"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 Қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Ескерту. Тақырыбы мен кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкiметiнiң 2004.03.04 N 269, мәтiнiндегi "(патент)", "(патенттердiң)", "(патенттер)" деген сөздер алынып тасталды - 2005.01.19 N 32 Қаулысымен.
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкiметiнiң 2008.06.26 N 610 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
1. Мыналар бекiтiлсiн:
1 қосымшаға сәйкес, лицензиялауға жататыны қызметтiң түрлерiне, лицензиялар беруге өкiлеттiк берiлген мемлекеттiк органдардың (лицензиялардың) тiзбесi;
2 және 3-қосымшаларға сәйкес лицензия мен лицензияға қосымшалар нысандарының үлгілерi.
4 қосымшаға сәйкес, санитарлық, экологиялық таукен техникалық қадағалау және мемэнергияқадағалау органдарының қорытындысын қажет ететiн қызметтiң лицензияланатын түрлерiнiң тiзбесi;
5 және 6 қосымшаларға сәйкес, лицензия алу үшiн берiлетiн өтiнiштердiң формалары.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкiметiнiң 2003.05.19 N 458, 2005.01.19 N 32 Қаулыларымен.
1-1. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі лицензиялау жүйесiн жетiлдiру саласындағы мемлекеттiк үйлестiрушi орган болып белгіленсiн.
Ескерту. 1-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкiметiнiң 2003.08.20 N 837 Қаулысымен.
2. Осы қаулының 1 қосымшасында аталған мемлекеттiк органдар "Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензия алымын төлеудiң тәртiбi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 16 тамыздағы N 1127 қаулысының 2-тармағында көзделген лицензияланатын қызметтiң нақты түрлерiн лицензиялау тәртiбi мен шарттарын әзiрлеген кезде:
қызметтiң лицензияланатын түрлерiне қойылатын бiлiктiлiк талаптарын;
қызметiң лицензияланатын түрлерiнiң құрамына кiретiн жұмыстар мен қызмет көрсетулер түрлерiнiң тiзбесiн;
лицензиялау бойынша өкiлдiктердi басқарудың тиiстi салалық аумақтық органдарына, соның iшiнде облыстар, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдарының құрамына кiретiн органдарына беру тәртiбiн;
iшкi рыноктағы қазақстандық өндiрушiлердiң мүдделерiн қорғау тәртiбiн айқындасын.

О реализации Закона Республики Казахстан "О лицензировании"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 04.03.2004 N 269.
Сноска. В тексте слова "(патента)", "(патентов)" исключены постановлением Правительства РК от 19.01.2005 N 32.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 26.06.2008 N 610 (порядок введения в действие см. п. 4).
1. Утвердить:
перечень государственных органов (лицензиаров), уполномоченных выдавать лицензии, на виды деятельности, подлежащие лицензированию, согласно приложению 1;
образцы форм лицензии и приложения к лицензии согласно приложениям 2 и 3;
перечень лицензируемых видов деятельности, по которым необходимо заключение органов санитарного, экологического, горно-технического надзора и госэнергонадзора, согласно приложению 4;
формы заявлений для получения лицензии согласно приложениям 5 и 6.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 19.05.2003 N 458; от 19.01.2005 N 32.
1-1. Государственным координирующим органом в области совершенствования системы лицензирования определить Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 20.08.2003 N 837.
2. Государственным органам, указанным в приложении 1 к настоящему постановлению, при разработке порядка и условий лицензирования конкретных видов лицензируемой деятельности, предусмотренных пунктом 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 августа 1995 г. N 1127 P951127_ "Об утверждении Положения о порядке уплаты лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности", определить:
квалификационные требования к лицензируемым видам деятельности;
перечень видов работ и услуг, входящих в состав лицензируемых видов деятельности;
порядок делегирования полномочий по лицензированию соответствующим отраслевым территориальным органам управления в том числе входящим в состав местных исполнительных органов областей городов Астаны и Алматы;
порядок защиты интересов казахстанских производителей на внутреннем рынке.

1. Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет органдарының қорытындысы қажет лицензияланатын қызмет түрлерiнiң
тiзбесi
Ескерту. Тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкiметiнiң 2005.08.19 N 855 Қаулысымен.
1. Қару-жарақ және оқ-дәрiлер, ақпаратты қорғайтын криптографиялық құралдар, арнаулы жедел-iздеу шараларын жүргiзу үшiн арнаулы техникалық құралдар, егер олар басқа салаларда пайдаланылса, әскери техника оларға арнап қосалқы бөлшектер, жинақтау элементтерi мен керек-жарақтар, сондай-ақ оларды өндiру үшiн арнайы материалдар мен құрал-саймандар әзiрлеу, өндiру, жөндеу және сату.
2. Олардың қолданылуымен жарылғыш және пиротехникалық заттар мен бұйымдар әзiрлеу, өндiру және сату.
3. Алынып тасталды - ҚР Үкiметiнiң 2004.08.27 N 901 Қаулысымен.
4. Ракеталық-ғарыштық техниканы құру, өндiру, пайдалану, жөндеу және модернизациялауды, оның жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету үшiн жер үстiндегi инфрақұрылымды пайдалануды қоса отырып, ғарыш кеңiстiгiн пайдалану бойынша қызметiнiң барлық түрлерi (полигон, командалық-өлшеу кешенi, стендалық база және басқалар).
5. Уранды және басқа бөлiнетiн материалдарды, сондай-ақ солардан жасалатын өнiмдердi өндiру, тасымалдау, қайта өңдеу және сату.
6. Арнайы қорғану құралдарын қолданусыз оларды пайдалануға рұқсат етiлетiн нормадан асатын мөлшерде радиоактивтi заттары бар өнiмдердi дайындау және сату.
7. Әскери уландырғыш заттарды және олардан қорғану құралдарын
өндiру және сату.
8. Босаған әскери-техникалық құралдарды жою (құрту, пайдаға асыру, көму) және қайта өңдеу.
9. Өзiн-өзi қорғаудың химиялық құралдарын өндiру.
10. Алынып тасталды - ҚР Үкiметiнiң 2005.08.19 N 855 Қаулысымен.
11. Радиоактивтi заттар мен изотоптарды пайдаланумен рентгендiк құралдар, аспаптар мен құрал-жабдықтар әзiрлеу, өндiру және сату.
12. Емдiк препараттар (малдың, өсiмдiк пен шөптiң емдiк
өнiмдерiн өсiру және сатудан басқа) дайындау және сату.
13. Құрылыс материалдарын өндiру.
14. Этил спиртi мен алкоголь өнiмiн өндiру, алкоголь өнiмiн (сырадан басқа) сақтау мен көтерме сату.
15. <*>
16. Радиожиiлiк спектрiн пайдалану.
17. Жолаушылар мен жүктердi темiржол, теңiз, өзен, әуе және автомобиль көлiктерiмен тасымалдау.
18. Алынып тасталды - ҚР Үкiметiнiң 2005.08.19 N 855 Қаулысымен.

1. Перечень лицензируемых видов деятельности, по
которым необходимо заключение органов
санитарно-эпидемиологической службы
Сноска. Раздел 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 17.07.2002 N 794; от 20.08.2003 N 833; от 02.10.2003 N 1015; от 08.01.2004 N 19; от 08.06.2004 N 635; от 19.08.2005 N 855.
1. Разработка, производство, ремонт и реализация вооружения и боеприпасов к нему, криптографических средств защиты информации, специальных технических средств для проведения специальных оперативно-розыскных мероприятий, военной техники, запасных частей, комплектующих элементов и приборов к ним, если они не используются в других отраслях, а также специальных материалов и оборудования для их производства.
2. Разработка, производство и реализация взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением.
3. (Пункт исключен - от 27 августа 2004 года N 901 ).
4. Все виды деятельности по использованию космического пространства, включая создание, производство, эксплуатацию, ремонт и модернизацию ракетно-космической техники, использование наземной инфраструктуры для обеспечения ее функционирования (полигон, командно-измерительный комплекс, стендовая база и др.).
5. Производство, транспортировка, переработка и реализация урана и других делящихся материалов, а также изделий из них.
6. Изготовление и реализация продукции, содержащей радиоактивные вещества в количествах, превышающих норму, допустимую для их использования без необходимости применения специальных средств защиты.
7. Производство и реализация боевых отравляющих веществ и средств защиты от них.
8. Ликвидация (уничтожение, утилизация, захоронение) и переработка высвобождаемых военно-технических средств.
9. Производство химических средств самообороны.
10. (Пункт исключен - постановлением Правительства РК от 19 августа 2005 года N 855 ).
11. Разработка, производство и реализация рентгеновского оборудования, приборов и оборудования с использованием радиоактивных веществ и изотопов.
12. Изготовление и реализация лечебных препаратов (кроме выращивания и продажи лечебных продуктов животных, растений и трав).
13. Производство строительных материалов.
14. Производство этилового спирта и алкогольной продукции, хранение и оптовая реализация алкогольной продукции (кроме пива).
15. (исключен - N 269 от 4.03.2004 г.)
16. Использование радиочастотного спектра.
17. Перевозка пассажиров и грузов железнодорожным, морским, речным, воздушным и автомобильным транспортом.
18. (Пункт исключен - постановлением Правительства РК от 19 августа 2005 года N 855 ).

