О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 9 января 2006 года N 1696
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые акты Президента Республики Казахстан согласно приложению.
2. Правительству Республики Казахстан привести свои решения в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 9 января 2006 года N 1696
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых актов
Президента Республики Казахстан
1. Указ Президента Казахской ССР от 27 апреля 1990 года N 3 "О создании комиссии для изучения вопроса о восстановлении упраздненных ранее Мангышлакской и Тургайской областей".
2. Указ Президента Казахской ССР от 16 мая 1990 года N 13 "О мерах по оздоровлению детей, проживающих в Аральском, Казалинском районах Кзыл-Ординской и Челкарском районе Актюбинской областей".
3. Распоряжение Президента Казахской ССР от 29 мая 1990 года N 15 "О первоочередных мерах по подготовке народного хозяйства Казахской ССР к переходу к регулируемой рыночной экономике".
4. Указ Президента Казахской ССР от 6 июня 1990 года N 17 "О дополнительных мерах по усилению борьбы с преступностью".
5. Распоряжение Президента Казахской ССР от 20 августа 1990 года N 59 "О мерах по реализации Указа Президента Казахской ССР от 26 апреля 1990 года "О дополнительных льготах инвалидам, участникам Великой Отечественной войны, воинам-интернационалистам, семьям погибших воинов".
6. Распоряжение Президента Казахской ССР от 4 сентября 1990 года N 65 "О создании группы анализа и прогнозирования общественно-политической ситуации в республике".
7. Распоряжение Президента Казахской ССР от 21 ноября 1990 года N 95.
8. Постановление Президента Казахской ССР от 14 декабря 1990 года N 140 "Вопросы Аппарата Президента Казахской ССР".
9. Распоряжение Президента Казахской ССР от 14 декабря 1990 года N 169.
10.  Указ  Президента Казахской ССР от 20 декабря 1990 года N 171 "О Государственном комитете Казахской ССР по внешнеэкономическим связям" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 2, ст. 20).
11.  Указ  Президента Казахской ССР от 30 декабря 1990 года N 185 "О преобразовании Государственного комитета Казахской ССР по статистике в Государственный комитет Казахской ССР по статистике и анализу, областных и Алма-Атинского городского управлений статистики в областные и Алма-Атинское городское управление по статистике и анализу" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 2, ст. 22).

Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 1696 Жарлығы
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Yкiметi өз шешiмдерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2006 жылғы 9 қаңтардағы
N 1696 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентiнiң күші жойылған
кейбiр актiлерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Бұрын таратылған Маңғышлақ және Торғай облыстарын қалпына келтiру туралы мәселенi зерделеу үшiн комиссия құру туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 27 сәуiрдегi N 3 Жарлығы.
2. "Қызылорда облысының Арал, Қазалы аудандарында және Ақтөбе облысының Шалқар ауданында тұратын балаларды сауықтыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 16 мамырдағы
N 13 Жарлығы.
3. "Қазақ ССР-нiң халық шаруашылығын реттелушi нарықтық экономикаға өтуге дайындау жөнiндегi бiрiншi кезектегi шаралар туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 29 мамырдағы N 15 өкiмi.
4. "Қылмыстылықпен күрестi күшейту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 6 маусымдағы N 17 Жарлығы.
5. "Ұлы Отан соғысының мүгедектерiне, қатысушыларына, интернационалист-жауынгерлерге, қайтыс болған жауынгерлердiң отбасыларына қосымша жеңiлдiктер туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 26 сәуiрдегi Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 20 тамыздағы N 59 өкiмi.
6. "Республикадағы қоғамдық-саяси жағдайды талдау және болжау тобын құру туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 4 қыркүйектегi N 65 өкiмi.
7. Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 21 қарашадағы N 95 өкiмi.
8. "Қазақ ССР Президентi Аппаратының мәселелерi" туралы Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 14 желтоқсандағы N 140 қаулысы.
9. Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 14 желтоқсандағы N 169 өкiмi.
10. "Қазақ ССР-нiң Сыртқы экономикалық байланыстар жөнiндегi мемлекеттiк комитетi туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 20 желтоқсандағы N 171 Жарлығы (Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң ведомостары, 1991 ж, N 2, 20-құжат).
11. "Қазақ ССР-iнiң Мемлекеттiк статистика жөнiндегi комитетiн Қазақ ССР-iнiң Мемлекеттiк статистика және талдау жөнiндегi комитетiне, облыстық және Алматы қалалық статистика басқармаларын облыстық және Алматы қалалық статистика және талдау басқармалары етiп қайта ұйымдастыру туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 30 желтоқсандағы N 185 Жарлығы (Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң ведомостары, 1991 ж., N 2, 22-құжат).

12. Указ Президента Казахской ССР от 30 декабря 1990 года N 187 "О составе Кабинета Министров Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 2, ст. 30).
13. Распоряжение Президента Казахской ССР от 7 января 1991 года N 192 "Об аппарате Высшего экономического совета Казахской ССР".
14. Указ Президента Казахской ССР от 5 февраля 1991 года N 234 "О создании в 1991 году общереспубликанского внебюджетного фонда стабилизации экономики" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 7, ст. 87).
15.  Указ  Президента Казахской ССР от 14 марта 1991 года N 281 "О преобразовании Государственного комитета Казахской ССР по труду и социальным вопросам в Министерство труда Казахской ССР".
16.  Распоряжение  Президента Казахской ССР от 17 апреля 1991 года N 316 "Положение о Совете Республики при Президенте Казахской ССР".
17.  Указ  Президента Казахской ССР от 26 апреля 1991 года N 320 "О Республиканском валютном фонде".
18.  Постановление  Президента Казахской ССР от 6 июня 1991 года N 328 "О Республиканском валютном комитете Казахской ССР".
19.  Указ  Президента Казахской ССР от 7 июня 1991 года N 330 "Об образовании Государственного комитета Казахской ССР по поддержке новых экономических структур и ограничению монополистической деятельности".
20.  Постановление  Президента Казахской ССР от 1 июля 1991 года N 378 "О Республиканском координационном совете по реализации Государственной программы развития казахского языка и других национальных языков в Казахской ССР на период до 2000 года".
21.  Указ  Президента Казахской ССР от 8 августа 1991 года N 393 "Об освобождении предприятий и организаций агропромышленного комплекса Казахской ССР от платежей в общереспубликанский внебюджетный фонд стабилизации экономики, вносимых ими за счет отчислений на социальное страхование" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 32, ст. 421).
22.  Указ  Президента Казахской ССР от 31 августа 1991 года N 415 "Об образовании Государственного комитета Казахской ССР по делам молодежи" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 33-35, ст. 438).
23.  Указ  Президента Казахской ССР от 31 августа 1991 года N 417 "О создании Министерства туризма, физической культуры и спорта Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 33-36, ст. 440).
24.  Постановление  Президента Казахской ССР от 31 августа 1991 года N 428 "Вопросы Государственного комитета Казахской ССР по поддержке новых экономических структур и ограничению монополистической деятельности".

12. "Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң құрамы туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1990 жылғы 30 желтоқсандағы N 187 Жарлығы (Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң ведомстары, 1991 ж., N 2, 30-құжат).
13. "Қазақ ССР Жоғарғы экономикалық кеңесiнiң аппараты туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 7 қаңтардағы N 192 өкiмi.
14. "1991 жылы экономиканы тұрақтандырудың жалпы республикалық бюджеттен тыс қорын жасау туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 5 ақпандағы N 234 Жарлығы (Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң ведомостары, 1991 ж., N 7, 87-құжат).
15. "Қазақ ССР-iнiң Еңбек және әлеуметтiк мәселелер жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн Қазақ ССР-iнiң Еңбек министрлiгi етiп қайта ұйымдастыру туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 14 наурыздағы N 281 Жарлығы.
16. "Қазақ ССР-iнiң Президентi жанындағы Республика Кеңесi туралы Ереже" туралы Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 17 сәуiрдегi N 316 өкiмi.
17. "Республикалық валюта қоры туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 26 сәуiрдегi N 320 Жарлығы.
18. "Қазақ ССР-iнiң Республикалық валюта комитетi туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 6 маусымдағы N 328 қаулысы.
19. "Қазақ ССР-iнiң Жаңа экономикалық құрылымдарды қолдау және монополистiк қызметтi шектеу жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн құру туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 7 маусымдағы N 330 Жарлығы.
20. "Қазақ тiлiн және Қазақ ССР-iндегi басқа да ұлт тiлдерiн дамытудың 2000 жылға дейiнгi кезеңге арналған Мемлекеттiк бағдарламасын жүзеге асыру жөнiндегi Республикалық үйлестiру кеңесi туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 1 шiлдедегi N 378 қаулысы.
21. "Қазақ ССР-iнiң аграрлық-өнеркәсiптiк кешенiнiң кәсiпорындары мен ұйымдарын экономиканы тұрақтандырудың жалпыреспубликалық бюджеттен тыс қорына әлеуметтiк қамсыздандырудың есебiнен аударған төлемнен босату туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 8 тамыздағы N 393 Жарлығы (Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң ведомостары, 1991 ж., N 32, 421-құжат).
22. "Қазақ ССР Жастар iсi жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн құру туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 31 тамыздағы N 415 Жарлығы (Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң ведомостары, 1991 ж., N 33-35, 438-құжат).
23. "Қазақ ССР-iнiң Туризм, дене шынықтыру және спорт министрлiгiн құру туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 31 тамыздағы N 417 Жарлығы (Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң ведомостары, 1991 ж., N 33-36, 440-құжат).
24. "Қазақ ССР Жаңа экономикалық құрылымдарды қолдау және монополистiк қызметтi шектеу жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 31 тамыздағы  N 428 қаулысы.

