О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые акты Президента Республики Казахстан согласно приложению.
2. Правительству Республики Казахстан привести свои решения в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 18 июня 2009 года № 829
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых актов
Президента Республики Казахстан
1. Указ Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года № 1135 «О Национальной программе разгосударствления и приватизации в Республике Казахстан на 1993-1995 годы (II-ой этап)» (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 7, ст. 83, 1995 г., № 17, ст. 184).
2. Постановление Президента Республики Казахстана от 5 марта 1993 года № 1138 «О Государственных холдинговых компаниях».
3. Постановление Президента Республики Казахстан от 22 июня 1993 года № 1275 «О порядке поступления и распределения средств, полученных от приватизации государственной собственности (кроме государственных сельскохозяйственных предприятий)».
4. Постановление Президента Республики Казахстан от 23 июня 1993 года № 1289 «О введении в действие Положения о приватизационных инвестиционных купонах» (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 20, ст. 253).
5. Постановление Президента Республики Казахстан от 23 июня 1993 года № 1290 «О мерах по организации инвестиционных приватизационных фондов» (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 23, ст. 284).
6. Постановление Президента Республики Казахстан от 23 сентября 1993 года № 1352 «О Государственной программе первоочередных мер по борьбе с преступностью и укреплению правопорядка в Республике Казахстан на 1993-1995 годы».
7. Постановление Президента Республики Казахстан от 18 октября 1993 года № 1385 «О внесении изменений и дополнений в Положение о приватизационных инвестиционных купонах».
8. Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 1994 года № 1508 «Об учете среднемесячного заработка при назначении и перерасчете пенсий в 1994 году» (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 4, ст. 29).

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі өз шешімдерін осы Жарлыққа сәйкес келтірсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2009 жылғы 18 маусымдағы
N 829 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің
күші жойылған кейбір актілерінің
ТІЗБЕСІ
1. "Қазақстан Республикасында мемлекет иелігінен алу мен жекешелендірудің 1993-1995 жылдарға (II кезең) арналған Ұлттық бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1135 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 7, 83-құжат; 1995 ж., N 17, 184-құжат).
2. "Мемлекеттік холдинг компаниялары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1138 Қаулысы .
3. "Мемлекеттік меншікті (мемлекеттік ауыл шаруашылық кәсіпорындарынан басқаларын) жекешелендіруден алынған қаржының келіп түсуі мен бөлінуінің тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 22 маусымдағы N 1275 Қаулысы .
4. "Инвестициялық жекешелендіру купондары туралы Ережені күшіне енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 23 маусымдағы N 1289 Қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 20, 253-құжат).
5. "Инвестициялық жекешелендіру қорларын ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 23 маусымдағы N 1290 Қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 23, 284-құжат).
6. "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің және заң тәртібін нығайтудың 1993-1995 жылдарға арналған кезек күттірмейтін шаралардың Мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 23 қыркүйектегі N 1352 Қаулысы .
7. "Инвестициялық жекешелендіру купондары туралы Ережеге өзгерістер мен толықтырулар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 18 қазандағы N 1385 Қаулысы .
8. "1994 жылы зейнетақы тағайындау және қайта есептеу кезінде орташа айлық табысты есепке алу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 18 қаңтардағы N 1508 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 4, 29-құжат).

9. Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 1994 года № 1560 «Об уточнении порядка взимания фиксированных (рентных) платежей» (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 8, ст. 78).
10. Постановление Президента Республики Казахстан от 23 февраля 1994 года № 1575 «О внесении изменений и дополнений в Положение об инвестиционных приватизационных фондах».
11. Указ Президента Республики Казахстан от 24 февраля 1994 года № 1578 «Об оказании помощи сельскохозяйственным предприятиям в 1994 году» (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 10, ст. 96).
12. Указ Президента Республики Казахстан от 11 марта 1994 года № 1589 «О выделении части государственного пакета акций для продажи руководителям государственных акционерных обществ» (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 13, ст. 118).
13. Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1994 года № 1609 «О правовом регулировании отдельных вопросов разгосударствления и приватизации» (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 15, ст. 138).
14. Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1994 года № 1612 «О мерах по упорядочению льготирования и компенсационных выплат».
15. Указ Президента Республики Казахстан от 5 апреля 1994 года № 1640 «Об обеспечении права граждан на жилище» (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 17, ст. 166).
16. Указ Президента Республики Казахстан от 5 апреля 1994 года № 1641 «О порядке завершения расчетов по внутриреспубликанскому зачету взаимной задолженности предприятий и организаций».
17. Постановление Президента Республики Казахстан от 15 июля 1994 года № 1800 «О Республиканской программе занятости населения на 1994 год» (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 30, ст. 339).
18. Постановление Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года № 2201 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, «О лицензировании».
19. Постановление Президента Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года № 2236 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, «О налогах и других обязательных платежах в бюджет».
20. Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 1995 года № 2268 «О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года № 1135» (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 17, ст. 184).

