2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
РҚАО-ның ескертуі: P021429 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310,310-1-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
262-қосымша
ЕСКЕРТУ. 262-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 262-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 06 қарашадағы N 150 к қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. 262-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 150ас қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
001 "Әкiмшiлiк шығындар"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 7711890 мың теңге (жеті миллиард жеті жүз он бiр миллион сегiз жүз тоқсан мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі Заңының 1-30-баптары , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiнің бiрыңғай еңбекақы төлеу жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң кейбiр мәселелерi" туралы 2002 жылғы 3 қыркүйектегі N 962 , "Штат санының лимиттерін бекiту туралы" 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314 қаулылары , "Жамбыл облысындағы жер сілкінісінің салдарларын жою және әлеуметтік маңызды объектілердi қалпына келтіру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003 жылғы 8 тамыздағы N 793 қаулысы . <*>
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі орталық аппараты мен оның аумақтық бөлiмшелерiнiң қызметін оларға жүктелген функцияларды барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшін қамтамасыз ету.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Министерство финансов Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложениям 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304,305, 306, 307, 308, 309, 310, 310-1.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 262
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429 <*>
Сноска. Приложение 262 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г ; от 31 декабря 2003 г. N 150ац .
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты"
на 2003 год
1. Стоимость: 7711890 тысяч тенге (семь миллиардов семьсот одиннадцать миллионов восемьсот девяносто тысяч тенге). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 31 декабря 2003 г. N 150ац
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановления Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан", от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении
лимитов штатной численности", постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года N 793 "О дополнительных мерах по ликвидации последствий землетрясения и восстановления объектов социального значения в Жамбылской области. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 6 ноября 2003 г. N 150к .
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің орталық аппараттары мен аумақтық бөлiмшелерiн ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

5. Задачи бюджетной программы: содержание аппаратов центрального и территориальных подразделений Министерства финансов Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

1 001 001 Орталық Қазақстан Pеспуб. Бiр Қазақстан
органның ликасы Қаржы мини. жылдың Республика.
аппараты стрлігінің орталық ішінде сының Қаржы
аппаратын 1050 министрлігі
бірлік штат саны
лимиті шегінде
ұстау
2 001 002 Аумақтық Қазақстан Pеспуб. Бiр Қазақстан
органдардың ликасы Қаржы мини. жылдың Республика.
аппараты стрлігінің аумақ. ішінде сының Қаржы
тық бөлімшелерін министрлігі
16148 бірлік штат
саны лимиті
шегінде ұстау.
Тұрар Рысқұлов
ауданы Құлан ауы-
лының қазынашылық
бөлімі ғимаратының
сейсмологиялық тө-
зімділігін күшейтуді
жүргізу. <*>
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне жүктеген функцияларды сапалы және уақытылы орындау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
263-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
010 "Кадрлардың біліктілiгiн арттыру және оларды қайта
даярлау" республикалық бюджеттік бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 26 925 мың теңге (жиырма алты миллион тоғыз жүз жиырма бec мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегі Заңының 3-бабы , "Шетел валютасындағы іссапарлар шығыстарын өтеудiң нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 1998 жылғы 29 қыркүйектегi N 967 қаулысы , "Мемлекеттік қызметшілерді оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: өзінің лауазымдық міндеттерін тиiмдi орындау және кәсiби шеберлiгiн жетілдiру үшін көрсетілген біліктілiк талаптарына сәйкес теориялық және практикалық білімін, кәсіптік қызмет саласында бiлiм беру бағдарламалары бойынша шеберлiгi мен дағдысын жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттері: мемлекеттік қызметшілердің кәсiби білiктілiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.! асыру жөніндегі !асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! іс-шаралар !мерзі.!
!коды! ! атауы ! !мдері !
------------------------------------------------------------------

1 001 001 Аппарат Содержание центрального В те- Министер-
централь- аппарата Министерства чение ство
ного финансов Республики года финансов
органа Казахстан в пределах Респуб-
лимита штатной числен- лики
ности 1050 единиц. Казахстан
2 001 002 Аппараты Содержание территориаль- В те- Министер-
территори- ных подразделений Минис- чение ство
альных терства финансов года финансов
органов Республики Казахстан в Респуб-
пределах лимита штатной лики
численности 16148 единиц. Казахстан
Проведение усиления
сейсмостойкости здания
отдела казначейства села
Кулан района Турара
Рыскулова
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 6 ноября 2003 г. N 150к ; от 31 декабря 2003 г. N 150ац .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное выполнение возложенных на Министерство финансов Республики Казахстан функций.
Приложение 263
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 26 925 тысяч тенге (двадцать шесть миллионов девятьсот двадцать пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 3 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; постановления Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1998 года N 967 "О нормах возмещения командировочных расходов в иностранной валюте" и от 13 ноября 2000 года N 1706 "Об утверждении Концепции обучения государственных служащих".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 010 005 Кадрлардың 1. Бекiтiлген Жылдың Қазақстан
бiлiктiлiгiн бiлiктiлiктi арт. ішінде Республика.
арттыру және тыру жоспарына сының Қаржы
оларды қайта сәйкес мемлекеттiк министрлігі
даярлау. қызметшілердің
Мемлекеттік бiлiктiлiгiн арт.
қызметшiлердiң тыру бойынша қызмет
бiлiктiлiгiн көрсетулер сатып
арттыру алу. 5385 бiлiк.
тiлiктi арттыру
курстарынан өтiп
жатқан мемлекеттiк
қызметшiлердiң орта
жылдық саны.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: қазiргi заманғы экономикалық талаптарға және мемлекеттiң ресурстық мүмкiндiктерiне сәйкес кәсiби мемлекеттiк қызмет талаптарына жауап беретiн мемлекеттiк қызметшiлердi сапалы оқытудың қатаң жүйесiн қалыптастыру және дамыту жолымен мемлекеттiк қызметшiлердің кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
263-1-қосымша
ЕСКЕРТУ. 263-1-қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
032 "Қазақстанның Инвестициялық Қорын құру"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 23 000 000 мың теңге (жиырма үш миллиард теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 маусымдағы Заңы , "Қазақстанның Инвестициялық Қоры" акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 мамырдағы N 501 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Қазақстанның Инвестициялық Қоры" акционерлiк қоғамын құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Қазақстанның Инвестициялық Қоры" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталына қатысу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.| Бағдарламаны іске | Іске | Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың | асыру жөніндегі |асыру |орындаушылар
| коды |дар. | (кіші | іс-шаралар | мер. |
| |лама.|бағдарла.| |зімдері
| |ның |малардың)| | |
| |коды | атауы | | |
-------------------------------------------------------------------
1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
-------------------------------------------------------------------
1 032 Қазақ. Заңнамада белгiленген 2003 Қазақстан
станның тәртiпте "Қазақстанның жыл Республика.
Инвести. Инвестициялық Қоры" ішінде сының Қаржы
циялық акционерлiк қоғамы министрлігі
Қорын құрылғаннан кейiн оның
құру жарғылық капиталында
қалыптастыру.
-------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 010 005 Повышение 1. Приобретение услуг по В те- Минис-
квалифика- повышению квалификации чение терство
ции и пе- государственных служащих года финансов
реподготов-согласно утвержденному Респуб-
ка кадров. плану повышения квалифи- лики
Повышение кации, в том числе обуче- Казахстан
квалифика- ние государственному
ции госу- языку. Среднегодовое
дарствен- количество государствен-
ных слу- ных служащих, проходящих
жащих курсы повышения квалифи-
кации, - 5385.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 263-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 263-1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 032
"Создание Инвестиционного фонда Казахстана"
на 2003 год
1. Стоимость: 23 000 000 тысяч тенге (двадцать три миллиарда тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2003 года N 501 "О создании акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана".
5. Задачи бюджетной программы: участие в уставном капитале акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 032 Создание формирование уставного В те- Минис-
Инвести- капитала акционерного чение терство
ционного общества "Инвестиционный 2003 финансов
фонда фонд Казахстана" после года Респуб-
Казахстана его создания в установ- лики
ленном законодательством Казах-
порядке стан
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Қазақстанның Инвестициялық Қоры" акционерлiк қоғамын құру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
264-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
035 "Телекоммуникациялық қызмет көрсетулерге ақы төлеу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 231 736 мың теңге (eкі жүз отыз бiр миллион жетi жүз отыз алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Ақша төлемi мен аударымы туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 29 маусымдағы N 237-I Заңының 29 және 30-баптары , "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазынашылық комитетi мен оның аумақтық бөлiмшелерi республикалық бюджеттiң орындалуын телекоммуникациялық қамтамасыз ету және жергiлiктi бюджеттерге есеп-кассалық қызмет көрсету, министрлiк пен оның аумақтық бөлiмшелерiнің ақпараттық жүйелерiн телекоммуникациялық қамтамасыз ету, Қаржы министрлiгiн ақпараттық ресурстарға қашықтатылған реттемеленген және көпшiлiк қол жеткiзудi ұйымдастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: банкаралық ақша аударым жүйесi және бiржолғы төлемдер жүйесi бойынша төлем жүйелерiне телекоммуникациялық қызмет көрсетудi, байланыстың барлық түрлерi бойынша деректер беру, электрондық почта, Интернет жүйесi телекоммуникациялық қызмет көрсетулердi сапалы және уақытылы алу, министрлiктiң аумақтық бөлiмшелерiне телекоммуникациялық жабдықтар сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.! асыру жөніндегі !асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! іс-шаралар !мерзі.!
!коды! ! атауы ! !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 035 Телекоммуника. Банкаралық ақша Жыл Қазақстан
циялық қызмет аударым жүйесi ішінде Республика.
көрсетулерге және бiржолғы сының Қаржы
ақы төлеу төлемдер жүйесi министрлігі
бойынша төлем (бұдан әрі -
жүйелерiне телеком. ҚР ҚМ)
муникациялық қызмет
көрсетулердi алу
және ақы төлеу.
ҚР Ұлттық Банкiмен Жыл ҚР ҚМ
ақпарат алмасу ішінде
үшiн ФАСТИ
электрондық почта.
сының қызмет
көрсетулерiн алу
және ақы төлеу
Байланыстың жыл. Жыл ҚР ҚМ
дамдықты арнасы ішінде
және байланыстың
басқа да түрлерi
бойынша телекомму.
никациялық қызмет
көрсетулерiн алу
және ақы төлеу,
(9.04.2001 жылғы
N 197-39-Д3/43
және оған
қосымшалар) шартқа
сәйкес жабдықтарға
ақы төлеу (2001-
2004 жылдар)
ҚР Қаржы министр. Жыл ҚР ҚМ
лігінің жүйесi ішінде
үшiн саны 100
пайдаланушыға
Интернет пен VPDN
желiге қосу
жөнiндегi қызмет
көрсетулердi алу
және ақы төлеу
Электрондық құжат І тоқсан ҚР ҚМ
айналымының
корпоративтiк
жүйесiн қамтамасыз
ету жөнiндегi
қызмет
көрсетулердi алу
және ақы төлеу
Министрлiктер III ҚР ҚМ
үйінде қосымша тоқсан
жұмыс орындарын
орнатуды ұйымдас.
тыру жөнiндегi
қызмет көрсетулерді
және ақы төлеу
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана".
Приложение 264
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
035 "Оплата услуг платежных систем и
телекоммуникационных услуг"
1. Стоимость: 231 736 тысяч тенге (двести тридцать один миллион семьсот тридцать шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 29 и 30 Закона Республики Казахстан от 29 июня 1998 года "О платежах и переводах денег", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626 "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" и от 12 декабря 2002 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: телекоммуникационное обеспечение исполнения республиканского бюджета и расчетно-кассового обслуживания местных бюджетов Комитетом казначейства и его территориальными подразделениями, телекоммуникационное обеспечение информационных систем министерства и его территориальных подразделений, организация удаленного регламентированного и публичного доступа к информационным ресурсам Министерства финансов.
5. Задачи бюджетной программы: качественное и своевременное получение телекоммуникационных услуг платежных систем по межбанковской системе переводов денег и системе розничных платежей, телекоммуникационных услуг передачи данных по всем видам связи, электронной почты, сети Интернет, закупка телекоммуникационного оборудования для территориальных подразделений министерства.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 035 Оплата Получение и оплата услуг В те- Министер-
телекомму- платежных систем по чение ство
никацион- межбанковской системе года финансов
ных услуг переводов денег и системе Республики
розничных платежей. Казахстан
Получение и оплата услуг
электронной почты ФАСТИ
для информационного обме-
на с Национальным Банком
РК.
Получение и оплата теле-
коммуникационных услуг по
скоростным каналам связи
и других видов связи,
оплата за оборудование
согласно договору
(на 2001-2004 годы)
N 197-39-Д3/43 от 9.04.
2001 года и дополнений
к нему).
Получение и оплата услуг
по подключению к сети
Интернет в количестве 100
пользователей и VPDN для
системы Министерства
финансов РК.
Получение и оплата услуг I
по обеспечению корпора- квар-
тивной системы электрон- тал
ного документооборота.
Получение и оплата услуг III
по организации установки квар-
дополнительных рабочих тал
мест в Доме министерств
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: қазынашылық жүйесiнде деректер берудi, ФАСТИ және ведомство iшiнде электрондық құжаттар алмасуды сапалы қамтамасыз ету; министрлiктi ақпараттық ресурстарға қашықтатылған реттемеленген және көпшiлiк қол жеткiзудi қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
265-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
036 "Жекешелендiру, меммүлiктi басқару, жекешелендiруден
кейiнгi қызмет, оған және несиелендiруге қатысты дауларды
реттеу, несиелер мен мемлекеттiк кепілдiк бойынша мiндеттемелердi орындау есебiне алынған не өндiрiп алынған
мүлiктi есепке алу, сақтау" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 500 000 мың теңге (бec жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жекешелендiру туралы" 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721 Заң күшi бар Жарлығы (2, 14, 17-баптар ); "Ұлттық қауiпсiздiк туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 26 маусымдағы Заңы ( 18-бап ); "Қазақстан Республикасындағы бағалау қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 30 қарашадағы Заңы ( 6-бап ); "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 5 шiлдедегi N 930 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi туралы ереже; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 21 шiлдедегi N 1095 қаулысымен мақұлданған Қазақстан Республикасында мемлекеттiк мүлiктi басқару және жекешелендiру тұжырымдамасы; "Кейбiр акционерлiк қоғамдар мен республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың (ұлттық компаниялардың) қызметiн тиiмдi басқару мен бақылауды ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 қаулысы ; "Мемлекеттiк меншiк объектiлерiнiң, сондай-ақ меншiгiнде мемлекеттiң үлесi бар объектiлердiң жұмыс iстеуiне және оларды басқарудың тиiмділігiне кешендi мониторинг жүйесiн енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 24 шiлдедегi N 998 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы экономикасының стратегиялық салаларындағы жекешелендiрiлген ұйымдарды басқару тиімдiлiгiнiң мониторингi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 мамырдағы қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттік меншiктi басқару тиiмділігі мен жекешелендiрудi қамтамасыз ету.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное обеспечение передачи данных в системе казначейства, ФАСТИ и внутриведомственного обмена электронными документами; обеспечение удаленного регламентированного и публичного доступа к информационным ресурсам министерства.
Приложение 265
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 036
"Приватизация, управление госимуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим и с кредитованием, учет, хранение имущества, полученного или взысканного в счет исполнения обязательств по кредитам и госгарантиям" на 2003 год
1. Стоимость: 500 000 тысяч тенге (пятьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 18 Закона Республики Казахстан от 26 июня 1998 года "О национальной безопасности"; статья 6 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2000 года "Об оценочной деятельности в Республике Казахстан"; Закон Республики Казахстан "О государственных закупках"; статьи 2 , 14, 17 Указа Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 23 декабря 1995 года N 2721 "О приватизации"; Положение о Комитете государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденное постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года N 930; Концепция управления государственным имуществом и приватизации в Республике Казахстан, одобренная постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2000 года N 1095; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290 "О мерах по организации эффективного управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий (национальных компаний)"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2001 года N 998 "О внедрении системы комплексного мониторинга функционирования и эффективности управления объектами государственной собственности, а также объектами, в которых государство имеет долю собственности"; постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2002 года "О мониторинге эффективности управления приватизированными организациями в стратегических отраслях экономики Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение эффективного управления и приватизации государственной собственности.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жекешелендiрудiң барлық құралдарын пайдалана отырып жекешелендiру объектiлерiн оның iшiнде брокерлердi тарту жолымен бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында сатуды жүзеге асыру; республикалық мемлекеттiк меншiктiң, мемлекеттiң меншiк үлесi бар кәсiпорындардың және Қазақстан Республикасының Үкiметi анықтаған экономиканың стратегиялық салаларындағы жекешелендiрiлген ұйымдар меншiгiнiң активтерiн басқару тиімдiлiгiнiң мониторингi; несиелер мен мемлекеттiк кепiлдiк бойынша мiндеттемелердi орындау есебiне алынған не өндiрiп алынған мүлiк есепке алу және сақтау; сотқа дейiнгi тәртiпте, сондай-ақ заңдық кеңесшiлердi тартумен жекешелендiрумен, мемлекеттiк меншiктi басқару және жекешелендiруден кейiнгi қызметпен байланысты дауларды шешу кезiнде және халықаралық төрелiк органдарда мемлекет мүдделерiн қорғау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 036 Жекешелендiру, 67 акционерлiк Жыл Қазақстан
меммүлiктi қоғамның және 600 iшінде Республика.
басқару, әлеуметтiк сала сының Қаржы
жекешелендiру. мен жылжымайтын министрлігі
ден кейiнгі мүлік объектісі Мемлекеттік
қызмет, оған құнын бағалауды; мүлік және
және несиелен. активтерді басқару жекешелендіру
дiруге қатысты тиімділігінің комитеті
дауларды мониторингі және
реттеу, республикалық
несиелер мен мемлекеттік меншік
мемлекеттiк пен мемлекеттің
кепілдік меншік үлесі бар
бойынша мін. кәсіпорындар,
деттемелердi сондай-ақ экономи.
орындау каның стратегиялық
есебiне салаларындағы жеке.
алынған не шелендiрiлген
өндiрiп ұйымдардың 169
алынған объектiлерi бойынша
мүлiктi есепке келiсiм-шарттық
алу, сақтау міндеттемелердің
орындалуын тeкcepуді;
қор биржасында 10
акцияларының
мемлекеттiк пакетiн
сатуды;
мониторингтің 169
объектiсi, оны
сүйемелдеу мен
толықтыру бойынша
деректер қорын құру
жөніндегi жұмыс.
тарды; несиелер
мен мемлекеттік
кепілдiк бойынша
міндеттемелердi
орындау есебiне
алынған не өндiрiп
алынған мүлiктi
есепке алу және
сақтау жөніндегi
жұмыстарды
жүргiзуге арналған
қызмет көрсетулердi
сатып алу.
2 Жекешелендiрумен, Жыл Қазақстан
мемлекеттік ішінде Республика.
мүлікті басқарумен сының Қаржы
және жекешелендi. министрлiгi
руден кейiнгi Мемлекеттiк
қызметтi басқарумен мүлiк және
байланысты дауларды жекешелендiру
реттеу комитетi
3 "AЭC" және "Уорлд Жыл Қазақстан
Уайд Минералз" iшiнде Республикасы.
компанияларымен ның Қаржы
сот талқылауларын. министрлігі
дағы шетелдiк Мемлекеттік
заңдық кеңесшiлер. мүлік және
дiң жұмысын жекешелендіру
үйлестiру комитеті
4 Республикалық Жыл Қазақстан
меншiктің 667 iшінде Республикасы.
объектiсi бойынша ның Қаржы
сауда-саттық министрлігі
туралы ақпараттық Мемлекеттік
хабарламалардың мүлік және
жарияланымдары жекешелендіру
комитетi
5 Жылжымайтын мүлік Жыл Қазақстан
пен мүлiктiк ішінде Республика.
кешеннiң 300 сының Қаржы
объектiсi жер министрлігі
учаскелерiнің Мемлекеттік
бағаламасы мүлік және
жекешелендiру
комитетi
------------------------------------------------------------------

5. Задачи бюджетной программы: осуществление продажи объектов приватизации с использованием всех инструментов приватизации, в том числе на организованном рынке ценных бумаг посредством привлечения брокеров; обеспечение постприватизационного контроля; мониторинг эффективности управления активами республиканской государственной собственности, предприятий, в которых государство имеет долю собственности, и собственности приватизированных организаций в стратегических отраслях экономики, определенных Правительством Республики Казахстан; создание единой информационной базы данных учета мониторинга; учет и хранение имущества, полученного или взысканного в счет исполнения обязательств по кредитам и госгарантиям; защита интересов государства в досудебном порядке, а также при разрешении споров, связанных с приватизацией, управлением государственной собственностью и постприватизационной деятельностью с привлечением юридических консультантов на территории Республики Казахстан и в международных арбитражных органах.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 036 Приватиза- Закупка услуг на прове- В те- Комитет
ция, управ- дение: оценки стоимости чение госиму-
ление гос- 67 акционерных обществ и года щества и
имуществом, 600 объектов социальной привати-
постприва- сферы и недвижимости; зации
тизацион- мониторинга эффективности Министер-
ная деяте- управления активами и ства
льность и проверки исполнения финансов
регулиро- контрактных обязательств Респуб-
вание спо- по 169 объектам республи- лики
ров, свя- канской государственной Казахстан
занных с собственности, предприя-
этим и с тий, в которых государ-
кредито- ство имеет долю собствен-
ванием, ности, а также привати-
учет, хра- зированных организаций в
нение стратегических отраслях
имущества, экономики; продажи гос-
полученного пакетов акций 10 АО на
или взыс- фондовой бирже; работ
канного в по созданию базы данных
счет испол- по 169 объектам мони-
нения обя- торинга, ее сопровожде-
зательств ние и пополнение;
по кредитам работ по учету и хране-
и госгаран- нию имущества, получен-
тиям. ного или взысканного в
счет исполнения обяза-
тельств по кредитам и
госгарантиям.
2. Урегулирование споров, В те- Комитет
связанных с приватиза- чение госиму-
цией, управлением года щества
госимуществом и пост- и прива-
приватизационной тизации
деятельностью. Минис-
3. Координация работы В те- терства
иностранных юридичес- чение финансов
ких консультантов в года Респуб-
судебных разбиратель- лики
ствах с компаниями Казахстан
"АЭС" и "Уорлд
Уайд Минералз".
4. Публикации информа- В те- Комитет
ционных сообщений о чение госиму-
торгах по 667 объек- года щества
там республиканской и прива-
собственности. тизации
Минис-
терства
финансов
Респуб-
лики
Казахстан
5. Оценка земельных В те- Комитет
участков 300 объектов чение госиму-
недвижимости и имущест- года щества
венных комплексов. и прива-
тизации
Минис-
терства
финансов
Респуб-
лики
Казахстан
--------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: республикалық бюджетке республикалық меншiк объектiлерiн жекешелендiруден жоспарланған мөлшерде ақшаның, республикалық меншiк объектiлерi болып табылатын акциялар пакеттерiне дивидендтердiң, және республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың пайда үлесiнiң түсуi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
266-қосымша
ЕСКЕРТУ. 266-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 150ас қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
037 "Қаржы органдарын нормативтiк құқықтық актiлермен
қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 18 590 мың теңге (он сегiз миллион бес жүз тоқсан мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi:
"Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 8-бабы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-II Заңы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы 2002 жылғы 3 қыркүйектегі N 962 және "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қаржы министрлiгi қызметкерлерiнің кәсiптiлiгі мен құқық мәдениетiнiң деңгейiн арттыру, қаржы жүйесi органдарын жұмыс iстеу үшiн қажеттi нормативтiк құқықтық актiлермен, әдебиеттермен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қажеттi нормативтiк-құқықтық және басқа әдебиетпен қамтамасыз ету; нормативтiк құқықтық актiлердi және қызметтiк сипаттағы өзге баспа өнiмдерін басу; бұқаралық ақпарат құралдарында ведомстволық нормативтiк құқықтық актiлердi басу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 037 Қаржы Нормативтік- Бір Қазақстан
органдарын құқықтық актілер жылдың Республика.
нормативтiк мен басқа әдебиет. ішінде сының Қаржы
құқықтық терді сатып алу: министрлігі
актілермен 1. Нормативтік
қамтамасыз ету құқықтық актілер
мен қызметтік
сипаттағы өзге
баспа өнімдерін
сатып алу
(таралымы шамамен

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: поступление в республиканский бюджет в запланированных объемах денег от приватизации объектов республиканской собственности, дивидендов на пакеты акций, являющихся республиканской
собственностью, и доли прибыли республиканских государственных предприятий.
Приложение 266
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 037
"Обеспечение финансовых органов нормативными правовыми актами"
на 2003 год
1. Стоимость: 18 590 тысяч тенге (восемнадцать миллионов пятьсот девяносто тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 8 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; постановления Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" и от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение уровня профессионализма и правовой культуры сотрудников Министерства финансов, обеспечение органов финансовой системы нормативными правовыми актами, литературой, необходимой для работы.
5. Задача бюджетной программы: своевременное обеспечение необходимой нормативно-правовой и другой литературой; печатание нормативных правовых актов и иной печатной продукции служебного характера; печатание ведомственных нормативных правовых актов в средствах массовой информации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы ! !зации !испол-
! !раммы! ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
037 Обеспечение Приобретение нормативно- В те- Минис-
финансовых правовых актов и другой чение терство
органов литературы: года финансов
норматив- 1. Приобретение норма- Респуб-
ными право- тивно-правовых актов и лики
выми актами другой печатной продук- Казахстан
ции служебного характера

50,0 мың дана).
2. Мерзiмдi
басылымдарды сатып
алу (министрлiктің
орталық аппараты
мен аумақтық
бөлiмшелерi үшiн
шамамен 20
басылымдарға
жазылу).
Ведомстволық
нормативтік
құқықтық актілерді
басу. <*>
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейiн көтеру; қаржы жүйесі органдарын нормативтік құқықтық актілермен, өзге әдебиеттермен, баспа өнiмдерiмен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
267-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
039 "Қарағандыкөмiршахтасы" жойылған шахталар
қызметкерлерінің денсаулығына келтірілген зиянды өтеу
жөніндегі міндеттемелердің орындалуы"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 104 000 мың теңге (жүз төрт миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізі: "Қарағанды көмір бассейнiнiң кәсіпорындарын қаржы-экономикалық сауықтыру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1996 жылғы 16 шілдедегі қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: "Қарағандыкөмiршахтасы" жабық үлгідегi акционерлiк қоғамның (бұдан әрі - "Қарағандыкөмiршахтасы" ЖYАҚ) бұрынғы қызметкерлерiнің денсаулығына келтірілген зиянды өтеу.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: "Қарағандыкөмiршахтасы" ЖҮАҚ жойылған шахталар қызметкерлерiнің денсаулығына келтірілген зиянды өтеу жөніндегi берешектердi өтеу бойынша міндеттемелердің орындалуы.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.! асыру жөніндегі !асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! іс-шаралар !мерзі.!
!коды! ! атауы ! !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 039 "Қарағанды. "Қарағандыкөмiр. 2003 Қазақстан
көмiршахтасы" шахтасы" ЖYАҚ жылдың Республика.
жойылған бұрынғы шахталар ішінде сының Қаржы
шахталар қыз. қызметкерлерінің министрлігі

(тираж около 50,0 тыс.
экземпляров).
2. Приобретение перио-
дических изданий (под-
писка около 20 изданий
для центрального аппарата
министерства и его тер-
риториальных подразделе-
ний).
Печатание ведомственных
нормативных правовых
актов.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 31 декабря 2003 г. N 150ац
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня сотрудников Министерства финансов Республики Казахстан; обеспечение нормативными правовыми актами, иной литературой, печатной продукцией органов финансовой системы.
Приложение 267
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 039
"Исполнение обязательств "Карагандашахтуголь" по возмещению
ущерба, нанесенного здоровью работников ликвидированных шахт"
на 2003 год
1. Стоимость: 104 000 тысячи тенге (сто четыре миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1996 года N 908 "О дополнительных мерах по финансово-экономическому оздоровлению предприятий Карагандинского угольного бассейна".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: возмещение ущерба, нанесенного здоровью бывшим работникам акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь" (далее - АОЗТ "Карагандашахтуголь").
5. Задачи бюджетной программы: исполнение обязательств по погашению задолженности по возмещению ущерба, причиненного здоровью работников ликвидированных шахт АОЗТ "Карагандашахтуголь".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 039 Исполнение Выплата сумм по возмеще- В те- Минис-
обязатель- нию ущерба, нанесенного чение терство
ств "Кара- здоровью работников быв- года финансов
гандашахт- ших шахт АОЗТ "Караганда- Респуб-
уголь" по шахтуголь" общей числен- лики
возмещению ностью по состоянию на Казахстан

