2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Мыналардың:
1) 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің ;
2) 5, 6, 7-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Парламенті Шаруашылық басқармасының ;
3) 8, 9, 10, 11-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің ;
4) 13-қосымшаға сәйкес Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталықтың ;
5) 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ;
6) 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің ;
7) 41-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің ;
8) 42, 43, 44, 45, 46, 47 (өте құпия), 48, 49, 50-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ;
9) 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62-1, 63-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің ;
10) 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің ;
11) 88, 89, 90, 91 (құпия), 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің ;
12) 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ;
13) 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163-1, 163-2-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ;
14) 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 180, 180-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің ;
15) Алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.02 N 313 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
16) Алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.02 N 313 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
17) Алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.02 N 313 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2008 год:
1) Администрации Президента Республики Казахстан согласно приложениям 1, 2, 3, 4;
2) Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан согласно приложениям 5, 6, 7;
3) Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложениям 8, 9, 10, 11;
4) Национального центра по правам человека согласно приложению 13;
5) Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложениям 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
6) Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан согласно приложениям 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
7) Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий согласно приложению 41;
8) Министерства иностранных дел Республики Казахстан согласно приложениям 42, 43, 44, 45, 46, 47 (совершенно секретно), 48, 49, 50;
9) Министерства туризма и спорта Республики Казахстан согласно приложениям 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62-1, 63;
10) Министерства культуры и информации Республики Казахстан согласно приложениям 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
11) Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложениям 88, 89, 90, 91 (секретно), 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100;
12) Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложениям 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143;
13) Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложениям 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163-1, 163-2;
14) Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложениям 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 180, 180-1;
15) (исключен - постановлением Правительства РК от 02.04.2008 N 313 (порядок введения в действие см. п. 2 );
16) (исключен - постановлением Правительства РК от 02.04.2008 N 313 (порядок введения в действие см. п. 2 );
17) (исключен - постановлением Правительства РК от 02.04.2008 N 313 (порядок введения в действие см. п. 2 ) ;

18) 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 260, 261, 261-1, 262, 262-1, 262-2, 262-3, 263, 264-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ;
19) 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 281-1, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288-1, 288-2, 288-3, 289-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ;
20) 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 309-1, 310, 311, 312, 313, 314, 314-1, 314-2, 314-3, 314-4, 314-5-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің ;
21) 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 (құпия), 322, 323, 324, 325, 326, 327, 327-1, 328, 329, 331, 332, 334, 335, 336, 337, 338-1, 338-3, 339-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің ;
22) 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің ;
23) 348, 349, 350-қосымшаларға сәйкес Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылайтын есеп комитетінің ;
24) 351 (құпия), 352 (құпия)-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің;
25) 353, 354, 355, 356, 357, 358-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының ;
26) 359, 360, 361-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының ;
27) 362, 363, 363-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің ;
28) 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің ;
28-1) 372-1 , 372-2- қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттігі)
29) 373, 374, 375, 375-1, 376, 377, 378-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің ;
30) 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің ;
31) 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің ;
32) 393, 394, 395, 396, 397-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің ;
33) 398, 399, 400, 401, 402-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы);

18) Министерства образования и науки Республики Казахстан согласно приложениям 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 260, 261, 261-1, 262, 262-1, 262-2, 262-3, 263, 264;
19) Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложениям 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 281-1, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288-1, 288-2, 288-3, 289;
20) Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан согласно приложениям 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 309-1, 310, 311, 312, 313, 314, 314-1, 314-2, 314-3, 314-4, 314-5;
21) Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан согласно приложениям 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 (секретно), 322, 323, 324, 325, 326, 327, 327-1, 328, 329, 331, 332, 334, 335, 336, 337, 338-1, 338-3, 339;
22) Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан согласно приложениям 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347;
23) Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета согласно приложениям 348, 349, 350;
24) Комитета национальной безопасности Республики Казахстан согласно приложениям 351 (секретно), 352 (секретно);
25) Верховного Суда Республики Казахстан согласно приложениям 353, 354, 355, 356, 357, 358;
26) Генеральной прокуратуры Республики Казахстан согласно приложениям 359, 360, 361;
27) Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы согласно приложениям 362, 363, 363-1;
28) Национального космического агентства Республики Казахстан согласно приложениям 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372;
28-1) Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)" согласно приложению 372-1, 372-2;
29) Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи согласно приложениям 373, 374, 375, 375-1, 376, 377, 378;
30) Агентства Республики Казахстан по статистике согласно приложениям 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385;
31) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы согласно приложениям 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392;
32) Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами согласно приложениям 393, 394, 395, 396, 397;
33) Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) согласно приложениям 398, 399, 400, 401, 402;

34) 403-қосымша сәйкес Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің ;
35) 404, 405, 406, 407, 408, 409-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының ;
36) 410 (құпия)-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің ;
37) 411-қосымша сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының ;
38) 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының 2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.02.15 N 141 , 2008.04.02 N 313 (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз), 2008.04.21 N 369 , 2008.06.13 N 581 , 2008.10.03  N 911 , 2008.11.12. N 581д Қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

34) Конституционного Совета Республики Казахстан согласно приложению 403;
35) Республиканской гвардии Республики Казахстан согласно приложениям 404, 405, 406, 407, 408, 409;
36) Службы охраны Президента Республики Казахстан согласно приложению 410 (секретно);
37) Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан согласно приложению 411;
38) Управления делами Президента Республики Казахстан согласно приложениям 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 15.02.2008 N 141 ; от 02.04.2008 N 313 (порядок введения в действие см. п. 2 ); от 21.04.2008 N 369 ; от 13.06.2008 N 581 ; от 03.10.2008 N 911 ; от 12.11.2008 N 581д ; предусмотрено изменение постановлением Правительства РК от 28.11.2008 N 1108 ДСП (не внесены).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан