации работы Министерства финансов Республики Казахстан по реализации Программы совершенствования системы управления бюджетными процессами".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк бюджеттi басқару және қаржылық бақылау процестерiн автоматтандыру, сондай-ақ есептеу, коммуникациялық, желi жабдықтары және ұйымдастыру техникасы құралдарын уақытылы жаңарту және жарақтандыру, жүйелiк бағдарламалық қамтамасыз ету, ақпараттық жүйелердi бiрiктiру және ақпарат қорғауды, Қазынашылықтың бiрiктiрiлген ақпараттық жүйесiн жетiлдiрудi қамтамасыз ету; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi мен оның аумақтық бөлiмшелерiнде ақпараттық жүйелерді, жалпы нысандағы телекоммуникациялар мен салық әкімшiлiктендiру жүйелерiн құру және дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: бюджет процестерiн басқару жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi ақпараттық-қаржылық бiрiктiрiлген жүйенi әзiрлеу және құру, ақпаратты қорғау және оларды техникалық қолдауды лицензиялық жүйелiк бағдарламалық қамтамасыз етудi және бағдарламалық құралдарды сатып алу, министрлiктiң аумақтық бөлiмшелерiне серверлер сатып алу, сондай-ақ желi жабдықтары, ұйымдастыру техникасын және ақпарат қорғаудың аппарат-бағдарламалық құралдарды сатып алу; Қазынашылықтың бiрiктiрiлген ақпараттық жүйесiн пысықтау Қазынашылықтың резерв орталығын құру, резерв орталығына жабдық; "Төлем қабiлеттiлiгi жоқ ұйымдардың тiзiлiмiн жүргiзу", "Салық төлеушiлер мен салық салу объектiлерiн толық камералдық бақылау", "Еуразиялық экономикалық қоғамдастыққа мүше-мемлекеттердiң аумағында жеке тұлғалардың бiрыңғай салық куәландыруы куәлiктерi деректерiн алмасу және есепке алу", "Қазақстан Республикасының тұтастандырылған салықтық ақпараттық жүйесi", "Салық төлеушiлер мен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң аумақтық бөлiмшелерi үшiн хабарларды кепiлдендiрiлген жеткiзу мен ақпараттарды қорғау жүйесi", "Жеке тұлғалардың төлем көзiнен ұсталатын кiрiстерiн есепке алу", "Ipi кәсiпорындардың мониторингi", Акцизделетiн өнiмдердiң өндiрiсi мен айналымын мемлекеттiк реттеу ақпараттық жүйесi ақпараттық жүйелерiнiң пилоттық жобаларын әзiрлеу және дамыту; ақпараттық жүйелердi кеңейту және байланысты ұйымдастыру үшiн салық комитеттерiн серверлермен және компьютерлiк жабдықтармен қамтамасыз ету; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi мен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Салық комитетiнiң ведомстволық желiлерiнiң бiрiгуi шеңберiнде телекоммуникациялық жабдықтар сатып алу және байланыс арналарын кеңейту.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: автоматизация процессов управления государственным бюджетом и финансового контроля, а также обеспечение своевременной модернизации и оснащение средствами вычислительного, коммуникационного, сетевого оборудования и организационной техники, системного программного обеспечения, интегрирование информационных систем и обеспечение защиты информации, совершенствование интегрированной информационной системы Казначейства; создание и развитие информационных систем и телекоммуникаций общего назначения и информационных систем налогового администрирования в Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделениях.
5. Задачи бюджетной программы: разработка и создание информационно-финансовых интегрированных систем по совершенствованию системы управления бюджетными процессами, закупка лицензионного системного программного обеспечения и программных средств защиты информации и их технической поддержки, приобретение серверов для территориальных подразделений министерства, а также закупка сетевого оборудования, организационной техники и аппаратно-программных средств защиты информации; доработка интегрированной информационной системы Казначейства, создание резервного центра Казначейства, оборудование для резервного центра; разработка и развитие пилотных проектов информационных систем: "Ведение реестра неплатежных организаций", "Полный камеральный контроль налогоплательщиков и объектов налогообложения", "Учет и обмен данными свидетельств единого налогового удостоверения физического лица на территории государств членов Евразийского Экономического Сообщества", "Информационная налоговая интегрированная система Республики Казахстан", "Система гарантированной доставки сообщений и защиты информации для налогоплательщиков и для территориальных подразделений Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан", "Учет доходов физических лиц, облагаемых у источника выплаты", "Мониторинг крупных предприятий", информационной системы по Государственному регулированию производства и оборота подакцизной продукции; обеспечение налоговых комитетов серверами и компьютерным оборудованием для расширения информационных систем и для организации связи; приобретение телекоммуникационного оборудования и расширение каналов связи в рамках объединения ведомственных сетей Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   007       Қазақстан
Республи.
касының
Қаржы
министрлiгi
органдарының
ақпараттық
жүйелерін
құру және
дамыту
2        100  Қазынашылық.  Қазынашылық үшiн    Бiр     Қазақстан
тың ақпарат.  бағдарламалық       жылдың  Республи.
тық жүйесін   қамтамасыз етудi    iшiнде  касының
құру          пысықтау                    Қаржы
Резерв орталығына           министрлігі
серверлер (2 дана),
iлеспе тауарлар
және қызмет
көрсетулер, жүйелiк
бағдарламалық
өнiмдер сатып алу.
3        101  Ақпараттық    "Жеке тұлғалардың   Бiр     Қазақстан
жүйелердi,    төлем көзiнен       жылдың  Республи.
жалпы         салық caлынатын     iшiнде  касының
мақсаттағы    кiрiс eceбi"                Қаржы
телекомму.    ақпараттық жүйенiң          министрлігі
никацияларды  функционалдығын
және салық    кеңейту, оның
әкiмшiлiгi    iшiнде:
жүйелерiн     "Жеке тұлғалардың
құру және     төлем көзiнен
дамыту        салық caлынатын
кiрiс eceбi"
пилоттық ақпараттық
жүйесiн енгiзудiң
жұмыс iстеу
қабiлеттiлiгiн және
тиiмдiлiгiн
зерттеу; пилоттық
пайдаланудың
қорытындылары
бойынша жүйенi
кеңейтуге
техникалық
тапсырманы
пысықтау;
программалық
қамтамасыз етуге
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу, жүйенiң
программалық
модулдерiн
пысықтау; жобалық,
техникалық, оқу
құжаттамаларын
пысықтау;
мамандарды оқыту;
тираждау,
инсталляциялау
және жүйемен жұмыс
iстеу жөнiнде
консультациялар;
жаңғыртылған
жүйенi тираждау -
1 жүйе.
"ҚҚС төлеушiлердi
тiркеу. ҚҚС-нан
көшiрiп алынған
шот-фактуралар
тiзiлiмдерiн
қабылдау және
өңдеу жүйесi"
ақпараттық
жүйесiнiң
функционалдығын
кеңейту, оның
iшiнде: "ҚҚС
төлеушiлердi
тiркеу. ҚҚС-нан
көшiрiп алынған
шот-фактуралар
тізілiмдерiн
қабылдау және
өңдеу жүйесi"
пилоттық
ақпараттық жүйесiн
енгiзудiң жұмыс
iстеу қабiлеттiлi.
гiн және тиiмдiлi.
гiн зерттеу; пилот.
тық пайдаланудың
қорытындылары
бойынша жүйенi
кеңейтуге техникалық
тапсырманы пысықтау;
программалық
қамтамасыз етуге
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу,
жүйенiң программа.
лық модулдерiн
пысықтау; жобалық,
техникалық, оқу
құжаттамаларын
пысықтау; мамандар.
ды оқыту; тираждау,
инсталляциялау және
жүйемен жұмыс iстеу
жөнiнде консульта.
циялар; жаңғыртылған
жүйенi тираждау
- 1 жүйе.
"Салық есептiлiгiнiң
электрондық
нысандары" ақпарат.
тық жүйесiнiң
функционалдығын
кеңейту, оның
iшiнде: "Салық
есептілігінiң
электрондық
нысандары" пилоттық
ақпараттық жүйесiн
енгiзудiң жұмыс
iстеу қабiлеттiлiгiн
және тиiмдiлiгін
зерттеу;
пилоттық пайдалану.
дың қорытындылары
бойынша техникалық
тапсырманы пысықтау,
программалық
қамтамасыз етудi
жаңғырту және
жүйенiң оның iшiнде
ЕврАзЭҚ бойынша
келiсiмдер шеңбе.
рiнде деректер
алмасу жөнiндегi
программалық
модулдерiн пысықтау;
ақпараттық жүйе.
лерден деректердiң
көшуi, қашықтықтан
оқыту орталығына
арналған құжаттама.
лар мен электрондық
оқу курстарын
пысықтау, мамандар.
ды оқыту; жүйенi
пилоттық аймақта
тираждау, инсталля.
циялау; жүйенi
қолдау және әкiм.
шiлiктендiру;
жаңғыртылған жүйенi
тираждау - 1 жүйе.
"SAS технологиялары
негiзiнде деректердi
жан-жақты кешендi
талдау" ақпараттық
жүйесiнiң пилоттық
жобасын әзiрлеу
оның iшiнде: жүйенi
жасау және енгiзу
бойынша
ғылыми-зерттеу
жұмыстары, техника.
лық тапсырманы
әзiрлеу, программа.
лық қамтамасыз етудi
әзiрлеу ақпараттық
жүйелерден
деректердiң көшуi,
Қашықтықтан оқыту
орталығына арналған
құжаттамалар мен
электрондық оқу
курстарын пысықтау,
мамандарды оқыту;
жүйенi пилоттық
аймақта тираждау,
инсталляциялау;
iлеспе қызметтердi
көрсету; жүйені
қолдау және әкім.
шіліктендіру;
жүйенiң пилоттық
аймақта жұмыс
iстеу қабiлеттiлі.
гіне зерттеу жүргi.
зу; жүйенi тасы.
ғыштарды тираждау,
жүйенi дамыту
туралы caлық
төлеушiлерге арнал.
ған ақпараттық
телехабарлар үшiн
материалдар
дайындау - 1 жүйе;
Мұнай өнiмдерiн
өндiру және оның
айналымын
мемлекеттiк
реттеу жөнiндегi
ақпараттық жүйенiң
(клиенттiк бөлiк)
пилоттық жобасын
кеңейту, оның
iшiнде: жүйенi
жасау және енгiзу
бойынша
ғылыми-зерттеу
жұмыстары, техника.
лық тапсырманы
әзiрлеу, програм.
малық қамтамасыз
етудi әзiрлеу;
ақпараттық жүйе.
лерден деректердiң
көшуi, құжаттамалар
мен электрондық оқу
курстарын әзiрлеу,
мамандарды оқыту;
жүйенi пилоттық
аймақта тираждау,
инсталляциялау;
iлеспе қызметтердi
көрсету, жүйенi
қолдау және
әкiмшiлiктендiру;
жүйенiң пилоттық
аймақта жұмыс
iстеу қабiлеттi.
лiгiне зерттеу
жүргізу; жүйенi
тасығыштарды
тираждау, жүйенi
дамыту туралы
салық төлеушiлерге
арналған ақпараттық
телехабарлар үшiн
материалдар дайындау
- 1 жүйе.
"Ipi салық төлеушi.
лердiң электрондық
мониторингi" жүйесiн
кеңейту, оның
iшiнде: жүйенi
кеңейту және енгізу
жөнiндегi ғылыми-
зерттеу жұмыстары,
техникалық тапсыр.
маны әзiрлеу,
бағдарламалық
қамтамасыз етудi
жаңғырту және
жүйенiң жаңа
бағдарламалық
модульдерiн
әзiрлеу;
ақпараттық
жүйелерден
деректердiң көшуi,
Қашықтықтан оқыту
орталығына
арналған құжаттама.
лар мен электрондық
оқу курстарын
әзiрлеу, мамандарды
оқыту; жүйенi
пилоттық аймақта
инсталляциялау,
тираждау; iлеспе
қызметтердi
көрсету, жүйенi
қолдау және
әкiмшiлiктендіру;
жүйенiң пилоттық
аймақта жұмыс
iстеу қабiлеттiлi.
гiне зерттеу
жүргiзу; жүйенi
тасығыштарды ти.
раждау, жүйенi
дамыту туралы
салық төлеушi.
лерге арналған
ақпараттық
телехабарлар үшiн
материалдар дайындау
- 1 жүйе.
"Тұтастандырылған
салықтық ақпараттық
жүйе ТСАЖ" ақпарат.
тық жүйесiнiң
функционалдығын
кеңейту, оның
iшiнде:
программалық
модулдiң ЕврАзЭҚ
мүше - мемлекеттерi
салық қызметтерiмен
өзара iс-қимылы
бойынша техникалық
тапсырмаларды
әзiрлеу, ЕврАзЭҚ
шеңберiнде
ақпараттық жүйелер.
мен өзара iс-қимылды
жүзеге асыру үшiн
"Тұтастандырылған
салықтық ақпараттық
жүйе" ақпараттық
жүйесiн жаңғырту;
Тұтастандырылған
салықтық ақпараттық
жүйеден резиденттер
және резидент
еместер бойынша
деректер көшуi,
Қашықтықтан оқыту
орталығына арналған
құжаттамалар мен
электрондық оқу
курстарын әзiрлеу,
36 маманды оқыту;
жүйенi пилоттық
аймақта тираждау,
инсталляциялау;
iлеспе қызметтер
көрсету, қолдау
және әкiмшiлiктен.
дiру; программалық
қамтамасыз етудiң
пилоттық аймақта
жұмыс iстеу
қабiлеттiлiгiне
зерттеу жүргiзу;
жүйенi тасымалдау.
шыларды тираждау
- 1 жүйе (модуль).
"Салық төлеушiлер
мен Қазақстан
Республикасының
Қаржы министрлiгi
Салық комитетiнiң
аумақтық бөлiмшелерi
үшiн хабарларды
кепiлдендiрiлген
жеткiзу мен
ақпараттарды қорғау
жүйесi" ақпараттық
жүйесiн кеңейту,
оның iшiнде:
пилоттық жүйенiң
жұмыс iстеу қабi.
леттiлiгiне және
тиiмдiлігіне
зерттеу жүргiзу;
жүйенi кеңейтуге
техникалық
тапсырмаларды
пысықтау;
программалық
қамтамасыз етуге
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу,
жүйенiң программалық
модулдерiн пысықтау;
жобалық, техникалық,
оқу құжаттамасын
пысықтау; мамандарды
оқыту; тираждау,
инсталляциялау және
жүйемен жұмыс iстеу
бойынша консульта.
циялар; жаңғыртылған
жүйенi тираждау -
1 жүйе.
"Алкоголь өнiмдерiн
өндiруге және олар.
дың айналымына
бақылау жасау"
ақпараттық жүйесiн
дамыту, оның iшiнде:
жүйенi жасау және
енгiзу бойынша
ғылыми-зерттеу
жұмыстары,
техникалық
тапсырманы әзiрлеу,
программалық
қамтамасыз етудi
әзiрлеу; ақпараттық
жүйелерден дерек.
тердiң көшуi,
құжаттамалар мен
электрондық оқу
курстарын әзiрлеу,
мамандарды оқыту;
жүйенi пилоттық
аймақта тираждау,
инсталляциялау;
iлеспе қызметтердi
көрсету; жүйенi
қолдау және
әкiмшiлiктендiру;
жүйенiң пилоттық
жұмыс iстеу
қабiлеттiлiгiне
зерттеу жүргiзу;
жүйенi тасығыш.
тарды тираждау,
жүйенi дамыту
туралы салық
төлеушiлерге
арналған
ақпараттық
телехабарлар
үшiн материалдар
дайындау - 1 жүйе.
Салық төлеушiлер
мен салық салу
объектiлерiн
толық камералдық
бақылау жүйесiн
әзiрлеу оның
iшiнде: жүйенi
жасау және енгiзу
бойынша ғылыми-
зерттеу жұмыстары,
техникалық тапсыр.
маны әзiрлеу,
программалық
қамтамасыз етудi
әзiрлеу; ақпараттық
жүйелерден
деректердiң көшуi,
құжаттамалар мен
электрондық оқу
курстарын әзiрлеу,
мамандарды оқыту;
жүйенi пилоттық
аймақта тираждау,
инсталляциялау;
iлеспе қызметтердi
көрсету; жүйенi
қолдау және
әкiмшiлiктендiру;
жүйенiң пилоттық
аймақта жұмыс
iстеу қабiлеттiлi.
гiне зерттеу
жүргiзу; жүйенi
тасығыштарды
тираждау, жүйенi
дамыту туралы
салық төлеушiлерге
арналған ақпараттық
телехабарлар үшiн
материалдар
дайындау - 1 жүйе.
"Төлем қабiлеттiлi.
гi жоқ және
банкроттық"
ақпараттық жүйесiнiң
пилоттық жобасын
дамыту, оның iшiнде:
жүйенi жасау және
енгiзу жөнiндегi
ғылыми-зерттеу
жұмыстар, тexникалық
тапсырманы әзiрлеу,
программалық қамта.
масыз етудi әзiрлеу,
ақпараттық жүйелерден
деректердiң көшуi,
Қашықтықтан оқыту
орталығына арналған
құжаттамалар мен
электрондық оқу
курстарын әзiрлеу,
мамандарды оқыту;
жүйенi пилоттық
аймақта тираждау,
инсталляциялау;
iлеспе қызметтердi
көрсету, жүйенi
қолдау және
әкiмшiлiктендiру;
жүйенiң пилоттық
аймақта жұмыс
iстеу қабiлеттiлi.
гiне зерттеу
жүргiзу; жүйенi
тасығыштарды тираж.
дау, жүйенi дамыту
туралы салық төлеу.
шiлерге арналған
ақпараттық теле.
хабарлар үшiн
материалдар
дайындау - 1 жүйе.
"Еуразиялық
экономикалық
қоғамдастыққа
мүше-мемлекеттердiң
аумағында жеке
тұлғалардың бiрыңғай
салық куәландыруы
куәлiктерi деректе.
рiн алмасу және
есепке алу" жүйесiн
әзiрлеу және енгiзу,
оның iшiнде:
жүйені жасау және
енгiзу бойынша
ғылыми-зерттеу
жұмыстар, техникалық
тапсырманы әзiрлеу,
программалық
қамтамасыз етудi
әзiрлеу; ақпараттық
жүйелерден
деректердiң көшуi,
құжаттамалар мен
электрондық оқу
курстарын әзiрлеу,
мамандарды оқыту;
жүйенi пилоттық
аймақта тираждау,
инсталляциялау;
iлеспе қызметтердi
көрсету, жүйенi
қолдау және
әкiмшiлiктендiру;
жүйенiң пилоттық
аймақта жұмыс
iстеу қабiлеттiлi.
гiне зерттеу
жүргiзу; жүйенi
тасығыштарды
тираждау, жүйенi
дамыту туралы
салық төлеушiлерге
арналған ақпараттық
телехабарлар үшiн
материалдар
дайындау - 1 жүйе.
Қазақстан Республи-
касы Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
ақпараттық жүйелері
үшін 9 дана орталық
және облыстық деңгей-
дегі серверлер сатып
алу.
Қазақстан
Республикасының
Қаржы министрлiгі
Салық комитетiнiң
аумақтық
бөлiмшелерiнде
құрылымданған
кабельдiк жүйенi
орнату - 300
жұмыс орнына.
Қазақстан
Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетiнiң
аумақтық
бөлiмшелерiнде
ақпаратты өңдеу
орталықтары үшiн
компьютерлер сатып
алу - 300 дана.
Қазақстан
Республикасының
Қаржы министрлiгi
Салық комитетiнiң
8 аумақтық
бөлiмшелерi үшiн
талшықты-оптикалық
байланыс желiсiн
тарту;
Ақпараттық жүйе
мен пилоттық енгізуді
стендтiк тестілеудi
қамтамасыз ету үшiн
серверлер сатып
алу - 3 дана;
Жылдам принтерлер
сатып алу - 10 дана
"Салық есептiлiгiнiң
электрондық
нысандары", "Жеке
тұлғалардың төлем
көзiнен ұсталатын
кiрiстерiн есепке
алу" "ҚҚС
төлеушiлердi тiркеу.
ҚҚС-нан көшiрiп
алынған шот-
фактуралардың
тiзiлiмдерiн
қабылдау және
өңдеу жүйесi"
ақпараттық
жүйелерiне арналған
серверлiк жабдықтар.
дың қуаттылығын
арттыру үшiн жедел
жады және қатты
дискілер сатып алу
Сәтпаев қаласы
бойынша Салық
комитетi үшiн
мынадай жабдықтар
сатып алу:
(RISC - cepвep
-1 дана. INTEL
- cepвep - 2 дана.);
компьютерлiк
жабдықтар - 20 дана,
лазерлiк, желiлiк
принтерлер - 2 дана;
автосканер - 1 дана;
20 жұмыс орнына
арналған құрылым.
данған кабелдiк
жүйенi орнатуға
желiлік жабдықтар.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   007        Создание и
развитие
информа-
ционных
систем
органов
Министер-
ства фи-
нансов
Республики
Казахстан
2         100  Создание   Доработка программного    В те-  Минис-
информа-   обеспечения для Казначей- чение  терство
ционной    ства.                     года   финансов
системы    Приобретение серверов для        Респуб-
Казна-     резервного центра                лики
чейства    (2 шт.), сопутствующих           Казах-
товаров и услуг, систем-         стан
ных программных продук-
тов.
3         101  Создание   Расширение функциональ-   В те-  Минис-
и развитие ности информационной      чение  терство
информа-   системы "Учет доходов     года   финансов
ционных    физических лиц, облагае-         Респуб-
систем,    мых у источника выплаты",        лики
телекомму- в том числе: обследование        Казах-
никаций    работоспособности и              стан
общего     эффективности внедрения
назначения пилотной информационной
и систем   системы "Учет доходов
налогово-  физических лиц, облагае-
го адми-   мых у источника выплаты";
нистриро-  доработка технического
вания      задания на расширение
системы по итогам пилот-
ной эксплуатации; внесе-
ние изменений и дополне-
ний в программное обеспе-
чение, доработка прог-
раммных модулей системы;
доработка проектной, тех-
нической, учебной доку-
ментации; обучение спе-
циалистов; консультации
по тиражированию,
инсталляции и работе с
системой; тиражирование
модернизированной системы
- 1 система.
Расширение функциональ-
ности информационной сис-
темы "Регистрация пла-
тельщиков НДС. Система
приема и обработки реест-
ров счетов-фактур, выпи-
санных с НДС", в том
числе: обследование
работоспособности и эффек-
тивности внедрения пилот-
ной информационной системы
"Регистрация плательщиков
НДС. Система приема и
обработки реестров счетов-
фактур, выписанных с НДС",
доработка технического
задания на расширение
системы по итогам пилотной
эксплуатации; внесение
изменений и дополнений в
программное обеспечение,
доработка программных
модулей системы; доработка
проектной, технической,
учебной документации;
обучение специалистов;
консультации по тиражиро-
ванию, инсталляции и
работе с системой; тира-
жирование модернизиро-
ванной системы - 1 сис-
тема.
Расширение функциональ-
ности информационной
системы "Электронные
формы налоговой отчет-
ности", в том числе:
обследование работоспо-
собности и эффективности
внедрения пилотной инфор-
мационной системы "Элек-
тронные формы налоговой
отчетности", доработка
технического задания по
итогам пилотной эксплуа-
тации, модернизация прог-
раммного обеспечения и
доработка программных
модулей системы, в том
числе по обмену данными
в рамках соглашений по
ЕврАзЭС; миграция данных
из информационных систем,
доработка документации и
учебных электронных кур-
сов для Дистанционного
Центра обучения, обучение
специалистов; инсталля-
ция, тиражирование сис-
темы в пилотной зоне;
поддержка и администри-
рование системы; тиражи-
рование модернизированной
системы - 1 система.
Разработка пилотного
проекта информационной
системы "Комплексный
многомерный анализ данных
на основе технологий
SAS", в том числе:
научно-исследовательские
работы по созданию и
внедрению системы, разра-
ботка технического зада-
ния, разработка программ-
ного обеспечения; мигра-
ция данных из информа-
ционных систем, разра-
ботка документации и
учебных электронных кур-
сов для Дистанционного
Центра обучения, обучение
специалистов; инсталляция,
тиражирование системы в
пилотной зоне; оказание
сопутствующих услуг,
поддержка и администриро-
вание системы; проведение
обследования работоспособ-
ности системы в пилотной
зоне; тиражирование носи-
телей системы, подготовка
материалов для информа-
ционных телепередач для
налогоплательщиков о раз-
витии системы - 1 система.
Расширение пилотного
проекта информационной
системы по государствен-
ному регулированию произ-
водства и оборота нефте-
продуктов (клиентская
часть) в том числе:
научно-исследовательские
работы по созданию и
внедрению системы, разра-
ботка технического зада-
ния, разработка программ-
ного обеспечения; мигра-
ция данных из информа-
ционных систем, разра-
ботка документации и
учебных электронных кур-
сов, обучение специалис-
тов; инсталляция, тиражи-
рование системы в пилот-
ной зоне; оказание сопут-
ствующих услуг, поддержка
и администрирование сис-
темы; проведение обследо-
вания работоспособности
системы в пилотной зоне;
тиражирование носителей
системы, подготовка мате-
риалов для информационных
телепередач для налого-
плательщиков о развитии
системы - 1 система.
Расширение системы "Элек-
тронный мониторинг круп-
ных налогоплательщиков, в
том числе: научно-иссле-
довательские работы по
расширению и внедрению
системы, разработка
технического задания,
модернизация программного
обеспечения и разработка
новых программных модулей
системы; миграция данных
из информационных систем,
разработка документации и
учебных электронных курсов
для Дистанционного Центра
обучения, обучение специа-
листов; инсталляция, тира-
жирование системы в пилот-
ной зоне; оказание сопут-
ствующих услуг, поддержка
и администрирование сис-
темы; проведение обследо-
вания работоспособности
системы в пилотной зоне;
тиражирование носителей
системы, подготовка мате-
риалов для информационных
телепередач для налого-
плательщиков о развитии
системы - 1 система.
Расширение функциональ-
ности информационной
системы "Информационная
налоговая интегрированная
система ИНИС", в том
числе: разработка техни-
ческого задания программ-
ного модуля по взаимодей-
ствию с налоговыми служ-
бами ЕврАзЭС, модерни-
зация программного обес-
печения "Информационная
налоговая интегрированная
система" для осуществле-
ния взаимодействия с
информационными системами
в рамках ЕврАзЭС; миграция
данных из Информационной
налоговой интегрированной
системы" по резидентам и
нерезидентам, разработка
документации и учебных
электронных курсов для
Дистанционного Центра
обучения, обучение 36
специалистов; инсталляция,
тиражирование системы в
пилотной зоне; оказание
сопутствующих услуг,
поддержка и администриро-
вание; проведение обсле-
дования работоспособности
программного обеспечения
в пилотной зоне; тиражи-
рование носителей системы
- 1 система (модуль).
Расширение информационной
системы "Система гаранти-
рованной доставки сообще-
ний и защиты информации
для налогоплательщиков и
территориальных подразде-
лений Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан", в
том числе: обследование
работоспособности и
эффективности работоспо-
собности пилотной сис-
темы; доработка техничес-
кого задания на расшире-
ние системы; внесение
изменений и дополнений в
программное обеспечение,
доработка программных
модулей системы; доработ-
ка проектной, техничес-
кой, учебной документа-
ции; обучение специалис-
тов; консультации по
тиражированию, инсталля-
ции и работе с системой;
тиражирование модернизи-
рованной системы - 1
система.
Развитие информационной
системы "Контроль за
оборотом и производством
алкогольной продукции",
в том числе: научно-
исследовательские работы
по созданию и внедрению
системы, разработка тех-
нического задания, разра-
ботка программного обеспе-
чения; миграция данных из
информационных систем,
разработка документации и
учебных электронных кур-
сов, обучение специалис-
тов; инсталляция, тиражи-
рование системы в пилотной
зоне; оказание сопутствую-
щих услуг, поддержка и
администрирование системы;
проведение обследования
работоспособности системы
в пилотной зоне; тиражи-
рование носителей системы,
подготовка материалов для
информационных телепере-
дач для налогоплательщи-
ков о развитии системы
- 1 система.
Разработка системы пол-
ного камерального контроля
налогоплательщиков и
объектов налогообложения,
в том числе: научно-иссле-
довательские работы по
созданию и внедрению сис-
темы, разработка техни-
ческого задания, разра-
ботка программного обес-
печения; миграция данных
из информационных систем,
разработка документации
и учебных электронных
курсов, обучение специа-
листов; инсталляция,
тиражирование системы в
пилотной зоне; оказание
сопутствующих услуг,
поддержка и администри-
рование системы; прове-
дение обследования
работоспособности сис-
темы в пилотной зоне;
тиражирование носителей
системы, подготовка
материалов для информа-
ционных телепередач для
налогоплательщиков о раз-
витии системы - 1 система.
Развитие пилотного проекта
информационной системы
"Неплатежеспособность и
банкротство", в том числе:
научно-исследовательские
работы по созданию и
внедрению системы, разра-
ботка технического зада-
ния, разработка программного
обеспечения; миграция
данных из информационных
систем, разработка доку-
ментации и учебных элект-
ронных курсов для Дистан-
ционного Центра обучения,
обучение специалистов;
инсталляция, тиражирова-
ние системы в пилотной
зоне; оказание сопутст-
вующих услуг, поддержка и
администрирование сис-
темы; проведение обследо-
вания работоспособности
системы в пилотной зоне;
тиражирование носителей
системы, подготовка
материалов для информа-
ционных телепередач для
налогоплательщиков о раз-
витии системы - 1 система.
Разработка и внедрение
системы учета и обмена
данными свидетельств
единого налогового удос-
товерения физического
лица на территории госу-
дарств-членов Евразийского
Экономического Сообщества,
в том числе: научно-иссле-
довательские работы по
созданию и внедрению
системы, разработка тех-
нического задания, разра-
ботка программного обес-
печения; миграция данных
из информационных систем,
разработка документации и
учебных электронных кур-
сов, обучение специалис-
тов; инсталляция, тиражи-
рование системы в пилотной
зоне; оказание сопутст-
вующих услуг, поддержка и
администрирование системы;
проведение обследования
работоспособности системы
в пилотной зоне; тиражи-
рование носителей системы,
подготовка материалов для
информационных телепередач
для налогоплательщиков о
развитии системы - 1 сис-
тема.
Приобретение серверов
центрального и областного
уровня для информационных
систем Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан - 9 штук
Построение структуриро-
ванной кабельной системы в
территориальных подразде-
лениях Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан - 300
рабочих мест.
Приобретение компьютеров
для центров обработки
информации в террито-
риальные подразделения
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан в
количестве - 300 штук.
Прокладка волоконно-опти-
ческой линии связи для 8
территориальных подразде-
лений Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан.
Приобретение серверов для
обеспечения стендового
тестирования информацион-
ных систем и пилотного
внедрения - 3 штуки.
Приобретение скоростных
принтеров - 10 штук.
Приобретение оперативной
памяти и жестких дисков
для увеличения мощности
серверного оборудования
для информационных систем
"Электронные формы нало-
говой отчетности", "Учет
доходов физических лиц,
облагаемых у источника
выплаты", "Регистрация
плательщиков НДС. Система
приема и обработки реест-
ров счетов-фактур, выпи-
санных с НДС".
Приобретение оборудования
для Налогового комитета
по городу Сатпаеву:
компьютерное оборудование
- 20 шт.; принтеры лазер-
ные, сетевые - 2 шт.;
автосканер - 1 шт; сете-
вое оборудование для
построения структуриро-
ванной кабельной системы
на 20 рабочих мест.