меткерлерiнің 2003 жылғы 1
денсаулығына қаңтардағы жағдай
келтiрiлген бойынша жалпы саны
зиянды өтеу - 1240 адамның
жөнiндегi мiн. денсаулығына
деттемелердiң келтірiлген зиянды
орындалуы өтеу жөніндегі
сома төлемі
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: кері талап бойынша берешектердi өтеу мақсатында сот бекіткен кредиттер тізіліміне сәйкес "Қарағандыкөмiршахтасы" ЖҮАҚ қызметкерлерінің 2003 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша жалпы саны - 1240 адамның алдындағы мiндеттемелердi өтеу.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
268-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның атауы
040 "N 5 кенбасқармасы" таратылған мемлекеттік кәсiпорын
қызметкерлеріне жалақы бойынша берешекті төлеу"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 136 304 мың теңге (жүз отыз алты миллион үш жүз төрт мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзі: "N 3 кенiш басқармасы", "N 4 кенiш басқармасы" және "N 5 кенiш басқармасы" кәсіпорындары туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2000 жылғы 6 қыркүйектегi N 1349 қаулысы , "Банкроттық туралы Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы N 67-1 Заңы ( 2-бап , 78-бап ).
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Солтүстік Қазақстан облысының "N 5 кенбасқармасы" таратылған мемлекеттiк кәсiпорын қызметкерлеріне жалақы бойынша берешек төлеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттерi: N 1349 қаулыны іске асыру мақсатында "N 5 кенбасқармасы" мемлекеттік кәсiпорнының жалақы бойынша берешектерiн өтеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !атқарушылар
!лама!коды! дарламаның) ! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 040 "N 5 кенбас. "N 5 кенбасқар. 2003 Қазақстан
қармасы" масы" мемлекеттiк жылдың Республика.
таратылған кәсiпорнының ішінде сының Қаржы
мемлекеттiк жалақы бойынша министрлігі
кәсiпорын қыз. берешектерiн өтеу
меткерлерiне
жалақы бойынша
берешектi
төлеу
------------------------------------------------------------------

ущерба, 1 января 2003 года -
нанесенного 1240 человек.
здоровью
работников
ликвидиро-
ванных шахт
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: погашение обязательств перед работниками АОЗТ "Карагандашахтуголь" общей численностью по состоянию на 1 января 2003 года - 1240 человек, согласно реестру кредиторов, утвержденному судом с целью погашения задолженности по регрессным искам.
Приложение 268
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 040
"Выплата задолженности по заработной плате работникам ликвидируемого государственного предприятия
"Рудоуправление N 5" на 2003 год
1. Стоимость: 136 304 тысячи тенге (Сто тридцать шесть миллионов триста четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 2 , 78 Закона Республики Казахстан "О банкротстве"; постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2000 года N 1349 "О предприятиях "Рудоуправление N 3", "Рудоуправление N 4", "Рудоуправление N 5".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выплата задолженности по заработной плате работникам ликвидируемого государственного предприятия "Рудоуправление N 5" Северо-Казахстанской области.
5. Задачи бюджетной программы: погашение задолженностей по заработной плате государственного предприятия "Рудоуправление N 5" в целях реализации постановления N 1349.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы(под-! !зации !испол-
! !раммы!программы)! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 040 Выплата Погашение задолженностей В те- Минис-
задолжен- по заработной плате чение терство
ности по государственного предприя- 2003 финансов
заработ- тия "Рудоуправление N 5". года Респуб-
ной плате лики
работникам Казахстан
ликвидиру-
емого
государс-
венного
предприятия
"Рудоуправ-
ление N 5"
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "N 5 кенбасқармасы" қызметкерлерiне жалақы бойынша берешектi төлеу.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
269-қосымша
ЕСКЕРТУ. 269-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
042 "Үкiметтiк борышқа қызмет көрсету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 37815364 мың теңге (отыз жетi миллиард сегiз жүз он бес миллион үш жүз алпыс төрт мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы N 464-I Заңының 11-бабы ; "Қазақстан Республикасының үкiметтiк қарыз алуын және жергiлiктi атқарушы органдарының қарыз алуын жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 8 маусымдағы N 874 қаулысы ; "Үкіметтiк заемдарды, жергiлiктi атқарушы органдардың заемдарын және мемлекеттiк кепiлдiктерi бар мемлекеттiк емес заемдарды өтеу және оларға қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 88 қаулысы ; "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептілік нысандарын жүргiзу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының үкiметтік борышына қызмет көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Үкiметтiк қарыздар бойынша сыйақыларды (мүдделердi) төлеу; үкiметтiк қарыздарды тартудың комиссиондық сыйақыларын төлеу.
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жинақ функциясының орындалуы.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 042 Yкiметтiк 2003 Қазақстан
борышқа қызмет жылдың Республика.
көрсету ішінде сының Қаржы
министрлігі
Үкiметтiк 1. Үкiметтiк
қарыздар қарыздар бойынша
бойынша сыйақыларын
сыйақыларын (мүдделердi) төлеу
(мүдделердi)
төлеу
үкiметтiк 2. Үкiметтiк
қарыздарды қарыздарды тартудың
тартудың комиссиондық
комиссиондық сыйақыларын төлеу.
сыйақыларын
төлеу.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выплата задолженности по заработной плате работникам "Рудоуправление N 5".
Приложение 269
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 269 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 042
"Обслуживание правительственного долга"
на 2003 год
1. Стоимость: 37815364 тысячи тенге (тридцать семь миллиардов восемьсот пятнадцать миллионов триста шестьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 11 Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге"; постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2000 года N 874 "Об утверждении Правил осуществления правительственного заимствования и заимствования местными исполнительными органами Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 88 "Об утверждении Правил погашения и обслуживания правительственных займов, займов местных исполнительных органов и негосударственных займов, имеющих государственные гарантии"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для
государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обслуживание правительственного долга Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: выплата вознаграждений (интересов) по правительственным займам; оплата комиссионных вознаграждений за привлечение правительственных займов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 042 Обслуживание
правительст-
венного
долга
011 Выплата воз- 1. Выплата вознагражде- В те- Минис-
награждений ний (интересов) по пра- чение терство
(интересов) тельственным займам. 2003 финансов
по займам года Респуб-
лики
Казахстан
030 Выплата ко- 2. Оплата комиссионных В те- Минис-
миссионных вознаграждений за прив- чение терство
за размеще- лечение правительствен- 2003 финансов
ние займов ных займов. года Респуб-
лики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасымен үкiметтiк борышқа қызмет көрсету жөнiндегi мiндеттемелердiң орындалуы.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
270-қосымша
ЕСКЕРТУ. 270-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
046 "Қазақстан Республикасы Үкiметінің табиғи және
техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және
өзге де күтпеген шығыстарға арналған резерві" ақпараттық
жүйесiн сүйемелдеу" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 9428000 мың теңге (тоғыз миллиард төрт жүз жиырма сегiз миллион теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Бюджеттiк жүйе туралы" 1999 жылғы 1 сәуiрдегі N 357-1 Заңының 13-бабы , Қазақстан Республикасының "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-II Заңы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнің "Қазақстан Республикасының Yкіметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекіту туралы" 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiмен анықталатын табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою бойынша iс-шаралар жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 046 Қазақстан Қазақстан Респуб. 2003 ж. Республикалық
Республикасы ликасы Үкiметiнің бюджеттiк
Yкіметiнiң шешімдерімен бағдарлама.
табиғи анықталады лардың
және әкімшілері,
техногендiк жергілікті
сипаттағы атқарушы
төтенше органдар,
жағдайларды облыстардың,
жоюға және Астана және
өзге де Алматы қала.
күтпеген ларының <*>
шығыстарға
арналған
резервi
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение Республикой Казахстан обязательств по обслуживанию правительственного долга.
Приложение 270
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429 <*>
Сноска. Приложение 270 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 046
"Резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
и иных непредвиденных расходов" на 2003 год
1. Стоимость: 9428000 тысяч тенге (девять миллиардов четыреста двадцать восемь миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 13
Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года N 357-I "О бюджетной системе", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы.
5. Задачи бюджетной программы: проведение мероприятий по ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иным непредвиденным расходам, определяемых решениями Правительства Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 046 Резерв Определяются решениями В те- Админис-
Правитель- Правительства Республики чение траторы
ства Рес- Казахстан года респуб-
публики ликанских
Казахстан бюджетных
для ликви- программ,
дации чрез- местные
вычайных исполни-
ситуаций тельные
природного органы
и техноген- областей,
ного харак- городов
тера и иных Астаны и
непредвиден- Алматы
ных расходов
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстарды жүзеге асыру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
271-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
047 "Бюджетке қолма-қол ақша қабылдауды қамтамасыз ету
жөнiндегi қызметтерге ақы төлеу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 60 000 мың теңге (алты жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 қаулысы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-II Заңы , "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы N 209-II ҚРЗ Кодексінің 5-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: екiншi деңгейдегi банктер мен банктiк операциялардың тиiстi түрлерiне Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнің лицензиясы бар ұйымдардың (бұдан әрi - Агенттер) жеке тұлғалардан және мемлекеттiк органдардың өкілдерiнен қабылдаған қолма-қол ақшаны салық және Қазақстан Республикасының бюджетiне төленетiн басқа да мiндеттi төлемдерге уақытылы және толық eceптеуі.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Агенттердің жеке тұлғалардан және мемлекеттiк органдардың өкiлдерiнен жұмыс күнi iшiнде қолма-қол ақшаны қабылдауды жүзеге асыруы; жеке тұлғалардан және мемлекеттiк органдардың өкiлдерiнен қабылданған қолма-қол ақшаны қолма-қол ақшаның транзиттік шотына (908) күн сайын есептеу; Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ақшаны мемлекеттiк бюджеттің кiрiсiне уақытылы аудару.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 047 Бюджетке Агенттердiң жеке Бiр Қазақстан
қолма-қол ақша тұлғалардан және жылдың Республика.
қабылдауды мемлекеттiк орган. iшiнде сының Қаржы
қамтамасыз ету дардың өкiлдерiнен министрлігі
жөнiндегі қабылдаған қолма-
қызметтерге қол ақшаны салық
ақы төлеу және Қазақстан
Республикасының
бюджетiне төленетiн
басқа да мiндеттi
төлемдерге уақытылы
және толық есептеуi.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы - ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и осуществление иных непредвиденных расходов.
Приложение 271
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 047
"Оплата услуг по обеспечению приема в бюджет наличных денег"
на 2003 год
1. Стоимость: 60 000 тысяч тенге (шестьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626 "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", статьи 5 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 209-II ЗРК "О налогах и других обязательных платежах в бюджет".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: своевременное и полное зачисление банками второго уровня и организациями, имеющие лицензию Национального Банка Республики Казахстан на соответствующие виды банковских операций (далее - Агентами) принятых наличных денег от физических лиц и представителей государственных органов в уплату налогов и других платежей в бюджет Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: осуществление Агентами приема наличных денег от физических лиц и представителей государственных органов в течение рабочего дня; ежедневное зачисление принятых наличных денег от физических лиц и представителей государственных органов на транзитный счет наличности (908); своевременный перевод денег в доход государственного бюджета в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
047 Оплата Своевременное и полное В те- Минис-
услуг по зачисление Агентами приня- чение терство
обеспече- тых наличных денег от фи- года финансов
нию приема зических лиц и представи- Респуб-
в бюджет телей государственных лики
наличных учреждений в уплату нало- Казахстан
денег гов и других платежей в
бюджет Республики
Казахстан.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: заңды тұлғалардан және мемлекеттік органдардың өкiлдерiнен қабылданған қолма-қол ақшаны мемлекеттiк бюджеттiң кiрiсiне толық және уақытылы аудару.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
272-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
052 "Жеңiлдiктi тұрғын үй кредиттерi бойынша бағамдық
айырманы төлеу" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 146 618 мың теңге (жүз қырық алты миллион алты жүз он сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жаңа тұрғын үй саясаты туралы" 1993 жылғы 6 қыркүйектегi N 1344 Жарлығына сәйкес "Тұрғын үй құрылысбанкі" Жабық акционерлiк қоғамы берген жеңiлдiктi тұрғын үй несиелерiн алған азаматтардың мүдделерiн қорғауды қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 28 ақпандағы N 304 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Жеңілдiктi тұрғын үй кредиттерiн алған азаматтар үшiн теңге айырбас бағамының еркiн құбылмалы режимiне өтудің әлеуметтiк салдарының жұмсаруы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентінің "Жаңа тұрғын үй саясаты туралы" 1993 жылғы 6 қыркүйектегi N 1344 Жарлығына және "Жәрдем-жинақ шотын жүргiзу және тұрғын үй шараларына кредит беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1994 жылғы 29 шiлдедегi N 850 қаулысына (бұдан әрi - Қарыз алушылар) сәйкес және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен "Банк Кредит Орталығы" жабық акционерлiк қоғамы арасында 2002 жылғы 8 желтоқсанда қол қойылған Қарыз алушылар ортасын нақтылау мәселелерi жөнiндегi келісіммен анықталған ұзақ мерзiмдi жеңiлдiк кредиттерiн алған азаматтармен негiзгi қарыз бен сыйақының нақты төленген сомасын өтеуге аударылған бағамдық айырманы төлеу; Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен "Банк Кредит Орталығы" ашық акционерлiк қоғамы арасында 2001 жылғы 30 наурызда жасалған Шарт талаптарының орындалуы.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: полное и своевременное перечисление принятых наличных денег от физических лиц и представителей государственных органов в доход государственного бюджета.
Приложение 272
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 052
"Выплата курсовой разницы по льготным жилищным кредитам"
на 2003 год
1. Стоимость: 146 618 тысяч тенге (сто сорок шесть миллионов шестьсот восемнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 304 "О мерах по обеспечению защиты интересов граждан, получивших льготные жилищные кредиты, выданные закрытым акционерным обществом "Жилстройбанк", в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 года N 1344 "О новой жилищной политике".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: смягчение социальных последствий перехода к режиму свободно плавающего обменного курса тенге для граждан, получивших льготные жилищные кредиты.
5. Задачи бюджетной программы: выплата курсовой разницы, начисляемой на фактически уплаченные суммы погашения основного долга и вознаграждения гражданами, получившими долгосрочные льготные кредиты в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 года N 1344 "О новой жилищной политике" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1994 года N 850 "О введении ссудосберегательных счетов и выдачи кредитов на жилищные мероприятия" (далее - Заемщики) и определенными Соглашением по вопросу уточнения круга Заемщиков, подписанного между Министерством финансов Республики Казахстан и открытым акционерным обществом "Банк ЦентрКредит" от 8 декабря 2000 года; исполнение условий Договора между Министерством финансов Республики Казахстан и открытым акционерным обществом "Банк ЦентрКредит", заключенным 30 марта 2001 года.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 052 Жеңiлдiктi 2002 жыл үшін 2003 Қазақстан
тұрғын үй "Тұрғынүй жылдың Республика.
кредиттерi құрылысбанкі" I сының Қаржы
бойынша жабық акционерлік тоқсаны министрлігі
бағамдық қоғамымен берiлген
айырманы төлеу жеңiлдiктi кредит.
тер бойынша
бағамдық айырманы
төлеу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: негiзгi қарыз бен сыйақының қарыз алушылармен нақты төленген сомасын өтеуге аударылған бағамдық айырманы төлеу.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
273-қосымша
ЕСКЕРТУ. 273-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
053 "Тұрғын ұй құрылыс жинақ банкiсiнiң жарғылық
капиталына қатысу" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 500 000 мың теңге (бip миллиард бес жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасы туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 7 желтоқсандағы Заңы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-II Заңы , "Тұрғын үй құрылысын ұзақ мерзiмдi қаржыландыру және ипотекалық несие беру жүйесiн дамыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 21 тамыздағы N 1290 қаулысы , "Тұрғын үй құрылыс жинақ банкiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 16 сәуiрдегi N 364 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкi" акционерлiк қоғамын құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкi" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталына қатысу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.| Бағдарламаны (кіші | Іске | Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың | бағдарламаны) |асыру |орындаушылар
| коды |дар. | (кіші | іске асыру жөніндегі|мерзі.|
| |лама.|бағдарла.| іс-шаралар | мі |
| |ның |малардың)| | |
| |коды | атауы | | |
-------------------------------------------------------------------
1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
-------------------------------------------------------------------
1 053 Тұрғын үй Заңнамада белгiленген Бiр Қазақстан
құрылыс тәртiппен "Қазақстан. жылдың Республика.
жинақ ның тұрғын үй құрылыс iшiнде сының Қаржы
банкiсiнiң жинақ банкi" акционер. министрлiгi
жарғылық лiк қоғамы құрылғаннан
капиталына кейiн оның жарғылық
қатысу капиталын қалыптастыру.
-------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 052 Выплата Выплата курсовой разницы 1 квар-Минис-
курсовой по льготным кредитам, тал терство
разницы по выданным закрытым акцио- 2003 финансов
льготным нерным обществом года Респуб-
жилищным "Жилстройбанк", за 2002 лики
кредитам год Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: погашение курсовой разницы, начисляемой на фактически уплаченные заемщиками суммы погашения основного долга и вознаграждения.
Приложение 273
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 053
"Участие в уставном капитале жилищного строительного
сберегательного банка" на 2003 год
1. Стоимость: 1 500 000 тысяч тенге (один миллиард пятьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 декабря 2000 года "О жилищных строительных сбережениях в Республике Казахстан", постановление Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2000 года N 1290 "О Концепции долгосрочного финансирования жилищного строительства и развития системы ипотечного кредитования", Закон Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2003 года N 364 "О создании жилищного строительного сберегательного банка".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание акционерного общества "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана".
5. Задачи бюджетной программы: участие в уставном капитале акционерного общества "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 053 Участие в Формирование уставного В те- Минис-
уставном капитала акционерного чение терство
капитале общества "Жилищный строи- 2003 финан-
жилищного тельный сберегательный года сов
строитель- банк Казахстана" после Респуб-
ства сбе- его создания в установ- лики
регатель- ленном законодательством Казах-
ного банка порядке. стан
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкi" акционерлiк қоғамын құру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
274-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
064 "Министрлiктер үйі" ғимаратын ұстау"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
2003 арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 149 528 мың теңге (бip жүз қырық тоғыз миллион бес жүз жиырма ceгіз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-II Заңы , "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N 962 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: "Министрлiктер үйi" ғимаратына (бұдан әрі - Ғимарат) шаруашылық қызмет көрсету; Ғимараттың технологиялық жабдықтарының іркіліссіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттерi: Ғимараттың техникалық жабдықтарын қолдау және техникалық қызмет көрсету, Ғимаратты қорғау, оған техникалық қызмет көpceту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 064 "Министрліктер 1) Электр техника. Біл Қазақстан
үйі" ғимаратын лық жабдықтарды, жылдың Республика.
ұстау инженерлiк желiлер ішінде сының Қаржы
мен коммуникация. министрлігі
ларды, желдеткiштің
сору-шығару жүйесiн,
өрт қауіпсiздiгін,
өрт дабылы мен
түтiндi жоюды,
сыртқы және iшкi
желiлерi бар
автоматты телефон
станциясын қолдау,
техникалық қызмет
көрсету және
жөндеу; сыртқы
инженерлiк желiлерге
қызмет көрсету;
суық-жылумен
жабдықтау, ыстық
және суық сумен
жабдықтау жүйесiнiң,
лифтiлер жұмысының
профилактикалық
жұмыстарын жүргiзу;
2) Ғимаратты күзету;
3) iшкi үй-жайлар
мен қасбеттi,
сондай-ақ оған
жапсарлас аумақты
таза қалпында ұстау,
Ғимаратты санитариялық
тазарту, аумақтан
қоқыс пен қарды
әкету және Ғимараттың
қалыпты жұмыс iстеуін
қамтамасыз ету үшiн
қажеттi басқа да
жұмыстар; 4) Ғимаратты
ағымдағы жөндеу;

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание акционерного общества "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана".
Приложение 274
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 064
"Содержание здания "Дома министерств"
на 2003 год
1. Стоимость: 149 528 тысяч тенге (сто сорок девять миллионов пятьсот двадцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: хозяйственное обслуживание здания "Дом министерств" (далее - Здание); обеспечение бесперебойного функционирования технологического оборудования Здания.
5. Задачи бюджетной программы: поддержка и техническое обслуживание технологического оборудования Здания, охрана, хозяйственное обслуживание Здания.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 064 Содержание 1) Поддержка, техническое В те- Минис-
здания обслуживание и ремонт: чение терство
"Дом электротехнического обо- года финансов
министер- рудования, инженерных Респуб-
ств" сетей и коммуникаций, при- лики
точно-вытяжной системы Казахстан
вентиляции, пожарной безо-
пасности, пожарной сигна-
лизации и дымоудаления,
автоматической телефонной
станции с внешними и
внутренними сетями;
обслуживание наружных
инженерных сетей;
проведение профилактичес-
ких работ системы хладо-
теплоснабжения, горячего
и холодного водоснабжения;
работу лифтов;
2) охрана Здания;
3) содержание в чистоте
внутренних помещений и
фасада здания, а также
прилегающей к нему тер-
ритории, санитарная
обработка Здания, вывоз
мусора и снега с терри-
тории и другие необходи-
мые работы для обеспече-
ния нормального
функционирования Здания;
4) текущий ремонт Здания;

5) жалпы алаңы
27 031,0 ш.м.
Ғимаратқа шаруашылық
қызмет көрсетудi
қамтамасыз ету.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Министрлiктер үйi" ғимаратының бүкіл технологиялық жабдықтарының iркiлiссiз және апатсыз жұмыс iстеуi; мемлекеттiк қызметшiлер үшiн қалыпты еңбек және әлеуметтік-тұрмыстық жағдайлар жасау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
275-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның атауы
065 "Министрлiктер үйi" ғимаратын сақтандыру
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 12 534 мың теңге (он екi миллион бес жүз отыз төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Сақтандыру қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 18 желтоқсандағы Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттік мүлiктiң сақталуын қамтамасыз eту, сақтандыру жағдайлары туындаған кезде шығындарды қалпына келтiру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: табиғи апаттар, өрт, жарылулар және басқа да қауiптi жағдайларда "Министрлiктер үйi" ғимаратын сақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!(кіші бағдар. !бағдарламаны) іске!асыру !атқарушылар
!лама!коды!ламаның) атауы! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! ! іс-шаралар !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 065 "Министрлiктер 1. "Министрлiктер Бір Қазақстан
үйi" ғимаратын үйi" ғимаратын жылдың Республика.
сақтандыру сақтандыруға шарт ішінде сының Қаржы
жасасу. "Сақтандыру министрлігі
қызметi туралы"
Қазақстан Респуб.
ликасының 2000
жылғы 18 желтоқсан.
дағы Заңының
негiзiнде шарт
жасасуға сәйкес
және сақтандыру
агенттiктерi
ұсынған сақтандыру
шарттарына сәйкес
сақтандыру жарнасын
төлеу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Министрлiктер үйі" ғимаратын сенiмдi сақтандыру қорғанысы, сондай-ақ сақтандыру жағдайлары басталған кезде уақытылы сақтандыру төлемдерi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
276-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
066 "Республикалық бюджеттен ұлттық қорға берiлетiн ресми
трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

5)обеспечение хозяйствен-
ного обслуживания Здания
с общей площадью
27 031,0 кв.м.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: бесперебойное и безаварийное функционирование всего технологического оборудования здания "Дом министерств"; создание нормальных трудовых и социально-бытовых условий для государственных служащих.
Приложение 275
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 065
"Страхование здания "Дом министерств"
на 2003 год
1. Стоимость: 12 534 тысячи тенге (Двенадцать миллионов пятьсот тридцать четыре тысячи тенге.)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года "О страховой деятельности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение сохранности государственного имущества, восстановление потерь при возникновении страхового случая.
5. Задача бюджетной программы: Страхование здания "Дом министерств" на случай стихийных бедствий, пожара, взрывов и других рисков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 065 Страхование 1. Заключение договора В те- Минис-
здания на страхование здания чение терство
"Дом минис- "Дом министерств". года финансов
терств" Выплата страхового вз- Респуб-
носа в соответствии с лики
заключением договора, Казахстан
на основании Закона
Республики Казахстан
от 18.12.2000 года
"О страховой деятельно-
сти" и в соответствии
с условиями страхования,
предложенными страховыми
агентствами.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Надежная страховая защита здания "Дом министерств", а также своевременные страховые выплаты при наступлении страхового случая.
Приложение 276
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 066
"Официальные трансферты, передаваемые из республиканского
бюджета в Национальный фонд"
на 2003 год

1. Құны: 12 496 732 мың теңге (он eкі миллиард төрт жүз тоқсан алты миллион жетi жүз отыз eкі мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының кейбiр мәселелерi туралы" 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543 Жарлығымен бекiтiлген ереженiң 7-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына , Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесi туралы" 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 9-бабының 1-тармағына сәйкес.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекет жинағының қалыптасуы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жинақ функциясының орындалуы.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 066 Республикалық Ұлттық қорға 2003 Қазақстан
бюджеттен республикалық жылдың Республика.
Ұлттық қорға бюджеттен ақша ішінде сының Қаржы
берілетін қаражатының министрлігі
ресми бөлінуі
трансферттер
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Республикалық бюджеттен алынатын ресми трансферттер есебiнен Ұлттық қордың жинақтаушы функцияларының орындалуы.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
277-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
069 "Инвестициялық жобалар аудитiн жүзеге асыру"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 27 370 мың теңге (жиырма жетi миллион үш жүз жетпiс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi N 357-I Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңғырту және Дамыту банкi арасындағы Займ (Суландыру мен құрғату жүйелерiн жетілдiру жобасы) туралы 1996 жылғы 25 маусымдағы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қыркүйектегi N 36-I Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Даму Банкi арасындағы 1998 жылғы 23 маусымдағы Несие жөнiндегi келiсiмдi (Ауыл шаруашылығына жекешелендiруден кейiнгi қолдау жасау жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 2 шiлдедегi N 261-I Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Азия Даму Банкi арасындағы 1998 жылғы 25 наурыздағы Несие жөнiндегi келiсiмдi (Кәдiмгi операциялар) (Cу қорларына иелiк жасау және жердi қалпына келтiрудi басқару жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 2 шiлдедегі N 263-I Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Азия Даму Банкi арасындағы 1998 жылғы 25 наурыздағы Несие жөнiндегi келiсiмдi (Арнайы операциялар) (Cу қорларына иелiк жасау және жердi қалпына келтiрудi басқару жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 2 шiлдедегi N 265-I Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Азия Даму Банкi арасындағы заем туралы келiсiмдi ("Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу және Арал теңiзiнің солтүстiк бөлiгiн сақтау (1 фаза)" жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 20 наурыздағы N 307-II Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Жаңарту және Даму Банкiнiң арасындағы (Жол көлiгi саласын қайта құрылымдау жобасы) Заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 20 шiлдедегi N 446-I Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Азия Даму Банкi арасындағы Қарыз туралы (Жай операциялар) (Жолды қалпына келтiру жобасы) 1996 жылғы 18 қазандағы келiсiмдi бекiту жөнiнде" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 5 наурыздағы N 81-I Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкi арасындағы Заем туралы 2000 жылғы 8 желтоқсандағы келiсiмдi (Алматы-Бiшкек (Алматы-Ұзынағаш учаскесiндегi) жолын қалпына келтiру жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 288-II Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Азия Даму Банкi арасындағы Заем туралы келiсiмдi (Қарапайым операциялар) (Аймақтық маңызы бар Алматы-Бiшкек жолын қайта жаңарту жобасы) (Қазақстандық құрауыш) бекіту туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 289-II Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Азия Даму Банкi арасындағы 1998 жылғы 23 ақпандағы Заем туралы келiсiмдi (Кәдiмгi операциялар) (Базалық білім беру жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 2 шiлдедегi N 264-I Заңы , "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Дамыту Банкi арасындағы займ (Қазынашылықты жаңғырту жобасы) туралы 1996 жылғы 22 тамыздағы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 7 қаңтардағы N 49-I Заңы .

