Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 381 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы»23 сәуірдегі
N 381 қаулысына
қосымша
Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің, Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы
Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Республиканың аграрлық секторы үшін құрылыс материалдарын жеткізу бойынша квоталар туралы" Қазақ КСР-і Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 26 қарашадағы N 736 қаулысы.
2. "Республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 26 мамырдағы N 434  қаулысымен  бекітілген республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламалар тізбесінің 12, 15-тармақтары.
3. "Тұрғын жайларды айырбастауды ресімдеу тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 3 маусымдағы N 453  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 21, 260-құжат).
4. "Қорғаныс өнеркәсібін конверсиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 17 маусымдағы N 661  қаулысы .
5. "Юбилейное" кен орнын Қазақстан-Француз "Кожемалтын" бірлескен кәсіпорнына пайдалануға беру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 5 сәуірдегі N 413  қаулысы .
6. "Шағын бизнес орталықтарының республикалық желісін құру және дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 20 маусымдағы N 849  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 22, 248-құжат).
7. "Қарағайлы кен байыту комбинаты" акционерлік қоғамын қаржы-шаруашылық сауықтыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 30 маусымдағы N 903  қаулысы .
8. "Текелі қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлік қоғамын сауықтыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 10 тамыздағы N 1115  қаулысы .
9. "Ащысай полиметалл комбинаты" акционерлік қоғамын қаржылай сауықтыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 12 қыркүйектегі N 1252  қаулысы .

О признании утратившими силу некоторых решений Совета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2008 года N 381
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившими силу некоторые решения Совета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 апреля 2008 года N 381
Перечень
утративших силу некоторых решений
Совета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров
Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 26 ноября 1991 года N 736 "О квотах по поставкам строительных материалов для аграрного сектора республики".
2. Пункты 12, 15 Перечня республиканских целевых научно-технических программ, утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1993 года N 434 "О республиканских целевых научно-технических программах".
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года N 453 "Об утверждении Порядка оформления обмена жилыми помещениями" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 21, ст. 260).
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июня 1994 года N 661 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О конверсии оборонной промышленности".
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 апреля 1995 года N 413 "О предоставлении в эксплуатацию золоторудного месторождения "Юбилейное" казахстанско-французскому совместному предприятию "Кожемалтын".
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июня 1995 года N 849 "О формировании и развитии республиканской сети центров малого бизнеса" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 22, ст. 248).
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1995 года N 903 "О мерах по финансово-хозяйственному оздоровлению АО "Карагайлинский горно-обогатительный комбинат".
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 августа 1995 года N 1115 "О мерах по санации акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат".
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 сентября 1995 года N 1252 "О финансовом оздоровлении акционерного общества "Ачисайский полиметаллический комбинат".

10. "Республикалық бюджеттің 1995 жылы жаңа тұрғын үй саясатын жүзеге асыруға бағытталған қаражатын бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 6 қазандағы N 1310  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 32, 404-құжат).
11. "Павлодартрактор" акционерлік қоғамын қайта құру және қаржы-экономикалық жағынан сауықтыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 3 қарашадағы N 1446  қаулысы .
12. "Павлодартрактор" акционерлік қоғамын қаржылай сауықтандыру процедуралары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 18 желтоқсандағы N 1739  қаулысы .
13. "Қазақстан түсті металдары" ұлттық акционерлік компаниясы кәсіпорындарының қаржы-шаруашылық қызметіндегі елеулі кемшіліктер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1893  қаулысы .
14. "Текелі қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлік қоғамын қаржылай сауықтыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 қаңтардағы N 19  қаулысы .
15. "Жеке кәсіпкерлікті қолдау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 30 қаңтардағы N 124  қаулысы .
16. "Ертіс полиметалл комбинаты" акционерлік қоғамын қаржылық сауықтыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 27 ақпандағы N 251  қаулысы .
17. "1996 жылы жаңа тұрғын үй саясатын жүзеге асыруға көзделген республикалық бюджеттің қаражатын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 наурыздағы N 344  қаулысы .
18. "Ащысай полиметалл комбинаты" акционерлік қоғамы мемлекеттік акциялар пакетінің бір бөлігін сату туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 9 шілдедегі N 858  қаулысы .
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгертулер енгізу және күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгертулердің 46, 68-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 35, 327-құжат).
20. "Жезқазған облысының Приозерск қаласына мемлекеттік қолдау көрсету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 7 қарашадағы N 1354  қаулысының  3-тармағы.
21. "Павлодартрактор" акционерлік қоғамын қаржы-экономикалық сауықтыру және машина жасау кешенінің басқа кәсіпорындармен кооперациялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 20 қарашадағы N 1414  қаулысы .
22. "Текелі қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлік қоғамын дағдарыстан шығару жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 сәуірдегі N 698  қаулысы .