25.  Указ  Президента Казахской ССР от 11 сентября 1991 года N 441 "О создании Агентства космических исследований Казахской ССР".
26.  Указ  Президента Казахской ССР от 11 сентября 1991 года N 442 "Об образовании Государственного комитета Казахской ССР по земельным отношениям и землеустройству".
27.  Постановление  Президента Казахской ССР от 15 октября 1991 года N 464 "О мерах по укреплению законности при принятии актов исполнительными комитетами местных Советов народных депутатов Казахской ССР".
28.  Указ  Президента Казахской ССР от 25 октября 1991 года N 474 "Об образовании Государственного комитета обороны Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 42-45, ст. 510).
29. Распоряжение Президента Казахской ССР от 13 ноября 1991 года N 494.
30.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 20 декабря 1991 года N 548 "Вопросы Конгресса предпринимателей Казахстана".
31.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 8 января 1992 года N 574.
32. Постановление Президента Республики Казахстан от 12 января 1992 года N 578 "О мерах по коммерциализации торговли продовольственными товарами" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст. 4).
33.  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1992 года N 581 "О мерах по обеспечению социальной защищенности работников органов внутренних дел, военнослужащих внутренних войск и Комитета государственной безопасности Республики Казахстан".
34.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 25 января 1992 года N 587 "Об утверждении Положения об Аппарате Президента Республики Казахстан и Кабинета Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 2, ст. 28).
35. Пункты 4, 5  Указа  Президента Республики Казахстан от 7 февраля 1992 года N 600 "О совершенствовании организации и деятельности органов государственного управления Республики Казахстан в условиях экономической реформы" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 4, ст. 54).
36.  Указ  Президента Республики Казахстан от 7 февраля 1992 года N 604 "О полномочиях Государственного комитета обороны Республики Казахстан в определении порядка прохождения воинской службы на территории республики".
37. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 1992 года N 647.
38.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 4 марта 1992 года N 670.
39.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 16 марта 1992 года N 679 "О структуре Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 7, ст. 138).

25. "Қазақ ССР Космостық зерттеулер агенттігiн құру туралы" Қазақ ССР Президентінiң 1991 жылғы 11 қыркүйектегi N 441 Жарлығы.
26. "Қазақ ССР-iнiң Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн құру туралы" Қазақ КСР Президентiнiң 1991 жылғы 11 қыркүйектегi N 442  Жарлығы .
27. "Қазақ ССР халық депутаттары жергiлiктi советтерiнiң атқару комитеттерi актiлер қабылдаған кезде заңдылықты нығайту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 15 қазандағы N 464 қаулысы.
28. "Қазақ КСР-iнiң Мемлекеттiк қорғаныс комитетiн құру туралы" Қазақ КСР Президентiнiң 1991 жылғы 25 қазандағы N 474 Жарлығы (Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң ведомостары, 1991 ж., N 42-45, 510-құжат).
29. Қазақ КСР Президентiнiң 1991 жылғы 13 қарашадағы N 494 өкiмi.
30. "Қазақстан Кәсiпкерлерi конгресiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1991 жылғы 20 желтоқсандағы
N 548 қаулысы.
31. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 8 қаңтардағы N 574 өкiмi.
32. "Азық-түлiк товарларының саудасын коммерцияландыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 12 қаңтардағы N 578 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1992 ж., N 1, 4-құжат).
33. "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң, iшкi әскерлер мен Мемлекет қауiпсiздiгi комитетi және әскери қызметшiлерiнiң әлеуметтiк қорғалуын қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 22 қаңтардағы N 581 Жарлығы.
34. "Қазақстан Республикасының Президентi мен Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнiң Аппараты туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 25 қаңтардағы N 587 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1992 ж., N 2, 28-құжат).
35. "Экономикалық реформа жағдайында Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару органдарын ұйымдастыруды және олардың қызметiн жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 7 ақпандағы N 600  Жарлығының  4, 5-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 4, 54-құжат).
36. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қорғаныс комитетiнiң республика территориясында әскери қызметтi өткеру тәртiбiн анықтаудағы өкiлеттiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 7 ақпандағы N 604  Жарлығы .
37. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 19 ақпандағы N 647 өкiмi.
38. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 4 наурыздағы N 670 өкiмi.
39. "Қазақстан Республикасының Экология және биоресурстар министрлiгiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 16 наурыздағы N 679  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 7, 138-құжат).

40.  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 марта 1992 года N 684 "О мерах по усилению борьбы с организованными формами преступности и коррупцией" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 7, ст. 117).
41.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 19 марта 1992 года N 690 "О структуре Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 7, ст. 139).
42.  Указ  Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1992 года N 713 "О пересмотре размеров пенсий, выплачиваемых пенсионерам из числа военнослужащих, лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и членов их семей" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 14, ст. 228).
43. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1992 года N 731.
44. Указ Президента Республики Казахстан от 8 мая 1992 года N 749 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан "О совершенствовании организации и деятельности органов государственного управления Республики Казахстан в условиях экономической реформы" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 18, ст. 281).
45.  Указ  Президента Республики Казахстан от 8 мая 1992 года N 754 "О повышении размеров пенсий участникам Великой Отечественной войны, воинам-интернационалистам, инвалидам войны и семьям погибших военнослужащих" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 18, ст. 282).
46.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 12 мая 1992 года N 758 "О первоочередных мерах и приоритетных направлениях реализации кредитного соглашения между Австрийской Республикой и Республикой Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 19, ст. 306).
47. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 17 мая 1992 года N 783.
48.  Указ  Президента Республики Казахстан от 8 июня 1992 года N 799 "О создании Национального агентства по иностранным инвестициям Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 21, ст. 336).
49.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 11 июня 1992 года N 802 "О военных судах и органах военной прокуратуры Республики Казахстан".
50. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 11 июня 1992 года N 803.
51.  Указ  Президента Республики Казахстан от 23 июня 1992 года N 806 "О Национальном патентном ведомстве при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 21, ст. 338).

40. "Ұйымдасқан қылмыс пен сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестi күшейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 17 наурыздағы N 684  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1992 ж., N 7, 117-құжат).
41. "Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 19 наурыздағы N 690  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 7, 139-құжат).
42. "Әскери қызметшiлер, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдары мен олардың отбасы мүшелерi арасындағы зейнеткерлерге төленетiн зейнетақы мөлшерiн қайта қарау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 1 сәуiр
N 713  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 14, 228-құжат).
43. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 27 сәуiрдегi N 731 өкiмi.
44. "Экономикалық реформа жағдайында Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдарының ұйымдастырылуы мен қызметiн жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 8 мамырдағы N 749 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 18, 281-құжат).
45. "Ұлы Отан соғысына қатысушылардың, интернационалист-жауынгерлердiң, соғыс мүгедектерi мен қаза тапқан әскери қызметшiлердiң отбасына зейнетақы мөлшерiн өсiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 8 мамырдағы N 754 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1992 ж., N 18, 282-құжат).
46. "Австрия Республикасы мен Қазақстан Республикасы арасындағы кредит келiсiмiн жүзеге асырудың бiрiншi кезектегi шаралары және басым бағыттары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 12 мамырдағы N 758  өкiмi  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 19, 306-құжат).
47. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 17 мамырдағы N 783 өкiмi.
48. "Қазақстан Республикасының Шетел инвестициялары жөнiндегi Ұлттық агенттiгiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 8 маусымдағы N 799 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1992 ж., N 21, 336-құжат).
49. "Қазақстан Республикасының әскери соттары мен әскери прокуратура органдары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 11 маусымдағы N 802 қаулысы.
50. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 11 маусымдағы N 803 өкiмi.
51. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Ұлттық патент ведомствосы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 23 маусымдағы N 806 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1992 ж., N 21, 338-құжат).

52.  Указ  Президента Республики Казахстан от 15 июля 1992 года N 848 "Об образовании Военного совета во внутренних войсках Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 391).
53.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 15 июля 1992 года N 853 "О мерах по реализации Стратегии становления и развития Казахстана как суверенного государства" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 26, ст. 402).
54. Постановление Президента Республики Казахстан от 8 октября 1992 года N 942 "О мерах по укреплению материально-технической базы и повышению эффективности работы органов социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 37, ст. 566).
55.  Указ  Президента Республики Казахстан от 12 ноября 1992 года N 963 "О реорганизации финансовой, налоговой и таможенной служб Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 42, ст. 619).
56. Указ Президента Республики Казахстан от 8 декабря 1992 года N 1007 "О переоценке основных фондов (средств) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 46, ст. 663).
57.  Указ  Президента Республики Казахстан от 28 декабря 1992 года N 1040 "О мерах по обеспечению социальной защиты военнослужащих" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 46, ст. 681).
58.  Указ  Президента Республики Казахстан от 11 января 1993 года N 1063 "О преобразовании Государственного комитета Республики Казахстан по поддержке новых экономических структур и ограничению монополистической деятельности в Государственный комитет Республики Казахстан по антимонопольной политике" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 1, ст. 6).
59.  Указ  Президента Республики Казахстан от 11 января 1993 года N 1066 "О реорганизации Государственного комитета Республики Казахстан по экономике" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 1, ст. 97).
60.  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 января 1993 года N 1090 "О мерах по совершенствованию организации науки и развитию научно-технического потенциала республики" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 1, ст. 12).
61. Постановление Президента Республики Казахстан от 21 января 1993 года N 1091 "О серьезных нарушениях законности, допущенных руководителями органов государственной власти и управления Джамбулской области".

