О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405.
Во исполнение распоряжения Президента Республики Казахстан от 1 февраля 1999 года N 5 "О мерах по сокращению административных расходов и увеличению доходной части государственного бюджета 1999 года", а также в целях повышения эффективности управления государственной собственностью и увеличения доходов местных бюджетов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить передачу государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях, согласно приложению 1, в коммунальную собственность в порядке, определенном законодательными актами с условием сохранения акимами областей, городов Астаны и Алматы существующих прав и обязательств государства по всем заключенным договорам и соглашениям в отношении передаваемых государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 27.05.1999 N 660.
2. Утвердить Перечень акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и государственные доли участия которых остаются в республиканской собственности, согласно приложению 2.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в месячный срок совместно с министерствами и агентствами, акимами областей, городов Астаны и Алматы продолжить работу по определению акционерных обществ и хозяйственных товариществ, имеющих государственный пакет акций и государственную долю участия, не включенных в приложения 1, 2 настоящего постановления, и внести соответствующие предложения в Правительство Республики Казахстан.
4. Центральным исполнительным органам, входящим в структуру Правительства Республики Казахстан, и ведомствам в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по изменению вида государственной собственности на республиканские государственные предприятия.
5. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке внести предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.

Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 қаулысы.
Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы
"Әкімшілік шығыстарды қысқарту және 1999 жылғы мемлекеттік бюджеттің кіріс бөлігін ұлғайту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 1 ақпандағы N 5 өкімін орындау үшін, сондай-ақ мемлекеттік меншікті басқарудың тиімділігін арттыру және жергілікті бюджеттердің кірісін ұлғайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі акциялардың мемлекеттік пакеттері мен ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестерін заң актілерінде белгіленген тәртіппен 1-қосымшаға сәйкес коммуналдық меншікке беруді қамтамасыз етсін, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері берілген акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншік түрлері мен ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестеріне қатысты жасасқан барлық шарттар мен келісімдер бойынша мемлекеттік қолданылып жүрген құқықтары мен міндеттемелерін сақтау шартымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.05.27 N 660 Қаулысымен.
2. 2-қосымшаға сәйкес акцияларының мемлекеттік пакеттері мен қатысудың мемлекеттік үлестері республикалық меншікте қалатын акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктерінің тізбесі бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті бір айлық мерзім ішінде министрліктермен және агенттіктермен, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдерімен бірлесіп осы қаулының 1, 2-қосымшаларына енгізілмеген акцияларының мемлекеттік пакеті мен қатысудың мемлекеттік үлесі бар акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктерін айқындау жөніндегі жұмысты жалғастырсын және Қазақстан Республикасының Үкіметіне тиісті ұсыныс енгізсін.
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымына кіретін орталық атқарушы органдар және ведомстволар бір айлық мерзім ішінде Қазақстан Республикасының Үкіметіне республикалық мемлекеттік кәсіпорындарға мемлекеттік меншіктің түрін өзгерту жөнінде ұсыныс енгізсін.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңдарда белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныс енгізсін.
6. Осы қаулы атқарылуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне жүктелсін.

7. Настоящее постановление вводится в действие с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 апреля 1999 года N 405
Перечень акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к коммунальной собственности
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 27.05.1999 N 660 ; от 16.07.1999 N 988 ; от 08.04.2000 N 541 ; от 10.07.2000 N 1045 ; от 12.07.2000 N 1060 ; от 03.08.2000 N 1179 ; от 26.10.2000 N 1598 ; от 27.10.2000 N 1623 ; от 13.11.2000 N 1704 ; от 29.11.2000 N 1784 ; от 31.05.2001 N 744 ; от 25.06.2001 N 861 ; от 09.10.2001 N 1304 ; от 24.12.2001 N 1681 ; от 27.06.2002 N 697 ; от 29.07.2003 N 760 ; от 06.08.2003 N 791 ; от 12.09.2003 N 932 ; от 19.08.2005 N 851 ; от 18.08.2006 N 782 ; от 28.12.2006 N 1299 ; от 29.12.2006 N 1325 ; от 21.11.2007 N 1121 ; от 29.03.2008 N 301 ; от 31.03.2008 N 304 ; от 16.06.2008 N 588 ; от 17.04.2009 N 542 ; от 27.07.2009 N 1148; от 28.08.2009 N 1270; от 30.12.2009 № 2308; от 10.03.2010 № 185; от 31.03.2010 № 266; от 06.10.2011 № 1141; от 06.03.2012 № 292; от 08.08.2013 № 813; от 31.12.2013 № 1512; от 05.03.2014 № 197; от 31.10.2015 № 871; от 20.06.2016 № 360; от 21.04.2017 № 214; от 13.05.2017 № 258; от 12.09.2018 № 561; от 14.11.2018 № 747; от 19.03.2019 № 121; от 25.06.2019 № 433; от 31.07.2019 № 552; ; от 19.12.2019 № 935; от 07.08.2020 № 505; от 12.11.2020 № 761; от 09.02.2021 № 38; от 23.02.2021 № 85; постановлением Правительства РК от 18.01.2022 № 20; от 21.11.2022 № 930; от 25.11.2022 № 949; от 26.12.2022 № 1061; от 02.05.2023 № 345; от 15.12.2023 № 1130.
______________________________________________________________
№ | Уникальный код | Наименование организации
п/п| |
___|________________|_________________________________________
1 | 2 | 3
___|________________|_________________________________________
Акмолинская область
1 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
2 АКМ-002446 ОАО "ЖБК Атбасар"
3 АКМ-000300 ОАО "Керамзит"
4 АКМ-001381 ОАО "Ат-Жолы"
5 АКМ-001603 ОАО "АШПУ"
6 АКМ-002181 ОАО "Ерментауский РАПС"
7 АКМ-000118 ОАО "Кургальджинский РАПС"
8 АКМ-000298 ОАО "Макинский РАПС"
9 АКМ-001582 ОАО "Стройфарфор"
10 АКМ-000999 ТОО "Сельхозтранс"
11 АКМ-002323 ТОО "Трансагросервис"
12 АКМ-001664 ОАО "Степногорское ПАТП"
13 АКМ-002236 ОАО "Агротехсервис"
14 АКМ-001440 ОАО "Сельхозтехсервис"
15 АКМ-000136 ОАО "Атбасартехсервис"
16 АКМ-000032 ОАО "Атбасар"
17 АКМ-001917 ОАО "Кайракты-2"
18 АКМ-002137 ОАО "Арман-2"

7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолдануға енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 12 сәуірдегі
N 405 қаулысына
N 1-қосымша
Акцияларының мемлекеттік пакеттері мен үлестері коммуналдық меншікке жатқызылған акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесі
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.05.27 N 660, 1999.07.16 N 988, 2000.04.08 N 541, 2000.07.10 N 1045, 2000.07.12 N 1060, 2000.08.03 N 1179, 2000.10.26 N 1598, 2000.10.27 N 1623, 2000.11.13 N 1704, 2001.05.31 N 744, 2001.06.25 N 861, 2001.10.09 N 1304, 2001.12.24 N 1681, 2002.06.27 N 697, 2003.07.29 N 760, 2003.08.06 N 791, 2003.09.12 N 932, 2006.08.18 N 782, 2006.12.28 N 1299, 2006.12.29 N 1325, 2007.11.21 N 1121, 2008.03.29 N 301, 2008.03.31 N 304, 2008.06.16 N 588, 2009.04.17 N 542, 2009.07.27 N 1148, 2009.08.28 N 1270, 2009.12.30 № 2308, 2010.03.10 № 185, 2010.03.31 № 266, 2011.10.06 № 1141, 2012.03.06 № 292; 08.08.2013 N 813; 31.12.2013 № 1512; 31.10.2015 № 871; 20.06.2016 № 360; 20.04.2017 № 214; 13.05.2017 № 258; 12.09.2018 № 561; 14.11.2018 № 747; 19.03.2019 № 121; 25.06.2019 № 433; 31.07.2019 № 552; 19.12.2019 № 935; 07.08.2020 № 505; 12.11.2020 № 761; 09.02.2021 № 38; 23.02.2021 № 85; 21.11.2022 № 930; 25.11.2022 № 949; 26.12.2022 № 1061; 02.05.2023 № 345 қаулыларымен.
__________________________________________________________
N р/с Бірегей коды Ұйымдардың атауы
__________________________________________________________
1 2 3
__________________________________________________________
Ақмола облысы
1 Алынып тасталды - 2000.08.03 N 1179 Қаулысымен.
2 АКМ-002446 "Атбасар ТБК" ААҚ
3 АКМ-000300 "Керамзит", ААҚ
4 АКМ-001381 "Ат-жолы", ААҚ
5 АКМ-001603 "АШПБ" ААҚ
6 АКМ-002181 "Ерментау ААӨС" ААҚ
7 АКМ-000118 "Қорғалжын ААӨС" ААҚ
8 АКМ-000298 "Макин ААӨС" ААҚ
9 АКМ-001582 "Құрылысфарфор" ААҚ
10 АКМ-000999 "Ауылшаркөлік" ЖШС
11 АКМ-002323 "Көлікагросервис" ЖШС
12 АКМ-001664 "Степногорск ЖАКҚ" ААҚ
13 АКМ-002236 "Агротехсервис" ААҚ
14 АКМ-001440 "Ауылтехсервис" ААҚ
15 АКМ-000136 "Атбасартехсервис" ААҚ
16 АКМ-000032 "Атбасар" ААҚ
17 АКМ-001917 "Қайрақты-2" ААҚ
18 АКМ-002137 "Арман-2" ААҚ

19 АКМ-000138 ОАО "Агротехника"
20 АКМ-001428 ОАО "Сапфир"
21 АКМ-001410 ОАО "Шанторг"
22 АКМ-000927 ОАО "Спутник"
23 АКМ-001618 ОАО "Реммехзавод"
24 АКМ-001611 ОАО "Завод горного оборудования"
25 АКМ-001612 ОАО "СМУ-2 Целинного горно-химического
комбината"
26 АКМ-001617 ОАО "РСУ Целинного горно-химического
комбината"
27 АКМ-001614 ОАО "Автохозяйство Целинного горно-
химического комбината"
28 АКМ-000063 ОАО "Колутон"
29 АКМ-000151 ОАО "Атбасарский КХП" филиал ТОО
"Аз-Астана"
30 АКМ-001412 ОАО "Степногорскавиа"
31 АКМ-000137 ОАО "Аккультехсервис"
32 АКМ-000089 ОАО "Достык" (Атбасарский племзавод)
33 АКМ-000046 ОАО "Маман-специалист"
34 АКМ-001746 ОАО "Сельхозавто"
35 АКМ-002040 ТОО "Балкашинский РАПС"
36 АКМ-000141 ТОО "Агротехснаб"
37 АКМ-002318 ТОО "Макинский райгаз"
38 АКМ-002437 ТОО "Ерментаурайгаз"
39 АКМ-002438 ТОО "Вишневский райгаз"
40 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
41 АКМ-002434 ТОО "Шортандинский райгаз"
42 АКМ-002153 ТОО "Бытыгай"
43 АКМ-001107 ОАО "Астраханкаагростроймонтаж"
44 АКМ-000044 ОАО "Прогресс-транспорт"
45 АКМ-002180 ОАО "Макинское ПАТП"
46 АКМ-001454 ОАО "Атбасарское ПАТП"
47 АКМ-002452 ТОО "Каскет Ерментау"
48 АКМ-002453 ОАО "Акватранс"
49 АКМ-001713 ОАО "Акмола кунарлылыги"
50 АКМ-001527 ОАО "Алексеевское ПАТП"
51 АКМ-001541 ОАО "Есильавтотранс"
52 АКМ-001543 ОАО "Державинскавтотранс"
53 АКМ-001542 ОАО "Киймаавтотранс"
54 АКМ-001988 ОАО "Ишим"
55 АКМ-000161 ОАО "Есиль"
56 АКМ-000283 ОАО ""Комплект Державинск"
57 АКМ-001547 ОАО "Тулпар" (Жанадала)
58 АКМ-002451 ОАО "Темп"
59 АКМ-001426 ОАО "Монтажник"
60 АКМ-000129 ОАО "Кенесары"
61 АКМ-000247 ОАО "Двуречный"
62 АКМ-000158 ОАО "Приишимье"
63 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
64 АКМ-000126 ОАО "Красивинское СП"
65 АКМ-002467 ТОО "Курылыс"
66 АКМ-002450 ТОО "Строитель-12"
67 АКМ-000097 ТОО "Есиль кунарлыгы"
68 РСП-001789 ОАО "Есильское ПАТП"
68-1 АКМ-000160 ОАО "Табия"
68-2 ТОО "РИТЦ"
68-3 АКМ-000174 ОАО "Мариновский ХПП"
68-4 АКМ-001545 ОАО "Акжол"
68-5 АКМ-001385 ОАО "Арман"
68-6 СКО-000204 ОАО "Кулагер"
68-7 исключена постановлением Правительства РК от 21.04.2017 № 214.
68-8 ТОО "Целинная машиноиспытательная станция"
68-9 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
68-10 Акционерное общество "Национальная компания
"Социально-предпринимательская корпорация
"Есиль"
г. Астана
Сноска. Заголовок - в редакции постановления Правительства РК от 25.11.2022 № 949.
69 АКМ-000946 ОАО "Керамика"
70 АКМ-001476 ТОО "Батыр"
71 АКМ-000977 ОАО "Акмола-отын"
72 АКМ-000019 ОАО "Литмаш"
73 АКМ-000875 ОАО "Целинэнергострой"
74 АКМ-000919 ОАО "Атрико"

19 АКМ-000138 "Агротехника" ААҚ
20 АКМ-001428 "Сапфир" ААҚ
21 АКМ-001410 "Шансауда" ААҚ
22 АКМ-000927 "Спутник" ААҚ
23 АКМ-001618 "Жөндеумехзауыт" ААҚ
24 АКМ-001611 "Тау-кен жабдықтары зауыты" ААҚ
25 АКМ-001612 "Тың тау-кен-химия комбинаты КМБ-2" ААҚ
26 АКМ-001617 "Тың тау-кен-химия комбинаты АҚБ" ААҚ
27 АКМ-001614 "Тың тау-кен-химия комбинатының
автошаруашылығы" ААҚ
28 АКМ-000063 "Колутон" ААҚ
29 АКМ-000151 "Аз-Астана" ЖШС филиалы "Атбасар НӨК" ААҚ
30 АКМ-001412 "Степногоравиа" ААҚ
31 АКМ-000137 "Ақкөлтехсервис" ААҚ
32 АКМ-000089 "Достық" ААҚ (Атбасар асыл тұқымды мал
өсіру зауыты)
33 АКМ-000046 "Маман-специалист" ААҚ
34 АКМ-001746 "Ауылшаравто" ААҚ
35 АКМ-002040 "Балқаш ААӨС" ЖШС
36 АКМ-000141 "Агротехжабдықтау" ЖШС
37 АКМ-002318 "Макин аудангаз" ЖШС
38 АКМ-002437 "Ерментау аудангаз" ЖШС
39 АКМ-002438 "Вишнев аудангаз" ЖШС
40 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
41 АКМ-002434 "Шортанды аудангаз" ЖШС
42 АКМ-002153 "Бытығай" ЖШС
43 АКМ-001107 "Астраханагроқұрылысмонтаж" ААҚ
44 АКМ-000044 "Прогресс-көлік" ААҚ
45 АКМ-002180 "Макин ЖАКК" ААҚ
46 АКМ-001454 "Атбасар ЖАКК" ААҚ
47 АКМ-002452 "Қаскет Ерментау" ЖШС
48 АКМ-002436 "Аквакөлік" ЖШС
49 АКМ-001713 "Ақмола құнарлылығы" ААҚ
50 АКМ-001527 "Алексеевск ЖАКК" ААҚ
51 АКМ-001541 "Есілавтокөлік" ААҚ
52 АКМ-001543 "Державинавтокөлік" ААҚ
53 АКМ-001542 "Қимаавтокөлік" ААҚ
54 АКМ-001988 "Есіл" ААҚ
55 АКМ-000161 "Есіл" ААҚ
56 АКМ-000283 "Комплект Державин" ААҚ
57 АКМ-001547 "Тұлпар (Жаңадала)" ААҚ
58 АКМ-001527 "Алексеевск ЖАКК" ААҚ
59 АКМ-001426 "Монтажшы" ААҚ
60 АКМ-000129 "Кенесары" ААҚ
61 АКМ-002447 "Двуречный" ААҚ
62 АКМ-000158 "Приишимье" ААҚ
63 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
64 АКМ-000126 "Красивин БК" ААҚ
65 АКМ-002467 "Құрылыс" ЖШС
66 АКМ-002450 "Құрылысшы-12" ЖШС
67 АКМ-000097 "Есіл құнарлығы" ЖШС
68 РСП-001789 "Есіл ЖАКК" ААҚ
68-1 АКМ-000160 "Табия" ААҚ
68-2 "РИТЦ" ЖШС
68-3 АКМ-000174 "Мариновка ХПП" ААҚ
68-4 АКМ-001545 "Ақжол" ААҚ
68-5 АКМ-001385 "Арман" ААҚ
68-6 СКО-000204 "Құлагер" ААҚ
68-7 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 20.04.2017 № 214 қаулысымен.
68-8. "Тың машина сынау станциясы" ЖШС
68-9 Алып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 қаулысымен.
68-10 "Есіл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы"
ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Астана қаласы
69 АКМ-000946 "Керамика" ААҚ
70 АКМ-001476 "Батыр" ЖШС
71 АКМ-000977 "Ақмола-отын" ААҚ
72 АКМ-000019 "Литмаш" ААҚ
73 АКМ-000875 "Тыңэнергоқұрылыс" ААҚ
74 АКМ-000919 "Атрико" ААҚ

75 АКМ-001425 ОАО "Силикат"
76 АКМ-000309 ОАО "Целинсантехмонтаж"
77 АКМ-000286 ОАО "Домостроитель"
78 АКМ-000940 ОАО "Газмашаппарат"
79 АКМ-001179 ОАО "Реммелиостроймаш"
80 АКМ-002261 ОАО "Надежда-Цум"
81 АКМ-001015 ОАО "Гордорстрой"
82 АКМ-000663 ОАО "Спецавтотранспорт"
83 АКМ-000871 ОАО "Акмолинская ТЭЦ-2"
84 АКМ-000881 ОАО "Акмолинские тепловые сети"
85 АКМ-000940 ОАО "Акмолагазмонтаж"
86 АКМ-000016 ОАО "Казахсельмаш"
87 АКМ-001726 ОАО "Автобусный парк N 1"
88 АКМ-001062 ОАО "Акмолагорэлектротранс"
89 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
90 АКМ-001122 ОАО "Азиятехносервис"
91 АКМ-000018 ОАО "Целиноградсельмаш"
92 АКМ-000031 ОАО "Береке"
93 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
94 АКМ-001411 ОАО "Акмолаэлектротранс"
95 АКМ-002020 ОАО "Пиво-безалкогольных
напитков"
96 АКМ-001666 ОАО "Акмолинский камкор"
97 АКМ-002251 ОАО "Акмолинское АТП-4"
98 АКМ-000304 ОАО "Акмолагорстрой"
99 АКМ-002271 ОАО "Мясомолрыбпромторг"
100 АКМ-000177 ОАО "Акмола-элеватор"
101 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
102 РСП-001786 ОАО "ТЭЦ-1"
103 АКМ-002443 ОАО "Агромаш"
104 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
105 АКМ-000874 ОАО "Городские электрические
сети"
106 АКМ-001606 ОАО "Горагрострой"
107 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
107-1 ТОО "Акмола дирмен"
107-2 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
107-3 АКМ-000193 ОАО "Ак-бидай
107-4 АКМ-002445 ОАО "Акмоласельмаш"
107-5 исключена постановлением Правительства РК от 27.07.2009 № 1148
107-6 исключена постановлением Правительства РК от 21.04.2017 № 214.
107-7 АО "Астанаэнергосервис"
107-8 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
107-9 Акционерное общество "Социально-
предпринимательская корпорация "Astana"
107-10. ТОО "Центральная дорожная больница города Астаны".
Алматинская область
107-11. ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
108 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
109 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
110 АЛМ-001351 ОАО "Эдельвейс"
111 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
112 АЛМ-000849 ОАО "Казмрамор"
113 АЛМ-000016 ОАО "Каргалы"
114 АЛМ-000547 ОАО "Мухаббат"
115 АЛМ-000824 ОАО "Тургенский РМЗ"
116 АЛМ-000166 ОАО "Ремстройтехника"
117 АЛМ-000581 ОАО "Связьмонтаж"
118 (118-126 исключены - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
127 АЛМ-001322 ОАО "Чилик-Тулпар"
128 АЛМ-000276 ОАО "Алматытара"
129 АЛМ-000278 ОАО "Алматытемир"
130 АЛМ-001673 ОАО "Капчагаймунайонимдери"
131 АЛМ-001085 ОАО "Камкор-4"
132 АЛМ-001292 ОАО "Кулан"
133 АЛМ-000278 ОАО "Марал"
134 АЛМ-001673 ОАО "Капчагайбалык"
135 АЛМ-001085 ОАО "Казхлебкомплект"

75 АКМ-001425 "Силикат" ААҚ
76 АКМ-000309 "Тыңсантехмонтаж" ААҚ
77 АКМ-000286 "Үйқұрылысшы" ААҚ
78 АКМ-000940 "Газмашаппарат" ААҚ
79 АКМ-001179 "Жөндеумелиоқұрылысмаш" ААҚ
80 АКМ-002261 "Надежда - ОӘД" ААҚ
81 АКМ-001015 "Қалажолқұрылыс" ААҚ
82 АКМ-000663 "Арнайы автокөлік" ААҚ
83 АКМ-000871 "Ақмола ЖЭО-2" ААҚ
84 АКМ-000881 "Ақмола жылу желілері" ААҚ
85 АКМ-000940 "Ақмолагазмонтаж" ААҚ
86 АКМ-000016 "Қазақсельмаш" ААҚ
87 АКМ-001726 "N 1 автобус паркі" ААҚ
88 АКМ-001062 "Ақмолақалаэлектркөлік" ААҚ
89 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
90 АКМ-001122 "Азиятехносервис" ААҚ
91 АКМ-000018 "Целиноградауылмаш" ААҚ
92 АКМ-000031 "Береке" ААҚ
93 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
94 АКМ-001411 "Ақмолаэкспорткөлік" ААҚ
95 АКМ-002020 "Сыра-алкаголсіз сусындар" ААҚ
96 АКМ-001666 "Ақмола Қамқор" ААҚ
97 АКМ-002251 "Ақмола АКК-4" ААҚ
98 АКМ-000304 "Ақмолаагроқұрылыс" ААҚ
99 АКМ-002271 "Етсүтбалықөнеркәсіпсауда" ААҚ
100 АКМ-000177 "Ақмола-элеватор" ААҚ
101 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
102 РСП-001786 "ЖЭО-1" ААҚ
103 АКМ-002443 "Агромаш" ААҚ
104 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
105 АКМ-000874 "Қалалық электр желілері" ААҚ
106 АКМ-001606 "Қалаагроқұрылыс" ААҚ
107 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
107-1 "Ақмола диірмен" ЖШС
107-2 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
107-3 АКМ-000193 "Ақ бидай" ААҚ
107-4 АКМ-002445 "Ақмоласельмаш" ААҚ
107-5 Алынып тасталды - 2009.07.27. N 1148 Қаулысымен.
107-6 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 20.04.2017 № 214 қаулысымен.
107-7 "Астанаэнергосервис" АҚ
107-8 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
107-9 "Astana" әлеуметтік-кәсіпкерлік
корпорациясы" акционерлік қоғамы"
107-10. "Астана қаласының Орталық жол ауруханасы" ЖШС
107-11. "Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
Алматы облысы
108 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
109 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
110 АЛМ-001351 "Эдельвейс" ААҚ
111 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
112 АЛМ-000849 "Қазмрамор" ААҚ
113 АЛМ-000016 "Қарғалы" ААҚ
114 АЛМ-000547 "Мұхаббат" ААҚ
115 АЛМ-000824 "Түргенский ЖМЗ" ААҚ
116 АЛМ-000166 "Жөндеуқұрылыстехника" ААҚ
117 АЛМ-000581 "Байланысмонтаж" ААҚ
118-126 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
127 АЛМ-001322 "Шелек-тұлпар" ААҚ
128 АЛМ-000276 "Алматыыдыс" ААҚ
129 АЛМ-000278 "Алматытемір" ААҚ
130 АЛМ-001673 "Қапшағаймұнайөнімдері" ААҚ
131 АЛМ-001085 "Қамқор-4" ААҚ
132 АЛМ-001292 "Құлан" ААҚ
133 АЛМ-001282 "Марал" ААҚ
134 АЛМ-000046 "Қапшағайбалық" ААҚ
135 АЛМ-000132 "Қазнанкомплект" ААҚ

136 АЛМ-000136 ОАО "Акбидай-Текес"
137 АЛМ-000933 ЗАО "Ырыс"
138 АЛМ-000143 ОАО "Ырыс"
139 АЛМ-000932 ОАО "Ынтымак"
140 АЛМ-000031 ОАО "Агросервис"
141 АЛМ-001428 ОАО "Алматинский областной центр
стандартизации и метрологии"
142 АЛМ-010041 ОАО "Казооветснаб"
143 АЛМ-000067 ОАО "Племхоз им. Томаровского"
144 АЛМ-000066 ОАО "Акжал"
145 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
146 АЛМ-001758 ОАО "Восход"
147 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
148 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
149 АЛМ-000764 ОАО "ПМК-130"
150 АЛМ-010038 ОАО "Фаза"
151 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
152 АЛМ-001191 ОАО "Чильбастау мунай онимдери"
153 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
154 АЛМ-001140 ОАО "Боралдай-автоколик"
155 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
156 АЛМ-001488 ОАО "СП Арал"
157 АЛМ-002567 ОАО "Ак нар"
158 АЛМ-002555 ОАО "Канатжан"
159 АЛМ-000190 ОАО "Мелиорация"
160 АЛМ-000165 ОАО "Талгарский экспериментальный
литейно-механический завод"
161 (161-163 исключены - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
164 АЛМ-001012 ОАО "Курылыс"
165 АЛМ-000839 ОАО "Жетысу"
166 АЛМ-000010 ОАО "Текелийский свинцово-цинковый
комбинат"
167 АЛМ-001224 ОАО "Талдыкорган мунайонимдери"
168 АЛМ-051231 ОАО "Казахаккумулятор"
169 АЛМ-000992 ОАО "Архарлы алтын"
170 АЛМ-000579 ОАО "Енбек"
171 АЛМ-000852 ОАО "Камкор" (Когалы)
172 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
173 АЛМ-001233 ОАО "Алтын дал-Коктал"
174 АЛМ-000805 ОАО "Жемис"
175 АЛМ-000806 ОАО "Алгабас"
176 АЛМ-001243 ОАО "Алтын дан-Алажиде"
177 АЛМ-001230 ОАО "Астык Жаркент"
178 АЛМ-001245 ОАО "Астык Сарыозек"
179 АЛМ-001226 ОАО "Алакольский сахарный завод"
180 АЛМ-001242 ОАО "Аксу шекер"
181 АЛМ-000021 ОАО "Шекер"
182 АЛМ-000125 ОАО "Кулагер"
183 АЛМ-000126 ОАО "Уста"
184 АЛМ-000124 ОАО "Майтобе"
185 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
186 АЛМ-000820 ОАО "Жондеуши Коксу"
187 АЛМ-001078 ОАО "Ак мамык"
188 АЛМ-009018 ОАО "Балык"
189 АЛМ-000079 ОАО "Кызылагаш"
190 АЛМ-000464 ОАО "Санаторий "Арасан Канал"
191 АЛМ-002531 ОАО "Панфиловское ПАТП"
192 АЛМ-002529 ОАО "Нур"
193 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
194 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
195 ОАО "Азия Рахим-Заде"
196 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
197 ОАО "Жана жол"
198 АЛМ-000023 ОАО "Талгар-спирт"
198-1 ТКГ-000126 ТОО "Жетысу керуен"
198-2 АООТ "Узунбулак"
198-3 АЛМ-000885 АООТ "Капчагайский завод
средств механизации"
198-4 ОАО "Кунарлылык"
198-5 ОАО "Агропромтара"
198-6 АО "ПМК-94"
198-7 ЗАО "Товары Казахстана"
198-8 ТОО "Аквапарк"
198-9 ТОО "Казах Аджанта Фарма"

136 АЛМ-000136 "Ақбидай-Текес" ААҚ
137 АЛМ-000933 "Ырыс" ЖАҚ
138 АЛМ-000143 "Ырыс" ААҚ
139 АЛМ-000932 "Ынтымақ" ААҚ
140 АЛМ-000031 "Агросервис" ААҚ
141 АЛМ-001428 "Алматы облыстық стандарттау және
метрология орталығы" ААҚ
142 АЛМ-010041 "Қаззоомалжабдық" ААҚ
143 АЛМ-000067 "Томаровский атындағы асыл тұқымды мал
өсіру зауыты" ААҚ
144 АЛМ-000066 "Ақжал" ААҚ
145 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
146 АЛМ-001758 "Восход" ААҚ
147 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
148 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
149 АЛМ-000764 "ЖМК-130" ААҚ
150 АЛМ-010038 "Фаза" ААҚ
151 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
152 АЛМ-001191 "Шілбастау мұнай өнімдері" ААҚ
153 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
154 АЛМ-001140 "Боралдай-автокөлік" ААҚ
155 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
156 АЛМ-001488 "Арал БК" ААҚ
157 АЛМ-002567 "Ақ нар" ААҚ
158 АЛМ-002555 "Қанатжан" ААҚ
159 АЛМ-000190 "Мелиорация" ААҚ
160 АЛМ-000165 "Талғар эксперименталды механикалық-құю
заводы" ААҚ
161-163 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
164 АЛМ-001012 "Құрылыс" ААҚ
165 АЛМ-000839 "Жетісу" ААҚ
166 АЛМ-000010 "Текелі қорғасын-мырыш комбинаты" ААҚ
167 АЛМ-001224 "Талдықорған мұнай өнімдері" ААҚ
168 АЛМ-001231 "Қазаккумулятор" ААҚ
169 АЛМ-000992 "Архарлы алтын" ААҚ
170 АЛМ-000579 "Еңбек" ААҚ
171 АЛМ-000852 "Қамқор" (Қоғалы) ААҚ
172 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
173 АЛМ-001233 "Алтын дән-Көктал" ААҚ
174 АЛМ-000805 "Жеміс" ААҚ
175 АЛМ-000806 "Алғабас" ААҚ
176 АЛМ-001243 "Алтын дән-Алажиде" ААҚ
177 АЛМ-001230 "Астық Жаркент" ААҚ
178 АЛМ-001245 "Астық Сарыөзек" ААҚ
179 АЛМ-001226 "Алакөл қант зауыты" ААҚ
180 АЛМ-001242 "Ақсу шекер" ААҚ
181 АЛМ-000021 "Шекер" ААҚ
182 АЛМ-000125 "Құлагер" ААҚ
183 АЛМ-000126 "Ұста" ААҚ
184 АЛМ-000124 "Майтөбе" ААҚ
185 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
186 АЛМ-000820 "Жөндеуші Көксу" ААҚ
187 АЛМ-001078 "Ақ мамық" ААҚ
188 АЛМ-009018 "Балық" ААҚ
189 АЛМ-000079 "Қызылағаш" ААҚ
190 АЛМ-000464 "Арасан Қапал" санаторийі ААҚ
191 АЛМ-000531 "Панфилов ЖАКК" ААҚ
192 АЛМ-002529 "Нұр" ААҚ
193 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
194 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
195 "Азия Рахым-Заде" ЖШС
196 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
197 "Жаңа жол" ЖШС
198 АЛМ-000023 "Талғар-спирт" ААҚ
198-1 ТКГ-000126 "Жетісу керуені" ЖШС
198-2 "Ұзынбұлақ" АYАҚ
198-3 АЛМ-000885 "Қапшағай механизация құралдары зауыты"
АҮАҚ
198-4 "Құнарлылық" ААҚ
198-5 "Агроөнеркәсiпыдыс" ААҚ
198-6 "ЖМК-94" АҚ
198-7 "Қазақстан тауарлары" ЖАҚ
198-8 "Аквасаяжай" ЖШС
198-9 "Қазақ Аджанта Фарм" ЖШС