19. Алынып тасталды - ҚР Үкiметiнiң 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
20. (алынып тасталды)
21. (алынып тасталды)
22. (алынып тасталды)
23. Астықты сақтау.
24. Медициналық және дәрігерлік қызметпен айналысу.
25. Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiткен тiзбе бойынша  уды өндіру, қайта өңдеу, тасымалдау, сатып алу, сақтау, сату, пайдалану және жою.
25-1. Кемелерге жолаушыларға және жүктерге қызмет көрсетуге байланысты теңiз және өзен порттарының қызметi.
25-2. Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), сату және қолдану жөнiндегi қызмет.
26. Алынып тасталды - 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу
тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
27. Шаруашылық қызметтің экологиялық қауіпті түрлері.
28. Темекi өнiмдерiн өндiру.
29. Қайталана су пайдаланушыға жерүсті су объектілерiнен су алу және беру бөлiгiндегi арнайы су пайдалану.
30. Азаматтық пиротехникалық заттарды және олар қолданылатын бұйымдарды әзiрлeу, өндiру, сату, экспонатқа қою.
31. Азаматтық авиация саласында қауіпті жүктердi тасымалдау.
32. Авиациялық-химиялық жұмыстарды жүзеге асыру.
33. Жауынгерлiк қол атыс қаруы мен оның патрондарын жасау, өндiру, жөндеу, сату, сатып алу, экспонатқа қою.
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкiметiнiң 1997.07.31 N 1196, 2000.02.22 N 273, 2000.03.02 N 344, 2001.04.19 N 522, 2001.06.07 N 767, 2001.10.28 N 1365, 2002.07.17 N 794, 2003.08.20 N 833, 2003.10.02 N 1015, 2004.01.08 N 19, 2004.03.04 N 269, 2004.06.08 N 635, 2004.08.11 N 842, 2004.08.13 N 860, 2005.06.22 N 613 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз), 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
2. Қоршаған ортаны қорғау саласындағы органдардың қорытындысы қажет лицензияланатын қызмет түрлерiнiң
тiзбесi
Ескерту. Тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкiметiнiң 2005.08.19 N 855 Қаулысымен.
1. Оларды қолданылуымен жарылғыш және пиротехникалық заттар мен өнiмдердi әзiрлеу, өндiру және сату.
2. Ракеталық-ғарыштық техниканы құру, өндiру, пайдалану, жөндеу және модернизациялауды, оның жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету үшiн жер үстiндегi инфрақұрылымды пайдалануды қоса отырып, ғарыш кеңiстiгiн пайдалану бойынша қызметiнiң барлық түрлерi (полигон, командалық-өлшеу кешенi, стендалық база және басқалар).
3. Уранды және басқа бөлiнетiн материалдарды, сондай-ақ солардан жасалатын өнiмдердi өндiру, тасымалдау, қайта өңдеу және сату.
4. Арнайы қорғану құралдарын қолданусыз оларды пайдалануға рұқсат етiлетiн нормадан асатын мөлшерде радиоактивтi заттары бар өнiмдердi дайындау және сату.