4   102       Қазақстан     Желiлiк жабдықтар   Бір     Қазақстан
Республикасы  (20 дана),          жылдың  Республи.
Қаржы         принтерлер          ішінде  касының
Министр.      (32 дана),                  Қаржы
лігінiң       серверлер                   министрлігі
ақпараттық    (16 дана),
жүйелерiн     сканерлер
құру және     (32 дана),
дамыту        жүйелiк бағдарла.
малар, лицензиялар,
сертификаттар,
iлеспе тауарлар
және қызмет
көрсетулер сатып
алу.
ҚР Қаржы министр.
лiгi органдарының
ақпараттық жүйелер.
дi құру, дамыту
және енгiзу,
ақпараттық жүйеле.
рiн бiрiктiру.
ҚР ҚМ органдарының
ақпараттық жүйе.
лерiн дамыту және
бiрiктiру жөнiндегi
консалтингтiк
қызмет көрсетулердi
алу, мамандарға
ақпараттық техноло.
гияларды оқыту.
Бағдарламалық
қамтамасыз етудi
әзiрлеу жөнiндегi
iлеспе қызметтердi
алу, аумақтық
бөлiмшелерге оқыту,
консультация беру
үшiн құрылымданған
кабельдiк жүйенi
орнату.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: бюджет рәсiмдерiн, жаңа технологиялық шешiмдер базасында мемлекеттiң талаптары мен міндеттемелерiн ақпараттандырудың қазiргi заманғы деңгейiн қамтамасыз ету, сондай-ақ есептеу желiсi мен ақпарат қорғау ресурстарын тиiмдi басқаруды және мониторингiн қамтамасыз ету; мемлекеттiк бюджеттiң уақытылы атқарылуын және жергiлiктi бюджеттерге есеп-кассалық қызмет көрсетiлуiн қамтамасыз ету, сапасы мен жеделдiгiн арттыру, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетінде және оның аумақтық бөлiмшелерiнде ақпараттық жүйелердiң үздiксiз жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету; Internet, электрондық почта көмегiмен салық есептiлiгін қабылдау, қағаз тасығышта стандартты нысандарды электрондық сканерлеу, декларацияларды толтыруды және өңдеудi оңтайландыру, салық төлеушiлердiң салық декларациясын тапсыруын оңайлату, салық әкiмшiлiктендiруiн жетiлдiру, хабарламалар (ақпараттар) қорғауды және кепiлдендiрiлген жеткiзудi қамтамасыз ету. Салықтық әкiмшiлiктендiру процестерiн автоматтандыру, ақпарат сапасын және жеделдiгiн арттыру, салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдердің дұрыс есептелуiн және уақтылы төленуiн бақылайтын талдамалы жүйе құру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
148-қосымша
Ескерту. 148-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K қаулысымен .
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Алматы қаласын сумен қамтамасыз
ету және суды бұру жобасын кредиттеу"
деген 009 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты

4         102  Создание и Приобретение сетевого     В те-  Минис-
развитие   оборудования (20 шт.),    чение  терство
информа-   принтеров (32 шт.), сер-  года   финансов
ционных    веров (16 шт.), сканеров         Респуб-
систем     (32 шт.), системных прог-        лики
Минис-     раммных продуктов, лицен-        Казах-
терства    зий, сертификатов, сопут-        стан
финансов   ствующих товаров и услуг.
Республики Создание, развитие и
Казахстан  внедрение информационных
систем, интеграция инфор-
мационных систем органов
Министерства финансов РК.
Получение консалтинговых
услуг по развитию и
интеграции информационных
систем органов МФ РК,
обучение специалистов
информационным техноло-
гиям.
Получение сопутствующих
услуг по разработке
программного обеспечения,
построения структуриро-
ванной кабельной системы
для территориальных под-
разделений, обучению,
консультации.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства РК от 27 декабря 2004 года N 197ая .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение современного уровня информатизации бюджетных процедур, требований и обязательств государства на базе новых технологических решений и инструментальных средств, а также обеспечение эффективного управления и мониторинга ресурсами вычислительной сети и защиты информации; обеспечение своевременного исполнения государственного бюджета и расчетно-кассового обслуживания местных бюджетов, повышение качества и оперативности, обеспечение бесперебойной работы информационных систем в Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделениях; прием налоговой отчетности с помощью Internet, электронной почты, электронного сканирования стандартных форм на бумажном носителе, оптимизация заполнения и обработки деклараций, упрощение сдачи налоговых деклараций налогоплательщиками, усовершенствование налогового администрирования, обеспечение защиты и гарантированной доставки сообщений (информации), Автоматизация процессов налогового администрирования, повышение качества и оперативности информации, создание аналитической системы, позволяющей контролировать правильность исчисления и своевременность уплаты налогов и других обязательных платежей в бюджет.
Приложение 148
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 009
"Кредитование проекта водоснабжения и
водоотведения города Алматы" на 2004 год

1. Құны: 1 106400 мың теңге (бiр миллиард бiр жүз алты миллион төрт жүз мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Француз Республикасының Үкiметi мен Қазақстан Республикасының Yкiметi арасындағы қаржыландыру туралы хаттаманы (Алматы қаласының сумен қамтамасыз ету және кәрiз инфрақұрылымын оңалту мен жаңғырту жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылы 11 шiлдедегi Заңы , "Алматы қаласын сумен жабдықтау мен су қашыртқы жүйесiн жаңғыртуды және қайта құруды жетiлдiру жобасына арналған Франция Үкiметiнiң сыртқы заемын тарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылы 27 маусымдағы N 960 қаулысы , "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2003-2005 жылдарға арналған индикативтiк жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегі N 1000 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Алматы қаласының сумен қамтамасыз ету және кәріз инфрақұрылымын оңалту мен жаңғырту" жобасы бойынша қаржыландыру туралы хаттамаға сәйкес Алматы облысының жергiлiктi бюджетiне республикалық бюджеттен кредит бөлу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жобаны iске асырылуын жүзеге асыру үшiн қаражатпен қаржыландыруды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   009       Алматы        Төлеуге ұсынылған   2004    Қазақстан
қаласын       шоттарға сәйкес     жылдың  Республи.
сумен         қаржы қаражатының   ішінде  касының
қамтамасыз    бөлiнуiн қамтамасыз         Қаржы
ету және      ету                         Министрлiгi,
суды бұру                                 Алматы
жобасын                                   қаласының
кредиттеу                                 әкiмi
__________________________________________________________________

1. Стоимость: 1106400 тысяч тенге (один миллиард сто шесть миллионов четыреста тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 11 июля 2001 года "О ратификации Протокола о финансировании между Правительством Французской Республики и Правительством Республики Казахстан (Проект реабилитации и модернизации инфраструктуры водообеспечения и канализации города Алматы)", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2000 года N 960 "О привлечении внешнего займа Правительства Франции для проекта модернизации и реконструкции системы водоснабжения и водоотведения города Алматы", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов на 2003-2005 годы, финансируемых из республиканского бюджета".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выделение кредита из республиканского бюджета местному бюджету города Алматы в соответствии с Протоколом о финансировании по проекту "Реабилитация и модернизация инфраструктуры водообеспечения и канализации города Алматы".
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение финансирования для осуществления реализации проекта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   009        Кредитова- Обеспечение выделения     В те-  Минис-
ние проек- финансовых средств сог-   чение  терство
та водо-   ласно предъявленным к     2004   финансов
снабжения  оплате счетам.            года   Респуб-
и водо-                                     лики
отведения                                   Казах-
города                                      стан,
Алматы                                      Аким
города
Алматы
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Алматы қаласын сумен қамтамасыз ету жүйесiнiң техникалық жағдайын жақсарту, жаңа технологияларды енгiзу, Алматы қаласының су құбыры-кәрiз қызметiнiң қаржылық тұрақтылығын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
149-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше
жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар
үшiн Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервi"
деген 010 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 9428000 мың теңге (тоғыз миллиард төрт жүз жиырма сегiз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы , "Қазақстан Республикасының Yкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiмен анықталған табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар жөнiнде iс-шаралар өткiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
_________________________________________________________________
1   010       Табиғи және   Қазақстан           Бiр     Республи.
тexногендiк   Республикасы        жылдың  калық
сипаттағы     Үкiметiнiң          iшiнде  бюджеттiк
төтенше       шешiмдерiмен                бағдарла.
жағдайларды   анықталады                  малардың
жою және өзге                             әкiмшiлерi,
де күтпеген                               облыс.
шығыстар үшiн                             тардың,
Қазақстан                                 Астана,
Республикасы                              Алматы
Үкiметiнiң                                қалала.
резервi                                   рының
әкiмдерi
_________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: улучшение технического состояния системы водоснабжения города Алматы, внедрение новых технологий, обеспечение финансовой устойчивости водопроводно-канализационной службы города Алматы.
Приложение 149
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Резерв Правительства Республики Казахстан
для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера и иных непредвиденных расходов"
на 2004 год
1. Стоимость: 9428000 тысяч тенге (девять миллиардов четыреста двадцать восемь миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 13 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы.
5. Задачи бюджетной программы: проведение мероприятий по ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иным непредвиденным расходам, определяемых решениями Правительства Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   010        Резерв     Определяются решениями    В те-  Админи-
Прави-     Правительства Республики  чение  страторы
тельства   Казахстан                 года   респуб-
Республики                                  ликан-
Казахстан                                   ских
для ликви-                                  бюджет-
дации                                       ных
чрезвычай-                                  прог-
ных ситуа-                                  рамм,
ций при-                                    местные
родного и                                   исполни-
техноген-                                   тельные
ного ха-                                    органы
рактера и                                   облас-
иных не-                                    тей,
предвиден-                                  городов
ных расхо-                                  Астаны и
дов                                         Алматы
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстарды жүзеге асыру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
150-қосымша
Ескерту. 150-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K қаулысымен .
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша мiндеттемелердi орындау"
деген 011 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 12100980 мың теңге (он екi миллиард бір жүз миллион тоғыз жүз сексен мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Заңының 17, 25-баптары , "Үкiметтiк заемдарды, жергiлiктi атқарушы органдардың заемдарын және мемлекеттiк кепiлдiктерi бар мемлекеттiк емес заемдарды өтеу және оларға қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 88 қаулысы , "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттік мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептiлiк нысандарын жүргiзу (мерзiмдiлiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қарыз алушы қарыз туралы шартқа (келiсiмге) сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес банкрот деп танылған және (немесе) таратылған қарыз алушы үшiн мемлекет кепiлдiк берген қарызды мерзiмiнен бұрын өтеудi көздейтiн "Мемлекеттiк және мемлекет кепілдiк берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Заңының 25-бабына сәйкес одан тиесiлi төлемдердi төлемеген жағдайда Қазақстан Республикасының кредит берушiлер алдындағы мiндеттемелерiн орындауы, Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес қарыздар бойынша дефолт фактiсiне жол бермеу. <*>
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қарыз алушы кепiлдiкпен қамтамасыз етiлген қарызды төлем мерзiмi басталған күнi және 2004 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегiнде, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес банкрот деп танылған және (немесе) таратылған қарыз алушы үшiн мемлекет кепiлдiк берген қарызды мерзiмiнен бұрын өтеудi көздейтiн "Мемлекеттiк және мемлекет кепілдiк берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Заңының 25-бабына сәйкес толық немесе iшiнара өтемеген жағдайда, мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес қарыздар бойынша негiзгi борышты, сыйақыны, басқа да төлемдердi өтеу. <*>

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и осуществление иных непредвиденных расходов.
Приложение 150
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 011
"Выполнение обязательств по государственным гарантиям"
на 2004 год
1. Стоимость: 12100980 тысяч тенге (двенадцать миллиардов сто миллионов девятьсот восемьдесят тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 17 25_ Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге", постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 88 "Об утверждении Правил погашения и обслуживания правительственных займов, займов местных исполнительных органов и негосударственных займов, имеющих государственные гарантии", постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выполнение обязательств Республики Казахстан перед кредиторами в случае неуплаты заемщиком причитающихся с него согласно договору (соглашению) о займе платежей, недопущение факта дефолта по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, а также в соответствии со статьей 25 Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге", предусматривающей возможность досрочного погашения гарантированного государством займа за заемщика, признанного банкротом и (или) ликвидированного в соответствии с законодательством Республики Казахстан. <*>
Сноска. Пункт 4 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
5. Задачи бюджетной программы: выплата основного долга, вознаграждения, прочих платежей по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии, в случае, если обеспеченный гарантией заем не будет погашен заемщиком полностью или частично на день наступления срока платежа, и в пределах средств предусмотренных республиканским бюджетом на 2004 год, а также в соответствии со статьей 25 Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге", предусматривающей возможность досрочного погашения гарантированного государством займа за заемщика, признанного банкротом и (или) ликвидированного в соответствии с законодательством Республики Казахстан. <*>
Сноска. Пункт 5 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
_________________________________________________________________
1   011       Мемлекеттiк   Заңнамада           Жылдың  Қазақстан
кепiлдiктер   белгiленген         iшiнде  Республи.
бойынша       тәртiппен                   касының
мiндетте.     мемлекет кепiлдiк           Қаржы
мелердi       берген қарыздарды           министрлiгі
орындау       өтеу және оған
қызмет көрсету
_________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: кепiлдiктер бойынша мiндеттемелердi орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
151-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Касса алшақтығын жабуда төмен тұрған бюджеттердi кредиттеу
үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi"
деген 012 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 600000 мың теңге (алты жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 13, 22-баптары .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: кассалық алшақтықты жабуға төмен тұрған бюджеттерге кредит беру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: кассалық алшақтық болған жағдайда төмен тұрған бюджеттердiң шығын бөлiгiн орындауды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
_________________________________________________________________

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   011        Выполнение Погашение и обслуживание  В те-  Минис-
обяза-     гарантированных государ-  чение  терство
тельств по ством займов в установ-   года   финансов
государст- ленном законодательством         Респуб-
венным     порядке                          лики Ка-
гарантиям                                   захстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение обязательств по государственным гарантиям.
Приложение 151
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 012
"Специальный резерв Правительства Республики Казахстан
для кредитования нижестоящих бюджетов на покрытие
кассового разрыва" на 2004 год
1. Стоимость: 600000 тысяч тенге (шестьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 13 22_ Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: кредитование нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение выполнения расходной части нижестоящих бюджетов в случае наступления кассового разрыва.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

1   012       Касса         Қазақстан           Жылдың  Қазақстан
алшақтығын    Республикасы        iшiнде  Республи.
жабуда төмен  Үкiметiнiң шешiмi           касының
тұрған        болған кезде                Қаржы
бюджеттердi   кассалық                    министрлiгi
кредиттеу     алшақтықты жабуға
үшін          төмен тұрған
Қазақстан     бюджеттерге
Республикасы  кредит беру
Yкiметiнiң
арнайы
резервi
_________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: қаржы жылы шегiнде мерзiмi алты айға дейiн төмен тұрған бюджеттердiң шығыс бөлiгiн орындауды қамтамасыз ету үшiн кассалық айырманы жабуға төмен тұрған бюджеттерге кредит беру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
152-қосымша
Ескерту. 152-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K қаулысымен .
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Үкiметтiк қарызды қамтамасыз ету"
деген 013 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 37548987 мың теңге (отыз жетi миллиард бес жүз қырық сегіз миллион тоғыз жүз сексен жеті мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы N 464-I Заңының 11-бабы , "Қазақстан Республикасының Үкiметтiк қарыз алуын және жергiлiктi атқарушы органдарының қарыз алуын жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 8 маусымдағы N 874 қаулысы , "Үкiметтiк заемдары, жергiлiктi атқарушы органдардың заемдарды өтеу және оларға қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 88 қаулысы , "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептiлiк нысандарын жүргiзу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiн бекiту туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының үкiметтiк борышына қызмет көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: үкiметтiк қарыздар бойынша сыйақыларды (мүдделердi) төлеу үкiметтiк қарыздарды тартудың комиссиондық сыйақыларын төлеу.