198-10 ТОО "Талдыкорганвнештранс"
198-11 ТОО "Карат"
198-12 СП ТОО "Ротор"
198-13 АО "Элеватормельстрой"
198-14 ТОО "Алтын аскер"
198-15 АЛМ-000051 ОАО "Госплемзавод им.
Кастек-батыра"
198-16 АЛМ-000580 ОАО "Алматы"
198-17 АЛМ-000196 ОАО "Авиакомпания "Жетысу"
198-18 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
198-19 Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу"
198-20. Исключена постановлением Правительства РК от 12.11.2020 № 761.
г. Алматы
199 АЛА-000062 АООТ "Алматыгеоснабторг"
200 АЛА-000460 АООТ "Балалар алемі"
201 АЛА-000563 АООТ "СпецАТПмедфарм
(Ауэзовский)"
202 АЛА-000854 АООТ "Спецдормаш"
203 АЛА-000858 АООТ "Промдорстрой"
204 АЛА-001187 АООТ "Берик тас"
205 АЛА-001298 АООТ "Спецэнергоавтоматика"
206 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
207 АЛА-001603 АООТ "Энергозапчасть"
208 АЛА-001605 АООТ "Жибек"
209 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
210 АЛА-002123 АООТ "Авангард"
211 АЛА-002273 АООТ "Алматытрансагентство"
212 АЛА-002557 АООТ "Газимпекс"
213 АЛА-003872 АОЗТ "Высшая школа банковского
дела"
214 АЛА-001939 ОАО "Гульден" (Биназар)
215 ОАО "Алматы демалыс"
216 ОАО "Алматыгоргаз"
217 ОАО "Пассажирская подвесная
канатная дорога "Коктобе"
218 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
219 (исключена - N 1784 от 29 ноября 2000 г.)
220 АЛА-000226 АООТ "Республиканская база
материально-технического
снабжения"
221 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
222 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
223 АЛА-000480 АО "Канат"
224 АЛА-000694 АООТ "Дом отдыха "Просвещенец"
225 АЛА-000983 АО "Фирма "Джетысу" (АО Нар)"
226 АЛА-001102 ТОО "Казмедсервис"
227 (227-230 исключены - N 1179 от 3.08.2000 г.)
231 АЛА-001534 ОАО АООТ "Автокомбинат N 1"
(Ауэзовский)
232 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
233 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
234 АЛА-001763 АООТ "Казахинторг"
235 (235-239 исключена - N 1179 от 3.08.2000 г.)
240 АЛА-001867 ТОО "Геле"
241 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
242 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
243 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
244 АЛА-001964 ОАО "Алмагуль"
245 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
246 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
247 АЛА-002191 ОАО "Казкинокомплект"
248 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
249 (249-263 исключены - N 1179 от 3.08.2000 г.)
264 АЛА-004055 ТОО "Разноимпортторг"
265 (265-273 исключены - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
274 АЛА-004214 ТОО "Казкоммунэнергомонтаж"
275 (275-287 исключены - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
288 ЗАО "Агентство иностранных
переводов"
289 (Строка исключена - от 12 июля 2000 года N 1060 )
290 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)

198-10 "Талдықорғансыртқыкөлiк" ЖШС
198-11 "Қарат" ЖШС
198-12 "Ротор" ЖШС БК
198-13 "Элеватормельстрой" АҚ
198-14 "Алтын әскер" ЖШС
198-15 АЛМ-000051 "Қастек батыр атындағы мемлекеттiк асыл тұқымды мал зауыты" ААҚ
198-16 АЛМ-000580 "Алматы" ААҚ
198-17 АЛМ-000196 "Жетiсу" авиакомпаниясы" AAҚ
198-18 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
198-19 "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
198-20. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.11.2020 № 761 қаулысымен.
Алматы қаласы
199 АЛА-000839 "Алматыгеожабдықсауда" АҮАҚ
200 АЛА-000460 "Балалар әлемі" АҮАҚ
201 АЛА-000563 "АрнаулыАККмедфарм (Әуезов)" ААҚ
202 АЛА-000854 "Арнаулыжолмаш" ААҚ
203 АЛА-000858 "Өнеркәсіпжолқұрылыс" АҮАҚ
204 АЛА-001187 "Берік тас" АҚ
205 АЛА-001298 "Арнаулыэнергияавтоматика" АҮАҚ
206 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
207 АЛА-001603 "Энергияқосалқыбөлшек" АҮАҚ
208 АЛА-001605 "Жібек" АҮАҚ
209 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен .
210 АЛА-002123 "Авангард" АҮАҚ
211 АЛА-002273 "Алматыкөлікагенттігі" АҮАҚ
212 АЛА-002557 "Газимпекс" АҮАҚ
213 АЛА-003872 "Банк ісінің жоғары мектебі" ЖҮАҚ
214 АЛА-001939 "Гүлден" АҚ (Биназар)
215 "Алматы демалыс" ААҚ
216 "Алматықалагаз" ААҚ
217 "Көктөбе" жолаушылар тасымалдайтын аспалы жол" ААҚ
218 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
219 Алып тасталды - 2000.11.29. N 1784 қаулысымен.
220 АЛА-000226 "Республикалық материалдық-техникалық жабдықтау базасы" АҮАҚ
221 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
222 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
223 АЛА-000480 "Қанат" АҚ
224 АЛА-000694 "Просвещенец" демалыс үйі" АҮАҚ
225 АЛА-000983 "Жетісу" фирмасы (Нар АҚ) АҚ
226 АЛА-001102 "Қазмедсервис" ЖШС
227-230 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
231 АЛА-001534 "N 1 Автокомбинат" АҮАҚ (Әуезов)
232 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
233 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
234 АЛА-001763 "Қазақшетелсауда" АҮАҚ
235-239 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
240 АЛА-001867 "Геле" ЖШС
241 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
242 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
243 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
244 АЛА-001964 "Алмагүл" ААҚ
245 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
246 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
247 АЛА-002191 "Қазкинокомплект" ААҚ
248 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
249-263 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
264 АЛА-004055 "Түрліимпортсауда" ЖШС
265-273 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
274 АЛА-004214 "Қазкоммунэнергиямонтаж" ЖШС
275-287 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
288 "Шетел аудармасы агенттігі" ЖАҚ
289 Алынып тасталды - 2000.07.12 N 1060 қаулысымен.
290 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.

291 АЛА-004138 АООТ "Бахус"
292 АЛА-004236 АООТ "Ликеро-водочный завод"
("Жансая")
292-1 (292-1 - 292-23 исключены - N 1179 от 3.08.2000 г.)
292-24 АЛА-004422 ОАО "Компания "Мунайонимдери"
292-25 ОАО "РИПКС"
292-26 ОАО "Рибекс"
292-27 ОАО "Центр подготовки кадров"
292-28 АЛА-000982 ОАО "Казкоммунэнергоналадка"
292-29 ОАО "Алматыгеоснабторг"
292-30 АЛА-001638 АООТ "Алматыметрострой"
292-31 АЛА-003913 ОАО "Дружба"
292-32 АЛА-002036 ОАО "Монтажспецстрой"
292-33 АЛА-001690 ОАО "Агромашхолод"
292-34 АЛА-004221 АОЗТ "Багдар"
292-35 АЛА-000230 АООТ "Алтын диiрмен"
292-36 АЛА-004367 АООТ "АХБК-Озат"
292-37 АЛА-004199 АООТ "Казмедимпорт"
292-38 АЛА-001105 АООТ "Казнедра"
292-39 АЛА-004056 ЗАО "СП "Рахат"
292-40 АЛА-004082 АООТ "Химреактив"
292-41 ТОО "Центр испытания
качества продукции"
292-42 АЛА-004209 ТОО "Автотрансстрой"
292-43 АЛА-001992 АООТ "Казагрореммаш"
292-44 ОАО "Автотранссигнал"
292-45 ОАО "Алым"
292-46 ОАО "Казавиаснаб"
292-47 ОАО "Компания Жайлау"
292-48 ОАО "Энерготеплоизоляция"
292-49 ЗАО "Астана - заман"
292-50 АО "Зеленстрой"
292-51 ОАО "Достык"
292-52 ОАО "Вторцветмет"
292-53 ОАО "Искер"
292-54 ОАО "Асфальтобетон"
292-56 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
292-57 Акционерное общество "Национальная компания
"Социально-предпринимательская корпорация
"Алматы"
292-58 ТОО "Учебно-клинический центр"
292-59 ТОО "Алматинская железнодорожная больница"
Актюбинская область
293 АКТ-000059 ОАО "Аралторгай"
294 АКТ-000063 ОАО "Кус"
295 АКТ-000006 ОАО "ТЭЦ"
296 АКТ-000339 ОАО "Отын"
297 АКТ-000017 ОАО "Кирпичный завод"
298 АКТ-000029 ОАО "Кристалл"
299 АКТ-000030 ОАО "Актобе нан"
300 (Строка исключена - от 12 июля 2000 года N 1060 )
301 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
302 АКТ-000505 ОАО "ХРСУ транспорта"
303 АКТ-000010 ОАО "ХСШСУ N 6"
304 (исключена - от 29 декабря 2006 года N 1325 )
305 АКТ-000535 ОАО "Троллейбусный парк"
306 АКТ-000737 ОАО "АТП N 1"
307 АКТ-001376 ОАО "Акжол АТЭП РОМИ"
308 АКТ-000754 ТОО "Автовокзал"
309 АКТ-000767 ОАО "Автобусный парк N 2"
310 АКТ-001001 ТОО "Мартукское ПАТП"
311 АКТ-000975 ОАО "Хромтауское ПАТП"
312 АКТ-001021 ОАО "Октябрьское ПАТП"
313 АКТ-000034 ОАО "Максат" (МЯСОПРОМ)
314 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
315 АКТ-000096 ОАО "Рахат"
316 АКТ-000094 ОАО "Ак-кемир" (ЭЛЕВАТОР)
317 АКТ-000107 ОАО "Алтын дэн"
318 АКТ-000098 ОАО "Астык"
319 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
320 АКТ-000718 ТОО "Айкын"
321 АКТ-000745 ОАО "Жастык"
322 АКТ-000545 ОАО "Карабутак"
323 АКТ-000081 ОАО "Агроснаб"
324 АКТ-000084 ОАО "Аметист"
325 АКТ-000598 ОАО "Сушы"
326 АКТ-000169 ОАО "Береке"

291 АЛА-004138 "Бахус" АҮАҚ
292 АЛА-004236 "Ликер-арақ зауыты" АҮАҚ ("Жансая")
292-1 - 292-23 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
292-24 АЛА-004422 "Мұнайөнімдері" компаниясы" ААҚ
292-25 "РИПКС" ААҚ
292-26 "Рибекс" ААҚ;
292-27 "Кадрларды даярлау орталығы" ААҚ
292-28 АЛА-000982 "Қазкоммунэнергожөндеу" ААҚ
292-29 "Алматыгеожабдықтаусауда" ААҚ
292-30 АЛА-001638 "Алматыметроқұрылыс" АҮАҚ
292-31 АЛА-003913 "Дружба" ААҚ
292-32 АЛА-002036 "Арнаулықұрылысмонтаж" ААҚ
292-33 АЛА-001690 "Агромашхолод" ААҚ
292-34 АЛА-004221 "Бағдар" ЖҮАҚ
292-35 АЛА-000230 "Алтын диiрмен" АҮАҚ
292-36 АЛА-004367 "АММК-Озат" АҮАҚ
292-37 АЛА-004199 "Қазмедимпорт" АҮАҚ
292-38 АЛА-001105 "Қазнедра" АҮАҚ
292-39 АЛА-004056 "Рахат" БҚ" ЖАҚ
292-40 АЛА-004082 "Химреактив" АҮАҚ
292-41 "Өнiмнiң сапасын сынау орталығы" ЖШС
292-42 АЛА-004209 "Автокөлiкқұрылыс" АҮАҚ
292-43 АЛА-001992 "Қазагромашжөндеу" АҮАҚ
292-44 "Автокөлiкдабыл" ААҚ
292-45 "Алым" ААҚ
292-46 "Қазақәуежабдық" ААҚ
292-47 "Жайлау Компаниясы" ААҚ
292-48 "Жылуэнергооқшаулау" ААҚ
292-49 "Астана-заман" ЖАҚ
292-50 "Көгалқұрылыс" АҚ
292-51 "Достық" ААҚ
292-52 "Вторцветмет" ААҚ
292-53 "Iскер" ААҚ
292-54 "Асфальтобетон" ААҚ
292-56 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
292-57 "Алматы" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы"ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы"
292-58 "Оқу-клиникалық орталығы" ЖШС.
292-59 "Алматы теміржол ауруханасы" ЖШС
Ақтөбе облысы
293 АКТ-000059 "Аралтоғай" ААҚ
294 АКТ-000063 "Құс" АҚ
295 АКТ-000006 "ЖЭО" ААҚ
296 АКТ-000339 "Отын" АҚ
297 АКТ-000017 "Кірпіш зауыты" ААҚ
298 АКТ-000029 "Кристалл" ААҚ
299 АКТ-000030 "Ақтөбе нан" ААҚ
300 Алынып тасталды - 2000.07.12 N 1060 қаулысымен.
301 Алынып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
302 АКТ-000505 "Көліктің ШЖҚБ" ААҚ
303 АКТ-000010 "N 6 ХМШҚБ" ААҚ
304 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
305 АКТ-000535 "Троллейбус паркі" ААҚ
306 АКТ-000737 "N 1 АКП" ААҚ
307 АКТ-001376 "Ақжол АКПК РХТБ" ААҚ
308 АКТ-000754 "Автовокзал" ЖШС
309 АКТ-000767 "N 2 автобус паркі" ААҚ
310 АКТ-001001 "Мартук ЖАКК" ЖШС
311 АКТ-000975 "Хромтау ЖАКК" ААҚ
312 АКТ-001021 "Октябрьск ЖАКК" ААҚ
313 АКТ-000034 "Мақсат" АҚ (Етөнеркәсіп)
314 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
315 АКТ-000096 "Рахат" ААҚ
316 АКТ-000094 "Ақ-кемір" (Элеватор) ААҚ
317 АКТ-000107 "Алтын дән" ААҚ
318 АКТ-000098 "Астық" ААҚ
319 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
320 АКТ-000718 "Айқын" ЖШС
321 АКТ-000745 "Жастық" ААҚ
322 АКТ-000545 "Қарабұтақ" ААҚ
323 АКТ-000081 "Агрожабдық" ААҚ
324 АКТ-000084 "Аметист" ЖШС
325 АКТ-000598 "Сушы" ЖШС
326 АКТ-000169 "Береке" ААҚ

327 АКТ-000631 ТОО "Ауыл Куаты"
328 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
329 АКТ-000067 ОАО "Ярославль"
330 АКТ-000748 ТОО "Жылу"
331 АКТ-000314 ТОО "Булак"
332 АКТ-000313 ОАО "Зейнет"
333 АКТ-000315 ТОО "Тулпар" ("Ленинский комхоз")
334 АКТ-000317 ОАО "Мартукский комхоз"
335 АКТ-000601 ТОО "Кызметкер" (Шубаркудукский
комхоз)
336 АКТ-000322 ОАО "Хобдинский комхоз"
337 АКТ-000498 ТОО "Актюблифт"
338 АКТ-001043 ОАО "Жанажольская
нефтегазоразведочная экспедиция"
339 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
340 АКТ-000950 ОАО "Спецавтотранспорта"
341 АКТ-001358 ОАО "Горжилэнерго"
342 АКТ-000326 ТОО "Ремсервис"
343 АКТ-000822 ОАО "Акрабский комхоз"
344 АКТ-001551 ОАО "Актюбинский научно-
исследовательский
геологоразведочный нефтяной
институт"
345 АКТ-000270 ОАО "Полиграфия"
346 АКТ-000484 ОАО "Алау"
346-1 АКТ-000110 ОАО "Канагат"
346-2 ТОО "Шокаш"
346-3 АОЗТ "Арай"
346-4 АКТ-000555 ОАО "Акбулак"
346-5 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
346-6 Акционерное общество "Национальная компания
"Социально-предпринимательская корпорация
"Актобе"
346-7. АО "Международный аэропорт Актобе"
Атырауская область
347 АТР-000413 ОАО "Индербор"
348 АТР-000429 ОАО "Завод металлоизделий"
349 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
350 АТР-000378 ОАО "Полипропилен"
351 АТР-000005 ОАО "Завод им. Петровского"
352 АТР-000432 ОАО "Атырауаулкурылысы"
353 АТР-005037 ОАО "Тенизаулкурлысы"
354 АТР-005036 ОАО "Енбек"
355 АТР-000035 ОАО "Арна"
356 АТР-000472 ОАО "Вахтострой"
357 АТР-000307 ОАО "Атырауэнергострой"
358 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
359 АТР-000108 ОАО "Кульсарынефтестрой"
360 АТР-000512 ОАО "Жайык-Курылыс"
361 АТР-000017 ОАО "Достык жолы"
362 АТР-000740 ОАО "Автобусный парк"
363 АТР-000039 ОАО "Мукур" (С/Х)
364 АТР-000043 ОАО "Суюндук"
365 АТР-000046 ОАО "Халел"
366 АТР-000077 ОАО "Акбидай"
367 АТР-000560 ТОО "Ырыс"
368 АТР-000074 ОАО "Камкор"
369 АТР-000075 ТОО "Агропромснаб"
370 АТР-000019 ОАО "Кайнар"
371 АТР-000320 ОАО "Тенизсаудауй"
372 АТР-000015 ОАО "Алау"
373 АТР-000134 ТОО "Бирлик"
374 АТР-001057 ТОО "ОРС НОД-4"
375 АТР-000147 ОАО "Фармация"
376 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
377 АТР-000539 ОАО "Онерпаз"
378 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
379 АТР-000153 ОАО "Дезинфекция"
380 АТР-001051 ЗАО "Лукойл-АНПЗ"
381 АТР-005031 ТОО "СВЭТ"
382 АТР-005032 СП "Индергипс"
383 АТР-000568 ЗАО "Вестерн Эмбагеофизика"
384 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
384-1 АТР-005217 ТОО "Атырауский центр
малого бизнеса"
384-2 ОАО "Доссор-Колик"
384-3 АТР-000697 ЗАО "АТМА - Аэропорт Атырау и
перевозки

327 АКТ-000631 "Ауыл Қуаты" ЖШС
328 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
329 АКТ-000067 "Ярославль" ААҚ
330 АКТ-000748 "Жылу" ЖШС
331 АКТ-000314 "Бұлақ" ЖШС
332 АКТ-000313 "Зейнет" ААҚ
333 АКТ-000315 "Тұлпар" ЖШС ("Ленин комшар")
334 АКТ-000317 "Мөртүк комшар" ААҚ
335 АКТ-000601 "Қызметкер" (Шұбарқұдұқ комшар) ЖШС
336 АКТ-000322 "Хобда комшар" ААҚ
337 АКТ-000498 "Ақтөбедифт" ЖШС
338 АКТ-001043 "Жаңажол мұнайгазбарлау экспедициясы" ААҚ
339 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
340 АКТ-000950 "Арнаулыавтокөлік" ААҚ
341 АКТ-001358 "Қалалы тұрмыс энергия" ААҚ
342 АКТ-000326 "Жөндеусервис" ЖШС
343 АКТ-000822 "Ақраб комшар" ААҚ
344 АКТ-001551 "Ақтөбе ғылыми-зерттеу геологиялық барлау
мұнай институты" ААҚ
345 АКТ-000270 "Полиграфия" ААҚ
346 АКТ-000484 "Алау" ААҚ
346-1 АКТ-000110 "Қанағат" ААҚ
346-2 "Шоқаш" ЖШС
346-3 "Арай" ЖТАҚ
346-4 АКТ-000555 "Ақбұлақ" ААҚ
346-5 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
346-6 "Ақтөбе" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
346-7. "Ақтөбе халықаралық әуежайы" АҚ
Атырау облысы
347 АТР-000413 "Индербор" ААҚ
348 АТР-000429 "Металл бұйымдар зауыты" ААҚ
349 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
350 АТР-000378 "Полипропилен" ААҚ
351 АТР-000005 "Петровский атындағы зауыт" ААҚ
352 АТР-000432 "Атырау ауыл құрылысы" ААҚ
353 АТР-005037 "Теңіз ауыл құрылысы" ААҚ
354 АТР-005036 "Еңбек" ААҚ
355 АТР-000035 "Арна" ААҚ
356 АТР-000472 "Вахтақұрылыс" ААҚ
357 АТР-000307 "Атырау энергия құрылыс" ААҚ
358 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
359 АТР-000108 "Құлсарыммұнайқұрылыс" ААҚ
360 АТР-000512 "Жайық-құрылыс" ААҚ
361 АТР-000017 "Достық жолы" ААҚ
362 АТР-000740 "Автобус паркі" ААҚ
363 АТР-000039 "Мұқыр" (А/Ш) ААҚ
364 АТР-000043 "Сүйіндік" ААҚ
365 АТР-000046 "Халел" ААҚ
366 АТР-000077 "Ақбидай" ААҚ
367 АТР-000560 "Ырыс" ЖШС
368 АТР-000074 Қамқор ААҚ
369 АТР-000075 "Агроөнеркәсіпжабдық" ЖШС
370 АТР-000019 "Қайнар" АҚ
371 АТР-000320 "Теңіз сауда үйі" АҚ
372 АТР-000015 "Алау" АҚ
373 АТР-000134 "Бірлік" ЖШС
374 АТР-001057 "НОД-4 ЖЖБ" ААҚ
375 АТР-000147 "Фармация" ААҚ
376 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
377 АТР-000539 "Өнерпаз" ААҚ
378 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
379 АТР-000153 "Дезинфекция" ААҚ
380 АТР-001051 "Лукойл-АМӨЗ" ЖАҚ
381 АТР-005031 "СВЭТ" ЖШС
382 АТР-005032 "Индергипс" БК
383 АТР-000568 "Вестрен Ембігеофизика" ЖАҚ
384 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
384-1 АТР-005217 "Атырау шағын бизнес орталығы" ЖШС
384-2 "Доссор-Көлік" ААҚ
384-3 АТР-000697 "АТМА - Атырау әуежайы және тасымалдар" ЖАҚ

384-4 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
384-5 Акционерное общество "Национальная компания
"Социально-предпринимательская корпорация
"Атырау"
384-6. АО "Международный аэропорт Атырау"
Восточно-Казахстанская область
385 ВКО-000181 ОАО "Племзавод им. Абжанова"
386 ВКО-003528 ОАО "Усть-Каменогорский завод
нормализованных крепежных деталей"
387 ВКО-000364 ОАО "Востоксвязьстрой"
388 ВКО-000416 ОАО "Береке"
389 ВКО-001501 ОАО "Первомайский механический
завод"
390 ВКО-003234 ТОО "Экспресс"
391 ВКО-002003 ОАО "Большенарымское АТП"
392 ВКО-001865 ОАО "Жастар"
393 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
394 ВКО-000197 ЗАО "Усть-Каменогорская птицефабрика"
395 ВКО-000417 ТОО "Галант"
396 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
397 ВКО-001593 ОАО "Сары-май"
398 ВКО-000275 ОАО "Таврический элеватор"
399 ВКО-000077 ОАО "Усть-Каменогорский молкомбинат"
400 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
401 ВКО-000261 ОАО "Предгорненский элеватор"
402 ВКО-001607 ОАО "Акжайлау (леспромхоз)"
403 ВКО-001693 ОАО "Алькор (электроприборы)"
404 ВКО-002010 ОАО "Асу-Булакское АТП"
405 ВКО-001595 ОАО "Берлик"
406 ВКО-001992 ОАО "Весна"
407 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
408 ВКО-001857 ОАО "Достык"
409 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
410 ВКО-001781 ОАО "Кен"
411 ВКО-001370 ОАО "Куат"
412 ВКО-001999 ОАО "Кунарлылык" (Маркакольский)
413 ВКО-001611 ОАО "Кунарлылык" (Зайсан)
414 ВКО-001612 ОАО "Кунарлылык" (Тарбагатай)
415 ВКО-000400 ОАО "Лениногорский геолог"
416 ВКО-000801 ОАО "Надежда"
417 ВКО-002112 ЗАО "ОРС-Ульба"
418 ВКО-001842 ОАО "Серебрянский гормолзавод"
419 ВКО-002017 ОАО "Самарское АТП"
420 ВКО-02997 ОАО "Таврическое агропромэнерго"
421 ВКО-002990 ОАО "Тарбагатайское агропромэнерго"
422 ВКО-002021 ОАО "Уланская база МТС"
423 ВКО-001312 ОАО "Усть-Каменогорское МРПО по
МТС Агропрома"
424 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
425 ВКО-000174 ОАО "Энергия"
426 ВКО-001186 ОАО "Алтайэнергоспецремонт"
427 ВКО-001985 ОАО "Автобусный парк 1"
428 ВКО-000023 ОАО "Белогорский горнообогатительный
комбинат"
429 ВКО-002973 ОАО "Бытмебель"
430 ВКО-000423 ОАО "Востокторг"
431 ВКО-000075 ОАО "Ет-алтын"
432 ВКО-000014 ОАО "Иртышский полиметаллический
комбинат"
433 ВКО-000122 ОАО "Комсомольская птицефабрика"
434 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
435 ВКО-000040 ОАО "Ламинат"
436 ВКО-001715 ОАО "Лениногорское АТЭП"
437 ВКО-000058 ОАО "Мако"
438 ВКО-000080 ОАО "Молоко"
439 ВКО-001309 ОАО "Маркакольская агропромтехника"
440 ВКО-003179 ОАО "Мебельщик-2"
441 ВКО-000421 ОАО "Обувь"
442 ВКО-001729 ОАО "Усть-Каменогорск трансвзрывпром"

384-4 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
384-5 "Атырау" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
384-6. "Атырау халықаралық әуежайы" АҚ
Шығыс Қазақстан облысы
385 ВКО-000181 "Әбжанов атындағы асыл тұқымды мал өсіру
зауыты" ААҚ
386 ВКО-003528 "Өскемен қалпына келтірілген бекіту
деталдары зауыты" ААҚ
387 ВКО-000364 "Шығысбайланысқұрылыс" ААҚ
388 ВКО-000416 "Береке" ААҚ
389 ВКО-001501 "Бірінші мал механика зауыты" ААҚ
390 ВКО-003234 "Экспресс" ЖШС
391 ВКО-002003 "Болшенарым АКК" ААҚ
392 ВКО-001865 "Жастар" ААҚ
393 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
394 ВКО-000197 "Өскемен құс фабрикасы" ЖАҚ
395 ВКО-000417 "Галант" ЖШС
396 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
397 ВКО-001593 "Сары-Май" ААҚ
398 ВКО-000275 "Таврия элеваторы" ААҚ
399 ВКО-000077 "Өскемен сүт комбинаты" ААҚ
400 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
401 ВКО-000261 "Предгорнен элеваторы" ААҚ
402 ВКО-001607 "Ақжайлау (орманөнеркәсіпшар)" ААҚ
403 ВКО-001693 "Алькор (электраспаптары)" ААҚ
404 ВКО-002010 "Асубұлақ АКК" ААҚ
405 ВКО-001595 "Бірлік" ААҚ
406 ВКО-001992 "Весна" ААҚ
407 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
408 ВКО-001857 "Достық" ААҚ
409 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
410 ВКО-001781 "Кен" ААҚ
411 ВКО-001370 "Қуат" ААҚ
412 ВКО-001999 "Құнарлылық" ААҚ (Марқакөл)
413 ВКО-001611 "Құнарлылық" ААҚ (Зайсан)
414 ВКО-001612 "Құнарлылық" ААҚ (Тарбағатай)
415 ВКО-000400 "Лениногор геолог" ААҚ
416 ВКО-000801 "Надежда" ААҚ
417 ВКО-002112 "ОРС-Улбі" ЖАҚ
418 ВКО-001842 "Серебрянск қалалық сүт зауыты" ААҚ
419 ВКО-002017 "Самар АКК" ААҚ
420 ВКО-02997 "Таврия агрөнеркәсіпэнерго" ААҚ
421 ВКО-002990 "Тарбағатай агроөнеркәсіпэнерго" ААҚ
422 ВКО-002021 "Ұлан МТС базасы" ААҚ
423 ВКО-001312 "Агроөнеркәсіп МТС бойынша Өскемен ААӨБ"
ААҚ
424 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
425 ВКО-000174 "Энергия" ААҚ
426 ВКО-001186 "Алтайэнергияарнаулыжөндеу" ААҚ
427 ВКО-001985 "1 автобус паркі" ААҚ
428 ВКО-000023 "Белогор кен байыту комбинаты" ААҚ
429 ВКО-002973 "Тұрмыстық жиһаз" ААҚ
430 ВКО-000423 "Шығыссауда" ААҚ
431 ВКО-000075 "Ет-алтын" ААҚ
432 ВКО-000014 "Ертіс полиметалл комбинаты" ААҚ
433 ВКО-000122 "Комсомол құс фабрикасы" ААҚ
434 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
435 ВКО-000040 "Ламинат" ААҚ
436 ВКО-001715 "Лениногор АКПК" ААҚ
437 ВКО-000058 "Мако" ААҚ
438 ВКО-000080 "Сүт" ААҚ
439 ВКО-001309 "Марқакөл агронөнеркәсіптехника" ААҚ
440 ВКО-003179 "Жиһазшы -2" ААҚ
441 ВКО-000421 "Аяқ-киім" ААҚ
442 ВКО-001729 "Өскемен жарылысөнеркәсіп" ААҚ

443 ВКО-000119 ОАО "Убинское"
444 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
445 ВКО-000085 ОАО "Зайсанбалык" (ТОО "Жибек Жолы")
446 ВКО-000062 ТОО "Напитки" (ТОО "Восток и К")
447 ВКО-001534 ОАО "Ремстройсервис" (МЧП
"Востокремстрой")
448 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
449 ВКО-000462 ОАО "Фармация (ТОО "Арна")
450 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
451 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
452 ВКО-000114 ОАО "Усть-Каменогорские тепловые сети"
(ТОО "Иртыш Пауэр энд Лайт")
453 ВКО-000088 ОАО "Бухтарма-балык"
454 ВКО-001839 ОАО "Изумруд"
455 ВКО-000688 ОАО "Изыскатель"
456 ВКО-000018 ОАО "Усть-Каменогорский свинцово-
цинковый комбинат"
457 ВКО-000020 ОАО "Зырьяновский свинцовый комбинат"
458 ВКО-000017 ОАО "Лениногорский полиметаллический
комбинат"
459 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
460 ВКО-003233 ТОО "Рекламно-информационное агентство
7 дней"
461 ВКО-001722 ОАО "Усть-Каменогорский автомобильный
завод"
462 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
463 ВКО-001731 ОАО "Албикус"
464 ВКО-000267 ОАО "Хайрузовский хпи"
465 ВКО-001504 ТОО "Согринский машзавод" (Совместное
Казахстанско-Российское предприятие)
466 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
467 ВКО-001277 ОАО "Аягузская нефтебаза"
468 ВКО-002027 ТОО "Арай" (п. Ауэзова)
469 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
470 ВКО-002529 ТОО "Оптика-семей"
471 ВКО-000923 ОАО "Агрострой"
472 ВКО-000081 ОАО "Ак мол"
473 ВКО-000273 ОАО "Жангизтобе-Астык"
474 ВКО-001336 ТОО "Служба быта"
475 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
476 ВКО-000052 ОАО "Акжол"
477 ВКО-000411 ОАО "Автоматторг"
478 ВКО-001506 ОАО "Алтынбарлау"
479 ВКО-001199 ОАО "Аягуз-Кендала"
480 ВКО-000232 ОАО "Аягузская база МТС Кендала"
481 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
482 ВКО-001907 ОАО "Тилек"
483 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
484 ВКО-000190 ОАО "Шегелек"
485 ВКО-000182 ОАО "Шалабай"
486 ВКО-002399 ОАО "Айтуар"
487 ВКО-001600 ОАО "Бакырчикское ШПТУ"
488 ВКО-000186 ОАО "Балапан"
489 ВКО-002123 ОАО "Онер"
490 ВКО-000187 ОАО "Кананерское"
491 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
492 ВКО-003126 ОАО "Семипалатинская нефтебаза"
493 ВКО-003135 ТОО "Агрохим"
494 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
495 ВКО-000064 ОАО "Адиль"
495-1 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
495-2 ТОО "СП Ульба-Фуд"
495-3 ВКО-003652 ЗАО "Октябрь"
495-4 ОАО "СП "SEMTECH"
495-5 ВКО-003653 ТОО "Белимсервис"
495-6 ВКО-000922 ОАО "Семагрострой"
495-7 ВКО-004142 ОАО "Аэропорт
"Усть-Каменогорск"
495-8 ВКО-000341 ОАО "Семейавиа"
495-9 ВКО-001271 ТОО "Бакырчикское горнодобывающее
предприятие"

