"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кәсіпкерлік қызметті реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2018 жылғы 24 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 26 шілдедегі № 90-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кәсіпкерлік қызметті реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2018 жылғы 24 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 26 шілдедегі
№ 90-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 24 мая 2018 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования регулирования предпринимательской деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2018 года № 90-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 24 мая 2018 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования регулирования предпринимательской деятельности" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные правовые акты и информировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр Б.Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 июля 2018 года № 90-р

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кәсіпкерлік қызметтің реттелуін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2018 жылғы 24 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің 03.07.2019 № 121-ө өкімімен.
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауына жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актілердің сапасына, әзірлеу мен енгізудің уақтылығына жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.

Перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 24 мая 2018 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования регулирования предпринимательской деятельности"
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 03.07.2019 № 121-р.
п/п
Наименование правового акта
Форма акта
Государственный орган, ответственный за исполнение
Срок исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения правовых актов
1
2
3
4
5
6
1.

"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қорын басқару жөніндегі кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 6 желтоқсандағы № 1116 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
2.
Монополиялық қызметті шектеу және бәсекелестікті қорғау барысында табиғи монополиялар және квазимемлекеттік сектордың субъектілері жүзеге асыратын міндетті қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2018 жылғы қараша
С.М. Жұманғарин
3.
Аккредиттеу туралы куәліктің нысанын, жеке кәсіпкерлік субъектілерінің бірлестіктері мен өзге де коммерциялық емес ұйымдарды аккредиттеуді өткізу қағидаларын, аккредиттеудің күшін жою негіздері мен тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
4.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
5.
"Байланыс қызметтерін пайдаланушылар үшін қосылуы тегін болып табылатын шұғыл медициналық, құқық қорғау, өрт, авария, анықтама және басқа да қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі № 929 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АКМ
2018 жылғы шілде
Д.Ш.Тұяқов
6.
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1111 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2018 жылғы шілде
Т.И. Ешенқұлов
7.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов
8.
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2018 жылғы шілде
Е.Н. Нысанбаев
9.
"Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырын, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ,ҰЭМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр
10.

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2010 года № 1116 "О Совете по управлению Фондом национального благосостояния "Самрук-Казына""
Указ Президента Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
2.
Об утверждении перечня обязательных услуг, оказываемых субъектами естественных монополий и квазигосударственного сектора, в рамках защиты конкуренции и ограничения монополистической деятельности
Постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
ноябрь 2018 года
Жумангарин С.М.
3.
Об утверждении формы свидетельства об аккредитации, правил проведения аккредитации, оснований и порядка отмены аккредитации объединений субъектов частного предпринимательства и иных некоммерческих организаций
Постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
4.
О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
5.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года № 929 "Об утверждении перечня экстренной медицинской, правоохранительной, пожарной, аварийной, справочной и других служб, соединение с которыми для пользователей услугами связи является бесплатным"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МИК
июль 2018 года
Туяков Д.Ш.
6.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1111 "Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МОН
июль 2018 года
Ешенкулов Т.Н.
7.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
8.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ
июль 2018 года
Нысанбаев Е.Н.
9.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МИР, МНЭ
июль 2018 года
Скляр Р.В.
10.

"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамдық жарғысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 1418 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
11.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АКМ, ІІМ, ҰҚК (келісім бойынша)
2018 жылғы қараша
Д.Р. Щеглова
12.
"Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 994 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭМ
2018 жылғы шілде
Қ.Б.Сафинов
13.
"Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 995 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ
2018 жылғы шілде
А.Қ. Қабыкенов
14.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
15.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетін лицензиар етіп айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 589 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰҚК (келісім бойынша)
2018 жылғы шілде
Д.Е. Ерғожин
16.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тауардың шығарылған елін айқындау, шығу тегі туралы сертификатты ресімдеу, куәландыру және беру қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" 2014 жылғы 16 шілдедегі № 793 және "Қауіпті өндірістік объектілерді декларацияланатын объектілерге жатқызу критерийлерін айқындау және қауіпті өндірістік объектінің өнеркәсіптік қауіпсіздігі декларацияларын әзірлеу қағидаларын, қауіпті өндірістік объектілерді декларацияланатын объектілерге жатқызу критерийлерін бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 864 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 627 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Қ.А. Өскенбаев
17.
"Қазақстан Республикасында кәсіпкерлік қызметті реттеудің жай-күйі туралы жылдық есепті әзірлеу және бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1149 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
8.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 1418 "Об утверждении Устава акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
11.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МИК, МВД, КНБ (по согласованию)
ноябрь 2018 года
Щеглова Д.Р.
12.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 994 "Вопросы Министерства энергетики Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МЭ
июль 2018 года
Сафинов К.Б.
13.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 995 "Некоторые вопросы Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Кабикенов А.К.
14.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
15.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2015 года № 589 "Об определении лицензиаром Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
июль 2018 года
Ергожин Д.Е.
16.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 627 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2014 года № 793 "Об утверждении Правил по определению страны происхождения товара, оформлению, удостоверению и выдаче сертификата о происхождении товара и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" и от 31 июля 2014 года № 864 "Об утверждении Правил определения критериев отнесения опасных производственных объектов к декларируемым и разработки декларации промышленной безопасности опасного производственного объекта, критериев отнесения опасных производственных объектов к декларируемым"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Ускенбаев К.А.
17.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1149 "Об утверждении Правил разработки и утверждения годового отчета о состоянии регулирования предпринимательской деятельности в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
18.

"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 39 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АКМ
2018 жылғы шілде
Д.Р. Щеглова
19.
"Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 353 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің бұйрығы
АКМ
2018 жылғы шілде
Д.Ш.Тұяқов
20.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрліктерінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2018 жылғы шілде
Б.Т. Төкежанов
21.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов
22.
"Жергілікті қамту бойынша сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 тамыздағы № 1038 қаулысының және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1524 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 7-тармағының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр
23.
"Орталық мемлекеттік органдарда, сондай-ақ мәслихаттар мен әкімдіктерде мемлекеттік тіркелуге жататын нормативтік құқықтық актілерді тексеруді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1596 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Э.А. Әзімова
24.
"Ішкі айналымға арналған тауардың шығу тегі туралы сертификатты беруге уәкілетті органды (ұйымды) айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 793 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Қ.А. Өскенбаев
25.
"Көлік қызметі субъектілерін жолаушылар мен көлік инфрақұрылымы объектілеріне келетін адамдарды, олардың алып жүретін заттарын, оның ішінде қол жүгі мен багажын тексеріп қарауды жүргізу тәртібі мен талаптарына сәйкестігіне аттестаттау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 шілдедегі № 816 қаулысының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр
26.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 39 "О создании некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МИК
июль 2018 года
Щеглова Д.Р.
19.
О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2016 года № 353 "Некоторые вопросы Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МИК
июль 2018 года
Туяков Д.Ш.
20.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МЗ
июль 2018 года
Токежанов Б.Т.
21.
О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
22.
О признании утратившими силу постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2012 года № 1038 "Об утверждении Правил проведения экспертизы по местному содержанию" и пункта 7 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1524 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Скляр Р.В.
23.
О признании утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2012 года № 1596 "Об утверждении Правил осуществления проверок в центральных государственных органах, а также в маслихатах и акиматах нормативных правовых актов, подлежащих государственной регистрации"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Азимова Э.А.
24.
О признании утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2014 года № 793 "Об определении органа (организации), уполномоченного на выдачу сертификата о происхождении товара для внутреннего обращения"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Ускенбаев К.А.
25.
О признании утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2014 года № 816 "Об утверждении Правил аттестации субъектов транспортной деятельности на соответствие порядку и требованиям по проведению досмотра пассажиров и лиц, посещающих объекты транспортной инфраструктуры вещей находящихся при них, в том числе ручной клади и багажа"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Скляр Р.В.
26.