1   012        Специаль-  Предоставление кредитов   В те-  Минис-
ный резерв нижестоящим бюджетам на   чение  терство
Прави-     покрытие кассового раз-   года   финансов
тельства   рыва при наличии решения         Респуб-
Республики Правительства Республики         лики
Казахстан  Казахстан                        Казах-
для креди-                                  стан
тования
нижесто-
ящих бюд-
жетов на
покрытие
кассового
разрыва
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: предоставление кредитов нижестоящим бюджетам на покрытие кассового разрыва для обеспечения выполнения расходной части нижестоящих бюджетов на срок до шести месяцев в пределах финансового года.
Приложение 152
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 013
"Обслуживание правительственного долга"
на 2004 год
1. Стоимость: 37548987 тысяч тенге (тридцать семь миллиардов пятьсот сорок восемь миллионов девятьсот восемьдесят семь тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 11 Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге", постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2000 года N 874 "Об утверждении Правил осуществления правительственного заимствования и заимствования местными исполнительными органами Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 88 "Об утверждении Правил погашения и обслуживания правительственных займов, займов местных исполнительных органов и негосударственных займов, имеющих государственные гарантии", постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обслуживание правительственного долга Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: выплата вознаграждений (интересов) по правительственным займам, оплата комиссионных вознаграждений за привлечение правительственных займов.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
_________________________________________________________________
1   013       Үкiметтiк
қарызды
қамтамасыз
ету
2        100  Займдар       Үкіметтік қарыздар  Жылдың  Қазақстан
бойынша       бойынша сыйақыларын iшiнде  Республи.
сыйақыларды   (мүдделердi) төлеу          касының
(мүдделердi)                              Қаржы
төлеу                                     министрлiгi
3        101  Займдарды     Yкiметтiк           Жылдың  Қазақстан
орналас.      қарыздарды          iшiнде  Республи.
тырғаны       тартудың                    касының
үшiн          комиссиондық                Қаржы
комиссиялық   сыйақыларын төлеу           министрлiгi
төлем
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасымен үкiметтiк борышқа қызмет көрсету жөнiндегi мiндеттемелердiң орындалуы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
152-1-қосымша
Ескерту. 152-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K қаулысымен .
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Семей қаласында Ертiс өзенi арқылы көпiр салу
жобасының шеңберiнде Шығыс Қазақстан облысының бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" деген 014 республикалық бюджеттік бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 22015 мың теңге (жиырма екi миллион он бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Жапонияның Халықаралық Ынтымақтастық Қоры мен Қазақстан Республикасы арасындағы Ертiс өзенiне салынатын көпiр құрылысының жобасы бойынша қарыз туралы 1997 жылғы 12 наурыздағы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12 мамырдағы Заңы ; "Ертiс өзенiне салынатын көпiрдiң жобасын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 4 тамыздағы N 1212 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   013        Обслужива-
ние прави-
тельствен-
ного долга
2         100  Выплата    Выплата вознаграждений    В те-  Минис-
вознаграж- (интересов) по правитель- чение  терство
дений (ин- ственным займам           года   финансов
тересов)                                    Респуб-
по займам                                   лики
Казах
стан
3         101  Выплата    Оплата комиссионных воз-  В те-  Минис-
комиссион- награждений за привлече-  чение  терство
ных за     ние правительственных     года   финансов
размещение займов                           Респуб-
займов                                      лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение Республикой Казахстан обязательств по обслуживанию правительственного долга.
Приложение 152-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327 <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 152-1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
014 "Целевые инвестиционные трансферты областному бюджету
Восточно-Казахстанской области в рамках проекта
строительства моста через реку Иртыш в городе
Семипалатинске" на 2004 год
1. Стоимость: 22015 тысяч тенге (двадцать два миллиона пятнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 мая 1997 года "О ратификации Соглашения о займе по проекту строительства моста через реку Иртыш между Международным Фондом Экономического Сотрудничества Японии и Республикой Казахстан от 12 марта 1997 года"; постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1997 года N 1212 "О реализации проекта строительства моста через реку Иртыш".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Семей қаласында Ертiс өзенi арқылы өтетiн көпiр салу жобасын аяқтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Семей қаласында Ертiс өзенi арқылы өтетiн көпiр салу жобасы шеңберiнде құрылыстық қадағалауды жүзеге асыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
_________________________________________________________________
1   014       Семей қала.   Семей қаласында     2004    Шығыс
сында Ертiс   Ертiс өзенi арқылы  жылдың  Қазақстан
өзенi арқылы  өтетiн көпiр салу   ішінде  облысының
көпiр салу    жобасы шеңберінде           әкiмi
жобасының     құрылыстық қадаға.
шеңберiнде    лауды жүзеге асыру
Шығыс Қазақ.  үшін Әкімшілікті
стан облысы.  ұстау
ның бюджетiне
берілетін
мақсатты
инвестициялық
трансферттер
__________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: көпiрдiң құрылысын аяқтау.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
153-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жекешелендiру, мемлекеттiк мүлiктi басқару,
жекешелендіруден кейiнгi қызмет және осымен әрi
кредит беруге байланысты дауларды реттеу,
кредиттер және мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша
мiндеттемелердi орындау есебiнен алынған немесе
өндірiп алынған мүлiктi есепке алу, сақтау"
деген 016 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 466552 мың теңге (төрт жүз алпыс алты миллион бес жүз елу екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жекешелендiру туралы" 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721 Заң күшi бар Жарлығының 2 14, 17-баптары ; "Ұлттық қауiпсiздiк туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 26 маусымдағы Заңының 18-бабы ; "Қазақстан Республикасындағы бағалау қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 30 қарашадағы Заңының 6-бабы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 5 шiлдедегi N 930 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетi туралы ереже; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 21 шiлдедегi N 1095 қаулысымен мақұлданған Қазақстан Республикасында мемлекеттiк мүлiктi басқару және жекешелендiру тұжырымдамасы; "Кейбiр акционерлiк қоғамдар мен республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың (ұлттық компаниялардың) қызметiн тиiмдi басқару мен бақылауды ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 қаулысы ; "Мемлекеттiк меншiк объектiлерiнiң, сондай-ақ меншiгiнде мемлекеттiң үлесi бар объектiлердiң жұмыс iстеуiне және оларды басқарудың тиiмдiлiгiне кешендi мониторинг жүйесiн енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 24 шiлдедегi N 998 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы экономикасының стратегиялық салаларындағы жекешелендiрiлген ұйымдарды басқару тиiмдiлiгiнiң мониторингi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 мамырдағы 491 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы экономикасының стратегиялық салаларындағы басқару тиiмдiлiгiнiң мониторингіне жататын жекешелендiрiлген ұйымдардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы N 872 қаулысы .

4. Цель бюджетной программы: завершение проекта строительства моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске.
5. Задачи бюджетной программы: осуществление строительного надзора в рамках проекта строительства моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы(под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программы)!                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1  014         Целевые    Содержание Дирекции для  В те-   Аким
инвести-   осуществления            чение   Восточно-
ционные    строительного надзора по 2004    Казахс-
трансферты проекту строительства    года    танской
областному моста через реку Иртыш           области
бюджету    в городе Семипалатинске
Восточно-
Казахс-
танской
области в
рамках
проекта
строите-
льства
моста
через
реку
Иртыш в
городе
Семипа-
латинске
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства моста.
Приложение 153
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 016
"Приватизация, управление государственным имуществом,
постприватизационная деятельность и регулирование споров,
связанных с этим и с кредитованием, учет, хранение имущества,
полученного или взысканного в счет исполнения обязательств
по кредитам и государственным гарантиям" на 2004 год
1. Стоимость: 466552 тысячи тенге (четыреста шестьдесят шесть миллионов пятьсот пятьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 2 14_ 17_ Указа Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 23 декабря 1995 года N 2721 "О приватизации"; статья 18 Закона Республики Казахстан от 26 июня 1998 года "О национальной безопасности"; статья 6 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2000 года "Об оценочной деятельности в Республике Казахстан"; Закон Республики Казахстан "О государственных закупках"; Положение о Комитете государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденное постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года N 930; Концепция управления государственным имуществом и приватизации в Республике Казахстан, одобренная постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2000 года N 1095; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290 "О мерах по организации эффективного управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий (национальных компаний)"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2001 года N 998 "О внедрении системы комплексного мониторинга функционирования и эффективности управления объектами государственной собственности, а также объектами, в которых государство имеет долю собственности"; постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2002 года N 491 "О мониторинге эффективности управления приватизированными организациями в стратегических отраслях экономики Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 05.08.2002 года N 872 "Об утверждении перечня приватизированных организаций в стратегических отраслях экономики Республики Казахстан, подлежащих мониторингу эффективности управления".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк меншiктi басқару тиiмдiлігі мен жекешелендiрудi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жекешелендiрудiң барлық құралдарын пайдалана отырып, оның iшiнде брокерлердi тарту жолымен бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында жекешелендiру объектiлерiн сатуды жүзеге асыру; жекешелендiруден кейiнгi бақылауды қамтамасыз ету; мемлекеттiк меншiктiң, мемлекеттiң меншiк үлесi бар кәсiпорындардың, Қазақстан Республикасының Үкiметi анықтаған экономиканың стратегиялық салаларындағы жекешелендірiлген ұйымдар меншiгiнiң активтерiн басқару тиiмдiлiгiнiң мониторингі; мониторинг есебiнiң бiрыңғай ақпараттық деректер қорын жасау; несиелер мен мемлекеттiк кепiлдiк бoйынша мiндеттемелердi орындау есебiне алынған не өндiрiп алынған мүлiктi есепке алу және сақтау; сотқа дейiнгi тәртіпте, сондай-ақ заңды кеңесшiлердi тартумен жекешелендiруге, мемлекеттiк меншiктi басқаруға және жекешелендiруден кейiнгi қызметке байланысты дауларды шешу кезiнде және халықаралық төрелiк органдарда мемлекет мүдделерiн қорғау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   016       Жекеше.       70 акционерлiк      Бiр     Қазақстан
лендiру,      қоғамның және       жылдың  Республи.
мемлекеттiк   700 өзге де         iшiнде  касының
мүлікті       объектiлердiң               Қаржы
басқару,      құнын бағалауды,            министрлiгi
жекешелен.    активтердi
дiруден       басқару тиiмдi.
кейiнгi       лігінiң мониторингi
қызмет        және мемлекеттiк
және осымен   меншiк пен
әрi кредит    мемлекеттiң меншiк
беруге        үлесi бар
байланысты    кәсiпорындар,
дауларды      сондай-ақ
реттеу,       экономиканың
кредиттер     стратегиялық
және          салаларындағы
мемлекеттiк   жекешелендiрiлген
кепiлдiктер   ұйымдардың 155
бойынша       объектiлерi бойынша
мiндетте.     келiсiм-шарттық
мелердi       мiндеттемелердiң
орындау       орындалуын
есебiнен      тексерудi; қор
алынған       биржасында
немесе        12 акционерлiк
өндiрiп       қоғам акцияларының
алынған       мемлекеттiк
мүлiктi       пакетiн сатуды;
есепке алу,   мониторингтiң, оны
сақтау        сүйемелдеу мен
толықтыру бойынша
деректер қорын құру
жөнiндегi
жұмыстарды; несиелер
мен мемлекеттiк
кепiлдiк бойынша
мiндеттемелердi
орындау есебiне
алынған не өндiрiп
алынған мүлiктi
есепке алу және
сақтау жөнiндегi
жұмыстарды
жүргізуге арналған
қызмет көрсетулердi
сатып алу.
Жекешелендiруге,
мемлекеттiк мүлiктi
басқару мен
жекешелендiруден
кейiнгi қызметке
байланысты дауларды
реттеу
"AЭC" және "Уорлд
Уайд минералз"
компанияларымен сот
талқылауларындағы
шетелдiк заң
кеңесшiлерiнiң
жұмысын үлестiру
Республикалық
меншiктiң 770
объектiсi бойынша
сауда-саттық
туралы ақпараттық
хабарламалардың
жарияланымдары.
Жылжымайтын мүлiк
пен мүлiктiк
кешеннiң
300 объектiсi жер
учаскелерiнiң
бағаламасы
__________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение эффективного управления и приватизации государственной собственности.
5. Задачи бюджетной программы: осуществление продажи объектов приватизации с использованием всех инструментов приватизации, в том числе на организованном рынке ценных бумаг посредством привлечения брокеров; обеспечение постприватизационного контроля; мониторинг эффективности управления активами государственной собственности, предприятий, в которых государство имеет долю собственности, и приватизированными организациями в стратегических отраслях экономики, определенных Правительством Республики Казахстан; создание единой информационной базы данных учета мониторинга; учет и хранение имущества полученного или взысканного в счет исполнения обязательств по кредитам и государственным гарантиям; защита интересов государства в досудебном порядке, а также при разрешении споров, связанных с приватизацией, управлением государственной собственностью и постприватизационной деятельностью с привлечением юридических консультантов на территории Республики Казахстан и в международных арбитражных органах.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   016        Приватиза- Закупка услуг на проведе- В те-  Минис-
ция, уп-   ние: оценки стоимости 70  чение  терство
равление   акционерных обществ и 700 года   финансов
государ-   прочих объектов (незавер-        Респуб-
ственным   шенных строительством,           лики
имущест-   транспорта и недвижимос-         Казах-
вом, пост- ти); мониторинга эффек-          стан
приватиза- тивности управления акти-
ционная    вами и проверки исполне-
деятель-   ния контрактных обяза-
сть и ре-  тельств по 155 объектам
гулирова-  государственной собствен-
нием спо-  ности, предприятий, в
ров, свя-  которых государство имеет
занных с   долю собственности, а
этим и с   также приватизированных
кредито-   организаций в стратеги-
ванием,    ческих отраслях экономи-
учет,      ки; продажи госпакетов
хранение   акций 12 акционерных
имущества, обществ на фондовой бир-
получен-   же; работ по созданию
ного или   базы данных мониторинга,
взыскан-   ее сопровождение и попол-
ного в     нение; работ по учету и
счет ис-   хранению имущества, полу-
полнения   ченного или взысканного в
обяза-     счет исполнения обяза-
тельств по тельств по кредитам и
кредитам   государственным гаран-
и государ- тиям.
ственным   Урегулирование споров,
гарантиям  связанных с приватиза-
цией, управлением госу-
дарственным имуществом и
постприватизационной
деятельностью.
Координация работы иност-
ранных юридических кон-
сультантов в судебных
разбирательствах с компа-
ниями "АЭС" и "Уорлд Уайд
Минералз".
Публикации информационных
сообщений о торгах по 770
объектам республиканской
собственности.
Оценка земельных участков
450 объектов недвижимости
и имущественных комплек-
сов.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: республикалық бюджетке республикалық меншiк объектiлерiн жекешелендіруден жоспарланған мөлшерде ақшаның, республикалық меншiк болып табылатын акциялар пакеттерiне дивидендтердiң және республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың пайда үлесiнiң түсуi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
154-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
""Министрлiктер үйi" ғимаратын күтiп-ұстау және сақтандыру"
деген 017 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 186338 мың теңге (бiр жүз сексен алты миллион үш жүз отыз сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы , "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N 962 қаулысы ; "Сақтандыру қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 18 желтоқсандағы Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Министрлiктер үйi" ғимаратына (бұдан әрi - Ғимарат) шаруашылық қызмет көрсету; Ғимараттың технологиялық жабдықтарының үздiксiз жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және мемлекеттiк мүлiктiң сақталуын қамтамасыз ету, сақтандыру жағдайы туындаған кезде шығынды қалпына келтiру, Ғимаратты жарақтандыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ғимараттың технологиялық жабдықтарын қолдау, техникалық қызмет көрсету, Ғимаратты телекоммуникациялық қамтамасыз ету, қорғау, шаруашылық қызмет көрсету, конференц-залдарды, мәжiлiс залдарын жарақтандыру, Ғимаратты зiлзала, өрт, жаpылыс және басқа да тәуекел жағдайларынан сақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   017       "Министр.     1) Электр техни.    Бiр     Қазақстан
лiктер үйi"   калық жабдықтарды,  жылдың  Республи.
ғимаратын     инженерлiк желiлер  iшiнде  касының
күтiп-ұстау   мен коммуника.              Қаржы
және          цияларды,                   министрлiгi
сақтандыру    желдеткiштiң
сору-шығару
жүйесiн, өрт
қауiпсiздiгiн, өрт
дабылы мен түтіндi
жоюды, сыртқы және
iшкi желiлерi бар
автоматты телефон
станциясын қолдау,
техникалық қызмет
көрсету және
жөндеу; сыртқы
инженерлiк
желiлерге қызмет
көрсету;
суық-жылумен
жабдықтау, ыстық
және суық cумен
жабдықтау
жүйелерiнiң,
лифтiлер жұмысының
алдын-алу
жұмыстарын жүргiзу;
2) Ғимаратты күзету;
3) Ғимараттың iшкi
үй-жайлар мен
қасбеттi, сондай-ақ
оған жапсарлас
аумақты таза
қалпында ұстау,
Ғимаратты
caнитариялық
тазарту, аумақтан
қоқыс пен қарды
әкету және
Ғимараттың қалыпты
жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету
үшiн қажетті басқа
да жұмыстар;
4) Ғимаратты
ағымдағы жөндеу;
5) Ғимаратқа электр
энергиясын, жылу
энергиясын жеткiзу
және коммуналдық
қызметтер көрсету;
6) жалпы алаңы