443 ВКО-000119 "Үлбі" ААҚ
444 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
445 ВКО-000085 "Зайсанбалық" ("Жібек Жолы" ЖШС) ААҚ
446 ВКО-000062 "Сусындар" ЖШС ("Восток и К" ЖШС)
447 ВКО-001534 "Жөндеуқұрылысервис" ААҚ
("Шығысжөндеуқұрылыс" ШЖК)
448 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
449 ВКО-000462 "Фармация" ААҚ ("Арна" ЖШС)
450 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
451 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
452 ВКО-000114 "Өскемен жылу желілері" ААҚ ("Ертіс Пауэр
энд Лайт" ЖШС)
453 ВКО-000088 "Бұқтырма-балық" ААҚ
454 ВКО-001839 "Изумруд" ААҚ
455 ВКО-000688 "Изыскатель" ААҚ
456 ВКО-000018 "Өскемен қорғасын-мырыш комбинаты" ААҚ
457 ВКО-000020 "Зырянов қорғасын комбинаты" ЖАҚ
458 ВКО-000017 "Лениногор полиметалл комбинаты" ААҚ
459 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
460 ВКО-003233 "7 күн жарнама-ақпараттық агенттігі" ЖШС
461 ВКО-001722 "Өскемен автомобиль зауыты" ААҚ
462 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
463 ВКО-001731 "Албикус" ААҚ
464 ВКО-000267 "Хайрузов АҚБ"
465 ВКО-001504 "Согринск машина зауыты" (Қазақстан-Ресей
бірлескен кәсіпорны) ЖШС
466 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
467 ВКО-001277 "Аягөз мұнайбазасы" ААҚ
468 ВКО-002027 "Арай" ЖШС (Әуезов қ.)
469 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
470 ВКО-002529 "Оптика-Семей" ЖШС
471 ВКО-000923 "Агроқұрылыс" ААҚ
472 ВКО-000081 "Ақ мол" ААҚ
473 ВКО-000273 "Жаңғызтөбе-Астық" ААҚ
474 ВКО-001336 "Тұрмыстық қызмет" ЖШС
475 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
476 ВКО-000052 "Ақжол" ААҚ
477 ВКО-000411 "Автоматсауда" ААҚ
478 ВКО-001506 "Алтынбарлау" ААҚ
479 ВКО-001199 "Аягөз-Кен дала" ААҚ
480 ВКО-000232 "Кен дала МТС Аягөз базасы" ААҚ
481 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
482 ВКО-001907 "Тілек" ААҚ
483 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
484 ВКО-000190 "Шегелек" ААҚ
485 ВКО-000182 "Шалабай" ААҚ
486 ВКО-002399 "Айтуар" ААҚ
487 ВКО-001600 "Бақыршық ШПБ" ААҚ
488 ВКО-000186 "Балапан" ААҚ
489 ВКО-002123 "Өнер" ААҚ
490 ВКО-000187 "Қананер" ААҚ
491 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
492 ВКО-003126 "Семей мұнайбазасы" ААҚ
493 ВКО-003135 "Агрохим" ЖШС
494 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
495 ВКО-000064 "Әділ" АҚ
495-1 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
495-2 "Үлбі-Фуд БК" ЖШС
495-3 ВКО-003652 "Октябрь" ЖАҚ
495-4 "SEMTECH" БК" ААҚ
495-5 ВКО-003653 "Белимсервис" ЖШС
495-6 ВКО-000922 "Семагроқұрылыс" ААҚ
495-7 ШҚО-004142 "Өскемен әуежайы" ААҚ
495-8 ШҚО - 000341 "Семейавиа" ААҚ
495-9 ШҚО-001271 "Бақыршық тау-кен өндіру кәсіпорны" ЖШС

495-10 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
495-11 Акционерное общество "Национальная компания
"Социально-предпринимательская корпорация
"Ертіс"
Жамбылская область
496 ЖМБ-000365 ОАО "Аква"
497 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
498 ЖМБ-001344 ОАО "Арна"
499 ЖМБ-000378 ОАО "Арнабол-2"
500 ЖМБ-000231 ОАО "Асель"
501 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
502 ЖМБ-001934 ОАО "Жамбылводстрой"
503 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
504 ЖМБ-001878 ОАО "Жамбылрыба"
505 ЖМБ-000844 ОАО "Жемис"
506 ЖМБ-000557 ОАО "Жондеуші"
507 ЖМБ-000591 ОАО "Казахстанец"
508 ЖМБ-001886 ОАО "Казремэнерго"
509 ЖМБ-001933 ОАО "Казтепломонтаж"
510 ЖМБ-000044 ОАО "Кант"
511 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
512 ЖМБ-000175 ОАО "Каратауфосфорстрой"
513 ЖМБ-001940 ОАО "Каратаухимстрой"
514 ЖМБ-001942 ОАО "Киим"
515 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
516 ЖМБ-000441 ОАО "Кордаймунайонимдери"
517 ЖМБ-002162 ОАО "Кунарлылык"
518 ЖМБ-001710 ОАО "Мерке мунайонимдери"
519 ЖМБ-000913 ОАО "Меркенское АТП"
520 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
521 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
522 ЖМБ-001857 ОАО "Ойтал"
523 ЖМБ-000842 ОАО "ОРС Западного рудоуправления"
524 ЖМБ-000841 ОАО "ОРС-леспромхоз"
525 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
526 ЖМБ-000618 ОАО "Продснаб Акбакайского ГОК"
527 ЖМБ-000835 ОАО "Разноимпорт"
528 ЖМБ-000605 ОАО "Сары тас"
529 ЖМБ-001936 ОАО "Сарыкемер"
530 ЖМБ-001895 ОАО "Саудакент"
531 ЖМБ-001363 ОАО "Сжиженный газ"
532 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
533 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
534 ЖМБ-000039 ОАО "Тараз-нан"
535 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
536 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
537 ЖМБ-010266 ТОО "Аспара-Инвест"
538 ЖМБ-000748 ОАО "Торгово-промышленная
компания"
539 (539-542 исключены - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
543 ЖМБ-000001 ОАО "Энергокомбинат"
544 ЖМБ-000043 ОАО "Тараз"
545 ЖМБ-001185 ОАО "Шарап"
545-1 ЖМБ-000828 ОАО "Западное рудоуправление"
545-2 ОАО "Аулие-Ата"
545-3 ЖМБ-000459 ОАО "Асылдандыру"
545-4 ЖМБ-001890 ОАО "Когершин"
545-5 ЖМБ-010265 ОАО "Коктал"
545-6 ЖМБ-000073 ОАО "Племзавод "Мерке"
545-7 ЖМБ-001952 ОАО "Талас"
545-8 ЖМБ-000739 ОАО "Тогызкент
545-9 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
545-10 Акционерное общество "Национальная компания
"Социально-предпринимательская корпорация
"Тараз"
Западно-Казахстанская область
546 ЗКО-000316 ОАО "Западно-Казахстанская
страховая фирма"
547 ЗКО-000416 ОАО "Жайыктеплоэнерго"
548 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)

495-10 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
495-11 "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Жамбыл облысы
496 ЖМБ-000365 "Аква" ААҚ
497 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
498 ЖМБ-001344 "Арна" ААҚ
499 ЖМБ-000378 "Арнабол-2" ААҚ
500 ЖМБ-000231 "Әсел" ААҚ
501 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
502 ЖМБ-001934 "Жамбылсуқұрылыс" ААҚ
503 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
504 ЖМБ-001878 "Жамбылбалық" ААҚ
505 ЖМБ-000844 "Жеміс" ААҚ
506 ЖМБ-000557 "Жөндеуші" ААҚ
507 ЖМБ-000591 "Қазақстанец" ААҚ
508 ЖМБ-001886 "Қазжөндеуэнергия" ААҚ
509 ЖМБ-001933 "Қазжылумонтаж" ААҚ
510 ЖМБ-000044 "Қант" ААҚ
511 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
512 ЖМБ-000175 "Қаратауфосфорқұрылыс" ААҚ
513 ЖМБ-001940 "Қаратаухимқұрылыс" ААҚ
514 ЖМБ-001942 "Киім" ААҚ
515 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
516 ЖМБ-000441 "Қордай мұнай өнімдері" ААҚ
517 ЖМБ-002162 "Құнарлылық" ААҚ
518 ЖМБ-001710 "Мерке мұнайөнімдері" ААҚ
519 ЖМБ-000913 "Меркі АКК" ААҚ
520 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
521 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
522 ЖМБ-001857 "Ойтал" ААҚ
523 ЖМБ-000842 "Батыс кеніш басқармасы ЖЖБ" ААҚ
524 ЖМБ-000841 "ЖЖБ-орманөнеркәсіпшар" ААҚ
525 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
526 ЖМБ-000618 "Ақбақай КБК өніммен жабдықтау" ААҚ
527 ЖМБ-000835 "Түрліимпорт" ААҚ
528 ЖМБ-000605 "Сары тас" ААҚ
529 ЖМБ-001936 "Сарыкемер" ААҚ
530 ЖМБ-001895 "Саудакент" ААҚ
531 ЖМБ-001363 "Жағылған газ" ААҚ
532 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
533 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
534 ЖМБ-000039 "Тараз-нан" ААҚ
535 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
536 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
537 ЖМБ-010266 "Аспара-Инвест" ЖШС
538 ЖМБ-000748 "Сауда-өнеркәсіп кешені" ААҚ
539-542 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
543 ЖМБ-000001 "Энергиякомбинат" ААҚ
544 ЖМБ-000043 "Тараз" ААҚ
545 ЖМБ-001185 "Шарап" ААҚ
545-1 ЖМБ-000828 "Батыс кен басқармасы" ААҚ
545-2 "Әулиеата" ААҚ <*>
545-3 ЖМБ-000459 "Асылдандыру" ААҚ;
545-4 ЖМБ-001890 "Көгершін" ААҚ;
545-5 ЖМБ-010265 "Көктал" ААҚ;
545-6 ЖМБ-000073 "Меркі" асыл тұқымды мал зауыты" ААҚ;
545-7 ЖМБ-001952 "Талас" ААҚ;
545-8 ЖМБ-000739 "Тоғызкент" ААҚ;
545-9 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
545-10 "Тараз" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Батыс Қазақстан облысы
546 ЗКО-000316 "Батыс Қазақстан сақтандыру фирмасы"
547 ЗКО-000416 "Жайықжылуэнергия" ААҚ
548 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.

549 ЗКО-010054 ОАО "Аксайавтотранс"
550 ЗКО-000695 ОАО "Казбургаз"
551 ЗКО-001336 ОАО "Автобусный парк № 1"
552 ЗКО-001335 ОАО "Автобусный парк № 2"
553 ЗКО-010051 ОАО "Таскалагазификация"
554 ЗКО-001321 ОАО "СМУ"
555 ЗКО-000421 ОАО "Уральскоблгаз"
556 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
557 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
558 ЗКО-001280 ОАО "Семиглаво-марская
нефтебаза"
559 ЗКО-001310 ЗАО СП "Баян-Отель"
560 ЗКО-000045 ОАО "Янайкинское"
561 ЗКО-000048 ОАО "Чидертинский"
562 ЗКО-000417 ОАО "Мироновское"
563 ЗКО-000047 ОАО "Жаикское"
564 ЗКО-010064 ОАО "Теба"
565 ЗКО-000110 ОАО "Теректинское"
(АО "Агроремснаб")
566 ЗКО-001323 ОАО "Батыс"
567 ЗКО-000111 ОАО "Жалпактальское"
(АО "Агроремснаб")
568 ЗКО-000125 ОАО "Уральский КХП"
569 ЗКО-000802 ОАО "Агросвязьсервис"
570 ЗКО-000924 ОАО "Агротехсервис Приуральный"
571 ЗКО-000781 ОАО "Акжаикское" (АО "Агроремснаб")
572 ЗКО-001645 АО Алгоритм
573 ЗКО-001121 ОАО "АТП Тулпар" (п. Джангала)
574 ЗКО-000997 ОАО "АТП Аксай"
575 ЗКО-001019 ОАО "Батысторг"
576 ЗКО-001009 ОАО "Би"
577 ЗКО-010053 ОАО Буровая компания Акжаик" (СП)
578 ЗКО-000422 ОАО "Бытовик"
579 ЗКО-001079 ОАО "Дарьинская ПМК"
580 ЗКО-001104 ОАО "Жалпактальская
овцехладобойня"
581 ЗКО-001338 ОАО "Импульс"
582 ЗКО-000962 ОАО "Межавтотранс"
583 ЗКО-001629 ОАО "Местпром"
584 ЗКО-001086 ОАО "Монолит"
585 ЗКО-000228 ОАО "Орал-1"
586 ЗКО-000922 ОАО "Птица"
587 ЗКО-000025 ОАО "Рыба"
588 ЗКО-001324 ОАО "Самалыксай"
589 ЗКО-000105 ОАО "Сырымское" (АО "Агроремснаб")
590 ЗКО-001131 ОАО "Тайбурыл"
591 ЗКО-001632 ОАО "Торговый дом Меркурий"
592 ЗКО-000021 ОАО "Трикотажник"
593 ЗКО-001647 ОАО "Уральскбытмебель"
594 ЗКО-010082 ОАО "Уральский мясоконсервный
комбинат"
595 ЗКО-001650 ОАО "Центр"
596 ЗКО-001651 ОАО "Чапаевское ХПП"
597 ЗКО-000718 ОАО "Шалкар"
598 ЗКО-001084 ОАО "Шебер"
599 ЗКО-001092 ОАО "Батыс-спирт завод"
600 ЗКО-001030 ОАО "Шабыт"
600-1 ЗКО-000107 ОАО "Зеленовский агроремснаб"
600-2 ЗКО-000730 ОАО "Сарыкудук"
600-3 ЗКО-001638 ЗКООМП "Орал"
600-4 ЗКО-001649 ОАО "Рубежинское ХПП"
600-5 ЗКО-000725 ОАО "Племзавод "Бирлик"
600-6 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
600-7 Акционерное общество "Национальная компания
"Социально-предпринимательская корпорация "Орал"
600-8 ТОО "Шалқар табиғаты"
600-9. Акционерное общество "Западно-Казахстанская распределительная электросетевая компания"
Карагандинская область
601 КРГ-000367 ОАО "Трест Казметаллургстрой"
602 КРГ-000117 ОАО "Абайская швейная фабрика"
603 КРГ-003312 ОАО "Автоваззапчасть"
604 КРГ-001686 ОАО "Автопарк № 2"
605 КРГ-001695 ОАО "Автопарк № 4"
606 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)

549 ЗКО-010054 "Ақсайавтокөлік" ААҚ
550 ЗКО-000695 "Қазбұргаз" ААҚ
551 ЗКО-001336 "N 1 автобус паркі" ААҚ
552 ЗКО-001335 "N 2 автобус паркі" ААҚ
553 ЗКО-010051 "Тасқалагаздандыру" ААҚ
554 ЗКО-001321 "ҚМБ" ААҚ
555 ЗКО-000421 "Оралоблгаз" ААҚ
556 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
557 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
558 ЗКО-001280 "Семиглаво-марская мұнайбазасы" ААҚ
559 ЗКО-001310 "Баян-Отель" БК ЖАҚ
560 ЗКО-000045 "Янайкин" ААҚ
561 ЗКО-000048 "Шідерті" ААҚ
562 ЗКО-000417 "Мироновск" ААҚ
563 ЗКО-000047 "Жайық" ААҚ
564 ЗКО-010064 "Теба" ААҚ
565 ЗКО-000110 "Теректі" ААҚ ("Агрожөндеужабдық" АҚ)
566 ЗКО-001323 "Батыс" ААҚ
567 ЗКО-000111 "Жалпақтал" ("Агрожөндеужабдық" АҚ)
568 ЗКО-000125 "Орал НӨК" ААҚ
569 ЗКО-000802 "Агробайланыссервис" ААҚ
570 ЗКО-000924 "Орал өңірі агротехсервис" ААҚ
571 ЗКО-000781 "Ақжайық" (Агрожөндеужабдық" АҚ)
572 ЗКО-001645 "Алгоритм" ААҚ
573 ЗКО-001121 "Тұлпар АКК" (Жанқала қ.)
574 ЗКО-000997 "Ақсай АКК" ААҚ
575 ЗКО-001019 "Батыссауда" ААҚ
576 ЗКО-001009 "Би" ААҚ
577 ЗКО-010053 "Ақжайық бұрғылау компаниясы" ААҚ(БК)
578 ЗКО-000422 "Тұрмысшы" ААҚ
579 ЗКО-001079 "Дарын КМК" ААҚ
580 ЗКО-001104 "Жалпақтал овцехладобойня" ААҚ
581 ЗКО-001338 "Импульс" ААҚ
582 ЗКО-000962 "Межавтокөлік" ААҚ
583 ЗКО-001629 "Жергіліктіөнеркәсіп" ААҚ
584 ЗКО-001086 "Монолит" ААҚ
585 ЗКО-000228 "Орал-1" ААҚ
586 ЗКО-000922 "Құс" ААҚ
587 ЗКО-000025 "Балық" ААҚ
588 ЗКО-001324 "Самалықсай" ААҚ
589 ЗКО-000105 "Сырым" ("Агрожөндеужабдық" АҚ)
590 ЗКО-001131 "Тайбурыл" ААҚ
591 ЗКО-001632 "Меркурий сауда үйі" ААҚ
592 ЗКО-000021 "Трикотажник" ААҚ
593 ЗКО-001647 "Орал тұрмыстық жиһаз" ААҚ
594 ЗКО-010082 "Орал етконсерві комбинаты" ААҚ
595 ЗКО-001650 "Орталық" ААҚ
596 ЗКО-001651 "Чапаев АҚБ"
597 ЗКО-000718 "Шалқар АҚБ" ААҚ
598 ЗКО-001084 "Шебер" ААҚ
599 ЗКО-001092 "Батыс-спирт зауыты" ААҚ
600 ЗКО-001030 "Шабыт" ААҚ
600-1 БҚО-000107 "Зеленов агрожөндеужабдықтау" ААҚ
600-2 БҚО-000730 "Сарықұдық" ААҚ
600-3 БҚО-001638 "Орал" БҚООШК
600-4 БҚО-001649 "Рубежин ХПП" ААҚ
600-5 БҚО-000725 "Бірлік" асыл тұқымды мал зауыты" ААҚ
600-6 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
600-7 "Орал" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
600-8 "Шалқар табиғаты" ЖШС
600-9. "Батыс Қазақстан электр тарату желісі компаниясы" акционерлік қоғамы
Қарағанды облысы
601 КРГ-000367 "Трест Қазметаллургқұрылыс" ААҚ
602 КРГ-000117 "Абай тігін фабрикасы" ААҚ
603 КРГ-003312 "Автосалықбөлшек" ААҚ
604 КРГ-001686 "N 2 автопарк" ААҚ
605 КРГ-001695 "N 4 автопарк" ААҚ
606 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.

607 КРГ-000827 ОАО "Акмарал"
608 КРГ-000128 ОАО "Ак-толкын"
609 КРГ-001774 ОАО "Антенно-гарантийный Цех КМС"
610 КРГ-001714 ОАО "Арман" (Саранская швейная фабрика)
611 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
612 КРГ-000138 ОАО "АТП № 1"
613 КРГ-000118 ОАО "Батыр" (Карагандинская обувная фабрика)
614 КРГ-000467 ОАО "Вторма-К"
615 КРГ-000427 ОАО "Гаухар"
616 КРГ-001138 ОАО "Далажол"
617 КРГ-002295 ОАО "Дидар"
618 КРГ-001429 ОАО "Завод Бытовой Техники"
619 КРГ-000058 ОАО "Завод ЖБИ-5"
620 КРГ-001405 ОАО "Казцентрэнергострой"
621 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
622 КРГ-000072 ОАО "Карагандашахтострой"
623 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
624 КРГ-000116 ОАО "Карагандаодежда"
625 КРГ-001899 ОАО "Карагандинское опытно-экспериментальное предприятие"
626 КРГ-001144 ОАО "Карбид"
627 КРГ-000059 ОАО "Каргормаш"
628 КРГ-001394 ОАО "КарЛада"
629 КРГ-001455 ОАО "Кент"
630 КРГ-000458 ОАО "Культторг"
631 КРГ-001161 ОАО "Марияш"
632 КРГ-000378 ОАО "Металлургжилстрой"
633 КРГ-000455 ОАО "Обувь"
634 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
635 КРГ-001715 ОАО "Саранская трикотажная фабрика"
636 КРГ-001767 ОАО "Сары-арка"
637 КРГ-000821 ОАО "Темир зат"
638 КРГ-002406 ОАО "Темиртауское ПАТП"
639 КРГ-000107 ОАО "Теплоприбор"
640 КРГ-000872 ОАО "Трамвайно-троллейбусный парк"
641 КРГ-000453 ОАО "Хозторг-Темиртау"
642 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
643 КРГ-002425 ОАО "Шахтинское ПАТП"
644 КРГ-002313 ОАО "Эколог"
645 КРГ-001357 ОАО "Южно-топарское рудоуправление"
646 КРГ-000030 ОАО "Карагандашахтуголь"
647 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
648 КРГ-000833 ОАО "Карагандабытмебель"
649 КРГ-000062 ОАО "Карагандагипрошахт"
650 КРГ-001400 ОАО "Карагандарезинотехника"
651 КРГ-001117 ОАО "Металлист"
652 КРГ-000228 ОАО "Пионерский ремонтно-механический завод"
653 КРГ-000022 ОАО "Мехколонна "Казэлектросетьстрой"
654 КРГ-000066 ОАО "Карагандауглестрой"
655 КРГ-000040 ДАО "Завод ЖБИ"
656 КРГ-002413 ДАО "Управление механизации и строительства"
657 КРГ-001088 ДАО "Управление производственно-технологической комплектации"
658 КРГ-000065 ДАО "ШСУ № 1"
659 КРГ-000057 ДАО "ШСУ № 10"
660 КРГ-000064 ДАО "ШСУ № 4"
661 КРГ-000032 ДАО "ШСУ № 6"
662 КРГ-000067 ДАО "ШСУ № 7"
663 КРГ-000039 ДАО "Деревообрабатывающий комбинат"
664 КРГ-002886 ОАО "Аэропорт Сары-арка"
665 КРГ-001523 ОАО "Карэнергоспецремонт"
666 КРГ-000069 ТОО "Ленинское ШСУ"
667 КРГ-000077 ТОО "ШСМУ-2"
668 КРГ-000074 ТОО "ШСУ -6"
669 КРГ-003585 ТОО "Строитель"
670 КРГ-000396 ТОО "Передвижная механизированная колонна"
671 КРГ-002315 ОАО "Механомонтаж"
672 КРГ-001684 ОАО "Куат"

607 КРГ-000827 "Ақмарал" ААҚ
608 КРГ-000128 "Ақ-толқын" ААҚ
609 КРГ-001774 "КМС антенді-кепілдікті цех" ААҚ
610 КРГ-001714 "Арман" ААҚ (Саран тігін фабрикасы)
611 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
612 КРГ-000138 "N 1 АКК" ААҚ
613 КРГ-000118 "Батыр" ААҚ (Қарағанды аяқ-киім фабрикасы)
614 КРГ-000467 "Вторма-К" ААҚ
615 КРГ-000427 "Гаухар" ААҚ
616 КРГ-001138 "Далажол" ААҚ
617 КРГ-002295 "Дидар" ААҚ
618 КРГ-001429 "Тұрмыстық техника зауыты" ААҚ
619 КРГ-000058 "ТББ-5 зауыты" ААҚ
620 КРГ-001405 "Қазорталықэнергияқұрылыс" ААҚ
621 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
622 КРГ-000072 "Қарағандышахтақұрылыс" ААҚ
623 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
624 КРГ-000116 "Қарағандыкиім" ААҚ
625 КРГ-001899 "Қарағанды тәжірибе-эксперименталдік кәсіпорны" АҚҚ
626 КРГ-001144 "Карбид" ААҚ
627 КРГ-000059 "Қарқаламаш" ААҚ
628 КРГ-001394 "ҚарЛада" ААҚ
629 КРГ-001455 "Кент" ААҚ
630 КРГ-000458 "Мәдени сауда" ААҚ
631 КРГ-001161 "Мәрияш" ААҚ
632 КРГ-000378 "Металлургтұрғынүйқұрылыс" ААҚ
633 КРГ-000455 "Аяқ-киім" ААҚ
634 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
635 КРГ-001715 "Саран трикотаж фабрикасы" ААҚ
636 КРГ-001767 "Сары-арқа" ААҚ
637 КРГ-000821 "Темір зат" ААҚ
638 КРГ-002406 "Темиртау ЖАКК" ААҚ
639 КРГ-000107 "Жылуаспап" ААҚ
640 КРГ-000872 "Трамвай-троллейбус паркі" ААҚ
641 КРГ-000453 "Шарсауда-Теміртау" ААҚ
642 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
643 КРГ-002425 "Шахты ЖАКК" ААҚ
644 КРГ-002313 "Эколог" ААҚ
645 КРГ-001357 "Оңтүстік-топар кенбасқармасы" ААҚ
646 КРГ-000030 "Қарағандышахтакөмір" ААҚ
647 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
648 КРГ-000833 "Қарағанды тұрмыстық жиһаздар" ААҚ
649 КРГ-000062 "Қарағандыгипрошахта" ААҚ
650 КРГ-001400 "Қарағандырезинатехника" ААҚ
651 КРГ-001117 "Металлист" ААҚ
652 КРГ-000228 "Пионер жөндеу-механика зауыты" ААҚ
653 КРГ-000022 "Қазэлектржеліқұрылыс" мехколоннасы" ААҚ
654 КРГ-000066 "Қарағандыкөмірқұрылыс" ААҚ
655 КРГ-000040 "ТББ зауыты" ЕАҚ
656 КРГ-002413 "Механизация және құрылыс басқармасы" ЕАҚ
657 КРГ-001088 "Өндірістік-технологиялық жиынтықтау" ЕАҚ
658 КРГ-000065 "N 1 ШҚБ" ЕАҚ
659 КРГ-000057 "N 10 ШҚБ" ЕАҚ
660 КРГ-000064 "N 4 ШҚБ" ЕАҚ
661 КРГ-000032 "N 6 ШҚБ" ЕАҚ
662 КРГ-000067 "N 7 ШҚБ" ЕАҚ
663 КРГ-000039 "Ағаш жөндеу комбинаты" ЕАҚ
664 КРГ-002886 "Сары-арқа әуежайы" ААҚ
665 КРГ-001523 "Қарэнергияарнайыжөндеу" ААҚ
666 КРГ-000069 "Ленинск ШҚБ" ЖШС
667 КРГ-000077 "ШҚМБ-2" ЖШС
668 КРГ-000074 "ШҚБ-6" ЖШС
669 КРГ-003585 "Құрылысшы" ЖШС
670 КРГ-000396 "Жылжымалы механизацияланған колонна" ЖШС
671 КРГ-002315 "Механомонтаж" ААҚ
672 КРГ-001684 "Қуат" ААҚ

673 КРГ-002873 ОАО "Карагандатеплоэнерго"
674 КРГ-003231 ТОО "Пресс-агентство"
675 КРГ-000087 ОАО "Казнииуголь"
676 КРГ-000876 ОАО "Карагандаводоканал"
677 КРГ-000941 ОАО "Автокар"
678 КРГ-003415 ОАО "Жулдыз"
679 КРГ-000054 ОАО "Завод угольного машиностроения"
680 КРГ-001752 ТОО "Радуга"
681 КРГ-003226 ЗАО "Космонавт"
682 КРГ-007435 ТОО "Райс"
683 КРГ-000010 ОАО "ТЭС-1"
684 КРГ-001391 ОАО "НКМЗ"
685 КРГ-001392 ОАО "Машзавод"
686 КРГ-001143 ОАО "Экспериментальный завод"
687 КРГ-007437 ОАО "Карагандагипрошахт К"
688 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
689 КРГ-000189 ОАО "Бастау"
690 КРГ-000185 ОАО "Кокпекты"
691 КРГ-001286 ОАО "Кайнар"
692 КРГ-000210 ОАО "Жараспай"
693 КРГ-000168 ОАО "Карагандинец"
694 КРГ-000223 ОАО "Достык"
695 КРГ-000275 ОАО "Мичуринское ПМС"
696 КРГ-001513 ОАО "Балапан"
697 КРГ-000229 ОАО "Медео"
698 КРГ-000283 ОАО "Казыбекбийское АПЭ"
699 КРГ-000304 ОАО "Коктас"
700 КРГ-000279 ОАО "Каркаралинская РАПТ"
701 КРГ-000201 ОАО "Изенды"
702 КРГ-000282 ТОО "Агропромсервис"
703 КРГ-000289 ОАО "Бирлистик"
704 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
705 КРГ-000294 ОАО "Астык онимдери"
706 ТОО "Темиртау РАПТ"
707 КРГ-000140 ОАО "Шахтинский ГМЗ"
708 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
709 КРГ-002730 ТОО "Центральный"
710 КРГ-003613 ТОО "Каймак"
711 КРГ-007454 ОАО "Завод металлоизделий"
712 КРГ-007449 ЗАО "Казахстанско-американский реабилитационный центр"
713 КРГ-007438 ОАО "Региональный акушерско-гинекологический центр"
714 КРГ-007453 ОАО "5-ый канал"
715 КРГ-007432 ДАО "ШСУ-3" ГАО "Карагандашахтострой"
716 КРГ-007451 ДАО "Карагандашахтопроходка"
717 КРГ-007455 ДАО "Саранское ШСУ"
718 КРГ-007450 ОАО "Тентекстрой"
719 КРГ-007452 ОАО "Абайское ШСУ"
720 КРГ-000089 ОАО "Казахмарганец"
721 КРГ-001159 ОАО "Атасуруда"
722 КРГ-001402 ОАО "Акчатау мен байыту комбинаты"
723 КРГ-001135 ТОО "Родусит"
724 КРГ-001603 ТОО "Айсулу"
725 КРГ-000835 ОАО "Гарант"
726 КРГ-000088 ОАО "Каражалшахтострой"
727 КРГ-001453 ОАО "Жайремкурылыс"
728 КРГ-003406 ОАО "Каражалтранс"
729 КРГ-002232 ОАО "Жайремавтоколик"
730 КРГ-001519 ОАО "Зенги"
731 КРГ-001272 ОАО "Жарык"
732 КРГ-000287 ОАО "Акку"
733 КРГ-003547 ОАО "Береке" (г. Балхаш)
734 КРГ-001496 ОАО "Алма"
735 КРГ-001495 ОАО "Жемис"
736 КРГ-000831 ОАО "Алаугаз"
737 КРГ-001946 ОАО "Отын"
738 КРГ-001179 ОАО "Жезказган мунай онимдери"
739 КРГ-001181 ОАО "Балхаш мунай онимдери"
740 КРГ-002126 ОАО "Агадырь мунай онимдери"
741 КРГ-001183 ОАО "Жана-Арка мунай онимдери"
742 КРГ-001182 ОАО "Жарык мунай онимдери"
743 КРГ-002104 ОАО "Жезды мунай онимдери"
744 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)

673 КРГ-002873 "Қарағандыжылуэнергия" ААҚ
674 КРГ-003231 "Баспасөз-агенттігі" ЖШС
675 КРГ-000087 "Қазкөмірғзи" ААҚ
676 КРГ-000876 "Қарағандысуарна" ААҚ
677 КРГ-000941 "Автокар" ААҚ
678 КРГ-003415 "Жұлдыз" ААҚ
679 КРГ-000054 "Көмір машиналарын жасау зауыты" ААҚ
680 КРГ-001752 "Радуга" ЖШС
681 КРГ-003226 "Космонавт" ЖАҚ
682 КРГ-007435 "Райс" ЖШС
683 КРГ-000010 "ЖЭС-1" ААҚ
684 КРГ-001391 "ЖҚМЗ" ААҚ
685 КРГ-001392 "Машзавод" ААҚ
686 КРГ-001143 "Экспериментальдық зауыт" ААҚ
687 КРГ-007437 "Қарағандыгипрошахт К" ААҚ
688 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
689 КРГ-000189 "Бастау" ААҚ
690 КРГ-000185 "Көкпекті" ААҚ
691 КРГ-001286 "Қайнар" ААҚ
692 КРГ-000210 "Жараспай" ААҚ
693 КРГ-000168 "Қарағанды" ААҚ
694 КРГ-000223 "Достық" ААҚ
695 КРГ-000275 "Мичурин ЖМС" ААҚ
696 КРГ-001513 "Балапан" ААҚ
697 КРГ-000229 "Медеу" ААҚ
698 КРГ-000283 "Қазыбек би АӨЭ" ААҚ
699 КРГ-000304 "Көктас" ААҚ
700 КРГ-000279 "Қарқаралы ААӨТ" ААҚ
701 КРГ-000201 "Изенді" ААҚ
702 КРГ-000282 "Агроөнеркәсіпсервис" ЖШС
703 КРГ-000289 "Бірлестік" ААҚ
704 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
705 КРГ-000294 "Астық өнімдері" ААҚ
706 "Теміртау ААӨТ" ЖШС
707 КРГ-000140 "Шахтинс ҚСЗ" ААҚ
708 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
709 КРГ-002730 "Центральный" ЖШС
710 КРГ-003613 "Қаймақ" ЖШС
711 КРГ-007454 "Металлбұйымдары зауыты" ААҚ
712 КРГ-007449 "Қазақстан-Америка сауықтыру орталығы" ЖАҚ
713 КРГ-007438 "Аймақтық акушерлік гинекологиялық орталық" ААҚ
714 КРГ-007453 "5-ші арна" ААҚ
715 КРГ-007432 "Қарағандышахтақұрылыс" МАҚ "ШҚБ-3" ЕАҚ
716 КРГ-007451 "Қарағандашахтапроходка" ЕАҚ
717 КРГ-007455 "Саран ШҚБ" ЖАҚ
718 КРГ-007450 "Тентекқұрылыс" ААҚ
719 КРГ-007452 "Абай ШҚБ" ААҚ
720 КРГ-000089 "Қазақмарганец" ААҚ
721 КРГ-001159 "Атасукеніші" ААҚ
722 КРГ-001402 "Ақшатау кен байыту комбинаты" ААҚ
723 КРГ-001135 "Родусит" ААҚ
724 КРГ-001603 "Айсұлу" ААҚ
725 КРГ-000835 "Гарант" ААҚ
726 КРГ-000088 "Қаражалшахтақұрылыс" ААҚ
727 КРГ-001453 "Жәйремқұрылыс" ААҚ
728 КРГ-003406 "Қаражалкөлік" ААҚ
729 КРГ-002232 "Жәйремавтокөлік" ААҚ
730 КРГ-001519 "Зеңгі" ААҚ
731 КРГ-001272 "Жарық" ААҚ
732 КРГ-000287 "Аққу" ААҚ
733 КРГ-003547 "Береке" ААҚ (Балхаш қ.)
734 КРГ-001496 "Алма" ААҚ
735 КРГ-001495 "Жеміс" ААҚ
736 КРГ-000831 "Алаугаз" ААҚ
737 КРГ-001946 "Отын" ААҚ
738 КРГ-001179 "Жезқазған мұнай өнімдері" ААҚ
739 КРГ-001181 "Балхаш мұнай өнімдері" ААҚ
740 КРГ-002126 "Ағадыр мұнай өнімдері" ААҚ
741 КРГ-001183 "Жаңа-Арқа мұнай өнімдері" ААҚ
742 КРГ-001182 "Жарық мұнай өнімдері" ААҚ
743 КРГ-002104 "Жезді мұнай өнімдері" ААҚ
744 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.

