Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысы
"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығының 2-тармағын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 19 қыркүйектегі
N 1411 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің және
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. "Мемлекеттік мүлік бойынша аумақтық комитеттерінің қосымша штат саны және оларды ұстауға арналған шығыстары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 19 наурыздағы N 208 қаулысы.
2. "Республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 26 мамырдағы N 434 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасында мемлекет иелігінен алу мен жекешелендірудің 1993-1995 жылдарға (II кезең) арналған Ұлттық бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1135 Жарлығын іске асыру жөніндегіт шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 20 шілдедегі N 633 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 30, 353-құжат).
4. "Инвестициялық жекешелендіру қорлары мен олардың басқарушыларына лицензиялар беру жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы  21 шілдедегі N 636 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 31, 354-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 20 шілдедегі N 633 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің N 79 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 20 шілдедегі N 633 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 10 қаңтардағы N 47 қаулысы.
7. "Арнаулы купон аукциондарын ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 14 ақпандағы N 183 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
В целях реализации пункта 2 Указа Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829 "О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 сентября 2009 года № 1411
Перечень
утративших силу некоторых решений Кабинета Министров
Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 марта 1993 года № 208 "О дополнительной штатной численности и расходах на содержание территориальных комитетов по государственному имуществу".
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1993 года № 434 "О Республиканских целевых научно-технических программах".
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 года № 633 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года № 1135 "О Национальной программе разгосударствления и приватизации в Республике Казахстан на 1993-1995 годы (II этап)" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 30, ст. 353).
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1993 года № 636 "О создании Межведомственной комиссии по выдаче лицензий инвестиционным приватизационным фондам и их управляющим" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 31, ст. № 354).
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан № 79 "О внесении дополнения и изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 года № 633".
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 января 1994 года № 47 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 года № 633".
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 февраля 1994 года № 183 "О мерах по организации специализированных купонных аукционов".

8. "Пайдалы қазбалар кен орындарын (жер қойнауын), сондай-ақ техногенді кен орындарын пайдаланумен шұғылданатын мемлекеттік меншік объектілерін басқарудың ерекшеліктері туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 14 наурыздағы N 269 қаулысы.
9. "Инвестициялық жекешелендіру қорларының және осы қорлар басқарушыларының қызметін бақылау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 3 мамырдағы N 471 қаулысы.
10. "Инвестициялық жекешелендіру қорын қайта құру мен таратудың тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 21 ақпандағы N 180 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 7, 76-құжат).
11. "Қазақстан Республикасында мемлекет иелігінен алу мен жекешелендірудің 1993-1995 жылдарға (II кезең) арналған Ұлттық бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1135 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 12 мамырдағы N 659 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 17, 196-құжат).
12. "Жаппай жекешелендіруді аяқтау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 23 маусымдағы N 871 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 22, 255-құжат).
13. "Республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламаның негізгі міндеттері мен көрсеткіштерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 21 тамыздағы N 1142 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 20 шілдедегі N 633 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 26 қыркүйектегі N 1285 қаулысы.
15. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 21 шілдедегі N 636 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 26 қыркүйектегі N 1287 қаулысы.
16. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 23 маусымдағы N 871 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 4 қазандағы N 1302 қаулысы.
17. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 20 шілдедегі N 633 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 19 қазандағы N 1346 қаулысы.
18. "Мұнай-газ саласы кәсіпорындарын жекешелендіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 17 қарашадағы N 1565 қаулысы.
19. "Тиісті келісімдермен ресімделмеген кредиттік түсілімдерді өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 8 желтоқсандағы N 1689 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 37, 482-құжат).