"Нормативтік құқықтық актілердің мәтіндерін кейіннен ресми жариялауды баспа басылымдарының жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 387 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Н.В. Пан
27.
Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
28.
Кредиттік бюроның кредиттік скорингті есептеу қағидаларын және шарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2018 жылғы шілде
О.А. Смоляков
29.
Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы нарығын реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2018 жылғы шілде
О.А. Смоляков
30.
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2018 жылғы шілде
Д.Т. Ғалиева
31.
"Коллекторлық агенттіктердің қызметін мемлекеттік бақылау саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 122 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 24 тамыздағы № 313 бірлескен қаулысы мен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің бірлескен бұйрығы
ҰБ (келісім бойынша) ҰЭМ
2018 жылғы қазан
О.А. Смоляков, С.М. Жұманғарин
32.
Жер қатынастары субъектілерінің жерді пайдалану мен қорғау, геодезия және картография қызметі бойынша тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Е.Н. Нысанбаев, С.М. Жұманғарин
33.
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу саласында тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
Әділетмині, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Ж.Б. Ешмағамбетов, С.М. Жұманғарин
34.
Өрт қауіпсіздігі және азаматтық қорғаныс саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ІІМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Ю.В. Ильин, С.М. Жұманғарин
35.
Сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және қадағалау істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Қ.А. Өскенбаев, С.М. Жұманғарин
36.
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласында тексеру парақтарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Қ.А. Өскенбаев, С.М. Жұманғарин
37.
Көмірсутек, уран өндіру саласында жер қойнауын пайдалану бойынша операцияларды жүргізу кезіндегі тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
М.Д. Досмұхамбетов, С.М. Жұманғарин
38.
Ломбардтардың сауда қызметін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ҰЭМ, ІІМ
2018 жылғы шілде
Д.Б. Жүнісова, Е.З.Тұрғымбаев
39.
Тауар белгісін, қызмет көрсету белгісін, тауар шығарылған жердің атауын немесе фирмалық атауын пайдалану саласындағы тексеру парағын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
Әділетмині, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Н.В. Пан, С.М. Жұманғарин
40.
Күзет қызметін, жеке күзет ұйымында басшы және күзетші лауазымдарын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі мамандандырылған оқу орталықтарының қызметін және күзет сигнализациясы құралдарын монтаждау, ретке келтіру және техникалық қызмет көрсету жөніндегі қызметті мемлекеттік бақылау бойынша тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын, тексеру парақтарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ІІМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Е.З. Тұрғымбаев, С.М. Жұманғарин
41.
Мемлекеттік органдардың мемлекеттік қызмет саласындағы заңнаманы сақтаудағы және мемлекеттік қызметшілердің қызметтік әдепті сақтаудағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша), ҰЭМ
2018 жылғы қазан
С.Қ. Ахметжанов, С.М. Жұманғарин
42.
Медициналық қызметтерді көрсету, дәрілік заттар, медициналық мақсаттағы бұйымдар және медициналық техника айналысының сапасы салаларындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ДСМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
А.В. Цой, С.М. Жұманғарин
43.

О признании утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2016 года № 387 "Об утверждении Правил осуществления последующего официального опубликования текстов нормативных правовых актов печатными изданиями"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Пан Н.В.
27.
О Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
28.
Об утверждении Правил и условий расчета кредитного скоринга кредитным бюро
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
июль 2018 года
Смоляков О.А.
29.
О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования финансового рынка
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
июль 2018 года
Смоляков О.А.
30.
О признании утратившими силу некоторых постановлений Правления Национального Банка Республики Казахстан
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
июль 2018 года
Галиева Д.Т.
31.
О признании утратившим силу совместного постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июня 2017 года № 122 и приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 августа 2017 года № 313 "Об утверждении проверочного листа в сфере государственного контроля за деятельностью коллекторских агентств"
Совместное постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан и приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
НБ (по согласованию), МНЭ
октябрь 2018 года
Смоляков О.А., Жумангарин С.М.
32.
Об утверждении критериев оценки степени рисков и проверочных листов субъектов земельных отношений за использованием и охраной земель, геодезической и картографической деятельности
Совместный приказ
МСХ, МНЭ
октябрь 2018 года
Нысанбаев Е.Н., Жумангарин С.М.
33.
Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в сфере регистрации прав на недвижимое имущество
Совместный приказ
МЮ, МНЭ
октябрь 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б., Жумангарин С.М.
34.
Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области пожарной безопасности и гражданской обороны
Совместный приказ
МВД, МНЭ
октябрь 2018 года
Ильин Ю.В., Жумангарин С.М.
35.
Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области архитектуры, градостроительства и строительства за деятельностью местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля и надзора
Совместный приказ
МИР, МНЭ
октябрь 2018 года
Ускенбаев К.А., Жумангарин С.М.
36.
Об утверждении проверочных листов в области архитектуры, градостроительства и строительства
Совместный приказ
МИР, МНЭ
октябрь 2018 года
Ускенбаев К.А., Жумангарин С.М.
37.
Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа при проведении операций по недропользованию в области углеводородов, добычи урана
Совместный приказ
МЭ, МНЭ
октябрь 2018 года
Досмухамбетов М. Д., Жумангарин С.М.
38.
Об утверждении Правил осуществления торговой деятельности ломбардов
Совместный приказ
МНЭ, МВД
июль 2018 года
Жунусова Д.Б., Тургумбаев Е.З.
39.
Об утверждении проверочного листа за использованием товарного знака, знака обслуживания, наименования места происхождения товара или фирменного наименования
Совместный приказ
МЮ, МНЭ
октябрь 2018 года
Пан Н.В., Жумангарин С.М.
40.
Об утверждении критериев оценки степени риска, проверочных листов по государственному контролю за охранной деятельностью, за деятельностью специализированных учебных центров по подготовке и повышению квалификации работников, занимающих должности руководителя и охранника в частной охранной организации, и за деятельностью по монтажу, наладке и техническому обслуживанию средств охранной сигнализации
Совместный приказ
МВД, МНЭ
октябрь 2018 года
Тургумбаев Е.З., Жумангарин С.М.
41.
Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением законодательства в сфере государственной службы государственными органами и за соблюдением служебной этики государственными служащими
Совместный приказ
АДГСПК (по согласованию), МНЭ
октябрь 2018 года
Ахметжанов С.К., Жумангарин С.М.
42.
Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сферах качества оказания медицинских услуг, обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники
Совместный приказ
МЗ, МНЭ
октябрь 2018 года
Цой А.В., Жумангарин С.М.
43.

"Улардың, қару-жарақтың, әскери техниканың және жекелеген қару түрлерінің, жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданыла отырып жасалған бұйымдардың айналымы саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 1160 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 790 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Р. В.Скляр, С.М. Жұманғарин
44.
"Өнеркәсіп саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 1161 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 789 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Р.В. Скляр, С.М. Жұманғарин
45.
"Техникалық реттеу, метрология саласындағы және Қазақстан Республикасының сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу туралы заңнамасының сақталуы бойынша тәуекел дәрежесінің бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 1199 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 826 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Қ.А. Өскенбаев, С.М. Жұманғарин
46.
"Автомобиль, теміржол, ішкі су көлігі және сауда мақсатында теңізде жүзу саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушылық 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 1205 және Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 823 бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Р.В. Скляр, С.М. Жұманғарин
47.
"Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 1206 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 814 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Р.В. Скляр, С.М. Жұманғарин
48.
"Ғарыш қызметі саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 1218 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 810 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ҚАӨМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
М.Р. Нұрғожин, С.М. Жұманғарин
49.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 1160 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 790 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области оборота ядов, вооружения, военной техники и отдельных видов оружия, взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением"
Совместный приказ
МИР, МНЭ
октябрь 2018 года
Скляр Р.В., Жумангарин С.М.
44.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 1161 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 789 "Об утверждении проверочного листа в области промышленности"
Совместный приказ
МИР, МНЭ
октябрь 2018 года
Скляр Р.В., Жумангарин С.М.
45.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 14 декабря 2015 года № 1199 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 826 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области технического регулирования, метрологии и за соблюдением законодательства Республики Казахстан об аккредитации в области оценки соответствия"
Совместный приказ
МИР, МНЭ
октябрь 2018 года
Ускенбаев К.А., Жумангарин С.М.
46.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 14 декабря 2015 года № 1205 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 823 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области автомобильного, железнодорожного, внутреннего водного транспорта и торгового мореплавания"
Совместный приказ
МИР, МНЭ
октябрь 2018 года
Скляр Р.В., Жумангарин С.М.
47.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 15 декабря 2015 года № 1206 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 814 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области промышленной безопасности"
Совместный приказ
МИР, МНЭ
октябрь 2018 года
Скляр Р.В., Жумангарин С.М.
48.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 декабря 2015 года № 1218 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 810 "Об утверждении проверочного листа в области космической деятельности"
Совместный приказ
МО АП, МНЭ
октябрь 2018 года
Нургужин М.Р., Жумангарин С.М.
49.