19. (Исключен - постановлением Правительства РК от 09.06.2008  N 552 (порядок введения в действие см. п.2 ).
20-22 (исключены - N 269 от 4.03.2004 г.)
23. Хранение зерна.
24. Занятие медицинской и врачебной деятельностью.
25. Производство, переработка, перевозка, приобретение, хранение, реализация, использование и уничтожение ядов, по перечню, утвержденному Правительством Республики Казахстан.
25-1. Деятельность морских и речных портов, связанная с обслуживанием судов, пассажиров и грузов.
25-2. Деятельность по производству (формуляции), реализации и применению пестицидов (ядохимикатов).
26. (Исключен - постановлением Правительства РК от 09.06.2008  N 552 (порядок введения в действие см. п.2 ).
27. Экологически опасные виды хозяйственной деятельности
28. Производство табачных изделий.
29. Специальное водопользование, в части забора и подачи воды из поверхностных водных объектов вторичному водопользователю.
30. Разработка, производство, торговля, экспонирование гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением.
31. Перевозка опасных грузов в сфере гражданской авиации.
32. Осуществление авиационно-химических работ.
33. Разработка, производство, ремонт, торговля, приобретение, экспонирование боевого ручного стрелкового оружия и патронов к нему.
2. Перечень лицензируемых видов деятельности, по
которым необходимо заключение органов в области
охраны окружающей среды
Сноска. Раздел 2 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 05.07.1999 N 924; от 01.03.2000 N 334; от 22.02.2000 N 273; от 28.10.2001 N 1365; от 17.07.2002 N 794; от 20.08.2003 N 833; от 02.10.2003 N 1015; от 08.06.2004 N 635; от 19.08.2005 N 855.
1. Разработка, производство и реализация взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением.
2. Все виды деятельности по использованию космического пространства, включая создание, производство, эксплуатацию ремонт и модернизацию ракетно-космической техники, использование наземной инфраструктуры для обеспечения ее функционирования (полигон, командно-измерительный комплекс, стендовая база и др.).
3. Производство, транспортировка, переработка и реализация урана и других делящихся материалов, а также изделий из них.
4. Изготовление и реализация продукции, содержащей радиоактивные вещества в количествах, превышающих норму, допустимую для их использования без необходимости применения специальных средств защиты.

5. Әскери уландырғыш заттарды және олардан қорғану құралдарын өндiру және сату.
6. Босаған әскери-техникалық құралдарды жою (құрту, пайдаға асыру, көму) және қайта өңдеу.
7. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
8. Алынып тасталды - ҚР Үкiметiнiң 2005.08.19 N 855 Қаулысымен.
9. (алынып тасталды)
10. Құрылыс материалдарын, өнiмдер мен конструкцияларды өндiру.
11. <*>
12. Жалпы республикалық магистральдық және халықаралық байланыс желiлерiн жобалау, салу және пайдалану.
13. Қару-жарақ және оған оқ-дәрiлер, ақпаратты қорғайтын
криптографиялық құралдар, арнаулы жедел-iздеу шараларын жүргiзу үшiн арнаулы техникалық құралдар, егер олар басқа салаларда пайдаланылса, әскери техника, оларға арнап қосалқы бөлшектерін, жинақтау элементтерi мен керек-жарақтар, сондай-ақ оларды өндiру үшiн арнайы материалдар мен құрал-саймандар әзiрлеу, өндiру, жөндеу және сату.
14. (алынып тасталды)
15. (алынып тасталды)
16. Өрттен-қорғау дабылы мен өртке қарсы автоматика құралдарын
жобалау, монтаждау, жөндеу және техникалық қызмет көрсету.
17. Алкоголь өнiмдерiн өндiру.
18. Түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау және өңдеу.
19. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
20. Астықты сақтау.
21. Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiткен тiзбе бойынша  уды өндіру, қайта өңдеу, тасымалдау, сатып алу, сақтау, сату, пайдалану және жою.
21-1. Кемелерге жолаушыларға және жүктерге қызмет көрсетуге байланысты теңiз және өзен порттарының қызметi.
21-2. Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), сату және қолдану жөнiндегi қызмет.
22. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
23. Темекi өнiмдерiн өндiру.
24. Арнайы су пайдалану, соның iшiнде:
ауыл шаруашылығы, өнеркәсiп, энергетика, балық шаруашылығы және көлiк мұқтаждары үшiн жерүсті су объектілерiнен тәулiгiне елу текше метрден астам көлемде су алу және пайдалану;
қайталама су пайдаланушыға жерүсті су объектілерiнен су алу және беру.
25. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен).
26. Азаматтық пиротехникалық заттарды және олар қолданылатын бұйымдарды әзiрлеу, өндiру, сату, экспонатқа қою.