745 КРГ-001180 ОАО "Актогай мунай онимдери"
746 КРГ-002927 ОАО "Теплосеть" (г. Жезказган)
747 КРГ-002926 ОАО "Водоканал" (г. Жезказган"
748 КРГ-003039 ОАО "Жандос"
749 КРГ-001085 ОАО "Жалгас" (Жанааркинский р-н)
750 КРГ-002788 ТОО "Айдана"
750-1 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
750-2 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
750-3 КРГ-007436 ОАО "Благоустройство"
750-4 АО "Талдысай"
750-5 ТОО "Энергоснабжение" п. Саяк"
750-6 ТОО "Энергоснабжение" п. Коунрад"
750-7 ТОО "Энергоснабжение"
п. Восточный Коунрад"
750-8 ДАО "Саранский ДОК"
750-9 ДАО "Шахтостройтранс"
750-10 ДАО "Кировское ШСУ"
750-11 ДАО "Углепромстрой"
750-12 ДАО "ШСМУ-1"
750-13 ДАО "ШСУ ШСМ"
750-14 АО "Караганды-Нан"
750-15 АО "Бирлик" с. Кушокы"
750-16 АО "Уштау"
750-17 АО "Михайловское РСУ"
750-18 ОАО "Дезинфекция"
750-19 СП "Казахстанско-Американская школа"
750-20 АО "Корпорация Журек"
750-21 ТОО "Глинкар"
750-22 ТОО "Карбелсервис"
750-23 ТОО "Нижний Новгород Газавтотехобслуживание"
750-24 ОАО "Балапан" г. Жезказган
751 КРГ-000124 ОАО "Бірлік" (Ликеро-водочный завод)
751-1 исключена - от 19.08.2005 N 851
751-2 ТОО "Спортивный комбинат имени Нуркена Абдирова"
751-3 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
751-4 Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка"
Кызылординская область
752 КЗО-000004 ОАО "ТЭЦ"
753 КЗО-001253 ОАО "Кызылорда Главтара"
754 КЗО-000143 ТОО "Ел ырысты"
755 КЗО-007428 ОАО "КМРТЦ"
756 КЗО-000060 ОАО "Акмаржан"
757 КЗО-000509 ОАО "Шалкинское рудоуправление"
758 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
759 КЗО-001072 ОАО "Маршрут"
760 КЗО-001085 ОАО "Катынас"
761 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
762 КЗО-000432 ОАО "Казалымунайкоймасы"
763 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
764 КЗО-000429 ОАО "Жосалымунай"
765 КЗО-007426 ОАО "Арна"
766 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
767 КЗО-000059 ОАО "Агропромтехника"
768 КЗО-000064 ОАО "Бесарыкастык"
768-1 (исключена - от 21 ноября 2007 г. N 1121)
768-2 АООТ "Байконырнефтепродукт"
768-3 ТОО "Шынар"
768-4 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
768-5 Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Байконыр (Байконур)"
768-6 АО "Аэропорт Коркыт Ата"
Костанайская область
769 КСТ-000204 ОАО "Джаркульский элеватор"
770 КСТ-000173 ОАО "Джетыгаринский КХП"
771 КСТ-000167 ОАО "Мелькомбинат"
772 КСТ-010353 ОАО "Ел-Ырысы"
773 КСТ-000217 ОАО "Достык (Торгай)"
774 КСТ-000221 ОАО "Колос"
775 КСТ-000220 ОАО "Сары-Арка"
776 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)

745 КРГ-001180 "Ақтоғай мұнай өнімдері" ААҚ
746 КРГ-002927 "Жылужелісі" ААҚ (Жезқазған қ.)
747 КРГ-002926 "Су арнасы" (Жезқазған қ.)
748 КРГ-003039 "Жандос" ААҚ
749 КРГ-001085 "Жалғас" (Жаңаарқа ауд.)
750 КРГ-002788 "Айдана" ЖШС
750-1 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
750-2 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
750-3 КРГ-007436 "Көгалдандыру" ААҚ
750-4 "Талдысай" АҚ
750-5 "Энергожабдықтау" п. Саяқ" ЖШС
750-6 "Энергожабдықтау" п. Қоңырат" ЖШС
750-7 "Энергожабдықтау" п. Шығыс Қоңырат" ЖШС
750-8 "Саран АӨК" ЕАҚ
750-9 "Шахтақұрылыскөлiк" ЕАҚ
750-10 "Киров ШҚБ" ЕАҚ
750-11 "Көмiрөнеркәсiпқұрылыс" ЕАҚ
750-12 "ШҚМБ-1" ЕАҚ
750-13 "ШҚБ ШҚМ" ЕАҚ
750-14 "Қарағанды нан" АҚ
750-15 "Қушоқы а. "Бiрлiк" АҚ
750-16 "Yштау" АҚ
750-17 "Михайлов ЖҚБ" АҚ
750-18 "Дезинфекция" ААҚ
750-19 "Қазақ-Америка мектебі" БК
750-20 "Жүрек Корпорациясы" АҚ
750-21 "Глинкар" ЖШС
750-22 "Карбелсервис" ЖШС
750-23 "Нижний Новгород Газавтоқызметкөрсету" ЖШС
750-24 "Балапан" ААҚ, Жезқазған қ.
751 КРГ-000124 "Бірлік" (Ликер-арақ зауыт) ААҚ
751-1 Алынып тасталды - 2005.08.19. N 851 қаулысымен.
751-2 "Нұркен Әбдіров атындағы спорт комбинаты" ЖШС
751-3 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
751-4 "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Қызылорда облысы
752 КЗО-000004 "ЖЭО" ААҚ
753 КЗО-001253 "Қызылорда Главтара" ААҚ
754 КЗО-000143 "Ел ырысы" ЖШС
755 КЗО-007428 "ҚАЖЭО" ААҚ
756 КЗО-000060 "Ақмаржан" ААҚ
757 КЗО-000509 "Шалқы кеніш басқармасы" ААҚ
758 Алып тасталды - 2000.08.03 N 1179 қаулысымен.
759 КЗО-001072 "Маршрут" ААҚ
760 КЗО-001085 "Қатынас" ААҚ
761 Алып тасталды - 2000.08.03 N 1179 қаулысымен.
762 КЗО-000432 "Қазалы мұнай қоймасы" ААҚ
763 Алып тасталды - 2000.08.03 N 1179 қаулысымен.
764 КЗО-000429 "Жосалымұнай" ААҚ
765 КЗО-007426 "Арна" ААҚ
766 Алып тасталды - 2000.08.03 N 1179 қаулысымен.
767 КЗО-000059 "Агроөнеркәсіптехника" ААҚ
768 КЗО-000064 "Бесарықастық" ААҚ
768-1 Алынып тасталды - 2007.11.21 N 1121 қаулысымен.
768-2 "Байқоңырмұнайөнiмдері" АҮАҚ
768-3 "Шынар" ЖШС
768-4 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
768-5 "Байқоңыр (Байконур)" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
768-6 "Қорқыт ата әуежайы" АҚ
Қостанай облысы
769 КСТ-000204 "Жаркөл элеваторы" ААҚ
770 КСТ-000173 "Жетіқара НӨК" ААҚ
771 КСТ-000167 "Мелькомбинат" ААҚ
772 КСТ-010353 "Ел-Ырысы" ААҚ
773 КСТ-000217 "Достық ААҚ (Торғай)"
774 КСТ-000221 "Колос" ААҚ
775 КСТ-000220 "Сары-Арқа" ААҚ
776 Алып тасталды - 2000.08.03 N 1179 қаулысымен.

777 КСТ-001128 ОАО "Кайнар"
778 КСТ-001129 ОАО "Сельхозтехника (Денисовский)"
779 КСТ-000144 ОАО "Техсервис"
780 КСТ-000016 ОАО "Амантогай"
781 КСТ-000155 ОАО "Арка"
782 КСТ-000226 ОАО "Жарык"
783 КСТ-000154 ОАО "Жана-Камдаушы"
784 КСТ-001065 ОАО "Сары-Жайлау"
785 КСТ-000163 ОАО "Торгайагропромтехника"
786 КСТ-000895 ОАО "Зооветснаб (Торгай)"
787 КСТ-001167 ОАО "Тулпар (Октябрь)"
788 КСТ-000295 ТОО "Тулпар (Аркалык)"
789 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
790 КСТ-000293 ТОО "Стройтехника"
791 КСТ-001080 ТОО "Торгайсельстройснаб"
792 КСТ-002153 ТОО "Уста"
793 КСТ-000926 ОАО "АРЭН"
794 КСТ-001360 ОАО "Кунарлылык (Торгай)"
795 КСТ-000985 ТОО "Агат"
796 КСТ-000032 ОАО "Алтын Су"
797 КСТ-001100 ТОО "Заречное ГПП"
798 КСТ-001232 ОАО "Кирпичный завод"
799 КСТ-002127 ОАО "Жалын (Костанайотын)"
800 КСТ-001145 ОАО "Кустанайасбест"
801 КСТ-001111 ОАО "Рудненская геологоразведочная экспедиция"
802 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
803 КСТ-000872 ТОО "Керамика"
804 КСТ-001314 ОАО "Местпром" (Торгай)
805 КСТ-000995 ОАО "Железобетонстройматериалы"
806 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
807 КСТ-001032 ОАО "Торгайалюминстрой"
808 КСТ-000237 ТОО "Водник"
809 (исключена - от 21 ноября 2007 г. N 1121)
810 КСТ-000129 ОАО "Аркалыкавтотранс"
811 КСТ-002151 ТОО "Нуралы"
812 КСТ-000096 ОАО "Жемис (плодоовощная база)"
813 КСТ-001196 ТОО "Гарант"
814 КСТ-001199 ОАО "Сосновый бор"
815 КСТ-000778 ТОО "Железнодорожник"
816 КСТ-000602 ОАО "Кустанайспецтранс"
817 КСТ-001081 ОАО "Камкор"
818 КСТ-000800 ОАО "Табигат сийы"
819 КСТ-001525 ОАО "Торгайсауда"
820 КСТ-001336 ОАО "Швейобувьторг"
821 КСТ-000878 ОАО "Торгайпроектсервис"
822 КСТ-000949 ОАО "Кустанайский спиртоводочный завод"
822-1 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
822-2 КСТ-001511 ОАО "Управление механизированных работ"
822-3 КСТ-002203 ОАО "Элекс"
822-4 КСТ-002469 ОАО "Куатты"
822-5 КСТ-000021 ОАО "Аят" (Мебельная фабрика)
822-6 КСТ-000064 ОАО "Бестобе"
822-7 КСТ-000285 ОАО "Темир бетон"
822-8 КСТ-000852 ОАО "Разрез приозерный"
822-9 КСТ-000931 АООТ "Арна"
822-10 КСТ-001131 ОАО "Алтын тап"
822-11 КСТ-001142 ОАО "Ремонтно-механический завод"
822-12 ТОО "СП "Космис"
822-13 ОАО "Камысты"
822-14 ОАО "Комсомольская птицефабрика"
822-15 исключена постановлением Правительства РК от 21.04.2017 № 214.
822-16 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
822-17 Акционерное общество "Социально-
предпринимательская корпорация "Тобол"
822-18 АО "Международный аэропорт Костанай"
Мангистауская область
823 МНГ-000001 ОАО "Шетпемунайонимдери"
824 МНГ-000021 ОАО "Мурагер"

777 КСТ-001128 "Қайнар" ААҚ
778 КСТ-001129 "Ауылшартехника" ААҚ (Денисов)
779 КСТ-000144 "Техсервис" ААҚ
780 КСТ-000016 "Амантоғай" ААҚ
781 КСТ-000155 "Арқа" ААҚ
782 КСТ-000226 "Жарық" ААҚ
783 КСТ-000154 "Жаңа-Қамдаушы" ААҚ
784 КСТ-001065 "Сарыжайлау" ААҚ
785 КСТ-000163 "Торғайагроөнеркәсіптехника" ААҚ
786 КСТ-000895 "Зоомалжабдық" ААҚ (Торғай)
787 КСТ-001167 "Тұлпар" ААҚ (Октябрь)
788 КСТ-000295 "Тұлпар" ЖШС (Арқалық)
789 Алып тасталды - 2000.08.03 N 1179 қаулысымен.
790 КСТ-000293 "Құрылыстехника" ЖШС
791 КСТ-001080 "Торғайауылқұрылысжабдық" ЖШС
792 КСТ-002153 "Ұста" ЖШС
793 КСТ-000926 "АРЭН" ААҚ
794 КСТ-001360 "Құнарлылық" ААҚ (Торғай)
795 КСТ-000985 "Ағат" ЖШС
796 КСТ-000032 "Алтын Су" ААҚ
797 КСТ-001100 "Заречное ГӨК" ЖШС
798 КСТ-001232 "Кірпіш зауыт" ААҚ
799 КСТ-002127 "Жалын (Қостанайотын)" ААҚ
800 КСТ-001145 "Қостанайасбест" ААҚ
801 КСТ-001111 "Рудненск ГБП" ААҚ
802 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
803 КСТ-000872 "Керамика" ЖШС
804 КСТ-001314 "Жерөнеркәсіп" ААҚ (Торғай)
805 КСТ-000995 "Темірбетон құрылыс материалдары" ААҚ
806 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
807 КСТ-001032 "Торғайалюминқұрылыс" ААҚ
808 КСТ-000237 "Водник" ЖШС
809 Алынып тасталды - 2007.11.21. N 1121 қаулысымен.
810 КСТ-000129 "Арқалықавтокөлік" ААҚ
811 КСТ-002151 "Нұралы" ЖШС
812 КСТ-000096 "Жеміс (жеміскөкөніс базасы)
813 КСТ-001196 "Гарант" ЖШС
814 КСТ-001199 "Сосновый бор" ААҚ
815 КСТ-000778 "Железнодорожник" ЖШС
816 КСТ-000602 "Қостанайарнаулыкөлік" ААҚ
817 КСТ-001081 "Қамқор" ААҚ
818 КСТ-000800 "Табиғат сыйы" ААҚ
819 КСТ-001525 "Торғайсауда" ААҚ
820 КСТ-001336 "Аяқ-киімтігінсауда" ААҚ
821 КСТ-000878 "Торғайжобасервис" ААҚ
822 КСТ-000949 "Қостанай спирт-арақ зауыты" АҚ
822-1 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
822-2 КСТ-001511 "Механикаландырылған жұмыстар басқармасы" ААҚ
822-3 КСТ-002203 "Элекс" ААҚ
822-4 КСТ-002469 "Қуатты" ААҚ
822-5 КСТ-000021 "Аят" ААҚ (Жиһаз фабрикасы)
822-6 КСТ-000064 "Бестөбе" ААҚ
822-7 КСТ-000285 "Темір бетон" ААҚ
822-8 КСТ-000852 "Приозерный разрезі" ААҚ
822-9 КСТ-000931 "Арна" АҮАҚ
822-10 КСТ-001131 "Алтын тап" ААҚ
822-11 КСТ-001142 "Жөндеу-механикалық зауыты" ААҚ
822-12 "Космис" БК" ЖШС
822-13 "Қамысты" ААҚ
822-14 "Комсомол құс фабрикасы" ААҚ
822-15 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 20.04.2017 № 214 қаулысымен.
822-16 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
822-17 "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы
822-18 "Қостанай халықаралық әуежайы" АҚ
Маңғыстау облысы
823 МНГ-000001 "Шетпе мұнай өнімдері" ААҚ
824 МНГ-000021 "Мұрагер" ААҚ

825 МНГ-000023 ОАО "Казахрыбфлот"
826 МНГ-000028 ОАО "Куланды"
827 МНГ-000031 ОАО "Карантубек"
828 МНГ-000034 ОАО "Бейнеуагропромтехника"
829 МНГ-000037 ОАО "Мангистау Кен дала"
830 МНГ-000038 ОАО "Мангистауастык"
831 МНГ-000045 ОАО "Мангистауавиа"
832 МНГ-000063 ОА "Управление производственно-технической комплектации"
833 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
834 МНГ-000074 ОАО "Шетпекурылыс"
835 МНГ-000081 ОАО "Косбулак"
836 МНГ-000149 ОАО "Камкор"
837 МНГ-000160 ОАО "Шагала"
838 МНГ-000208 ОАО "Мангистау электромонтаж автоматика"
839 МНГ-000233 ОАО "Актаумунайонимдеры"
840 МНГ-000234 ОАО "Тауекел"
841 МНГ-000254 ОАО "Мангистау турмыс"
842 МНГ-000292 ОАО "Ак кус"
843 МНГ-000301 ОАО "Мангистауводстрой"
844 МНГ-000304 ОАО "Ак тас"
845 МНГ-000317 ОАО "Рекон"
846 МНГ-000330 АТК "Арна"
847 МНГ-000358 ОАО "Пластик"
848 МНГ-000364 ОАО "Западно-Казахстанское метрологическое управление"
849 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
850 МНГ-000385 ОАО "Денсаулык"
851 МНГ-000398 ОА "Мангистаутрансагентство"
852 МНГ-000417 ОАО "Мангистаугеология"
853 МНГ-000455 ОАО "Катынас"
854 МНГ-000469 ОАО "Монтажно-строительное управление-104"
855 МНГ-000511 ОАО "Центр малого бизнеса"
856 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
857 МНГ-000567 ОАО "Ремстройсервис"
858 МНГ-000573 ОАО "МААктау"
859 МНГ-000584 ОАО "Жолаушы"
860 МНГ-000694 ТОО "Ауыл"
861 МНГ-000695 ТОО "Ата мекен"
862 МНГ-000706 ОАО "Улутас"
863 МНГ-000712 ОАО "Объединенное котельное"
864 МНГ-010346 ОАО "Мангистаукурылыс"
865 МНГ-010347 ОАО "Озенжондеу курылыс баскармасы"
866 МНГ-010348 ОАО "Озен коммунал сервис"
867 МНГ-010349 ОАО "Куат сервис"
868 МНГ-010350 ОАО "Су жылу жабдыктары"
869 МНГ-010351 ОАО "Электро жойлеры"
870 МНГ-010362 ТОО "Жасулан"
871 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
871-1 ТОО "КСК Барыс"
871-2 ТОО "Жаннат"
871-3 МНГ-010381 ОАО "Мангистау-Полиграф"
871-4 ТОО "НИПИмунайгаз
871-5 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
871-6 Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий"
871-7. Товарищество с ограниченной ответственностью "Мангистауский атомный энергетический комбинат – Казатомпром
Павлодарская область
872 ПВЛ-001421 ОАО "Аксумунайонимдери"
873 ПВЛ-000029 ОАО "ПКТИАМ"
874 ПВЛ-001675 ОАО "Павлодарэлектронмаш"
875 ПВЛ-000451 ОАО "Павлодарский кожсырьевой завод"
876 ПВЛ-010465 ЗАО "Любол" (СП)
877 ПВЛ-000559 ОАО "Стройиндустрия"
878 ПВЛ-000753 ОАО "Тон"
879 ПВЛ-000603 ОАО "Химпром"
880 ПВЛ-000017 ОАО "Экибастузкомир"
881 ПВЛ-000774 ОАО "Гарант"
882 ПВЛ-000605 ОАО "Экибастузэнергоремонт"

825 МНГ-000023 "Қазақбалықфлот" ААҚ
826 МНГ-000028 "Құланды" ААҚ
827 МНГ-000031 "Қарағантүбек" ААҚ
828 МНГ-000034 "Бейнеуагроөнеркәсіптехника" ААҚ
829 МНГ-000037 "Маңғыстау Кен дала" ААҚ
830 МНГ-000038 "Маңғыстауастық" ААҚ
831 МНГ-000045 "Маңғыстауавиа" ААҚ
832 МНГ-000063 "Өндірістік техникалық жинақтау басқармасы" ААҚ
833 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
834 МНГ-000074 "Шетпеқұрылыс" ААҚ
835 МНГ-000081 "Қосбұлақ" ААҚ
836 МНГ-000149 "Қамқор" ААҚ
837 МНГ-000160 "Шағала" ААҚ
838 МНГ-000208 "Маңғыстау электромонтаж автоматика" ААҚ
839 МНГ-000233 "Ақтаумұнайөнімдері" ААҚ
840 МНГ-000234 "Тәуекел" ААҚ
841 МНГ-000254 "Маңғыстау тұрмыс" ААҚ
842 МНГ-000292 "Ақ құс" ААҚ
843 МНГ-000301 "Маңғыстаусуқұрылыс" ААҚ
844 МНГ-000304 "Ақ тас" ААҚ
845 МНГ-000317 "Рекон" ААҚ
846 МНГ-000330 "Арна" АКК
847 МНГ-000358 "Пластик" ААҚ
848 МНГ-000364 "Батыс-Қазақстан метрологиялық басқармасы" ААҚ
849 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
850 МНГ-000385 "Денсаулық" ААҚ
851 МНГ-000398 "Маңғыстау көлік агенттігі" ААҚ
852 МНГ-000417 "Маңғыстаугеология" ААҚ
853 МНГ-000455 "Қатынас" ААҚ
854 МНГ-000469 "104 Құрылыс-монтаж басқармасы" ААҚ
855 МНГ-000511 "Шағын бизнес орталығы" ААҚ
856 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
857 МНГ-000567 "Жөндеуқұрылыссервис" ААҚ
858 МНГ-000573 "МААқтау" ААҚ
859 МНГ-000584 "Жолаушы" ААҚ
860 МНГ-000694 "Ауыл" ЖШС
861 МНГ-000695 "Ата мекен" ЖШС
862 МНГ-000706 "Ұлутас" ААҚ
863 МНГ-000712 "Бірлескен қазандық" ААҚ
864 МНГ-010346 "Маңғыстауарнайы құрылыс" ААҚ
865 МНГ-010347 "Өзенжөндеу құрылыс басқармасы" ААҚ
866 МНГ-010348 "Өзен коммунал сервис" ААҚ
867 МНГ-010349 "Қуат сервис" ААҚ
868 МНГ-010350 "Су жылу жабдықтары" ААҚ
869 МНГ-010351 "Электр жүйелері" ААҚ
870 МНГ-010362 "Жасұлан" ЖШС
871 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
871-1 "Барыс ЖМК" ЖШС
871-2 "Жаннат" ЖШС
871-3 МНГ-010381 "Маңғыстау-Полиграф" ААҚ
871-4 "НИПИмұнайгаз" ЖШС
871-5 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
871-6 "Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
871-7. "Маңғыстау атом энергетикалық комбинаты – Қазатомөнеркәсіп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Павлодар облысы
872 ПВЛ-001421 "Ақсумұнайөнімдері" ААҚ
873 ПВЛ-000029 "АМЖКТИ" ААҚ
874 ПВЛ-001675 "Павлодарэлектронмаш" ААҚ
875 ПВЛ-000451 "Павлодар былғарышикізат зауыты" ААҚ
876 ПВЛ-010465 "Любол" ЖАҚ (БК)
877 ПВЛ-000559 "Құрылысиндустрия" ААҚ
878 ПВЛ-000753 "Тон" ААҚ
879 ПВЛ-000603 "Химөнеркәсіп" ААҚ
880 ПВЛ-000017 "Екібастұзкөмір" ААҚ
881 ПВЛ-000774 "Гарант" ААҚ
882 ПВЛ-000606 "Екібастұзэнергияжөндеу" ААҚ

883 ПВЛ-001193 ОАО "Энергокотлоочистка" (Экибастуз)
884 ПВЛ-001638 ОАО "Павлодаршина"
885 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
886 ПВЛ-000005 ОАО "Павлодарская ТЭЦ-2"
887 ПВЛ-000012 ОАО "Павлодарская ТЭЦ-3"
888 ПВЛ-000007 ОАО "Севказэнергоремонт"
889 ПВЛ-000009 ОАО "Павлодарские тепловые сети"
890 ПВЛ-007769 ОАО "РОК-1"
891 ПВЛ-010230 ОАО "Тепловик"
892 ПВЛ-000682 ОАО "Факел"
893 ПВЛ-001141 ОАО "Павлодарский фармацевтический завод"
894 ПВЛ-007771 ОАО "Торт-Кудук"
895 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
896 ОАО "Теплокоммунэнерго"
897 ПВЛ-000560 ОАО "Казэнергопроект"
898 ПВЛ-000361 ОАО "Павлодаргражданпроект"
899 ПВЛ-001024 ЗАО "Баянаульское ПАТП"
900 ПВЛ-001385 ЗАО "Качирское ПАТП"
901 ПВЛ-001029 ОАО "Иртышское ПАТП"
902 ПВЛ-000815 ОАО "Аксуское ПАТП"
903 ПВЛ-001384 ЗАО "Междугородние и пригородные
перевозки"
904 ПВЛ-000818 ОАО "Автобусный парк № 2"
905 ПВЛ-007772 ОАО "Павлодарпассажир-транссервис"
906 ПВЛ-007778 ОАО "Жоламан"
907 ПВЛ-007779 ЗАО "Азия" г. Экибастуз
908 ПВЛ-007777 ОАО "Канат" г. Экибастуз
909 ПВЛ-007781 ОАО "Саяхат" г. Экибастуз
910 ПВЛ-001442 ОАО "Аксуское ПАТП"
911 ПВЛ-000428 ОАО "Автобаза спецмашин"
912 ПВЛ-000440 ОАО "Комплекс-сервис"
913 ПВЛ-001695 ЗАО "Горзеленстрой"
914 ПВЛ-000618 ОАО "Павлодарлифт"
915 ПВЛ-001696 ЗАО "Павлодаргорсвет"
916 ПВЛ-007770 ОАО "Коммунальщик"
917 ПВЛ-007774 ЗАО "Турмыс" г. Аксу
918 ПВЛ-007773 ОАО "Горводоканал" г. Аксу
919 ПВЛ-007775 ОАО "Горводоканал" г. Павлодар
920 ПВЛ-010214 ОАО "Горводоканал" г. Экибастуз
921 ПВЛ-001303 ОАО "КРЭХ" г. Экибастуз
922 ПВЛ-000427 ОАО "Сакура" г. Экибастуз
923 ПВЛ-001312 ОАО "Управление газового хозяйства"
г. Экибастуз
924 ПВЛ-000382 ОАО "Павлодартурист"
925 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
926 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
927 ПВЛ-000031 ОАО "Калкаманский завод дормаш"
928 ПВЛ-000950 ОАО "Сигран"
929 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
930 ПВЛ-001431 ОАО "Аксупромжилстрой"
931 ПВЛ-001265 ОАО "СпецРемСу" (Экибастуз)
932 ПВЛ-001131 ОАО "Аксуский хлебозавод"
933 ПВЛ-001315 ОАО "Мельзавод 13"
934 ПВЛ-001314 ОАО "Комбикормовый завод"
935 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
936 ПВЛ-000118 ОАО "Бирлик Лебяжье"
937 ПВЛ-000115 ОАО "Железинская агропромтехника"
938 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
939 ПВЛ-007856 ОАО "Фрегат"
940 ПВЛ-007857 ОАО "Агроэкспертсервис"
941 ПВЛ-000168 ОАО "Гидросервис"
942 ПВЛ-010426 ОАО "Бастау"
943 ПВЛ-000199 ОАО "Павлодарский Домостроительный комбинат"
944 ПВЛ-000529 ОАО "Экибастузшахтокурылыс"