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: поступление в республиканский бюджет в запланированных объемах денег от приватизации объектов республиканской собственности, дивидендов на пакеты акций, являющихся республиканской собственностью, и доли прибыли республиканских государственных предприятий.
Приложение 154
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 017
"Содержание и страхование здания "Дом Министерств"
на 2004 год
1. Стоимость: 186338 тысяч тенге (сто восемьдесят шесть миллионов триста тридцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года "О страховой деятельности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: хозяйственное обслуживание здания "Дом Министерств" (далее - Здание); обеспечение бесперебойного функционирования технологического оборудования Здания и обеспечение сохранности государственного имущества, восстановление потерь при возникновении страхового случая, оснащение Здания.
5. Задачи бюджетной программы: поддержка, техническое обслуживание технологического оборудования здания, телекоммуникационное обеспечение, охрана, хозяйственное обслуживание Здания, оснащение конференц-залов, залов совещаний, страхование Здания на случай стихийных бедствий, пожара, взрывов и других рисков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   017        Содержание 1) Поддержка, техническое В те-  Минис-
и страхо-  обслуживание и ремонт:    чение  терство
вание      электротехнического обо-  года   финансов
здания     рудования, инженерных            Респуб-
"Дом Ми-   сетей и коммуникаций,            лики
нистерств" приточно-вытяжной системы        Казах-
вентиляции, пожарной             стан
безопасности, пожарной
сигнализации и дымоуда-
ления, автоматической
телефонной станции с
внешними и внутренними
сетями; обслуживание
наружных инженерных се-
тей; проведение профи-
лактических работ сис-
темы хладо-теплоснабже-
ния, горячего и холод-
ного водоснабжения;
работу лифтов; 2) охрана
Здания; 3) содержание в
чистоте внутренних поме-
щений и фасада Здания, а
также прилегающей к нему
территории, санитарная
обработка Здания, вывоз
мусора и снега с террито-
рии и другие необходимые
работы для обеспечения
нормального функциониро-
вания Здания; 4) текущий
ремонт Здания; 5) дос-
тавка электроэнергии,
теплоэнергии и коммуналь-
ных услуг до Здания; 6)
обеспечение хозяйствен-
ного обслуживания Здания

24 595,8 ш.м.
Ғимаратқа қызмет
көрсетудi
қамтамасыз ету;
7) Ғимаратты
сақтандыруға шарт
жасасу;
8) сақтандыру
агенттіктерi
ұсынған сақтандыру
шаруашылық
шарттарына сәйкес
жасалған шарт
бойынша сақтандыру
жарнасын төлеу;
9) E1 цифрлық
ағынын жалға беру
жөнiндегi
телекоммуникациялық
қызметтерге
ақы төлеу;
10) ұзындығы
220 метр ТП 251
бастап күш
кабелiн тарту;
11) конференц-
жүйесiн,
конгpecс-жүйесiн
(оларға жиhаз
жинақтамасын),
iлеспе аудару
жүйесiн сатып алу.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Ғимараттың бүкiл технологиялық жабдықтарының үздiксiз және апатсыз жұмыс iстеуi; мемлекеттiк қызметшiлер үшiн қалыпты еңбек және әлеуметтiк-тұрмыстық жағдайлар жасау. Ғимаратты сенiмдi сақтандыру жағынан қорғау, сондай-ақ сақтандыру жағдайлары туындаған кезде сақтандыру төлемдерiн уақытылы төлеу.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
155-қосымша
Ескерту. 155-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K қаулысымен .
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жеңiлдiктi тұрғын үй кредиттерi
бойынша бағамдық айырманы төлеу"
деген 019 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 49764 мың теңге (қырық тоғыз миллион жеті жүз алпыс төрт мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жаңа тұрғын үй саясаты туралы" 1993 жылғы 6 қыркүйектегi N 1334 Жарлығына сәйкес "Тұрғынүйқұрылысбанкi" жабық акционерлiк қоғамы берген жеңiлдiктi тұрғын үй несиелерiн алған азаматтардың мүдделерiн қорғауды қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы N 304 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: кассалық жеңiлдiктi тұрғын үй кредитiн алған азаматтар үшiн теңгенiң еркiн өзгермелi айырбас бағамы режимiне көшудiң әлеуметтiк салдарларын жеңiлдету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жаңа тұрғын үй саясаты туралы" 1993 жылғы 6 қыркүйектегi N 1334 Жарлығына және "Жәрдем-жинақ шотын жүргiзу және тұрғын үй шараларына кредит беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1994 жылғы 29 шiлдедегi N 850 қаулысына сәйкес ұзақ мерзiмдi жеңiлдiктi кредит алған азаматтардың (бұдан әрi - Қарыз алушылар) негiзгi борышпен сыйақының iс жүзiнде төленген өтеу сомасына есептелген және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен "БанкЦентрКредит" ашық акционерлiк қоғамының арасында 2002 жылғы 8 желтоқсанда қол қойылған Қарыз алушылар ортасын нақтылау мәселесi жөнiндегi келiсiммен анықталған бағамдық айырманы төлеу; Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен "БанкЦентрКредит" ашық акционерлiк қоғамының арасында 2001 жылғы 30 наурызда жасалған Шарттың ережелерiн орындау.

