Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 683 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 28 тамыздағы
№ 683 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Республикалық мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 маусымдағы
№ 483 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 19,
214-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің кейбір республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарының мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 шілдедегі № 579 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 24, 274-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің «Жер туралы ғылымдар, металлургия және кен байыту орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы № 724 қаулысының 5-тармағының 4) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 31, 340-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 қыркүйектегі № 816 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстердің 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 34, 382-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің «Бірлік» тәжірибе шаруашылығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын Оңтүстік Қазақстан облысының коммуналдық меншігіне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қазандағы № 949 қаулысының 3-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 38, 442-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің шаруашылық жүргізу құқығындағы кейбір республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 қазандағы № 961 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 39, 451-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 683
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 августа 2015 года № 683
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 483 «О некоторых вопросах республиканской государственной собственности» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 19, ст. 214).
2. Подпункт 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 июля 2007 года № 579 «Вопросы некоторых республиканских государственных казенных предприятий Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 24, ст. 274).
3. Подпункт 4) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года № 724 «О реорганизации некоторых дочерних государственных предприятий республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр наук о Земле, металлургии и обогащения» Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 31, ст. 340).
4. Пункт 6 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2007 года № 816 «О некоторых вопросах Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 34, ст. 382).
5. Подпункт 3) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2007 года № 949 «О передаче республиканского государственного казенного предприятия «Опытное хозяйство «Бирликский» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в коммунальную собственность Южно-Казахстанской области» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 38, ст. 442).
6. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2007 года № 961 «О реорганизации некоторых республиканских государственных предприятий на праве хозяйственного ведения Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 39, ст. 451).

7. «Қорқыт Ата әуежайы» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 қарашадағы № 1121 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 44, 516-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Төтенше жағдайларды және өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау комитетінің республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 1154 қаулысының 5-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 45, 531-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының «Қазіргі заманғы медициналық технологияларды енгізу орталығы» мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 желтоқсандағы № 1174 қаулысының 5-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 46, 544-құжат).
10. «Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларды дамытудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1403 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 51, 650-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Тіл комитетінің «Республикалық мемлекеттік тілді жеделдетіп оқыту орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы
№ 12 қаулысының 3-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 1, 7-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Республикалық біліктілікті растау және беру орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 қаңтардағы № 15 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 1, 10-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің «Астрофизикалық зерттеулер орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын және оның еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы № 38 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 1, 18-құжат).

7. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2007 года № 1121 «О некоторых вопросах акционерного общества «Аэропорт Коркыт Ата» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 44, ст. 516).
8. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1154 «О реорганизации республиканских государственных казенных предприятий Комитета по государственному контролю за чрезвычайными ситуациями и промышленной безопасностью Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 45, ст. 530).
9. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2007 года № 1174 «О реорганизации государственного учреждения «Центр внедрения современных медицинских технологий» Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 46, ст. 544).
10. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1403 «О некоторых вопросах развития социально-предпринимательских корпораций» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 51, ст. 650).
11. Подпункт 3) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 января 2008 года № 12 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский центр ускоренного обучения государственному языку» Комитета по языкам Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 1, ст. 7).
12. Подпункт 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 января 2008 года № 15 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский центр подтверждения и присвоения квалификации» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 1, ст. 10).
13. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2008 года № 38 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Центр астрофизических исследований» Национального космического агентства Республики Казахстан и его дочерних государственных предприятий» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 1, ст. 18).

14. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Өнеркәсіп комитеті «Кентаукеніштарату» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы № 72 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 2, 34-құжат).
15. «Әскери-стратегиялық зерттеулер орталығы» акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 ақпандағы № 110 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 5, 62-құжат).
16. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің  «Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Жану проблемалары институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 119 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстің 4) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 7, 68-құжат).
17. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы
28 ақпандағы № 205 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 11, 114-құжат).
18. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медициналық университеті» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 1 наурыздағы № 209 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 12-13, 118-құжат).
19. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің «Нұркен Әбдіров атындағы спорт комбинаты» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны мен «Спорт ғимараттарының құрылысын салу жөніндегі дирекция» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 наурыздағы № 235 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 14, 126-құжат).

14. Подпункт 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 января 2008 года № 72 «О некоторых вопросах Республиканского государственного предприятия «Кентауликвидрудник» Комитета промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 2, ст. 34).
15. Подпункт 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2008 года № 110 «О создании акционерного общества «Центр военно-стратегических исследований» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 5, ст. 62).
16. Подпункт 4) дополнений и изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 119 «О реорганизации дочернего государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Институт проблем горения» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский национальный университет им. Аль-Фараби» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 7, ст. 68).
17. Пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2008 года № 205 «Некоторые вопросы Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 11, ст. 114).
18. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2008 года № 209 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 12-13, ст. 118).
19. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2008 года № 235 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Спортивный комбинат имени Нуркена Абдирова» и Республиканского государственного казенного предприятия «Дирекция по строительству спортивных сооружений» Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 14, ст. 126).

20. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 маусымдағы № 483 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 наурыздағы № 274 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 15, 143-құжат).
21. «Мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 наурыздағы № 304 қаулысының 3-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 18, 162-құжат).
22. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Құрылыс және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық істері комитетінің «Суарнажоба» Қазақ мемлекеттік ғылыми-зерттеу және жобалау-іздестіру институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 317 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 169-құжат).
23. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қарамағындағы кейбір ұйымдарды қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі
№ 335 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 180-құжат).
24. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің «Координатор» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 сәуірдегі № 352 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 21, 193-құжат).
25. «Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің «Телекоммуникация саласындағы техникалық сүйемелдеу және талдау орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № 362 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 21, 195-құжат).
26. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне ведомстволық бағынысты жекелеген ұйымдардың мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 сәуірдегі
№ 365 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 21, 196-құжат).

20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2008 года № 274 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 483» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 15, ст. 143).
21. Подпункт 2) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2008 года № 304 «О некоторых вопросах государственной собственности» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 18, ст. 162).
22. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2008 года № 317 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский государственный научно-исследовательский и проектно-изыскательский институт Водоканалпроект» Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 169).
23. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 335 «О реорганизации некоторых организаций, находящихся в ведении Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 180).
24. Подпункт 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2008 года № 352 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Координатор» Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 21, ст. 193).
25. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2008 года № 362 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр технического сопровождения и анализа в области телекоммуникаций» Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 21, ст. 195).
26. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2008 года № 365 «Вопросы отдельных организаций, подведомственных Министерству образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 21, ст. 196).

27. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 сәуірдегі № 395 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстердің 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 208-құжат).
28. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылы 11 маусымдағы № 483 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 сәуірдегі № 398 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 210-құжат).
29. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Республикалық диагностикалық орталық» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 мамырдағы № 421 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасы.
30. «Ұлттық медициналық холдинг» акционерлік қоғамын құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы
№ 451 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстің 4-тармағы.
31. «Өркен» акционерлік коғамын құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы № 452 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы.
32. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің
«Ш.Есенов атындағы Ақтау мемлекеттік университеті» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 мамырдағы № 502 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы.
33. «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 мамырдағы № 519 қаулысының 4-тармағының 4) тармақшасы.
34. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің «Суавтоматика» ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 мамырдағы № 522 қаулысының
5-тармағының 3) тармақшасы.
35. «Жекелеген заңды тұлғалар акцияларының мемлекеттік пакеттерін (қатысу үлестерін) иелену және пайдалану құқықтарын берудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 маусымдағы № 543 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтыру мен өзгерiстің 4-тармағы.