883 ПВЛ-001193 "Энергияқазандықтазалау" ААҚ (Екібастұз)
884 ПВЛ-001638 "Павлодаршина" ААҚ
885 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
886 ПВЛ-000005 "Павлодар ЖЭО-2" ААҚ
887 ПВЛ-000012 "Павлодар ЖЭО-3" ААҚ
888 ПВЛ-000007 "Солтқазэнергияжөндеу" ААҚ
889 ПВЛ-000009 "Павлодар жылу желілері" ААҚ
890 ПВЛ-007769 "АЖҚ-1" ААҚ
891 ПВЛ-010230 "Тепловик" ААҚ
892 ПВЛ-000682 "Факел" ААҚ
893 ПВЛ-001141 "Павлодар фармацевтік зауыты" ААҚ
894 ПВЛ-007771 "Төртқұдық" ААҚ
895 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
896 "Жылукоммунэнергия" ААҚ
897 ПВЛ-000560 "Қазэнергияжоба" ААҚ
898 ПВЛ-000361 "Павлодаразаматжоба" ААҚ
899 ПВЛ-001024 "Баянаул ЖАКК" ЖАҚ
900 ПВЛ-001385 "Качир ЖАКК" ЖАҚ
901 ПВЛ-001029 "Ертіс ЖАКК" ААҚ
902 ПВЛ-000815 "Ақсу ЖАКК" ААҚ
903 ПВЛ-001384 "Қалааралық және қала сыртындағы
тасымалдаулар" ЖАҚ
904 ПВЛ-000818 "N 2 автобус паркі" ААҚ
905 ПВЛ-007772 "Павлодаржолаушы-көліксервис" ААҚ
906 ПВЛ-007778 "Жоламан" ААҚ
907 ПВЛ-007779 "Азия" ЖАҚ Екібастұз қаласы
908 ПВЛ-007777 "Қанат" ААҚ Екібастұз қаласы
909 ПВЛ-007781 "Саяхат" ААҚ Екібастұз қаласы
910 ПВЛ-001442 "Ақсу АКК" ААҚ
911 ПВЛ-000428 "Арнайы машиналар автобазасы" ААҚ
912 ПВЛ-000440 "Кешен-сервис" ААҚ
913 ПВЛ-001695 "Қалалық көгалдандыру" ЖАҚ
914 ПВЛ-000618 "Павлодарлифт" ААҚ
915 ПВЛ-001696 "Павлодарқалажарық" ААҚ
916 ПВЛ-007770 "Коммуналшы" ААҚ
917 ПВЛ-007774 "Тұрмыс" ЖАҚ Ақсу қаласы
918 ПВЛ-007773 "Қалалық су арнасы" ААҚ Ақсу қаласы
919 ПВЛ-007775 "Қалалық су арнасы" ААҚ Павлодар қаласы
920 ПВЛ-010214 "Қалалық су арнасы" ААҚ Екібастұз қаласы
921 ПВЛ-001303 "КЖПШ" АҚ Екібастұз қаласы
922 ПВЛ-000427 "Сакура" ААҚ Екібастұз қаласы
923 ПВЛ-001312 "Газ шаруашылығы басқармасы" ААҚ
Екібастұз қаласы
924 ПВЛ-000382 "Павлодартурист" ААҚ
925 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
926 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
927 ПВЛ-000031 "Қалқаман жолмашиналары зауыты" ААҚ
928 ПВЛ-000950 "Сигран" ААҚ
929 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
930 ПВЛ-001431 "Ақсуөнеркәсіптұрмысқұрылыс" ААҚ
931 ПВЛ-001265 "АрнайыЖөндеу ҚБ" ААҚ (Екібастұз)
932 ПВЛ-001131 "Ақсу нан зауыты" ААҚ
933 ПВЛ-001315 "13 диірмен зауыты" ААҚ
934 ПВЛ-001314 "Комбикорм зауыты" ААҚ
935 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
936 ПВЛ-000118 "Бірлік Лебяжье" ААҚ
937 ПВЛ-000115 "Железинка агроөнеркәсіптехника" ААҚ
938 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
939 ПВЛ-007856 "Фрегат" ААҚ
940 ПВЛ-007857 "Агросараптаусервис" ААҚ
941 ПВЛ-000168 "Гидросервис" ААҚ
942 ПВЛ-010426 "Бастау" ААҚ
943 ПВЛ-000199 "Павлодар Үйқұрылысы комбинаты" ААҚ
944 ПВЛ-000529 "Екібастұзшахтоқұрылыс" ААҚ

945 ПВЛ-000538 ОАО "Асыл"
946 ПВЛ-010498 ОАО "Аксу-транссервис"
947 ПВЛ-001369 ОАО "Экибастуз АВИА"
948 ПВЛ-000635 ОАО "Автомобилист"
949 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
950 ПВЛ-000220 ОАО "Шыгыс"
951 ПВЛ-001122 ОАО "Торговый дом "Береке"
г. Экибастуз
952 ПВЛ-001133 ОАО "Кристалл"
953 ПВЛ-000545 ОАО "Головное предприятие агрофирмы Ермаковская"
954 ПВЛ-000067 ОАО "Авангард"
955 ПВЛ-000066 ОАО "Щербактинская птицефабрика"
956 ПВЛ-000956 ОАО "Иртышский РМЗ"
957 ПВЛ-001671 ОАО "Дружба"
958 ПВЛ-000059 ОАО "Павлодарская птицефабрика"
959 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
960 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
961 ПВЛ-000114 ОАО "ПАРМ п. Ленинский"
962 ПВЛ-000113 ОАО "Песчанский РМЗ"
963 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
964 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
965 ПВЛ-000159 ОАО "Комбинат строительных материалов"
966 ПВЛ-000605 ОАО "Управление промышленных материалов"
967 ПВЛ-001452 ОАО "Иртыш-Лада"
967-1 ПВЛ-000129 ЗАО "Хлебдезинфекция"
967-2 ПВЛ-000141 ОАО "Иртыш элеватор"
967-3 ПВЛ-000522 ОАО "Экибастузтеплоэнерго"
967-4 (Исключена - от 18 августа 2006 года N 782 )
967-5 ПВЛ-001374 ОАО "Павлодарские РЭС"
967-6 ПВЛ-001376 ОАО "Баянаульские РЭС"
967-7 ПВЛ-001378 ОАО "Железинские РЭС"
967-8 ПВЛ-001379 ОАО "Майские РЭС"
967-9 ПВЛ-001375 ОАО "Иртышские РЭС"
967-10 ПВЛ-001377 ОАО "Лебяжинские РЭС"
967-11 ПВЛ-001380 ОАО "Аксуские "Горэлектросетьстрой"
967-12 ПВЛ-001240 ОАО "Горэлектросетьстрой" (г. Экибастуз)
967-13 ПВЛ-001382 ОАО "Качирские РЭС"
967-14 ПВЛ-001381 ОАО "Щербактинские РЭС"
967-15 ПВЛ-001372 ОАО "Успенские РЭС"
967-16 ПВЛ-001371 ОАО "Актогайские РЭС"
967-17 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
967-18 Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Павлодар"
967-19. АО "Аэропорт Павлодар"
Северо-Казахстанская область
968 СКО-001705 ОАО "Киялинский маслозавод"
969 СКО-003986 ОАО "Молочный союз"
970 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
971 СКО-000024 ОАО "Кожевенный завод"
972 СКО-000884 ОАО "Медет"
973 СКО-001663 ОАО "Кокше бау"
974 СКО-002010 ОАО "Жихаз"
975 СКО-001776 ОАО "Опытный завод"
976 СКО-000451 ОАО "Кокшетаусельстрой 2"
977 СКО-001396 ОАО "Монолитстрой"
978 СКО-001476 ОАО "Тимирязевское АТП Агропромтранс"
979 исключена постановлением Правительства РК от 21.04.2017 № 214.
980 СКО-002073 ОАО "Боголюбовское Автотранс"
981 СКО-003094 ОАО "Троллейбусный парк"
982 СКО-003095 ОАО "Автобусный парк"
983 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
984 СКО-000289 ОАО "Булаевский элеватор"
985 СКО-000294 ОАО "Тахтабродский элеватор"

945 ПВЛ-000538 "Асыл" ААҚ
946 ПВЛ-010498 "Ақсу-көліксервис" ААҚ
947 ПВЛ-001369 "Екібастұз АВИА" ААҚ
948 ПВЛ-000635 "Автомобилист" ААҚ
949 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
950 ПВЛ-000220 "Шығыс" ААҚ
951 ПВЛ-001122 "Береке" сауда үйі" ААҚ Екібастұз қаласы
952 ПВЛ-001133 "Кристалл" ААҚ
953 ПВЛ-000545 "Ермак агрофирмасының бас кәсіпорны" ААҚ
954 ПВЛ-000067 "Авангард" ААҚ
955 ПВЛ-000066 "Шарбақты құс фабрикасы" ААҚ
956 ПВЛ-000956 "Ертіс ЖМЗ" ААҚ
957 ПВЛ-001671 "Дружба" ААҚ
958 ПВЛ-000059 "Павлодар құс фабрикасы" ААҚ
959 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
960 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
961 ПВЛ-000114 "Ленинск поселкесінің ПАЖМы" ААҚ
962 ПВЛ-000113 "Песчан ЖМЗ" ААҚ
963 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
964 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
965 ПВЛ-000159 "Құрылыс материалдары комбинаты" ААҚ
966 ПВЛ-000605 "Өнеркәсіптік кәсіпорындар басқармасы" ААҚ
967 ПВЛ-001452 "Ертіс-Лада" ААҚ
967-1 ПВЛ-000129 "Нандезинфекция" ЖАҚ
967-2 ПВЛ-000141 "Ертіс элеватор" ААҚ
967-3 ПВЛ-000522 "Екібастұзжылуэнергиясы" ААҚ
967-4 Алып тасталды - 2006.08.18. N 782 қаулысымен.
967-5 ПВЛ-001374 "Павлодар АЭС" ААҚ
967-6 ПВЛ-001376 "Баянаул АЭС" ААҚ
967-7 ПВЛ-001378 "Железi АЭС" ААҚ
967-8 ПВЛ-001379 "Май АЭС" ААҚ
967-9 ПВЛ-001375 "Ертiс АЭС" ААҚ
967-10 ПВЛ-001377 "Лебяжi АЭС" ААҚ
967-11 ПВЛ-001380 "Ақсу "Қалаэлектржелiсiнсалу" ААҚ
967-12 ПВЛ-001240 "Қалаэлектржелiсiнсалу" ААҚ
(Екiбастұз қ.)
967-13 ПВЛ-001382 "Көшiр АЭС" ААҚ
967-14 ПВЛ-001381 "Шербақты АЭС" ААҚ
967-15 ПВЛ-001372 "Үспен АЭС" ААҚ
967-16 ПВЛ-001371 "Ақтоғай АЭС" ААҚ
967-17 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
967-18 "Павлодар" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
967-19. "Павлодар халықаралық әуежайы" АҚ
Солтүстік Қазақстан облысы
968 СКО-001705 "Қиялы май зауыты" ААҚ
969 СКО-003986 "Молочный союз" ААҚ
970 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
971 СКО-000024 "Теріөңдеу зауыты" ААҚ
972 СКО-000884 "Медет" ААҚ
973 СКО-001663 "Көкше бау" ААҚ
974 СКО-002010 "Жиһаз" ААҚ
975 СКО-001776 "Тәжірибе зауыты" ААҚ
976 СКО-000451 "Көкшетауауылқұрылыс 2" ААҚ
977 СКО-001396 "Монолитқұрылыс" ААҚ
978 СКО-001476 "Агроөнеркәсіпкөліктің Тимирязев АКК" ААҚ
979 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 20.04.2017 № 214 қаулысымен.
980 СКО-002073 "Боголюбовск Автокөлігі" ААҚ
981 СКО-003094 "Троллейбус паркі" ААҚ
982 СКО-003095 "Автобус паркі" ААҚ
983 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
984 СКО-000289 "Булаев элеваторы" ААҚ
985 СКО-000294 "Тахтаброд элеваторы" ААҚ

986 СКО-000293 ОАО "Айыртау"
987 СКО-000296 ОАО "Енбек"
988 СКО-000227 ОАО "Куйбышевское"
989 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
990 СКО-000253 ОАО "Майское ХПП"
991 СКО-000224 ТОО "Агропромкомплект"
992 СКО-000212 ОАО "Согласие"
993 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
994 СКО-001479 ОАО "Айыртауская агропромтехника"
995 СКО-001677 ОАО "Чкаловская агропромтехника"
996 СКО-001612 ОАО "Володарский РМЗ"
997 СКО-001620 ОАО "Краснополянский РМЗ"
998 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
999 СКО-000202 ОАО "Темир"
1000 СКО-000410 ОАО "Щучинский агрореммаш"
1001 СКО-001774 ОАО "Агропромэнерго"
1002 СКО-002049 ОАО "Энергия"
1003 СКО-000137 ОАО "Щучинская птицефабрика"
1004 СКО-001690 ОАО "Акколь"
1005 СКО-000157 ОАО "Большой изюм"
1006 СКО-000491 ОАО "Азат"
1007 СКО-001023 ОАО "Булаевская нефтебаза"
1008 СКО-001029 ОАО "Петропавловскотын"
1009 СКО-002251 ОАО "Бурабай конак уйі"
1010 СКО-003016 ОАО "Кокшетауская страховая фирма "Кокше"
1011 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
1012 СКО-000824 ОАО "Санаторий "Светлый"
1013 СКО-000825 ОАО "Дом отдыха "Зерен"
1014 СКО-000028 ОАО "Айдабульский спиртзавод"
1015 СКО-000027 ОАО "Асыл-су"
1015-1 СКО-000032 АООТ "Мамлютский
машиностроительный завод"
1015-2 СКО-000032 АООТ "Желатин"
1015-3 СКО-000039 АООТ "Жамбылский маслозавод"
1015-4 СКО-000040 АООТ "Молоко"
1015-5 СКО-000055 АООТ "Балык"
1015-6 СКО-000058 АООТ "Конезавод еликты"
1015-7 СКО-000109 АООТ "Токушинское"
1015-8 СКО-000120 АООТ "Ак кайын"
1015-9 СКО-000145 АООТ "Червонный"
1015-10 СКО-000495 АООТ "Казлегснабсбытторг"
1015-11 СКО-000497 АООТ "Одежда"
1015-12 СКО-000870 АООТ "Маяк"
1015-13 СКО-001007 АООТ "Талап"
1015-14 СКО-001411 АООТ "Севказрыба"
1015-15 СКО-001462 АООТ "Бирлестик"
1015-16 СКО-001710 АООТ "Жулдыз"
1015-17 СКО-001872 АООТ "Жемис"
1015-18 СКО-002050 АООТ "Жамбылское производственное объединение по материально-
техническому обеспечению"
1015-19 СКО-000143 ОАО "Златополье"
1015-20 СКО-001692 ОАО "Зооветснаб"
1015-21 СКО-004189 ОАО "Булаевское АТП Агропромтранса"
1015-22 СКО-000043 АООТ "Булаевский маслодельный завод"
1015-23 ТОО "Предприятие ВТИ"
1015-24 СКО-004293 ТОО "Козайнек"
1015-25 СКО-001480 АООТ "Кишкенеколь"
1015-26 СКО-000447 АООТ "Кокшетаусельстрой 1"
1015-27 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266
1015-28 Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік"
Южно-Казахстанская область
1016 ЮКО-000026 ОАО "Ачполиметалл"
1017 ЮКО-000039 ОАО "Карданвал"
1018 ЮКО-000899 ОАО "Шымкентские ТЭЦ"
1019 ЮКО-000013 ОАО "Шымкентская ТЭЦ-3"

986 СКО-000293 "Айыртау" ААҚ
987 СКО-000296 "Еңбек" ААҚ
988 СКО-000227 "Куйбышев" ААҚ
989 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
990 СКО-000253 "Майское ХПП" ААҚ
991 СКО-000224 "Агроөнеркәсіпкомплект" ЖШС
992 СКО-000212 "Келісім" ААҚ
993 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
994 СКО-001479 "Айыртау агроөнеркәсіптехника" ААҚ
995 СКО-001677 "Чкалов агроөнеркәсіптехника" ААҚ
996 СКО-001612 "Володар ЖМЗ" ААҚ
997 СКО-001620 "Краснополян ЖМЗ" ААҚ
998 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
999 СКО-000202 "Темір" ААҚ
1000 СКО-000410 "Щучинск агромашжөндеу" ААҚ
1001 СКО-001774 "Агропромэнерго" ААҚ
1002 СКО-002049 "Энергия" ААҚ
1003 СКО-000137 "Щучинск құс фабрикасы" ААҚ
1004 СКО-001690 "Ақкөл" ААҚ
1005 СКО-000157 "Үлкен жүзім" ААҚ
1006 СКО-000491 "Азат" ААҚ
1007 СКО-001023 "Булаев мұнай базасы" ААҚ
1008 СКО-001029 "Петропавлотын" ААҚ
1009 СКО-002251 "Бурабай қонақ үйі" ААҚ
1010 СКО-003016 "Көкше" Көкшетау сақтандыру фирмасы" ААҚ
1011 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
1012 СКО-000824 "Светлый" санаторийі" ААҚ
1013 СКО-000825 "Зерен" демалыс үйі" ААҚ
1014 СКО-000028 "Айдабол спирт зауыты" ААҚ
1015 СКО-000027 "Асыл-су" ААҚ
1015-1 СКО-000032 "Мамлют машина жасау зауыты" АҮАҚ
1015-2 СКО-000032 "Желатин" АҮАҚ
1015-3 СКО-000039 "Жамбыл май зауыты" АҮАҚ
1015-4 СКО-000040 "Молоко" АҮАҚ
1015-5 СКО-000055 "Балық" АҮАҚ
1015-6 СКО-000058 "Елікті жылқы зауыты" АҮАҚ
1015-7 СКО-000109 "Тоқушын" АҮАҚ
1015-8 СКО-000120 "Ақ қайың" АҮАҚ
1015-9 СКО-000145 "Червонный" АҮАҚ
1015-10 СКО-000495 "Казлегснабсбытторг" АҮАҚ
1015-11 СКО-000497 "Одежда" АҮАҚ
1015-12 СКО-000870 "Маяк" АҮАҚ
1015-13 СКО-001007 "Талап" АҮАҚ
1015-14 СКО-001411 "Солтүстікқазбалық" АҮАҚ
1015-15 СКО-001462 "Бірлестік" АҮАҚ
1015-16 СКО-001710 "Жұлдыз" АҮАҚ
1015-17 СКО-001872 "Жеміс" АҮАҚ
1015-18 СКО-002050 "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету жөніндегі
Жамбыл өндірістік бірлестігі" АҮАҚ
1015-19 СКО-000143 "Алтын дала" ("Златополье") ААҚ
1015-20 СКО-001692 "Малдәрiгержабдықтау" ААҚ
1015-21 СКО-004189 "Булаев Агроөнеркәсiпкөлiк АТП" ААҚ
1015-22 СКО-000043 "Булаев май жасау зауыты" АҮАҚ
1015-23 "ВТИ бiрлестiгi" ЖШС
1015-24 СКО-004293 "Көзәйнек" ЖШС
1015-25 СКО-001480 "Кiшкенекөл" АYАҚ
1015-26 СКО-000447 "Көкшетауауылшарқұрылыс 1" АҮАҚ
1015-27 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.
1015-28 "Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Оңтүстік Қазақстан облысы
1016 ЮКО-000026 "Ащысайполиметалл" ААҚ
1017 ЮКО-000039 "Карданвал" ААҚ
1018 ЮКО-000899 "Шымкент ЖЭО" ААҚ
1019 ЮКО-000013 "Шымкент ЖЭО-3" ААҚ

1020 ЮКО-000025 ОАО "Шымкентский свинцовый завод"
1021 ЮКО-000043 ОАО "Жихаз"
1022 ЮКО-001327 ОАО "Шымтемир"
1023 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
1024 ЮКО-000037 ОАО "ШПО Кузнечно-прессового оборудования"
1025 ЮКО-003699 ОАО "Темирбетон"
1026 ЮКО-000051 ОАО "Яссы"
1027 ЮКО-000602 ОАО "Макташы"
1028 ЮКО-003690 ОАО "Кентау Нан"
1029 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
1030 ЮКО-001068 ОАО "МКМ Арыс"
1031 ЮКО-000076 ОАО "Кумыш Балык"
1032 ЮКО-001639 ОАО "Сырдарья балык"
1033 ЮКО-001238 ОАО "Электрод"
1034 ЮКО-010210 ОАО "Химреактив"
1035 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
1036 ЮКО-001901 ТОО "Тимур ЛТД"
1037 ЮКО-000009 ОАО "Алаугаз"
1038 ЮКО-003627 ОАО "Курылысши"
1039 ЮКО-001386 ОАО "Вермикулит"
1040 ЮКО-000287 ОАО "Трест Туркестанстрой"
1041 ЮКО-000032 ОАО "Ремонтник"
1042 ЮКО-001072 ОАО "Профтехсервис"
1043 ЮКО-000022 ОАО "Шинремстрой"
1044 ЮКО-000861 ОАО "Казцветпромэкология"
1045 ЮКО-001643 ОАО "Казахстаннефтегаз"
1046 ЮКО-000027 ОАО "Цветметремонт"
1047 ЮКО-001407 ОАО "ПМК Казкаракуль"
1048 ЮКО-000244 ОАО "АСПО "Шымкентмелиорация"
1049 ЮКО-001210 ОАО "Туркестантау темиржолы"
1050 исключена постановление Правительства РК от 31.12.2013 № 1512.
1051 ЮКО-001493 ЗАО "Шымкентское АТП"
1052 ЮКО-003355 ОАО "Ак Бозат"
1053 ЮКО-003356 ОАО "Автобус-сервис"
1054 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
1055 ЮКО-003349 ОАО "Авторемонтник"
1056 ЮКО-003260 ОАО "Шымкентский автобусный
парк N 5"
1057 ЮКО-000082 ОАО "Дармене"
1058 ЮКО-000099 ОАО "Коксарай"
1059 ЮКО-004028 ОАО "Туркестанская РАПТ"
1060 ЮКО-003696 ОАО "Махтааральская РАПТ"
1061 ЮКО-003417 ОАО "Кировская сельхозхимия"
1062 ЮКО-000161 ОАО "Жетысайагросервис"
1063 ЮКО-001526 ОАО "Казыгуртское ремонтное
предприятие"
1064 ЮКО-001729 ОАО "Наргиза"
1065 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
1066 ЮКО-000106 ОАО "Шылгаубай"
1067 ЮКО-000885 ОАО "Достык"
1068 ЮКО-000936 ОАО "Жылу"
1069 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
1070 (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
1071 ЮКО-003973 ОАО "Сузак мунайонимдери"
1072 ЮКО-000460 ТОО "Сеним"
1073 ЮКО-003527 ТОО "Альянс"
1074 ЮКО-003411 ОАО "Шымкентгаз"
1075 ЮКО-003686 ОАО "Шымкенткаракуль"
1076 ЮКО-010228 ОАО "Южгаз"
1077 ЮКО-010312 ОАО "Шымкент-тепло"
1078 ЮКО-003692 ОАО "Модуль"
1078-1 ЮКО-003256 ОАО "Шолак-Курганский
автобусный парк"
1078-2 ЮКО-010395 ОАО "Защита растений"
1078-3 ЮКО-003903 ОАО "Жас канат"
1078-4 ЮКО-000882 ОАО "База веттоваров"
1078-5 ОАО "Туркестаннасос"
1078-6 АО "Шымкентшина"
1078-7 ЮКО-001832 ОАО "Санаторий-профилакторий
"Арысь"
1078-8 ТОО "Акдалинское опытное хозяйство"
1078-9 исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 266

1020 ЮКО-000025 "Шымкент қорғасын зауыты" ААҚ
1021 ЮКО-000043 "Жиһаз" ААҚ
1022 ЮКО-001327 "Шымтемір" ААҚ
1023 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
1024 ЮКО-000037 "ШПО ұста-сығымдау жабдығы" ААҚ
1025 ЮКО-003699 "Темірбетон" ААҚ
1026 ЮКО-000051 "Яссы" ААҚ
1027 ЮКО-000602 "Мақташы" ААҚ
1028 ЮКО-003690 "Кентау Нан" ААҚ
1029 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
1030 ЮКО-001068 "МКМ Арыс" ААҚ
1031 ЮКО-000076 "Кумыш балық" ААҚ
1032 ЮКО-001639 "Сырдария балық" ААҚ
1033 ЮКО-001238 "Электрод" ААҚ
1034 ЮКО-010210 "Химреактив" ААҚ
1035 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
1036 ЮКО-001901 "Тимур ЛТД" ЖШС
1037 ЮКО-000009 "Алаугаз" ААҚ
1038 ЮКО-003627 "Құрылысшы" ААҚ
1039 ЮКО-001386 "Вермикулит" ААҚ
1040 ЮКО-000287 "Түркістанқұрылыстресі" ААҚ
1041 ЮКО-000032 "Жөндеуші" ААҚ
1042 ЮКО-001072 "Кәсібитехсервис" ААҚ
1043 ЮКО-000022 "Шина жөндеу" ААҚ
1044 ЮКО-000861 "Қазтүстіөнеркәсіпэкология" ААҚ
1045 ЮКО-001643 "Қазақстанмұнайгаз" ААҚ
1046 ЮКО-000027 "Түстіметжөндеу" ААҚ
1047 ЮКО-001407 "ПМК Қазқаракөл КМК" ЖАҚ
1048 ЮКО-000244 "Шымкентмелиорация" ӨБАС" ААҚ
1049 ЮКО-001210 "Түркістантау теміржолы" ААҚ
1050 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1512 қаулысымен.
1051 ЮКО-001493 "Шымкент АКК" ЖАҚ
1052 ЮКО-003355 "Ақбозат" ААҚ
1053 ЮКО-003356 "Автобус-сервис" ААҚ
1054 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
1055 ЮКО-003349 "Автожөндеуі" ААҚ
1056 ЮКО-003260 "N 5 Шымкент автобус паркі" ААҚ
1057 ЮКО-000082 "Дәрмене" ААҚ
1058 ЮКО-000099 "Көксарай" ААҚ
1059 ЮКО-004028 "Түркістан ААКК" ААҚ
1060 ЮКО-003696 "Мақтаарал ААКК" ААҚ
1061 ЮКО-003417 "Киров ауылшархимия" ААҚ
1062 ЮКО-000161 "Жетісайагросервис" ААҚ
1063 ЮКО-001526 "Қазығұрт жөндеу кәсіпорны" ААҚ
1064 ЮКО-001729 "Наргиза" ААҚ
1065 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
1066 ЮКО-000106 "Шылғаубай" ААҚ
1067 ЮКО-000885 "Достық" ААҚ
1068 ЮКО-000936 "Жылу" ААҚ
1069 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
1070 Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
1071 ЮКО-003973 "Созақ мұнайөнімдері" ААҚ
1072 ЮКО-000460 "Сенім" ЖШС
1073 ЮКО-003527 "Альянс" ЖШС
1074 ЮКО-003411 "Шымкентгаз" ААҚ
1075 ЮКО-003686 "Шымкентқаракөл" ААҚ
1076 ЮКО-010228 "Оңтүстікгаз" ААҚ
1077 ЮКО-010312 "Шымкент-жылу" ААҚ
1078 ЮКО-003692 "Модуль" ААҚ
1078-1 ЮКО-003256 "Шолаққорған автобус паркі" ААҚ
1078-2 ЮКО-010395 "Өсімдіктерді қорғау" ААҚ
1078-3 ЮКО-003903 "Жас қанат" ААҚ
1078-4 ЮКО-000882 "Малдәрiгертауарлар базасы" ААҚ
1078-5 "Түркiстансорғыш" ААҚ
1078-6 "Шымкентшина" АҚ
1078-7 ЮКО-001832 "Арыс" санаторий-профилакторийі" ААҚ
1078-8 "Ақдала" тәжірибе шаруашылығы" ЖШС"
1078-9 Алынып тасталды - ҚР 2010.03.31 № 266 Қаулысымен.