52. "Қазақстан Республикасының iшкi әскерлерiнде Әскери кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 15 шiлдедегi N 848 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1992 ж., N 25, 391-құжат).
53. "Қазақстанның Егемендi мемлекет ретiнде қалыптасуы мен дамуының стратегиясын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 15 шiлдедегi N 853 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1992 ж., N 26, 402-құжат).
54. "Қазақстан Республикасының халықты әлеуметтiк қорғау органдарының материалдық-техникалық базасын нығайту және тиiмдiлiгiн арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 8 қазандағы N 942 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1992 ж., N 37, 566-құжат).
55. "Қазақстан Республикасының қаржы, салық және кеден қызметтерiн қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 12 қарашадағы N 963 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1992 ж., N 42, 619-құжат).
56. "Қазақстан Республикасында негiзгi қорларды (құралдарды) қайта бағалау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 8 желтоқсандағы N 1007 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1992 ж., N 46, 663-құжат).
57. "Әскери қызметшiлердiң әлеуметтiк жағынан қорғалуын қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 28 желтоқсандағы N 1040 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1992 ж., N 46, 681-құжат).
58. "Қазақстан Республикасының Жаңа экономикалық құрылымдарды қолдау және монополиялық қызметтi шектеу жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн Қазақстан Республикасының Монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi етiп қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 11 қаңтардағы N 1063  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1993 ж., N 1, 6-құжат).
59. "Қазақстан Республикасының Экономика жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 11 қаңтардағы N 1066 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1993 ж., N 1, 97-құжат).
60. "Республиканың ғылымын ұйымдастыруды жетiлдiру мен ғылыми-техникалық әлеуетiн дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 21 қаңтардағы
N 1090  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1993 ж., N 93, 12-құжат).
61. "Жамбыл облысы мемлекеттiк өкiмет пен басқару органдары басшыларының заңдылықты елеулi түрде бұзушылыққа жол бергенi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 21 қаңтардағы N 1091 қаулысы.

62.  Указ  Президента Республики Казахстан от 25 февраля 1993 года N 1118 "О преобразовании Агентства космических исследований Казахской ССР в Национальное аэрокосмическое агентство Республики Казахстан при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 3, ст. 31).
63.  Указ  Президента Республики Казахстан от 25 февраля 1993 года N 1120 "О преобразовании Казахского государственного экономического университета в Казахскую государственную академию управления" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 3, ст. 32).
64. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 26 февраля 1993 года N 1121 (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 4, ст. 47).
65. Указ Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1133 "Об образовании комиссии по розыску и освобождению военнослужащих, пропавших без вести и находящихся в плену" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 6, ст. 75).
66.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1993 года N 1161 "Об утверждении Положения о торговых представительствах Республики Казахстан за границей" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 10, ст. 119).
67. Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1993 года N 1164 "О внесении изменений и дополнений в Положение о Военном совете внутренних войск Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 10, ст. 116).
68.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1993 года N 1165 "Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усилении их социальной защиты".
69.  Указ  Президента Республики Казахстан от 5 апреля 1993 года N 1166 "Об образовании Комитета по языкам при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 10, ст. 117).
70.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 7 апреля 1993 года N 1170 "Вопросы Конституционного Суда Республики Казахстан".
71. Постановление Президента Республики Казахстан от 9 апреля 1993 года N 1173 "О проведении разъяснительной работы по организации выполнения Программы неотложных антикризисных мер и углубления социально-экономических реформ".
72. Постановление Президента Республики Казахстан от 30 апреля 1993 года N 1193 "О неотложных мерах по развитию столицы Республики Казахстан города Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 12, ст. 146).

62. "Қазақ ССР Космостық зерттеулер агенттiгiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Қазақстан Республикасының Ұлттық аэроғарыш агенттiгi етiп қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 25 ақпандағы N 1118  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1993 ж., N 3, 31-құжат).
63. "Қазақ мемлекеттiк экономика университетiн Қазақ мемлекеттiк басқару академиясы етiп қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 25 ақпандағы N 1120  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 3, 32-құжат).
64. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 26 ақпандағы N 1121 өкiмi (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 4, 47-құжат).
65. "Хабар-ошарсыз кеткен және тұтқындағы әскери қызметкерлердi іздестiру мен босату жөнiндегi комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1133 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 6, 75-құжат).
66. "Қазақстан Республикасының шет елдердегi Сауда өкiлдiктерi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 2 сәуiрдегi N 1161  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1993 ж., N 10, 119-құжат).
67. "Қазақстан Республикасының iшкi әскерлерiнiң Әскери кеңесi туралы Ережеге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 2 сәуiрдегi N 1164 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 10, 116-құжат).
68. "Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына ақшалай үлес төлеудi реттеу мен олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 2 сәуiрдегi N 1165 Жарлығы.
69. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанында Тiл комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 сәуiрдегi N 1166  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1993 ж., N 10, 117-құжат).
70. "Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 7 сәуiрдегi N 1170  қаулысы .
71. "Дағдарысқа қарсы шұғыл шаралар және әлеуметтiк-экономикалық реформаларды тереңдету Бағдарламасын орындауды ұйымдастыру жөнiндегi түсiнiк жұмыстарын жүргiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 9 сәуiрдегi N 1173 қаулысы.
72. "Қазақстан Республикасының астанасы Алматы қаласын дамыту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 30 сәуiрдегi N 1193 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1993 ж., N 12, 146-құжат).

73. Постановление Президента Республики Казахстан от 13 мая 1993 года N 1198 "О должностных окладах работников Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан".
74.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 5 июня 1993 года N 1215 "Об образовании Национального совета по государственной политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 233).
75.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 8 июня 1993 года N 1218 "О дополнительных мерах по предупреждению и ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 234).
76. Постановление Президента Республики Казахстан от 15 июня 1993 года N 1226 "О внесении дополнения в постановление Президента Республики Казахстан "О военных судах и органах военной прокуратуры Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 235).
77.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 21 июня 1993 года N 1248.
78.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 22 июня 1993 года N 1259 "Об организации производства бытовых холодильников в г. Караганде".
79. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 22 июня 1993 года N 1272.
80. Постановление Президента Республики Казахстан от 23 июня 1993 года N 1282 "О должностных окладах руководящих работников Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан".
81.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 23 июня 1993 года N 1283 "О преобразовании Алматинского педагогического института иностранных языков в Казахский государственный университет мировых языков" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 20, ст. 251).
82.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 23 июня 1993 года N 1284 "О мерах по обеспечению социальной защиты военнослужащих, лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел".
83.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 19 июля 1993 года N 1297.
84. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 июля 1993 года N 1301 (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 27, ст. 336).
85. Указ Президента Республики Казахстан от 26 июля 1993 года N 1303 "О денежной системе Республики Казахстан".
86.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 26 августа 1993 года N 1332 "Об изменении размера ставки по продаже части валютной выручки от экспорта урановой продукции Национальному банку Республики Казахстан".

73. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң және Министрлер Кабинетi Аппараты қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 13 мамырдағы N 1198 қаулысы.
74. "Қазақстан Республикасының Президентi жанынан мемлекеттiк саясат жөнiндегi Ұлттық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 маусымдағы N 1215  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 19, 233-құжат).
75. "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және олардың зардаптарын жою жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 8 маусымдағы N 1218  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 19, 234-құжат).
76. "Қазақстан Республикасының әскери соттар мен әскери прокуратура органдары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 15 маусымдағы N 1226 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 19, 235-құжат).
77. "Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Ақпараттық-талдау Орталығы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 21 маусымдағы N 1248  өкiмi .
78. "Қарағанды қаласында тұрмыстық тоңазытқыштар өндiрiсiн ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 22 маусымдағы N 1259  қаулысы .
79. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 22 маусымдағы N 1272 өкiмi.
80. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi мен Президент Аппаратының жетекшi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 23 маусымдағы N 1282 қаулысы.
81. "Алматы шетел тiлдерi педагогикалық институтын Қазақ мемлекеттiк әлем тiлдерi университетi етiп қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 23 маусымдағы
N 1283  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1993 ж., N 20, 251-құжат).
82. "Әскери қызметшiлердiң, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының әлеуметтiк қорғалуын қамтамасыз ету шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 23 маусымдағы N 1284  қаулысы .
83. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 19 шiлдедегi N 1297  өкiмi .
84. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 1301 өкiмi (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 27, 336-құжат).
85. "Қазақстан Республикасының ақша жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 26 шiлдедегi N 1303 Жарлығы.
86. "Уран өнiмiн экспорттаудан түсетiн валюталық түсiмнiң бiр бөлiгiн Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiне сату жөнiндегi ставканың мөлшерiн өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 26 тамыздағы N 1332  қаулысы .

87. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 30 августа 1993 года N 1333.
88.  Указ  Президента Республики Казахстан от 3 сентября 1993 года N 1343 "О преобразовании Казахского государственного концерна по производству, прокату и демонстрации киновидеофильмов в Государственную компанию "Казахкино" при Кабинете Министров Республики Казахстан /Госкомпания "Казахкино"/" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 35, ст. 404).
89. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 23 сентября 1993 года N 1354 (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 36, ст. 411).
90.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 27 октября 1993 года N 1388 "Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усилении их социальной защиты".
91. Указ Президента Республики Казахстан от 16 ноября 1993 года N 1409 "Об изменении в составе Кабинета Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 44, ст. 531).
92.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1993 года N 1440 "О Концепции развития Республиканской гвардии Республики Казахстан".
93.  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 декабря 1993 года N 1460 "О создании Министерства по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 47, ст. 566).
94. Постановление Президента Республики Казахстан от 27 декабря 1993 года N 1474 "Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим и усилении их социальной защиты" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 48, ст. 580).
95.  Указ  Президента Республики Казахстан от 27 декабря 1993 года N 1483 "О неотложных мерах по формированию валютных резервов государства и упорядочению валютных расходов" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 49, ст. 587).
96.  Указ  Президента Республики Казахстан от 7 января 1994 года N 1490 "О преобразовании Главного управления по стандартизации и метрологии при Кабинете Министров Республики Казахстан в Комитет по стандартизации, метрологии и сертификации при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 1, ст. 1).
97. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 января 1994 года N 1491.
98. Постановление Президента Республики Казахстан от 7 января 1994 года N 1492 "О внесении изменений в постановление Президента Республики Казахстан от 4 декабря 1992 года N 1004".

87. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 30 тамыздағы N 1333 өкiмi.
88. "Қазақ мемлекеттiк кинобейнефильмдер шығару, жалға беру және көрсету жөніндегi концерндi Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы "Қазақкино" мемлекеттiк компаниясы ("Қазақкино" мемкомпаниясы) етiп қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 3 қыркүйектегi N 1343  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 35, 404-құжат).
89. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 23 қыркүйектегi N 1354 өкiмi (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 36, 411-құжат).
90. "Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына ақшалай үлес төлеудi реттеу мен олардың әлеуметтік қорғалуын күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 27 қазандағы N 1388  қаулысы .
91. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң құрамындағы өзгеріс туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 16 қарашадағы N 1409 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1993 ж., N 44, 531-құжат).
92. "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланын дамыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 7 желтоқсандағы N 1440  қаулысы .
93. "Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 17 желтоқсандағы N 1460  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы 1993 ж., N 47, 566-құжат).
94. "Әскери қызметшiлерге ақшалай үлес төлеудi реттеу және олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы" Қазақстан Республикасы  Президентінің 1993 жылғы 27 желтоқсандағы N 1474 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1993 ж., N 48, 580-құжат).
95. "Мемлекеттiң валюта резервтерiн қалыптастыру және валюталық шығыстарды ретке келтiру жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1483  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 49, 587-құжат).
96. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Стандарттау және метрология жөнiндегi бас басқарманы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитет етiп қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 7 қаңтардағы N 1490  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 1, 1-құжат).
97. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 7 қаңтардағы N 1491 өкiмi.
98. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 4 желтоқсандағы N 1004 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 7 қаңтардағы N 1492 қаулысы.

99.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 10 января 1994 года N 1493 "Об имуществе Верховного Совета Республики Казахстан".
100.  Указ  Президента Республики Казахстан от 11 января 1994 года N 1498 "О таможенном тарифе Республики Казахстан на импортируемые товары" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 2, ст. 14).
101.  Указ  Президента Республики Казахстан от 11 января 1994 года N 1499 "О таможенном тарифе Республики Казахстан на экспортируемые товары".
102. Постановление Президента Республики Казахстан от 20 января 1994 года N 1512 "О мерах по активизации дальнейшего проведения экономической реформы".
103.  Указ  Президента Республики Казахстан от 20 января 1994 года N 1515 "О Народном банке Республики Казахстан и защите интересов его вкладчиков" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 4, ст. 32).
104.  Указ  Президента Республики Казахстан от 27 января 1994 года N 1526 "Об образовании Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 5, ст. 40).
105.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 4 февраля 1994 года N 1542 "О зачете взаимных долгов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 6, ст. 64).
106.  Указ  Президента Республики Казахстан от 12 февраля 1994 года N 1564 "Об исполнении постановления судьи о конфискации сырья, продовольственных и промышленных товаров, в нарушение установленного порядка вывозимых за пределы Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 9, ст. 87).
107. Постановление Президента Республики Казахстан от 12 февраля 1994 года N 1565 "О мерах по ускорению получения и использования зарубежной финансовой помощи по итогам встречи Консультативной Группы доноров по Казахстану 14 января 1994 года в Париже".
108.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 12 февраля 1994 года N 1569 "О Государственной программе правовой реформы в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 9, ст. 91).
109.  Указ  Президента Республики Казахстан от 24 февраля 1994 года N 1579 "О частичном изменении ставок таможенных тарифов Республики Казахстан на импортируемые и экспортируемые товары" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 11, ст. 104).
110.  Указ  Президента Республики Казахстан от 9 марта 1994 года N 1585 "О передаче части имущества совхозов в собственность директоров" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 13, ст. 117).

99. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң мүлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 10 қаңтардағы
N 1493  қаулысы .
100. "Қазақстан Республикасының импортталатын тауарларға кеден тарифi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 1498  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 2, 14-құжат).
101. "Қазақстан Республикасының экспортқа шығарылатын тауарларға кеден тарифi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 1499  Жарлығы .
102. "Экономикалық реформаны одан әрi жүргiзудi жандандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 20 қаңтардағы N 1512 қаулысы.
103. "Қазақстан Республикасының Халықтық банкi және оның салымшыларының мүдделерiн қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 20 қаңтардағы N 1515  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 4, 32-құжат).
104. "Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлiгiнiң Қазынашылығын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң  Жарлығы  1994 жылғы 27 қаңтардағы N 1526 (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 5, 40-құжат).
105. "Өзара қарыздарды есепке алу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 4 ақпандағы N 1542  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 6, 64-құжат).
106. "Белгiленген тәртiптi бұзып, Қазақстан Республикасынан тысқары жерлерге шығарылған шикiзатты, азық-түлiк және өнеркәсiп тауарларын тәркiлеу жайындағы судьяның қаулысын орындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 12 ақпандағы N 1564  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 9, 87-құжат).
107. "Қазақстан жөнiндегi донорлардың Консультативтiк Тобының 1994 жылғы 14 қаңтардағы Париждегi кездесуiнiң қорытындысы бойынша шет елдiң қаржы көмегiн алуды және пайдалануды жеделдету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 12 ақпандағы N 1565 қаулысы.
108. "Қазақстан Республикасындағы құқықтық реформаның Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 12 ақпандағы N 1569  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 9, 91-құжат).
109. "Импортталатын және экспортқа шығарылатын тауарларға Қазақстан Республикасы кеден тарифтерiнiң ставкаларын iшiнара өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 24 ақпандағы N 1579  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 11, N 104-құжат).
110. "Совхоздар мүлкiнiң бiр бөлiгiн директорлардың меншiгiне беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 9 наурыздағы N 1585  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 13, 117-құжат).

111.  Указ  Президента Республики Казахстан от 14 марта 1994 года N 1591 "Об образовании Казахского государственного юридического института Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 13, ст. 119).
112. Постановление Президента Республики Казахстан от 19 марта 1994 года N 1602 "О должностных окладах работников Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан".
113.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 20 марта 1994 года N 1611 "О расходовании средств, направляемых на поддержку приватизации в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 15, ст. 141).
114. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 5 апреля 1994 года N 1642.
115. Указ Президента Республики Казахстан от 18 апреля 1994 года N 1672 "О внесении изменений и дополнений в Указы Президента Республики Казахстан от 30 июля 1993 г. N 1311, от 11 января 1994 г. N 1498 и N 1499" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 19, ст. 186).
116.  Указ  Президента Республики Казахстан от 18 апреля 1994 года N 1673 "Об утверждении Положения о Совете безопасности Республики Казахстан".
117. Постановление Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1994 года N 1680 "О частичном изменении постановления Президента Республики Казахстан от 10 января 1994 г. N 1493 "Об имуществе Верховного Совета Республики Казахстан".
118.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 25 апреля 1994 года N 1682 "Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усиления их социальной защиты".
119.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 7 мая 1994 года N 1690 "Об увеличении должностных окладов военнослужащим и пересчете пенсий лицам, уволенным с военной службы".
120.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 18 мая 1994 года N 1703 "О создании республиканской редакционно-издательской корпорации "ЕВРАЗИЯ-ПРЕСС" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 21, ст. 208).
121.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 23 мая 1994 года N 1709 "О классных чинах работников налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 22, ст. 219).
122.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 9 июня 1994 года N 1723 "О дополнительных мерах по обеспечению законности и правопорядка" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 25, ст. 253).

111. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қазақ мемлекеттiк заң институтын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 14 наурыздағы N 1591  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 13, 119-құжат).
112. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi мен Президент Аппаратының қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 19 наурыздағы N 1602 қаулысы.
113. "Қазақстан Республикасында жекешелендiрудi қолдауға бағытталатын қаражатты жұмсау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 20 наурыздағы N 1611  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 15, 141-құжат).
114. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 5 сәуiрдегi N 1642 өкiмi.
115. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 30 шiлдедегi N 1311, 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 1498 және N 1499 Жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 18 сәуiрдегi N 1672 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 19, 186-құжат).
116. "Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк кеңесi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 18 сәуiрдегi N 1673  Жарлығы .
117. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан Республикасы Жоғары Кеңесiнiң мүлкi туралы" 1994 жылғы 10 қаңтардағы N 1493 қаулысын iшiнара өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 22 сәуiрдегi N 1680 қаулысы.
118. "Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына ақшалай үлес төлеудi реттеу мен олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 25 сәуiрдегi N 1682  қаулысы .
119. "Әскери қызметшiлердiң лауазымдық жалақысын көбейту және әскери қызметтен зейнеткерлiкке шыққан адамдардың зейнетақысын қайта есептеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 7 мамырдағы N 1690  қаулысы .
120. "ЕВРАЗИЯ-ПРЕСС" республикалық редакция-баспа корпорациясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 18 мамырдағы N 1703  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 21, 208-құжат).
121. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi салық қызметi қызметкерлерiнiң сыныптық шендерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 23 мамырдағы N 1709  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 22, 219-құжат).
122. "Заңдылық пен құқық тәртiбiн қамтамасыз ету жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 9 маусымдағы N 1723  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 25, 253-құжат).