с общей площадью 24 595,8
кв.м.; 7) заключение
договора на страхование
Здания; 8) Выплата стра-
хового взноса по договору
заключенным в соответствии
с условиями страхования,
предложенными страховыми
агентствами; 9) оплата
телекоммуникационных услуг
по предоставлению цифровых
потоков Е1 в аренду; 10)
прокладка силового кабеля
от ТП 251 протяженностью
220 метров; 11) приобрете-
ние конференц-системы,
конгресс-системы (комплект
мебели к ним), системы
синхронного перевода.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: бесперебойное и безаварийное функционирование всего технологического оборудования Здания; создание нормальных трудовых и социально-бытовых условий для государственных служащих. Надежная страховая защита Здания, а также своевременные страховые выплаты при наступлении страхового случая.
Приложение 155
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 019
"Выплата курсовой разницы по льготным жилищным кредитам"
на 2004 год
1. Стоимость: 49764 тысячи тенге (сорок девять миллионов семьсот шестьдесят четыре тысячи тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 304 "О мерах по обеспечению защиты интересов граждан, получивших льготные жилищные кредиты, выданные закрытым акционерным обществом "Жилстройбанк", в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 года N 1344 "О новой жилищной политике".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: смягчение социальных последствий перехода к режиму свободно плавающего обменного курса тенге для граждан, получивших льготные жилищные кредиты.
5. Задачи бюджетной программы: выплата курсовой разницы, начисляемой на фактически уплаченные суммы погашения основного долга и вознаграждения гражданами, получившими долгосрочные льготные кредиты в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 года N 1344 "О новой жилищной политике" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1994 года N 850 "О введении ссудосберегательных счетов и выдачи кредитов на жилищные мероприятия" (далее - Заемщики) и определенными Соглашением по вопросу уточнения круга Заемщиков, подписанного между Министерством финансов Республики Казахстан и открытым акционерным обществом "Банк ЦентрКредит" от 8 декабря 2000 года; исполнение условий Договора между Министерством финансов Республики Казахстан и открытым акционерным обществом "Банк ЦентрКредит", заключенным 30 марта 2001 года.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   019       Жеңiлдiктi    2003 жыл үшiн       2004    Қазақстан
тұрғын        "Тұрғынүйқұрылыс-   жылғы   Республи.
үй кредиттерi банкi" жабық        20      касының
бойынша       акционерлiк қоғамы  ақпанға Қаржы
бағамдық      берген жеңiлдiктi   дейін   министрлiгi
айырманы      кредиттер бойынша
төлеу         бағамдық айырманы
төлеу
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: қарыз алушылар iс жүзiнде төлеген негiзгi борыш пен сыйақының өтеу сомасына есептелген бағамдық айырманы өтеу.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
156-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Бюджеттiң атқарылуы мен мемлекеттiк меншiктi
басқару бойынша ақпараттық жүйелердің
жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету"
деген 021 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 950087 мың теңге (тоғыз жүз елу миллион сексен жетi мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексi ; "Этил спиртi мен алкоголь өнiмiнiң өндiрiлуiн және айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 шiлдедегі Заңының 3 13-баптары ; "Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндірудi және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 07 сәуiрдегi Заңының 6 11, 12-баптары , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының жүйесiн одан әрi реформалау туралы" 1998 жылғы 12 қазандағы N 4114 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң 2002-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығы ; Қазақстан Pecпубликасы Президентiнiң "Мемлекеттiк ақпараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы ; "Ақпарат алмасуды қамтамасыз ету және мемлекеттiк меншiк жөнiндегі деректердiң ақпараттық базасын жүргiзу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 21 наурыздағы N 246 қаулысы ; "Қазынашылықты жаңғырту жобасын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қазандағы N 1059 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 қаулысы ; "Халықаралық iскерлiк операцияларда трансферттiк бағалар қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауға жататын тауарлардың жекелеген түрлерiне рыноктағы бағалары бойынша ресми ақпарат көздерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 9 маусымдағы N 788 қаулысы ; "Республикалық мониторингке жататын салық төлеушiлердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 17 сәуiрдегi N 448 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған мемлекеттiк iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөніндегi шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегі N 470 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы салық төлеушiлерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмiн қалыптастыру және жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002 жылғы 28 мамырдағы N 579 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң жұмыс жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2002 жылғы 13 қарашадағы N 574 бұйрығы; "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң бюджеттiк процестерді басқару жүйесiн жетiлдіру бағдарламасын iске асыру жөнiндегi жұмысын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 628 бұйрығы.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   019        Выплата    Выплата курсовой разницы  До 20  Минис-
курсовой   по льготным кредитам,     фев-   терство
разницы по выданным закрытым акцио-  раля   финансов
льготным   нерным обществом "Жил-    2004   Респуб-
жилищным   стройбанк", за 2003 год.  года   лики Ка-
кредитам                                    захстан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: погашение курсовой разницы, начисляемой на фактически уплаченные заемщиками суммы погашения основного долга и вознаграждения.
Приложение 156
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 021
"Обеспечение функционирования информационных систем
по исполнению бюджета и управлению государственной
собственностью" на 2004 год
1. Стоимость: 950087 тысяч тенге (девятьсот пятьдесят миллионов восемьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)"; статьи 3 13_ Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции"; статьи 6 11_ 12_ Закона Республики Казахстан от 07 апреля 2003 года "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов", Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 1998 года N 4114 "О дальнейшем реформировании системы государственных органов Республики Казахстан; Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1998 года N 246 "О мерах по обеспечению информационного обмена и ведения информационной базы данных по государственной собственности"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 1998 года N 1059 "О реализации Проекта Модернизации Казначейства"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626 "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 788 "Об утверждении Перечня официальных источников информации по рыночным ценам на отдельные виды товаров, подлежащих государственному контролю при применении трансфертных цен в международных деловых операциях"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 448 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "О плане мероприятий по реализации Государственной Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2002 года N 579 "Об утверждении Правил формирования и ведения Государственного реестра налогоплательщиков Республики Казахстан"; приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 13 ноября 2002 года N 574 "Об утверждении Плана работы Министерства финансов Республики Казахстан по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы"; приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 628 "Об организации работы Министерства финансов Республики Казахстан по реализации Программы совершенствования системы управления бюджетными процессами".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк меншiк жүйелік есебiн және мониторингін, оны Жекешелендіру барысын, түрлі мемлекеттік органдар пайдаланатын ақпаратты жинау, өңдеу тәртібін бiрiздендiруді енгiзу, сондай-ақ мемлекеттiк меншiктi басқару тиiмділігін және оны пайдаланылуын бақылауды арттыру; қазынашылықтың бiрiктiрiлген ақпараттық жүйесiнiң (бұдан әрi - ҚБАЖ) және "БАСК-М" автоматтандырылған қазынашылық жүйесiнiң бағдарламалық қамтамасыз етуiн техникалық қолдау, сүйемелдеу және ағымдағы пысықтау; салықтық әкiмшiлiктендірудің ақпараттық жүйелерiн бағдарламалық қамтамасыз етудi сүйемелдеу және ағымдағы пысықтау, сондай-ақ компьютерлiк жабдықтарға арналған қосалқы бөлшектермен, шығыс материалдарымен қамтамасыз ету; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi мен оның құрылымдық бөлiмшелерiнде ақпараттық жүйелердiң, жалпы мақсаттағы коммуникациялардың және салықтық әкiмшiлiктендіру жүйелерiнiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жарғылық капиталында мемлекеттiң қатысуы бар мемлекеттiк кәсiпорындар мен мемлекеттiк мекемелердiң тiзiлiмiн (бұдан әрi - Тiзiлiм) жүргiзу тiзiлiмнiң дерекқорын басқару жүйелерiн жаңғырту, акциялардың мемлекеттiк пакеттерiн есепке алу, жекешелендiру нәтижелерiн есепке алу, pecпубликалық меншiктiң пайдаланылуын бақылауды ақпараттық қамтамасыз ету; жұмыс iстейтiн ақпараттық жүйелердi сүйемелдеу, әкiмшiлiктендiру және қолдау; Қазынашылық комитетi мен оның аумақтық органдарында Қазынашылықтың ақпараттық жүйелерiн бағдарламалық, техникалық және жүйелiк қамтамасыз етудiң iркiлiссiз жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету үшiн Қазынашылықтың НР9000 серверлерiнде кластерлiк жүйесін жүйелік және техникалық қолдауды жүзеге асыру; қазынашылықтың орталық серверiн конфигурациялауды оңтайландыру; жүйенi оңтайландыру мақсатында жүйелiк және бағдарламалық өлшемдердi талдау және келтiру, яғни әсер ету уақытын азайту; Қазынашылықтың автоматтандырылған жүйелерiн пайдалану жөнiндегi пайдаланушылардың консультациялары; жүйелердi пайдалану кезiнде туындаған апатты және бұзылу жағдайларын талдау; апатты және бұзылу жағдайлары нәтижесiнде немесе есептеу техникасы iстен шыққан кезде бұзылған бағдарламалық қамтамасыз ету мен дерекқорды қалпына келтiру жөнiндегі консультациялық және практикалық көмектi алу; ақпараттық жүйелерi пайдалану процесінде анықталған бағдарламалық қамтамасыз етудiң мүмкiн пысықталмаған немесе қателерiн жою; "Real SOFT" компаниясын және "Hewlett Packard" компаниясын техникалық сүйемелдеу тобымен өзара iс-әрекет жасасу; ақпараттық жүйелердi, жалпы мақсаттағы коммуникацияларды және салықтық әкiмшiлiктендiру жүйелерiн сүйемелдеу, оның iшiнде: Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетiнiң және оның аумақтық бөлiмшелерінің ақпараттық жүйелерiн, телекоммуникацияларын, жергiлiктi-eсептеуiш желiлерiн әкiмшiлiктендіру, салықтық әкiмшiлендірудің ақпараттық жүйелерiнiң бағдарламалық модульдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу, жобалық, техникалық және оқу құжаттамаларын жасау; ақпараттық жүйелердiң жұмыс қабiлеттерiне зерттеу жүргiзу, телекоммуникациялық байланыстарды, жергілiктi-есептеуiш желiлерiн және ақпараттық жүйелердi қолдауды қамтамасыз ету, ақпараттық жүйелер деректерiнiң көшуiн қамтамасыз ету, компьютерлiк, желiлiк және коммуникациялық жабдықтардың техникалық сүйемелдемесi, оның iшiнде есептеуiш техника құралдарын жөндеу және қызмет көрсету; компьютерлiк жабдықтармен және ақпараттық жүйелермен жұмыс iстеуге үйрету бойынша қызмет көрсетулер, есептеуiш техникаға арналған шығыс материалдарымен және қосалқы бөлшектермен қамтамасыз ету; ақпараттық жүйелердi инсталляциялау және көбейту бойынша қызмет көрсетулер; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық органдарының және Eуpaзиялық Экономикалық Қоғамдастығына мүше-мемлекеттердiң салық ведомстволарының арасында бейнеконференцияларды қамтамасыз ету үшiн байланыс қызметтерiн көрсету.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: внедрение системного учета и мониторинга государственной собственности, хода ее приватизации, унификации порядка сбора, обработки информации, используемых различными государственными органами, а также повышение эффективности управления государственной собственностью и контроля за ее использованием; техническая поддержка, сопровождение и текущая доработка программного обеспечения интегрированной информационной системы казначейства (далее - ИИСК), и автоматизированной системы казначейства "БАСК-M"; сопровождение и текущая доработка программного обеспечения информационных систем налогового администрирования, а также обеспечение запасными частями, расходными материалами для компьютерного оборудования; обеспечение функционирования информационных систем, телекоммуникаций общего назначения и информационных систем налогового администрирования в Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделениях.
5. Задачи бюджетной программы: ведение Реестра государственных предприятий и учреждений, юридических лиц с участием государства в уставном капитале (далее - Реестр), модернизация систем управления базами данных Реестра, учет государственных пакетов акций, учет результатов приватизации, информационное обеспечение контроля за использованием государственной собственности; сопровождение, администрирование и поддержка функционирующих информационных систем; осуществление системной и технической поддержки кластерной системы на серверах НР9000 Казначейства для обеспечения бесперебойного функционирования в Комитете казначейства и его территориальных органах программного, технического и системного обеспечения информационных систем Казначейства; оптимизация конфигурации центрального сервера казначейства; анализ и настройка системных и программных параметров с целью оптимизации системы, то есть уменьшения времени реакции; консультации пользователей по эксплуатации автоматизированных систем Казначейства; анализ аварийных и сбойных ситуаций, возникающих при эксплуатации систем; получение консультативной и практической помощи по восстановлению программного обеспечения и баз данных, разрушенных в результате аварийных и сбойных ситуаций или при отказе вычислительной техники; устранение возможных недоработок или ошибок программного обеспечения, выявленных в процессе эксплуатации информационных систем; взаимодействие с группой технического сопровождения компании "Real Soft" и компании "Hewlett Packard"; сопровождение информационных систем, телекоммуникаций общего назначения и систем налогового администрирования, в том числе: администрирование информационных систем, телекоммуникаций, локально-вычислительных сетей Налогового Комитета Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений, внесение изменений и дополнений в программные модули информационных систем налогового администрирования, разработка проектной, технической и учебной документации; проведение обследования работоспособности информационных систем, обеспечение поддержки телекоммуникационной связи, локально-вычислительных сетей и информационных систем, осуществление миграции данных информационных систем, техническое сопровождение компьютерного, сетевого и коммуникационного оборудования, в том числе, ремонт и обслуживание, средств вычислительной техники; услуги по обучению работе с компьютерным оборудованием и информационными системами, обеспечение расходными материалами и запасными частями для вычислительной техники; услуги по инсталляции и тиражированию информационных систем; услуги связи для обеспечения видеоконференций между налоговым комитетом Министерства финансов Республики Казахстан и налоговыми ведомствами государств - членов Евразийского Экономического Сообщества.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   021       Бюджеттiң
атқарылуы
мен
мемлекеттiк
меншiктi
басқару
бойынша
ақпараттық
жүйелердiң
жұмыс
iстеуiн
қамтамасыз
ету
2        100  Мемлекеттiк   Мыналар:            Жыл     Қазақстан
меншiк        43800 ұйымдарды,    бойында Республи.
тiзiлiмiн     оның iшiнде                 касының
жүргiзудiң    27020 жұмыс                 Қаржы
ақпараттық    iстейтiндердi               министрлiгi
жүйесiн       қамтитын тiзiлiмдi
сүйемелдеу    жүргізу;
160 акциялардың
мемлекеттiк
пакеттерiн
атаулы ұстау;
мемлекеттiк
меншiктi есепке
алу жөнiндегi
бағдарламалық
қамтамасыз етудi
жаңғырту
жөнiндегi
қызметтердi
сатып алу
3        101  Қазынашы.     Қазынашылықтың      Жыл     Қазақстан
лықтың        бiрiктiрiлген       бойында Республи.
ақпараттық    ақпараттық жүйесiн          касының
жүйесін       сүйемелдеу                  Қаржы
сүйемелдеу    Қазынашылықтың              министрлiгi
НР9000
серверлерiнде
кластерлiк жүйенi
жүйелiк және
техникалық қолдау
"БАСК-М"
автоматтандырылған
жүйесiн сүйемелдеу
4        102  Ақпараттық    Қазақстан           Жыл     Қазақстан
жүйелердi,    Республикасы Қаржы  бойында Республи.
жалпы         министрлiгiнiң              касының
мақсаттағы    Салық комитетiне            Қаржы
телекомму.    және оның                   министрлiгi
никацияларды  аумақтық бөлiм.
және салық    шелерi үшiн
әкiмшiлiгі    деректердi беру
жүйелерiн     қызметтерiн
сүйемелдеу    көрсету,
"Қазақтелеком"
ААҚ-мен 2001 жылғы
31 мамырдағы
N MКM1505/1 шарт
бойынша жабдықтарды
- 5 спутниктiк және
5 жерүстi арналарын
жоспарлы ауыстыру.
Қазақстан
Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң
Салық комитетi мен
Еуразиялық
Экономикалық
Қоғамдастығына
мүше-мемлекеттерiнiң
салық ведомстволары
арасындағы
бейнеконференциялар
өткізудi қамтамасыз
ету үшiн байланыс
қызметтерiн көрсету.
"New Age
Тесhnоlоgiеs"
ЖАҚ-мен 2001 жылғы
25 қыркүйектегi
N MКM1109/1
шарт бойынша
"Салық
есептiлiгiнiң
электрондық
нысандары"
ақпараттық
жүйесiнiң
пилоттық жобасын
сүйемелдеу.
"New Age
Тесhnоlоgiеs"
ЖАҚ-мен 2001 жылғы
25 қарашадағы
N МКМ0611/4 шарт
бойынша "Төлем
көздерiне салық
caлынатын жеке
тұлғалардың
табыстарын есептеу"
ақпараттық
жүйесiнiң пилоттық
жобасын сүйемелдеу.
"New Age
Тесhnоlоgiеs"
ЖАҚ-мен 2001 жылғы
25 қыркүйектегi

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   021        Обеспече-
ние функ-
ционирова-
ния инфор-
мационных
систем по
исполнению
бюджета и
управлению
государст-
венной
собствен-
ностью
2         100  Сопровож-  Закупка услуг по:         В те-  Минис-
дение      ведению Реестра, содержа- чение  терство
информа-   щего 43800 организаций, в года   финансов
ционной    том числе 27020 действую-        Респуб-
системы    щих;                             лики
ведения    номинальному держанию 160        Казах-
реестра    государственных пакетов          стан
государ-   акций;
ственной   модернизации программного
собствен-  обеспечения по учету
ности      государственной
собственности.
3         101  Сопровож-  Сопровождение интегриро-  В те-  Минис-
дение      ванной информационной     чение  терство
информа-   системы Казначейства;     года   финансов
ционных    Системная и техническая          Респуб-
систем     поддержка кластерной сис-        лики
Казначей-  темы на серверах НР9000          Казах-
ства       казначейства;                    стан
Сопровождение автомати-
зированной системы
"БАСК-М"
4         102  Сопровож-  Предоставление услуг      В те-  Минис-
дение      передачи данных для Нало- чение  терство
информа-   гового комитета Министер- года   финансов
ционных    ства финансов Республики         Респуб-
систем,    Казахстан и его террито-         лики
телекомму- риальных подразделений,          Казах-
никаций    плановые переносы обору-         стан
общего     дования - 5 спутниковых и
назначения 5 наземных каналов дого-
и систем   вор с ОАО "Казахтелеком"
налогового N МГД1505/1 от 31 мая
админист-  2001 года.
рирования  Предоставление услуг
связи для обеспечения
проведения видеоконфе-
ренций между Налоговым
комитетом Министерства
финансов Республики
Казахстан с налоговыми
ведомствами государств-
членов Евразийского
Экономического Сообщества.
Сопровождение пилотного
проекта информационной
системы "Электронные
формы налоговой отчет-
ности", по договору с ЗАО
"New Age Technologies"
N МГД1109/1 от 25 сентяб-
ря 2001 года.
Сопровождение пилотного
проекта информационной
системы "Учет доходов
физических лиц, облагае-
мых у источника выплаты",
по договору с ЗАО "New
Age Technologies"
N МГД0611/4 от 21 ноября
2001 года.
Сопровождение пилотного
проекта информационной
системы "Регистрация
плательщиков НДС. Система
приема и обработки реест-
ров счетов-фактур, выпи-
санных с НДС", по дого-
вору с ЗАО "New Age

N MKM1109/4 шарт
бойынша "ҚҚС
төлеушiлердi тiркеу.
ҚҚC-нан көшiрiп
алынған шот-
фактуралардың
тiзiмдерiн қабылдау
және өңдеу жүйесi"
ақпараттық
жүйесiнiң пилоттық
жобасын сүйемелдеу.
"Фирма ПлюсМикро"
ЖШК-мен 2002 жылғы
10 сәуiрдегi
N MKM1109/2 шарт
бойынша "Салықтық
аудиттi электрондық
бақылау" ақпараттық
жүйесiнiң пилоттық
жобасын сүйемелдеу.
"Фирма ПлюсМикро"
ЖШК-мен 2001 жылғы
28 қыркүйектегi
N MKM1109/3 шарт
бойынша
"Қазақстан
Республикасының
тұтастандырылған
салықтық
ақпараттық жүйесi-2"
жүйесiн сүйемелдеу.
New Age
Тесhnоlоgiеs"
ЖАҚ-мен 2001 жылғы
3 қазандағы
N МКМ1809/7 шарт
бойынша
Қазақстан
Республикасының
Қаржы министрлiгi
Салық комитетiнiң
салық төлеушiлерi
мен аумақтық
бөлiмшелерi үшiн
xaбapламаларды
жеткiзудiң
кепiлдендiрiлген
ақпараттық
жүйесiн сүйемелдеу.
"НИЛ Гамма
технологиялары"
ЖШС-мен 2001 жылғы
8 қазандағы
N MKM1809/6 шарт
бойынша Қазақстан
Республикасының
Қаржы министрлiгi
салық органдарының
ақпараттарын
қорғау ақпараттық
жүйесiн сүйемелдеу.
"ҚЖАО" РМК-мен
2001 жылғы
8 қазандағы
N MKM1109/6 шарт
бойынша
"Ведомстволық
кадрлар"
ақпараттық
жүйесiнiң пилоттық
жобасын сүйемелдеу.
"Қазақтелеком"
ААҚ-мен 2001 жылғы
12 желтоқсандағы
N МКМ1809/5 шарт
бойынша салық
заңдарын түсiндiру
бойынша
мультимедиялық
байланыс
ақпараттық
жүйесiнiң пилоттық
жобасын сүйемелдеу.
"Глосса" ЖШС-мен
21.06.2002 ж.
N 3005/4 шарт
бойынша Қазақстан
Республикасының
Қаржы министрлiгi
Салық комитетiнiң
және оның аумақтық
бөлiмшелерiнiң
мамандарын
қашықтан оқыту
және тестiлеу
ақпараттық жүйесiнiң
жобасын сүйемелдеу.
"ВiМаsh" ЖШС-мен
20.06.2002 ж.
N 3005/1 шарт
бойынша
"Қазақстан
Республикасы салық
төлеушiлерiнiң және
салық салынатын
объектiлерiнiң
мемлекеттiк
тiзiлiмi" ақпараттық
жүйесiн сүйемелдеу.
"New Age
Тесhnоlоgiеs"
ЖАҚ-мен
07.03.2003 ж.
N 1902/2 шарт
бойынша "Ipi салық
төлеушiлердiң
электронды
мониторингi"
ақпараттық жүйесiн
сүйемелдеу.
"Төлем
қабілетсiздiк және
банкроттық"
ақпараттық
жүйесiнiң пилоттық
жобасын сүйемелдеу
және енгізу.
SAS технологиялары
негiзiнде
"Деректердi кешендi
жан-жақты талдау"
ақпараттық жүйесiн
сүйемелдеу.
Мұнай өнiмдерiнiң
өндiрілуiн және
айналымын
мемлекеттiк реттеу
жөнiндегi
ақпараттық жүйенiң
пилоттық жобасын
сүйемелдеу.
Қазақстан
Республикасының
Қаржы министрлігi
Салық комитетiнiң
және оның аумақтық
бөлiмшелерiнiң
бухгалтерлiк
жүйесiн сүйемелдеу
және дамыту.
RISC-серверлердi
техникалық қолдау
(кепiлдiк
берiлгеннен кейін
қызмет көрсету).
Серверлiк
үй-жайлардың өрт
сөндiру, желдету,
кепiлдендiрiлген
электрмен жабдықтау
жүйелерiн
техникалық қолдау.
Компьютерлiк
жабдықтарға
(703 сервер,
12683 компьютер,
5081 принтер)
техникалық қызмет
көрсету. "Ұлттық
ақпараттық
технологиялар"
ЖАҚ-мен
24.10.2001 ж.