"Атом энергиясы саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 747 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 811 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Б.О. Ақшолақов, С.М. Жұманғарин
50.
"Жер қойнауын зерттеу және пайдалану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1222 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 796 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Т.С. Тоқтабаев, С.М. Жұманғарин
51.
"Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1230 және Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 837 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Р.В. Скляр, С.М. Жұманғарин
52.
"Газ және газбен жабдықтау саласындағы жеке кәсіпкерліктің тексеру парағының үлгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 748 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы № 824 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
М.М. Мырзағалиев, С.М. Жұманғарин
53.
"Қазақстан Республикасының магистральдық құбыр туралы заңнамасын сақтауды тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 749 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 827 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Б.О. Ақшолақов, С.М. Жұманғарин
54.
"Астық нарығын реттеу, мақтаның қауіпсіздігі мен сапасы саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 15-3/1134 және Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 813 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
А.Қ. Евниев, С.М. Жұманғарин
55.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 747 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 811 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области атомной энергии"
Совместный приказ
МЭ, МНЭ
октябрь 2018 года
Акчулаков Б.О., Жумангарин С.М.
50.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 1222 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 796 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области изучения и использования недр"
Совместный приказ
МИР, МНЭ
октябрь 2018 года
Токтабаев Т.С., Жумангарин С.М.
51.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 1230 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 837 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области энергосбережения и повышения энергоэффективности"
Совместный приказ
МИР, МНЭ
октябрь 2018 года
Скляр Р.В., Жумангарин С.М.
52.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 748 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 824 "Об утверждении проверочного листа в сфере газа и газоснабжения"
Совместный приказ
МЭ, МНЭ
октябрь 2018 года
Мирзагалиев М.М., Жумангарин С.М.
53.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 749 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 827 "Об утверждении проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о магистральном трубопроводе"
Совместный приказ
МЭ, МНЭ
октябрь 2018 года
Акчулаков Б.О., Жумангарин С.М.
54.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 15-3/1134 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 813 "Об утверждении критериев оценки степени рисков и проверочных листов в области регулирования рынка зерна, безопасности и качества хлопка"
Совместный приказ
МСХ, МНЭ
октябрь 2018 года
Евниев А.К., Жумангарин С.М.
55.

"Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасы сақталуының тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1022 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 801 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
Еңбекмині, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Н.Б. Әлтаев, С.М. Жұманғарин
56.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-04/1126 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 808 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Е.Н. Нысанбаев, С.М. Жұманғарин
57.
"Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету саласындағы және мүгедектерді әлеуметтік қорғау аясындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1021 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 807 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
Еңбекмині, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
С.К. Жақыпова, С.М. Жұманғарин
58.
"Ветеринария саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Ауын шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 7-1/1130 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 802 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Г.С. Исаева, С.М. Жұманғарин
59.
"Қазақстан Республикасының су қорын пайдалану және қорғау, бөгеттердің қауіпсіздігі саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауын шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 19-2/1131 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 809 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Е.Н. Нысанбаев, С.М. Жұманғарин
60.
"Баланың құқықтарын қорғау саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 708 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 832 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
БҒМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Б.А. Асылова, С.М. Жұманғарин
61.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1022 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 801 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением трудового законодательства Республики Казахстан"
Совместный приказ
МТСЗН, МНЭ
октябрь 2018 года
Альтаев Н.Б., Жумангарин С.М.
56.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 18-04/1126 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 808 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области охраны, воспроизводства и использования животного мира"
Совместный приказ
МСХ, МНЭ
октябрь 2018 года
Нысанбаев Е.Н., Жумангарин С.М.
57.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1021 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 807 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сфере предоставления специальных социальных услуг и в области социальной защиты инвалидов"
Совместный приказ
МТСЗН, МНЭ
октябрь 2018 года
Жакупова С.К., Жумангарин С.М.
58.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 7-1/1130 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 802 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области ветеринарии"
Совместный приказ
МСХ, МНЭ
октябрь 2018 года
Исаева Г.С., Жумангарин С.М.
59.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 19-2/1131 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 809 "Об утверждении критериев оценки степени рисков и проверочного листа в области использования и охраны водного фонда Республики Казахстан, безопасности плотин"
Совместный приказ
МСХ, МНЭ
октябрь 2018 года
Нысанбаев Е.Н., Жумангарин С.М.
60.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 708 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 832 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области защиты прав ребенка"
Совместный приказ
МОН, МНЭ
октябрь 2018 года
Асылова Б. А., Жумангарин С.М.
61.

"Мұнай өнімдерінің жекелеген турлерін өндіру саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 719 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 799 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
М.Д. Досмұхамбетов С.М. Жұманғарин
62.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығы және бал ара шаруашылығы саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-05-1136 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 820 бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Г.С. Исаева, С.М. Жұманғарин
63.
"Тұқым шаруашылығы саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-05/1137 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 822 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
А. К. Евниев, С.М. Жұманғарин
64.
"Органикалық өнім өндіру саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауын шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-05/1139 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 818 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Г.С. Исаева, С.М. Жұманғарин
65.
"Өсімдіктер карантині саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-05/1138 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 819 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Г.С. Исаева, С.М. Жұманғарин
66.
"Өсімдіктерді қорғау саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-05/1135 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 821 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Г.С. Исаева, С.М. Жұманғарин
67.
"Нотариаттық қызмет саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 649 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 833 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
Әділетмині, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Ж.Б. Ешмағамбетов, С.М. Жұманғарин
68.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 799 и исполняющего обязанности Министра энергетики Республики Казахстан от 14 декабря 2015 года № 719 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в сфере производства отдельных видов нефтепродуктов"
Совместный приказ
МЭ, МНЭ
октябрь 2018 года
Досмухамбетов М.Д., Жумангарин С.М.
62.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 15-05-1136 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 820 "Об утверждении проверочного листа в области племенного животноводства и пчеловодства"
Совместный приказ
МСХ, МНЭ
октябрь 2018 года
Исаева Г.С., Жумангарин С.М.
63.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 15-05/1137 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 822 "Об утверждении проверочного листа в области семеноводства"
Совместный приказ
МСХ, МНЭ
октябрь 2018 года
Евниев А.К., Жумангарин С.М.
64.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 15-05/1139 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 818 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области производства органической продукции"
Совместный приказ
МСХ, МНЭ
октябрь 2018 года
Исаева Г.С., Жумангарин С.М.
65.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 15-05/1138 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 819 "Об утверждении проверочного листа в области карантина растений"
Совместный приказ
МСХ, МНЭ
октябрь 2018 года
Исаева Г.С., Жумангарин С.М.
66.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 15-05/1135 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 821 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области защиты растений"
Совместный приказ
МСХ, МНЭ
октябрь 2018 года
Исаева Г.С., Жумангарин С.М.
67.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 649 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 833 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сфере нотариальной деятельности"
Совместный приказ
МЮ, МНЭ
октябрь 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б., Жумангарин С.М.
68.

