О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1332
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2008 года № 1332
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1998 года № 135 "О мерах по рациональному и комплексному использованию недр, а также ускорению перевода работы недропользователей на контрактную основу" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 6, ст. 36).
2. Подпункт 6) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июня 1998 года № 578 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам недропользования" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 19, ст. 172).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года № 1944 "Об утверждении нормативов потребности в транспортных средствах и имуществе для плательщиков единого земельного налога" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 55-56, ст. 549).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 4, ст. 56).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2000 года № 462 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 17, ст. 179).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2000 года № 1019 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 28, ст. 337).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года № 1251 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 36-37, ст. 429).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1332 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің
тізбесі
1. "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалану, сондай-ақ жер қойнауын пайдаланушылардың жұмысын келісім-шарт негізінде ауыстыруды жеделдету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 ақпандағы N 135 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 6, 36-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жер қойнауын пайдалану жөніндегі кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 22 маусымдағы N 578 қаулысының 1-тармағының 6) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 19, 172-құжат).
3. "Бірыңғай жер салығын төлеушілерге арналған көлік құралдары мен мүлікке қажеттілік нормативтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 желтоқсандағы N 1944 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 55-56, 549-құжат).
4. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетін тауарларға арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 4, 56-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 наурыздағы N 462 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 17, 179-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 шілдедегі N 1019 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 28, 337-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы  N 137 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1251 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 36-37, 429-құжат).

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2000 года № 1275 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП, 2000 г., № 36-37, ст. 433).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2001 года № 422 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 12, ст. 142).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2001 года № 753 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 20, ст. 255).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2001 года № 1055 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 29, ст. 372).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2001 года № 1448 "Об утверждении ставок сбора за государственную регистрацию лекарственных средств" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 39, ст. 504).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2001 года № 1519 "Об утверждении Перечня специализированной сельскохозяйственной техники, по которой производители сельскохозяйственной продукции освобождаются от уплаты налога на транспортные средства" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 40, ст. 524).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2001 года № 1596 "Об утверждении ставок платы за пользование судоходными водными путями" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 45-46, ст. 540).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2001 года № 1660 "Об утверждении ставок сбора за государственную регистрацию юридических лиц" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 47, ст. 559).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2001 года № 1672 "Об утверждении Правил изменения сроков исполнения налогового обязательства по уплате налогов под залог имущества налогоплательщика или под гарантию банка" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 48, ст. 567).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года № 1676 "О нормах командировочных расходов, подлежащих вычету при определении налогооблагаемого дохода".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года № 1677 "Об утверждении норм представительских расходов и суточных, выплачиваемых за время нахождения в командировке за пределами Республики Казахстан, подлежащих вычету при определении налогооблагаемого дохода".

8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 тамыздағы N 1275 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 36-37, 433-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 30 наурыздағы N 422 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 12, 142-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 маусымдағы N 753 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 20, 255-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 тамыздағы N 1055 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 29, 372-құжат).
12. "Дәрілік заттарды мемлекеттік тіркеу үшін алымдар ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 қарашадағы N 1448 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 39, 504-құжат).
13. "Ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілер көлік құралдарына салық төлеуден босатылатын мамандандырылған ауыл шаруашылығы техникаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 қарашадағы N 1519 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 40, 524-құжат).
14. "Кеме қатынайтын су жолдарын пайдаланғаны үшін төлем ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 желтоқсандағы N 1596 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 45-46, 540-құжат).
15. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу үшін алым төлеу ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 1660 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 47, 559-құжат).
16. "Салық төлеуші мүлкін кепілге алу немесе банк кепілдігі арқылы салықтарды төлеу бойынша салық міндеттемесін орындау мерзімдерін өзгерту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 1672 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 48, 567-құжат).
17. "Салық салынатын табысты анықтау кезінде шегерім жасауға жататын іссапар шығыстарының нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1676 қаулысы .
18. "Салық салынатын кірісті анықтау кезінде шегерімге жататын өкілдік шығыстардың және Қазақстан Республикасынан тыс жерлерде іссапарда болған уақыты үшін төленетін тәулікақы нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1677 қаулысы .