10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1995 года N 1310 "О распределении средств республиканского бюджета, направляемых на реализацию новой жилищной политики в 1995 году" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 32, ст. 404).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1995 года N 1446 "О мерах по финансово-экономическому оздоровлению и реорганизации акционерного общества "Павлодартрактор".
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года N 1739 "О процедурах финансового оздоровления акционерного общества "Павлодартрактор".
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1893 "О серьезных недостатках в финансово-хозяйственной деятельности предприятий Национальной акционерной компании "Казахстан тусті металдары".
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 1996 года N 19 "О мерах по финансовому оздоровлению акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 1996 года N 124 "О мерах по поддержке частного предпринимательства".
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 1996 года N 251 "О мерах по финансовому оздоровлению акционерного общества "Иртышский полиметаллический комбинат".
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1996 года N 344 "Об использовании средств республиканского бюджета, предусмотренных на реализацию новой жилищной политики в 1996 году".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1996 года N 858 "О продаже части государственного пакета акций акционерного общества "Ачисайский полиметаллический комбинат".
19. Пункты 46, 68 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года N 1031 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 327).
20. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 1996 года N 1354 "О мерах по оказанию государственной поддержки г. Приозерску Жезказганской области".
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1996 года N 1414 "О финансово-экономическом оздоровлении акционерного общества "Павлодартрактор" и кооперации с другими предприятиями машиностроительного комплекса".
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 1997 года N 698 "О дополнительных мерах по выводу из кризиса акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат".

23. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 сәуірдегі
N 698 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 шілдедегі N 1100  қаулысы .
24. "Тың тау-кен-химиялық комбинаты" мемлекеттік холдинг компаниясын қаржылық оңалту жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 28 тамыздағы № N 1299  қаулысы .
25. "Қазақалтын" акционерлік қоғамын қаржылық сауықтыру жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 28 тамыздағы N 1300  қаулысы .
26. "Ертіс химия-металлургия заводы" акционерлік қоғамын қаржылық сауықтыру жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 8 қазандағы N 1426  қаулысы .
27. "Каскор" акционерлік компаниясының тау-кен қайта өңдеу кешенін консервациялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 ақпандағы N 113  қаулысы .
28. "Сәулет-қала құрылысы саласында бақылау және қадағалау функцияларын жүзеге асыратын ұйымдардың қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 23 қарашадағы N 1187  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 44, 445-құжат).
29. "Қазақстан әйелдерінің қатысуымен кәсіпкерлікті дамытудың жекелеген мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 1323  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 49, 390-құжат).
30. "Қазақстан Республикасының Шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігінің штат санын ұлғайту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 тамыздағы N 1112  қаулысы .
31. "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамы директорларының кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1175  қаулысы .
32. "Шағын кәсіпкерлікті дамыту мен қолдаудың 1999 - 2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру жөніндегі 2000 жылға арналған негізгі іс-шараларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 20 маусымдағы N 923  қаулысы .
33. "Шағын кәсіпкерлік субъектілерінен мемлекеттік сатып алу жүзеге асырылатын тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) түрлерінің 2000 жылға арналған номенклатурасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 қазандағы N 1486  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 42, 483-құжат).
34. "Қайталама түсті және қара металдар рыногын реттеу жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 қарашадағы N 1713  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 47-48, 565-құжат).

