О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2005 года N 781
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 июля 2005 года N№781
Перечень утративших силу некоторых решений Кабинета
Министров Казахской ССР, Кабинета Министров
Республики Казахстан и Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 29 марта 1991 года N 202 "О схеме управления Государственного Комитета Казахской ССР по экологии и природопользованию".
2. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 30 августа 1991 года N 504 "О порядке компенсации лицам рядового и начальствующего состава милиции за службу сверх установленного законодательством рабочего времени, а также в дни еженедельного отдыха и праздничные дни" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 20, ст. 145).
3. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 25 октября 1991 года N 637 "Об утверждении Положения о Государственной экологической экспертизе в Казахской ССР" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 24, ст. 177).
4. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 5 ноября 1991 года N 670 "Об организации на территории республики розничной торговли и оказания услуг за иностранную валюту".
5. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 28 ноября 1991 года N 743 "О порядке оплаты услуг по оформлению выездных документов для работников, командируемых за границу".
6. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 28 ноября 1991 года N 749 "Вопросы Постоянного представительства Казахской ССР в РСФСР".
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 декабря 1991 года N 801 "Об обращении на территории Республики Казахстан чековых книжек коммерческих банков" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 27, ст. 190).
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 января 1992 года N 57 "О введении в обращение на территории Республики Казахстан расчетных чеков коммерческих банков" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 3, ст. 45).

Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 27 шілдедегі
N 781 қаулысына
қосымша
Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
күші жойылған кейбiр шешімдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақ КСР экология және табиғатты пайдалану бойынша Мемлекеттiк комитетiнiң басқару схемасы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 29 наурыздағы N 202 қаулысы.
2. "Милиция құрамының қатардағы және басқарушы адамдарына заңнамамен белгiленген жұмыс уақытынан тыс, сондай-ақ апта сайынғы демалыс күндерi мен мереке күндерiндегi қызметтерi үшiн өтемақы төлеу тәртiбi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 30 тамыздағы N 504 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 20, 145-құжат).
3. "Қазақ КСР-де Мемлекеттік экологиялық сараптау туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 25 қазандағы N 637 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 24, 177-құжат).
4. "Республика аумағында бөлшектiк сауданы және шетел валютасында қызмет көрсетудi ұйымдастыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 5 қарашадағы N 670 қаулысы.
5. "Шет елге командировкаға жiберiлетiн қызметкерлерге сапарға шығу құжаттарын ресiмдеу жөнiндегi қызметке ақы төлеу тәртiбi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 28 қарашадағы N 743 қаулысы.
6. "Қазақ КСР-iнiң РКФСР-дағы Тұрақты өкiлдiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 28 қарашадағы
N 749 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы аумағында коммерциялық банктердiң чек кiтапшаларының айналымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 26 желтоқсандағы N 801 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 27, 190-құжат).
8. "Қазақстан Республикасының аумағында коммерциялық банктердiң есептiк чектерiн айналымға енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 22 қаңтардағы N 57 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 3, 45-құжат).

9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 января 1992 года N 61 "О Регламенте подготовки нормативных документов в Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 3, ст. 47).
10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 февраля 1992 года N 151 "Вопросы специальных учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 6, ст. 106).
11. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1992 года N 321 "О заслугах и льготах граждан, награжденных государственными наградами СССР" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 15, ст. 246).
12. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 апреля 1992 года N 329 "Вопросы размещения иностранных посольств, представительств и консульств в городе Алма-Ате" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 15, ст. 248).
13. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1992 года N 462 "О продовольственном обеспечении лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел, военнослужащих внутренних войск, Комитета государственной безопасности, других категорий военнослужащих Республики Казахстан".
14. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1992 года N 599 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 28 ноября 1991 г. N 749 "Вопросы Постоянного представительства Казахской ССР в РСФСР" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 28, ст. 426).
15. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 августа 1992 года N 658 "О совершенствовании и координации взрывного дела в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 31, ст. 483).
16. Пункты 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 сентября 1992 года N 744 "Вопросы Посольства Республики Казахстан в Соединенных Штатах Америки".
17. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 сентября 1992 года N 756 "Вопросы Посольства Республики Казахстан в Китайской Народной Республике".
18. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 сентября 1992 года N 812 "Об организации и деятельности Департамента по работе с дипломатическими представительствами в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 37, ст. 568).

9. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнде нормативтiк құжаттарды дайындау регламентi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 23 қаңтардағы N 61 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 3, 47-құжат).
10. "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi арнайы оқу орындарының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 24 ақпандағы N 151 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 6, 106-құжат).
11. "КСРО мемлекеттiк наградаларымен наградталған азаматтардың сiңiрген еңбегi мен жеңілдiктерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 13 сәуiрдегi N 321 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 15, 246-құжат).
12. "Шетел елшілiктерiн, өкiлдiктерiн және консулдiктерiн Алматы қаласында орналастырудың мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 14 сәуiрдегi N 329 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 15, 248-құжат).
13. "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамы, iшкi әскерлердiң, Мемлекеттiк қауiпсiздiк комитетiнiң әскери қызметшілерiн, әскери қызметшілерiнiң басқа санаттарын азық-түлiкпен қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 26 мамырдағы N 462 қаулысы.
14. "Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 28 қарашадағы N 749 "РКФСР-дағы Қазақ ССР Тұрақты өкiлдiгiнiң мәселелерi" туралы қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 14 шiлдедегi N 599 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 28, 426-құжат).
15. "Қазақстан Республикасында жарылыс iсiн жетiлдiру және үйлестiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 5 тамыздағы N 658  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 31, 483-құжат).
16. "Қазақстан Республикасының Америка Құрама Штаттарындағы Елшiлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 4 қыркүйектегi N 744  қаулысының  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-тармақтары.
17. "Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы Елшiлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 15 қыркүйектегі N 756  қаулысы .
18. "Қазақстан Республикасындағы дипломатиялық өкiлдiктермен жұмыс жөнiндегi Департаменттi құру және оның қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 29 қыркүйектегi N 812  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 37, 568-құжат).

19. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 октября 1992 года N 878 "О мерах по правовому регулированию вопросов, связанных с газовым оружием".
20. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 декабря 1992 года N 1055 "О мерах по реализации постановления Верховного Совета Республики Казахстан "О введении в действие Закона Республики Казахстан "Об иммиграции" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 48, ст. 715).
21. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 января 1993 года N 8 "Об утверждении Временного положения о составлении и применении графиков ограничения потребления и отключения электрической энергии" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 1, ст. 14).
22. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 января 1993 года N 78 "Об укреплении органов внутренних дел".
23. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 февраля 1993 года N 89 "Отдельные вопросы Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу".
24. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 февраля 1993 года N 111 "Об утверждении Положения о порядке предъявления и рассмотрения претензий предприятиями, организациями и учреждениями и урегулирования разногласий по хозяйственным договорам" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 3, ст. 41).
25. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1993 года N 378 "О Республиканском фонде по гидрометеорологии и загрязнению природной среды" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 16, ст. 196).
26. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 мая 1993 года N 422 "О неотложных мерах по улучшению лекарственного обеспечения медицинских учреждений и населения республики" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 18, ст. 219).
27. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года N 449 "О дополнительных мерах по формированию Республиканского валютного фонда" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N№20, ст. 256).
28. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июня 1993 года N 548 "О неотложных мерах по упорядочению экологического районирования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 25, ст. 305).
29. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июля 1993 года N 599 "О Временных правилах пропуска через государственную границу Республики Казахстан дипломатической почты иностранных государств и личных вещей дипломатических курьеров" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 27, ст. 338).

19. "Газ қаруына қатысты мәселелердi құқықтық реттеу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 16 қазандағы N 878  қаулысы .
20. "Көшiп келу туралы" Қазақстан Республикасының заңын күшiне енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы жоғарғы кеңесiнiң қаулысын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1055  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 48, 715-құжат).
21. "Электр энергиясын тұтынуға шек қою және ажырату графиктерiн жасау мен қолдану туралы уақытша ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 5 қаңтардағы N 8  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 1, 14-құжат).
22. "Iшкi iстер органдарын нығайту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 29 қаңтардағы N 78  қаулысы .
23. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi Мемлекеттiк комитетінiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 5 ақпандағы N 89  қаулысы .
24. "Шаруашылық шарттар жөнiндегi наразылықтарды табыс етудiң және оларды кәсiпорындардың, ұйымдар мен мекемелердiң қарауының, келiспеушiлiктердi реттеудiң тәртiбi туралы" ереженi бекiту туралы" 1993 жылғы 15 ақпандағы N 111  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 3, 41-құжат).
25. "Гидрометеорология және табиғи ортаның ластануы жөнiндегi республикалық қор туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 мамырдағы N 378  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 16, 196-құжат).
26. "Республиканың медициналық мекемелерi мен халқын дәрi-дәрмекпен қамтамасыз етудi жақсарту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 21 мамырдағы N 422  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 18, 219-құжат).
27. "Республикалық валюта қорын құру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 3 маусымдағы N 449 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 20, 256-құжат).
28. "Қазақстан Республикасының экологиялық аудандарға бөлiнуiн реттеу жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 29 маусымдағы N 548  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 25, 305-құжат).
29. "Шет мемлекеттердiң дипломатиялық почтасын және дипломатиялық курьерлердiң жеке заттарын Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы арқылы өткiзудiң уақытша ережелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 13 шiлдедегі N 599  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 27, 338-құжат).

30. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 июля 1993 года N 622 "О повышении денежного содержания (заработной платы) личного состава органов внутренних дел Республики Казахстан".
31. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 года N 624 "Об установлении персональной надбавки к должностному окладу Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Турецкой Республике".
32. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1993 года N 634 "О представительской экипировке дипломатических работников Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
33. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1993 года N 664 "О порядке транспортного, жилищно-бытового, медицинского и иного обслуживания Чрезвычайных и Полномочных Послов Республики Казахстан".
34. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 сентября 1993 года N 867 "О схеме должностных окладов работников учреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан за границей".
35. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 сентября 1993 года N 881 "Об образовании совета по машиностроению для агропромышленного комплекса при Кабинете Министров Республики Казахстан".
36. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 сентября 1993 года N 883 "О временных дополнительных мерах по защите экономических интересов Республики Казахстан".
37. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 сентября 1993 года N 894 "О штатной численности Комитета государственного финансового контроля при Кабинете Министров Республики Казахстан".
38. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 сентября 1993 года N 955 "Об установлении должностных окладов генеральных директоров и научных руководителей национальных научных центров Республики Казахстан".
39. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 октября 1993 года N 1017 "О выделении Министерству внутренних дел Республики Казахстан дополнительной численности и средств на ее содержание".
40. Пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 октября 1993 года N 1048 "О внесении изменений в постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 июля 1992 г. N 566 и от 4 сентября 1992 г. N 744".
41. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 октября 1993 года N 1050 "О временных дополнительных мерах в связи с введением на территории Республики Туркменистан национальной валюты".

30. "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары жеке құрамының ақшалай табысын (айлық ақысын) арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 шiлдедегi N 622  қаулысы .
31. "Түрiк Республикасындағы Қазақстан Республикасының Төтенше және Өкiлетті Елшiсiнiң лауазымдық жалақысына дербес үстеме белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 624  қаулысы .
32. "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң дипломатиялық қызметкерлерiн өкiлдiк киiм-кешекпен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 21 шiлдедегi N 634  қаулысы .
33. "Қазақстан Республикасының Төтенше және Өкiлеттi Елшiлерiне көлiк, тұрғын үй-тұрмыстық, медициналық және басқа қызмет көрсету тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 3 тамыздағы N 664  қаулысы .
34. "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шет елдегi мекемелерi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысының схемасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 10 қыркүйектегi N 867  қаулысы .
35. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанынан агроөнеркәсiп кешенi үшiн машина жасау жөнiндегi Кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 15 қыркүйектегi N 881  қаулысы .
36. "Қазақстан Республикасының экономикалық мүдделерiн қорғау жөнiндегi уақытша қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 15 қыркүйектегі N 883 қаулысы.
37. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетiнiң штат саны туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 16 қыркүйектегі
N 894  қаулысы .
38. "Қазақстан Республикасының ұлттық ғылым орталықтары бас директорлары мен ғылыми жетекшілерiнiң лауазымдық жалақысын белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 29 қыркүйектегi N 955  қаулысы .
39. "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне қосымша қызметкерлер және оларды ұстауға қаржы бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 қазандағы N 1017  қаулысы .
40. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi N 566 және 1992 жылғы 4 қыркүйектегi N 744 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 22 қазандағы N 1048 қаулысының 2-тармағы.
41. "Түркменстан Республикасының аумағында ұлттық валютаның енгiзiлуiне байланысты уақытша қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1993 жылғы 22 қазандағы N 1050  қаулысы .

42. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 октября 1993 года N 1052 "Об утверждении перечня категорий лиц, при выезде которых в заграничные командировки запросы в органы национальной безопасности Республики Казахстан не направляются".
43. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 ноября 1993 года N 1149 "О мерах по развитию фармацевтической промышленности Республики Казахстан".
44. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 декабря 1993 года N 1251 "Об утверждении Положения об оплате труда, социальном и материальном обеспечении президентов национальных акционерных, государственных холдинговых и акционерных компаний".
45. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 января 1994 года N 50 "Об утверждении Положения о Совете по машиностроению для агропромышленного комплекса при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 3, ст. 25).
46. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 января 1994 года N 89 "О новых нормах предельно допустимых нагрузок для женщин при подъеме и перемещении тяжестей вручную" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 5, ст. 46).
47. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 февраля 1994 года N 126 "Об утверждении списка работ и профессий, дающих право на пенсию отдельным категориям рабочих управления "Спецшахтомонтаждегазация" производственного объединения "Карагандауголь" и комбината "Карагандашахтострой", независимо от возраста, при занятости на этих работах не менее 20 лет" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 6, ст. 65).
48. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 февраля 1994 года N 191 "О частичном изменении состава Совета по машиностроению для агропромышленного комплекса при Кабинете Министров Республики Казахстан".
49. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 февраля 1994 года N 215 "О студии "Правительственный канал" Казахского телевидения" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 12, ст. 109).
50. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 марта 1994 года N 299 "О мерах по дальнейшему совершенствованию выставочной деятельности".
51. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 марта 1994 года N 301 "Об утверждении Положения о порядке подготовки и переподготовки специалистов по рыночной экономике и одобрении рекомендаций о порядке заключения контракта на обучение за рубежом" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 15, ст. 147).