"Қазақстан Республикасының туристік қызмет туралы заңнамасының сақталуына тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1264 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 842 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Е.Т. Қожағапанов, С.М. Жұманғарин
69.
"Қазақстан Республикасының телерадио хабарларын тарату туралы заңнамасының сақталуына. Тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушылық 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1282 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушылық 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 844 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АКМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Н.Ө. Мауберлинова С.М. Жұманғарин
70.
"Қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды молықтыру және пайдалану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 721 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушылық 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 835 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
М.Д. Досмұхамбетов, С.М. Жұманғарин
71.
"Ақпараттандыру, байланыс саласындағы, Қазақстан Республикасының электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы заңнамасының сақталуына тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1275 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 841 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АКМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Д.Ш. Тұяқов, С.М. Жұманғарин
72.
"Білім беру жүйесіне тексеру жүргізу бойынша тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 719 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 843 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
БҒМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Т.И. Ешенқұлов, С.М. Жұманғарин
73.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1264 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 842 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением законодательства Республики Казахстан о туристской деятельности"
Совместный приказ
МКС, МНЭ
октябрь 2018 года
Кожагапанов Е.Т., Жумангарин С.М.
69.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1282 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 844 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о телерадиовещании"
Совместный приказ
МИК, МНЭ
октябрь 2018 года
Мауберлинова Н.О., Жумангарин С.М.
70.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 835 и Министра энергетики Республики Казахстан от 15 декабря 2015 года № 721 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области охраны окружающей среды, воспроизводства и использования природных ресурсов"
Совместный приказ
МЭ, МНЭ
октябрь 2018 года
Досмухамбетов М.Д., Жумангарин С.М.
71.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1275 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 841 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области информатизации, связи, за соблюдением законодательства Республики Казахстан об электронном документе и электронной цифровой подписи"
Совместный приказ
МИК, МНЭ
октябрь 2018 года
Туяков Д.Ш., Жумангарин С.М.
72.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 719 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 843 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов по проверкам за системой образования"
Совместный приказ
МОН, МНЭ
октябрь 2018 года
Ешенкулов Т.И., Жумангарин С.М.
73.

"Қазақстан Республикасының тіл туралы заңнамаларын қолдану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 20 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 65 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
А.Р. Райымқұлова, С.М. Жұманғарин
74.
"Тарихи-мәдени мұра объектілерінің қорғалуы мен пайдаланылуына тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 162 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 277 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
А.Р. Райымкұлова, С.М. Жұманғарин
75.
"Қазақстан Республикасының лотереялар және лотерея қызметі туралы заңнамасын сақтаудың тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 195 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 18 шілдедегі № 323 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
С.Ж. Мұсайбеков, С.М. Жұманғарин
76.
"Бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарды өткізу саласында тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 25 шілдедегі № 575 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 351 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Қ.А. Өскенбаев, С.М. Жұманғарин
77.
"Қазақстан Республикасының ойыл бизнесі туралы заңнамасын сақтаудың тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 8 тамыздағы № 227 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 17 тамыздағы № 373 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
С.Ж. Мұсайбеков, С.М. Жұманғарин
78.
"Биоотын өндірісі бойынша мемлекеттік бақылау саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 358 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2016 жылғы 24 тамыздағы № 381 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
А.Қ. Евниев, С.М. Жұманғарин
79.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 20 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 февраля 2016 года № 65 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области применения законодательства Республики Казахстан о языках"
Совместный приказ
МКС, МНЭ
октябрь 2018 года
Раимкулова А.Р., Жумангарин С.М.
74.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июня 2016 года № 162 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 июня 2016 года № 277 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа за охраной и использованием объектов историко-культурного наследия"
Совместный приказ
МКС, МНЭ
октябрь 2018 года
Раимкулова А.Р., Жумангарин С.М.
75.
О внесении изменений в совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 июня 2016 года № 195 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 июля 2016 года № 323 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением законодательства Республики Казахстан о лотереях и лотерейной деятельности"
Совместный приказ
МКС, МНЭ
октябрь 2018 года
Мусайбеков С.Ж., Жумангарин С.М.
76.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 июля 2016 года № 575 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 июля 2016 года № 351 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в сфере реализации ювелирных и других изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней"
Совместный приказ
МИР, МНЭ
октябрь 2018 года
Ускенбаев К.А., Жумангарин С.М.
77.
О внесении изменений и дополнений совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 8 августа 2016 года № 227 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 17 августа 2016 года № 373 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением законодательства Республики Казахстан об игорном бизнесе"
Совместный приказ
МКС, МНЭ
октябрь 2018 года
Мусайбеков С.Ж., Жумангарин С.М.
78.
О внесении изменений в совместный приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 августа 2016 года № 358 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 августа 2016 года № 381 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в сфере государственного контроля в области производства биотоплива"
Совместный приказ
МСХ, МНЭ
октябрь 2018 года
Евниев А.К., Жумангарин С.М.
79.

"Электр энергетикасы саласындағы тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 421 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 497 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Б.О. Ақшолақов, С.М. Жұманғарин
80.
"Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету және жедел іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдар салаларындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2016 жылғы 25 қазандағы № 72 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 9 қарашадағы № 471 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ҰҚК (келісім бойынша), ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Д.Е. Ерғожин, С.М. Жұманғарин
81.
"Мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы заңнаманың сақталуы бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2017 жылғы 9 ақпандағы № 32 және Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 68 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша), ҰЭМ
2018 жылғы қазан
С.Қ. Ахметжанов, С.М. Жұманғарин
82.
"Азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 6 наурыздағы № 242 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 126 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
Әділетмині, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Ж.Б. Ешмағамбетов, С.М. Жұманғарин
83.
"Қазақстан Республикасының Ұлттық архив қоры және архивтер туралы заңнамасының сақталуының тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2017 жылғы 9 маусымдағы № 172 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 14 тамыздағы № 301 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Б.Т. Қожағапанов, С.М. Жұманғарин
84.
"Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласында тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 27 маусымдағы № 463 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 20 шілдедегі № 285 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ДСМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
А.В. Цой, С.М. Жұманғарин
85.
"Нормативтік құқықтық актілердің ресми мәтіндерін кейіннен жариялау саласындағы жеке кәсіпкерлік саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін және тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 5 мамырдағы № 177 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 18 мамырдағы № 38 бірлескен бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
бірлескен бұйрық
Әділетмині, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Н.В. Пан, С.М. Жұманғарин
86.

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 19 сентября 2016 года № 421 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 декабря 2016 года № 497 "Об утверждении проверочных листов в области электроэнергетики"
Совместный приказ
МЭ, МНЭ
октябрь 2018 года
Акчулаков Б.О., Жумангарин С.М.
80.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 октября 2016 № 72 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 ноября 2016 года № 471 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сферах обеспечения информационной безопасности и специальных технических средств, предназначенных для проведения оперативно-розыскных мероприятий"
Совместный приказ
КНБ (по согласованию), МНЭ
октябрь 2018 года
Ергожин Д.Е., Жумангарин С.М.
81.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 9 февраля 2017 года № 32 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 февраля 2017 года № 68 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа по соблюдению законодательства в сфере оказания государственных услуг"
Совместный приказ
АДГСПК (по согласованию), МНЭ
октябрь 2018 года
Ахметжанов С.К., Жумангарин С.М.
82.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 6 марта 2017 года № 242 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 марта 2017 года № 126 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в сфере регистрации актов гражданского состояния"
Совместный приказ
МЮ, МНЭ
октябрь 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б., Жумангарин С.М.
83.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 172 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 14 августа 2017 года № 301 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением законодательства Республики Казахстан о Национальном архивном фонде и архивах
Совместный приказ
МКС, МНЭ
октябрь 2018 года
Кожагапанов Е.Т., Жумангарин С.М.
84.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 июня 2017 года № 463 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 июля 2017 года № 285 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
Совместный приказ
МЗ, МНЭ
октябрь 2018 года
Цой А.В., Жумангарин С.М.
85.
О признании утратившим силу совместного приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 5 мая 2011 года № 177 и исполняющего обязанности Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 18 мая 2011 года № 138 "Об утверждении критериев оценки степени рисков и формы проверочного листа в сфере частного предпринимательства в области последующего опубликования официальных текстов нормативных правовых актов"
Совместный приказ
МЮ, МНЭ
октябрь 2018 года
Пан Н.В., Жумангарин С.М.
86.