1078-10 исключена постановлением Правительства РК от 06.03.2012 № 292
1078-11 Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Шымкент"
город Шымкент
1079 АО "Аэропорт Шымкент"
Область Жетісу
1080. Акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 апреля 1999 года N 405
Перечень акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли участия которых остаются в республиканской собственности
Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 27.05.1999 № 660; от 16.07.1999 № 988; от 03.07.2000 № 997; от 10.07.2000 № 1043; от 10.07.2000 № 1045; от 12.07.2000 № 1060; от 14.07.2000 № 1071; от 26.07.2000 № 1110; от 03.08.2000 № 1179; от 09.08.2000 № 1227; от 18.08.2000 № 1278; от 29.09.2000 № 1470; от 27.10.2000 № 1623; от 02.11.2000 № 1658; от 13.11.2000 № 1701; от 13.11.2000 № 1704; от 28.02.2001 № 296; от 02.03.2001 № 316; от 02.04.2001 № 434; от 06.04.2001 № 458; от 06.04.2001 № 459; от 06.04.2001 № 461; от 07.04.2001 № 469; от 07.04.2001 № 470; от 19.04.2001 № 526; от 26.04.2001 № 559; от 02.05.2001 № 591; от 04.05.2001 № 604; от 10.05.2001 № 618; от 11.05.2001 № 623; от 25.05.2001 № 718; от 31.05.2001 № 744; от 12.06.2001 № 807; от 13.06.2001 № 818; от 15.06.2001 № 821; от 18.06.2001 № 833; от 20.06.2001 № 842; от 25.06.2001 № 861; от 28.06.2001 № 887; от 10.07.2001 № 935; от 03.08.2001 № 1027; от 09.08.2001 № 1043; от 09.08.2001 № 1044; от 23.08.2001 № 1099, от 23.08.2001 № 1101; от 29.08.2001 № 1118; от 08.09.2001 № 1168; от 12.09.2001 № 1184; от 22.09.2001 № 1226 и № 1227; от 26.09.2001 № 1253; от 04.10.2001 № 1279; от 22.10.2001 № 1349; от 24.10.2001 № 1358; от 31.10.2001 № 1383; от 08.11.2001 № 1419; от 15.11.2001 № 1451; от 29.11.2001 № 1542; от 10.12.2001 № 1602; от 24.12.2001 № 1681; от 09.01.2002 № 11; от 10.01.2002 № 20; от 11.01.2002 № 38; от 15.01.2002 № 51; от 23.01.2002 № 91; от 26.01.2002 № 127; от 25.02.2002 № 248; от 15.03.2002 № 310; от 23.05.2002 № 559; от 31.05.2002 № 601; от 09.07.2002 № 751; от 27.09.2002 № 1062 (вступает в силу с 01.01.2003); от 04.10.2002 № 1089; от 08.11.2002 № 1186; от 14.11.2002 № 1204; от 28.11.2002 № 1268; от 29.11.2002 № 1271; от 10.12.2002 № 1294; от 23.12.2002 № 1346; от 28.12.2002 № 1395; от 17.01.2003 № 35; от 28.02.2003 N 220 ; от 12.03.2003 N 239 ; от 13.03.2003 N 244 ; от 20.03.2003 N 277 ; от 16.04.2003 N 364 ; от 12.05.2003 N 442 ; от 30.05.2003 N 501 и N 502 ; от 23.07.2003 N 733 ; от 01.08.2003 N 775 ; от 06.08.2003 N 791; от 08.09.2003 N 906 ; от 12.09.2003 N 932 ; от 23.09.2003 N 965 ; от 26.09.2003 N 979 и N 987 ; от 20.10.2003 N 1062 ; от 14.11.2003 N 1148 и N 1150 ; от 18.12.2003 N 1267 ; от 30.12.2003 N 1355 ; от 16.02.2004 N 178 ; от 27.02.2004 N 237 ; от 22.04.2004 N 454 ; от 27.04.2004 N 473 ; от 21.05.2004 N 570 ; от 03.08.2004 N 825 ; от 03.08.2004 N 829 ; от 24.08.2004 N 891 ; от 30.09.2004 N 1002 и N 1003 ; от 07.12.2004 N 1279 ; от 24.12.2004 N 1377 ; от 26.01.2005 N 64 ; от 28.01.2005 N 73 ; от 22.02.2005 N 161 ; от 02.03.2005 N 196 ; от 04.03.2005 N 207 ; от 17.03.2005 N 242 ; от 04.04.2005 N 301 и N 303 ; от 08.04.2005 N 314 ; от 19.05.2005 N 475 ; от 01.06.2005 N 541 ; от 02.06.2005 N 552 ; от 03.06.2005 N 559 ; от 19.07.2005 N 742 ; от 21.07.2005 N 757 ; от 12.08.2005 N 832 ; от 13.08.2005 N 843 ; от 19.08.2005 № 851 ; от 25.08.2005 N 878 ; от 20.09.2005 N 928 ; от 27.09.2005. N 953 ; от 17.11.2005 N 1132 ; от 06.01.2006 N 25 ; от 23.02.2006 N 117 ; от 15.04.2006 N 286 ; от 26.04.2006 N 329 ; от 16.05.2006 N 405 ; от 08.06.2006 N 530 ; от 30.06.2006 N 616 ; от 08.08.2006 N 746 ; от 11.08.2006 N 758 ; от 18.08.2006 N 782 ; от 25.08.2006 N 811 ; от 14.09.2006 N 868 ; от 29.09.2006 N 946 ; от 12.10.2006 N 982 ; от 07.11.2006 N 1057 ; от 23.11.2006 N 1247 (порядок введения в действие см. п. 10 ); от 28.12.2006 N 1299 ; от 29.12.2006 N 1325 ; от 15.01.2007 N 22 ; от 26.01.2007 N 61 ; от 29.01.2007 N 65 ; от 19.03.2007 N 212 ; от 20.03.2007 N 219 ; от 10.05.2007 N 375 ; от 11.05.2007 N 376 ; от 22.05.2007 N 409 ; от 06.07.2007 N 577 ; от 24.07.2007 N 624 ; от 08.08.2007 N 680 ; от 03.09.2007 N 762 ; от 18.09.2007 N 818 ; от 12.10.2007 N 937 ; от 17.10.2007 N 961 ; от 18.10.2007 N 964 ; от 21.11.2007 N 1121 ; от 17.01.2008 N 25 ; от 22.01.2008 N 38 ; от 06.02.2008 N 110 ; от 28.02.2008 N 205 ; от 11.03.2008 N 235 ; от 14.03.2008 N 247 ; от 29.03.2008 N 301 ; от 03.04.2008 N 317 ; от 21.04.2008 N 371 ; от 28.04.2008 N 395 ; от 07.05.2008 N 429 ; от 13.05.2008 N 451 ; от 13.05.2008 N 452 ; от 29.05.2008 N 519 ; от 06.06.2008 N 543 ; от 26.06.2008 N 617 ; от 17.07.2008 N 693 ; от 15.10.2008 N 947 ; от 17.10.2008 N 962 ; от 01.11.2008 N 996 ; от 12.11.2008 N 1048 ; от 21.11.2008 N 1080 ; от 02.12.2008 N 1127 ; от 05.12.2008 N 1139 ; от 23.12.2008 N 1226 ; от 31.12.2008 N 1305 (вводится в действие с 01.01.2009); от 12.03.2009 № 294 (порядок введения в действие см. п. 2 ); от 17.04.2009 N 542 ; от 20.06.2009 N 957 ; от 27.07.2009 N 1148 ; от 27.08.2009 N 1256; от 28.08.2009 N 1270; от 14.09.2009 № 1369; от 22.10.2009 № 1642; от 30.10.2009 № 1725; от 04.11.2009 № 1753; от 30.12.2009 № 2308; от 22.01.2010 № 19; от 01.03.2010 № 152; от 10.03.2010 № 185; от 31.03.2010 № 266; от 01.04.2010 № 269; от 07.05.2010 № 396; от 03.06.2010 № 508; от 07.06.2010 № 532; от 28.06.2010 № 658; от 13.07.2010 № 710; от 16.07.2010 № 724; от 21.10.2010 № 1090; от 23.11.2010 № 1238; от 29.11.2010 № 1267 (вводится в действие с 01.01.2011); от 14.12.2010 № 1358; от 31.01.2011 № 49; от 31.01.2011 № 62; от 01.03.2011 № 207; от 30.03.2011 № 295; от 31.03.2011 № 309; от 29.04.2011 № 465; от 09.06.2011 № 647; от 07.07.2011 № 777; от 19.07.2011 № 831; от 19.07.2011 № 832; от 21.07.2011 № 836; от 09.08.2011 № 918; от 23.08.2011 № 941; от 12.09.2011 № 1041; от 15.09.2011 № 1063; от 20.09.2011 № 1076; от 21.09.2011 № 1084; от 13.10.2011 № 1164; от 28.10.2011 № 1226; от 05.11.2011 № 1299; от 21.12.2011 № 1573; от 19.01.2012 № 106; от 19.01.2012 № 134; от 17.02.2012 № 232; от 20.02.2012 № 244; от 11.03.2012 № 314; от 14.03.2012 № 333; от 20.03.2012 № 345; от 30.03.2012 № 379; от 31.03.2012 № 407; от 25.04.2012 № 518; от 26.04.2012 № 520; от 27.04.2012 № 538; от 03.05.2012 № 571; от 16.05.2012 № 626; от 21.05.2012 № 647; от 31.05.2012 № 706; от 30.06.2012 № 892; от 26.07.2012 № 978; от 30.07.2012 № 989; от 30.07.2012 № 992; от 30.07.2012 № 999; от 05.09.2012 № 1144; от 10.10.2012 № 1286; от 15.10.2012 № 1313; от 04.12.2012 № 1531; от 06.12.2012 № 1557; от 29.12.2012 № 1774; от 15.01.2013 № 11; от 28.01.2013 № 48; от 01.02.2013 № 79; от 13.02.2013 № 128; от 11.04.2013 № 339; от 16.04.2013 № 369; от 22.05.2013 № 512; от 25.05.2013 № 516; от 31.07.2013 № 747; от 01.08.2013 № 756; от 21.08.2013 № 822; от 27.08.2013 № 867 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 12.11.2013 № 1208; от 30.11.2013 № 1294; от 31.12.2013 № 1451; от 31.12.2013 № 1512; от 05.03.2014 № 197; от 26.03.2014 № 267; от 17.04.2014 № 372; от 16.05.2014 № 501; от 10.10.2014 № 1087; от 20.10.2014 № 1112; от 19.12.2014 № 1330; от 03.03.2015 № 105; от 11.03.2015 № 126; от 02.04.2015 № 188; от 10.04.2015 № 221; от 24.04.2015 № 286; от 25.04.2015 № 292; от 27.04.2015 № 358; от 27.04.2015 № 363; от 16.07.2015 № 537; от 22.08.2015 № 659; от 28.08.2015 № 668; от 31.10.2015 № 871; от 24.11.2015 № 939; от 28.12.2015 № 1094; от 31.12.2015 № 1192; от 29.01.2016 № 39 (вводится в действие с 01.03.2016); от 01.07.2016 № 389; от 01.07.2016 № 391; от 25.07.2016 № 433; от 25.10.2016 № 616; от 07.11.2016 № 675; от 09.11.2016 № 681; от 09.11.2016 № 684; от 06.12.2016 № 770; от 20.12.2016 № 826 ; от 26.12.2016 № 851; от 10.02.2017 № 45; от 14.02.2017 № 65; от 15.02.2017 № 70; от 24.02.2017 № 90; от 01.03.2017 № 100; от 03.04.2017 № 160; от 04.04.2017 № 167; от 21.04.2017 № 214; от 05.05.2017 № 248; от 13.05.2017 № 258; от 19.05.2017 № 276; от 24.05.2017 № 286; от 25.05.2017 № 291; от 23.06.2017 № 393; от 14.07.2017 № 428; от 27.07.2017 № 450; от 04.08.2017 № 471 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 04.09.2017 № 537; от 13.10.2017 № 644; от 12.01.2018 № 7; от 31.03.2018 № 151 (порядок введения в действие см. п. 11); от 05.04.2018 № 166; от 27.04.2018 № 224; от 11.05.2018 № 255; от 17.05.2018 № 273; от 21.05.2018 № 283; от 25.06.2018 № 376; от 03.07.2018 № 405; от 16.10.2018 № 646; от 16.10.2018 № 647; от 16.10.2018 № 648; от 19.10.2018 № 649; от 19.10.2018 № 666; от 14.11.2018 № 747; от 16.11.2018 № 766; от 28.11.2018 № 792; от 29.11.2018 № 798; от 05.12.2018 № 805; от 12.12.2018 № 824; от 13.12.2018 № 830; от 24.12.2018 № 859; от 14.02.2019 № 64; от 15.03.2019 № 113; от 19.03.2019 № 121; от 20.03.2019 № 129; от 26.03.2019 № 135; от 26.03.2019 № 142; от 19.04.2019 № 215; 23.04.2019 № 219; от 23.04.2019 № 225; от 25.04.2019 № 226; от 30.05.2019 № 354; от 12.06.2019 № 396 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 13.06.2019 № 404; от 19.06.2019 № 414; от 25.06.2019 № 433; от 25.07.2019 № 533; от 29.07.2019 № 546; от 31.07.2019 № 554; от 27.08.2019 № 631; от 06.09.2019 № 663; от 12.09.2019 № 687; от 10.10.2019 № 748; от 11.10.2019 № 752; от 11.10.2019 № 753; от 14.06.2019 № 851; от 20.12.2019 № 955; от 26.12.2019 № 979 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 31.01.2020 № 27; от 04.02.2020 № 34; от 02.05.2020 № 262; от 27.05.2020 № 326; от 16.06.2020 № 372; от 10.07.2020 № 436; от 07.08.2020 № 505; от 11.09.2020 № 580; от 01.10.2020 № 630; от 20.10.2020 № 681; от 30.10.2020 № 723; от 06.11.2020 № 741; от 07.11.2020 № 743; от 12.11.2020 № 761; от 15.12.2020 № 861; от 30.12.2020 № 940; от 09.02.2021 № 38; от 15.02.2021 № 64; от 23.02.2021 № 85; от 17.03.2021 № 144; от 30.03.2021 № 180; от 09.04.2021 № 227 (порядок введения в действие см. п.8); от 15.04.2021 № 241; от 21.04.2021 № 255; от 28.06.2021 № 439; от 13.09.2021 № 636; от 29.09.2021 № 688; от 01.10.2021 № 701; от 30.11.2021 № 858; от 20.12.2021 № 910; от 30.12.2021 № 971; от 24.01.2022 № 25; от 18.02.2022 № 67 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 29.04.2022 № 275 (порядок введения в действие см. п.5); от 23.05.2022 № 325; от 05.08.2022 № 535; от 05.08.2022 № 540 (порядок введения в действие см. п.5); от 16.08.2022 № 561; от 27.08.2022 № 618; от 08.09.2022 № 670; от 31.10.2022 № 857; от 03.11.2022 № 868 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 21.11.2022 № 930; от 25.11.2022 № 949; от 14.12.2022 № 1003; от 20.12.2022 № 1033; от 21.12.2022 № 1046; от 26.12.2022 № 1061; от 30.12.2022 № 1111; от 30.12.2022 № 1121; от 30.12.2022 № 1132; от 25.01.2023 № 36 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию); от 15.02.2023 № 129; от 22.02.2023 № 148; от 11.04.2023 № 281 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию); от 20.03.2023 № 241; от 02.05.2023 № 345; от 17.08.2023 № 706; от 28.03.2023 № 261; от 28.08.2023 № 726; от 21.09.2023 № 824; от 06.10.2023 № 881; от 02.11.2023 № 970 (вводится в действие с 01.01.2024); от 19.12.2023 № 1147; от 20.12.2023 № 1154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 25.01.2024 № 36; от 05.02.2024 № 64; от 20.02.2024 № 105; от 20.02.2024 № 106; от 20.03.2024 № 211; от 23.04.2024 № 313; от 24.04.2024 № 320; от 12.06.2024 № 459; от 28.06.2024 № 520; от 10.07.2024 № 541.
______________________________________________________________
№ | Уникальный код | Наименование организации
п/п| |
__ |_______________|____________________________________________

1078-10 Алынып тасталды - ҚР 2012.03.06 № 292 Қаулысымен.
1078-11 "Шымкент" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Шымкент қаласы
1079 "Шымкент әуежайы" АҚ
Жетісу облысы
1080. "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" арнайы экономикалық аймағын басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 12 сәуірдегі
N 405 қаулысына
N 2-қосымша
Акцияларының мемлекеттік пакеттері мен қатысу үлестері республикалық меншікте қалатын акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесі
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 17.04.2014 N 372 қаулысымен.
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.05.27 N 660, 1999.07.16 N 988, 2000.07.03 N 997, 2000.07.10 N 1043, 2000.07.10 N 1045, 2000.07.12 N 1060, 2000.07.14 N 1071, 2000.07.26 N 1110, 2000.08.03 N 1179, 2000.08.09 N 1227, 2000.08.18 N 1278, 2000.09.29 N 1470, 2000.10.27 N 1623, 2000.11.02 N 1658, 2000.11.13 N 1701, 2000.11.14 N 1704, 2001.02.28 N 296, 2001.03.02 N 316, 2001.04.02 N 434, 2001.04.06 N 458, 2001.04.06 N 459, 2001.04.06 N 461, 2001.04.07 N 469, 2001.04.07 N 470, 2001.04.19 N 526, 2001.04.26 N 559, 2001.05.04 N 604, 2001.05.10 N 618, 2001.05.11 N 623, 2001.05.25 N 718, 2001.06.12 N 807, 2001.06.13 N 818, 2001.06.15 N 821, 2001.05.18 N 833, 2001.06.20 N 842, 2001.06.28 N 887, 2001.07.10 N 935, 2001.08.03 N 1027, 2001.08.09 N 1043, 2001.08.09 N 1044, 2001.08.23 N 1099, 2001.08.23 N 1101, 2001.08.29 N 1118, 2001.09.08 N 1168, 2001.09.12 N 1184, 2001.09.22 N 1226, 2001.09.22 N 1227, 2001.09.26 N 1253, 2001.10.22 N 1349, 2001.10.24 N 1358, 2001.10.31 N 1383, 2001.11.08 N 1419, 2001.11.15 N 1451, 2001.11.29 N 1542, 2001.12.10 N 1602, 2002.01.09 N 11, 2002.01.15 N 51, 2002.01.10 N 20, 2002.01.11 N 38, 2002.01.15 N 51, 2002.01.23 N 91, 2002.01.26 N 127, 2002.02.25 N 248, 2002.03.15 N 310, 2002.05.23 N 559, 2002.05.31 N 601, 2002.07.09 N 751, 2002.09.27 N 1062, 2002.10.04 N 1089, 2002.11.08 N 1186, 2002.11.14 1204, 2002.11.28 1268, 2002.11.29 1271, 2002.12.10 1294, 2002.12.28 N 1395, 2003.01.17 N 35, 2003.02.28 N 220, 2003.03.12 N 239, 2003.03.13 N 244, 2003.03.20 N 277, 2003.04.16 N 364, 2003.05.12 N 442, 2003.05.30 N 501, 2003.05.30 N 502, 2003.07.23 N 733, 2003.08.01 N 775, 2003.09.08 N 906, 2003.09.12 N 932, 2003.09.23 N 965, 2003.11.14 N 1148, 2003.12.18 N 1267, 2003.12.30 N 1355, 2004.02.16 N 178, 2004.02.27 N 237, 2004.04.22 N 454, 2004.04.27 N 473, 21.05.2004 N 570, 03.08.2004 N 825, 24.08.2004 N 891, 2004.09.30 NN 1002, 1003, 2004.12.07 N 1279, 2004.12.24 N 1377, 2005.01.26 N 64, 2005.01.28 N 73, 2005.02.22 N 161, 2005.03.02 N 196, 2005.03.04 N 207, 2005.03.17 N 242, 2005.04.04 N 301, N 303, 2005.04.08 N 314, 2005.05.19 N 475, 2005.06.01 N 541, 2005.06.02 N 552, 2005.06.03 N 559, 2005.08.12 N 832, 2005.08.13 N 843, 2005.08.19 851, 2005.08.25 N 878, 2005.09.20 N 928, 2005.09.27 N 953, 2005.11.17 N 1132, 2006.01.06 N 25, 2006.02.23 N 117, 2006.04.15 N 286, 2006.04.26 N 329, 2006.05.16 N 405, 2006.06.08 N 530, 2006.06.30 N 616, 2006.08.08 N 746, 2006.08.11 N 758, 2006.08.18 N 782, 2006.08.25 N 811, 2006.09.14 N 868, 2006.09.29 N 946, 2006.10.12 N 982, 2006.11.07 N 1057, 2006.12.23 N 1247 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз), 2006.12.28 N 1299, 2006.12.29 N 1325, 2007.01.15 N 22, 2007.01.29 N 65, 2007.01.26 N 61, 2007.03.19 N 212, 2007.03.20 N 219 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi), 10.05.10 N 375, 2007.05.11 N 376, 2007.05.22 N 409, 2007.07.06 N 577, 2007.07.24 N 624, 2007.08.08 N 680, 2007.09.03 N 762, 2007.09.18. N 818, 2007.10.12 N 937, 2007.10.17 N 961, 2007.10.18 N 964, 2007.11.21 N 1121, 2008.01.17 N 25, 2008.01.22 N 38, 2008.02.06 N 110, 2008.02.28 N 205, 2008.03.11 N 235, 2008.03.14 N 247, 2007.11.21 N 1121, 2008.03.29 N 301, 2008.04.03 N 317, 2008.04.21 N 371, 2008.04.28 N 395, 2008.05.07 N 429, 2008.05.13 N 451, 2008.05.13 N 452, 2008.05.29 N 519, 2008.06.06 N 543, 2008.06.26 N 617, 2008.07.17 N 693, 2008.10.15 N 947, 2008.10.17 N 962, 2008.11.01 N 996, 2008.11.12 N 1048, 2008.11.21 N 1080, 2008.12.02 N 1127, 2008.12.05 N 1139, 2008.12.23 N 1226, 2008.12.31 N 1305, 2009.03.12 N 294, 2009.04.17 N 542, 2009.06.20 N 957, 2009.07.27 N 1148, 2009.08.27 N 1256, 2009.08.28 N 1270, 2009.09.14 N 1369, 2009.10.22 N 1642, 2009.10.30 N 1725, 2009.11.04 N 1753, 2009.12.30 № 2308, 2010.01.22 № 19, 2010.03.01 № 152, 2010.03.10 № 185, 2010.03.31 № 266, 2010.04.01 № 269, 2010.05.07 № 396, 2010.06.03 № 508, 2010.06.07 № 532, 2010.06.28 № 658, 2010.07.13 N 710, 2010.07.16 № 724, 2010.10.21 № 1090, 2010.11.23 N 1238, 2010.11.29 № 1267 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі), 2010.12.14 N 1358, 2011.01.31 N 49, 2011.01.31 N 62, 2011.03.01 N 207, 2011.03.30 N 295, 2011.03.31 N 309, 2011.04.29 N 465, 2011.06.09 N 647, 2011.07.07 № 777, 2011.07.19 № 831, 2011.07.19 № 832, 2011.07.21 № 836, 2011.08.09 № 918, 2011.08.23 N 941, 2011.09.12 N 1041, 2011.09.15 N 1063, 2011.09.20 N 1076, 2011.09.21 N 1084, 2011.10.13 N 1164, 2011.10.28 N 1226, 2011.11.05 N 1299, 2011.12.21 N 1573, 2012.01.19 № 106, 2012.01.19 № 134, 2012.02.17 № 232, 2012.02.20 № 244, 2012.03.11 N 314, 2012.03.14 N 333, 2012.03.20 N 345, 2012.03.30 N 379, 2012.03.31 N 407, 2012.04.25 N 518, 2012.04.26 N 520, 2012.04.27 N 538, 2012.05.03 N 571, 2012.05.16 N 626, 2012.05.21 N 647, 2012.06.31 N 706, 2012.06.30 № 892, 2012.07.26 N 978, 2012.07.30 N 989, 2012.07.30 N 992, 2012.07.30 № 999, 2012.09.05 N 1144, 2012.10.10 № 1286, 2012.10.15 N 1313, 2012.12.04 N 1531, 2012.12.06 N 1557, 2012.12.29 N 1774, 2013.01.15 N 11; 28.01.2013 № 48; 01.02.2013 N 79; 13.02.2013 N 128; 11.04.2013 N 339; 16.04.2013 № 369, 22.05.2013 N 512, 25.05.2013 N 516; 31.07.2013 N 747; 01.08.2013 № 756; 21.08.2013 N 822; 27.08.2013 N 867 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 12.11.2013 N 1208; 30.11.2013 N 1294; 31.12.2013 № 1451; 31.12.2013 № 1512; 05.03.2014 N 197; 26.03.2014 N 267; 17.04.2014 N 372; 16.05.2014 № 501; 10.10.2014 N 1087; 20.10.2014 N 1112, 2014.12.12 № 1313, 19.12.2014 № 1330, 03.03.2015 № 105; 11.03.2015 № 126; 02.04.2015 N 188; 10.04.2015 № 221; 24.04.2015 № 286; 25.04.2015 № 292; 27.04.2015 N 358; 27.04.2015 № 363; 16.07.2015 № 537; 22.08.2015 № 659; 28.08.2015 № 668; 31.10.2015 № 871; 24.11.2015 № 939; 28.12.2015 № 1094; 28.12.2015 № 1192; 29.01.2016 № 39 (01.03.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 01.07.2016 N 389; 01.07.2016 N 391; 25.07.2016 № 433; 25.10.2016 № 616; 07.11.2016 № 675; 09.11.2016 № 681; 09.11.2016 № 684; 06.12.2016 № 770; 20.12.2016 № 826; 26.12.2016 № 851; 10.02.2017 № 45; 14.02.2017 № 65; 15.02.2017 № 70; 24.02.2017 № 90; 01.03.2017 № 100; 03.04.2017 № 160; 04.04.2017 № 167; 20.04.2017 № 214; 05.05.2017 № 248; 13.05.2017 № 258; 19.05.2017 № 276; 24.05.2017 № 286; 25.05.2017 № 291; 23.06.2017 № 393; 14.07.2017 № 428; 27.07.2017 № 450; 04.08.2017 № 471; 04.09.2017 № 537; 13.10.2017 № 644; 12.01.2018 № 7; 31.03.2018 № 151 (қолданысқа енгізілу тәртібін 11-т. қараңыз); 05.04.2018 № 166 ; 27.04.2018 № 224;11.05.2018 № 255; 17.05.2018 № 273; 21.05.2018 № 283; 25.06.2018 № 376;03.07.2018 № 405; 16.10.2018 № 646; 16.10.2018 № 647; 16.10.2018 № 648; 19.10.2018 № 649; 19.10.2018 № 666; 14.11.2018 № 747; 16.11.2018 № 766; 28.11.2018 № 792; 29.11.2018 № 798; 05.12.2018 № 805; 12.12.2018 № 824; 13.12.2018 № 830; 24.12.2018 № 859; 14.02.2019 № 64; 15.03.2019 № 113; 19. 03. 2019 № 121; 20.03.2019 № 129; 26.03.2019 № 135; 26.03.2019 № 142; 19.04.2019 № 215; 23.04.2019 № 219; 23.04.2019 № 225; 25.04.2019 № 226; 30.05.2019 № 354; 12.06.2019 № 396 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 13.06.2019 № 404; 19.06.2019 № 414; 25.06.2019 № 433; 25.07.2019 № 533; 29.07.2019 № 546; 31.07.2019 № 554; 27.08.2019 № 631; 06.09.2019 № 663; 12.09.2019 № 687 ; 10.10.2019 № 748;11.10.2019 № 752; 11.10.2019 № 753; 14.11.2019 № 851; 20.12.2019 № 955; 26.12.2019 № 979 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 31.01.2020 № 27; 04.02.2020 № 34; 02.05.2020 № 262; 27.05.2020 № 326; 16.06.2020 № 372; 10.07.2020 № 436; 07.08.2020 № 505; 11.09.2020 № 580; 01.10.2020 № 630; 20.10.2020 № 681; 30.10.2020 № 723; 06.11.2020 № 741; 07.11.2020 № 743; 12.11.2020 № 761; 15.12.2020 № 861; 30.12.2020 № 940; 09.02.2021 № 38; 15.02.2021 № 64; 23.02.2021 № 85; 17.03.2021 № 144; 30.03.2021 № 180; 09.04.2021 № 227 (қолданысқа енгiзiлу тәртібін 8-т. қараңыз); 15.04.2021 № 241; 21.04.2021 № 255; 28.06.2021 № 439; 13.09.2021 № 636; 29.09.2021 № 688; 01.10.2021 № 701; 30.11.2021 № 858; 20.12.2021 № 910; 30.12.2021 № 971; 18.01.2022 № 20; 24.01.2022 № 25; 18.02.2022 № 67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 29.04.2022 № 275 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-т. қараңыз); 23.05.2022 № 325; 05.08.2022 № 535; 05.08.2022 № 540 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-т. қараңыз); 16.08.2022 № 561; 27.08.2022 № 618; 08.09.2022 № 670; 31.10.2022 № 857; 03.11.2022 № 868 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 21.11.2022 № 930; 25.11.2022 № 949; 14.12.2022 № 1003; 20.12.2022 № 1033; 21.12.2022 № 1046; 26.12.2022 № 1061; 30.12.2022 № 1111; 30.12.2022 № 1121; 30.12.2022 № 1132; 25.01.2023 № 36; 15.02.2023 № 129; 22.02.2023 № 148; 20.03.2023 № 241; 28.03.2023 № 261; 11.04.2023 № 281; 02.05.2023 № 345; 17.08.2023 № 706; 28.08.2023 № 726; 21.09.2023 № 824; 06.10.2023 № 881; 02.11.2023 № 970 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi); 15.12.2023 № 1130; 19.12.2023 № 1147; 20.12.2023 № 1154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 25.01.2024 № 36; 05.02.2024 № 64; 20.02.2024 № 105; 20.02.2024 № 106; 20.03.2024 № 211; 23.04.2024 № 313; 24.04.2024 № 320; 12.06.2024 № 459; 28.06.2024 № 520; 10.07.2024 № 541; 16.07.2024 № 567 қаулыларымен.
_________________________________________________________________
N | Бірегей коды | Ұйымның атауы
р/с| |
___|________________|_____________________________________________

1 | 2 | 3
___|_______________|_________________________________________
Акмолинская область
1-3 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
4. (исключена - N 277 от 20.03.2003 г.)
5. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
6 АКМ-001105 АО "Племенное хозяйство "Астана-Құс"
7-11 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
12. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
13. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
13-1 (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
13-2 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
13-4 (исключена - от 17.04.2009 N 542 )
13-6 (исключена - от 27.08.2009 N 1256 )
13-7. ОАО "Технопарк научно-производственного объединения "Прогресс"
13-8. (Исключена - от 25 августа 2006 года N 811 )
13-9 АО "Лечебно-оздоровительный комплекс "Ок-Жетпес"
13-10 (исключена - от 28 февраля 2008 года N 205 )
13-11. ТОО "Бурабай даму".
13-12 ТОО "Кокшетауская железнодорожная больница".
13-13. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
13-14. Некоммерческое акционерное общество "Кокшетауский университет имени Ш. Уалиханова".
г. Астана
Сноска. Заголовок - в редакции постановления Правительства РК от 25.11.2022 № 949.
14. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
15. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
16. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
17. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
19. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
20. (исключена - от 28 февраля 2008 года N 205 )
21. (исключена - от 05.12.2008 N 1139 )
21-2 АЛА-005048 ТОО "Хозяйственное управление Министерства
образования и науки Республики Казахстан"
21-1 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
21-2 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
21-3 (исключена - от 28 февраля 2008 года N 205)
21-3 ОАО "Институт повышения квалификации
судей и работников юстиции"
21-4 (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
21-5 (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
21-9 (исключена - постановлением Правительства РК от 21.11.2008 N 1080 )
21-10 СТЛ-000313 ТОО "Дирекция по осуществлению технического
надзора строящихся объектов Управления делами
Президента Республики Казахстан"
21-11. ТОО "Центр специального обеспечения"
21-12 СТЛ-000338 АО "Би-Логистикс"
21-13 (исключена - N 829 от 3.08.2004 г.)
21-14 СТЛ-000390 АО "Отель "Алатау"

1 | 2 | 3
___|________________|_____________________________________________
Ақмола облысы
1-3. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29 N 1271 қаулысымен.
4. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.03.20 N 277 қаулысымен.
5. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22 N 454 қаулысымен.
6. АКМ-001105 "Астана-Құс" асыл тұқымды құс шаруашылығы" АҚ
7-11. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29 N 1271 қаулысымен.
12. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29 N 1325 қаулысымен.
13. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29 N 1271 қаулысымен.
13-1. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22 N 454 қаулысымен.
13-2. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.10.20 N 1062 қаулысымен.
13-4. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.04.17 N 542 Қаулысымен.
13-6. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.08.27 N 1256 Қаулысымен.
13-7. "Прогресс" ғылыми-өндірістік бірлестігінің
техника паркі ААҚ
13-8. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.08.25 N 811 қаулысымен.
13-9 "Оқжетпес" емдеу-сауықтыру кешені" АҚ
13-10 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.02.28 N 205 Қаулысымен.
13-11. "Бурабай даму" ЖШС
13-12. "Көкшетау теміржол ауруханасы" ЖШС
13-13. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
13-14. "Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Астана қаласы
14. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
15. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
16. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
17. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29 N 1271 қаулысымен.
19. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29 N 1325 қаулысымен.
20. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.02.28. N 205 Қаулысымен.
21. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.12.05 N 1139 Қаулысымен.
21-1 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
21-2 АЛА-005048 "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлiгiнiң шаруашылық басқармасы" ЖШ
21-2 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
21-3 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.02.28. N 205 Қаулысымен.
21-3 "Судьялар мен әділет қызметкерлерінің
бiлiктiлiгiн арттыру институты" ААҚ
21-4 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
21-5 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
21-9 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.11.21. N 1080 қаулысымен.
21-10 СТЛ-000313 "Қазақстан Республикасының Президентi Ic басқармасының салынып жатқан объектiлерiн техникалық қадағалауды жүзеге асыру жөнiндегi дирекция" ЖШС
21-11. "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" ЖШС
21-12 СТЛ-000338 "Би-Логистикс" АҚ
21-13 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.08.03. N 829 қаулысымен.