42. "Шетелге iссапарға шығу кезiнде оларға Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздік органдарына сұрау салу жiберілмейтiн санаттағы адамдардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 22 қазандағы N 1052  қаулысы .
43. "Қазақстан Республикасының фармацевтика өнеркәсiбiн дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 18 қарашадағы N 1149  қаулысы .
44. "Ұлттық акционерлiк, мемлекеттiк холдинг және акционерлiк компаниялары президенттерiнiң еңбек ақысы, әлеуметтiк және материалдық қамтамасыз етiлуi жөнiндегi Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 желтоқсандағы N 1251  қаулысы .
45. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы агроөнеркәсiп кешенiне арналған машиналар жасау жөнiндегі Кеңес туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 10 қаңтардағы N 50  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 3, 25-құжат).
46. "Ауыр заттарды қолмен көтергенде және тасығанда әйелдер үшiн жол берiлер салмақ шегiнiң жаңа нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 20 қаңтардағы N 89  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 5, 46-құжат).
47. "Қарағандыкөмiр" өндiрiстiк бiрлестiгiнiң "Арнайы шахтамонтаждаугазсыздандыру" басқармасы мен "Қарағандышахтақұрылысы" комбинаты жұмысшыларының жекелеген санаттарына осы жұмыстарда кемiнде 20 жыл iстегенде жасына қарамастан зейнетақы алуға құқық беретiн жұмыстар мен мамандықтардың тiзiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 2 ақпандағы N 126  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 6, 65-құжат).
48. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Агроөнеркәсiп кешенiне арналған машиналар жасау жөнiндегi Кеңестiң құрамын iшiнара өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 16 ақпандағы N 191 қаулысы.
49. "Қазақ теледидарының "Үкiмет арнасы" студиясы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 24 ақпандағы N 215  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 12, 109-құжат).
50. "Көрме қызметiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 25 наурыздағы N 299  қаулысы .
51. "Нарықтық экономика жөнiнде мамандар даярлау мен қайта даярлау тәртiбi туралы Ереженi бекiту және шетелде оқыту контрактысын жасасу тәртiбi туралы ұсыныстарды мақұлдау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 25 наурыздағы N 301  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 15, 147-құжат).

52. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 апреля 1994 года N 364 "Об утверждении временного положения об использовании атомной энергии, ядерной деятельности, обращении с радиоактивными отходами и отработавшими ядерными материалами, обеспечении радиационной безопасности населения Республики Казахстан".
53. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1994 года N 440 "О представительствах национальной акционерной авиакомпании "Қазақстан әуе жолы" за рубежом".
54. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан 29 апреля 1994 года N 451 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1993 г. N 664".
55. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан 29 апреля 1994 года N 460 "О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 декабря 1993 г. N 1251".
56. Пункт 16 изменений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан по вопросам водного законодательства, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 мая 1994 года N 473 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам водного законодательства" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 21, ст. 210).
57. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 мая 1994 года N 493 "О подготовке, переподготовке и повышении квалификации специалистов по охране труда".
58. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 июня 1994 года N 600 "Об утверждении временных расценок платы за выдачу лицензий на производство геологоразведочных работ и добычу полезных ископаемых" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 25, ст. 259).
59. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июня 1994 года N 616 "Об установлении должностного оклада директора комитета Организации Экономического Сотрудничества по транспорту от Республики Казахстан в Исламской Республике Иран".
60. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июня 1994 года N 664 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 декабря 1993 г. N 1251".
61. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 июня 1994 года N 707 "О мерах по улучшению снабжения предприятий легкой промышленности республики хлопком-волокном" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 26, ст. 287).