23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1997 года N 1100 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 1997 года N 698".
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1997 года N 1299 "О неотложных мерах по финансовому оздоровлению Государственной холдинговой компании "Целинный горно-химический комбинат".
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1997 года N 1300 "О неотложных мерах по финансовому оздоровлению акционерного общества "Казахалтын".
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1997 года N 1426 "О неотложных мерах по финансовому оздоровлению акционерного общества "Иртышский химико-металлургический завод".
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 1998 года N 113 "О консервации горно-перерабатывающего комплекса акционерной компании "Каскор".
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 1998 года N 1187 "Об упорядочении деятельности организаций, осуществляющих контрольные и надзорные функции в архитектурно-градостроительной сфере" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 44, ст. 445).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года N 1323 "Отдельные вопросы развития предпринимательства с участием женщин Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 49, ст. 390).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1999 года N 1112 "Об увеличении штатной численности Агентства Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса".
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1175 "О Совете директоров акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства".
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2000 года N 923 "Об утверждении Основных мероприятий на 2000 год по реализации Государственной программы развития и поддержки малого предпринимательства на 1999-2000 годы".
33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2000 года N 1486 "Об утверждении на 2000 год номенклатуры видов товаров (работ, услуг), государственные закупки которых осуществляются у субъектов малого предпринимательства" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 42, ст. 483).
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2000 года N 1713 "О мерах по урегулированию рынка вторичных цветных и черных металлов" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 47-48, ст. 565).

35. "Қазақстан Республикасында шағын кәсіпкерлікті дамыту мен қолдаудың 2001 - 2002 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 қаңтардағы N 77  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 1-2, 19-құжат).
36. "Машина жасауды дамытудың және тиімділігі жоғары машиналар мен жабдықтарды жасап шығарудың ғылыми-техникалық проблемалары" 2001 - 2005 жылдарға арналған республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 наурыздағы N 353  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 10, 116-құжат).
37. "Шағын кәсіпкерлік субъектілерінен мемлекеттік сатып алу жүзеге асырылатын тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) түрлерінің 2001 жылға арналған номенклатурасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 сәуірдегі N 550  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 15, 194-құжат).
38. "Қазақстан Республикасының химия және мұнай-химия өнеркәсібін қалпына келтіру мен дамытудың 2001 - 2002 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 17 мамырдағы N 649  қаулысы .
39. "Қазақстан Республикасында шағын кәсіпкерлікті дамыту мен қолдаудың 2001 - 2002 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 5 шілдедегі N 921  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 26, 317-құжат).
40. "Қазақстанның Даму Банкі" жабық акционерлік қоғамының 2001 - 2003 жылдар кезеңіне арналған несие саясаты меморандумы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 қыркүйектегі N 1187  қаулысы .
41. "Тараз қаласы "Химпром" ашық акционерлік қоғамының өндірістік қуатын дамыту жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 қыркүйектегі N 1242  қаулысы .
42. "Аса маңызды азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 желтоқсандағы N 1623  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 47, 553-құжат).
43. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 5 шілдедегі N 921 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 тамыздағы N 871  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 26, 280-құжат).
44. "Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қаңтардағы N 54  қаулысының  2-тармағы.

35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2001 года N 77 "О Концепции развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2001-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 1-2, ст. 19).
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 353 "Об утверждении республиканской целевой научно-технической программы "Научно-технические проблемы развития машиностроения и создания высокоэффективных машин и оборудования" на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 10, ст. 116).
37. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года N 550 "Об утверждении на 2001 год номенклатуры видов товаров (работ, услуг), государственные закупки которых осуществляются у субъектов малого предпринимательства" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 15, ст. 194).
38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2001 года N 649 "Об утверждении Программы восстановления и развития химической и нефтехимической промышленности Республики Казахстан на 2001-2002 годы".
39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 921 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2001-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 26, ст. 317).
40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года N 1187 "О Меморандуме кредитной политики закрытого акционерного общества "Банк Развития Казахстана" на период 2001-2003 годы".
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2001 года N 1242 "О дополнительных мерах по развитию производственных мощностей открытого акционерного общества "Химпром", города Тараз".
42. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2001 года N 1623 "О мерах по стабилизации цен на важнейшие продовольственные товары" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 47, ст. 553).
43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 871 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 921" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 26, ст. 280).
44. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 54 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об инновационной деятельности".