9. "Тіркелген /ренталық/ төлемдерді алу тәртібін нақтылау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 11 ақпандағы N 1560 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 8, 78-құжат).
10. "Инвестициялық жекешелендіру қорлары туралы Ережеге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 23 ақпандағы N 1575 Қаулысы .
11. "1994 жылы ауыл шаруашылық кәсіпорындарына көмек көрсету туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 24 ақпандағы N 1578 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 10, 96-құжат).
12. "Мемлекеттік акционерлік қоғамдардың басшыларына сату үшін акциялардың мемлекеттік пакетінің бір бөлігін бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 11 наурыздағы N 1589 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 13, 118-құжат).
13. "Мемлекет иелігінен алу мен жекешелендірудің жекелеген мәселелерін құқықтық реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 20 наурыздағы N 1609 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 15, 138-құжат).
14. "Жеңілдік беру мен өтемақылық төлемдерді реттеу жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 20 наурыздағы N 1612 Жарлығы .
15. "Азаматтардың тұрғын үйге құқығын қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 5 сәуірдегі N 1640 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 17, 166-құжат).
16. "Кәсіпорындар мен ұйымдардың өзара берешегінің ішкі республикалық есебі бойынша есеп айырысуды аяқтаудың тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 5 сәуірдегі N 1641 Жарлығы .
17. "Халықты жұмыспен қамтудың 1994 жылға арналған республикалық бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 15 шілдедегі N 1800 Қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 30, 339-құжат).
18. "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 17 сәуірдегі N 2201 Қаулысы .
19. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 24 сәуірдегі N 2236 Қаулысы .
20. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1135 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 12 мамырдағы N 2268 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 17, 184-құжат).

21. Постановление Президента Республики Казахстан от 22 мая 1995 года № 2298 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, «О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан «О стандартизации и сертификации» (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 8, ст. 58).
22. Постановление Президента Республики Казахстан от 15 июня 1995 года № 2330 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, «О медицинском страховании граждан».
23. Постановление Президента Республики Казахстан от 21 июня 1995 года № 2347 «О мерах по организации правового всеобуча в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 21, ст. 235).
24. Постановление Президента Республики Казахстан от 20 июля 1995 года № 2369 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, «О таможенном деле в Республике Казахстан».
25. Постановление Президента Республики Казахстан от 20 июля 1995 года № 2373 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, «О государственном регулировании отношений, связанных с драгоценными металлами и драгоценными камнями».
26. Постановление Президента Республики Казахстан от 25 июля 1995 года № 2377 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона «О ветеринарии».
27. Указ Президента Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года № 2693 «О дополнительных мерах по государственной поддержке села и агропромышленного комплекса страны в 1996-1997 годах» (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 38, ст. 489).
28. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 22 декабря 1995 года № 2718 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, «О земле».
29. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года № 2731 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, «О государственной службе».
30. Указ Президента Республики Казахстан от 9 апреля 1996 года № 2941 «О компенсации вкладов инвалидов и участников Великой Отечественной войны в Акционерном Народном Сберегательном Банке Казахстана» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 15, ст. 116).
31. Указ Президента Республики Казахстан от 20 мая 1996 года № 2988 «О компенсации вкладов граждан, достигших возраста 60 лет по состоянию на 1 января 1996 года, в Акционерном Народном Сберегательном Банке Казахстана» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 19, ст. 161).