52. "Атом энергиясын, ядролық қызметтi пайдалану, радиоактивтi қалдықтар мен қолданылған ядролық материалдарды ұстау, Қазақстан Республикасы халқының радиациялық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету туралы уақытша ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 11 сәуiрдегi N 364  қаулысы .
53. "Қазақстан әуе жолы" ұлттық акционерлiк авиакомпаниясының шет елдердегi өкiлдiктерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 сәуiрдегi N 440  қаулысы .
54. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 3 тамыздағы N 664 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 29 сәуiрдегi N 451 қаулысы.
55. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 желтоқсандағы N 1251 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 сәуiрдегi N 460 қаулысы.
56. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне су заңнамасы мәселесi бойынша өзгерiстер енгiзу және күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 4 мамырдағы N 473 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне су заңнамасы мәселелерi бойынша енгiзiлетiн өзгерiстердiң 16-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 21, 210-құжат).
57. "Еңбектi қорғау мамандарын даярлау, қайта даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 10 мамырдағы N 493  қаулысы .
58. "Геологиялық-барлау жұмыстарын жүргiзуге және пайдалы қазбалар өндiруге лицензиялар беру үшiн ақының уақытша бағалықтарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 маусымдағы N 600  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 25, 259-құжат).
59. "Қазақстан Республикасының Иран Ислам Республикасындағы Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымының көлiк жөнiндегi комитетi директорының лауазымдық жалақысын белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 13 маусымдағы N 616  қаулысы .
60. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 желтоқсандағы N 1251 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 17 маусымдағы N 664 қаулысы.
61. "Республиканың жеңіл өнеркәсiп орындарын мақта талшығымен жабдықтауды жақсарту жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 23 маусымдағы N 707  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 26, 287-құжат).

62. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июля 1994 года N 766 "Об издании альманаха "Феникс" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 28, ст. 316).
63. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июля 1994 года N 776 "О должностных окладах работников представительств Национальной акционерной авиакомпании "Қазақстан әуе жолы" за границей".
64. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июля 1994 года N 786 "О переходе на международную систему составления данных для экономического анализа финансовой деятельности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 29, ст. 329).
65. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826 "О Порядке получения централизованных (директивных) кредитов Национального банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 30, ст. 345).
66. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 августа 1994 года N 868 "Об утверждении Порядка создания иммиграционного земельного фонда" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 33, ст. 366).
67. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 августа 1994 года N 884 "Об отнесении Национальной акционерной компании "Казактелеком" к первой категории" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 33, ст. 370).
68. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 августа 1994 года N 893 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 г. N 826" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 34, ст. 378).
69. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1994 года N 974 "Вопросы Торгового Дома "Казахстан - Дальний Восток".
70. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1994 года N 975 "О таможенной пошлине на экспорт глинозема и стальных труб" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 36, ст. 398).
71. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 сентября 1994 года N 1000 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 декабря 1993 г. N 1251" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 37, ст. 409).
72. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 сентября 1994 года N 1002 "О реализации мер по финансово-экономическому оздоровлению, реорганизации и ликвидации несостоятельных государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 38, ст. 412).

62. "Феникс" альманахын шығару туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 шілдедегi N 766  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 28, 316-құжат).
63. "Қазақстан әуе жолы" ұлттық акционерлiк авиакомпаниясының шет елдердегi өкiлдiктерi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы
11 шiлдедегi N 776  қаулысы .
64. "Қазақстан Республикасының қаржы қызметiн экономикалық талдау үшiн деректеме құрастырудың халықаралық жүйесiне көшу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы
13 шiлдедегi N 786  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 29, 329-құжат).
65. "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң орталықтандырылған (директивтiк) кредиттерiн алу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 шiлдедегi N 826  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 30, 345-құжат).
66. "Көшi-қон жер қорын құру Тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 2 тамыздағы N 868  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 33, 366-құжат).
67. "Қазақтелеком" Ұлттық акционерлiк компаниясын бiрiншi санатта жатқызу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 тамыздағы N 884  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 33, 370-құжат).
68. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 шiлдедегi N 826 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 11 тамыздағы N 893 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 34, 378-құжат).
69. "Қазақстан-Қиыр Шығыс" Сауда үйiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 31 тамыздағы N 974  қаулысы .
70. "Глинозем және болат құбырларының экспортына кеден бажы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 31 тамыздағы N 975  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 36, 398-құжат).
71. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 желтоқсандағы N 1251 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қыркүйектегi N 1000 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 37, 409-құжат).
72. "Дәрменсiз мемлекеттік кәсiпорындарды қаржылық-экономикалық тұрғыда сауықтыру, қайта құру және тарату шараларын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 қыркүйектегi N 1002  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 38, 412-құжат).

73. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года N 1040 "Об отмене таможенного тарифа на аммофос" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 39, ст. 427).
74. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 октября 1994 года N 1149 "О концепции рационального использования и охраны земельных ресурсов Республики Казахстан на 1994-1995 годы и на период до 2010 года (Основные положения)" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 43, ст. 465).
75. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 ноября 1994 года N 1240 "Об утверждении Инструкции о порядке приемки продукции и товаров по количеству и качеству".
76. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 ноября 1994 года N 1264 "О структуре центрального аппарата Агентства по атомной энергии Республики Казахстан".
77. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 декабря 1994 года N 1433 "Об освобождении поставщиков сахара-сырца на толлинговой основе от уплаты импортной таможенной пошлины на выработанный из него белый сахар и реализуемый ими в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 48, ст. 538).
78. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 декабря 1994 года N 1470 "О Центре экономических реформ при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 49, ст. 552).
79. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1994 года N 1492 "О Порядке проведения протокольных мероприятий в Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 49, ст. 561).
80. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 января 1995 года N 24 "О Межведомственной комиссии по координации внешних связей в области переподготовки и повышения квалификации специалистов для рыночной экономики и организации учебных туров для руководителей предприятий и предпринимателей" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 1, ст. 7).
81. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 января 1995 года N 106 "Об утверждении Временного положения о продаже части государственного пакета акций руководителям акционерных обществ" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 4, ст. 55).
82. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 года N 231 "О должностных окладах и штатной численности работников учреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан".

73. "Аммофосқа кеден тарифiн тоқтату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қыркүйектегi
N 1040  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 39, 427-құжат).
74. "Қазақстан Республикасының жер ресурстарын ұтымды пайдалану мен сақтаудың 1994-1995 жылдарға және 2010 жылға дейiнгi кезеңге арналған тұжырымдамасы туралы (Негiзгi ережелер)" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1994 жылғы 11 қазандағы N 1149  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 43, 465-құжат).
75. "Өнiмдердi және тауарларды саны мен сапасы бойынша қабылдау тәртiбi туралы Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 қарашадағы N 1240  қаулысы .
76. "Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөнiндегi агенттiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 14 қарашадағы N 1264  қаулысы .
77. "Толлинг негiзiнде қант шикiзатын берушiлердi оның содан ақ қант жасайтын және Қазақстан Республикасында сатылатын бөлiгiне импорттық кеден баж салығын төлеуден босату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1433  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 48, 538-құжат).
78. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы экономикалық реформалар орталығы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 26 желтоқсандағы N 1470  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 49, 552-құжат).
79. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнде хаттамалық шараларды өткiзудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 желтоқсандағы
N 1492  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 49, 561-құжат).
80. "Нарықтық экономика кезiнде мамандарды қайта даярлау мен олардың біліктілігін арттыру және кәсiпорындардың басшылары мен кәсiпкерлер үшiн оқу турларын ұйымдастыру саласындағы сыртқы байланыстарды үйлестiру жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1995 жылғы 9 қаңтардағы N 24  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 1, 7-құжат).
81. "Мемлекеттік акция пакетiнiң бiр бөлiгiн акционерлiк қоғамдарын басшыларына сату туралы Уақытша ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 31 қаңтардағы N 106  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 4, 55-құжат).
82. "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мекемелерi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары мен штат саны туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1995 жылғы 10 наурыздағы N 231  қаулысы .

83. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1995 года N 324 "Вопросы Генерального Консульства Республики Казахстан в г. Франкфурт-на-Майне (ФРГ)".
84. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 апреля 1995 года N 400 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 марта 1994 г. N 299 "О мерах по дальнейшему совершенствованию выставочной деятельности".
85. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 года N 969 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1994 г. N 1492" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 279).
86. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 1995 года N 1600 "О мерах по улучшению сборов средств в Пенсионный фонд Республики Казахстан и обеспечению выплат пенсий и пособий" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 36, ст. 467).
87. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1996 года N 188 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 1995 г. N 1600" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 7, ст. 49).
88. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 года N 293 "О мерах по стабилизации деятельности исправительно-трудовых учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
89. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1996 года N 653 "О порядке продажи задолженностей по директивным кредитам и кредитам, выданным по результатам внутриреспубликанского зачета взаимных долгов, на аукционах" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 24, ст. 208).
90. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 года N 836 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 265).
91. Пункт 12 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1996 года N 987 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст. 313).
92. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1996 года N 995 "О льготах, предоставляемых сотрудникам и пенсионерам Государственного следственного комитета Республики Казахстан и его органов".