123.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 10 июня 1994 года N 1727 "О Государственной программе поддержки и развития предпринимательства в Республике Казахстан на 1994-1996 годы" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 26, ст. 274).
124.  Указ  Президента Республики Казахстан от 13 июня 1994 года N 1729 "Об образовании Министерства нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан и Министерства энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан".
125.  Указ  Президента Республики Казахстан от 13 июня 1994 года N 1730 "Об образовании Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан".
126.  Указ  Президента Республики Казахстан от 13 июня 1994 года N 1731 "Об образовании Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
127. Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 1994 года N 1748 "О внесении изменений в Положение о Совете безопасности Республики Казахстан".
128.  Указ  Президента Республики Казахстан от 28 июня 1994 года N 1773 "О системе управления угольной промышленностью" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 27, ст. 290).
129. Постановление Президента Республики Казахстан от 28 июня 1994 года N 1774 "О внесении изменения в постановление Президента Республики Казахстан от 30 апреля 1993 г. N 1193 "О неотложных мерах по развитию столицы Республики Казахстан города Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 27, ст. 291).
130.  Указ  Президента Республики Казахстан от 28 июня 1994 года N 1775 "О мерах по совершенствованию системы материально-технического обеспечения Вооруженных Сил Республики Казахстан".
131. Постановление Президента Республики Казахстан от 5 июля 1994 года N 1776 "О частичном изменении состава Национального совета по государственной политике при Президенте Республики Казахстан".
132.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 8 июля 1994 года N 1786 "Об утверждении Положения о порядке формирования и использования золотовалютных резервов Национального банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 29, ст. 324).
133.  Указ  Президента Республики Казахстан от 15 июля 1994 года N 1795 "О совершенствовании структуры органов государственной власти и управления и сокращении расходов на их содержание" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 30, ст. 338).
134.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 15 июля 1994 года N 1802 "О Программе действий Правительства по углублению реформ и выходу из экономического кризиса" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 31, ст. 347).

123. "Қазақстан Республикасында кәсiпкерлiктi қолдау мен дамытудың 1994-1996 жылдарға арналған Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 10 маусымдағы N 1727  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 26, 274-құжат).
124. "Қазақстан Республикасының мұнай мен газ өнеркәсiбi министрлiгiн және Қазақстан Республикасының Энергетика мен көмiр өнеркәсiбi министрлiгiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 13 маусымдағы N 1729  Жарлығы .
125. "Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 13 маусымдағы N 1730  Жарлығы .
126. "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 13 маусымдағы N 1731  Жарлығы .
127. "Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк кеңесi туралы ережеге өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 16 маусымдағы N 1748 Жарлығы.
128. "Көмiр өнеркәсiбiн басқару жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 28 маусымдағы N 1773  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 27, 290-құжат).
129. "Қазақстан Республикасының астанасы Алматы қаласын дамыту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 30 сәуiрдегi N 1193 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 28 маусымдағы N 1774 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 27, 291-құжат).
130. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiн материалдық-техникалық қамтамасыз ету жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 28 маусымдағы N 1775  Жарлығы .
131. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттiк саясат жөнiндегi ұлттық кеңестiң құрамын iшiнара өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 5 шiлдедегi N 1776 қаулысы.
132. "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң алтын-валюта резервiн қалыптастыру мен пайдалану тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 8 шiлдедегi N 1786  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 29, 324-құжат).
133. "Мемлекеттiк өкiмет пен басқару органдарының құрылымын жетiлдiру және оларды ұстауға жұмсалатын шығынды қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 15 шiлдедегi N 1795  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 30, 338-құжат).
134. "Реформаларды тереңдету және экономикалық дағдарыстан шығу жөнiнде Yкiметтiң іс-қимыл бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 15 шiлдедегi N 1802  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 31, 347-құжат).

135.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 16 июля 1994 года N 1814 "О чрезвычайных мерах по обеспечению выполнения обязательств Республики Казахстан по иностранным кредитам" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 32, ст. 351).
136.  Указ  Президента Республики Казахстан от 16 июля 1994 года N 1815 "О создании государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 32, ст. 350).
137. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 августа 1994 года N 1821 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 23 сентября 1993 года N 1354".
138.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 4 августа 1994 года N 1822 "Об утверждении Инструкции о порядке вручения юбилейной медали "50 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.".
139.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 15 августа 1994 года N 1833 "Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усилении их социальной защиты".
140.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1994 года N 1852 "О Присяге члена Правительства Республики Казахстан".
141. Постановление Президента Республики Казахстан от 30 сентября 1994 года N 1872 "Об увеличении должностных окладов".
142.  Указ  Президента Республики Казахстан от 7 октября 1994 года N 1879 "О создании Комитета по оборонной промышленности при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 40, ст. 437).
143.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 10 октября 1994 года N 1883 "Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усилении их социальной защиты".
144. Постановление Президента Республики Казахстан от 13 октября 1994 года N 1927 "О материально-бытовом обеспечении членов Кабинета Министров Республики Казахстан, ушедших в отставку".
145.  Указ  Президента Республики Казахстан от 14 октября 1994 года N 1930 "О составе Кабинета Министров Республики Казахстан".
146. Постановление Президента Республики Казахстан от 23 ноября 1994 года N 1963 "О частичном изменении состава Комиссии по установлению пенсий за особые заслуги перед Республикой Казахстан при Кабинете Министров Республики Казахстан".
147.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 23 ноября 1994 года N 1964 "О мерах по укреплению воинской дисциплины и усилению борьбы с правонарушениями в Вооруженных Силах Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 45, ст. 482).

135. "Қазақстан Республикасының шет ел кредиттерi бойынша мiндеттемелерiнiң орындалуын қамтамасыз ету жөнiндегi төтенше шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 16 шiлдедегi N 1814 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 32, 351-құжат).
136. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 16 шiлдедегi N 1815  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 32, 350-құжат).
137. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 23 қыркүйектегi N 1354 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 4 тамыздағы N 1821 өкiмi.
138. "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысы Жеңiсiнiң 50 жылдық медалiн тапсыру тәртiбi туралы Инструкцияны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 4 тамыздағы N 1822  өкiмi .
139. "Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына ақшалай үлес төлеудi реттеу мен олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 15 тамыздағы N 1833  қаулысы .
140. "Қазақстан Республикасы Yкiметi мүшесiнiң Анты туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 6 қыркүйектегi
N 1852  қаулысы .
141. "Лауазымдық жалақыларды көбейту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 30 қыркүйектегi N 1872 қаулысы.
142. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанынан Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiнде комитет құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 7 қазандағы N 1879  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 40, 437-құжат).
143. "Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына ақшалай үлес төлеудi реттеу мен олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 10 қазандағы N 1883  қаулысы .
144. "Отставкаға кеткен Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi қатысушыларының материалды-тұрмыстық қамтамасыз етiлуi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 13 қазандағы N 1927 қаулысы.
145. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 14 қазандағы N 1930  Жарлығы .
146. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Қазақстан Республикасына ерекше еңбек сiңiргенi үшiн зейнетақы белгiлеу жөнiндегi комиссияның құрамын iшiнара өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 23 қарашадағы
N 1963 қаулысы.
147. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiнде әскери тәртiптi нығайту және құқық бұзушылыққа қарсы күрестi күшейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 23 қарашадағы N 1964  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1994 ж., N 45, 482-құжат).

148.  Указ  Президента Республики Казахстан от 11 января 1995 года N 2021 "О либерализации внешнеэкономической деятельности" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 3, ст. 26).
149.  Указ  Президента Республики Казахстан от 19 января 1995 года N 2035 "О мерах по повышению эффективности государственного управления и регулирования процессов привлечения иностранного капитала в экономику Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 4, ст. 44).
150.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 15 февраля 1995 года N 2044 "Об утверждении Программы реформирования банковской системы в Казахстане на 1995 год".
151. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 февраля 1995 года N 2045 "Об обеспечении деятельности специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур" и в городе Ленинске".
152.  Указ  Президента Республики Казахстан от 15 марта 1995 года N 2097 "Об образовании Комитета по использованию иностранного капитала при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 9, ст. 98).
153.  Указ  Президента Республики Казахстан от 15 марта 1995 года N 2118 "Об образовании Государственной инспекции по контролю за рациональным использованием цветных и черных металлов при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 10, ст. 112).
154.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 17 марта 1995 года N 2127 "О неотложных мерах по борьбе с преступностью и укреплению правопорядка" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 10, ст. 114).
155. Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 1995 года N 2150 "О составе Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан".
156.  Указ  Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1995 года N 2160 "Об образовании Таможенного комитета при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 12, ст. 133).
157.  Указ  Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1995 года N 2164 "Об образовании Государственного комитета Республики Казахстан по национальной политике" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 12, ст. 134).
158.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года N 2202 "Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усилении их социальной защиты".