21. "Стандарттау және сертификаттау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 22 мамырдағы N 2298 Қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 8, 58-құжат).
22. "Азаматтарды медициналық сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 15 маусымдағы N 2330 Қаулысы .
23. "Қазақстан Республикасында жалпыға бірдей құқықтық оқуды ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 21 маусымдағы N 2347 Қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 21, 235-құжат).
24. "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 20 шілдедегі N 2369 Қаулысы .
25. "Бағалы металдар мен асыл тастарға байланысты қатынастарды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 20 шілдедегі N 2373 Қаулысы .
26. "Мал дәрігерлігі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 25 шілдедегі N 2377 Қаулысы .
27. "Елдегі селоны және агроөнеркәсіп кешенін 1996-1997 жылдары мемлекеттік қолдау жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2693 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 38, 489-құжат).
28. "Жер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығын іске асыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 22 желтоқсандағы N 2718 өкімі .
29. "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 26 желтоқсандағы N 2731 өкімі .
30. "Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларының Қазақстан Акционерлік Халықтық Жинақ Банкіндегі салымдарына өтем жасау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 9 сәуірдегі N 2941 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 15, 116-құжат).
31. "Қазақстан Акционерлік Халықтық Жинақ Банкінде 1996 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша 60 жасқа жеткен азаматтардың салымдарына өтем жасау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 20 мамырдағы N 2988 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 19, 161-құжат).

32. Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 1996 года № 3036 «О дополнительных мерах по реализации государственных гарантий свободы предпринимательской деятельности» (САПП Республики Казахстан,  1996 г., № 27, ст. 227, 1997 г., № 3, ст. 25).
33. Указ Президента Республики Казахстан от 19 декабря 1996 года № 3276 «О государственной программе развития массового спорта в Республике Казахстан на 1996 - 2000 годы» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 50, ст. 486).
34. Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 1997 года № 3344 «О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан «О дополнительных мерах по реализации государственных гарантий свободы предпринимательской деятельности» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 3, ст. 25).
35. Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 1997 года № 3419 «Об основных направлениях миграционной политики до 2000 года».
36. Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 1997 года № 3558 «О Государственной программе Республики Казахстан по борьбе с преступностью на 1997-1998 годы и основным направлениям правоохранительной деятельности до 2000 года».
37. Указ Президента Республики Казахстан от 7 июля 1997 года № 3589 «О приоритетах и региональных программах поддержки и развития малого предпринимательства в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 31, ст. 278).
38. Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1997 года № 3621 «О государственной программе развития фармацевтической и медицинской промышленности» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 39, ст. 367, 2000 г., № 54, ст. 592).
39. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 22 сентября 1997 года № 3645 «О Государственной программе Президента Республики Казахстан информатизации системы среднего образования Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 43, ст. 395, 2002 г., № 25, ст. 259).
40. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 ноября 1997 года № 3760 «О Специальной консультативной группе при Президенте Республики Казахстан по вопросам американо-казахстанского делового сотрудничества».
41. Указ Президента Республики Казахстан от 28 января 1998 года № 3838 «О Государственной программе развития и совершенствования бухгалтерского учета и аудита в Республике Казахстан на 1998 - 2000 годы» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 3, ст. 11).

32. "Кәсіпкерлік қызмет бостандығына мемлекеттік кепілдіктерді іске асыру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 14 маусымдағы N 3036 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 27, 227-құжат, 1997 ж., N 3, 25-құжат).
33. "Қазақстан Республикасында бұқаралық спортты дамытудың 1996-2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 19 желтоқсандағы N 3276 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 50, 486-құжат).
34. "Кәсіпкерлік қызмет бостандығына мемлекеттік кепілдіктерді іске асыру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 29 қаңтардағы N 3344 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 3, 25-құжат).
35. "Көші-қон саясатының 2000 жылға дейінгі негізгі бағыттары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 19 наурыздағы N 3419 Жарлығы .
36. "Қазақстан Республикасының 1997-1998 жылдарға арналған қылмысқа қарсы күрес және 2000 жылға дейінгі құқық қорғау қызметінің негізгі бағыттары жөніндегі мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 маусымдағы N 3558 Жарлығы .
37. "Қазақстан Республикасында шағын кәсіпкерлікті қолдау мен дамытудың басымдықтары мен аймақтық бағдарламалары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 7 шілдедегі N 3589 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 31, 278-құжат).
38. "Қазақстан Республикасының фармацевтік және медицина өнеркәсібін дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 39, 367-құжат, 2000 ж., N 54, 592-құжат).
39. "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасы орта білім беру жүйесін ақпараттандыру жөніндегі мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 22 қыркүйектегі N 3645 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 43, 395-құжат, 2002 ж., N 25, 259-құжат).
40. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Американ-қазақ іскерлік ынтымақтастығының мәселелері жөніндегі арнайы консультативтік топ туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 14 қарашадағы N 3760 өкімі .
41. "Қазақстан Республикасында бухгалтерлік есеп пен аудитті дамыту мен жетілдірудің 1998-2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 28 қаңтардағы N 3838 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 3, 11-құжат).

42. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 марта 1998 года № 3860 «О подготовке празднования 1500-летнего юбилея города Туркестана» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 8, ст. 47).
43. Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 года № 3928 «О защите прав граждан и юридических лиц на свободу предпринимательской деятельности» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 12, ст. 90, 2004 г., № 11, ст. 134).
44. Указ Президента Республики Казахстан от 11 июля 1998 года № 4009 «Об утверждении образца, описания и нормы положенности мантии специальной формы одежды для судей Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 22, ст. 186).
45. Указ Президента Республики Казахстан от 14 июля 1998 года № 4013 «О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1997 года № 3621 «О государственной программе развития фармацевтической и медицинской промышленности».
46. Указ Президента Республики Казахстан от 5 октября 1998 года № 4106 «О государственной программе функционирования и развития языков».
47. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 мая 1999 года № 49 «О дополнительных мерах по защите прав граждан и юридических лиц на свободу предпринимательской деятельности».
48. Указ Президента Республики Казахстан от 6 января 2000 года № 323 «О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1997 года № 3621».
49. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 января 2000 года № 113 «О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 марта 1998 года № 3860».
50. Указ Президента Республики Казахстан от 6 марта 2000 года № 349 «Об утверждении Правил предоставления льгот и преференций при заключении контрактов с инвесторами, осуществляющими инвестиционную деятельность в приоритетных секторах экономики» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 13-14, ст. 126).
51. Указ Президента Республики Казахстан от 16 мая 2000 года № 394 «О Стратегии борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2001-2005 годы».
52. Указ Президента Республики Казахстан от 14 декабря 2000 года № 512 «О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1997 года № 3621» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 54, ст. 592).

42. "Түркістан қаласының 1500 жылдық мерейтойын атап өтуге әзірлік жөнінде" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 6 наурыздағы N 3860 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 8, 47-құжат).
43. "Азаматтар мен заңды тұлғалардың кәсіпкерлік қызмет еркіндігіне құқығын қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 27 сәуірдегі N 3928 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 12, 90-құжат, 2004 ж., N 11, 134-құжат).
44. "Қазақстан Республикасының судьяларына арналған арнаулы киім нысаны - мантия үлгісін, сипаттамасын және тиесілілік нормасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 11 шілдедегі N 4009 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 22, 186-құжат).
45. "Қазақстан Республикасының фармацевтік және медициналық өнеркәсібін дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 14 шілдедегі N 4013 Жарлығы .
46. "Тілдерді қолдану мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 5 қазандағы N 4106 Жарлығы .
47. "Азаматтар мен заңды тұлғалардың кәсіпкерлік қызмет бостандығына құқығын қорғау жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 28 мамырдағы N 49 Өкімі .
48. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 6 қаңтардағы N 323 Жарлығы .
49. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 6 наурыздағы N 3860 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 қаңтардағы N 113 өкімі .
50. "Экономиканың басым секторларында инвестициялық қызметін жүзеге асыратын инвесторлармен контракт жасасу кезінде жеңілдіктер мен преференциялар берудің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 6 наурыздағы N 349 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 13-14, 126-құжат).
51. "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрестің 2001-2005 жылдарға арналған стратегиясы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 16 мамырдағы N 394 Жарлығы .
52. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 14 желтоқсандағы N 512 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 54, 592-құжат).

53. Указ Президента Республики Казахстан от 5 января 2001 года № 534 «О Государственной программе борьбы с коррупцией на 2001 - 2005 годы».
54. Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года № 570 «О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001 - 2005 годы» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 9, ст. 95).
55. Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года № 574 «О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года «Расцвет Астаны - расцвет Казахстана» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 11, ст. 117).
56. Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года № 713 «О Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 39, 2005 г., № 7, ст. 65, № 32, ст. 427).
57. Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года № 730 «О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001 - 2005 годы» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 38, ст. 488, 2004 г., № 48, ст. 594).
58. Указ Президента Республики Казахстан от 16 декабря 2001 года № 749 «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года № 713».
59. Указ Президента Республики Казахстан от 9 февраля 2002 года № 804 «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года № 713» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 39).
60. Указ Президента Республики Казахстан от 5 июня 2002 года № 889 «О Государственной агропродовольственной программе Республики Казахстан на 2003 - 2005 годы» (САПП Республики Казахстан, 2002 г. № 17, ст. 178).
61. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 июля 2002 года № 331 «О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 22 сентября 1997 года № 3645» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 25, ст. 259).
62. Указ Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года № 972 «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года № 713».
63. Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года № 1006 «О компенсации вкладов граждан Республики Казахстан».

53. "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 қаңтардағы N 534 Жарлығы .
54. "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 12 наурыздағы  N 570 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 9, 95-құжат).
55. "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 11, 117-құжат).
56. "Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктерді ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетілдіру мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 39-құжат, 2005 ж, N 7, 65-құжат, N 32, 427-құжат).
57. "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 38, 488-құжат, 2004 ж., N 48, 594-құжат).
58. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 16 желтоқсандағы N 749 Жарлығы .
59. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 9 ақпандағы N 804 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 39-құжат).
60. "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттік аграрлық азық-түлік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 5 маусымдағы N 889 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 17, 178-құжат).
61. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 22 қыркүйектегі N 3645 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 25 шілдедегі N 331 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 25, 259-құжат).
62. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" 2002 жылғы 14 қарашадағы N 972 Жарлығы .
63. "Қазақстан Республикасы азаматтарының салымдарына өтем жасау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 28 желтоқсандағы N 1006 Жарлығы .

64. Пункт 2 Указа Президента Республики Казахстан от 31 марта 2003 года № 1051 «О реорганизации республиканского государственного учреждения «Национальная академия наук Республики Казахстан».
65. Указ Президента Республики Казахстан от 4 августа 2003 года № 1159 «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года № 713».
66. Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2004 года № 1277 «О Государственной программе «Культурное наследие» на 2004 - 2006 годы» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 2, ст. 23).
67. Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 1301 «О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 года № 3928» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 11, ст. 134).
68. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 мая 2004 года № 465 «О представителе Президента Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан».
69. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 мая 2004 года № 466 «О представителе Президента Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций».
70. Указ Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года № 1388 «О Государственной программе развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005 - 2007 годы» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 26, ст. 329, 2006 г., № 26, ст. 267).
71. Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года № 1461 «Об образовании Государственной комиссии по контролю за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005 - 2007 годы» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 527, 2005 г., № 21, ст. 244, 2006 г., № 20, ст. 192, 2007 г., № 12, ст. 134).
72. Указ Президента Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года № 1471 «О Государственной программе формирования «электронного правительства» в Республике Казахстан на 2005 - 2007 годы» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 45, ст. 561).
73. Указ Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года № 1482 «О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года № 730» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 48, ст. 594).

64. "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 наурыздағы N 1051 Жарлығының 2-тармағы .
65. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 24 қазандағы N 1159 Жарлығы.
66. "2004-2006 жылдарға арналған "Мәдени мұра" мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 13 қаңтардағы N 1277 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 2, 23-құжат).
67. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 27 сәуірдегі N 3928 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 1301 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 11, 134-құжат).
68. "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасындағы өкілі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 6 мамырдағы N 465 өкімі .
69. "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасындағы өкілі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 6 мамырдағы N 466 өкімі .
70. "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 маусымдағы N 1388 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 26, 329-құжат, 2006 ж., N 26, 267-құжат).
71. "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының іске асырылуын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 41, 527-құжат, 2005 ж., N 21, 244-құжат, 2006 ж., N 20, 192-құжат, 2007 ж., N 12, 134-құжат).
72. "Қазақстан Республикасында "электрондық үкімет" қалыптастырудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 қарашадағы N 1471 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 45, 561-құжат).
73. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1482 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 48, 594-құжат).