8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 марта 1994 года № 269 "Об утверждении Положения об особенностях управления объектами государственной собственности, занятыми разработкой месторождений полезных ископаемых (недр), а также техногенных месторождений".
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 мая 1994 года № 471 "О контроле за деятельностью инвестиционных приватизационных фондов и управляющих фондами".
10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 февраля 1995 года № 180 "Об утверждении Положения о порядке реорганизации и ликвидации инвестиционного приватизационного фонда" (САПП Республики Казахстан 1995 г., № 7, ст. 76).
11. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 года № 659 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 г. № 1135 "О Национальной программе разгосударствления и приватизации в Республике Казахстан на 1993-1995 годы (2 этап)" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 17, ст. 196).
12. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 июня 1995 года № 871 "О завершении массовой приватизации" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 22, ст. 255).
13. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 августа 1995 года № 1142 "Об утверждении основных заданий и показателей республиканской целевой научно-технической программы".
14. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 сентября 1995 года № 1285 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. № 633".
15. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 сентября 1995 года № 1287 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1993 г. № 636".
16. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1995 года № 1302 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 июня 1995 г. № 871".
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 1995 года № 1346 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. № 633".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1995 года № 1565 "О приватизации предприятий нефтегазовой отрасли".
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 1995 года № 1689 "О погашении кредитовых поступлений, не оформленных соответствующими соглашениями" (САПП Республики Казахстан 1995 г., № 37, ст. 482).

20. "Өнім мен тауарлар сатуға және пайдалануға жарамсыз деп танылған жағдайда оларды жою немесе одан әрі қайта өңдеу тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1891 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 514-құжат).
21. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 12 мамырдағы N 659 қаулысына өзгерту енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 қаңтардағы N 20 қаулысы.
22. "1996 жылға арналған халықты жұмыспен қамту бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 12 сәуірдегі N 432 қаулысы.
23. "Қазақ акционерлік агроөнеркәсіп банкінің Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкіне берешектерін мемлекеттік ішкі қарыздарға жатқызу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 16 сәуірдегі N 445 қаулысы.
24. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгертулер мен толықтырулар енгізу және күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 сәуірдегі N 507 қаулысы.
25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгертулер, толықтырулар енгізу және күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 29 сәуірдегі N 520 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 18, 151-құжат).
26. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 20 шілдедегі N 633 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 14 мамырдағы N 602 қаулысы.
27. "Мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламаның негізгі міндеттері мен көрсеткіштері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 24 қазандағы N 1294 қаулысы.
28. "Қазақстан Республикасының Ұлттық академиялық аграрлық зерттеулер орталығының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 9 желтоқсандағы N 502 қаулысының 5-тармағы.
29. "Машина жасау" салааралық ғылыми-технологиялық орталығын және Машина жасауды болжау жөніндегі ғылыми-зерттеу орталығын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 қаңтардағы N 2  қаулысының 3-тармағы.
30. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 19 наурыздағы N 3419 Жарлығын жүзеге асыру жөніндегі шараларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 12 маусымдағы N 965 қаулысы.
31. "Ауыл шаруашылығы секторына арналған Азия Даму Банкінің бағдарламалық заемын жүзеге асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 14 тамыздағы N 1258 қаулысы.
32. "Қазақстан Республикасы спортшыларының 1998-2000 жылдардағы өтетін кезекті Олимпиадалық және Азиялық ойындарға дайындығының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 27 желтоқсандағы N 1847 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 57, 518-құжат).

20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1891 "Об утверждении Порядка по уничтожению или дальнейшей переработке продукции и товаров в случае признания их непригодными к реализации и употреблению" (САПП Республики Казахстан 1995 г., № 41, ст. 514).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 1996 года № 20 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. № 659".
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1996 года № 432 "О Программе занятости населения на 1996 год".
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1996 года № 445 "Об отнесении на государственный внутренний долг задолженности Казахского акционерного агропромышленного банка Национальному Банку Республики Казахстан".
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 1996 года № 507 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 года № 520 "О внесении изменения, дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 1996 г., № 18, ст. 151).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 1996 года № 602 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. № 633".
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 1996 года № 1294 "Об основных заданиях и показателях целевой научно-технической программы".
28. Пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 1996 года № 502 "О мерах по обеспечению деятельности Национального академического центра аграрных исследований Республики Казахстан".
29. Пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 января 1998 года № 2 "О создании Межотраслевого научно-технологического центра "Машиностроение" и Научно-исследовательского центра по прогнозированию машиностроения".
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1997 года № 965 "Об утверждении мероприятий по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 19 марта 1997 г. № 3419".
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 1997 года № 1258 "О некоторых вопросах реализации Программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора".
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1997 года № 1847 "О некоторых вопросах подготовки спортсменов Республики Казахстан к очередным Олимпийским и Азиатским играм 1998-2000 годов" (САПП Республики Казахстан 1997 г., № 57, ст. 518).