148. "Сыртқы экономикалық қызметтi ырықтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 11 қаңтардағы
N 2021  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 3, 26-құжат).
149. "Қазақстан Республикасының экономикасына шет ел капиталын тарту процестерiн мемлекеттiк басқару мен реттеудiң тиiмдiлiгiн арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қаңтардағы N 2035  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 4, 44-құжат).
150. "Қазақстанда 1995 жылға арналған Банк жүйесiн реформалау бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 15 ақпандағы N 2044  қаулысы .
151. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Байқоңыр" ғарыш айлағы мен Ленинск қаласындағы арнаулы өкiлiнiң қызметiн қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 ақпандағы N 2045 өкiмi.
152. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанынан Шет ел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 15 наурыздағы N 2097  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 9, 98-құжат).
153. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Түстi және қара металдардың ұтымды пайдаланылуын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк инспекция құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 15 наурыздағы N 2118  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 10, 112-құжат).
154. "Қылмысқа қарсы күрес және құқық тәртiбiн нығайту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 наурыздағы N 2127  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 10, 114-құжат).
155. "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 25 наурыздағы N 2150 Жарлығы.
156. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанынан Кеден комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 1 сәуiрдегi N 2160  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 12, 133-құжат).
157. "Қазақстан Республикасының Ұлт саясаты жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 1 сәуiрдегi N 2164  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 12, 134-құжат).
158. "Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы тұлғаларына ақшалай үлес төлеудi реттеу мен олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2202  қаулысы .

159.  Указ  Президента Республики Казахстан от 20 апреля 1995 года N 2220 "О привлечении иностранных инвестиций для развития производства по добыче драгоценных металлов на Васильковском месторождении Кокшетауской области".
160. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 мая 1995 года N 2258 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 5 апреля 1994 г. N 1642".
161. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 мая 1995 года N 2264 "О Временном рабочем аппарате".
162.  Указ  Президента Республики Казахстан от 19 мая 1995 года N 2286 "Об образовании Государственного комитета Республики Казахстан по сотрудничеству со странами Содружества Независимых Государств" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 19, ст. 210).
163.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 22 мая 1995 года N 2292 "Об Экспертно-консультативном совете при Президенте Республики Казахстан по проекту новой Конституции Республики Казахстан".
164. Постановление Президента Республики Казахстан от 25 мая 1995 года N 2305 "О частичном изменении состава Национального совета по государственной политике при Президенте Республики Казахстан".
165. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 29 мая 1995 года N 2308 "О создании рабочей комиссии по вопросам приватизации".
166.  Постановление  Президента Республики Казахстан от 8 августа 1995 года N 2400 "Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усилении их социальной защиты".
167.  Указ  Президента Республики Казахстан от 6 октября 1995 года N 2513 "Об образовании Государственного следственного комитета Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 32, ст. 395).
168.  Указ  Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 года N 2542 "О структуре Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 33, ст. 410).
169.  Указ  Президента Республики Казахстан от 4 ноября 1995 года N 2594 "Об утверждении Положения о Государственном следственном комитете Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 34, ст. 431).
170.  Указ  Президента Республики Казахстан от 13 ноября 1995 года N 2630 "Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усилении их социальной защиты".
171.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года N 2687 "О мерах по обеспечению деятельности Государственного следственного комитета Республики Казахстан".

159. "Көкшетау облысының Василькова кен орнында бағалы металдар шығаратын өндiрiстi дамыту үшiн шет ел инвестицияларын тарту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 сәуiрдегi N 2220  Жарлығы .
160. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 5 сәуiрдегi N 1642 өкiмiне өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 2 мамырдағы N 2258 өкiмi.
161. "Уақытша жұмыс аппараты туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 10 мамырдағы N 2264 өкiмi.
162. "Қазақстан Республикасының Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiмен ынтымақтастық жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 2286  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 19, 210-құжат).
163. "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан Республикасы жаңа Конституциясының жобасы жөнiндегi Сараптық-консультативтiк кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 22 мамырдағы N 2292  қаулысы .
164. "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Мемлекеттiк саясат жөнiндегi ұлттық кеңестiң құрамын iшiнара өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 25 мамырдағы N 2305 қаулысы.
165. "Жекешелендiру мәселелерi жөнiндегi жұмыс комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 29 мамырдағы N 2308 өкiмi.
166. "Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына ақшалай үлес төлеудi реттеу мен олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 8 тамыздағы N 2400  қаулысы .
167. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 6 қазандағы N 2513  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 32, 395-құжат).
168. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2542  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 33, 410-құжат).
169. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 4 қарашадағы N 2594  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж, N 34, 431-құжат).
170. "Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына ақшалай үлес төлеудi реттеу мен олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 13 қарашадағы N 2630  Жарлығы .
171. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 18 желтоқсандағы N 2687  өкiмi .

172.  Указ  Президента Республики Казахстан от 19 декабря 1995 года N 2692 "О мерах по улучшению социальных условий жизни населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 38, ст. 488).
173.  Указ  Президента Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года N 2698 "Об утверждении Положения о Национальном агентстве по делам печати и массовой информации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 39, ст. 497).
174.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года N 2705 "Вопросы Национального агентства по делам печати и массовой информации Республики Казахстан".
175.  Указ  Президента Республики Казахстан от 5 января 1996 года N 2749 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 апреля 1995 года N 2220".
176.  Указ  Президента Республики Казахстан от 29 января 1996 года N 2844 "Об окладах денежного содержания военнослужащих, лиц рядового и начальствующего состава органов Государственного следственного комитета и органов внутренних дел".
177. Указ Президента Республики Казахстан от 27 февраля 1996 года N 2863 "О частичном изменении состава Национального совета по государственной политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 8, ст. 50).
178. Пункт 4  Указа  Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996 года N 2895 "О мерах по совершенствованию системы государственного управления наукой в Республике Казахстан".
179.  Указ  Президента Республики Казахстан от 20 марта 1996 года N 2914 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года N 2728 "О Совете Безопасности Республики Казахстан".
180. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 марта 1996 года N 2917 "Об установлении должностного оклада Управляющему Делами Президента Республики Казахстан".
181.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 19 июля 1996 года N 3072 "О мерах по обеспечению первоочередных общегосударственных нужд и стабильной работы жизнеобеспечивающих отраслей страны".
182. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 сентября 1996 года N 3107.
183.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 3121 "О мерах по совершенствованию государственной молодежной политики в Республике Казахстан".

172. "Қазақстан Республикасы халқы тұрмысының әлеуметтiк жағдайларын жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 2692  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 38, 488-құжат).
173. "Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2698  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы,
1995 ж., N 39, 497-құжат).
174. "Қазақстан Республикасы Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2705  өкiмi .
175. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 сәуiрдегi N 2220 Жарлығына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 5 қаңтардағы N 2749  Жарлығы .
176. "Мемлекеттiк тергеу комитетi органдары мен iшкi iстерi органдары әскери қызметкерлерiнiң, қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының ақшалай жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 29 қаңтардағы N 2844  Жарлығы .
177. "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Мемлекеттiк саясат жөнiндегi ұлттық кеңестiң құрамына iшiнара өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 27 ақпандағы N 2863 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1996 ж., N 8, 50-құжат).
178. "Қазақстан Республикасында ғылымды мемлекеттiк басқару жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 11 наурыздағы N 2895  Жарлығының  4-тармағы.
179. "Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 26 желтоқсандағы
N 2728 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 20 наурыздағы N 2914  Жарлығы .
180. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқарушысының лауазымдық жалақысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 25 наурыздағы N 2917 өкiмi.
181. "Елдiң тiршiлiк-тынысын қамтамасыз ету салаларының бiрiншi кезектегi жалпымемлекеттiк қажеттерi мен тұрақты жұмысын қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 19 шiлдедегi N 3072  өкiмi .
182. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 10 қыркүйектегi N 3107-ө өкiмi.
183. "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жастар саясатын жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 3121  өкiмi .

184.  Указ  Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1996 года N 3203 "Об образовании Государственного комитета Республики Казахстан по инвестициям" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 44, ст. 423).
185.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 19 ноября 1996 года N 3225 "О декларировании государственными служащими доходов и имущества, подлежащих налогообложению" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 47, ст. 452).
186.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года N 3236 "О персональном составе Государственной комиссии Республики Казахстан по передислокации высших и центральных государственных органов в город Акмолу и ее полномочиях" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 48, ст. 467).
187. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 января 1997 года N 3313 "О структуре центрального аппарата Национального агентства по делам печати и массовой информации Республики Казахстан".
188.  Указ  Президента Республики Казахстан от 14 января 1997 года N 3329 "О Государственном таможенном комитете Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 1, ст. 3).
189.  Указ  Президента Республики Казахстан от 3 марта 1997 года N 3375 "О серьезных недостатках в деле выполнения постановления Президента Республики Казахстан от 5 ноября 1993 года N 1394 "Об учреждении международных стипендий Президента Республики Казахстан "Болашак" для подготовки кадров за рубежом" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 10, ст. 68).
190.  Указ  Президента Республики Казахстан от 6 марта 1997 года N 3398 "О мерах по усилению государственной поддержки и активизации развития малого предпринимательства" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 77).
191.  Указ  Президента Республики Казахстан от 24 марта 1997 года N 3423 "Об утверждении Положения об Агентстве по стратегическому планированию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 80).
192.  Указ  Президента Республики Казахстан от 24 марта 1997 года N 3424 "О некоторых вопросах Агентства по контролю за стратегическими ресурсами Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 13, ст. 86).
193. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 марта 1997 года N 3425 "О мерах по обеспечению деятельности Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан, Агентства по контролю за стратегическими ресурсами Республики Казахстан".