74. Указ Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года № 1485 «О проведении в порядке эксперимента выборов акимов отдельных районов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 48, ст. 596).
75. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 января 2005 года № 519 «О представителе Президента Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций».
76. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 января 2005 года № 520 «О представителе Президента Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан».
77. Пункт 1, подпункт 1) пункта 2 Указа Президента Республики Казахстан от 25 января 2005 года № 1513 «О развитии космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 1, ст. 1, № 37, ст. 507, 2007 г., № 48, ст. 585).
78. Указ Президента Республики Казахстан от 14 февраля 2005 года № 1519 «О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года № 713» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 7, ст. 65).
79. Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 2005 года № 1532 «О Государственной программе обеспечения информационной безопасности и защиты государственных секретов Республики Казахстан на 2005 - 2007 годы» (ДСП).
80. Указ Президента Республики Казахстан от 20 мая 2005 года № 1576 «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года № 1461» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 21, ст. 244).
81. Указ Президента Республики Казахстан от 22 августа 2005 года № 1630 «О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 32, ст. 427).
82. Указ Президента Республики Казахстан от 9 сентября 2005 года № 1643 «О мерах по реализации избирательных прав граждан Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, № 36, ст. 488).
83. Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2005 года № 1656 «О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2005 года № 1513» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 37, ст. 507).
84. Указ Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2005 года № 1673 «О Государственной программе поддержки соотечественников, проживающих за рубежом, на 2005 - 2007 годы» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 40, ст. 557).

74. "Қазақстан Республикасының жекелеген аудандары әкімдерінің сайлауын эксперимент ретінде өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1485 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 48, 596-құжат).
75. "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасындағы өкілі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 10 қаңтардағы N 519 өкімі .
76. "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасындағы өкілі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 10 қаңтардағы N 520 өкімі .
77. "2005-2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметін дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1513 Жарлығының 1-тармағы , 2-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 1, 1-құжат, N 37, 507-құжат, 2007 ж., N 48, 585-құжат).
78. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 14 ақпандағы N 1519 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 7, 65-құжат).
79. "Қазақстан Республикасының ақпараттық қауіпсіздігін қамтамасыз етудің және мемлекеттік құпияларын қорғаудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 31 наурыздағы N 1532 Жарлығы (ҚБП).
80. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 20 мамырдағы N 1576 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 21, 244-құжат).
81. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 22 тамыздағы N 1630 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 32, 427-құжат).
82. "Қазақстан Республикасы азаматтарының сайлау құқықтарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 9 қыркүйектегі N 1643 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, N 36, 488-құжат).
83. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1513 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 13 қазандағы N 1656 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 37, 507-құжат).
84. "Шетелде тұратын отандастарды қолдаудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 21 қарашадағы N 1673 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 40, 557-құжат).

85. Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 2006 года № 68 «О Государственной комиссии по разработке и конкретизации программы демократических реформ в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 9, ст. 77).
86. Указ Президента Республики Казахстан от 25 мая 2006 года № 125 «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года № 1461» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 20, ст. 192).
87. Указ Президента Республики Казахстан от 24 июля 2006 года № 150 «О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года № 1338» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 26, ст. 267).
88. Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года № 200 «О Государственной программе патриотического воспитания граждан Республики Казахстан на 2006-2008 годы» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 38, ст. 423, 2008 г., № 27, ст. 248).
89. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 февраля 2007 года № 101 «О представителе Президента Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций».
90. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 февраля 2007 года № 102 «О представителе Президента Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан».
91. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 февраля 2007 года № 105 «Об образовании рабочей группы по подготовке проекта Закона Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Конституцию Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 6, ст. 70).
92. Указ Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2007 года № 316 «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года № 1461» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 12, ст. 134).
93. Указ Президента Республики Казахстан от 24 декабря 2007 года № 499 «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2005 года № 1513» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 48 ст. 585).
94. Подпункт 4) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 15 мая 2008 года № 593 «О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 27, ст. 248).

85. "Қазақстан Республикасында демократиялық реформалар бағдарламасын әзірлеу мен нақтылау жөніндегі мемлекеттік комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 20 наурыздағы N 68 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 9, 77-құжат).
86. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 25 мамырдағы N 125 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 20, 192-құжат).
87. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 маусымдағы N 1388 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 24 шілдедегі N 150 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 26, 267-құжат).
88. "Қазақстан Республикасының азаматтарына патриоттық тәрбие берудің 2006-2008 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы N 200 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 38, 423-құжат, 2008 ж., N 27, 248-құжат).
89. "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасындағы өкілі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 14 ақпандағы N 101 өкімі .
90. "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасындағы өкілі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 14 ақпандағы N 102 Өкімі .
91. "Қазақстан Республикасының Конституциясына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын дайындау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 ақпандағы N 105 өкімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 6, 70-құжат).
92. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 17 сәуірдегі N 316 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 12, 134-құжат).
93. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1513 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 499 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 48, 585-құжат).
94. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 15 мамырдағы N 593 Жарлығының 1-тармағының 4) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 27, 248-құжат).