33. "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының орта білім беру жүйесін ақпараттандыру жөніндегі мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі шаралардың кеңейтілген жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 7 сәуірдегі N 291 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 10, 79-құжат).
34. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 27 сәуірдегі N 3928 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 шілдедегі N 651 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 22, 190-құжат).
35. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 15 шілдедегі N 1112 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 22 шілдедегі N 687 қаулысы.
36. "Құрылысы аяқталмаған тұрғын үйлерді пайдалануға беруді жеделдету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 28 қазандағы N 1098 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 38, 348-құжат).
37. "Қазақстан Республикасы тау-кен-металлургия кешенінің 1999-2003 жылдары тұрақты қызметі мен стратегиялық басымдықтарының дамуын ғылыми-техникалық қамтамасыз ету" республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламасының негізгі тапсырмалары мен көрсеткіштерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 8 қаңтардағы N 15 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 5-құжат).
38. "Фармацевтика және медицина өнеркәсібін дамыту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 қыркүйектегі N 1391 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 46, 429-құжат).
39. "Қазақстан Республикасының аумағындағы тұрғын үй ғимараттарындағы үй-жайларды қайта жаңарту (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) үшін рұқсат алу рәсімдерінен өтудің бірыңғай республикалық ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қазандағы N 1562 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 49, 470-құжат).
40. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 шілдедегі N 1112 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің  1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 1911 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 54, 540-құжат).
41. "Туристік қызметті лицензиялау мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 ақпандағы N 179 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 5-6, 71-құжат).
42. "Салық полициясы академиясы" мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 мамырдағы N 643 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 18, 228-құжат).

33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 1998 года № 291 "Об утверждении Развернутого плана мероприятий по реализации Государственной программы Президента Республики Казахстан информатизации системы среднего образования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 1998 г., № 10, ст. 79).
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1998 года № 651 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 г. № 3928" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 22, ст. 190).
35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1998 года № 687 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1997 года № 1112".
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 1998 года № 1098 "О дополнительных мерах по ускорению ввода в эксплуатацию не завершенных строительством жилых домов" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 38, ст. 348).
37. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 января 1999 года № 15 "Об утверждении основных заданий и показателей Республиканской целевой научно-технической программы "Научно-техническое обеспечение устойчивого функционирования и стратегических приоритетов развития горно-металлургического комплекса Республики Казахстан на 1999-2003 годы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 1, ст. 5).
38. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 1999 года № 1391 "О мерах по развитию фармацевтической и медицинской промышленности" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 46, ст. 429).
39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 1999 года № 1562 "Об единых республиканских правилах прохождения разрешительных процедур на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений в жилых зданиях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 49, ст. 470).
40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года № 1911 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1997 года № 1112" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 54, ст. 540).
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2000 года № 179 "Вопросы лицензирования туристской деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 5-6, ст. 71).
42. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2001 года № 643 "Некоторые вопросы государственного учреждения "Академия налоговой полиции" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 18, ст. 228).

43. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 және 1999 жылғы 10 мамырдағы N 556 қаулыларына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 1 наурыздағы N 334 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 11-12, 122-құжат).
44. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 наурыздағы N 344 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 13-14, 132-құжат).
45. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі N 565 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 19, 209-құжат).
46. "Түркістан қаласының 1500 жылдық мерейтойын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралардың жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 20 сәуірдегі N 612 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 20, 225-құжат).
47. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 маусымдағы N 934 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
48. "Ақпараттық-телекоммуникациялық жүйелер үшін радиоэлектрондық аспаптар мен құралдарды әзірлеу, жасау және дамыту" 2001-2005 жылдарға арналған республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1956 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 56, 629-құжат).
49. "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа қарсы күрестің 2001-2005 жылдарға арналған басым іс-шараларының жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 ақпандағы N 176 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 6, 57-құжат).
50. "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 сәуірдегі N 462 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 13, 163-құжат).
51. "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 11 сәуірдегі N 487 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 14, N 171-құжат).
52. "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 сәуірдегі N 534 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 14, N 186-құжат).