19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2001 года № 1705 "Об утверждении Правил проведения налоговой экспертизы контрактов на недропользование" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 48, ст. 578).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года № 1726 "Об утверждении размеров выплат в случаях, когда постоянная работа протекает в пути или имеет разъездной характер, либо в связи со служебными поездками в пределах обслуживаемых участков, не подлежащих налогообложению" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 48, ст. 579).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2002 года № 73 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1998 года № 135" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 4, ст. 21).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2002 года № 317 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года № 1944" (САПП Республики Казахстан, 2002 г. № 9, ст. 77).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года № 433 "Об утверждении перечня ценных видов животных, являющихся объектами охоты и рыболовства" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 11, ст. № 2).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года № 447 "Об утверждении Правил определения стоимости объектов налогообложения физических лиц" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 12, ст. 119).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2002 года № 449 "Об утверждении Правил применения контрольно-кассовых машин с фискальной памятью" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 12, ст. 120).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 476 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 12, ст. 127).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2002 года № 579 "Об утверждении Правил формирования и ведения Государственного реестра налогоплательщиков Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 15, ст. 161).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2002 года № 630 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 17, ст. 183).

19. "Жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттарға салық сараптамасын жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 желтоқсандағы N 1705 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 48, 578-құжат).
20. "Тұрақты жұмысы жолда өтетін немесе жүріп-тұру сипатында болатын не қызмет көрсететін учаскелер шегінде қызмет бабындағы сапарларымен байланысты жағдайларда төленетін, салық салынбайтын төлемдердің мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1726 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 48, 579-құжат).
21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 ақпандағы N 135 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 қаңтардағы N 73 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 4, 21-құжат).
22. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 желтоқсандағы N 1944 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 наурыздағы N 317 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 9, 77-құжат).
23. "Аңшылық және балық аулау объектілері болып табылатын жануарлардың құнды түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 сәуірдегі N 433 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 11, 112-құжат).
24. "Жеке тұлғалардың салық салу объектілерінің құнын анықтау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы  17 сәуірдегі N 447 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 12, 119-құжат).
25. "Фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарын қолдану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 сәуірдегі N 449 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 12, 120-құжат).
26. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 476 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 12, 127-құжат).
27. "Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің мемлекеттік тізілімін қалыптастыру және жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 мамырдағы N 579 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 15, 161-құжат).
28. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 маусымдағы N 630 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 17, 183-құжат).

29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года № 1108 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 34, ст. 364).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2002 года № 1257 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 42, ст. 426).
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2003 года № 18 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2001 года № 1660" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 1, ст. 9).
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2003 года № 182 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137".
33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2003 года № 196 "Об утверждении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий республиканского значения" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 9, ст. 99).
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2003 года № 620 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года № 447" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 27, ст. 258).
35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года № 241 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 10, ст. 131).
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2004 года № 597 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года № 1677".
37. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2004 года № 632 "Об утверждении перечня видов деятельности по переработке продукции из нефти и (или) газа, добываемых из недр Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 24, ст. 305).
38. Пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2004 года № 695 "О переименовании государственных учреждений - территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 25, ст. 328).

29. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қазандағы N 1108 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 34, 364-құжат).
30. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 қарашадағы N 1257 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 42, 426-құжат).
31. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 1660 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 15 қаңтардағы N 18 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 1, 9-құжат).
32. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 ақпандағы N 182 қаулысы .
33. "Республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 ақпандағы N 196 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 9, 99-құжат).
34. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 сәуірдегі N 447 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 маусымдағы N 620 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 27, 258-құжат).
35. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 ақпандағы N 241 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 10, 131-құжат).
36. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1677 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 мамырдағы N 597 қаулысы .
37. "Қазақстан Республикасының жер қойнауынан өндірілетін мұнай және (немесе) газ өнімдерін қайта өңдеу жөніндегі қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 маусымдағы N 632 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 24, 305-құжат).
38. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерін қайта атау, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 маусымдағы N 695 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 25, 328-құжат).