21-14 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
21-15 Исключена постановлением Правительства РК от 16.11.2018 № 766
21-15 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
21-17 - 21-18 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
21-19 ТОО "Республиканский центр "Казимпэкс"
21-20 АЛА-002653 АО "Казахский гуманитарно-юридический университет"
21-23 СТЛ-000075 АО "Ақпарат"
21-24 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
21-25 СТЛ-000097 АО "Казагрэкс"
21-26 АЛА-002609 АО "Национальный центр "Құрылысконсалтинг"
21-27 (исключена - от 12 октября 2006 года N 982 )
21-28 (исключена - от 21.11.2008 N 1080 )
21-28 (исключена - от 12 октября 2007 г. N 937 )
21-29 (исключена - от 21.11.2008 N 1080 )
21-30 Исключена постановлением Правительства РК от 28.12.2006 № 1299
21-32 Исключена постановлением Правительства РК от 30.06.2012 № 892
21-33 (исключена - от 28 февраля 2008 года N 205 )
21-34 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
21-35 (исключена - от 22.01.2010 № 19)
21-36 СТЛ-000104 ТОО "Корпорация развития столицы"
21-37 исключена постановлением Правительства РК от 19.05.2017 № 276.
21-38 исключен постановлением Правительства РК от 20.03.2023 № 241.
21-39 (исключена - от 18 октября 2007 г. N 964 )
21-40 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
21-41 Исключена постановлением Правительства РК от 13.12.2018 № 830
21-42 СТЛ-000356 ТОО "Казахстанско-Китайское СП "Синьту"
21-44 (исключена - от 28 февраля 2008 года N 205 )
21-45 Исключена постановлением Правительства РК от 11.04.2013 № 339
21-46 (исключена - от 28 февраля 2008 года N 205 )
21-47 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
21-50 (исключена - от 23 июля 2003 года N 733 )
21-51 (исключена - от 19 июля 2005 года N 742 )
21-52 АО "Республиканский центр космической связи"
21-54 АО "Куйгенжар"
21-54 АО "Государственный фонд социального страхования"
21-55 АО "Санаторий Арка"
21-56 (исключена - от 16.07.2010 № 724)
21-59 АО "Компания по страхованию жизни
"Государственная аннуитетная компания"
21-60 ТОО "Казстройсистема"
21-61 АО "Совместное Казахстанско-Российское
предприятие "Байтерек"
21-62 АО "Центр международных программ"
21-63 АЛА-002293 АО "Информационно-учетный центр"

21-14 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
21-14 СТЛ-000390 "Алатау" қонақ үйi" АҚ
21-15 Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 16.11.2018 № 766 қаулысымен.
21-15 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
21-17 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
21-18 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
21-19 "Қазимпэкс" республикалық орталығы" ЖШС
21-20 АЛА-002653 "Қазақ гуманитарлық заң университетi" АҚ
21-23 СТЛ-000075 "Ақпарат" АҚ
21-24 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
21-25 СТЛ-000097 "Қазагрэкс" АҚ
21-26 АЛА-002609 "Құрылысконсалтинг" ұлттық орталығы" АҚ
21-27 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.10.12 N 982 қаулысымен.
21-28 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.11.21 N 1080 қаулысымен.
21-28 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.12 N 937 қаулысымен.
21-29 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.11.21 N 1080 қаулысымен.
21-30 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.28 N 1299 қаулысымен.
21-32 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.06.30 № 892 Қаулысымен.
21-33 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.02.28 N 205 Қаулысымен.
21-34 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29 N 1325 қаулысымен.
21-35 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.01.22 № 19 Қаулысымен.
21-36 СТЛ-000104 "Астананы дамыту корпорациясы" ЖШС
21-37 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 19.05.2017 № 276 қаулысымен.
21-38 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 20.03.2023 № 241 қаулысымен.
21-39 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.18. N 964 қаулысымен.
21-40 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
21-41 Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 13.12.2018 № 830 қаулысымен.
21-42 СТЛ-000356 "Қазақстан-Қытай "Синьту" БК" ЖШС
21-44 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.02.28. N 205 Қаулысымен.
21-45 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.04.2013 N 339 қаулысымен.
21-46 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.02.28. N 205 Қаулысымен.
21-47 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
21-50 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.07.23. N 733 қаулысымен.
21-51 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.07.19. N 742 қаулысымен.
21-52 "Республикалық ғарыштық байланыс орталығы" АҚ
21-54 "Күйгенжар" АҚ
21-54 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қоры" АҚ
21-55 "Арқа санаторийі" АҚ
21-56 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.07.16 № 724 Қаулысымен.
21-59 "Мемлекеттік аннуитеттiк компания" өмiрдi сақтандыру
компаниясы" АҚ
21-60. "Қазқұрылысжүйесі" ЖШС
21-61 "Бәйтерек" бiрлескен Қазақстан-Ресей кәсіпорны" АҚ
21-62 "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ
21-63 АЛА-002293 "Ақпараттық-есептеу орталығы" АҚ

21-64 АО "Финансовый центр"
21-65 (исключена - постановлением Правительства РК от 21.11.2008 N 1080)
21-66 АО "Қазақ әуендері"
21-67 ТОО "Медиа-центр органов внутренних дел Республики Казахстан"
21-68 Исключена постановлением Правительства РК от 30.03.2021 № 180.
21-69 ТОО "Производственно-эксплуатационное предприятие"
21-70. (исключена - постановлением Правительства РК от 17.10.2008 N 962 ).
21-72. АО "Казспортинвест"
21-73. Исключена постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 292
21-74. Исключена постановлением Правительства РК от 17.04.2014 № 372
21-75. ТОО "Дирекция строящихся объектов
здравоохранения в городе Астане
21-76. АО "Центр развития торговой политики "QazTrade"
21-78. (исключена - от 18 октября 2007 г. N 964 )
21-79. Исключена постановлением Правительства РК от 12.03.2009 № 294 (порядок введения в действие см. п. 2)
21-81. Исключена постановлением Правительства РК от 21.11.2008 № 1080
21-81 АЛА-002339 АО "Агентство "Хабар"
21-82 АЛА-003812 АО "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан"
21-83 Исключен постановлением Правительства РК от 28.06.2021 № 439.
21-84 Исключена постановлением Правительства РК от 28.02.2008 № 205
21-85. Исключена постановлением Правительства РК от 17.10.2008 № 962
21-90. Исключена постановлением Правительства РК от 21.11.2008 № 1080
21-92. Исключена постановлением Правительства РК от 22.08.2015 № 659.
21-93. АО "Казахский агротехнический университет имени Сакена Сейфуллина
21-94. Исключена постановлением Правительства РК от 27.08.2013 № 867 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
21-95. Исключена постановлением Правительства РК от 24.02.2017 № 90.
21-96. Исключена постановлением Правительства РК от 14.12.2010 № 1358
21-97. АО "Институт внешнеполитических исследований"
21-99. Исключена постановлением Правительства РК от 04.08.2017 № 471 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
21-100. Исключена постановлением Правительства РК от 01.03.2010 № 152
21-101. Исключена постановлением Правительства РК от 09.06.2011 № 647
21-102. АО "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары"
21-102. Исключена постановлением Правительства РК от 30.12.2020 № 940
21-104. Исключена постановлением Правительства РК от 22.10.2009 № 1642
21-105. АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
21-106. АО "Национальный информационный холдинг "Арна Медиа";
21-107. Исключена постановлением Правительства РК от 19.12.2014 № 1330.

21-64 "Қаржы орталығы" АҚ
21-65 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.11.21. N 1080 қаулысымен.
21-66 "Қазақ әуендері" АҚ
21-67 "Қазақстан Республикасы Ішкі істер органдарының медиа орталығы" ЖШС
21-68 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.03.2021 № 180 қаулысымен.
21-69 "Өндiрiстiк-пайдалану кәсiпорны" ЖШС
21-70 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.10.17 N 962 Қаулысымен.
21-71 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.10.17 N 962 Қаулысымен.
21-72 "Қазспортинвест" АҚ
21-73 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 292 қаулысымен.
21-74 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 17.04.2014 N 372 қаулысымен.
21-75 "Астана қаласында салынып жатқан денсаулық сақтау объектiлерiнiң дирекциясы" ЖШС
21-76. "QazTrade" cауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
21-78 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.18. N 964 қаулысымен.
21-79 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.03.12. N 294 қаулысымен.
21-80 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.18. N 964 қаулысымен.
21-81 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.11.21. N 1080 қаулысымен.
21-81 АЛА-002339 "Хабар" агенттiгi" АҚ
21-82 АЛА-003812 "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" АҚ
21-83 Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 28.06.2021 № 439 қаулысымен.
21-84 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.02.28. N 205 Қаулысымен.
21-85 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.10.17 N 962 Қаулысымен)
21-87 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.21 N 371 Қаулысымен.
21-90. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.11.21. N 1080 қаулысымен.
21-92. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 22.08.2015 № 659 қаулысымен.
21-93. "Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті" АҚ
21-94. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 27.08.2013 N 867 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
21-95. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 24.02.2017 № 90 қаулысымен.
21-96. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.12.14 N 1358 Қаулысымен.
21-97. "Сыртқы саяси зерттеулер институты" АҚ
21-99. алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.08.2017 № 471 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
21-100. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.03.01 № 152 Қаулысымен.
21-101. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.06.09 N 647 Қаулысымен.
21-102. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.12.2020 № 940 қаулысымен.
21-102. "Инженер-техникалық орталығы" АҚ
21-104. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.10.22 N 1642 Қаулысымен
21-105. "Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" АҚ
21-106. "Арна Медиа" ұлттық ақпараттық холдингі" АҚ;
21-107. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 19.12.2014 № 1330 қаулысымен.

21-108. Исключена постановлением Правительства РК от 05.08.2022 № 540.
21-109. АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
21-110. Исключена постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 188.
21-111. АО "Центр развития и защиты конкурентной политики"
21-112. АО "Авиационная администрация Казахстана"
21-114. исключен постановлением Правительства РК от 02.11.2023 № 970 (вводится в действие с 01.01.2024).
21-115. Исключена постановлением Правительства РК от 09.06.2011 № 647
21-116. Исключена постановлением Правительства РК от 13.05.2017 № 258.
21-116. Исключена постановлением Правительства РК от 30.12.2022 № 1111.
(Прим. РЦПИ. См. постановление Правительства РК от 30.10.2009 № 1725)
21-117. АО "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry"
21-118. АО "Национальный научный медицинский центр"
21-119. НАО "Медицинский университет Астана"
21-121. Исключена постановлением Правительства РК от 24.11.2015 № 939.
21-122. АО "КазМедТех"
21-124. Исключена постановлением Правительства РК от 01.08.2013 № 756
21-127. Исключена постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 188.
21-128. Исключена постановлением Правительства РК от 06.12.2012 № 1557
21-129. НАО "Talap"
21-130. Исключена постановлением Правительства РК от 07.11.2016 № 675
21-131. Исключена постановлением Правительства РК от 28.01.2013 № 48
21-132. Исключена постановлением Правительства РК от 24.12.2018 № 859
21-133. Исключена постановлением Правительства РК от 25.05.2017 № 291.
21-134. Исключена постановлением Правительства РК от 24.05.2017 № 286.
21-135. Акционерное общество "Национальный центр исследований и оценки образования "Талдау" имени Ахмет Байтұрсынұлы".
21-136. АО "Центр развития трудовых ресурсов
21-138. Акционерное общество "Республиканская Телерадиокорпорация "Казахстан"
21-139. Исключена постановлением Правительства РК от 07.11.2020 № 743.
21-140. Исключена постановлением Правительства РК от 07.11.2020 № 743.
21-141. Исключена постановлением Правительства РК от 31.07.2019 № 554
21-142. Акционерное общество "Агентство "Хабар"
21-143 ТОО "Дирекция административного здания Верховного Суда Республики Казахстан"
21-145. Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2014 № 1313.
21-146. АО "Центр медицинских технологий и информационных систем"
21-147. Товарищество с ограниченной ответственностью "Управляющая компания "Қазмедиа орталығы"
21-148. Исключена постановлением Правительства РК от 16.08.2022 № 561.
21-149. Исключена постановлением Правительства РК от 05.03.2014 № 197
21-150. Исключена постановлением Правительства РК от 19.12.2014 № 1330

21-108. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 05.08.2022 № 540 қаулысымен.
21-109. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ
21-110. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 N 188 қаулысымен.
21-111. "Бәсекелестік саясатты дамыту және қорғау орталығы" АҚ
21-112. "Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ
21-114. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 02.11.2023 № 970 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
21-115. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.06.09 N 647 Қаулысымен.
21-116. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 13.05.2017 № 258 қаулысымен.
Қолданушылар назарына!
ҚР Үкіметінің 2009.10.30 N 1725 Қаулысын қараңыз.
21-116. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.12.2022 № 1111 қаулысымен.
21-117. "QazIndustry" қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" АҚ
21-118. "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" АҚ
21-119. "Астана медицина университеті" КеАҚ
21-121. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 24.11.2015 № 939 қаулысымен.
21-122. "ҚазМедТех" АҚ
21-124. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 01.08.2013 № 756 қаулысымен.
21-127. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 N 188 қаулысымен.
21-128. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.12.06 N 1557 Қаулысымен.
21-129. "Talap" КеАҚ.
21-130. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.11.2016 № 675 қаулысымен.
21-131. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 28.01.2013 № 48 Қаулысымен.
21-132. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 24.12.2018 № 859 қаулысымен.
21-133. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.05.2017 № 291 қаулысымен.
21-134. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 24.05.2017 № 286 қаулысымен.
21-135. "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы "Талдау" ұлттық зерттеулер және білімді бағалау орталығы" АҚ
21-136. "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
21-138. "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамы
21-139. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.11.2020 № 743 қаулысымен.
21-140. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.11.2020 № 743 қаулысымен.
21-141. алып тасталды – ҚР Үкіметінің 31.07.2019 № 554 қаулысымен.
21-142. "Хабар" агенттігі" акционерлік қоғамы
21-143 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты әкімшілік ғимаратының дирекциясы ЖШС
21-145. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2014.12.12 № 1313 қаулысымен.
21-146. "Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" АҚ
21-147. "Қазмедиа орталығы" басқарушы компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
21-148. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 16.08.2022 № 561 қаулысымен.
21-149. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 05.03.2014 N 197 қаулысымен.
21-150. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 19.12.2014 № 1330 қаулысымен.

21-151. Исключена постановлением Правительства РК от 14.02.2017 № 65
21-152. Исключена постановлением Правительства РК от 30.05.2019 № 354
21-153. Исключена постановлением Правительства РК от 15.04.2021 № 241
21-154. Акционерное общество "Фонд науки"
21-155. АО "Республиканский научно-методический центр развития технического и профессионального образования и присвоения квалификации"
21-156. АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
21-157. АО "Национальная компания "QazExpoCongress"
21-158. Некоммерческое акционерное общество "Государственный театр оперы и балета "Астана Опера"
21-158. АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек"
21-159. Акционерное общество "Национальная геологическая служба"
21-160. ТОО "СК-Фармация"
21-161. Исключена постановлением Правительства РК от 06.11.2020 № 741
21-162. АО "Институт развития электроэнергетики и энергосбережения (Казахэнергоэкспертиза)"
21-163. ТОО "Театр "Астана Балет"
21-164. Исключена постановлением Правительства РК от 05.05.2017 № 248.
21-165. АО "Астана-Финанс"
21-166. НАО "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
21-167. Исключена постановлением Правительства РК от 09.04.2021 № 227 (порядок введения в действие см. п.8).
21-168. Исключена постановлением Правительства РК от 27.08.2019 № 631.
21-169. ТОО "Ғалам"
21-170. НАО "Национальный аграрный научно-образовательный центр"
21-171. НАО "Казахский национальный аграрный университет"
21-172. НАО "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана"
21-173. НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
21-174. НАО "Центр поддержки гражданских инициатив".
21-176. НАО "Фонд социального медицинского страхования"
21-177. Исключена постановлением Правительства РК от 03.04.2017 № 160.
21-178. Акционерное общество "Qazcontent"
21-179. Акционерное общество "Национальная компания "KAZAKH INVEST".
21-180. Акционерное общество "Международный аэропорт Нурсултан Назарбаев".
21-181. Акционерное общество "Центр электронных финансов".
21-182. Акционерное общество "Национальная компания "Kazakh Tourism"
21-183. Исключена постановлением Правительства РК от 23.04.2019 № 225.
21-184. НАО "Фонд Отандастар"
21-185. Некоммерческое акционерное общество "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
21-186. Некоммерческое акционерное общество "Международный центр зеленых технологий и инвестиционных проектов"
21-186. Исключена постановлением Правительства РК от 25.06.2018 № 376.
21-187. Исключена постановлением Правительства РК от 29.09.2021 № 688.

21-151. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 14.02.2017 № 65 қаулысымен.
21-152. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 30.05.2019 № 354 қаулысымен.
21-153. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.04.2021 № 241 қаулысымен.
21-154. "Ғылым қоры" акционерлік қоғамы
21-155. "Республикалық техникалық және кәсіптік білім беруді дамытудың және біліктілікті берудің ғылыми-әдістемелік орталығы" АҚ
21-156. "ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
21-157. "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" АҚ
21-158. "Астана Опера" Мемлекеттік опера және балет театры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
21-158. "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ
21-159. "Ұлттық геологиялық қызмет" акционерлік қоғамы
21-160. "СК-Фармация" ЖШС
21-161. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 06.11.2020 № 741 қаулыcымен.
21-162. "Электр энергетикасын дамыту және энергия үнемдеу институты (Қазақэнергиясараптама)" АҚ
21-163. "Астана Балет" театры" ЖШС
21-164. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 05.05.2017 № 248 қаулыcымен.
21-165. "Астана-Финанс" АҚ
21-167. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 09.04.2021 № 227 (қолданысқа енгiзiлу тәртібін 8-т. қараңыз) қаулысымен.
21-168. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 27.08.2019 № 631 қаулысымен.
21-169. "Ғалам" ЖШС
21-170. "Ұлттық аграрлық ғылыми-білім беру орталығы" КЕАҚ
21-171. "Қазақ ұлттық аграрлық университеті" КЕАҚ
21-172. "Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" КЕАҚ
21-173. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕАҚ
21-174 "Азаматтық бастамаларды қолдау орталығы" КЕАҚ
21-176. "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" КЕАҚ
21-177. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.04.2017 № 160 қаулысымен.
21-178. "Qazcontent" акционерлік қоғамы
21-179. "KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
21-180. "Нұрcұлтан Назарбаев халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы.
21-181. "Электрондық қаржы орталығы" акционерлік қоғамы.
21-182. ""Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
21-183. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 23.04.2019 № 225 қаулысымен.
21-184. "Отандастар қоры" КеАҚ
21-185. "Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
21-186. "Халықаралық жасыл технологиялар және инвестициялық жобалар орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
21-186. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 25.06.2018 № 376 қаулысымен.
21-187. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.09.2021 № 688 қаулысымен.

21-187. Акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)"
21-188. Исключен постановлением Правительства РК от 30.12.2021 № 971.
21-189. Исключен постановлением Правительства РК от 08.09.2022 № 670.
21-189. Исключена постановлением Правительства РК от 11.09.2020 № 580.
21-190. Некоммерческое акционерное общество "Государственный центр поддержки национального кино"
21-190. НАО "Международный университет туризма и гостеприимства"
21-191. Некоммерческое акционерное общество "Казахстанский институт общественного развития"
21-192. Некоммерческое акционерное общество "Центр Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога".
21-193. Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева".
21-194. Исключена постановлением Правительства РК от 21.04.2021 № 255.
21-195. ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований".
21-195. Акционерное общество "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация".
21-196. Акционерное общество "Государственная техническая служба".
21-197. Частная компания "Direct Investment Fund "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF)" Ltd.
21-198. Исключен постановлением Правительства РК от 08.09.2022 № 670.
21-199. Некоммерческое акционерное общество "Turar Healthcare"
21-200. Некоммерческое акционерное общество "Казахстанское агентство международного развития "KazAID"
21-201. Акционерное общество "Казахстанский оператор рынка электрической энергии и мощности"
21-201. Акционерное общество "Казавиаспас"
21-202. ТОО "Институт Евразийской интеграции
21-203. Товарищество с ограниченной ответственностью "Расчетно-финансовый центр по поддержке возобновляемых источников энергии".
21-203. Акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm".
21-204. "Акционерное общество "Жасыл даму".
21-204. Некоммерческое акционерное общество "Национальный центр детской реабилитации
21-205. Акционерное общество "Национальные информационные технологии"
21-206. Акционерное общество "Национальное агентство по развитию инноваций "QazInnovations".
21-207. Товарищество с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе".
21-207. Акционерное общество "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт".
21-208. АО "Академия финансового мониторинга "AML ACADEMY".
21-209. Товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный онкологический центр".
21-210. Акционерное общество "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства".

21-187. "Қазақстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы".
21-188. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.12.2021 № 971 қаулысымен.
21-189. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.09.2022 № 670 қаулысымен.
21-189. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.09.2020 № 580 қаулысымен.
21-190. "Ұлттық киноны қолдау мемлекеттік орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
21-190. "Халықаралық туризм және меймандостық университеті" КеАҚ.
21-191. "Қазақстандық қоғамдық даму институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
21-192. "Конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі Н. Назарбаев орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
21-193. "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
21-194. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 21.04.2021 № 255 қаулысымен.
21-195. "Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС".
21-195. "Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы".
21-196. "Мемлекеттік техникалық қызмет" акционерлік қоғамы
21-197. "Direct Investment Fund "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF)" Ltd. жеке компаниясы
21-198. "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd. жеке компаниясы
21-199. "Turar Healthcare" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
21-200. "KazAID" қазақстандық халықаралық даму агенттігі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
21-201. "Электр энергиясы мен қуаты рыногының қазақстандық операторы" акционерлік қоғамы
21-201. "Қазавиақұтқару" акционерлік қоғамы
21-202. "Еуразиялық интеграция институты" ЖШС
21-203. "Жаңартылатын энергия көздерін қолдау жөніндегі қаржы-есеп айырысу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
21-203. "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы
21-204. "Жасыл даму" акционерлік қоғамы
21-204. "Ұлттық балаларды оңалту орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
21-205. "Ұлттық ақпараттық технологиялар" акционерлік қоғамы
21-206. "QazInnovations" инновацияларды дамыту жөніндегі ұлттық агенттігі" акционерлік қоғамы
21-207. "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
21-207. "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы.
21-208. "AML ACADEMY" Қаржылық мониторинг академиясы" АҚ.
21-209. "Ұлттық ғылыми онкология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
21-210. "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" акционерлік қоғамы.

21-211. Товарищество с ограниченной ответственностью "Компания по управлению возвращенными активами".
21-212. Акционерное общество "Фонд развития оборонно-промышленного комплекса".
21-213. Товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-исследовательский центр "Молодежь".
21-214. Некоммерческое акционерное общество "Национальная гидрогеологическая служба "Казгидрогеология".
21-215. Частная компания "Climate Action Company Limited".
21-216. Некоммерческое акционерное общество "Информационно-аналитический центр водных ресурсов.
Алматинская область
22. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
23. (исключена - N 1623 от 27 октября 2000 г.)
24. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
25. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
25-1 Исключена постановлением Правительства РК от 10.04.2015 № 221.
26-35 (исключены - N 454 от 22.04.2004 г.)
36. (исключена - от 12 сентября 2003 года N 932 )
37. (исключена - N 1623 от 27 октября 2000 г.)
38. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
38-2 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
38-3 (исключена - от 10.03.2010 № 185)
38-4. (исключена - от 17.10.2008 N 962)
38-4. (исключена - от 04.11.2009 № 1753)
38-5. (исключена - от 31.03.2010 № 266)
38-6. Исключена постановлением Правительства РК от 19.03.2019 № 121
38-7. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
38-8. Некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет имени Ильяса Жансугурова".
38-9 Исключена постановлением Правительства РК от 02.05.2023 № 345.
г. Алматы
39-43 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
44. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
45-47 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
48. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
49. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
50. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
51. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
52. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
53. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
54. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
55. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
56. Исключена постановлением Правительства РК от 30.12.2022 № 1111.
57. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
58. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
59-60 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)

21-211. "Қайтарылған активтерді басқару компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
21-212. "Қорғаныстық-өнеркәсіптік кешенді дамыту қоры" акционерлік қоғамы.
21-213. "Жастар" ғылыми-зерттеу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
21-214. "Қазгидрогеология" ұлттық гидрогеологиялық қызметі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
21-215. "Climate Action Company Limited" жеке компаниясы.
21-216. "Су ресурстары ақпараттық-талдау орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Алматы облысы
22. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22 N 454 қаулысымен.
23. Алып тасталды
24. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22 N 454 қаулысымен.
25. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29 N 1325 қаулысымен.
25-1. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 10.04.2015 № 221 қаулысымен.
26-35. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22 N 454 қаулысымен.
36. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.12 N 932 қаулысымен.
37. Алып тасталды
38. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22 N 454 қаулысымен.
38-2. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.10.20 N 1062 қаулысымен.
38-3. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.03.10 № 185 Қаулысымен.
38-4. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.10.17 N 962 Қаулысымен.
38-4. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.04 N 1753 Қаулысымен.
38-5. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.03.31 № 266 Қаулыcымен.
38-6. Алып тасталсын – ҚР Үкіметінің 19.03.2019 № 121 қаулысымен.
38-7. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен
38-8. "Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
38-9. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 02.05.2023 № 345 қаулысымен.
Алматы қаласы
39-43. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
44. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
45-47. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
48. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
49. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
50. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
51. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
52. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
53. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
54. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
55. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
56. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.12.2022 № 1111 қаулысымен.
57. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
58 . Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
59. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
60. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.

61. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
62-64 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
65. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
66. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
67. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
68. АЛА-001308 ТОО "Казнипицветмет"
69. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
70 (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
71-72 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
73. Исключена постановлением Правительства РК от 10.07.2000 № 1045
74. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
75-77 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
78. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
79. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
80. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
81-82 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
83. (исключена - N 244 от 13.03.2003 г.)
84. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
85 АЛА-002681 ТОО "Медиа-корпорация "Заң"
86. (исключена - от 12 октября 2006 года N 982 )
87. (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
88. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
89. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
91. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
92. (исключена - от 18 октября 2007 г. N 964 )
93. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
94. АЛА-003256 АО "Центр по работе с финансовыми
задолженностями"
95. (исключена - N 248 от 25.02.2002 г.)
96. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
97. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
98. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
99. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
100. (исключена - от 12 октября 2006 года N 982 )
101. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
102. АЛА-005033 АО "Единый накопительный пенсионный фонд"
103. АЛА-005035 ЗАО "Эйр Казахстан"
104. (исключена - от 12 октября 2006 года N 982 )
105. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
106-107 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
108. (исключена - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 ).
109. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
110. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
111. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
112-113 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
114. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
115. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
116. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
117. (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
118. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
119. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)

61. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
62-64. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
65. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
66. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
67. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
68. АЛА-001308 "Қазғжитүстiмет" ЖШС
69. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
70 Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
71-72. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
73. Алып тасталды
74. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
75-77. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
78. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
79. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
80. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
81-82. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
83. Алып тасталды - 2003.03.13. N 244 қаулысымен.
84. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
85 АЛА-002681 "Заң" медиа-корпорациясы" ЖШС
86. Алып тасталды - 2006.10.12. N 982 қаулысымен.
87. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
88. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
89. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
90. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
91. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
92. Алынып тасталды - 2007.10.18. N 964 қаулысымен.
93. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
94. АЛА-003256 "Қаржылық берешектермен жұмыс жөнiндегi
орталық" АҚ
95. Алып тасталды
96. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
97. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
98. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
99. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
100. Алып тасталды - 2006.10.12. N 982 қаулысымен.
101. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
102. АЛА-005033 "Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры" АҚ
103. АЛА-005035 "Эйр Қазақстан" ЖАҚ
104. Алып тасталды - 2006.10.12. N 982 қаулысымен.
105. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
106-107. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
108. Алып тасталды - 2008.11.12. N 1048 қаулысымен.
109. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
110. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
111. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
112-113. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
114. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
115. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
116. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
117. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
118. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
119. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.

120. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
121. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
122-123. (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
123-1. (исключена - N 928 от 20.09.2005 г.)
123-2. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
123-3. (исключена постановлением Правительства РК от 20.12.2023 № 1154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.)
123-4. исключена постановлением Правительства РК от 20.09.2011 № 1076
123-5 (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
123-6. (исключена - постановлением Правительства РК от 21.11.2008 N 1080 )
123-7. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
123-10 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-11 ОАО "Казбаспасоз"
123-12 (исключена - N 1279 от 4.10.2001 г.)
123-13 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-14 СТЛ-000197 ТОО "Институт экспериментальной биологии
им. Ф.М.Мухамедгалиева"
123-15 - 123-18 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
123-19 (исключена постановлением Правительства РК от 22.10.2009 № 1642)
123-20 (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.) РК от 9 января 2002 года N 11 )
123-22 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-23 (исключена - от 12 октября 2006 года N 982 )
123-24 - 123-25 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
123-26 (исключена - от 18 октября 2007 г. N 964 )
123-27 (исключена - от 16 мая 2006 года N 405 )
123-28 (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
123-29 (исключена - от 16 мая 2006 года N 405 )
123-30 (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
123-33 ТОО "Казак энциклопедиясы"
123-36 АЛА-003820 ТОО "Республиканский научно-практический
центр народной медицины"
123-37 АЛА-005205 АО "Казахвзрывпром"
123-39 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-41 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-42 АЛА-000573 АО "Казахская академия спорта и туризма"
123-43 АЛА-001356 АО "Казахская головная
архитектурно-строительная академия"
123-44 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-45 Исключена постановлением Правительства РК от 27.04.2015 № 363.
123-46 АЛА-000571 АО "Казахский университет международных
отношений и мировых языков имени Абылай хана"
123-47 АЛА-000289 АО "Академия гражданской авиации"

120. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
121. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
122-123.Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
123-1 Алып тасталды - 2005.09.20. N 928 қаулысымен.
123-2 Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
123-3 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 20.12.2023 № 1154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
123-4 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.09.20 N 1076 Қаулысымен.
123-5-123-6. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
123-8 Алып тасталды - 2003.03.13. N 244 қаулысымен.
123-6 Алынып тасталды - 2008.11.21. N 1080 қаулысымен.
123-7. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
123-8. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
123-8 Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
123-9 Алып тасталды - 2008.05.07 N 429 Қаулысымен.
123-10 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-11. "Қазбаспасөз" ААҚ
123-12. Алып тасталды - 2001.10.04. N 1279 қаулысымен.
123-13 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-14 СТЛ-000197 "Ф.М. Мұхамедғалиев атындағы эксперименталды
биология институты" ЖШС
123-15-123-18. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
123-19. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.10.22 N 1642 Қаулысымен
123-20. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
123-21. Алып тасталды - 2002.01.09. N 11 қаулысымен.
123-22 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-23 Алып тасталды - 2006.10.12. N 982 қаулысымен.
123-24-123-25 Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
123-26 Алынып тасталды - 2007.10.18. N 964 қаулысымен.
123-27 Алып тасталды - 2005.05.16. N 405 қаулысымен.
123-28 Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
123-29 Алып тасталды - 2005.05.16. N 405 қаулысымен.
123-30 Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
123-33 "Қазақ энциклопедиясы" ЖШС
123-36 АЛА-003820 "Республикалық халық медицинасы ғылыми-практикалық
орталығы" ЖШС
РҚАО-ның ескертпесі!
123-37-жол жаңа редакцияда көзделген - ҚР Үкіметінің 03.11.2014 N 1166қпү қаулысымен.
123-37 АЛА-005205 "Қазақжарылысөнеркәсiп" АҚ
123-39 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-41 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-42 АЛА-000573 "Қазақ спорт және туризм академиясы" АҚ
123-43 АЛА-001356 "Қазақ бас сәулет-құрылыс академиясы" АҚ
123-44 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-45 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 27.04.2015 № 363 қаулысымен.
123-46 АЛА-000571 "Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық
қатынастар және әлем тiлдерi университетi" АҚ
123-47 АЛА-000289 "Азаматтық авиация академиясы" АҚ

123-48 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-50 (исключена - N 987 от 26.09.2003 г.)
123-52 (исключена - N 979 от 26.09.2003 г.)
123-53 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
123-54 (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
123-55 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-56 Исключена постановлением Правительства РК от 13.02.2013 № 128
123-57 Исключена постановлением Правительства РК от 07.05.2008 N 429
123-58 Исключена постановлением Правительства РК от 27.07.2017 № 450
123-59 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
123-60 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
123-61 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-62 Исключена постановлением Правительства РК от 30.11.2013 № 1294
123-66 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-67 (исключена - постановлением Правительства РК от 21.11.2008 N 1080 )
123-68 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-69 (исключена - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 )
123-70 АЛА-005265 АО "Казахстанский фонд гарантирования
депозитов"
123-71 АЛА-002392 АО "Казахстанская фондовая биржа"
123-72 АЛА-003871 АО "Центральный депозитарий ценных бумаг"
123-73 СТЛ-000451 АО "Казахстанский актуарный центр"
123-74 (исключена - от 18 октября 2007 г. N 964 )
123-75 СТЛ-000210 ЗАО "Республиканский инновационный фонд"
123-76 АЛА-001193 АО "Алматинский институт энергетики и связи"
123-77 - 123-80 (исключены - N 454 от 22.04.2004 г.)
123-81 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-82 СТЛ-000312 ТОО "Казахско-турецкое СП "Медеу-Эмсаш-
Алматы"
123-83 Исключена постановлением Правительства РК от 27.07.2009 № 1148
123-84 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-84 АО "Баспалар уйi"
123-85 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-86 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-86 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-87 АО "Казахстанский институт менеджмента,
экономики и прогнозирования"
123-88 АО "Санаторий Казахстан"
123-89 АЛА-005032 ЗАО "ТрансПетролеум"
123-90 СТЛ-000538 АО "Накопительный пенсионный фонд "Қорғау";

123-48 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-49. "Проблемалық кредиттер қоры" АҚ.
123-50 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.26. N 987 қаулысымен.
123-52 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.26. N 979 қаулысымен.
123-53 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
123-54 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
123-55 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-56 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 13.02.2013 N 128 қаулысымен.
123-57 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.05.07 N 429 Қаулысымен.
123-58 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 27.07.2017 № 450 қаулысымен.
123-59 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
123-60 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
123-61 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-62 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.11.2013 N 1294 қаулысымен.
123-66 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-67 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.11.21. N 1080 қаулысымен.
123-68 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-69 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.11.12. N 1048 қаулысымен.
123-70 АЛА-005265 "Қазақстандық депозиттерге кепiлдiк беру
қоры" АҚ
123-71 АЛА-002392 "Қазақстандық қор биржасы" АҚ
123-72 АЛА-003871 "Бағалы қағаздардың орталық депозитарийi" АҚ
123-73 CTЛ-000451 "Қазақстан актуарлық орталығы" АҚ
123-74 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.18. N 964 қаулысымен.
123-75 СТЛ-000210 "Республикалық инновация қоры" ЖАҚ
123-76 АЛА-001193 "Алматы энергетика және байланыс институты" АҚ
123-77 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
123-78 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
123-79 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
123-80 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
123-81 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-82 CTЛ-000312 "Медеу-Эмсаш-Алматы" қазақ-түрiк БК"
ЖШС"
123-83 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.07.27. N 1148 Қаулысымен.
123-84 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-84 "Баспалар үйі" АҚ
123-85 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-86 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-86 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-87 "Қазақстандық менеджмент, экономика және
болжау институты" АҚ
123-88 "Қазақстан санаторийi" АҚ
123-89 АЛА-005032 "ТрансПетролеум" ЖАҚ
123-90 СТЛ-000538 "Қорғау" жинақтаушы зейнетақы қоры" АҚ

123-91 АЛА-005413 АО "Фонд гарантирования страховых выплат"
123-92 Исключена постановлением Правительства РК от 12.11.2008 № 1048
123-93 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-94 АЛА-005036 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-95 АО "Казахстан ГИС Центр"
123-96 (исключена - от 28.04.2008 N 395 )
123-98 (исключена - от 29.12.2006 г. N 1325 )
123-99 Исключена постановлением Правительства РК от 26.03.2019 № 142.
123-101 АО "Республиканский протезно-ортопедический
центр"
123-102 Исключена постановлением Правительства РК от 16.04.2013 № 369
123-103 Исключена постановлением Правительства РК от 12.06.2019 № 396 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
123-104 исключена постановлением Правительства РК от 30.07.2012 № 999.
123-105. Исключена постановлением Правительства РК от 16.07.2015 № 537
123-106. Исключена постановлением Правительства РК от 19.01.2012 № 134
123-107. АО "Достык Энерго"
123-108.СТЛ-000054 ТОО "Индустриальный парк"
123-109. АЛА-005206 АО "Национальная киностудия "Казахфильм" имени Шакена Айманова
123-110. АО "Институт экономических исследований"
123-111. (исключена постановлением Правительства РК от 20.12.2023 № 1154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.)
123-112. Исключена постановлением Правительства РК от 27.07.2009 № 1148
123-113. Исключена постановлением Правительства РК от 27.07.2009 № 1148
123-114. Исключена постановлением Правительства РК от 15.10.2012 № 1313
"Машиностроение"
123-115. АО "Национальный центр космических исследований
и технологий"
123-116. Исключена постановлением Правительства РК от 17.05.2018 № 273
123-122. Исключена постановлением Правительства РК от 15.02.2017 № 70
123-123 Исключена постановлением Правительства РК от 17.04.2014 № 372
123-124 АО "Медицинская служба транспорта";
123-125 (исключена постановлением Правительства РК от 22.10.2009 № 1642)
123-126. АО "Казахский ордена "Знак Почета"
научно-исследовательский институт глазных
болезней"
123-127. АО "Научный центр урологии имени академика Б.У.
Джарбусынова"
123-128. АО "Национальный научный центр хирургии имени
А.Н. Сызганова"
123-129. Исключена постановлением Правительства РК от 30.03.2021 № 180.
123-130. Исключена постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 188.
123-131. Исключена постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 188.
123-132. АО "Республиканский центр водных видов спорта"
123-133. АО "Национальный центр научных исследований, подготовки и обучения в сфере гражданской защиты"
123-134. Исключена постановлением Правительства РК от 16.06.2020 № 372.