1. Стоимость: 12 496 732 тысячи тенге (двенадцать миллиардов четыреста девяносто шесть миллионов семьсот тридцать две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: в соответствии с подпунктом 1 пункта 7 Правил от 29 января 2001 года N 543 "О некоторых вопросах Национального фонда Республики Казахстан", утвержденных Указом Президента Республики Казахстан; Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год", пункт 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: формирование накоплений государства.
5. Задача бюджетной программы: исполнение сберегательной функции Национального фонда Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы(под-! !зации !испол-
! !раммы!программы)! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 066 Официальные Выделения денежных В те- Минис-
трансферты, средств из республикан- чение терство
передавае- ского бюджета в Нацио- 2003 финансов
мые из рес- нальный фонд года Респуб-
публикан- лики
ского бюд- Казахстан
жета в
Националь-
ный фонд
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: исполнение сберегательной функции Национального фонда за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета.
Приложение 277
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 069
"Осуществление аудита инвестиционных проектов"
на 2003 год
1. Стоимость: 27 370 тысяч тенге (двадцать семь миллионов триста семьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе"; Закон Республики Казахстан от 27 сентября 1996 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект усовершенствования ирригационных и дренажных систем) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 31 июля 1995 года"; Закон Республики Казахстан от 2 июля 1998 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект постприватизационной поддержки сельского хозяйства) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 23 июня 1998 года"; Закон Республики Казахстан от 2 июля 1998 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект управления водными ресурсами и восстановления земель) между Республикой Казахстан и Азиатским Банком Развития от 25 марта 1998 года"; Закон Республики Казахстан от 2 июля 1998 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект управления водными ресурсами и восстановления земель) между Республикой Казахстан и Азиатским Банком Развития от 25 марта 1998 года"; Закон Республики Казахстан от 20 марта 2002 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект регулирования русла реки Сырдарья и Северного Аральского моря) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 22 октября 2001 года"; Закон Республики Казахстан от 20 июля 1999 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект реформы в автодорожной отрасли) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 16 апреля 1999 года"; Закон Республики Казахстан от 5 марта 1997 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект реконструкции дорог) между Республикой Казахстан и Азиатским Банком Развития от 18 октября 1996 года"; Закон Республики Казахстан от 31 января 2002 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект реабилитации автодороги Алматы-Бишкек (на участке Алматы-Узынагач) между Республикой Казахстан и Европейским Банком Реконструкции и Развития от 8 декабря 2000 года"; Закон Республики Казахстан 31 января 2002 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект реабилитации автодороги Алматы-Бишкек (на участке Узынагач-Георгиевка) между Республикой Казахстан и Азиатским Банком Развития от 4 июня 2001 года"; Закон Республики Казахстан от 2 июля 1998 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект базового образования) между Республикой Казахстан и Азиатским Банком Развития от 23 февраля 1998 года"; Закон Республики Казахстан от 7 декабря 1996 года "О ратификации Соглашения о займе (Проект реформы казначейства) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 22 августа 1996 года".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: үкiметтік сыртқы қарыздар қаражаты есебiнен қаржыланатын инвестициялық жобалар аудитiн жүзеге асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: үкiметтiк сыртқы қарыздар қаражаты есебiнен қаржыланатын инвестициялық жобалар аудитiн жүргізу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!(кіші бағдар. !бағдарламаны) іске!асыру !атқарушылар
!лама!коды!ламаның) атауы! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! ! іс-шаралар !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 069 Инвестициялық
жобалар
аудитiн жүзеге
асыру
100 Iшкi көздер Үкіметтiк сыртқы 2003 Қазақстан
есебiнен қарыздар қаражаты жылдың Республика.
жобалардың есебiнен қаржыла. 1 сының Қаржы
аудитi натын 10 инвести. жарты министрлігі,
циялық жобаның жылда. Бюджеттік
аудитiн жүзеге ғы бағдарламаның
асыру. әкімшілері
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы бекiткен Заемдар туралы келiсiмдердiң мiндеттi шарттарының бiреуiн орындау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
278-қосымша
ЕСКЕРТУ. 278-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 150ас қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
079 "Лицензиярлардың функцияларын орындау"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 18 220 мың теңге (он сегiз миллион екi жүз жиырма мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзі: "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2200 Заңының 1-8, 12-26-баптары , "Этил спиртi мен алкоголь өнiмiнің өндiрілуiн және айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" 1999 жылғы 16 шiлдедегi N 429-I Заңы , "Этил спиртi мен алкоголь өнiмiн өндiрудi, этил спиртiн сақтау мен сатуды, алкоголь өнiмiн (сырадан басқа) сақтау мен көтерме сатуды, сондай-ақ алкоголь өнімімен (сырадан басқа) бөлшек сауда жасауды лицензиялаудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 тамыздағы N 1258 қаулысы , "Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн акциздiк алым таңбаларымен таңбалау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 маусымдағы N 846 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: осуществление аудита инвестиционных проектов, финансируемых за счет средств правительственных внешних займов.
5. Задачи бюджетной программы: проведение аудита 10 инвестиционных проектов, финансируемых за счет средств правительственных внешних займов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 069 Осуществ-
ление
аудита ин-
вестицион-
ных проек-
тов
100 Аудит Проведение аудита 10 1-ое Минис-
проектов инвестиционных проектов, полу- терство
за счет финансируемых за счет годие финансов
внутренних средств правительствен- 2003 Респуб-
источников ных внешних займов года лики
Казах-
стан,
админи-
страторы
бюджетных
программ
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение одного из обязательных условий Соглашений о займах, ратифицированных Республикой Казахстан.
Приложение 278
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 079
"Выполнение функций лицензиаров"
на 2003 год
1. Стоимость: 18 220 тысяч тенге (восемнадцать миллионов двести двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-8 , 12-26 Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года N 2200 "О лицензировании", Закон Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 429-I "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года N 1258 "Правила лицензирования производства этилового спирта и алкогольной продукции, хранение и реализации этилового спирта, хранения и оптовой реализации алкогольной продукции (кроме пива), а также розничной торговли алкогольной продукции (кроме пива)", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2001 года N 846 "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Қазақстан Республикасында этил спиртi мен алкоголь өнiмiн өндiру мен оның айналымы қызметiн және аудиторлық қызметтi жүзеге асыру құқығына лицензиялар беру бөлігіндегi функцияларын орындауды қамтамасыз ету; этил спиртi мен алкоголь өнiмiнің айналымын қатаң мемлекеттiк реттеу жағдайында акциздердiң барынша толық түсуін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: этил спиртi мен алкоголь өнiмінің өндiрiсi мен айналымы саласындағы қызметтi лицензиялау, этил спиртi мен алкоголь өнiмiнiң айналымын бақылау, аудиторлық қызметтi реттеу, Қазақстан Республикасында аудиторлар мен аудиторлық ұйымдарға лицензиялар беру, бюджетке төленетін тиiстi салықтарды жинау; этил спиртi мен алкоголь өнiмiнiң заңсыз өндiрiсiмен және айналымымен күрес; алкоголь рыногының көтерме қоймаларын оңтайландыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 079 Лицензиярлардың Қызметтiң лицен. Бiр Қазақстан
функцияларын зияланатын тиiстi жылдың Республика.
орындау түрлерiне мемлекет. ішінде сының Қаржы
тiк лицензиялар министрлігі
бланкiлерiнiң 3000
данасын, арнайы
тауар-көлiктiк жол
қағаздары бланкі.
лерiнiң 2 500 мың
данасын, бiр жолғы
индикаторлық
пломбалардың 10000
данасын сатып алу <*>
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: өндiрiлетiн этил спиртi мен алкоголь өнiмiнiң болжамдалатын көлемi - 38 712 мыңға дейiн және бюджетке акциздердiң болжамдалатын түсiмi - 8 831 589 мыңға дейiн.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
279-қосымша
ЕСКЕРТУ. 279-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
081 "Мемлекеттік кепілдiктер бойынша міндеттемелерін орындау"
республикалық бюджеттік бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение выполнения функций Министерства финансов Республики Казахстан в части выдачи лицензий на право осуществления деятельности производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции и аудиторской деятельности Республике Казахстан; обеспечение максимально полного поступления акцизов в условиях жесткого государственного регулирования оборота этилового спирта и алкогольной продукции.
5. Задача бюджетной программы: лицензирование деятельности в области производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции, контроль за оборотом этилового спирта и алкогольной продукции, регулирование аудиторской деятельности, выдача лицензий аудиторам и аудиторским организациям в Республике Казахстан, сбор соответствующих налогов в бюджет; борьба с нелегальным производством и оборотом этилового спирта и алкогольной продукции; оптимизация оптовых складов алкогольного рынка.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы ! !зации !испол-
! !раммы! ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
079 Выполнение Приобретение 3000 штук В те- Минис-
функций бланков государственных чение терство
лицензиаров лицензий на соответствую- года финансов
щие лицензируемые виды Респуб-
деятельности, 2 500 тыс. лики
штук бланков специальных Казахстан
товарно-транспортных
накладных, 10000 штук
одноразовых индикаторных
пломб.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 31 декабря 2003 г. N 150ац
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: прогнозируемое количество производимого этилового спирта и алкогольной продукции - до 38 712 тысяч дал и прогнозируемое поступление акцизов в бюджет - до 8 831 589 тысяч тенге.
Приложение 279
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 279 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 081
"Выполнение обязательств по государственным гарантиям"
на 2003 год

1. Құны: 14 420 572 мың теңге (он төрт миллиард төрт жүз жиырма миллион бес жүз жетпiс екi мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Заңының 17, 25-баптары ; "Yкiметтiк заемдарды, жергілікті атқарушы органдардың заемдарын және мемлекеттік кепілдiктерi бар мемлекеттік eмec заемдарды өтеу және оларға қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 88 қаулысы ; "Мемлекеттік бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттің атқарылуы және есептілiк нысандарын жүргізу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегі қаржылық рәсiмдердiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 25 шілдедегi N 832 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Төлем заемы туралы шартқа (келiсiмге) сәйкес оған тиесiлiнi қарыз алушы төлемеген жағдайда, кредитор алдындағы Қазақстан Республикасының мiндеттемелерiн орындау Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiктерi бар мемлекеттік емес заемдар бойынша дефолт фактiсiн болдырмау, сондай-ақ дүние жүзілiк келiсiмдермен байланысты Қазақстан Республикасының мiндеттемелерiн орындау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттерi: егер кепiлдiктермен қамтамасыз етілген заемды қарыз алушы төлем мерзiмi келген күнi толықтай немесе бөлшектеп және 2003 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шектерiнде өтемеген жағдайда, негiзгі борышты, сыйақыларды, мемлекеттiк емес заем бойынша өзге де төлемдердi төлеу, сондай-ақ дүние жүзiлік келiсiмдер бойынша соманы төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.| Бағдарламаны іске | Іске | Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың | асыру жөніндегі |асыру |орындаушылар
| коды |дар. | (кіші | іс-шаралар | мер. |
| |лама.|бағдарла.| |зімдері
| |ның |малардың)| | |
| |коды | атауы | | |
-------------------------------------------------------------------
1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
-------------------------------------------------------------------
1 081 Мемлекет. Бiр Қазақстан
тiк кепiл. жылдың Республика.
дiктер iшiнде сының Қаржы
бойынша министрлігі
мiндетте.
мелердi
орындау
30 Мемлекет. Заңнамада белгіленген
тік ке. тәртiппен мемлекет
пілдіктер кепілдік берген
бойынша қарыздарды өтеу және
мiндетте. оларға қызмет көрсету.
мелердi
орындау
31 Бітім Дүние жүзілік
шартымен келісімдер бойынша
байланыс. соманы төлеу
ты төлеу
-------------------------------------------------------------------

1. Стоимость: 14420 572 тысячи тенге (четырнадцать миллиардов четыреста двадцать миллионов пятьсот семьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 17 , 25 Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 88 "Об утверждении Правил погашения и обслуживания правительственных займов, займов местных исполнительных органов и негосударственных займов, имеющих государственные гарантии"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выполнение обязательств Республики Казахстан перед кредиторами в случае неуплаты заемщиком причитающихся с него согласно договору (соглашению) о займе платежей, недопущение факта дефолта по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, а также выполнение обязательств Республики Казахстан, связанных с мировыми соглашениями.
5. Задачи бюджетной программы: выплата основного долга, вознаграждения, прочих платежей по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии, в случае, если обеспеченный гарантией заем не будет погашен заемщиком полностью или частично на день наступления срока платежа, и в пределах средств, предусмотренных республиканским бюджетом на 2003 год, а также выплата сумм по мировым соглашениям.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 081 Выполнение В те- Минис-
обяза- чение терство
тельств по года финансов
государст- Респуб-
венным лики Ка-
гарантиям захстан
30 Выполнение Погашение и обслуживание
обяза- гарантированных государ-
тельств по ством займов в установ-
государст- ленном законодательством
венным порядке
гарантиям
31 Выплаты, Выплата сумм по мировым
связанные соглашениям
с мировыми
соглаше-
ниями
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: мемлекеттік кепілдіктер және дүние жүзілік келісімдер бойынша міндеттемелерді орындау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
280-қосымша
ЕСКЕРТУ. 280-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның атауы
082 "Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның санитариясы жобасына кредит бepу" республикалық бюджеттік
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 15304 мың теңге (он бес миллион үш жүз төрт мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Даму Банкi арасындағы (Атырау қаласының сумен жабдықталуының және санитариясының пилоттық жобасы) Заем туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 5 сәуiрдегi N 470-1 Заңы ; "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған Мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Атырау қаласының сумен жабдықталуының және санитариясының пилоттық жобасы" бойынша Заем туралы келiсімге сәйкес Атырау облысының жергiлiктi бюджетiне республикалық бюджеттен кредит бөлу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: инвестициялық жобаны iске асырылуын жүзеге асыру үшiн қаражатпен қаржыландыруды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!(кіші бағдар. !бағдарламаны) іске!асыру !атқарушылар
!лама!коды!ламаның) атауы! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! ! іс-шаралар !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 082 Атырау қаласын
сумен
жабдықтау және
оның
санитариясы
жобасына
кредит беру
088 Сыртқы заемдар "SMEC International 2003 Атырау
есебiнен РТҮ LTD." компания. жылдың облысының
жобаны iске сының консультация. ішінде әкімшілігі
асыру үшiн лық қызметтерiне,
жергіліктi сондай-ақ жергiлiктi
бюджетке консультанттардың
кредит беру қызметтерiне және
операциялық
шығыстарға ақы төлеу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Атырау қаласындағы сумен жабдықтау қызметтерiнiң сапасын арттыру, Атырау қаласындағы Суарнасы қызметiнiң тұрлаулылығын және қаржылық тұрақтылығын арттыру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
281-қосымша
ЕСКЕРТУ. 281-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
083 "Алматы қаласын сумен жабдықтау мен су қашыртқы жобасын
несиелендiру" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение обязательств по государственным гарантиям и мировым соглашениям.
Приложение 280
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 280 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 082
"Кредитование проекта водоснабжения и санитарии города Атырау"
на 2003 год
1. Стоимость: 15304 тысячи тенге (пятнадцать миллионов триста четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 октября 1999 года "О ратификации Соглашения о займе (Пилотный проект водоснабжения и санитарии города Атырау) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития"; постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1963 "Об утверждении программы государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выделение кредита из республиканского бюджета местному бюджету Атырауской области в соответствии с Соглашением о займе по "Пилотному проекту водоснабжения и санитарии города Атырау".
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение финансирования средствами для осуществления реализации инвестиционного проекта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 082 Кредитова-
ние проекта
водоснабже-
ния и сани-
тарии города
Атырау
088 Кредитование Оплата консультационных В те- Акимат
местного услуг компании "SMEC чение Атырау-
бюджета для International PTY LTD.", 2003 ской
реализации а также услуг местных года области
проектов за консультантов и опера-
счет внешних ционных расходов
займов
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение качества услуг водоснабжения в городе Атырау, повышение стабильности деятельности и финансовой устойчивости Водоканала города Атырау.
Приложение 281
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 281 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 083
"Кредитование проекта водоснабжения и водоотведения
города Алматы"
на 2003 год

1. Құны: 1232765 мың теңге (бiр миллиард екi жүз отыз екi миллион жетi жүз алпыс бес мың теңге). <*>
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "Француз Республикасының Үкiметi мен Қазақстан Республикасының Үкiметі арасындағы қаржыландыру туралы хаттаманы (Алматы қаласының сумен қамтамасыз ету және кәрiз инфрақұрылымын оңалту мен жаңғырту жобасы) бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 11 шiлдедегi N 232-II Заңы ; "Алматы қаласын сумен жабдықтау мен су қашыртқы жүйесiн жаңғыртуды және қайта құруды жетiлдiру жобасына арналған Франция Үкiметiнiң сыртқы заемын тарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 27 маусымдағы N 960 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Алматы қаласының сумен қамтамасыз ету және кәрiз инфрақұрылымын оңалту мeн жаңғырту" жобасы бойынша қаржыландыру туралы хаттамаға сәйкес Алматы облысының жергiлiктi бюджетiне республикалық бюджеттен кредит бөлу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жобаны iске асырылуын жүзеге асыру үшiн қаражатпен қаржыландыруды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шара !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 083 Алматы қаласын
сумен
жабдықтау мен
су қашыртқы
жобасын
несиелендiру
088 Сыртқы заемдар Төлеуге ұсынылған 2003 Алматы
есебiнен шоттарға сәйкес жылдың қаласының
жобаны iске қаржы қаражатының ішінде әкімі
асыру үшін бөлінуін қамтамасыз
жергiлiктi ету
бюджетке кредит
беру
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Алматы қаласын сумен қамтамасыз ету жүйесiнiң техникалық жағдайын жақсарту, жаңа технологияларды енгiзу, Алматы қаласының су құбыры-кәріз қызметiнiң қаржылық тұрақтылығын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
282-қосымша
ЕСКЕРТУ. 282-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
084 "Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 1232765 тысяч тенге (один миллиард двести тридцать два миллиона семьсот шестьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 11 июля 2001 года "О ратификации Протокола о финансировании между Правительством Французской Республики и Правительством Республики Казахстан (Проект реабилитации и модернизации инфраструктуры водообеспечения и канализации города Алматы)"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2000 года N 960 "О привлечении внешнего займа Правительства Франции для проекта модернизации и реконструкции системы водоснабжения и водоотведения города Алматы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1963 "Об утверждении программы государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выделение кредита из республиканского бюджета местному бюджету города Алматы в соответствии с Протоколом о финансировании по проекту "Реабилитация и модернизация инфраструктуры водообеспечения и канализации города Алматы".
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение финансирования для осуществления реализации проекта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 083 Кредитование
проекта водо-
снабжения и
водоотведе-
ния города
Алматы
088 Кредитование Обеспечение выделения В те- Аким
местного финансовых средств сог- чение города
бюджета для ласно предъявленным к 2003 Алматы
реализации оплате счетам года
проекта за
счет внешних
займов
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Улучшение технического состояния системы водоснабжения города Алматы, внедрение новых технологий, обеспечение финансовой устойчивости водопроводно-канализационной службы города Алматы.
Приложение 282
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 282 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 084
"Приобретение акций международных финансовых организаций"
на 2003 год

1. Құны: 265828 мың теңге (екi жүз алпыс бес миллион сегiз жүз жиырма сегiз мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Халықаралық валюта қорына, Халықаралық Қайта құру және Даму Банкiне, Халықаралық қаржы Корпорациясына, Халықаралық даму Қауымдастығына Инвестициялар Кепiлдiгiнiң Көпжақты Агенттiгiне, Инвестициялық Дауларды Реттеу жөнiндегi Халықаралық Орталыққа, Еуропа Қайта Құру және Даму Банкіне, Азия Даму Банкіне, Ислам Даму Банкіне мүшелiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 264 Заңы 2-бабының 1, 2-тармақтары, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 қаңтардағы Заңымен бекiтiлген Инвестициялар мен Экспорттық кредит берудi сақтандыру жөнiндегi Ислам Корпорациясы Құрылтай Шартының 10-бабының 1-тармағы 2-тармағының а), в) тармақшалары. <*>
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мүшелiгi Қазақстан Республикасына кредиттiк ресурстарға, оның iшiнде экономикада және қаржы саласында реформаларды қолдауға, техникалық көмек пен гранттарды алуға жеңiлдетiлген шарттарда қол жеткiзу құқығын беретiн Халықаралық Қайта құру және Даму Банкi, Еуропа Қайта құру және Даму Банкi, Ислам Даму Банкi және Инвестициялар мен Экспорттық Кредит берудi Сақтандыру жөнiндегi Ислам Корпорациясы сияқты iрi халықаралық қаржы ұйымдары қатарында акционер мәртебесiн алуға байланысты қабылданған Қазақстан Республикасының өз мiндеттемелерiн орындауы. <*>
5. БюджеттІК бағдарламаның мiндеттерi: халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу. Қазақстан Республикасы үшiн халықаралық қаржы ұйымдары көздеген төлемдер кестесiне сәйкес халықаралық қаржы ұйымдарына мүшелiк жарналарды тұрақты төлеуін қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шара !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 084 "Халықаралық 1. ХҚДБ - Қазақ. Бір Қазақстан
қаржы стан Республика. жылдың Республика.
ұйымдарының сының қаржы ішінде сының Қаржы
акцияларын министрлiгi шығарған министрлігі
сатып алу" 28.09.95 ж. N
001/002 жай векселi
қаражатының бiр
бөлiгін ХҚДБ
акционерлiк
капиталына қосымша
жазылу шотына
инкассалау.

1. Стоимость: 265828 тысяч тенге (двести шестьдесят пять миллионов восемьсот двадцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: пункты 1, 2 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 264 "О членстве Республики Казахстан в Международном Валютном Фонде, Международном Банке Реконструкции и Развития, Международной Финансовой Корпорации, Международной Ассоциации Развития, Многостороннем Агентстве Гарантии Инвестиций, Международном Центре по Урегулированию Инвестиционных Споров, Европейском Банке Реконструкции и Развития, Азиатском Банке Развития, Исламском Банке Развития", пункт (1), подпункты (а), (b) пункта (2) статьи 10 Учредительного Договора Исламской Корпорации по Страхованию Инвестиций и Экспортного Кредитования, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 8 января 2003 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выполнение Республикой Казахстан своих обязательств, принятых в связи с приобретением статуса акционера в ряде крупных международных финансовых организаций, таких как Международный Банк Реконструкции и Развития, Европейский Банк Реконструкции и Развития, Исламский Банк Развития и Исламская Корпорация по Страхованию Инвестиций и Экспортного Кредитования, членство в которых дает право доступа Республике Казахстан к кредитным ресурсам, в т.ч. на льготных условиях на поддержание реформ в экономике и финансовой сфере, получения технической помощи и грантов.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение акций международных финансовых организаций. Обеспечение регулярных выплат членских взносов международным финансовым организациям в соответствии с графиками платежей, предусмотренными международными финансовыми организациями для Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 084 "Приобрете- 1. МБРР - инкассация В те- Минис-
ние акций части средств простого чение терство
международ- векселя N 001/002 от 28. года финансов
ных финан- 09.95г., выпущенного Респуб-
совых орга- Министерством финансов лики
низаций" Республики Казахстан Казахстан
в счет дополнительной
подписки на акционерный
капитал МБРР.

2. ЕҚДБ - ЕҚДБ Бір
акционерлiк капита. жылдың
лына қосымша жазылу ішінде
есебiнен шығарылған
қолма-қол ақша бөлiгi
түрiндегi алтыншы
мүшелiк жарнаны төлеу;
қаражаттың бiр бөлiгiн,
оның iшiнде 25.06.1999 ж.
N 31-3-2/5762 қарапайым
вексельдiң бесiншi бөлiгiн,
19.04.2000 ж. N 31-3-2/5395
қарапайым вексельдiң
төртiншi бөлiгiн,
12.04.2001 ж. N 31-3-2-8/4630
қарапайым вексельдiң
үшiншi бөлiгiн, 13.04.2002 ж.
N 15-9-2-8/4414 қарапайым
вексельдiң екiншi бөлiгiн
және 7.05.2003 ж. N ДМО-1-2/4082
қарапайым вексельдiң бiрiншi
бөлiгiн инкассациялау <*>
3. ИДБ - ИДБ Бір
акционерлiк қоғамына жылдың
негiзгi жазылу ішінде
есебiне сегiзiншi
мүшелiк жарнаны
төлеу.
4. ИЭКСИК - ИЭКСИК Бір
акционерлiк капиталына жылдың
негiзгi жазылу есебiнен ішінде
бастапқы мүшелiк жарна
төлеу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Халықаралық қаржы ұйымдарының акционерi бола отырып, Қазақстан Республикасы осы ұйымдардан жеңiлдiк жағдайларда бағдарламалық және жобалау қарыздарын тартады.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
283-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
086 "Кассалық алшақтықты жабуға төмен тұрған бюджеттерге
кредит беру үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнің арнайы
резервi" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 600 000 мың теңге (алты жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi N 357-1 Заңының 13, 22-баптары .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Кассалық алшақтықты жабуға төмен тұрған бюджеттерге кредит беру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Кассалық алшақтық болған жағдайда, төмен тұрған бюджеттердiң шығыс бөлiгiн орындауды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.! асыру жөніндегі !асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! іс-шаралар !мерзі.!
!коды! ! атауы ! !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 086 Кассалық Қазақстан Респуб. 2003 Қазақстан
алшақтықты ликасы Үкiметiнiң жылдың Республика.
жабуға төмен шешiмi болған кезде ішінде сының Қаржы
тұрған кассалық алшақтықты министрлігі
бюджеттерге жабуға төмен тұрған
кредит беру бюджеттерге кредит
үшiн беру
Қазақстан
Республикасы
Yкiметiнiң
арнайы резервi
------------------------------------------------------------------

2. ЕБРР - выплата в те-
шестого членского взноса чение
в виде наличной части; года
инкассация частей средств,
в том числе пятой части
простого векселя
от 25.06.1999 г.
N 31-3-2/5762, четвертой
части простого векселя
от 19.04.2000 г.
N 31-3-2/5395, третьей
части простого векселя
от 12.04.2001 г.
N 31-3-2-8/4630, второй
части простого векселя
от 13.04.2002 г.
N 15-9-2-8/4414 и
первой части простого
векселя от 7.05.2003 г.
N ДМО-1-2/4082,
выпущенных в счет в те-
дополнительной подписки чение
на акционерный капитал года
ЕБРР
3. ИБР - оплата восьмого В те-
членского взноса в счет чение
основной подписки на года
акционерный капитал ИБР.
4. ИКСИЭК - оплата
первоначального членского
взноса в счет основной
подписки на акционерный
капитал ИКСИЭК. --------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: являясь акционером международных финансовых организаций, Республика Казахстан привлекает программные и проектные займы на льготных условиях от данных международных финансовых организаций.
Приложение 283
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 086
"Специальный резерв Правительства Республики Казахстан для кредитования нижестоящих бюджетов на покрытие
кассового разрыва"
на 2003 год
1. Стоимость: 600 000 тысяч тенге (шестьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 13 , 22 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: кредитование нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение выполнения расходной части нижестоящих бюджетов в случае наступления кассового разрыва.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 086 Специальный Предоставление кредитов В те- Минис-
резерв Пра- нижестоящим бюджетам на чение терство
вительства покрытие кассового раз- 2003 финансов
Республики рыва при наличии решения года Респуб-
Казахстан Правительства Республики лики
для креди- Казахстан Казахстан
тования
нижестоящих
бюджетов на
покрытие
кассового
разрыва
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: қаржы жылының шегінде алты айға дейiнгі мерзімде төмен тұрған бюджеттердің шығыс бөлiгін орындауды қамтамасыз ету үшiн кассалық алшақтықты жабуға төмен тұрған бюджеттерге кредит беру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
284-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
201 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң салық
органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 23 233 мың теңге (жиырма үш миллион екi жүз сексен үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негізi: "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігiнің салық органдарына Қазақстан Республикасының Yкiметi қойған жүктелген функционалдық мiндеттерiн табысты орындау үшін тиiстi жағдайлар жасау.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасының салық органдарының материалдық-техникалық базаларын нығайту және дамыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шара !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 201 Қазақстан 14 облыстар, Жыл Қазақстан
Республикасы Астана, Алматы ішінде Республика.
Қаржы қалалары бойынша сының Қаржы
министрлiгiнiң салық комитеттер. министрлігі
салық iнiң ақпараттарды
органдарын қабылдау және өңдеу
материалдық- орталықтары үшiн
техникалық құрал-жабдықтар
қамтамасыз ету сатып алу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындауда күтiлетін нәтижелер: Қазақстан Pecпубликасының Қаржы министрлiгі салық органдарының материалдық-техникалық құралдарға деген мұқтаждығын 70% қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
285-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
400 "Ақмола облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: предоставление кредитов нижестоящим бюджетам на покрытие кассового разрыва для обеспечения выполнения расходной части нижестоящих бюджетов на срок до шести месяцев в пределах финансового года.
Приложение 284
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 201
"Материально-техническое обеспечение налоговых органов
Министерства финансов Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 23 283 тысячи тенге (двадцать три миллиона двести восемьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102 "Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание надлежащих условий для успешного исполнения возложенных функциональных задач, поставленных Правительством Республики Казахстан перед налоговыми органами Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: укрепление и развитие материально-технической базы налоговых органов Министерства финансов Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
201 Материально- Приобретение оборудова- В те- Минис-
техническое ния для центров приема чение терство
обеспечение и обработки информации года финансов
налоговых налоговых комитетов по Респуб-
органов 14 областям, городам лики
Министерства Алматы и Астана, Казахстан
финансов "Астана - жана кала".
Республики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение потребности налоговых органов Министерства финансов Республики Казахстан в материально-техническом оснащении центров приема и обработки информации на 70%.
Приложение 285
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 400
"Субвенция Акмолинскому областному бюджету"
на 2003 год

1. Құны: 9 353 447 мың теңге (тоғыз миллиард үш жүз елу үш миллион төрт жүз қырық жеті мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 1-бабы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-II Заңының 21-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жергiлiктi атқарушы органдардың функцияларын қамтамасыз ету үшiн жергiлiктi бюджеттердi қаржылық қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттерi: Ақмола облысының облыстық бюджетiн субвенциялық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шара !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 400 Ақмола Peспубликалық 2003 Қазақстан
облыстық бюджеттен Ақмола жылдың Республика.
бюджетiне облысының облыстық iшiнде сының Қаржы
берілетін бюджетіне қаржы министрлігі
субвенция қаражатының
бөлінуiн қамтамасыз
ету.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: көзделген қаражатты республикалық бюджеттен жергіліктi бюджеттерге 100% аудару.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
286-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
401 "Алматы облыстық бюджетiне берілетін субвенция"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10 125 030 мың теңге (он миллиард жүз жиырма бес миллион отыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзі: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңының 1-бабы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 262-II Заңының 21-бабы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: жергiлiкті атқарушы органдардың функцияларын қамтамасыз ету үшiн жергілікті бюджеттердi қаржылық қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттері: Алматы облысының облыстық бюджетiн субвенциялық қолдау.