"Деректемелер мен көрнекі ақпаратты орналастыру бөлігінде Қазақстан Республикасы тіл туралы заңнамасын сақтаудың тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 20 маусымдағы № 173 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 1 шілдедегі № 308 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
А.Р. Райымқұлова, С.М. Жұманғарин
87.
"Авторлық құқық және сабақтас құқықтар объектілерін пайдалануға жеке кәсіпкерлік саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 344 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 154 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
бірлескен бұйрық
Әділетмині, ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Н.В. Пан, С.М. Жұманғарин
88.
"Әуежай қызметінің құрамына кіретін әуеайлаққа және жерде тауарлар, жұмыстар және қызмет көрсету қызметтері тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрі міндетін атқарушының 2017 жылғы 31 шілдедегі № 515 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 14 тамыздағы № 302 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр, С.М. Жұманғарин
89.
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласында статистикалық және өзге есептік ақпаратты ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов
90.
Құқықтық кадастрды сүйемелдеуге қойылатын талаптарды және құқықтық кадастрға қол жеткізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов
91.
Әуежайлар және аэронавигация көрсететін қызметтер саласындағы табиғи монополиялар субъектілерінің инвестициялық бағдарламаларының жобаларын (жобаларды) қалыптастыру және бағалау әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр
92.
Палубалы шағыл көлемді кемелерді техникалық қадағалауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр
93.
Мемлекеттік органдардың тәуекелдерді бағалау жүйесін қалыптастыру қағидаларын және тексеру парақтарының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, БП ҚСжАЕК (келісім бойынша)
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
94.
Әуежайлар мен аэронавигация көрсететін қызметтер саласындағы табиғи монополия субъектісінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне арналған (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерге (бағаларға, алымдар мөлшерлемелеріне) уақытша төмендету коэффициентінің деңгейін есептеу әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр
95.
Әуежайлар және аэронавигация көрсететін қызметтер саласындағы табиғи монополиялар субъектілерінің тұтынушыларға қызметтер көрсету стандарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр
96.
Әуежайлар және аэронавигация көрсететін қызметтер саласындағы тарифтік саясат бойынша сараптама кеңесін құру және ол туралы ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр
97.
Әуежай қызметінің құрамына кіретін әуеайлаққа және жерде қызмет көрсету тауарларының, жұмыстарының, қызметтерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ, ҰЭМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр
98.
"Бір терезе" қағидаты бойынша құрылыс жобаларына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуді ұйымдастыру үшін портал мен ақпараттық жүйелерді жүргізу тәртібін айқындайтын қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Қ.А. Өскенбаев
99.
Бәсекелестікті қорғау және монополистік қызметті шектеу шеңберінде табиғи монополиялар және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің міндетті қызметтерді көрсету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы желтоқсан
С.М. Жұманғарин

О признании утратившим силу совместного приказа Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 20 июня 2016 года № 173 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 июля 2016 года № 308 "Об утверждении проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о языках в части размещения реквизитов и визуальной информации"
Совместный приказ
МКС, МНЭ
октябрь 2018 года
Раимкулова А.Р., Жумангарин С.М.
87.
О признании утратившим силу совместного приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2017 года № 344 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 апреля 2017 года № 154 "Об утверждении проверочного листа в сфере частного предпринимательства за использованием объектов авторского права и смежных прав"
Совместный приказ
МЮ, МНЭ
октябрь 2018 года
Пан Н.В., Жумангарин С.М.
88.
О признании утратившим силу совместного приказа исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 июля 2017 года № 515 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 14 августа 2017 года № 302 "Об утверждении перечня товаров, работ, услуг аэродромного и наземного обслуживания, входящих в состав аэропортовской деятельности"
Совместный приказ
МИР, МНЭ
июль 2018 года
Скляр Р.В., Жумангарин С.М.
89.
Об утверждении Правил предоставления статистической и иной отчетной информации в области государственной регистрации прав на недвижимое имущество
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
90.
Об утверждении требований к сопровождению правового кадастра и правил доступа к правовому кадастру
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
91.
Об утверждении Методики формирования и оценки проектов инвестиционных программ (проектов) субъектов естественных монополий в области услуг аэропортов и аэронавигации
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Скляр Р.В.
92.
Об утверждении Правил осуществления технического надзора за палубными маломерными судами
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Скляр Р.В.
93.
Об утверждении Правил формирования государственными органами системы оценки рисков и формы проверочных листов
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, КПСиСУ ГП (по согласованию)
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
94.
Об утверждении Методики расчета уровня временного понижающего коэффициента к тарифам (ценам, ставкам сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий в области услуг аэропортов и аэронавигации
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Скляр Р.В.
95.
Об утверждении стандартов оказания услуг потребителям субъектами естественных монополий в области услуг аэропортов и аэронавигации
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Скляр Р.В.
96.
О создании экспертного совета по тарифной политике в области услуг аэропортов и аэронавигации и утверждении его положения
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Скляр Р.В.
97.
Об утверждении перечня товаров, работ, услуг аэродромного и наземного обслуживания, входящих в состав аэропортовской деятельности
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР, МНЭ
июль 2018 года
Скляр Р.В.
98.
Об утверждении правил, определяющих порядок ведения портала и информационных систем для организации проведения комплексной вневедомственной экспертизы проектов строительства по принципу "одного окна"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Ускенбаев К.А.
99.
Об утверждении Правил оказания обязательных услуг субъектами естественных монополий и квазигосударственного сектора в рамках защиты конкуренции и ограничения монополистической деятельности
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
декабрь 2018 года
Жумангарин С.М.

100.
Өткізілген сатып алу туралы ақпарат нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
101.
Астық қолхаттарын тіркеушіні айқындау бойынша ашық конкурс өткізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары-Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2018 жылғы шілде
А.Қ. Евниев
102.
Жергілікті атқарушы органның бақылау функцияларын жүзеге асыру үшін қажетті ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және өсімдік шаруашылығындағы өзара сақтандыру қоғамының беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2018 жылғы шілде
А.Қ.Евниев
103.
Сараптама ұйымын анықтау бойынша ашық конкурс өткізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2018 жылғы шілде
А.Қ. Евниев
104.
Соттарға құжаттарды электрондық құжат нысанында беру құралдарын техникалық қолдану, оларды тіркеу, өңдеу, олармен танысу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соттар қызметін қамтамасыз ету департаменті басшысының бұйрығы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты)
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соттар қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) (келісім бойынша)
2018 жылғы шілде
Қ.О. Елубаев
105.
Бейнеконференция байланысының құралдарын техникалық қолдану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соттар қызметін қамтамасыз ету департаменті басшылық бұйрығы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты)
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соттар қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) (келісім бойынша)
2018 жылғы шілде
Қ.О. Елубаев
106.
Өндірістік экологиялық бақылау жүргізу кезінде қоршаған ортаға эмиссиялардың автоматтандырылған мониторингін жүргізу қағидаларын және өндірістік экологиялық бақылау нәтижелері бойынша есептілікке қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы шілде
М.М. Мырзағалиев
107.
Жергілікті қамту бойынша сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Р.В.Скляр
108.
Құтқарушыларды аттестаттау және қайта аттестаттау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2018 жылғы шілде
Ю.В. Ильин
109.
Мемлекеттік емес өртке қарсы қызметтерді аттестаттау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2018 жылғы шілде
Ю.В. Ильин