184. "Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 8 қарашадағы N 3203  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 44, 423-құжат).
185. "Мемлекеттiк қызметшiлердiң салық салынуға тиiс кiрiстерi мен мүлiгiн мәлiм етуi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 19 қарашадағы N 3225  өкiмi  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 47, 452-құжат).
186. "Қазақстан Республикасының Жоғары және орталық мемлекеттiк органдарды Ақмола қаласына орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комиссияларының дербес құрамы және оның өкiлеттiктерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 22 қарашадағы N 3236  өкiмi  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1996 ж., N 48, 467-құжат).
187. "Қазақстан Республикасы Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгiнiң орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 3313 өкiмi.
188. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кеден комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 14 қаңтар
N 3329  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 1, 3-құжат).
189. "Шетелде кадрлар даярлау үшiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Болашақ" халықаралық стипендияларын белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 қарашадағы N 1394 қаулысын орындау iсiндегi елеулi кемшiлiктер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 3 наурыздағы N 3375  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 10, 68-құжат).
190. "Шағын кәсiпкерлiктi дамытуда мемлекеттiк қолдауды күшейту және оны жандандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 6 наурыздағы N 3398  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 12, 77-құжат).
191. "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 24 наурыздағы N 3423  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 12, 80-құжат).
192. "Қазақстан Республикасының Стратегиялық ресурстарды бақылау жөнiндегi агенттiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 24 наурыздағы N 3424  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 13, 86-құжат).
193. "Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгiнiң, Қазақстан Республикасы Стратегиялық ресурстарды бақылау жөнiндегi агенттiгiнiң қызметтерiн қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 24 наурыздағы N 3425 өкiмi.

194. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 марта 1997 года N 3426 "О структуре и штатной численности Агентства по стратегическому планированию Республики Казахстан, Агентства по контролю за стратегическими ресурсами Республики Казахстан".
195.  Указ  Президента Республики Казахстан от 5 апреля 1997 года N 3444 "Об утверждении Перечня приоритетных секторов экономики Республики Казахстан для привлечения прямых отечественных и иностранных инвестиций" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 14, ст. 101).
196.  Указ  Президента Республики Казахстан от 10 апреля 1997 года N 3446 "О первоочередных мерах по обеспечению своевременных выплат пенсий и заработной платы" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 15, ст. 113).
197.  Указ  Президента Республики Казахстан от 11 апреля 1997 года N 3450 "О дополнительных мерах по обеспечению поступлений средств в государственный бюджет и фонды обязательного социального страхования" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 15, ст. 114).
198.  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года N 3465 "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 16, ст. 125).
199.  Указ  Президента Республики Казахстан от 15 мая 1997 года N 3504 "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 4 ноября 1995 года N 2594 "Об утверждении Положения о Государственном следственном комитете Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 20, ст. 183).
200.  Указ  Президента Республики Казахстан от 26 мая 1997 года N 3530 "О символах и форменном обмундировании сотрудников Государственного следственного комитета Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 23, ст. 201).
201.  Указ  Президента Республики Казахстан от 26 мая 1997 года N 3531 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 года N 2542 и о признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 23, ст. 202).
202.  Указ  Президента Республики Казахстан от 1 июля 1997 года N 3577 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 января 1995 г. N 2035" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 30, ст. 267).

194. "Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгiнiң, Қазақстан Республикасы Стратегиялық ресурстарды бақылау жөнiндегi агенттiгiнiң құрылымы және штат саны туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 24 наурыздағы
N 3426 өкiмi.
195. "Отандық және шетелдiк тiкелей инвестицияларды тарту үшiн Қазақстан Республикасы экономикасының басым секторларының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 5 сәуiрдегi N 3444  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 14, 101-құжат).
196. "Зейнетақылар мен еңбекақыны уақтылы төлеудi қамтамасыз ету жөнiндегi бiрiншi кезектегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 сәуiрдегi N 3446  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 15, 113-құжат).
197. "Мемлекеттiк бюджет пен мiндеттi әлеуметтiк сақтандыру қорларына қаражат түсiмдерiн қамтамасыз ету жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 11 сәуiрдегi N 3450  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 15, 114-құжат).
198. "Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3465  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1997 ж., N 16, 125-құжат).
199. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 4 қарашадағы N 2594 Жарлығына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 15 мамырдағы N 3504  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1997 ж., N 20, 183-құжат).
200. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң нышандары және оның қызметкерлерiнiң нысандық киiм-кешегi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 26 мамырдағы N 3530  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1997 ж., N 23, 201-құжат).
201. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2542 Жарлығына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы және Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 26 мамырдағы N 3531  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1997 ж., N 23, 202-құжат).
202. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қаңтардағы N 2035 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 1 шiлдедегi N 3577  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 30, 267-құжат).

203.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 7 июля 1997 года N 3590 "О мерах по совершенствованию государственной статистики" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 31, ст. 279).
204.  Указ  Президента Республики Казахстан от 13 октября 1997 года N 3660 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 21 января 1993 года N 1090" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 45, ст. 411).
205.  Указ  Президента Республики Казахстан от 3 ноября 1997 года N 3723 "Вопросы Национального совета по устойчивому развитию" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 48, ст. 442).
206.  Указ  Президента Республики Казахстан от 6 ноября 1997 года N 3741 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 года N 2542" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 48, ст. 444).
207.  Указ  Президента Республики Казахстан от 8 декабря 1997 года N 3783 "О создании Агентства по миграции и демографии Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 52, ст. 475).
208.  Указ  Президента Республики Казахстан от 10 декабря 1997 года N 3791 "Об Общенациональном фонде по поддержке малообеспеченных граждан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 54, ст. 489).
209.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 3878 "О дополнительных мерах по развитию города Акмолы - столицы Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 9, ст. 58).
210.  Указ  Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 года N 3926 "Об Агентстве Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 11, ст. 81).
211.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 5 мая 1998 года N 3931 "Об организационных мероприятиях в связи с проведением в Алматы V Саммита Глав государств стран Организации экономического сотрудничества" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 14, ст. 118).
212.  Указ  Президента Республики Казахстан от 6 мая 1998 года N 3935 "О мерах по повышению эффективности борьбы с экономической преступностью" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 14, ст. 115).
213.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3953 "Об организации мероприятий в связи с проведением в городе Астане Саммита тюркоязычных государств" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 15, ст. 128).

203. "Мемлекеттiк статистиканы жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 7 шiлдедегi  N 3590  өкiмi  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 31, 279-құжат).
204. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 21 қаңтардағы N 1090 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 қазандағы N 3660  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 45, 411-құжат).
205. "Тұрақты даму жөнiндегi ұлттық кеңес мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 3 қарашадағы
N 3723  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 48, 442-құжат).
206. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2542  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 48, 444-құжат).
207. "Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 8 желтоқсандағы N 3783  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 52, 475-құжат).
208. "Тұрмысы төмен азаматтарды қолдау жөнiндегi Жалпыұлттық қор туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 желтоқсандағы N 3791  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 54, 489-құжат).
209. "Қазақстан Республикасының астанасы - Ақмола қаласын дамыту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 24 наурыздағы N 3878  өкiмi  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 9, 58-құжат).
210. "Қазақстан Республикасының Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 27 сәуiрдегi N 3926  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 11, 81-құжат).
211. "Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымы елдерi Мемлекет басшыларының Алматыда Y Басқосуының өткiзiлуiне байланысты ұйымдастыру iс-шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 5 мамырдағы N 3931  өкiмi  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 14, 118-құжат).
212. "Экономикалық қылмыстарға қарсы күрестiң пәрмендiлiгiн арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 6 мамырдағы N 3935  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 14, 115-құжат).
213. "Астана қаласында түркi тiлдес мемлекеттердiң Басқосуын өткiзуге байланысты iс-шараларды ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3953  өкiмi  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 15, 128-құжат).

214.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3954 "Об организационных мероприятиях в связи с проведением официальной презентации столицы Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 15, ст. 129).
215.  Указ  Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3955 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года N 3237 "О Совете Безопасности Республики Казахстан".
216.  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 мая 1998 года N 3958 "О дальнейшем совершенствовании государственного управления в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 16, ст. 136).
217.  Указ  Президента Республики Казахстан от 6 июня 1998 года N 3976 "Об изменениях в составе Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 17, ст. 147).
218.  Указ  Президента Республики Казахстан от 30 июня 1998 года N 3986 "О дальнейших мерах по оптимизации органов государственного управления" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 19, ст. 167).
219.  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 августа 1998 года N 4022 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 16 октября 1997 года N 3691 "О структуре, штатной численности органов и перечне должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 27, ст. 225).
220.  Указ  Президента Республики Казахстан от 31 августа 1998 года N 4038 "О мерах по улучшению социальных условий жизни пенсионеров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 29, ст. 248).
221.  Указ  Президента Республики Казахстан от 12 октября 1998 года N 4114 "О дальнейшем реформировании системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 35, ст. 315).
222.   Указ  Президента Республики Казахстан от 21 октября 1998 года N 4123 "О размерах пенсионных выплат для отдельных категорий получателей".
223.  Указ  Президента Республики Казахстан от 12 ноября 1998 года N 4143 "О Государственной комиссии Республики Казахстан по борьбе с коррупцией" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 41, ст. 369).
224.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 23 ноября 1998 года N 4154 "Некоторые вопросы Государственной комиссии Республики Казахстан по борьбе с коррупцией".