1. Стоимость: 9 353 447 тысяч тенге (девять миллиардов триста пятьдесят три миллиона четыреста сорок семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", статья 21 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: финансовая поддержка местных бюджетов для обеспечения функций местных исполнительных органов.
5. Задачи бюджетной программы: субвенционная поддержка областного бюджета Акмолинской области.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 400 Субвенция Обеспечение выделения В те- Минис-
Акмолин- финансовых средств из чение терство
скому республиканского бюджета 2003 финансов
областному в областной бюджет года Респуб-
бюджету Акмолинской области лики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: 100% перечисление предусмотренных средств из республиканского бюджета в местные бюджеты.
Приложение 286
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 401
"Субвенция Алматинскому областному бюджету"
на 2003 год
1. Стоимость: 10 125 030 тысяч тенге (десять миллиардов сто двадцать пять миллионов тридцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", статья 21 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: финансовая поддержка местных бюджетов для обеспечения функций местных исполнительных органов.
5. Задачи бюджетной программы: субвенционная поддержка областного бюджета Алматинской области.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шара !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 401 Алматы Алматы облысының 2003 Қазақстан
облыстық облыстық бюджетiне жылдың Республика.
бюджетiне республикалық iшiнде сының Қаржы
берiлетін бюджеттен қаржы министрлiгі
субвенция қаражатының
бөлiнуiн қамтамасыз
ету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: көзделген қаражатты республикалық бюджеттен жергiлікті бюджеттерге 100% аудару.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
287-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
402 "Жамбыл облыстық бюджетіне берiлетiн субвенция"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10 409 918 мың теңге (он миллиард төрт жүз тоғыз миллион тоғыз жүз он сегіз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңының 1-бабы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 262-ІІ Заңының 21-бабы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: жергілiкті атқарушы органдардың функцияларын қамтамасыз ету үшін жергілікті бюджеттердi қаржылық қолдау.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттері: Жамбыл облысының облыстық бюджетiн субвенциялық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 402 Жамбыл Жамбыл облысының 2003 Қазақстан
облыстық облыстық бюджетiне жылдың Республика.
бюджетiне республикалық iшiнде сының Қаржы
берiлетiн бюджеттен қаржы министрлігі
субвенция қаражатының бөлiнуін
қамтамасыз eту
------------------------------------------------------------------

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 401 Субвенция Обеспечение выделения В те- Минис-
Алматинс- финансовых средств из чение терство
кому облас- республиканского бюджета 2002 финансов
тному в областной бюджет года Респуб-
бюджету Алматинской области. лики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: 100% перечисление предусмотренных средств из республиканского бюджета в местные бюджеты.
Приложение 287
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 402
"Субвенция Жамбылскому областному бюджету"
на 2003 год
1. Стоимость: 10 409 918 тысяч тенге (десять миллиардов четыреста девять миллионов девятьсот восемнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", статья 21 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: финансовая поддержка местных бюджетов для обеспечения функций местных исполнительных органов.
5. Задачи бюджетной программы: субвенционная поддержка областного бюджета Жамбылской области.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 402 Субвенция Обеспечение выделения В те- Минис-
Жамбылс- финансовых средств из чение терство
кому облас- республиканского бюджета 2003 финансов
тному в областной бюджет года Респуб-
бюджету Жамбылской области. лики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------

5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттері: Қарағанды облысының облыстық бюджетiн субвенциялық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.! асыру жөніндегі !асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! іс-шаралар !мерзі.!
!коды! ! атауы ! !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 409 Қарағанды Қарағанды облысының 2003 Қазақстан
облыстық облыстық бюджетiне жылдың Республика.
бюджетiне республикалық iшiнде сының Қаржы
берiлетiн бюджеттен қаржы министрлігі
субвенция қаражатын бөлуді
қамтамасыз eту
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: жергілікті бюджетке республикалық бюджеттен көзделген қаражатты 100% аудару.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
294-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
436 "Алматы қаласының бюджетiне қаланы дамытуға берiлетiн
мақсатты инвестициялық трансферттер"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3 000 000 мың теңге (үш миллиард теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегі Заңының 1-бабы , Қазақстан Республикасының "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Алматы қаласының дамуы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Алматы қаласының дамуы үшiн республикалық бюджеттен мақсатты инвестициялық трансферттердiң бөлiнуi.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 436 Алматы Белгіленген тәртiп. 2003 Қазақстан
қаласының пен мемлекеттiк жылдың Республика.
бюджетiне сараптамадан және ішінде сының Қаржы
қаланы жобалау-cметалық министрлігі,
дамытуға құжаттамаға сәйкес Алматы
берiлетiн Алматы қаласының қаласының
мақсатты бюджетiне қаланы әкімдігі
инвестициялық дамытуға берілетiн
трансферттер мақсатты инвести.
циялық трансферт.
тердiң аударылуы
030 Райымбек Райымбек даңғылы-
даңғылы-Саин Саин көшесi көлiк
көшесi көлiк жолдары торабының
жолдары құрылысы;
торабының
құрылысы;
031 Өжет кентiн. Өжет кентіндегі
дегi мектебiн мектебін салу;
салу;
032 Жеке құрылыс Жеке құрылыс
шағын аудан. шағын аудандарда
дарда жол жол салу;
салу;
033 Жолдарды Жолдарды
күрделі күрделі жөндеу;
жөндеу;
034 Аяқ-қолында Аяқ-қолында
кемiстiгi бар кемiстiгi бар
балаларға балаларға арналған
арналған 144 144 орындық
орындық мектеп-
мектеп- интернатының
интернатының салуын аяқтау;
салуын аяқтау;
035 Жаппай жеке Жаппай жеке тұрғын-
тұрғын-үй салу үй салу аудандарында
аудандарында су құбыры, арна
су құбыры, тарту, жылу және
арна тарту, электр жүйелерiн
жылу және салу
электр
жүйелерiн салу
------------------------------------------------------------------

5. Задачи бюджетной программы: субвенционная поддержка областного бюджета Карагандинской области.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 409 Субвенция Обеспечение выделения В те- Минис-
Караган- финансовых средств из чение терство
динскому- республиканского бюджета 2003 финансов
областному в областной бюджет года Респуб-
бюджету Карагандинской области лики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: 100% перечисление предусмотренных средств из республиканского бюджета в местные бюджеты.
Приложение 294
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 436
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Алматы на развитие города"
на 2003 год
1. Стоимость: 3 000 000 тысяч тенге (три миллиарда тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие города Алматы.
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета для развития города Алматы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 436 Целевые ин- Перечисление целевых ин- В те- Минис-
вестицион- вестиционных трансфертов чение терство
ные транс- бюджету города Алматы 2003 финансов
ферты бюд- для развития города в года Респуб-
жету города соответствии с проектно- лики
Алматы на сметной документацией, Казахстан
развитие прошедшей в установлен- Акимат
города ном порядке госэкспер- г.Алматы
тизу и утверждение на:
030 Строитель- Cтроительство транспорт-
ство транс- ной развязки проспект
портной Райымбека - улица Саина;
развязки
проспект
Райымбека-
улица
Саина;
031 Строитель- Строительство школы в
ство школы поселке Ужет;
в поселке
Ужет;
032 Строитель- строительство дорог в
ство дорог микрорайонах индивидуаль-
в микро- ной застройки;
районах
индивиду-
альной
застройки;
033 Капитальный капитальный ремонт
ремонт дорог
дорог;
034 Завершение Завершение строительства
строитель- школы-интерната для детей
ства школы- с нарушением опорно-дви-
интерната гательного аппарата на
для детей с 144 мест;
нарушением
опорно-дви-
гательного
аппарата на
144 мест;
035 Строитель- строительство водопровода,
ство водо- канализации, тепловых и
провода, электрических сетей в
канализации,районах массового индиви-
тепловых и дуального жилищного
электричес- строительства
ких сетей в
районах
массового
индивидуаль-
ного жилищ-
ного строи-
тельства
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: *Алматы қаласын дамыту.
* Ескерту:
*) Iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
295-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның атауы
437 "Cу құбырлары мен кәрiз желiсiн жөндеуге және елдi
мекендердi газбен жабдықтауға Атырау облысының
бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2 000 000 мың теңге (екi миллиард теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңының 1-бабы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: облыстың су құбырлары мен кәрiз желiсiн жөндеу және елдi мекендердi газбен жабдықтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Атырау облысының су құбырлары мен кәрiз желiсiн жөндеуге және елдi мекендердi газбен жабдықтауға республикалық бюджеттен берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттердi бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!(кіші бағдар. !бағдарламаны) іске!асыру !атқарушылар
!лама!коды!ламаның) атауы! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! ! іс-шаралар !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 437 Су құбырлары Белгiленген тәр. 2003 Қазақстан
мен кәрiз тіппен мемлекеттiк жылдың Республика.
желiсiн сараптамадан және ішінде сының Қаржы
жөндеуге және бекітуден өткен министрлігі,
елдi мекен. жобалау-сметалық Атырау
дердi газбен құжаттамаға сәйкес облысының
жабдықтауға су құбырлары мен әкімдігі
Атырау кәрiз желiсiн
облысының жөндеуге және елдi
бюджетiне мекендердi газбен
берiлетiн жабдықтауға Атырау
мақсатты облысының бюджетiне
инвестициялық берілетiн мақсатты
трансферттер инвестициялық
трансферттерді
аудару
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер:* Атырау облысының су құбырлары мен кәрiз желiсiн жөндеуге және елдi мекендердi газбен жабдықтау жұмыстарын жақсарту.
* Ескерту:
* Iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесі, республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелерді сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiліктi бюджеттік бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
296-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
438 "Бұрын "Еркiн кедендік аймақ" режимінде ресімделген
тауарларды қайта ресiмдеу үшiн кедендік баждар мен
төлемдер бойынша қарызды өтеуге Астана қаласының
бюджетіне берілетін мақсатты трансферттер"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* развитие города Алматы.
* Примечание:
Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 295
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 437
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету
Атырауской области на ремонт водопроводных и канализационных
сетей и газификацию населенных пунктов"
на 2003 год
1. Стоимость: 2 000 000 тысяч тенге (два миллиарда тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: ремонт водопроводных и канализационных сетей и газификацию населенных пунктов области.
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета на ремонт водопроводных и канализационных сетей и газификацию населенных пунктов Атырауской области.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 437 Целевые Перечисление целевых В те- Минис-
инвестици- инвестиционных трансфер- чение терство
онные тран- тов бюджету Атырауской года финансов
сферты бюд- области на ремонт водо- Респуб-
жету Атыра- проводных и канализацион- лики
уской обла- ных сетей и газификацию Казахстан
сти на населенных пунктов в Акимат
ремонт во- соответствии с проектно- Атыраус-
допровод- сметной документацией, кой
ных и кана- прошедшей в установлен- области
лизационных ном порядке госэкспер-
сетей и га- тизу и утверждение
зификацию
населенных
пунктов
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* улучшение работы водопроводных и канализационных сетей и газификация населенных пунктов Атырауской области.
* Примечание:
Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 296
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 438
"Целевые трансферты бюджету города Астана для погашения задолженности по таможенным пошлинам и платежам
за переоформление товаров, ранее оформленных в режиме
"Свободная таможенная зона"
на 2003 год

1. Құны: 132 797 мың теңге (жүз отыз екі миллион жетi жүз тоқсан жеті мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 cәуірдегі Заңының 1-бабы , Қазақстан Республикасының "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Бұрын "Еркін кедендік аймақ" режимінде ресімделген тауарларды қайта ресімдеу үшін кедендік баждар мен төлемдер бойынша қарызды өтеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттері: Бұрын "Еркін кедендік аймақ" режимiнде ресімделген тауарларды қайта ресiмдеу үшін кедендік баждар мен төлемдер бойынша қарызды өтеу үшін республикалық бюджеттен мақсатты трансферттердің бөлiнуі.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! !атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 438 Бұрын "Еркін Бұрын "Epкін 2003 Қазақстан
кедендiк кедендiк жылдың Республика.
аймақ" аймақ" режимiнде ішінде сының Қаржы
режимiнде ресiмделген министрлігі,
ресiмделген тауарларды қайта Астана
тауарларды ресімдеу үшін қаласының
қайта ресімдеу кедендік баждар әкімдігі
үшiн кедендік мен төлемдер
баждар мен бойынша қарызды
төлемдер өтеуге Астана
бойынша қарызды қаласының бюджетіне
өтеуге Астана берілетін мақсатты
қаласының трансферттерді
бюджетіне аудару
берілетін
мақсатты
трансферттер
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер*: Бұрын "Еркiн кедендік аймақ" режимiнде ресімделген тауарларды қайта ресімдеу үшiн кедендік баждар мен төлемдер бойынша қарызды өтеу.
* Ескерту:
* Iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесі, республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелерді сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiліктi бюджеттік бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
296-1-қосымша
ЕСКЕРТУ. 296-1-қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
446 "Көкшетау қаласындағы N 2 аудандық қазандықтың
үшінші су жылыту қазандық агрегатының құрылысын
бастауға Ақмола облысының бюджетіне берілетін
мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық
бюджеттік бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 132 797 тысяч тенге (сто тридцать два миллиона семьсот девяносто семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: погашение задолженности по таможенным пошлинам и платежам за переоформление товаров, ранее оформленных в режиме "Свободная таможенная зона".
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых трансфертов из республиканского бюджета для погашения задолженности по таможенным пошлинам и платежам за переоформление товаров, ранее оформленных в режиме "Свободная таможенная зона".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 438 Целевые Перечисление целевых В те- Минис-
трансферты трансфертов бюджету чение терство
бюджету города Астана для погаше- года финансов
города ния задолженности по Респуб-
Астана для таможенным пошлинам и лики
погашения платежам за переоформле- Казахстан
задолжен- ние товаров, ранее офор- Акимат
ности по мленных в режиме "Свобод- города
таможенным ная таможенная зона" Астаны
пошлинам и
платежам
за пере-
оформление
товаров,
ранее офор-
мленных в
режиме
"Свободная
таможенная
зона"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* погашение задолженности по таможенным пошлинам и платежам за переоформление товаров, ранее оформленных в режиме "Свободная таможенная зона".
*Примечание:
Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 296-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 296-1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 446
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету Акмолинской области
на начало строительства третьего водогрейного котлоагрегата
районной котельной N 2 в городе Кокшетау" на 2003 год

1. Құны: 200 000 мың теңге (екі жүз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңының 1-бабы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы ; Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Көкшетау қаласындағы N 2 аудандық қазандықтың үшiншi су жылыту қазандық агрегатының құрылысын бастау үшiн республикалық бюджеттен алынатын қаражатты уақытылы аудару.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Көкшетау қаласындағы N 2 аудандық қазандықтың үшiншi су жылыту қазандық агрегатының құрылысын бастауға Ақмола облысының бюджетiне республикалық бюджеттен мақсатты инвестициялық трансферттердi бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.| Бағдарламаны (кіші | Іске | Жауапты
|ламаның|бағ. | маның | бағдарламаны) |асыру |атқарушылар
| коды |дар. | (кіші | іске асыру жөніндегі|мерзім.|
| |лама.|бағдарла.| іс-шаралар | дері |
| |ның | маның) | | |
| |коды | атауы | | |
-------------------------------------------------------------------
1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
-------------------------------------------------------------------
1 446 Көкшетау Белгiленген тәртiппен 2003 Қазақстан
қаласын. мемлекеттiк сарапта. жылдың Республика.
дағы N 2 мадан өткен және ішінде сының Қаржы
аудандық бекiтiлген жобалау- министрлігі
қазандық. сметалық құжаттамаға Ақмола
тың үшiншi сәйкес Көкшетау облысының
су жылыту қаласындағы N 2 әкімшілігі
қазандық аудандық қазандықтың
агрегаты. үшiншi су жылыту
ның құры. қазандық агрегатының
лысын құрылысын бастауға
бастауға Ақмола облысының
Ақмола бюджетiне берiлетiн
облысының мақсатты инвестициялық
бюджетiне трансферттердi
берiлетiн аудару
мақсатты
инвести.
циялық
транс.
ферттер
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Көкшетау қаласындағы N 2 аудандық қазандықтың үшiншi су жылыту қазандық агрегатының құрылысын бастауға
* Ескерту:
Республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, санды және сапалы көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына

1. Стоимость: 200 000 тысяч тенге (двести миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: своевременное перечисление средств из республиканского бюджета для начала строительства третьего водогрейного котлоагрегата районной котельной N 2 в городе Кокшетау.
5. Задачи бюджетной программы: выделение из республиканского бюджета целевых инвестиционных трансфертов бюджету Акмолинской области на начало строительства третьего водогрейного котлоагрегата районной котельной N 2 в городе Кокшетау.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 446 Целевые Перечисление целевых ин- В те- Минис-
инвести- вестиционных трансфертов чение терство
ционные бюджету Акмолинской 2003 финансов
трансферты области на начало строи- года Респуб-
бюджету тельства третьего водо- лики
Акмолин- грейного котлоагрегата Казах-
ской об- районной котельной N 2 в стан;
ласти на городе Кокшетау, в соот- Акимат
начало ветствии с проектно- Акмо-
строитель- сметной документацией, линской
ства прошедшей в установленном области
третьего порядке госэкспертизу и
водогрей- утверждение
ного
котлоагре-
гата
районной
котельной
N 2 в го-
роде Кок-
шетау
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы*: начало строительства третьего водогрейного котлоагрегата районной котельной N 2 в городе Кокшетау.
*Примечание:
Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.

296-2-қосымша
ЕСКЕРТУ. 296-2-қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
447 "Қорғаныс министрлiгiнен берiлген объектiлердiң құрылғысын және инженерлiк желiлерiн жөндеу-қалпына
келтiру жұмыстары үшiн Алматы қаласының бюджетiне
берiлетiн мақсатты трансферттер" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 200 000 мың теңге (екi жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 1-бабы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қорғаныс министрлiгiнен Алматы қаласының әкiмiне берiлген он үшiншi және он алтыншы әскери қалашықтары мен "Жұлдыз" шағын ауданының инфрақұрылымы объектiлерiнiң жөндеу-қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзуге республикалық бюджеттен уақытылы қаражат бөлу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қорғаныс министрлiгiнен Алматы қаласының әкiмiне берiлген объектiлердiң құрылғысын және инженерлiк желiлерiн жөндеу-қалпына келтiру жұмыстары үшiн Алматы қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.| Бағдарламаны іске | Іске | Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың | асыру жөніндегі |асыру |орындаушылар
| коды |дар. | (кіші | іс-шаралар | мер. |
| |лама.|бағдарла.| |зімдері
| |ның |малардың)| | |
| |коды | атауы | | |
-------------------------------------------------------------------
1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
-------------------------------------------------------------------
1 447 Қорғаныс Қорғаныс министрлi. 2003 Қазақстан
министр. гiнен берiлген жыл Республика.
лiгiнен объектiлердiң ішінде сының Қаржы
берiлген құрылғысын және министрлігі
объекті. инженерлiк желiлерiн Алматы
лердiң жөндеу-қалпына қаласының
құрылғысын келтiру жұмыстары әкімдігі
және ин. үшiн Алматы қала.
женерлiк сының бюджетiне
желiлерiн берiлетiн мақсатты
жөндеу- трансферттер аудару
қалпына
келтiру
жұмыстары
үшiн
Алматы
қаласының
бюджетiне
берiлетiн
мақсатты
транс.
ферттер
------------------------------------------------------------------

Приложение 296-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 296-2 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 447
"Целевые трансферты бюджету города Алматы
для ремонтно-восстановительных работ инженерных сетей и
сооружений объектов, переданных Министерством обороны"
на 2003 год
1. Стоимость: 200 000 тысяч тенге (двести миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: своевременное перечисление средств из республиканского бюджета на проведение ремонтно-восстановительных работ инженерных сетей и сооружений объектов инфраструктуры тринадцатого и шестнадцатого военных городков и микрорайона "Жулдыз", переданных Министерством обороны акиму города Алматы.
5. Задачи бюджетной программы: выделение из республиканского бюджета целевых трансфертов бюджету города Алматы для ремонтно-восстановительных работ инженерных сетей и сооружений объектов, переданных Министерством обороны акиму города Алматы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 447 Целевые Перечисление целевых В те- Минис-
трансферты трансфертов бюджету горо- чение терство
бюджету да Алматы для ремонтно- 2003 финансов
города восстановительных работ года Респуб-
Алматы для инженерных сетей и соору- лики
ремонтно- жений объектов, передан- Казах-
восстано- ных Министерством обороны стан,
вительных акиму города Алматы, в Акимат
работ соответствии с проектно- г. Ал-
инженерных сметной документацией, маты
сетей и прошедшей в установленном
сооружений порядке госэкспертизу и
объектов, утверждение
переданных
Министер-
ством
обороны
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: * Қорғаныс министрлiгiнен Алматы қаласының әкiмiне берiлген он үшiншi және он алтыншы әскери қалашықтары мен "Жұлдыз" шағын ауданы объектiлерiнiң құрылғысы мен инженерлiк желілерiнiң жұмыстарын жақсарту.
* Ескерту:
Республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтілетiн нәтижелердi сипаттайтын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, санды және сапалы көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
297-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
449 "Орталық мемлекеттік органдардың қызметкерлерiне үй
салуға және алуға үлестiк қатысу үшiн Астана қалалық
бюджетiне берілетiн мақсатты трансферттер"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 750 000 мың теңге (жетi жүз елу миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесi туралы" 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 1-бабы , "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Орталық мемлекеттік органдардың қызметкерлерiне үй салуға және алуға үлестiк қатысу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттерi: Орталық мемлекеттік органдардың қызметкерлерiне үй салуға және алуға үлестiк қатысу үшiн республикалық бюджеттен мақсатты трансферттердің бөлiнуi.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! !атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 449 Орталық Орталық мемлекеттiк 2003 Қазақстан
мемлекеттiк органдардың қызмет. жылдың Республика.
органдардың керлерiне үй салуға iшiнде сының Қаржы
қызметкерле. және алуға үлестік министрлігі,
рiне үй салуға қатысу үшiн Астана Астана
және алуға қалалық бюджетiне қаласының
үлестік қатысу берiлетін мақсатты әкімгері
үшiн Астана трансферттердiң
қалалық аударылуы
бюджетiне
берілетiн
мақсатты
трансферттер
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* улучшение работы инженерных сетей и сооружений объектов тринадцатого и шестнадцатого военных городков, и микрорайона "Жулдыз", переданных Министерством обороны акиму города Алматы.
*Примечание: Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 297
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 449
"Целевые трансферты бюджету города Астана на долевое участие
в строительстве и приобретение жилья для работников
центральных государственных органов"
на 2003 год
1. Стоимость: 750 000 тысяч тенге (семьсот пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: долевое участие в строительстве и приобретение жилья для работников центральных государственных органов.
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых трансфертов из республиканского бюджета для долевого участия в строительстве и приобретение жилья для работников центральных государственных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 449 Целевые Перечисление целевых В те- Минис-
трансферты трансфертов бюджету чение терство
бюджету города Астана для доле- года финансов
города вого участия в строитель- Респуб-
Астаны на стве и приобретения жилья лики
долевое для работников централь- Казахстан
участие в ных государственных орга- Акимат
строитель- нов города
стве и при- Астаны
обретение
жилья для
работников
центральных
государст-
венных
органов
--------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер:* Астана қаласының орталық мемлекеттiк органдарының қызметкерлерiн үймен қамтамасыз ету.
* Ескерту:
* Iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
298-қосымша
ЕСКЕРТУ. 298-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
465 "Семей қаласында Ертiс өзенi арқылы көпiр cалу" жобасы
шеңберiнде қалыптасқан және орындалмаған келiсiм-шарттық
міндеттемелерді орындау үшiн Шығыс Қазақстан облыстық
бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 813942 мың теңге (сегiз жүз он үш миллион тоғыз жүз қырық екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Жапонияның Халықаралық Экономикалық Ынтымақтастығы қоры мен Қазақстан Республикасы арасындағы Ертiс өзенiне салынатын көпір құрылысының жобасы бойынша қарыз туралы 1997 жылғы 12 наурыздағы келісімді бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12 мамырдағы N 103-I Заңы ; "Ертiс өзенiне салынатын көпірдің жобасын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 тамыздағы N 1212 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған Мемлекеттiк инвестицияларының бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ертiс өзенiне салынатын көпiр құрылысы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттері: бас мердігердің ("ІНІ" фирмасы) қызметтерiн қаржыландыру, сондай-ақ жоба бойынша жергілікті мердігерлердің шығыстарын төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.! асыру жөніндегі !асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! іс-шаралар !мерзі.!
!коды! !атауы ! !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 465 "Семей қаласында
Ертiс өзенi
арқылы көпiр
салу" жобасы
шеңберiнде
қалыптасқан және
орындалмаған
келiсiм-шарттық
міндеттемелердi
орындау үшiн
Шығыс Қазақстан
облыстық
бюджетiне
берілетiн
мақсаты
трансферттер
080 Сыртқы қарыздар "IНI" фирмасының 2003 Шығыс
есебiнен жобаны бас мердігерiнің жылдың Қазақстан
іске асыру көрсеткен қызмет. ішінде облысының
терiне ақы төлеу әкімі
081 Iшкі көздер Жергілiктi 2003 Шығыс
есебінен жобаны мердiгерлердiң жылдың Қазақстан
iске асыру көрсеткен қызмет. ішінде облысының
терiне ақы төлеу әкімі
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* обеспечение жильем работников центральных государственных органов в г. Астане.
*Примечание:
Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 298
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 298 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 465
"Целевые трансферты Восточно-Казахстанскому областному
бюджету для выполнения сложившихся и неисполненных
контрактных обязательств в рамках проекта
"Строительство моста через реку Иртыш в городе
Семипалатинске" на 2003 год
1. Стоимость: 813942 тысячи тенге (восемьсот тринадцать миллионов девятьсот сорок две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 мая 1997 года "О ратификации Соглашения о займе (Строительство моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске) между Республикой Казахстан и Фондом Зарубежного Экономического Сотрудничества"; постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1997 года N 1212 "О реализации проекта строительства моста через реку Иртыш".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: строительство моста через реку Иртыш.
5. Задачи бюджетной программы: финансирование услуг генерального подрядчика (фирма "IHI"), а также оплата расходов местных подрядчиков по проекту.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 465 Целевые
трансферты
Восточно-
Казахстан-
скому об-
ластному
бюджету для
выполнения
сложившихся
и неиспол-
ненных кон-
трактных
обязательств
в рамках
проекта
"Строитель-
ство моста
через реку
Иртыш в го-
роде Семи-
палатинске"
080 Реализация Оплата услуг генераль- В те- Аким
проекта за ного подрядчика фирмы чение Восточно-
счет внешних "IНI" 2003 Казах-
займов года станской
области
081 Реализация Оплата услуг местных В те- Аким
проекта за подрядчиков чение Восточно-
счет внутрен- 2003 Казах-
них источ- года станской
ников области
--------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: көпiр құрылысын аяқтау.
* Ескерту:
* Iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
299-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
500 "Мемлекеттiк меншiк тiзiлiмiн жүргiзудің ақпараттық
жүйесiн сүйемелдеу" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 92 000 мың теңге (тоқсан екi миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Ақпарат алмасуды қамтамасыз ету және мемлекеттiк меншiк жөнiндегi деректердің ақпараттық базасын жүргізу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1998 жылғы 21 наурыздағы қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк меншiктi жүйелік есепке алуды және мониторингін, оны жекешелендiру, ақпаратты жинау және пысықтау тәртiбiн бiрегейлендiру және әртүрлi мемлекеттiк органдарда қалыптасатын дерекқорды сәйкестендiру барысын енгiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Кәсiпорындар мен мекемелердiң, жарғылық капиталда мемлекеттiк қатысуымен заңды тұлғалардың тiзілімiн (бұдан әрi - Тiзiлiм) енгiзу, осы Тiзiлiмнiң базасын басқару жүйесiн жаңғырту, мемлекеттiк акция пакеттерiн есепке алу, жекешелендiрудің қорытындыларын есепке алу, мемлекеттiк меншiктi пайдалануға бақылауды ақпараттық қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.! асыру жөніндегі !асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! іс-шаралар !мерзі.!
!коды! !атауы ! !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 500 1. Мемлекеттiк Қарағанды облыс. 2003 Қазақстан
меншiк ының облыстық жылдың Республика.
тiзiлiмiн бюджетiне респуб. ішінде сының Қаржы
жүргiзудiң ликалық бюджеттен министрлігі
ақпараттық қаржы қаражатын
жүйесін бөлудi қамтамасыз
сүйемелдеу ету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттік меншiктiң мән-жайын бақылау үшiн шарттар құру және мемлекет мүдделерi есебiмен оны пайдалану бойынша шешiмдер қабылдау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
300-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
501 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі органдарының
Ақпараттық жүйелердi сүйемелдеу" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства моста.
Приложение 299
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Сопровождение информационной системы ведения реестра
государственной собственности"
на 2003 год
1. Стоимость: 92 000 тысячи тенге (девяносто два миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1998 года N 246 "О мерах по обеспечению информационного обмена и ведения информационной базы данных по государственной собственности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: внедрение системного учета и мониторинга государственной собственности, хода ее приватизации, унификации порядка сбора и обработки информации и идентификации баз данных, формируемых различными государственными органами, а также повышение эффективности управления государственной собственностью и контроля за ее использованием.
5. Задачи бюджетной программы: ведение Реестра государственных предприятий и учреждений, юридических лиц с участием государства в уставном капитале (далее - Реестр), модернизация систем управления базами данных Реестра, учет государственных пакетов акций, учет результатов приватизации, информационное обеспечение контроля за использованием государственной собственности.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 500 Сопровож- Закупка услуг по: В те- Минис-
дение ин- Ведению Реестра, содержа- чение терство
формацион- щего 40000 организаций, года финансов
ной систе- в том числе 26000 дейст- Респуб-
мы ведения вующих; Номинальному лики
реестра держанию 250 государствен- Казахстан
государст- ных пакетов акций; (далее -
венной Модернизации программного МФ РК)
собствен- обеспечения по учету
ности государственной собствен-
ности
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание условий для контроля за состоянием государственного имущества и принятия решений по его использованию с учетом государственных интересов.
Приложение 300
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 501
"Сопровождение информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан"
на 2003 год