100.
Об утверждении формы информации о проведенных закупках
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
101.
Об утверждении Правил проведения открытого конкурса по определению регистратора зерновых расписок
Приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июль 2018 года
Евниев А.К.
102.
Об утверждении Правил предоставления страхователем, страховщиком, агентом и обществом взаимного страхования информации и документов, необходимых для осуществления местным исполнительным органом контрольных функций
Приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июль 2018 года
Евниев А.К.
103.
Об утверждении Правил проведения открытого конкурса по определению экспертной организации
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июль 2018 года
Евниев А.К.
104.
Об утверждении Правил технического применения средств подачи документов в суды в форме электронного документа, их регистрации, обработки, ознакомления с ними
Приказ руководителя Департамента по обеспечению деятельности Верховного Суда Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)
Департамент по обеспечению деятельности Верховного Суда Республики Казахстан (аппарат Верховного Суда Республики Казахстан) (по согласованию)
июль 2018 года
Елибаев К.О.
105.
Об утверждении Правил технического применения средств видеоконференцсвязи
Приказ руководителя Департамента по обеспечению деятельности Верховного Суда Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)
Департамент по обеспечению деятельности Верховного Суда Республики Казахстан (аппарат Верховного Суда Республики Казахстан) (по согласованию)
июль 2018 года
Елибаев К.О.
106.
Об утверждении Правил ведения автоматизированного мониторинга эмиссий в окружающую среду при проведении производственного экологического контроля и требований к отчетности по результатам производственного экологического контроля
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июль 2018 года
Мирзагалиев М.М.
107.
Об утверждении Правил проведения экспертизы по местному содержанию
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Скляр Р.В.
108.
Об утверждении Правил аттестации и переаттестации спасателей
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июль 2018 года
Ильин Ю.В.
109.
Об утверждении Правил аттестации негосударственных противопожарных служб
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июль 2018 года
Ильин Ю.В.

110.
Ұлттық әл-ауқат қорын қоспағанда, мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардағы корпоративтік басқарудың үлгілік кодексін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
111.
Ақпараттық құралдардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы қараша
С.М. Жұманғарин
112.
Сәйкестікті растау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Қ. А. Өскенбаев
113.
Апелляциялық комиссияның регламентін, ережесін және кұрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы шілде
М.М. Мырзағалиев
114.
Ақпаратты криптографикалық қорғау құралдарын өткізуге (оның ішінде өзге беру) екінші санаттағы рұқсатты беру рұқсат беру рәсімдерін жүзеге асыру қағидаларын және рұқсат беру талаптарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының бұйрығы
ҰҚК (келісім бойынша)
2018 жылғы шілде
Д.Е. Ерғожин
115.
Апелляциялық комиссияның регламентін, ережесін және құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті төрағасының бұйрығы
КДСК, ДСМ
2018 жылғы шілде
А.В. Цой
116.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2018 жылғы шілде
Ю.В. Ильин
117.
"Міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеу туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1999 жылғы 22 ақпандағы № 14 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов
118.
"Әртүрлі сыныптағы полигондарға орналастыруға арналған қалдықтардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 2 тамыздағы № 244-Ө бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы шілде
М.М. Мырзағалиев
119.
"Кондоминиум объектісін мемлекеттік тіркеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 241 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов
120.
"Тіркеу құжаттарында жіберілген қателерді түзету мақсатында жазба енгізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрі міндетін атқарушылық 2007 жылғы 24 тамыздағы № 243 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов

110.
Об утверждении Типового кодекса корпоративного управления в контролируемых государством акционерных обществах, за исключением Фонда национального благосостояния
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018год
Жумангарин С.М.
111.
Об утверждении перечня информационных инструментов
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
ноябрь 2018 года
Жумангарин С.М.
112.
Об утверждении Правил подтверждения соответствия
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Ускенбаев К.А.
ИЗ.
Об утверждении Регламента, Положения и состава апелляционной комиссии
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июль 2018 года
Мирзагалиев М.М.
114.
Об утверждении Правил осуществления разрешительных процедур и разрешительных требований по выдаче разрешения второй категории на реализацию (в том числе иную передачу) средств криптографической защиты информации
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
июль 2018 года
Ергожин Д.Е.
115.
Об утверждении регламента, положения и состава апелляционной комиссии
Приказ Председателя Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан
КООЗ МЗ
июль 2018 года
Цой А.В.
116.
О внесении изменений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июль 2018 года
Ильин Ю В.
117.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 февраля 1999 года № 14 "Об утверждении Инструкции по регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
118.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 2 августа 2007 года № 244-п "Об утверждении перечня отходов для размещения на полигонах различных классов"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июль 2018 года
Мирзагалиев М.М.
119.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 241 "Об утверждении Правил государственной регистрации объекта кондоминиума"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
120.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 243 "Об утверждении Правил внесения записей в целях исправления ошибок, допущенных в регистрационных документах"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.

121.
"Жоғалған немесе бүлінген құқық белгілейтін құжаттық телнұсқасын беру және түпнұсқасының (куәландырылған көшірмесінің) күшін жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 244 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов
122.
"Жүйелі тіркеуді жүзеге асыру үшін халықты хабарландыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 246 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов
123.
"Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардағы корпоративтік басқаруды бағалау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2011 жылғы 6 маусымдағы № 157 бұйрығына өзгеріс енгізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
124.
"Құқықтық кадастрдан ақпарат ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 28 наурыздағы № 131 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов
125.
"Құқықтық кадастрдың ақпараттық жүйесіне ғимараттардың, құрылыс жайлардың және (немесе) олардың құрамдастарының жаңадан құрылған жылжымайтын мүлікке сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу, мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау жүргізу қағидалары мен мерзімдерін және Жылжымайтын мүліктің бастапқы және кейінгі объектілеріне кадастрлық нөмір беру қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 6 мамырдағы № 156 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов
126.
"Жылжымайтын мүлік объектілеріне мемлекеттік техникалық тексеру нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 57 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов
127.
"Мұнай және газ саласындағы қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары мен оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 28 қазандағы № 77 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы шілде
М.Д. Досмұхамбетов
128.

121.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 244 "Об утверждении Правил выдачи дубликата и аннулирования подлинника (удостоверенной копии) утраченного или поврежденного правоустанавливающего документа"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
122.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 246 "Об утверждении Правил оповещения населения для осуществления систематической регистрации"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
123.
О внесении изменения в приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 6 июня 2011 года № 157 "Об утверждении Правил оценки корпоративного управления в контролируемых государством акционерных обществах"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
124.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 марта 2012 года № 131 "Об утверждении Правил предоставления информации из правового кадастра"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
125.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 6 мая 2013 года № 156 "Об утверждении Правил и сроков внесения в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений, и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество, проведения государственного технического обследования и Правил присвоения кадастрового номера первичным и вторичным объектам недвижимости"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
126.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 13 февраля 2014 года № 57 "Об утверждении Инструкция по государственному техническому обследованию объектов недвижимости"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
127.
О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 28 октября 2014 года № 77 "Об утверждении квалификационных требований и перечня документов, подтверждающих соответствие им, для осуществления деятельности в сфере нефти и газа"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июль 2018 года
Досмухамбетов М.Д.
128.