83. "Қазақстан Республикасының Майндағы Франкфурт қаласындағы (ГФР) Бас Консулдығының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 наурыздағы N 324  қаулысы .
84. "Көрме қызметiн одан әрi жетілдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 25 наурыздағы N 299 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1995 жылғы 4 сәуiрдегi N 400 қаулысы.
85. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 желтоқсандағы N 1492 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 969 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 24, 279-құжат).
86. "Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорының қаржы жинауды жақсарту және зейнетақылар мен жәрдемақылардың төленуiн қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 28 қарашадағы N 1600  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 36, 467-құжат).
87. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 28 қарашадағы N 1600 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 12 ақпандағы N 188  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 7, 49-құжат).
88. "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi еңбекпен түзеу мекемелерiнiң қызметiн тұрақтандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 293  қаулысы .
89. "Директивтiк кредиттер және өзара қарызды iшкi республикалық есептеу нәтижесi бойынша берiлген кредиттер жөнiндегi берешектердi аукциондарда сату тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 28 мамырдағы N 653  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 24, 208-құжат).
90. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 836  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 265-құжат).
91. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 тамыздағы N 987  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 12-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 33, 313-құжат).
92. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетi мен оның органдарының қызметкерлерiне және зейнеткерлерiне берiлетiн жеңiлдiктер туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 тамыздағы N 995  қаулысы .

93. Пункт 15 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года N 1031 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 327).
94. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1996 года N 1122 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 г. N 231".
95. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 1996 года N 1218 "О праве владения и пользования зданиями и оборудованием столовых и буфетов, находящихся на балансе республиканских учебных заведений" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 40, ст. 381).
96. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1996 года N 1527 "О порядке распространения государственных программ телерадиовещания".
97. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1997 года N 264 "О ставках государственной пошлины за удостоверение договоров об отчуждении недвижимого имущества (земельных участков, жилых домов, квартир, дач, гаражей, сооружений и иного недвижимого имущества) в сельской местности" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 9, ст. 63).
98. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1997 года N 525а "О дополнительных мерах по развитию электроэнергетической отрасли Республики Казахстан".
99. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года N 631 "О структуре Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
100. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1997 года N 657 "О структуре Государственного комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".
101. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 1997 года N 662 "О мерах по ускорению процессов реорганизации предприятий".
102. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1997 года N 814 "Вопросы высших и средних специальных учебных заведений Министерства образования и культуры Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 18, ст. 167).
103. Абзацы седьмой, восьмой, девятый, десятый, одиннадцатый, двенадцатый пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1997 года N 1143 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 3465 "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 33, ст. 305).

93. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн   өзгерiстердiң 15-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 35, 327-құжат).
94. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерту енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 қыркүйектегi N 1122  қаулысы .
95. "Республикалық оқу орындарының балансындағы асхана және буфет ғимараттары мен жабдықтарын иелену және пайдалану құқығы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 3 қазандағы
N 1218  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 40, 381-құжат).
96. "Телерадиохабарларының мемлекеттiк бағдарламасын тарату тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 желтоқсандағы N 1527  қаулысы .
97. "Ауылдық жерлердегi жылжымайтын мүлiктердi, (жер учаскелерi, тұрғын үйлер, пәтерлер, саяжайлар, гараждар, құрылыстар және өзге жылжымайтын мүлiктер) иесiздендiру туралы шарттарды куәландырғандығы үшiн мемлекеттiк баж ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 25 ақпандағы N 264  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 9, 63-құжат).
98. "Қазақстан Республикасының электр энергетикасы саласын дамыту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 9 сәуiрдегi N 525а   қаулысы.
99. "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 631  қаулысы .
100. "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 сәуiрдегi N 657 қаулысы.
101. "Кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру процестерiн жеделдету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 25 сәуiрдегi N 662  қаулысы .
102. "Қазақстан Республикасының Бiлiм және мәдениет министрлiгi жоғары және орта арнаулы оқу орындарының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 мамырдағы
N 814  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 18, 167-құжат).
103. "Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3465 Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 шiлдедегi N 1143  қаулысының  7-тармағының жетіншi, сегiзiншi, тоғызыншы, оныншы, он бiрiншi, он екiншi абзацтары (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 33, 305-құжат).

104. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 года N 1177 "Об утверждении Порядка использования системы магистральных нефтепроводов, нефтепродуктопроводов и терминала в морском порту Актау для вывоза нефти за пределы таможенной территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 34, ст. 317).
105. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1997 года N 1215 "Вопросы Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий".
106. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1997 года N 1250 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1997 г. N 814" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 37, ст. 351).
107. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 1997 года N 1310 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 г. N 876" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 40, ст. 379).
108. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 1997 года N 1333 "Вопросы совершенствования регулирования инвестиционной деятельности недропользователей в Республике Казахстан".
109. Абзацы шестой, седьмой, восьмой, девятый пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 года N 1357 "Отдельные вопросы Национальной нефтепроводной компании "Казахнефтепровод".
110. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1997 года N 1391 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1997 г. N 814" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 44, ст. 407).
111. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1997 года N 1405 "Об утверждении Порядка осуществления единовременных выплат родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 45, ст. 414).
112. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 1998 года N 109 "О бюджете Государственного центра по выплате пенсий на 1998 год".
113. Подпункт 1) постановления Правительства Республики Казахстан от 14 мая 1998 года N 434 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 14, ст. 125).
114. Подпункт 5) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июня 1998 года N 578 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам недропользования" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 19, ст. 172).