1. Құны: 1 043 591 мың теңге (бiр миллиард қырық үш миллион бес жүз тоқсан бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн мiндеттi төлемдер туралы (Салық Кодексi)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексi ; "Трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 қаңтардағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының жүйелерiн одан әрі реформалау туралы" 1998 жылғы 12 қазандағы N 4114 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "2000-2003 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының ақпараттық қауіпсiздiгiн қамтамасыз етудiң Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жетiлдiру бюрократизммен күресу және құжат айналысын қысқарту жөніндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазынашылықты Жаңғырту жобасын iске асыру туралы" 1998 жылғы 16 қазандағы N 1059 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитеті туралы" 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Халықаралық iскерлiк операцияларда трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауға жататын тауарлардың жекелеген түрлерiне рыноктық бағалар бойынша ресми ақпарат көздерiнiң тiзбесiн бекіту туралы" 2001 жылғы 9 маусымдағы N 788 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнің "Республикалық мониторингке жататын салық төлеушілердің тiзбесiн бекiту туралы" 2002 жылғы 17 сәуiрдегi N 448 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасындағы салық төлеушілерінің Мемлекеттiк тiзімдерiн қалыптастырудың және жүргiзудiң тәртiбiн бекiту туралы" 2002 жылғы 28 маусымдағы N 579 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Толық автоматтандырылған қазынашылық жүйесiн белгілеу және сынақтан өткiзу туралы (Қазынашылықты Жаңғырту жобасы)" 2002 жылғы 18 маусымдағы N 671 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң ақпараттық-телекоммуникациялық жүйелерiн қамтамасыз ету, техникалық қолдау, қазынашылықтың жаңа автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу және бағдарламалық қамтамасыз етудi ағымдағы жетiлдiру (бұдан әрi - қазынашылық жүйесi), сондай-ақ компьютер жабдықтарын қосалқы бөлшектермен, шығыс материалдарымен қамтамасыз ету; жалпы мақсаттағы ақпараттық жүйелердің, телекоммуникациялардың қызметтерiн және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетiндегi және оның аумақтық бөлiмшелерiндегi салықтық әкiмшілендiрудiң ақпараттық жүйелерiн қамтамасыз ету.

1. Стоимость: 1 043 591 тысяча тенге (один миллиард сорок три миллиона пятьсот девяносто одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)"; Закон Республики Казахстан от 5 января 2001 года "О государственном контроле при применении трансфертных цен"; Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 1998 года N 4114 "О дальнейшем реформировании системы государственных органов Республики Казахстан; Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 1998 года N 1059 "О реализации Проекта модернизации Казначейства"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626 "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 788 "Об утверждении Перечня официальных источников информации по рыночным ценам на отдельные виды товаров, подлежащих государственному контролю при применении трансфертных цен в международных деловых операциях"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 448 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу"; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2002 года N 579 "Об утверждении Правил формирования и ведения Государственного реестра налогоплательщиков Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2002 года N 671 "Об установлении и испытании полностью автоматизированной казначейской системы (Проект модернизации Казначейства)".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение функционирования информационно-телекоммуникационных систем Министерства финансов Республики Казахстан, техническая поддержка, сопровождение и текущая доработка программного обеспечения новой автоматизированной информационной системы казначейства (далее - казначейская система), а также обеспечение запасными частями, расходными материалами компьютерного оборудования; обеспечение функционирования информационных систем, телекоммуникаций общего назначения и информационных систем налогового администрирования в Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделениях.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қолданылып жүрген және қолданылуға енгiзілетiн ақпараттық жүйелердi әкiмшілендiру және қолдау; министрлiк жүйесiнiң есептеу құралдары мен ұйымдастыру техникаларына, корпоративтiк телекоммуникациялық желiлерiне, жергілiктi-есептеу желiлерiне және Министрлер үйiнiң құрылымдық кабельдiк жүйелерiне жүйелік-техникалық қызмет көрсетудi жүзеге асыру; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Web-серверiн сүйемелдеу; Қаржы министрлiгінің және оның аумақтық органдарының есептеуiш құралдары мен жабдықтарын қосалқы бөлшектермен және шығыс материалдарымен қамтамасыз ету; Қазынашылық комитетiнде және оның аумақтық органдарында қазынашылықтың ақпараттық жүйелерiн бағдарламалық, техникалық және жүйелiк қамтамасыз етудi үздiксiз қамтамасыз ету; қазынашылықтың орталық серверiнiң конфигурациясын оңтайландыру; жүйелердi оңтайландыру мақсатында жүйелiк және бағдарламалық параметрлердi талдау және ретке келтiру, яғни реакциялардың уақытын азайту; министрлiк қызметкерлерiн жүйелiк және қолданбалы бағдарламаларға оқыту; ақпараттық жүйелердің жұмыстары бойынша ақырғы пайдаланушылардың консультациялары, iстен шығу жағдайларын талдау; "ORACLE" компаниясы мен "Hewlett Packard" компаниясының техникалық сүйемелдеу топтарымен бiрлесiп әрекет ету; қазынашылықтың автоматтандырылған жүйелерiн пайдалану бойынша пайдаланушылардың консультациялары; жүйелердi пайдалану кезiнде туындайтын авариялық және iстен шығу жағдайларын талдау; авариялық және iстен шығу жағдайларының нәтижесiнде немесе есептеуiш техникаларының iстен шыққан кезiнде бұзылған бағдарламалық қамтамасыз етудi және деректер базаларын қалпына келтiру бойынша консультативтiк және практикалық көмектердi алу; бағдарламалық қамтамасыз ету, ақпараттық жүйелердi пайдалану процесiнде анықталған ықтимал ақауларды немесе қателердi жою; жалпы мақсаттағы ақпараттық жүйелердi, телекоммуникацияларды және салықтық әкiмшілендiру жүйелерiн сүйемелдеу, оның iшiнде: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі Салық комитетiнiң және оның аумақтық органдарының ақпараттық жүйелерi, телекоммуникацияларын, жергiлiктi-есептеуіш желiлерiн әкімшілендiру, салықтық әкімшiлендiрудің ақпараттық жүйелерiнiң бағдарламалық модульдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу, жобалық, техникалық және оқу құжаттамаларын жасау; ақпараттық жүйелердiң жұмыс қабiлеттерiне зерттеу жүргiзу, телекоммуникациялық байланыстарды, жергiлiктi-есептеуiш желiлерiн және ақпараттық жүйелерді қолдауды қамтамасыз ету, компьютерлiк, желiлiк және коммуникациялық жабдықтарды, оның iшiнде есептеуiш техника құралдарын жөндеу және қызмет көрсету компьютерлік жабдықтармен және ақпараттық жүйелермен жұмыс, жұмыс iстеу бойынша қызмет көрсетулер, есептеуіш техникаларын шығыс материалдарымен және қосалқы бөлшектермен қамтамасыз ету; ақпараттық жүйелердi инсталляциялау және көбейту бойынша қызмет көрсетулер; ақпараттық жүйелердiң магниттi жазбаларын, серверлiк бөлмелердi сүйемелдеу және қызмет көрсету, жабдықтарға монтаждау және жөндеу бойынша қызмет көрсету жергілiктi-есептеуiш желiлерiн төсеу және жабдықтау.

5. Задачи бюджетной программы: сопровождение, администрирование и поддержка функционирующих и вводимых в действие информационных систем; осуществление системно-технического обслуживания средств вычислительной и организационной техники, корпоративной телекоммуникационной сети, локально-вычислительных сетей системы министерства и структурированной кабельной системы Дома министерств; обеспечение информационной безопасности вычислительной сети и защиты информации, в том числе при обработке закрытой информации; сопровождение Web-сервера Министерства финансов Республики Казахстан; обеспечение запасными частями и расходными материалами вычислительных средств и оборудования Министерства финансов и его территориальных подразделений; обеспечение бесперебойного функционирования в Комитете казначейства и его территориальных органах программного, технического и системного обеспечения информационных систем Казначейства;
оптимизация конфигурации центрального сервера казначейства; анализ и настройка системных и программных параметров с целью оптимизации системы, то есть уменьшения времени реакции; системное и прикладное программное обучение работников министерства; консультации конечных пользователей по работе в информационной системе, анализ сбойных ситуаций; взаимодействие с группой технического сопровождения компании "ORACLE" и компании "Hewlett Packard"; консультации пользователей по эксплуатации автоматизированных систем Казначейства; анализ аварийных и сбойных ситуаций, возникающих при эксплуатации систем; получение консультативной и практической помощи по восстановлению программного обеспечения и баз данных, разрушенных в результате аварийных и сбойных ситуаций или при отказе вычислительной техники; устранение возможных недоработок или ошибок программного обеспечения, выявленных в процессе эксплуатации информационных систем; сопровождение информационных систем, телекоммуникаций общего назначения и систем налогового
администрирования; в том числе: администрирование информационных систем, телекоммуникаций, локально-вычислительных сетей Налогового Комитета Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений, внесение изменений и дополнений в программные модули информационных систем налогового администрирования, разработка проектной, технической и учебной документации; проведение обследования работоспособности
информационных систем, обеспечение поддержки телекоммуникационной связи, локально-вычислительных сетей и информационных систем, осуществление миграции данных информационных систем, техническое сопровождение компьютерного, сетевого и коммуникационного оборудования, в том числе, ремонт и обслуживание, средств вычислительной техники; услуги по обучению работе с компьютерным оборудованием и информационными системами, обеспечение расходными материалами и запасными частями для вычислительной техники; услуги по инсталляции и тиражированию информационных систем; магнитных носителей информационных систем, сопровождение и обслуживание серверных комнат, услуги по монтажу и наладке оборудования, прокладке и оборудованию локально-вычислительных сетей.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың атауы !бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды! ! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 501 Қазақстан
Республикасы
Қаржы
министрлігі
органдарының
ақпараттық
жүйелерін
сүйемелдеу
501 30 Қазақстан Министрлiк жүйесiнiң Жыл Қазақстан
Республикасы есептеуiш техникалары бойы Республика.
Қаржы мини. мен жергiлiктi- сының Қаржы
стрлігінің есептеуіш желiлерiне министрлігі
ақпараттық (138 серверлер,
жүйелерiн 4536 компьютерлер,
сүйемелдеу 2683 принтерлер, 734
UPS, 408 КМА) және
Министрлер үйiнiң
құрылымдық кабельдiк
жүйелеріне техникалық
және жүйелiк қызмет
көрceтудi қамтамасыз
eту.
Қаржы министрлiгiнiң Жыл Қазақстан
ақпараттық жүйелер бойы Республика.
мен мiндеттердi сының Қаржы
сүйемелдеу министрлігі
Қаржы министрлiгінiң І Республика.
есептеуіш жабдықтарын тоқсан сының Қаржы
қосалқы бөлшектермен министрлігі
және шығыс материал.
дарымен қамтамасыз ету.
10 маманға ақпараттық ІІ-ІІІ Республика.
технологияларды тоқсан сының Қаржы
мақсатты оқыту. министрлігі
Жөндеу, монтаждау, Жыл Республика.
жабдықтарды, шығыс бойы сының Қаржы
материалдарын және министрлігі
жабдықтаушы
детальдарды жеткiзу
бойынша iлеспе
қызметтердi алу.
501 031 Қазынашылық Қазынашылық жүйесiнің Жыл Қазақстан
ақпараттық серверлiк жабдықта- бойы Республикасы
жүйелерiн рын жылдық техникалық Қаржы
сүйемелдеу қолдау, Қазынашы- министрлі.
лықтың біріктірілген гінің Салық
ақпараттық жүйесін комитеті
сүйемелдеу және ағым-
дағы жетілдіру, "БАСК-М"
автоматтандырылған жү-
йесін сүйемелдеу; <*>
501 032 Жалпы Қазақстан Республи. Жыл Қазақстан
мақсаттағы касы Қаржы министр. бойы Республикасы
телекоммуни. лiгінiң Салық Қаржы
кациялық комитетiне және оның министрлігі.
жүйелерді, аумақтық органдарына нің Салық
және салықтық қызметтер көрсету, комитеті
әкімшіленді. "Қазақтелеком" ААҚ-
руді ақпарат. мен 2001 жылғы 31
тық сүйемелдеу мамырдағы N MKM
1505/1 шарт жасасқан
жабдықтарды - 5
спутниктiк және 5
жерүстi арналарын
жоспарлы ауыстыру
ҚҚС АЖ, ККАЖ, СЕЭН, Жыл Қазақстан
БСАЖ-2 пилоттық жо- бойы Республикасы
баларын іске қосу Қаржы
үшін сатып алынатын министрлігі.
серверлерде орында- нің Салық
латын қызметтер көр- комитеті
сетуді беру, оның
ішінде: ДБЖ мен қосым-
шаларды орнату, дерек-
терді айырбастау, ор-
талық деңгейдегі сер-
верден деректерді
аудандық деңгейдегі
серверге ауыстыру,
30 адамды екі курс
бойынша оқыту. <*>
"Салықтық есептемелер. Жыл Қазақстан
дiң электрондық бойы Республикасы
нысандары" ақпараттық Қаржы
жүйелерi пилоттық министрлігі.
жобаларын сүйемелдеу, нің Салық
оның iшiнде: 224 комитеті
салық комитеттерiнде
ақпараттық жүйелерді
инсталляциялау және
көбейту, жүйелерді
сүйемелдеуді көбейту,
ақпараттық жүйелердi
инсталляциялау,
көбейту және пайдалану
кезiнде консультация.
лар беру; жобалау,
техникалық және оқу
құжаттамаларын
жасаудың ақпараттық
жүйелерiнiң бағдар.
ламалық модульдерiне
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу,
осы жүйелердiң
көшуiн жүзеге асыру,
"New Age Technologies"
ЖАҚ-мен 2001 жылғы 25
қыркүйектегi N МКМ
109/1 жасасқан шарт
бойынша 180 адам-күн
жүйесімен жұмыс
істеуге оқыту.
"Салықтық аудиттi Жыл Қазақстан
электрондық бақылау" бойы Республикасы
ақпараттық жүйелерінің Қаржы мини.
пилоттық жобаларын стрлігінің
сүйемелдеу, оның Салық
iшiнде: 224 салық комитеті
комитеттерiнде
жүйелерді сүйемелдеу
мен қолдау, жүйелердi
көбейту, инсталляция.
лау, көбейту және
пайдалану кезiнде
консультациялар беру,
жобалау, техникалық
және оқу құжаттама.
ларын әзiрлеудің
ақпараттық жүйелер.
iнiң модульдiк
бағдарламаларына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу,
жобалау, техникалық
және оқу құжаттама.
ларын жасаудың
ақпараттық жүйелерінің
бағдарламалық
модульдерiне өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу, жүйелердiң
жұмыс iстеу
қабiлеттерiн тeкcepу,
осы жүйелердiң көшуiн
жүзеге асыру, "Фирма"
ПлюсМикро" ЖШК-мен

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы ! !зации !испол-
! !раммы! ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
501 Сопровож-
дение ин-
формацион-
ных систем
органов
Министер-
ства финан-
сов Респуб-
лики Казах-
стан
501 030 Сопровож- Обеспечение технического В те- Минис-
дение ин- и системного обслуживания чение терство
формацион- вычислительной техники года финансов
ных систем (138 серверов, 4536 ком- Респуб-
Министер- пьютеров, 2683 принтеров, лики
ства финан- 734 UPS, 408 КМА) и Казахстан
сов Респуб- локально-вычислительных
лики сетей системы министерства
Казахстан и структурированной ка-
бельной системы Дома
министерств
Сопровождение информаци- В те- Минис-
онных систем и задач чение терство
Министерства финансов года финансов
Респуб-
лики
Казахстан
Обеспечение запасными I Минис-
частями и расходными квар- терство
материалами для вычисли- тал финансов
тельного оборудования Респуб-
системы Министерства лики
Казахстан
Целевое обучение инфор- II-III Минис-
ционным технологиям 10 квар- терство
специалистов талы финансов
Респуб-
лики
Казахстан
Получение сопутствующих В те- Минис-
услуг по ремонту, монтажу,чение терство
доставке оборудования, года финансов
расходных материалов и Респуб-
комплектующих деталей. лики
Казахстан
501 031 Сопровожде- Годовая техническая под- В те- Комитет
ние инфор- держка серверного обору- чение казначей-
мационных дования казначейской сис- года ства
систем каз- темы, сопровождение и Минис-
начейства текущая доработка терства
информационной финансов
интегрированной системы Респуб-
Казначейства, сопровождение лики
автоматизированной Казахстан
системы "БАСК-М"
501 032 Сопровож- Предоставление услуг В те- Налоговый
дение ин- передачи данных для Нало- чение комитет
формацион- гового комитета Минис- года Минис-
ных систем, терства финансов Респуб- терства
телекомму- лики Казахстан и его финансов
никаций территориальных подраз- Респуб-
общего наз- делений, плановые переносы лики
начения и оборудования - 5 спутнико- Казахстан
систем на- вых и 5 наземных каналов
логового договор с ОАО "Казах-
админист- телеком" N МГД1505/1 от
рирования 31 мая 2001 года.
Предоставление услуг, В те- Налоговый
выполняемых на закупаемых чение комитет
серверах для запуска года Минис-
пилотных проектов ИС НДС, терства
ИСИД, ЭФНО, ИНИС-2, в финансов
том числе: инсталляция Респуб-
СУБД и приложений, лики
конвертация данных, Казахстан
перенос данных с сервера
центрального уровня на
сервер районного уровня,
обучение 30 человек по
двум курсам.
Сопровождение пилотного В те- Налоговый
проекта информационной чение комитет
системы "Электронные года Минис-
формы налоговой отчет- терства
ности", в том числе: финансов
в 224 налоговых комите- Респуб-
тах инсталляция и тира- лики
жирование информацион- Казахстан
ной системы; сопровож-
дение и поддержка сис-
темы, тиражирование
носителей системы,
оказание консультаций
при инсталляции,
тиражировании и экс-
плуатации информацион-
ной системы;
внесение изменений и
дополнений в програм-
мные модули информацион-
ной системы разработка
проектной, технической
и учебной документации,
проведение обследования
работоспособности
системы, осуществление
миграции данных системы,
обучение работе с сис-
темой - 180 человеко-
дней по договору с ЗАО
"New Age Technologies"
N МГД1109/1 от 25
сентября 2001 года.
Сопровождение пилот- В те- Налоговый
ного проекта информаци- чение комитет
онной системы "Элек- года Министер-
тронный контроль нало- ства
гового аудита", в том финансов
числе: в 224 налоговых Республики
комитетах сопровождение Казахстан
и поддержка системы,
тиражирование носителей
системы, оказание кон-
сультаций при инстал-
ляции, тиражировании и
эксплуатации информа-
ционной системы; внесе-
ние изменений и допол-
нений в программные
модули информационной
системы, разработка
проектной, технической
и учебной документации,
проведение обследования
работоспособности сис-
темы, осуществление
миграции данных системы,
обучение работе с сис-
темой - 1 система, по
договору с ТОО "Фирма
"ПлюсМикро" N МГД1109/2

N МКМ 1809/6 жасасқан
шарт бойынша 300
күнтізбелік күн-
техникалық қолдау.
Қазақстан Республикасы Жыл Қазақстан
Қаржы министрлiгі бойы Республикасы
Салық комитетiнiң Қаржы мини.
және оның аумақтық стрлігінің
бөлiмшелерінің Салық
мамандарын қашықтан комитеті
оқыту және тестілеу
ақпараттық жүйелерін
сүйемелдеу,
оның iшiнде: 224
салық комитеттерiнде
жүйелерді инсталляция.
лау және көбейту;
жүйелерді сүйемелдеу
және қолдау, жүйелердi
сүйемелдеулерді
көбейту, жүйелерді
инсталляциялау,
көбейту, және
пайдалану кезiнде
консультациялар беру;
жобалау, техникалық
және оқу құжаттама.
ларын әзiрлеудің
ақпараттық жүйелер.
iнiң модульдiк
бағдарламаларына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу,
жобалау, техникалық
және оқу құжаттама.
ларын жасаудың
ақпараттық жүйелерінің
бағдарламалық
модульдерiне өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу, жүйелердiң
жұмыс iстеу
қабiлеттерiн тeкcepу,
осы жүйелердiң көшуiн
жүзеге асыру,
"Глосса" ЖШС-мен
21.06.2002 ж.
N 3005/4 шарт бойынша
1-жүйе-жүйемен
жұмыс iстеуге оқыту.
"Қазақстан Республика. Жыл
сындағы салық төлеу. бойы
шілердің және салық
салынатын объектілер.
дің Мемлекеттік
тізімі", оның ішінде:
224 салық комитет.
терiнде жүйелерді
сүйемелдеу және
әкімшілендіру",
оның ішінде: жүйелерді
инсталляциялау және
көбейту;
жүйелерді сүйемелдеу
және қолдау, жүйелердi
сүйемелдеулерді
көбейту, жүйелерді
инсталляциялау,
көбейту, және
пайдалану кезiнде
консультациялар беру;
жобалау, техникалық
және оқу құжаттама.
ларын әзiрлеудің
ақпараттық жүйелер.
iнiң модульдiк
бағдарламаларына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу,
жобалау, техникалық
және оқу құжаттама.
ларын жасаудың
ақпараттық жүйелерінің
бағдарламалық
модульдерiне өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу, жүйелердiң
жұмыс iстеу
қабiлеттерiн тeкcepу,
осы жүйелердiң көшуiн
жүзеге асыру,
"BiMash" ЖШС-мен
20.06.2002 ж.
N 3005/1 шарт бойынша
1-жүйе-жүйемен
жұмыс iстеуге оқыту.
Қазақстан Республикасы Жыл
Қаржы министрлігінің бойы
Салық комитеті
жүйелерінің және оның
аумақтық бөлімшелерінің
бухгалтерлік жүйелерін
сүйемелдеу және дамыту,
оның ішінде:
224 салық комитет.
терiнде бағдарламалық
қамтамасыз етуді
техникалық қолдау,
жүйелерді инсталляциялау
және көбейту;
жүйелерді сүйемелдеу
және қолдау, жүйелердi
сүйемелдеулерді
көбейту, жүйелерді
инсталляциялау,
көбейту, және
пайдалану кезiнде
консультациялар беру;
жобалау, техникалық
және оқу құжаттама.
ларын әзiрлеудің
ақпараттық жүйелер.
iнiң модульдiк
бағдарламаларына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу,
жобалау, техникалық
және оқу құжаттама.
ларын жасаудың
ақпараттық жүйелерінің
бағдарламалық
модульдерiне өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу, жүйелердiң
жұмыс iстеу
қабiлеттерiн тeкcepу,
осы жүйелердiң көшуiн
жүзеге асыру, 18-
офистер - жүйелерiмен
жұмыс iстеугe оқыту;
бағдарламалық қамтамасыз
етуге өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
және консультациялар
беру.
Компьютерлiк Жыл
жабдықтарға (703-сервер, бойы
12683 компьютер, 5081
принтер) техникалық
қызмет көрсету;
ҚР Қаржы министрлiгi
Салық комитетi
жүйелерінің және
оның аумақтық
бөлiмшелерiнiң
ақпараттық жүйелерiн
сүйемелдеу және
әкімшiлендiру.
5081 принтерлерге Наурыз Қазақстан
арналып салық -маусым Республикасы
органдары үшiн Қаржы мини.
қосалқы бөлшектер стрлiгiнiң
мен шығыс Салық
материалдарын сатып комитеті
алу.
8000 компьютерлер Наурыз Қазақстан
үшiн қосалқы -маусым Республикасы
бөлшектер мен шығыс Қаржы мини.
материалдарын сатып стрлігінің
алу. Салық
комитеті
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.12.24. N 150an қаулысымен .