5. Производство и реализация боевых отравляющих веществ и средств защиты от них.
6. Ликвидация (уничтожение, утилизация, захоронение) и переработка высвобождаемых военно-технических средств.
7. (Исключен - постановлением Правительства РК от 09.06.2008  N 552 (порядок введения в действие см. п.2 ).
8. (Пункт исключен - постановлением Правительства РК от 19 августа 2005 года N 855 ).
9. (исключен - N 269 от 4.03.2004 г.)
10. Производство строительных материалов, изделий и конструкций.
11. (исключен - N 269 от 4.03.2004 г.)
12. Проектирование, строительство и эксплуатация общереспубликанских магистральных и международных линий связи.
13. Разработка, производство, ремонт и реализация вооружения и боеприпасов к нему, криптографических средств защиты информации, специальных технических средств для проведения специальных оперативно-розыскных мероприятий, военной техники, запасных частей, комплектующих элементов и приборов к ним, если они не используются в других отраслях, а также специальных материалов и оборудования для их производства.
14. (исключен - N 269 от 4.03.2004 г.)
15. (Пункт исключен).
16. Проектирование, монтаж, наладка и техническое обслуживание средств охранно-пожарной сигнализации и противопожарной автоматики.
17. Производство алкогольной продукции.
18. Сбор (заготовка), хранение и переработка лома и отходов цветных и  черных металлов.
19. (Исключен - постановлением Правительства РК от 09.06.2008  N 552 (порядок введения в действие см. п.2 ).
20. Хранение зерна.
21. Производство, переработка, перевозка, приобретение, хранение, реализация, использование и уничтожение ядов, по перечню, утвержденному Правительством Республики Казахстан.
21-1. Деятельность морских и речных портов, связанная с обслуживанием судов, пассажиров и грузов.
21-2. Деятельность по производству (формуляции), реализации и применению пестицидов (ядохимикатов).
22. (Исключен - постановлением Правительства РК от 09.06.2008  N 552 (порядок введения в действие см. п.2 ).
23. Производство табачных изделий.
24. Специальное водопользование, в том числе:
забор и использование воды в объеме свыше пятидесяти кубических метров в сутки из поверхностных водных объектов для нужд сельского хозяйства, промышленности, энергетики, рыбоводства и транспорта;
забор и подача воды из поверхностных водных объектов вторичному водопользователю.
25. (Исключен - постановлением Правительства РК от 09.06.2008  N 552 (порядок введения в действие см. п.2 ).
26. Разработка, производство, торговля, экспонирование гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением.