39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2004 года N 1157 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 44, ст. 555).
40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2005 года № 221 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2001 года № 1660" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 12, ст. 123).
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2005 года № 226 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года № 1677" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 12, ст. 126).
42. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2005 года № 326 "Об утверждении перечня товаров собственного производства с высокой добавленной стоимостью" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 15, ст. 181).
43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2005 года № 590 "О некоторых вопросах налогообложения отдельных организаций, осуществляющих деятельность в нефтехимической промышленности" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 24, ст. 301).
44. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2005 года № 709 "О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137 и от 6 июня 2005 года № 564" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 28, ст. 359);
45. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2005 года № 762 "Об утверждении перечня источников информации, данные которых применяются для расчета стоимости извлекаемых запасов полезных ископаемых" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 31, ст. 405).
46. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2005 года № 864 "Об утверждении Правил определения рыночной цены реализуемых сырой нефти, газового конденсата" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 33, ст. 451).
47. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2005 года № 1001 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 37, ст. 514).
48. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года № 1035 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 37, ст. 530).
49. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года № 1223 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан 2005 г., № 46, ст. 608).

39. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 қарашадағы N 1157 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 44, 555-құжат).
40. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 1660 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 наурыздағы N 221 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 12, 123-құжат).
41. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1677 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 наурыздағы N 226 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 12, 126-құжат).
42. "Өз өндірісінің қосылған құны жоғары тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі N 326 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 15, 181-құжат).
43. "Мұнай-химия өнеркәсібіндегі қызметті жүзеге асыратын жекелеген ұйымдарға салық салудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 маусымдағы N 590 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 24, 301-құжат).
44. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 және 2005 жылғы 6 маусымдағы N 564 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 709 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 28, 359-құжат).
45. "Деректері пайдалы қазбалардың алынатын қорларының құнын есептеу үшін қолданылатын ақпарат көздерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 шілдедегі N 762 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 405-құжат).
46. "Сатылатын шикі мұнайдың, газ конденсатының нарықтық бағасын белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 тамыздағы N 864 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 33, 451-құжат).
47. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 қазандағы N 1001 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 37, 514-құжат).
48. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 қазандағы N 1035 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 37, 530-құжат).
49. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1223 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 46, 608-құжат).

50. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2005 года № 1324 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2001 года № 1660" (САПП Республики Казахстан 2005 г., № 50, ст. 649).
51. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года № 11 "Об утверждении ставок сбора за государственную регистрацию прав на произведения и объекты смежных прав, лицензионных договоров на использование произведений и объектов смежных прав" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 1, ст. 6).
52. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2006 года № 46 "Об утверждении перечня консульских действий, освобождаемых от уплаты консульских сборов" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 4, ст. 35).
53. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2006 года № 191 "Об определении ставок роялти по твердым полезным ископаемым, включая золото, серебро, платину, другие драгоценные металлы и драгоценные камни" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 10, ст. 91).
54. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года № 816 "Об утверждении перечня финансовых услуг, предоставляемых юридическими лицами - участниками регионального финансового центра города Алматы, доходы от оказания которых подлежат исключению из их совокупного годового дохода" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 33, ст. 353).
55. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года № 889 "Об утверждении перечня товаров, реализуемых на территорию специальной экономической зоны "Парк информационных технологий", потребляемых в процессе осуществления на территории специальной экономической зоны видов деятельности, обороты по реализации которых освобождены от налога на добавленную стоимость" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 35, ст. 380).
56. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2006 года № 968 "Об утверждении ставок сбора за постановку на учет средства массовой информации" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 37, ст. 412).
57. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2006 года № 1016 "Об утверждении размеров минимальных и максимальных базовых ставок фиксированного суммарного налога" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 39, ст. 434).
58. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2007 года № 54 "Об определении стартовых размеров подписных бонусов" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 19).

50. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 1660 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 желтоқсандағы N 1324 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 50, 649-құжат).
51. "Туындылар мен сабақтас құқықтар объектілеріне құқықтарды, туындылар мен сабақтас құқықтар объектілерін пайдалануға лицензиялық шарттарды мемлекеттік тіркегені үшін алым ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 11 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 1, 6-құжат).
52. "Консулдық алымдарды төлеуден босатылатын консулдық іс-әрекеттердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 қаңтардағы N 46 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 4, 35-құжат).
53. "Алтынды, күмісті, платинаны, басқа да қымбат бағалы металдар мен қымбат бағалы тастарды қоса алғанда, қатты пайдалы қазбалар бойынша роялти ставкаларын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 наурыздағы N 191 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 10, 91-құжат).
54. "Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығына қатысушы заңды тұлғалар ұсынатын, көрсетуден түсетін кіріс олардың жиынтық жылдық кірісінен алып тастауға жататын қаржылық қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 816 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 353-құжат).
55. "Сату бойынша айналымы қосылған құн салығынан босатылған қызмет түрлерін арнайы экономикалық аймақтың аумағында жүзеге асыру процесінде тұтынылатын "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының аумағында сатылатын тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 889 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 35, 380-құжат).
56. "Бұқаралық ақпарат құралын есепке қойғаны үшін алымның мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 қазандағы N 968 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 37, 412-құжат).
57. "Тіркелген жиынтық салықтың ең төменгі және ең жоғары базалық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 қазандағы N 1016 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 39, 434-құжат).
58. "Қол қойылатын бонустардың бастапқы мөлшерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 қаңтардағы N 54 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 1, 19-құжат).

59. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2007 года № 274 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137 (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 126).
60. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2007 года № 285 "Об установлении ставок сбора за государственную регистрацию транспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 132).
61. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2007 года № 325 "Об установлении ставок сбора за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 13, ст. 148).
62. Пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года № 352 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 13, ст. 157).
63. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2007 года № 364 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137 и от 23 октября 2006 года № 1016" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 14, ст. 163).
64. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2007 года № 377 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 14, ст. 169).
65. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2007 года № 522 "Об утверждении Правил проведения специализированного аукциона по реализации ограниченного в распоряжении имущества налогоплательщика в счет налоговой задолженности" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 21, ст. 235).
66. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года № 610 "Об утверждении ставок лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 25, ст. 289).
67. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2007 года № 857 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года № 610" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 35, ст. 399).
68. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2007 года № 950 "Об утверждении базовых ставок платы за древесину, отпускаемую на корню, Правил исчисления и сроков внесения в бюджет платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда" (САПП Республики Казахстан 2007 г., № 38, ст. 443).

59. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 сәуірдегі N 274 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 11, 126-құжат).
60. "Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені үшін алым ставкаларын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 сәуірдегі N 285 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 11, 132-құжат).
61. "Жылжымалы мүлік кепілін және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркегені үшін алым ставкаларын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 сәуірдегі N 325 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 13, 148-құжат).
62. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 352 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 13, 157-құжат).
63. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 және 2006 жылғы 23 қазандағы N 1016 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 7 мамырдағы N 364 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 14, 163-құжат).
64. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 мамырдағы N 377 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 14, 169-құжат).
65. "Салық төлеушінің билік ету шектелген мүлкін салық берешегі есебіне өткізу жөнінде мамандандырылған аукцион өткізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 маусымдағы N 522 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 21, 235-құжат).
66. "Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 шілдедегі N 610 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 25, 289-құжат).
67. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 шілдедегі N 610 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қыркүйектегі N 857 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 35, 399-құжат).
68. "Түбірімен босатылатын сүрек төлемақысының базалық ставкаларын, мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысын есептеу ережесі мен оны бюджетке енгізу мерзімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қазандағы N 950 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 38, 443-құжат).

69. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2007 года № 1093 "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2007 года № 522" (САПП Республики Казахстан 2007 г., № 43, ст. 509).
70. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1314 "Об утверждении базовых и предельных ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 610).
71. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 года № 65 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1314" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 2, ст. 29).
72. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2008 года № 91 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2007 года № 522" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 4, ст. 49).
73. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года № 168 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года № 137" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 9, ст. 95).
74. Пункт 6 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, к постановлению Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2008 года № 300 "О некоторых вопросах Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 18, ст. 160).
75. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 344 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1314" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 20, ст. 187).
76. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2008 года № 772 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2001 года № 1705" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 35, ст. 377).
77. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2008 года № 1061 "Об утверждении ставок платы за пользование животным миром".

69. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 маусымдағы N 522 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 қарашадағы N 1093 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 43, 509-құжат).
70. "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақының базалық және шекті ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1314 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 50, 610-құжат).
71. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1314 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 65 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 2, 29-құжат).
72. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 маусымдағы N 522 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 ақпандағы N 91 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 4, 49-құжат).
73. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 168 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 9, 95-құжат).
74. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 наурыздағы N 300 қаулысына Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістерінің 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 18, 160-құжат).
75. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1314 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 344 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 20, 187-құжат).
76. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 желтоқсандағы N 1705 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 тамыздағы N 772 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 35, 377-құжат).
77. "Жануарлар дүниесін пайдаланғаны үшін төлем ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 қарашадағы N 1061 қаулысы .