технологии" N МГД1809/6
от 8 октября 2001 года.
Сопровождение проекта В те- Налоговый
информационной системы чение комитет
дистанционного обучения года Минис-
и тестирования специа- терства
листов Налогового коми- финансов
тета Министерства Респуб-
финансов Республики лики
Казахстан и его терри- Казахстан
ториальных подразделе-
ний, в том числе:
в 224 налоговых комите-
тах инсталляция и тира-
жирование системы:
сопровождение и под-
держка системы, тира-
жирование носителей
системы, оказание кон-
сультаций при инстал-
ляции, тиражировании и
эксплуатации информа-
ционной системы;
внесение изменений и
дополнений в програм-
мные модули информа-
ционной системы, раз-
работка проектной,
технической и учебной
документации, прове-
дение обследования
работоспособности
системы, осуществление
миграции данных сис-
темы, обучение работе
с системой - 1 система,
по договору с ТОО
"Глосса" N 3005/4 от
21.06.2002г.
Сопровождение и В те- Налоговый
развитие информацион- чение комитет
ной системы "Государ- года Минис-
ственный реестр нало- терства
гоплательщиков и объек- финансов
тов налогообложения Респуб-
Республики Казахстан", лики
в том числе сопровож- Казахстан
дение и администриро-
вание системы",
в том числе: в 224
налоговых комитетах
инсталляция и тиражи-
рование системы;
сопровождение и под-
держка системы, тиражи-
рование носителей сис-
темы, оказание консуль-
таций при инсталляции,
тиражировании и эксп-
луатации информацион-
ной системы;
разработка программных
модулей и внесение
изменений и дополнений
в программные модули
информационной системы
разработка проектной,
технической и учебной
документации, проведе-
ние обследования работо-
способности системы,
осуществление миграции
данных системы, обуче-
ние работе с системой-
1 система, по договору
с ТОО "BiMash" N 3005/1
от 20.06.2002г.
Сопровождение и В те- Налоговый
развитие бухгалтерской чение комитет
системы Налогового года Минис-
комитета Министерства терства
финансов Республики финансов
Казахстан и его терри- Респуб-
ториальных подразделе- лики
ний, в том числе: Казахстан
в 224 налоговых коми-
тетах техническая под-
держка программного
обеспечения, инсталля-
ция и тиражирование
системы; сопровождение
и поддержка системы,
тиражирование носителей
системы, оказание кон-
сультаций при инстал-
ляции, тиражировании и
эксплуатации информа-
ционной системы;
внесение изменений и
дополнений в програм-
мные модули информа-
ционной системы, разра-
ботка проектной,
технической и учебной
документации, проведе-
ние обследования работо-
способности системы,
осуществление миграции
данных системы, обуче-
ние работе с системой-
18 офисов; внесение
изменений и дополнений
в программное обеспе-
чение и оказание кон-
сультаций.
Техническое обслужива- В те- Налоговый
ние компьютерного чение комитет
оборудования (703 года Минис-
серверов, 12683 компью- терства
теров, 5081 принтеров); финансов
сопровождение и админис- Респуб-
трирование информацион- лики
ных систем в Налоговом Казахстан
комитете Министерства
финансов Республики
Казахстан и его терри-
ториальных подразделе-
ниях.
Приобретение запасных Март- Налоговый
частей и расходных июнь комитет
материалов для налого- Минис-
вых органов на 5081 терства
принтеров. финансов
Приобретение расходных Март- Респуб-
материалов и запасных июнь лики
частей для 8000 компью- Казахстан
теров.
-------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 24 декабря 2003 г. N 150ан .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн қолданбалы және жүйелiк қамтамасыз ету жұмыстарының, оның iшiнде Қазынашылықтың ақпараттық жүйелерiнің тиiмдiлiгi. Республикалық бюджеттің және жергiлiктi бюджеттердiң есептiк-кассалық қызметтерiнің, талаптар мониторингiнiң және мемлекет мiндеттемелерiнің уақытылы орындалуы, мерзiмдiк бухгалтерлік және бақылау-тексеру есептiлiктiң уақытылы қалыптасуы, министрлiктiң Web-сайтының жұмыс iстеуi, қаржы-шаруашылық қызметтердi жүргiзудi ақпараттық қолдау; салықтық әкімшілендiру процестерiн сүйемелдеу, автоматтандыру, ақпараттардың сапасы мен жеделдігін арттыру, ақпараттық жүйелердi, хабарларды жеткiзу, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетi мен оның аумақтық бөлiмшелерiндегi компьютерлік, желiлiк, коммуникациялық жабдықтар жұмыстарының үздiксiз жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
301-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
505 "Акциздiк өнiмдердің айналымын және оларды өндiрудi
бақылау" ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 4 080 мың теңге (төрт миллион сексен мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Этил спиртi мен алкоголь өнiмдерінiң өндiрілуін және айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" 1999 жылғы 16 шiлдедегi Заңының 3, 13-баптары ; Қазақстан Республикасы Үкiметінің "Қазақстан Республикасының аумағында Мұнай өнiмдерiнің айналымын мемлекеттiк реттеудi күшейту жөнiндегi бағдарлама туралы" 2000 жылғы 2 наурыздағы N 339 қаулысы ;
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: тиiстi қызмет түрлерiне лицензиялары бар кәсiпорындардың акциз өнiмдерiнің айналымына және өндiрілуіне бақылау бойынша ақпараттық жүйенiң қалыптасуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттерi: акциздік өнiмдердiң айналымын және оларды өндiрудi бақылау бойынша ақпараттық жүйелерді сүйемелдеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! !атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: эффективная работа прикладного и системного обеспечения информационных систем Министерства финансов Республики, в том числе информационной системы Казначейства. Своевременное исполнение
республиканского бюджета и расчетно-кассового обслуживания местных бюджетов, мониторинг требований и обязательств государства, своевременное формирование периодической бухгалтерской и контрольно-ревизионной отчетности, функционирование Web-сайтов министерства, обеспечение информационной поддержки ведения финансово-хозяйственной деятельности; сопровождение, автоматизация процессов налогового администрирования, повышение качества и оперативности информации, обеспечение бесперебойной работы: информационных систем, доставки сообщений, компьютерного, сетевого, коммуникационного оборудования в Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделениях.
Приложение 301
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 505
"Сопровождение информационной системы
"Контроль за оборотом и производством акцизной продукции"
на 2003 год
1. Стоимость: 4 080 тысяч тенге (четыре миллиона восемьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 3 , 13 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 339 "О программе по усилению государственного регулирования оборота нефтепродуктов на территории Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1773 "Вопросы Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение функционирования информационных систем по контролю за производством и оборотом акцизной продукции предприятий, имеющих лицензии на соответствующие виды деятельности.
5. Задачи бюджетной программы: сопровождение информационных cистем по контролю над производством и оборотом акцизной продукции.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации!Сроки !Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 505 "Акциздiк Акцизделетiн өнiм. 1 жыл Қазақстан
өнiмдердің дердің өндiрілуi iшiнде Республика.
айналымын және мен айналымына сының Қаржы
оларды бақылау бойынша министрлігі
өндiрудi ақпараттық
бақылау" жүйелердiң
ақпараттық сүйемелденуi мен
жүйесiн пысықталуы - 3 жүйе
сүйемелдеу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: тиiстi қызмет түрлерiне лицензиялары бар кәсiпорындардың акциз өнiмдерiнiң айналымына және өндiрілуiне бақылау бойынша ақпараттық жүйенiң iркілiссiз жұмыс icтeуi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
302-қосымша
ЕСКЕРТУ. 302-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003.11.13. N 150c қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
600 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
органдарының ақпараттық жүйелерiн құру"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 889 904 мың теңге (бip миллиард сегiз жүз сексен тоғыз миллион тоғыз жүз төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық Кодексi)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексi ; "Трансферттік бағаларды қолдану кезiндегi мемлекеттiк бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 қаңтардағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдар жүйесiн одан әрi реформалау туралы" 1998 жылғы 12 қазандағы N 4114 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттік аппараттың жұмысын жақсарту әкiмшілiкпен күресу және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шілдедегi N 427 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2000-2002 жылдарға арналған мемлекеттік iс-әрекет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулысы ; "Халықаралық iс операцияларында трансферттік бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауға жататын жекелеген тауар түрлерiне нарық бағасы жөнiндегi ақпараттың ресми көздерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 9 маусымдағы N 788 қаулысы ; "Республикалық мониторингке жататын салық төлеушілердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң N 448 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы салық төлеушiлерiнiң мемлекеттік тiзілімiн қалыптастыру және жүргiзудi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 мамырдағы N 579 қаулысы ; "Толығымен автоматтандырылған қазынашылық жүйесiн (Қазынашылықты жаңғырту жобасы) белгілеу және сынау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 маусымдағы N 671 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2000 жылғы 23 қазандағы N 459 бұйрығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiн ақпараттандырудың 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы.

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
505 Сопровож- Сопровождение и доработка В те- Минис-
дение инфор- информационных систем по чение терство
мационной контролю над производ- года финансов
системы ством и оборотом акциз- Респуб-
"Контроль ной продукции" - 3 сис- лики
за оборотом темы. Казах-
и производ- стан
ством акциз-
ной продук-
ции"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: бесперебойное функционирование информационных систем по контролю за производством и оборотом акцизной продукции предприятий, имеющих лицензии на соответствующие виды деятельности.
Приложение 302
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Создание информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 1 889 904 тысячи тенге (один миллиард восемьсот восемьдесят девять миллионов девятьсот четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)"; статья 10-1 Закона Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве"; Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 1998 года N 4114 "О дальнейшем реформировании системы государственных органов Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 "О плане мероприятий по реализации Государственной Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 788 "Об утверждении Перечня официальных источников информации по рыночным ценам на отдельные виды товаров, подлежащих государственному контролю при применении трансфертных цен в международных деловых операциях"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 448 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу"; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2002 года N 579 "Об утверждении Правил формирования и ведения Государственного реестра налогоплательщиков Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2002 года N 671 "Об установлении и испытании полностью автоматизированной казначейской системы (Проект модернизации Казначейства)"; Программа информатизации Министерства финансов Республики Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденная приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 23 октября 2000 года N 459.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: бюджеттiк-қаржылық жоспарлауды және бюджет рәсiмдерiнiң мониторингiн ақпараттандырудың қазiргi заманғы деңгейiне қол жеткiзуге бағытталған кешендi ақпараттандыруды жүргiзу, сондай-ақ уақытылы жаңғыртуды қамтамасыз ету және есептеу, коммуникациялық, желілiк жабдықтар және ұйымдастыру техникасы, жүйелiк бағдарламалық қамтамасыз ету құралдарымен жарақтандыру, ақпараттық жүйелердi ықпалдастыру және ақпаратты қорғауды қамтамасыз ету; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi мен оның аумақтық бөлiмшелерiнде салықтық әкімшiлiктiң ақпараттық жүйелерiн, жалпы пайдаланудағы коммуникациялары мен ақпараттық жүйелерiн құру және дамыту.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық-қаржылық тұтастандырылған жүйелердi әзiрлеу және құру, қаржылық есептеулердiң автоматтандырылған жүйелерi мен мемлекеттiк мекемелердiң қаржы-шаруашылық қызметiн басқару жүйесiн дамыту, жалпы пайдаланудағы дерекқорды (ақпараттық ресурстарды) құру, лицензиялық жүйелiк бағдарламалық қамтамасыз етудi және ақпаратты қорғаудың бағдарламалық құралдары мен оларды техникалық қолдауды сатып алу, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің Ақпараттандыру бағдарламасына сәйкес серверлiк, есептеу, желілiк жабдықтарды, ұйымдастыру техникасы мен ақпаратты қорғаудың аппаратты-бағдарламалық құралдарын сатып алу; ақпараттық жүйелердiң пилоттық жобаларын құру және дамыту: "Қазақстан Республикасының салық төлеушілерi мен салық салу объектілерi мемлекеттік тiзілiмiнiң деректерiн сақтау қоймасы", "Төлемсіз және дәрменсiз кәсiпорындардың тізілімiн жүргiзу", "Қазақстан Республикасының ақпараттық салықтық ықпалдасқан жүйесi", Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң бухгалтерлiк жүйесiн дамыту, "Қазақстан Республикасының салық төлеушiлері мен салық салу объектілерiнiң мемлекеттік тiзiлiмi", "Салық есептiлiгiнiң электрондық нысандары", "Салық төлеушiлер мен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Салық комитетiнiң аумақтық бөлiмшелерi үшiн хабарларды кепiлдендiрiлген жеткiзу мен ақпараттарды қорғау жүйесі", "Төлем көзiнен ұсталынатын заңды тұлғалардың кiрiстерiн есепке алу", "ҚҚС төлеушiлердi тiркеу. ҚҚС шығарылған шот-фактуралар тiзілiмдерін қабылдау және өңдеу жүйесi", "Салық заңнамасын түсіндіру жөнiндегі мультимедиялық байланыс жүйесi", "Ipi кәсiпорындардың мониторингі", "Салық аудитiн, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi мен оның аумақтық бөлімшелерінің мамандарын қашықтан оқыту мен тестiлеудiң ақпараттық жүйесiн электрондық бақылау", "Резидент еместердiң келу мерзiмiн есепке алу", "Бір жолғы талондардың негізiндегi арнайы салық режимi", салық комитеттерiнде серверлiк үй-жайларға арналған жабдықтарды сатып алу және монтаждау; салық комитеттерiн ақпараттық жүйелердi кеңейту үшiн және байланысты ұйымдастыру үшiн серверлермен және компьютерлiк жабдықтармен қамтамасыз ету; Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң орталық аппаратын ЕврАзЭС мүше елдердiң салық ведомстволарымен бейнеконференциялар жүргізу үшiн жабдықпен қамтамасыз ету; Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті мен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетiнің ведомстволық желiлерiн бiрiктіру шеңберiнде телекоммуникациялық жабдықтарды сатып алу және байланыс арналарын кеңейту, ақпараттық жүйелердi енгiзу жөнiндегi ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргiзу.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проведение комплексной информатизации, направленной на достижение современного уровня информатизации бюджетно-финансового планирования и мониторинга бюджетных процедур, а также обеспечение своевременной модернизации и оснащение средствами вычислительного, коммуникационного, сетевого оборудования и организационной техники, системного программного обеспечения, интегрирование информационных систем и обеспечение защиты информации; создание и развитие информационных систем, телекоммуникаций общего назначения и информационных систем налогового администрирования в Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделениях.
5. Задачи бюджетной программы: разработка и создание информационно-финансовых интегрированных систем, развитие автоматизированных систем финансовых расчетов и системы управления финансово-хозяйственной деятельностью государственных учреждений, создание базы данных (информационных ресурсов) общего пользования, закупка лицензионного системного программного обеспечения и программных средств защиты информации и их технической поддержки, а также закупка серверного, вычислительного, сетевого оборудования, организационной техники и аппаратно-программных средств защиты информации в соответствии с Программой информатизации Министерства финансов Республики Казахстан; создание и развитие пилотных проектов информационных систем: "Хранилище данных Государственного реестра налогоплательщиков и объектов налогообложения Республики Казахстан", "Ведение реестра неплатежных и несостоятельных предприятий", "Информационная налоговая интегрированная система Республики Казахстан", развитие бухгалтерской системы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, "Государственный реестр налогоплательщиков и объектов налогообложения Республики Казахстан", "Электронные формы налоговой отчетности", "Система гарантированной доставки сообщений и защиты информации для налогоплательщиков и для территориальных подразделений Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан", "Учет доходов физических лиц, облагаемых у источника выплаты", "Регистрация плательщиков НДС. Система приема и обработки реестров счетов-фактур, выписанных с НДС", "Система мультимедийной связи по разъяснению налогового законодательства"; "Мониторинг крупных предприятий", "Электронный контроль налогового аудита", информационной системы дистанционного обучения и тестирования специалистов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений; "Учет сроков пребывания нерезидентов", "Специальный налоговый режим на основе разовых талонов"; приобретение и монтаж оборудования для серверных помещений в налоговых комитетах; обеспечение налоговых комитетов серверами и компьютерным оборудованием для расширения информационных систем и для организации связи; обеспечение Центрального аппарата Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан оборудованием для проведения видеоконференций с налоговыми ведомствами государств-членов ЕврАзЭС; приобретение телекоммуникационного оборудования и расширение каналов связи в рамках объединения ведомственных сетей Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, проведение научно-исследовательских работ по внедрению информационных систем.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!(кіші бағдар. !бағдарламаны) іске!асыру !атқарушылар
!лама!коды!ламаның) атауы! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! ! іс-шаралар !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
600 Қазақстан
Республикасының
Қаржы
министрлiгi
органдарының
ақпараттық
жүйелерiн құру
030 Қазақстан Есептеу техникасы ІІ Қазақстан
Республикасының құралдарын (1024 тоқсан Республика.
Қаржы дана), серверлер сының Қаржы
министрлiгi (22 дана), желілік министрлігі
органдарының жабдықтар (70
ақпараттық дана), принтерлер
жүйелерiн құру (40 дана),
сканерлер (32 дана),
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
ақпараттық жүйелері
үшін дискілік баған,
ілеспе тауарлар мен
қызметтер көрсету,
жүйелік бағдарламалық
өнімдер сатып алу; <*>
Ақпараттық жүйелердi Бір Қазақстан
құру, дамыту және жылдың Республика.
енгiзу, Қазақстан ішінде сының
Республикасының Қаржы
Қаржы министрлiгi министрлігі
органдарының
ақпараттық жүйелерін
тұтастандыру
Қазақстан Республи. Бір Қазақстан
касының Қаржы жылдың Республика.
министрлігі орган. ішінде сының
дарының ақпараттық Қаржы
жүйелерін дамыту министрлігі
бipіктіру және са-
раптамалық талдау
(техникалық және
заңи) жөніндегі қыз-
меттердi алу, маман-
дарды ақпараттық тех-
нологияларға, ақпа-
ратты қорғауға және
корпоративтi телеком-
муникациялық желiлерге
оқыту. <*>
Қазынашылықтың Бір Қазақстан
ақпараттық жүйесiн жылдың Республика.
тарату үшiн ішінде сы Қаржы
лицензиялар сатып министрлі.
алу (969 дана) гінің
Қазынашылық
комитеті
Қазынашылықтың І Қазақстан
облыстық тоқсан Республика.
басқармаларына сының Қаржы
арналған шлюздiк министрлігі
терминал
Аумақтық органдар Бір Қазақстан
үшiн "заңдар" жылдың Республика.
дерекқорын сатып алу ішінде сының
Қаржы
министрлігі
Аумақтық бөлiмшелер, Бiр Қазақстан
оқыту консультация. жылдың Республика.
лар үшін бағдарла. ішінде сының Қаржы
малық қамтамасыз министрлігі
етудi, құрылымданған
кабель жүйесiн
құруды әзiрлеу
жөнiндегi iлеспе
қызметтердi алу
600 031 Ақпараттық "Қазақстан Республи. Бір Қазақстан
жүйелерді, жалпы касының салық төлеу. жылдың Республикасы
пайдаланудағы шiлерi мен салық ішінде Қаржы мини.
телекоммуника. салу объектiлерiнiң стрлігінің
цияларды және мемлекеттiк тiзiлiмi" Салық
салықтық ақпараттық жүйесiн комитеті
әкiмшiлендiру жаңғырту және енгiзу,
жүйелерін оның iшiнде: жүйенiң
құру және дамыту бағдарламалық
модульдерiн әзiрлеу,
жүйенi орнату және
тарату; жүйені орнату
және тарату кезiнде
консультациялар беру;
Қашықтан оқыту
орталығына арналған
құжаттамалар мен
оқыту электрондық
курстарын әзiрлеу;
241 маманды оқыту,
жүйенiң жұмыс
қабiлетiн зерттеу,
жүйенi тасушыларды
тарату, деректердiң
көшi-қоны, "BiMash"

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
600 Создание
информацион-
ных систем
органов
Министерства
финансов
Республики
Казахстан
030 Создание ин- Приобретение средств II Министер-
формацион- вычислительной техники квар- ство
ных систем (1024 шт.), серверов тал финансов
органов (22 шт.), сетевого Республики
Министерства оборудования (70 шт.), Казахстан
финансов принтеров (40 шт.),
Республики сканеров (32 шт.),
Казахстан дисковой стойки для
информационных систем
Министерства финансов
Республики Казахстан,
сопутствующих товаров и
услуг, системных
программных продуктов.
Создание, развитие и В те- Министер-
внедрение информационных чение ство
систем, интеграция ин- года финансов
формационных систем Республики
органов Министерства Казахстан
финансов Республики
Казахстан.
Получение услуг по В те- Министер-
развитию, интеграции и чение ство
экспертному анализу года финансов
(техническому и юриди- Республики
ческому) информационных Казахстан
систем органов Министер-
ства Финансов Республики
Казахстан, обучение
специалистов информаци-
онным технологиям, защите
информации и корпоративным
телекоммуникационным сетям.
Приобретение лицензий В те- Комитет
для тиражирования чение казначей-
информационной системы года ства
казначейства (969 шт.). Министер-
ства финансов
Республики
Казахстан
Шлюзовой терминал для I Министер-
областных управлений квар- ство
казначейства. тал финансов
Республики
Казахстан
Приобретение базы дан- В те- Министер-
ных "Законодательство" чение ство
для территориальных года финансов
органов. Республики
Казахстан
Получение сопутствующих В те- Министер-
услуг по разработке чение ство
программного обеспечения, года финансов
построения структуриро- Республики
ванной кабельной системы Казахстан
для территориальных
подразделений, обучению,
консультации.
600 031 Создание и Модернизация и внедрение В те- Налоговый
развитие информационной системы чение комитет
информацион- "Государственный реестр года Министер-
ных систем, налогоплательщиков и ства
телекоммуни- объектов налогообложения финансов
каций общего Республики Казахстан", в Республики
назначения том числе: разработка Казахстан
и систем программных модулей системы,
налогового инсталляция и тиражирование
администри- системы; оказание консуль-
рования таций при инсталляции и
тиражировании системы;
разработка документации и
учебных электронных курсов
для Дистанционного центра
обучения; обучение 241
специалиста, обследование
работоспособности системы,
тиражирование носителей
системы, миграция данных,
подготовка материалов для
информационных телепередач
для налогоплательщиков о
развитии системы - 1
система, по договору с ТОО
"BiMash" N 3005/1 от