43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2000 года № 334 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 и от 10 мая 1999 года № 556" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 11-12, ст. 122).
44. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года № 344 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 13-14, ст. 132).
45. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года № 565 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 19, ст. 209).
46. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2000 года № 612 "Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению 1500-летнего юбилея города Туркестана" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 20, ст. 225).
47. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2000 года № 934 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
48. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года № 1956 "Об утверждении республиканской целевой научно-технической программы "Разработка, создание и развитие радиоэлектронных приборов и средств для информационно-телекоммуникационных систем" на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 56, ст. 629).
49. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года № 176 "Об утверждении Плана приоритетных мероприятий борьбы с наркоманией в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 6, ст. 57).
50. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года № 462 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 13, ст. 163).
51. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2001 года № 487 "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 14, ст. 171).
52. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года № 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 14, ст. 186).

53. "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2008 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 мамырдағы N 726 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 19, N 246-құжат).
54. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 13 маусымдағы N 817 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 22, 277-құжат).
55. "2001-2005 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасында биотехнологиялық өнім өндіруді ғылыми-техникалық қамтамасыз ету және ұйымдастыру" республикалық ғылыми-техникалық бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 маусымдағы N 871 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 24-25, N 298-құжат).
56. 2002-2006 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасының фармацевтика өнеркәсібін дамыту үшін бірегей фитопрепараттарды әзірлеу және өндіріске енгізу" республикалық ғылыми-техникалық бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 шілдедегі N 996 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 27, 345-құжат).
57. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 шілдедегі N 651 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 17 тамыздағы N 1075 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 29, 377-құжат).
58. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 тамыздағы N 1107 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 30, 394-құжат).
59. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 сәуірдегі N 534 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 қыркүйектегі N 1159 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 31, 410-құжат).
60. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 қыркүйектегі N 1180 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 31, 417-құжат).
61. "Қазақстан Республикасында республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылуын бақылау жүйесін дамытудың тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 қыркүйектегі N 1208 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 33, 426-құжат).
62. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және олардың күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 қазандағы N 1369 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 24-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 36-37, 478-құжат).

53. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2001 года № 726 "О Концепции развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 19, ст. 246).
54. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2001 года № 817 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 22, ст. 277).
55. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2001 года № 871 "Об утверждении Республиканской научно-технической программы "Научно-техническое обеспечение и организация производства биотехнологической продукции в Республике Казахстан" на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 24-25, ст. 298).
56. Пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2001 года № 996 "Об утверждении Республиканской научно-технической программы "Разработка и внедрение в производство оригинальных фитопрепаратов для развития фармацевтической промышленности Республики Казахстан" на 2002-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 27, ст. 345).
57. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2001 года № 1075 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1998 года № 651" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 29, ст. 377).
58. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2001 года № 1107 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года № 1641" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 30, ст. 394).
59. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2001 года № 1159 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года № 534" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 31, ст. 410).
60. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года № 1180 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года № 1641" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 31, ст. 417).
61. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года № 1208 "О Концепции развития системы контроля за исполнением республиканского и местных бюджетов в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 33, ст. 426).
62. Пункт 24 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2001 года № 1369 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 36-37, ст. 478).

63. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1680 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 48, 569-құжат).
64. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 қарашадағы N 1392 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 39, 492-құжат).
65. "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 36 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 2-3, N 12-құжат).
66. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 наурыздағы N 372 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 9, 88-құжат).
67. "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің "Лениногор қаласындағы спорттағы дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернат" мемлекеттік мекемесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 маусымдағы N 673 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 19, 203-құжат).
68. Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрестің 2002-2003 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 8 шілдедегі N 736 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 21, N 229-құжат).
69. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 13 шілдедегі N 771 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 22, N 235-құжат).
70. "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттік аграрлық азық-түлік бағдарламасын іске асыру жөніндегі Іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 2 тамыздағы N 864 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 26, N 278-құжат).
71. "Астана қаласындағы ескі және жекелеген жеке тұрғын үйлерді қарқынды бұзудың 2003-2005 жылдар кезеңіне арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 1039 қаулысы.
72. "Ауыл жылын өткізу жөніндегі ұйымдастыру-насихаттау іс-шараларының 2003 жылға арналған жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 13 желтоқсандағы N 1308 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 45, 446-құжат).

63. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года № 1680 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года № 1641" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 48, ст. 569).
64. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2001 года № 1392 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года № 1641" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 39, ст. 492).
65. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года № 36 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 2-3, ст. 12).
66. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2002 года № 372 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года № 1641" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 9, ст. 88).
67. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2002 года № 673 "О создании государственного учреждения "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей в городе Лениногорске" Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 19, ст. 203).
68. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года № 736 "О Программе борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2002-2003 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 21, ст. 229).
69. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2002 года № 771 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года № 1641" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 22, ст. 235).
70. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2002 года № 864 "О Плане мероприятий по реализации Государственной агропродовольственной программы Республики Казахстан на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 26, ст. 278).
71. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 1039 "О Программе интенсивного сноса ветхого и отдельного индивидуального жилья в городе Астане на период 2003-2005 годов".
72. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2002 года № 1308 "Об утверждении Плана организационно-пропагандистских мероприятий по проведению Года аула на 2003 год" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 45, ст. 446).

73. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 11 сәуірдегі N 487 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2003 жылғы 15 қаңтардағы N 17 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 1, 8-құжат).
74. "Инновациялық өндірістерді ғылыми-техникалық қамтамасыз етудің 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 наурыздағы N 263 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 12, 132-құжат).
75. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 26 мамырдағы N 434 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 наурыздағы N 288 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 13, 140-құжат).
76. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 маусымдағы N 871 және 2001 жылғы 24 шілдедегі N 996 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 1 сәуірдегі N 315 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 15, 150-құжат).
77. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 сәуірдегі N 351 қаулысы.
78. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 2 тамыздағы N 864 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 392 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 18, N 183-құжат).
79. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 11 сәуірдегі N 487 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 мамырдағы N 461 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 20, 207-құжат).
80. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 ақпандағы N 132 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 5, 75-құжат).
81. "Қазақстан Республикасының биологиялық қауіпсіздігі үшін өсімдіктер мен жануарлардың аса қауіпті инфекциялары қоздырғыштарының мониторингін және генетикалық картасын жасауды ғылыми-техникалық қамтамасыз ету" 2004-2006 жылдарға арналған ғылыми-техникалық бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 ақпандағы N 135 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 5, 76-құжат).
82. "2004-2006 жылдарға арналған "Мәдени мұра" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 ақпандағы N 171 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 8, 98-құжат).

73. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2003 года № 17 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2001 года № 487" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 1, ст. 8).
74. Пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2003 года № 263 "Об утверждении Программы научно-технического обеспечения инновационных производств на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 12, ст. 132).
75. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года № 288 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1993 года № 434 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 13, ст. 140).
76. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года № 315 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2001 года № 871 и от 24 июля 2001 года № 996" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 15, ст. 150).
77. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2003 года № 351 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года № 1379".
78. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года № 392 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2002 года № 864" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 18, ст. 183).
79. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2003 года № 461 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2001 года № 487" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 20, ст. 207).
80. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года № 132 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 5, ст. 75).
81. Пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2004 года № 135 "Об утверждении Научно-технической программы "Научно-техническое обеспечение мониторинга и генетического картирования возбудителей особо опасных инфекций растений и животных для биобезопасности Республики Казахстан" на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 5, ст. 76).
82. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года № 171 "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Культурное наследие" на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 8, ст. 98).

83. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 наурыздағы N 272 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3 және 4-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 11, 146-құжат).
84. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 364 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4 және 7-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 15, 192-құжат).
85. "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрестің 2004-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 сәуірдегі N 411 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 17, 213-құжат).
86. "Агроөнеркәсіп кешенін және ауылдық аумақтарды дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты насихаттау жөніндегі 2004 жылға арналған іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 сәуірдегі N 496 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 19, 251-құжат).
87. "Арал өңірінің проблемаларын кешенді шешу жөніндегі 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 мамырдағы N 520 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 21, 270-құжат).
88. "Инфекцияға қарсы жаңа препараттар жасаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 маусымдағы N 703 қаулысының 8-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 26, 334-құжат).
89. "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 маусымдағы N 715 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 26, 339-құжат).
90. "Облыстардың, Астана және Алматы қалалары жергілікті атқарушы органдарының Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде салынған тұрғын үйді Қазақстан Республикасының азаматтарына сату ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі N 923 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 33, 443-құжат).
91. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 сәуірдегі N 411 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 932 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 33, 447-құжат).