214. "Қазақстан Республикасы астанасының ресми тұсаукесерiн өткiзуге байланысты ұйымдық iс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3954  өкiмi  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1998 ж., N 15, 129-құжат).
215. "Қазақстан Республикасының Қауіпсiздiк Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 22 қарашадағы
N 3273 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3955  Жарлығы .
216. "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк басқаруды одан әрi жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 21 мамырдағы N 3958  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1998 ж., N 16, 136-құжат).
217. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Адам құқығы жөнiндегi комиссияның құрамындағы өзгерiстер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 6 маусымдағы N 3976  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1998 ж., N 17, 147-құжат).
218. "Мемлекеттiк басқару органдарын одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 30 маусымдағы N 3986  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 19, 167-құжат).
219. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң қызметiн қамтамасыз ететiн органдардың құрылымы, штат саны және лауазымды тұлғаларының тiзбесi туралы" 1997 жылғы 16 қазандағы N 3691 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 17 тамыздағы N 4022  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 27, 225-құжат).
220. "Қазақстан Республикасы зейнеткерлерiнiң әлеуметтiк жағдайын жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 31 тамыздағы N 4038  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 29, 248-құжат).
221. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi реформалау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 12 қазандағы N 4114  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1998 ж., N 35, 315-құжат).
222. "Зейнетақы төлемдерiн алушылардың жекелеген санаттарына арналған зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 21 қазандағы N 4123  Жарлығы .
223. "Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 12 қарашадағы N 4143  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1998 ж., N 41, 369-құжат).
224. "Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 23 қарашадағы
N 4154  өкiмi .

225.  Указ  Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года N 4157 "О Государственной программе борьбы с коррупцией на 1999-2000 годы".
226. Указ Президента Республики Казахстан от 14 декабря 1998 года N 4173 "Об образовании Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 424).
227.  Указ  Президента Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 4189 "О Государственной программе развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 1999-2000 годы".
228.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 1 февраля 1999 года N 5 "О мерах по сокращению административных расходов и увеличению доходной части государственного бюджета 1999 года".
229.  Указ  Президента Республики Казахстан от 15 февраля 1999 года N 36 "О подготовке и проведении торжественной встречи Казахстаном третьего тысячелетия".
230.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 18 февраля 1999 года N 8 "Отдельные вопросы акционерных обществ".
231.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 5 марта 1999 года N 17 "О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 февраля 1999 года N 8".
232.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 40 "О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 23 ноября 1998 года N 4154".
233.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 45 "О мерах по укреплению дисциплины в государственном аппарате".
234.  Указ  Президента Республики Казахстан от 20 мая 1999 года N 144 "Об очередных мерах по реформированию государственных органов Республики Казахстан".
235.  Указ  Президента Республики Казахстан от 15 июля 1999 года N 169 "О внесении изменений в состав Национального совета по государственной политике при Президенте Республики Казахстан".
236.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 23 августа 1999 года N 72 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственной службе" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 42, ст. 377).
237.  Указ  Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 235 "О мерах по совершенствованию структуры государственных органов Республики Казахстан и уточнению их компетенции" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 49, ст. 462).
238.  Указ  Президента Республики Казахстан от 2 ноября 1999 года N 259 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 235".

225. "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегi 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 7 желтоқсандағы N 4157  Жарлығы .
226. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 14 желтоқсандағы N 4173 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 48, 424-құжат).
227. "Қазақстан Республикасында шағын кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 4189  Жарлығы .
228. "Әкiмшiлiк шығыстарды қысқарту және 1999 жылғы мемлекеттiк бюджеттiң кiрiс бөлiгiн ұлғайту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 1 ақпандағы N 5 өкiмi.
229. "Қазақстанның үшiншi мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға дайындалуы мен өткiзуi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 15 ақпандағы N 36  Жарлығы .
230. "Акционерлiк қоғамдардың жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 18 ақпандағы N 8  өкiмi .
231. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 18 ақпандағы N 8 өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 5 наурыздағы N 17  өкiмi .
232. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 23 қарашадағы N 4154 өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 20 сәуiрдегi N 40  өкiмi .
233. "Мемлекеттiк аппаратта тәртiптi күшейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 3 мамырдағы N 45  өкiмi .
234. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарын реформалау жөнiндегi кезектi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 20 мамырдағы N 144  Жарлығы .
235. "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Мемлекеттiк саясат жөнiндегi ұлттық кеңестiң құрамына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 15 шiлдедегi N 169  Жарлығы .
236. "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 23 тамыздағы N 72  өкiмi .
237. "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының құрылымын жетiлдiру және олардың құзыретiн нақтылау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 13 қазандағы N 235  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж.,  N 49, 462-құжат).
238. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 13 қазандағы N 235 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 2 қарашадағы N 259  Жарлығы .

239. Пункт 2 приложения 2 к  Указу  Президента Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 282 "Вопросы Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 54, ст. 533).
240.  Указ  Президента Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 293 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года N 4157".
241.  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 февраля 2000 года N 345 "О создании Агентства Республики Казахстан по борьбе с наркоманией и наркобизнесом" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 9-10, ст. 97).
242.  Указ  Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы".
243.  Указ  Президента Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 395 "О Государственной программе борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2000-2001 годы".
244.  Указ  Президента Республики Казахстан от 6 июля 2000 года N 417 "О структуре Вооруженных Сил Республики Казахстан".
245.  Указ  Президента Республики Казахстан от 30 сентября 2000 года N 448 "О Государственной программе "Образование".
246. Подпункт 2) пункта 2  Указа  Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 470 "О Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 503).
247.  Указ  Президента Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года N 491 "О Государственной программе развития страхования в Республике Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 49-50, ст. 566).
248.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 201 "О Концепции борьбы с правонарушениями в сфере экономики на 2001-2003 годы".
249.  Указ  Президента Республики Казахстан от 7 мая 2001 года N 597 "О Государственной программе развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2001-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 17, ст. 218).
250.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 214 "Об отдельных вопросах борьбы с преступностью".

239. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi Шекара қызметiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 10 желтоқсандағы N 282  Жарлығына  2-қосымшасының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 54, 533-құжат).
240. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 7 желтоқсандағы N 4157 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 293  Жарлығы .
241. "Қазақстан Республикасының Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi агенттiгiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 17 ақпандағы N 345  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 9-10, 97-құжат).
242. "Қазақстан Республикасының Ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359  Жарлығы .
243. "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 2000-2001 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 16 мамырдағы N 395  Жарлығы .
244. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 6 шiлдедегi N 417  Жарлығы .
245. "Бiлiм" мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 30 қыркүйектегi N 448  Жарлығы .
246. "Шетелде кадрлар даярлау жөнiндегi республикалық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 12 қазандағы N 470  Жарлығының  2-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2000 ж., N 43, 503-құжат).
247. "Қазақстан Республикасында сақтандыруды дамытудың 2000-2002 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 27 қарашадағы N 491  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 49-50, 566-құжат).
248. "Экономика саласындағы құқық бұзушылықтарға қарсы күрестiң 2001-2003 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 2 ақпандағы N 201  өкiмi .
249. "Қазақстан Республикасында Шағын кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2001-2002 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 7 мамырдағы N 597  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2001 ж., N 17, 218-құжат).
250. "Қылмысқа қарсы күрестiң жекелеген мәселелерi бойынша" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 мамырдағы N 214  өкiмi .

251.  Указ  Президента Республики Казахстан от 23 июня 2001 года N 633 "О выборах акимов аульных (сельских) округов, аулов (сел), поселков" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 21, ст. 259).
252. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 235 "О создании рабочей группы".
253. Распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 марта 2002 года N 319 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 235".
254.  Указ  Президента Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 913 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 1997 года N 3375" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 22, ст. 230).
255.  Указ  Президента Республики Казахстан от 29 августа 2002 года N 936 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 6 марта 1997 года N 3398".
256.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 29 октября 2002 года N 353 "О подготовке мероприятий по проведению в 2003 году Года Казахстана в России" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 37, ст. 385).
257.  Указ  Президента Республики Казахстан от 15 января 2003 года N 1016 "О внесении дополнений и изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года N 4153" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 1, ст. 1).
258.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2003 года N 373 "О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 29 октября 2002 года N 353" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 18, ст. 179).
259.  Указ  Президента Республики Казахстан от 31 июля 2003 года N 1158 "Об изменениях в составе Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 29, ст. 282).
260.  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 6 августа 2003 года N 402 "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 29 октября 2002 года N 353" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 35, ст. 346).
261.  Указ  Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2003 года N 1189 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 37, ст. 372).
262. Подпункт 2) пункта 1  Указа  Президента Республики Казахстан от 14 мая 2004 года N 1368 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 22, ст. 276).

251. "Ауылдық (селолық) округтердiң, ауылдар (селолар), кенттер әкiмдерiн сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 23 маусымдағы N 633  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 21, 259-құжат).
252. "Жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 8 қазандағы N 235 өкiмi.
253. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 8 қазандағы N 235 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 21 наурыздағы N 319 өкiмi.
254. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 3 наурыздағы N 3375 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 913  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 22, 230-құжат).
255. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 6 наурыздағы N 3398 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 тамыздағы N 936  Жарлығы .
256. "2003 жылы Ресейдегi Қазақстан жылын өткiзу жөнiндегi iс-шараларды дайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 қазандағы N 353  өкiмi  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 37, 385-құжат).
257. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қарашадағы N 4153 Жарлығына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 15 қаңтар
N 1016  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 1, 1-құжат).
258. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 қазандағы N 353 өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 8 сәуiрдегi N 373  өкiмi  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 18, 179-құжат).
259. "Шетелде кадрлар даярлау жөнiндегi республикалық комиссияның құрамындағы өзгерiстер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 31 шiлдедегi N 1158  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 29, 282-құжат).
260. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 қазандағы N 353 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 6 тамыздағы N 402  өкiмi  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2003 ж., N 35, 346-құжат).
261. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 13 қыркүйектегi N 1189  Жарлығы  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2003 ж., N 37, 372-құжат).
262. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 14 мамырдағы N 1368  Жарлығының  1 тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 22, 276-құжат).

263. Подпункт 2) пункта 1  Указа  Президента Республики Казахстан от 4 мая 2005 года N 1569 "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 19, ст. 227).

263. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 4 мамырдағы N 1569  Жарлығының  1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2005 ж., N 19, 227-құжат).