"Мемлекеттің артықшылықты құқығы шеңберінде ұлттық оператор сатып алатын шикі және тауарлық газдың бағасын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Энергетика Министрінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 121 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы шілде
М.М.Мырзағалиев
129.
Алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 03.07.2019 № 121-ө өкімімен.
130.
"Аңшылардың және аңшылық шаруашылығы субьектілерінің қоғамдық бірлестіктері республикалық қауымдастығының аңшылық минимумды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 18-03/57 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2018 жылғы шілде
Е.Н. Нысанбаев
131.
"Туристік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 80 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2018 жылғы шілде
Е.Т. Қожағапанов
132.
"Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 16 ақпандағы №: 100 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы шілде
М.М. Мырзағалиев
133.
"Құқықтық кадастрда жылжымайтын мүлікке құқықтарды жүйелі түрде тіркеу жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 110 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы шілде
Ж.Б. Ешмағамбетов
134.
"Байланыс қызметтерін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 171 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің бұйрығы
АКМ
2018 жылғы шілде
Д.Ш. Тұяқов
135.
"Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму стратегияларының орындалуы жөніндегі есептерді әзірлеу және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 26 ақпандағы № 139 бұйрығына және "Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму стратегияларын әзірлеу, бекіту, сондай-ақ олардың іске асырылуын мониторингілеу және бағалау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 149 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин

О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 13 ноября 2014 года № 121 "Об утверждении Правил определения цены сырого и товарного газа, приобретаемого национальным оператором в рамках преимущественного" права государства"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июль 2018 года
Мирзагалиев М.М.
129.
Исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 03.07.2019 № 121-р.
130.
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 18-03/57 "Об утверждении Правил проведения охотничьего минимума республиканской ассоциацией общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства"
Приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июль 2018 года
Нысанбаев Е.Н.
131.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 80 "Об утверждении Правил предоставления туристских услуг"
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
июль 2018 года
Кожшпншкш Н.Т.
132.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 16 февраля 2015 года № 100 "Об утверждении Правил проведения государственной экологической экспертизы"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июль 2018 года
Мирзагалиев М.М.
133.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 110 "Об утверждении Правил проведения систематической регистрации прав на недвижимое имущество в правовом кадастре"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
134.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 171 "Об утверждении правил оказания услуг связи"
приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан
МИК
июль 2018 года
Туяков Д.Ш.
135.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 февраля 2015 года № 139 "Об утверждении Правил разработки и представления отчетов по исполнению стратегий развития и планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство" и изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 149 "Об утверждении Правил разработки, утверждения стратегий развития и планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство, а также мониторинга и оценки их реализации"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.

136.
"Тапсырыс берушінің (құрылыс салушының) қызметін ұйымдастырудың және функцияларын жүзеге асырудың қағидаларын бекіту туралы" Ұлттық экономика министрінің № 229 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Қ. А. Өскенбаев
137.
"Кепілді және сақтандыру қорларын қалыптастыру және пайдалану қағидаларын, олардың мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 251 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
Д.Б. Жүнісова
138.
"Шағын келемді кемелерді және олар тоқтайтын базаларды (құрылыстарды) пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 354 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр
139.
"Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
Д.Б. Жүнісова
140.
"Жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік инспектор актілерінің нысандарын, оларды жасау мен берудің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 18-04/279 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2018 жылғы шілде
Е.Н. Нысанбаев
141.
"Қаржыландыру көздеріне қарамастан, жаңа үйлер мен ғимараттарды, олардың кешендерін, инженерлік және көлік коммуникацияларын салуға, сондай-ақ бұрыннан барыл өзгертуге (реконструкциялауға, кеңейтуге, техникалық қайта жарақтандыруға, жаңғыртуға және күрделі жөндеуге) арналған техникалық-экономикалық негіздемелерге және жобалау-сметалық құжаттамаға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 299 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Қ.А. Өскенбаев

136.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 229 "Об утверждении Правил организации деятельности и осуществления функций заказчика (застройщика)"
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Ускенбаев К.А.
137.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 251 "Об утверждении Правил формирования и использования, размеров гарантийного и страхового фондов"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жунусова Д.Б.
138.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 354 "Об утверждении Правил пользования маломерными судами и базами (сооружениями) для их стоянок"
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Скляр Р.В.
139.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жунусова Д.Б.
140.
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 18-04/279 "Об утверждении форм актов государственного инспектора по охране животного мира, Правил их составления и выдачи"
Приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МЕХ
июль 2018 года
Нысанбаев Е.Н.
141.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 апреля 2015 года № 299 "Об утверждении Правил проведения комплексной вневедомственной экспертизы технико-экономических обоснований и проектно-сметной документации, предназначенных для строительства новых, а также изменения (реконструкции, расширения, технического перевооружения, модернизации и капитального ремонта) существующих зданий и сооружений, их комплексов, инженерных и транспортных коммуникаций независимо от источников финансирования"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Ускенбаев К.А.

142.
"Қала құрылысы және құрылыс жобалары (техникалық-экономикалық негіздемелер және жобалау-сметалық құжаттамалар) бойынша сараптама қорытындыларын ресімдеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 305 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Қ.А. Өскенбаев
143.
"Сараптама комиссияларын (сараптама топтарын) құру және кешенді ведомстводан тыс сараптамаға және қала құрылысы сараптамасына қатысу үшін мамандарды (мамандандырылған институттар мен ұйымдарды) тарту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 306 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Қ.А. Өскенбаев
144.
"Ғарыш объектілерін және оларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу қағидаларын және ғарыш объектілері тіркелімінің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 484 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығы
ҚАӨМ
2018 жылғы шілде
М.Р. Нұрғожин
145.
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу және міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 246 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы тамыз
Ж.Б. Ешмағамбетов
146.
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу және міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 300 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2018 жылғы қыркүйек
Ж.Б. Ешмағамбетов
147.
"Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар күзететін Қазақстан Республикасының объектілерін қоспағанда, террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалу жағдайына және олардың басшыларының Қазақстан Республикасының терроризмге қарсы іс-қимыл туралы заңнамасында көзделген талаптарды сақтауына бақылау саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 582 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2018 жылғы қазан
Е.З. Тұрғымбаев

142.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 апреля 2015 года № 305 "Об утверждении Правил оформления экспертных заключений по градостроительным и строительным проектам (технико-экономическим обоснованиям и проектно-сметной документации)
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Ускенбаев К.А.
143.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 апреля 2015 года № 306 "Об утверждении Правил создания экспертных комиссий (экспертных групп) и привлечения специалистов (специализированных институтов и организаций) для участия в комплексной вневедомственной и градостроительной экспертизе"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Ускенбаев К.А.
144.
О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 484 "Об утверждении Правил государственной регистрации космических объектов и прав на них и формы регистра космических объектов"
Приказ Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МОАП
июль 2018 года
Нургужин М.Р.
145.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 246 "Об утверждении стандартов государственных услуг по вопросам регистрации прав на недвижимое имущество и регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
август 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
146.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 28 мая 2015 года № 300 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации прав на недвижимое имущество и регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
сентябрь 2018 года
Ешмагамбетов Ж.Б.
147.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 июля 2015 года № 582 "Об утверждении проверочного листа в сфере контроля за состоянием антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, за исключением объектов Республики Казахстан, охраняемых Вооруженными Силами, другими войсками и воинскими формированиями Республики Казахстан, а также специальными государственными органами, и соблюдением их руководителями требований, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о противодействии терроризму"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
октябрь 2018 года
Тургумбаев Е.З.