Technologies" N МГД 1109/4
от 25 сентября 2001 года.
Сопровождение пилотного
проекта информационной
системы "Электронный
контроль налогового ауди-
та", по договору с ТОО
"Плюс Микро" N МГД 1109/2
от 10 апреля 2002 года.
Сопровождение системы
"Информационная налоговая
интегрированная система
Республики Казахстан - 2",
по договору с ТОО "Плюс
Микро" N МГД 1109/3
от 28 сентября 2001 года.
Сопровождение информа-
ционной системы гаранти-
рованной доставки сообще-
ний для налогоплатель-
щиков и территориальных
подразделений Налогового
комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан по договору
с ЗАО "New Age Technolo-
gies" N МГД 1809/7
от 3 октября 2001 года.
Сопровождение информа-
ционной системы защиты
информации налоговых
органов Министерства
финансов Республики
Казахстан, по договору с
ТОО "НИЛ "Гамма техноло-
гии" N МГД 1809/6
от 8 октября 2001 года.
Сопровождение пилотного
проекта информационной
системы "Ведомственные
кадры", по договору с
РГП "ЦИФС" Министерства
финансов Республики
Казахстан N МГД 1109/6
от 8 октября 2001 года.
Сопровождение пилотного
проекта информационной
системы мультимедийной
связи по разъяснению
налогового законодатель-
ства по договору с ОАО
"Казахтелеком"
N МГД 1809/5 от 12 де-
кабря 2001 года.
Сопровождение проекта
информационной системы
дистанционного обучения
и тестирования специа-
листов Налогового коми-
тета Министерства финансов
Республики Казахстан и его
территориальных подразде-
лений, по договору с ТОО
"Глосса" N 3005/4 от
21.06.2002 г.
Сопровождение информацион-
ной системы "Государствен-
ный реестр налогоплатель-
щиков и объектов налого-
обложения Республики Ка-
захстан", по договору с
ТОО "BiMash" N 3005/1
от 20.06.2002 г.
Сопровождение информа-
ционной системы "Элект-
ронный мониторинг крупных
налогоплательщиков" по
договору с ЗАО "New Age
Technologies" N 1902/2
от 07.03.2003 г.
Сопровождение и внедрение
пилотного проекта инфор-
мационной системы "Непла-
тежеспособность и банкрот-
ство"
Сопровождение инфор-
мационной системы "Комп-
лексный многомерный анализ
данных" на основе техноло-
гий SAS.
Сопровождение пилотного
проекта информационной
системы по государствен-
ному регулированию произ-
водства и оборота нефте-
продуктов.
Сопровождение и развитие
бухгалтерской системы
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан и его
территориальных подразде-
лений.
Техническая поддержка
RISC-серверов (постгаран-
тийное обслуживание).
Техническая поддержка
систем пожаротушения,
кондиционирования, гаран-
тированного электроснаб-
жения серверных помещений
(постгарантийное обслужи-
вание).
Техническое обслуживание
компьютерного оборудова-
ния (703 серверов, 12683
компьютеров, 5081 принте-
ров); сопровождение и
администрирование инфор-
мационных систем в Нало-
говом комитете Министер-
ства финансов Республики
Казахстан и его террито-
риальных подразделениях,
сопровождение WEB-сайтов
по договору с ЗАО "Нацио-
нальные информационные

N MKM-1809/1 шарт
бойынша Қазақстан
Республикасының
Қаржы министрлiгi
Салық комитетiнде
және оның аумақтық
бөлiмшелерiнде
ақпараттық
жүйелердi сүйемелдеу
және
әкiмшiлiктендiру
WEB-сайттарды
сүйемелдеу.
Мұнай өнiмдерiнiң
өндiрiсi мен
айналымын
мемлекеттiк реттеу
бойынша ақпараттық
жүйенiң пилоттық
жобасын сүйемелдеу
және кеңейту.
Салық органдары
үшiн 5081 принтерге
қосалқы бөлшектер
мен шығыс
материалдарын
сатып алу.
8000 компьютep
үшiн қосалқы
бөлшектер мен
шығыс материалдарын
сатып алу.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: мемлекет мүддесiн ескере отырып мемлекеттiк мүлiктiң жай-күйiн бақылау және оны пайдалану жөнiндегi шешiмдердi қабылдау үшiн жағдайлар жасау; pecпубликалық бюджеттiң уақытылы атқарылуы және жергiлiктi бюджеттерге есептеу-кассалық қызмет көрсету үшін Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық жүйесiнiң ақпараттық жүйелерiнiң қолданбалы және жүйелiк қамтамасыз етуінiң iркiлiссiз жұмыс iстеуi, ақпараттың сапасы мен жеделдiлiгiн қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi мен оның аумақтық бөлiмшелерiнде ақпараттық жүйелердiң iркiлiссiз жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету; Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң ақпараттық жүйелерiн қолданбалы және жүйелiк қамтамасыз етудiң тиiмдi жұмысы; салықтық әкiмшiлендiру процестерiн сүйемелдеу, автоматтандыру, ақпараттардың сапасы мен жеделдiгiн арттыру; ақпараттық жүйелердiң, хабарламаларды жеткiзудiң, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi мен оның аумақтық бөлiмшелерiндегi компьютерлiк, желiлiк, коммуникациялық жабдықтар жұмыстарының үздiксiз жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
157-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Елдің экономикалық қауiпсiздігін қамтамасыз
ету үшiн қажеттi, сондай-ақ қоғамдық және
әлеуметтік мәнi бар мүлiктi сатып алу"
деген 022 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 72300 мың теңге (жетпiс екi миллион үш жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 21 шiлдедегi N 1095 қаулысымен мақұлданған Қазақстан Республикасында мемлекеттiк мүлiктi басқару және жекешелендiру тұжырымдамасы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: бiртұтас мемлекеттiк экономикалық саясатты жүргiзу, өнеркәсiптiң стратегиялық салаларына, елдің экономикалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ететiн, өнеркәсiптiң стратегиялық салаларын бiлдіретiн жекелеген заңды тұлғаларға, сондай-ақ қоғамдық және әлеуметтiк мағынаға ие, оның ішінде қалашықты құрайтын кәсiпорындарға мемлекеттiк бақылауды қалпына келтiру.

технологии" N МГД-1809/1
от 24.10.2001 г.
Приобретение запасных
частей и расходных мате-
риалов для налоговых
органов на 5081 принтеров.
Приобретение расходных
материалов и запасных
частей для 8000 компью-
теров.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание условий для контроля за состоянием государственного имущества и принятия решений по его использованию с учетом государственных интересов; бесперебойная работа прикладного и системного обеспечения информационных систем Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан для своевременного исполнения республиканского бюджета и расчетно-кассового обслуживания местных бюджетов, повышение качества и оперативности информации, обеспечение бесперебойной работы информационных систем в Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделениях; эффективная работа прикладного и системного программного обеспечения информационных систем Налогового комитета Министерства финансов Республики; сопровождение, автоматизация процессов налогового администрирования, повышение качества и оперативности информации; обеспечение бесперебойной работы: информационных систем, доставки сообщений, компьютерного, сетевого, коммуникационного оборудования в Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделениях.
Приложение 157
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 022
"Приобретение имущества, необходимого для обеспечения
экономической безопасности страны, а также имеющего
общественное и социальное значение" на 2004 год
1. Стоимость: 72300 тысяч тенге (семьдесят два миллиона триста тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Концепция управления государственным имуществом и приватизации в Республике Казахстан, одобренная постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2000 года N 1095.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проведение единой государственной экономической политики, восстановление государственного контроля над стратегическими отраслями промышленности, отдельными юридическими лицами, представляющими стратегические отрасли промышленности, обеспечивающие экономическую безопасность страны, а также имеющими общественное и социальное значение предприятиями, в том числе градообразующими.

5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: "Шығыс Қазақстан аймақтық электр желiлерi компаниясы" ЖАҚ-тың акцияларын мемлекеттiк меншiкке сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   022       Елдiң         "Алтайэнерго" ААҚ,  Жыл     Қазақстан
экономикалық  "Семей АЭС" ААҚ,    iшiнде  Республи.
қауiпсiздiгiн "Аягөз электр               касының
қамтамасыз    желiлерi" ААҚ,              Қаржы
ету үшін      "Семей ЖЭО" ААҚ             министрлігі
қажетті,      акционерлiк қоғам.
сондай-ақ     дарының банкрот.
қоғамдық және тығы процесiнде
әлеуметтiк    "Шығыс Қазақстан
мәнi бар      аймақтық электр
мүлiктi       желiлерi
сатып алу     компаниясы" ЖАҚ-тың
акцияларын
мемлекеттiк сатып
алу
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Шығыс Қазақстан облысын электрмен қамтамасыз ететін Қазақстан Республикасының өнеркәсiбiнiң стратегиялық саласын бiлдiретiн кәсiпорындарға тiкелей мемлекеттiк бақылауды қалпына келтiру үшiн 4 заңды тұлғаның банкроттығы процесiнде "Шығыс Қазақстан аймақтық электр желiлерi компаниясы" ЖАҚ-тың активтерiн сатып алу.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
158-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi республикалық
меншiктегi акционерлік қоғамдардың жарғылық
капиталдарының ең төменгi мөлшерiн қамтамасыз ету"
деген 023 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 213030 мың теңге (екi жүз он үш миллион отыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Pecпубликасының 2003 жылғы 13 мамырдағы Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: елдiң экономикасы үшiн маңызы бар, оның iшiнде "Жекешелендiруге жатпайтын мемлекеттік меншiк объектiлерiнiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысына сәйкес 2006 жылға дейiн жекешелендiруге жатпайтын акционерлiк қоғамдардың ұйымдық-құқықтық нысанын сақтау.

5. Задачи бюджетной программы: приобретение в государственную собственность акций ЗАО "Восточно-Казахстанская региональная электросетевая компания".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   022        Приобрете- Приобретение в государст- В те-  Минис-
ние иму-   венную собственность ак-  чение  терство
щества,    ций ЗАО "Восточно-Казах-  года   финансов
необходи-  станская региональная            Респуб-
мого для   электросетевая компания"         лики
обеспече-  в процессе банкротства           Казах-
ния эконо- акционерных обществ: ОАО         стан
номической "Алтайэнерго", ОАО "Семи-
безопас-   палатинская РЭС", ОАО
ности      "Аягузские электрические
страны, а  сети", ОАО "Семипалатин-
также      ская ТЭК".
имеющего
обществен-
ное и со-
циальное
значение
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: приобретение акций ЗАО "Восточно-Казахстанская региональная электросетевая компания" в процессе банкротства 4-х юридических лиц для восстановления прямого государственного контроля над предприятием, представляющим стратегическую отрасль промышленности Республики Казахстан, обеспечивающим электроснабжение Восточно-Казахстанской области.
Приложение 158
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 023
"Обеспечение минимального размера уставных капиталов
акционерных обществ, государственные пакеты акций
которых находятся в республиканской собственности"
на 2004 год
1. Стоимость: 213030 тысяч тенге (двести тринадцать миллионов тридцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан "Об акционерных обществах" от 13 мая 2003 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сохранение организационно-правовой формы акционерных обществ, имеющих значимость для экономики страны, в том числе не подлежащих приватизации до 2006 года в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587 "О перечне объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации".