27. Жауынгерлiк қол атыс қаруы мен оның патрондарын жасау, өндiру, жөндеу, сату, сатып алу, экспонатқа қою.
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.07.05 N 924, 2000.02.22 N 273, 2000.03.01 N 334, 2000.03.02 N 344, 522, 2001.10.28 N 1365, 2002.07.17 N 794, 2003.08.20 N 833, 2003.10.02 N 1015, 2004.03.04 N 269, 2004.06.08 N 635, 2004.08.11 N 842, 2005.06.22. N 613 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз), 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
3. Өнеркәсiп қауiпсiздiгi органдарының қорытындысы қажет, лицензияланатын қызмет түрлерiнiң
тiзбесi
Ескерту. Тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкiметiнiң 2005.08.19 N 855 қаулысымен.
1. Олардың қолданылуымен жарылғыш және пиротехникалық заттар
мен өнiмдер әзiрлеу, өндiру және сату.
2. (Алынып тасталды - 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу
тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен).
3. (Алынып тасталды - 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу
тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен).
4. (Алынып тасталды - 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу
тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен).
5. Жолаушылар лифтiлерiн монтаждау, жөндеу және қызмет көрсету.
6. (алынып тасталды)
7. (Алынып тасталды - 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу
тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен).
8. (алынып тасталды)
9. Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiткен тiзбе бойынша  уды өндіру, қайта өңдеу, тасымалдау, сатып алу, сақтау, сату, пайдалану және жою.
10. (Алынып тасталды - 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу
тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен).
11. Шаруашылық қызметтің экологиялық қауіпті түрлері (мұнай операциялары мен минералдық шикізатты қайта өңдеуді жүзеге асыру бөлігінде). <*>
12. Азаматтық пиротехникалық заттарды және олар қолданылатын бұйымдарды әзiрлеу, өндiру, сату, экспонатқа қою.
13. Жауынгерлiк қол атыс қаруы мен оның патрондарын жасау, өндiру, жөндеу, сату, сатып алу, экспонатқа қою.
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2000.03.01 N 334, 2000.03.02 N 344, 2001.10.28 N 1365, 2003.10.02 N 1015, 2004.01.08 N 19, 2004.03.04 N 269, 2004.06.08 N 635, 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
4. Мемлекеттiк энергетикалық қадағалау органдарының қорытындысы қажет лицензияланатын қызмет түрлерiнiң
тiзбесi
Ескерту. Тізбе алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.06.09 N 552 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1894 қаулысына
5-қосымша
___________________________________________________________________
(Лицензиялау органының толық атауы)
___________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы)
ӨТIНIШ
Қазақстан Республикасының аумағында немесе одан тысқары
жерлерде __________________________________________________________
(қызметтiң (iс-әрекеттiң) түрi көрсетiлсiн)
_______________ жүзеге асыруға лицензия беруiңiздi сұраймын
Ұйым туралы мәлiметтер:

27. Разработка, производство, ремонт, торговля, приобретение, экспонирование боевого ручного стрелкового оружия и патронов к нему.
3. Перечень лицензируемых видов деятельности, по которым
необходимо заключение органов промышленной безопасности
Сноска. Раздел 3 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 01.03.2000 N 334; от 28.10.2001 N 1365; от 02.10.2003 N 1015; от 08.01.2004 N 19; от 08.06.2004 N 635; от 19.08.2005 N 855.
1. Разработка, производство и реализация взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением.
2. (Исключен - постановлением Правительства РК от 09.06.2008  N 552 (порядок введения в действие см. п.2 ).
3. (Исключен - постановлением Правительства РК от 09.06.2008  N 552 (порядок введения в действие см. п.2 ).
4. (Исключен - постановлением Правительства РК от 09.06.2008  N 552 (порядок введения в действие см. п.2 ).
5. Монтаж, ремонт и обслуживание пассажирских лифтов.
6. (Пункт исключен).
7. (Исключен - постановлением Правительства РК от 09.06.2008  N 552 (порядок введения в действие см. п.2 ).
8. (исключен - N 269 от 4.03.2004 г.)
9. Производство, переработка, перевозка, приобретение, хранение, реализация, использование и уничтожение ядов, по перечню, утвержденному Правительством Республики Казахстан.
10. (Исключен - постановлением Правительства РК от 09.06.2008  N 552 (порядок введения в действие см. п.2 ).
11. Экологически опасные виды хозяйственной деятельности (в части осуществления нефтяных операций и переработки минерального сырья).
12. Разработка, производство, торговля, экспонирование гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением.
13. Разработка, производство, ремонт, торговля, приобретение, экспонирование боевого ручного стрелкового оружия и патронов к нему.
4. Перечень лицензируемых видов деятельности,
по которым необходимо заключение органов государственного
энергетического надзора
Сноска. Перечень исключен постановлением Правительства РК от 09.06.2008 N 552 (порядок введения в действие см. п. 2).
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 1995 г. N 1894
В______________________________________________________________
(полное наименование органа лицензирования)
от_____________________________________________________________
(полное наименование юридического лица)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать лицензию на осуществление_________________________
(указать вид
_______________________________________________________________
деятельности (действия)
на территории или за пределами территории
Республики Казахстан___________________________________________
Сведения об организации:

1. Меншiк нысаны __________________________________________________
2. Құрылған жылы __________________________________________________
3. Тiркелуi туралы куәлiк _________________________________________
___________________________________________________________________
(N, кiм және қашан берген)
4. Мекен-жайы _____________________________________________________
(индексi, қала, аудан, облыс, көшесi, үй, N
___________________________________________________________________
телефон, факс)
5. Есеп-шоты ______________________________________________________
(шот N, банктiң атауы және орналасқан жерi)
6. Филиалдары, өкiлдiктерi ________________________________________
(орналасқан жерi және реквизиттерi)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
7. Қоса берiлiп отырған құжаттар:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Басшы ______________              _________________________________
(қолы)                     (тегi, аты, әкесiнiң аты)
Мөрдiң орны
199__ жылғы _________________
Өтiнiш 199__ жылғы __________________ қарауға қабылданды
___________________________________________________________________
(лицензиялау органының жауапты адамының қолы, тегi, аты,
әкесiнiң аты)
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1894 қаулысына
6-қосымша
___________________________________________________________________
(Лицензиялау органының толық атауы)
___________________________________________________________________
(жеке тұлғаның толық аты-жөнi)
ӨТIНIШ
Қазақстан Республикасының аумағында немесе одан тысқары
жерлерде __________________________________________________________
(қызметтiң (iс-әрекеттiң) түрi көрсетiлсiн)
_______________ жүзеге асыруға лицензия беруiңiздi сұраймын
Жеке тұлға туралы мәлiметтер:
1. Туған жылы _____________________________________________________
2. Төлқұжат деректерi_______________________________________________
(сериясы, N, кiм және қашан берген)
3. Бiлiмi___________________________________________________________
(мамандығы болған жағдайда дипломның (өзге құжаттың)
____________________________________________________________________
N, оқу орынының атауы, бiтiрген жылы)
4. Шаруашылық жүргiзушi субъектiнi тiркегенi туралы куәлiк
(қажет болған жағдайда)_____________________________________________
___________________________________________________________________
(N, кiм және қашан берген)

1. Форма собственности_________________________________________
2. Год создания________________________________________________
3. Свидетельство о регистрации ________________________________
_______________________________________________________________
(N, кем и когда выдано)
4. Адрес_______________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, N дома,
_______________________________________________________________
телефон, факс)
5. Расчетный счет _____________________________________________
(N счета, наименование и местонахождение банка)
6. Филиалы, представительства _________________________________
(местонахождение и реквизиты)
7. Прилагаемые документы:
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
Руководитель __________________  ______________________________
(подпись)          (фамилия, имя, отчество)
Место печати
"___"______________199__ г.
Заявление принято к рассмотрению "____"____________199__г.
_______________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество ответственного лица органа
лицензирования)
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 1995 г. N 1894
В______________________________________________________________
(полное наименование органа лицензирования)
от_____________________________________________________________
(полностью фамилия, имя, отчество физического лица)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать лицензию на осуществление_________________________
(указать вид
_______________________________________________________________
деятельности (действия)
на территории или за пределами территории
Республики Казахстан___________________________________________
Сведения о физическом лице:
1. Год рождения _______________________________________________
2. Паспортные данные___________________________________________
(серия, N, кем и когда выдан)
3. Образование_________________________________________________
(при наличии специальности, N диплома (иного документа),
_______________________________________________________________
наименование учебного заведения, год окончания)
4. Свидетельство о регистрации хозяйствующего субъекта (в
случае необходимости)_______________________________________
(N, кем и когда выдано)

5. Мекен-жайы _____________________________________________________
6. Жұмыс орны _____________________________________________________
7. Есеп-шоты (егер бар болса)______________________________________
(шотының N, банктiң атауы және
___________________________________________________________________
орналасқан жерi)
8. Қоса берiлiп отырған құжаттар:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Қолы ______________              _________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты)
199__ жылғы _________________
Өтiнiш 199__ жылғы __________________ қарауға қабылданды
___________________________________________________________________
(лицензиялау органының жауапты адамының қолы, тегi, аты,
әкесiнiң аты)

5. Домашний адрес______________________________________________
6. Место работы _______________________________________________
7. Расчетный счет (если имеется)_______________________________
(N счета, наименование и
местонахождение банка)
8. Прилагаемые документы:
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
__________________           __________________________________
(подпись)                      (фамилия, имя, отчество)
"___"_____________199__г.
Заявление принято к рассмотрению "___"___________199__г.
_______________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество ответственного лица органа
лицензирования)