27. Пункт 9 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2008 года № 395 «О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 208).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2008 года № 398 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 483» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 210).
29. Подпункт 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2008 года № 421 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский диагностический центр» Министерства здравоохранения Республики Казахстан».
30. Пункт 4 дополнений и изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года № 451 «О создании акционерного общества «Национальный медицинский холдинг» и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан».
31. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года № 452 «О создании акционерного общества «Өркен» и выделения средств из резерва Правительства Республики Казахстан».
32. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2008 года № 502 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Актауский государственный университет имени Ш. Есенова» Министерства образования и науки Республики Казахстан».
33. Подпункт 4) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2008 года № 519 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан» Управления делами Президента Республики Казахстан».
34. Подпункт 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2008 года № 522 «О переименовании Республиканского государственного предприятия «Научно-производственный центр «Суавтоматика» Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».
35. Пункт 4 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2008 года № 543 «О некоторых вопросах передачи прав владения и пользования государственными пакетами акций (долями участия) отдельных юридических лиц».

36. «Астана дипломатиялық корпусына қызмет көрсету жөніндегі басқарма» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы № 617 қаулысының
3-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 31, 318-құжат).
37. «Концессия мәселелері жөнінде мамандандырылған ұйым құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі
№ 693 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 33, 343-құжат).
38. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Өнеркәсіп комитетінің «Машина жасауды болжау жөніндегі ғылыми-зерттеу орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 тамыздағы
№ 735 қаулысының 3-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 35, 365-құжат).
39. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 маусымдағы № 483 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі № 841 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 38, 409-құжат).
40. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық институты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі № 847 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 38, 412-құжат).
41. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 қазандағы № 947 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 40, 447-құжат).
42. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 458-құжат).
43. «Стресті активтер қоры» акционерлік қоғамын құрудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 1 қарашадағы № 996 қаулысының 5-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 42, 466-құжат).

36. Подпункт 3) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года № 617 «О некоторых вопросах акционерного общества «Управление по обслуживанию дипломатического корпуса Астана» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 31, ст. 318).
37. Пункт 5 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 693 «О создании специализированной организации по вопросам концессии» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 33, ст. 343).
38. Подпункт 3) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2008 года № 735 «О ликвидации республиканского государственного казенного предприятия «Научно-исследовательский центр по прогнозированию машиностроения» Комитета промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 35, ст. 365).
39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 841 «О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 483» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 38, ст. 409).
40. Пункт 6 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 847 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Казахский государственный женский педагогический институт» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 38, ст. 412).
41. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2008 года № 947 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 40, ст. 447).
42. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 458).
43. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2008 года № 996 «О некоторых вопросах создания акционерного общества «Фонд стрессовых активов» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 42, ст. 466).

44. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан мемлекеттік корпоративтік басқару мәселелері жөніндегі мамандандырылған кеңестер құру туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 қарашадағы № 1080 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 11-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 44, 500-құжат).
45. «Бәсекелестік саясатты дамыту және қорғау орталығы» акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы № 1127 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 45, 515-құжат).
46. «Қазақстан халқының рухани даму қоры» акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1226 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы.
47. «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Ақпарат және сынақ орталығы» мемлекеттік мекемесін және «Еуразия мемлекеттік қызметшілерді оқыту орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 530-құжат).
48. «Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы» мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1306 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстердiң 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 531-құжат).
49. «Қазақстан Республикасының санитарлық-эпидемиологиялық қызметінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 23 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстердiң 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 3-4, 12-құжат).
50. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің жекелеген ведомстволық бағыныстағы ұйымдарын қайта ұйымдастыру және қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 ақпандағы № 188 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 12, 77-құжат).

44. Пункт 11 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года № 1080 «О создании специализированных советов по вопросам государственного корпоративного управления при Правительстве Республики Казахстан и о внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 44, ст. 500).
45. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2008 года № 1127 «О создании акционерного общества «Центр развития и защиты конкурентной политики» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 45, ст. 515).
46. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1226 «О создании акционерного общества «Фонд духовного развития народа Казахстана».
47. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1305 «О реорганизации государственного учреждения «Центр информации и тестирования Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы» и республиканского государственного казенного предприятия «Евразийский центр обучения государственных служащих» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 530).
48. Пункт 4 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1306 «О реорганизации государственного учреждения «Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 531).
49. Пункт 3 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 января 2009 года № 23 «О некоторых вопросах санитарно-эпидемиологической службы Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 3-4, ст. 12).
50. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года № 188 «О реорганизации и переименовании отдельных подведомственных организаций Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 77).

51. «Қазақстандық келісім-шарт агенттігі» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 ақпандағы № 201 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 12, 85-құжат).
52. «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының жекелеген ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 289 қаулысының 4-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 14, 103-құжат).
53. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 294 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 15, 107-құжат).
54. «Тың машина сынау станциясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мемлекеттік қатысу үлесін республикалық меншіктен Ақмола облысының коммуналдық меншігіне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 542 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтыру мен өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 19, 173-құжат).
55. «Мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 мамырдағы № 668 қаулысының  4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 24-25,  210-құжат).
56. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 мамырдағы № 708 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 24-25, 223-құжат).
57. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Төтенше жағдайларды және өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау комитетінің «Өнеркәсіп қауіпсіздігі проблемалары жөніндегі ұлттық ғылыми-зерттеу орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 772 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 5-тармағы.
58. «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының Базалық дәріханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 маусымдағы № 956 қаулысының 3-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 31, 282-құжат).

51. Пункт 4 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2009 года № 201 «Некоторые вопросы акционерного общества «Казахстанское контрактное агентство» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 85).
52. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 289 «О реорганизации отдельных организаций Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 14, ст. 103).
53. Пункт 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 294 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 15, ст. 107).
54. Пункт 4 дополнения и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 542 «О передаче государственной доли участия товарищества с ограниченной ответственностью «Целинная машиноиспытательная станция» из республиканской собственности в коммунальную собственность Акмолинской области» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 19, ст. 173).
55. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2009 года № 668 «О некоторых вопросах государственной собственности» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 24-25, ст. 210).
56. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2009 года № 708 «О некоторых вопросах Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 24-25, ст. 223).
57. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2009 года № 772 «О некоторых вопросах республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Национальный научно-исследовательский центр по проблемам промышленной безопасности» Комитета по государственному контролю за чрезвычайными ситуациями и промышленной безопасностью Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан».
58. Подпункт 2) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2009 года № 956 «О реорганизации республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Базовая аптека Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 31, ст. 282).

59. «Астананың жаңа университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамын құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 маусымдағы № 957 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 31, 283-құжат).
60. «Алматы» санаторийі» және «Оқжетпес» санаторийі» акционерлік қоғамдарының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 маусымдағы № 975 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 31, 286-құжат).
61. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік медицина академиясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 шілдедегі № 1037 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 32, 301-құжат).
62. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 шілдедегі № 1101 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 33, 317-құжат).
63. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Отан соғысының мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық госпиталь» республикалық мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 шілдедегі № 1121 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 33, 320-құжат).
64. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 тамыздағы № 1270 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтыру мен өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 36, 352-құжат).
65. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің жекелеген ведомстволық бағыныстағы ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 1352 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 38, 369-құжат).

59. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2009 года № 957 «О создании некоммерческого акционерного общества «Новый университет Астаны» и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 31, ст. 283).
60. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2009 года № 975 «Некоторые вопросы акционерных обществ «Санаторий «Алматы» и «Санаторий «Ок-Жетпес» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 31, ст. 286).
61. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2009 года № 1037 «О некоторых вопросах республиканского государственного казенного предприятия «Южно-Казахстанская государственная медицинская академия» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 32, ст. 301).
62. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 1101 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 33, ст. 317).
63. Пункт 3 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2009 года № 1121 «О реорганизации государственного учреждения «Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 33, ст. 320).
64. Пункт 4 дополнения и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 1270 «О внесении дополнения и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 36, ст. 352).
65. Пункт 4 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2009 года № 1352 «О реорганизации отдельных подведомственных организаций Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 38, ст. 369).

66. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қыркүйектегі № 1353 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 38, 370-құжат).
67. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің жекелеген ведомстволық бағыныстағы ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 1354 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 38, 371-құжат).
68. «Қазақстандық келісім-шарт агенттігі» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 қазандағы № 1521 қаулысының 3-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 41, 400-құжат).
69. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қарамағындағы акционерлік қоғамдардың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 қазандағы № 1642 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 43, 419-құжат).
70. «ҚазАгроИнновация» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 қарашадағы
№ 1753 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырудың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 55, 451-құжат).
71. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің «Республикалық ветеринариялық зертхана» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 қарашадағы № 1908 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 56, 472-құжат).
72. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Республикалық ақпараттық талдау орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 2017 қаулысының
5-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 57, 492-құжат).

66. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2009 года № 1353 «О реорганизации республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 38, ст. 370).
67. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2009 года № 1354 «О реорганизации отдельных подведомственных организаций Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 38, ст. 371).
68. Подпункт 3) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2009 года № 1521 «О некоторых вопросах акционерного общества «Казахстанское контрактное агентство» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 41, ст. 400).
69. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2009 года № 1642 «О некоторых вопросах акционерных обществ, находящихся в ведении Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 43, ст. 419).
70. Пункт 4 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2009 года № 1753 «О некоторых вопросах акционерного общества «КазАгроИнновация» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 55, ст. 451).
71. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2009 года № 1908 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканская ветеринарная лаборатория» Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 56, ст. 472).
72. Подпункт 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2009 года № 2017 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский информационно-аналитический центр» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 57, ст. 492).

73. «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының «Қарлығаш» балабақшасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 2156 қаулысының 5-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 60, 533-құжат).
74. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің «Республикалық эпизоотияға қарсы отряд» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің «Республикалық эпизоотияға қарсы отряд» мемлекеттік мекемесін филиалдарымен бірге құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 2158 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 1, 3-құжат).
75. «Нұркен Әбдіров атындағы спорт комбинаты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мемлекеттік қатысу үлесін республикалық меншіктен Қарағанды облысының коммуналдық меншігіне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2308 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтыру мен өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 56-құжат).
76. «Қазақстан Республикасындағы норма шығармашылығы қызметін жетілдірудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 19 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 6, 83-құжат).
77. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Мәдениет комитетінің «Есік» мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 43 қаулысының
5-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 8, 99-құжат).
78. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 84 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 13-14, 126-құжат).

73. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2009 года № 2156 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Детский сад «Қарлығаш» Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 60, ст. 533).
74. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2009 года № 2158 «О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский противоэпизоотический отряд» Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и создании Государственного учреждения «Республиканский противоэпизоотический отряд» Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан с филиалами» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 1, ст. 3).
75. Пункт 4 дополнения и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2308 «О передаче государственной доли участия товарищества с ограниченной ответственностью «Спортивный комбинат имени Нуркена Абдирова» из республиканской собственности в коммунальную собственность Карагандинской области» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 56).
76. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2010 года № 19 «О некоторых вопросах совершенствования нормотворческой деятельности в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 6, ст. 83).
77. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 января 2010 года № 43 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Государственный историко-культурный заповедник-музей «Иссык» Комитета культуры Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 8, ст. 99).
78. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2010 года № 84 «О некоторых вопросах республиканских государственных казенных предприятий Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 13-14, ст. 126).

79. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 151 қаулысының 7-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 20-21, 156-құжат).
80. «Астананың жаңа университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының және «Ұлттық медициналық холдинг» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 152 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 20-21, 157-құжат).
81. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің «Атыс спорты түрлерінен олимпиадалық даярлау орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 наурыздағы № 196 қаулысының
4-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 24, 182-құжат).
82. «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 252 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 198-құжат).
83. «Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 наурыздағы
№ 266 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 202-құжат).
84. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 269 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 27, 210-құжат).
85. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 маусымдағы № 483 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 312 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 30, 231-құжат).
86. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 мамырдағы № 416 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 33, 263-құжат).

79. Подпункт 3) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 151 «О некоторых вопросах республиканских государственных предприятий Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 20-21, ст. 156).
80. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 152 «О некоторых вопросах некоммерческого акционерного общества «Новый университет Астаны» и акционерного общества «Национальный медицинский холдинг» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 20-21, ст. 157).
81. Подпункт 3) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2010 года № 196 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Центр олимпийской подготовки по видам стрельбы» Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 24, ст. 182).
82. Пункт 9 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 252 «О некоторых вопросах Министерства культуры Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 198).
83. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 266 «О вопросах социально-предпринимательских корпораций» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 202).
84. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 269 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 27, ст. 210).
85. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 312 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 483» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 30, ст. 231).
86. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2010 года № 416 «О некоторых вопросах Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 33, ст. 263).

87. «Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 мамырдағы № 427 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 34, 268-құжат).
88. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Қазақ республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциясы» мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 мамырдағы № 462 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 35, 277-құжат).
89. «Қазақстандық индустрияны дамыту институты» акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы
3 маусымдағы № 508 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 36, 294-құжат).
90. «Астананың жаңа университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының және «Өркен» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы
№ 532 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 37, 314-құжат).
91. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 маусымдағы № 483 және 2008 жылғы 17 шілдедегі № 693 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 21 маусымдағы № 621 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 345-құжат).
92. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің «Ат спортынан республикалық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 21 маусымдағы
№ 631 қаулысының 4-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 346-құжат).
93. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы кейбір республикалық мемлекеттік кәсіпорындарды қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 маусымдағы № 658 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 353-құжат).

87. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2010 года № 427 «Вопросы Министерства связи и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 34, ст. 268).
88. Пункт 3 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2010 года № 462 «О реорганизации Государственного учреждения «Казахская республиканская санитарно-эпидемиологическая станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 35, ст. 277).
89. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2010 года № 508 «О создании акционерного общества «Казахстанский институт развития индустрии» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 36, ст. 294).
90. Пункт 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 532 «О некоторых вопросах некоммерческого акционерного общества «Новый университет Астаны» и акционерного общества «Өркен» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 37, ст. 314).
91. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2010 года № 621 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 483 и от 17 июля 2008 года № 693» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 345).
92. Подпункт 3) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2010 года № 631 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканская детско-юношеская спортивная школа по конному спорту» Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 346).
93. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2010 года № 658 «О реорганизации некоторых республиканских государственных предприятий на праве хозяйственного ведения Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 353).

94. «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 маусымдағы № 668 қаулысының 4-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 40, 359-құжат).
95. «Астана медицина университеті» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы
13 шілдедегі № 710 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 42, 384-құжат).
96. «Қаржы жүйесі органдарының мамандарын даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру орталығы» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 16 шілдедегі № 724 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 43, 391-құжат).
97. «Қазақстан Республикасы қарулы Күштерінің оқ-дәрілерін кәдеге жарату мәселелерін мемлекеттік бақылау жүйесін жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 882 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 50, 463-құжат).
98. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі оқу орындарының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 қыркүйектегі № 957 қаулысының 4-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 52, 495-құжат).
99. «Қазақстан Республикасында құқық қорғау қызметі мен сот жүйесінің тиімділігін арттыру жөніндегі кейбір шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 1009 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 11-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 53, 510-құжат).
100. «Түркі академиясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 21 қазандағы № 1090 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы.
101. «ҚазМедТех» акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 қарашадағы № 1238 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 2, 23-құжат).