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: акцияларының мемлекеттiк пакеттерi республикалық меншiктегi кейбiр акционерлiк қоғамдардың жарғылық капиталының ең төменгi мөлшерiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   023       Акцияларының  Мынадай акционер.   Бiр     Қазақстан
мемлекеттiк   лiк қоғамдардың:    жылдың  Республи.
пакеттерi     "Мұнай және газ     iшiнде  касының
республикалық өнеркәсiбiнiң бас           Қаржы
меншiктегi    диспетчерлiк                министрлiгi
акционерлiк   басқармасы" ЖАҚ,
қоғамдардың   "Қазқарамет.
жарғылық      автоматика" ААҚ,
капитал.      "Қазтеңiзкөлiкфлот"
дарының ең    ұлттық кеме жүзу
төменгi       теңiз компаниясы"
мөлшерiн      ЖАҚ, "Ақтөбе"
қамтамасыз    халықаралық әуежай"
ету           ААҚ, "Ауыл
шаруашылығын
қаржылық қолдау
қоры" ЖАҚ, "Егемен
Қазақстан"
республикалық
газетi" ААҚ,
"Казахстанская
правда"
республикалық
газетi" ААҚ,
"Қазақ ақпарат
агенттігi" ҰК"
ААҚ жарғылық
капиталдарын
көбейту.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: елдiң экономикасы үшiн маңызы бар, оның iшiнде 2006 жылға дейiн жекешелендiруге жатпайтын 8 акционерлiк қоғамның жарғылық капиталын олардың ұйымдық-құқықтық нысанын сақтау үшін толтыру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
159-қосымша
Ескерту. 159-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K қаулысымен .
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары
бойынша сыйлықақылар төлеу
деген 024 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 1990 мың теңге (бiр миллион тоғыз жүз тоқсан мың теңге). <*>
2. "Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасы туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 7 желтоқсандағы Заңы , "Tұрғын үй құрылыс жинақ банкiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 16 сәуiрдегі N 364 қаулысы , "Тұрғын үй құрылыс жинақтауларына салымдар бойынша сыйлық (мемлекет сыйлығы) төлеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 439 бұйрығы және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2003 жылғы 6 желтоқсандағы N 444 қаулысы . <*>

5. Задачи бюджетной программы: обеспечение минимального размера уставных капиталов некоторых акционерных обществ, государственные пакеты акций которых находятся в республиканской собственности.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   023        Обеспече-  Увеличение уставных капи- В те-  Минис-
ние мини-  талов следующих акционер- чение  терство
мального   ных обществ: ЗАО "Главное года   финансов
размера    диспетчерское управление         Респуб-
уставных   нефтяной и газовой про-          лики
капиталов  мышленности", ОАО "Каз-          Казах-
акционер-  черметавтоматика", ЗАО           стан
ных об-    "Национальная морская
ществ,     судоходная компания "Каз-
государ-   мортрансфлот", ОАО "Меж-
ственные   дународный аэропорт "Ак-
пакеты     тобе", ЗАО "Фонд финансо-
акций      вой поддержки сельского
которых    хозяйства", ОАО "Респуб-
находятся  ликанская газета "Егемен
в респуб-  Казахстан", ОАО " Респуб-
ликанской  ликанская газета "Казах-
собствен-  станская правда", ОАО "НК
ности      "Казахское информационное
агентство".
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: пополнение уставных капиталов 8 акционерных обществ, имеющих значимость для экономики страны, в том числе не подлежащих приватизации до 2006 года, с целью сохранения их организационно-правовой формы.
Приложение 159
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 024
"Выплата премий по вкладам в жилищные строительные
сбережения" на 2004 год
1. Стоимость: 1990 тысяч тенге (один миллион девятьсот девяносто тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Закон Республики Казахстан от 7 декабря 2000 года "О жилищных строительных сбережениях в Республике Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2003 года N 364 "О создании жилищного строительного сберегательного банка", приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 439 и постановление правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года N 444 "Об утверждении Правил выплаты премий по вкладам в жилищные строительные сбережения (премии государства). <*>
Сноска. Пункт 2 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: тұрғын үй құрылыс жинақтаулары бойынша салымшыларға сыйлықтарды төлеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: тұрғын үй құрылыс жинақтаулары бойынша салымшыларға сыйлықтарды төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   024       Тұрғын     "Қазақстан тұрғын үй   Жылдың  Қазақстан
үй         құрылысы жинақ банкi"  iшiнде  Республи.
құрылыс    акционерлiк қоғамының          касының
жинақ      салымшыларына                  Қаржы
салымдары  мемлекеттiк                    министрлiгi
бойынша    сыйлықтар төлеу
сыйлықақы.
лар төлеу
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: тұрғын үй құрылыс жинақтаулары бойынша салымшыларға сыйлықтарды төлеу.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
160-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорын құру"
деген 025 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 45950 мың теңге (қырық бес миллион тоғыз жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мiндеттi әлеуметтiк сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 25 сәуiрдегi Заңы , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегi N 903 қаулысы , "Мiндеттi әлеуметтiк сақтандыру туралы" Қазақстан Pecпубликасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 12 қарашадағы N 277-ө өкiмi , "Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау тұжырымдамасын мақұлдау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 маусымдағы N 886 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения.
5. Задачи бюджетной программы: выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   024        Выплата    Выплата премий государ-   В те-  Минис-
премий по  ства вкладчикам акционер- чение  терство
вкладам в  ного общества "Жилищный   года   финансов
жилищные   строительный сберегатель-        Респуб-
строитель- ный банк Казахстана".            лики
ные сбере-                                  Казах-
жения                                       стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения.
Приложение 160
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 025
"Создание Государственного фонда социального страхования"
на 2004 год
1. Стоимость: 45950 тысяч тенге (сорок пять миллионов девятьсот пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года "Об обязательном социальном страховании", постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы", распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 ноября 2003 года N 277-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан об обязательном социальном страховании", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 886 "Об одобрении Концепции социальной защиты населения Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қоры" акционерлiк қоғамын құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Мемлекеттік әлеуметтiк сақтандыру қоры" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталын қалыптастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   025       Мемлекеттiк   "Мемлекеттік        Жылдың  Қазақстан
әлеуметтік    әлеуметтiк          iшiнде  Республи.
сақтандыру    сақтандыру қоры"            касының
қорын құру    акционерлiк                 Қаржы
қоғамының жарғылық          министрлiгi
капиталын қалыптастыру
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Әлеуметтiк сақтандыру жүйесiне қатысатын азаматтардың аударымдарын шоғырландыру және инвестициялау мақсатында мамандандырылған институт ретiнде "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қоры" акционерлiк қоғамын құру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
161-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жойылған шахталардың қызметкерлерiнiң денсаулығына
келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегi "Қарағанды
көмiр шахтасы" мiндеттемелерiн орындау"
деген 039 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 484000 мың теңге (төрт жүз сексен төрт миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қарағанды көмiр бассейнiнiң кәсiпорындарын қаржы-экономикалық сауықтыру жөнiндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 шiлдедегі N 908 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Қарағандышахткөмiр" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - "Қарағандышахткөмiр" ЖYАҚ) бұрынғы қызметкерлерiнiң денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Жойылған шахталардың қызметкерлерiнiң денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегі берешектердiң орнын толтыру жөнiндегi "Қарағандышахткөмiр" ЖYАҚ мiндеттемелерiн орындау.

4. Цель бюджетной программы: создание акционерного общества "Государственный фонд социального страхования".
5. Задачи бюджетной программы: формирование уставного капитала акционерного общества "Государственный фонд социального страхования".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   025        Создание   Формирование уставного    В те-  Минис-
Государ-   капитала акционерного     чение  терство
ственного  общества "Государственный года   финансов
фонда со-  фонд социального страхо-         Респуб-
циального  вания".                          лики
страхова-                                   Казах-
ния                                         стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание акционерного общества "Государственный фонд социального страхования", как специализированного института, с целью аккумулирования и инвестирования отчислений граждан, участвующих в системе социального страхования.
Приложение 161
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 039
"Исполнение обязательств "Карагандашахтуголь"
по возмещению ущерба, нанесенного здоровью работников
ликвидированных шахт" на 2004 год
1. Стоимость: 484000 тысяч тенге (четыреста восемьдесят четыре миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1996 года N 908 "О дополнительных мерах по финансово-экономическому оздоровлению предприятий Карагандинского угольного бассейна".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: возмещение ущерба, нанесенного здоровью бывшим работникам акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь" (далее - АОЗТ "Карагандашахтуголь").
5. Задачи бюджетной программы: исполнение обязательств по погашению задолженности по возмещению ущерба, причиненного здоровью работников ликвидированных шахт АОЗТ "Карагандашахтуголь".

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   039       Жойылған      "Қарағандышахт.     Бiр     Қазақстан
шахталардың   көмiр" ЖҮАҚ         жылдың  Республи.
қызмет.       бұрынғы шахталары   iшiнде  касының
керлерiнiң    қызметкерлерiнiң            Қаржы
денсаулығына  денсаулығына                министрлiгі
келтiрiлген   келтiрiлген зиянды
зиянды өтеу   өтеу жөнiндегi
жөнiндегi     соманы төлеу
"Қарағанды
көмiр
шахтасы"
мiндетте.
мелерiн
орындау
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Қарағанды көмiр шахтасы" ЖYАҚ қызметкерлерiнiң алдындағы кемiмелi қуынулар бойынша берешектi өтеу мақсатында сот бекiткен кредиторлардың тiзiлiмiне сәйкес жойылған шахталар қызметкерлерiнiң денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегi мiндеттемелерді өтеу.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
161-1-қосымша
Ескерту. 161-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K қаулысымен .
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкi" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" деген 053 республикалық бюджеттік бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 1500000 мың теңге (бiр миллиард бес жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: "Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасы туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 7 желтоқсандағы Заңы , "Тұрғын үй құрылысын ұзақ мерзiмдi қаржыландыру және ипотекалық несие беру жүйесiн дамыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 21 тамыздағы N 1290 қаулысы , "Тұрғын үй құрылыс жинақ банкiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 16 сәуiрдегi N 364 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкi" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталын толтыру.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   039        Исполнение Выплата сумм по возмеще-  В те-  Минис-
обяза-     нию ущерба, нанесенного   чение  терство
тельств    здоровью работникам       года   финансов
"Кара-     бывших шахт АОЗТ "Кара-          Респуб-
гандашахт- гандашахтуголь".                 лики
уголь" по                                   Казах-
возмещению                                  стан
ущерба,
нанесен-
ного здо-
ровью ра-
ботников
ликвидиро-
ванных
шахт
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: погашение обязательств перед работниками АОЗТ "Карагандашахтуголь" по возмещению ущерба, нанесенного здоровью работникам ликвидированных шахт, согласно реестру кредиторов,утвержденному судом с целью погашения задолженности по регрессным искам.
Приложение 161-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327 <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 161-1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
053 "Увеличение уставного капитала АО "Жилищный строительный
сберегательный банк Казахстана" на 2004 год
1. Стоимость: 1500000 тысяч тенге (один миллиард пятьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 декабря 2000 года "О жилищных строительных сбережениях в Республике Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2000 года N 1290 "О концепции долгосрочного финансирования жилищного строительства и развития системы ипотечного кредитования", постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2003 года N 364 "О создании жилищного строительного сберегательного банка".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: пополнение уставного капитала акционерного общества "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана".

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкi" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталын толтыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   053       "Қазақстанның "Қазақстанның тұр.  2004    Қазақстан
тұрғын ұй     ғын үй құрылыс      жылғы   Республи.
құрылыс жинақ жинақ банкi" акцио. 2-тоқ.  касының
банкi" АҚ     нерлiк қоғамының    саны    Қаржы
жарғылық      жарғылық капиталын          министрлігі
капиталын     толтыру
ұлғайту
__________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкi" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталын толтыру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
162-қосымша
Ескерту. 162-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K қаулысымен .
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Республикалық бюджеттен Ұлттық
қорға берiлетiн ресми трансферттер"
деген 066 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 9309670 мың теңге (тоғыз миллиард үш жүз тоғыз миллион алты жүз жетпiс мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негізi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының кейбiр мәселелерi туралы" 2001 жылғы 29 қаңтардағы 543 Жарлығымен бекiтiлген ереженiң 7-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының 36-бабы , Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесi туралы" 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 9-бабының 1-тармағына сәйкес.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекет жинағының қалыптасуы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жинақ функциясының орындалуы.

5. Задачи бюджетной программы: пополнение уставного капитала акционерного общества "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы(под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программы)!                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !  7
-------------------------------------------------------------------
1   053        Увеличение Пополнение уставного         2   Минис-
уставного  капитала акционерного    квартал терство
капитала   общества "Жилищный         2004  финансов
АО      строительный               года  Респуб-
"Жилищный  сберегательный банк              лики
строите-   Казахстана"                      Казах-
льный                                       стан
сберега-
тельный
банк
Казах-
стана"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: пополнение уставного капитала акционерного общества "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана".
Приложение 162
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 066
"Официальные трансферты, передаваемые из республиканского
бюджета в Национальный фонд" на 2004 год
1. Стоимость: 9309670 тысяч тенге (девять миллиардов триста девять миллионов шестьсот семьдесят тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: в соответствии подпункту 1 пункта 7 Указа Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543 "О некоторых вопросах Национального Фонда Республики Казахстан", статья 36 Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", пункт 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: формирование накоплений государства.
5. Задачи бюджетной программы: исполнение сберегательной функции Национального Фонда Республики Казахстан.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   066       Республикалық Ұлттық қорға        2004    Қазақстан
бюджеттен     республикалық       жылдың  Республи.
Ұлттық        бюджеттен ақша      ішінде  касының
қорға         қаражатының бөлiнуi         Қаржы
берiлетiн                                 министрлiгi
ресми
трансферттер
__________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Республикалық бюджеттен алынатын ресми трансферттер есебiнен Ұлттық қордың жинақтаушы функцияларының орындалуы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
163-қосымша
Ескерту. 163-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K қаулысымен .
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Облыстық бюджеттерге субвенциялар беру"
деген 400 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 134395118 мың теңге (бір жүз отыз төрт миллиард үш жүз тоқсан бес миллион бір жүз он сегіз мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегі Заңының 1-бабы , "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының 20-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: жергiлiктi атқарушы органдардың функцияларын қамтамасыз ету үшiн жергілiктi бюджеттерді қаржылық қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: облыстық бюджеттердi субвенциялық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   400       Облыстық      Республикалық       2004    Қазақстан
бюджеттерге   бюджеттен Ақмола    жылдың  Республи.
субвенциялар  облысының бюджетiне iшiнде  касының
беру          - 13866205 мың              Қаржы
теңге, Ақтөбе               министрлiгi
облысының бюджетiне
- 1865067 мың
теңге, Алматы
облысының бюджетiне
- 13908593 мың
теңге, Шығыс
Қазақстан облысының
бюджетiне -
14913135 мың теңге,
Жамбыл облысының
бюджетiне -
14923777 мың теңге,
Батыс Қазақстан
облысының бюджетiне
- 2494466 мың
теңге, Қарағанды
облысының бюджетiне
- 6605669 мың
теңге, Қостанай
облысының бюджетiне
- 8884864 мың
теңге, Қызылорда
облысының бюджетiне
- 10629369 мың
теңге, Павлодар
облысының бюджетiне
- 1490669 мың теңге,
Солтүстік Қазақстан
облысының бюджетiне
- 11407502 мың
теңге, Оңтүстік
Қазақстан облысының
бюджетiне -
27955336 мың теңгe
қаражат бөлудi
қамтамасыз етсiн.
__________________________________________________________________

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   066        Официаль-  Обеспечение выделения     В те-  Минис-
ные транс- денежных средств из       чение  терство
ферты,     республиканского бюджета  2004   финансов
передавае-                           года   Респуб-
мые из                                      лики
республи-                                   Казах-
канского                                    стан
бюджета в
Националь-
ный фонд
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: исполнение сберегательной функции Национального Фонда за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета.
Приложение 163
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
217 Министерство финансов
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 400
"Субвенции областным бюджетам" на 2004 год
1. Стоимость: 134395118 тысяч тенге (сто тридцать четыре миллиарда триста девяносто пять миллионов сто восемнадцать тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", статья 20 Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: финансовая поддержка местных бюджетов для обеспечения функций местных исполнительных органов.
5. Задачи бюджетной программы: субвенционная поддержка областных бюджетов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   400        Субвенции  Обеспечение выделения     В те-  Минис-
областным  финансовых средств из     чение  терство
бюджетам   республиканского бюджета  года   финансов
в областные бюджеты Акмо-        Респуб-
линской - 13866205 тыс.          лики
тенге, Актюбинской -             Казах-
1865067 тыс.тенге, Алма-         стан
тинской - 13908593 тыс.
тенге, Восточно-Казахс-
танской - 14913135 тыс.
тенге, Жамбылской -
14923777 тыс.тенге,
Западно-Казахстанской -
2494466 тыс.тенге, Кара-
гандинской - 6605669 тыс.
тенге, Костанайской -
8884864 тыс.тенге,
Кызылординской - 10629369
тыс.тенге, Павлодарской -
1490669 тыс.тенге,
Северо-Казахстанской -
11407502 тыс.тенге, Южно-
Казахстанской - 27955336
тыс.тенге.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: республикалық бюджеттен көзделген қаражатты жергiлiктi бюджеттерге 100% аудару.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: 100% перечисление предусмотренных средств из республиканского бюджета в местные бюджеты.