83. Пункты 3 и 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2004 года № 272 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 11, ст. 146).
84. Пункты 4 и 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2004 года № 364 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 15, ст. 192).
85. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года № 411 "О Программе борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2004-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 17, ст. 213).
86. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2004 года № 496 "О Плане мероприятий на 2004 год по пропаганде государственной политики в области развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 19, ст. 251).
87. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года № 520 "Об утверждении Программы по комплексному решению проблем Приаралья на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 21, ст. 270).
88. Подпункта 1) пункта 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2004 года № 703 "Некоторые вопросы разработки новых противоинфекционных препаратов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 26, ст. 334).
89. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2004 года № 715 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 26, ст. 339).
90. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года № 923 "Об утверждении Правил реализации местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы гражданам Республики Казахстан жилья, построенного в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 33, ст. 443).
91. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года № 932 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года № 411" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 33, ст. 447).

92. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 қыркүйектегі N 936 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 33, 448-құжат).
93. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 маусымдағы N 715 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қазандағы N 1082 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 26, 339-құжат).
94. "Қазақстан Республикасында "электрондық үкімет" қалыптастырудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1286 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 48, 617-құжат).
95. "Қазақстан Республикасында мемлекеттік құқықтық статистиканы және арнайы есепке алуды дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1374 қаулысы.
96. "Қазақстан Республикасында экономика саласындағы құқық бұзушылықтарға қарсы күрестің 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1401 қаулысы.
97. "Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді ұтымды пайдалану жөніндегі 2005-2008 жылдарға арналған бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 қаңтардағы N 3 қаулысы.
98. "Ауыл шаруашылығы өндірісіне техникалық қызмет көрсету жөніндегі инфрақұрылымды ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 ақпандағы N 134 қаулысы.
99. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 ақпандағы N 171 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 наурыздағы N 265 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 13, 145-құжат).
100. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 26 мамырдағы N 434 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 ақпандағы N 147 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 сәуірдегі N 307 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 14, 166-құжат).
101. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 918 қаулысына толықтыру енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі N 333 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 15, 184-құжат).

92. Пункт 3 Постановления Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2004 года № 936 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 33, ст. 448).
93. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2004 года № 1082 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2004 года № 715" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 26, ст. 339).
94. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года № 1286 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы формирования "электронного правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 48, ст. 617).
95. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1374 "Об утверждении Программы развития государственной правовой статистики и специальных учетов в Республике Казахстан на 2005-2007 годы".
96. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года № 1401 "О Программе борьбы с правонарушениями в сфере экономики в Республике Казахстан на 2005-2007 годы".
97. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 2005 года № 3 "О Программе по рациональному использованию земель сельскохозяйственного назначения на 2005-2008 годы".
98. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2005 года № 134 "О некоторых вопросах организации инфраструктуры по техническому обслуживанию сельскохозяйственного производства".
99. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2005 года № 265 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года № 171" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 13, ст. 145).
100. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2005 года № 307 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1993 года № 434 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2004 года № 147" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 166).
101. Пункт 1 Постановления Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2005 года № 333 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года № 918 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 15, ст. 184).

102. "2005-2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметін дамыту" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 352 қаулысы.
103. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006-2008 жылдарға арналған орта мерзімді фискалдық саясаты туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы N 523 қаулысы.
104. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі N 923 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 маусымдағы N 649 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 27, 334-құжат).
105. "Жастар саясатының 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 шілдедегі N 734 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 29, 375-құжат).
106. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі N 923 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 шілдедегі N 792 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 422-құжат).
107. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы N 523 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 тамыздағы N 883 қаулысы.
108. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 352 және 2005 жылғы 3 маусымдағы N 558 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 қазандағы N 989 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
109. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 мамырдағы N 520 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 қазандағы N 1003 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 37, 515-құжат).
110. "Шетелде тұратын отандастарды қолдаудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 24 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 4, 25-құжат).
111. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 363-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 ақпандағы N 95  қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 363-ө өкіміне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы.

102. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года № 352 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы "Развитие космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы".
103. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года № 523 "О Среднесрочной фискальной политике Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы".
104. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2005 года № 649 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года № 923" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 27, ст. 334).
105. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2005 года № 734 "О Программе молодежной политики на 2005-2007 годы (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 29, ст. 375).
106. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2005 года № 792 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года № 923" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 31, ст. 422).
107. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года № 883 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года № 523".
108. Подпункта 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2005 года № 989 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года № 352 и от 3 июня 2005 года № 558".
109. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2005 года № 1003 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года № 520" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 37, ст. 515).
110. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года № 24 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы поддержки соотечественников, проживающих за рубежом, на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 4, ст. 25).
111. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года № 363-р, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года № 95 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года № 363-р".

112. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 ақпандағы N 171 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 217 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 11, 105-құжат).
113. "2006 - 2008 жылдарға арналған әр түрлі мақсаттағы перспективалық жаңа материалдарды әзірлеу" ғылыми-техникалық бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 сәуірдегі N 274 қаулысы.
114. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі N 923 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 маусымдағы N 534 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 22, 221-құжат).
115. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 маусымдағы N 576 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 23, 234-құжат).
116. "Қазақстан Республикасында адам құқықтары саласындағы білім беру жөніндегі 2006-2007 жылдарға арналған ұлттық іс-қимыл жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 629 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 24, 252-құжат).
117. "Қазақстан Республикасының азаматтарына патриоттық тәрбие берудің 2006-2008 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 желтоқсандағы N 1187 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 46, 498-құжат).
118. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 ақпандағы N 96 және 2006 жылғы 30 маусымдағы N 620 қаулыларына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 қаңтардағы N 44 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 1, 16-құжат).
119. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 363-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 16 ақпандағы N 117 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 363-ө өкіміне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 4, 55-құжат).
120. "Азаматтарға патриоттық тәрбие беру жөніндегі республикалық кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 наурыздағы N 174 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 8, 84-құжат).

112. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2006 года № 217 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года № 171" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 11, ст. 105).
113. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2006 года № 274 "Об утверждении научно-технической программы "Разработка перспективных новых материалов различного назначения" на 2006-2008 годы".
114. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2006 года № 534 "О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года № 923" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 22, ст. 221).
115. Подпункта 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2006 года № 576 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 23, ст. 234).
116. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года № 629 "Об утверждении Национального плана действий по образованию в области прав человека в Республике Казахстан на 2006-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 24, ст. 252).
117. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2006 года № 1187 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы патриотического воспитания граждан Республики Казахстан на 2006-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 46, ст. 498).
118. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2007 года № 44 "О внесении дополнения и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года № 96 и от 30 июня 2006 года № 620" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 16).
119. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года № 363-р, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2007 года № 117 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года № 363-р" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 4, ст. 55).
120. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2007 года № 174 "О Республиканском совете по патриотическому воспитанию граждан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 8, ст. 84).

121. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1374 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 сәуірдегі N 339 қаулысы.
122. "2007-2009 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасында фармацевтикалық кластерді дамытуға арналған бірегей, экспортқа бағдарланған фитопрепараттарды әзірлеу және оның өндірісін ұйымдастыру" ғылыми-техникалық бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 мамырдағы N 417 қаулысы.
123. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 89 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 4, 47-құжат).
124. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1455 және 2005 жылғы 5 қаңтардағы N 3 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы N 117 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
125. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1374 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 ақпандағы N 134 қаулысы.
126. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 352 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 144 қаулысы.

121. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2007 года № 339 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1374".
122. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2007 года № 417 "Об утверждении Научно-технической программы "Разработка и организация производства оригинальных экспортоориентированных фитопрепаратов для развития фармацевтического кластера в Республике Казахстан" на 2007-2009 годы".
123. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года № 89 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 4, ст. 47).
124. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 117 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1455 и 5 января 2005 года № 3".
125. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2008 года № 134 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1374".
126. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 144 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года № 352".