94. Подпункт 3) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 668 «Вопросы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 40, ст. 359).
95. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2010 года № 710 «О некоторых вопросах акционерного общества «Медицинский университет Астана» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 42, ст. 384).
96. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2010 года № 724 «О некоторых вопросах акционерного общества «Центр подготовки, переподготовки и повышения квалификации специалистов органов финансовой системы» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 43, ст. 391).
97. Пункт 3 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2010 года № 882 «О совершенствовании системы государственного контроля вопросов утилизации боеприпасов Вооруженных Сил Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 50, ст. 463).
98. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2010 года № 957 «О некоторых вопросах учебных заведений Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 52, ст. 495).
99. Пункт 11 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 1009 «О некоторых мерах по повышению эффективности правоохранительной деятельности и судебной системы в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 53, ст. 510).
100. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2010 года № 1090 «О создании некоммерческого акционерного общества «Тюркская академия».
101. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 1238 «О создании акционерного общества «КазМедТех» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 2, ст. 23).

102. «Қызылорда облысы әкімдігінің «Қызылордасушаруашылығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнын республикалық меншікке қабылдау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 қарашадағы № 1260 қаулысының 4-тармағының
3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 2, 33-құжат).
103. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1267 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 3-4, 41-құжат).
104. «Түркі академиясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 1369 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 6, 69-құжат).
105. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 22 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 14, 169-құжат).
106. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің «Қазавиақұтқару» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 49 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 16, 186-құжат).
107. «Қазақстан Республикасы санитариялық-эпидемиологиялық қызметінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 ақпандағы № 72 қаулысының 3-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 17, 198-құжат).
108. «Астана қаласының денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесінің «Қан орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнын Астана қаласының коммуналдық меншігінен республикалық меншікке қабылдау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 111 қаулысының 5-тармағының
3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18,
222-құжат).

102. Подпункт 3) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2010 года № 1260 «О принятии в республиканскую собственность коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Кызылордаводхоз» акимата Кызылординской области» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 2, ст. 33).
103. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1267 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 3-4, ст. 41).
104. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2010 года № 1369 «О некоторых вопросах некоммерческого акционерного общества «Тюркская академия» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 6, ст. 69).
105. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2011 года № 22 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 14, ст. 169).
106. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 49 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казавиаспас» Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 16, ст. 186).
107. Подпункт 3) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2011 года № 72 «Некоторые вопросы санитарно-эпидемиологической службы Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 17, ст. 198).
108. Подпункт 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 111 «О принятии Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр крови» Государственного учреждения «Управление здравоохранения города Астаны» из коммунальной собственности города Астаны в республиканскую собственность» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 222).

109. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы
14 ақпандағы № 133 қаулысының 4-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 242-құжат)
110. «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының «Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 154 қаулысының 4-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 250-құжат).
111. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитетінің «Қазаэрожоба» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 195 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 22, 274-құжат).
112. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы
28 ақпандағы № 196 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 22, 275-құжат).
113. «Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 207 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы.
114. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 246 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 26, 307-құжат).
115. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 465 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 36, 431-құжат).
116. «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің «Арнайы бағдарламалардың ғылыми-әдістемелік орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 мамырдағы
№ 544 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 39, 480-құжат).

109. Подпункт 3) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2011 года № 133 «Вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 242).
110. Подпункт 3) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года № 154 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан» Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 250).
111. Подпункт 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 195 «О реорганизации дочернего государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр по обеспечению безопасности полетов» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казаэропроект» Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 22, ст. 274).
112. Пункт 4 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 196 «Вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 22, ст. 275).
113. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 207 «О некоторых вопросах акционерного общества «Международный центр приграничного сотрудничества «Хоргос».
114. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 246 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 26, ст. 307).
115. Пункт 9 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 465 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 36, ст. 431).
116. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2011 года № 544 «О ликвидации республиканского государственного казенного предприятия «Научно-методический центр специальных программ» Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 39, ст. 480).

117. «Қазақстандық индустрияны дамыту институты» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 мамырдағы № 566 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 39, 492-құжат).
118. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің «Уранкеніштарату» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 602 қаулысының 3-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 40, 511-құжат).
119. «Назарбаев Университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамы мен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» акционерлік қоғамын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 маусымдағы № 647 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 41, 533-құжат).
120. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің «Ақпараттық-өндірістік орталық» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы № 1317 қаулысының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 736 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 44, 586-құжат).
121. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің «Сарыарқа» республикалық велотрегі» және «Алатау» шаңғы және биатлон стадиондарының кешені» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 757 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 45, 603-құжат).
122. «Кәсіпқор» холдингі» коммерциялық емес акционерлік қоғамын құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 шілдедегі
№ 777 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 46, 617-құжат).

117. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2011 года № 566 «О некоторых вопросах акционерного общества «Казахстанский институт развития индустрии» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 39, ст. 492).
118. Подпункт 3) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 602 «О ликвидации Республиканского государственного предприятия «Уранликвидрудник» Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 40, ст. 511).
119. Пункт 6 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2011 года № 647 «О реорганизации некоммерческого акционерного общества «Назарбаев Университет» и акционерного общества «Назарбаев Интеллектуальные школы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 41, ст. 533).
120. Пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 736 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года № 1317 «Некоторые вопросы Республиканского государственного предприятия «Информационно-производственный центр» Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 44, ст. 586).
121. Пункт 3 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 757 «О создании Республиканских государственных казенных предприятий «Республиканский велотрек «Сарыарка» и «Комплекс лыжных и биатлонных стадионов «Алатау» Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 45, ст. 603).
122. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2011 года № 777 «О создании некоммерческого акционерного общества «Холдинг «Кәсіпқор» и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 46, ст. 617).

123. «Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 шілдедегі № 808 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 47, 637-құжат).
124. «Мемлекеттік ұлттық ғылыми-техникалық сараптама орталығы» акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2011 жылғы 19 шілдедегі № 831 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 48, 651-құжат).
125. «Ұлттық инновациялық қор» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы
21 шілдедегі № 836 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 49, 655-құжат).
126. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 шілдедегі № 868 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 50, 677-құжат).
127. «Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 тамыздағы № 906 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 51, 698-құжат).
128. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің «Өрт қауіпсіздігі және азаматтық қорғаныс арнайы ғылыми-зерттеу орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 тамыздағы № 941 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 718-құжат).
129. «Республикалық мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 маусымдағы
№ 483 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 тамыздағы № 950 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 724-құжат).
130. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің «Координатор» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 1041 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 53, 757-құжат).

123. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 808 «О некоторых вопросах акционерного общества «Международный центр приграничного сотрудничества «Хоргос» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 47, ст. 637).
124. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2011 года № 831 «О создании акционерного общества «Национальный центр государственной научно-технической экспертизы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 48, ст. 651).
125. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2011 года № 836 «О некоторых вопросах акционерного общества «Национальный инновационный фонд» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 49, ст. 655).
126. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2011 года № 868 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 50, ст. 677).
127. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2011 года № 906 «Некоторые вопросы Управления Делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 51, ст. 698).
128. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2011 года № 941 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Специальный научно-исследовательский центр пожарной безопасности и гражданской обороны» Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 718).
129. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2011 года № 950 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 483 «О некоторых вопросах республиканской государственной собственности» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 724).
130. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2011 года № 1041 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Координатор» Комитета технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 53, ст. 757).

131. «Ақпараттық-талдау орталығы» акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 1063 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы.
132. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 1076 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 770-құжат).
133. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің «Өнеркәсіп қауіпсіздігі проблемалары жөніндегі ұлттық ғылыми-зерттеу орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын және оның еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қыркүйектегі № 1084 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 774-құжат).
134. «Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 10 тамыздағы № 136 Жарлығын іске асырудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 1090 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 7) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 778-құжат).
135. «Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 1109 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 55, 785-құжат).
136. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі «Инфракос» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Инфракос-Экос» еншілес мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 1112 қаулысының 5-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 55, 786-құжат).

131. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2011 года № 1063 «О создании акционерного общества «Информационно-аналитический центр».
132. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2011 года № 1076 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 770).
133. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2011 года № 1084 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Национальный научно-исследовательский центр по проблемам промышленной безопасности» Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и его дочерних государственных предприятий и о внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 774).
134. Подпункт 7) изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2011 года № 1090 «О некоторых вопросах реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 августа 2011 года № 136 «О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 778).
135. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2011 года № 1109 «О некоторых вопросах акционерного общества «Казахский агротехнический университет имени Сакена Сейфуллина» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 55, ст. 785).
136. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2011 года № 1112 «О реорганизации дочернего государственного предприятия «Инфракос-Экос» Республиканского государственного предприятия «Инфракос» Национального космического агентства Республики Казахстан и о внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 55, ст. 786).

137. «Республикалық мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 маусымдағы
№ 483 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 1119 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 55, 788-құжат).
138. «Су спорты түрлерінің республикалық орталығы» акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы
13 қазандағы № 1164 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 56, 804-құжат).
139. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің кадрлардың біліктілігін арттыру курсы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату және «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Кадрлардың біліктілігін арттыру курсы» мемлекеттік мекемесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1169 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 57, 809-құжат).
140. «Кейбір акционерлік қоғамдар акцияларының пакеттерін мемлекеттік органдарға сенімгерлік басқаруға және иелену мен пайдалану құқығын беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1224 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 59, 835-құжат).
141. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Жұмыспен қамту проблемалары жөніндегі ақпараттық-талдау орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын «Жұмыспен қамту проблемалары жөніндегі ақпараттық-талдау орталығы» акционерлік қоғамына қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1226 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 59, 837-құжат).
142. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің «Атырау бекіре балық өсіру зауыты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы
№ 1262 қаулысының 4-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 60, 860-құжат).

137. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2011 года № 1119 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 483 «О некоторых вопросах республиканской государственной собственности» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 55, ст. 788).
138. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 1164 «О создании акционерного общества «Республиканский центр водных видов спорта» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 56, ст. 804).
139. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2011 года № 1169 «О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия «Курсы повышения квалификации кадров Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» и создании государственного учреждения «Курсы повышения квалификации кадров Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 57, ст. 809).
140. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1224 «О передаче пакетов акций некоторых акционерных обществ в доверительное управление и права владения и пользования государственным органам» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 59, ст. 835).
141. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1226 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Информационно-аналитический центр по проблемам занятости Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» в акционерное общество «Информационно-аналитический центр по проблемам занятости» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 59, ст. 837).
142. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1262 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Атырауский осетровый рыбоводный завод» Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 60, ст. 860).

143. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің «Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс саласындағы басшы құрамның біліктілігін арттыру республикалық курсы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 қарашадағы № 1299 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 1, 14-құжат).
144. «Халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін оңтайландыру жөніндегі кейбір шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1325 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 2, 33-құжат).
145. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1573 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 9, 174-құжат).
146. «Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Шаруашылық басқармасы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 1598 қаулысының 5-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 10, 195-құжат).
147. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Шаруашылық басқармасы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1688 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 16, 257-құжат).
148. «Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты әкімшілік ғимаратының дирекциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы
19 қаңтардағы № 106 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы.
149. «Жекелеген мемлекеттік кәсіпорындарды коммуналдық меншіктен республикалық меншікке берудің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 232 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 34, 434-құжат).

143. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2011 года № 1299 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканские курсы повышения квалификации руководящего состава в области чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны» Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 1, ст. 14).
144. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2011 года № 1325 «О некоторых мерах по оптимизации деятельности центров обслуживания населения» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 2, ст. 33).
145. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 1573 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 9, ст. 174).
146. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года № 1598 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Хозяйственное управление Министерства иностранных дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 10, ст. 195).
147. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1688 «О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия «Хозяйственное управление Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 16, ст. 257).
148. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 106 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Дирекция административного здания Верховного Суда Республики Казахстан».
149. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2012 года № 232 «О некоторых вопросах передачи отдельных государственных предприятий из коммунальной собственности в республиканскую собственность и создании акционерного общества «Национальный центр повышения квалификации «Өрлеу» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 34, ст. 434).

150. «Қазақстан Республикасы Парламенті Шаруашылық басқармасының жекелеген кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 310 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 36, 479-құжат).
151. «Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының жекелеген кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 311 қаулысының
4-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 36, 480-құжат).
152. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 314 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 36, 482-құжат).
153. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 319 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 36, 485-құжат).
154. «Қазконтент» акционерлік қоғамы акцияларының пакетін жеке меншіктен республикалық меншікке сыйға тарту шарты бойынша қабылдауды келісу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 наурыздағы № 333 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 37, 493-құжат).
155. «Алматы протездік-ортопедиялық орталығы», «Петропавл протездік-ортопедиялық орталығы», «Семей протездік-ортопедиялық орталығы» акционерлік қоғамдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 наурыздағы № 345 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 37, 502-құжат).
156. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитетінің «Қазаэрожоба» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 379 қаулысымен бекітілген кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 38, 519-құжат).
157. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Мектепке дейінгі балалық шақ» республикалық орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 392 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 40, 533-құжат).

150. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 310 «О реорганизации отдельных предприятий Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 36, ст. 479).
151. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 311 «О реорганизации отдельных предприятий Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 36, ст. 480).
152. Пункт 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 314 «О некоторых вопросах Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 36, ст. 482).
153. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 319 «О некоторых вопросах Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 36, ст. 485).
154. Пункт 3 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2012 года № 333 «О согласии принять пакет акций акционерного общества «Казконтент» из частной собственности в республиканскую собственность по договору дарения» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 37, ст. 493).
155. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2012 года № 345 «О реорганизации акционерных обществ «Алматинский протезно-ортопедический центр», «Петропавловский протезно-ортопедический центр», «Семипалатинский протезно-ортопедический центр» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 37, ст. 502).
156. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 379 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казаэропроект» Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 38, ст. 519).
157. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 392 «О некоторых вопросах Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский центр «Дошкольное детство» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 40, ст. 533).

158. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 наурыздағы № 407 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 41, 545-құжат).
159. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 421 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 42, 553-құжат).
160. «Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің «Қазіргі бессайыстан және су спорты түрлерінен олимпиадалық даярлау орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 435 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 42, 559-құжат).
161. «Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 518 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 45, 607-құжат).
162. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 520 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 45, 608-құжат).
163. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитетінің «Мемлекеттiк авиациялық орталық» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 538 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 46, 620-құжат).
164. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі оқу орындарының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № 544 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 46, 624-құжат).
165. «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының жекелеген кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 3 мамырдағы
№ 571 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 48, 643-құжат).

158. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2012 года № 407 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 41, ст. 545).
159. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 421 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 42, ст. 553).
160. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2012 года № 435 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Центр олимпийской подготовки по современному пятиборью и водным видам спорта» Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 42, ст. 559).
161. Пункт 3 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2012 года № 518 «О некоторых вопросах республиканской собственности» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 45, ст. 607).
162. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2012 года № 520 «Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 45, ст. 608).
163. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 538 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Государственный авиационный центр» Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 46, ст. 620).
164. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2012 года № 544 «О некоторых вопросах учебных заведений Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 46, ст. 624).
165. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2012 года № 571 «О реорганизации отдельных предприятий Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 643).

166. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 593 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 48, 660-құжат).
167. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің «Ақпараттық-тұсаукесер орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 626 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 50, № 680-құжат).
168. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 647 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 51, № 692-құжат).
169. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитетінің «Инфекцияға қарсы препараттар орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 706 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 54, № 726-құжат).
170. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің «Философия және саясаттану институты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 710 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 54, № 728-құжат).
171. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің «Математика, информатика және механика институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 маусымдағы № 786 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 57, № 778-құжат).

166. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2012 года № 593 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Западно-Казахстанский государственный медицинский университет имени Марата Оспанова» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 660).
167. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2012 года № 626 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Информационно-презентационный центр» Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 50, ст. 680).
168. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2012 года № 647 «Некоторые вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 51, ст. 692).
169. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2012 года № 706 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Научный центр противоинфекционных препаратов» Комитета промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 54, ст. 726).
170. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2012 года № 710 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Институт философии и политологии» Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 54, ст. 728).
171. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2012 года № 786 «О некоторых вопросах Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Институт математики, информатики и механики» Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 57, ст. 778).

172. «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң «Жер ресурстары және жерге орналастыру мемлекеттiк ғылыми-өндiрiстiк орталығы (МемжерҒӨО)» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 маусымдағы № 890 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 61, 841-құжат).
173. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің жекелеген мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 маусымдағы № 892 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 61, 843-құжат).
174. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат комитетінің «Талдау және ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 шілдедегі № 925 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 62, 861-құжат).
175. «Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазақ экология және климат ғылыми-зерттеу институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 шілдедегі № 978 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 64, 890-құжат).
176. «Технологияларды коммерцияландыру орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 шілдедегі № 989 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 64, 897-құжат).
177. «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің «Қазақ ғылыми-зерттеу және жобалау-эксперименталдық сейсмика төзімді құрылыс пен сәулет институты (ҚазҒЗСТҚСИ)» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын және Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық icтерi агенттiгiнiң «Қазақ ғылыми-зерттеу және жобалау-эксперименталдық сейсмика төзiмдi құрылыс пен сәулет институты (КазҒЗСТҚСИ)» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының Оңтүстік Қазақстан еншілес мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 шілдедегі № 992 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 64, 898-құжат).

172. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2012 года № 890 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Государственный научно-производственный центр земельных ресурсов и землеустройства (ГосНПЦзем)» Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 61, ст. 841).
173. Подпункт 3) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2012 года № 892 «Отдельные вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 61, ст. 843).
174. Пункт 2 изменения и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2012 года № 925 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр анализа и информации» Комитета информации и архивов Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 62, ст. 861).
175. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2012 года № 978 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский научно-исследовательский институт экологии и климата» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 64, ст. 890).
176. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 989 «О создании товарищества с ограниченной ответственностью «Центр коммерциализации технологий» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 64, ст. 897).
177. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 992 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский научно-исследовательский и проектно-экспериментальный институт сейсмостойкого строительства и архитектуры (КазНИИССА)» Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства и Южно-Казахстанского дочернего государственного предприятия республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский научно-исследовательский и проектно-экспериментальный институт сейсмостойкого строительства и архитектуры (КазНИИССА)» Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 64, ст. 898).

178. «Көшпенділердің мәдени мұрасы проблемалары жөніндегі қазақ ғылыми-зерттеу институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мен «Мәдени саясат және өнертану институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 шілдедегі № 999 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 64, 900-құжат).
179. «Астана қонақ үйі» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 тамыздағы
№ 1023 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 65, 920-құжат).
180. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Ұлттық аккредиттеу орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1110 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 67, 975-құжат).
181. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Республикалық техникалық және кәсіптік білім беруді дамытудың және біліктілікті берудің ғылыми-әдістемелік орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1144 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 69, 1000-құжат).
182. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 1286 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 74, 1077-құжат).
183. «Машина жасау» салааралық ғылыми-технологиялық орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігін тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 қазандағы № 1313 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 74, 1088-құжат).
184. «Қазконтент» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 қарашадағы
№ 1425 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1155-құжат).

178. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 999 «О реорганизации товарищества с ограниченной ответственностью «Казахский научно-исследовательский институт по проблемам культурного наследия номадов» и товарищества с ограниченной ответственностью «Институт культурной политики и искусствознания» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 64, ст. 900).
179. Пункт 3 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2012 года № 1023 «О некоторых вопросах акционерного общества «Астана қонақ үйі» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 65, ст. 920).
180. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1110 «О реорганизации республиканского государственного казенного предприятия «Национальный аккредитационный центр» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 67, ст. 975).
181. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1144 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский научно-методический центр развития технического и профессионального образования и присвоения квалификации» Министерства образовании и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 69, ст. 1000).
182. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2012 года № 1286 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 74, ст. 1077).
183. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 1313 «О ликвидации товарищества с ограниченной ответственностью «Межотраслевой научно-технологический центр «Машиностроение» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 74, ст. 1088).
184. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2012 года № 1425 «О некоторых вопросах акционерного общества «Казконтент» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1155).

185. «Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігінің республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қарашадағы № 1433 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1159-құжат).
186. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағындағы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарды қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 қарашадағы № 1465 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1176-құжат).
187. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Павлодар қаласындағы өңірлік кардиохирургиялық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 қарашадағы
№ 1467 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 80, 1181-құжат).
188. «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының басқарушы компаниясы» акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 1531 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 2, 25-құжат).
189. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің «Ақтау халықаралық теңіз сауда порты» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 1539 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 2, 29-құжат).
190. «Республикалық ғарыштық байланыс орталығы» акционерлік қоғамын және «Қазсат» басқарушы компаниясы» акционерлік қоғамын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы
6 желтоқсандағы № 1557 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 3, 43-құжат).
191. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің «Кеме қатынасының тіркелімі» республикалық мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 1669 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 5, 103-құжат).

185. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2012 года № 1433 «Вопросы республиканских государственных предприятий Агентства Республики Казахстан по атомной энергии» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1159).
186. Подпункт 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года № 1465 «О реорганизации республиканских государственных казенных предприятий, находящихся в ведении Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1176).
187. Пункт 3 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года № 1467 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Региональный кардиохирургический центр в городе Павлодаре» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 80, ст. 1181).
188. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2012 года № 1531 «О создании акционерного общества «Управляющая компания специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 2, ст. 25).
189. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2012 года № 1539 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Актауский международный морской торговый порт» Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 2, ст. 29).
190. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2012 года № 1557 «О реорганизации акционерного общества «Республиканский центр космической связи» и акционерного общества «Управляющая компания «Kазсат» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 3, ст. 43).
191. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 1669 «О некоторых вопросах республиканского государственного учреждения «Регистр судоходства» Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 5, ст. 103).

192. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Республикалық санитариялық авиация орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1724 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 6, 135-құжат).
193. «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының әкімшілігі» мемлекеттік мекемесін «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағын басқарушы компаниясы» акционерлік қоғамына қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1774 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 7, 162-құжат).
194. «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» акционерлiк қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 11 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 11, 202-құжат).
195. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің «Автоколонна 3041» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік автокөлік кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 37 қаулысының 3-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 12, 219-құжат).
196. «Ғылым» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы
№ 48 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 12, 225-құжат).
197. «Мемлекеттік техникалық қызметтің кейбір мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы
№ 49 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 12, 226-құжат).
198. «Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Автомобиль жолдары комитетiнiң «Қазақавтожол» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының «Қазақавтожол-Көкшетау» еншiлес мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 79 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 14, 248-құжат).