ЖШС 20.06.2002 ж.
N 3005 шарт бойынша
салық төлеушілерге
арналған 1-жүйенi
дамыту туралы
ақпараттық телебағ.
дарламалар үшiн
материалдар дайындау.
ОLАР SAS технология. Бір Қазақстан
лары негiзiнде жылдың Республикасы
"Қазақстан Респуб. ішінде Қаржы мини.
ликасының Салық стрлігінің
төлеушiлер мен Салық
салық салу объектi. комитеті
лерiнiң мемлекеттік
тiзiлiмiнiң
деректерiн сақтау
қоймасы" пилоттық
ақпараттық жүйесiнiң
жобасын әзiрлеу,
оның iшiнде: жүйенi
құру және енгiзу
жөнiндегi ғылыми-
зерттеу жұмыстары,
техникалық тапсырманы
әзiрлеу, бағдарла.
малық қамтамасыз
етудi әзiрлеу,
ақпараттық жүйелердi
дерекқорлардың
көші-қоны, Қашықтан
оқыту орталығы үшiн
құжаттар мен оқу
электрондық курстарын
әзiрлеу, 45 маманды
оқыту; пилоттық
жобада жүйенi тарату;
жүйенi сүйемелдеу,
қолдау және
әкiмшiлендiру;
пилоттық аймақта
жүйенiң жұмыс
қабiлетiн зерттеудi
жүргiзу; жүйенi
алып жүрушілердi
тарату, 1-жүйесiн
дамыту туралы салық
төлеушiлерге арналған
ақпараттық телебағ.
дарламалар үшiн
материалдар дайындау,
ғылыми-зерттеу
әзiрлемелерi -
құжаттама.
Қазақстан Бір Қазақстан
Республикасы Қаржы жылдың Республи.
министрлiгiнiң Салық ішінде касы Қаржы
комитетi мен оның министрлі.
аумақтық бөлiмшелер. гінің
iнің мамандарын Салық
қашықтан оқыту және комитеті
тестiлеудiң ақпарат.
тық жүйесiн әзiрлеу,
оның iшiнде: жүйенiң
бағдарламалық модулiн
орнату, жүйенi
тарату; жүйенi
орнату және тарату
кезiнде консульта.
циялар беру;
Қашықтан оқыту
орталығы үшін оқыту
электрондық курстары
мен материалдарын
әзiрлеу; 77 маманды
оқыту, жүйенiң жұмыс
қабiлетiн зерттеу,
жүйенi алып
жүрушiлердi тарату,
деректердiң көші-қоны,
"Глосса" ЖШС 21.06.
2002 ж. N 3005/4
шарт бойынша 1-жүйенi
дамыту туралы
ақпараттық телебағ.
дарламалар үшiн
материалдар дайындау.
"Төлемсiз және Бір Қазақстан
дәрменсiз жылдың Республикасы
кәсiпорындардың ішінде Қаржы мини.
тiзiлiмiн жүргiзу" - стрлігінің
1 жүйесi Салық
ақпараттық жүйесiнің комитеті
пилоттық жобасын
әзiрлеу, оның iшiнде:
жүйенi құру және
енгiзу жөнiндегi
ғылыми-зерттеу
жұмыстары,
техникалық тапсырманы
әзiрлеу,
бағдарламалық
қамтамасыз етудi
әзiрлеу; ақпараттық
жүйелерден
деректердiң көшi-қоны,
Қашықтан басқару
орталығы үшін
құжаттамалар мен
оқу электрондық
курстарын әзiрлеу;
41 маманды оқыту,
пилоттық аймақта
жүйенi қондыру,
тарату; жүйенi
әкiмшiлендiрудi
сүйемелдеу, қолдау
және әкiмшілендiру;
пилоттық аймақта
жүйенiң жұмыс
қабiлетiн зерттеудi
жүргiзу, жүйенi
алып жүрушілердi
тарату; 1-жүйесiн
дамыту туралы
салық төлеушiлерге
арналған ақпараттық
телебағдарламалар
үшiн материалдар
дайындау, ғылыми-
зерттеу әзiрлемелерi
- құжаттама.
"ТСАЖ тұтастанды. Бір Қазақстан
рылған салықтық жылдың Республикасы
ақпараттық жүйе" ішінде Қаржы мини.
ақпараттық жүйесiнiң стрлігінің
функционалдығын Салық
кеңейту, оның iшiнде: комитеті
ЕврАзЭС салық
қызметтерiмен өзара
iс-қимыл жөнiндегi
бағдарламалық
модулдiң техникалық
тапсырмасын әзiрлеу,
ЕврАзЭС шеңберiнде
ақпараттық жүйелермен
өзара iс-қимылды
жүзеге асыру үшін
"Тұтастандырылған
салықтық ақпараттық
жүйе" бағдарламалық
қамтамасыз етудi
жаңғырту; резиденттер
мен резидент еместер
жөнiнде "Тұтастан.
дырылған салықтық
ақпараттық жүйе"-дан
алынатын деректердің
көшi-қоны, Қашықтан
оқыту орталығы үшiн
құжаттамалар мен
оқу электронды
курстарын әзiрлеу,
36 маманды оқыту;
пилоттық аумақта
жүйенi инсталляциялау,
тираждау; алып жүру,
қолдау және әкiмшiлiк
ету; пилоттық аумақта
бағдарламалық
қамтамасыз етудiң
жұмыс iстеу
қабiлеттiлiгiне
тексеру жүргізу;
жүйенi тасушыларды
тираждау - 1 жүйе
(модуль).
"Салықтық есептi. Бір Қазақстан
лiктiң электронды жылдың Республикасы
нысандары" ақпарат. ішінде Қаржы мини.
тық жүйесiнiң функ. стрлігінің
ционалдығын кеңейту, Салық
оның iшiнде: комитеті
"Салықтық
есептiліктің
электронды нысандары"
пилоттық ақпараттық
жүйесiн енгiзудiң
жұмыс iстеу
қабiлеттiлігiн және
тиiмдiлiгiн тексеру,
пилоттық
пайдаланудың
қорытындылары бойынша
техникалық тапсырманы
пысықтау, бағдарла.
малық қамтамасыз
етудi жаңғырту және
жүйенiң, оның iшiнде
ЕврАзЭС жөнiндегi
келiсiмдердiң
шеңберiнде деректердi
айырбастау бойынша
бағдарламалық
модулдердi пысықтау;
ақпарат жүйелерiнен
алынатын деректердiң
көші-қоны, Қашықтан
оқыту орталығы үшін
құжаттамалар мен
оқу электронды
курстарын пысықтау,
53 маманды оқыту;
пилоттық аумақта
жүйенi инсталляциялау,
тираждау; жүйенi
қолдау және
әкiмшiлiк ету;
жаңғыртылған жүйенi
тираждау - 1 жүйе,
ғылыми-зерттеу
әзiрлемелерi -
құжаттама.
"ҚҚС төлеушiлерiн Бір Қазақстан
тiркеу. ҚҚС-дан жылдың Республикасы
көшiрiп алынған ішінде Қаржы мини.
шот-фактуралар стрлігінің
тiзiлiмiн қабылдау Салық
және өңдеу жүйесi" комитеті
ақпараттық
жүйесiнiң функцио.
налдығын кеңейту,
оның iшiнде:
"ҚҚС төлеушiлерiн
тiркеу. ҚҚС-дан
көшiрiп алынған
шот-фактуралар
тiзілімiн қабылдау
және өңдеу жүйесi"
пилоттық ақпараттық
жүйесiн енгiзудiң
жұмыс iстеу
қабiлеттiлiгiн және
тиiмдiлiгiн тексеру,
пилоттық пайдала.
нудың қорытындылары
бойынша жүйенi
кеңейтуге техника.
лық тапсырманы
пысықтау; бағдар.
ламалық жасауға
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу,
жүйенiң бағдарла.
малық модулдерiн
пысықтау; жобалық,
техникалық, оқу
құжаттамаларын
пысықтау; 41 маманды
оқыту; тираждау,
инсталляциялау және
жүйемен жұмыс
жөнiнде
консультациялар;
жаңғыртылған жүйенi
тираждау - 1 жүйе,
ғылыми-зерттеу
әзiрлемелерi -
құжаттама.
"Төлем көзiнен Бір Қазақстан
салық салынатын жылдың Республикасы
жеке тұлғалардың ішінде Қаржы мини.
кiрiс есебі" стрлігінің
ақпараттық жүйе. Салық
сiнiң функцио. комитеті
налдығын кеңейту,
оның iшiнде:
"Төлем көзiнен
салық салынатын
жеке тұлғалардың
кiрiс есебi"
пилоттық ақпарат.
тық жүйесiн
енгiзудiң жұмыс
iстеу қабілет.
тілiгін және
тиiмділігін
тексеру; пилоттық
пайдаланудың
қорытындылары
бойынша жүйенi
кеңейтуге
техникалық
тапсырманы пысықтау;
бағдарламалық
жасауға өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу, жүйенiң
бағдарламалық
модулдерiн пысықтау;
жобалық, техникалық,
оқу құжаттамаларын
пысықтау; 42
маманды оқыту;
тираждау,
инсталляциялау және
жүйемен жұмыс
жөнінде консульта.
циялар; жаңғыртылған
жүйенi тираждау - 1
жүйе, ғылыми-зерттеу
әзiрлемелерi -
құжаттама.
"Ipi салық Бір Қазақстан
төлеушiлердiң жылдың Республикасы
электронды ішінде Қаржы мини.
мониторингi" жүйесiн стрлігінің
дамыту - 1 жүйе, Салық
оның iшiнде: жүйенi комитеті
кеңейту және енгiзу
жөнiндегi ғылыми-
зерттеу жұмыстары,
техникалық тапсырманы
әзiрлеу, бағдарла.
малық қамтамасыз
етудi жаңғырту және
жүйенiң жаңа
бағдарламалық
модулдерiн әзiрлеу;
ақпарат жүйелерiнен
алынатын деректер
көші-қоны, Қашықтан
оқыту орталығы үшін
құжаттамалар мен
оқу электронды
курстарын әзiрлеу,
28 маманды оқыту;
пилоттық аумақта
жүйенi инсталляциялау,
тираждау; жүйенi
алып жүру, қолдау
және әкiмшiлiк ету;
пилоттық аумақта
жүйенiң жұмыс iстеу
қабiлеттiлiгіне
тексеру жүргiзу;
жүйенi тасушыларды
тираждау, жүйенi
дамыту туралы салық
төлеушілер үшiн
ақпараттық теле.
хабарларға материалдар
дайындау - 1 жүйе,
ғылыми-зерттеу
әзiрлемелерi -
құжаттама.
"Аумақтық салық Бір Қазақстан
органдарымен өзара жылдың Республикасы
iс-қимыл бойынша ішінде Қаржы мини.
салық заңнамасын стрлігінің
түсiндiру жөнiндегi Салық
мультимедиалық комитеті
байланыс жүйесi,
ЕврАзЭС тараптарымен
ақпараттық өзара
iс-қимыл" ақпарат.
тық жүйесiн
кеңейту - 1 жүйе,
оның iшiнде:
бағдарламалық
қамтамасыз етудi
пысықтау; құжат.
тамаларды пысықтау;
17 маманды оқыту;
Қазақстан Респуб. Бір Қазақстан
ликасы Қаржы жылдың Республикасы
министрлiгiнiң ішінде Қаржы мини.
Салық комитетiмен стрлігінің
ЕврАзЭС мемлекет- Салық
мүшелерiнiң салық комитеті
ведомстволарының
арасындағы бейне
конференцияларды
өткізу үшін
жабдықтың бiр
жиынтығын, оның
iшiнде оған шалғай
жабдық қосылған
терминалдық
жабдықты
(микрофондық жүйенi,
бейнекамераны,
дыбыс жүйесiн,
SVGA мониторын,
плазмалық панелдi)
сатып алу.
"Қазақстан Респуб. Бір Қазақстан
ликасының Қаржы жылдың Республикасы
министрлiгi Салық ішінде Қаржы мини.
комитетiнiң салық стрлігінің
төлеушілерi мен Салық
аумақтық бөлімшелерi комитеті
үшiн хабарламалардың
кепілдендiрiлген
жеткiзiп беру және
ақпаратты қорғаудың
жүйесi" ақпараттық
жүйесiн кеңейту,
оның iшiнде:
пилоттық жүйесiнің
жұмыс iстеу
қабiлеттiлiгiн және
жұмыс істеу
қабiлеттiлiгiнің
тиiмдiлiгiн тексеру,
жүйенi кеңейтуге
арналған техникалық
тапсырманы пысықтау;
бағдарламалық жасауға
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу,
жүйенiң бағдарла.
малық модулдерiн
пысықтау; жобалық,
техникалық, оқу
құжаттамаларын
пысықтау; 22 маманды
оқыту; тираждау,
инсталляциялау және
жүйемен жұмыс
жөнiнде
консультациялар;
жаңғыртылған жүйенi
тираждау - 1 жүйе,
ғылыми-зерттеу
әзiрлемелерi -
құжаттама.
"Резидент еместердiң 2003 Қазақстан
келу мерзiмдерiн жылдың Республикасы
есепке алу" ақпаны Қаржы мини.
ақпараттық жүйесiнiң -жел. стрлігінің
пилоттық жобасын тоқсаны Салық
әзiрлеу - 1 жүйе, комитеті
оның iшiнде: жүйенi
құру және енгiзу
жөнiндегi ғылыми-
зерттеу жұмыстары,
техникалық
тапсырманы әзiрлеу,
бағдарламалық
қамтамасыз етудi
әзiрлеу; ақпарат
жүйелерiнен алынатын
деректер көшi-қоны,
құжаттамалар мен
оқу электронды
курстарын әзiрлеу
24 маманды оқыту;
пилоттық аумақта
жүйенi инсталляциялау,
тираждау; жүйенi
алып жүру, қолдау
және әкiмшілік ету;
пилоттық аумақта
жүйенiң жұмыс iстеу
қабiлеттiлiгiне
тексеру жүргiзу;
жүйенi тасушыларды
тираждау, жүйенi
дамыту туралы
салық төлеушілер
үшiн ақпараттық
телехабарларға
материалдар дайындау
- 1 жүйе, ғылыми-
зерттеу әзiрлемелерi
- құжаттама.
Қазақстан Республи. 2003 Қазақстан
касының Қаржы жылдың Республикасы
министрлігі Салық қаңтары Қаржы мини.
комитетiнің және стрлігінің
оның аумақтық Салық
бөлiмшелерiнің комитеті
бухгалтерлiк жүйесiн
дамыту - 1 жүйе,
оның iшiнде:
ақпараттық жобаларды
енгiзу жөніндегi
модулдi әзiрлеу.
Ақмола, Ақтөбе, 2003 Қазақстан
Шығыс Қазақстан, жылдың Республикасы
Жамбыл, Қызылорда, наурызы Қаржы мини.
Оңтүстiк Қазақстан - қыр. стрлігінің
облыстары бойынша күйегі Салық
салық комитеттерiн. комитеті
дегi серверлiк
бөлмелер үшiн
жабдықты сатып алу
және монтаждау:
желдету жүйесi - 6
жүйе; газды өрттi
сөндiру және өрт
дабыл қағу жүйесі -
6 жүйе;
5 санатты RiT SCS
құрылымдалған кабель
жүйесi - 6 жүйе;
Электрқоректену
жүйесi - 6 жүйе;
Бақылау жүйесi және
шектелген қол
жеткiзу жүйесi -
6 жүйе;
Iркіліссiз қоректену
көздерi - 6 дана.
Аудандық деңгейдегi Бір Қазақстан
ақпараттық жүйелер жылдың Республикасы
үшiн серверлер ішінде Қаржы мини.
сатып алу: "Салықтық стрлігінің
есептiлiктiң Салық
электронды нысандары", комитеті
"Төлем көзiнен
салық салынатын
жеке тұлғалардың
кiрiс eceбi",
"ҚҚС төлеушiлерiн
тiркеу. ҚҚC-дан
көшiрiп алынған
шот-фактуралар
тiзiлiмiн қабылдау
және өңдеу жүйесi",
"Қазақстан Респуб.
ликасы салық
төлеушiлерiнiң және
салық салу
объектiлерiнің
мемлекеттiк
тiзiлiмі" - 70 дана.
Қазақстан 2003 Қазақстан
Республикасы Қаржы жылдың Республикасы
министрлiгiнiң Салық ақпаны Қаржы мини.
комитетiнде және - мау. стрлігінің
оның аумақтық сымы Салық
бөлiмшелерiнде саны комитеті
522 дана салық
есептілiгiнiң
нысандарын өңдеу
үшiн компьютерлер
сатып алу. <*>
Облыстық және 2003 Қазақстан
орталық деңгейдегi жылдың Республикасы
ақпараттық жүйелердi ақпаны Қаржы мини.
шығару үшiн - мау. стрлігінің
серверлер сатып алу: сымы Салық
"Салықтық комитеті
есептiлiктiң
электронды нысандары",
"Төлем көзiнен салық
салынатын жеке
тұлғалардың кiрiс
есебi", "ҚҚС
төлеушiлерiн тiркеу.
ҚҚС-дан көшiрiп
алынған шот-фактуралар
тiзiлiмiн қабылдау
және өңдеу жүйесi",
"Қазақстан
Республикасы салық
төлеушiлерiнiң және
салық салу
объектiлерiнiң
мемлекеттiк тiзiлiмі"
- 4 дана.
Қазақстан Республи. Бір Қазақстан
касының Қаржы жылдың Республикасы
министрлiгi Салық ішінде Қаржы мини.
комитетiнiң WEB- стрлігінің
сайтын жаңғырту Салық
және дамыту - 1 жүйе, комитеті
оның iшiнде:
бағдарламалық
қамтамасыз етудi
әзiрлеу; құжаттаманы
әзiрлеу; 3 маманды
оқыту;
Қазақстан 2003 Қазақстан
Республикасының жылдың Республикасы
Қаржы министрлiгі ақпаны Қаржы мини.
Салық комитетiнiң - та. стрлігінің
аумақтық мызы Салық
бөлiмшелерiнде комитеті
құрылымдалған кабель
жүйесiн құру - 300
жұмыс орны.
Қазақстан Бір Қазақстан
Республикасының жылдың Республикасы
Қаржы министрлігі ішінде Қаржы мини.
Қазынашылық стрлігінің
комитетінің және Салық
Қазақстан комитеті
Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
ведомстволық
желілерін біріктіру
шеңберінде
телекоммуникациялық
жабдықты сатып алу
және байланыс
каналдарын кеңейту.
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.12.24. N 150an қаулысымен .

20.06.2002 г.
Разработка пилотного В те- Налоговый
проекта информационной чение комитет
системы "Хранилище дан- года Министер-
ных Государственного ства
реестра налогоплательщиков финансов
и объектов налогообложения Республики
Республики Казахстан" на Казахстан
основе технологий OLAP
SAS, в том числе:
научно-исследовательские
работы по созданию и
внедрению системы, разра-
ботка технического зада-
ния, разработка програм-
много обеспечения;
миграция данных из инфор-
мационных систем, разра-
ботка документации и
учебных электронных курсов
для Дистанционного центра
обучения, обучение 45
специалистов; инсталляция,
тиражирование системы в
пилотной зоне; сопровожде-
ние, поддержка и админи-
стрирование системы;
проведение обследования
работоспособности системы
в пилотной зоне; тиражи-
рование носителей системы,
подготовка материалов для
информационных телепередач
для налогоплательщиков о
развитии системы - 1
система, научно-исследова-
тельские разработки -
документация.
Разработка информацион- В те- Налоговый
ной системы дистанци- чение комитет
онного обучения и года Министер-
тестирования специалис- ства
тов Налогового комитета финансов
Министерства финансов Республики
Республики Казахстан и Казахстан
его территориальных
подразделений, в том
числе: инсталляция
программных модулей
системы, тиражирование
системы; оказание
консультаций при инс-
талляции и тиражировании
системы; разработка
документации и учебных
электронных курсов и
материалов для Дистан-
ционного центра обучения;
обучение 77 специалистов,
обследование работоспо-
собности системы, тира-
жирование носителей
системы, миграция данных,
подготовка материалов для
информационных телепередач
о развитии системы - 1
система, по договору с ТОО
"Глосса" N 3005/4 от
21.06.2002 г.
Разработка пилотного В те- Налоговый
проекта информационной чение комитет
системы "Ведение реестра года Министер-
неплатежных и несостоя- ства
тельных предприятий" - 1 финансов
система, в том числе: Республики
научно-исследовательские Казахстан
работы по созданию и
внедрению системы, разра-
ботка технического задания,
разработка программного
обеспечения; миграция
данных из информационных
систем, разработка доку-
ментации и учебных элек-
тронных курсов для Дис-
танционного центра обучения,
обучение 41 специалиста;
инсталляция, тиражирование
системы в пилотной зоне;
сопровождение, поддержка и
администрирование системы;
проведение обследования
работоспособности системы
в пилотной зоне; тиражи-
рование носителей системы,
подготовка материалов для
информационных телепередач
для налогоплательщиков о
развитии системы - 1
система, научно-исследо-
вательские разработки -
документация.
Расширение функциональ- В те- Налоговый
ности информационной чение комитет
системы "Информационная года Министер-
налоговая интегрирован- ства
ная система ИНИС", в финансов
том числе: разработка Республики
технического задания Казахстан
программного модуля по
взаимодействию с нало-
говыми службами ЕврАзЭС,
модернизация программного
обеспечения "Информацион-
ная налоговая интегри-
рованная система" для
осуществления взаимо-
действия с информацион-
ными системами в рамках
ЕврАзЭС; миграция данных
из "Информационной нало-
говой интегрированной
системы" по резидентам
и нерезидентам, разра-
ботка документации и
учебных электронных
курсов для Дистанцион-
ного центра обучения,
обучение 36 специалистов;
инсталляция, тиражирование
системы в пилотной зоне;
сопровождение, поддержка
и администрирование;
проведение обследования
работоспособности прог-
раммного обеспечения в
пилотной зоне; тиражи-
рование носителей системы
- 1 система (модуль).
Расширение функциональ- В те- Налоговый
ности информационной чение комитет
системы "Электронные года Министер-
формы налоговой отчет- ства
ности", в том числе: финансов
обследование работоспо- Республики
собности и эффективности Казахстан
внедрения пилотной
информационной системы
"Электронные формы
налоговой отчетности",
доработка технического
задания по итогам
пилотной эксплуатации,
модернизация программного
обеспечения и доработка
программных модулей
системы, в том числе по
обмену данными в рамках
соглашений по ЕврАзЭС;
миграция данных из
информационных систем,
доработка документации
и учебных электронных
курсов для Дистанционного
центра обучения, обучение
53 специалистов; инстал-
ляция, тиражирование
системы в пилотной зоне;
поддержка и администриро-
вание системы; тиражиро-
вание модернизированной
системы - 1 система,
научно-исследовательские
разработки - документация.
Расширение функциональ- В те- Налоговый
ности информационной чение комитет
системы "Регистрация года Министер-
плательщиков НДС. ства
Система приема и финансов
обработки реестров Республики
счетов-фактур, выписан- Казахстан
ных с НДС", в том числе:
обследование работоспо-
собности и эффективности
внедрения пилотной
информационной системы
"Регистрация платель-
щиков НДС. Система
приема и обработки
реестров счетов-фактур,
выписанных с НДС",
доработка технического
задания на расширение
системы по итогам пилотной
эксплуатации; внесение
изменений и дополнений
в программное обеспечение,
доработка программных
модулей системы; доработка
проектной, технической,
учебной документации;
обучение 41 специалиста;
консультации по тиражи-
рованию, инсталляции и
работе с системой;
тиражирование модерни-
зированной системы - 1
система, научно-иссле-
довательские разработки
- документация.
Расширение функциональ- В те- Налоговый
ности информационной чение комитет
системы "Учет доходов года Министер-
физических лиц, обла- ства
гаемых у источника финансов
выплаты", в том числе: Республики
обследование работоспо- Казахстан
собности и эффективности
внедрения пилотной
информационной системы
"Учет доходов физических
лиц, облагаемых у источ-
ника выплаты"; доработка
технического задания на
расширение системы по
итогам пилотной эксплуа-
тации; внесение изменений
и дополнений в программное
обеспечение, доработка
программных модулей
системы; доработка
проектной, технической,
учебной документации;
обучение 42 специалистов;
консультации по тиражиро-
ванию, инсталляции и
работе с системой;
тиражирование модерни-
зированной системы -
1 система, научно-иссле-
довательские разработки
- документация.
Развитие системы В те- Налоговый
"Электронный мониторинг чение комитет
крупных налогоплатель- года Министер-
щиков" - 1 система, в ства
том числе: финансов
научно-исследовательские Республики
работы по расширению и Казахстан
внедрению системы,
разработка технического
задания, модернизация
программного обеспечения
и разработка новых
программных модулей
системы; миграция данных
из информационных систем,
разработка документации
и учебных электронных
курсов для Дистанцион-
ного центра обучения,
обучение 28 специалистов;
инсталляция, тиражиро-
вание системы в пилотной
зоне; сопровождение,
поддержка и администри-
рование системы; прове-
дение обследования рабо-
тоспособности системы в
пилотной зоне; тиражиро-
вание носителей системы,
подготовка материалов для
информационных телепередач
для налогоплательщиков о
развитии системы - 1
система, научно-исследо-
вательские разработки -
документация.
Расширение информацион- В те- Налоговый
ной системы "Система чение комитет
мультимедийной связи по года Министер-
разъяснению налогового ства
законодательства по финансов
взаимодействию с терри- Республики
ториальными налоговыми Казахстан
органами, информационное
взаимодействие со странами
ЕврАзЭС" - 1 система, в
том числе: доработка
программного обеспечения;
доработка документации;
обучение 17 специалистов.
Приобретение одного В те- Налоговый
комплекта оборудования чение комитет
для проведения видео- года Министер-
конференций между ства
Налоговым комитетом финансов
Министерства финансов Республики
Республики Казахстан с Казахстан
налоговыми ведомствами
государств-членов ЕврАзЭС,
в том числе терминальное
оборудование с подклю-
ченным к нему перифе-
рийным оборудованием
(микрофонная система,
видеокамера, звуковая
система, SVGA монитор,
плазменная панель).
Расширение информацион- В те- Налоговый
ной системы "Система чение комитет
гарантированной доставки года Министер-
сообщений и защиты ства
информации для налого- финансов
плательщиков и террито- Республики
риальных подразделений Казахстан
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан",
в том числе: обследование
работоспособности и
эффективности работо-
способности пилотной
системы; доработка
технического задания на
расширение системы;
внесение изменений и
дополнений в программное
обеспечение, доработка
программных модулей
системы; доработка
проектной, технической,
учебной документации;
обучение 22 специалистов;
консультации по тиражи-
рованию, инсталляции и
работе с системой;
тиражирование модерни-
зированной системы - 1
система, научно-иссле-
довательские разработки
- документация.
Разработка пилотного Фев- Налоговый
проекта информационной раль- комитет
системы "Учет сроков де- Министер-
пребывания нерезидентов" кабрь ства
-1 система, в том числе: 2003 финансов
научно-исследовательские года Республики
работы по созданию и Казахстан
внедрению системы,
разработка технического
задания, разработка
программного обеспечения;
миграция данных из инфор-
мационных систем, раз-
работка документации и
учебных электронных
курсов, обучение 24
специалистов; инсталляция,
тиражирование системы в
пилотной зоне; сопровож-
дение, поддержка и адми-
нистрирование системы;
проведение обследования
работоспособности системы
в пилотной зоне; тиражи-
рование носителей системы,
подготовка материалов для
информационных телепередач
для налогоплательщиков о
развитии системы - 1
система.
Развитие бухгалтерской Ян- Налоговый
системы Налогового варь комитет
комитета Министерства 2003 Министер-
финансов Республики года ства
Казахстан и его террито- финансов
риальных подразделений - Республики
1 система, в том числе: Казахстан
Разработка модуля по
ведению информационных
проектов.
Приобретение и монтаж Март- Налоговый
оборудования для сервер- сен- комитет
ных комнат в налоговых тябрь Министер-
комитетах по Акмолин- 2003 ства
ской, Актюбинской, года финансов
Восточно-Казахстанской, Республики
Жамбылской, Кзылординской, Казахстан
Южно-Казахстанской
областям: система
кондиционирования - 6
систем; система газового
пожаротушения и пожарной
сигнализации - 6 систем;
структурированная кабель-
ная система RiT SCS
категории 5-6 систем;
система электропитания -
6 систем; система
контроля и ограниченного
доступа - 6 систем;
источников бесперебой-
ного питания - 6 штук.
Приобретение серверов В те- Налоговый
районного уровня для чение комитет
информационных систем: года Министер-
"Электронные формы ства
налоговой отчетности", финансов
"Учет доходов физических Республики
лиц, облагаемых у источ- Казахстан
ника выплаты", "Регист-
рация плательщиков НДС.
Система приема и обра-
ботки реестров счетов-
фактур, выписанных с НДС",
"Государственный реестр
налогоплательщиков и
объектов налогообложения
Республики Казахстан" -
70 штук.
Приобретение компьютеров Фев- Налоговый
для обработки форм раль- комитет
налоговой отчетности в июнь Министер-
Налоговом комитете 2003 ства
Министерства финансов года финансов
Республики Казахстан и Республики
его территориальных Казахстан
подразделениях в коли-
честве - 300 штук.
Приобретение серверов Фев- Налоговый
областного и централь- раль- комитет
ного уровня для запуска июнь Министер-
информационных систем: 2003 ства
"Электронные формы года финансов
налоговой отчетности", Республики
"Учет доходов физических Казахстан
лиц, облагаемых у ис-
точника выплаты",
"Регистрация платель-
щиков НДС.
Система приема и обра-
ботки реестров счетов-
фактур, выписанных с
НДС", "Государственный
реестр налогоплательщиков
и объектов налогообло-
жения Республики
Казахстан" - 4 штуки.
Модернизация и развитие В те- Налоговый
WEB-сайта Налогового чение комитет
комитета Министерства года Министер-
финансов Республики ства
Казахстан - 1 система, финансов
в том числе: разработка Республики
программного обеспечения; Казахстан
разработка документации;
обучение 3 специалистов.
Построение структуриро- Фев- Налоговый
ванной кабельной системы раль- комитет
в территориальных под- ав- Министер-
разделениях Налогового густ ства
комитета Министерства 2003 финансов
финансов Республики года Республики
Казахстан - 300 рабочих Казахстан
мест.
Приобретение телеком- В те- Налоговый
муникационного оборудо- чение комитет
вания и расширение года Министер-
каналов связи в рамках ства
объединения ведомственных финансов
сетей Комитета казна- Республики
чейства Министерства Казахстан
финансов Республики
Казахстан и Налогового
комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 13 ноября 2003 г. N 150c ; от 24 декабря 2003 г. N 150ан .

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: бюджет-қаржы жоспарлауды және бюджет рәсiмдерi мониторингiн ақпараттандырудың, жаңа технологиялық шешiмдер және аспапты құралдар базасында мемлекеттік талаптар мен мiндеттемелердiң қазiргi заманғы деңгейiн қамтамасыз ету, сондай-ақ есептеу желiсiнiң ресурстарын тиiмдi басқаруды және мониторингiн қамтамасыз ету; Internet, электрондық почта көмегiмен салық есептiлiгiн қабылдау, қағаз тасығышта стандартты нысандарды электрондық сканерлеу, декларацияларды толтыруды және өңдеудi оңтайландыру, салық төлеушiлердiң салық декларациясын тапсыруын оңайлату, салық әкiмшілiктендiруін жетілдіру, хабарламалар (ақпараттар) қорғауды және кепілдендірілген жеткізуді қамтамасыз ету, ақпараттық жүйелердің, компьютерлік, желілік және байланысқа бейімді жабдықтардың үздіксіз жұмыс істеуі үшін аумақтық салық комитеттерiнде серверлiк үй-жайлap құру. Салық әкімшіліктендіру процестерiн автоматтандыру, ақпарат сапасын және жеделдiгін арттыру, салық және бюджетке төленетiн басқа да міндетті төлемдердi дұрыс есептелуін және уақтылы төленуін бақылайтын талдамалы жүйе құру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
303-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
605 "Акциз өнiмдерінің айналымын және өндiрудi бақылау"
ақпараттың жүйесiн дамыту" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 16 708 мың теңге (он алты миллион жетi жүз сегіз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Этил спиртi мен алкоголь өнімдерінің өндірілуін және айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" 1999 жылғы 16 шiлдедегі Заңының 3, 13-баптары ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кіріс министрлігінің Акцизделетін өнімдер өндірісі мен айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитеттің мәселелерi" 2000 жылғы 28 қарашадағы N 1773 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнің "Қазақстан Республикасының аумағында Мұнай өнімдерінің айналымын мемлекеттiк реттеудi күшейту жөнiндегi бағдарлама туралы" 2000 жылғы 2 наурыздағы N 339 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: тиiстi қызмет түрлерiне лицензиялары бар кәсiпорындардың акциз өнiмдерiнiң айналымына және өндiрілуіне бақылауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық жүйелердiң пилоттық жобаларын әзiрлеу: Акциз өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымын Мемлекеттік реттеу бойынша Акциз өнiмдерінің өндiрiлуi мен айналымын мемлекеттiк реттеудiң ақпараттық жүйелерiмен жұмыс iстеу үшiн компьютерлiк жабдықтармен және принтерлермен қамтамасыз ету.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение современного уровня информатизации бюджетно-финансового планирования и мониторинга бюджетных процедур, требований и обязательств государства на базе новых технологических решений и инструментальных средств, а также обеспечение эффективного управления и мониторинга ресурсами вычислительной сети и защиты информации; прием налоговой отчетности с помощью Internet, электронной почты, электронного сканирования стандартных форм на бумажном носителе, оптимизация заполнения и обработки деклараций, упрощение сдачи налоговых деклараций налогоплательщиками, усовершенствование налогового администрирования, обеспечение защиты и гарантированной доставки сообщений (информации), создание серверных помещений в территориальных налоговых комитетах для бесперебойной работы информационных систем, компьютерного, сетевого и коммуникационного оборудования. Автоматизация процессов налогового администрирования, повышение качества и оперативности информации, создание аналитической системы, позволяющей контролировать правильность исчисления и своевременность уплаты налогов и других обязательных платежей в бюджет.
Приложение 303
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 605
"Развитие информационной системы "Контроль
за оборотом и производством акцизной продукции"
на 2003 год
1. Стоимость: 16 708 тысяч тенге (шестнадцать миллионов семьсот восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 3 , 13 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции"; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1773 "Вопросы Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 339 "О программе по усилению государственного регулирования оборота нефтепродуктов на территории Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение контроля за производством и оборотом акцизной продукции предприятий, имеющих лицензии на соответствующие виды деятельности.
5. Задачи бюджетной программы: разработка пилотных проектов информационных систем: по Государственному регулированию производства и оборота акцизной продукции обеспечение компьютерным оборудованием и принтерами для работы с информационными системами государственного регулирования производства и оборота акцизной продукции.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! !атауы ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 605 "Акциз өнiмдер. Акциз өнiмдерiнің 2003 Қазақстан
інің айналымын өндiрiлуi мен жылдың Республика.
және өндiрудi айналымын қаңтар- сының Қаржы
бақылау" Мемлекеттiк реттеу желтоқ. министрлiгi
ақпараттың бойынша ақпараттық саны
жүйесiн дамыту жүйелердiң пилоттық
жобаларын әзiрлеу
- 3 жүйе, оның
iшiнде бағдарла.
малық қамтамасыз
етудi әзiрлеу;
жобалық, техника.
лық, оқу құжатта.
маларын әзiрлеу;
мамандарды оқыту;
тираждау, инстал.
ляция және жүйемен
жұмыс бойынша
консультациялар;
CD-дискiлерiнде,
ҒЗЖ құжаттамала.
рында бағдарламалық
қамтамасыз етудiң
тираждалуы.
Акциз өнiмдерiнiң 2003 Қазақстан
өндiрiлуi мен жылдың Республика.
айналымын мемле. ақпан- сының Қаржы
кеттiк реттелуi маусымы министрлігі
бойынша ақпараттық
жүйелердi жұмыспен
қамтамасыз етуi үшін
компьютерлiк
жабдықтар мен
принтерлердi алу -
20 компьютер;
3-принтер.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: акцизделетiн өнiмнiң өндiрілуi мен айналымының барлық кезеңiне толассыз бақылау, өндiрудi жариялау және акцизделетін өнiмдi рыногта реттеу, акцизделетiн өнiмдер бойынша салықтың дер кезiнде және толық төленуінiң қамтамасыз етiлуі.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
304-қосымша
ЕСКЕРТУ. 304-қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
702 "Қайта ұйымдастыру және банкроттық рәсімдерді жүргiзу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 75204 мың теңге (жетпiс бес миллион екi жүз төрт мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексi (Жалпы бөлiм), "Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңы , "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 қарашадағы N 1268 қаулысы . <*>