123-91 АЛА-005413 "Сақтандыру төлемдерiне кепiлдiк
беру қоры" АҚ
123-92 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.11.12. N 1048 қаулысымен.
123-93 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-94 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-95 "Қазақстан ГАЖ орталығы" АҚ
123-96 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 28.04.2008 N 395 Қаулысымен.
123-98 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
123-99 Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 26.03.2019 № 142 қаулысымен.
123-101 "Республикалық протездік-ортопедиялық орталық" АҚ
123-102 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 16.04.2013 № 369 қаулысымен.
123-103 Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 12.06.2019 № 396 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
123-104 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.07.30. N 999 қаулысымен.
123-105 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 16.07.2015 № 537 қаулысымен
123-106 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.01.19. N 134 қаулысымен.
123-107 "Достық Энерго" АҚ
123-108 СТЛ-000054 "Индустриалды парк" ЖШС
123-109 АЛА-005206 "Шәкен Айманов атындағы "Қазақфильм" ұлттық киностудиясы" акционерлік қоғамы
123-110 "Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
123-111 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 20.12.2023 № 1154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
123-112 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.07.27. N 1148 Қаулысымен.
123-113 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.07.27. N 1148 Қаулысымен.
123-114 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.10.15 N 1313 Қаулысымен.
123-115 "Ұлттық ғарыштық зерттеулер мен технологиялар орталығы" АҚ
123-116 Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 17.05.2018 № 273 қаулысымен.
123-122 Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 15.02.2017 № 70 қаулысымен.
123-123 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 17.04.2014 N 372 қаулысымен.
123-124 "Медициналық көлік қызметі"
123-125 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.10.22 N 1642 Қаулысымен
123-126 "Құрмет белгісі" орденді Қазақ көз аурулары ғылыми-зерттеу
институты" АҚ
123-127 "Академик Б.О.Жарбосынов атындағы Урология ғылыми орталығы"
АҚ
123-128 "А.Н.Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" АҚ
123-129 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.03.2021 № 180 қаулысымен.
123-130 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 N 188 қаулысымен.
123-131 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 N 188 қаулысымен.
123-132 "Су спорты түрлерінің республикалық орталығы" АҚ
123-133 Азаматтық қорғау саласындағы ұлттық ғылыми зерттеулер, даярлау және оқыту орталығы" АҚ
123-134 Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 16.06.2020 № 372 қаулысымен.

123-135. Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2014 № 1313.
123-136. Исключена постановлением Правительства РК от 19.06.2019 № 414.
123-137. Товарищество с ограниченной ответственностью
"Қазақ газеттері"
123-138. АО "Национальный центр повышения квалификации
"Өрлеу"
123-139. Исключена постановлением Правительства РК от 19.05.2017 № 276.
123-140. АО "Научный центр противоинфекционных
препаратов"
123-141. Исключена постановлением Правительства РК от 07.11.2016 № 675
123-142. АО "Казахский научно-исследовательский и
проектный
институт строительства и архитектуры"
123-144. Исключена постановлением Правительства РК от 10.10.2014 № 1087.
123-145 АО "Казахский медицинский университет
непрерывного образования
123-146. НАО "Республиканская физико-математическая школа"
123-147. АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
123-147. Исключена постановлением Правительства РК от 17.08.2023 № 706.
123-148 Исключена постановлением Правительства РК от 31.01.2020 № 27.
123-149. Исключена постановлением Правительства РК от 07.08.2020 № 505.
123-150. Исключена постановлением Правительства РК от 23.02.2021 № 85.
123-151. Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова".
123-152. Акционерное общество "Казтелерадио".
123-153. ТОО "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований
123-153. Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет".
123-154.Исключен постановлением Правительства РК от 21.12.2022 № 1046.
123-154. Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби".
123-155. Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный педагогический университет имени Абая".
123-156. АО "Институт географии и водной безопасности".
123-157. ТОО "Центрально–Азиатский региональный гляциологический центр" категории 2 под эгидой ЮНЕСКО".
123-158. Исключен постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 275 (порядок введения в действие см. п.5).
123-159. Товарищество с ограниченной ответственностью "Астрофизический институт имени В.Г. Фесенкова".
123-160. Товарищество с ограниченной ответственностью "Институт ионосферы".
123-160. Товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр агроинженерии"
123-161. Товарищество с ограниченной ответственностью "Институт космической техники и технологий".
123-162. Некоммерческое акционерное общество "Национальная академия наук Республики Казахстан" при Президенте Республики Казахстан.
Актюбинская область

123-135. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2014.12.12 № 1313 қаулысымен.
123-136. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 19.06.2019 № 414 қаулысымен.
123-137. "Қазақ газеттері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
123-138. "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
123-139. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 19.05.2017 № 276 қаулысымен.
123-140. "Инфекцияға қарсы препараттар ғылыми орталығы" АҚ
123-141. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.11.2016 № 675 қаулысымен.
123-142. "Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
123-144. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 10.10.2014 N 1087 қаулысымен.
123-145. "Қазақ медициналық үздіксіз білім беру университеті" АҚ
123-146. "Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" КеАҚ
123-146. "Республикалық физика-математика мектебі" КЕАҚ
123-147. "Ұлттық мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама орталығы" АҚ
123-147. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 17.08.2023 № 706 қаулысымен.
123-148. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.01.2020 № 27 қаулысымен.
123-149. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 07.08.2020 № 505 қаулысымен.
123-150. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 23.02.2021 № 85 қаулысымен.
123-151. "С. Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
123-152. "Қазтелерадио" акционерлік қоғамы.
123-153. "Сейсмологиялық байқау және зерттеу ұлттық ғылыми орталығы" ЖШС.
123-153. "Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
123-154. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 21.12.2022 № 1046 қаулысымен.
123-154. "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.";
123-156. "География және су қауіпсіздігі институты" АҚ
123-157. "ЮНЕСКО аясындағы 2-санаттағы "Орталық Азия өңірлік гляциологиялық орталығы" ЖШС
123-158. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.04.2022 № 275 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-т. қараңыз) қаулысымен.
123-159. "В.Г. Фесенков атындағы астрофизикалық институт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
123-160. "Ионосфера институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
123-160. "Агроинженерия ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
123-161. "Ғарыштық техника және технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
123-162. Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ақтөбе облысы

124. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
125. (исключена - от 2 мая 2001 года N 591)
126. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325)
127. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
128. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
129. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
130. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
131. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
132-133 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
133-1 (исключена - N 244 от 13.03.2003 г.)
133-2 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
133-3 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
133-4. (исключена - от 04.11.2009 № 1753)
133-5. (исключена - от 17.10.2008 N 962 ).
133-6. ТОО "Актюбинская железнодорожная больница".
133-7. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
133-8. Некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский медицинский университет имени Марата Оспанова"
133-9. Некоммерческое акционерное общество "Актюбинский региональный университет имени К. Жубанова".
Атырауская область
134. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
135. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
136. (исключена - N 244 от 13.03.2003 г.)
137. Исключена постановлением Правительства РК от 06.08.2003 № 791
138. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
139. (исключена - от 2 мая 2001 года N 591 )
140. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
141. (исключена - от 2 мая 2001 года N 591 )
142. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
143-145 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
145-1 (исключена - N 1346 от 23.12.2002 г.)
145-2 (исключена - N 248 от 25.02.2002 г.)
145-3 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
145-4. Акционерное общество "Управляющая компания
специальной экономической зоны "Национальный
индустриальный нефтехимический технопарк"
145-5. Некоммерческое акционерное общество "Атырауский университет нефти и газа имени Сафи Утебаева"
145-6. ТОО "Атырауская железнодорожная больница".
145-7. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
145-8. Некоммерческое акционерное общество "Атырауский университет имени Халела Досмухамедова".
Восточно-Казахстанская область
146. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
147. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
148-150 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
151. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
152. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
153-154 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
155. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
156. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
157. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)

124. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
125. Алып тасталды - 2001.05.02. N 591 қаулысымен.
126. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
127.-128. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
129. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
130. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
131. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
132-133. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
133-1 Алып тасталды - 2003.03.13. N 244 қаулысымен.
133-2. - 133-3. Алынып тасталды - 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
133-4. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.04 N 1753 Қаулысымен.
133-5 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.10.17 N 962 Қаулысымен
133-6. "Ақтөбе теміржол ауруханасы" ЖШС
133-7. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
133-8. "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы".
133-9. "Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Атырау облысы
134. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
135. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
136. Алып тасталды - 2003.03.13. N 244 қаулысымен.
137. Алып тасталды - 2003.08.06. N 791 қаулысымен.
138. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
139. Алып тасталды - 2001.05.02. N 591 қаулысымен.
140. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
141. Алып тасталды - 2001.05.02. N 591 қаулысымен.
142. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
143-145. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
145-1. Алып тасталды - 2002.12.23. N 1346 қаулысымен.
145-2. Алып тасталды
145-3 Алып тасталды - 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
145-4. "Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағын басқарушы компаниясы" акционерлiк қоғамы
145-5. Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
145-6. "Атырау теміржол ауруханасы" ЖШС
145-7. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
145-8. "Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шығыс Қазақстан облысы
146. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
147. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
148-150. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
151. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
152. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
153-154. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
155. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
156. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
157. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.

158. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
159. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
160. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
161. ВКО-001554 ОАО "Семипалатинские РЭС"
162. (исключена - N 861 от 25 июня 2001 г.)
163. (исключена - N 244 от 13.03.2003 г.)
164-165 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
165-1 (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
165-2 (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
165-3 (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
165-4 (исключена - N 1704 от 13.11.2000 г.)
165-5 (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
165-6 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
165-8 (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
165-9 СТЛ-000389 ОАО "Финансово-промышленная группа
"Семей"
165-10 Исключена постановлением Правительства РК от 15.02.2021 № 64
165-11 исключена постановлением Правительства РК от 20.03.2012 № 345
165-13 ВКО-003532 АО "Восточно-Казахстанская региональная
энергетическая компания"
165-14. Исключена постановлением Правительства РК от 17.10.2008 № 962
165-15. ТОО "Защитинская железнодорожная больница".
165-16. ТОО "Семейская железнодорожная больница".
165-16. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
165-17. НАО "Медицинский университет Семей"
165-18. Исключен постановлением Правительства РК от 20.12.2022 № 1033.
165-19. Исключен постановлением Правительства РК от 20.12.2022 № 1033.
165-20. Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имени Сарсена Аманжолова".
165-21. Некоммерческое акционерное общество "Университет имени Шакарима города Семей".
165-22. Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д. Серикбаева".
Жамбылская область
166. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
167. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
168. (исключена - N 744 от 31.05.2001 г.)
169. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
170. ЖМБ-010057 ОАО "Казфосфор"
171. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
172. (исключена - N 744 от 31.05.2001 г.)
173. (исключена - N 744 от 31.05.2001 г.)
174. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
175. (исключена - N 744 от 31.05.2001 г.)
176. ЖМБ-000699 ОАО "Промтранс "АХК Каратау"
177. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
178. (исключена - N 744 от 31.05.2001 г.)
179. (исключена - N 744 от 31.05.2001 г.)
180. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
180-1 (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
180-2 (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)

158. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
159. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
160. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
161. ВКО-001554 "Семей АЭС" ААҚ
162. Алып тасталды - 2001.06.25. N 861 қаулысымен.
163. Алып тасталды - 2003.03.13. N 244 қаулысымен.
164-165. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
165-1 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
165-2 Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
165-3 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
165-4 Алып тасталды - 2000.11.13. N 1704 қаулысымен.
165-5 Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
165-6 Алып тасталды - 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
165-8 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
165-9 СТЛ-000389 "Семей" қаржы-өнеркәсiп тобы" ААҚ
165-10 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 15.02.2021 № 64 қаулысымен.
165-11 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 N 345 Қаулысымен.
165-13 BКO-003532 "Шығыс Қазақстан өңiрлiк энергетикалық компаниясы" АҚ
165-14 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.10.17 N 962 Қаулысымен
165-15. "Защита теміржол ауруханасы" ЖШС
165-16. "Семей теміржол ауруханасы" ЖШС
165-16. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
165-17. "Семей медицина университеті" КеАҚ
165-18. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 20.12.2022 № 1033 қаулысымен.
165-19. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 20.12.2022 № 1033 қаулысымен.
165-20. "Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
165-21. "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
165-22. "Д. Серiкбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Жамбыл облысы
166. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
167. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
168. Алып тасталды - 2001.05.31. N 744 қаулысымен.
169. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
170. ЖМБ-010057 "Қазфосфор" ААҚ
171. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
172. Алып тасталды - 2001.05.31. N 744 қаулысымен.
173. Алып тасталды - 2001.05.31. N 744 қаулысымен.
174. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
175. Алып тасталды - 2001.05.31. N 744 қаулысымен.
176. ЖМБ-000699 "Қаратау АХК" өнеркәсіпкөлік" ААҚ
177. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
178. Алып тасталды - 2001.05.31. N 744 қаулысымен.
179. Алып тасталды - 2001.05.31. N 744 қаулысымен.
180. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
180-1 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
180-2 Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.

180-3 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
180-4. (исключена - от 04.11.2009 № 1753)
180-5. ТОО "Жамбылская железнодорожная больница".
180-6. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
180-7. Акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Химический парк Тараз"
180-8. Некоммерческое акционерное общество "Таразский региональный университет имени М.Х. Дулати".
Западно-Казахстанская область
181. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
182. Исключена постановлением Правительства РК от 09.02.2021 № 38
183. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
184. ЗКО-001080 ОАО "Карачаганакгазпром"
185. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
186. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
187-190 (исключены - N 244 от 13.03.2003 г.)
191-192 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
193. (исключена - N 744 от 31.05.2001 г.)
194. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
194-1 (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
194-2 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
194-3 (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
194-4. (исключена - от 04.11.2009 № 1753)
194-5. Исключена постановлением Правительства РК от 23.04.2019 № 219.
194-6. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
194-7. Некоммерческое акционерное общество "Западно–Казахстанский университет имени Махамбета Утемисова".
Карагандинская область
195. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
196. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
197. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
198-199 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
200. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
201-202 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
203. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
204. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
205. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
206. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
207-211 (исключены - N 454 от 22.04.2004 г.) "
212. КРГ-000339 АО "Авиакомпания "Жезказган-Эйр"
213. (исключена - N 1681 от 24.12.2001 г.)
214. КРГ-002915 АО "Горэлектросеть"
214-1 (исключена - от 19 марта 2007 года N 212 )
214-2 КРГ-007488 АО "Карагандинская полиграфия"
214-3 (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
214-4 (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)

180-3 Алып тасталды - 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
180-4. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.04 N 1753 Қаулысымен.
180-5. "Жамбыл теміржол ауруханасы" ЖШС
180-6. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
180-7. "Тараз химиялық паркі" арнайы экономикалық аймағының басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы.
180-8. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 16.07.2024 № 567 қаулысымен.
180-9. "М.Х. Дулати атындағы Тараз университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
180-10. "Қазақ ұлттық су шаруашылығы және ирригация университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Батыс Қазақстан облысы
181. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
182. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 09.02.2021 № 38 қаулысымен.
183. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
184. ЗКО-001080 "Қарашығанақгазөнеркәсіп" ААҚ
185. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
186. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
187-190. Алып тасталды - 2003.03.13. N 244 қаулысымен.
191-192. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
193. Алып тасталды - 2001.05.31. N 744 қаулысымен.
194. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
194-1 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
194-2 Алып тасталды - 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
194-3 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
194-4. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.04 N 1753 Қаулысымен.
194-5. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 23.04.2019 № 219 қаулысымен.
194-6. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
194-7. Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Қарағанды облысы
195. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
196. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
197. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
198-199. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
200. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
201-202. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
203. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
204. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
205. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
206. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
207-211. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
212. КPГ-000339 "Жезқазған-Эйр" авиакомпаниясы" АҚ
213. Алып тасталды - 2001.12.24. N 1681 қаулысымен.
214. КРГ-002915 "Қалалық электр желісі" АҚ
214-1 Алып тасталды - 2007.03.19. N 212 қаулысымен
214-2 КРГ-007488 "Қарағанды полиграфия" АҚ
214-3 Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
214-4 Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.

214-6 (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
214-7 (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
214-7 (исключена - от 14.09.2009 № 1369)
214-8 КРГ-001511 АО "Жезказганский университет имени
О.А.Байконурова"
214-9 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
214-10 (исключена - от 19 марта 2007 года N 212 )
214-11 КРГ-000154 АО "Жеңіс"
214-12 (исключена - от 21.11.2008 N 1080 )
214-13 (исключена - от 07.05.2008 N 429 )
214-14 КРГ-001907 ТОО "Институт проблем комплексного
освоения недр"
214-15. (исключена - от 04.11.2009 № 1753)
214-16. (исключена - от 30.12.2009 № 2308)
214-17 Исключена постановлением Правительства РК от 21.05.2018 № 283
214-17. ТОО "Карагандинская железнодорожная больница".
214-18. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
214-19. Исключена постановлением Правительства РК от 24.04.2024 № 320.
214-20. НАО "Карагандинский индустриальный университет".
214-21. Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова".
214-22. Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский технический университет имени Абылкаса Сагинова.
214-23. Акционерное общество "Научно-производственный центр "Фитохимия".
214-24. Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский медицинский университет".
214-25. Некоммерческое акционерное общество "Национальный центр гигиены труда и профессиональных заболеваний".
Кызылординская область
215. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
216-218 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
218-1 (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
218-2 (исключена - N 757 от 21.07.2005 г.)
218-3 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
218-4 (исключена - от 04.11.2009 № 1753)
218-5 исключена постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 871.
218-6. ТОО "Кызылординская железнодорожная больница".
218-7. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
218-8. ТОО "Казалинская железнодорожная больница"
218-9. Некоммерческое акционерное общество "Кызылординский университет имени Коркыт Ата".
Костанайская область
219. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
220. КСТ-00338 ОАО "Племптица"
221. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
222. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
223. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
224. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
225. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
226. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
227. КСТ-000011 ОАО "Южные электрические сети"
228. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)

214-6 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
214-7 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
214-7 Алынып тасталды - 2009.09.14. N 1369 Қаулысымен.
214-8 Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
214-9 Алып тасталды - 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
214-10 Алып тасталды - 2007.03.19. N 212 қаулысымен.
214-11 КPГ-000154 "Жеңiс" АҚ
214-12 Алынып тасталды - 2008.11.21. N 1080 қаулысымен.
214-13. Алып тасталды - 2008.05.07 N 429 Қаулысымен.
214-14 "Фитохимия" ғылыми-өндiрiстiк орталығы" AҚ
214-15. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.04 N 1753 Қаулысымен.
214-16. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.12.30 № 2308 Қаулысымен.
214-17. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 21.05.2018 № 283 қаулысымен.
214-17. "Қарағанды теміржол ауруханасы" ЖШС
214-18. "Қарағандыавтожол" ЖШС
214-19. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 24.04.2024 № 320 қаулысымен.
214-20. "Қарағанды индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
214-21. "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
214-22. "Әбілқас Сағынов атындағы Қарағанды техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
214-23. "Фитохимия" ғылыми-өндірістік орталығы" акционерлік қоғамы.
214-24. "Қарағанды медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы".
214-25. "Еңбек гигиенасы және кәсіптік аурулар ұлттық орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы".
Қызылорда облысы
215. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
216-218. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
218-1 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
218-2 Алып тасталды - 2005.07.21. N 757 қаулысымен.
218-3 Алып тасталды - 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
218-4. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.04 N 1753 Қаулысымен.
218-5. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.10.2015 № 871 қаулысымен.
218-6. "Қызылорда теміржол ауруханасы" ЖШС
218-7. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
218-8. "Қазалы теміржол ауруханасы" ЖШС
218-9. "Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Қостанай облысы
219. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
220 КСТ-000338 "Племптица" ААҚ
221.Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
222 Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
223. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
224. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
225. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
226. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
227. КСТ-000011 "Оңтүстік электр желілері" ААҚ
228. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.

229. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
229-1 (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
229-5 (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
229-6. - 229-9. (исключены - от 04.11.2009 № 1753)
229-10. (исключена - от 17.10.2008 N 962 )
229-10. (исключена - от 28.08.2009 N 1270)
229-11. ТОО "Костанайская железнодорожная больница".
229-12. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
229-13. Некоммерческое акционерное общество "Аркалыкский педагогический институт имени И. Алтынсарина".
229-14. Некоммерческое акционерное общество "Костанайский региональный университет имени Ахмет Байтұрсынұлы".
229-15. Некоммерческое акционерное общество "Рудненский индустриальный университет".
Мангистауская область
230-232 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
233. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
234. МНГ-000527 ОАО "Каскор"
235. исключена постановлением Правительства РК от 28.12.2015 № 1094.
236-236-5 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
236-6 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
236-7 (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
236-8. (исключена - постановлением Правительства РК от 17.10.2008 N 962 ).
236-9. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
236-10. Некоммерческое акционерное общество "Каспийский университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова".
236-11. Исключена постановлением Правительства РК от 21.11.2022 № 930.
236-12. Некоммерческое акционерное общество "Казахский научно-исследовательский институт Каспийского моря".
Павлодарская область
237. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
238. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
239. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
240. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
241-242 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
243. (исключена - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
244. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
245. (245-256 исключены - N 1179 от 3 августа 2000 г.)
257. (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
258. Исключена постановлением Правительства РК от 21.12.2011 № 1573
259-260 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
261. (исключена - от 2 мая 2001 года N 591 )
262-265-4 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)

229. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
229-1 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
229-1 Алып тасталды - 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
229-5 Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
229-6. - 229-9. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.04 N 1753 Қаулысымен.
229-10 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.10.17 N 962 Қаулысымен.
229-10. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.08.28. N 1270 Қаулысымен.
229-11. "Қостанай халықаралық әуежайы" АҚ
229-11. "Қостанай теміржол ауруханасы" ЖШС
229-12. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
229-13. "Ы. Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
229-14. "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Қостанай өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
229-15. "Рудный индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Маңғыстау облысы
230-232. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
233. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
234. МНГ-000527 "Қаскор" ААК
235. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 28.12.2015 № 1094 қаулысымен.
236. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
236-1-236-5. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
236-6 Алып тасталды - 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
236-7 Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
236-8. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.10.17 N 962 Қаулысымен.
236-9. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
236-10. "Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
236-11. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 21.11.2022 № 930 қаулысымен.
236-12. "Қазақ Каспий теңізі ғылыми-зерттеу институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Павлодар облысы
237. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
238. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
239. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
240. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
241-242. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
243. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
244. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
245-256. Алып тасталды - 2000.08.03. N 1179 қаулысымен.
257. Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
258. Алып тасталды - 2011.12.21. N 1573 қаулысымен.
259-260. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
261. Алып тасталды - 2001.05.02. N 591 қаулысымен.
262-265.Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
265-1-265-4. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
265-5 Алып тасталды - 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.

265-6 Исключена постановлением Правительства РК от 26.04.2012 № 520
265-7 ПВЛ-011137 АО "Павлодарский нефтехимический завод"
265-8 (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
265-9 (исключена - N 314 от 8 апреля 2005 г.)
265-10 (исключена - от 29.12.2006 года N 1325 )
265-11. ТОО "Павлодарская железнодорожная больница".
265-12. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
265-13. Некоммерческое акционерное общество "Павлодарский педагогический университет имени Әлкея Марғұлана".
265-14. Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет".
Северо-Казахстанская область
266-267 (исключены - N 244 от 13.03.2003 г.)
268. (исключена - N 1271 от 29.11.2002 г.)
269-271 (исключены - N 244 от 13.03.2003 г.)
272. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
273-275 (исключены - N 1271 от 29.11.2002 г.)
276. СКО-002356 АО "Султан-элеватор-мельнично-
макаронный комплекс"
277. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
278. (исключена - N 1623 от 27 октября 2000 г.)
279-280 Исключены постановлением Правительства РК от 29.11.2002 № 1271.
280-1. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
280-2. (исключена - N 454 от 22.04.2004 г.)
280-3 (исключена - N 1062 от 20.10.2003 г.)
280-4 исключена постановлением Правительства РК от 20.03.2012 № 345
280-5. - 280-6. (исключены - от 04.11.2009 № 1753)
280-7. АО "Международный аэропорт г.Петропавловска".
280-8. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
280-9. Некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева".
Туркестанская область
281. Исключена постановлением Правительства РК от 29.11.2002 № 1271.
282. Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2004 № 454.
283. Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2006 № 1325.
284. Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2006 № 1325.
285. Исключена постановлением Правительства РК от 29.11.2002 № 1271.
286. Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2006 № 1325.
287-291 Исключены постановлением Правительства РК от 29.11.2002 № 1271.
292. Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2006 № 1325.
293. Исключена постановлением Правительства РК от 29.11.2002 № 1271.
294. Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2004 № 454.
294-1 Исключена постановлением Правительства РК от 20.10.2003 № 1062.
295. Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2004 № 454.
296. ЮКО-011189 ЗАО "Шымкентфосфор"
297. АО "Санаторий Арман"
298. Исключена постановлением Правительства РК от 17.10.2008 № 962.
298. Исключена постановлением Правительства РК от 04.11.2009 № 1753.

265-6 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.04.26 N 520 Қаулысымен.
265-7 ПВЛ-011137 "Павлодар мұнай химия зауыты" АҚ
265-8 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
265-9 Алып тасталды - 2005.04.08. N 314 қаулысымен.
265-10 Алынып тасталды - 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
265-11. "Павлодар теміржол ауруханасы" ЖШС
265-12. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
265-13. "Әлкей Марғұлан атындағы Павлодар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
265-14. "Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Солтүстік Қазақстан облысы
266-267. Алып тасталды - 2003.03.13. N 244 қаулысымен.
268. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
269-271. Алып тасталды - 2003.03.13. N 244 қаулысымен.
272. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
273-275. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
276. CКO-002356 "Сұлтан-элеватор-диiрмен-макарон кешенi"
АҚ
277. Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
278. Алып тасталды
279-280. Алып тасталды - 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
280-1 Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
280-2 Алып тасталды - 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
280-3 Алып тасталды - 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
280-4 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 N 345 Қаулысымен.
280-5. - 280-6. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.04 N 1753 Қаулысымен.
280-7. "Петропавл қ. халықаралық әуежайы" АҚ
280-8. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
280-9. "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Түркістан облысы
281. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
282. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
283. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
284. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
285. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
286. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
287-291. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29 N 1271 қаулысымен.
292 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.12.29. N 1325 қаулысымен.
293 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.29. N 1271 қаулысымен.
294 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
294-1 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.10.20. N 1062 қаулысымен.
295 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.22. N 454 қаулысымен.
296 ЮKO-011189 "Шымкентфосфор" ЖАҚ
297 "Арман санаторийi" АҚ
298. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.10.17 N 962 Қаулысымен.
298. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.04 N 1753 Қаулысымен.

299. Исключена постановлением Правительства РК от 29.03.2008 № 301.
300. Исключена постановлением Правительства РК от 04.11.2009 № 1753.
301. Исключена постановлением Правительства РК от 14.11.2018 № 747.
302. АО "Южно-Казахстанская государственная фармацевтическая академия".
303. ТОО "Шымкентская железнодорожная больница".
304. Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2018 № 805
305. Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский педагогический университет имени Өзбекәлі Жәнібеков".
306. Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова".
Область Жетісу
307. Товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service".

299. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.03.29 N 301 Қаулымен.
300. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.04 N 1753 Қаулысымен.
301. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 14.11.2018 № 747 қаулысымен.
302. "Түркістан облысы мемлекеттік фармацевтика академиясы" АҚ
303. "Шымкент теміржол ауруханасы" ЖШС
304. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 05.12.2018 № 805 қаулысымен.
305. "Өзбекәлі Жәнібеков атындағы Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
306. "М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Жетісу облысы
307. "Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.