45. "Қазақстан Республикасының металлургия кешенінде төртінші және бесінші қайта бөлістердің өндірістерін құруды ғылыми-техникалық қамтамасыз етудің 2003 - 2005 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 наурыздағы N 243  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 10, 120-құжат).
46. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 тамыздағы
N 1175 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 мамырдағы N 432  қаулысы .
47. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 мамырдағы N 462  қаулысының  3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 20, 208-құжат).
48. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 желтоқсандағы N 1623 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 маусымдағы N 523  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 25, 229-құжат).
49. "Экспорттық кредиттерді және инвестицияларды сақтандыру жөніндегі мемлекеттік сақтандыру корпорациясы" акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 маусымдағы N 581  қаулысы .
50. "Тұрғын үй-коммуналдық сала мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 шілдедегі N 750  қаулысы .
51. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 қыркүйектегі N 996 және 2003 жылғы 20 қаңтардағы N 54 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 қазандағы N 1027  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 40, 425-құжат).
52. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 ақпандағы N 132  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 5, 75-құжат).
53. "Қазақстан Республикасы тау-кен-металлургиялық кешенінің тұрақты жұмыс істеуін және оның дамуының стратегиялық басымдықтарын ғылыми-техникалық қамтамасыз ету" 2004 - 2006 жылдарға арналған ғылыми-техникалық бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 ақпандағы N 187  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 8, 104-құжат).
54. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1956 және 2001 жылғы 16 наурыздағы N 353 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 сәуірдегі N 387  қаулысының  1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 16, 203-құжат).

45. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2003 года N 243 "Об утверждении Программы научно-технического обеспечения создания производств четвертого и пятого переделов в металлургическом комплексе Республики Казахстан на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 10, ст. 120).
46. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2003 года N 432 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1175".
47. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 462 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 20, ст. 208).
48. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2003 года N 523 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2001 года N 1623" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 25, ст. 229).
49. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 581 "Отдельные вопросы акционерного общества "Государственная страховая корпорация по страхованию экспортных кредитов и инвестиций".
50. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2003 года N 750 "О создании комиссии по вопросам жилищно-коммунальной сферы".
51. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2003 года N 1027 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 и от 20 января 2003 года N 54" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 40, ст. 425).
52. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года N 132 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 5, ст. 75).
53. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2004 года N 187 "Об утверждении Научно-технической программы "Научно-техническое обеспечение устойчивого функционирования и стратегических приоритетов развития горно-металлургического комплекса Республики Казахстан" на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 8, ст. 104).
54. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2004 года N 387 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1956 и от 16 марта 2001 года N 353" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 16, ст. 203).

55. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қаңтардағы N 54 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 мамырдағы N 617 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 сәуірдегі N 393  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 16, 207-құжат).
56. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 мамырдағы N 570  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 22, 284-құжат).
57. "Акционерлік қоғамдар - ұлттық компаниялар мен даму институттары директорлар кеңестердің құрамдары туралы мәселелер бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 шілдедегі N 791  қаулысының  1-тармағының 6) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 28, 370-құжат).
58. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 тамыздағы N 827  қаулысы .
59. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қаңтардағы N 54 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 тамыздағы N 857  қаулысы .
60. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 наурыздағы N 250  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 13, 140-құжат).
61. 4-тармағының 2) тармақшасын қоспағанда, "Тұтыну рыногындағы бағаны тұрақтандыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 мамырдағы N 430  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 19, 232-құжат).
62. "Қазақстан Республикасының халқын тіркеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 шілдедегі N 761  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 404-құжат).
63. 9-тармағын қоспағанда, "Тұтыну нарығындағы бағаларды тұрақтандыру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 сәуірдегі N 285  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 14, 127-құжат).

55. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2004 года N 393 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 54 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года N 617 (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 16, ст. 207).
56. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2004 года N 570 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 22, ст. 284).
57. Подпункт 6) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2004 года N 791 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам о составах советов директоров акционерных обществ-национальных компаний и институтов развития" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 28, ст. 370).
58. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года N 827 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
59. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 857 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 54".
60. Пункт 6 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2005 года N 250 "О внесении  изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 13, ст. 140).
61. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2005 года N 430 "О некоторых мерах по стабилизации цен на потребительском рынке" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 19, ст. 232), за исключением подпункта 2) пункта 4.
62. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2005 года N 761 "О некоторых вопросах регистрации населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 404).
63. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2006 года N 285 "О дополнительных мерах по стабилизации цен на потребительском рынке" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 14, ст. 127), за исключением пункта 9.