192. Пункт 3 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 1724 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр санитарной авиации» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 6, ст. 135).
193. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1774 «О реорганизации государственного учреждения «Администрация специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в акционерное общество «Управляющая компания специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 7, ст. 162).
194. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 января 2013 года № 11 «О создании акционерного общества «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 11, ст. 202).
195. Подпункт 2) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 37 «О ликвидации республиканского государственного автотранспортного предприятия на праве хозяйственного ведения «Автоколонна 3041» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 12, ст. 219).
196. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2013 года № 48 «О некоторых вопросах акционерного общества «Наука» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 12, ст. 225).
197. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2013 года № 49 «О некоторых вопросах государственной технической службы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 12, ст. 226).
198. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2013 года № 79 «О реорганизации дочернего государственного предприятия «Казахавтодор-Кокшетау» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахавтодор» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 14, ст. 248).

199. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 ақпандағы
№ 82 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырудың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 14, 250-құжат).
200. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы комитетінің «Ұлттық зияткерлік меншік институты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 ақпандағы № 84 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 14, 252-құжат).
201. «Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің жекелеген ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 13 ақпандағы № 128 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 15, 272-құжат).
202. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 186 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 17, 307-құжат).
203. «ҚазАвтоКөлік» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі
№ 339 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 24, 391-құжат).
204. «Көркемсурет көрмелері және аукциондар дирекциясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігін тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 369 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 26, 411-құжат).
205. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің «Информатика және басқару проблемалары институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы
8 мамырдағы № 465 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 31, 479-құжат).

199. Пункт 2 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2013 года № 82 «Некоторые вопросы Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 14, ст. 250).
200. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2013 года № 84 «О реорганизации республиканского государственного казенного предприятия «Национальный институт интеллектуальной собственности» Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 14, ст. 252).
201. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2013 года № 128 «О реорганизации отдельных организаций Министерства иностранных дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 15, ст. 272).
202. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2013 года № 186 «О некоторых вопросах Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 17, ст. 307).
203. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2013 года № 339 «О некоторых вопросах акционерного общества «КазАвтоТранс» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 24, ст. 391).
204. Пункт 6 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2013 года № 369 «О ликвидации товарищества с ограниченной ответственностью «Дирекция художественных выставок и аукционов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 26, ст. 411).
205. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 № 465 «О переименовании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Институт проблем информатики и управления» Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 31, ст. 479).

206. «Астана Опера» Мемлекеттік опера және балет театры» коммерциялық емес акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 мамырдағы № 512 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 511-құжат).
207. «Даму институттарын, қаржы ұйымдарын басқару жүйесін оңтайландыру және ұлттық экономиканы дамыту жөніндегі кейбір шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнің 2013 жылғы 22 мамырдағы
№ 571 Жарлығын іске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 мамырдағы № 516 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 514-құжат).
208. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің жекелеген республикалық мемлекеттік ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 мамырдағы
№ 529 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 516-құжат).
209. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 маусымдағы № 935 қаулысының күші жойылды деп тану және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 667 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiс пен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 581-құжат).
210. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы
2 шілдедегі № 668 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 582-құжат).
211. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитетінің кейбір республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 736 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 624-құжат).

206. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2013 года № 512 «О создании некоммерческого акционерного общества «Государственный театр оперы и балета «Астана Опера» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 511).
207. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2013 года № 516 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 мая 2013 года № 571 «О некоторых мерах по оптимизации системы управления институтами развития, финансовыми организациями и развития национальной экономики» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 514).
208. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 529 «О реорганизации отдельных республиканских государственных предприятий Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 516).
209. Пункт 2 изменения и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 667 «О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 935 «О некоторых вопросах Республиканского государственного предприятия «Казахский национальный университет имени аль-Фараби» Министерства образования и науки Республики Казахстан» и внесении изменения и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 581).
210. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 668 «Вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 582).
211. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 736 «О реорганизации некоторых республиканских государственных предприятий Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 624).

212. «Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 шілдедегі № 747 қаулысының 5-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 628-құжат).
213. «Қазмұнайұңғымажою» акционерлік қоғамын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 тамыздағы
№ 756 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 43, 634-құжат).
214. «ҚазАвтоЖол» акционерлік қоғамын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 тамыздағы № 822 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырудың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 48, 674-құжат).
215. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 959 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 53, 751-құжат).
216. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 975 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 54, 763-құжат).
217. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 қазандағы
№ 1076 қаулысының 4-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 59, 810-құжат).
218. «Astana Ballet» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1208 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 63, 875-құжат).
219. «Қазақэнергиясараптама» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы
30 қарашадағы № 1294 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 68, 915-құжат).

212. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2013 года № 747 «О создании единого накопительного пенсионного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 628).
213. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2013 года № 756 «О ликвидации акционерного общества «Казнефтескважликвид» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 43, ст. 634).
214. Пункт 4 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2013 года № 822 «О переименовании акционерного общества «ҚазАвтоЖол» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 48, ст. 674).
215. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2013 года № 959 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 53, ст. 751).
216. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2013 года № 975 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 54, ст. 763).
217. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2013 года № 1076 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр развития здравоохранения» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 59, ст. 810).
218. Пункт 4 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1208 «Некоторые вопросы товарищества с ограниченной ответственностью «Astana Ballet» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 63, ст. 875).
219. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года № 1294 «О некоторых вопросах акционерного общества «Казахэнергоэкспертиза» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 68, ст. 915).

220. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің жекелеген мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1366 қаулысының 4-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 72, 954-құжат).
221. «Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің кейбір республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы
31 желтоқсандағы № 1528 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 78, 1039-құжат).
222. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Мәдениет комитетінің «Күләш Байсейітова атындағы ұлттық опера және балет театры» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 ақпандағы
№ 43 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 4, 30-құжат).
223. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 197 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 15, 135-құжат).
224. «Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің «Дене мүмкіндіктері шектеулі тұлғаларға арналған спорттық даярлау орталығы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 238 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 21, 158-құжат).
225. «Астана-Финанс» акционерлік қоғамы акцияларының пакетін сыйға тарту шарты бойынша жеке меншіктен республикалық меншікке қабылдауға келісу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 267 қаулысының 3-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 24, 177-құжат).
226. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 367 қаулысының 4-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 29, 239-құжат).
227. «Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы
17 сәуірдегі № 369 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 29, 241-құжат).

220. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1366 «Отдельные вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 72, ст. 954).
221. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1528 «О реорганизации некоторых республиканских государственных предприятий Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 78, ст. 1039).
222. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2014 года № 43 «О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия «Национальный театр оперы и балета имени Куляш Байсеитовой» Комитета по культуре Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 4, ст. 30).
223. 220. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 197 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 15, ст. 135).
224. Пункт 1 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 238 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Центр спортивной подготовки для лиц с ограниченными физическими возможностями» Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 21, ст. 158).
225. Подпункт 2) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 267 «О согласии принять пакет акций акционерного общества «Астана-Финанс» из частной собственности в республиканскую собственность по договору дарения» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 24, ст. 177).
226. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2014 года № 367 «Вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 29, ст. 239).
227. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2014 года № 369 «Вопросы Агентства Республики Казахстан по связи и информации» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 29, ст. 241).

228. «Орталық жүзу бассейні» акционерлік қоғамын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі
№ 372 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 29, 243-құжат).
229. «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 441 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 32, 291-құжат).
230. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 489 қаулысының 1-тармағының
2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 33,
314-құжат).
231. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Алматы мемлекеттік дәрігерлер білімін жетілдіру институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 мамырдағы № 501 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 34, 320-құжат).
232. «Республикалық мемлекеттік кәсіпорынды республикалық меншіктен коммуналдық меншікке беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 653 қаулысының 4-тармағының
2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 40-41,
393-құжат).
233. «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің «Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 736 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 44, 428-құжат).
234. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы
15 тамыздағы № 938 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 54, 534-құжат).
235. «Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 994 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 544-құжат).

228. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2014 года № 372 «О ликвидации акционерного общества «Центральный плавательный бассейн» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 29, ст. 243).
229. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 441 «О некоторых вопросах Министерства культуры Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 32, ст. 291).
230. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2014 года № 489 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 33, ст. 314).
231. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2014 года № 501 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Алматинский государственный институт усовершенствования врачей» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 34, ст. 320).
232. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 653 «О передаче республиканского государственного предприятия из республиканской собственности в коммунальную собственность» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 40-41, ст. 393).
233. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 736 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра» Министерства регионального развития Республики Казахстан» и внесении дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 44, ст. 428).
234. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2014 года № 938 «Некоторые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 54, ст. 534).
235. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 994 «Вопросы Министерства энергетики Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 544).

236. «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 995 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 57, 546-құжат).
237. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 1002 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 58, 549-құжат).
238. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы
23 қыркүйектегі № 1003 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 58, 550-құжат).
239. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлiгінiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1005 қаулысының 5-тармағының
2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 59-60,
551-құжат).
240. «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы
24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 59-60, 555-құжат).
241. «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының басқарушы компаниясы» акционерлік қоғамын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 қазандағы
№ 1087 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 64, 584-құжат).
242. «Astana Ballet» жауапкершілігі шектеулі серіктестігін қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 1112 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 65, 592-құжат).
243. «Қазақстан Республикасы Парламенті Шаруашылық басқармасының жекелеген республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 1302 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 80, 685-құжат).

236. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 995 «Некоторые вопросы Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 57, ст. 546).
237. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2014 года № 1002 «О некоторых вопросах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 58, ст. 549).
238. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1003 «Вопросы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 58, ст. 550).
239. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1005 «О некоторых вопросах Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 59-60, ст. 551).
240. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 «Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 59-60, ст. 555).
241. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2014 года № 1087 «О реорганизации акционерного общества «Управляющая компания специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 64, ст. 584).
242. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2014 года № 1112 «О переименовании товарищества с ограниченной ответственностью «Astana Ballet» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 65, ст. 592).
243. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 1302 «О реорганизации отдельных республиканских государственных предприятий Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 80, ст. 685).

244. «Мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 1313 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 80, 692-құжат).
245. «Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамын құру мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1330 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 81, 699-құжат).
246. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің қарамағындағы кейбір республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарды қайта ұйымдастыру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері туралы» 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 және «Республикалық мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы» 2007 жылғы 11 маусымдағы № 483 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1384 қаулысының 5-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 82, 715-құжат).
247. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Ұлттық білім беру статистикасы және бағалау орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1392 қаулысының 3-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 83-84, 718-құжат).
248. «Сот сараптамасының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 1403 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 83-84, 724-құжат).
249. «Мемлекеттік қызметтің персоналын басқару ұлттық орталығы» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1416 қаулысының 3-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 88-89, 729-құжат).
250. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің «Қазақстан Республикасының Ұлттық мұражайы» республикалық мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1439 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 88-89, 737-құжат).

244. 240. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 1313 «О некоторых вопросах государственной собственности» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 80, ст. 692).
245. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1330 «О вопросах создания некоммерческого акционерного общества «Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 81, ст. 699).
246. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2014 года № 1384 «О реорганизации некоторых республиканских государственных казенных предприятий, находящихся в ведении Министерства юстиции Республики Казахстан и внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 «Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан» и от 11 июня 2007 года № 483 «О некоторых вопросах республиканской государственной собственности» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 82, ст. 715).
247. Подпункт 2) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 1392 «О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия «Национальный центр образовательной статистики и оценки» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 83-84, ст. 718).
248. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 1403 «О некоторых вопросах судебной экспертизы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 83-84, ст. 724).
249. Подпункт 2) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1416 «О некоторых вопросах акционерного общества «Национальный центр по управлению персоналом государственной службы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 88-89, ст. 729).
250. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1439 «О реорганизации республиканского государственного учреждения «Национальный музей Республики Казахстан» Министерства культуры и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 88-89, ст. 737).

251. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1440 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 90, 738-құжат).
252. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 18 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырудың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 2, 9-құжат).
253. «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің кейбір республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 5 ақпандағы № 38 қаулысының
4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 3, 17-құжат).
254. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 100 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 10-11, 54-құжат).
255. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 101 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 10-11, 55-құжат).
256. «Бурабай даму» жауапкершілігі шектеулі серіктестігін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 105 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы.
257. «Қазақ ұлттық хореография академиясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2015 жылғы 11 наурыздағы № 126 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 14, 73-құжат).
258. «Мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері және Қазақ ССР Министрлер Кеңесi мен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерінің күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 221 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 21, 122-құжат).

251. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1440 «О некоторых вопросах Министерства культуры и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 90, ст. 738).
252. Пункт 1 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2015 года № 18 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 2, ст. 9).
253. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2015 года № 38 «О реорганизации некоторых республиканских государственных предприятий Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 3, ст. 17).
254. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 100 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 10-11, ст. 54).
255. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 101 «О некоторых вопросах Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 10-11, ст. 55).
256. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2015 года № 105 «О создании товарищества с ограниченной ответственностью «Бурабай даму».
257. Пункт 3 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2015 года № 126 «О создании некоммерческого акционерного общества «Казахская национальная академия хореографии» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 14, ст. 73).
258. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 221 «О некоторых вопросах республиканской собственности и признании утратившими силу некоторых решений Совета Министров Казахской ССР и Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 21, ст. 122).

259. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 226 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 21, 125-құжат).
260. «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің кейбір республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 231 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 22, 127-құжат).
261. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 236 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 22, 129-құжат).
262. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 286 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 24-25, 147-құжат).
263. «Қазспортинвест» акционерлік қоғамын және «Спорт индустриясын материалдық-техникалық қамтамасыз ету» акционерлік қоғамын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 292 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 24-25, 151-құжат).
264. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 306 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 26, 157-құжат).
265. «М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және байланыс академиясы» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 363 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 27-28, 182-құжат).
266. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 шілдедегі
№ 502 қаулысының 2-тармағының 2) тармақшасы.

259. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 226 «О некоторых вопросах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 21, ст. 125).
260. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 231 «О реорганизации некоторых республиканских государственных казенных предприятий водных путей Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 22, ст. 127).
261. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2015 года № 236 «О некоторых вопросах Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 22, ст. 129).
262. Пункт 4 изменения и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 286 «О внесении изменения и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 24-25, ст. 147).
263. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 292 «О реорганизации акционерного общества «Казспортинвест» и акционерного общества «Материально-техническое обеспечение индустрии спорта» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 24-25, ст. 151).
264. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 306 «О некоторых вопросах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 26, ст. 157).
265. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 363 «О некоторых вопросах акционерного общества «Казахская академия транспорта и коммуникаций имени М. Тынышбаева» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 27-28, ст. 182).
266. Подпункт 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2015 года № 502 «Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан».

267. «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 536 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы.
268. «Қазаэросервис» акционерлік қоғамын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 537 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 3-тармағы.
269. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің «Бұқаралық спорт түрлері бойынша республикалық жоғары спорт шеберлігі мектебі» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 547 қаулысының 4-тармағы.
270. «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің «Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 563 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы.
271. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің республикалық мемлекеттік мекемелерін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 585 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы.

267. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2015 года № 536 «О некоторых вопросах Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан».
268. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2015 года № 537 «О ликвидации акционерного общества «Казаэросервис».
269. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2015 года № 547 «О некоторых вопросах республиканского государственного казенного предприятия «Республиканская школа высшего спортивного мастерства по массовым видам спорта» Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан».
270. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 563 «О реорганизации республиканского государственного казенного предприятия «Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга» Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан».
271. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2015 года № 585 «О реорганизации республиканских государственных учреждений Министерства культуры и спорта Республики Казахстан».