148.
"Электрондық сауданы жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 720 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
Д.Б. Жүнісова
149.
"Нарық субъектісінің әрекеттерінде (әрекетсіздігінде) Қазақстан Республикасының бәсекелестікті қорғау саласындағы заңнамасын бұзу белгілерінің бар екені туралы хабарламаны және оның нысанын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 745 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
150.
"Реттегіш құралдардың реттеушілік әсерін талдауды жүргізу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 748 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
151.
"Құрылыс саласындағы құрылыс салуды ұйымдастыру және рұқсат беру рәсімдерінен өту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 750 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Қ.А. Өскенбаев
152.
"Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы аккредиттеу туралы куәлікті, энергия аудиторлық аттестатын беру үшін қажетті рұқсат беру талаптары мен құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 1125 және "Дара кәсіпкерлердің және заңды тұлғалардың электр желілеріндегі қуат коэффициентінің нормативтік мәндерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 393 бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр
153.
"Мемлекеттік статистика саласындағы тәуекелдер дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 795 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Р.Е. Дәленов
154.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 87 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің бұйрығы
АКМ, ҰЭМ, Еңбекмині, АШМ, Әділетмині
2018 жылғы шілде
Д.Р. Щеглова

148.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года № 720 "Об утверждении Правил осуществления электронной торговли"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жунусова Д.Б.
149.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 745 "Об утверждении Правил выдачи уведомления о наличии в действиях (бездействии) субъекта рынка признаков нарушения законодательства Республики Казахстан в области защиты конкуренции и его формы"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жунусова Д.Б.
150.
О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 748 "Об утверждении Правил проведения и использования анализа регуляторного воздействия регуляторных инструментов"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
151.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 750 "Об утверждении Правил организации застройки и прохождения разрешительных процедур в сфере строительства"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Ускенбаев К.А.
152.
О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 1125 "Об утверждении разрешительных требований и перечня документов, необходимых для выдачи свидетельства об аккредитации, аттестата энергоаудитора в области энергосбережения и повышения энергоэффективности" и от 31 марта 2015 года № 393 "Об утверждении нормативных значений коэффициента мощности в электрических сетях индивидуальных предпринимателей и юридических лиц"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Скляр Р.В.
153.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 795 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа в области государственной статистики"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
октябрь 2018 года
Даленов Р.Е.
154.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 87 "Об утверждении цен на товары (работы, услуг), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан"
Приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан
МИК, МНЭ, МТСЗН, МСХ, МЮ
июль 2018 года
Щеглова Д.Р.

155.
"Тексеруді тағайындау туралы актілерді, тексеруді тоқтата тұру, қайта бастау, оның мерзімдерін ұзарту туралы, қатысушылар құрамын өзгерту және тексеру мен оның нәтижелері туралы ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну туралы хабарламаларды тіркеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 13 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
БП ҚСжАЕК (келісім бойынша)
2018 жылғы тамыз
А.А. Саттар
156.
"Қазақстан Республикасының сауда қызметін реттеу туралы заңнамасының сақталуына тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 49 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Д.Б. Жүнісова
157.
"Қазақстан Республикасының тауар биржалары туралы заңнамасын сақтауда тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 5 наурыздағы № 128 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы қазан
Д.Б. Жүнісова
158.
"Мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және өткізетін тауарларға, жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге баға белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 134 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
159.
"Жеке кәсіпкерлік субъектілерін қолдау мен қорғау саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 191 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы қазан
С.М. Жұманғарин
160.
"Табиғи монополиялар салаларындағы тәуекел дәрежесін бағалау және қоғамдық маңызы бар нарық субъектісінің баға белгілеу тәртібін және міндеттерді сақтау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 26 шілдедегі № 332 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы қазан
С.М. Жұманғарин
161.
"Қоғамдық маңызы бар нарықтарда баға бегілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 36 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, ИДМ, ЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин

155.
О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 13 "Об утверждении Правил регистрации актов о назначении проверки, уведомлений о приостановлении, возобновлении, продлении сроков проверки, об изменении состава участников и предоставлении информационных учетных документов о проверке и ее результатах"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
КПСиСУ ГП (по согласованию)
август 2018 года
Саттар А.А.
156.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 февраля 2016 года № 49 "Об утверждении проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о регулировании торговой деятельности"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
октябрь 2018 года
Жунусова Д.Б.
157.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 марта 2016 года № 128 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о товарных биржах"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
октябрь 2018 года
Жунусова Д.Б.
158.
О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 марта 2016 года № 134 "Об утверждении Правил ценообразования на товары, работы, услуги, производимые и реализуемые субъектом государственной монополии"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
159.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 апреля 2016 года № 191 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в области поддержки и защиты субъектов частного предпринимательства"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
октябрь 2018 года
Жумангарин С.М.
160.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 июля 2016 года № 332 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов в сферах естественных монополий и за соблюдением порядка ценообразования и обязанностей субъекта общественно значимого рынка"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
октябрь 2018 года
Жумангарин С.М.
161.
О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 февраля 2017 года № 36 "Об утверждении Правил ценообразования на общественно значимых рынках"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, МИР, МЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.

162.
"Табиғи монополиялар саласына жатқызылған аэронавигация мен әуежайлардың көрсететін қызметтеріне тарифтерді есептеу әдістемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 62 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы шілде
Р.В. Скляр
163.
"Нарық субъектілері келісімдерінің жобаларын Қазақстан Республикасының бәсекелестікті қорғау саласындағы заңнамасының талаптарына сәйкестігі немесе сәйкес еместігі тұрғысынан қарау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 97 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
С.М. Жұманғарин
164.
"Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 160 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы шілде
Қ.Е. Баеділов
165.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2018 жылғы шілде
Ю.В. Ильин
166.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы шілде
Б.О. Ақшолақов
167.
"Тауар биржаларының күнделікті электрондық есептілік нысандарын, оларды ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 140 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы шілде
Д.Б. Жүнісова
168.
"Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман инспекциясы лауазымды адамдарының орман қорын күзету, қорғау, пайдалану, ормандарды молықтыру және орман өсіру саласындағы мемлекеттік бақылау мен қадағалауды жүзеге асыруы жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 18-02/59 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2018 жылғы шілде
Е.Н. Нысанбаев
169.
"Қоршаған ортаны қорғау жөніндегі іс-шаралар жоспарының және осы жоспардың орындалуы туралы есеп нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 252 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы шілде
М.М. Мырзағалиев

162.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 1 февраля 2017 года № 62 "Об утверждении методик расчета тарифов на услуги аэронавигации и аэропортов, отнесенные к сфере естественных монополий"
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июль 2018 года
Скляр Р.В.
163.
О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 97 "Об утверждении Правил рассмотрения проектов соглашений субъектов рынка на предмет соответствия или несоответствия требованиям законодательства Республики Казахстан в области защиты конкуренции"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жумангарин С.М.
164.
О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 160 "Об утверждении форм налоговых заявлений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
июль 2018 года
Баедилов К.Е.
165.
О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июль 2018 года
Ильин Ю.В.
166.
О признании утратившими силу некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июль 2018 года
Акчулаков Б.О.
167.
О признании утратившим силу приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 февраля 2015 года № 140 "Об утверждении ежедневных электронных форм отчетности товарных бирж, правил их представления"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2018 года
Жунусова Д.Б.
168.
О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 18-02/59 "Об утверждении Правил по осуществлению государственного контроля и надзора в области охраны, защиты, пользования лесным фондом, воспроизводства лесов и лесоразведения должностными лицами государственной лесной инспекции Республики Казахстан"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июль 2018 года
Нысанбаев Е.Н.
169.
О признании утратившим силу приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 17 июня 2016 года № 252 "Об утверждении Форм плана мероприятий по охране окружающей среды и отчета о выполнении данного плана"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июль 2018 года
Мирзагалиев М.М.

170.
"Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелері операторы өзінің банктік шотына келіп түскен ақшаны төлемақы түрінде жіберу бойынша өзге де қызметін анықтау туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2017 жылғы 20 қазандағы № 352 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы шілде
М.Д. Досмұхамбетов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АКМ
-
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
АШМ
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
Әділетмині
-
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
БҒМ
-
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
БП ҚСжАЕК
-
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті
ДСМ
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Еңбекмині
-
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ЖС
-
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сот
ИДМ
-
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
ІІМ
-
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ҚДСК
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті
Қаржымині
-
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
ҚАӨМ
-
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
МҚІСҚА
-
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
ҰБ
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
ҰҚК
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰЭМ
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ЭМ
-
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі

170.
О признании утратившим силу приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 20 октября 2017 года № 352 "Об определении иной деятельности, на которую оператор расширенных обязательств производителей (импортеров) направляет деньги, поступившие на его банковский счет, в виде платы"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июль 2018 года
Досмухамбетов М.Д.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИК - Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
КПСиСУ ГП - Комитет по правовой статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
ВС - Верховный Суд Республики Казахстан
МИР - Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
КООЗ М3 - Комитет охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МОАП - Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АДГСПК - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МЭ - Министерство энергетики Республики Казахстан