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
605 Развитие Разработка пилотных проек- Ян- Министер-
информаци- тов информационных систем варь- ство
онной сис- по Государственному регу- де- финансов
темы "Кон- лированию производства и кабрь Республики
троль за оборота акцизной продукции 2003 Казахстан
оборотом - 3 системы, в том числе: года
и произ- разработка программного
водством обеспечения; разработка
акцизной проектной, технической,
продукции" учебной документации;
обучение специалистов;
консультации по тиражиро-
ванию, инсталляции и
работе с системой; тира-
жирование программного
обеспечения на CD-диски,
НИР - документация.
Приобретение компьютер- Фев- Министер-
ного оборудования и раль- ство
принтеров для обеспечения июнь финансов
работы информационных 2003 Республики
систем по государственному года Казахстан
регулированию производства
и оборота акцизной продук-
ции - 20 штук компьютеров;
3 штуки принтеров.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: сквозной контроль на всех стадиях производства и оборота подакцизной продукции, легализация производства и упорядочение рынка подакцизной продукции, обеспечение своевременности и полноты уплаты налогов по подакцизной продукции.
Приложение 304
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 304 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 702
"Проведение процедур реорганизации и банкротства"
на 2003 год
1. Стоимость: 75204 тысячи тенге (семьдесят пять миллионов двести четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Гражданский кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года (Общая часть), Закон Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве", постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2002 года N 1268 "Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: дәрменсiз борышкерлердiң банкроттығы рәсiмдерiн жүзеге асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: банкроттық туралы қолданыстағы заңнаманы iске асыру шеңберiнде салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер бойынша күмәндi берешектердi өтеу мақсатында төлем қабiлетi жоқ борышкерлермен салық органдарының талап жұмысы және оларды тарату. <*>
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.! асыру жөніндегі !асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! іс-шаралар !мерзі.!
!коды! !атауы ! !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 702 Қайта ұйымдас. Банкроттық рәсім. Жыл Қазақстан
тыру және дерді жүргізу ішінде Республикасы
банкроттық (салық органдарын. Қаржы мини.
рәсімдерді да, әділет орган. стрлігінің
жүргізу дарында, жер коми. Дәрменсіз
тетiнде және т.б. борышкерлермен
құжаттар жинау, жұмыс
мемлекеттiк жөніндегі
мұрағатқа сақтауға комитет
банкрот құжатта.
маны өңдеу және
беру).
2 404 ұйымның
банкроттық туралы
iс жөнiндегi
хабарландыруды орташа
8 мың хабарландыруды
бұқаралық ақпарат
құралдарында орналастыру.
Қарағандышахтакөмiр"
ЖАҚ конкурстық iсiн
жүргiзуге байланысты
шығындарды төлеу. <*>
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: дәрменсiз салық төлеушiлерге салық міндеттемелерiн тоқтату, бюджетке түсетiн берешектердi қысқарту және түсімдердi ұлғайту.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
305-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
2003 жылға арналған
"Акциздiк, есепке алу-бақылау маркаларын, қатаң есептiлiк
бланкiлерiн бacу" 703 республикалық бюджеттiк бағдарлама
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 49 296 мың теңге (қырық тоғыз миллион екi жүз тоқсан алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексiнiң 21, 368, 373, 531-баптары ; "Жеке кәсiпкерлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 маусымдағы Заңының 11-бабы ; "Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркеу үшiн алым ставкаларын, жеке кәсiпкердi мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктiң нысанын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 1586 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: осуществление процедур банкротства несостоятельных должников.
5. Задачи бюджетной программы: исковая работа налоговых органов с неплатежеспособными должниками и их ликвидация в целях погашения сомнительной задолженности по налогам и другим обязательным платежам в бюджет в рамках реализации действующего законодательства о банкротстве.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
702 Проведение Проведение процедур банк- В те- Комитет
процедур ротства (сбор документов в чение по работе
реоргани- налоговых органах, органах года с несосто-
зации и юстиции, земельном коми- ятельными
банкрот- тете и др., обработка и должниками
ства передача документации Министер-
банкрота на хранение в ства
государственный архив). финансов
Размещение в средствах Республики
массовой информации Казахстан
объявлений по делу о
банкротстве 2 404
организаций в среднем
8 тысяч объявлений.
Выплата затрат, связанных
с проведением конкурсного
производства АОЗТ
"Карагандашахтуголь
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: прекращение налоговых обязательств несостоятельных налогоплательщиков, сокращение задолженности и увеличение поступлений в бюджет.
Приложение 305
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 703
"Печатание акцизных и учетно-контрольных
марок, бланков строгой отчетности"
на 2003 год
1. Стоимость: 49 296 тысяч тенге (сорок девять миллионов двести девяносто шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21 , 368 , 373 , 531 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", статья 11 Закона Республики Казахстан от 19 июня 1997 года "Об индивидуальном предпринимательстве", постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 1586 "Об утверждении ставок сбора за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей, формы свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя.

3. Қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарлама мақсаты: кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын жеке тұлғаларды, жеке кәсiпкер және патент негiзiнде салық төлеу ретiнде мемлекеттiк тiркеуге тарту; қызметi мезеттiк сипаттағы тұлғалар, және қызметiн базарларда жүзеге асыратын тұлғаларды салықтарды төлеуге тарту; салық салу объектiлерi мен қызметiнiң жекелеген түрлерiнiң (казино, тотализатор, боулинг, бильярд және т.б.) есебiн жүргiзу; мүлiк, көлiк, жер салығын төлеуге жеке тұлғаларды тарту.
5. Бюджеттік бағдарлама мiндеттерi: салық органдарының салық төлеушiлерге куәлiктер, патенттер, тiркеу кәртешкелерiн бepу; салық төлеушiлерге бiр жолғы талондарды, уәкiлеттi органдар арқылы салық төлегенi туралы квитанцияларды беру; уәкiлеттi органдарды бақылау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!(кіші бағдар. !бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!лама) атауы ! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! ! іс-шаралар !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 703 Акциздiк, Жеке кәсiпкерлердiң Жыл Қазақстан
есепке салық салудың ішінде Республика.
алу-бақылау оңайтылған сының Қаржы
маркаларын, режимдерiн қолдануға министрлігі
қатаң құқығы патентi -
есептiлiк 539 220 дана;
бланкiлерiн ауыл шаруашылық
басу өнiмдерiн өндiрушi -
заңды тұлғалардың
арнайы салық
режимiн қолдануға
құқығы патентi -
4 780 дана;
ламинациялық
қалташықтар -
761 820 дана;
жеке кәсiпкерлердi
мемлекеттiк тiркеу
куәлiктерi - 217 820
дана;
тiркеу кәртешкелерi
- 85 822 дана;
салықтарды жинау
жөнiндегi
квитанциялар-
1 400 000 дана;
бiр жолғы талондар
- 9 200 000 дана
орташа санындағы
бланкiлердi басу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жеке кәсiпкерлерден салық, түсiмiнiң 10 %-ке артуы; тiркелмеген объектiлер мен қызметiнiң жекелеген түрлерiн жүзеге асырушы кәсiпкерлiк қызмет субъектiлерiнiң санын төмендету; мүлiк (көлiк, жер, мүлiк) салығын төлеуге жеке тұлғаларды қамту.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
306-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
705 "Жекелеген негiздер бойынша мемлекеттiң меншiгiне
түскен мүлiктi бағалау, сақтау және сату"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: привлечение физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью, в государственной регистрации в качестве индивидуальных предпринимателей и уплате налогов на основе патента; привлечение лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, и лиц, осуществляющих деятельность на рынках, к уплате налогов; ведение учета объектов налогообложения и отдельных видов деятельности (казино, тотализатор, боулинг, бильярд и т.д.); привлечение физических лиц к уплате налогов на имущество, транспорт, земельного налога.
5. Задачи бюджетной программы: выдача налоговыми органами свидетельств, патентов, регистрационных карточек; выдача налогоплательщикам разовых талонов, квитанций об уплате налогов через уполномоченные органы; контроль уполномоченных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
703 Печатание Печатание бланков в сред- В те- Министер-
акцизных и нем в количестве: патент чение ство
учетно- ИП - 539 220 штук; года финансов
контрольных патент СХ - 4 780 штук; Республики
марок, ламинационные кармашки - Казахстан
бланков 761 820 штук; свидетель-
строгой ство - 217 820 штук;
отчетности регистрационные карточки
- 85 822 штук; квитанции
по сбору налогов -
1 400 000 штук; разовые
талоны - 9 200 000 штук.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: рост поступлений налогов от индивидуальных предпринимателей на 10%, снижение количества незарегистрированных объектов и субъектов предпринимательской деятельности, занимающихся отдельными видами деятельности, полный охват физических лиц к уплате имущественных налогов (транспорт, земля, имущество).
Приложение 306
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 705
"Оценка, хранение и реализация имущества, поступившего
в собственность государства по отдельным основаниям"
на 2003 год

1. Құны: 80 000 мың теңге (сексен миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрi пайдаланудың кейбiр мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 шілдедегi N 833 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жекелеген негiздер бойынша мемлекеттiң меншiгiне өткен мүлiктi сатудан қаражаттың толық және уақытылы түсуiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: уәкiлеттi органның жекелеген негiздер бойынша мемлекеттiң меншiгiне түскен мүлiктi бағалауға, тасымалдауға, жинақтауға, сақтауға, жiберуге және сату бойынша өзгелей шығындарға байланысты қызмет көрсетулерiне ақы төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.! асыру жөніндегі !асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! іс-шаралар !мерзі.!
!коды! !атауы ! !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 705 Жекелеген Жекелеген негiздер Жыл Қазақстан
негiздер бойынша мемлекет. iшiнде Республика.
бойынша тердiң меншiгiне сының Қаржы
мемлекеттiң түскен мүлiктi министрлігі
меншiгiне бағалауға,
түскен мүлiктi тасымалдауға,
бағалау, жинақтауға,
сақтау және сақтауға, жіберуге
сату. және бұдан әрi
пайдалану жөнiндегi
өзгелей шығындарға
байланысты қызмет
көрceтулерге ақы
төлеу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жекелеген негiздер бойынша мемлекеттiң меншiгiне түскен мүлiктi сатудан түскен қаражаттың бюджетке түсiмi, 150 000,0 мың теңге мөлшерiнде.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
307-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
706 "Трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылау үшiн пайдаланылатын ресми ақпарат көздерiн
сатып алу" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 13 354 мың теңге (он үш миллион үш жүз елу төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 қаңтардағы Заңының 9-бабы ; "Халықаралық iскерлiк операцияларда трансферттiк бағалар қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауға жататын тауарлардың жекелеген түрлерiне рыноктағы бағалары бойынша ресми ақпарат көздерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 14 мамырдағы N 590 қаулысы , "Халықаралық iскерлiк операцияларда трансферттік бағалар қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауды жүзеге асыру тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлігінiң 2001 жылғы 14 мамырдағы N 590 бұйрығы .

1. Стоимость: 80 000 тысяч тенге (восемьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2000 года N 1467 "Об утверждении Правил учета и дальнейшего использования, в том числе реализации, имущества, поступившего в собственность государства по отдельным основаниям".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение полного и своевременного поступления средств от реализации имущества, перешедшего в собственность государств по отдельным основаниям.
5. Задачи бюджетной программы: оплата уполномоченным органом услуг, связанных с оценкой, транспортировкой, складированием, хранением, пересылкой и иными затратами по реализации имущества, поступившего в собственность государства по отдельным основаниям.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
705 Оценка, Оплата услуг, связанных с В те- Министер-
хранение и оценкой, транспортиров- чение ство
реализация кой, складированием, года финансов
имущества, хранением, пересылкой и Республики
поступивше- иными затратами по Казахстан
го в собст- дальнейшему использованию
венность имущества, поступившего в
государства собственность государств
по отдель- по отдельным основаниям.
ным основа-
ниям.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: поступление в бюджет средств от реализации имущества, поступившего в собственность государства по отдельным основаниям, в размере 150 000,0 тыс. тенге.
Приложение 307
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 706
"Приобретение официальных источников информации, используемых
для государственного контроля при применении трансфертных цен"
на 2003 год
1. Стоимость: 13 354 тысяч тенге (тринадцать миллионов триста пятьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 5 января 2001 года "О государственном контроле при применении трансфертных цен", постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 788 "Об утверждении перечня официальных источников информации по рыночным ценам на отдельные виды товаров, подлежащих государственному контролю при применении трансфертных цен в международных деловых операциях", Приказ Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 14 мая 2001 года N 590 "Об утверждении Инструкции о порядке осуществления государственного контроля при применении трансфертных цен в международных деловых операциях".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылаудың тиiмдiлiгiн арттыру, бюджетке ақша қаражаттар түсiмiнiң көлемiн ұлғайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттері: трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауды жүзеге асыратын органдарды халықаралық iскерлiк операцияларда трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауға жататын тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) жекелеген түрлерiне рыноктағы бағалары бойынша ресми ақпарат көздерiмен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама !Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!(кіші бағдар. !бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!лама) атауы ! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! ! ! іс-шара !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 706 Трансферттiк Ақпараттық қызмет Жыл Қазақстан
бағаларды көрсетулердi сатып ішінде Республика.
қолдану алу (15 атаулар), сының Қаржы
кезiнде трансферттiк министрлігі
мемлекеттiк бағаларды қолдану
бақылау үшiн кезiнде мемлекеттiк
пайдаланылатын бақылау үшiн
ресми ақпарат пайдаланылатын
көздерiн ақпарат көздерiне
сатып алу жазылу (4 атау).
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындауда күтiлетiн нәтижелер: Трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылаудың тиiмдiлiгiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
308-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
707 "Ipi салық төлеушiлердi салықтық әкiмшiлiктендiрудi
қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 46 152 мың теңге (қырық алты миллион бiр жүз елу екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексi , "Трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттік бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 қаңтардағы N 136-II Заңы , "Республикалық мониторингке жататын салық төлеушiлердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 сәуiрдегі N 448 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение эффективности государственного контроля при применении трансфертных цен, увеличение объема поступления денежных средств в бюджет.
5. Задача бюджетной программы: обеспечение органов, осуществляющих государственный контроль при применении трансфертных цен, официальными источниками информации по рыночным ценам на отдельные виды товаров (работ, услуг), подлежащих государственному контролю при применении трансфертных цен в международных деловых операциях.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
706 Приобретение Приобретение информацион- В те- Министер-
официальных ных услуг, подписка на чение ство
источников источники информации, года финансов
информации, используемые для государ- Республики
используе- ственного контроля при Казахстан
мых для применении трансфертных
государст- цен.
венного
контроля
при приме-
нении
трансферт-
ных цен
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение эффективности государственного контроля при применении трансфертных цен.
Приложение 308
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 707
"Обеспечение налогового администрирования крупных налогоплательщиков" на 2003 год
1. Стоимость: 46 152 тысячи тенге (сорок шесть миллионов сто пятьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Закон Республики Казахстан от 5 января 2001 года N 136-II "О государственном контроле при применении трансфертных цен", постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 448 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: салық және басқа да мiндеттi төлемдердiң бюджетке түсуiн көздейтiн салық заңдарының сақталуына бақылау функцияларын жүзеге асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: өзiндiк құнды, шикiзат, материалдар мен қызмет көрсетулер сатып алу бағасын, iшкi рынокта өткiзу бағасын және экспорттық бағаларды, сатып алынған тауарлар бойынша ҚҚС-ты есепке жатқызуды қалыптастырудың негіздiлігіне, қайтаруға ұсынылған ҚҚС сомасының негiздiлiгiне бақылау; трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде бақылау; салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдердi төлеудiң уақтылығы мен толықтығына бақылау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.!бағдарламаны) іске!асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! асыру жөніндегі !мерзі.!
!коды! !атауы ! іс-шара !мі !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 707 Iрi салық Республикалық Жыл Қазақстан
төлеушiлердi мониторингке ішінде Республика.
салықтық жататын салық сының Қаржы
әкімшiлiктен. төлеушiлердiң министрлігі
дiруді тiзбесiне
қамтамасыз енгiзiлген iрi
ету салық төлеушiлердi
42 салықтық тексеру
жүргiзу үшiн
iссапар шығыстары.
Іссапарға
жiберiлетiндердiң
орташа жылдық саны
- 462 адам (13860
адам/күн)
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындауда күтiлетiн нәтижелер: бюджетке кiрiстер түсiмiнiң толықтығы мен уақтылығы, құжаттық тексерулердiң нәтижелерi бойынша қосымша қоса есептелген салықтар мен басқа да мiндеттi төлемдердiң бюджетке түсуi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
309-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
708 "Эйр Қазақстан" акцияларын мемлекеттің сатып алуы"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2 390 700 мың теңге (екi миллиард үш жүз тоқсан миллион жетi жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 21 шiлдедегi N 1095 қаулысымен мақұлданған Қазақстан Республикасында мемлекеттік мүлiктi басқару және жекешелендiру тұжырымдамасы, "Эйр Қазақстан" жабық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегі N 1004 қаулысы .

4. Цель бюджетной программы: осуществление контрольных функций за соблюдением налогового законодательства, предусматривающего поступление налогов и других обязательных платежей в бюджет.
5. Задачи бюджетной программы: контроль за обоснованностью затрат, формирования себестоимости, цен приобретения сырья, материалов и услуг, цен реализации на внутреннем рынке и экспортных цен отнесения в зачет НДС по приобретенным товарам, обоснованностью сумм НДС, предъявленных к возмещению; контроль при применении трансфертных цен; контроль за полнотой и своевременностью уплаты налогов и других обязательных платежей в бюджет.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
707 Обеспечение Командировочные расходы В те- Министер-
налогового для проведения налоговых чение ство
администри- проверок 42 крупных года финансов
рования налогоплательщиков в год, Республики
крупных включенных в перечень Казахстан
налогопла- налогоплательщиков, под-
тельщиков лежащих республиканскому
мониторингу.
Среднегодовое количество
командируемых - 462
человека (13860 человеко/
дней)
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: полнота и своевременность поступления доходов в бюджет, поступление в бюджет дополнительно доначисленных налогов и других обязательных платежей по результатам документальных проверок.
Приложение 309
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 708
"Приобретение государством акций ЗАО "Эйр
Казахстан"
1. Стоимость: 2 390 700 тысяч тенге (два миллиарда триста девяносто миллионов семьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая база бюджетной программы: Концепция управления государственным имуществом и приватизации в Республике Казахстан, одобренная постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2000 года N 1095, постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1004 "О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Эйр Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: әуе тасымалы саласында бiрыңғай мемлекеттiк экономикалық саясат жүргiзу ұлттық тасымалдаушы қызметiне мемлекеттік бақылауды қалпына келтiру және "Эйр Қазақстан" жүзеге асыратын ұшу қауіпсiздiгін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттерi: Қазақстан Республикасы экономикасының стратегиялық саласының кәсіпорны болып табылатын және қоғамдық және әлеуметтiк мәнi бар "Эйр Қазақстан" жабық акционерлік қоғамының мүлiктерiн сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.! асыру жөніндегі !асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! іс-шаралар !мерзі.!
!коды! !атауы ! !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 708 "Эйр Қазақстан" "Қазкоммерцбанк" 2003 Қазақстан
ЖАҚ акцияларын ААҚ-да "Эйр жылғы Республика.
мемлекеттің Қазақстан" ЖАҚ- қаңтар сының Қаржы
сатып алуы ның 150 000 (жүз министрлігі
елу мың) акциясын
мемлекет меншiгiне
сатып алу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы экономикасының стратегиялық саласында мемлекеттiк мүдделердi ұсынатын ұлттық тасымалдаушы қызметiне мемлекеттiк бақылауды қалпына келтiру, елдiң экономикалық қауіпсiздiгін және саяси тәуелсiздiгiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
310-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
709 "Эйр Астана" ЖАҚ-тың мемлекеттiк үлесiн ұлғайту"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 273 870 мың теңге (eкі жүз жетпiс үш миллион сегiз жүз жетпiс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 21 шiлдедегi N 1095 қаулысымен мақұлданған Қазақстан Республикасында мемлекеттік мүлiктi басқару және жекешелендiру тұжырымдамасы, Ресей Федерациясының Үкiметi мен Қазақстан Республикасының Үкiметi арасындағы әуе хабарламасы туралы 1994 жылғы 28 наурыздағы келiсiмi.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проведение единой государственной экономической политики в области авиаперевозок, восстановление государственного контроля над деятельностью национального перевозчика и обеспечение безопасности полетов, осуществляемых ЗАО "Эйр Казахстан".
5. Задачи республиканской бюджетной программы: приобретение в государственную собственность полного пакета акций ЗАО "Эйр Казахстан", являющегося предприятием стратегической отрасли экономики Республики Казахстан и имеющего общественное и социальное значение.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 708 Приобретение Приобретение в государ- В те- Министер-
государством ственную собственность чение ство
акций ЗАО 150 000 (ста пятидесяти 2003 финансов
"Эйр Казах- тысяч) штук акций ЗАО года Республики
стан" "Эйр Казахстан" у ОАО Казахстан
"Казкоммерцбанк"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения республиканской бюджетной программы: восстановление государственного контроля над деятельностью национального перевозчика, представляющего интересы государства в стратегической отрасли экономики Республики Казахстан, обеспечение экономической безопасности и политической независимости страны.
Приложение 310
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 709
"Увеличение государственной доли ЗАО "Эйр Астана"
1. Стоимость: 273 870 тысяч тенге (двести семьдесят три миллиона восемьсот семьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая база бюджетной программы: Концепция управления государственным имуществом и приватизации в Республике Казахстан, одобренная постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2000 года N 1095, Соглашение между Правительством Российской Федерации и Правительством Республики Казахстан о воздушном сообщении от 28 марта 1994 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: халықаралық әуе тасымалын жүзеге асыру және Ресейге әуе рейстерiн жөнелтудi жалғастыру үшiн әуе тасымалы саласында бiрыңғай мемлекеттiк саясат жүргiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: 60% дейiн жарғылық капиталда мемлекеттiк акциялар пакетiн көбейту және 40% дейiн "ВАЕ Systems" компаниясының үлесiн кемiту үшiн "ВАЕ Systems" компаниясына тиiстi "Эйр Астана" жабық акционерлiк қоғамының 10% акциясын мемлекет меншiгіне сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарламалар.!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!дың (кіші бағ.! асыру жөніндегі !асыру !орындаушылар
!лама!коды!дарламалардың)! іс-шаралар !мерзі.!
!коды! !атауы ! !мдері !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 709 "Эйр Астана" "ВАЕ Systems" 2003 Қазақстан
ЖАҚ-ның компаниясынан "Эйр жылғы Республика.
мемлекеттiк Астана" ЖАҚ-ның 10% қаңтар сының Қаржы
үлесін ұлғайту акциясын мемлекет министрлігі
меншiгiне сатып алу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Эйр Астана" ЖАҚ-ның акциялар пакетін мемлекеттің иеленуі үлесiн 10 %-ке ұлғайту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
310-1-қосымша
ЕСКЕРТУ. 310-1-қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 01 шілдедегі N 150 г қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
710 "Сәтбаев қаласының бюджетiн қалпына келтiру
жөнiндегi iс шараларды iске асыру" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 20 000 мың теңге (жиырма миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102 қаулысы , "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 қаулысы ; "Сәтбаев қ. бюджетiнiң дербестiгi туралы" 2003 жылғы 27 наурыздағы N 20-35/842 кеңестiң хаттамасы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: проведение единой государственной политики в области авиаперевозок, для осуществления международных авиаперевозок и продолжения авиарейсов в Россию.
5. Задачи республиканской бюджетной программы: приобретение в государственную собственность 10% акций ЗАО "Эйр Астана", принадлежащих компании "BAE Systems", для увеличения государственного пакета акций в уставном капитале до 60% и уменьшение доли компании "BAE Systems" до 40%.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 709 Увеличение Приобретение в государст- В те- Министер-
государст- венную собственность 10% чение ство
венной доли акций ЗАО "Эйр Астана" у 2003 финансов
ЗАО "Эйр компании "ВАЕ Systems" года Республики
Астана" Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения республиканской бюджетной программы: увеличение доли владения государством пакета акций ЗАО "Эйр Астана" на 10%.
Приложение 310-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 310-1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство финансов
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 710
"Реализация мероприятий по восстановлению бюджета
города Сатпаева" на 2003 год
1. Стоимость: 20 000 тысяч тенге (двадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102 "Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626 "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"; протокол совещания от 27 марта 2003 года N 20-35/842 "О самостоятельности бюджета г. Сатпаева".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Сәтбаев қаласы бойынша Салық комитетi мен қалалық қазынашылық бөлiмге табысты орындауға жүктелген функционалдық мiндеттерi үшiн тиiстi жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Сәтбаев қаласы бойынша Салық комитетi мен қалалық қазынашылық бөлiмiнiң материалдық техникалық базасын нығайту және дамыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.| Бағдарламаны іске | Іске | Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың | асыру жөніндегі |асыру |орындаушылар
| коды |дар. | (кіші | іс-шаралар | мер. |
| |лама.|бағдарла.| |зімдері
| |ның |малардың)| | |
| |коды | атауы | | |
-------------------------------------------------------------------
1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
-------------------------------------------------------------------
1 710 Сәтбаев Сәтбаев қаласы Жыл Қазақстан
қаласының бойынша Салық iшiнде Республика.
бюджетiн комитетi мен қалалық сының Қаржы
қалпына қазынашылық бөлiмiне министрлiгi
келтiру әкiмшiлiк ғимарат,
жөнiндегi материалдық-
iс-шара. техникалық жарақ.
ларды iске тандыру үшiн
асыру жабдықтар, ұстауға
ағымдағы жөндеу
сатып алу
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Сәтбаев қаласы бойынша Салық комитетi мен қалалық қазынашылық бөлiмге жүктелген функционалдық мiндеттердi орындау үшiн әкiмшiлiк ғимаратпен, материалдық-техникалық жарақтандыруда қажеттiлiктi қамтамасыз ету.

4. Цель бюджетной программы: создание надлежащих условий для успешного исполнения возложенных функциональных задач на Налоговый комитет и городской отдел казначейства города Сатпаева.
5. Задачи бюджетной программы: укрепление и развитие материально-технической базы Налогового комитета и городского отдела казначейства города Сатпаева.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 710 Реализация Приобретение оборудования В те- Минис-
мероприя- для материально-техничес- чение терство
тий по кого оснащения, капиталь- года финансов
восста- ный ремонт Налогового Респуб-
новлению комитета и городского лики
бюджета отдела казначейства Казах-
города города Сатпаева стан
Сатпаева
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: материально-техническое оснащение для выполнения возложенных функций на Налоговый комитет и городской отдел казначейства города Сатпаева.