104. "Мұнайды Қазақстан Республикасының кедендiк аумағынан тысқары шығару үшiн Ақтау теңiз портындағы арналы мұнай құбырлары, мұнай өнiмдерi құбырлары жүйелерi мен терминалды пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 24 шiлдедегi N 1177  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 34, 317-құжат).
105. "Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттік орталық" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 тамыздағы N 1215  қаулысы .
106. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 мамырдағы N 814 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 11 тамыздағы N 1250  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 37, 351-құжат).
107. "Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 876 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 тамыздағы
N 1310  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1997 ж., N 40, 379-құжат).
108. "Қазақстан Республикасындағы жер қойнауын пайдаланушылардың инвестициялық қызметiн реттеудi жетiлдiру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қыркүйектегi N 1333  қаулысы .
109. "Қазақмұнайқұбыры" Ұлттық мұнай құбыры компаниясының жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 21 қыркүйектегi N 1357  қаулысының  4-тармағының алтыншы, жетiншi, сегiзiншi, тоғызыншы абзацтары.
110. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 мамырдағы N 814 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 қыркүйектегi N 1391  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 44, 407-құжат).
111. "Қаза тапқан қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiр жолғы төлемдi жүзеге асырудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 2 қазандағы N 1405  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 45, 414-құжат).
112. "Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтың 1998 жылға арналған бюджетi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 13 ақпандағы N 109  қаулысының  7-тармағы.
113. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 14 мамырдағы N 434  қаулысының  1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 14, 125-құжат).
114. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жер қойнауын пайдалану жөнiндегi кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 22 маусымдағы N 578  қаулысының  1-тармағының 5) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 19, 172-құжат).

115. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 1998 года N 669 "О финансировании инвестиционных проектов за счет привлечения внешнего займа под государственную гарантию Республики Казахстан".
116. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 1998 года N 707 "О мерах по обеспечению прав лиц казахской национальности, прибывших на историческую родину в порядке трудовой миграции и переселения" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 24, ст. 209).
117. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1998 года N 1136 "Об утверждении правил продажи доли государства в хозяйственных товариществах и государственных пакетов акций, переданных в доверительное управление" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 40, ст. 366).
118. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года N 1315 "О внесении изменения и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 45, ст. 408).
119. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1999 года N 1969 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по инвестициям" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 565).
120. Пункт 1 изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1132 "О мерах по улучшению обслуживания пассажиров международных рейсов в аэропортах Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 31, ст. 383).
121. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2002 года N 491 "О мониторинге эффективности управления приватизированными организациями в стратегических отраслях экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 13, ст. 132).
122. Абзацы пятый, шестой, седьмой пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2002 года N 1143 "О реструктуризации кредиторской задолженности машиностроительных предприятий".

115. "Инвестициялық жобаларды Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгiне сырттан заем алудың есебiнен қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 14 шiлдедегi
N 669  қаулысы .
116. "Еңбек көшi-қоны және қоныс аудару тәртiбiмен тарихи отанына оралған ұлты қазақ адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 28 шiлдедегi N 707  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 24, 209-құжат).
117. "Сенiмгерлiк басқаруға берілген шаруашылық серiктестiктерiндегi мемлекет үлесiн және акциялардың мемлекеттiк пакетiн сатудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 6 қарашадағы N 1136  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 40, 366-құжат).
118. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 қыркүйектегi N 1315  қаулысының  1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 45, 408-құжат).
119. "Қазақстан Республикасы Инвестициялар жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 24 желтоқсандағы N 1969  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 58, 565-құжат).
120. "Қазақстан Республикасының әуежайларында халықаралық рейстердің жолаушыларына қызмет көрсетудi жақсарту жөнiндегi шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 27 шiлдедегi N 1132  қаулысымен  бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізiлген өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 31, 383-құжат).
121. "Қазақстан Республикасы экономикасының стратегиялық салаларындағы жекешелендiрiлген ұйымдарды басқару тиiмдiлiгiнiң мониторингi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 мамырдағы N 491  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 13, 132-құжат).
122. "Машина жасау кәсiпорындарының кредиторлық берешектерiн қайта құрылымдау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 22 қазандағы N 1143  қаулысының  2-тармағының бесiншi, алтыншы, жетiншi абзацтары.